КПК

Показати повну версію : Як вберегти діточок від хвороб

kati
12.11.2008, 14:36
Мамусі, хто як підтримує в період хвороб дитячий імунітет? Давайте ділитися народними методами... Тому що зараз тільки і чути про імуностимулятори....афлубіни, анаферон. різні таблетки, спреї.....Але чи то добре, з маленького віку пічкати таблетками....

Я, наптриклад,зараз щодня готую вітамінні напої, для цього заготовила цілий холодильник клюкви, брусніки, чорниці, смородини. малини, суниці, калини, фейхоа. Це все перетерла з цукром, в банки і тримаю в холодильнику. І так щодень беру по пару ложок 2-3- види ягід, заливаю теплою водою,( не гарячою, бо руйнується віт. С) ще медку добавляю....і вся сім"я п"є.

natka75
12.11.2008, 15:38
ми запарюємо чайок з липи та шипшини, не кожен день звичайно,і крім того малий їсть собі лимон, а мед у його раціоні кожен день, до каші, або з сирочком ))

Олюська
12.11.2008, 15:46
А ми як захист від хворіб їмо мамину цицю;)

Zirnycja
12.11.2008, 15:49
Щодня всім домашнім-по ложці розмороженої облепіхи з медом...

Nadijka
12.11.2008, 15:51
Щодня всім домашнім-по ложці розмороженої облепіхи з медом...
в мене є ціла баночка тої облепіхи перетертої з цукром, але я не знаю чим вона така корисна??? На смак мені зовсім не подобається...:bad:
А Куся полюбляє...:y:

Ok*
12.11.2008, 16:17
Вже розпочався сезон хурми - дуже багата на вітаміни, в нас в меню майже кожного дня. Минулого року також малій давала весь сезон - хворіла зимою лише раз, коли вся сім'я лежала з інфекційною ангіною, при чому перенесла її найлегше.:). Чим побільше фруктів, чайок з малини.
Афлубін використовували в жовтні, коли було холодно і починали поширюватись всякі "вірусяки". Проте, як показав досвід, - він нам не допоміг, все одно малявочка щось підцепила. :(

Zirnycja
12.11.2008, 16:40
в мене є ціла баночка тої облепіхи перетертої з цукром, але я не знаю чим вона така корисна??? На смак мені зовсім не подобається...:bad:
А Куся полюбляє...:y:

І розумничка ваша Вікуся!
Облепіха- це ж с-вітамінна бомба! Ягоди містять загалом вітамінів в 15раз більше, ніж апельсин-зокрема С-вітаміну 52,3-360,0 мг%. По активності с-вітаміну прирівнюється до шиповника і чорних порічок!
В маслі мякоті плоду є розчинений каротін- провітамін А, його там більше, ніж в моркві! Саме в облепісі є найбільше серед плодових рослин вітаміну Е. Ягоди містять 15 мікроелементів, серед яких є залізо. В 2-3 більше, ніж в інших рослинах, є вітаміну К., а також-містить антірадіанти- вітаміни групи В,Р і F.
Облепіха навіть з медом є кисленька, то ми часто просто додаємо разом із замороженою чорницею до фруктових салатів з різних фруктів, так її різкий смак не домінує, а користі від неї багато!

Zirnycja
12.11.2008, 16:42
Вже розпочався сезон хурми - дуже багата на вітаміни, в нас в меню майже кожного дня. :(

А в нас хурма дуже дорога, і продається по штуці...:(, але всеодно час від часу купуємо, знаючи про її користь!

natka75
12.11.2008, 16:47
А в нас хурма дуже дорога, і продається по штуці...:(, але всеодно час від часу купуємо, знаючи про її користь!

на скільки дорога вона у вас?у нас теж недешева і по штуці продається!а за обліпиху ви мені нагадали - десь і в мене баночка має бути:y:

RubenRybnik
12.11.2008, 18:03
орз вначале холодов для нас прививка на всю зиму:))) уже успешно прошли

Натагідра
12.11.2008, 18:16
Я, наптриклад,зараз щодня готую вітамінні напої, для цього заготовила цілий холодильник клюкви, брусніки, чорниці, смородини. малини, суниці, калини, фейхоа. .

де берете брусніку і фейхоа

kati
12.11.2008, 19:01
І ми думали нарахунок прививки від грипу, але малий сопливив, а тепер вже піздно напевно.... А хтось ще робив щеплення?

kati
12.11.2008, 19:04
де берете брусніку і фейхоа

На фейхоа натрапила тижні 3 назад, забрала в бабульки всю.....:)
А брусніку багато бачила продають( базар Іскра сихів):)

katkas
12.11.2008, 19:28
І ми думали нарахунок прививки від грипу, але малий сопливив, а тепер вже піздно напевно.... А хтось ще робив щеплення?

зробили щеплення чоловіку, бо він часто у відрядження їздить. епідеміологи говорять, що грип новий, в Європі ще незнайомі з ним. але, як говорять, краще перестрахуватися. :)

Олюська
12.11.2008, 19:58
А ми не робимо ніяких, щоб не страждав імунітет

RubenRybnik
12.11.2008, 20:19
мы тоже не делаем прививок, но считаем что если человек сознательно идет на вакцинацию то ему это необходимо, если положено отстрадать в жизни свое, то ни кто его от этого не спасет

Ольга
12.11.2008, 21:03
при початках болю в горлі беру мацюпунький кусочок справжнього прополісу і клею на зуб дитині - це чудо засіб, який лікує навіть ангіни за пару знів!
Крім того промивання носа будь-яким засобом з морською сіллю, часник по хаті розставляю, даю дитині терти цибульку на терці - так бавиться.
Люблю піхтовим маслом натерти під носом і в районі горла-лімфовузлів...
Кажуть, що треба пити багато простої води. Навіть дітям давати з собою в садок пляшечки води.
Під носом мажу оксоліновою маззю...
Що ще?:)

kati
12.11.2008, 21:16
О , добре нагадали про облепіху, свекруха робила, треба в неї баночку попросити......

Ольга, а де ви той прополіс берете?

Ольга
12.11.2008, 21:49
Цього разу купили прополіс на виставці меду, який був на вул Валовій в жовтні чи вересні

Ная
12.11.2008, 23:26
Ще прополіс є в магазині "Бджілка",що на вул.Галицькій.
А з обліпихи,перетертої з цукром дуже смачний напій ,якщо розмішати її у теплій воді,кисленький,ніби з лимоном.

mamatu
13.11.2008, 01:01
Я імуностимуляторам взагалі не довіряю. У мене стійке переконання, що вони заміняють природну функцію опірності організму хворобам. Не даю дітям "Афлубін" та усе подібне, як би не прописували.
Найкраща підтримка імунітету, як ви всі вже писали, то натуральні вітаміни, мед і найголовніше - часник з цибулею.
Коли донька була маленькою та не ходила до школи, то ми кожен день їли і цибулю, і часник. При цьому не хворіли взагалі! Навіть при самих страшних епідеміях. Усі друзі нас підтримували (чоловік завжди уміє вести за собою "масси") і теж вживали часник з цибулею, тож спілкуванню це не заважало.
А тепер, коли донька ходить до школи, пропав у нас культ вживання цих природніх імуномодуляторів. Навіть у вихідні забуваємо про них. Донька хворіє постійно, а тепер і Тугар туди ж: вже другий місяць соплі-кашлі й ніяке ГВ не рятує. Я прямо у розпачі!
Кажу Марго: "Піарь серед друзів часник, щоб спільно смердіти", почала вводити знову у раціон. Маргарита понамальовувала друзям персональні листівочки, з приблизним текстом:
" Оксано, ти моя подруга!
Я не хочу, щоб ти хворіла "грипом" -
ЇЖ ЧАСНИК"
А внизу домальована симпатична зелена сопелька. :)
От тепер сподіваюсь на ефект, бо вже сил немає на ті хвороби. :(((((((((((((((((((((
А ще, звичайно, не вистачає закруток свіжих ягід із цукром або медом. Не маю а ні сил, а ні часу ходити на базари в пошуках ягід. А треба...

