КПК

Показати повну версію : Весільні дрібнички

Сторінки : 1 2 [3] 4

METAMORFOZA
12.05.2011, 00:36
Ураааа! Я знайшла свої туфельки
А яка висота каблука? Важко не буде ходити в них? зручні?

Fistawka
12.05.2011, 00:42
А яка висота каблука? Важко не буде ходити в них? зручні?
Каблук 12 см. Не маленький...Але я звикла, майже постійно на каблуках, до того ж вони дуже зручні:girl_in_love:
Але про всяк випадок буду купувати ще щось нижче, як сильно замучусь:girl_curtsey:

zaderyshka
12.05.2011, 01:07
про всяк випадок буду купувати ще щось нижче
я от маю невеликий каблучок, а от почитала відгуки і подумала, що треба якісь балетки ще б. А потім згадала, що я 4 весілля "від дзвінка до дзвінка" на 10 см. каблуку відгоцала. Якшо шось буду боса, як на випускному:girl_cool:

Fistawka
12.05.2011, 01:15
я от маю невеликий каблучок, а от почитала відгуки і подумала, що треба якісь балетки ще б. А потім згадала, що я 4 весілля "від дзвінка до дзвінка" на 10 см. каблуку відгоцала. Якшо шось буду боса, як на випускному
босяком це також варіант:girl_crazy:
І я таксамо неодноразово забаву цілу на каблучиськах, але всеодно трохи за то переживаю, всетаки від самого раненька...та і фотосесія 3-4 години.Буде видно як воно буде.

zaderyshka
12.05.2011, 01:21
От я собі задумалась чи треба меін сумочку чи клатчик з собою мати, боі так букет таргати. Але все таки купу корисних речей треба з собою носити - трохи грошиків, помаду, телефон...ще там щось. Поділіться враженнями чи треба сумочку, чи спихнути обов'язки "носія" на дружок...:girl_in_dreams:

Maldiva
12.05.2011, 02:36
От я собі задумалась чи треба меін сумочку чи клатчик з собою мати, боі так букет таргати. Але все таки купу корисних речей треба з собою носити - трохи грошиків, помаду, телефон...ще там щось. Поділіться враженнями чи треба сумочку, чи спихнути обов'язки "носія" на дружок
в мене була маленька сумочка, її виготовили під сукню, невеличка, круглої форми, вішалась на руку, там поміщались деякі дрібнички для того, щоб потім як кажуть припудрити носик. Але вже під час фотографування - віддала її дружкам, щоб носили - а мені без неї було зручніше. В ресторані вона теж чемно висіла на спинці стільця, поки не треба було щось з неї витягти. Так що 2 в одному - і потрібна і не дуже. Хоча, якщо поруч є- напевно так спокійніше

Raven
12.05.2011, 12:08
Поділіться враженнями чи треба сумочку, чи спихнути обов'язки "носія" на дружок..
В мене була сумочка, без неї нікуди. Там і помада з дзеркальцем, і мобільник, і пластирі були :girl_blush2:. Вона на руку затягувался, то я її не знімала взагалі, а букет сплавляла дружкам, бо дуже вже він мене денервував.
http://i024.radikal.ru/1105/48/a6a665201135.jpg

Almariel
12.05.2011, 12:45
От я собі задумалась чи треба меін сумочку чи клатчик з собою мати, боі так букет таргати. Але все таки купу корисних речей треба з собою носити - трохи грошиків, помаду, телефон...ще там щось. Поділіться враженнями чи треба сумочку, чи спихнути обов'язки "носія" на дружок...
як на мене - сумочка зайва. телефон вам взагалі не потрібен, а якщо вже дуже буде потрібен - дайте нареченому чи дружкам. всі "корисні" речі хай носять дружки. а то, по-перше, мусите віддавати за ту сумочку гроші, а потім вішати на стілець - дружки і у своїх сумочках можуть поносити! хіба, якщо для фотосесії треба та сумочка, але як на мене, то можна придумати купу цікавих фотографій і без неї.

Vittoriya
12.05.2011, 12:56
У мене була сумочка, але вона для мене була абсолютно зайва. Я ні разу не скористался її вмістом. Там був блиск для губ, телефон. зеркальце. На весіллі я про це все зовсім забула.

Barbie
12.05.2011, 13:59
фату і свій букет я кидати не хотіла
А чому не хочете?Фату ви ж би забрали потім.
спеціальні букети для кидання
Кльово придумали)

Milady
12.05.2011, 14:26
чи спихнути обов'язки "носія" на дружок
я спихаю на дружок:)там вже не так і багато речей буде,та й то не дуже зручно буде і з букетом і сумочкою ходити.

KOCHAM
12.05.2011, 16:05
чи треба меін сумочку чи клатчик з собою мати, боі так букет таргати. Але все таки купу корисних речей треба з собою носити - трохи грошиків, помаду, телефон...ще там щось. Поділіться враженнями чи треба сумочку, чи спихнути обов'язки "носія" на дружок..
маленька сумочка, її виготовили під сукню, невеличка, круглої форми, вішалась на руку
на власному весіллі мені такої сумочки бракувало - для дзеркала, блиску, мобільного
дружки не будуть поруч з вами кожної хвилини і тому не завжди Ви зможете мати те, що Вам необхідне
у мене є кілька фото без блиску на губах, бо був він у когось в сумочці
хоч фотошопом домальовуй тепер :girl_cool:...

І загалом домовтесь з дружками, щоб пильнували Ваш зовнішній вигляд як свій!

Inkiss
13.05.2011, 01:25
Як уже сказали телефон вам взагалі не потрібен, а якщо вже дуже буде потрібен - дайте нареченому чи дружкам а ще краще залишити в машині - під час зйомки відволікатись на "автобус для родини" чи "фрукти в зал", дуже зле, бо потім всі ці думки читаються в вас на обличчі. В крайньому випадку - віддати телефон фотографу в кофр :) Блиск, помада, пудра,пластир і іноді голка-нитка, звичайно, дуже потрібні, але краще все це мати в косметичці в машині і поправляти макіяж перед виходом, або в дружки - якщо буде поруч, або знову ж таки в фотографа в кофрі. Зазвичай сумочка заважає при зйомці, і доводиться її завжди кудись класти, а потім не забути, або з нею ходять всі по черзі, крім нареченої :) Хоча звичайно, всі люди різні і комусь спокійніше, коли все є під рукою - тоді можливо, справді варто розглянути варіант такого ридикюля, що запропонований вище - щоб завжди був на руці і був фотогенічний:)

allja
15.05.2011, 14:00
А чому не хочете?Фату ви ж би забрали потім
Я розумію,що фату забрала б потім,але все ж таки чомусь мені не хочеться її кидати,асоціюється вона в мене з чимось таким рідним,моїм,що просто не хочеться...а букет просто шкода, я не знаю який він буде до кінця весілля,а ще й кидати його,ні не хочу,квітів шкода:girl_nea:От така я дивна:girl_cool:
я спихаю на дружок
Я теж:girl_crazy:Спершу хотіла купувати якусь сумочку,але потім обдумала все ще раз і передумала:)

piatachok
15.05.2011, 16:58
Для тих, хто не хоче кидати ні фати, ні букету на весіллі - знайшла колись ось такий варіантhttp://i018.radikal.ru/1105/2f/8e90add04220.jpg
До букету прив'язати лише одну стрічку, а решту просто тримати в руці, дівчата самі обирають, хто яку стрічку візьме. Потім молода відпускає стрічки і дівчина, яка має стрічку прив'язану до букету - "спіймала" його.

zaderyshka
15.05.2011, 17:05
фату забрала б потім,але все ж таки чомусь мені не хочеться її кидати
а я вас цілком розумію. Не те, щоб я була противником кидання фати. Сестра мого нареченого мала запасний букетик з фатину та нашивнимивсякими квіточками на ньому. Спершу мені ідея зовсім не сподобалась, а зараз щось все більше до неї схиляюсь))) то певне після того, як намірялась свою фату:girl_blush2: або думаю зробити якийсь менший з живих квіточок, однак знову клопіт кудиі як його пристроїти, щоб його десь не забули. А фатиновий букетик-запхали в кульок до різних прибамбасів і все.

allja
15.05.2011, 19:00
А фатиновий букетик-запхали в кульок до різних прибамбасів і все
Так той букетик,що я купила теж з фатину,поміж який вставлені трояндочки:)А, і ще крайній шар фатину обшитий мереживом, а в середині поміж маленькими трояндами три перлинки.Казала моя старша дружка,що перлинки,то "фішка" мого весілля:girl_crazy:

Пуся
17.05.2011, 15:30
А я сьогодні надибала такий гарненький магазинчик з весільними дрібничками :girl_in_love: і з тої радості купила весільні свічки саме такі які хотіла. Похвалюсь трохи :girl_blush2: http://i037.radikal.ru/1105/8a/4c559ef43c86.jpg
А ще там дуже гарні бокали і букетики-обманки (але ціна 150 грн мені не сподобалась)

allja
17.05.2011, 17:21
ціна 150 грн мені не сподобалась
І мені не сподобалась би...з тих,що я купувала, то вони коштували 30-50 грн, а був ще один, то він вартував 130 грн. при тому,що виглядав гірше,ніж дешевші:girl_sad:

Пуся
17.05.2011, 19:00
гарненький магазинчик з весільними дрібничками
напишу для всіх: це магазин типу Канцтовари-подарунки, він знаходиться біля магнусу з лівої сторони (там де старенька "пиріжкова", взуття, тканини), зразу при вході відділ з весільними дрібничками (там того добра мало але глянути можна :girl_in_love: )

innamorata
18.05.2011, 11:16
напишу для всіх: це магазин типу Канцтовари-подарунки, він знаходиться біля магнусу з лівої сторони (там де старенька "пиріжкова", взуття, тканини), зразу при вході відділ з весільними дрібничками (там того добра мало але глянути можна )
дякую величезне за підказку! я вже ніби все основне зробила, а про ті всі дрібнички якось навіть ще не думала. От сьогодні ж і збігаю подивитись :)

Burberry
18.05.2011, 11:45
..з тих,що я купувала, то вони коштували 30-50 грн,
А де ви купували цей букетик?, - я щось пропустила. Я бачила в Тернополі такий гарний за 50 грн, але чогось не купила, бо думала, що ще вернусь туди.

innamorata
18.05.2011, 11:52
...з тих,що я купувала, то вони коштували 30-50 грн
і мені підкажіть будь ласочка :)

innamorata
18.05.2011, 15:41
Так, ходила я щойно до магнусу, магазину того так і не знайшла. Зате вперше (по весільних питаннях) зайшла на краківський. Ото там вже того добра. І букети бачила, найдорожчий за 45 гривень. Не супер-пупер правда, але як на запасний то можна б і повибирати. :girl_yes2:
Доречі, на скільки зараз актуально ті меленькі букетики для гостей купувати? Мені щось та ідея не дуже, але.... як тре то тре...

zaderyshka
18.05.2011, 16:15
актуально ті меленькі букетики для гостей купувати
а мені подобається ідея з маленькими букетичками. Коліжанкам своїм брали під основний колір весільного декорування, а не любе-голубе, що трапиться) Файно дивиться.
о, стосовно букетиків, трохи не в тему може. Але коли купиляла дружкою букети своїм дружбам мама сильно дивувалась, чого ж то вони такі мініатюрні. Я потім придивилась до її весільних фото, так там букети просто здоровецькі і зі стрічками до підлоги))) А в молодого певно такий як зараз наречена в руках носить))))

Sela
18.05.2011, 16:45
на скільки зараз актуально ті меленькі букетики для гостей купувати?

я бачила на весіллі, що клеїли маленькі сердечки на гостей, а на дружок/дружб такі самі, але більші....Взагалі не всі захочуть, щоб їм булавкою проколювали костюми. сукні...Хіба не так?
теж думаю якісь такі сердчека придбати, і дешевше вийде до речі.

innamorata
18.05.2011, 16:51
якісь такі сердчека придбати
а де то таке знайти можна, цікаво... я щойно на краківському нічого такого не бачила.... ідея гарна, я теж думала про те що не дуже захочуть булавки чіпляти на літній одяг....

zaderyshka
18.05.2011, 17:29
клеїли маленькі сердечки на гостей
А клей? Щоб воно добре трималось до кінця весілля, треба щоб то все міцно клеїлось. А якщо залишки клею чи клейкої основи залишаться на одязі? На липучках теж не піде, бо тільки одяг зіпсує. А якщо брати звичайні клейкі сердечка, які продаються в нас, то вони напевне і до години не протримаються. Краще зовсім без них, бо це лише марна трата грошей.
Варіант цікавий, але де дістати міцні і хороші клейкі букетики?

