КПК

Показати повну версію : Критичні дні

Сторінки : 1 2 [3] 4 5

SORRI
23.01.2011, 22:33
Дорога Vittoriya,дуже Вам співчуваю(колись так само страждала).Я б Вам порадила звернутися до толкового гінеколога,бо причин такого болю дуже багато(від загибу матки до гормональних проблем),а може і не має нічого страшного(на що дуже сподіваюся).Особисто я,як народила,с тих пір нічого не приймаю.А колись рятувалася так(дуже сподіваюся,що і Вам допоможе):1)під час КД не пила кави і не їла шоколаду,2)за пару днів до КД і під час них робила вправу "берізка"(спираючи ноги об стіну),3)коли вже зовсім немала сили терпіти,приймала порошок "Німесил"(помагав тільки він).Тримайтеся!!!:girl_wink:

Vittoriya
23.01.2011, 22:40
Я б Вам порадила звернутися до толкового гінеколога,бо причин такого болю дуже багато(від загибу матки до гормональних проблем),а може і не має нічого страшного
:) Та я вже у кого не була,всіх питаю,а мені пожимають плечима і кажуть,що з тим ніц не зробиш,але то не є хвороба,а особливості організму.Хоча остання лікарка мені сказала,що в мене загин матки,я спитала,чи то щось страшне,а вона мені сказала.що то просто моя особливість,як форма вух,чи ще щось.Я спитала,чи то може впливати на можливість завагітніти,вона сказала.що не впливає. Вірити їй?

---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:38 ----------

під час КД не пила кави і не їла шоколаду
оо,кава під час КД заборонена...

SORRI
23.01.2011, 22:56
У мене теж загин.Нічого страшного,все буде гаразд.Буду дуже рада,якщо мої поради допоможуть Вам!:give_rose:

olevitska
23.01.2011, 23:10
Особисто я,як народила,с тих пір нічого не приймаю.
а у мене навпаки...після других пологів до болей ще й тошнота додалась...але це лише перша доба...на щастя...

veronka
24.01.2011, 00:10
Часом буває,що я собі надіюся,що може то все,сильніше не буде боліти,а воно таак починає боліти,що потім таблетку вже пізно пити..
Ось так кожного місяця молюся,щоб пережити то. Цього разу вже минуло..Наступного місяця спробую Кетанов,надіюся буде легше. Доларен до речі багатьом помагає,я своїй сестрі все в Польщу купую,вона ним рятуєтья,бо має такі самі болі,як і я.Не знаю,чому він цього місяця не подіяв...Може то дійсно була "пустушка"?
маю поганий приклад коліжанки, яка мала болючі КД і рятувалася пігулками, з роками все сильнішими доки вони не перестали взагалі допомагати:girl_devil: (на щастя, після пологів у неї КД стали безболісними). тому я знайшла такий спосіб - 20 грам коньяку) добре знімає спазм і біль)

Vittoriya
24.01.2011, 00:26
20 грам коньяку) добре знімає спазм і біль
буду пробувати
маю поганий приклад коліжанки, яка мала болючі КД і рятувалася пігулками, з роками все сильнішими доки вони не перестали взагалі допомагат
:(

jalla
24.01.2011, 00:32
тому я знайшла такий спосіб - 20 грам коньяку) добре знімає спазм і біль)
Спосіб просто супер! Я часто ним рятувалася.Тепер такий варіант не підходить, бо ще годую груддю.

Ljus6ka
24.01.2011, 01:15
Допис від Vittoriya
лікарка мені сказала,що в мене загин матки,Я спитала,чи то може впливати на можливість завагітніти,вона сказала.що не впливає. Вірити їй?
У моєї куми загин матки, не переживайте на зачаття і народження це не впливає, принаймі в неї все було добре

А в мене до пологів були завжди болючі, весь час щось пила, а потім змусила себе не травити організм і трохи терпіла як могла хоча на двір краще не виходити , а ще краще ні з ким не спілкуватися бо настрій у мене жахливий. А потім після пологів як вперше почалися то супер без болів пройшли і так було декілька місяців, але зявилася інше стали ну просто дууууууууууже рясні такі що караул , а ще тепер під час овуляції дуже чую як скорочується матка, але не щомісяця. А боліти почало вперше минулого місяця , але пів години поболіло і відпустило , а цього вже геть чисто мене підкосило. Сподіваюся, що мої болі до мене не повернуться, бо я цього дуже не хочу

Vittoriya
24.01.2011, 02:48
а ще тепер під час овуляції дуже чую як скорочується матка
Я не знаю,що я саме чую,але у мене в середині циклу незначні болі внизу живота.Я раніше трохи переживала.лікарка сказала.що це нормально при овуляції.Ще бувають виділення кроваві також не значні в той час.

jalla
24.01.2011, 02:55
але зявилася інше стали ну просто дууууууууууже рясні такі що караул
І у мене після родів такі рясні, а потім так в голові крутиться і мурашки перед очима. Певно гемоглобін понижується, чи що...

Raven
24.01.2011, 16:32
І я буду жалітися. Мене починає морозити+болі+болі голови+розвільнення шлунка+на ногах стояти не можу. Якщо обезболююче пару симптомів віднімає, то з рештою ніц зробити не можу. Щастить, коли це припадає на вихідні, а коли на роботі-сконати можна.

Vittoriya
24.01.2011, 16:36
розвільнення шлунка

О. і мене то серед всіх симптомів..За що нам таке...
болі голови
А от голова страшенно болить завжди за день до КД.Завжди.

Raven
25.01.2011, 12:05
Мені сказали, що то все гормони і спадковість. Тільки починаються перші симптоми гризу таміпул: тиск, болі голови і спазм живота знімає, престає морозити, а решта претерпіти тре, так зо три дні.

Maksutka
25.01.2011, 12:14
лікарка мені сказала,що в мене загин матки,я спитала,чи то щось страшне,а вона мені сказала.що то просто моя особливість,як форма вух,чи ще щось.Я спитала,чи то може впливати на можливість завагітніти,вона сказала.що не впливає. Вірити їй?

в мене тоже загиб матки, на вагітність не впливає:girl_in_love: все буде ок

Raven
25.01.2011, 13:17
Якщо загиб спричинений запальним процесом чи хворобою кишківника, то впливає. Коли просто фізіологічна особливість - ні. Який загиб вам скаже лікар, при болючому огляді ставиться перший діагноз, якщо ви не відчуваєте дискомфорту, то просто у Вас такий організм і при вагітності все може направитися.

Vittoriya
25.01.2011, 13:22
Коли просто фізіологічна особливість - ні. Який загиб вам скаже лікар, при болючому огляді ставиться перший діагноз, якщо ви не відчуваєте дискомфорту, то просто у Вас такий організм і при вагітності все може направитися
Та ні,ніби фізіологічна особливість,бо ще колись одна лікарка мені то сказала.

Maksutka
25.01.2011, 13:24
якщо ви не відчуваєте дискомфорту, то просто у Вас такий організм
дискомфорт був тільки тоді, коли були КД ( надто болючими вони були :girl_mad:)

при вагітності все може направитися
надіюсь що так буде:girl_in_dreams:

Vittoriya
25.01.2011, 13:31
якщо ви не відчуваєте дискомфорту
мені лікарка сказала.що загин може впливати лиш на дискомфорт в деяких позах під час СА,власне від особливості розташування.

Raven
25.01.2011, 13:54
Мені теж, але власне загиб в деяких випадках спричиняє болючі КД, після вагітності положення матки може помінятися. Моїй мамі перейшло.

Андріана
25.01.2011, 15:10
мені лікарка сказала.що загин може впливати лиш на дискомфорт в деяких позах під час СА,власне від особливості розташування
в мене теж загин, напевне фізіологічний, під час СА якраз в деякій позі незручно, і з капою деякі незручності, до вагітності були деякі місячні просто жахливі, поворухнутися важко було, добратися додому було проблемою, якщо застало десь в дорозі, добре що хоч не кожного циклу таке було. Після пологів, слава Богу, болю практично нема, ледь-ледь...

Vittoriya
25.01.2011, 21:23
Після пологів, слава Богу, болю практично нема, ледь-ледь
:girl_in_dreams::girl_in_dreams: Може я коли-небудь доживу до такого?

Raven
25.01.2011, 21:25
От і моя мама мені то каже:girl_cray:.

veronka
05.03.2011, 23:51
дівчата, коли після пологів встановлюється нормальний цикл?? бо в мене ай-яй з КД: минулого місяця почались вперше після пологів, а цього місяця і не видно, в полУклініку йти не хочу (моя лікар пішла в декрет)

Orman
05.03.2011, 23:58
дівчата, коли після пологів встановлюється нормальний цикл?? бо в мене ай-яй з КД: минулого місяця почались вперше після пологів, а цього місяця і не видно, в полУклініку йти не хочу (моя лікар пішла в декрет)

та йой були одні місячні, а ви вже до лікаря зібрались :) ще встановляться, де дінуться.

Може я коли-небудь доживу до такого?

я от так сподіваюсь, але приклад мами і тітки не надихає :( ніц в них не змінилось.

Мар'яся
06.03.2011, 00:04
минулого місяця почались вперше після пологів, а цього місяця і не видно,

в мене були, потім місяць не було, потім знову були, і от знову не було і наразі не чути, поки не переймаюсь сильно тим питанням. Тішить, що не болючі зовсім, але так довго, що аж нервує.

Chortenia
06.03.2011, 00:06
розвільнення шлунка
А в мене якраз навпаки. Ще й здуває, хожу як вязень бухенвальда, худишка з великим животом. При чому як перед місячними, так і перед овуляцією.

Стосовно загибу матки назад, якщо то фізіологічна особливість, то ні на що не впливає, окрім певних болісних відчуттів. В моє мами таке, і в мене теж (мабуть, передалось у спадок).
Нас у мами двоє :-)
Помітила ще одну "особливість", в 1-2 день місячних реально відключаються мізки, ні думати нормально не можу, навіть просто сформулювати думку займає багато часу, словом, гальмо гальмом :-)))

natorella
06.03.2011, 00:07
в полУклініку йти не хочу (моя лікар пішла в декрет)

йой були одні місячні, а ви вже до лікаря зібрались
маю одну колжанку, яка отак перші місячні після пологів побачила і всьо - прівєт дікрєт №2

веронька, не лякаю. просто до слова марічкиного згадалось

Vittoriya
06.03.2011, 01:07
Помітила ще одну "особливість", в 1-2 день місячних реально відключаються мізки, ні думати нормально не можу, навіть просто сформулювати думку займає багато часу, словом, гальмо гальмом :-)))
ооо.в мене теж то саме. Найгірше було під час навчання, коли в перші дні КД приходилося здавати академи по спецу. То було най-найгірше... Мало того , що болючі такі, що огого, так ще й руки ватні, пальці не рухаються, голова не працює.. Як тут грати на інструменті...

IRUSKA*8
06.03.2011, 01:12

Мало того , що болючі такі, що огого, так ще й руки ватні, пальці не рухаються, голова не працює.. Як тут грати на інструменті...
І в мене таке ж(((-минулого понеділка,в 1 день КД,я на роботі (в школі) мало того що аж мліла і корчилася від фізичного болю,так ще й не могла дітям нічого швидко та доступно пояснити,аж сама дивувалася,що елементарні англійські слова просто "вилітають" з голови... і так щомісяця(

Chortenia
06.03.2011, 01:20
Я тепер на роботі в перший день кажу шефовій, що я сьогодні гальмо :-) і планую собі роботу так, щоб була більш технічна, і менше "думальна".
Добре, що хоч знеболюючі придумали, а то точно можна на стінку дертися.