RubenRybnik
13.11.2008, 03:04
как говорят бизнесмены: ""Деньги - ничто, ПИАР - все!!""
Я тоже за чеснок и лук. моя семья кушает это постоянно, кушаем чеснок во время ужина, утром ни каких "последствий". Горсть тыквенных семечек и ни какого запаха :)

СОФІЯ -СОНЯ
13.11.2008, 09:55
Я імуностимуляторам взагалі не довіряю. У мене стійке переконання, що вони заміняють природну функцію опірності організму хворобам. Не даю дітям "Афлубін" та усе подібне, як би не прописували.
Найкраща підтримка імунітету, як ви всі вже писали, то натуральні вітаміни, мед і найголовніше - часник з цибулею.

Щодо імуностимуляторів - аналогічно. Колись чоловік приймав імунал, а ми в цей час з Тетяною налягали на мед, малину і часник. Тато захворів перший і важче, а ми вже так, від нього злегка заразились. :umbrage: Тепер взагалі цих засобів не признає, навіть свариться з лікарем з цього приводу.:aggressive:
А ще я на балконі у петунію, яка так гарно цвіте підсіваю ехінацею, яка цвіте не дуже гарно, але гарно допомагає при профілактиці. Сушу квіточки і потрішечки з жовтня місяця у заварку з чаєм.
А ще з травня по вересень включно ми всі купаємося в річці, о 6 ранку, коли роса на травичці і люди воду ще не збовтали. Це вже чоловік нас з Таньчиком практично силою змусив, щоб самому не плентатись на пляж. З наступного травня і Соню - на росу!

Ksani
13.11.2008, 11:12
зробили щеплення чоловіку, бо він часто у відрядження їздить. епідеміологи говорять, що грип новий, в Європі ще незнайомі з ним. але, як говорять, краще перестрахуватися. :)
А який сенс щепитися,
якщо грип "новий, незнайомий", а щеплення - від старого, знайомого ?
Старим не захворіти ? Але ж від нового це не вбереже.

Lyudik
13.11.2008, 11:55
Дівчата, в мене питання щодо прополісу. З якого віку його можна дітям давати? Я колись свої хронічні ангіни ним вилікувала, але це вже мені років 13 було.
В мене в однієї малої постійно з горлом проблеми, теж згадала про нього, але свекруха розкричалась, що нєзя!!! він страшно алергенний і дитину буде душити... На мед в нас справді алергія і то в обидвох.

СОФІЯ -СОНЯ
13.11.2008, 12:04
Якщо є алергія на мед, то буде і на прополіс.

Olenka
13.11.2008, 12:23
У нас, якщо у малого починається ГРЗ, то я йому роблю "намисто" з зубчиків часнику і так він в мене бігає по хаті поки не скине. Також часничку даю в їжу.
А ще використовуємо для пиття малину перетерту з цукром.
А от мід я ще не давала, боюся, бо малий алергічний. Хоча маю в хаті кілька видів меду, використовую тільки для випічки. У дитинстві тато мене привчив кожного ранку натщесерце їсти ложечку меду, потім якось вже сама відівчилася :(. Коли був токсикоз, а в мене він був сильний, що аж в лікарні лежала, то хтось нам порадив також натщесерце ложечку меду з тепловою водою розвести і випити не стаючи з ліжка - дуже допомогло.
А ви коли почали давати дитині мід?
Щодо прополісу - то це найефективніші ліки в моєму дитинстві. Ним робили все і капали в носа, і горло змазували, і всякі "гоголі-моголі" робили...

olya_d
13.11.2008, 23:00
А ще використовуємо для пиття малину перетерту з цукром.

але подивіться, чи не червоніють щічки після пиття малини. Бо мені колись один лікар говорив, що в дітей може бути така алергія на малину.
Мед рекомендують давати десь після півтора рочків.
Я даю малому таку суміш (порадили на форумі Малеча):
100 гр жиру борсука
100 гр масла
100 гр меду
2 ст ложки соку алое
Розтопити на водяній бані, на 100 гр молока давати 1 ч ложку суміші. Пити зранку за 15-20 хв до їди і ввечері 15-20 хв після їди
Ми так вилікували бронхіт, коли нам приписали колоти антибіотики. І недавно малий почав кашляти, то не пили жодної таблетки, а цим вилікувалися. Та й взагалі читала багато позитивного про вживання борсучого жиру.

Маруся-мама
13.11.2008, 23:13
Підтримую Ксані, щеплення від грипу - то сама найсправжнісінька біліберда, на якій хочуть нажитись фармацевтичні компанії. Одного разу мому чоловікові пояснили що якщо візьме укол від грипу, то буде ходити і шмаркати від Листопада то Квітня, а якщо не візьме, то може і захворіє, але то буде раз і крапка.

Пригадалось - Ми вибіраєм, нас вибірают... :)

Маруся-мама
13.11.2008, 23:16
але подивіться, чи не червоніють щічки після пиття малини. Бо мені колись один лікар говорив, що в дітей може бути така алергія на малину.
плюс малина дуже подразнює горло, якщо є запалення наприклад.
Мені наша дуже добра дільнича лікарка в мому дитинстві казала, що коли болить горло, там скажімо сильна інфекція, то не можна меду і малини, а краще змазувати горло чимось жирним - пюре з великою кількістю масла, ну або ще щось такого типу.:xaxa:

olya_d
13.11.2008, 23:32
Так, дійсно, пригадала що і мед при захворюваннях горла не можна. Пам"ятаю, що мені при кашлі давали молоко з медом і маслом, а якщо боліло горло, то молоко лише з маслом.

natka75
14.11.2008, 13:58
[QUOTE=olya_d;Та й взагалі читала багато позитивного про вживання борсучого жиру.[/QUOTE]

а де він продається і чи не противний на смак?

Gala
14.11.2008, 15:03
Я Б ТЕЖ ХОТІЛА МАТИ В СВОЇЙ ДОМАШНІЙ АПТЕЧЦІ БОРСУЧИЙ ЖИР.ЗАРАЗ ПРИ КАШЛІ ДІТЯМ ДАЮ ЧОРНУ РЕДЬКУ З МЕДОМ.ЗРІЗАЮ В РЕДЬКИ ВЕРХІВКУ І РОБЛЮ ЗАГЛИБИНУ.ТУДИ КЛАДУ ЛОЖКУ МЕДЕ І НАКРИВАЮ ВЕРХІВКОЮ РІПКИ.ЧЕРЕЗ ПАРУ ГОДИН РЕДЬКА ПУСТИТЬ СІК,ТО -ТО ДІТЯМ ПО ЧАЙНІЙ ЛОЖЦІ 3 РАЗИ НА ДЕНЬ,ДОРОСЛИМ -ПО СТОЛОВІЙ.МАЛА ДОВШИЙ ЧАС КАШЛЯЛА І НІЯКІ ЛІКИ НЕ ДОПОМОГЛИ ,А ПАРУ ДНІВ ПОДАВАЛА РЕДЬКУ І ВЖЕ ЗДОРОВЕНЬКА.ПОЧИТАЙТЕ ПРО ЧОРНУ РЕДЬКУ ЩЕ В ІНЕТІ ХТО НЕ ЗНАЄ.

mamatu
14.11.2008, 15:10
Купила сьогодні фейхоа, мед та борсучий жир на "Добробуті".
борсучий жир - одразу при вході, там де горішки та мед. Фейхоа лиш в одному місці було, але завтра обіцяли підвести.
Почитала в неті, що для профілактики йододефициту достатньо 1 -2 шт. фейхоа на день. Тож не так вже й дорого. Зараз перемелю його з медом (скрізь пише, що з цукром, а я вважаю, що з медом і корисніше, і зберігатиметься краще.

mamatu
14.11.2008, 15:12
Я тоже за чеснок и лук. моя семья кушает это постоянно, кушаем чеснок во время ужина, утром ни каких "последствий". Горсть тыквенных семечек и ни какого запаха :)

А Горсть тыквенных семечек ви їсте одразу, чи з ранку?
я ще чула, що свіжа петрушка забиває запахи часнику та цибулі.

kati
14.11.2008, 15:31
А як користуватися прополісом?
Я страждаю від ангін, вже 3 раз за останній місяць., вчора придбала прополіс натур. і прополіс спирт. розчин. Пробувала жувати прполіс, хто підкаже як довго його жувати і скільки раз на день.....бо він не прожовується:))) а як пластилін:))))

kati
14.11.2008, 15:33
а мій малий ще полюбляє такі канапки....батон з маслом а зверху дрібно порізана цибулька......