Sela
18.05.2011, 18:01
клей? Щоб воно добре трималось до кінця весілля, треба щоб то все міцно клеїлось.
цікаве питання:) не знаю, вони нормально клеїлись, і слідів не лишили

Alicia
18.05.2011, 18:19
У моїх знайомих замість квіточок гостям чіпляли метеликів білих. Виглядало дуже гарно. Але вони на булавку кріпилися, знову ж таки...Про клейкі сердечка навіть не чула.:girl_in_dreams:

allja
20.05.2011, 14:19
де ви купували цей букетик
Купувала в своєму місті, в весільному салоні...Хотіла сама зробити,але купити готовий дешевше виходить, та і квітів таких гарних,щоб окремо продавались я не знайшла...
мені подобається ідея з маленькими букетичками
І мені подобається:)Я взагалі чомусь не уявляю гостей без таких букетичків...і звісно
під основний колір весільного декорування, а не любе-голубе, що трапиться

sunset
20.05.2011, 19:51
привезла знайома італійські DolceGabbanа, такі файнючі- і розмір мій і каблук те що треба, але колір певно на 3 тони темніший від плаття і віддає золотистим((((( ууууу, навіть ходила в салон приставляти до плаття- і не то(((( але все таки заберу мештики- ну дуже вже гарнюні))
і фотки виставлю

Fistawka
21.05.2011, 01:17
привезла знайома італійські DolceGabbanа, такі файнючі- і розмір мій і каблук те що треба, але колір певно на 3 тони темніший від плаття і віддає золотистим((((( ууууу, навіть ходила в салон приставляти до плаття- і не то(((( але все таки заберу мештики- ну дуже вже гарнюні))
і фотки виставлю
У мене теж будуть трохи темніші за плаття. Але я тим не переймаюсь. Їх видно ітак майже не буде.
Також золотистим віддають, зате гарнющі:girl_in_love:
А хто казав що туфельки мають бути тон в тон до плаття?:girl_cool:

innamorata
21.05.2011, 01:25
Вибрала туфельки, але вони з чорним каблуком :( але ж такі класнючі!!! :girl_cray: і колодка зручна, знаю, бо маю такі ж чорні. Може пофарбувати каблук, га? :girl_in_dreams:

Fistawka
21.05.2011, 01:36
Вибрала туфельки, але вони з чорним каблуком але ж такі класнючі!!! і колодка зручна, знаю, бо маю такі ж чорні. Може пофарбувати каблук, га?
На рахунок каблука, думаю то не є великою проблемою, я доречі також хотіла купувати з чорним бантиком:girl_cool:

Доречі, щодо чорного...Знайшла собі шикарнюще золоте кольє і сережки, але там чорне і біле каміння. І незнаю що робити....Пропонують зробити таке лише з білими, але в них є такі сережки(лише з білими камінцями)....ну не дивиться воно так класно як з чорними.
Всі кажуть шо неважливо що там чорне, адже зараз і сукні є з чоними деталями(поясок, мереживо...).
Але я ще вагаюсь, а ви як кажете?:girl_sad:

Mazerati
21.05.2011, 11:01
Fistawka, треба хоч фото бачити, щоб сказати, яке краще і як буде виглядати. Але загалом я проблеми в чорних аксесуарах до білого весільного плаття взагалі не бачу.

zaderyshka
22.05.2011, 00:52
кажуть шо неважливо що там чорне
якщо впевнені, що буде гарно двиитись, то обирайте то кольє. То ж не чорна тасьма на шиї, хоча думаю тепер і цим нікого сильно не шокуєш, хіба бабуль біля під'їзду.
офарбувати каблук
скотчем його, або стразати усього заклєїти)))

Fistawka
22.05.2011, 01:03
якщо впевнені, що буде гарно двиитись, то обирайте то кольє. То ж не чорна тасьма на шиї, хоча думаю тепер і цим нікого сильно не шокуєш, хіба бабуль біля під'їзду.

Fistawka, треба хоч фото бачити, щоб сказати, яке краще і як буде виглядати. Але загалом я проблеми в чорних аксесуарах до білого весільного плаття взагалі не бачу.
Дякую дуже:girl_smile:
Мені так були потрібні ваші позитивні відповіді. Так би мовити...самозаспокоєння:girl_crazy:
Напевно таки куплю його, а фото зможу виставити хіба коли вже куплю цей набір (але тоді вже не буде сенсу), бо в магазині не дають фотографувати. Кажуть ексклюзив:girl_nea:

zaderyshka
22.05.2011, 01:05
Кажуть ексклюзив
тим більше!!! Нада браць!!!

Fistawka
22.05.2011, 01:28
тим більше!!! Нада браць!!!
Посміхнуло :rofl:

allja
22.05.2011, 21:12
Похвалюсь і я нашими весільними дрібничками:girl_cool:бокали коханий вибиравhttp://s39.radikal.ru/i083/1105/e0/f736a487ec4c.jpgсвічки -я http://i051.radikal.ru/1105/a6/bd9adf692842.jpg, а прикраси під фасон сукніhttp://s009.radikal.ru/i310/1105/a8/b60b6b53a3e9.jpg хоча спершу прикраси мені не дуже сподобались,проте разом зі сукнею вони дивляться дуже ніжно і елегантноОсь такий я хвалько:girl_cool::girl_crazy:
P.S. Вибачайте за якість фото:o

Milady
24.05.2011, 22:54
думала де то написати..сюди ніби пасує,тому питаюсь тут:girl_yes2:
Дівчата,особливо ті що йдуть за невістку,ви якесь придане готуєте?)

Samhayne
24.05.2011, 23:04
ви якесь придане готуєте?
нічого собі дрібнички! :girl_spruce_up:
Оскільки ми вже майже три роки разом живем (в окремій квартирі), то моє приданне потихеньку вже перекочувало в нашу квартиру. Та й разом ми вже накупили багацько.

allja
24.05.2011, 23:20
,ви якесь придане готуєте?
В мене придане,то квартира, в якій ми з коханим будемо жити самі, а оскільки ми це давно вже знали,то купляли багато чого разом...А ще коханий забере з батьківського дому те,що сам собі купував ( наприклад телевізор, підставка під телевізор і т.п.), так мама його сказала і ще казала,що має пошити синові подушки і ковдру, а оскільки ковдрів в мене є багацько, то узгодили з нею,що вона нам нові подушки пошиє.:girl_spruce_up:

Fistawka
24.05.2011, 23:50
В мене придане,то квартира, в якій ми з коханим будемо жити самі, а оскільки ми це давно вже знали,то купляли багато чого разом...А ще коханий забере з батьківського дому те,що сам собі купував ( наприклад телевізор, підставка під телевізор і т.п.), так мама його сказала і ще казала,що має пошити синові подушки і ковдру, а оскільки ковдрів в мене є багацько, то узгодили з нею,що вона нам нові подушки пошиє.
В нас ідентична ситуація:girl_haha:
Тільки подушки нам вже пошили:girl_yes2:

Olka Sherolka
25.05.2011, 00:07
так мама його сказала і ще казала,що має пошити синові подушки і ковдру - а я думаю чого це нам після весілля чоловікові родичі все дарували подушки-ковдри-постіль - так то виявляється придане! а я і не знала:girl_crazy:

Almariel
25.05.2011, 01:01
Дівчата,особливо ті що йдуть за невістку,ви якесь придане готуєте?)
я не йшла за невістку, але додому до чоловікових батьків привезла рушник, постіль, подушку (лише 1, бо всіх маю тільки 3 - 2 з них лишили собі з чоловіком) і одіяло (не знаю як воно правильно українською, то не ковдра (типу вовняна чи ватяна), а таке собі шерстяне укривало).

Samhayne
25.05.2011, 09:00
На чоловікову квартиру я принесла:
пару подушок, одіяло, одіяло пухове двухспальне, постіль, посуд, килим, ліжко (мої батьки подарували на новосілля), штори, тюль, і купу дріб’язку......

Almariel
25.05.2011, 11:53
На чоловікову квартиру я принесла
тобто на його ВЛАСНУ квартиру? не там, де батьки живуть?

Samhayne
25.05.2011, 20:17
тобто на його ВЛАСНУ квартиру?
ага!
правда, спершу ми з півроку потундалися по зйомних квартирах, а потім пожили в моїх батьків, поки ремонт робився, а вже потім перебрались в його квартиру.

alinysichka
25.05.2011, 22:45
напишіть будь -ласка мені в пп де у Львові я можу знайти фрезії?

Milady
26.05.2011, 00:30
Так як йду за невістку,то купила вже таке:2 подушки,ковдру,постіль(2 комплекти),набір рушників,набір банячків....ну і вишила образ!Думаю,чи ще щось треба,чи ні?!

Almariel
26.05.2011, 00:34
Так як йду за невістку,то купила вже таке:2 подушки,ковдру,постіль(2 комплекти),набір рушників,набір банячків....ну і вишила образ!Думаю,чи ще щось треба,чи ні?!
та ніби досить. якщо хіба не буде де спати там вам з чоловіком, то треба ліжко. а якщо є де спати - додаткові меблі можуть бути зайвими.
у нас правда ще штори і тюль невістка мусить купити. але якщо там все нове і гарно підібране під інтер’єр, то свекруха ще прийме як образу - ви вже зважуйте всі за і проти.

fotynasop
26.05.2011, 13:17
Я йшла за невістку з машиною, половиною квартири та земельною ділянкою (квартира з землею в моєму рідному місті лишились, але вони в мене є!)
А до свекрів привезла ковдру, постіль, рушники, якийсь посуд (він в мене так в нашій кімнаті і лежить, бо свекруха свій має і немає потреби використовувати усе й одразу).
А так все решта вже з чоловіком купували та купуємо.
В мене більше проблеми було що його родині дарувати на весіллі, бо в мене вдома такої традиції немає.

Fistawka
26.05.2011, 13:42
Вибачаюсь, якщо вже тут хтось питав, я не натрапила.

Може хтось знає яка саме ікона повинна висіти над молодятами в залі?
Одні говорять, що "Свята родина", інші, що "Богородиця неустанної помочі".
Не маємо ні такого ні такого, тому треба купувати, але ж який?:girl_smile:

Samhayne
26.05.2011, 14:03
яка саме ікона повинна висіти над молодятами в залі
не знаю, як у Вас, але в нас то робиться так:
Батьки молодої перд виходом до ЗАГСу благословляють молодих іконами Богородиці і Христа Спасителя. Потім молоді ті ікони беруть з собою в церкву на вінчання (їх тримають дружки), а потім вони вішаються в залі, над молодим Христос Спаситель, над молодою Богородиця. А потім ті ікони вішаються в спальні над ліжком.

Almariel
26.05.2011, 14:23
Може хтось знає яка саме ікона повинна висіти над молодятами в залі?
Одні говорять, що "Свята родина", інші, що "Богородиця неустанної помочі".
Не маємо ні такого ні такого, тому треба купувати, але ж який?
ви уточнюйте чи православні чи гр-католики. про православні традиції вам відповіла Samhayne.

Fistawka
26.05.2011, 14:34
не знаю, як у Вас, але в нас то робиться так:
Батьки молодої перд виходом до ЗАГСу благословляють молодих іконами Богородиці і Христа Спасителя. Потім молоді ті ікони беруть з собою в церкву на вінчання (їх тримають дружки), а потім вони вішаються в залі, над молодим Христос Спаситель, над молодою Богородиця. А потім ті ікони вішаються в спальні над ліжком.
Забула уточнийти, цікавлять саме греко-католицькі традиції.
Дякую, Almariel за поправку:girl_blush2:

Raven
26.05.2011, 14:39
В нас Свята Родина була в залі, благословляли нас мої батьки іконою Божої Матері, а чоловікові - Христа Спасителя. Ми греко-католики.

allja
26.05.2011, 19:35
та ніби досить
Також думаю,що досить, хіба як є якісь необхідні речі,що в свекрухи немає, то можете купити, а так не варто накуповлювати,щоб воно потім стояло...Як бажаєте щось ще купити,то думаю,що варто то обговорити з коханим чи краще з майбутньою свекрухою.:girl_phone1:

Milady
26.05.2011, 20:33
В нас в залі де ми будемо святкувати уже висить ікона Божої Матері,відповідно її ми і будемо вже використовувати. І в церкві де ми беремо шлюб,православній, нам казали,що взагалі ікони не обов'язкові,вони потрібні лише для благословення батьками.
А стосовно приданого думаю,що купила найнеобхідніше,як треба буде ще щось,то вже докуплю)

allja
29.05.2011, 20:20
Шию я собі подушку на розчіпчування і згадала за таку річ, як подушечка під обруки...Виникло в мене запитання: розтолкуйте мені навіщо вона? яке її призначення? А то я щось не розумію:confused: На скільки я знаю, то в РАГСі є подушечка на обручки і там її використовують, а в церкві є малесеньке блюдце (щось типу такого) в якому лежать обручки доки священник не одіне їх....То для чого ще купувати/шити подушечку під обручки?