IRUSKA*8
06.03.2011, 01:26
то точно, а я якраз цього місяця в 1-ий день не взяла із собою зненболюючі на роботу,то думала,що з туалету на урок вже не повернуся...

Chortenia
06.03.2011, 01:37
то точно, а я якраз цього місяця в 1-ий день не взяла із собою зненболюючі на роботу,то думала,що з туалету на урок вже не повернуся...
Мій спазмалгон з ібупрофеном завжди зі мною.

Vittoriya
06.03.2011, 01:41
Мій спазмалгон з ібупрофеном завжди зі мною
в мене то саме, завжди зі мною, тільеи доларен. Ні ібупром в різних виглядах, ні спазмалгон біль не знімає. А от доларен,якщо вчасно випити (в момент ,коли лиш починається і ще не дуже болить), то знімає добре

IRUSKA*8
06.03.2011, 01:45
в мене то саме, завжди зі мною, тільеи доларен. Ні ібупром в різних виглядах, ні спазмалгон біль не знімає. А от доларен,якщо вчасно випити (в момент ,коли лиш починається і ще не дуже болить), то знімає добр
а мені тільки 4 (на раз)+2 (через декілька год.) Но-шпи помагає,як не дивно

Chortenia
06.03.2011, 01:46
в мене то саме, завжди зі мною, тільеи доларен. Ні ібупром в різних виглядах, ні спазмалгон біль не знімає. А от доларен,якщо вчасно випити (в момент ,коли лиш починається і ще не дуже болить), то знімає добре
Я щось постійно тягну з тим до останнього. Все сподіваюсь, що, може, цього циклу не так болітиме, і зможу перетерпіти. Аякже :-( До речі, помітила, що спазмалгон погано діє. А от ібупрофен (наш, український) знімає нешвидко, зате мяко і надовго.

Vittoriya
06.03.2011, 01:50
Я щось постійно тягну з тим до останнього. Все сподіваюсь, що, може, цього циклу не так болітиме, і зможу перетерпіт
Я теж часом роблю таку дурницю...Але то не варто! бо потім доводжу себе до такого стані, що вже ніц не допомагає. І в той час розумію, як то є, коли хочеться на стіни дертися. Тепер я роблю так, як моя сестра. Лиш Кд починаються, п'ю половину таблетки Доларен (на другий день третину таблетки) ,а потім через 3-4 години знову.І так перші 2-3 дні, як коли. На 3-ій день часом вже можна і почекати-а раптом не буде більше боліти.

Bobas
06.03.2011, 02:11
Ось і я таким методом рятуюся, ще лише придумали б (для таких як я ) в такі дні щось від рвоти . В мене то є страшна проблема, особливо в перший день або переддень КД.

tsyganka
06.03.2011, 02:22
Мене болить тільки перший день, коли матка відкривається. Біль знімає ношпа, а тепер користуюсь "Таміпул":girl_mad:.

Андріана
06.03.2011, 09:17
маю одну колжанку, яка отак перші місячні після пологів побачила і всьо - прівєт дікрєт №2 наша Олюська з посиденьок теж так

Barbara
07.03.2011, 13:24
Мені теж Таміпул помагає приболях в КД

Maruwka
07.03.2011, 15:43
Солпадеин мне помогает чудесно.:girl_yes2: и действие его продолжительней других испробованных мною препаратов.

in todash
09.03.2011, 21:51
Раніше помагала но-шпа, але з часом перестала діяти. Тепер вже десь другий рік дуже помагає ібупром ... Позаминулого разу були задуже сильні болі, то ше й рушник з теплою водою клала на живіт.

Mandarynka
12.03.2011, 19:04
Можливо та тема вже піднімалась тут, не дуже маю час переглядати всі 50 сторінок.
Маю таку халепу - затримка місячних. я місяць тому зробила кріодеструкцію ерозії, крім того потім ще пила антибіотики (за призначенням лікаря).
місячні мали бути ще тиждень тому, вже й признаки всі того були, болі в животі, груди набрякли...але ніц нема з того!!!!
ага, і я точно не вагітна, робила і тести і аналіз на ХГ.
лікарка призначила уколи прогестерону для стимуляції місячних, ну а їх далі нема!!!!!!
шо б то могло таке діятись????підкажіть будь ласочка!!!!

Neytasa
15.03.2011, 23:04
лікарка призначила уколи прогестерону для стимуляції місячних, ну а їх далі нема!!!!!!
А як призначила? аналізи на гормони робили? після кріо,можлива така затримка, навіть нормально що завтримка, все таки було серйозне втручання....

MarichkaR
16.03.2011, 00:22
КД це важкі для мене дні!:girl_impossible: В перший день мене сильно болить живіт і якщо я не вип*ю таблетки до початку болю, то нічого не допоможе.
Наступні дні то, як якого місяця, буває по різному. При болях приймаю таблетки Ібупром, вони добре знімають біль. Давніше приймала Ношпу, Спазмалгон. Ношпа не допомагає, а Спазмалгон повільно діє.
Мені лікар гінеколог говорив, що раз на рік може бути затримка навіть на 2 тижні, що це нормально, а особливо при стресах, антибіотиках. Потрібно заспокоїтися і М прийдуть.

TUCR
16.03.2011, 13:00
До народження донечки в мене були досить болючі місячні, іноді пила но - шпу, після народження мене тепер перед М дуже сильно болить голова за 3 - 4 дні до початку М, але М починаються завжди на 28 - 30 день.

Raven
23.03.2011, 16:07
Перегризла купище таблеток, бо часами боліло так, що ноги не тримали. Тепер присіла на таміпул, супер, але тре пити, ще коли так легесенько болить, бо коли розболиться на повну то нічо вже не поможе.

kristas
26.03.2011, 21:48
Дівчата, а бувало в когось, що перед початком місячних, пару днів ідуть якісь коричневі виділення (іноді навіть кров"янисті), болів ніякиз нема.

Neytasa
26.03.2011, 21:56
Дівчата, а бувало в когось, що перед початком місячних, пару днів ідуть якісь коричневі виділення (іноді навіть кров"янисті), болів ніякиз нема.
В багатьох такі симптоми. Деколи це свідчить про ендометріоз або варикозне розширення вен малого тазу. А в декого це варіант норми. Краще обстежитись.

kristas
26.03.2011, 22:00
Деколи це свідчить про ендометріоз
о це мене ДУЖЕ лякає :(

А в декого це варіант норми
колись в мене такого не було. Піду обов"язково на обстеження.
А полікістоз або гормони, можуть бути причиною того?

Seppy
26.03.2011, 22:32
Тепер присіла на таміпул, супер, але тре пити, ще коли так легесенько болить, бо коли розболиться на повну то нічо вже не поможе.
Я колись пила звичайний парацетамол або ацетилсаліцилову кислоту (аспірин) і вони мені допомагали, бо без ліків мліла від сильного болю. А потім зустріла хорошого лікаря, яка мені пояснила, що так не має бути. Вилікувала мене гомеопатичними препаратами. Я вже 4 роки не знаю, що таке біль при М. (тьфу-тьфу-тьфу...)
До речі, ЧИТАЙТЕ АНОТАЦІЇ ДО ЛІКІВ!
Таміпул.
Склад лікарського засобу:
1 капсула містить парацетамолу 325 мг, ібупрофену 200 мг. кофеїну 30 мг.

Ібупрофен, в залежності від дози, в аптеках коштує близько 5 грн., але якщо на його упаковці написано "Імет" склад: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить ібупрофену400 мг. чи "Ібупром" 1 таблетка містить: ібупрофену 400 мгто це майже 30 грн.
Навіщо платити більше?!

kristas
26.03.2011, 22:45
Я теж колись купила Таміпул, і прочитавши склад не могла зрозуміти чим же він відрізняється від інших обезболюючих...що діє на причину жіночого болю...

jalla
26.03.2011, 23:25
Деколи це свідчить про ендометріоз або варикозне розширення вен малого тазу. А в декого це варіант норми. Краще обстежитись.
Дійсно краще обстежитись, бо в мому випадку це свідчило про ендометріоз. Правда після лапароскопії все стало на свої місця, але у моєї мами все життя так і при тому вона здорова. Так що, консультація компетентного лікаря вам не завадить.

Finya
28.03.2011, 17:39
Не повірите))) З 14 дня циклу, інколи і пізніше))) час від часу додаю в чай сухий імбир. Набагато легше КД проходять! Тобто, тиждень десь Перед ними - він у мене найбільш проблематичний, плюс 1-2 день.

Almariel
16.04.2011, 00:08
Дівчата!! мені перестало боліти! боліло кожен раз протягом 10(!) років, перепила купу різних обезболюючих, а тепер вже 2 рази не болить.
Колись пила БАДи і не боліло під час того, як пила, і один цикл після курсу лікування, а потім знову боліло.
Нещодавно на медогляді пожалілась гінекологу, то вона мені порадила препарат на травах "Тазалок". він не дешевий, але і не дуже дорогий (150 грн велика пляшечка). Лікар мені приписала 2 великих пляшечки і головне обов’язково пити по рецепту. Але, звичайно, я забувала, треба було пити 3 рази на день - я пила 2 рази.
Коротше, я навіть не випила однієї пляшечки і у мене вже 2 цикли не болить.
Просто ділюся своїм щастям)))) не реклама

kristas
10.05.2011, 16:32
нарешті я перевірилась, трохи лікарка мене заспокоїла, каже шо на весну у багатьох йде збій циклу і всякі проблеми..
Але я прийшла сюди :) питати не про себе, в сестри моєї знайомої (15 років), чомусь почало мазатись перед місячними (кров"янисто-коричневі виділення). до лікаря то вона піде, але от цікавить нас який огляд може зробити лікар без крісла (вона ще дівчинка), лише узі? а в такому віці може бути ендометріоз?як його виявити?

Dolma
10.05.2011, 16:56
переважно біль виникає через спазми гладкої мускулатури, тоді треба той спазм зняти, таблетками чи уколами, якими - залежить від сили болю та індивідуальних нюансів. мені особисто не йшла Но-шпа, пила Беналгін, а назву уколів вже й забула... на щастя.
та все це дає тимчасовий ефект. краще все ж - комплексне обслідування і лікування у спеціалістів, традиційних чи нетрадиційних - тут вже справа особиста. може виявитись полікістоз, гормональний дисбаланс і т.п...
я вилікувала свої болі у травника. і не лише болі. склад трав, нажаль, не знаю. але в будь-якому разі, краще самолікуванням не займатись, бо і травами можна собі зашкодити, не лише таблетками... якщо когось цікавить, можу дати контакти мого травника у приваті.

не порадила б гріти живіт, пити спиртне чи ще щось у тому ж дусі з "порад ближніх", хоча сама це робила, і саме тому - не раджу, бо знаю, як дуже болить - то "все средства хороши". (

Vittoriya
10.05.2011, 19:47
лікар без крісла (вона ще дівчинка)
мене провіряли на кріслі , через товсту кишку.. Так що все можливо.

чомусь почало мазатись перед місячними (кров"янисто-коричневі виділення)
а то погано? у мене так завжди Кд починаються

kristas
10.05.2011, 21:46
мене провіряли на кріслі , через товсту кишку.. Так що все можливо.
Ну та можливе, мали діло :) дуже не файна процедура :) але цікавлюсь саме про ендометріоз...там, як на мене, не дуже намацаєш, а більше потрібний саме огляд.

