КПК

Показати повну версію : Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Сторінки : 1 [2] 3

Deidra
05.08.2009, 19:53
з золота можна якісь кульчики або ланцюжок з медальйончиком
але як на мене то не обов'язково нести золото...
Моя подруга, про яку згадую вище, не хоче золотого хрестика синочку... Вибирають щось таке, чим дитинка не могла би поранитися... якась кістка чи що... якщо цікаво - перепитаю.

Щодо кріселка для годування - може уже десь обговорювалася та тема? Допоможіть знайти :)

Deidra
06.08.2009, 18:13
Щодо кріселка для годування - може уже десь обговорювалася та тема? Допоможіть знайти
Знайшла на іншому форумі. Тепер я спеціаліст по кріселках ;)

Lady_Opium
22.08.2009, 22:12
купила мамі от такий-от сувенір
http://www.picamatic.com/show/2009/08/22/10/10/4820899_bigthumb.jpg (http://www.picamatic.com/view/4820899_Безымя1111111111нный/)
дуже красива штукенція, само собою, ручної роботи, дуже тонко й філігранно виконана - можна повісить як у кухні, так і в прихожій; вішачки дуже моцні - пробувала на них підвиснути - мене витримали:girl_haha:

kati
23.08.2009, 00:18
гарно! А де купували? і кіко коштує?

Zlju4ka
23.08.2009, 01:30
Нам такий схожий зі "спеціями" подарували.і там ключики можна вішати.

Lady_Opium
01.09.2009, 23:20
гарно! А де купували? і кіко коштує?
в Судаку:)
лише 80грн)
подібні бачила і у Львові, але якісь вони не надійні, і дерево трухляве:(

Нам такий схожий зі "спеціями" подарували.
мені ще такого типу з годинничком сподобався, юзабельний такий:)

Consuelo
02.09.2009, 11:54
а я протягом року веду такий собі списочок - найближчих людей. І уважно слідкую, що їм сподобалось, на що глянули уважніше, що їм потрібно. Так, що вони навіть не зауважують. Тому ніколи не маю проблем з тим, що купити. Зате потім проблеми або з грішми, або з тим, що вибрати з того списку :girl_in_dreams:

Aguilera
03.09.2009, 00:17
Обожнюю свята та дарувати подарунки, влаштовувати сюрпризи, дивитися на емоції людей. Люблю вибирати презенти, чекаю миті вручення... Взагалі я люблю святкувати та коли збирається компанія. Ціную щирість. На цьому тижні йду на день народження і чекаю цього з нетерпінням.

kitka
16.09.2009, 19:40
Почитала темку "свекруха-бабуся", згадала, що через півтора тижня свекрусі 65. От думаю-гадаю, що подарувати. Ото задача з трьома невідомими:girl_crazy:.

Яруська
16.09.2009, 21:31
Почитала темку "свекруха-бабуся", згадала, що через півтора тижня свекрусі 65. От думаю-гадаю, що подарувати

Ми нашій подарували електром"ясорубку(бензопили не було)
:girl_crazy:, квіти, відкритка

Грильяжка
16.09.2009, 21:55
(бензопили не було)
ржунемогу:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

ola-lyola
17.09.2009, 17:23
Поможіть!!! Що купити чоловікові на річницю шлюбу??? Розумію що це індивідуально, але знайомі 10 років, одружені 5, тому креатив вже видохся...
Підкиньте якусь ідею

La esposa
17.09.2009, 17:26
Підкиньте якусь ідею

Я, наприклад, купила одного разу (правда, просто так) статуетку у вигляді людини його професії (вона дуже рідкісна, і важко було щось знайти, але я старалась :) Плюс до того всього можна додати якийсь "потрібний" подаруночок :)

mashka
17.09.2009, 17:26
Поможіть!!! Що купити чоловікові на річницю шлюбу??? Розумію що це індивідуально, але знайомі 10 років, одружені 5, тому креатив вже видохся...
Підкиньте якусь ідею
Купіть шикарну сексуальну білизну і примірте той подарунок на собі, я думаю запам'ятається.

ola-lyola
17.09.2009, 17:36
Професія зовсім не рідкісна і навіть незнаю як її можна зобразити на статуетці, хіба купити статуетку клоуна :girl_smile: :girl_smile: :girl_smile: з кактусом :girl_smile::girl_smile::girl_smile:
Білизна вже було, і не раз... нажаль...
Я от думала може голубів в загсі позичити - і подарунок символіческій є, а потім випустит - і нема:girl_smile: і нема за ким доглядати:girl_smile:

La esposa
17.09.2009, 18:29
Колись в неті побачила таку задумку - але то хіба якщо живете окремо: купуєте півкіля цукерок, і зранку, коли він ще спить, кладете одну біля нього з запискою, де пишете щось приємне, типу "Люблю...", і дописуєте, що наступний презент - там-то... А там кладете ще цукерку, записку і якийсь подаруночок... І так декілька разів, поки не поганяєте його по всій хаті. Останній пункт призначення - кухня, де його чекаєте ви, вся така-розтака ... і смачний сніданок (може навіть якесь тістечко у формі сердечка)... ну і приємне продовження :)

ola-lyola
17.09.2009, 18:38
Ото ідейка!!! Купити купку дрібних подарунків, заникати їх і видати карту квартири :girl_smile:
Я раз купила купу маленьких валентинок і на Валентина підписала їх красивенько і порозпихувала у кишені, права, сумку до бука. Вечером сижу, чекаю... Реакції нема. Виявилось він знайов лише одну :girl_smile::girl_smile::girl_smile: і то подумав що то з роботи...

Грильяжка
17.09.2009, 19:09
Я хочу зробити на нашу річницю фотосесію

Liliyah Romanova
17.09.2009, 19:24
Я хочу зробити на нашу річницю фотосесію
Клас! :girl_claping::girl_claping:
А чоловікові що подаруєш? :girl_wink: :girl_blum:

ми на "ти", так? :shy:

Грильяжка
18.09.2009, 10:49
А чоловікові що подаруєш
Він дуже хоче парфуми "Інсоленс" і шкодує для них собі грошей. Я йому їх купила і ще замовлю столик в нашому улюбленому ресторанчику, бо він дуже запрацьований, хай відпочине!!!!

Багіра
18.09.2009, 10:56
Колись в неті побачила таку задумку - але то хіба якщо живете окремо: купуєте півкіля цукерок, і зранку, коли він ще спить, кладете одну біля нього з запискою, де пишете щось приємне, типу "Люблю...", і дописуєте, що наступний презент - там-то...
я собі то представила... якщо коханий відкриває очі і прокидається якщо муха пролітає мимо.. то я як буду той цукерок ставити - то й поготів:)

ola-lyola
18.09.2009, 11:00
А я далі в пошуку... Проблемний він у мене. Нічого не хоче, а то що хоче купує собі сам. За 10 років я вже і фотогорня дарувала, і календар з нашими знимками, і класику жанру - парфуми-пасок-сорочки, і всі можливі аксесуари для роботи і машини... Криза жанру одним словом. Він хотів новий чемодан для прибамбасів на рибалку - але це якось по-дурному буде виглядати - на 5 річницю шлюбу - чемодан для рибалки :girl_crazy:

Грильяжка
18.09.2009, 11:03
на 5 річницю шлюбу - чемодан для рибалки
Олю якщо він дійсно хоче того чемодану, то даруйте, це може для вас воно якось не так виглядає, я прочитала і подумала-гарний подарунок!!!

Багіра
18.09.2009, 11:04
мене останнім часом зацікавила ідея з чоловічою біжутерією...правда щодо мужчин то несильно)) цепочка на шию, на руку і всьо)

La esposa
18.09.2009, 11:36
цепочка на шию, на руку і всьо)

а запонки..? а зажим на краватку..? а ще всякі там вінтажні запальнички, кишенькові годинники, візитниці...

Багіра
18.09.2009, 12:03
а запонки..? а зажим на краватку..? а ще всякі там вінтажні запальнички, кишенькові годинники, візитниці...
любить спортивний стиль і то все напевно хіба в рюкзаку на тренування носитиме :D
хоча до костюма треба, але то все буде скорше покупка, ніж подарунок.. дарувати хочеться речі, які от вже будуть використовуватися...щоб серце радувалося:)
п.с. от в мене тато тільки в костюмах ходить, але запонки, зажими, кишенькові годинники, цепочки, перстні не любить... навіть на визначні і відповідальні події... каже що то все жіноча справа, оте обвішування чимось:D як є настрій може тотой зажим на галстук взяти чи тіж запонки для пріколу, а раніше... скільки мама його не надарювала - не надів би...

Mazerati
18.09.2009, 12:05
Олю якщо він дійсно хоче того чемодану, то даруйте, це може для вас воно якось не так виглядає, я прочитала і подумала-гарний подарунок!!!

Цілком підтримую!!!

enigma
18.09.2009, 13:06
Дівчата, я знаю серед вас багато мамусь, тож прошу вашої поради. В нашого колєги народилась чудова донечка і ми колективом думаєш шось подарувати маленькій та щасливим батькам. Ідеї?

Niferttiti
18.09.2009, 13:10
тож прошу вашої поради
Ми на роботі співробітнику подарували крісло для годування. Впевнена що ще такого не купували, бо ранувато, але на майбутнє пригодиться.

ola-lyola
18.09.2009, 14:01
Крісло хороша ідея. Я подрузі дарувало віброкрісло Чіковське, можна ще автокрісло, якщо їздять. На майбутнє - ходунці.Гарний подарунок срібна ложечка. А ще краще запитати в мами, щоб не було одинакових подарунків.

Зорянівонька
18.09.2009, 14:05
Дівчата, я знаю серед вас багато мамусь, тож прошу вашої поради. В нашого колєги народилась чудова донечка і ми колективом думаєш шось подарувати маленькій та щасливим батькам. Ідеї?
А подзвонити і запитати що їм треба? А як нє, то якусь іграшку розвиваючу на майбутнє, бо самим грошей шкода.

Грильяжка
18.09.2009, 14:12
Або купальний набір, дитячий пухнастий халатик, рушнички і щіточка

Юкола
18.09.2009, 14:13
enigma може шезлонг подаруйте.
Їх є дуже великий вибір
http://www.kindermarket.com.ua/Kreslica-kachalki-shezlongi---1_28?gclid=CNql-4P2-pwCFcgSzAodOglgaQ

Usmishka
18.09.2009, 15:00
Однозначно спочатку запитати що вже вних э, все одно э якысь родичы якы щось вже выддали чи планують. Як на мене, то непоганий подарунок це -стілець для годування, манеж, якись шезлонг чи цікаве кріселко. ьНам подарували отакий розвиваючий центр-бавимось від 3 місяців до сьогодні http://www.chicco.com.ua/chicco-65408.20-14.html
Коліжанка мала отаке кріселко-також дуже позитивні відгуки. http://www.ymka.com.ua/product_info.php?cPath=35&products_id=451
Зрештою, залежить все від суми, а подарувати справді є що.

kati
18.09.2009, 16:15
а можна просто подарувати сертифікат в ту ж саму антошку на певну суму( я так розумію що від колектива буде немала сума) і най батьки самі купують все чого душа бажає

La esposa
20.09.2009, 22:34
сертифікат в ту ж саму антошку на певну суму

Але то рівнозначно тому, щоб гроші подарувати, а я так розумію, що якраз гроші - то останній варіант...

GONE BABY GONE
20.09.2009, 23:53
а може хтось підкаже,що подарувати любимому хлопцеві на півтора року зустрічання?:)

Consuelo
21.09.2009, 00:19
а може хтось підкаже,що подарувати любимому хлопцеві на півтора року зустрічання?

о! можу порадити зі свого досвіду (але на такі річниці люблю дарувати щось таке, що може бути на двох): велику чоловічу парасолю-зонт (ну тут на любителя - ми двоє помішані на англійському стилі); зараз планую купити якусь гарну велику і якісну подушку; часто сама своїми руками щось роблю; а, на 9 місяців зустрічання я подарувала йому ляльку-пупса! :girl_haha:; ще дарувала 2 брелочки у вигляді свинок - рожевої і синьої, які на пятачку мали магнітик і вони ними цьомались :girl_smile:; ще карикатурку з фотки нас двох; ще сама картини малювала; о, можна Вашу фотку на горнятці,тарілці, парасолі,футболці чи пазлі, або календар! моя знайома купила колись срібну малеьку пластину і замовила гравюру зі своїм портериток на ній і її коханий це на шиї носить....