Almariel
29.05.2011, 20:30
То для чого ще купувати/шити подушечку під обручки?
у мене не було подушечки - просто серветочка атласна, яка була у наборі для вінчання.

fotynasop
30.05.2011, 10:47
То для чого ще купувати/шити подушечку під обручки
Нам священик запропонував, щоб обручуи не на блюдці тому лежали, а на подушечці. Я зробила простіше: маленькій квадрат (ну не бульше ніж 10 на 10 см, думаю що й меншу) з білої ткани (тобто 2 квадрати) зістрочила між собою, всередину вставила трохи ще тканини, щоб було трохи грубше, і мереживо по краю. Вийшла досить гарна. Ми тоді і на розписку її взяли. А так взагалі як на мене ті подушки для прикраси і щоб було на що гроші витрати.

Raven
30.05.2011, 12:01
Мені та подушка перейшла у спадок від сестри. Старший дружба подавав подушку з обручками тій цьоці в РАЦсі і священнику в церкві. Виглядало гарно, але можна було обйтися і без.

Dzvinkalviv
30.05.2011, 17:09
подушечку зшила собі сама за 40 хв. Хотілося, щоб все було в одному стилі (бокали, шампанське, букет, подушечка і ми :girl_wink:). На розписці ми були біло-голубі
http://i011.radikal.ru/1105/4b/7f9053a176fb.jpg (http://www.radikal.ru)

Lira
31.05.2011, 01:10
Хтось може підказати якої довжини стрічку в"язати між бокалами для наречених?
Бо знаю, що таку стрічку в"яжуть, але у нас на весіллі такого не було... а ми на подарунок якраз приготували бокали.

La esposa
31.05.2011, 10:25
Хтось може підказати якої довжини стрічку в"язати між бокалами для наречених?
Бо знаю, що таку стрічку в"яжуть, але у нас на весіллі такого не було..

...і у нас такої стрічки не було.. а загалом в"яжуть коло метра, півтора... буває і до двох.

Raven
31.05.2011, 11:54
Метр має бути, але в нас та стрічка побувала у всіх салатах, бо гостям тре було конче з нареченими випити шампанського, то я то відрізала.

fotynasop
31.05.2011, 14:35
якої довжини стрічку в"язати між бокалами для наречених
В нас десь до метра була, але коли пили з тих келихів, то наближались один до одного, або пили по черзі.

Samhayne
31.05.2011, 21:08
Я накінець-то зробила бутоньерки для гостей.
Хвалюсь!
http://s006.radikal.ru/i215/1105/19/eb70c6f0c5dat.jpg (http://radikal.ru/F/s006.radikal.ru/i215/1105/19/eb70c6f0c5da.jpg.html)
Більші, то для дружок, дружб і батьків, а менші будуть для гостей. Тепер тих бутоньерок в мене цілий пакет....

zaderyshka
31.05.2011, 22:27
о, нагадали ви мені стосовно стірчки...то певно в тему забобонів, але вже вибачайте за оффтоп. Розказувала коліжанці, що хочу бокали сама оформити, а вона каже - про стрічку не забудь, бо знайома забула, не зв'язала бокали, то так і живуть - "незв'язно". Який звязок між стрічкою і подальшим життям, я зрозуміти не можу...ну, але весільна атрибутика має багато таких дивних речей))))))))

Dzvinkalviv
01.06.2011, 10:57
бо знайома забула, не зв'язала бокали, то так і живуть - "незв'язно".
:Dа шнурівки на туфлях чоловікові не зав"язувала, щоб на ліво не ходив?

fotynasop
01.06.2011, 11:37
але весільна атрибутика має багато таких дивних речей
Дивних це ще легко сказано! Ті всі забобони (які інколи суперечать одні одним особливо в різних регіонах України) нас м"яко кажучи дістали перед весіллям (особливо мого чоловіка). На запитання до мами: "А для чого це потрібно? Не хочу!" - йому відповідали: "Ти нічого не знаєш, так має бути." Тепер ми сміємось над тим, а тоді тікати хотілось.

Samhayne
01.06.2011, 11:52
"Ти нічого не знаєш, так має бути."
Ага, а на фразу "а чого так має бути?", нам відповідається "не знаю, так всі роблять, бо так було в троюрідного брата двоюрідного дядька". і не докажеш нічого.
Але, як то кажуть, собаки гавкають, а караван іде.
Всі щось кажуть, а ми готуємось до весілля по своєму.

А що в Вас ще такого дивного було?

fotynasop
01.06.2011, 12:06
А що в Вас ще такого дивного було
Ну чоловікові в кішеню піджака мали покласти букетик з яким він ходит на весілля просити. Про це я не знала, а він "забув".
Потім усі ті кроплення водою, перестрибування через вовняну камізельку...

IrishCream
01.06.2011, 16:54
Дуууже шукаю туфлі на весілля. Кремові (шампань), на високих підборах та невеличкій платформі. Щось схоже на це.
http://www.wedding-traditions.ru/content/catalog/577.jpg
або на це
http://fashiony.ru/pic/shoes/pic/30848/11.jpg
Може десь бачили щось подібне?

Monopoliya
01.06.2011, 17:35
щось подібне
коли собі шукала, то схожі на перші бачила на Куліша в Маріанні. Там є непогані моделі і всі на платформочках таких. а ще в Елленці на Чорновола гляньте. Ну і на худий кінець Південним можна пройтись.

IrishCream
01.06.2011, 17:53
Дякую)) Завітаю до цих крамничок)

kapronka
01.06.2011, 19:00
Може десь бачили щось подібне?
схожіі на перші - бачила в Кінг Кросі на 2-ому поверсі(але не памятаю як називався магазин:( )

Пуся
01.06.2011, 21:04
дівчатка, а де ви замовляли прикраси на машину, бо я тільки на Краківському бачила ті чуда, але щось мені то :girl_nea:

zaderyshka
01.06.2011, 21:48
де ви замовляли прикраси на машину, бо я тільки на Краківському бачила ті чуда
А які треба? Бо якщо замовити кортеж, то переважно в них можна і оформлення замовити. А ще готові композиції бачила в приміщенні РАЦСу, в салоні. Там вони досить гарно виглядають.

fotynasop
02.06.2011, 13:30
а де ви замовляли прикраси на машину
Я трохи сама робила, а дещо в заміжніх подруг позичила. Словом, такі собі комбіновані прикраси вийшли. Було досить непогано, як на мене.

Lira
03.06.2011, 16:24
весільні гості-жінки, які йдуть до православної церкви на шлюбну церемонію мусять покривати голову?

Samhayne
03.06.2011, 16:30
покривати голову
в нас то не мусово, але дружкам добре було б мати хустини.... І мамам.

Almariel
03.06.2011, 16:53
весільні гості-жінки, які йдуть до православної церкви на шлюбну церемонію мусять покривати голову?
бажано. ми на всяк випадок взяли багато хустинок на вінчання для тих дівчат, хто не мав нічого з собою.

fotynasop
06.06.2011, 11:51
весільні гості-жінки, які йдуть до православної церкви на шлюбну церемонію мусять покривати голову
я переважно бачила, що всі мали покриті голови. знайома казала, що вони брали хустки для жінок-гостей з собою, щоб не було непорозумінь.

Пуся
07.06.2011, 19:23
:girl_dance: Я сьогодні НАРЕШТІ знайшла свої весільні туфельки. Поки шукала певно схудла на 2 кг (будуть мене на 2-ій примірці плаття сварити :girl_blush2:), а коханий як тішився, казав: "яке щастя, що я за сукнею з тобою не ходив" :girl_haha:
Ось вони мої "довгошукані" :)
http://s57.radikal.ru/i155/1106/cc/f5359b286e72.jpg

kukla
08.06.2011, 00:53
Ось вони мої "довгошукані"
Дуже гарні.Ви будете в них чарівною.Я чула що є салон весільного взуття тільки адреси не знаю

---------- Додано в 23:53 ---------- Попередній допис був написаний в 23:46 ----------

де ви замовляли прикраси на машину, бо я тільки на Краківському бачила ті чуда
Є хороший вибір композицій на гуртовому Шуварі де квіти якщо потрібні живі квіти то звертайтесь на Галицький або той самий Шувар до флористів, а також по рекламі весільних журналів, каталогів чи оголошенням шукайте людей що оформляють весільні кортежі ( в них є крім композицій циліндри, діадеми, ведмежата у весільному вбранні та інше).

innamorata
08.06.2011, 10:50
Ось вони мої "довгошукані"

В школу танців куди ми ходимо, приходила дівчинка яка мала з собою подібні, пробувала в них танцювати, то часом не ви? :girl_bye2:

Пуся
08.06.2011, 20:20
то часом не ви?
Ні то не я :) Ми лише з наступного тижня підемо на уроки танцю

wchasluva
11.06.2011, 20:15
з власного досвіду. на заняття першого танцю ходіть обовязково. я потім ціле весілля слухала компліменти про наш весільний танець. і до тепер чую )) а от на всякі інші штучки по менше звертайте уваги. я на весіллі так забавилась , що забула про все. ліхтарик забули пускати альбом для побажань тоже забули дати гостям (тепер продаю), холодні фонтани коло торта забули поставити.
Майбутні наречені головне розслабитисьі насолоджуватись цим днем бо він неповторний:girl_in_love:

innamorata
16.06.2011, 11:20
Дівчатка, хто може порадити де можна купити гарну біжутерію на весілля (можна в пп). Я вчора всі ті місця що знала, обходила, але нічого що б сподобалося, не побачила. Ніби дрібничка, але часу вже не так багато, а купити то треба...:girl_in_dreams:

Raven
16.06.2011, 11:46
В весільних салонах попитайтеся.

kapronka
16.06.2011, 12:00
І мені якщо можна порадьте, бо до весілля місяць,а теж біжутерію не знайшла..Те,що бачила у салонах щось не дуже сподобалось..

Sela
16.06.2011, 12:37
а теж біжутерію не знайшла..Те,що бачила у салонах щось не дуже сподобалось..

а чому б тоді не вдягнути золото ніж купляти аби що?
я, наприклад, не буду купляти біжутерію, вдягну перстень. який мені хлопець подарував на заручини, золоту цепочку з кулоном і маленькі кульчики, а потім обручку

Raven
16.06.2011, 12:42
Все залежить від плаття, в мене був зовсім неоздоблений корсет і тканина мала голубуватий відтінок, тому цепочка з кулончиком зовсім не пасувала, а дві мої коліжанки мали обшиті перлинами сукні, нитка пелів на шиї виглядала просто супер.

innamorata
16.06.2011, 12:53
еееех, я собі намріяла гарні кульчики досить значного розміру - тому нічого на шию, і браслетик на руку( не хочу рукавичок)
бачила в якійсь групі в контактах, але то аж в Петербургу :girl_nea: і не мало коштує... а прийти може невідомо що... і що тоді? :girl_impossible:

Lelijka
16.06.2011, 15:22
Порадьте будь ласка,що відноситься до весільних дрібничок, що потрібні для приготування до весілля.Максимальний перелік речей) дякую

innamorata
16.06.2011, 16:24
Ходила через обід в центр, пошукати біжутерію... по салонах все якесь таке однакове і дешеве.... ну принаймі на вигляд.
Знайшла два магазинчики :radist:, де дуже хороший вибір, як не в одному то в другому точно біжутерію собі куплю :girl_claping:

Dzvinkalviv
16.06.2011, 17:05
що відноситься до весільних дрібничок
тему всю перечитали?
всі аксесуари (бокали, свічки, кошечки, квіточки, подушечки і т.д.) взуття, перчатки, біжутерія.
А взагалі в кожного свій список, для когось і пляцки і запрошення- будуть дрібничками :girl_wink:

kapronka
16.06.2011, 17:48
Я от теж дуже хочу кульчики і браслетик....на шию мені нічогоособливо не треба - плаття таке,що думаю буде не дуже

fotynasop
17.06.2011, 14:30
порадити де можна купити гарну біжутерію на весілля

Все залежить від плаття

В мене суконка здається якимось трохи бісером було оздоблена, то я взіла золоті кульчики з перласи та нитку перлів на шию. І більше нічого: виглядало просто і вишукано. І тепер досить часто одягаю цей гарнітурчик :)

sunset
18.06.2011, 23:02
а я нарешті купила все для виготовлення запрошень- тиснений папір, гарнюній і з відблиском, наклейки, стрічки для згортання( будуть закруні трубочкою запрошення), бордюрний дирокол- і тепер думаю щоб то таке ще приклеїти на зовнішню частину запрошень???