а то погано? у мене так завжди Кд починаються
напевно як у кого..просто так не було раніше, і ті видалення десь 3-5 днів.

ksuhanova
14.06.2011, 14:24
здравствуйте девочки! у меня тоже очень болючие месячные . в первый день большая кровопотеря и жуткие боли. пробывала кетанов сначала помогал а теперь неочень может организм привык . что посоветуете?

Almariel
14.06.2011, 14:31
что посоветуете?
по-перше, прочитати тему)))
не треба було починати з кетанова, а пробувати інші таблетки і просто їх змінювати.
мені допоміг Тазалок (я вже про це писала тут). його треба попити 3 місяці і все буде гуд. мені стало краще відразу, як почала його пити.

Materynka
14.06.2011, 14:35
П"ю Сіган, мені він найкраще допомагає.Доречі він не містить ібупрофену

Almariel
14.06.2011, 14:37
П"ю Сіган
і я колись пила, але потім перестав діяти, аналогічно спазмалгон. а солпадеїн діяв завжди - "сиділа" на ньому років 3-4.

Heureuse
14.06.2011, 14:44
дівчата, а от в мене трохи інша проблема:
я найбільше мучусь перед самими кд, десь так 2-3 дні до того просто жахливо себе почуваю, але найбільше болить голова (позавчора, наприклад, були такі спазми, що здавалось, що тиск просто стрибав вверх-вниз), також запаморочення, навіть до нудоти доходить...так що на фоні цього всього живіт в перший день не такий вже й страшний..
що можете порадити, щоб пережити той пмс?

Manana
14.06.2011, 15:33
в мене дуже болючі місячні і помогає лише Дексалгін, ні ібупрофен (1-2 таблетки), ні кетанов, ні спазмалгон нічого не помогає, єдине спасіння в ці дні Дексалгін.
п.с. чула колись, що якось пробують пришвидшити місячні і навпаки, відтягнути. чи це справді діє і яким чином цього можна добитись?

Андріана
14.06.2011, 15:36
А в мене,мабуть, тупе питання...як пришвидшити місячні? так склалося, що минулого циклу чогось була затримка на 3 дня і теперішній цикл затягнеться до відпочинку, і якраз кд будуть, не хочу на морі того дискомфорту:girl_cray:

Vittoriya
14.06.2011, 15:36
п.с. чула колись, що якось пробують пришвидшити місячні і навпаки, відтягнути. чи це справді діє і яким чином цього можна добитись?
напевно гормонами. Так часто роблять танцюристи(балярини наприклад), але я також чула , що це дуже шкідливо.

Manana
14.06.2011, 15:39
напевно гормонами
можливо, але чула за конкретно якісь фрукти-овочі типу лимон-морква

Almariel
14.06.2011, 15:42
.як пришвидшити місячні?
сходіть в аптеку, там підкажуть.

---------- Додано в 14:42 ---------- Попередній допис був написаний в 14:41 ----------

типу лимон
лимон навпаки відстрочить, здається.

Heureuse
14.06.2011, 16:03
як пришвидшити місячні
я ще читала, що гаряча ванна і трохи алкоголю можуть допомогти, а також відвар кропиви і той же лимон, але не знаю наскільки то правда..

dieSonne
14.06.2011, 16:09
а також відвар кропиви
відвар кропиви зупиняє кровотечі, думаю варто просто почекати, щоб не нашкодити, а як ні, то піти до лікаря.

Finya
14.06.2011, 16:14
були такі спазми, що здавалось, що тиск просто стрибав вверх-вниз), також запаморочення
Ви пробували но-шпу? вона, якраз, спазми знімає. В мене ПМС теж жахливий(( Намагаюся в 2 тижні "до" виключити все, що може погіршити стан. Є "анти ПМС дієта".

Heureuse
14.06.2011, 16:19
Ви пробували но-шпу
пробувала...а також спазмалгон, який теж проти спазмів- результату нуль.

анти ПМС дієта
цікаво, що воно таке, бо перший раз чую..

dieSonne
14.06.2011, 16:25
можливо, але чула за конкретно якісь фрукти-овочі типу лимон-морква
є т.з фітогормони з певним вмістом речовин здатних впливати на гормональний фон жіночого організму. Соя, до прикладу містить, ізофлавони (гліцетеїн, геністеїн, діадзеїн) це такі фітоестрогени, які мають схожу дію з естрогеном людського організму і допомагають нормалізувати стан організму за браком своїх власних естрогенів.
в мене дуже болючі місячні і помогає лише Дексалгін, ні ібупрофен (1-2 таблетки), ні кетанов, ні спазмалгон нічого не помогає, єдине спасіння в ці дні Дексалгін.
Дуже болючі місячні можуть свідчити про певні проблеми в репродуктивній системі, тому варто обстежитися і допомогти організму нормалізувати стан, тоді і місячні будуть менш болючими і в майбутньому не матимете проблем з клімаксом.

Finya
14.06.2011, 16:25
В 2 словах, все обмежити) Пити багато чистої води, їсти фрукти, овочі, рибу. Рис і банани - вони виводять рідину. Каву, цигарки, м*ясо, твердий сир - виключити.

dieSonne
14.06.2011, 16:27
+ займатися спортом і частіше бувати на свіжому повітрі.

Dominika
14.06.2011, 16:37
дівчата, а от в мене трохи інша проблема:
я найбільше мучусь перед самими кд, десь так 2-3 дні до того просто жахливо себе почуваю, але найбільше болить голова (позавчора, наприклад, були такі спазми, що здавалось, що тиск просто стрибав вверх-вниз), також запаморочення, навіть до нудоти доходить...так що на фоні цього всього живіт в перший день не такий вже й страшний..
ви як про мене написали))) маю те саме. самі місячні-то "цвєточкі"... найгірше - то їх очікування і все, що з тим повязано. Головні болі маю страшні, але не щомісяця, а десь раз на три місяці. Але найгірше, то порушення теплообміну - то морозить, що аж вся шкіра синя, то кидає в жар, так, що здається, що маю 40 температуру. Ноги викручує як в старої бабусі, плюс стаю чуттєвою до запахів. Все і всі навколо мені смердять. Не можу навіть спокійно з людьми розмовляти, бо весь час здається, що в когось з рота, перепрошую, пахне, а хтось шкарпетки чисті забув одягнути. Добре, що то недовго триває - 2-3 дні. а потім - місячні, і я вже "каралєвішна")))

Almariel
14.06.2011, 17:10
Дуже болючі місячні можуть свідчити про певні проблеми в репродуктивній системі, тому варто обстежитися і допомогти організму нормалізувати стан, тоді і місячні будуть менш болючими і в майбутньому не матимете проблем з клімаксом.
я обстежувалась у 4-х різних лікарів. всі сказали: "терпи, тобі не повезло, може як народиш дитину, то полегшає", бо нічого в мене не знайшли!

Маруся-мама
14.06.2011, 17:31
маю те саме. самі місячні-то "цвєточкі"... найгірше - то їх очікування

лікарі це називають в нас ПМС - перед менстуальний синдром. Але якщо він у вас такий сильний, то у вас явний якийсь збій гормонального плану. Це все що ви описали симптоми менопаузи. У вас напевне в цей час дуже піднімається викид гормонів і тому така реакція.

Навіть не знаю чим зарадити, може секс? Кажуть допомагає.

У мене єдині проблеми що перед місячними поїдаю все що очі бачать і не бачать, і дуже болять груди. Так набухають що ну, але масаж грудей чоловіковими руками дуже допомагає.:connie_pull-pigtail

Dominika
14.06.2011, 18:00
[
лікарі це називають в нас ПМС - перед менстуальний синдром. Але якщо він у вас такий сильний, то у вас явний якийсь збій гормонального плану. Це все що ви описали симптоми менопаузи.

Але ж Ви мене насмішили))) Менопауза)) Мені 30 років, і ці симптоми маю від початку місячних, тобто з 14 років. Виходить, що у мене вже 16 років менопауза...:girl_wink: Щодо того, що Ви пишите, що у мене сильний ПМС, що є наслідком гормонального збою... Не думаю, що мої симптоми є ознакою сильного ПМС. У мене лишень сильно болить голова, і то - не завжди, ноги, кидає в жар і реагую на запахи. Та й усе. Чесно кажучи навіть ніколи не пила якихось таблеток від спамзмів, бо у мене ніколи їх не було. Інколи анальгін, як болить голова, тобто двічі-тричі на півріччя. Багатьох симптомів сильного ПМС у мене ніколи не було. Дехто з моїх знайомих навіть бере уколи від ПМС, бо не можуть розігнутись від болю в попереку чи мають на шкірі перед місячними шалені висипання, чи мають розлади шлунку.

Kasia
14.06.2011, 18:03
Але ж Ви мене насмішили)))
думаю ви теж насмішили. ви наптсали типові ознаки ПМС/менопаузи.ніхто не стверджував що у вас менопауза. а лише ПМС
а всі решта ознаки ваших знайомих це теж ПМС - просто в кожного він різний.

Маруся-мама
14.06.2011, 18:16
Дякую Касю.:girl_claping:

Домініка, почитайте тут (http://diva.by/health/womanshealth/pms/46622.html).

Лечение ПМС без лекарств

Диета для женщин, страдающих ПМС, отличается высоким содержанием углеводов и низким содержанием протеинов (белков)и жиров. Рекомендуются: углеводы – каши из цельного зерна, фрукты, овощи, картофель, макаронные изделия. Ограничиваются: жиры и белки. Исключаются: сахар, в том числе в конфетах, пирожных, сладких напитках, кофеин (кофе, чай, кола), алкоголь, искусственные подслащивающие добавки, шоколад, жареная пища, чипсы. Такая диета способствует выработке серотонина в тканях мозга, что улучшает настроение и регулирует сон.

Многие женщины скептически относятся к лечению двигательной активностью. Однако чаще всего они просто не пробовали. Энергичные физические упражнения способствуют выработке эндорфинов, естественных опиатов, вызывающих чувство удовлетворения и благополучия. Пятнадцатиминутная прогулка обеспечит выход энергии не в эмоции, оживит и приободрит Вас.

Правильный психологический настрой означает, что Вы не ждете с тоской неизбежных ежемесячных мучений, а стараетесь изменить образ жизни таким образом, чтобы взять ситуацию под свой контроль.

Finya
14.06.2011, 20:00
ПМС - це не просто "голова поболіла" чи "живіт схопило"))
"Проявлениями предменструального синдрома являются около 150 различных симптомов. Женщины, переживающие “критические дни”, обычно испытывают 10-12 этих симптомов одновременно."
"По законодательству ряда европейских стран, если женщина совершила преступление в состоянии ПМС, она освобождается от ответственности. Между тем, 27 процентов женщин, впервые осужденных за преступления, совершили их именно в предменструальный период".
Так що, все досить серйозно) Далі там якраз про дієту і вправи. http://www.baby.com.ua/st/?506

irabil
14.06.2011, 20:33
Мені з критичними днями, а особливо болями допомагає справитись йога і глибоке повільне дихання

Gajka
16.06.2011, 11:29
Мала затримку 12 днів. Вчора на роботі один співробітник так мене довів, що я ревіла як дурна, отримала по всій зоні декольте, якусь висипку-алергію (червоні плями) і зразу ж почалися місячні, і то такі досить рясні.
Чи може бути одне з другим пов'язано, чи це я себе накручую? Сьогодні той співробітник прийшов, вже ніби усе гаразд, а мене усю аж трясе. От сиджу і думаю, чи знову не дістану ту алергію. В житті ні на що не мала алергії.