GONE BABY GONE
21.09.2009, 00:24
велику чоловічу парасолю-зонт- чомусь не можу цитувати...:(

я якраз йому його парасолю поламала...:)

на 9 місяців зустрічання я подарувала йому ляльку-пупса!

оце класно....:)ггг....але в нас вже все втрачено...:(нажаль...

я щосб таке хочу сама незнаю що...:( вчно в мене проблема з тими подарунками...:( але їх так приємно дарувати:)

Consuelo
21.09.2009, 00:34
ну так парасоля у вашому випадку - чудовий варіант! тим більше, що скоро буде сезон дощів.
Я вже тут радила - заведіть собі списочок подарунків для Нього - записуйте туди свої ідеї, щоб не забути, його потреби, чи от гуляєте, він щось побачив таке, на чому погляд його зупинився, а потім сам за то й забув - а Ви запишете - і ото буде йому приємно!

La esposa
15.10.2009, 14:52
фотку на горнятці,тарілці, парасолі,футболці чи пазлі, або календар!

До речі, можу з тим допомогти :)

Яруська
16.10.2009, 09:28
Що цікавить хлопців у 15?

Привіт, може хтось має пацана такого віку. Мамочки, поділіться досвідом. Моєму похреснику стільки. Через кілька днів у нього День народження, власне 15, ми давно не бачились, і я не знаю ні про що з ним розмовляти, ні що подарувати

Ну залежить на яку суму ви розраховуєте.:girl_cool:
Бо хлопці в такому віці доволі дорогі. Мого цікавлять всякі технічні прибамбаси, маленький ноут ось замовив, кума подарувала МП4 з відео, можна якусь класну сумку, бо портфелі-рюкзаки в школу вони вже відітєлі не носють:girl_crazy:. Та в принципі купу всього можна, ви дізнайтесь що його цікавить...бо для мого щастя крім техніки подарунки для туризму, спальники, палатка і т.д., ще один вулик:girl_in_dreams:

Багіра
16.10.2009, 10:50
порадьте, що можна подарувати бабусі на ДН...???

Dolma
16.10.2009, 15:56
Дякую, Яруська! Я десь так і думала (окрім вулика :))
Коли я питаю його маму - вона мнеться і уникає відповіді, і я її розумію... Але доведеться таки дзвонити, бо хочеться його потішити.
А про що їм цікаво розмовляти, чи краще взагалі до нього не чіплятись, бо то такий вік непростий..?

Liliyah Romanova
16.10.2009, 19:15
А про що їм цікаво розмовляти, чи краще взагалі до нього не чіплятись, бо то такий вік непростий..?
Задайте пару загальних питань і побачите, говіркий він чи ні. :)

simona
27.10.2009, 23:17
дівчатка, що можна подарувати людям на новосілля, які все мають орієнтовна сума 100 дольців. Якщо можна придумайте щось пошвидше, а то голова сивіє

Siania
27.10.2009, 23:25
дівчатка, що можна подарувати людям на новосілля, які все мають орієнтовна сума 100 дольців. Якщо можна придумайте щось пошвидше, а то голова сивіє
Можна гарну постільну білизну:)

Що подарити похреснику на 3 рочки?

cleonata
27.10.2009, 23:39
сума 100 дольців
100 дольців по 1 гривні монетами розсипати по хаті к прийдете, хай собі самі куплять шось. а радості буде дуже багато. в банку мають поміняти.
ато нам на новосілля накупили ( чоловікова родина) кожен на свій смак,
добре шо мої мудрі з бобулясами прийшли!!! молодці, самі собі купим. і таке як треба.

cleonata
27.10.2009, 23:41
похреснику на 3 рочки?
машину велику таку шоб він міг на неї сам сісти і поїхати, бувають вуличні варіанти.
я дарувала правда на рік, але йому вже 5 і він з неї ні на крок, всюди з нею навіть в садок.)))

algo
27.10.2009, 23:43
що можна подарувати людям на новосілля
Що б хотіла сама : міксер, пилосмок, комбайн, мікрохвильову........ ну Ви мене зрозуміли мабуть

La esposa
27.10.2009, 23:49

Якщо в них все є, то я б подарувала свою безмежну прихильність і щось цікаве- наприклад, подарунковий чек на ту суму в ювелірку чи ще десь, або замовила фотосесію для них, або квитки в театр на гару виставу, або якусь домашню тваринку (тільки якщо вони зрозуміють), або... багато тих або :)

Aguilera
27.10.2009, 23:54
порадьте, що можна подарувати бабусі на ДН...???

Моїй бабці цього року виконалося 80 років. Ми всією сім"єю накрили стіл, запросили багато гостей (список узгоджували з бабусею). Я намалювала вітальний плакат. Купили шикарний салют. Звичайно бабусі подарували багато квітів, банних халатів, тапочок... Зробили фотосесію з гостями, подарунками, квітами. Але найголовніше, це увага та свято, яке ми їй зробили!

Що б хотіла сама : міксер, пилосмок, комбайн, мікрохвильову........ ну Ви мене зрозуміли мабуть

Краще гроші: моїй подружці подарували мікрохвильовку- їй не сподобалася, вважає її не зручною. Та й прікол буде якщо одна вже є ))). Як на мене: мені найкраще гроші; великий шанс, що мікрохвиль, фен, посуд не сподобається; краще я сама виберу!

olgazaraza
01.11.2009, 12:34
Можливо є якісь ідеї на рахкнок не подарунків а сюрпризів коханій людині.Залюбки поділюсь своїми ідеями і тим що робила))

Milka
25.11.2009, 19:00
Порадьте які подарунки організовують на святах в садочку, а саме на Миколая, Новий рік, день народження діток. Сподіваюсь мамусі поділяться власним досвідом, а інші просто ідеями. Дуже потрібно.
В нас в садочку на Миколая роблять подарунки загальні для групи і дітки мають можливість потім бавитись(машинки якісні, боулінг, гаражі для машинок, різні набори, прасувальні дошки, набори меблів для ляльок), купляється переважно не саме дешеве щоб трохи потім служило. А от на новий рік купляли хлопчикам машинки + вафелька, дівчаткам ляльки +вафельки. Більше досвіду не маю, розкажіть як у вас.

enigma
27.11.2009, 18:52
Починається сезон свят, а в мене як завжди проблема - кому що подарувати.
Отож, поділіться, будь ласка, хто що подарує своїм близьким?

П.С. є в мене ідея подарувати мамі сертифікат на певну суму у салон краси, на всілякі там спа-процедури - най насолодиться :) (ми таке подружці одній дарували)

In4a
02.12.2009, 16:01
Пару років тому коханому 1 грудня, на Романа, подарувала велику гарну коробку, в якій лежав 31 подарунок. Кожен був загорнутий окремо і на ньому було написано число. Тобто зранку кожного дня весь грудень коханий відкривав новий подарунок. А яке щастя було мені робити той подарунок:загортати в папір, перетягувати стрічкою, придумувати, що саме він відкриє на Романа, на Миколая, на Андрія, на католицьке Різдво, і на сам Новий рік :girl_in_love: Цю ідею привезла з Німеччини моя подруга, тільки там подарунки кладуть у шкарпетки, а їх вішають на цвяхи, які прибивають на дерев"яну планку і вішають на стіну. Але тоді подарунки мають бути маленькими, а в мене книжка, наприклад, була, і ще всілякі різні подарунки великі. Думаю, що ідея гарна і для діточок - вони люблять сюрпризи, мій чоловік так радів кожного ранку як відкривав подарунок, то що вже казати про дітей :radist:

Cranberry
02.12.2009, 16:30
Мій чоловік зажадав від Миколая таку річ на стіл, на вигляд як маятник, чи то з кульками чи з дельфінами,коли штовхаєш їх в одну сторону і вони так хитаються десь пів години.І де тому бідному Миколаю отаке чудо шукати:girl_cray:

OxankaF
02.12.2009, 16:33
Cranberry, на Шуварі є, може разом походимо, пошукаємо?

algo
02.12.2009, 16:34
І де тому бідному Миколаю отаке чудо шукати
Та у будь-якому сувенірному магазині!!!!!

Cranberry
02.12.2009, 16:37
Дякую!!! в сувенірних була,не бачила такого(( Правда в центрі. OxankaF,обов'язково,буду дуже рада твоєму товариству!:girl_claping:

katrinka
02.12.2009, 16:43
а в мене проблема:girl_sad: малий на Миколая замовив "лікарню", що це має бути не уявляю, кілька раз намагалась розпитати, пояснити толком не може, вірніше він пояснює, а я не розумію, вже купу варіантів йому перебрала, все не те. у якомусь магазині він бачив " мам, не переживай, Миколай знає, що я хочу, він знайде!".:girl_cray: вже тиждень про це говоримо альтернативи немає, як без його згоди принесе щось інше, буде плач і подарунки літатимуть по хаті!:girl_devil:

Cranberry
02.12.2009, 16:50
Здається це набір "для юного медика" від іграшкового градусника до стетоскопа...принаймні такі раніше були.

algo
02.12.2009, 17:05
А ми вирішили що на Миколая мабуть один одному книжки купимо (сутінки)

katrinka
02.12.2009, 17:16
Здається це набір "для юного медика" від іграшкового градусника до стетоскопа...принаймні такі раніше були.
він таке має, не те......

Уляночка
02.12.2009, 17:20
підкажіть, щоб таке брату купити...йому 30....бо вже носки, набори білизни і бальзами після голінння проїлися...щось недороге....

OxankaF
02.12.2009, 17:23
оски, набори білизни і бальзами після голінння проїлися...
тапочки:girl_crazy:

Cranberry
02.12.2009, 17:26
спроба номер 2 :є ще такі "лялі" яких треба оперувати, якщо дитини візьме не той медичний інструмент загоряється червона лампочка і так доки лялю не вилікують.Все,ідеї вичерпались:confused:

Уляночка
02.12.2009, 17:27
о ...точно...але то до попереднього списку...вже було...і спорт. штани, і райтки під джинси,коли зимно:girl_cool:

Cranberry
02.12.2009, 17:29
Цитата:
Допис від Cranberry Переглянути допис
він таке має, не те......
спроба номер 2 :є ще такі "лялі" яких треба оперувати, якщо дитини візьме не той медичний інструмент загоряється червона лампочка і так доки лялю не вилікують.Все,ідеї вичерпались:confused:

katrinka
02.12.2009, 17:36
є ще такі "лялі" яких треба оперувати,
де це продається і скільки коштує??? бо напевно матиму або лікаря, або священника, або клоуна

mashka
02.12.2009, 17:38
малий на Миколая замовив "лікарню
У мого малого є гра операція - у коробочці ніби лежить пацієнт з купою проблемок. В його тілі є дірочки в них закладаємо пласмасові "хвороби" - грудна жаба, гази в животику, дзвін у вухах і т.д. Лікарю в руки дається пінцет і він має витягати "хвороби" так щоб не задіти тіло пацієнта, інакше червона лампочка на носі буде світитися і галасувати. Може таке мав на увазі.
Ще є гра стоматолог - є можливість полікувати дядьку зубчики, у комплекті все приладдя, розчин для пломб і т.д

katrinka
02.12.2009, 17:49
Ще є гра стоматолог
яка орієнтовна ціна і де можна знайти? дякую

mashka
02.12.2009, 23:28
гра стоматолог - десь 130-150 грн в ЦУМІ Київ, гра операція 160-200 грн, магазин Сказка на Червоноармійській у Києві, думаю у Львові у великих магазинах ігршкових теж має бути

kati
03.12.2009, 00:00
яка орієнтовна ціна і де можна знайти? дякую

я півдня вже згадую того стоматолога...ну точно десь бачила і ще сама звернула увагу...:) як згадаю свисну:girl_in_dreams:

А я сьогодін зайшла в іграшковий, щось ходила ходила...та взяла й купила на миколая дитячий синтезатор http://s13.rimg.info/7c281014d377b892018419b914f2e704.gif (http://smajliki.ru/smilie-851577735.html)

Тепер сижу і ідумаю...ЗАЧЄМ?! Було так добре , тихо і спокійно...а тепер нас чекаєhttp://s15.rimg.info/ec31028d5302800586077b6520628631.gif (http://smajliki.ru/smilie-909324039.html)

Milka
03.12.2009, 00:01
та взяла й купила на миколая дитячий синтезатор
Я як же санки Чук і Гек, чи то не на Миколая планувалось?

kati
03.12.2009, 00:05
Я як же санки Чук і Гек, чи то не на Миколая планувалось?