може зробити штампиками якісь візерунки на щовнішній частині чи лишити як є?? все купила в крамничці біля площі ринок))) найдорожчим був дирокол)))

тепер буду братись за справу)) і хвалитись, що то вийде)):girl_tender:

Sela
20.06.2011, 11:50
в мене невеличка проблема, не можу знайти бюстгальтер під весільну сукню...Мені потрібно пуш ап, але щоб він не виглядав з-під сукні, і поки що таких не знайшла...починаю думати про силіконовий бра. Хтось використовува? Чи зручно буде з ним, можливо є якісь нюанси у використанні?

podolyanochka
20.06.2011, 12:06
Дівчатка, хто може порадити де можна купити гарну біжутерію на весілля
собі намріяла гарні кульчики досить значного розміру - тому нічого на шию
У мене теж були лише довгі сережки. Після довгих пошуків натрапила на маленький магази із біжутерією (на мій погляд, просто чудовою) у проїзді Крива Липа. Загляньте туди. Думаю, не будете розчарованими.
А для дівчаток, котрі шукають щось із перлинами є непоганий магазин у вуличці в центрі міста у будівлі Універмагу.
починаю думати про силіконовий бра. Хтось використовува
Постійно користуюся таким улітку і під весільну сукню теж одягала. Плюси - абсолютно не виділяється з-під одягу, добре тримає. Мінуси - потрібно потренуватись, аби добре і гарно закріпити; внаслідок високих температур улітку і підвищеного потовиділення може утворитися на стіночках бра конденсат.

Raven
20.06.2011, 12:23
Постійно користуюся таким улітку і під весільну сукню теж одягала.
А мене то так парить, що віддала я його на вічне віддавання. Купила кружевний бюстгалтер і плюс подушки заповнені рідким силіконом. На спині мені сестра застібку бюстгалтера підшила до сукні і нічого видно не було.

Lelijka
20.06.2011, 14:17
А мене то так парить, що віддала я його на вічне віддавання. Купила кружевний бюстгалтер і плюс подушки заповнені рідким силіконом. На спині мені сестра застібку бюстгалтера підшила до сукні і нічого видно не було.

А де купляли подушки з рідким силіконом, і яка ціна?

Raven
20.06.2011, 14:27
В Соломії на Руській, до 40 грн. були. Є точно в мангазинчику білизни на краківському, де все весільне продається в першому ряді.

allja
20.06.2011, 19:38
не можу знайти бюстгальтер під весільну сукню
Я купила собі ось такий, але він в мене без застібки, а має такі липучі стрічки (довжиною так,щоб було тільки під руку),коштував 90 грн.:
http://monsecret.ru/content/pages/84/6.jpg
З під сукні його не видно та й взагалі, корсет гарно лежить на тілі з цим бюсгалтером.Цей бюсгалтер ще не використовувала, але маю купальник такого типу, то дуже добре тримає, але він з застібкою...Сподіваюсь,що так липучка буде тримати також...

Lusuzka
20.06.2011, 19:56
Я купила собі ось такий
Напишіть, будь-ласка, де ви його купляли?

Samhayne
20.06.2011, 20:08
А я накупила дійсно дрібничок...
- серветку під обручки;
- платочки, щоб корони в церкві тримати;
- серветку, щоб застелити піднос, куди гроші складатимуть;
- повзунки рожеві і голубі;
- підв’язку;
- лєнту під фату
і ото тішуся всім тим, як дурник пряником.....:girl_crazy:

allja
20.06.2011, 20:59
ви його купляли
Купувала в себе в місті, у весільному салоні. Я взагалі усі дрібнички в своєму місті купую.
акупила дійсно дрібничок
Теж дещо з таких дрібничок вже накупила:)
І я нарешті дошила свою подушку для розчіпчуваня: ( вживу вона краще виглядає)http://s58.radikal.ru/i162/1106/36/53a5e66a7f94.jpghttp://s57.radikal.ru/i157/1106/5f/c21cea3a8d02.jpg

zaderyshka
21.06.2011, 00:00
під сукні його не видно та й взагалі, корсет гарно лежить на тілі з цим бюсгалтером.Цей бюсгалтер ще не використовувала, але маю купальник такого типу, то дуже добре тримає, але він з застібкою...Сподіваюсь,що так липучка буде тримати також
в мене такий був, щоправда, до весільної сукні бюстгалтер не вдягатиму, мені підшили хороші чашечки. Носила його зв ідкритими блузками. Тримає дісно гарно, але на сильну спеку мені він трохи "сповзав".

allja
21.06.2011, 19:21
сильну спеку мені він трохи "сповзав"
Ну, мені таке не "грозить":girl_cool:

Mazerati
21.06.2011, 19:45
подушку для розчіпчуваня:
просвітіть, що то таке?
лєнту під фату
а для чого під фату лєнта?
я якась затуркана:girl_blush2:

allja
21.06.2011, 20:20
просвітіть, що то таке
Розчіпчування - знімання фати, а точніше чіпець ( у нас так кажуть). А на подушці молода сидить, коли молодий знімає їй фату. А шила тому, що ті, які продавались мені не подобались, якісь дуже всі "зацяцьковані" були...
для чого під фату лєнта?
І мені цікаво?
я якась затуркана
Не Ви одна:girl_wink:

zaderyshka
21.06.2011, 20:52
Дівчата, просвітіть мене, що то за подушка на якій сидить наречена перед викупом? Бо моя перша дружка мені ультимативно заявила, що сидітиме на ній після мене. А мені якось не хотілось її розчаровувати, що я навіть не здогадуюсь, шо то за звір. Як то диво має виглядати і що воно таке?

Samhayne
21.06.2011, 21:03
Цитата:Допис від Mazerati
для чого під фату лєнта?
І мені цікаво?
Не знаю як на львівщині, а в нас та лєнта іменується "Короною", в неї ще можуть вплітати барвінок, ашпарагус він же "холодок". Її приносить молодий, а чіпляють після читання Корони.
Подам трохи тексту Корони (в мене її є 33 куплети і про дружок і про дружб, там про всіх говориться)

КОРОНА
1. Переступив я, красна панно, поріг твоєї хати,
Де ж твоя родина, не можу впізнати?
Де ж твій батько – ще й рідная мати?
Я хотів би їм низенький поклін передати.
ПРОШУ ГРАТИ

2. Добрий день всім, хто в домі цім,
Старому, молодому, Богові святому,
А вас, музиканти, прошу марш грати
Бо я буду молодій корону читати.
ПРОШУ ГРАТИ

(певно за значенням, воно найбільш схоже на вашу традицію, коли плетуть вінки для молодого і молодої, тільки в нас то роблять трохи інакше.).

Спершу викуп, потім читання (але то зараз пропускається, залишилась дана традиція ще подекуди в селах, в містах уже немає....), потім причіпляння Корони, благословляння батьками і бігом в ЗАГС.

Що сторона, то новина... як то кажуть...

allja
21.06.2011, 21:10
що то за подушка на якій сидить наречена перед викупом
Перед викупом?Ви не помилились?
Я такого не знаю...Знаю, що на тій подушці, що я писала , дехто сидить після перепою,за "першим" застіллям, а перед викупом:unknown: А чому не хочете в неї запитати?

zaderyshka
21.06.2011, 21:18
чому не хочете в неї запитати
та питала))) то така подушечка типу тої на яку треба сідати, коли вельон знімають. Але на тій сидить молода, коли її викуповують. Так от, хто першим сяде на ту подушку, той заміж вийде найшвидше))))) такий от милий забобон) тільки як вона вигялдає, мені ніхто пояснити не може)))

allja
21.06.2011, 21:48
тільки як вона вигялдає, мені ніхто пояснити не може
Ну тоді виходитть, що це та сама подушка:) То має бути звичайна подушка, колись брали будь-яку з хати, а тепер їх гарненько обшивають атласом і прикрашають на свій смак, а можна і готові купити( в нас їх ціла купа є). Запитайте у весільних салонах, там, зазвичай, їх просто називають "весільна подушка" або "подушка для розчіпчування".У моєї знайомої така булаhttp://cs729.vkontakte.ru/u77124301/118466354/x_70600929.jpg

---------- Додано в 19:48 ---------- Попередній допис був написаний в 19:45 ----------

Але на тій сидить молода, коли її викуповують. Так от, хто першим сяде на ту подушку, той заміж вийде найшвидше)))
А про те хто сяде швидше, то в нас так роблять вже після того, як молодій зняли фату і вона зі всіма перетанцювала: поки вона танцює, то молодий сидить на тій подушці, а коли молода вже має з ним танцювати , то дівки бігом сідають на подушку:girl_crazy:

Almariel
21.06.2011, 21:57
То має бути звичайна подушка, колись брали будь-яку з хати, а тепер їх гарненько обшивають атласом і прикрашають на свій смак,
а в мене була звичайна "хатня" подушка, просто у вишитій наволочці. ну рушники ж вишиті беруть, то і наволочку таку ж - хоч мінімально підтримуєм укр. традиції)) навмисно наволочку не вишивала, просто маємо вдома багато вишитих - бабуся колись вишивала, але стан у них близький до ідеального))

Dzvinkalviv
22.06.2011, 10:37
Ну тоді виходитть, що це та сама подушка нєа, то не та сама! Цей звичай досі є на східній Україні. Там не має як такого викупу нареченої. Молодий з дружбами приходить до хати, а молода сидить перед зеркалом на цій подушці. Тоді дружби мають забрати ту подушку (підеімають крісло з нареченою, але щоб не попсувати її образ вона втікає з крісла, а дружки чи ін дівчата мають на неї сісти і не віддавати. Коли вже ту дівчину скинуть з подушки, тоді вважають, що молоду можна забирати і йде благословення батьків). А викуп там проходить перед входом в зал. Роблять браму і дружби мусять давати гроші!
А на подушку, для знімання фати, моють право сідати тільки наречені (чи вона сама, чи нареченому на коліна- в залежності, хто по традиції знімає молодій фату), потім ту подушку хай забере молодий чи мама.
надіюся зрозуміло описала!

Oriana
22.06.2011, 11:09
нєа, то не та сама! Цей звичай досі є на східній Україні. Там не має як такого викупу нареченої. Молодий з дружбами приходить до хати, а молода сидить перед зеркалом на цій подушці. Тоді дружби мають забрати ту подушку (підеімають крісло з нареченою, але щоб не попсувати її образ вона втікає з крісла, а дружки чи ін дівчата мають на неї сісти і не віддавати. Коли вже ту дівчину скинуть з подушки, тоді вважають, що молоду можна забирати і йде благословення батьків). А викуп там проходить перед входом в зал. Роблять браму і дружби мусять давати гроші!
А на подушку, для знімання фати, моють право сідати тільки наречені (чи вона сама, чи нареченому на коліна- в залежності, хто по традиції знімає молодій фату), потім ту подушку хай забере молодий чи мама.
У мене трішки інакше було - коли викуп біля підїзду пройшов, ми вернулися в хату, де мене посадили на подушку і дружки почали чіпляти фату. Другий раз подушка пригодилася, коли я танцювала зі всіма, а молодий чекав мене на тій подушці:). Далі я там сиділа і мені міняли фату на хустку. Подушка була одна й таж. Ми її забрали собі. Дружки не сідали.

Dzvinkalviv
22.06.2011, 13:09
У мене трішки інакше було
скільки людей, стільки звичаїв!

innamorata
22.06.2011, 13:36
Я взагалі про таку подушку тут тільки й прочитала. Ніколи про таке не чула. Я коли була в своєї коліжанки за дружку, то вона в чоловіка на колінах сиділа поки свекруха(чи мама? не пам"ятаю) їй вельон знімала. Отак.

fotynasop
22.06.2011, 14:35
в чоловіка на колінах сиділа поки свекруха(чи мама? не пам"ятаю) їй вельон знімала
Правильно. Я також в чоловіка на колінах сиділа, а він на подушці. А потім забобон - хто перший з дівчат на ту подушку сяде, та першою заміж вийде.

Lusuzka
22.06.2011, 19:23
Тих подушок дуже багато є на Краківському ринку, де все весільне продають. Там взагалі ще багато чого можна побачити, про що й незнали :girl_smile: Ми коли туди ходили за всякими дрібничками, то йшли по рядах, роздивлялись все, що продають і що було незрозуміло - питались для чого це, в результаті скільки всього накупили...

Fistawka
22.06.2011, 22:04
Я купила собі ось такий, але він в мене без застібки, а має такі липучі стрічки (довжиною так,щоб було тільки під руку),коштував 90 грн.:
І я собі такий же купила.
Але саме такий як на фото.
Він без бретельок добре тримається,бо має кругом такі прорезинені полосочки (як на панчохах).
Якщо комусь треба,то здам точку, правда я купувала дорожче.
А взагалі то він від атлантік, тому думаю мав би бути в їх фірмових магазинах.