Від кашлю добре наступні речі( якщо кашель сухай, лаючий)- молоко з маслом какао( в аптеці прродається), і пити боржомі або поляну без газів, молоко з содою, і кісіль

Ольга
14.11.2008, 15:40
його жувати і скільки раз на день.....бо він не прожовується)) а як пластилін)))
якщо він добрий то Ви маєте відчувати пощипування язика, а навіть і легкий наркоз :)
жувати просто як жуйку, іноді кажуть, що просто під язик на сон можна взяти...

kati
14.11.2008, 16:11
, іноді кажуть, що просто під язик на сон можна взяти...[/QUOTE]

Ну ось я так на сон і взяла ,....зранку довго не могла зрозуміти що то в мене таке приклеїлось на піднебіння:xaxa::xaxa::xaxa:

olya_d
14.11.2008, 16:35
Я купляю борсучий жир в аптеці

Маруся-мама
14.11.2008, 18:30
Я страждаю від ангін, вже 3 раз за останній місяць., вчора придбала прополіс натур. і прополіс спирт. розчин. Пробувала жувати прполіс, хто підкаже як довго його жувати і скільки раз на день.....бо він не прожовується:))) а як пластилін:))))
Мій чоловік, ярий цінитель натуральних ліків, п*є щоранку прополіз (той що на спирту) з водою. Правда я б так не змогла але він себе любить тому може. Так ось він бере чверть склянки води, капає туда певну кількість прополісної настойки і випиває. Дуже задоволений результатом.
Ще мені сказав, що з того натурального прополісу можна зробити самому настойку, що воно краще. Я нінаю, але він на прополісі більш не зелений і файно поправився і має огого яку силу.:xaxa: (прийшлось відправити на роботу:xaxa:)

Zirnycja
15.11.2008, 01:33
на скільки дорога вона у вас?у нас теж недешева

Хурма продається ціною 200-400 форінти за штуку, залежно від розміру плоду та місця її продажу. Враховуючи нинішній курс долара, вона у нас коштує 6-12 гривнів за шт. Стараємося спостерігати за акціями. До прикладу, вчора купила в Spar'і за 200 форінтів невеличку,але зрілу, солодку хурму, а чоловік нині набрав по акції в Lidl' за такуж ціну досить крупні, проте їм ще дозрівати 2-3 дні... У невеличких приватних магазинах зазвичай може коштувати вдвічі дорожче, ніж у супермаркетах ...
А яка ціна хурми у Львові? Пригадую,колись продавалася на лотках на вагу, і була розміром досить дрібною і дуже смачною, солодкою...

Olenka
15.11.2008, 01:41
А яка ціна хурми у Львові? Пригадую,колись продавалася на лотках на вагу, і була розміром досить дрібною і дуже смачною, солодкою...
13-16 грн за кг, це десь 2.24-2.76$

Zirnycja
15.11.2008, 13:22
Дякую! Як би нам сюди львівські ціни...їли би хурму кілограмами...Певне, до Львова завозиться із Грузії, тому і дешевша. До нас потрапляє із Ізраїля під назвою "шарон", хоч в побутовій мові називається слива-какі, або фінік-слива (лат. Diospiros kaki).
Ще є дуже корисним діткам гранат! (шкода, що у нас його ціна аналогічна до ціни хурми)...

Zirnycja
16.11.2008, 04:42
ось власне зявилась стаття у Львівській Газеті про хурму:
http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2008/11/14/35998/

Ірена
16.11.2008, 12:56
накупила щойно хурми.
малий з"їв із задоволенням червоненьку-терпку. а я вминаю промаранчеву:)

VIKI
27.02.2009, 16:40
Скажіть, а хтось пробував дитинку і/або себе закалювати водяними процедурами? І чи задоволені ефектом?

Galyna555
27.02.2009, 17:11
Скажіть, а хтось пробував дитинку і/або себе закалювати водяними процедурами? І чи задоволені ефектом?
В мене чоловік "моржує" - літом холодною водою обливається, а зимою в ставок лазить......навіть з температурою лазить. Хворіє рідко, то факт. Але малу я йому не даю, боюся щоб не простудилася, холодною водою після купання у ванні трохи похлюпаю , тай по всьому. Їй подобається, сміється навіть сама на себе холодний душ направляє.
Ми були в приватного лікаря, так він нам каже "Якщо не хочете бути моїми постійними клієнтами, то починайте обливати". От і хлюпати ми і почали. Значить останній раз ми в нього були на початку осені, для нас це дуже багато. Цієї зими ми мали 2 рази насмарк і все. Для нас це рекорд, бо ми були дуже хворобливі.

І ще одне, незнаю чи дуже в цю тему, але напишу бо може комусь пригодиться. Значить якщо в хаті хтось захворів і відповідно ви не хочете щоб заразилася ваша дитина, то наріжте на тарілку 3 великі цибулі кільцями і нехай вона так лежить. Наніч свіжу ставити біля ліжка дитинки. Це допомагає і хворому скоріше одужати і захищає дитину та ін членів сімї від простуди на 90%.

Квіточка
27.02.2009, 17:25
от тут пишете про вітаміни, про хурму, а вмене малий відмовляється їсти будь-які фрукти, ні тобі апельсинів, ні хурми, навіть бананів не хоче, хоча він в мене взагалі погано їсть, і пє мало, то як нам тоді підвищувати імунітет???

Квіточка
27.02.2009, 17:35
і ше скажіть як ви робите то намисто з часнику?

Макарена
27.02.2009, 17:44
Знаю, що прополіс добре допомагає від кашлю. Маю в холодильнику завжди баночку (натуральний прополіс залити спиртом і він собі настоюється і стоїть скільки хочете). Звичайно, манюням його не даси, а більшому синочку набираю пів чайної ложки і розбавляю якимось пійлом і він випиває, кривиться, але це дієве.

от тут пишете про вітаміни, про хурму, а вмене малий відмовляється їсти будь-які фрукти, ні тобі апельсинів, ні хурми, навіть бананів не хоче, хоча він в мене взагалі погано їсть, і пє мало, то як нам тоді підвищувати імунітет???
В мене малий старший теж не хоче їсти фруктів, овочів і, взагалі погано їсть. То ми піднімаємо імунітет наступним чином:
по 200 грамів кураги, чорносливу, ізюму та грецьких горіхів, 3 лимона з шкіркою. Це все пропустити через м"ясорубку і заправити 200 гр меду. Вживати відповідно до віку дитини (чайну, десертну чи столову ложки). Перед їжею 3-4 рази в день.
А ще приймаємо капсули "Бронхомунал". Вони по 10 штук і через місяць повторити курс (всього 3 рази). Правда зараз вони страшно подорожчали, але дуже помічні, дитина, якщо і захворіє, то швидко виздоровлює. До речі є і дорослі капсули. теж пробувала і задоволена, адже в складі лише всякі корисні бактерії.