то само собою:)
Я просто від вчорашньогго дня трошка засмучена ( маєм робити операцію) і тепер мені хочеться подарувати малому цілий світ....

OxankaF
03.12.2009, 00:11
взяла й купила на миколая дитячий синтезатор
ой, пам"ятаю, як моя кума подарила малому барабан:girl_cray::girl_mad: мама-дарагая, шо то було, а я потім їй тоже купила такий синтезатор:girl_claping:

Gala
03.12.2009, 10:41
А я сьогодін зайшла в іграшковий, щось ходила ходила...та взяла й купила на миколая дитячий синтезатор
Я своїм теж купила ,схований зараз у мами на шафі,от теж думаю,чи добре зробила що купила,бо тихо мабуть,від нього не буде,ще й коби не билися за нього:girl_in_dreams:

stira
03.12.2009, 10:57
Дівчатка, маю проблем: старшій доні майже 9 років, а в мене ніяких ідей щодо подарунка на Миколая. За ті 9 років практично все перекупили, що можна тільки. аж сама дитина в тупіку, що замовити, ось і все впало на мене, а фантазія моя вже вичерпана. Може в когось будуть якісь ідеї? Буду вдячна.:girl_smile:

Мар'яся
03.12.2009, 11:17
А в нас була проблема що батькам подарувати. То після довгих роздумів вирішили спрезентувати бабусям-дідусям по саморобному альбомчику Андрійка з відбитками ніжок-ручок, першими фото і першими шкарпетками ну і звичайно таким,я ким він є сьогодні. Вчора накупили паперу, стрічечок-бантиків і тепер це все ліплю в одне ціле. Сподіваюсь що їм сподобається. Ну в крайньому разі вразить (після нескінченних бнальних презентів).

natka75
03.12.2009, 11:19
старшій доні майже 9 років

а ковзани вона має?

У мене одному похреснику(в мене їх троє хлопців)14, другому-7, найменшому-3,4роки.Для наймолодшого мабуть якусь машинку+книжку, а от що можна подарувати на Миколая для старших двох?порадьте)))

stira
03.12.2009, 11:20
І ковзани і ролики. Це все ми пройшли.

BIEDRONKA
03.12.2009, 11:25
Мій чоловік зажадав від Миколая таку річ на стіл, на вигляд як маятник, чи то з кульками чи з дельфінами,коли штовхаєш їх в одну сторону і вони так хитаються десь пів години.І де тому бідному Миколаю отаке чудо шукати
можу порадити вам піти на краківський,точніше по праві стороні,як йти на базар від магнуса,там є магази з сувенірами.Думаю можете шось підібрати,бо вибір сувенірів дуже великий.

Бурулька
03.12.2009, 11:26
та взяла й купила на миколая дитячий синтезатор
А я всіх попереджаю, що якщо подарують дитині такого типу музичний інструмент, то Христина буде на ньому грати лише в них вдома :) У моєї похресниці є схожа радість. То мене в них вистачає на прослуховування музики десь на годину, і то лише тому, що я знаю, що піду додому і вуха відпочинуть :)

Може в когось будуть якісь ідеї?
Мені дуже подобаються в Антошці для малювання такі картонки, на яких нанесено контури малюнка, але додається ручка, якою треба той малюнок намалювати.

Lidusha
03.12.2009, 12:04
В мене є ідея подарувати коханому жіночий стриптиз в якомусь стрип-барі, чи ресторані. Мені здається, що гарні емоції і враження - кращі за матеріальні подарунки:girl_in_love:

Virginia
03.12.2009, 12:12
В мене є ідея подарувати коханому жіночий стриптиз в якомусь стрип-барі, чи ресторані. Мені здається, що гарні емоції і враження - кращі за матеріальні подарунки

мда.... повезло вашому коханому! А чи не краще самій піти на танці, і коханому станцювати стриптиз!?

Я надумала подарувати свому на Миколая абонемент в Дельфін!!! Хай плаває і жирок свій зганяє... ато той мамон:girl_devil:

Уляночка
03.12.2009, 16:17
А я сьогодін зайшла в іграшковий, щось ходила ходила...та взяла й купила на миколая дитячий синтезато
співчуваю....тобі...:girl_in_dreams::girl_in_love:
після барабанно-гітарного Миколая 2 роки назад я усіх попередила, що такі подарунки тільки в бабусиних хатках ......
я купила малому, як він і хотів, Миколайчика в червоному плащику,. набір для творчості (тісто, формочки), енциклопедію:girl_in_dreams:

Zlju4ka
03.12.2009, 16:50
Степанкові:girl_in_love: на Миколая-Великий поїзд з вагонами,рефрежератор,набір з "Тачок",вантажівка з маленькими машинками і букСирник.
Чоловіковій похресниці одній:кухню(стоячу таку),прасочку.
іншій: ляльку "під"Бебі борн і такий набір,навіть незнаю як назвати..типу з горщиком,каруселькою,пляшками і пеленальним столиком.
братовій-прикраси від нашої Вікі.
мамі-на Миколая нову туш, а на Ганни-стандартно крем під очі і для обличчя.
татові-планую купити записник(але ще некупила:girl_bye2:)
брату-горня з написом МАГ-це з їхньо забавки "нерозумної":girl_cray:.(на тижні замовлю)
чоловіку-горня з написом ПАЛАДІН:girl_mad:.
свекрусі-на миколая скатертину з різдвяними візерунками(і тьоті чоловіковій таку саму).На Ганни і на день народження ще взагалі непридумала:girl_in_dreams:.
свекру-Скляний заварник.

А я хочу Твістер на Миколая:girl_cool:...але мені його не подарують..:girl_bye2:
Дівчата, а хтось має такий дитячий компютер,я бачила в магазині ніби не дуже дорогий,от вагаюсь чи його варто купувати малому,чи ше зарано?

Олька
03.12.2009, 16:52
Я своїй красуні купила Лєго, вона хотіла щоб з тюрмою і поліцейськими було (рекламують, але я ніде не знайшла), то купила з фермою, ну і всякі заколки-резинки, потім ще докуплю журнал з диском про тварин (вона їх збирає).

cherepashka
03.12.2009, 16:59
В нас доцька "присіла" на Діснеєвські мультики.Спочатку вона хотіла ляльку Білосніжку (ботільки цей мульт і дивилася),потім Попелюшку,за нею Русалочку.Тепер її це все не цікавить,а хоче фею з крильцями.Поки що я знайшла тільки фей -Барбі або підробки на них.Хочеться все-таки ляльку побільше.Та, що мені сподобалась,була в Метро.Інтерактивна лялька,співає,розмовляє,крильця переливаються різними кольорами,реагує на дотик і ще багато іншого.Але ціна...470 грн.
До речі,гра в лікаря теж була в Метро.

Zlju4ka
03.12.2009, 17:01
фею з крильцями
Тільки не смійся..в мене малому теж та Тінкі(чи якось так)подобається то я за ними дивилась.Найшла на сайті іграшок,а ще в Будинку іграшок є з ними посудки різні і її подружки там є.

Kasia
03.12.2009, 17:03
Злючка+100. за підготовку до свята.

cherepashka
03.12.2009, 18:32
Найшла на сайті іграшок
А на якому саме сайті,якщо не секрет?

Імель
03.12.2009, 18:57
Коханий отримає якийсь файний (дорогий) датований записник на 2010 рік-ще не шукала
Сестра замовила в Миколая книжку Кусі Бекхем (така важка-ледь в руці тримаю)
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:brRABexJ6FUrrM:http://img.goroskop.ru/images/publish/articles/20518/50541_20518-paragraf-photo-text-left-img-dir.jpg
Мамці певно буде вишита картинка (ше не починала, але мамуську не скоро побачу :()
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:QTLlWU9PMwvZLM:http://www.stitchouse.ru/upload/sm135.jpg
Татко отримає гучний зв"язок в машину, бо багато по телефону теліпає, певно такий
http://www.m-tr.com.ua/res/img/products/12/463.jpg
ще треба придумати щось для хлопця сестри :girl_in_dreams:, а шо? в нього все є :(

Zlju4ka
03.12.2009, 19:06
якщо не секрет
Не секрет:)вже тобі накалякала:)

МарянаК
03.12.2009, 20:20
Почитала трохи ваших відгуків про синтезатор - і розстроїлась - теж купили малому на Миколая. Може не буде так тяжко на вуха? Надіюсь.

Грильяжка
03.12.2009, 20:41
Чоловіку Миколай принесе кросівки Адідас, мамулі духи, всім решту рідненьким ще не знаю. Зате собі вибрала електричний манікюрний набір, замшеву моднячу сумку, туш, туфельки, записник і певно губозакаточну машинку. Бабуні замовила кремчик для рук в Наторелки і купила ще давніше сумку як вона каже щоб до церкви ходити.

kati
03.12.2009, 21:22
Почитала трохи ваших відгуків про синтезатор - і розстроїлась - теж купили малому на Миколая. Може не буде так тяжко на вуха?

мені точно не буде тяжко...бо там регулюються звук до мінімума, а про максимум я саші і не буду говорити, запрограмум. на мінімум і все.

Зате собі вибрала електричний манікюрний набір
Якої фірми? бо я теєж пригялдаюсь до них зараз

Грильяжка
03.12.2009, 21:39
той який бачила був "Філіпс" але чоловік каже що тре якийсь кращий, ну Миколаю видніше)))

OxankaF
11.12.2009, 23:09
ой, половину Миколая вже готово:
- дітям: гра Лото і Твістер, підставка канцелярська, бенгальські вогники, (чомусь миколай кожного року приносить, полімерна пластика, і ще мають бути 3 книжки, (і хресний купив футбольний м"яч:girl_cray::girl_cray:)
- брату: духи і набор для бриття
- другому брату: рідину для монітора, (вічно він в нього заталяпаний) і може клавіатуру або ще щось (не придумала)
- похресникам: Твістери або Лото, (як кому) і пластику
Ще треба щось мамаі купити.

Chereshka
11.12.2009, 23:20
півдня вже згадую того стоматолога...ну точно десь бачила і ще сама звернула увагу... як згадаю свисну
А я сьогодін зайшла в іграшковий, щось ходила ходила...та взяла й купила на миколая дитячий синтезатор
я Вам тепер не завідую в моєї похресниці є таке щастя, вона як о мене то притарабанює, то я вмираю від тої музики, ще би грала шось гарненьке, а то як почне і головне сміється тішиться так. радість для дитинки велика, а от я після тих синтезаторів вся вбита.

Dobra
12.12.2009, 12:14
а от я після тих синтезаторів вся вбита.
Моїй малій також подарували. В комплекті до нього потрібне заспокійливе для всіх оточуючих. Коли відправляємо малу до бабусь, обов"язково пакуємо цей інструмент в сумку. Щоб знали як воно тепер з дітьми.
Але море радості. З таким подарунком точно не прогадаєте.