Samhayne
24.06.2011, 15:50
Дівчата! Я вичитала новий прикол з підв’язками. Ви вдіваєте на весілля одну? А от і не правильно.... ги-ги...
Пов’язок має бути дві:
Первая подвязка называется "счастливая", именно её молодой супруг кидает своим неженатым друзьям.
Вторая остается снимается в первую брачную ночь и остается на память - она называется "сладкой" или "медовой" подвязкой. Она крепится как минимум на пол-ладони выше первой.
Але то я все розказую в жарт, не обов’язково то сприймати серйозно.... :girl_curtsey:

fotynasop
24.06.2011, 16:42
вдіваєте на весілля одну

Я на весілля не вдягала жодної. Ми з чоловіком вирішили, що по-перше, це суто американська традиція, яка до України не має жодного відношення, а по-друге, він вважає, що це щонайменше негарно (а радше вульгарно), коли молодий лізе до молодої під суконку і знімає пов"язку. Я була з ним в цьому абсолютно згідна :girl_blush2:

Samhayne
24.06.2011, 18:03
Я на весілля не вдягала жодної
А що ж тоді кидав Ваш наречений нежонатим хлопцям?

allja
24.06.2011, 19:05
Я на весілля не вдягала жодної
Я також не буду, причина таж сама, що і у Вас:girl_blush2:
що ж тоді кидав Ваш наречений нежонатим хлопцям
Наскільки ми знаємо,точніше у нашій місцевості, ще коли не було традиції з підвязками наречений кидав хлопцям свою бутоньєрку, або ж взагалі нічого...то я з коханим вирішили, що він буде кидати свою бутоньєрку...Ну ніяк мені не йде та традиція з підвязкою:girl_nea: ІМХО, якщо вже робити весілля з американськими традиціями, то виконувати їх всі, а не вибірково....
P.S. Не кидайте капцями, то просто моя думка, я не кажу, що це погано, просто це не моє:girl_blush2:

Maldiva
24.06.2011, 19:05
на весілля не вдягала жодної. Ми з чоловіком вирішили, що по-перше, це суто американська традиція, яка до України не має жодного відношення, а по-друге, він вважає, що це щонайменше негарно (а радше вульгарно), коли молодий лізе до молодої під суконку і знімає пов"язку. Я була з ним в цьому абсолютно згідна
от так і мій чоловік, підв"язка була, а він традицію не сприйняв, і хлопцям нічого не кидав.

fotynasop
25.06.2011, 10:26
Ваш наречений нежонатим хлопцям
Нічого. Я з ними з кожним перетанцювала і все.

Lusuzka
25.06.2011, 17:58
А мій наречений навпаки дуже тішиться тою підв'язкою.... він любить всякі такі штучки :girl_smile:
Я от ніяк не можу придумати, що у волосся давати: чи живі квіти чи якусь заколку чи ще щось, навіть незнаю...... перукар моя каже, що можу брати все, що мені більше подобається,а вона це причіпить. А що ви будете причіпляти в зачіску?

Savchenko
25.06.2011, 18:10
а для чого під фату лєнта?
в нас в селі це вважається, що наречена незаймана і в основному чіпляють білого або червоного кольору. Потім чоловік знімаї фату разом з стрічкою.
А на рахунок подушки, то в чоловіка по традиції наречена сидить на ній, коли читають корону, в мене вдома по традиції наречена сидить на подушці під час викупу, коли її викупили і передали нареченому то ніби місце нареченої вільне і незаміжні дівчата або неодружені хлопці мають сісти на неї, щоб в наступному році вийти заміж. В мене була звичайна подушка, тільки купили наволочку і обшили білою атласною стрічкою, потім та подушка поїхала на Львів.

innamorata
25.06.2011, 23:17
чи живі квіти чи якусь заколку чи ще щось, навіть незнаю
моя перукарка мене відрадила від живих квітів у волосся. каже що вони дуже мало проживуть в спеку, і потім будуть виглядати м"яко кажучи дохлими. Отак. Може Ваша перукарка вмітиме якусь підпитку їм дати, але щось не уявляю як воно б мало виглядати...

zaderyshka
25.06.2011, 23:43
перукарка мене відрадила від живих квітів у волосся
а я б так не сказала, то залежно, що саме ви хочете у волосся. Звісно троянди не довго на спеці зможуть витримати. Моя подруга десьу відповідній темці робила посилання мала живі фаленопсиси, тримались чудово до кінця забави. Сестричка теж мала живі, то були якісь маленькі білі квіточки назви яких я не пригадаю зараз. Я на розписку мала втикані у волосся хризантемки, тримались гарно, хоч була спека і ми довго ходили і тлумились.
Зрештою, особисто я зупинилась на живих, хочу кали і все тут. Принаймні мені важливо, щоб вони гарно перенесли фотографування і перший стіл. А там...

Milady
26.06.2011, 00:24
троянди не довго на спеці зможуть витримати
В нас на випускному дівчинка мала трояндочки в зачісці,то вони не тільки витримали активне танцювання на випускному,а й на наступний день,вона переробила собі зачіску і прилаштувала їх туди.Казала,що вона їх тримала в холодильнику перед тим.

sunset
26.06.2011, 17:33
думаю то залежить від перукаря- якщо не знає як то зробити- оті квіти в адекватному вигляді збереглись в зачісці- то і варіантів небагато- або замінити на штучні, або переконати що не буде гарно чи ще щось таке)))

подружка на весіллі мала щось схоже на віночок з маленьких білих квіточок- так мило і ніжно то виглядало на її шикарних чорних кучерях, звичайне розпущене волосся, фата і а-ля віночок- то було дуже красиво))

і все весілля трималось))
того я за живі квіточки, певно буду щось думати з фаленопсисими, о так)

Fistawka
27.06.2011, 02:24
думаю то залежить від перукаря- якщо не знає як то зробити- оті квіти в адекватному вигляді збереглись в зачісці- то і варіантів небагато- або замінити на штучні, або переконати що не буде гарно чи ще щось таке)))
Цілком згідна!
Моя перукар сама радила живі квіти в волосся! І запевнила що будуть жити все весілля:girl_smile:
Та і я бачила у наречених живі квіти у волоссі, то вигляд суперовий і тримаються вроді гарно.
Буду до зачіски додавати фрезії:girl_dance:
І в букетику теж вони будуть:girl_in_love:

allja
27.06.2011, 14:03
щось схоже на віночок з маленьких білих квіточок
В мене буде маленький віночок з білих квіточок, правда не живих...Хотіла спершу живі квіти у волосся, але коли вибрала зачіску і те, як має фата бути прикріплена, то вирішила, що не будуть ті квіті так гарно виглядати як мали б, на жаль...
так мило і ніжно то виглядало на її шикарних чорних кучерях
Сподіваюсь, що в мене також буде так:):girl_cool:

sensual
27.06.2011, 14:13
думаю то залежить від перукаря- якщо не знає як то зробити- оті квіти в адекватному вигляді збереглись в зачісці- то і варіантів небагато- або замінити на штучні, або переконати що не буде гарно чи ще щось таке))) 100 % я теж дуже хотіла в зачісці квіти мати, але перукарша мене відмовила, мовляв, зів'януть

Багіра
27.06.2011, 21:38
а я категорично не хотіла квітів і діадем.. може живій квітці зробила б виняток, але щоб уявляла щось собі в зачісці то нє... от якщо б одружувалась в тропіках, то тільки живі білі квіти і без фати)

LadyLand
28.06.2011, 15:59
Квіти можна використовувати у зачісці і навіть потрібно, живі чи штучні вирішувати нареченій. І ті і інші дивляться неймовірно прекрасно, якщо правильно підібрати їх до образу нареченої. Мінус живих квітів - те що можуть зав'янути, але в квіткових магазинах продаються спеціальні вологотримаючі стрічки в які завертаються квіточки і відповідно не так швидко в'януть.

fotynasop
29.06.2011, 13:25
я була проти живих квітів з двох причин (обиві суто суб"єктивні): по-перше, можуть зів"янути (сама бачила як у молодої з 5 квітв одна до шлюбу вже була дохленька) і по-друге, хотіла щоб мій віночок залишився мені. просто залишився і все. не знаю чому, але так мені хотілось. Я залишилась задоволеною своєю зачіскою, все було дуже гарно і гармонійно. але тут дісйно кожній вирішувати самій і пораду перукаря не забути.

Karrizo
29.06.2011, 13:32
Мене від живих квітів відмовила перукар, і я не жалію, дружки мали фрезії, то вони довго не протримались, під кінець весілля мали не гарний вигляд. Знаю точно, що орхідея тримається гарно.

wchasluva
30.06.2011, 18:39
дружки мали фрезії, то вони довго не протримались
мені казали що фрезії дуже скоро вянуть. В мене не було ні квітів ні діадеми, щось мені це все не дуже подобається, а може просто ще не бачила молоду яка б мені з цими дрібницями дууууууже сподобалась:nea:

Fistawka
30.06.2011, 19:09
мені казали що фрезії дуже скоро вянуть.
На власні очі бачила на скільки добре вони тримаються в зачісці:girl_blum:
Тому і обрала саме їх. Та і флорист говорила про фрезію як про таку яка дуже добре зберігається. Звичайно залежить на скільки свіжа квітка потрапила в зачіску і чи є для неї підживка.
Тому як тут вже писали треба все узгодити з перукарем та флористом.
Бо якщо в зачіску потрапить не свіжа квітка,то вже зовсім не важливо чи то фрезія, чи астормерія, чи орхідея...результат однаковий.
Та і взагалі фрезія це та квітка яка дуже довго не в'яне. Мої у вазі вже третій тиждень тішать око і серденько:girl_in_love:

Agrafka
01.07.2011, 05:02
мені казали що фрезії дуже скоро вянуть

Можете не переживати, у мене була фрезія в зачісці і відповідно бутоньєрка молодого та мій букет з фрезій, все вижило до кінця весілля. Головне щоб квітка була свіжа.

Dzvinkalviv
01.07.2011, 11:29
як була за дружку, то мала астромерію в зачісці, і дотягнула вона до самого ранку, тільки 2 пелюстки відвалилося, коли мені пані Кураж вінок на голове напихала.

malyutka
03.07.2011, 20:59
Дівчата, де можна купити простенькі, гарненькі туфельки 35 розміру і не дорого?!!?

---------- Додано в 19:59 ---------- Попередній допис був написаний в 19:58 ----------

[U RL=http://lines.lvivport.com/vesilni/][I MG]http://lines.lvivport.com/vesilni/m1570.gif[/IMG][/URL]

чоня
04.07.2011, 12:25
В Бутіку весільного взуття на Франка.....є хороші і недорогі))

Milady
04.07.2011, 14:28
Довго думала,що обрати квіти чи якусь чічу на голову,то все-таки зупинилась на 2 варіанті
http://i012.radikal.ru/1107/90/cee231fbd34d.jpg
http://i041.radikal.ru/1107/d8/d0cb6a3b1e98.jpg
Гілочка з кристалів Сваровскі,викладається по любій зачісці і перукар може її викрутити у будь-яку сторону,дуже ніжно виглядає і якось по-європейськи:connie_pull-pigtail

malyutka
04.07.2011, 15:14
В Бутіку весільного взуття на Франка.....є хороші і недорогі))
Я там вже була, там туфельки просто шикарні, от тільки 35 розміру вже майже усі розпродали, а одна пара була якраз на мою ногу, тільки за 1050 грн. - це дуже дорого(!!

jylanda
05.07.2011, 08:58
Подивiться на Городоцькiй, там в напрямку церкви Анни е багато магазинчикiв) Я там купувала, були i 34 i 35)

innamorata
05.07.2011, 10:39
Гілочка з кристалів Сваровскі
Поділіться, де таку красу купували? Може в приват, як тут не мона :connie_pull-pigtail

innamorata
09.07.2011, 13:42
Дівчатка, підкажіть таку штуку, може хто стикався... Я знаю що мої весільні туфлі швидше за все линятимуть - ну, тобто там серединка викладена чорною шкірою, і линятиме на панчохи/ноги. Знаю, бо маю такі ж чорні. Що з тим робити??? Буде не надто гарно, якщо ніжки в нареченої будуть чорні, як брудні.... :(

Fistawka
09.07.2011, 14:03
Я знаю що мої весільні туфлі швидше за все линятимуть - ну, тобто там серединка викладена чорною шкірою, і линятиме на панчохи/ноги. Знаю, бо маю такі ж чорні. Що з тим робити???
Спробуйте протерти всередині ганчіркою змоченою оцтом.
Мені допомогло. Правда не зовсім перестали линяти, але значно менше.
А взагалі фарба линяє коли вона натуральна. Що є менш шкідливо для наших ніжок, ніж хімікати...Ну принаймні так стверджують виробники.

innamorata
09.07.2011, 14:17
Спробуйте протерти всередині ганчіркою змоченою оцтом.
Ггггг, то я протру пару раз, щоб уже навєрняка :girl_haha:
Величезне спасибі за пораду :)