карапуз
27.02.2009, 22:05
і ше скажіть як ви робите то намисто з часнику?
У нашому садочку дітки носять коробочки від кіндера з часничком всередині.В коробочці зроблено багато маленьких дірочок і ця "конструкція" :xaxa: чіпляється на довгу стрічку і на шию.

kati
27.02.2009, 22:19
:y: :y::y:

Galyna555
27.02.2009, 23:03
У нашому садочку дітки носять коробочки від кіндера з часничком всередині.В коробочці зроблено багато маленьких дірочок і ця "конструкція" :xaxa: чіпляється на довгу стрічку і на шию.

А якщо один одного потягнуть за ту ниточку, то можуть щей шкоди собі наробити. Це ж реально?

Квіточка
14.03.2009, 14:46
а чи даєте ви дітям якісь вітаміни готові???? Знаю наша сімя кожної весни якісь вітаміни вживала, які варто давати і чи даєте взагалі?

natorella
14.03.2009, 14:55
То ми піднімаємо імунітет наступним чином:
по 200 грамів кураги, чорносливу, ізюму та грецьких горіхів, 3 лимона з шкіркою. Це все пропустити через м"ясорубку і заправити 200 гр меду. Вживати відповідно до віку дитини (чайну, десертну чи столову ложки). Перед їжею 3-4 рази в день.

мого чоловіка бабуся таким чином підгодовувала “вітамінчиками”:umbrage:
нічого крім мук з тарвленням воно не дало. свекруха досі згадує як дитина мучилась

Gala
14.03.2009, 15:04
Старшій я давала "Кідді","кіндер Біовіталь-гель",молодшій "мульті-табс".Я даю весною,чи в період опідемій,після хвороб.Вони натуральні не дуже ідять,то мушу хоч такі...

Ная
15.06.2009, 17:30
Мій чоловік вчора мед бузиновий варив,казав,бабця такий йому в дитинстві варила,смакота,дотепер пам"ятає. А виявляється,той мед і сушений цвіт бузини дуже навіть помічне від застуди взимку:
Ще здавна травознаї, фітотерапевти використовували цілющу силу бузини в боротьбі з різними недугами. І взагалі колись вважалося, що кущ бузини - це місце, де живуть добрі домовики, які охороняють спокій і добробут мешканців дому. Тому на кожному подвір'ї, десь біля комори, стайні обов'язково росла красива і пахуча у цвітінні бузина. А бальзам з квітів бузини має надзвичайно велику лікувальну силу, позаяк є природним рослинним гормоном.

Квіти бузини незамінні при лікуванні простудних захворювань, бронхітів, запалення і туберкульозу легень, коли необхідно посилити виділення мокроти. Чай з квітів бузини - прекрасний заспокійливий засіб для центральної нервової системи.

Готують його так: дрібку квітів залити 3 чашками окропу, накрити рушником на 2-4 хвилини. Процідити. Пити по півсклянки кілька разів на день і обов'язково на ніч. Якщо при нервових розладах турбує ще і гіпертонічна хвороба, то в бузиновий настій додавати сік лимона.

Народні зцілителі використовують відвар квітів бузини при фурункульозі, при зубному болі і пародонтозі, запаленні ясен.

Допомагає він і при гострому та хронічному циститі, пієлонефриті (запальний процес у нирках), особливо при захворюваннях дихальних шляхів.

Цвіт бузини можна використовувати разом із цвітом липи. Це, як мовиться, буде подвійний удар по простуді. Крім того, ці рослини підвищують опірність організму і стимулюють потіння. Пити чай бажано гарячим. Дуже добре вживати цей чай в сауні (горнятко чаю випити до початку бані, а потім 1-2 чашки чаю в першу годину відвідання бані).

Напередодні магнітних збурень тим, хто метеозалежний, лікарі-натуропати рекомендують згадати про бузину і пам'ятати про неї після несприятливих днів. І ще цікава інформація. Екстрасенси кажуть, що за тиждень вживання бузини в будь-якому її вигляді з аури людини щезають чорні і темно-сині тони.

Заготовляти квіти бузини треба під час цвітіння, до початку осипання суцвіть (червень-липень). Сушать суцвіття тонким шаром на горищах під дахами з бляхи, черепиці та шиферу з доброю вентиляцією або під навісами.

Із квітів бузини готують також смачний мед, який важко відрізнити від бджолиного: літрову банку наповнюють квітами бузини (без квітконіжок) і заливають цукровим сиропом. Сироп готують з однієї частини води і однієї частини цукру. Настоюють 1,5-2 доби, а потім кип'ятять 20 хвилин. Гарячий настій проціджують через дрібне сито і охолоджують. Виходить штучний бузиновий мед з приємним медовим ароматом, приємним смаком. Не полінуйтеся, приготуйте цей бальзам, взимку він вам згодиться для лікування простуди.

dieSonne
15.06.2009, 17:42
Мій малий не любить пити чаї, то я даю йому постійно лимонну водичку, найкраща профілактика хвороб. Душу трохи соку з цитринки, додаю води і трохи меду - малий любить то типи, а я помітила що воно не тільки спроговтамовуючий ефект має:girl_smile:

нталька
15.06.2009, 20:34
я даю йому постійно лимонну водичку, найкраща профілактика хвороб. Душу трохи соку з цитринки, додаю води і трохи меду - малий любить то типи, а я помітила що воно не тільки спроговтамовуючий ефект має:girl_smile:
але треба трохи перерви робити, бо багато кислоти теж шкодить шлунку.

dieSonne
15.06.2009, 22:22
Я даю небагато, але теж часом вже переживаю. Хоча свекруха каже, що вона своїм давала постійно і ніц. Каже навіть дурня в мед мастила і так по пару разів на день, щоб тихо були.

нталька
16.06.2009, 00:33
я саме про воду з лимоном кажу. цікавилась, бо теж таке любимо.:) а про мід не знаю; раніше постійно користали, але вже ні.

Milka
18.07.2009, 00:47
На вулиці жара, а ми хворієм. Як це не парадоксально звучить, але це так. Як не я , то малий, а за ним і мала собі тягнеться. Я вже не знаю що це, - якась "чорна полоса", чи чиєсь лихе слово.:girl_cray:Як вийшла з роддому (3 міс. тому), так і почалося...ангіна, бронхіт,соплі вже не рахуються... це те що ми вже лікували, особливо малий. До цього часу я вважала, що в мене здорова дитина, а тут на тобі. Малу якось від ангіни вберегли ( кварцували кімнати, наставила кругом часник, капала в носик молоком і т.д.). Може це мені в ВІДКРИТУ ЖИЛЕТКУ:girl_sad: Суть в тому, що мені надоїла тота аптека і я в скорому темпі знайшла бабусю, яка мене почала снабжати козячим молоком (так мені його радили і нахвалювали старші родичі, казала що це супер лікарство). Але зустріла знайому що трохи мене налякала, казала що може нашкодити. Підкажіть будь-ласка, може хто з власного досвіду що знає про користь чи шкоду козячого молока?:girl_cray: Не знаю що вже й робити:(

Olena-m
18.07.2009, 01:41
Старшому козяче молоко можете давати, воно дійсно корисне, але треба бути впевненим що коза здорова, і почніть потрошки щоб не було ніякої реакції і бажано пити окремо від іншої їжі. А от меншій дитинці до 1 року ні козяче, ні коров'яче молоко краще не давати, навіть розведене, бо може на нього погано відреагувати підшлункова, яка ще недостатньо розвинена. Тільки мамине молочко (або суміш, якщо не годуєте грудьми).

Adriasia
18.07.2009, 01:52
я пила козяче молоко з двох років
ніц мені не було і по нині ніц не є і нічим не хорую.
шоправда молоко з того часу ненавиджу (особливо козяче) Коров*яче взагалі не сприймаю. То певно того шо мене ним з народження пічкали...

Milka
18.07.2009, 02:03
шоправда молоко з того часу ненавиджу (особливо козяче) Коров*яче взагалі не сприймаю. То певно того шо мене ним з народження пічкали...

Мене хоч і не пічкали, бо сама страшенно любила пити в бабці на селі молоко (козячого взагалі не пробувала), але молока зараз не п'ю. Можу випити кефір чи квасне молоко, кашу на молоці, а щоб парене :shutup:.

Ну, дівчата, велике спасібо, наразі тішуся що малий то п'є. :girl_claping:

VIKI
18.07.2009, 17:43
На вулиці жара, а ми хворієм. Як це не парадоксально звучить, але це так. Як не я , то малий, а за ним і мала собі тягнеться. Я вже не знаю що це, - якась "чорна полоса", чи чиєсь лихе слово.:girl_cray:Як вийшла з роддому (3 міс. тому), так і почалося...ангіна, бронхіт,соплі вже не рахуються... це те що ми вже лікували, особливо малий.

О, як я вас розумію, у нас така сама біда. Незважаючи на літо підхоплюємо різні інфекції, просто жах. І багато наших знайомих теж хворіє, причому це стосується не лише дітей, але й дорослих :girl_sad:. Маю надію, що це колись закінчиться.

Щодо козиного молока, якщо ви впевненні, що коза пасеться не біля дороги, то молоко пити можна, та й імунітету це повинно допомогти. Але якщо ваші дітлахи раніше пили лише магазинне молочко, то краще спершу розводити водичкою, для уникнення проблем зі шлунком. Як вже писала Olena-M, дітям до року не варто його давати. Видужуйте швидше :girl_smile:

Annjutka
04.08.2009, 12:31
Мала вже давненько не хворіла. Цієї суботи пішли в театр на Фредра, а там мамуся з хлопчиком перед нами сиділи... Вони як прийшли, мамуся дістала якійсь сироп чи ліки - з ложки давати. Він кашляє аж клекоче в середині, вона йому то лоба поцьомає, то рукою попробує. Дитина сидить навіть не реагує на тоту виставу. Поки моя мала дивилась на сцену, я сиділа спостерігала за мамусею з малим. Та не можу я догнати ЧОМУ вона приперлась з хворою дитиною в публічне місце?
Сьогодні в ночі мала майже не спала, скиглила, прокидалась. Зранку все як має бути - соплі, температура, хрипіння в грудях...
Чесно кажучи я цього вже чекала... В малої схильність до високих температур, то кожна болячка мені як випробовування.
Це не говорячи про те що на кінець цього тижня маю фотографувати весілля. Малу залишити не буде з ким, уявляю як зрадіє наречена..
То поясніть мені, будь ласка, чому така байдужість до інших дітей? Після мене хоть потоп чи як? Що мені треба було зробити? Наплювати на 25 гривень, щоя дала за квитки та піти? Чи попрости її?
Чекаю з "нетерпінням" ночі, бо вже знаю що буде. А тій мамусі бажаю всього найкращого :girl_devil:

Голубоока
27.08.2009, 23:26
Наша донечка гамає вітамінки (:цензура:). До року вона у нас була дуже хворобливою - тільки починав соплити носик, відразу появлявся кашель, а далі антибіотики :( . Дякувати Богові вже більше ніж пів року ми не відвідували ні лікарень, ні аптек :radist:
На вулиці жара, а ми хворієм. І в нас таке було. Одного ранку помітила що в малечі не дуже сухенький носик :eek: (я вже практично забула про всі ці "сопельки", а тут знову:girl_cray:). Але сопельки в доні як появились, так собі і зникли до наступного ранку. Як виявилось вони просто "перейшли" до мами............з підмогою :tanksmile: Такого жахливого нежитю в мене ще не було.
P.S. Ще б такі вітамінки від капризиків і було б взагалі :cool:

Улянка
27.08.2009, 23:40
Annjutka, я вчора в антошці теж так прибалділа. Бо стоїть 4-х річна дитина і кашляє Анюті просто в лице. Хвилин 15. При чому кашель явно не алергічний, а конкретний бронхіт. А її мама просто стоїть і дивиться. А я ні свою забрати не можу(бо та як сидить в тому пластиковому будиночку її і за ноги не витягнеш), і мамі тій зауваження зробити посоромилась. Просто мову відняло. Розумію що коли дитина хворіє їй вдома важко бути. Але в кінці кінців для чого ходити туди де гуляють інші дітки!

levandivka
27.08.2009, 23:40
донечка гамає вітамінки (****)
Ще б такі вітамінки від капризиків і було б взагалі
Да... вітамінки від капризиків лише по рожевому рецепту продаються...
Добре що хоч цими вітамінками людям мозґи не задурюють.
Нє?

і мамі тій зауваження зробити посоромилась. Просто мову відняло.
Даремно! Можна ж було своїй дитині сказати, щоб відійшла від хворої, бо в тої мама "без башні"..?

Улянка
28.08.2009, 19:42
Даремно! Можна ж було своїй дитині сказати, щоб відійшла від хворої, бо в тої мама "без башні"..?

100%. В майбутньому за таке таки на хамлю. Таки Анютку зачепило. З 3 ночі температура 40 і вище. Не варто бути совісною якщо від цього здоров"я дитини залежить

natka75
01.09.2009, 16:44
Дівчата, підкажіть будь-ласка, де у Львові без скерування (направлення від дільничого)можна зробити (звичайно платно) аналізи дитині.Цікавить в першу чергу наявність глистів в організмі?

Liona
01.09.2009, 17:15
Спешиал фо irushka :)
про аромалампи та аромакулони.
Від кашлю, нежиті, взагалі як профілактика ГРЗ - використовую евкаліптове масло. Масло чайного дерева дуже добре палити, щоб мікроби повбивати. Профілактика "від горла" - герань та аніс (дівчата, вибачайте, якщо неправильно назви пишу - я знаю тільки російською ці назви :shy:) Від високої Т - аніс, ромашка, евкаліпт.
Це те, що завжди маю в домашній аптечці. Якщо ще щось згадаю - доповню.
Про аромалампи. Можна купляти БУДЬ-ЯКУ :) Просто за годину до сну запаліть її в кімнаті, де спить дитина. Бажано це робити у ВЖЕ ПРОВІТРЕНІЙ кімнаті, із закритими дверима (тоді концентрація запаху вища, відповідно і дія випаровування ефективніша)
Обов"язково спостерігайте за дитинкою, коли вперше випробовуєте якесь масло - можлива алергія. В нас поки що все ок, ніяке із масел не викликає алерг. реакцію :)
З початком осені і аж довесни одягаю дитині аромакулон. Достатньо 2-3 краплини 1-2 рази на тиждень, на вихідні (якщо дитина не хворіє) аромакулон не одягаю - таким чином роблю перерву, аби не було звикання. Поки що така ароматерапія не підводила, Лєруся в садку фактично не хворіє :girl_curtsey:

dieSonne
02.09.2009, 18:39
Бо стоїть 4-х річна дитина і кашляє Анюті просто в лице. Хвилин 15. При чому кашель явно не алергічний, а конкретний бронхіт. А її мама просто стоїть і дивиться.
Я в таких ситуаціях категорична, просто забираю свою дитину, принагідно і мамаші можу зауваження зробити. Люди добрі, та не мовчіть ви в тому нема нічого стидного, хай мамі буде стидно за свою безвідповідальність!!! Пильнуйте своїх дітей, подумайте і про інших. Я навіть в маршрутці, коли бачу що їде хвора людина, швидше вийду хоч на пів дороги, ніж маю чиїсь шмарклі з своєї дитини витирати. Краще вже пішки і точно здоровіше, а не дай Боже, в тої людини туберкульоз, бр... ліпше таки пішки і подалі. Ясно, що від усього не вбережешся, але але від явного принаймні. Як каже мій чоловік, треба вміти передбачити наслідки і тоді твої дії зразу стають чіткими і скоординованими. Головне не бути пасивними у питаннях що стосуються життя та здоров"я наших діток.

шоколадка
03.09.2009, 01:20
про аромалампи та аромакулони.
:girl_smile:
Liona, скажіть, будь-ласка, де можна купити аромакулони, я зацікавилась. якраз менша доця пішла в садочок, просто боюсь шмарклів.:girl_cray:

Liona
03.09.2009, 01:58
Liona, скажіть, будь-ласка, де можна купити аромакулони, я зацікавилась. якраз менша доця пішла в садочок, просто боюсь шмарклів
дівчата львівські казали, що на вернісажі є. Попитайтеся там, в нагрузку вам і масла різні запропонують :))

Olena-m
03.09.2009, 02:12
На Вернісажі нема, я шукала, зайдіть у гілку "Де у Львові можна знайти...", - там написано багато адрес.

шоколадка
03.09.2009, 02:29
дівчата, дякую. шшшшшшшас буду шукати!!!!!:girl_in_dreams:

TATA
05.09.2009, 01:08
З початком осені і аж довесни одягаю дитині аромакулон. Достатньо 2-3 краплини 1-2 рази на тиждень, на вихідні (якщо дитина не хворіє) аромакулон не одягаю - таким чином роблю перерву, аби не було звикання. Поки що така ароматерапія не підводила, Лєруся в садку фактично не хворіє
Liona,дякую за пораду. Сьогодні розпочали "лампотерапію". Ходимо в садок 1,5 міс., а хворіємо вже другий раз.Питаннячко: як часто ви запалюєте лампу? Кожен день чи при хворобі? І про кулон. Ви капаєте 1-2 р. на тиждень,а дитина носить кожень день. Правильно? І чи не заважає він в садочку бавитись, спати? Вихователі не проти?

Liona
05.09.2009, 01:59
Liona,дякую за пораду. Сьогодні розпочали "лампотерапію". Ходимо в садок 1,5 міс., а хворіємо вже другий раз.Питаннячко: як часто ви запалюєте лампу? Кожен день чи при хворобі? І про кулон. Ви капаєте 1-2 р. на тиждень,а дитина носить кожень день. Правильно? І чи не заважає він в садочку бавитись, спати? Вихователі не проти?

лампу запалюю при перших симптомах застуди, кожного дня не треба - то зайве.
Кулон носить щодня, крім вихідних. Ні спати, ні бавитись не заважає :) Доці навіть подобається (ми купили кулон у вигляді квіточки) )) З вихователями я не повинна узгоджувати такі деталі - то є моя особиста справа що , як і коли я одягаю дитині )) Тим паче, на батьківських зборах я піднімала питання про профілактику захворювань, так що всі батьки і вихователі погодилися на те, щоб в спальні щодня запалювалася аромалампа )) В нас взагалі чудові вихователі - завжди йдуть нам назустріч ))

dieSonne
05.09.2009, 10:15
як часто ви запалюєте лампу
я в період осінь- зима запалюю кожного ранку під час сніданку на пів годинки, капаємо чайне дерево або евкаліпт. А коли в малого сухий кашель, то капаю суміш для інгаляцій, ставлю поряд зі столом і вмикаю мультика на компі, дитина дихає, а після двох-трьох разів кашель проходить.

Despina
02.10.2009, 15:59
Дуже актуальна для мене зараз тема. Бо до сих пір нашим єдиним імуностимулятором було ГВ. Зараз бачу, що того мало, доця тільки виздоровіла з сопельок - і от тобі маєш, чоловік приніс додому кашель - малеча заразилась.

Наразі ще не визначилась, як ставлюся до різних імунних препаратів типу Афлубіну чи Імунокінду. Одне можу сказати точно - наразі ставлення упереджене. Бо в інструкції до того ж Афлубіну пише, що його треба давати постійно протягом тривалого періоду. Особисто для мене це означає, "присадити" дитину на нього.

З народних рецептів, ще не пробувала, але планую попробувати давати мед з соком редьки - тут вже писали про рецепт. В якості інгаляцій ще практикую пару капель Хлорофіліпту на баняк кипятку, з тим баняком заходимо в ванну, закриваємо двері і мала так тим дихає. Від сопельок помагає ще синя лампа - в час денного сну і ввечері, коли засне, по 5 хвилин грію.
Колись в дитинстві мама лікувала мені кашель молоком з маслом-какао, дуже помагало і смачно було, пам'ятаю, що з задоволенням то пила. Може хтось знає, де його тепер можна дістати і з якого віку давати?

Usmishka
02.10.2009, 16:36
Колись в дитинстві мама лікувала мені кашель молоком з маслом-какао, дуже помагало і смачно було
Я даю молоко з маслом і медом, вже двічі за останній місяць, погода зараз непевна, прийшли-а з носа тече, пчихаємо-я стаканчик того молока перед сном і трохи чимось накрити, так ніби все проходило.
Вже писала, що періодично даю сік цибулі з цукром по чайній ложці два рази на день.
Але не знаю чи можна давати постійно, а ця редька з медом-то тільки під час простуди чи профілактично-киньте лінком.

нталька
02.10.2009, 17:15
і ми пємо молоко з маслом какао. На кавове горнятко молока кавову ложечку того масла нашкрабати. Кажуть, найкраще зранку. Але то більше для кашлю, який з горла, а не нижче. Какао у звичайних аптеках є. У тих відділах, де всілякі трави, чаї чи ліки по рецептах роблять.

Despina
03.10.2009, 22:35
а ця редька з медом-то тільки під час простуди чи профілактично-киньте лінком
Лінку не маю - то мамин рецепт. Лікувала мене тим при кашлі 3 рази на день по столовій ложці. Якщо хтось в хаті кашляв - тоді для профілактики раз на день. А робиться так: берете чорну редьку, вирізаєте зверху серцевину, наливаєте туди мед і ставите в якусь посудину, щоб знизу редьки скапував сік.

Oddly
03.10.2009, 22:53
Лінку не маю - то мамин рецепт. Лікувала мене тим при кашлі 3 рази на день по столовій ложці. Якщо хтось в хаті кашляв - тоді для профілактики раз на день. А робиться так: берете чорну редьку, вирізаєте зверху серцевину, наливаєте туди мед і ставите в якусь посудину, щоб знизу редьки скапував сік.

і моя мама так робила - і я так роблю - дитині даю і сама пила - діє, як відхаркуючий засіб при кашлі

Кольорова
04.10.2009, 12:40
одягаю дитині аромакулон
А де можна купити такий аромакулон? І аромалампу?

До теми. У мене малий "спеціалізується" на кашлі. Перевіреними методами у нас є: дуже тепле молоко з медом і Боржомі (або содою) і перцевий пластир на добу-дві. Пластир останнім часом для нас дуже дієвий - 3 дні - і кашлю нема :)

Яруська
08.10.2009, 14:27
ми пємо молоко з маслом какао
І ми таке п"єм, роблю як гоголь-моголь тільки замість масла чи жиру додаю масло какао. Запах класний і помагає добре.
А взагалі зараз на осінь я почала давати курс вітамінів і мікроелементів, ну і ще соки дитячі які містять алое.
Поки що ттт мені результат подобається, а ще вони покращують апетит.

мамочка
08.10.2009, 15:30
А взагалі зараз на осінь я почала давати курс вітамінів і мікроелементів

Я завжди була проти штучних вітамінів, але оскільки дитина хворіє 2-3 рази на місяць хочу купити вітаміни в аптеці.
Що можете порадити?

In4a
08.10.2009, 17:36
де можна купити такий аромакулон? І аромалампу?
В магазині "Алхімік" на просп. Свободи (здається та брама, де кафе "Амелі").

Ольга
08.10.2009, 22:28
Я завжди була проти штучних вітамінів, але оскільки дитина хворіє 2-3 рази на місяць хочу купити вітаміни в аптеці.
а харчування не зможете покращити?
ми правда лише 2 тижні в садку, але після садочка я намагаюся дати дитині фрукти і корисні каші, наприклад гарбузову. Сьогодні дитина зїла банан, суниці-малини-трускавки (на городі ще ростуть), виноград і кавун. Каші вже не хотіла. А потім йдемо гуляти! Іноді натираємо піхтовим маслом і часник ставимо в кімнаті.
Я чомусь сподіваюся, що це трішки допоможе імунітету. Щодня зі страхом перевіряю горло і ніс чи не почалася садочкова хвороба.

Стосовно тих кулонів - чи не є шкідливою постійна дія кулона? Чи є межа? можливо годину поносити і все?
Читала відгуки, що часник може сон порушити, а ефірні олії теж по-різному впливають...

нталька
02.11.2009, 18:35
Маю питання стосовно застосування народних методів. Поділіться хто як знає і робить.
Не знаю дозування. :) ну бо і народними методами можна "переборщити"
На приклад, дуже рекомендується сік редьки з медом при кашлі. а як часто і скільки? Бо дехто пише 1 чайну ложку 3 рази в день; дехто - столову, а не чайну; а є приклад, що і кожні 40 хвилин. І ще скажіть, редька діє як відхаркуюче, протизапальне чи ще якось?

Про калину теж скільки? Бо читала, що не більше пригоршні в день. А на яку к-ть води і як часто? і звичайно ж не кип"ятити, а залити гарячою водою?

А малини, смородини ... ви теж не кип"ятите, а заливаєте лише гарячою водою?

сік цибулі з цукром він все таки не від кашлю, а лише як противірусне і підняття імунітету?

і що поєднувати можна, а що не варто?
поділіться, будь ласка, знаннями. :)

Лянка
02.11.2009, 18:47
На кавове горнятко молока кавову ложечку того масла нашкрабати.
То занадто велика доза масла-какао. Думаю краще 1/4 ложечки, бо може бути негат. вплив на печінку і на нирки.

нталька
02.11.2009, 18:55
То занадто велика доза масла-какао. Думаю краще 1/4 ложечки, бо може бути негат. вплив на печінку і на нирки.
Четвертинку кавової ложечки?
Те, що написала, то педіатр таке дозування радила, і ще одна мама. :)
Ну, але хочеться знати більше відгуків. щоб вирішити як краще. :)

нталька
03.11.2009, 18:44
Дівчата, не пошкодуйте кілька хвилин написати як ви робите. Всі ж користуються народним, а поділитися ніхто не хоче.:confused:
особливо калина цікавить. я справді не знаю як і скільки її давати.

Златка
03.11.2009, 19:50
А малини, смородини ... ви теж не кип"ятите, а заливаєте лише гарячою водою?

Нталька, малину заливаю навіть теплою, а не гарячою водою, тим більше не кип"ятком, бо руйнується вітамін С.

А за калину дійсно цікаво :girl_in_dreams: Я найбільше з тими народними ліками боюся щось переборщити Златі, бо собі то таке, а от скільки і чого можна такій малечі? Найгірше, що практично в жодних книгах нема конкретних застрережень для діток :girl_cool:

Ная
05.11.2009, 23:59
Я вже довший час даю дитині бджолину пергу,замість всяких штучних полівітамінів. Їсть з задоволенням,даю по ч.ложечці в день.http://www.perga.ru/

Amira
06.11.2009, 00:08
Моїй дитині півтора рочку. Ми з народження жодного разу не хворіли і жодного разу не мали температури, ніякий особливих препартів не приймали.Єдине, що ми робили це гуляємо у люблю погоду і при любій температурі кожен день, чим довше, тим краще.:girl_claping:

Diana
06.11.2009, 00:21
Моїй дитині півтора рочку. Ми з народження жодного разу не хворіли і жодного разу не мали температури, ніякий особливих препартів не приймали.Єдине, що ми робили це гуляємо у люблю погоду і при любій температурі кожен день, чим довше, тим краще
Значить ви сама щаслива мама. Ми також все гуляєм, але час-від-часу хватаєм якогось віруса, а до року то взагалі пекло було, 3 рази в лікарні.
На рахунок вітамінів, окрім аскорбінки інколи нічого не даю. Кожен день їмо по 2-4 ч. л. варення брусниці- обліпіхи-калини з медом і пару крапель лимонного соку. На смак занадто солодке, кривиться, але заставляю. Чоловік як попробував, казав сам би таке не їв. Ну і звичайно сама через день готую соки( яблоко, морква, груша, гранат) + їмо банани, апельсини, хурму майже кожен день.
Хоча імунітет то хитра штука, багато ще залежить як це все травиться і засвоюється.

Alinka
06.11.2009, 01:01
І ми не хворіли до 1р. 7 міс., поки дитина не пішла в славнозвісний дит. магазин Антошка,бавитися і не підхопив там інфекції шлункової. Бо бачте крутеликам лінь своє чадо роззути і пускають на той ігровий майданчик в капцях, що подворі лазили. ( злості не хватає), а дітки там на руках лазять і валяються, от і взяв пальці до рота. Попали в лікарню, підірвали імунітет, а тепер чіпається всяка зараза. Так що ви сплюньте 100 раз і Богу подякуйте, що ваше дитя не хворіє.
Прочитала я в журналах про перепелині яйця, що вони зміцнюють імунітет. А що ви чули, а може хтось і дає діткам, в яких дозах?

Person
06.11.2009, 15:54
Прочитала я в журналах про перепелині яйця, що вони зміцнюють імунітет. А що ви чули, а може хтось і дає діткам, в яких дозах?
В сестри донечці 1,3 рочки їй від року педіатр казала давати. Починали з одного жовточка, тепер їдять через день 2 яйця

Usmishka
06.11.2009, 16:41
Як на мене то забагато, яйця дітям можна давати не частіше аніж двічі на тиждень. Пошукаєте-є багато в темі Меню маляти після року.

Sara
25.03.2010, 09:21
А умене донечка в січні поточного року хворіла, після чого нам порадили приймати крапельки на траві "Джерело" від ЕКОМЕД, ну то що Вам сказати:( на прикинці курсу приймання цих крапельок (десь 25 день) у малої ніс закладений і жаліється на погане самопочуття. :(:(
Напевне все таки краще давати стандартні натуральні імунностимулюючі засоби (цибуля, часник, лимон, малина, мід і т.д.)

Prutylyatko
25.03.2010, 10:02
привіт. А мене таке турбує. Вже в квартирі появились комарі, то лікар порадила нам купити фумігатор типу Некусайка для дітей. От тепер думаю, чи він не зашкодить малим, щоб на свою голову не наробити біди. Можливо, хтось користувався ним?

Prutylyatko
26.03.2010, 00:10
Порадьте, чи не шкодить фумігатор малечі.

Natinka
26.03.2010, 10:57
Порадьте, чи не шкодить фумігатор малечі.

Безопасен ли электрический фумигатор?
Последнее время многие спасаются от комаров в помещениях с помощью электрического фумигатора. Однако не вредит ли этот прибор здоровью? Сам по себе фумигатор опасен не более чем штепсель, включенный в розетку, успокоил своих читателей еженедельник "Аргументы и факты" и рассказал подробнее о приципе действия прибора.
Вещество, которым пропитана сменная пластинка в приборе, называется пиретроид. Это синтетический аналог пиретрума, или "персидского порошка", которым пользовались еще в позапрошлом веке, получая его из высушенных цветов кавказской и далматской ромашки. Пиретроиды действуют на комаров как сильное и "долгоиграющее" нервно-паралитическое средство, но практически безвредны для человека, поскольку разница в обменах веществ у нас и у насекомых огромна. Но есть две вещи, на которые нужно обратить внимание при покупке прибора, предупреждает "АиФ".
Во-первых, не берите чересчур дешевые - это наверняка подделка, изготовленная из горючей пластмассы, что может привести к возгоранию.
Во-вторых, если вы страдаете какой-либо аллергией, будьте в первое время пользования фумигатором особенно внимательны к своему самочувствию - организм может среагировать и на самые малые концентрации действующего вещества.

Але моя особиста думка - я б не використовувала.

Ная
26.03.2010, 13:54
яйця дітям можна давати не частіше аніж двічі на тиждень. Пошукаєте-є багато в темі Меню маляти після року.
Оля,там про курячі йшлося,перепелині яйця-то трохи інше,вони неалергічні і не містять холестерину,я Софії даю по 4-5 штук на раз,часами кожен день і ніц їй не є,дуже їх любить і постійно просить,мушу десь ховати.

чи не шкодить фумігатор малечі.
Ми Некусайку включали ввечері хвилин на 20,але з кімнати всі на той час виходили,потім трошки провітрювали,комарів не було.

Galyna555
14.04.2010, 15:27
І в нас був "Некусайко". Я також не хотіла спершу тим користуватись, але малу так кусали комарі і це все зразу напухало шо то був жах. Ми включали цей прибор відкривали вікна і вихоили з кімнати. Бувало й таке, що ми їх навіть пилососом пилососили.... В нас напевно було було більше шкоди від комарів аніж від "Некусайки"

Prutylyatko
14.04.2010, 15:35
Ми Некусайку включали ввечері хвилин на 20,але з кімнати всі на той час виходили,потім трошки провітрювали,комарів не було
Теж маю ту Некусайку, але ж виробник всеодно Раптор. Пише, що можна використовувати від 0, але щось всеодно боюсь наслідків. Якщо включати на 30 хвилин та виходити всім з кімнати, то комарів насправді немає. Але тоді або цілу ніч спати із зачиненими дверима в кімнату, бо як відкриєш, за хвилину знову цілий "полк" комарів. А нас у кімнаті четверо (ми з чоловіком та двоє дітей). Знову залишати включеною, коли малі є в кімнаті, боюся. Як то кажуть, і будь тут мудра.

Gloria Tempus
27.04.2014, 16:23
У нас якась напасть з тими хворобами. В середині лютого завершили ГВ за обопільною згодою. І чи організм малого не встиг адаптуватися чи що, ми через тиждень підхоплюємо ГРВІ, яке виливається у пневмонію. Лежимо в лікарні і в день виписки, малий знову хапає якусь вірусяку, тоді за рекомендацією лікаря даю дитина Лаферобіон (той же інтерферон, який має вироблятися в організмі дитини, але внаслідок пневмонії ясна річ, що його може бути недостатньо). Ту застуду ми подолали. З цими хворобами ми розбиралися десь з місяць. І тільки я подумала, що тепло приходить і ми вже не будем хворіти, то на Пасху новий сюрприз - якісь густі соплі. Лікуємо їх вдома пару днів. І тут малий скаржиться на біль у вушці, діагноз - отит. Пробували лікувати без АБ під наглядом лікаря, але пішла Т, тепер треба таки давати антибіотики. І знову все по колу - каплі, ліки, АБ, бактерії для животика. Дівчат, я вже настільки морально виснажена тими хворобами дитини, тими переживаннями, що нема сил. Щось нам треба з імунітетом робити, бо за 2 місяці стільки хворіб - то ненормально. Казали нам пити Імунофлазід для зміцнення. Хто пив, воно помічне? Або взагалі, що порадите для зміцнення імунітету? Може, що з народних засобів?

Talya
27.04.2014, 20:04
а до того часу як часто хворіли? бо ми так хворіли до тих пір, поки зуби всі не з"явилися. на кожній кутній зуб мали якусь важку болячку - гнійний отит (лікарня і АБ в уколах), потім просто отит (АБ в суспензії), потім ентеровірус (інфекційна лікарня, АБ в крапельницях, мала вже навіть ходити не могла, носили на ручках), який закінчився трахеїтом. крім того пару раз бігли з нею в лікарню, бо задихалася від кашлю, викликали швидку, бо температура була вище 40 градусів і не збивалася. також було не легко. але потім поїхали влітку на море, ну і дитині виповнилося 3 рочки, тобто організм став "сильнішим". колись чула і інфекціоніст підтвердив інфу, що для того, щоб в дитинки виробився імунітет, вона має перехворіти як мінімум 30-35 разів. зараз почнеться пора ягід-фруктів. там є природні вітаміни. особисто в штучні імуностимулятори не вірю. ми пили імунофлазид при грипі. в пиття чогось щоб попередити хворобу не бавимося.

Gloria Tempus
27.04.2014, 20:24
а до того часу як часто хворіли?

до того взагалі нічим серйозним не хворіли (звичайна застуда проходила без ускладнень, з мінімумом медикаментів). і що таке Т до цієї весни ми взагалі не знали, а тут якась напасть. при чому мало того, що малий хворіє, я за нього переживаю і сама за кілька днів починаю хворіти (теж з якогось дива цієї весни хворіла на ангіну, на пневмонію і знову зараз застуда). в нас то синхронно виходить, в мене вже таке враження склалось, що поки ми обидвоє мали ГВ, то якісь міцні були, а тепер, наче розклеїлись, от і стараємся докупи позбиратись.

Talya
27.04.2014, 23:40
врахуйте, що зараз весна. в людини і без того брак вітамінів. ми також кілька тижнів тому перехворіли - малявка підхопила вірус, від неї заразилися ми з чоловіком + мої батьки від нас набралися. віруси тепер настільки сильні, чи то ми такі ослаблені - якесь взаємопов"язане коло. звичайно, що ГВ підтримувало імунітет, але у вас попереду літо, наберетеся обоє сил, синочок підросте. стане легше! в дитинки також має вироблятися свій імунітет. нажаль, я мало знаю прикладів, коли дітки майже не хворіють. треба набратися терпіння. ну і якщо хочете підняти імунтет - то ліпше попильнуйте за роботою ШКТ - там весь наш імунітет (то на мій "хлопський"розум)

Rodionochka
10.12.2014, 19:37
Потребую поради. Мали дві ангіни за місяць. Більше нам не можна. Лікар наполягає на прийомі імуномодулятора. Колись пили імудон. Десь два роки підряд, але вже після того пройшло роки 4. Тепер один лікар радить ІРС19, інший Бронхо Ваксом. Хочу почути Вашу думку: варто-не варто, що краще тощо. Знаходжусь в розгубленому стані - і малого хочу вберегти від наступної ангіни, і пічкати імуномодуляторам - не вихід. Здавали посіви з горла та носа - там все нормально, тобто нема причини таких от рецидивів. Просто слабенький він у мене. Десь чи підмерз, чи віруску яку зустрів. І на тобі.

Olenya
10.12.2014, 19:46
Не варто лізти в імунну систему. То найбільше невивчена сфера. І як вона себе може повести ніхто не знає. Я би не пила. Краще напевне ще раз ангіна, ніж можливі наслідки.

Rodionochka
10.12.2014, 20:04
Не варто лізти в імунну систему. То найбільше невивчена сфера
Коли минулі рази пропивали ці курси - нічого незвичного не відбувалось. Просто в той час також було важко розірвати коло хворіб. Тоді нам вдалось його розірвати.
А ще одну ангіну я вже не витримаю. Дуже упереджено ставлюсь до АБ. І вони щоразу сильніші.
До того вважаю, що ці імуностимулятори - то більше така собі психологічна зброя))). Минулого року вживали настоянку воскової молі, ніби теж такий собі імуностимулятор, але "народний2. І хворіли тоді менше. А тут спотикнулись об ангіну.