Пундик
25.01.2010, 13:15
Скоро день св.Валентина...дівчата що ви купуєте своїм коханим?
В мого день народження ше й на носі,то купила йому Живанши червоні(дуже вже подобається мені цей запах:girl_tender:),а от на Валентина ненаю шо б то таке оригінальне придумати,бо це всеж таки наше перше свято закоханих...хотілосяб шоб запамяталось:girl_in_dreams::girl_spruce_up:

Consuelo
31.01.2010, 22:53
звертаюсь про допомогу...
маю проблему вибору подарунку, а ідей кілька:
- порядну ручку (на початок думаю про Паркер - Йому б вже пасувало чимось серйознішим писати, вже поважний дядько :girl_cool:)
- гаманець (його вже зносився, хоча, чесно кажучи, у Львові ніде на бачила такого, який би Йому сподобався - надто цей свій любить)
- веееелике горня (я маю велике, а він - ні, хоча пити чай любить ще більше, ніж я, то я думала зробити фотосесію, і якусь фотку на велике горня набити, правда не знаю, чи роблять десь на інших горнятках, ніж звичайні; на крайній випадок просто вееелике романтичне горня з якимсь малюночком)

(ну саморобні сови то само-собою)

Грильяжка
31.01.2010, 23:12
я вже купила чоловікові сумку для документів-він про неї давно мріяв))) а собі замовила репліканта Хермес, не знаю чи найде ждьомс..

Consuelo
31.01.2010, 23:16
сумку для документів

о, це в мене в подальших планах теж є. Грильяжко, а розкажи будь-ласка як вона хоть приблизно виглядає і для яких документів, наскільки велика?

ksenia
01.02.2010, 00:24
- гаманець (його вже зносився, хоча, чесно кажучи, у Львові ніде на бачила такого, який би Йому сподобався - надто цей свій любить)

Декілька разів купувала гаманці на подарунок у магазині по вул. Ф.Ліста, від вул. Коперніка - з лівого боку, не доходячи до Оріфлейму. Гарний вибір і якість.

Consuelo
01.02.2010, 00:43
Гарний вибір і якість.
шкіряні? а в яку ціну?

справа в тому, що в Нього його улюблений гаманець - мякенька шкірка, дуже малесенький (точно по довжині євро), при тому ще якимсь чудом там є кілька кишеньок! тому він його так любить - за компактність і зручність...

Багіра
01.02.2010, 01:30
порадьте, де можна замовити якраз оті послуги - фото на горня, на футболки... чи великий плакат з фото.. так щоб на подарунок)

Consuelo
01.02.2010, 01:45
зазвичай роблю у Фотоновій, але знайшла в себе візитку фірми, яка робить більше коло замовлень такогоплану, можу скинути кооринати в пп, хоча сама до них ще не зверталась

SPRING
01.02.2010, 01:50
можу скинути кооринати в пп,
А мені можна також координати,дуже-дуже хотілось би:girl_claping:

La esposa
01.02.2010, 01:54
порадьте, де можна замовити якраз оті послуги - фото на горня, на футболки... чи великий плакат з фото.. так щоб на подарунок)

пишіть мені в ПП - зроблю :)

Пундик
01.02.2010, 02:43
А я сьогодні купила свому коханому подарунок на Валентина...думала спершу мила ті шо в т.ц.Опера продаються на вагу,бо він в мене затятий баньщик,але прийшла туди і передумала...
Пішли з подругою в Алхімік,і там вибрали прекрасну шкатулку, з індійського мильного каменю,для ароматичних палочок,вибрали ще декілька ароматів набору паличок(сандал,роза...:girl_in_love:),і пішла звітам задоволена як слонь,бо він в мене йогою займається -тому і оцінить мої старання,ну і я люблю ті благоухання:girl_haha:

Грильяжка
01.02.2010, 08:32
а розкажи будь-ласка як вона хоть приблизно виглядає і для яких документів, наскільки велика?
вона середніх розмірів, чорна з двома відділеннями, знайду в неті фотку виставлю, а для документів формату А4

kvVItKA
01.02.2010, 22:52
порадьте, де можна замовити якраз оті послуги - фото на горня, на футболки... чи великий плакат з фото..
в Фотовернісажі на вулиці Банківській (між Коперніка і Дорошенка)
фото на горнятка,на футболки,фартушки,подушки і т.п. Робили там горнятка як весільні сувеніри гостям, фото по всьому горнятку 70 грн, ми робили 20 штук то мали файну знижку

Багіра
02.02.2010, 00:39
фото по всьому горнятку 70 грн,
а якість? підозрюю, що на рівень вище... якщо брати до уваги, що у тих фотосалонах, що я запитувала, така послуга вдвічі дешевша..:)
п.с. на подарунок хочеться щось особливе...і дуже-дуже файне), хай навіть і дорожче
п.с.с. скільки часу робили?

kvVItKA
02.02.2010, 11:26
звичайне горнятко ( за розмірами) якість фото дуже класна, чоловіка друзі двоє з тих горняток на роботі чаї вже пів року пють і ніц горнятам не сталось. 70 грн то якщо на всю площину горнятка від вушка до вушка, якщо менший формат то дешевше, якщо робите кілька то ще дешевше. Можу ввечері фотку горнятка виставити, якщо не забуду

LILY
02.02.2010, 13:35
а якість?
в мене сестра для свого бойфренда замовляла в звичайному циф магазинчику (45 грн)- мені сподобалось, фото теж по всьому периметру кружки+якісь надписи можна, класно,хочу теж чоловіку на валентинку зробити

Niferttiti
03.02.2010, 14:54
http://s004.radikal.ru/i205/1002/da/1e3b1b800d82.jpghttp://s004.radikal.ru/i206/1002/e5/d6aec333d862.jpg
А як вам ось такий подаруночок на День Св.Валентина. Чарівна спільна рукавичка.
Ось сайтик, хто захоче, можна ще встигнути.
http://www.podarunky.kiev.ua/showpage.php?id=20602
А оскільки я любитель практичних подарунків, то купила сьогодні милому светрика.

Consuelo
03.02.2010, 14:58
А як вам ось такий подаруночок на День Св.Валентина.

ох, я колись таку бачила, як я її хотіла! і хочу! дуже дякую!

Lady_Opium
03.02.2010, 18:21
чоловік придумав на день закоханих зробити подарунок власними руками:suicide:
мені та ідея зовсім не по душі: я людина практична, мені б новий парфумчик - і ніц вигадувати не тре:girl_crazy:

кєжко шось придумати, тим паче як не хочеться:girl_sad:
Леді_АД, можна я таку ж сову зроблю, як і Ви, або давайте обміняємось: я Вам шоколадку, а Ви мені сову:girl_cool:

Kasia
03.02.2010, 18:25
я Вам шоколадку, а Ви мені сову
:girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Consuelo
03.02.2010, 20:51
а Ви мені сову

я можу й інше щось зробити, наприклад: http://www.flickr.com/photos/mascotinhos/4077417779/in/set-72157594305874804/ - мені ці всякі штучки дуе подобаються...

чи це був жарт? мабуть, в мене нині дивний день, дивний настрій...:girl_sad:
цілий день пробігала у пошуках великого горнятка - абсолютно ніц нема... а так хочу півлітрове горня подарувати! колись їх багато було...

WildWind
03.02.2010, 22:33
цілий день пробігала у пошуках великого горнятка - абсолютно ніц нема... а так хочу півлітрове горня подарувати! колись їх багато було...
на привокзальному ринку бачила багато точок з півлітровими горнятками, і якщо просто іти по Городоцькій в сторону ринку то є магазинчик де завжди половина товару всередині а половина назовні, і там теж бачила багато величезних горняток. І ще я майже впевнена що бачила в Метро.

Lady_Opium
04.02.2010, 14:29
я можу й інше щось зробити, наприклад
ади яке воно файне!
калі нє шутітє - я б просила зробити, але замість медведика можна Лося?

і як так комусь смішно з моєї шоколадки :girl_devil: - давайте в ПП домовлятись про оплату:girl_smile:

Kasia
04.02.2010, 15:03
і як так комусь смішно з моєї шоколадки
і зовсім не смішно. просто класно придумано. цікаво з ким твій муж домовляється про " подарунок " своїми руками? певно комусь пиво поставить?:girl_haha:

Consuelo
04.02.2010, 15:11
воно смішно, й грішно))
а як взнає, що не Ви самі робили?

kati
04.02.2010, 15:56
а я мабуть подарую мужу пляшку віскі, очєрєдну...бо минулої суботи з дівками видудлили всі наші запаси:girl_haha:
А я хочу скромненький подарунок- може якийсь парфум, або чобітки нові або сумку....а ще краще все разом:girl_cool:

Lady_Opium
я людина практична, мені б новий парфумчик - і ніц вигадувати не тре

і я того же мнєнія:girl_curtsey:

Consuelo
04.02.2010, 16:02
ех.... ну от ніколи в Коханого ніц не замовляю в якості подарунку - це своєрідне випробування на те, як мене знає, слухає, відчуває....
навіть цього року на ДН подарував підвіску - і зі страхом в голосі каже, що домовився, щоб приїхати поміняти якщо мені не сподобалась. Чесно, скоріш за все я б таку не вибрала, але я відмовилась міняти, вона мені подобається і носитиму її тому, що Він мені її подарував, переивав і старався (на відміну від Нього, я сорочку вишила, а він її не носить, бо шов йому не подобається, а де її перешити, так щоб не пошкодили - без поняття... ну це інша історія)... так само і на миколая рукавички - помаранчеві - не люблю помаранчевий колір на собі! тим не менше ношу - бо вони для мене дорогі, бо від Коханого.

Niferttiti
04.02.2010, 16:18
А я хочу скромненький подарунок
Ах ти ж наша скромніца.
Я вон взагалі, буду рада якщо хоч тюпанчика мого любимого подарує. Не визнає мій милий День Валентина і 8 березня.
І що я маю робити? Хіба тіко вити від несправедливості такої.....
Деколи так обідно, але якось вже змирилася.

kati
04.02.2010, 16:24
буду рада якщо хоч тюпанчика мого любимого подарує

ну я взагалі не мрію щоб мені щось подарували:))))))
То хіба я сама піду собі щось виберу і скажу йди туди то і купи то то.....

Kasia
04.02.2010, 16:25
То хіба я сама піду собі щось виберу і скажу йди туди то і купи то то..
:girl_in_dreams:починай вибирати - а то мало часу залишилося.

а я вже вибрала - файний хатній костюмчик.

veroni4ka
04.02.2010, 16:27
і я таке шукаю

на привокзальному ринку бачила багато точок з півлітровими горнятками
керамічні чи металеві?

WildWind
04.02.2010, 16:56
керамічні чи металеві?
металеві ви в будь-якому господарському магазині знайдете.. керамічні звісно. А в метро бачила такі наполовину оранжеві наполовину жовті, там ще і тарілки такі були різного розміру, і ще здаєтсья білі бачила.. і прозорі! От тільки на рахунок прозорих не памятаю чи були великі.. ну як я писала вище "майже впевнена"

Consuelo
08.02.2010, 13:28
спеціально для Леді_Опіум

http://i.piccy.info/i4/cc/76/78cd9cc2f491b0a0a12f50e104c6.jpeg (http://piccy.info/view/8301d3dd6837b808d9cf7ffb3df3ba09/)

http://i.piccy.info/i4/95/97/79355d59ca7b2beeaeb08a02edaf.jpeg (http://piccy.info/view/a8030150767cd5ed31bf94b8588b126f/)

шовчики мож не дуже рівненькі, я тіки руку набиваю, зате видно, що своїми руками :girl_cool:

Niferttiti
09.02.2010, 10:58
Чарівна спільна рукавичка.
Бачила такі вчора в ДЦ, тому що за Готелем "Львів", 54 грн.

Dana K
18.02.2010, 00:28
Ніяк не можу придумати, що подарувати коліжанці на 25 років... а залишилось всього 2 дні...

Consuelo
28.03.2010, 20:59
Шановні форумлянки!
я в глухому куті. Вперше в житті не знаю що подарувати. Маю сестричку, якій виповниться 11 рочків, рідко бачимся, і тому хочеться яскравий і оригінальний подарунок. Вона в мене дуже розвинена, таалановита, спіає, малює, любить шмотки, але мікрофони/піаніно тощо має, одягу купу привожу завжди з відки приїжджаю, тому ще й на ДН не хочеться. Поділіться ідеями! орієнтована сума - до 100 грн.