Багіра
09.07.2011, 14:56
Дівчатка, підкажіть таку штуку, може хто стикався... Я знаю що мої весільні туфлі швидше за все линятимуть - ну, тобто там серединка викладена чорною шкірою, і линятиме на панчохи/ноги. Знаю, бо маю такі ж чорні. Що з тим робити??? Буде не надто гарно, якщо ніжки в нареченої будуть чорні, як брудні....
найперше варто їх розносити, то вже перевіриш точно оте линяння... ще можна порадити взяти не білі колготки(панчохи), а тілесні, на них може бути менше видно... хоча наречені такого не сприймають.. але особисто я на своє весілля відчувала себе надто білою (якщо б вибрала айворі, шампань і тп то напевно відчувала б себе крім того ще й брудною))) все одного кольору!!! і то я не брала квітів у волосся, не мала білої сумочки і всяких прибамбасів..букет був не з білих квітів... напевно просто я не вимальовувала в мріях весілля і ту всю білизну, а сам факт зробив мене щасливою
ще можу порадити такі носочки як чешки, форми туфельки.. їх можна одягати наверх, міняти... може то дасть раду... але здебільшого якщо линяють туфельки, то дуже тяжко.. тим більше хто робить білі з чорним всередині не розумію... якщо чорні - ще таке - носіть чорні панчохи.. а от білі...

innamorata
09.07.2011, 15:20
вони чорні всередині, бо там підошва і каблук чорні. :girl_crazy: (я рішила не паритись щодо каблука :girl_crazy: )
а взагалі.... я б з задоволенням не вдягала ніяких панчіх.... може я якась не правильна, але якось мені ті панчохи влітку... не альо. жарко й так буде. до того ж я ніколи влітку ні панчіх ні колгот не ношу... чи то мус на весілля панчохи?

allja
09.07.2011, 23:29
чи то мус на весілля панчохи
Чому мусово?
Оскільки в нас і жовтні весілля, то я вже мушу щось брати, але якби було влітку, то точно не брала б (ще й з моєю любовю до панчіх і колготів:girl_flag_of_truce:)
Тому, не думаю, що є така вже велика потреба в них:girl_wink:

Пуся
09.07.2011, 23:39
чи то мус на весілля панчохи
не знаю мус не мус, але я брати не буду (не люблю того діла літом), та й в мене туфельки відкриті, так що все проти колготок-панчішок :)

Багіра
09.07.2011, 23:54
жарко й так буде. до того ж я ніколи влітку ні панчіх ні колгот не ношу... чи то мус на весілля панчохи?
ІМХО, не мус.. але якщо вони повністю закриті - просто можуть натерти(((

Heureuse
10.07.2011, 11:08
чи то мус на весілля панчохи?
якщо вже мус, то я би радила колготи! одна моя знайома тими панчохами в спеку так собі понатирала ноги, аж до крові..

Багіра
10.07.2011, 12:47
якщо вже мус, то я би радила колготи! одна моя знайома тими панчохами в спеку так собі понатирала ноги, аж до крові..
мене теж про таке попереджали, а я не повелася.. як на мене в колготах однозначно жаркіше і дискомфортніше... а найважливіше - під ленточками, якими затягувався корсет у мене була гола спина - які там колготи?)))
звичайно не спершого разу то було
купила білі панчохи свого розміру, поміряла, у верху - завузькі.. ну як на барбі.. при тому що беру 3-4 розмір, просто отакі маломірки... купила згодом ще 2 пари в інших місцях, сидять шикарно.. просто вибрала найзручніші, а другу пару мала в сумочці про запас:) звичайно після 12 годин жари був дискомфорт і трохи натерло, але не так щоб...

Yulik
10.07.2011, 14:17
А в нас за тижень весілля 16 липня 2011..я маю панчішки хоча друзі мені казали шо требе колготки бо вони не натирають..але куди і в спеку ше й колготки мені жарко буде..добре шо я на панчішки погодилася бо в мене на пів босоніжки а без чогось будуть гризти ножки.

Almariel
10.07.2011, 17:48
у мене на весіллі жари не було. я виходила все весілля у панчохах - навіть натяку на натирання не було. нещодавно теж мусила вдягати колготи чи панчохи - однозначно вибрала панчохи і не жалію ні трохи ("майже рифма" (Сирник)).

Fistawka
11.07.2011, 01:32
У нас весілля в серпні. І я вже вирішила, що ні колготи ні панчохи брати не буду.
Туфельки не труть, точно знаю, пробувала:girl_wink:
Тоді для чого вони мені? Плаття довге, хто мої нозі бачити буде? (крім нареченого:girl_blush2:)
А дівчаткам, яких панчохи не натрели дуже повезло... Знайому так понатирали (піхурі розміром приблизно сантиметрів 5:no:) шо то просто жах.
Якби я чула шо мене так тре, то певно одразу б зняла!

zaderyshka
11.07.2011, 01:59
дівчаткам, яких панчохи не натрели дуже повезло
Ношу панчохи часто, і про те, що вони труть чую вперше))) можливо пред тим як вийти кудись в панчохах, варто пресвідчитись чи вони рівно зафіксовані:girl_wink:
На весілля теж обираю панчохи, просто не уявляю як туфлі можна носити без колгот чи без панчіх. Тут для мене без "натирань" точно не обійшлось би. Але то в кого які особливості.:girl_spruce_up:

jylanda
11.07.2011, 10:22
Я теж панчохи ношу досить часто, на весiлля, теж вдягала, нiчого не натирало, хоча i було дужее тепло в цей день:girl_blum: Просто не могла не вдягнути, не сприймаю голу нiжку в мештиках) Думаю, вартуе добре пiдiбрати розмiр, спробувати поносити такi ж, що i на весiлля, але, наперед, в iнший день.

Raven
11.07.2011, 12:26
росто не могла не вдягнути, не сприймаю голу нiжку в мештиках)
В нас весілля було в наприкінці липня, жара була ще та. Я таки була в панчохах і мала пояс для тих панчіх (:girl_blush2:то комплект білизни такий був:girl_blush2:), нічого не зсувалося, кружево було мякеньке і зовсім не терло ніде, до тих панчіх підібрала і підвязку на ногу, з такого самого кружева, я про неї взагалі забула, що на нозі таке маю, навіть на весіллі не знімали.

Якщо мешти будуть линяти, то таки краще взяти якісь панчохи, легше відмивати ноги буде.

Fistawka
11.07.2011, 13:04
Ношу панчохи часто, і про те, що вони труть чую вперше)))
Угу! Я теж частенько вдягаю і ніколи нічого не натирало.
А в тої дівчинки як побачила, то був жах...Мені здається що то може від жари сильної і від того що довго їх не знімала. Чи може затісні були зверху...
Натирали її ті смужки силіконові, як вона сказала:wacko1:

innamorata
11.07.2011, 13:07
Угу! Я теж частенько вдягаю і ніколи нічого не натирало.
А в тої дівчинки як побачила, то був жах...Мені здається що то може від жари сильної і від того що довго їх не знімала. Чи може затісні були зверху
Я теж ношу часом. Нічого не натирає, тільки жарко... Я думаю то ще від шкіри залежить. Може в неї просто алергія якась на той силікон була. бо знаю як він носиться, і щось важко мені уявити щоб воно якось там натирало

Delfy
11.07.2011, 13:17
важко мені уявити щоб воно якось там натирало
я на своєму весіллі була у панчішках (колготи не люблю - вони мені або злазять, або в живіт тиснуть. рідко бувають мені зручні) - 16 год. тепла, танців. ходіння/сидіння - хоч би що. дуже зручно було. може дійсно, алергія на той силікон... а може кружево неякісне було + одягла одну вище-другу нижче і тому мереживо натерло???

innamorata
12.07.2011, 11:18
В мене зараз виникає питання(проблемою то важко назвати), де купити коробочки для солодкого... Десь раніше в темі писали що можна на краківському, то я ходила, і ніц там толкового не бачила, чесно кажучи... Трошки все рагулізмом віддає. Всі принти або з вишиванками(що в принципі підійшло б до весілля в українському стилі), або з розмитими голубами. Плюс - коштують вони десь по гривні з копійками. Подзвонила на одну поліграфічну фірму, то мені прислали пропозицію.... Не скажу що аж вже дуже щось оригінальне на тих коробочках є... звичайні прямокутні коробочки з квітковим принтом, ну може єдине що якісніший той принт ніж на базарі... Але.... ціна - 4,6 грн за штуку!!! Цось то вже забагато. Ну, як на мене.... Чи то нормальна ціна? Хто купував вже? Зорієнтуйте плз.

---------- Додано в 10:18 ---------- Попередній допис був написаний в 10:01 ----------

О, і ще може зорієнтуєте яка середня ціна за декоровані свічки по львову... Бо я бачила в багатьох місцях, а зорієнтуватися по цінах не додумалася :shy:

zaderyshka
12.07.2011, 11:35
де купити коробочки для солодкого
нам господиня порадила купити пластикові паковки, такі прозорі в які в супермаркетах все кладуть. Подруги теж відрадили брати картонні, бо вони коли складаються є імовірність, що солодке звідти просто вивалиться. Будемо ці контейнери просто в пакетики звичайні складати і роздавати людям.
ціна такого контейнера на гуртовні біля 5-6 грн за 5 шт.

innamorata
12.07.2011, 11:56
в пакетики звичайні складати
тобто в звичайні кульочки поліетиленові з якимось принтом??
а можна в пп місцезнаходження гуртовень таких? :shy:

Fistawka
12.07.2011, 12:17
В мене зараз виникає питання(проблемою то важко назвати), де купити коробочки для солодкого...
І у мене зараз те питання на порядку денному:)
Варіант краківського не розглядаю, бо ті коробочки то таке "ге"...розмокають від солодкого, рвуться, солодке вилітає.
На південному де замовляла солодке на фуршет, є такі ж з вигляду коробочки, але з товстого картону...цупкіші набагато. Але ціну їхню чомусь не спитала. І кольори гарні є. В білі квіти сподобались мені.

Ще також розглядаємо такий варіант як писала zaderyshka. Кажуть що ті коробочки є на Шуварі, але я ще не дивилась.
Тільки якщо брати коробочки пластикові, то до них потрібно ще пакет кольоровий паперовий (я таке бачила). Бо якось не пасує ту коробочку в простий кульочок поставити...А ще як варіант ту пластикову коробочку зав'язати стрічкою атласною як подарунок.:girl_curtsey:

Raven
12.07.2011, 12:25
Кажуть що ті коробочки є на Шуварі
Є там такі коробочки. Бачила ще такий варіант: на краківському закупили весільні кульочки (типу подарункового) і вкладали туди перев"язану фатином коробочку пластикову з солодким. Класно получилося.

Delfy
12.07.2011, 12:34
дівчата, раджу з власного досвіду щодо коробочок - пробуйте їх на міцність у вже складеному вигляді - щоб не розкладались самі! я купувала і тоді не знала, що вони від найменшого натискання підстрибують і розкладаються - то потім їх здала і взяли нормальні.
щодо підтікання тортів - купили рулон пергаментного папері і клали в кожну коробочку під торт. так воно навіть естетичніше виглядало, ніж просто в коробочку.

innamorata
12.07.2011, 13:03
зав'язати стрічкою атласною як подарунок
довго вязати будемо :girl_crazy:
фатін теж... з економічної точки зору... краще вже замовити ті коробки що я писала. на поліграфічній фірмі...

Пуся
12.07.2011, 13:07
ті коробочки є на Шуварі, але я ще не дивилась.
на Шуварі є, я також ще не дивилась, але мама бачила, казала, що є якісь трохи ніжніші з лебедями (і не рожеві!!!), на Краківському таких ми не бачили. Можливо сьогодні-завтра туди попаду, то відпишусь

довго вязати будемо
фатін теж... з економічної точки зору... краще вже замовити ті коробки що я писала. на поліграфічній фірмі...
згідна з вами, не хочеться заморочуватись ще й з тими коробочками, варто пошукати міцніші картоні коробочки-трансформери :) і всім мороки менше та й гарніше вони виглядають А про те, що солодке повилітає, вперше чую, там де ми замовляли солодке нам сказали просто взяти з суцільним дном, а не складним :)

innamorata
12.07.2011, 13:09
на Шуварі є, я також ще не дивилась, але мама бачила, казала, що є якісь трохи ніжніші з лебедями (і не рожеві!!!), на Краківському таких ми не бачили. Можливо сьогодні-завтра туди попаду, то відпишусь
а на якому то шуварі? на верхньому чи на гуртовому?

Пуся
12.07.2011, 13:13
а на якому то шувар
на гуртовому, там де ряд з квітами, вазонками

innamorata
12.07.2011, 13:15
на гуртовому, там де ряд з квітами, вазонками
дякс, тре буде заїхати :girl_curtsey:

marianast
12.07.2011, 13:27
коробочки
Я брала в весільному салоні, навіть не в тому, де купувала сукню. Десь на вул. Івана Франка. Міцні, красиві, нічого не розтікалось і не розлазилось.

---------- Додано в 09:27 ---------- Попередній допис був написаний в 09:24 ----------

Зателефонувала до подруги - то була Біла Перлина, але коробочки ми бачили у багатьох салонах, коли сукню шукали.