Raven
16.06.2011, 11:34
якусь висипку-алергію (червоні плями)
То від нервів та висипка, в мене коліжанка таке має, перед кожним екзаменом вона такими плямками покривалася.

olerusya
16.06.2011, 11:40
а для мене зараз кожен прихід М це надзвичайна радість:girl_claping:, після пологів стали менш болючі, навіть не вживаю нічого для знеболення... В цьому циклі був якийсь збій, і вийшла затримка 3 дні(в мене таке буває дууууже рідко), сказати яка я була ці дні зла і нервова нічого не сказати! а коли вчора зранку вони нарешті прийшли, я цілий день ходила з щасливою усмішкою і тішилась від того що мене болить живіт:girl_yes2:!
Сподіваюсь через кілька років я знову дочекаюсь того часу коли буде все навпаки:girl_wink:!

---------- Додано в 10:40 ---------- Попередній допис був написаний в 10:39 ----------

Мала затримку 12 днів.
а Ви вияснили в чому була причина затримки?

Gajka
16.06.2011, 11:46
а Ви вияснили в чому була причина затримки?
Ні! Сподівалася на диво...

Tutuka
16.06.2011, 12:15
Мала затримку 12 днів. Вчора на роботі один співробітник так мене довів, що я ревіла як дурна, отримала по всій зоні декольте, якусь висипку-алергію (червоні плями) і зразу ж почалися місячні, і то такі досить рясні
У мене декілька разів на рік організм клинить, рівно рік тому цикл взагалі був поза 60 днів. Якби не міряла бт, вже би застрілилася, а так знаю: як тільки починає рости температура до 37 і тримається на тому ж рівні, значить, за два тижні можна чекати "гостей" або починати хвилюватися. Я тоді якраз ще трохи застудилася і сприйняла підвищену температуру від застуди за другу фазу, але за декілька днів бт знову опустилася, я вже думала, що все, а місячних нема і нема, і ні ПМС, ні ознак ніяких. Аж на 50 день нарешті підросла температура, а на 64 я нарешті дочекалася свого щастя. :)
Після цього було 10 нормальних циклів, а зараз, рівно через рік, та сама історія, навіть така ж сама застуда на початку циклу була. Вже би давно кд мали би прийти, а температура ще на рівні першої фази, деколи навіть і нижча, підніматися навіть не думає. Просто іронія долі якась. :) Таке враження, що спека так впливає...

Natalysa
16.06.2011, 12:25
В мене після родів менструація триває 10 днів. 3-4 лише легкі виділення. А потім як починається, о капець. Щоправда без болів - лише крутиться голова. І ніби недавно проходила лікування - була ерозія, а тут таке :girl_emo:

Natalysa
23.06.2011, 10:30
Їду я з сином на море, а якраз випадають критичні дні. От думаю, можливо спробувати Тампони, а то я в море ітак не полізу, але з ним на пляж піду. Але от проблема, що я ні разу ними не користувалась. Поясніть як їх вибирати

Almariel
23.06.2011, 13:36
Але от проблема, що я ні разу ними не користувалась. Поясніть як їх вибирати
я би вам порадила тампони обов’язково з аплікатором і найменшого розміру, бо перше користування для мене і так було не дуже приємним, бо то треба ще навчитися ними користуватися.беріть тампакс 2 капельки

Raven
23.06.2011, 13:41
Я брала салатовенькі і жовтенькі, починала жовтенькими, але вони заслабкі на перші дні. Якшо берете слабші, то підстрахуйтеся щоденкою, її не видно.

Vittoriya
23.06.2011, 14:00
2 капельк
але 2 капелькі то вже більше на кінець КД, тобто на слабкі виділення.
Особисто я би тампакс не радила, вони жахливо розлаляться. О.b. здається непогані, там є такі pro comfort здається, вони з більш гладеньким покриттям, щоб легше було користуватися. Найбільш оптимально на 3 краплі-Normal, вони не великі.
Ось тут (http://www.obtampons.ru/teen?tampon_selector=true) можна пройти маленький тест

Almariel
23.06.2011, 14:16
але 2 капелькі то вже більше на кінець КД, тобто на слабкі виділення.
у кожного тих виділень по різному, є такі, кому вистачає і 2 капельки. тим більше тампони треба часто змінювати.
я пробувала O.b. і котекс, але найкращі тампакс для мене.
я писала про свої відчуття, що мені в принципі не приємно користуватися тампонами, а ще як вони великі... жах.
тому і рекомендую найменші. мені навіть на перші дні вистачає (хоча я не скажу, ), але треба реально через 3-4години змінювати.

Vittoriya
23.06.2011, 14:19
тому і рекомендую найменші. мені навіть на перші дні вистачає (хоча я не скажу, ), але треба реально через 3-4години змінювати.
ну бачте, тут треба зауважити, що у вас КД не є сильні, мені колись O.b. normal треба було замінювати кожні 3-4 години у перші дні. Та й взагалі я за капу :)

Almariel
23.06.2011, 15:29
КД не є сильні
та нє, сильні, в перші дні як з відра)))) я просто завжди підстраховуюсь нормальною прокладкою, якщо не матиму змоги змінювати через 3 години.

DesperateHousewife
23.06.2011, 15:39
Мене на 3 години в перші дні тільки "супер" (з найбільшою кількістю крапель) рятує. Тому дійсно величину тампону треба вибирати відповідно до інтенсивності виділень, але підтримую дівчат - почати треба з середньої величини тампона, а далі зорінтуєтесь.

Щодо марки, то мені теж тампакс не подобається. Він вже дуууже сухий, і аплікатор мені не зручний, набагато краще гладенький тампон без аплікатора (той же ob)

і ще - я з тампоном завжди спокійно купалась, тільки після того як вийдеш з води, то його треба замінити.

Girljanda
23.06.2011, 15:57
я з тампоном завжди спокійно купалась, тільки після того як вийдеш з води, то його треба замінити.
Я також колись купалась, але не міняла після купання? Для чого?

Vittoriya
23.06.2011, 16:15
Я також колись купалась, але не міняла після купання? Для чого
тому що уякі шкідливі бактерії можуть потрапити туди, чого їм там застоюватися? тампон ж все впитує

DesperateHousewife
23.06.2011, 16:25
тампон ж все впитує

ну та власне. Крім того, тампон стає мокрим і повним, і навіть чисто фізично то неприємні відчуття.

miraclen
23.06.2011, 23:46
В моєї знайомої шнурочок обірвався,прийшлось в лікарню вести.:girl_yes2:

Ehmeja
24.06.2011, 01:01
під час КД не пила кави і не їла шоколаду,
не розумію,а чому не можна кави й шоколаду:girl_sad:В ці дні навпаки в цьому собі не відказую--заспокоююсь,розслабляюсь і забуваю про КР.Щоправда в перший день приймаю Спазмалгон або ІМЕТ,бо інакше приходить відчуття переймів.Нині лікар призначив(не можу прочитати,та ще й не купила) ліки на травах,які полегшують перебіг КД.Треба пити не менше 3х місяців_--спробую,напишу результат і назву

Vittoriya
24.06.2011, 01:05
не розумію,а чому не можна кави й шоколаду
не можна ні в якому разі, в мене від кави Кд стають ще сильніші, від того і ще болючіші. Раз я так спробувала, більше не хочу...

Electra
24.06.2011, 10:58
Моя дочка в перший день теж пластом лежала...
А пішла на фітнес, щоб порухатися, бо робота сидяча, і (О чудо!) - побічна дія фітнесу - КД тепер неболючі! Вже півроку перший день -день радості ,що нічого не болить.
Кажуть від фізичних вправ покращується кровообіг внутр. органів , вт.ч. тканин матки.

romaschka
24.06.2011, 11:29
А на мене перед КД періодично нападає "обїдання", часом це може бути солодке, в такий слонячих дозах, що я аж дивуюсь. А деколи їм багато, ось наприклад вчора коли дивилась фільм ( в 23 :20) втоптала 3 гарячі канапки
я не їм після 6, я їм після 22:00 :))

Raven
24.06.2011, 11:34
в мене від кави Кд стають ще сильніші, від того і ще болючіші
Те саме, а от від шоколаду не відмовляюся, можу плиточку сама зперти. Хоч настрій тоді не такий паскудний.

Vittoriya
24.06.2011, 12:08
А пішла на фітнес, щоб порухатися, бо робота сидяча, і (О чудо!) - побічна дія фітнесу - КД тепер неболючі! Вже півроку перший день -день радості ,що нічого не болить.
Кажуть від фізичних вправ покращується кровообіг внутр. органів , вт.ч. тканин матки
не у всіх так, на жаль.. Я давно ходжу на фітнес, а Кд як були болючі, так і є..:(

Electra
24.06.2011, 12:50
Дійсно жаль, що вам не помогає. У кожного своя причина болю.

Girljanda
24.06.2011, 13:45
тампон ж все впитує
тампон стає мокрим і повним, і навіть чисто фізично то неприємні відчуття.
Він не намокає, якщо правильно його ТАМ розмістити. Він залишається сухий. Принаймні я переконалася на своєму досвіді. може і від тампонів залежить.

Raven
24.06.2011, 14:00
Принаймні я переконалася на своєму досвіді. може і від тампонів залежить.
То від тампонів залежить, тампакс намокає полюбому, а от обі тре "правильно" розмістити, правда все ж з тампаксами мені зручніше.

Orman
24.06.2011, 14:57
не можна ні в якому разі,

я пила-їла - гірше не ставалохоч КД були дуууже болючими. Думаю це індивідуально.
Кажуть від фізичних вправ покращується кровообіг внутр. органів , вт.ч. тканин матки.

це правда, але знову ж таки, все індивідуально, комусь це біль полегшує, а комусь - ні

Natalysa
24.06.2011, 16:00
дякую за стільки відгуківБуду пробувати і про враження обов'язково напишу.

hrystusja
27.06.2011, 02:32
В мене два місяці тому закінчилась лактаційна аменорея, а таке враження, що паузи і не було:(.
Раніше мені всі говорили, що КД перестануть бути такими болючими після родів. Я дуже на це сподівалась, бо біль страшна була, ходила вся зелена від сильної крововтрати. А нічого не змінилось. Так само болить... Вже не знаю чим рятуватись...

Женічка
27.06.2011, 05:21
а у мене з тими місячними і вагітністю знову вийшла чудасія ціла. При першій вагітності місячних останніх не пам"ятала, бо мала постійні затримки. Після народження дитини гормональний фон став на місце і місячні пішли,як по годиннику, хватило їх на 4 роки. через 4 роки знову почались затримки по два місяці з січня місяця цього року, з лютого ми почали впевнено йти до другої дитинки і вже в квітні, не зважаючи на супер нерегулярні місячні - я завагітніла. а коли це сталось - навіть уявити не можу. трохи хвилююсь, бо з першою вагітністю УЗД мені давало трохи серйозну похибку, від 2 до 8 тижнів. Тепер, згідно УЗД термін 9 тижнів, сподіваюсь більш точний, ніж минулого разу.

Маруся-мама
27.06.2011, 05:38
Раз я так спробувала, більше не хочу...

Ой... та то вам неправильно сказали. Треба випити собі коньяку. Я п’ю і каву, і коньяк і шоколад. Проблем наразі не було.

Я маю проблеми лишень з перепадом настрою коли КД підбираються. Після останньої вагітності цикл став довшим. Завжди був 28 днів, а тепер 30-32. Перший день болить до того часу поки не встановлю капу. А як капа встановлена і «взялась до роботи», то я можу забути про неї аж два дні. :girl_crazy::girl_blush2:

Vittoriya
27.06.2011, 12:23
та то вам неправильно сказали.
то сказав? :) Я раз перед роботою випила кави, то потім ніц мені від того страшного болю не помагало і КД були дуже рясні. В мене вони і так сильні і болючі, тому то було відчутно.

mrochkizm
27.06.2011, 12:54
не можна ні в якому разі, в мене від кави Кд стають ще сильніші, від того і ще болючіші. Раз я так спробувала, більше не хочу...
Кава на мої КД ніяк не впливає, а от від спиртного вони стають набагато інтенсивнішими (в перші дні).
Я думаю, що то швидше індивідуально.

Ehmeja
30.06.2011, 16:55
Я думаю, що то швидше індивідуально.
Виходить один висновок- треба прислухатись до свого організму:girl_yes:. А то я вже злякалась і думала відмовитись в КД від кави і шоколаду. Мені ще також допомагають фізичні вправи
від спиртного вони стають набагато інтенсивнішими (в перші дні). На рахунок цього я завжди сміялась- інтенсивніші, то швидше закінчаться (п. с. спиртним не зловживаю).

solomka
30.06.2011, 17:05
від кави Кд стають ще сильніші, від того і ще болючіші.
Вперше таке чую, в мене ніяк кава чи шоколад на КД не впливають. Я не відчуваю ніякого фізичного болю, тільки може трішки паморочитись голова, змінюється настрій, стаю більш дратівливою. Я співчуваю тим жінкам, які мають болючі КД, в мене ніколи такого не було.

Ehmeja
30.06.2011, 17:28
співчуваю тим жінкам, які мають болючі КД
Тут треба поспівчувати не тільки жінкам, а й їхнім чоловікам :)

Vittoriya
30.06.2011, 17:32
а й їхнім чоловікам
чому це???

---------- Додано в 16:32 ---------- Попередній допис був написаний в 16:30 ----------

Вперше таке чую, в мене ніяк кава чи шоколад на КД не впливають.
Чесно, тішуся, що ви навтіь про таке не чули. Я писала лише особисто зі своїх спостережень. Для мене сильніші КД-сильніший біль, тому я завжди відчуваю різницю.

Ehmeja
30.06.2011, 17:50
чому це???
Мій поганий настрій в ці дні відбивається на чоловікові, але тільки в тому випадку, коли він хоче поговорити зі мною про неважливі в цей час речі

KoshAnja
30.06.2011, 18:03
ну...думаю чоловікам співчувати не треба. В них такого чуда як КД нема, тому нехай хоч нашим "настроєм" удостоюються =))))))

Vittoriya
30.06.2011, 18:06
. В них такого чуда як КД нема, тому нехай хоч нашим "настроєм" удостоюються =
во-во :girl_blum: ПМС то звичайно страшне діло, але на чоловіках відбивається всього лиш поганий настрій. А ще є болі голови, живота(ще до КД),болючі груди, висипання на лиці. :girl_impossible:

ksuhanova
30.06.2011, 19:52
ПМС то звичайно страшне діло, але на чоловіках відбивається всього лиш поганий настрій. А ще є болі голови, живота(ще до КД),болючі груди
мне кажется что всетаки надо нашим мужчинам посочувствовать, ведь оони в такие дни мучатся не меньше нас в моральном смысле

Незабудка
30.06.2011, 20:29
оони в такие дни мучатся не меньше нас в моральном смысле
А можна детальніше? Від чого то вони мають мучитись?

ksuhanova
30.06.2011, 20:39
А можна детальніше? Від чого то вони мають мучитись?
ну как жеж они ведь страдают от наших депрессий, криков и тд. в такие дни, им тоже я так понимаю тяжело видеть нас в таком состоянии. мой муж когда я на него наорала из за какойто ерунды сказал мне что если б мог то готов разделить ту боль что я испытываю но чтобы я так не мучилась

Незабудка
30.06.2011, 20:42
они ведь страдают от наших депрессий, криков и тд. в такие дни
Не всі. Деяким повезло :)

ksuhanova
30.06.2011, 20:49
Не всі. Деяким повезло
если нету ПМС то чего страдать то. живешь обычной жизнью а комуто неповезло и мучается.

Ehmeja
02.07.2011, 00:51
болючі груди, висипання на лиці.
А я вже забула про біль в грудях,чомусь після пологів зник а я й не замітила. Може хтось знає чи може це залежати від прийому гормональних контрацептивів? Хоча вже більше року їх не приймаю.А от висипання на лиці за цей рік побільшало, ніби знову перехідний вік.

Venezianka
04.07.2011, 17:33
А я думаю, чого зла з самого ранку??? В мене поганий настрій не перед КД, а з першого дня циклу.:girl_yes:

Ehmeja
12.07.2011, 22:09
лікар призначив(не можу прочитати,та ще й не купила) ліки на травах,які полегшують перебіг КД.Треба пити не менше 3х місяців
Таблетки ДИСМЕНОРМ. Приймаю тільки 3 тижні, а вже добрий результат. Пережила перший день місячних без обезболюючого:):). От тільки ціна не маленька.

Urtica
13.07.2011, 12:51
А в мене трагедія. Десь зникло з аптек моє єдине ефективне знеболююче - Моваліс в свічках :(
Ніхто не знає, що сталося? Зняли з виробництва чи яка біда?

Neverland
13.07.2011, 13:42
А в мене якась фігня. Була на УЗД десь днів 30 тому, сказали що в мене відновилась овуляція, дозріває фолікул. По спостереженням за шийкою матки і слиною О таки відбулась в день, який спрогнозували по УЗД. Вже 20 днів 2 фази а КД нема і не передбачається. Що за дідько? Навіть робила тест - негативний, то і малоімовірна вагітність, ми з мужом навіть разом не спали в період плідності:girl_smile:. Що то робити? Іти до дохтора, на УЗД? Чи можлива овуляція без місячних при ГВ?

mrochkizm
14.07.2011, 01:12
Останні 5-6 місяців я декілька днів перед КД так...якби то сказати.. набрякаю вся, руки, ноги, живіт, і таке відчуття, що мене просто всю з середини розпирає. Так некомфортно, тяжко, навіть легка задишка з"являється. Про те, що штани тяжко застібнути, мовчу. А в перший день КД я, немов пробита повітряна кулька, зменшуюся до нормальних своїх розмірів :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

Маріка
17.07.2011, 03:37
Незнаю в яку тему писати, може тут підкажуть.
Через скільки часу після пологів можуть відновитися місячні? В мене минуло 6 місяців, дитина на ГВ, вночі їсть декілька разів, а от тиждень тому в мене були перші після пологів і такі сильні місячні і продовжувались майже тиждень. Це нормально?

jalla
17.07.2011, 11:28
А в перший день КД я, немов пробита повітряна кулька, зменшуюся до нормальних своїх розмірів
А мені це все проходить аж після КД, а під час живіт ще більше здуває. А набряки теж є, до того ж якось кожного місяця по іншому, коли більше, коли менше.

Олюська
17.07.2011, 16:29
Через скільки часу після пологів можуть відновитися місячні? В мене минуло 6 місяців, дитина на ГВ, вночі їсть декілька разів, а от тиждень тому в мене були перші після пологів і такі сильні місячні і продовжувались майже тиждень. Це нормально?
В кожного індивідуально. тут вже дівчата писли, що в кого через 2 міс. відновились, в кого через 2 роки. В мене після перших пологів відновились через 1 рік і 8 місяців, після других ще не відновились (пройшло 11 міс.). Перші місячні після перших пологів були безболісні, нерясні і короткочасні (4 дні), хоча до вагітності були дуже болючі (перший день) і тривали 6 днів. Я думаю, вам слід поспостерігати за собою, якими будуть надалі місячні. А щоб бути певною, що все добре, піти до доброго лікаря чи на УЗД не зашкодить.

Artemida
17.07.2011, 22:33
Через скільки часу після пологів можуть відновитися місячні?

В мене відновились... через місяць. Причому ще добре не закінчились післяпологові виділення, а тут таке! Моя лікарка сказала, що це цілком нормально, кожен організм індивідуальний. Спочатку цикл був нерегулярний, але десь =/- все внормувалось.

Verina
20.07.2011, 22:09
Дівчата, місячні не мають бути болісними, чи викликати будь-який дискомфорт. Причина в порушенні роботи печінки, або імунної системи. Надлишок, або нестача жіночого гормону естрогену викликає болісні відчуття при місячних, дратівливість, зайву вагу, висипання на шкірі. Цю проблему можна вирішити. Ізофлавони сої – натуральні замінники жіночих гормонів. З їх допомогою можна нормалізувати гормональний баланс без шкоди для здоров’я і без побічних дій. Добре також було б почистити печінку, це нікому не зашкодить. Дорогі жіночки, повірте, чим краще Ви себе будете почувати, тим більше любові і радості Ви будете дарувати рідним і близьким.

Ehmeja
20.07.2011, 23:25
В мене минуло 6 місяців, дитина на ГВ, вночі їсть декілька разів,
В мене було так само. Лікар казав що все нормально. Головне, щоб правильно відновився цикл

olevitska
21.07.2011, 00:23
а у мене зараз критичні дні починаються за тиждень до самих "критичних днів"...я ходжу дужа недобра, роздратована, зла, сонна, ще й постійна тошнота...і їм усе підряд...такий стан просто жаааах...

Delfy
21.07.2011, 17:59
дівчата, скажіть. хто знає. моїй сестрі, яка приїхала з-за кордону, де через клімат у неї дуже збився міс.цикл - місячних немає по 2 місяці - тут лікар призначив Дуфастон. сказав (це вона мені переповіла) пити і чекати місячних.
вона вчора мені казала, що п*є його вже 15 днів (2р./день), а місячних все нема.
скільки часу пити лікар не казав (або вона мантелепа не почула). а сам за кордоном.
вони (М) починатись мають під час прийому Дуфастону? чи після його відміни?

Verina
21.07.2011, 23:38
Дуфастон-синтетичний аналог прогестерона,жіночого статевого гормону.Приймають його досить довго.В мене був не дуже добрий досвід використання гормональних препаратів.Тому всім раджу використовувати тільки гормональні аналоги рослинного походження.Дбайте про своє здоров"я.Якщо маєте час ,проконсультуйтеся з лікарем.

martinkadp
29.07.2011, 01:28
ох... мій "чудовий" ПМС має лише один плюс - дозволяє з точністю до години передбачити найближчі місячні - між нападом дратівливості і місячними рівно тиждень. ото вчора дуже хотілося покусати всіх навколо, включно з компом... рятував хіба що коханий в асьці :) його чомусь наразі покусати не виникає бажання :)

Neytasa
29.07.2011, 09:55
Ізофлавони сої – натуральні замінники жіночих гормонів.
Це продаеться в аптеках?

TASJA
29.07.2011, 12:14
Дівчата, допоможіть! Почалися місячні і вперше в житті страшенно болючі :girl_cray: Випила ношпу, але не допомогло. А я зараз на стіну полізу. Як зменшити біль?

Delfy
29.07.2011, 12:23
Як зменшити біль?
мені допомагає лише ібупром, менше спазмалгон або таміпул. перший день, як болить вип*ю і біль відступає до наступного місяця.

Sertce
29.07.2011, 14:12
А в мене після пологів не місячні, а прямо кровотечі. Вчора знов почались, сьог.вже "заливає", за годину змінюю 2-3 прокладки, залитиx від "крилишка до крилишка". Тиск падає, голова крутиться. Багато великиx згустків , але КД не болючі. Xто що робить в такиx випадкаx?

kristas
05.08.2011, 11:13
Дівчата, скажіть будь-ласка, як правильно рахувати дні циклу?

Heureuse
05.08.2011, 12:12
як правильно рахувати дні циклу
перший день місячних- перший день циклу.
ну і поки наступні не почнуться. чи що саме вас цікавить?
ну принаймні я так рахую.

kristas
05.08.2011, 12:15
мені призначили аналізи гормональні, які здаються на 2-3 день циклу...і мені здається, що першимй день, це фактично другий день місячних...а тепер щось задумалась...

Vittoriya
05.08.2011, 12:52
..і мені здається, що першимй день, це фактично другий день місячних
чому? перший день Кд-перший день циклу.

Heureuse
11.08.2011, 11:27
в мене радість: здається є таблетки, які мені знімають біль- таміпул.
я сама собі їх не купляла, бо не вірила, що мені щось може помогти в принципі, в мене не все так критично, іноді обхожусь і без таблеток. але іноді як пропущу той момент, коли спазми ше терпимі, то починається пекло
але сусідка дуже вже хвалила, то я купила і вже 2 місяць вони мені помагають. от сьогодні випила як тільки відчула, що біль буде ставати інтенсивнішим і все, через 10 хвилин як нічого не було!

jalla
11.08.2011, 11:41
здається є таблетки, які мені знімають біль- таміпул.
А в мне після пологів якось змінилося: болить не в перші дні місячних, а тиждень перед ними. Болить цілий час, інколи менше, а інколи такі спазми беруть, що приходиться навіть посеред вулиці десь присідати і скорчуватись. Цікаво чи отой таміпул може зняти біль перед КД, чи тільки коли почнуться?

Heureuse
11.08.2011, 11:45
Цікаво чи отой таміпул може зняти біль перед КД, чи тільки коли почнуться?
думаю, може. в мене перед кд теж бувають симптоми- сильний головний біль, іноді нудота, запаморочення. то також- одна таблеточка і все проходить. сама дивуюсь:girl_smile:

jalla
11.08.2011, 23:31
сильний головний біль, іноді нудота, запаморочення
О, то точно так як в мене тільки плюс ще сильний біль в низу живота і в поясниці.
Один нюанс- зараз гляну в гуглі інструкцію чи є там обмеження прийому під час ГВ.

Neverland
12.08.2011, 00:46
В мене почались КД... Після майже 2 років халяви... Жестяк) Добре, що прикупила собі капу. Це просто чудо. Я забула, що таке отой сморід від прокладок і вічне "протікання" на джинси і постіль. От тільки щось вона мені туго вставляється. Сьогодні якось так запхала, що думала мені там тим вакуумом шийку матки засмоктало))) Ледь витягла. Мучить мене таке питання: ті хто користуються цим агрегатом, ви не помічали якогось дискомфорту, чи болей, чи чого іншого з капою пов"язаного? Бо в мене відчуття, що як капу вставлю - низ живота ниє більше. Чи то може просто так співпало... Бо вчора як вставлю - одразу як заболллить низ живота і ниє годину, потім опускає трох. Чи то я забула просто як воно?

ivanyska
12.08.2011, 11:41
є таблетки, які мені знімають біль- таміпул.
Таміпул-то сила. Для мене також найкращий. Бачила ще пластир в аптеці,що кріпиться на низ живота і знімає біль(також Таміпул),цікаво ,що воно є?

kristas
12.08.2011, 11:48
Недавно хвалиплась, що вже довгий час в мене КД майже не болючі, так легкий дискомфорт, бо колись аж корчилась від болю...а сьогодні знов повернувся біль, і то сильний, випила рано ношпу...шось не дуже допомогла, прийшла на роботу - ледве сиджу, мусіла випити "Солпадеїн" розчинний, ніби трішки полегшало...але всерівно хижо, хочу до дому :( а найбільше боюсь не зомліти, бо колись таке бувало, що втрачала свідомість...

kristas
12.08.2011, 16:38
мусіла випити ще один "Солпадеїн", тепер ніби терпимо....тільки залишилась слабість у руках і ногах, і трохи в голові макітриться...

romaschka
19.08.2011, 09:32
А я знов десь на роботі простудилась, так живіт болить як ніколи.Вже незнаю шо робити.
може хто підкаже як краще зробити,в мене приміщення дуже холодне, літом навіть в сильну спеку в нас прохолодно, а в іншу пору навіть як включені батареї чи калорифер то всерівно з підвалу по ногам тягне, чи то валянки собі купи чи що,я не хочу потім лікуватись від того що весь час простуджуюсь:girl_cray:

ViTanya
19.08.2011, 11:28
ну нащо одразу валянки. Зараз модно і влітку в чоботах ходити. Можна купити собі спеціально для роботи гарні чобітки з високими халявами. Моя мама на роботі собі ще й панталончики під низ піддягала:girl_smile:

romaschka
19.08.2011, 11:51
Зараз модно і влітку в чоботах ходити.та явже і так як то дитя підземелля,люди на бретельках роздті ходять а я на довгий рукав, скоро куплю собі чобітки з овечою шерстю всередині, для роботи якраз нормально буде, мене і так ніхто не бачить :)

Музик
23.08.2011, 11:25
вже третій день, як прийшли КД, болить неймовірно, при тому вже третій день - п.ю по кілька таблеток на день - нічо не допомагає... добре хоч що сьогодні ніде йти не треба...

Музик
12.10.2011, 12:37
і знов я тут... правда не знаю чи то сюди писати чи в "як нарешті стати мамою"
не знаю що сталося, два місяці приймала протизаплідні (лікувалася), а тепер все було вже так добре, гарний стрибок температури, такі надії на цей цикл і бац, КД прийшли на тиждень скорше. може хтось скаже чого так могло статися (маю хорошого гінеколога, але дзвонити їй ще не хочу, думаю то проста така реакція на відміну препаратів???)

Just me
12.10.2011, 16:21
вже третій день, як прийшли КД, болить неймовірно, при тому вже третій день - п.ю по кілька таблеток на день - нічо не допомагає...
Мені моя лікар сказала, що таблетки проти болю тут неефективні (лише нирки собі вдало посадите), краще за 2-3 дні до початку М і перші 1-2 дні користувались вібурколовими свічками.

dragonkraft
15.10.2011, 17:24
Мені допомагають таблетки "Кетолак" всі інші, хоч пий, хоч не пий нічого не міняється.
А коли вже дуже нестерпний біль тоді мені колять анальгін з дімідролом, посплю годинку і болі як не було:girl_smile:

Peppy
08.11.2011, 10:19
а мені допомагає лише анальгін:girl_feminist: Раніше КД були такі болючі, що півдня корчилася в ліжку, вставала серед ночі. Тепер легше. Але всі рівно, як тільки починає боліти, то не чекаю - беру анальгін. А ще в мене цикл прикольний:girl_impossible:: між М попадає перерва від 25 до (особистий рекорд) 72 днів! Зараз ніби не так весело 28-45 лише... і не завжди я знаю, коли вони прийдуть в гості: деколи збільшуються груди, деколи тягне-ниє животик, а деколи просто так - "ви не чекали-ми припхались"! Тому любощі без презерватива не можливі :(:(:(

BUBI
12.11.2011, 02:27
а в мене як у всіх-страшні болі в перший день(таблетки ніякі не допомагають) і виділення в перші дні ну дуже рясні...цикл нерегулярний і триває різну кількість днів(інколи 8)чи це нормально?

Olka Sherolka
12.11.2011, 13:29
триває різну кількість днів(інколи 8) 8 днів то вже якось дуже замало, якщо не помиляюсь нормою вважається від 14 днів. Тому думаю треба проконсультуватись з лікарем, тим більше що у вас ще й сильні болі.
А щодо рясних виділень в перший день - в мене так само, і відчуття дискомфортні, але болем назвати це не можу - просто тягне внизу живота, відчуваються скорочення, але терпимо

Almariel
12.11.2011, 13:40
8 днів то вже якось дуже замало, якщо не помиляюсь нормою вважається від 14 днів
я так зрозуміла, що 8 днів - це тривалість виділень, а не циклу.

Lelihelija
16.11.2011, 14:48
цикл нерегулярний і триває різну кількість днів(інколи 8)чи це нормально?
В мене так раніше було.. У всіх нормалізовувався цикл десь через пару років (не маю наувазі повністю всіх, а моїх знайомих), а в мене тільки недавно почав проявляти признаки якоїсь системи.. Дуже з того рада, бо незручно все ж таки. Але коли триває задовго, або надто рясні - то раджу пити чай з кропиви. (про це вже писали раніше у цій темі) Він продається в аптеках. Сама не мала потреби пити, але дехто з моїх знайомих так рятувався. :girl_smile:

Almariel
16.11.2011, 14:54
а в мене як у всіх-страшні болі в перший день(таблетки ніякі не допомагають)
хіба ви можете сказати, що ніякі таблетки не помагають? ви ж всіх не перепробували. Я рятувалась такими (у хронологічному порядку): спазмалгон, сігал, ношпа укол + анальгін, спазмалгон укол, солпадеїн, іноді кетанов. тобто змінювала препарат, коли переставав діяти. кілька разів ще викликала швидку - давали мені якийсь наркотик, бо не помагало нічого з того, що було у мене в наявності.

Heureuse
16.11.2011, 15:06
спазмалгон, сігал, ношпа укол + анальгін, спазмалгон укол, солпадеїн, іноді кетанов.
мені з цього всього так само нічого не допомагало.
тому я була реально здивована, коли мені таміпул за 15 хвилин зняв всі болі. раджу хоча б спробувати.

Almariel
16.11.2011, 15:22
солпадеїн
ага, тільки забула написати, що обов’язково розчинний!
і ще: головне випити, коли тільки трішечки почало боліти, бо коли вже сильно болить, то важко вгамувати біль.
і ще один раз я пила анльгін з димедролом - виспалась))))

ivanyska
16.11.2011, 15:23
мені таміпул за 15 хвилин зняв всі болі. раджу хоча б спробувати.

Мене також, тільки він і рятує сьогодні

Almariel
16.11.2011, 15:28
дівчата - вагітнійте!!! так класно, нічого не болить))) (ну хіба токсикоз...)

Lelihelija
16.11.2011, 15:39
дівчата - вагітнійте!!! так класно, нічого не болить))) (ну хіба токсикоз...)
Я якби й непроти, але ще ранувато... хоча вже давно про маля мрію.. :girl_tender:

kukuruku
19.11.2011, 21:40
Дівчата, а чи можуть бути сильні болі при меструації через міому? Вузли великі, операція лише весною, а зараз місячні для мене - це мука.

Delfy
04.01.2012, 14:35
цього місяця М почались 31 грудня після обіду... із трохи затримкою і з дуже великою кількістю згустків крові. по якій причині власне оті згустки можуть бути? раніше вони в мене було, але небагато. а то - капєц, особливо на 2 день міс.. то теж тре до лікаря?

stroprivaya
05.01.2012, 13:56
Мені здається, що згустки - це кров, яка згорнулась.Думаю, це буває в багатьох. Головне, щоб не було сильної болі і підозри на вагітність - бо тоді треба терміново бігти в лікарню.
Ось ще я знайшла статтю, уривок: "Під час менструації втрата крові незначна. Організм відшкодовує її дуже швидко. У середньому жінка втрачає від 20 до 50 грам крові в день, в загальній складності протягом однієї менструації не більше 250 грам. Менструальна кров звичайно яскраво-червона, має специфічний запах і, як правило, не згортається.
Якщо в менструальних виділеннях ви іноді виявляєте згустки крові, не варто відразу панікувати. Подібне явище відбувається через те, що ферменти не справляються з великою кількістю виділень і пропускають так звану «неперероблену» кров, яка накопичується в піхві і згортається там. Так само згустки характерні для жінок, які користуються внутрішньоматковими спіралями"

Lira
05.01.2012, 14:05
цього місяця М почались 31 грудня після обіду... із трохи затримкою і з дуже великою кількістю згустків крові. по якій причині власне оті згустки можуть бути? раніше вони в мене було, але небагато. а то - капєц, особливо на 2 день міс.. то теж тре до лікаря?
мені гомеопат відповідав, що це через погане функціонування печінки, правда механізму я так і не уяснила. Довелося повірити на слово:) І справді, я тільки робота печінки поправилася згустків значно поменшало. Тобто вони майже майже зникли

Virna
22.01.2012, 13:34
ой, дівчата, а в мене цикл збився, 43 дні, потім 37, 52 і останній 30. при тому всьому з останні цикли супроводжуються болями в перший день. починає нити живіт, а потім понос. мушу пити таміпул. раніше місяні ніколи не боліли. але я собі думаю, що причина може бути в тому, що перед весіллям я схудла, переживала дуже, потім зміна клімату була, потім трохи поправилася. словом організм пережив стрес. складу сесію і відразу до лікаря, от тільки до якого не знаю.

Made in USSR
22.01.2012, 19:34
то теж тре до лікаря?
до лікаря тре, однозначно. в мене теж були згустки страшні, але то десь 3 місяці після родів, мусіла пити таблетки

shkodnica
23.01.2012, 14:23
збої бувають і згустки коли кров заактивно згортається, до лікаря це обов'язково, на перше можна спробувати аспірину випити, кров розрідити.

Natalysa
23.01.2012, 14:56
В мене згустки є все життя,але ніяких проблем по жіночому нема-ні запалтьних процесів ні ерозії. Думала,що як ерозію вилікую, то згустки зникнуть, але так і залишилось. Щоправда болів в мене ніяких нема після родів.

Made in USSR
23.01.2012, 15:19
ну згустки різні бувають...якщо невеликі і не постійно то одне, а якщо мало не цілими кусками то зовсім інше...

Delfy
23.01.2012, 15:40
згустки різні бувають
в мене не постійно. цього місяця подивлюсь, як буде. минулого то досить таки значні як на мене були, але з іншого боку вони в мене бувають вкрай рідко, тому порівнювати не дуже маю з чим.
можна спробувати аспірину випити
це без призначення лікаря?

shkodnica
23.01.2012, 15:49
Аспірин розріджує кров,якщо згустки - це результат активного згортання крові, то мають пропасти, як ні - до лікаря. Аспірин взагалі корисно пити при дистонії і сильно пониженому тиску....

рижик
23.01.2012, 15:50
Думаю, не варто. Аспірин розріджує кров, щоб не було кровотечі.

Almariel
23.01.2012, 15:56
Аспірин взагалі корисно пити при дистонії і сильно пониженому тиску....
клас! а то що кожний препарат має побічні дії і тд - то не рахується? може краще якісь травки попити...

shkodnica
23.01.2012, 16:07
клас! а то що кожний препарат має побічні дії і тд - то не рахується?
ну мені лікар прописав проти дистонії, бабулі - від сердця. Ніхто не каже що аспірин корисний як медикамент, всі мають побічні ефекти, чи Ви думаєте що "травки" не можуть спровокувати рух каміння в нирках чи стрибки тиску. Ми з двох зол (хворобливий стан і відносно безпечні препарати)обираємо менше. І повірте, що аспірин ненайшкідливіший препарат. Друга справа що при кровотечі його дійсно небажано, тому краще до лікаря. Імхо

Made in USSR
23.01.2012, 16:10
в мене не постійно. цього місяця подивлюсь, як буде. минулого то досить таки значні як на мене були, але з іншого боку вони в мене бувають вкрай рідко, тому порівнювати не дуже маю з чим.
сходіть краще до лікаря, часу займе не багато, а на серці спокійніше буде...

Almariel
23.01.2012, 16:15
Ми з двох зол (хворобливий стан і відносно безпечні препарати)обираємо менше. І повірте, що аспірин ненайшкідливіший препарат.
мені просто "сподобалося" слово "корисно". я ж не відмовляю від вживання ліків при необхідності. але з низьким тиском живу собі спокійненько, а сестра з дистонією. вважаю, що таке треба лікувати, коли вже зовсім припре.

shkodnica
23.01.2012, 16:22
я така сама, не заставиш якусь гідоту з'їсти.
вважаю, що таке треба лікувати, коли вже зовсім припре.

Vittoriya
27.01.2012, 23:34
Маю таке питання-а при КД (3ій день) можна відвідувати сауну? Коліжанці тато дістав 2 години сауни безкоштовно, вони йдуть і я хочу :( Але от якраз Кд почалися.... Я правда думаю так просто піти там посидіти з ними в кімнаті відпочинку, але так би хтілося попаритися... Напевно таки просто з ними посиджу за компанію, а в сауну заходити не буду.

Virchuk
12.03.2012, 12:29
у мене в останній день КД появились коричневі виділення, ніколи такого не було. Відразу порилась в інтернеті, практично всюди пише, що це може бути ендометріоз.
Хтось з таким стикався?

Delfy
12.03.2012, 12:46
Хтось з таким стикався?
в мене в останній день та й перший ще до М теж так.. я завжди думала, що то нормально..

Patty
12.03.2012, 13:11
я завжди думала, що то нормально..
В мене теж так завжди було на початку і в кінці.. Але турбує інше - час між КД збільшився з "залізних" 28 до 30-31. Ніби дурниця, але.. Починається 1-2 дні такого мазання, потім день-два - трошки більше, але не порівняти з тим, як було раніше (4-5 "реально критичних" днів). В сумі то й одна прокладка вмістила б.. І знов день мажеться, та й по всьому..

Я вже й не знаю, що думати. Ніби всі аналізи, в т.ч. гормони, в нормі, при огляді нічого цікавого, крім ерозії без усіляких перероджень, не знайшли.. Але вона в мене якась дуже загадкова - мала її кілька років, дитину з нею родила, потім ерозія пропала, а за якийсь час знову з"явилася...

Virchuk
12.03.2012, 13:27
в мене в останній день та й перший ще до М теж так.. я завжди думала, що то нормально..
я не знаю, того й питала. Треба таки йти мені до лікаря..

Plenilunio
12.04.2012, 21:25
Мої КД і ПМС проходять досить тяжко (не так як деякі описують, але все ж..): вздуваюсь як кулька, інколи груди (точніше самі с) болять, інколи тошнота, часто появляється звірський аппетит, про настрій і істерики взягалі мовчу, а в перші день-три взагалі намагаюсь з ліжка поменше вставати (лежу в позі "ембріона" і краще мене не чіпати). А ще буває перед самим початком дуже любощів хочеться :girl_blush2: (як перед овуляцією).
КД в мене не було з липня місяця минулого року. І от вчора яяяяяк пішлооооо.. Доречі, я вперше чітко відчула овуляцію (30 березня болюче пройшла, мабуть бо довго її не було). Значить днів через 10-12, я так подумала, будуть (щоправда сподівалась що ні :connie_pull-pigtail ) От купа справ а я валяюсь. А настрій :suicide: Наречений все чудово розуміє але він мене мало заспокоює. В нього більше протилежна реакція (сам зізнався): так і хочеться мене подратувати/пожартувати і тд:girl_cray:

Hermi
12.04.2012, 22:20
А в мене КД це просто катастрофа. Приходять як їм забажається (то 4 місяці нема, один раз 2 рази на місяць були). А от тече...прокладки на 5 капель на 2-3 год вистачає...були проблеми з гормонами,зараз в нормі, але проблеми не пройшли. Тепер кожних 3 місяці перевіряю. Може хтось з вас з таким стикався. Бо гормонально регульвати КД, особливо коли власні гормони в нормі також якось не прикольно...

ljalechka
13.04.2012, 00:40
Мої КД і ПМС проходять досить тяжко (не так як деякі описують, але все ж..): вздуваюсь як кулька, інколи груди (точніше самі с) болять, інколи тошнота, часто появляється звірський аппетит, про настрій і істерики взягалі мовчу
ніби про мене написали, в мене це все присутнє, а до пологів такі болі ще страшніші були, бувало, що тільки наша Швидка допомога уколами спасала:girl_cray: Одну таблетку Кетанову в перший день мушу випити і
лежу в позі "ембріона"

Plenilunio
13.04.2012, 00:59
Одну таблетку Кетанову
Я починала колись з но-шпи і поступово дійшла до солпадеіна і кетанова (більше перше допомагало: були випадки що світу довкола не бачила а як випила - то ніби "прокидалась"). Але то не є добрим. Мені лікар (мій останній) пояснив що потрібно не стільки біль знімати як спазми оскільки під час КД то може затримувати вихід ендометрію з матки, що може призвести до ендометріозу. Тільки ніхто не лякайтесь дуже - то не завжи і не у всіх. От у мене було так, що не означає можливості виникнення у всіх у кого болі при КД. Кожен організм унікальний.
Тож порадив наразі таміпул (знаю знаю вже читала відгуки тут :) то не реклама. просто мені краще то однією таблеткою проковтнути аніж давитися двома:shutup:) оскільки він і спазм знімає і біль трохи (!) вгамовує. Але випити тре ще напередодні початку КД (саме тоді все насправді починається) ну і в день початку.

Divchyna vesna
13.04.2012, 12:01
В мене КД дуже болючі, а ПМС - то взагалі катастрофа. Коханий то відразу знає, і навіть не чіпає. Від болю рятуюсь або двома таблетками но-шпи, або одною темпалгіну. Причому на сам початок. А ще деколи в перший день КД мене навідує тошнота і перепади температури. То морозить. то душно. Лікар сказала періодично вживати вітамін С. Ще допогають деякі вправи, які сприяють відтоку крові. Але найкраще, то скрутитись і лежати.