WildWind
28.03.2010, 21:56
Шановні форумлянки!
я в глухому куті. Вперше в житті не знаю що подарувати. Маю сестричку, якій виповниться 11 рочків, рідко бачимся, і тому хочеться яскравий і оригінальний подарунок. Вона в мене дуже розвинена, таалановита, спіає, малює, любить шмотки, але мікрофони/піаніно тощо має, одягу купу привожу завжди з відки приїжджаю, тому ще й на ДН не хочеться. Поділіться ідеями! орієнтована сума - до 100 грн.
Я коли не знаю що подарувати, то завжди дарую квіти. Бачила в приміщенні аквапарку букети з цукерок! А мені недавно коханий подарував скриньку, в якій були квіти-цукерки, якщо вона любить солодощі, то думаю це саме те.

Consuelo
28.03.2010, 22:06
то думаю це саме те

це як додаток - супер
а як основний подарунок - не думаю... вона мене любить, але бачимся рыдко, кылька разыв а рык, тому хочу подарунок, який не просто зїсть і забуде, а який може носити зі собою наприклад чи бавитися з іншими дітками...

от думаю за твістер - це не рано для дівчинки 11 років?
ще ідеї: 3Д фарби, літаюча тарілка (забула, як називається) і набір для бодіарту (дитячий звісно, нині в антошці побачила)

Імель
28.03.2010, 22:09
тому хочу подарунок, який не просто зїсть і забуде, а який може носити зі собою наприклад чи бавитися з іншими дітками
може їй шось від Віки-Абрейри?
шось типу цукерочок, може на мобільний?
шось мило-дитяче :girl_in_dreams:

Consuelo
28.03.2010, 22:15
може їй шось від Віки-Абрейри?
шось типу цукерочок, може на мобільний?

хм... дякую, це хороша ідея)) тіки треба буде добре обдумати, бо мала сама любить всякі штучки робити з бісеру, з бусинок, я їй колись набір привезла. А дітки можуть робити щось з пластики?

Імель
28.03.2010, 22:26
мала сама любить всякі штучки робити з бісеру
ооооу, то може якийсь набір для вишивання?
або шось в новый техніці, наприклад punch needle
отаке:
http://www.kaleydoskop-vishivki.com.ua/admin/pictures/6002b.jpghttp://www.kaleydoskop-vishivki.com.ua/admin/pictures/6003b.jpg
набір якраз в районі 100 грн, але можна пошукати дешевше (бо то я на першому ліпшому магазині глянула)

як варіант - органайзер для бісера, власне бісер.... прибамбасики різні

Consuelo
28.03.2010, 22:40
як варіант

так, нині теж на купу такого надивилась - краса! бачила навіть набірчик для ткання міні-килимків :girl_tender:

ех, треба мабуть розслабитись, і вибір сам собо прийде.. а то стіки чудового! мала б гроші, півантошки скупила б :girl_cool:

nattsol
20.04.2010, 14:28
і я сюди: в свекрухи через 3 тижні день народження, ламаємо з чоловіком голови над подарунком, хочемо купити щось для особистого користування. вже 3-й рік плануємо подарувати мобільний телефон, але, за законом підлості, на період березень-квітень-травень випадає забагато свят (особливо днів народжень в родині :girl_crazy:), тож розраховуємо максимум на 400 грн.
золоті-срібні прикраси, парфуми, швидш за все, відпадають: є ризик, що тим буде користуватися ще й чоловікова сестра (до того ж минулого року подарували золотий ланцюжок), з одягом можна не вгадати, гроші - занадто банально.

порадьте, будь ласка, що-небудь, якщо є якісь ідеї :girl_curtsey:

Редвумен
20.04.2010, 14:56
розраховуємо максимум на 400 грн.
хіба за 400 грн. не можна купити мобільний??

---------- Додано в 13:56 ---------- Попередній допис був написаний в 13:54 ----------

Пароварка, кавоварка, чайник. Годинник, крем від морщин (чоловіковій сестрі точно не підійде :girl_haha:). Книги, рукодільні набори, вишиванка.

nattsol
20.04.2010, 15:12
хіба за 400 грн. не можна купити мобільний?
не піде: мусить бути з мп3 і карткою пам'яті, щоб на роботі було що слухати (то вже ми такі вредні, бо як дарувати, то щось дійсно хороше)
Пароварка, кавоварка, чайник
вже є (не знаю на жаль, чи на щастя)
крем від морщин (чоловіковій сестрі точно не підійде :girl_haha:)
:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
була така думка, але відпала
Книги, рукодільні набори, вишиванка
на жаль, ні: проблеми з зором :girl_sad:
Годинник
треба буде подумати :girl_claping: дякую :girl_curtsey:

Oddly
01.05.2010, 17:27
що купити на день народження дівчинці в 14 років?
племінниця. бачимося рідко. інтересів не знаю.
що цікаво дівчаткам в такому віці?

ckorpionsha
01.05.2010, 17:31
мп3 плєери,ноутбуки.нетбуки,сумки гарні...

Harmony
01.05.2010, 17:35
в свекрухи через 3 тижні день народження
якщо не кругла дата то можна купити набір постілі, скатертину, щось з якісного посуду,нові банячкі

Prutylyatko
01.05.2010, 17:35
Можливо, книги.

Harmony
01.05.2010, 17:37
мп3 плєери,ноутбуки.нетбуки,сумки гарні...

100%
кажуть не купляти дітям потрібних речей а просто щось файне:girl_curtsey:

Oddly
01.05.2010, 17:44
Можливо, книги.
та, я їй щороку книги дарую.
в принципі, з таким подарунком нема обмежень, завжди знайдеш щось нове і цікаве.
але хотілося б щось інше цього року.
не можу уявити, що.
може, ігри для такого віку якісь?
я не в курсі.
монополія там чи щось таке?

Prutylyatko
01.05.2010, 17:46
монополія там чи щось таке?
Ну для таких ігор вона вже, мабуть, завелика.

Consuelo
01.05.2010, 18:18
в монополію і дорослі бавляться

---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 14:17 ----------

на день народження дівчинці в 14 років?

купіть твістер! якщо ще не має звісно))

Angel
06.05.2010, 18:52
дівчата порадьте що подарувати...2 мої подружки,вони близнючки їдуть на роботу в Китай,на довгий час,і з цього приводу роблять свято-гуляку...в свою чергу хочу їм щось зпрезентувати,а нічого на думку не спадає((( може в вас фатназія краще працює...

Consuelo
06.05.2010, 18:58
на довгий час

вважаю, що то має бути щось памятне і символічне.
Можна погуляти по ВЕрнісажу і купити щось повязане зі Львовом, а можна футболки/парасольки/горнята/тощо з фоткою, де Ви всі разом

Virginia
06.05.2010, 18:58
2 мої подружки,вони близнючки

Я так розумію, що це Світлана і Оксана... думаю їм треба щось гламурне і щось, щоб нагадувало про Україну... може якусь біжутерію в етнічному стилі

Tanju
06.05.2010, 19:03
можна їм подарувати щось, щоб нагадувало про Львів..може якісь гарненькі горнятка для кавусі і джезву наприклад

Angel
06.05.2010, 19:07
що це Світлана і Оксана.
ага,вони!
щось гламурне
шось таке.....
дякую дівчата!

TASJA
05.08.2010, 14:25
Дівчата, може порадите щось? :girl_wink:
У наших хороших друзів і кумів на віхідних п"ята річниця весілля :girl_claping:. Буде невеличка гулянка. І тут виникає питання, а що ж такого подарувати? На пряме запитання я отримала відповідь: "Нічого )))". От вже тиждень сушу голову собі... Хочеться щось таке, щоб на пам"ять залишилося. Варіанти такі як посуд, постіль, рушники непогані, але дуууже банальні.

Ольга
05.08.2010, 16:06
п"ята річниця весілля
дві вишиванки?
постіль, рушники, подушечки - з особливим надписом типу "використовувати до 99 року подружнього життя почерзі" :)
або просто милий і практичний предмет (гарні сувеніри є в BRW).

geregala
20.08.2010, 17:20
Дівчата, допоможіть порадою! В чоловіка ювілей-30 років, хочу подарувати щось оригінальне, зараз з малим вдома, тому не маю часу на те щоб ходити по магазинах і вибирати... Любить техніку, все якісне, а саме головне, що в нього все є!!! Намагалась розпитати що йому треба-мовчить! Вже замучила себе і просто не знаю що маю подарувати, може хтось з вас був у такій ситуації і підкаже якусь ідею?

Ольга
13.10.2010, 18:53
оловіка ювілей-30 років,
тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=777234&postcount=27) дуже цікаві ідеї є

Consuelo
13.10.2010, 22:36
В мого Коханого завтра ДН - 27 років!
Я вже колись писала про свої списочки на всіх близьких, і цього року я роздала всім його друзям, що і хто даруватиме )))

Так от, може з ідей щось комусь пригодиться.
П.с. подарунки зазвичай корисні і практичні:

Я - плівки до фотоапарату (мабуть дивно, але зараз їх і найти нелегко, і дорогі, дякуючи форумлянці - маю аж 10 штук!)
Інші: 2 різних фільтри до обєктива, новий ранець для ноутбука, тапки, пояс, збільшувач для проявки фото + лампа + ванночки + спеціальна лінійка, і засоби для чистки обєктива.

Як бачите, подарунки дуже... корисні, але я переконана на 100% що буде тішитися, адже любить то діло (фотографію), мріє цим серйозно займатися, плюс інші практичні речі, на які в Нього вічно нема часу ))))

Ольга
14.10.2010, 12:20
Хочу купити на річницю собі і мужеві однакові халати, але от де у Львові знайти таку радість ще наразі не знаю (якісного халату не можу знайти)...

Kasia
14.10.2010, 12:22
в магазинах Line's дивилися?

наталя 2204
25.10.2010, 14:54
Збираємся йти на новосілля до чоловікової сестри. От і думаю, з чим то йти. Цю темку вже перечитала, люди пишуть, що краще нести гроші, щоб самі собі купляти що хочуть до хати, бо подарунок може несподобатись, або непідійти. Я згідна. Подаруєм кругленьку суму. Але було би гарно крім грошей подарувати ще якийсь презентик, може навіть щось симвлоічне. Що би то таке придумати? Може хтось порадить (в кого фантазія краще розвинута , ніж в мене) :).

Надя К.
09.11.2010, 09:37
Дівчата, в мене така ситуація: моя доця дуже хоче лижі на Миколая. От я думаю, чи продаються взагалі на її вік і де можна купити, якої фірми? Що можете порадити?

Maksutka
09.11.2010, 10:24
Через два тижні в похресника буде 2рочки, от ламаю голову, щоб таке подарувати. Дівчата може порадите щось?:girl_flirt:

Олюнька
09.11.2010, 10:58
Дівчата, в мене така ситуація: моя доця дуже хоче лижі на Миколая. От я думаю, чи продаються взагалі на її вік і де можна купити, якої фірми? Що можете порадити?
Та сама ситуація, що і з моєю дитиною минулого року на Миколая :).
Їй якраз було три роки, і ми купили їй (Миколай приніс) найпростіші лижі для найпершого ознайомлення, ось такі: http://www.sportek.net/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&category_id=93&flypage=&product_id=603.
Звичайно, вона ними дуже тішилася і вже того ж ранку (та й згодом частенько) ходила по хаті на лижах :girl_haha:
Справжнього катання (якщо так можна назвати) по снігу було дуже мало,
але принаймні перші кроки робилося.
Ще знайшла таку міні-статтю щодо дитячого катання на лижах - мо', поможе:
http://www.nezabarom.ua/ua/slat/stuff/sky/publications/sovet_rod/

Kasia
09.11.2010, 11:31
ми дарували велике відерко - деревяний конструктор. ріхзні там кубики, трикутничики , циліндрики.

mysha
09.11.2010, 11:34
Якщо Ви про гірські лижі, то я купляла 2 тижня тому на Глибокій, а ще були такі маленькі (довжина 80 см) на Південному в спортивному магазині біля папуг. Чоботи купувала на Зеленій ("Бумеранг") 26 розміру. Але, якщо Ви не впевнені чи буде доця кататись, то краще беріть спочатку на прокат (в Команчеро брала лижі і чоботи минулого року на свого 2,5 річного). Нові лижі і чоботи разом затягнуть на 1000-1500грн., палки поки що не потрібні, а от шолом я би взагалі купляла в першу чергу (в районі 100$), але теж можна взяти на прокат.

