Критичні дні

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Anyuta, 5 Грудень 2008.

  1. Anyuta

    Anyuta Active Member

    Шукала таку тему, але не знайшла...
    Дівчата, як ви "боритесь" з "щомісячними болями"?
    Таблетки не допомагають, може хто знає народні рецепти? трав"яні настої тощо...
    Дякую!
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    польовий хвощ-заварюєш як чай і п'єш по півстакани через півгодини-годину....я так раніше рятувалася,і місячні не так довго ідуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    ще знаю чай з кропиви допомагає

    але найкращий рецепт - НАРОДЖЕННЯ ДИТИНКИ. Після народження дитини взагалі болі припинилися, а до вагітності-на стінку щомісяця від болю дерлася
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    мені допомагали в перший день 2 таблетки анальгіну, хоча біль був дикий
    і півдня бажано в ліжку
    а потім все нормально, інші 4 дні...

    п.с. з назви теми зовсім незрозуміло про що вона...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    мені раніше допомагав апельсиновий сік, десь літру випивала зразу і біль потрошку зникав
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Anyuta

    Anyuta Active Member

    Відповідь: Help!!!

    Дякую за поради. от поки шукала якісь рецепти, знайшла про ромашку, яка є вдома(бо вийти не зможу:sad: ) тож спробую ромашку...
    п.с: про назву теми не думала! не до того! та й просто не хотілося писати "менструація" тощо... ну то вибачайте...
     
  7. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    А ще бажано покласти на животика щось тепленьке
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Anyuta

    Anyuta Active Member

    Відповідь: Help!!!

    я чиатла, що щось тепле можна класти лише в останні дні "перед", а підчас не мона:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    Під час не можна, бо тепло розганяє кров,і тоді місячне може перетворитися на сильну крововтрату. Краще навпаки трошки холодне. А причиною того болю є звуження судин тазу. Тобто низька рухливість (сидяча робота, лежання...) тільки тому сприяє. Треба пити щось судинорозширююче. Раніше пили но-шпу, але вона не є дуже корисною для організму. Тому можна пити травки/настоянки як-то пустирник, кропива тощо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Help!!!

    Я колись, на другий, зранку, день втрачала свідомість і болі були жахливі. Йшла до туалету, а звідтам мене вже виносив батько. Пройшла курс очищення організму, лише здорове харчування 2 місяці... і забула, що таке біль у критичні дні. Взагалі, диму без вогню не буває. Якщо є шалені болі, то варто "оздоровити" організм, а не ковтати анальгін. Усувати треба причини. Правда, це не варто робити без нагляду спеціаліста.
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    Моя одногрупниця випивала залпом кілішок горілки або коньяку і болю через півгодини як не бувало;)
    Ну я таке не ризикувала практикувати:xaxa: Пила таблетку-дві анальгіну (іноді спазмалгону) + сон, тоді допомагало
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    Я також коняком "лікуюсь" - 50 грам і болю як не було :)
    І "повод есть" :radist::D
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    Пробувала різні таблетки - ефект був малий. А тепер вже десь рік вживаю простий іноземний панадол - помагає.
     
  14. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    Оскільки маю проблему гормонального зрушення, то підсіла на ременс... п*ю вже 2 міс, лишилось ще 1... (курс такий) Так от... і болі пройшли, і знову стабілізувався цикл... я тепер їх взагалі не помічаю... ну хіба профілактичні зміни засобів... ;).
    Також раніше пила Триган-Д, але раджу дійсно пройти курс Ременсу, тим більше це гомеопатичний засіб, який гірше не зробить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    Я так само коньяком рятувалась.
    А взагалі, то я через біль ішла пилососити чи підлогу мити - рухаєшся, починає пришвидшуватися кровообіг і виходить, що там болить і не може пройти :)8: не знаю чи внятно пояснила). Можна просто поробити вправи типу покрутити обруч на талії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Help!!!

    Мене теж менше боліло, коли щось робила, але останні 3 роки (до вагітності:)) біь був такий, що я могли і вмліти від нього, тоді крім таблеток і сну нічого не допомгало
     
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Щоб щось радити необхідно знати в першу чергу причину. В одних - це загиб матки, в інших - гормональні порушення, в когось - запальні процеси тощо. Як лікуватись - вкаже тільки правильний діагноз. Бо в одних випадках люди п"ють алкогольні напої, а в інших - вони їм категорично протипоказані. Тому на форумі можуть порадити хіба знеболювальне. Я приймаю Кетанов пігулки. Можна в уколах якщо терпіти не сила, щоб швидше подіяло. І на живіт у такі періоди можна класти пляшку з замороженою водою (поверх футболки).
    Для прикладу приведу консультації лікарів на спеціалізованому форумі:

     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 3
  18. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Я п'ю таблетку ібупрому.Часом доводиться 2 через деякий час. Біль знімає.
    Цього місяця вирішила погеройствувати поки оранізм дозволяв. Протрималась без пігулок.
     
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Причину треба знайти однозначно, бо так можна долікуватися, що вже і лікарі не допоможуть :) (скажімо прикладання грілки при невиявлених пухлинах).
    У мене теж дуже болів живіт, сказали, що через загин матки, але лікарі, котрі оперували (кесарське) жодного загину не знайшли, натомість знайшли і усунули іншу, вагому причину болю. Після того живіт не болить настільки сильно (я на роботі ледь не зомліла кілька разів), хоч перший день всеодно з ліжка встати не можу.

    Подолати біль допомагає банальний Анальгін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    А я відчуваю біль під час овуляції - з лівого або правого боку менше доби. Місячні проходять зовсім безболісно, відчуваю лише дискомфорт "внизу", але ПМС у всій красі - висипання на обличчі...Хто знає як з цим боротись?