Alexx
12.07.2011, 14:57
А про те, що солодке повилітає, вперше чую, там де ми замовляли солодке нам сказали просто взяти з суцільним дном, а не складним
Вже на декількох весіллях була і нам давали солодке в картонних коробочах.... таки вилітало, ну може не те щоб вилітало, але коробочки трохи розмокали, рвались і взагалі не дуже класно то було, особливо не зручні ті виступаючі ручки. На своє весілля ми купували пластикові контейнери (десь чоловік нарив). То було супер зручно. По перше менше місця займають, можна наскладати стопкою, а по друге транспортувати легше. Ми солодке ввечері дома по тих коробках розфасували і зранку перед весіллям привезли в ресторан. Але в нас було не дуже велике весілля (50-60 людей), то нам варіант з контейнерами підійшов.

allja
12.07.2011, 15:05
нам варіант з контейнерами підійшов
А я не в захваті від них...ІМХО, але то не зручно з тими контейнерами, як їх брати, то обовязково потрібно якийсь кульочок...
Ми купили з цупкого паперу пакетики (такі ніби як подарункові) і будемо дно застеляти пергаментом і класти печиво...то все буде розкладатися зранку, в день весілля і повезеться до ресторану, а там буде в холодильнику стояти до свого часу....
Квадратні коробочки паперові теж мені щось не те, не зручні вони і дуже розмокаютть від печива...
Згадала ще: купували ми свої "торбинки" по 2 грн. за шт.

Dzvinkalviv
12.07.2011, 15:19
коробочки трохи розмокали, рвались
вже кілька подруг заміж з тими коробочками повіддавала і все було гуд, щоб не розмокало і для коащого естетичного вигляду давали фольгу. якщо коробочка складена по-правилах, то вона зовсім не розлітається. і є багато варіантів з суцільним дном. Якщо всетаки хвилюєтеся, то можна коробочку покласти в кульочок-маєчку, і гостям буде зручніше нести!

marianast
12.07.2011, 15:37
Мені здається, що якщо ті коробочки зберігати належним чином, не тримати на спеці, то все буде ОК. Ну хіба що солодке буде дуже жирним, кремовим, тоді можливо. Я ніколи не мала жодних проблем з тими коробками. Виглядають вони досить естетично, ні з кульком, ні з контейнером не порівняти. В нас був такий солодкий холодильник :)
[URL= спам http://www.radikal.ru] 683px × 1 024px http://i010.radikal.ru/1107/45/91f68c10abb8.jpg[/URL

alinysichka
12.07.2011, 18:01
можливо хтось знає де можна придбати пластмасові коробочки оптом?можливо є якісь гуртівні.пишіть в пп.

light
19.07.2011, 02:36
Чи знає хтось де можна взяти на прокат білі чохли на крісла? Ресторан, який ми вибрали новий і у них такого немає:(

innamorata
19.07.2011, 09:57
Чи знає хтось де можна взяти на прокат білі чохли на крісла
Якщо хто знає, то і мені в ПП плз :)

Burberry
19.07.2011, 17:10
Чохли на крісла зараз мають більшість агентств, які займаються оформленням. середня їх ціна 8-12 грн. Ті, що за 12 грн, йдуть ще з кольоровими бантами.

З того що пам'ятаю, бачила їх в одному магазинчику біля РАГСУ на Франка, де займаються оформленням, і на Дорошенка.

innamorata
19.07.2011, 17:21
Я теж по інтернету порискала. Обрала варіант чехлів тільки на спинки з бантами. Мій бюджет не витримає ціни 12 грн за штуку :girl_crazy: а виглядає воно теж нічого.

Burberry
20.07.2011, 11:14
Мій бюджет не витримає ціни 12 грн за штуку
І я про те ж: у нас буде десь 120 гостей, не складно підрахувати скільки ті чохли обійдуться. Хоча, не сперечаюся, що це гарно. Але я сама в'язатиму банти з фатіну на спинки крісел.

innamorata
20.07.2011, 11:32
банти з фатіну на спинки крісел
а чи дешевше обійдеться? бо такі типу чохли тільки на спинку з бантом коштуватимуть 5 гривень на прокат. А метр фатіну, на скільки мені відомо, суттєво дорожче.... І то я думаю, чи варто... В нашому залі закупили нові крісла з м"якими спинками/сідушками.... але напевно все ж замовлю. Ось такі:
http://s05.radikal.ru/i178/1107/83/a295bd85ae58.jpg

Fistawka
20.07.2011, 14:57
І я про те ж: у нас буде десь 120 гостей, не складно підрахувати скільки ті чохли обійдуться. Хоча, не сперечаюся, що це гарно.
У нас також чохли коштують 12 грн. за штуку. І також 120 людей.
Але то повноцінні чохли, а не тільки на спинку...Дорого звичайно:(
Взагалі то оформлення залу таке дороге шо просто капець! Ми планували оформити лише стіну за молодятами і стіл. Думали вкладемось в 2 тис. грн.
А як прийшло до діла, то замовили купа всього ...і в результаті 8,5 тис. грн. Дурдом! Троха жаба дусить, та коханий мене вмовив:girl_wink:
Але зате краса яка:girl_tender:

Samhayne
21.07.2011, 00:33
А я сьогодні пакети пакую: що в ЗАГС, що в церкву, що дружкам віддати, а що тамаді.
І я, таки, починаю хвилюватись...

innamorata
21.07.2011, 10:23
Усьо, не буде чохлів :( коханий сказав що йому не подобаються :( сказав що не треба зовсім ніяких чохлів.... а я то вже замовила :( Сьогодні треба буде дзвонити і відмовлятися. Нефайно так якось :(

fotynasop
21.07.2011, 10:29
І я, таки, починаю хвилюватись
то нормальний стан для нареченої - хвилюватись. в цьому випадку варто думати про позитив - вже за 2 дні ви будете однією сім"єю. а це - найважливіше.

allja
21.07.2011, 15:04
Нефайно так якос
Чому нефайно? Якщо у Вашому ресторані красиві, нові крісла, то навіщо банти...У нас стіл для молодят буде стояти окремо і за ним буде оформлена стіна і стіл.Чохли будуть на кріслах за столом для молодят, а за столами для гостей будуть красиві, новенькі крісла з м"ягкими спинками і сидіннями:)
А я знов "зіткнулась" з підвязкою для нареченої...вмовили мене дівки мої, щоб я таки її вділа, принаймі для себе та нареченого:)
То я щось походила, подумала і вчора купила мереживо - буду шити підвязку сама, побачимо що з того вийде:):girl_wink:

Пуся
21.07.2011, 16:39
так, відписуюсь я за пакетики для солодкого, була на Шуварі, ніц там файного нема (той самий Краківський). Правда, здалось, що трохи той картон міцніший (чи то сама так себе накрутила :( ), то мама намовила і взяли ті пакети (з лебедями), до них купимо такі спеціальні штуки щоб на дно класти і нічо розмокати не буде ( я надіюсь :girl_wink: )
Після того попала випадково ще на одну гуртовню, були там дуже гарні коробочки але ще з тоншого картону :( Одним словом жахливий асортимент, чи то я така капризна.

Alicia
21.07.2011, 16:59
Ми коробочки для солодкого, як і бонбон'єрки будемо замовляти на ібеї. Вже прийшли нам сто штук тих бонбон'єрок, пару штучок склала, стрічечки білі у сукні наречених вплела, у формі фрака нареченого дуже просто склалися. Сам картон дуже цупкий, трохи з випуклими візерунками, де метелик на шиї і т.д. Задоволені, словом.
Знайшла ще ось такі цікаві печенька:
http://s014.radikal.ru/i329/1107/3f/b4ecb606bfa6.jpg (http://www.radikal.ru)
А хтось робив собі запрошення з шоколаду? Чула історію, як наречені витратили 4 тис грн на такі запрошення, а за місяць до весілля розійшлися. Потім бідна наречена їх всіх їла з горя...:girl_impossible:

zaderyshka
21.07.2011, 17:03
бідна наречена їх всіх їла з горя..
ага, а після ще 8 тис. на ліпосакцію пішло.

Heureuse
21.07.2011, 17:12
Ми коробочки для солодкого..будемо замовляти на ібеї
киньте посилання, будь-ласка.

Mazerati
21.07.2011, 17:21
Вже прийшли нам сто штук тих бонбон'єрок, пару штучок склала, стрічечки білі у сукні наречених вплела, у формі фрака нареченого дуже просто склалися. Сам картон дуже цупкий, трохи з випуклими візерунками, де метелик на шиї і т.д. Задоволені, словом.
Алісія, то в них ще треба свою голову вставляти чи ні? бо бачу там бонбоньєрки без голови і так виглядає, що можна причепляти свою фотку. Чи то я помиляюсь?
і як ви будете складати гостям? по дві штуки, чи хлопчиками - хлопчиків, дівчаткам-дівчаток або навпаки?

Alicia
21.07.2011, 17:32
Алісія, то в них ще треба свою голову вставляти чи ні?
Хі) Настрій мені підняла:girl_wink:! Я думаю, що свої голові туди вставляти не треба, а там, де є місце для кріплення, там ми будемо робити іменні картки гостей для розсадки. Приблизно має бути так, тільки з іншими бонбон'єрками:
http://s46.radikal.ru/i112/1107/6f/2556476252db.jpg (http://www.radikal.ru)
і як ви будете складати гостям?
Ой, я про це я щось і не подумала...Думаю, що
хлопчиками - хлопчиків, дівчаткам-дівчаток
буде так! Гендерно, але щось не знаю, як інакше...:girl_in_dreams:

sunset
21.07.2011, 21:31
менні картки гостей для

і ми робитимемо картки)) але то коштувало мені 2 тижнів вмовлянь коханого))) і розсаджуватиут наші дружки гостей, один стіл- старшого віку гості, а інший стіл = молодь))

Fistawka
21.07.2011, 22:28
Ура! Маємо цілу купу дрібничок)))
-Купили сьогодні іменні карточки. Такі гарненькі:)
-Готове моє плаття на дівич-вечір!
-Наші запрошення готові:girl_tender:.Робили самі! Радості немає меж:girl_spruce_up:Ось вони
http://i058.radikal.ru/1107/f8/df2a6200ec6b.jpg
-А ще у мене є підв'язочка!
http://s002.radikal.ru/i197/1107/a1/c8834e28d482.jpg
-І ще мої дружечки будуть в однакових платтях! Ось таких
http://s012.radikal.ru/i320/1107/b6/58444f62e756.jpg
Одна з них вже випробувала своє платтячко на випускному! Красуньки вони в мене:girl_tender:

allja
26.07.2011, 19:55
Хвалюсь і я своїми весільними дрібничками:)
Підвязка(сама робила, тому не дуже критикуйте:girl_blush2:http://i019.radikal.ru/1107/4d/6713fb600d4e.jpghttp://s006.radikal.ru/i215/1107/44/3937d91bb1c6.jpg
І ще я пошила подушечку, на якій моя маленька сестричка буде подавати букетик нареченого, коли той приїде до мене і я буду причіпляти йому той букетик:girl_smile:http://s56.radikal.ru/i151/1107/8b/41ce074f73db.jpg

innamorata
26.07.2011, 21:26
Нарешті я маю свої весільні мештики :girl_tender:. Фото кольору не передає, вони такі кремово-перламутрові, а каблук білий. Від сьогодні вдома ходитиму тільки в них, бо трохи тиснуть :girl_spruce_up:
http://s003.radikal.ru/i202/1107/e6/e02d1625604d.jpg

allja
26.07.2011, 22:36
вдома ходитиму тільки в них, бо трохи тиснуть
Мене мої теж трошки тиснули, але вже розходила, прада досі ще інколи взуваю, щоб звикнути до високого каблука:)
А скільки см Ваші каблуки мають?

Fistawka
26.07.2011, 22:49
Дівчатка, маю до вас велике прохання! Може хтось має свої списки що потрібно на весілля? Пам'ятаю раніше в цій темі про таке писали.
Дуже прошу скиньте мені...
Наше весілля вже так близько і я страшно переживаю шоб все встигнути і нічого не забути.
Починається передвесільна паніка:(

innamorata
26.07.2011, 23:15
А скільки см Ваші каблуки мають
12,5 :) , але це з врахуванням 1 см платформи

Heureuse
27.07.2011, 11:40
12,5
нічого собі! оце ви екстрималка:girl_smile:

innamorata
27.07.2011, 11:54
оце ви екстрималка
та я постійно на таких... були б нижчі, я б себе не в своїй тарілці почувала... єдине що - не люблю платформу... але то найменша яку можна було знайти... все решта на 2-3-4 сантиметровій платформі. А на перший танець взую босоніжки в яких ходила вчитися танцювати... вони біленькі, тільки з чорним тоненьким каблучком. В них мені реально зручно, хоча там 12 см без платформи :)

Raven
27.07.2011, 11:57
Підвязка
Ви в ній ще дома походіть, що б на нозі не муляло. Моя коліжанка мусіла її скинути, бо заважала.

allja
27.07.2011, 22:59
ще дома походіть, що б на нозі не муляло
Я вже ходила, ніби нічого не муляло...Та й я буду в панчохах, то не думаю, що підвязка буде муляти:)

Alicia
28.07.2011, 17:29
Дівчата, а хтось на конверти замість скрині бачив/купував таку клітку? На одному з весіль побачила схожу, тільки білу. Гарненько виглядало.
http://s005.radikal.ru/i211/1107/a1/e9ef94178baa.jpg
Я собі уявляю, щоб поряд з бонбон'єрками поставити таку коробочку для гостей:
http://s015.radikal.ru/i332/1107/97/eb1bc462481c.jpg
Але текст на наш манер, типу: "Скидайте мешти на підборах і гайда танцювати коломийки!":girl_dance::girl_haha:

allja
28.07.2011, 21:58
"Скидайте мешти на підборах і гайда танцювати коломийки!"
Цікава ідея, але не думаю, що хтось дуже буде користуватись такою коробочкою....Можливо це лише в мене таке враження, але здається мені, що це лишня трата грошей.

Milady
29.07.2011, 00:10
але здається мені, що це лишня трата грошей
Ехх,в мене останнім часом таке враження,що більшість весільних дрібничок,то марна трата грошей....як,то кажуть і хочеться і колеться.

Samhayne
29.07.2011, 00:30
От і я про те, не варто дрібницями забивати собі голову. Головне, щоб на Вашому весіллі Вам було весело, а голова крутилась від щастя, поцілунків і хмільного вина, а не від того, що колір сукенки дружки не пасує до скатертини на фуршетному столі...

Alicia
29.07.2011, 10:43
але не думаю, що хтось дуже буде користуватись такою коробочкою...
та то ж не означає, що вже треба вносити у список дрібничок таку ідею, це ж був жарт:girl_blum:

Gorgona
29.07.2011, 11:18
Підвязка

А я свою на весіллі мало не загубила :xaxa:
Перед весіллям так довго її підбирала, стільки часу потратила. Нарешті знайшла те, що хотіла!!! Приміряла - ніби тримається.
А на саме весілля, почали сходитись гості, я вже готова, бігаю, хвилююсь, аж тут помічаю, що моя підвязка вже на підлозі валяється. Навіть не помітила, коли вона загубилась ))) Я швиденько її трошки підшила, через кілька секунд - історія повторилась ))) Довелось її зняти. На моїх сухих ногах вона так і не змогла затриматись :xaxa:

truskaffka
14.08.2011, 21:35
Вирішила викласти фотки деяких весільних дрібничок, які дорогі серцю, так як зроблені своїми руками

Перша ж "дрібничка" (швидше післявесільна)- фотоальбом, який дооформила моя сестра (готовий альбом прикрасила саморобними квітами):

http://s005.radikal.ru/i212/1108/ca/c9d8391294d3.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s008.radikal.ru/i304/1108/b5/8201a772a03ct.jpg (http://radikal.ru/F/s008.radikal.ru/i304/1108/b5/8201a772a03c.jpg.html)

Незважаючи на повну відсутність досвіду у вишиванні, я втрафила вишити свій весільний рушник - а перед цим (на пробу) - серветку під кільця:

http://s45.radikal.ru/i109/1108/29/233fc5a9cc45.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s15.radikal.ru/i189/1108/55/ee67bcb81ab8.jpg (http://www.radikal.ru)
(мій, той що з серветкою :))

Ну і ще одна з "дрібничок" - до оформлення брами плакат, зроблений в Корелі- як то кажуть, "не ахті-що" - але власний, видрукуваний на банері за досить малу суму:

http://s002.radikal.ru/i200/1108/57/3303a8f5af86.jpg (http://www.radikal.ru)

Ще були саморобні букетики для дружбів, запрошення (вони є у іншій гілці), а потім - самостійне оформлення весільного альбому....
Можуть бути корисні вигадки власні і знайдені :)

А взагалі, душа вкладалась у кожну деталь - тому все це дуже приємно згадувати. Може дрібниці - то дурниці, а може з них складається свято :) - це кожен вирішує сам

Raven
16.08.2011, 13:30
На Шуварі, можна додати ще драже типу горішки в шоколоаді.

Metel
20.08.2011, 12:18
дрібнички теж важливі, але вміру...наприклад, я недавно співала весільний обряд - наречена все до дрібниць продумала...дуже талановита дівчинка - букетики сама робила(виглядали, як живі квіти, платтячка маленьким дівчаткам пошила, ще й прикрасила їхні милі голівки такими віночками з квітами, а стіл на викупі-теж якісь підставочки для рюмочок, скринька для грошей, ну, одним словом мені сподобалося)))
я ж на своє весілля вишила рушник(традиційний з деревом наших обох родів) і робила всякі прикраси для брами, перил і букети на машину....а ще навчилася робити бокали і декорувати пляшки з шампанським
ось такі бокали я зробила

http://i060.radikal.ru/1108/78/8ace74de9942.jpg

таке шампанське

http://i072.radikal.ru/1108/47/512c60d080f5.jpg

так захопилася, що стала цим і займатися, можу зробити на замовлення
http://i040.radikal.ru/1108/a8/94e45594adf5.jpg

---------- Додано в 11:18 ---------- Попередній допис був написаний в 10:43 ----------

ось такі бокали
http://s48.radikal.ru/i119/1108/68/10ea52ed9044.jpg

:girl_wink:

sunset
23.08.2011, 18:22
ми купили бакали)) звичайні класичні Богеміа, а задекоруємо квітами перед весіллям)

і супер-дрібничка- мої мештики)))
зручні, каблук 8 см, і молочного кольру- в тон до сукні))
http://s60.radikal.ru/i170/1108/85/8ca70b0d7ccd.jpg

Багіра
23.08.2011, 18:37
і супер-дрібничка- мої мештики)))
дуже класні! один із найкращих варіантів, які мені доводилось бачити ;)

Alicia
31.08.2011, 19:16
Отримала сьогодні такі дрібнички:
http://s002.radikal.ru/i198/1108/dd/8a27fca774c5.jpg
Тішуся! Настрій покращився на цілий день.:girl_dance:

Mazerati
31.08.2011, 19:24
Тішуся! Настрій покращився на цілий день.
Розкажи детальніше, що то таке? як я розумію - гест-бук, подушечка для обручок, а решта?
і ще питання до дівчат, які розписуються і вінчаються в різні дні: ви обручку носите від дня розписки до дня вінчання? а потім знімаєте перед тим, як йти до церкви? як то має виглядати?

Heureuse
31.08.2011, 19:52
а решта?
я ше там бачу підвязку і кошичок для пелюсток або цукерок
але прийде Алісія і сама нам все розкаже:girl_haha:

ви обручку носите від дня розписки до дня вінчання?
ми плануємо не носити. в РАЦСІ вдягнемо, пофоткаємось і знімемо до дня шлюбу.

kvVItKA
31.08.2011, 19:59
і ще питання до дівчат, які розписуються і вінчаються в різні дні:
в нас між розпискою і шлюбом 1,5 місяці було, обручки вдягнули коли розписались, потім ми літали в медовий місяць і їх не знімали, тиждень до нашого весілля ходили на весілля до однокласника то я собі голову сушила чи знімати обручку чи ні, але оскільки ми вже були сім"єю і щоб не створювати якихось незрозумілих ситуацій наприклад з чіплянням квіток, перетанцьовуванням то не знімали. В день перед шлюбом зняли, і одягнули вже в церкві. отак було

Bibysbka
31.08.2011, 20:36
і ще питання до дівчат, які розписуються і вінчаються в різні дні: ви обручку носите від дня розписки до дня вінчання? а потім знімаєте перед тим, як йти до церкви? як то має виглядати?

У нас теж між вінчанням і розпискою 3 тижні. Обручки поносили перші 2 дні (поки святкували) і поклали в коробочку, до вінчання.
То якось дійсно трохи неправильно, але я себе настроїла так, що найважливіше це вінчання, а розписка швидше обовязок перед державою))

zaderyshka
31.08.2011, 21:59
які розписуються і вінчаються в різні дні: ви обручку носите від дня розписки до дня вінчання?
Ми носили тільки у день розписки, а там собі тихенько зняли і і цілий місяць наші обручки ще гарно відпочивали в коробочці. Бо теж собі подумали, що вінчання це значно важливіше ніж розписка. Але то як хто собі вподобає.

Shatenka
31.08.2011, 22:14
ви обручку носите від дня розписки до дня вінчання? а потім знімаєте перед тим, як йти до церкви? як то має виглядати?
Ми розписувалися в березні, а весілля було аж в серпні. Обручки як вдягнули на розписці, так і носили. Зняли лише в церкві перед шлюбом.

kvVItKA
31.08.2011, 22:58
Бо теж собі подумали, що вінчання це значно важливіше ніж розписка.
не думаю, що ті, хто після розписки не зняв обручки керувались критерієм більшої важливості акту створення сім"ї перед державою ніж шлюбу в церкві. Розписались, одягнули обручки та й вже. Тому прямої залежності між вдягати-знімати обручку і більшої -меншої важливості котрогось з дійств не бачу, а відповідно
Але то як хто собі вподобає.
вважаю не зовсім коректним в даному ключі:) а от просто, як хто собі вподобає без прив"язки до важливості-ок. то моя думка
як то має виглядати?
як собі вирішите, так і буде.

zaderyshka
31.08.2011, 23:04
що ті, хто після розписки не зняв обручки керувались критерієм більшої важливості акту створення сім"ї перед державою ніж шлюбу в церкв
kvVItKA, а я не узагальнюю я говорю про наш конкретний випадок. Про що в кінці допису і було вказано. А коректно чи не коректно вирішувати індивідуально кожній парі. Mazerati питала і кожен відповів як було у нього, а не чого очікує побачити в загалу.

kvVItKA
31.08.2011, 23:21
а я не узагальнюю я говорю про наш конкретний випадок.
я навмисне цитувала без ніку, бо не говорила конкретно до вас:)
кожен відповів як було у нього, а не чого очікує побачити в загалу.
в тому і справа, що варто відповісти як було, а от та прив"язка, що вважаєте важливіше шлюб ніж розписку, тому зняли обручку, автоматично узагальнює тих хто не зняв обручку, як таких, для кого розписка мала б більше значення. Якщо не правильно зрозуміла, то звиняйте, але з вашого допису так мені виглядало:confused:

Tsokotukha
01.09.2011, 00:41
ви обручку носите від дня розписки до дня вінчання?
Ми мали срібні обручки на розписку, які носили впродовж певного часу, а от до шлюбу вже на нас чекали титанові, які не знімаємо.
що вінчання це значно важливіше ніж розписка.
З огляду на це мали спочатку дешеві-срібні.

marry carrie
06.09.2011, 12:27
Похвалюся я своїми дрібничками, які готувала до свого весілля
Подушка http://s59.radikal.ru/i165/1109/0b/240b7005815d.jpg (http://www.radikal.ru)
Свічки для церкви http://s58.radikal.ru/i160/1109/76/d95be6c0f98f.jpg (http://www.radikal.ru)
корзинка для цукорок http://s42.radikal.ru/i098/1109/56/287757d6e3a5.jpg (http://www.radikal.ru)
бутоньєрки для батьків http://s41.radikal.ru/i093/1109/dd/f7ac82e1566e.jpg (http://www.radikal.ru)
бутоньєрки для гостей http://s07.radikal.ru/i180/1109/8a/542910a7e91f.jpg (http://www.radikal.ru)

Аделя
07.09.2011, 13:50
Я також робила минулого тижня весільні дрібнички, так мені то заняття сподобалось :girl_in_love:. Декорувала кошик, весільні келили в тому ж стилі (нажаль, фото наразі немаю, потім виставлю) і номерки для столів (вони встановлювались в квікові композиції).
http://i016.radikal.ru/1109/9b/28ffc8ff1d14.jpghttp://i014.radikal.ru/1109/c0/4ba6d09b0752.jpg
http://i011.radikal.ru/1109/35/14a7cdceb038.jpghttp://s55.radikal.ru/i147/1109/a7/3cfbedaf7650.jpg

Mazerati
07.09.2011, 22:48
Дівчата, хелп! весільні бокали в рагс беруться ті самі, що і під час бенкету? Знаю, що на столах в молодих бокали зв"язані стрічкою мають бути. А в рагсі як?

zaderyshka
07.09.2011, 23:20
В РАГС беруть тільки один бокал, то по "протоколу". І одна пляшка шампану.

Mazerati
07.09.2011, 23:50
В РАГС беруть тільки один бокал, то по "протоколу".
о, я того не знала! нічого собі...нам казали брати "бокалИ". дякую!