Consuelo
11.11.2010, 23:40
що може цікавити дівчинку 12 років?

в мене он тут варіанти - карета для ляльки з кониками, іграшкова відеокамера на батарейках або фотоапарат... чи то вже неактуально для такого віку??

що ще можете порадити?

Мар'яся
11.11.2010, 23:58
в мене он тут варіанти - карета для ляльки з кониками, іграшкова відеокамера на батарейках або фотоапарат... чи то вже неактуально для такого віку??

в принципі залежить від дитини, але як на мене, в 99% неактуально. В них тепер перехід на речі справжні відбувається набагато швидше (маю сестру 14 років, то їй вже кілька років подарунки купую такі як купила б собі ну, звичайно, в межах розумного). Тут вже більше зацікавить косметика підліткова (догляд за шкірою і т.д.), якісь прибамбасики, біжутерія, якісь аксесуари, але не забавки точно. Ну хіба м"які іграшки, то ще актуально ніби.

Незабудка
12.11.2010, 00:01
В 12 років, на мою думку, іграшки будуть вже неактуальними. Принаймні, ми в шостому-сьомому класі вже встидалися бавитися ляльками.
Може бути якась настільна гра, велика коробка пазлів, книга (художня, або така "для дівчаток" пару років тому, коли я ще працювала в книжковому магазині, то було кілька книг для дівчаток, справді вартих уваги і корисних чи енциклопедія)
Щось із косметики - наприклад, туалетна водичка з квітковим ароматом, прозорий блиск з ягідним смаком (тільки не зовсім дитяча, бо дівчинка може образитись)
Чи щось до школи - гарний пенал, сумка, набір ручок-олівців.
Або прикраси - кульчики з "тортиками" з полімерної глини, браслетик.
То я просто згадала себе в такому віці, і чого мені хотілося в подарунок

Хі-хі. Mariasia мене випередила..

OxankaF
12.11.2010, 00:25
я теж думаю, що неактуально. Он мому буде 10, то іграшкові фото-відео його б незацікавило точно. А справжні - то підійшли б.
Все залежить, на яку суму розраховуєте. Та й від дитини, чим цікавиться?

Consuelo
12.11.2010, 01:00
то моя сестричка
цікавиться малюванням, співанням, музикою, рукоділлям...

я тут приглянула цікаві фарби у тюбиках, а ще, оскільки вона дуже компанійська і живе в Дрогобичі в особняку, то формочки для мильних бульбашок... а ще вже на цьому тижні має прийти книжка "вчимося малювати"

може такий набір сформувати? то на Миколая
бо ранці, сумочки, косметику дит., одяг, бісер я вже дарувала і привозила з різних країн... тому й фантазія вичерпалась))

Мар'яся
12.11.2010, 01:16
Фарби було б цікаво, і книжка була би в тему тоді. А ще можна подивитись щось для декупажу , якщо любить рукоділля (тут і вміння малювати пригодиться і фарби). моя сестра в мене ще фігурні ножиці замовляла.

Prutylyatko
12.11.2010, 16:46
я тут приглянула цікаві фарби у тюбиках, а ще, оскільки вона дуже компанійська і живе в Дрогобичі в особняку, то формочки для мильних бульбашок... а ще вже на цьому тижні має прийти книжка "вчимося малювати"
може трошки не так, бо мій старший в 11 років це все просто б закинув десь подалі, він вже давно такими речами зовсім не цікавиться. Зараз в нього телефон, комп!ютер (+ ігри різні), книги підліткові, правда, пішла у них "мода" на твістер, але аж ніяк не іграшки та фарби. Парфуми, ксометика, аксесуари, одяг "моднячий" - щось таке буде сестричці точно цікавим.

GaykaDesign
13.11.2010, 20:22
може трошки не так, бо мій старший в 11 років це все просто б закинув десь подалі, він вже давно такими речами зовсім не цікавиться. Зараз в нього телефон, комп!ютер (+ ігри різні), книги підліткові, правда, пішла у них "мода" на твістер, але аж ніяк не іграшки та фарби. Парфуми, ксометика, аксесуари, одяг "моднячий" - щось таке буде сестричці точно цікавим.
Все дети разные, и если один закинет набор для художника подальше то другой может быть просто счастлив.
Consuelo (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=5736) в магазинах для художников есть огромный выбор интересных вещичек.
Можно подарить сестре набор пастельных или акварельных карандашей в железной коробке. Можно купить небольшой мольберт, почувствует себя взрослой.
Что касается косметики ,блесков и барбизма, мое мнение что если ребенок не фанат, то и нечего приучать, еще успеет. А вот творческую жилку надо поддерживать и развивать.

Consuelo
13.11.2010, 20:48
Парфуми, ксометика, аксесуари, одяг "моднячий"

дякую, але це відпадає, бо, як я згадувала раніше, все це постійно їй звідкісь привожу, справді, не хочу робити з неї "фифу".. вона дуже талановита, творча, рукодільниця... а ще любить компанію! от твістер - дуже сподобалась ідея, дякую!

і тепер в мене ще халепа - що бабці подарувати на Миколая? їй 67 років, гарна, активна... сумочки, сумочки театральні, парасольки - то вже дарувала... хлібопічка, йогуртниця і такого плану речі - то трішки за круто ще наразі для мене... а от до 200 грн що порадите? в мене тут виникла ідея крем Віші - вона мала пробничок, то дуже ним була задоволена...

Almariel
17.11.2010, 17:24
хелп. у тата іменини і д.н. ніхто не може придумати, що йому подарувати, бо він у нас проблемний: всякими засобами для бриття не користується, парфуми купляє сам (колись пробували подарувати дорожчі, то він всеодно зараз на себе стільки наливає, що по всій хаті смердить, тому жалко купувати парфуми, які за місяць він розприскає), одяг подарований навіть не розпаковує (вже рік лежить, а він мабуть і не міряв), у машину все купує сам, бо займається запчастинами і всякими прибамбасами, годинник (мама випитала) йому не треба.

придумайте, будь ласочка, дуже терміново (до суботи), бо в мене фантазія померла)))

La esposa
17.11.2010, 17:47
придумайте, будь ласочка, дуже терміново (до суботи), бо в мене фантазія померла)))

я он подумую чоловіку машинку для стрижки купити, а то постійно в батьків позичає. Або ще щось, може, краватку вишию...

WildWind
17.11.2010, 18:14
А я татові на іменини планую подарувати нову душову систему. Ми собі недавно купили просто нову насадку на душ, таку, що має 5 режимів потоку води. Знаю що тато таке оцінить, бо дуже любить душ приймати)) А мамі планую тефлонову сковорідку на ДН.
Брату недавно подарувала такий олівчик, що кров зупиняє, та знімає подразнення після бриття. Був довольний як слон, бо постійно має порізи.

Редвумен
17.11.2010, 21:49
хелп. у тата іменини і д.н. ніхто не може придумати, що йому подарувати, бо він у нас проблемний: всякими засобами для бриття не користується, парфуми купляє сам (колись пробували подарувати дорожчі, то він всеодно зараз на себе стільки наливає, що по всій хаті смердить, тому жалко купувати парфуми, які за місяць він розприскає), одяг подарований навіть не розпаковує (вже рік лежить, а він мабуть і не міряв), у машину все купує сам, бо займається запчастинами і всякими прибамбасами, годинник (мама випитала) йому не треба.
книги, підписка на хороший журнал, галантерейні вироби - ремінь, гаманець, сумка ітд, диски в машину, ще можна до житла якісь гаджети - метеостанцію, барометр, освіжувач чи зволожувач повітря, іонізатор

WildWind
17.11.2010, 22:34
підписка на хороший журнал
О, таке ми з чоловіком для свекра на ДН плануємо зробити, наразі зупинились на "Вокруг света".

Consuelo
17.11.2010, 22:52
такий олівчик

а де купували? яка фырма?

Редвумен
17.11.2010, 23:42
О, таке ми з чоловіком для свекра на ДН плануємо зробити, наразі зупинились на "Вокруг света".
ага! класний! :good:ще хорошbй аналогічний - GEO

Almariel
18.11.2010, 15:34
до житла якісь гаджети - метеостанцію, барометр, освіжувач чи зволожувач повітря, іонізатор - о, це щось новеньке
машинку для стрижки купити - уже є
ремінь - теж варіант
книги, підписка на хороший журнал - не читає((

Consuelo
18.11.2010, 15:49
юху! маю ідею бабці на подарунок на Миколая, сама вона ж підказала не знаючи того. Говорили ми за Гаварецьку кераміку, і вона пожалілась, що в неї була колись ваза, яку мама розбила.. а я ще й по знижці можу дістати! так що вазу і може ще кремчик якийсь )))

а Коханому теж проблема... билізну вже купу дарувала разів, шкарпетки... на Миколая хочу багато але дрібного подарувати... і не маю ідей ((((

Almariel
18.11.2010, 16:31
дякую всім за ідеї, буду дарувати тату зволожувач-очищувач, уже замовили - завтра привезуть)

WildWind
18.11.2010, 22:54
Цитата:
Допис від WildWind Переглянути допис
такий олівчик
а де купували? яка фырма?
Купувала в Космо (підказали де купити в темі "де у Львові купити?")), фірма французька якась.. не пам'ятаю. Довго шукала, перепитала усіх в тому магазині, і лише одна дівчинка згадала, що в них таке є. Колись брату таке наш родич з Америки подарував. Крім Космо обійшла купу аптек, ніхто такого не чув. Знаходила в інет-магазинах, але в жодному так і не змогла зробити замовлення (то мінімальна сума замовлення велика, то взагалі не відповідають).

Consuelo
24.11.2010, 15:08
Допоможіть терміново!
Що подарувати дівчині (26 р), в якої хоббі - листівки?? в артскриньці ніц не знайшла, ідей нема.... може якісь інтернет-магазини????[COLOR="Silver"]

Мар'яся
24.11.2010, 15:19
Можна зробити підбірку гарного паперу, наприклад, і всяких там прибамбасиків (гудзиків. стрічок, тасьми, шнурочків) в тон і все це добро гарно запакувати. Ну або в інтернет-магазинах є набори для кардмейкінгу.

Олюнька
24.11.2010, 15:29
Допоможіть терміново!
Що подарувати дівчині (26 р), в якої хоббі - листівки?? в артскриньці ніц не знайшла, ідей нема.... може якісь інтернет-магазини????[COLOR="Silver"]

Бачила недавно в "Знайці" (верхній поверх магазину "Літера" на Шевській) набори різноманітного паперу Folia (здається, були ще і з супроводжуючим причандаллям) - сама придивлялась, але для непрофесійних занять з дитиною вони задорогі.
http://www.folia.de/folia.htm

ola-lyola
08.12.2010, 19:40
Так, з дітьми ніби все ясно.
А що подарувати чоловікові на Миколая? За 10 рокі вже передаровано весь джентельменський набір від парфум до шкарпеток. Ідея хіба кільо мандаринок.
Поділіться хто що планує дарувати???

Liliyah Romanova
08.12.2010, 19:51
Мій цього року отримав горня-термос і машину для еспрессо (там ще можна капучіно заварювати, гарячий шоколад, лате...)

http://s012.radikal.ru/i321/1012/2a/e695660e091a.jpg http://i023.radikal.ru/1012/50/c89f373b6222.jpg

А на іменини отримав зовнішній твердий диск.