Lelijka
13.04.2012, 13:59
В мене коли я знаю що мають прийти ці дні, і вже відчуваю ту ниючу біль на мене нападає страшний голод.На початок зїдаю 1 таб темпалгіну, трошки заспокоює. Ніч першого дня для мене суцільний ЖАХ, я можу спати і потім біля 2 год ночі проснутися від болі(то вже не перший раз).Лежати не можу взагалі ні в позі "ембріона" ні рівно, знов пю темпалгін і розчинний солпадеїн і хожу по кімнаті як лунятік намотую круги поки це все почне діяти на спазми((( вимучує капітально і краде 3 год сну(((

ljalechka
14.04.2012, 00:12
розчинний солпадеїн
а мені від цього лікарства слабо робиться, головокружіння і тошнота :girl_sad:і я від нього відмовилась

Savannah
24.05.2012, 13:05
А мені ось крім Німесила нічого не допомагає. Та й тепер після його довготривалого використання, і він не завжди з першого разу допомагає. Інколи доводиться пити ще один пакетик, або брати якесь інше знеболююче. От так жахливо проходить в мене перший день... :(

Vittoriya
24.05.2012, 13:33
А мені ось крім Німесила нічого не допомагає. Та й тепер після його довготривалого використання, і він не завжди з першого разу допомагає. Інколи доводиться пити ще один пакетик, або брати якесь інше знеболююче. От так жахливо проходить в мене перший день
спробуйте Доларен, таблетки. У мене теж дуже болючі КД, нічого більше не допомагає, а Доларен знімає супер. Я тепер п'ю по четвертинці раз на 4 години десь і таким чином не допускаю дуже сильного болю. Німесил є дуууже шкідливим. Не знаю, може і Доларен є не добрим(ну тобто точно є не добрим. просто не знаю наскільки), але про німесил мені і лікарі казала-пити лиш в крайньому випадку .

Gemmy
30.05.2012, 16:08
А в мене щось дивне відбувається... Два тижні назад КД закінчились, а вчора зранку знову почались. При чому все, як завжди - трохи живіт ниє, виділення такі ж... Оце вже другий день таке. Це нормально чи це щось серйозне? Ніколи в мене такого не було, от я щось розгубилася трохи

Natalysa
30.05.2012, 16:18
Такий збій можливий, якщо у вас є ерозія або ще щось подібне(у мене так було)хоча це зовсім необов'язково. Ви б краще пішли на огляд до лікаря.

neri
31.05.2012, 00:25
Gemmy,

можливо Ваш організм на щось так відреагував - стрес, прийом антибіотиків, зміна клімату або є якась неполадка. А можливо просто "разовий збій". Тут єдине найкраще - звернутись до лікаря, який допоможе вияснити причину.

Heureuse
31.05.2012, 18:06
мучусь страшно вже 3 дні.
голова болить жахливо, слабість, живіт періодично ниє... а та радість все ніяк не починається.
і ліків ніяких не вип’єш, бо ж то не хвороба, як любить повторювати моя мама, але і терпіти вже не маю сил.

все, пожалілась, може полегшає :girl_emo:

IRUSKA*8
31.05.2012, 18:12
голова болить жахливо, слабість, живіт періодично ниє... а та радість все ніяк не починається.
...розумію Вас...я до сьогодні мучилася аж 1,5 тижні-такий "тяжкий" пмс був(,такщо нинішній біль від початку КД вже не так важко сприймається...

Heureuse
31.05.2012, 18:18
нинішній біль від початку КД вже не так важко сприймається.
я теж вже чекаю навіть, лиш би пошвидше почалось :girl_crazy:

Raven
01.06.2012, 12:12
я до сьогодні мучилася аж 1,5 тижні-такий "тяжкий"
Ех і я два тижні чекала "тих днів" як чуда. Живіт нив, голова як баняк. В мене ще такого не було.

Plenilunio
01.06.2012, 19:50
А в мене останні з затримкою трохи більше тижня пішли. Але весь той час я трохи мучилась -було враження що то чи такий пмс чи вже вагітність. Думала: ото весілля свое відгуляю, ніби рішення без "підштовхування" було а вийде інакше ;-) Тести ніц не показували а за тиждень до дня "С" (я так то називала) почалося: купа організаційних питань а я з ліжка стати не можу.....

neri
03.06.2012, 22:18
Не знаю, чи то має щось до того, але я помітила, що коли я займаюсь спортом, то критичні у мене легше минають, і майже не відчуваю пмс.

Vittoriya
03.06.2012, 22:38
чи то має щось до того, але я помітила, що коли я займаюсь спортом, то критичні у мене легше минають, і майже не відчуваю пмс.
не знаю, спортом займаюся давно і КД все-одно болючі. От лиш останній раз були КД легші і не такі болючі, але я то пов'язую быльше з тим, що певно цикл був ановуляторний, бо і раніше прийшли і, і якраз на узі попала тоді і виглядало власне на те,що О не було, тому й певно КД були легші. Цього разу вже не починаються раніше, одже чекаю. Так хочу, щоб у мене вони стали менш болючі...:girl_in_dreams:

veronka
03.06.2012, 23:15
але я помітила, що коли я займаюсь спортом, то критичні у мене легше минають, і майже не відчуваю пмс
я теж!!! усі больові синдроми від КД знімаю коньяком, оскільки майже від усіх знеболювальних в мене шлунок болить стрррашенно

truskaffka
04.06.2012, 15:38
знімаю коньяком

Я теж такий лік використовую. Столова ложка - і все ок.

Divchyna vesna
05.06.2012, 17:14
А мені сьогодні коньяк не допоміг. Мусили піти з роботи. Сиджу вдома і чекаю "приходу" після темпалгіну. Біль і тошнота проходять, зате навалюється сонливість. В мене напевне мої місячні ніколи не будуть легко проходити...Бо такого в мене ще не було.

Руда Лисиця
05.06.2012, 17:33
але я помітила, що коли я займаюсь спортом, то критичні у мене легше минають
є така штука. мязи тоді краще розслабляються, врегульовується кровотік, нема застою в судинах і тому менш болючі.

Heureuse
12.06.2012, 19:39
як виявилось, то був лише початок. в результаті мучилась отако 2 тижні. боліло все шо могло, по черзі. реально думала, що поїду мозгами.
щастя прийшло лише позавчора з майже двотижневою затримкою.
питання- чи можуть такі глюки бути від нервів/стресу і т.д.? бо цикл в мене завжди зразковий

Orman
12.06.2012, 19:46
питання- чи можуть такі глюки бути від нервів/стресу і т.д.?

можуть, якраз від нервів і перевтоми

kristas
12.06.2012, 21:49
А в мене колись були страшенно болючі,тепер через раз.Болить таке враження все,і не можна то всьо описати,прям всі внутрішні органи чую,кишечник,ноги,а в день початку взагалі якась затуманена була,цілий день в якомусь напів непритомному стані.

Barnaulka
13.06.2012, 13:41
Перед минулими КД (десь тиждень) почали боліти груди, і в цей же період є якась мазня бежевого кольору. Тепер знову те саме. Раніше такого не було. Від чого таке може бути?

olangel
18.09.2012, 17:26
Дівчата, чи то я відвикла, чи як? Почались в мене КД після вагітності, вже третій день. Лиє так, що то піпец! Тампона вистарчає на годину, далі протікає. В житті такого не було. То нормально? :(

Supernatural
18.09.2012, 18:14
В мене після вагітності місячні стали навпаки значно "меншими" і лікарка сказала що це нормально. Напевно це індивідуально. Краще підіть до лікаря.

Грильяжка
18.09.2012, 18:25
Дівчата комусь стимулювали місячні прогестероном? Була на УЗД, мені сказали що там кисти на яєчнику-викликані-стресом, перевтомою і зміною діяльності., які зникнуть після менструації, і слід проколоти прогестероном, щоб вона почалася. Якщо в когось є такий досвід поділіться в пп. Дякую

Plenilunio
19.09.2012, 00:01
Лиє так, що то піпец!

Думаю, що може. Організм самоочищається. То також по різному буває (в мене, доприкладу, тої весни навпаки не "кількістю а якістю" брало). Та і після таких змін в організмі мусить ше налаштуватися (не факт, що повернется до такого як було до вагітності). Крім того не варто за одним циклом судити про "нормальність"... А от як за день-два легше не стане, певно варто і до лікаря звернутися... (ти ж можеш для заспокоення зателефонувати і проконсультуватися :))

Gabi
19.09.2012, 00:19
В житті такого не було. То нормально?
Думаю, що нормально. В мене після вагітності дуже сильні місячні, перші 3 дні взагалі капець. Раніше виділення такі легенькі були і тривало то все 3-4 дні. А зараз 5-6 і заливає + цикл став довший.

olangel
19.09.2012, 00:44
(ти ж можеш для заспокоення зателефонувати і проконсультуватися
так сьогодні і зробила, а то з Марком навіть на довше вийти не можу. Сказала, що як легше не стане завтра- післязавтра (3-4 день), то дзвонити.... Ну і більше відпочивати (ха - ха :) )

Lyaska
20.09.2012, 13:36
Я п"ю Таміпул, він найкраще допомагає, вдень до трьох таблеток можу випити, а буває що лише одну, як коли. Чесно кажучи я не розумію як то можна щось йти робити, наприклад пилососити як дівчата пишуть,коли тебе щось болить... я не розумію, тут навпаки хочеться лягти і не рухатись. Я ще використовую аплікатор Ляпко, мені допомагає. Я його використовую при будь яких болях.

olangel
20.09.2012, 13:57
як то можна щось йти
робити,наприклад пилососити як дівчата пишуть
ну як більше ніхто того не зробить, а ще й мала дитина яка по підлозі всюди ходить, то свалу нема :(
а таміпул, то спасіння, але більше однієї собі дозволити не можу, бо ми на гв..

Lyaska
20.09.2012, 15:31
Нє,ну тут не про то шо свалу нема пишуть, а про те що коли болить тре щось робити,бо тоді кровообіг кращий і тоді меньше болить,отого я не розумію,як вже болить, то нічого не можливо зробити спеціально,хіба що треба...

Kom
20.09.2012, 20:19
А мені дійсно краще щось робити під час критичних днів... Менше відчуваю біль

Virna
20.09.2012, 20:27
Я п"ю Таміпул
А Ви знаєте, що він залежність викликає?

Marcipanka
20.09.2012, 20:34
він залежність викликає?
ну не знаю як кому, а мені під час болючих кд однієї таблетки хватає, а наступних кд можу не пити взагалі, бо менш болючі.

Virna
20.09.2012, 20:45
під час болючих кд однієї таблетки хватає,
я пила три рази Таміпул. Дуже добре знеболює. Але, коли почула про залежність перестала.

Lyaska
20.09.2012, 20:59
а як вона проявляється?

Tsypulka
20.09.2012, 22:45

СОСТАВ И ФОРМА ВЫПУСКА:
капс., № 10
Парацетамол - 325 мг

Ибупрофен - 200 мг

Кофеин - 30 мг
Щось ніц такого страшного в складі не знайшла. Такі ж звичайні обезболюючі.

olangel
20.09.2012, 23:07
А, що саме в ньому викликає залежність? Бо п'ю його вже два роки і ніц.

Seppy
21.09.2012, 11:14
викликає залежність?
п'ю його вже два роки
:girl_haha:
Можливо мається на увазі залежність від кофеїну, який є в складі.

olangel
21.09.2012, 11:39
від кофеїну, який є в складі.
от і мені то перше на думку прийшло :)

Raven
21.09.2012, 12:23
від кофеїну, який є в складі.
Тому і перейшла на обезболюючі пластирі Таміпул. Теж файно помагає і шлунок не псує.

Plenilunio
21.09.2012, 12:54
обезболюючі пластирі Таміпул.
А є і таке? :)

olangel
21.09.2012, 13:13
пластирі Таміпул
їя не Таміпулом користувалась, а якимось іншим.... Але там на місце болю треба клеїти...то як тоді від голови, або під час КД?