Consuelo
08.12.2010, 21:40
в мене майже для всіх вже є подарунки і точно для всіх є ідеї)))
1. бабці - помаду і крем, які вона дуже хотіла
2. коханому - сорочку, корпус і клавіатуру до мобільного і + в планах кожушок з вовни
3. а коліжанкам наразі не напишу, а ну ж вони читають ДП :girl_wink:

ola-lyola
09.12.2010, 15:14
клавіатуру до мобільного і + в планах кожушок з вовни
А кожушок з вовни - мобільному чи коханому??? :girl_smile::girl_smile::girl_smile::girl_smile:

Consuelo
09.12.2010, 17:33
коханому

коханому звісно))) я ще й в неті найшла на 50 грн дешевше ще й з доставкою))

Женічка
12.12.2010, 14:00
у мого безпосереднього шефа в четвер день народження. що б йому подарувати...

Маруся-мама
13.12.2010, 02:36
Я не знаю що подарувати свому босу, бо він у мене з нетрадиційними нахилами і дуже любить каву і солодке. То он думаю що б йому пасувало?

OxankaF
13.12.2010, 03:24
дуже любить каву і солодке.
йой, Марусю, та для вас то не повинно бути проблемою. Спечіть йому один зі своїх шедеврів.

mamulja
13.12.2010, 04:04
Я свому чоловікові підшукала(тому що кругом багато чорних, а йому потрібні були коричневі, і ще не всі коричневі підходили) шкіряні зимові рукавички.
Синулі - телефон(свій профукав:girl_cray:)
Похресникам і плимінникам вирішила цього року подарувати книги (відповідно до віку):girl_dance:
От не знаю що мамі подарувати.:girl_in_dreams:

successful
13.12.2010, 13:46
чоловіку напевно подарую зовнішній HHD (жорсткий диск на 320 Гб, вже замовила,чекаю) і шкіряні тепленькі "шльопки" , ще от думаю, що щось напхаю всередину..тільки от що..не знаю :connie_pull-pigtail
думаю ще над подарунком свекрусі (в неї день народження скоро), голову собі ламаю вже 2 тиждень. вона в мене дуже любить квіти (але в неї вже певно всі види тої красоти є) і випікати (теж має купу тих формочок). може щось підкажете?

---------- Додано в 12:44 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ----------

Я не знаю що подарувати свому босу, бо він у мене з нетрадиційними нахилами і дуже любить каву і солодке. То он думаю що б йому пасувало?
якщо любить щось солодке, то купіть йому гарну картину з шоколаду

---------- Додано в 12:46 ---------- Попередній допис був написаний в 12:44 ----------

я ще й в неті найшла на 50 грн дешевше ще й з доставкою))
а де замовляли, можете в ПП лінк скинути?

Wonder
13.12.2010, 14:31
От не знаю що мамі подарувати
Щось до кухні, якусь оригінальну тертку чи підставочку ...

---------- Додано в 13:31 ---------- Попередній допис був написаний в 13:28 ----------

і випікати (теж має купу тих формочок). може щось підкажете?
є купа різних цікавих терток або новий прибамбас до кухні, (можете глянути в Деко)
:)

WildWind
13.12.2010, 14:56
Чоловіку на іменини подарувала урок гри на гітарі.
Сказала йому коли і на котру годину він має бути в певному місці, з викладачем домовилась так, що він його зустріне. Чоловік думав, що то квест якийсь)))
Йому так сподобалось, що збирається купляти гітару))) Знаю що подарую на наступний раз, - срібні струни.
На Миколая чоловіку і моїм батькам теплі носочки, чоловіку до лижних черевиків високі теплі шкарпетки. Свекрам ми купили сушку для взуття. Собі замовила мандаринки.

---------- Додано в 13:56 ---------- Попередній допис був написаний в 13:42 ----------

Букет з цукерок, або цукеркова ялинка.

mirishka
14.12.2010, 17:47
В моєї сестри народився син, мене запросили бути хресною, вже тиждень думаю що подарити, єдина ідея золотий хрестик, може хтось підкаже ще якісь ідеї для подарунка, наперед дуже дякую.

antique
16.12.2010, 17:38
Підкажіть, будь ласка, що подарувати татові на Миколая. Минулого року купувала шкарпетки і лосьйон після гоління, парфумів у нього достатньо... Так що не знаю...:umbrage:

robik
29.12.2010, 13:05
Дівчата, виручайте!!!!

Вже писала (правда не туда, де треба :girl_crazy:), терміново потрібно придумати, що купити свекрові на ювілей. Сама не йду, дітей зашлю привітати дідуся.

Підкажіть!

successful
04.01.2011, 18:57
терміново потрібно придумати, що купити свекрові на ювілей
І я голову ламаю над подарунком татові. Йому буде 50 років. Випитували цілий місяць, шо він хоче. А він все каже: "Нічого, просто приїдьте". І все тут. А без подарунка не приїдемо, підкажіть, що можна подарувати?

La esposa
04.01.2011, 19:33
Щодо подарунків старшій людині — думаю, слід попитати в їхніх членів сім"ї, або докласти гроші до великого спільного подарунка, щоб не розпопрошувати на дрібниці... Принаймні для мене це б був найприйнятніший варіант, сама недавно в такій ситуації була. Купували мамі столовий набір разом з сестрою докупи.

WildWind
04.01.2011, 19:36
І я голову ламаю над подарунком татові. Йому буде 50 років. Випитували цілий місяць, шо він хоче. А він все каже: "Нічого, просто приїдьте". І все тут. А без подарунка не приїдемо, підкажіть, що можна подарувати?
Вважаю найкращим подарунком книжку, гарну, ілюстровану, чи просто художню, історичну, може гарну Біблію? Ви ж краще знаєте тата. Моєму би підійшла якась енциклопедія про цілющі трави. А свекор би тішився гарно ілюстрованою історичною книжкою.

successful
04.01.2011, 19:42
Щодо подарунків старшій людині — думаю, слід попитати в їхніх членів сім"ї, або докласти гроші до великого спільного подарунка,
ми всією родиною думали і випитували. і дарувати будемо спільний подарунок (я з сестрою і нашими чоловіками :) )

---------- Додано в 18:42 ---------- Попередній допис був написаний в 18:40 ----------

Вважаю найкращим подарунком книжку, гарну, ілюстровану, чи просто художню, історичну, може гарну Біблію
в нього хватає книжок, та й бачу, читати щось перестав в тих кількостях, як читав колись

Імель
04.01.2011, 19:45
а я би татові подарувала б файну вишиванку
дорогу, мережену, вишиту шовком

мій би тато зацінив
ну і вишиванок багато ніколи не буває :)

WildWind
04.01.2011, 20:10
в нього хватає книжок, та й бачу, читати щось перестав в тих кількостях, як читав колись
Книжок ніколи не може хватати, бо прочитаєш, і потрібна нова.Є книги просто для бібліотеки, мій чоловік купив для собі Хайяма, читав його ще в школі мабуь, але книга настільки гарно ілюстрована, і обкладинка така, що він не втримався) Я б ніколи не подумала, що чоловіку можна подарувати таку книгу.
Татові на ДН з чоловіком подарували машинку для стрижки. Свекру підписку на журнал річну. Минулого року я татові здається набір викруток подарувала. Свекру не пам'ятаю що було..
Ще залежить від хобі. В мене свекор мисливець, можна набір для чищення зброї подарувати, правда він вже давненько зайців не ловив)) ААААААА, згадала, ми одного року подарували свекру такий дитячий гіпсик, на ньому був динозавр, з шаром глини (ну чи якийсь інший матеріал), його потрібно було шар за шаром спеціальними інструментами знімати. Свекор геолог) Тому то було "в тєму".
Можна портативний планетарій подарувати. Бачила такий в магазинах.
Монетку ювілейну.
А ще ми свекру дарували мр3 плеєр, з аудіокнигами.

Oriana
04.01.2011, 20:57
Дівчатка, допоможіть! У моїх батьків через 2 місяці річниця весілля - 25 років. То вже серйозний стаж, тому вже задумуюся про оригінальний і красивий подарунок,тільки фантазій - ноль... Може щось підкажете цікаве?:)

WildWind
04.01.2011, 21:36
а я би татові подарувала б файну вишиванку
дорогу, мережену, вишиту шовком
Шикарний подарунок.
У моїх батьків через 2 місяці річниця весілля - 25 років
Тут в темі є багато цікавих ідей.
Можна квитки в театр. Як давно вони разом були в кіно? У Львові стільки цікавих закладів, можете замовити столик і скласти меню. Що вони полюбляють? Може є спільні хобі? На шашлик люблять їздити? Мангал можна подарувати. Мона замовити в художника картину з їхнього весільного фото...
Важко радити, потрбіно знати людей добре.

La esposa
04.01.2011, 21:41
Можна квитки в театр.

о, це ідея... в моїх батьків в лютому річниця, треба над тим подумати.... дякую...

Мона замовити в художника картину з їхнього весільного фото...

а з цим можу допомогти :)

successful
04.01.2011, 21:41
Дівчатка, допоможіть! У моїх батьків через 2 місяці річниця весілля - 25 років
Сестра мого чоловіка зробила такий подарунок. Купила прозору гарну плоску тарілку, і туди "понаклеювала" фотографії , де відображені були важливі події з подружнього життя батьків (нажаль, забула як той вид мистецтва назив). Батьки були дуже задоволені подарунком

Almariel
10.01.2011, 15:41
У моїх батьків через 2 місяці річниця весілля - 25 років. То вже серйозний стаж, тому вже задумуюся про оригінальний і красивий подарунок,тільки фантазій - ноль... Може щось підкажете цікаве?
моя сестра дарувала свекрам на 25 років путівку на відпочинок (у Крим, там багато хто скинувся і не дуже дорого вийшло): вони все-все самі організували і квиточки побрали - це була приємна несподіванка

METAMORFOZA
10.01.2011, 16:19
Дівчата, допоможіть мені!!! В мене подруга приїхала з Одеси і вирішила тут святкувати своє день народження і тепер мені потрібно їй зробити таке день народження, щоб вона його ніколи не забула! Що можна таке зробити цікаве???

WildWind
10.01.2011, 21:45
Дівчата, допоможіть мені!!! В мене подруга приїхала з Одеси і вирішила тут святкувати своє день народження і тепер мені потрібно їй зробити таке день народження, щоб вона його ніколи не забула! Що можна таке зробити цікаве???
Хм. А подруга заміжня? Скромна? Чи навпаки?
1. Сходити в стрип-клуб, там є такі послуги, як танець для іменинниці)
2. Оскільки зима, то ДН в сауні теж має бути файне. Меду побільше, різних чайочків на травах, ото намажетесь медом, подихаєте травами...
То ще дуже від бюджету залежить,і де ви маєте можливість святкуваи, можна ось так:
Замовити кульки, наповнені гелієм, але потрібно багато-багто, щоб уся стеля в кімнаті була в тих кульках, до кожної кульки підв'язуєте якийсь подаруночок, цукерки, маленькі ляльки, відкриточки, можна щось з косметики, пачку бігуді, до кожної кульки по одній, ризиночки в волосся, можна ваші фото з нею. Даруєте їй пишно пістолет дитячий на кульки, і ось вона має ті подаруночки собі сама збивати. Можна обмежитись лише 10-ма зарядами, а на кульках мають бути мрії. НАприклад фото різних місць, або дорогих речей. Має 10 вистрілів, відповідно у майбутньому мають бути втілені 10 мрій.
Можете замовити в форумних фотографів фотосесію для неї. Можна навіть в стилі ню, підібрати фотографа жінку. Впевнена, подрузі такого ще не дарували. Або навпаки в народному строї, який можна взяти на прокат...

METAMORFOZA
11.01.2011, 00:19
WildWind, дуже-дуже дякую!!!! Ідеї про сауну і кульки - просто суперові!

WildWind
11.01.2011, 10:38
WildWind, дуже-дуже дякую!!!! Ідеї про сауну і кульки - просто суперові!
А я ще можу))
1. Чайна церемонія. Якщо подруга прихильниця чаю, або навіть кави! Не обов'язково наймати професіонала, можна в друзях чи знайомих знайти людину, яка зможе провести чайну церемонію. Відповідна японська музика, палички у волоссі. Глиняний заварник.. А потім подрузі і подарувати той набірчик.
2. Так само з суші. Можна подарувати сертифікат, або сходити разом на урок "робіння" суші. Бачила такі послуги в багатьох японських ресторанчиках. Так само можна запросити майстра додому, а потім разом те суші стоптати.
3. Подруга погано знає Львів? Наймаєте гіда (можна підставного). Який буде розповідати не про мистецтво та архітектуру, а про захоплення вашої подруги. Вона любить джаз? От тут пройшов перший джас-фестиваль, а тут живе той то, а тут відомий джах-мен ходив в садік))
3.1. Наймаєте такий фургончик. І гіда. Просто людину, що гарно знає Львів. Гід розповідає про Львів, розказує анекдотики, співає пісеньки. А ви собі гамцяєте наперед принесені теплі булочки, чайок з термоса, канапки з ікрою, рябчик...
4. Ведете подругу вночі на Високий Замок. По дорозі на кожному повороті даєте друзям по свічці. Отак вона іде. А до неї підходить людина із свічкою. Розказує одну з легенд Львова, і дарує якусь відриточку пам'ятну. Головне не забути якогось файного фацета переодіти в привида.
5. Солодкий варіант. Музей шоколаду недавно відкрився у Львові я чула. От ідете туди, подім в шоколадну фабрику. Попередньо замовляєте якусь фігурку з шоколаду, я бачила там наприклад туфельку, буде туфелька для принцесси, тобто вашої подруги. От гуляєте потім Львовом, а до неї підбігає "принц", і пробує туфельку приміряти, шоколадну! А потім підбігає інший, і каже, що його принцесса загубила рукавички, тепленькі, в'язані, і знову приміряє, а потім носочки.. І так до самої квартири, де повна кімната кульок..
Я думаю позитивні емоції та приємні несподіванки найкращий подарунок.

METAMORFOZA
11.01.2011, 12:24
WildWind, ще раз дякую!!! Ти просто маєш неймовірну фантазію!))) Ти просто молодчинка!

Almariel
11.01.2011, 13:41
WildWind - ви просто генератор ідей!!!! Може вам фірмочку варто відкрити "Організація оригінальних святкувань")))

WildWind
11.01.2011, 14:35
Може вам фірмочку варто відкрити "Організація оригінальних святкувань")))
Люди дуже важкі на підйом. З моїми друзями мені тільки раз вдалось зробити щось таке оригінальне. У решті випадків в останній момент хтось щось забував зробити, замовити, забрати... Хоча ідея цікава, дякую)
Ось ще одна ідея:
Викупляєте ціле ложе в театрі. Коли іде звичайна вистава, там квиточки по 20-30 грн, недорого загалом вийде. Берете костюми на прокат, такі баронесси, княгині.. Переодягаєтесь, подрузі не забути очі зав'язати. І ідете отак в теарт. Відкриваєте очі, вона в незвичайному вбранні, в ложі театру. А під час перерви принц (вмовити друга одіти костюм, який взяли в прокат буває дуже важко, хоча можна атора або тамаду найняти) розповідає подрузі якийсь вірш гарний, або один з сонетів Шекспіра:
Любов, над бурі зведений маяк,
Що кораблям шле промені надії.
Це зірка провідна, яку моряк
Благословляє в навісній стихії...

Принц втікає, подруга в ауті. Людина після такого і театр полюбить... Не забути тільки біноклю взяти на виставу. Бо можна попасти на якусь нудну, а так можна оперний порозглядати))

Consuelo
11.01.2011, 14:43
Люди дуже важкі на підйом

ви подумайте))) я б тобі до Вас приєдналась - обожнюю таке придумувати і втілювати, так що майте на увазі :girl_wink:

successful
24.01.2011, 12:30
Дівчатка, поділіться, що збираєтеся дарувати коханим чоловікам/хлопцям на св.Валентина?

Alicia
24.01.2011, 16:24
щоб уся стеля в кімнаті була в тих кульках, до кожної кульки підв'язуєте якийсь подаруночок, цукерки, маленькі ляльки, відкриточки, можна щось з косметики, пачку бігуді, до кожної кульки по одній, ризиночки в волосся, можна ваші фото з нею. Даруєте їй пишно пістолет дитячий на кульки, і ось вона має ті подаруночки собі сама збивати.
Клас! Як мені така ідея подобається! WildWind, ви просто молодчинка!!!:girl_tender: Я хотіла би цю ідею застосувати до дня св. Валентина, але ось дівчатам легше підібрати різні дрібнички, а хлопцеві....якось не дуже...Можливо, щось порадите на день усіх закоханих?:girl_curtsey:

napoleona
24.01.2011, 16:31
а я не знаю, що подарити на ДН чоловіку, у нього все є, а на щось дороге у мене нема фінансів... от і ламаю голову! Може щось порадите? Бо у мене мала фантазія:)

Юстина
24.01.2011, 16:39
А в нашою даааалекої сестрички в Чікаго в травні день народження - 2 рочки. Хочемо привітати не лише листівкою. Маємо ще трошки часу на роздуми. Що є таке в нас, чого нема в Америці? Вишиваночка, лялька-мотанка... Буду вдяна за свіжі ідеї.

Імель
24.01.2011, 16:40
Може щось порадите?
мо шось в машину з аксесуарів
чи брелок фірмовий, чи чохолькчик на ключі теж відповідно фірмовий, чи кепочку чи футболочку субарову
мені здається чоловіки таке люблять :)

я би ще вишиванку (голодній кумі хлііб на умі), того добра багато не буває
або якийсь девайс до ноута

Редвумен
24.01.2011, 16:41
а я не знаю, що подарити на ДН чоловіку, у нього все є, а на щось дороге у мене нема фінансів... от і ламаю голову! Може щось порадите? Бо у мене мала фантазія
щось зробіть своїми руками!

Імель
24.01.2011, 16:42
Вишиваночка, лялька-мотанка...
можна ще іграшки дерев"яні типу яворівських відповідно до віку
шось таке колоритне має бути
якщо виживуть (іграшки), то пам"ять буде

Almariel
24.01.2011, 16:43
але ось дівчатам легше підібрати різні дрібнички, а хлопцеві....якось не дуже...
по шкарпетці на кульку))))

Alicia
24.01.2011, 16:56
по шкарпетці на кульку)))
ооо...то хіба парами, бо він з розпарованими шкарпетками не дружить. То як у тому вислові: "Кто-то не может найти своё призвание, кто-то не может найти свою любовь. А я блин два одинаковых носка найти не могу!":girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Almariel
24.01.2011, 17:23
ооо...то хіба парами, бо він з розпарованими шкарпетками не дружить.
так у тому ж прикол)) я ще не бачила чоловіка, який дружить з розпарованими шкарпетками...)

napoleona
24.01.2011, 17:33
мо шось в машину з аксесуарів
чи брелок фірмовий, чи чохолькчик на ключі теж відповідно фірмовий, чи кепочку чи футболочку субарову
мені здається чоловіки таке люблять
то сам собі все замовив, бо там з клубу всі мають
я би ще вишиванку
одну має, цей варіант мені подобається))
щось зробіть своїми руками!
тільки почала вчитися дещо робити своїми руками, але не встигну,
різні дрібнички
і я кажу шкарпетки, трусики, можна галстук, зубну щітку, маленьку баночку з піною для гоління, маленький записничок, рукавички гарні і т. д
гм... чомусь комусь легше придумати, ніж собі...може то свому зробити полювання?!(але у нас низька стеля(((

Consuelo
24.01.2011, 20:23
а в мене дилема... звязала Коханому шалик.. думала подарувати на 14те лютого, але не знати, чи зима ще буде, та й нині він жалівся на біль у горлі, то може краще зараз? авансом? що скажете?

Юстина
25.01.2011, 17:18
шось таке колоритне має бути
Дякую. І над цим думала. Гарно буде.
Щойно мене осяйнула думка: а може їй не треба того всього українського? Мама в неї наша, а тато - румун і виховується дитина 3-ма мовами. Але, з другого боку, подарунок летить з України і мені має бути байдуже, бо, головне, ми - українці. Але коли байдуже, то що тоді за щирий подарунок... Поможіть ще думати, людоньки.

MAXAMAK
28.01.2011, 14:54
Хочу запитати - чоловік у неділю йде за хресного до друзів - купила срібну ложечку із ангеликом на ручці. А також деякі лашки та черевички на перші крочки. А ото сьогодні сіла і шось мене перемкнуло - що то певно золотий хрестик треба було купляти? Тепер сиджу та мучусь - чи достойним буде обраний нами подарунок?
І ще не знаю де коробочку для ложки знайти - бо в деяких центральних ювілірках коробочки такі подовгасті коштують як пів ложки? Порадьте!!!!!

sensual
28.01.2011, 15:38
Коробочку можна знайти у місцях де упаковують подарунки, в них вони частенько є, або як варіант, ложечку можете покласти у подарункову торбинку, така з вельвету, вони є у ювелірних магазинах

WildWind
30.01.2011, 02:41
Цитата:
Допис від WildWind Переглянути допис
щоб уся стеля в кімнаті була в тих кульках, до кожної кульки підв'язуєте якийсь подаруночок, цукерки, маленькі ляльки, відкриточки, можна щось з косметики, пачку бігуді, до кожної кульки по одній, ризиночки в волосся, можна ваші фото з нею. Даруєте їй пишно пістолет дитячий на кульки, і ось вона має ті подаруночки собі сама збивати.
Клас! Як мені така ідея подобається! WildWind, ви просто молодчинка!!! Я хотіла би цю ідею застосувати до дня св. Валентина, але ось дівчатам легше підібрати різні дрібнички, а хлопцеві....якось не дуже...Можливо, щось порадите на день усіх закоханих?
Презервативи))))) Навіть якщо ви ними не користуєтесь, якісь різнокольорові і різнозапахові. Будете мати нові відчуття на Валентина. Солодке любить? Мій би цукерки улюблені пів дня збивав... Як варіант є цукерки фірми Амур) То ще залежить від міри розпущеності чоловіка. Можна взагалі стрінги чоловічі. Та навіть відкриточки-сердечка з вашими фантазіями...
я не знаю, що подарити на ДН чоловіку, у нього все є, а на щось дороге у мене нема фінансів... от і ламаю голову! Може щось порадите?
Я колись свому зробила кисіль (який він дуже любить) у вигляді жіночих грудей, написала пудрою к-сть років. Залила білий сметанковий кисіль в круглу тарілку, зверха з підручних засобів зробила червоні соски, можна навіть білий шоколад підкрасити, зефір, мармелад червоний. Тішився... Якщо є все, то можна міні-сейф подарувати, такий маленький, на документи лиш, недорого коштує. Компас в нього є? Я колись дарувала одному кавалеру)) ще написала щоб завжди міг знайти шлях до мого серця.. але і компас не поміг)))

silvia
02.02.2011, 16:10
якщо є така тема - прошу модераторів перенести повідомлення
Маємо таку ситуацію. Ми Львівський філіал Київського представництва. У лютому у Голови правління (Київ) ,який є паралельно і нашим директором за сумісництвом ювілей - 50 років. Що можна подарувати оригінальне такій людині??? То називається трудно шось придумати......:girl_impossible:Може хтось має ідеї....
У нас були ідеї скажімо традиційні, типу картина, фотоальбом у 4 томах Львова, вишиванка....

Руда Лисиця
02.02.2011, 16:44
як варіант можна абонемент кудись. Якщо лижник - то на Буковель тощо.
або зверніться до mermaid - як на мене, портретна лялька - теж чудовий подарунок.

silvia
02.02.2011, 16:50
як варіант була лялька але її виконають лише в кінці березня. Не годиться цей варіант.

Незабудка
02.02.2011, 17:54
silvia, ми колись власнику нашої фірми дарували зірку з неба :girl_haha:. Так, таке є. Деталей вже не пригадаю, але пам'ятаю, що це був сертифікат, де було вказано, що це саме за зірка, і її назву.
Ще знаю, що можна подарувати діляночку на Місяці. Теж з усіма офіційними документами.
Поцікавтесь :girl_bye2: