КПК

Показати повну версію : Вибір автокрісла

Сторінки : 1 [2] 3 4

Sue
05.02.2010, 00:27
Ага, дякую. Я зрозуміла, мені ще, вочевидь, зарано на такі задивлятись, це група 2\3.
Нарешті до мене дійшло з цими групами, вони ж означають вікову (і відповідно вагову) категорію! 0 - для найменших, в таких кріслах можна діточок з народження возити, 1- з 9 кг, 2 - з 15 кг, і 3 для найстарших діточок, аж до 36 кг або десь 12 років. І відповідно крісла з групами 0-1 або 1-2-3 більш універсальні, можуть рости разом з малям. А я ж раніше завжди думала, що ці цифри означають рівень безпеки або якісь прибамбаси :)
Буду дивитись початковий рівень, 0-1 (http://www.mybuy24.net/ua/magazyn/tovari-dlja-ditei/avtokrisla/grupa-01-0-18-kg.html)

zajunya
19.02.2010, 19:28
У нас Bebe Confort Iseos Neo
І ми вчора купили таке в Антошці, тільки чевоне і вставка всередині теж червона - до кольору машини, хоч в нас і х лопчик, але воно мені здалося універсальним. До того об"їздили пів Львова - з цієї групи - 0\ І не знайшли нічого крім польських Джобі і Тако. Ще було одне на Південному з поворотом на 90 градусів, але поза 3 тисячі коштувало. Потім шукали б\у, знайшли одне дуже хороше, але воно не розкладалося для спання, тобто група 1/2/3, а потім такі страхіття за 650 грн пропонували, що я б не посадила туди дитину, якщо б мені за це стільки ж заплатили. Тому поїхали в Антошку і купили таке. Поки стоїть в хаті. Малому ніби подобається.
Хто має таке крісло, скажіть, будь ласка, чи входять в комплект додаткові накладки на ремені безпеки, бо ми коробки не брали, а в інтернеті прочитала, що там ще щось таке мало би бути.

Bogdanka
20.02.2010, 06:08
Вибираю зараз між отакими трьома варіантами, ще поки вагаюсь, але схиляюсь все ж до Maxi-Cosi Priori XP, хча і те третє (по малюнку) BeSafe Izi Comfort - теж мені подобається:)
http://www.ymka.com.ua/product_thumb.php?img=images/Enzo.jpg&w=200&h=200 http://www.ymka.com.ua/product_thumb.php?img=images/PrioriXP_shantung.jpg&w=132&h=200 http://www.ymka.com.ua/images/downloaded/BeSafe/Comfort/pink-grey.gif

bioland7
21.02.2010, 10:59
Вибираю зараз між отакими трьома варіантами, ще поки вагаюсь, але схиляюсь все ж до Maxi-Cosi Priori XP, хча і те третє (по малюнку) BeSafe Izi Comfort - теж мені подобається
А де плануєш купляти в неті чи в десь в наших магазинах бачила?Це група 0-1?

Bogdanka
21.02.2010, 13:38
А де плануєш купляти в неті чи в десь в наших магазинах бачила?Це група 0-1?
ні, це група 1+ - а що від 9 кг до 18 кг
Думаю в неті, бо дешевше виходить наразі, хоча подивимося
Наразі розглядаю варіант пошуку б/у - це ж не дитяче ліжечко, і зі всього що я прочитала - то відгуки найбільш позитивні в плані ціна/якість власне про максі-козі

Автокрісло Priori XP -модель вікової групи 1 (9-18 кг., від 9 місяців до близько 3,5 років), що відповідає всім вимогам не лише безпеки, але й зручності використання. На відміну від Priori, в Priori XP з'явився додатковий механізм для натягування поясного ременя безпеки автомобіля, за допомогою якого кріпиться крісло.

Основні характеристики автокрісла Priori XP:
• значно простіше переставляється по висоті п`ятиточковий ремінь безпеки, що утримує дитину в кріслі
• легко встановлюється і закріплюється ременями безпеки з кріпленням в 2-х або 3-х точках
• унікальна система захисту від бокових ударів забезпечує більшу безпеку
• внутрішні ремені автокрісла гарантують надійну фіксацію
• ступінь фіксації легко регулюється залежно від віку і ваги дитини
• 4 різні позиції для сну і сидіння
• знімний чохол легко прати
• спеціальні гачки утримують ремені в стороні, що зручно, коли Ви садите дитину в крісло
• вага 9,2 кг

Крісло BeSafe iZi Comfort забезпечує найвищий ступінь безпеки завдяки революційній системі розташування ременів. Ви можете бачити, що відбувається, оскільки ремені проходять перед кріслом, а не позаду нього, як у деяких інших виробників.
Опис:
* відмінний захист голови і тулуба від бокового удару
* зсередини крісло покрито ударопоглинаючим матеріалом
* ремінь нового типу
o пристібання сидіння izi Comfort здійснюється спереду, також, як і пасажири, завдяки чому зміщення сидіння вперед зменшується
o одноваріантна і видима напрямна ременя безпеки знижує ризик неправильної установки
* фіксація сидіння забезпечується однією рукояткою
o також і у верхній частині спинки, в разі удару не відбувається сильного нахилу дитячого сидіння вперед
* захисна м'яка оббивка
o з усіх сторін пінопласт високої якості
* міцна полімерна конструкція типу "сендвіч" у вигляді чаші
o гарантує високу формостійкість і великий запас міцності
o у чаші є отвори, що дозволяють забезпечити оптимальну циркуляцію повітря
o зйомна м'яка обшивка у виконанні iZi Сomfort незвичайно великої товщини, близько 40 мм
* двухстороннє 4-х позиційне регулювання сидіння
* зручні набивні підлокітники
* регульований по висоті підголівник
o 3 положення
* широка опорна конструкція для жорсткого монтажу сидіння в машині
* BeSafe iZi Comfort X1 отримало схвалення згідно зі стандартом R44 04
* Переможець у випробуваннях ADAC в 2003 році
Габарити:
* Розміри автокрісла: ш 42 х гол 35 х в 72см
Варіанти монтажу в автомобілі:
* за напрямку руху 3-точковим ременем безпеки
Вікова група:
* Група 1
* Вага дитини: від 9 до 18 кг
* Вік дитини: від 9 місяців до 4 років

Ніколь
21.02.2010, 15:08
Наразі розглядаю варіант пошуку б/у - це ж не дитяче ліжечко, і зі всього що я прочитала - то відгуки найбільш позитивні в плані ціна/якість власне про максі-козі
знаєш, ми тоже так зробили, обійшлося нам максі косі пріорі ікс пі в 850 грн....дуже навіть непогано. Стан кріселка ідеальний, лише чохол був трішки заюзаний...але зняла, випрала, кріселко пропилесосили... як новеньке !

Usmishka
21.02.2010, 15:50
Хто має таке крісло, скажіть, будь ласка, чи входять в комплект додаткові накладки на ремені безпеки, бо ми коробки не брали, а в інтернеті прочитала, що там ще щось таке мало би бути
Ні, додаткових накладок у нас не було.
Богданка, мені також більше Максі Козі подобається, думаю б-у знайти буде не проблема. Я також хотіла вживане, таки дешевше в рази виходить, але мого мужа заклинило, хтів нове-ну то має.

kati
21.02.2010, 16:30
Ми сьогодні теж дивились нове кріселко для Саши. Наше максі козі 9-18 кг нам вже малувато....ремінчики майже впритик і взагалі бачу що Сашці вже в ньому вузьковато...

Дивилась на таке
http://ivasik.ua/products_pictures/140283001246433654bth.jpeg

Хочу ще наживо глянути на максі козі, бо в антошці не було, в нього є декілька переваг
http://ivasik.ua/products_pictures/964602001234791920bth.jpeg

bioland7
21.02.2010, 16:58
в нього є декілька переваг
Які саме переваги?

kati
22.02.2010, 02:11
які саме переваги?

Автокресло Rodi XR в отличии от Rodi XP имеет дополнительное крепление около подголовника для устойчивости.
Появилась возможность крепления автокресла к взрослому сидению за подголовник.

http://ivasik.ua/img/RODIxr.jpg

Вместе с автокреслом Rodi XR малышу не придется задирать голову вверх, чтобы смотреть в окно и знакомиться с окружающим миром. Благодаря небольшой высоте, на которую приподнимает ребенка сидение, он сможет насладиться полным обзором из окна,

kati
23.02.2010, 20:46
Замовила сьогодін Сашці нове кріселко, зупинилась таки на максі козі.....чекаю, в четвер має приїхати. ,довольна як слон бо знайшла за дуже класну ціну:girl_curtsey:

Уляночка
23.02.2010, 21:29
сьогодін Сашці нове кріселко, зупинилась таки на максі козі.....чекаю, в четвер має приїхати. ,довольна як слон бо знайшла за дуже класну ціну
а що зі старим будеш робити?

kati
24.02.2010, 00:05
Воно вже мале на нас, вже сьогодні віддала Ані-та шо с двійнятами

bioland7
24.02.2010, 00:50
за дуже класну ціну
І яка, якщо не секрет?:)

kati
24.02.2010, 10:40
1200 грн, майже по всім магазинам було в межах 1400.

ola-lyola
09.03.2010, 11:03
І я нарешті дочекалася свого крісла - Ярка мала на 8 березня подарунок!!!
Маємо ось таке
http://i012.radikal.ru/1003/9b/5d7ad8314595.jpg
Ярка сіла на нього вдома і каже - маю крісло, щоб дивитись мультики

Женічка
09.03.2010, 11:24
Маємо ось таке
мій Роман за таким кріслом тільки й заглядається :)

ola-lyola
09.03.2010, 11:44
мій Роман за таким кріслом тільки й заглядається
Замовляли в Польщі, привіз знайомий, по ціні вийшло на 1400грн менше, ніж на їх офіційному сайті http://avtokrisla.com/recaro_start_2.0.html, про Антошки та ін. магазини взагалі мовчу...

bioland7
09.03.2010, 12:14
по ціні вийшло на 1400грн менше
І яка його ціна,якщо з Польщі привезти?

ola-lyola
09.03.2010, 12:22
І яка його ціна,якщо з Польщі привезти?
Нам вийшло 380$

Vероніка
10.03.2010, 17:29
Купили в знайомих наших знайомих. Так як і планували, Maxi-Cosi Priori XP
Ніколь ! Ну, як ви, задоволені кріслом? Теж розглядаю цей варіант.
З категорії 9-18 кг воно мені найбільше подобається. Ще лишилось купити його за прийнятну ціну. :girl_wink:

Ніколь
10.03.2010, 19:35
Ну, як ви, задоволені кріслом? Теж розглядаю цей варіант.
І цілому задоволена. Виникли нюанси такого плану що кріселко за водієм в нашій машині не встановиш, бо тоді чоловік незручно себе почуває за кермом ( він в мене великий і сидіння своє відсуває максимально назад), якщо ж кріселко встановлювати за пасажирським сидінням, то останнє треба відсувати практично максимально вперед , мені тоді трішки мало місця ( ноги не протянеш вперед), але то напевно в нас салон трішки замаленький, чи то ми трішки завеликі. Скажімо с трудом уявляю як таке крісло можна встановити наприклад в ланосі, так щоб і дитині і пасажирам було зручно їхати ( бо там салон ще меньший ніж в нашій авео).... Ще стикнулась з тим що чомусь буває що перекручуються ремені безпеки, причому не просто перекручується а саме в тих штуках які є складовими самого замка безпеки, але то не суттєві незручності. А так в цілому крісло зручне, моя мала, прямо скажем не маленька, але там навіть запакована в комбез зручно себе почуває, одразу засипає і чудово спить протягом всієї поїздки.

bioland7
10.03.2010, 19:55
Дивилася це крісло в Антошці Maxi-Cosi Priori XP, не сподобалося одне - це його жорсткість сидіння порівняно з іншими фірмами, як на мене зовсім не м"яке, в тій ціновій категорії крісел,в якій його продають.:(

Ніколь
10.03.2010, 22:05
Дивилася це крісло в Антошці Maxi-Cosi Priori XP, не сподобалося одне - це його жорсткість сидіння порівняно з іншими фірмами
трохи є таке, ми тоже пощупали і нам здалось воно трішки жорстким, але інші кріселка не набагато мьякші, а діти самі по собі є легші ніж ми, тому напевно їм та жорсткість не заважає. І чомусь таки це кріселко є одним з лідерів продаж в своїй групі по параметрам оптимальна ціна/якість.

vovchenja
11.03.2010, 18:23
хто, що може сказати про автокріселка chicco, віковагрупа від 15до 36кг? такеhttp://www.chicco.com.ua/big_pic.php?code=79033

bioland7
11.03.2010, 18:34
Chicco крісла мають погану якість тканини, синтетика жорстока.:)

Iryna
11.03.2010, 22:27
Хочемо крісло з ізофіксом і знайшли ось такі два варіанти, які нам підходять по ціні:1. http://www.mybuy24.net/ua/magazyn/desrciption/item/avtokrislo-cosmo-ferrari-isofix-kosmo-ferari-izofiks.html?tx_ttproducts_pi1%5BbackPID%5D=47&tx_ttproducts_pi1%5Bcat%5D=0&cHash=7f28115bff 2.http://www.mybuy24.net/ua/magazyn/desrciption/item/avtokrislo-cosmo-sp-isofix-kosmo-sp-izofiks.html?tx_ttproducts_pi1%5BbackPID%5D=47&tx_ttproducts_pi1%5Bcat%5D=0&cHash=95b21667ea Може хтось може щось нам порадити, чи варто брати такі автокрісла??

bioland7
11.03.2010, 22:35
Ferrari як на мене краще по тканинці, але великої суттевої різниці немає, тому якщо грає суттєво роль ціна,можете брати дешевше.:)

Iryna
12.03.2010, 13:26
Нам в різницю 300 грн не впирається, просто якшо вони одинакові, то навіщо платити більше:girl_wink:

mamaMari
14.03.2010, 13:13
коли ходила вагітною, то навіть не знала, що автокрісло треба включити в обов'язкові покупки для малечі, бо ніхто зі знайомих ,котрі мають діток не користувались, тож мені на очі це не попадало. Але інтернет -то сильна штука. Тож я почала переглядати усі можливі варіанти, щоб і по ціні і по безпеці знайти. Спочатку розглядала групу 1-2-3, але відмовилась від неї одразу ж. - адже жодне крісло не має по краш-тестах хороших показників.Потім почала дивитись групу від 9-18кг, бо малий у 4 місяці уже важив 7кг і ріст 65см, але також почала читати і вияснила, що діткам до 1 року не рекомендовано в цілях безпеки їздити за рухом авто, а лише проти. Тож переключилась на групу0-18кг - тут мене зацікавило кріселко Be Safe IZI Kid, бо воно єдине отримало нормальну оцінку на краш-тестах. Але тут виникло два недоліки- 1 - ціна більше ,наж 4000грн, а -2- воно є лише інтернет магазинах, тобто поглянути на нього не можна вживу. Тоді почала знову читати усілякі статті і рекомендаціїї і зробила свій вибір- купити крісло від 0-13кг, і їздити ним доки дитя не буде важити 13кг або поміщатись, а потім купити категорію від 9до 18кг. Адже окрема категорія забезпечує найкращі показники безпеки і по ціні виходить дешевше. Тож з категорій 0-13 зупинила свій вибір на Maxi-Cosi Cabrio Fix ,воно визнано одним з лідерів у своїй групі по безпеці та по відгуках користувачів досить містке .Купила без Ізофікса ,бо будемо тягати кріселко по кількох машинах. Прочитала, що якщо правильно встановлене крісло в машині, то рівноцінне по безпеці з кріпленням Ізофікс.
Ото вже накатала. Сподіваюся комусь мій досвід пригодиться, як мені в свій час допомогли ваші дописи.

Prutylyatko
14.03.2010, 13:45
привіт. Сподобалось крісло Graco Logico S ГРУПИ 0+/1. Від 0 до 18 кг. Має ручку зверху для зручності? та й ціна ніби не кусається. Але ніде на сторінках не бачила відгуків про саму фірму чи таке крісло. Порадьте, будь ласка. Нам зараз майже 7 місяців, та нема змісту купувати крісло-люльку, а потім вже групу 1.

Ніколь
15.03.2010, 11:59
.Купила без Ізофікса ,бо будемо тягати кріселко по кількох машинах.
А ще ...про ізофікс.... не памьятаю звідки я то вичитала, чи десь чула...але суть в тому, що автокрісла з кріпленням ізофікс можна використовували лише в тій ваговій категорії для якої вони призначене. Бо ті кріплення в кожному з крісел розраховані саме на таку вагу, а якщо дитина буде трішки важча на пару кг, то кріплення може не витримати при сильному ударі і не виконати своїх функцій. А якщо крісло буде кріпитись штатними ременями авто, то навіть трішки більша вага дитини ( ніж рекомендована) суттєво не вплине, бо ремені і так витримають.

kati
15.03.2010, 13:02
я думаю, що в реалі кріселка і не вмістчть дитину більшу по вазі,ніж розраховане....і навіть навпаки....От крісло що в нас було максі козі 9-18 кг....а ми в 14.5 в ньому вже не поміщаємось.:)

Ніколь
15.03.2010, 13:35
я думаю, що в реалі кріселка і не вмістчть дитину більшу по вазі,ніж розраховане....і навіть навпаки....От крісло що в нас було максі козі 9-18 кг....а ми в 14.5 в ньому вже не поміщаємось
А я думаю що вмістить, навіть Одрі якось писала що мала в неї була по вазі більша а по віку ще підходиа то нормально їздили. Просто твій Саша напевно вже по росту не вміщається...моя мала по росту десь до 90 см а по вазі чуть важча ніж твій малий..... 14,800 - влазиться чудово, причому навіть в комбезі...... і я думаю в нас найближчим часом буде невідповідність росту і ваги до віку...але якщо вона в 3 рочки буде така велика і більше 15 кг, це не значить що її можна буде садити в крісло 3 групи.

Пупсик
15.03.2010, 14:10
Задумалась і я над купівлею автокрісла. Через місяць-два напевно вже знадобиться, бо будемо трохи їздити по місту, ну і за місто на відстань 100 км. В свої 2,5 міс Софійка важить 6,500. От і думаю, чи вартує нам купувати кріселко для найменших чи ще почекати з купівлею. Що порадите?

kati
15.03.2010, 14:23
. Просто твій Саша напевно вже по росту не вміщається
і по росту, ..... і взагалі йому там просто стало тісно- в плечах, сидіння під дупкою...все впритик, можна звичайно було ще їздити і їздити, але навіщо , коли я бачу що йому там просто некомфортно...

Редвумен
15.03.2010, 14:39
Задумалась і я над купівлею автокрісла. Через місяць-два напевно вже знадобиться, бо будемо трохи їздити по місту, ну і за місто на відстань 100 км. В свої 2,5 міс Софійка важить 6,500. От і думаю, чи вартує нам купувати кріселко для найменших чи ще почекати з купівлею. Що порадите?
Я б казала купувати. Літо попереду. Всеодно захоче кудись поїхати. А це безпека і комфорт дитини. Якщо питання в грошах - то я б пожертвувала чимось іншим (іграшками, одягом - купувала менше), але не автокріслом

Ніколь
15.03.2010, 15:32
все впритик, можна звичайно було ще їздити і їздити, але навіщо , коли я бачу що йому там просто некомфортно...
да понятно якщо некомфортно то непотрібно їздити ;)... тут навіть мови немає

фасолька
16.03.2010, 17:36
Виявляється вибір автокрісла набагато марудніша справа ніж я собі уявляла :-) Чим більше вичитую, тим важче знайти щось справді хороше. Сподобався сайт www.avtokresla.ru "Ставьте креслице только справа сзади — по статистике, это наименее уязвимая зона автомобиля при различных столкновениях. Переднее же сиденье отодвигайте до упора вперед, а его спинку ставьте вертикально. Таким образом снижается риск удара малыша о спинку переднего сиденья в случае лобового столкновения."
Наразі зацікавили фірми Cybex і Renolux. Може хто має кріселко Renolux або знає де у Львові вони є, дуже хочу помацяти!!!

Vероніка
16.03.2010, 17:55
От і думаю, чи вартує нам купувати кріселко для найменших чи ще почекати з купівлею. Що порадите?
Якщо ви ще не їздите з малою, я би порадила не поспішати. Подивитесь, скільки мала буде важити через пару місяців, і від того будете відштовхуватись.:girl_smile:

sirudenka
16.03.2010, 18:32
І ще один нюанс про установку автокрісла: якщо ставите автокрісло за водійським або пасажирським сидінням, а машина оснащена подушками безпеки для пасажирів, то з того боку, де буде автокрісло, ту подушку варто демонтувати або якось відключити її автоматичне спрацьовування, інакше в разі зіткнення (або навіть сильної тряски, якщо подушки дуже чутливі) дитину просто задушить або щось їй поламає.
Наскільки я знаю, то це потрібно робити лише тоді, коли крісло ставлять на переднє сидіння біля водія, але в нас таке майже не практикують

Usmishka
16.03.2010, 18:58
але в нас таке майже не практикують
Чому ні? Я до року тільки так і їздила, малеча на передньому сидінні і пдушку вимикала.
Щодо бокових подушок пасажирських, то треба пошукати інфу, думаю тут не все так однозначно.

Редвумен
16.03.2010, 19:46
Щодо бокових подушок пасажирських, то треба пошукати інфу, думаю тут не все так однозначно.
Для пасажирів задніх місць подушки безпеки роблять у вигляді шторок, тобто вони вистрілюють по бокам

фасолька
22.03.2010, 11:40
В нас вже теж є обновка до Паски: Cybex Solution X-fix Plus колір Grenadine. Задоволені всі, особливо донечка (сама вибрала колір). Я багато читала, оглядала, мацяла і тепер впевнена, що то справді оптимальний варіант ціна-якість-безпека. Та ще й крісло трохи м"якіше ніж загальна маса, для мене то важливий момент теж.
Дуже дякую ТАТА і bioland7 за поради!

Natalya
22.03.2010, 11:59
крісло трохи м"якіше ніж загальна маса
Що це означає?

фасолька
22.03.2010, 20:24
Прокладка під чохлом м"якша, не просто поролон на 1 см. Ви натисніть на сидіння інших крісел - вони ж дубові майже всі, дитина сидить практично на пластмасі. Я думаю, що для наших доріг і для тривалих поїздок має бути щось комфортніше, м"якіше.

Prutylyatko
23.03.2010, 13:40
привіт. Мені, може, в тему для затурканих, але щось сьогодні не можу зрозуміти: для встановлення автокрісла в машину саме сидіння машини знімається, чи автокрісло кріпиться на сидіння. Вибачайте, але щось мене "заклинило".

Natalya
23.03.2010, 16:17
для встановлення автокрісла в машину саме сидіння машини знімається, чи автокрісло кріпиться на сидіння
На сидіння.

Vероніка
09.04.2010, 18:50
Автокрісло Ferrari BELINE SP Furia (Група 1/2/3) - як вам таке крісло ? Ні в кого з знайомих не було цієї фірми, які про нього відгуки ? http://www.karuselka.com.ua/index.php?page=shop.product_details&category_id=31&flypage=flypage.tpl&product_id=819&option=com_virtuemart&Itemid=6

bioland7
09.04.2010, 23:06
Автокрісло Ferrari BELINE SP Furia (Група 1/2/3) - як вам таке крісло ? Ні в кого з знайомих не було цієї фірми, які про нього відгуки ?
:girl_wink: Можу вам рекомендувати, правда якщо збираєтесь в цьому інтернет-магазині його купувати то не вартує, бо будете довше чекати, бо замовляють вони його в нас ось тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=53125. Детальний опис крісла поставлю в останньому дописі цієї темки "Якісні дитячі товари з Німеччини".:)

Оленка
13.04.2010, 20:48
Хочу купити свому синочку автокрісло але от незнаю яке краще. Вибрала 3 моделі з групи 0+/1:
1. Brevi Grand Prix
2. Britax First Class
3. Concord Ultimax
Хтось щось може про них сказати? І може вони десь продаються у Львові, бо, нажаль, через нет їх не пощупаєш :)

sirudenka
28.04.2010, 17:24
В нас вже теж є обновка до Паски: Cybex Solution X-fix
Скажіть, будь-ласка, чи користуєтесь ви нахилом підголовника, і чи зручно дитині у ньому спати?

Уляночка
27.05.2010, 11:58
а підкажіть ..ось таке автокрісло реально застосовувати в Авео 2008 р., бо я то дуб-дерево в тому кріпленні, а народ подарунки підбирає і я не знаю, що відповідати...
http://www.maxi-cosi.cz/images/pearl/ruby-red.jpg чи таке краще http://www.maxi-cosi.cz/images/priorixp/black-reflection.jpg

Ніколь
27.05.2010, 12:14
ось таке автокрісло реально застосовувати в Авео 2008 р.
Улян, по перше Авео не є якась машина особлива, до неї всі крісла підходять так само як і до інших марок машин. Якщо то питаєш про ізофікс - то він в авешках є, якщо Юра твій не знає де він є, нехай підійде до мого Вадіка, він покаже... бо сам нещодавно знайшов ))).
а кріселко це якщо я не помиляюсь Maxi-Cosi-TOBI ? Якщо це воно то скажімо коли ми з малою приміряли крісла - то воно хоча і по группі підходило - але було не зручне, якщо порівнювати з Maxi-Cosi Priori XP , бо в пріорі кут між сидінням крісла і спинкою більший і мала не так сильно згинається, а в ТОБІ кут муж сидінням і спинкою меньший, і мала туда ну просто як ниряла попою - воно таке враження що глибше якесь - ну не знаю як це пояснити, короче мала би там сиділа глибоко застрягши попою. В пріорі доречі також є моделі з ізофіксом, якщо це основний з критеріїв вибору.
А взагалі.... нам так свого часу порадили і я тобі раджу - бажано з дитиною кріселко приміряти, бо мій Вадік тоді практично замовив то ТОБІ з Нмеччини - мали друзі привезти, а потім як приміряли одразу дали відбій бо реально було не зручно.

але з я тут подумала - може якщо нам не підійшло це не означає що вам не підійде, то все індивідуавльно. В мене знайомий возить річного сина в Рекаро Янг Спорт і дуже тішиться що малому там зручно, а ми нашу посадили - ну хоть вбий я не уявляю як дитині може бути зручно постійно їхати конкретно сидячи, при тому що їх зайвлене положення для комфорртного відпочинку є чисто умовне - наклон там буквально чуть-чуть.

Уляночка
27.05.2010, 12:26
А взагалі.... нам так свого часу порадили і я тобі раджу - бажано з дитиною кріселко приміряти, бо мій Вадік тоді практично замовив то ТОБІ з Нмеччини - мали друзі привезти, а потім як приміряли одразу дали відбій бо реально було не зручно.
от справа в тому, що нам теж його в подарунок мають привести ..ну і нема ще кому приміряти...3200 в будь-якому кріселку втопиться:girl_haha:
дякую за консультацію:girl_flag_of_truce:

---------- Додано в 11:25 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ----------

Вікусь, а у вас якого кольору?
http://www.maxi-cosi.cz/priorixp.php[COLOR="Silver"]

Prutylyatko
27.05.2010, 12:27
3200 в будь-якому кріселку втопиться
А ви його на комфортність перевірте зі старшим. Трохи дивно буде виглядати, але загальне враження отримаєте.

Ніколь
27.05.2010, 12:37
ну і нема ще кому приміряти...3200 в будь-якому кріселку втопиться
Якщо тобі нее дуже горить визначатись з кріселком - то ми з малою десь протягом тижня думаю будем в місцях продажу крісел, якщо там буде таке кріселко - можем приміряти на мою малу ну і поділюсь враженнями. Все одно раніше 9 місяців ти не будеш малого возити ( тобто приміряти якраз треба вже більшенькою дитинкою) . Скажу точно що в 9 місяців пріорі кріселко підійде 100% а от ТОБІ буде не дуже ( ми нашу якраз в 9 місяців і приміряли - але вона вже тоді була дєвушка ого-го) і воно було не зручне.

в нас таке
http://s002.radikal.ru/i197/1005/6b/6e532af9f659.jpg
якраз прикольно дивиться з сіро-чорним салоном автомобіля
але якщо ти вибираєш по кольору і переживаєш чи не буду дуже пачкатись чохол крісла - то він знімається повністю ( правда трохи возні з тим зніманням), все чудово переться, вигляд не втрачає.

і раз вже мова про крісла...може хто бачив і де саме - дуже треба отаку накидку на сидіння
http://s40.radikal.ru/i088/1005/c0/fe50d0212e86.jpg

Зануда
27.05.2010, 12:44
ось таке автокрісло реально застосовувати в Авео 2008 р
Уляночко, а хіба ті автокрісла вашої вікової групи? Вам потрібно 0+, тобто від 0 і до 13 кг.Щось таке: http://www.babykreslo.com/category/maxi-cosi-pebble-0-13-kg/
У кріслах першої групи дитинці до року буде некомфортно і погано для хребта. Дитинка ж іще не сидить. Чи то я щось зле зрозуміла і кріселко для Любчика? :)

ну хоть вбий я не уявляю як дитині може бути зручно постійно їхати конкретно сидячи,
Дітям зручно в таких кріслах, бо вони продумані під анатомічну будову і гарно тримають спинку. А карсіти RECARO одні з найкращих по якості, безпеці та комфорту. Ну і ціна у них також...самі розумієте. :)

---------- Додано в 11:44 ---------- Попередній допис був написаний в 11:43 ----------

може хто бачив і де саме - дуже треба отаку накидку на сидіння
В Епіцентрі. Є такі навіть з кишеньками на всілякі дитячі "прибамбаси". Файна річ, яку ми постійно забуваємо вчіпити і возимо в багажнику. :girl_crazy:

Ніколь
27.05.2010, 12:54
У кріслах першої групи дитинці до року буде некомфортно і погано для хребта.
я так поняла що Уляна крісло вибирає на перспективу для Марчика

---------- Додано в 11:54 ---------- Попередній допис був написаний в 11:50 ----------

бо вони продумані під анатомічну будову і гарно тримають спинку.
це все понятно, і я це знаю..... але одне діло проїхатись по місту коли диина у вікно дивиться а інша справа коли дитина заснула , от в даному випадку для таких малих діток краще коли є положення для сну з нахилом не в пару градусів а більше, щоб голівка не падала набік чи вперед аби як, а більше лежала спершись на спинку. Це я просто дивлячись на свою малу такі висновки для себе зробила. От нам треба буде їхати на море 10 годин - поїдем вночі - я її в кріслі вкладу і буду спокійна що вона там більш-меньш лежить, а якби їй пришлось конкретно сидячи спати 10 годин при цьому головою трясти на ямках - бо в рекаро голова б не лежала на спинці крісла - то тут би я вже переживала.
Але ще раз - то все дуже індивідуально.

Уляночка
27.05.2010, 12:54
а хіба ті автокрісла вашої вікової групи? Вам потрібно 0+, тобто від 0 і до 13 кг.Щось таке: http://www.babykreslo.com/category/m...ebble-0-13-kg/
У кріслах першої групи дитинці до року буде некомфортно і погано для хребта. Дитинка ж іще не сидить. Чи то я щось зле зрозуміла і кріселко для Любчика?
ні, для Марка, але 0 нам не треба, а требе 1+..хресний питає,що купити..от ми і обираємо...цікавимось

ola-lyola
27.05.2010, 14:00
бо в рекаро голова б не лежала на спинці крісла
Ми маємо Recaro start2 від 18кг, і в нього також наклон чуть-чуть, але він відіграє велику роль, коли дитина спить - їй голівка не падає вперед, до того ж збоку є боковушки, які не дають голівці падати набік, крісло досить зручне, пишу після використання у подоражах.
Хоча у порівнні з нашим попереднім Maxi-Cosi Priori XP, Recaro важче переводиться у напівлежаче положення (можливо відіграє роль вага дитини) і чомусь Maxi-Cosi мені незважаючи на нижчу ціну більше подобалось, воно ще у нас у квіточку:girl_mad:
До того ж неможна писати що в рекаро голова б не лежала, оскільки дана торгова марка пропонує широкий вибір крісел, і в крісла RECARO Young Expert plus є .... "наклон кресла легко регулируется для положения сна"...

Ніколь
27.05.2010, 14:09
и маємо Recaro start2 від 18кг, і в нього також наклон чуть-чуть, але він відіграє велику роль, коли дитина спить - їй голівка не падає вперед, до того ж збоку є боковушки, які не дають голівці падати набік
Ну так вашій малій практично 5 років :), якщо порівнювати з річною дитиною - то велика різниця. Те що комфортно 5 річній дитині ще не означає що подібні умови підійдут для річної дитинки.

---------- Додано в 13:09 ---------- Попередній допис був написаний в 13:07 ----------

До того ж неможна писати що в рекаро голова б не лежала
значить в кожного свої поняття про "лежала", я малу садила ( і намагалась покласти) в ці крісла і мені не сподобалось бо їхнє поняття напівлежачи я особисто бачу як напівсидячи.

Загалом я не кажу що Рекаро погані крісла - вони безперечно якісні, надійні і багато хто їх вибирає. Ми тут всі ділимось відгуками і враженнями. Особисто я вважаю що воно рановато для 9 кг. Я би зараз вже малу в нього садила, але ми дійсно великі, високі і вже як 2 річна дитина....

ola-lyola
27.05.2010, 15:09
Ну так вашій малій практично 5 років , якщо порівнювати з річною дитиною - то велика різниця
Ну так я ж не пишу, що треба річну дитину садити в крісло start2, там ж є крісла для різних вікових категорій і не всі мають такий нахил.

В мене знайомий возить річного сина в Рекаро Янг Спорт і дуже тішиться що малому там зручно, а ми нашу посадили - ну хоть вбий я не уявляю як дитині може бути зручно
Але я пишу про власний досвід користування кріслами даної фірми, а не за досвідом знайомих. До того ж у кріслі треба щоб дитина хоча б їздила чи спала, бо важко скласти враження про те чи дитині зручно спати, коли її просто посадити у крісло

Ніколь
27.05.2010, 15:29
Ну так я ж не пишу, що треба річну дитину садити в крісло start2
Очєвідно ми одна одну не зрозуміли..... я не про це крісло.. а про загалом крісла групи 1-2-3 представником яких є рекаро янг спорт - в них нахил для сну дуже умовний, не такий як в кріслах групи 1, тому писала все те що писала.
До того ж у кріслі треба щоб дитина хоча б їздила чи спала, бо важко скласти враження про те чи дитині зручно спати, коли її просто посадити у крісло
ну вот після того як я подивилась як малій зручніше в кріслі спати ( при умові що воно має +/- нормальне спальне положення), я зробила висновок що група 1-2-3 навіть нам ще не була б зручна достатньо для комфортних довгих поїздок бо там спальне положення має мінімальний нахил.
Я нікого не відмовляю від тих крісел.... комусь зручно, комусь ні....
взагалі це все писалось на останніх сторінках щодо питань Уляночки - що будь яке крісло треба конкретно приміряти для конкретної дитини.
Але я пишу про власний досвід користування кріслами даної фірми, а не за досвідом знайомих.
ага, але ви не використовували группу 1-2-3, а користуєтесь 2 групою наскільки я розумію .... а меньша група в вас також була максі косі пріорі, тому думаю вам теж важко оцінити переваги та недоліки саме рекаро янг спорт 1-2-3 :) не користувавши її :)

ola-lyola
27.05.2010, 17:08
тому думаю вам теж важко оцінити переваги та недоліки саме рекаро янг спорт 1-2-3 не користувавши її
А де ви бачите, що я писала про переваги чи недоліки рекаро янг спорт 1-2-3?

Vitaminka
27.05.2010, 17:54
бо я то дуб-дерево в тому кріпленні, а народ подарунки підбирає і я не знаю, що відповідати...
http://www.maxi-cosi.cz/images/pearl/ruby-red.jpg чи таке краще http://www.maxi-cosi.cz/images/prior...reflection.jpg
ви Марчика в таке крісло зараз хочете садити?
йому ще рано таке

---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

в нас таке автокрісло MAXI-COSI CABRIO FIX
а таке як пишете автокрісло тільки зараз планую малій купити

---------- Додано в 15:54 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

У кріслах першої групи дитинці до року буде некомфортно і погано для хребта. Дитинка ж іще не сидить.
для Марчика теке крісло може використовувати, коли він добре сам буде сидіти і то в 8 чи 9 м, щоб не шкодило хребту дитини

Ніколь
27.05.2010, 18:01
А де ви бачите, що я писала про переваги чи недоліки рекаро янг спорт 1-2-3?
а я і не кажу що ви про це писали..... ми це все лише обговорюєм, і хоча
я пишу про власний досвід користування кріслами даної фірми, а не за досвідом знайомих.
при цьому ні я і ні ви вживу не використовували крісло категорії 1-2-3, і оскільки я його лише міряла, а в вас досвід стосується старшої категорії тому давайте припинимо дану дискусію :)

ola-lyola
27.05.2010, 18:33
при цьому ні я і ні ви вживу не використовували крісло категорії 1-2-3, і оскільки я його лише міряла, а в вас досвід стосується старшої категорії тому давайте припинимо дану дискусію
Як можна стверджувати за мене, що я використовувала???
Мій досвід стосується крісел усіх вікових категорій, оскільки я вожу дитину в автокріслі з народження, тому можу судити по кріслах усіх вікових категорій, про що вже тут писала.
А кріслом 1-2-3 ми з дитиною їздили, а не лише міряли, оскільки таке крісло bebe confort має наша хресна, яка мою дитину часто забирає з садка, тому некоректно заявляти за мене чим я користувалась.
А дискусію дійсно краще припинити, бо ще про себе щось цікаве взнаю :girl_curtsey:

Ніколь
27.05.2010, 19:08
Як можна стверджувати за мене, що я використовувала???
тому некоректно заявляти за мене чим я користувалась.
Господі, да нічого я не стверджувала....
вибачаюсь, вибачаюсь... я не стверджувала, нікого не від чого не відмовляла і нікого ні на що не вмовляла.... кому що подобається той тим і користується :girl_flag_of_truce:
бо ще про себе щось цікаве взнаю
:confused: а оце вообщє до чого???

Уляночка
28.05.2010, 10:39
А кріслом 1-2-3 ми з дитиною їздили
а можна пояснити туркові...я от придивляюсь на крсіла...є 1/2..і 1/2/3..а яким макаром дитині зручно і в 9 і в 36 кг в тому самому кріслі...бо це вигідна саме така категорія..економно однако...

---------- Додано в 09:39 ---------- Попередній допис був написаний в 09:38 ----------

ви Марчика в таке крісло зараз хочете садити?
йому ще рано таке
які всі ті дівчита неуважні:girl_haha:...мені групи 0 не треба ..треба від 9 кг...альо...прокидайтесь:girl_flag_of_truce:

sweetditya
28.05.2010, 11:07
А ми купили крісло від 9 до 36 кг фірми "Cybex". Купили на виставці, тому ціна була приємною, хоча воно не дешеве.Нічого на разі не можу сказати, бо чекаємо, коли дитина набере 9 кг:girl_smile:але мені дуже сподобалось що кріпиться дитина до крісла не через паски, а з допомогою м"якого столика, що забезпечує більшу площу навантаження під час удору. Ну і є ряд нововведень оскільки це крісло колекції 2010 року.

ola-lyola
28.05.2010, 11:13
а можна пояснити туркові...я от придивляюсь на крсіла...є 1/2..і 1/2/3..а яким макаром дитині зручно і в 9 і в 36 кг в тому самому кріслі...бо це вигідна саме така категорія..економно однако...
Я задавалась цим самим питанням, як вибирала крісло собі. Ми вже писали про цю категорію крісел ось тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40966&page=17
Це економно, але не дуже практично для дитини. Ось мої висновки - деякі виробники роблять додаткові маленькі насадки, які потім знімаються. Але головна різниця це як вже писали нахил крісла(менші дітки більше сплять) і пятиточковий пасок - у кріслах 3 категорії його нетреба - іде стаціонарний до авто. А от у групі 1-2 він необхідний.
Ще зверніть увагу на висоту крісла - в групі 1-2 крісла переважно мають підвищення, щоб дитині було зручно дивитись у вікно. А група 2-3 - для більших діток, без підвищення, дитинка більша і сідає в крісло сама. Ми мали проблему, як Ярка підросла її було важко посадити і витягти з крісла 1-2, а у крісло 2-3 легко сідає сама.
Хресна має універсальне, бо її синочок дуже крупненький, йому крісло його категорії було малувате, і купували спец. модель bebe confort, яка розширяється в плечиках, щоб не було з часом затісне.
Кожна дитинка індивідуальна, тому і вимоги до автокрісла індивідуальні.
Але буду жабою яка хвалить своє болото :girl_smile: з крісел категорії від 9 кг мені найбільше подобається MAXI-COSI Priori Xp ми його юзали майже 2.5 років і дуже задоволена ним. Наш особистий рекорд в ньому 1400 км без зупинки:girl_mad: і зараз я його лишила, як зберусь на другий "захід":girl_smile:

odree
28.05.2010, 11:23
з крісел категорії від 9 кг мені найбільше подобається MAXI-COSI Priori Xp ми його юзали майже 2.5 роківі мені воно найбільш подобається :) юзається з 2003року і ніц йому нема, надалі в прекрасному стані. правда ми вже з нього виросли, передали кумам

kati
28.05.2010, 11:27
для Марка, але 0 нам не треба, а требе 1+
а зараз де будеш возити чого не хочеш 0??
Підтримую Олю ми також відїздили в максі козі 9-15 кг., дуже класне кріселко було. А в подруги бебе комфорт - мені також воно дуже дуже подобається, там в додаток йде вкладиш для менших діток( може тобі якраз таке і тре якщо не хо 0 купляти) і воно розсувіається ще по ширині троха
Зараз максі козі 2/3 ,нормальне але дуже бракує ліжачого положення...ну але нічго не поробиш ця категорія вже вся така

loreniya
28.05.2010, 19:19
хто знає, в бусі на ртетій ряд сидінь можна крісло ставити? бо в нас другого нема, а на перший точно ніззя....

bioland7
28.05.2010, 21:50
Зараз максі козі 2/3 ,нормальне але дуже бракує ліжачого положення...ну але нічго не поробиш ця категорія вже вся така
Не вся така, казала я тобі Катрусь "заїдь подивись на цю категорію фірми Cybex",ось ці крісла власне цієї групи і прославились тим,що мають хоч невеликий,але нахил, його можна пристосувати до нахилу автомобільного сидіння, саме тому воно придатне для всіх видів автомобілів,детальніше тут http://www.mybuy24.net/ua/magazyn/desrciption/item/avtokrislo-cybex-solution-x-saibeks-soljushn-iks-kolekcija-2010.html?tx_ttproducts_pi1[backPID]=70&tx_ttproducts_pi1[cat]=0&cHash=e00820217a
А ми купили крісло від 9 до 36 кг фірми "Cybex". Купили на виставці, тому ціна була приємною, хоча воно не дешеве.Нічого на разі не можу сказати, бо чекаємо, коли дитина набере 9 кгале мені дуже сподобалось що кріпиться дитина до крісла не через паски, а з допомогою м"якого столика, що забезпечує більшу площу навантаження під час удору.
А це крісло групи 1-2-3 як писали тут економний варіант,але відрізняється від всіх інших крісел цієї групи (тобто від інших віиробників)тим, що має напівлежаче положення:girl_in_love:
http://www.mybuy24.net/ua/magazyn/desrciption/item/avtokrislo-cybex-pallas-saibeks-pallas.html?tx_ttproducts_pi1[backPID]=54&tx_ttproducts_pi1[cat]=0&cHash=bc5d0ab4af

kati
29.05.2010, 15:49
ці крісла власне цієї групи і прославились тим,що мають хоч невеликий,але нахил, його можна пристосувати до нахилу автомобільного сидіння
ну вот і я повелась на цу( максі козі теж має такий нахил) але по суті то дуже нехначний нахил, нормально всерівно не поспиш в такому положенні

Vероніка
29.05.2010, 17:02
Полювання на автокрісло.
На носі було перше день народження малого, і батьки вирішили подарувати в честь цієї події автокрісло. Звісно, дуже хотіла Maxi-Cosi Priori ХР. Чоловік разом з батьками об"їздив всі дитячі магазини, і там їх спіткала несподіванка - Maxi-Cosi, як в річку канули ! :confused: "Провідний спеціаліст" мережі Антошка пошипки повідомив, що їх зараз взагалі по Україні немає :ninja: (щось я не дуже в це повірила!).
Чекати ми не хотіли, тому вирішили обирати інший варіант. Зупинились на CHICCO Key1 X-Plus і Ramatti Venus Comfort. Чоловіку більше сподобалось перше, а мені друге, так його і купили (після 3! годин суперечок :cesored:)
Вже трохи покатали його, поки особливих претензій немає, але спинка волога часто (у Maxi-Cosi таке буває ?), і дуга для іграшок не дуже добре тримається. Подобається, що нахил спинки майже горизонтальний, малий часто засинає у ньому. Час покаже усі недоліки і плюси ! Ось такий у нас "трон"

http://s41.radikal.ru/i092/1005/a5/e2f6ade28ee4.jpg[

Уляночка
30.05.2010, 20:37
Це група 0+/1+ (від 6 міс. до 18кг.). Задоволені дуже. Регулюється ширина кріселка (боковини розширюються та звужуються), коли дитина спить, кладеться в лежаче положення.
а поясніть, пліз, група 0/1+...а пише від 6 місяців....тобто від народження тільки група 0 "котить"????

Іруня
30.05.2010, 20:50
у Maxi-Cosi таке буває ?

В нас теж Maxi-Cosi, правда, модель CabrioFix ( для маленьких ), то теж там, де головка і спинка, то потіє. Кріселко аж мокре.

Megan
31.05.2010, 12:56
бо в нас другого нема, а на перший точно ніззя....
а чого на перший ніззя? вожу на першому вже рік, ні один мєнт не спитав чого воно там стоїть. Та й правила дозволяють ставити на переднє сидіння.

Fleshka
31.05.2010, 13:10
ряд сидінь можна крісло ставити? бо в нас другого нема, а на перший точно ніззя....
На перший якраз можна. Навіть в інструкції до кріселка розписано, що мона кріпити до пасажира спереді і ззаді по бокам. Нізя тільки в центрі. А в нашому авто наразі тільки там ремінці безпеки в наявності. От замовили на бокові сидіння, щоб їздити по правилам безпеки.

Ніколь
31.05.2010, 13:19
тобто від народження тільки група 0 "котить"?
ага, тільки нульова группа...

Пупсик
31.05.2010, 13:24
А мене таке цікавить. Оскільки ми ще не розжились більш сучасною машиною (і невідомо коли то буде), то їздимо на Волзі 3110. Паски безпеки на задньому сидінні там не передбачені. То автокрісло взагалі нема можливості причепити чи як? А возити дитину на руках небезпечно. :( Хтось стикався з такою ситуацією?

Nastynya
31.05.2010, 13:53
Пупсик, так може на переднє і причепити? нам дісталося вчора в спадок від хресної малої чіко, ще не пробували їздити, тільки вдома качалися собі)))

Ніколь
31.05.2010, 14:01
То автокрісло взагалі нема можливості причепити чи як?
Слухай, а ремені безпеки немає можливості туда якось прилаштувати?
Колись, коли ми ще не знали що в нас є ізофікс, верніше були впевнені що їзофіксу у нас в машині немає... а чоловік страшенно хотів саме з ізофіксом кріселко, то в антошці, коли ми придивлялись до крісел, нам консультант сказав що в принципі якщо знайти умєльца, то оті кріплення для ізофіксу можна зробити ( виточити, зварити) вручну, фактично це такі пази в які защолкуються кріплення самого кріселка. Але я не знаю чи на це варто підписуватись.... хоча і не відомо що краще, зроблене добротно вручну чи фабричне виготовлення.

Megan
31.05.2010, 14:10
Паски безпеки на задньому сидінні там не передбачені. То автокрісло взагалі нема можливості причепити чи як?
В нас те саме. Саме тому крісло стоїть спереді.

MAXAMAK
31.05.2010, 14:14
найбільше подобається MAXI-COSI Priori Xp ми його юзали майже 2.5 років
і в нас таке кріселко- дісталось нам у спадок від племінника для першої доці, а тепер вже друга в ньому їздить. Задоволені ним повністю. Служить суперово - три дитини відвозило-а і ше три відвозить)))))). Єдине - це спати в ньому не дуже зручно-нахил маленький((((((.

Пупсик
31.05.2010, 14:17
Якось страшно на передньому возити, та і я не зможу сидіти коло неї. Треба буде майстрів питати, чи можна причепити ремені назад.

Megan
31.05.2010, 14:27
Ну в нас дитина трохи старша, тай сидить гарно..та і я їжджу за кермом, тому мені простіше.
Я думаю, що можна ремні поставити. Головне знайти хто би то зробив добре.

Ясь
31.05.2010, 14:39
вожу на першому вже рік, ні один мєнт не спитав чого воно там стоїть. Та й правила дозволяють ставити на переднє сидіння.
На передньому не можна у тому випадку, коли там є встановлена подушка безпеки пасажира. У нас, наприклад, немає, і дружина, коли сама за кермом, возить доню біля себе. А коли за кермом я - чіпляємо ззаду, і дружина сідає теж ззаду.

Пупсик
31.05.2010, 15:27
А в правилах дорожнього руху дозволене перевезення дитини спереду в автокріслі, бо я шукала, але щось такого пункту не знайшла?

Megan
31.05.2010, 15:42
А в правилах дорожнього руху дозволене перевезення дитини спереду в автокріслі,
Дозволено. Як ставили то дивилися в ПДР, щоб потім ніхто нам нічо не вішав на вуха.
На передньому не можна у тому випадку, коли там є встановлена подушка безпеки пасажира.
Навіть якщо вона встановлена, то може відключатися. При відключеній можна.

карапуз
22.06.2010, 14:27
Шукаємо кріселко для Мартина.Розглядаємо крісла групи 1-2-3.
Може хтось користується такими ,що скажете про якість ? :girl_in_dreams:
Infinity
http://s41.radikal.ru/i094/1006/fb/e083e3a0eafe.jpg
або
Coneco
http://s42.radikal.ru/i095/1006/f7/485b84f86d18.jpg
Виробник Польща.

olerusya
28.06.2010, 16:14
підкажіть як визначити чи можливо у авто встановити крісло з системою Ізофікс?:confused:

---------- Додано в 15:14 ---------- Попередній допис був написаний в 13:51 ----------

додам що в мене іномарка, але далеко не останніх років випуску, а ще до 2000р! Куди то треба заглядати? під заднє сидіння? Підкажіть!:girl_phone1:

Ніколь
28.06.2010, 22:00
Куди то треба заглядати? під заднє сидіння?
на задніх сидіннях між сидушкою і спинкою вглибині мають бути такі направляючі до яких кріпиться кріселко
виглядає приблизно отак ( буває що оті скоби заховані і пластикові футляри)
http://s47.radikal.ru/i116/1006/c9/e28b601976c3t.jpg (http://radikal.ru/F/s47.radikal.ru/i116/1006/c9/e28b601976c3.jpg.html)
отак воно виглядає на кузові автомобіля
http://i062.radikal.ru/1006/a1/c7ab0bbe5055t.jpg (http://radikal.ru/F/i062.radikal.ru/1006/a1/c7ab0bbe5055.jpg.html)
а так на кріслі
http://s57.radikal.ru/i155/1006/01/82ba3a0fc8fat.jpg (http://radikal.ru/F/s57.radikal.ru/i155/1006/01/82ba3a0fc8fa.jpg.html)

карапуз
28.06.2010, 22:52
Купили ми Мартину ,ось таке крісло.Наразі ,задоволені,і Мартину також подобається :girl_yes:.
http://s004.radikal.ru/i208/1006/ef/9a4b95d3e696.jpg

Rodionochka
07.07.2010, 12:54
Це фірми Конеко, на скільки я зрозуміла з фото. А де купували якщо не секрет? Ми шукаємо для малого від 6 місяців.

Olenya
07.07.2010, 13:21
А хто шось чув, чи має крісло Nania????

bioland7
07.07.2010, 13:34
чи має крісло Nania?
Що саме має?

Ніколь
07.07.2010, 13:58
А де купували якщо не секрет? Ми шукаємо для малого від 6 місяців
Ми свого часу розглядали конеко як вариант - найдешевше було купляти в маг.Карапуз на В.Великого, крім того можна було давши невеликий завдаток замовити крісло по каталогу вибравши по кольору і дизайну - в конеко кріселка 1-ї группи є двох видів ( різниця в дизайні оббивки чохла)

olerusya
07.07.2010, 14:04
А нам нарешті вчора привезли наше автокрісло!:girl_dance::radist:Таки зупинились на Espiro Optima, наразі дуже задоволені, якість, тканини, комфорттність - все СУПЕР, та ще й за такі гроші! Правда ще не обїздили, лише в хаті! Але вчора як доця в нього сіла то довго не хотіла вилазити! Сподіваюсь проблем в їзді не буде!:girl_curtsey:

Дівонька Зіронька
07.07.2010, 14:16
Таки зупинились на Espiro Optima
а де ви його купували і за які гроші? а там кріселко можна трошка нахиляти - щоб дитина не постійно сиділа а трошечки напівлежачи була?

Підкажіть ще таке - маю дуууже маленький бюджет, яке автокріселко можна взяти за невеликі гроші для дитини вагою від 9 кг до 25....

Iryna
07.07.2010, 14:22
І в нас таке ж автокрісло:girl_cool:, катаємося на ньому вже 2 міс., дуже задоволені, оптимальний варіант ціна\якість!
olerusya, я думаю, що твоя Януся теж буде його нормально юзати)))))

---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:19 ----------

Ми купляли на Південному за 1150 грн, а ще можна замовити через інтернет) воно дуже гарно кладеться, бо я саме шукала таке, щоб дитина могла зручно спати в дорозі (воно йде від 0 до 25 кг)

Дівонька Зіронька
07.07.2010, 14:30
а що ви можете сказати про це кріселко? чи наші ще не навчились робити якісно?http://mamindom.ua/product/1965.htm

Ніколь
07.07.2010, 14:31
яке автокріселко можна взяти за невеликі гроші для дитини вагою від 9 кг до 25....
от якраз конеко зеніт такої категорії
http://www.coneco.com.ua/index.php?go=zenith

bioland7
07.07.2010, 14:40
чи наші ще не навчились робити якісно?http://mamindom.ua/product/1965.htm
Як на мене, бачила його вживу, якість тканини і м"якість бажає кращого і то набагато,
крім того крісла цієї фірми не мають загальноєвропейських норм безпеки.

Дівонька Зіронька
08.07.2010, 00:02
:girl_sad: а я надіялася на той мамин дом...в нас на барахолці по 350 грн бу....
про конеко ось що пишуть на клумбі http://klumba.kiev.ua/carseats/coneco/zenith/

Ніколь
08.07.2010, 00:46
про конеко ось що пишуть на клумбі
це ж лише 1 відгук чи я більше не побачила? Мені свого часу навпаки попадались схвальні відгуки про ці кріселка.
Вирішувати звичайно вам, я просто запропонувала непоганий варіант за невеликі гроші...
Але Мамін Дом це взагалі табуретка обтянута тканиною...... я б не взяла навіть безплатно.

Іруня
08.07.2010, 14:19
Краш- тести автокрісел ( відео )
http://avtokrisla.com/crash_test_video.html

pacis
10.07.2010, 11:22
Доброго дня :)
Дівчата, часом немає у кого відгуків про автокрісла з столиком безпеки замість п"ятиточкових ременів. Той столик - ніби нова розробка, що за даними тестів більш безпечний, ніж ремені. Але якось воно не звично.
http://klumba.kiev.ua/img/carseats/cybex/m/cybex-pallas-chili.jpg
Хтось має такого плану кріселко? Як воно у користуванні?

Ніколь
12.07.2010, 14:54
Дівчатка, сьогодні задумалась над питанням як довго моя Юлька витримає в дорозі постійно сидячи в кріселку. Якщо їдемо вночі то вона зможе в ньому всю ніч спати і фактично не сильно ворушитись? Дорога передбачається приблизно 10 годин, якраз плануємо виїзжати в ніч щоб мала як можна довше спала...але чи зможе вона стільки проспати напівсидячи?
Як в кого дітки подібну дорогу витримували і як виходоли з положення в такій ситуації?

Megan
12.07.2010, 15:32
Як в кого дітки подібну дорогу витримували і як виходоли з положення в такій ситуації?
Ніколь, я не дуже пам"ятаю якого віку ваш Юлясік, але ми недавно їздили в Одесу. Виїжджали теж надвечір, прибл. 18-19год., доки могли їхали, зупинялись на перекус, то Остап собі побігав...потім десь год.22-23.00, він сказав, що змучився, то ми просто зняли крісло, і поклали дитину спати на заднє сидіння. Я відсунула пасажирське сидіння максимально до заду, за чоловіком поставили сумку, застелили все пледом, поклали подушку, накрили рушником і......наша птася встала в 06.30 із питанням "а де море???". За півгодини побачили море. Так і доїхали.
Може не все для вас буде зручно, але сподіваюсь, що щось таки використаєте для себе щоб вийти з такої ситуації.

Usmishka
12.07.2010, 15:35
Ніколь, у дальні поїздки ми завжди знімаємо крісло, я собі важко уявляю як то можна в одному положені висидіти-виспати більше трьох годин, ми завжди їдемо через ніч і мала спить на задньому сидінні а я її страхую всю дорогу щоб не впала.
Може по безпеці і не ахті, але явно зручніше.

Ніколь
12.07.2010, 16:18
я не дуже пам"ятаю якого віку ваш Юлясік
1.7

то ми просто зняли крісло, і поклали дитину спати на заднє сидіння. Я відсунула пасажирське сидіння максимально до заду, за чоловіком поставили сумку, застелили все пледом, поклали подушку, накрили рушником
тобто зробили імпровізований диванчик? взагалі ідея гарна, але я б так зробила якби ми десь встали перепочити ( до речі в вас легковушка чи бус що стільки місця вільного було для крісла?), на ходу я малу би так спати не поклала.....боюсь.....це трасса.......ми тими дорогами вже їздили, такого надивились що тепер їхати мала буде виключно в кріслі,

може по безпеці і не ахті, але явно зручнішедуже не ахті.... зібрались їхати машиною власне через мобільність і зручніть а тепер бачу що не така то вже і зручність(((.

І ще.... в багажнику будуть валізи +можливо візочок, якщо крісло зняти з сидіння його не буде куди в багажник покласти. Треба міняти машину на більшу )))

Sonne
12.07.2010, 16:22
Хоч ми і нечасто далеко з дитиною їздили, але нам виходило що півдороги (десь до 4 год.) мала спала в максимально розкладеному кріселку (в нас таке http://www.chicco.com.ua/shop.php?code=67793) , а решту - в мене на руках. Навіть для того, щоб Софія тих півдороги всиділа, то я викручувалася і примудрялася її цицею на ходу в кріселку присипляти. Інакше ніяк:(

Megan
12.07.2010, 16:30
( до речі в вас легковушка чи бус що стільки місця вільного було для крісла?),
В нас Жигулі. Ми просто возика вже не брали. Але якщо не хочете їхати, то краще просто стати всім разом перепочити..або зупинитись в якомусь придорожньому готелі. Хіба так. Але нам було краще їхати, оскільки сама траса від Умані до Одеси є широка, та й вночі машин менше, спеки немає (бо ми без кондиціонера). Але для чоловіка їхати всю ніч було без проблем, оскільки це у нього професійне.
ще.... в багажнику будуть валізи +можливо візочок, якщо крісло зняти з сидіння його не буде куди в багажник покласти. Треба міняти машину на більшу )))
Хіба ще є багажники на даху. Це також виручає.
Хоча ідея поміняти машину на більшу не така вже і погана:girl_wink:

Ніколь, а може таки краще поїздом, якщо така справа?

Ніколь
12.07.2010, 16:47
Але нам було краще їхати, оскільки сама траса від Умані до Одеси є широка, та й вночі машин менше, спеки немає (бо ми без кондиціонера).
от власне що нам також краще їхати а не стояти, минулого разу їхали вдень і тепер однозначно їдем в ніч,бо меньше машин, бо немає на дорозі драндулєтів які більше 80 не вижимають і лише створюють тянучки, бо сонце не шпарить у вікна і загалом прохолодніше, хоча в нас і є кондиціонер, нічна прохолота все одно краще. Чоловік також каже що йому все рівно коли їхати, він спокійний в тому плані, переживаю лище я))) головне доїхати до автобану.... а там вже не зупиняючись на крейсерській швидкості швиденько доїдем.
Багажник на даху класна штука але дорога.
А поїзд відпадає...... в силу багатьох причин. Якось мусимо придумати щоб машиною і щоб всім було зручно.

Megan
12.07.2010, 17:05
Якось мусимо придумати щоб машиною і щоб всім було зручно.
Тоді крісло,або якісь сумки десь в салон, на коврики...
Я 2 роки назад їздила поїздом, цього року машиною. Скажу, що краще машиною десь відчути якісь незручності (зле сісти, недоспати), але машиною їхати це значно краще. Все таки всього в руки не візьмеш, візмеш лише валізу, візок...і все. А з нами ще техніка малого на пляж, і м"ячики, і матрасик, і літачок, і жилетка...
Назад так само затарились, і кавуни, і персики, і абрикоси.
Повірте, що мала дитина не відчуває таких незручностей, як дорослі. Для неї це навпаки цікавіше, не так як вдома. А приїдете на місце - за денний сон все надолужите.
Гарного відпочинку.

Usmishka
12.07.2010, 17:38
Ніколь, сьогодні шукала чоловіку по роботі, то в компанії Віндроуз є рейс Львів-Сімферополь, вартість 70 у.о., вильоти по четвергах та неділях. Може так буде вам зручніше, тим більше що діти до 2 років тільки аеропортові збори.
Ми так літали 2 роки тому-зручно і швидко.

kati
12.07.2010, 17:41
Віндроуз є рейс Львів-Сімферополь, вартість 70 у.о.,
ого, то взагалі халява....

Ніколь
12.07.2010, 22:09
Ніколь, сьогодні шукала чоловіку по роботі, то в компанії Віндроуз є рейс Львів-Сімферополь
дякую, але нам не в Крим :smile:

карапуз
19.07.2010, 11:29
Дівчатка, сьогодні задумалась над питанням як довго моя Юлька витримає в дорозі постійно сидячи в кріселку. Якщо їдемо вночі то вона зможе в ньому всю ніч спати і фактично не сильно ворушитись? Дорога передбачається приблизно 10 годин.
Як в кого дітки подібну дорогу витримували і як виходили з положення в такій ситуації?
Ми вже другий рік їздимо з дітками на море.Проїзджаємо 1300 км в одну сторону. І Юстя ,і Мартинко ,сидить кожен у своєму кріселку ,і спить також у ньому.Звичайно ,спати у кріслах не дуже комфортно,але заради безпеки,можна трішки потерпіти.Ми час від часу робимо зупинки-поїсти,попити,трохи походити,бо у самих ноги терпнуть від тривалого сидіння.Чесно кажучи,минулого року дітки перенесли дорогу чудово і не скиглили.Цього року Мартинко час від часу вигукувая-"зняти" і показував на паски.Коли ми доїзджали до місця призначення,десь кілометрів за 100 ,взяла його на руки і він на руках спав.Але,нагадаю,що ми їхали 20 годин.:girl_impossible:
Ось так спали.Юсті ,правда ,ноги заважали,бо задовгі,але нічого.І ще ,чоловік відкидав машинні спинки разом з кріселками,виходили напівлежачі положення.
http://s57.radikal.ru/i158/1007/95/e0f8f8e256b2.jpg http://s15.radikal.ru/i188/1007/3c/1a8a4f39d822.jpg

Sonne
21.09.2010, 14:24
Стою перед вибором автокрісла для старшої. Так мені вже набридло, що вона скаче по машині, як гірська коза. Старе вона не надто любила, то може захоче щось новеньке. В когось було таке http://www.chicco.com.ua/cod-60855-Avtokreslo-Key-23.html#show-color-60855k97 чи таке http://www.chicco.com.ua/cod-79033-Avtokreslo-Key-23-Ultrafix.html#show-color-79033k97 ? Що скажете? Чи то буде даремна трата грошей?

Анута
21.09.2010, 14:34
Чи то буде даремна трата грошей?
автокрісло в будь-якому випадку не належить до категорії "даремної трати грошей" (при наявності автівки звісно).

В когось було таке
таких кріселок не мали, але скоро теж постанемо перед вибором кріселка старшої категорії для старшого, ну а молодший пересяде у його крісло :) Тому теж наразі придивляюсь

Sonne
21.09.2010, 15:25
не належить до категорії "даремної трати грошей"
Так чоловікові і скажу, а то він переконаний, що Сонька відмовиться сідати в крісло навідріз. Правду кажучи, я теж так думаю. Ну може вдасться заманити цукорочками. Як переконати дитину, що її місце в автокріслі?!

kati
21.09.2010, 15:33
Як переконати дитину, що її місце в автокріслі?!
спробуйте позичити на пару днів в когось кріселко і побачите. От мій сашка як не любив так і не любить крісла, сидить через раз.а коліжанка купила нещодавно машину, ну і крісло для 4-річного сина, так того за вуха не витягнеш з крісла

Usmishka
21.09.2010, 15:38
Перетерпіти крики при перших 5-ти поїздках, а далі вона втягнеться), зрозуміє, що в цей час можна чимось погратись в руках, все добре видно у вікні.
Наша іра також страшно кричала і виривалась десь в рік, але я не далась, то вона тепер біжить і сама хоче залізти тільки в кріселко.

Naturals
21.09.2010, 15:39
Може хтось має таке автокрісло (http://babykreslo.com/product/detskie-avtokreslo-prime-miglia-inglesina-zelenii/) або щось чули про нього?

Анута
21.09.2010, 17:48
він переконаний, що Сонька відмовиться сідати в крісло навідріз
діти такі речі відчувають. Тут має бути чітко так і так, і жодних компромісів.

знайома навчила кількома гулями. Катала по району і кілька разів різко гальманула. Можливо жорстко, але тут компроміс не проходить.

От мій сашка як не любив так і не любить крісла, сидить через раз
Каті, а як ви за кермом то де він?

Ніколь
21.09.2010, 18:05
Ну може вдасться заманити цукорочками. Як переконати дитину, що її місце в автокріслі?!
Я свою малу ні в чому не переконувала, ми просто посадили, защіпнули ремені і все, поїхали і не питались чи подобається чи ні, загалом вона поводить себе в кріслі нормально. Як їхали з відпочинку то дорога була довга і їй періодинчо хотілось з крісла вилізти, ну але її "хочу" в порівнянні з небезпекою на трассі навіть до уваги не бралось.
А може вам просто поясниити дитині що якщо вона не буде в кріселку і не дай боже якась аварія то всяке може статись.... чи розказати якусь історію мол дитинка їхала без крісла, машинки зіткнулись і дитинка загинула в аварії через те що не була в кріслі, а крісло в таких випадках дуже рятує. В вас вже доросла доня, мала б зрозуміти.

Sonne
21.09.2010, 18:39
я не далась, то вона тепер біжить і сама хоче залізти тільки в кріселко
А наш тато, не довго думаючи, зняв і залишив в прихожій. В певній мірі він був радий, що такі справи,бо то був його обов"язок садити Софію в машину:(

Анута
21.09.2010, 19:06
В певній мірі він був радий, що такі справи,бо то був його обов"язок садити Софію в машину
ще трошки і буде сама сідати ;) Трошки наполегливості.
в нас Павлусь навіть сам пристьогується. Знає, що як сяде і пристібнеться, то буде щось цікаве, десь поїде

а ось ще порада: в нас ще коли бували протести то наводили приклади героїв з мультиків. Маленькі Енштейни, Клуб Міккі-Мауса тощо. Там усі малята-герої пристьогуються і на цьому увага якцентується ;)

Олюська
23.09.2010, 16:53
В кого є таке кріселко: Bebe Confort Iseos Neo (http://mamamarket.com.ua/product_info.php?cPath=52_71&products_id=4263)? З якого віку ви возили малечу? Бо воно належить до групи 0+/1. В характеристиках (на УМЦІ) вказано, що з 6-ти місяців, а в інструкції до кріселка пише, що з 0 до 6 міс. можна возити зі спеціальною вставкою. Не знаю, чи можна Юстину садити в нього.

bioland7
24.09.2010, 12:12
В характеристиках (на УМЦІ) вказано, що з 6-ти місяців, а в інструкції до кріселка пише, що з 0 до 6 міс. можна возити зі спеціальною вставкою. Не знаю, чи можна Юстину садити в нього.
Якщо є вставка, то можна.Вона якраз є в кріслах від народження для того, щоб маленькій дитині було комфортно в більшенькому кріслі .:)

Олюська
25.09.2010, 11:57
Якщо є вставка, то можна.Вона якраз є в кріслах від народження для того, щоб маленькій дитині було комфортно в більшенькому кріслі .
Я щось засумнівалася, бо на сайті виробника також пише, що від 6-ти місяців.
А як вам таке кріселко: Inglesina Prime Miglia (http://www.ymka.com.ua/product_info.php?cPath=22_56&products_id=1603)
Підбираємо для Олесі нове:)

Sonne
26.09.2010, 20:42
таке кріселко: Inglesina Prime Miglia
Як на мене 1 суттєвий мінус- немає ізофіксу. Та чи потрібне вам кріселко починаючи від 9 місяців? Такі універсальні кріселка показують гірші результати в краш-тестах.

Олюська
26.09.2010, 21:59
Та чи потрібне вам кріселко починаючи від 9 місяців? Такі універсальні кріселка показують гірші результати в краш-тестах.
А які радите брати? Група 2-3 розрахована на вагу від 15кг, нам 15кг хтозна коли буде, а з теперішнього кріселка Олеся вже виросла

Sonne
26.09.2010, 23:29
Скільки зараз важе ваша дитина? Моя має 14 кг, тож думаю разом з зимовим одягом до 15 дотягнемо. Тому придивлялася до групи 2/3, замовили таке http://www.chicco.com.ua/cod-79033-Avtokreslo-Key-23-Ultrafix.html#show-color-79033k97
За пару днів має бути в потрібному кольорі. З ізофіксом однозначно надійніше кріпиться, а кріселка чіко порівняно недорогі та й просто зовнішньо сподобалося.

Олюська
27.09.2010, 00:58
Моя має 14 кг, тож думаю разом з зимовим одягом до 15 дотягнемо.
12кг. до зими точно не дотягнемо 15кг, бо вона взагалі не дуже поправляється.

---------- Додано в 22:58 ---------- Попередній допис був написаний в 21:32 ----------

До речі, на сайті Автопапа пише, що група 2-3 - з 18кг (або приблизно з 4-ьох років)

Sonne
27.09.2010, 10:09
Вам і справді складніше. Але крім ваги, до уваги ще потрібно брати ріст. В сумнівних випадках радять звертатися до спеціалістів, тільки де таких знайти? Може вам буде корисний сайт www.avtodeti.ru Інформація на Автопапі очевидно пов"язана з тим, що попередня група 1 йде до 18 кг.

kvVItKA
02.11.2010, 16:54
Але крім ваги, до уваги ще потрібно брати ріст
100%, ми щось жостко з чоловіком провтикали...автокрісло люльку не купили, дитьо швидко набирало вагу і ми думали купити відразу те,що від 9-ти кг,але не знали, що то не тільки на вагу треба зважати. Вибрали вже RECARO Young Expert plus, але як виявилось нам до нього ще далеко. І тепер люлька нам вже ніби маленька, а категорія від 9 кг нам ще зарано, знов в пошуках. А хтось має автокрісло бренду BeSafe?

Usmishka
02.11.2010, 17:37
В кого є таке кріселко: Bebe Confort Iseos Neo? З якого віку ви возили малечу? Бо воно належить до групи 0+/1
В нас таке кріселко, але користаємо його вже з місяців 10, до того возили в напівлежачому, для дітей від 0 до 11 кг, я би навіть з тією вставкою маля туди класти побоялась, якась мені та вставка не альо, ІМХО.

bioland7
02.11.2010, 17:52
100%, ми щось жостко з чоловіком провтикали...автокрісло люльку не купили, дитьо швидко набирало вагу і ми думали купити відразу те,що від 9-ти кг,але не знали, що то не тільки на вагу треба зважати. Вибрали вже RECARO Young Expert plus, але як виявилось нам до нього ще далеко. І тепер люлька нам вже ніби маленька, а категорія від 9 кг нам ще зарано, знов в пошуках.
А чому не хочете купити автокрісло групи 0-1, вам його хватить до 4 років.
Плюс, точно підійде. І що найважливіше для маленької дитини - буде мати напівлежаче положення.:)

kvVItKA
02.11.2010, 17:59
А чому не хочете купити автокрісло групи 0-1
та хочемо...і щоб напівлежаче положення було і головне щоб кріселко встановлювалось проти руху, але покищо не знайшли такого,щоб сподобалось

Ная
24.11.2010, 23:33
Вибираєм для Софійки нове автокрісло групи 2-3,наразі зупинилися на Recaro Monza SeatFix
http://ymka.com.ua/product_info.php?cPath=22_54&products_id=640&osCsid=aosjro4bnpdglvu53cdq4nfnm6 Я от тільки не можу зрозуміти-кріплення ізо-фікс завжди йде в комплекті з кріслом,чи його треба купувати окремо?...,бо бачу,шо окремо продаються і коштують до півтори тис.... Може хто має таке автокрісло і може поділитися відгуками про нього?,буду вдячна))) Бо крісло там потрібне терміново,а вибір великий,як і діапазон цін на них...
І де у Львові найбільший вибір автокрісел,шоб глянути "вживу"?,бо шось де не підем дуже обмежена к-сть моделей:girl_nea:...

bioland7
25.11.2010, 11:01
І де у Львові найбільший вибір автокрісел,шоб глянути "вживу"?,бо шось де не підем дуже обмежена к-сть моделей...
Привіт, написала в пп за автокрісла фірми Сybex,де можна "вживу" порухати,побачити, і Recaro, до речі, там теж зможете побачити:girl_smile:,хоча особисто як на мене перша марка виграє по кількох пунктах в Рекаро, зможете собі порівняти.:)

ola-lyola
25.11.2010, 11:34
Я от тільки не можу зрозуміти-кріплення ізо-фікс завжди йде в комплекті з кріслом,чи його треба купувати окремо?...,бо бачу,шо окремо продаються і коштують до півтори тис..

Це кріплення йде окремо

Може хто має таке автокрісло і може поділитися відгуками про нього?,буду вдячна))) Бо крісло там потрібне терміново,а вибір великий,як і діапазон цін на них...
Ми маємо Recaro Start 2
У ТЦ Марк - є представник фірми у Львові, який все розкаже і покаже. Також можна глянути на моделі в Антошці а потім замовити в них (якщо маєте в Антошці 15% то вийде одинаково)

Ми замовляли через Польщу і вийшло значно дешевше. Але якщо Вам треба терміново, то так не підійде. Писала тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40966&page=27
А кріслом дуже задоволені.

Уляночка
04.12.2010, 18:45
дівчата,як думаєте,чи можна вже Маркусика в автокрісло таке садити..воно від 9 кг..він ще не важить 9 (десь 8500-8600)...чи така різниця в грамах не важлива...
це MAXI-COSI PrioriFix
http://i079.radikal.ru/1012/22/9bf972d82a35.jpg

Зануда
05.12.2010, 01:13
Це кріплення йде окремо
Все залежить від виробника як автокрісла, так і автомобіля. :) Наше авто має цю систему і автокрісло також.

в автокрісло таке садити.
А він у вас вже добре сидить? Бо річ не лише у вазі, але й у м"язах спини. Якщо дитина сама ще добре не сидить, тоді не варто поспішати.

Уляночка
05.12.2010, 01:17
він у вас вже добре сидить? Бо річ не лише у вазі, але й у м"язах спини. Якщо дитина сама ще добре не сидить, тоді не варто поспішати
але ж є 2 чи 3 положення (якщо не помилилась)....у возику ж сидить...в годувальному сидить....тоді "в чьом разніца"????

Ніколь
05.12.2010, 01:36
чи можна вже Маркусика в автокрісло таке садити.
Я думаю що саме садити ще рановато....а от зробити крісло напівлежачи і туди його тіпа покласти і ременями зафіксувати буде непогано. Так до речі Одрі колись робила, роповідала якось....

---------- Додано в 00:36 ---------- Попередній допис був написаний в 00:33 ----------

у возику ж сидить...в годувальному сидить....тоді "в чьом разніца"????
напевно хоча б в безпеці, в тому плані що якщо не дай Боже станеться ДТП, то скелет в дитини в 6-7 міс ще не настільки міцний або в сидячому положенні не отримати пошкоджень, ну і шийні позвонки ше на настільки міцні.
Ну і трясе в машині ( навантаження зайве на хребет) сильніше аніж в колясці чи тим більше в годувальному стільчику.

Зануда
05.12.2010, 01:37
Різниця у часі перебування. У візку він у вас ще мабуть напівсидить, в годувальному перебуває не настільки довго, щоб втомитись, а у абсолютно сидячому положенні йому ще може бути важкувато. Якщо крісло регулюється і має декілька положень, то оберіть наразі напівлежаче.
Ми маємо від народження до 18 кг( група 0-1)то воно має к-ка вкладок додаткових, які виймаються поступово по мірі підростання дитини. Дуже зручно, особливо, якщо врахувати той факт, що поки малеча спить у візку, то ми просто знімаємо люльку і фіксуємо її на сидінні авто, відповідно карсіт має канікули, а купили би менше, літом могли б і не влізти, довелось би продавати не скориставшись.

Іруня
28.01.2011, 13:48
А ми сьогодні купили автокрісло Renolux 360 для Єви. Має 3 положення спинки, обертається на 360 градусів, для легшої посадки/висадки дитини з машини. Я ним не можу натішитися. Сама би туди сідала і возилася :). Ось таке, тільке сіре.
http://ivasik.ua/cat/1545/product/14900/

Fechka
28.01.2011, 14:27
http://s009.radikal.ru/i307/1101/8a/5599899ce115.jpg
Детское автомобильное кресло Baby Shield 9-25 кг универсальной группы 1/2 для детей весом от 9-25 кг или возрастом от 9 мес. до 7 лет. Имеет сертификацию ECE R44/03. Безопастное и комфортное Удобная регулировка наплечных ремней 6 положений наклона автокресла Мягкие ткани высокого качества Современная, спортивная стилистика
Вес: 7, 2 кг
В нас таке! Йой! якесь не дуже зручне! Я не дуже задоволена-Нам подарували!! Вибирали,консультувались!!!і Вкладок не має! Проте фіксує дитину добре! А чи їй в ньому зручно! Не знаю!!! (Поки Златі було 10міс прийшлось підкладати під спинку подушку,бо великий кут згину)! Певне, з 2 років буде якраз! Доня-довго не сидить!.(може тому ,що вона взагалі погано їде в машині,не любить,вередує,товчеться мені з нею важко.. а з кріслом ще гірше....

Solomi
09.02.2011, 10:30
А хтось возить старших діток в автокріслах?

бо з якщо почнуть штрафувати за кріселка, то щось не хочу чекати - тьфу-тьфу

думали про той бустер, але воно виглядає якесь зовсім ненадйне, ніби придумали як "відмазку" ( щоб велике не купувати, а просто для гаїшників)

ola-lyola
09.02.2011, 10:39
А хтось возить старших діток в автокріслах?
Ми возимо завжди і всюди, але ми не дуже старші - 5 років. Маємо Рекаро старт, воно до 12 років, окремо сидіння купувати не планую, будемо їздити до 12 років, бо мені то окреме сидіння також не дуже.

Solomi
09.02.2011, 10:53
ми не дуже старші - 5 років.
моїй вже буде 9
то я тому думаю, може вона вже до 140 см доросте швидше:girl_in_dreams:

Іруня
10.02.2011, 13:48
А чим Вам бустер ненадійний? Бустер придуманий для того, щоб припідняти дитину на сидінні, щоб їй пасок безпеки не тиснув на шию. Бо якщо просто прищепити паском дитину до 140 см, без бустера, то у разі аварії її може задушити...
Мої обоє їздять в кріслах.

Solomi
10.02.2011, 14:04
А чим Вам бустер ненадійний? - здається , що ненадійно кріпиться, і здається що по боках не захищає

але я знаю, що тре робити коли здається:girl_cool:
мені , власне, треба купувати те, що перевірено - автокрісло

Soneliya
19.02.2011, 01:50
В нас таке! Йой! якесь не дуже зручне! Я не дуже задоволена-Нам подарували!! Вибирали,консультувались!!!і Вкладок не має! Проте фіксує дитину добре! А чи їй в ньому зручно! Не знаю!!! (Поки Златі було 10міс прийшлось підкладати під спинку подушку,бо великий кут згину)! Певне, з 2 років буде якраз! Доня-довго не сидить!.(може тому ,що вона взагалі погано їде в машині,не любить,вередує,товчеться мені з нею важко.. а з кріслом ще гірше..
Яка то модель і фірма?

Анута
19.02.2011, 10:49
думали про той бустер, але воно виглядає якесь зовсім ненадйне, ніби придумали як "відмазку" ( щоб велике не купувати, а просто для гаїшників)
так кажете ніби бустер наші придумали для наших гаїшників.
над ним теж за кордоном інститути безпеки думали.
Бустер добре для діток котрі вже старші, але не мають 140 см зросту. Саме цей зріст вважається достатнім аби використовувати стандартні ремені безпеки. Для менших - використання ременів є небезпечним.
Також для діток зростом менше 140 см потрібно відключати подушку безпеки, оскільки перевірено краштестами вистрілююча подушка є смертельно небезпечною для діток меншого зросту, тобто нижчих певного рівня.

фасолька
27.03.2011, 16:11
Я рада, що знайшла хороше автокрісло для донечки. Наш Сайбакс вже рік активно використовується і досі як новий! І краштести супер! І дитині зручно :-)

pip
04.04.2011, 00:59
А в мене автокрісло до 18 кг. але так як машина мала малий (14кг.) ще трохи буде головою впиратися в верх машини! І незнаю що робити! І придумати нічого не можу!((

Silence
07.04.2011, 14:03
В нас Maxi-Cosi Priori XP для молодшої ........... Я задоволена.
Якщо дозволяє фінансова можливість, то крісло потрібно брати з системою ISOFIX. Це система, завдяки якій крісло швидко і надійно кріпиться.

Так, і ми саме таке взяли для свого сина, дуже задоволені. Перед тим переглянули купу різних краш-тестів, і зупинилися саме на Maxi Cosi

irushka
13.04.2011, 20:59
Дівчата, порадьте, будь ласка, бо ніяк не можемо визначитись. Хочемо Матвійкові автокрісло купити. Зараз маємо таке лежаче категорії 0, але брали б/у, воно досить старе і не надто надійне виглядає, але досі ми їздили з малим не часто, а влітку плануємо в Карпати і взагалі час трохи частіше з дому вибиратись, тож не знаю якої категорії брати 0-18 кг чи +9 кг?

Іруня
13.04.2011, 21:13
Я би порадила брати 0-18 кг з можливістю нахилу спинки. Тим більше, що ви плануєте далекі поїздки. А в дорозі дитинка любить поспатки. В 9+, по-моєму, нема з наклонами. Але я можу помилятися. Ми своїм дуже-дуже задоволені
http://i042.radikal.ru/1104/dd/389e1671947b.jpg

zlatovlaska
13.04.2011, 21:34
http://i025.radikal.ru/1104/a6/093051611fee.jpg (http://www.radikal.ru)А ми маємо Geoby. Чесно кажучи не дуже подобається, погано кріпиться на сидінні, постійно зповзає зі свого місця.

MaryF
03.05.2011, 13:52
Дівчата а де є великий вибір автокрісел?

Iryna
03.05.2011, 14:19
не знаю якої категорії брати 0-18 кг чи +9 кг?
а ми взяли автокрісло 0-25 кг, в Карпатах вже були ....надцять раз і дуже задоволена, мала всю дорогу спить, нахили спинки теж є і ціна нормальна:girl_cool:
в нас таке http://www.anfisa.lviv.ua/index.php?categoryID=665навіть такого ж кольору

bioland7
03.05.2011, 14:42
Дівчата а де є великий вибір автокрісел?
А ще можете подивитись ось тут на вибір автокрісел німецьких марок на сайті www.mybuy24.net (http://www.mybuy24.net),у Львові є виставковий зал цього інтернет-магазину, де можете подивитись чи придбати будь-яке з крісел, які виставлені в магазині.
Особливо рекомендую марку крісел Сybex (http://www.mybuy24.net/ua/catalog/avtokresla/?set_filter=Y&arrFilter_pf[BRAND]=90), вони мають дуже м"яке сидіння,мають хороші оцінки крештестів, і мають гарну кольорову гаму.
http://i041.radikal.ru/1105/c3/90eeb49d7fc0.jpg (http://www.radikal.ru)

Marmulyadka
28.05.2011, 21:22
Начиталась я тут відгуків, але все-одно не можу визначитись. Тобто, я визначилась, але того, що хочу чомусь зараз нема в жодному магазині, (я про Максі-Козі Пріорі ХР). Дитині 1,5 року, тобто є висока ймовірність, що в дорозі вона захоче поспати. То на групу 1-2-3 навіть не дивитись? А з групи 1, окрім Максі-Козі, в ціновій категорії до 2 тис грн. яку марку обрати?

bioland7
30.05.2011, 10:44
То на групу 1-2-3 навіть не дивитись?
Чому не дивитись?? В цій категорії не всі виробники можуть похвалитись кріслом з напівлежачим положенням, але деякі все таки пропонують такі крісла, наприклад,
Cybex Pallas (http://www.mybuy24.net/catalog/gruppa-123-9-36-kg/avtokrislo-cybex-pallas-saibeks-pallas-kolekcija-2011/).

LILY
14.06.2011, 18:09
у Львові є виставковий зал цього інтернет-магазину

підкажіть будь-ласка де саме цей виставковий,бо нам постало питання про вибір крісла.дякую

bioland7
14.06.2011, 18:18
підкажіть будь-ласка де саме цей виставковий,бо нам постало питання про вибір крісла.дякую
На вул.Залізничній.Все решта в пп.:)

olangel
20.06.2011, 16:30
Підкажіть,яка різниця між
Maxi-Cosi CabrioFix
Maxi-Cosi PEBBLE
Maxi-Cosi Citi ???? а то вони мені такі однакові і по опису не відрізняються,а ціна відрізняється :girl_cray:

olenkastar
20.06.2011, 16:33
Maxi-Cosi CabrioFix
оо)) то я такий хочу:) а скільки він коштує у Львові? а то я шось лише по німсайтах дивлюся

olangel
20.06.2011, 16:45
а скільки він коштує у Львові?
1600-1700гр...

то я такий хочу
А чого саме цей???Чим вони відрізняються....Бо мені Максі-Козі ще підходять до візочка..

Galicija
26.06.2011, 01:53
Дівчатка, може в когось таке автокрісло TRAVEL EVOLUTION, CAM

http://ecobabyshop.com.ua/ukr/product/avtokreslo-travel-evolution-cam-238/
Поділіться враженнями, будь-ласка!

Іруня
26.06.2011, 12:01
Підкажіть,яка різниця між
Maxi-Cosi CabrioFix
Maxi-Cosi PEBBLE
Maxi-Cosi Citi ???? а то вони мені такі однакові і по опису не відрізняються,а ціна відрізняється

Ось на цьому російському сайті можете прочитати про відмінності.
http://avtokresel.net/index.php?cPath=149_150

Олюська
26.06.2011, 18:49
Особливо рекомендую марку крісел Сybex, вони мають дуже м"яке сидіння,мають хороші оцінки крештестів, і мають гарну кольорову гаму
Підтримую! Дуже класне крісло, м'якеньке, зручне. Коли купували, переживала, як воно буде з тим столиком безпеки. А зараз на практиці бачу, що така с-ма захисту набагато зручніша для дитини, бо ніде нічого не тисне, є де покласти руки, книжечку, печенько:) Ми дуже задоволені тим кріселком

Kobra
03.08.2011, 00:49
дівчата може хтось користується кріслом фірми Нанія? Які враження? (цікавлять не самі дорогі крісла цієї фірми) Або ще цікавлять враження від кріскл Baby Point, зокрема Fenix

Ніколь
18.01.2012, 02:19
підніму цю темку....
їздимо зараз в Максі-Косі пріорі ХР, там ваговий діапазон 8-18 кг, мала важить без пару граммів 22 кг...
по віку воно до 4 років, але я так розумію що це не основний показник.

то нам вже треба перелазити в крісло іншої категорії ?
а якої?
2-га категорія здається до 25 кг, а вони не за горами.
3- категорія це сугубо сидячий варіант для явно старших діток.
чи бувають автокрісла категорії 2-3 але такі щоб мали різні ступені наклону, щоб дитині в дорозі зручніше спати було? бо якщо мала спить сидячи, то в неї голова поступово або вниз висне або набік і також вниз, а в такій позі, в разі різких гальмувань і т.п. спати небезпечно. Чи то для нас кращє шукати группу 1-2-3, але вона напевно також не найкращій варіант бо ж місця може бути маловато якщо вона одночасно і на 1 группу ?
Але дитині лише 3 роки, і вона себе поводить в кріслі по дитячому, засинає в машині майже миттєво, та й взагалі ще тілобудова не як в 5 річних дітей. Що нам шукати таке щоб і спати було зручно і безпечно і щоб через рік-півтора знов не шукати альтернативу?

Я щось так особливо не задумувалась просто, а от останнім часом я коли її в крісло саджу то ледь ременями защіпаю. Я розумію що зараз в комбінезоні і т.д. і воно все займає місце, але все рівно, я ледь вже натягую ремені, з явним зусиллям ті ремені в замок стягую бо інакше так просто не защіпнути.

Анута
18.01.2012, 03:45
Ніколь, я думаю таки що ременів не вистарчає із-за зимового вбрання - самі таке проходили. Я б радила (звісно це моє ІМНО) почекати трохи з купівлею іншого
1. скоро весна і літо - одягу буде менше
2. ще трошки і малеча потягнеться догори і ті кг підуть в ріст.

думаю що хоча б до осені воно вам ще послужить

kati
18.01.2012, 12:56
ще трошки і малеча потягнеться догори і ті кг підуть в ріст
але ймовірно що тоді крсло стане замалим по висоті...
Саша теж мав максі козі пріорі...пересів з нього в 3 з копійками власне через те,що стало малим по висоті...голова вже була вище крісла а ремені навтіь на останній поділці йшли нижче рівня плечей..

Я купила теж максі козі,
http://img0.st.klumba.ua/img/carseats/maxi-cosi/m/maxi-cosi-rodi-airprotect-blue-note.jpg
там є дуже мінімальний нахил, буквально пару см можна зробити. Але спати в ньому всерівно не зручно.

Чи то для нас кращє шукати группу 1-2-3

вони не набагато більші за ваше- тож надовго його вам не стане

чи бувають автокрісла категорії 2-3 але такі щоб мали різні ступені наклону
здається ні. Вони вже всі суто сидячі

Анута
18.01.2012, 13:05
але ймовірно що тоді крсло стане замалим по висоті..
це ключове, щоб голову захищало.

Але спати в ньому всерівно не зручно
мені Павлуся шкода стає як засне і не має де толком тої голови притулити :(

Ніколь
18.01.2012, 13:44
а ремені навтіь на останній поділці йшли нижче рівня плечей..
О, приїде чоловік я ще гляну на якій поділці в нас ремені. Бо я не памьятаю щоб я їх на верх виставляла, але з іншого боку ми могли одразу на верхню поділку поставити, бо мала почала в ньому їздити після року і вже тоді була досить велика.

хельга
18.01.2012, 14:25
Коли Дані було 1 рік купили таке крісло http://ymka.com.ua/bebe-confort/avtokrislo-bebe-confort-iseos-tt-total-tension-p-155.html?osCsid=9gcfr5p3u3js6uqadhc78i1el3
Відслужило відмінно, але вже замале для нього, хоча ще катається в ньому. Планую його для Тимофія.
Шукаю крісло для старшого. Поки зупинилась на цій моделі http://ymka.com.ua/bebe-confort/avtokrislo-bebe-confort-hipsos-safe-side-p-153.html?osCsid=9gcfr5p3u3js6uqadhc78i1el3
Подобається те, що спинка знімається і залишається бустер. Є в когось така модель? Хотілось би почути відгуки.

kati
18.01.2012, 14:34
Коли Дані було 1 рік купили таке крісло
я Дімці зараз теж взяла бебеконфорт- передивившись купу крісел- в цьому таки найбільший кут нахилу, ну і сподобалось що воно регулюється по ширині. Нас ще немає 9 кг, але там є вставочка м"яка, якраз зараз нам добре так, бо в нульовці ми категорично не хочем возитися,хоч воно і до 13 кг, але лежаче положення малого вже дратує

Подобається те, що спинка знімається і залишається бустер
а максі козі теж. Мені здається що всі крісла цієї категорїї розкладаються на бустер

Usmishka
18.01.2012, 14:39
І в мене аналогічні проблеми: Iseos neo від Bebe confort переходить до Олесі, а для Іри я у пошуках.
Чи хтось має Чіко Кей 2-3
http://www.chicco.com.ua/thumbs/201112141201391323856899_400x400.jpg
Я так розумію що там ухилу спинки немає взагалі(
З максі козі сподобалась така модель, бо моя "бландінка" хоче виключно рожеве :girl_in_dreams:
http://babypark.ua/files/store_apendix_big7912_4898.jpg
Правда також цікаво тлумачення наклон спинки регулируется до положения "комфотный отдых";

Шукаю крісло для старшого. Поки зупинилась на цій моделі http://ymka.com.ua/bebe-confort/avto...6uqadhc78i1el3
Подобається те, що спинка знімається і залишається бустер. Є в когось така модель? Хотілось би почути відгуки.
Оце таклж сподобалось, але яка ціна?

хельга
18.01.2012, 14:45
я Дімці зараз теж взяла бебеконфорт- передивившись купу крісел- в цьому таки найбільший кут нахилу, ну і сподобалось що воно регулюється по ширині. Нас ще немає 9 кг, але там є вставочка м"яка, якраз зараз нам добре так, бо в нульовці ми категорично не хочем возитися,хоч воно і до 13 кг, але лежаче положення малого вже дратує
В нульовці і Тіма не хотів їздити. Так і лежить некористоване. Добре, що позичене. Декілька разів садила в Данилове, навіть засинав там, але взагалом капризує, тобто він взагалі капризує в машині. Ледве по місту переміщаємся, про далеку подорож і те, що я сама за кермом навіть думки поки нема. Покищо думаю, що в зимовому одягу йому не зручно, чекаєм весни :)
А Данилко з року просто відмінно сидить у кріслі, ніразу не капризував. На море в їздили, був період, коли на обід тільки в машині можна було приспати, то ми його катали-присипляли ;)

Ніколь
18.01.2012, 14:51
Чи хтось має Чіко Кей 2-3
Оль, а по найсвіжішим тестам (http://www.avtodeti.ru/krash_test_avtokresla/adac/), і для группи 2-3 зокрема, згадки про крісла чіко, як про безпечні, немає взагалі

kati
18.01.2012, 14:59
наклон спинки регулируется до положения "комфотный отдых";
гг..дуже комфортний..там по суті спинка і не рухається, основа трішки виїзджає вперед і створюється ніби невеликий кут нахилу

Ніколь
18.01.2012, 15:10
там по суті спинка і не рухається, основа трішки виїзджає вперед і створюється ніби невеликий кут нахилу
я думаю що це ще тому що дорослі діти мають довші ноги, і якби крісло розкладалось в нормальне лежаче положення то або салон в машині має бути великий, щоб дитина в тому кріслі не зачіпала за переднє крісло, або на переді має їхати хтось ну дуже маленький.
Кстаті, Кать, ти мала і Пріорі і зараз Роді. Саша в тих кріслах загалом займав однаково місця чи Роді разом з Сашею займає більше місця і вимагає більшого простору зпереду?

Бо в нас наприклад якщо Юлька в кріслі сидить то її ногам місця хватає і мені зпереду їхати нормально і зручно.

Якщо я Юльку кладу спати в машині - то відповідно щоб не заважати її ногам, свої крісло мушу добре так висувати вперед і колінами ледь не торкаюсь бардачка, а самі ноги мушу глибоко в салон аж під кінець килимків ставити, і їхати так не зручно.
І то ж в нас машина не є аж така маленька....
А вот два крісла, щоб і для меншої дитини я навіть не знаю як ставити. Прийдеться певно авто міняти.

Анута
18.01.2012, 15:15
дівчата, із своїх зауважень скажу (не знала, не було кому порадити тому так вийшло).
Дивіться щоб у тому кріселку для старших був трохи скат під попу, тобто колінця ніби трохи вище попи. У нас рівне і мені Павлусь постійно на ньому "зіскользує" вперед і капризує що йому не зручно. Це ще і від одягу залежить, але в комбезі зимовому просто скользить уперед, тому випрямляє ноги і намагається так утриматись в кріслі. Ну а як засне - то завал :( Тому теж думала те дороле крісло міняти. А ще якось недогледіла, що з нього окремо бустер не робиться... До бустера нам ще далеко, але все ж би хотілось щоб кріселко служило як має бути, а не для галочки

Ніколь
18.01.2012, 15:18
У нас рівне і мені Павлусь постійно на ньому "зіскользує" вперед
а скажіть яка у вас модель, щоб її викреслити з потенційних можливих варіантів?

kati
18.01.2012, 15:25
думаю що це ще тому що дорослі діти мають довші ноги, і якби крісло розкладалось в нормальне лежаче положення то або салон в машині має бути великий, щоб дитина в тому кріслі не зачіпала за переднє крісло,
ну так, а ще крісла цієї категоріі немають бази і кріплення в машині в них вже інше- саме крісло вже не кріпиться в авто, а тільки просто ставитьсяна сидіння, а ременями вже причіпляється разом з дитиною

аша в тих кріслах загалом займав однаково місця
приблизно однаково

Дивіться щоб у тому кріселку для старших був трохи скат під попу, тобто колінця ніби трохи вище попи
добре коли в авто спинка йде під нахилом, тоді то крісло зручніше стоїть. А ще ліпше коли можна регулювати нахил задніх сидінь...але таке рідко коли є

Ніколь
18.01.2012, 15:31
а ще крісла цієї категоріі немають бази і кріплення в машині в них вже інше- саме крісло вже не кріпиться в авто, а тільки просто ставитьсяна сидіння, а ременями вже причіпляється разом з дитиною
чому не кріпиться в авто? чи конкретно Роді не кріпиться?
Наше пріорі кріпиться штатним ременем авто, а дитина вже ременями крісла.
А я бачила кріселка 2-3 групи які кріпляться до авто безпосередньо ізофіксом, а дитина вже до крісла штатними ременями авто. Мені цей варіант здається оптимальним, і впринципі якраз таке і шукаю.

Анута
18.01.2012, 15:35
а скажіть яка у вас модель, щоб її викреслити з потенційних можливих варіантів?
BeSafe - по краш тестах дуже хороше, а от дитині вкрай незручно. Треба було купувати з дитиною (як і перше)

kati
18.01.2012, 15:36
чому не кріпиться в авто? чи конкретно Роді не кріпиться?
крісла категоріі 2-3 тримають дитину тільки 3-точковими ременями авто.

я бачила кріселка 2-3 групи які кріпляться до авто безпосередньо ізофіксом
так,здається є моделька конкорд и ще якась...але я не хотіла за 4 тисячі брати крісло. і правильно зробила, бо і так в ньому не їздимо практично, тільки на трасу

Ніколь
18.01.2012, 15:46
дається є моделька конкорд и ще якась...але я не хотіла за 4 тисячі брати крісло. і правильно зробила, бо і так в ньому не їздимо практично, тільки на трасу
да нє....сайбекс солюшн ікс 2 фікс 2 тисячі з копієчками. Конкорд трансформер - 2800. Обидва крісла зайняли найвищі бали в тестах.

Юлька в кріслі завжди, хіба якщо їдемо лише на сусідню вулицю внутрішніми дворами то може в мене на руках, але чим далі мені важче її на руках тримати, а без крісла навіть по місту я її не повезу. По своїй роботі до декрету я протягом 4 років мала можливість спостерігати розбиті машині, і в місті в т.ч. після того я навіть думки не допускаю про поїздки своїх дітей без крісел, і взагалі в мене після того кординально помінялись погляди на безпеку в авто.
Ну а по трассі, тим більше, на тих швидкостях, якось мені спокійніше коли крісло зафіксовано додатково і міцніше.

Ljolik
18.01.2012, 15:52
сайбекс солюшн
В нас для старших два такі крісла, я задоволена, дітям зручно. Середня в ньому спить, хоча воно і не розкладається. Єдиний мінус - три таких крісла в машину не влізе :girl_in_dreams:.

kati
18.01.2012, 15:55
тоді шукай з ізофіксом, мені то не було суттєво

Ніколь
18.01.2012, 15:56
Середня в ньому спить, хоча воно і не розкладається
а коли мала в ньому спить головна вниз не звисає? наскільки додає зручності під час сну ота опція регулювання місця для голови всередині підголовника? Чохол який? знімається, переться легко? при їзді без дитини крісла тарахкотять чи ні.
не розкладається - мається на увазі що воно ніяк вперід не висувається і як вже поставили в такому нахили завжди їздить?
Загалом в нас сидіння в машині такі що і сидіння трішки під кутом і спинка, так що коли на сидіння ставиться автокрісло, ну наразі наше пріорі, то навіть в ситдячому положенні воно не є аж таким вже сидячим, воно чуть назад відкинуте.
І ще, мене цікавить в сайбексі - коли дитина спить наскільки сильно голова в боки хитається, чи ті підголовники її добре фіксують і вона не болтається туди-сюди?

ola-lyola
18.01.2012, 16:04
я Дімці зараз теж взяла бебеконфорт
Маєте ІSEOS? - там спереду така ручка, яку треба повертати, щоб покласти в лежаче положення і спинка регулюється по ширині? Бебіконфорт ІSEOS мала моя сестра - була дуже задоволена ним, бо племінник крупненький і йому в багатьох кріселках спинка затісна була.
Ми як племінника брали з собою, то брали його з кріслом, але мене трохи замахувала та ручка, як засинав, треба було її довго крутити, бо наше клалося за одним рухом.

Юлька в кріслі завжди, І моя завжди, вона знає, що іншого варіанту як сидіти в кріслі в неї нема, тому вже навіть не пробує вилазити.
В нашому рікаро також система "комфортного" отдыха" спить нормально, я замічаю по голові, яка не мотиляється, бо якщо не опустити, то голівка падає, головне ззаду за дитячим кріслом підголовник в машині підняти, щоб був нормальний кут нахилу. Мінус - мені самі важко його перевести в положення спання, бо під вагою дитини підняти важко.
А ще недавно помітила що в нас у підголовнику колонки є, цікаво навіщо, якщо вона в машині якщо дажеко їдемо спить:girl_haha:

Ljolik
18.01.2012, 16:10
а коли мала в ньому спить головна внизх не звисає? наскільки додає зручності під час сну ота опція регулювання місця для голови всередині підголовника? Чохол який? знімається, переться легко? при їзді без дитини крісла тарахкотять чи ні.
Ні, не звисає, дитина сидить досить комфортно. В цьому кріслі попа якраз трохи вище колін, і нахил спинки такий, що дитина впринципі в перід не хилиться.Ті підголовники не дають голові сильно на бік завалюватись. Чохли за рік користування ще не прала - не має потреби, якісь незначні забруднення легко зчищаються. Під час їзди без дітей якось значного тарахкотіння не зауважила.
не розкладається - мається на увазі що воно ніяк вперід не висувається і як вже поставили в такому нахили завжди їздить?
Ну ми вже нічого не міняємо, ну але при двох кріслах і люльці на задньому сидіння там вже не дуже щось відрегулюєш. Добре що хоч прищіпати це все швидко призвичаїлись :girl_haha:
І ще, мене цікавить в сайбексі - коли дитина спить наскільки сильно голова в боки хитається, чи ті підголовники її добре фіксують і вона не болтається туди-сюди?
Не скажу що там аж така фіксація голови, трохи хитається, але не суттєво. Хоча то від дитини залежить, мої дрібні (19 і 15 кг відповідно). Все рівно будь-яке крісло треба з дитиною приміряти.

Ніколь
18.01.2012, 16:11
В нашому рікаро
у вас рекаро старт якщо не помиляюсь?
там в них дійсно є вбудована аудіосистема мол щоб дитина казочки в дорозі слухала )))
Рекаро мають добру репутацію, але відвалити 4 з гаком за крісло я не готова.
А серед рекаро мені дуже візуально подобається рекаро монза, але по даним 2010 року у цього кріселка задовільні результати, при його вартості за таку ж ціну є крісла з вищими показниками безпеки, тому напевно монза зі списку випадає.

---------- Додано в 15:11 ---------- Попередній допис був написаний в 15:10 ----------

В цьому кріслі попа якраз трохи вище колін
да? точно? тоді теоретично дитина має виїзжати з крісла як писала Анута. В нас наспкаи коліна вищі за попу і дитина сидить ніби в заглибленні і не виїзжає. Чи я не правильно зрозуміла?

kati
18.01.2012, 16:20
але мене трохи замахувала та ручка, як засинав, треба було її довго крутити, бо наше клалося за одним рухом.
я теж поки що не звиклась до тієї ручки)))

Ljolik
18.01.2012, 16:21
да? точно?
тю, сорі, то я затуркана написала не те :girl_blush2:, навпаки коліна вища. Я почитала, що Анута написала, і повторила то саме:girl_haha:. Дитина якраз не виїжджає вперід.

ola-lyola
18.01.2012, 16:21
там в них дійсно є вбудована аудіосистема мол щоб дитина казочки в дорозі слухала )))
Рекаро мають добру репутацію, але відвалити 4 з гаком за крісло я не готова.
Але наскільки я знаю дитині не можна навушників, бо слух погіршується, так що та система - єрунда якась...
Ми відвалили майже вдвоє дешевше, замовляли в Польщі.

подобається рекаро монза,
Ми також його розглядали, але там якщо я не помиляюсь ширина спини не регулюється, і воно якесь, як "живе", а Старт каркасне, якось більше купи тримається.

kvVItKA
18.01.2012, 16:44
BeSafe
в нас також їхнє, але не пряме, а власне має заглиблення
Дитина якраз не виїжджає вперід
хоч відвалили за нього 4 з копійками, по тестах йшло як найбільш безпечне, матеріали якісні і фіксувалось ізофіксом так щоб дитина до 2-х років могла їхати обличчям проти руху.
Мінус, що воно дуже багато місця займає, але в нас машини маленькі, і ще воно якесь дуже високе. Ну і малий впринципі його не любить, бо ми з самого початку протупили і їздили з ним на руках:(

Ніколь
18.01.2012, 16:54
Ну і малий впринципі його не любить, бо ми з самого початку протупили і їздили з ним на руках
я думаю це не є причиною.
В нас також не було крісла від народження, і ми взагалі коли мала була маленька чомусь дуже мало з нею їздили, і крісло купили коли малій був рочок. І мала в ньому їздить з задоволенням. І просто сидить і спить. Але вона взагалі любить сидіти і їхати, по сторонам дивитись.

хельга
18.01.2012, 17:11
думаю це не є причиною.
В нас також не було крісла від народження, і ми взагалі коли мала була маленька чомусь дуже мало з нею їздили, і крісло купили коли малій був рочок. І мала в ньому їздить з задоволенням. І просто сидить і спить. Але вона взагалі любить сидіти і їхати, по сторонам дивитись.
В нас аналогічна ситуація - машину купили, коли Данилові був рочок, відразу сів в автокрісло та ще й задоволенням. До того час від часу у діда в машині, таксі, все на руках. А Тимофій капризує і на руках і в кріслі.

HAPPY NATA
18.01.2012, 17:55
ми маємо RECARO Young Sport. воно призначене для діток від року до 12. має "положення для сну" - робиться невеликий нахил (правда, мені самій важко в те положення перевести - коли там дитина дитина спить - потрібно мати силу прокрутити ручки, тим більше вони з двох сторін крісла.). в тому положенні дитина, звичайно, не лежить, але це комфортніше, ніж сидячи. голова може трошечки хитатися в сторони (для цього подушку, напевно, треба докупити). але з крісла дитина не з*їжджає, щоб вперед похилилась, треба вже таааааак різко загальмувати :girl_crazy:
кріслом дуже задоволен і, якісне, зроблено в Німеччині, оббивка знімається і переться в машинці. має гарні висновки за результатами краш-тестів.
звична ціна - 3500, але зараз можна купити за неповних 3000.
ще раз нагадаю - воно придатне до 12-річного віку дитини!

kvVItKA
18.01.2012, 18:19
ну ми з малим їздили практично від народження, більші відстанні наприклад на Закарпання в 4 місяці, але він спав трохи в люльці, трохи на руках, в основному бавився, ну бо в нас не той варіант, що машина рушила-дитина спить, на жаль. Зараз щоб посадити в крісло треба домовлятись, але останні дві поїздки на село майже 200 км сів-заснув-прокинувся-побавився айпадом і без криків.
я думаю це не є причиною.
І всетаки в нашому випадку думаю причина в тому, бо: якщо ми йдем до авто двоє ( я і малий) то сідає і іде, якщо з чоловіком то сідає і їде, якщо в машині є я то крик, хоче на руки і все. В чоловіка на руках кричить, в крісло не посадиш бо вигинається. Практикуємо зараз такий сценарій, муж з малим йдуть в машину він його садить і тоді телефонує мені, я виходжу і пошуріку на переднє сидіння сідаю. от такі фокуси:girl_haha: Якби відразу їхав в кріслі, або якщо дитину почати з року возити і вже в кріслі думаю проблем би не було. Наш малий не знає чому раз так, раз сяк і звичайно що приємніше притулитись до мами ніж самому сидіти в кріслі. тому маємо концерти. Тут бачу тільки свою вину і потрохи ситуацію виправляємо, зате маю науку , що з наступною дитиною так робити не буду:)

SoLana
18.01.2012, 18:35
Тут бачу тільки свою вину
Не нада так на себе:girl_cool:, моя мала практично з піврічного віку їздить в кріслі, так от спочатку все було ок, їздили з нею за кордон, проблем не було, зразу засинала, коли прокидалася то могла побавитися, після року в дівчини настрій помінявся, і категорично не хотіла в крісло, зараз їй півтора (правда нове вже крісло, згідно віку), але їде вже спокійніше, тьфу, тьфу:connie_pull-pigtail.

Iwka
19.01.2012, 10:10
Тут бачу тільки свою вину і потрохи ситуацію виправляємо, зате маю науку , що з наступною дитиною так робити не буду
Тойво, звинувачувати себе не тре, то не поможе ;)
В нас Гриць в машині з 1,5 річіного віку, крісло купили через 2 місяці, зразу не було як.
Перших кілька раз були страшні протести, але я за кермом, і в мене просто не було іншої можливості брати Гриця з собою як тілько в кріслі, то навіть як муж був з нами - все-рівно не брали на руки, а пояснювали що Кожен має своє крісло, і кожен прищіпіється. Тепер в дитини рефлекс - сам залазить, бо знає шо машина не поїде поки не будуть всі прищепнуті.

Але діти різні ;)

П.с. дякі всім дівчаткам за описи крісел, зараз також шукаємо якись варіант групи 2-3 бо Грицькові тіснувато вже в тому що маємо...

Анута
19.01.2012, 10:40
Перших кілька раз були страшні протести, але я за кермом, і в мене просто не було іншої можливості брати Гриця з собою як тілько в кріслі, то навіть як муж був з нами - все-рівно не брали на руки, а пояснювали що Кожен має своє крісло, і кожен прищіпіється. Тепер в дитини рефлекс - сам залазить, бо знає шо машина не поїде поки не будуть всі прищепнуті.
головне у цьому питанні послідовність: раз машина, значить кріселко. А не раз так, а раз так. Тоді дитина не розуміє чому сьогодні треба в кріслі, а вчора було без нього.

HAPPY NATA
19.01.2012, 16:36
головне у цьому питанні послідовність: раз машина, значить кріселко. А не раз так, а раз так. Тоді дитина не розуміє чому сьогодні треба в кріслі, а вчора було без нього.
100%! для мене це теж завжди принциповий момент. саджу в крісло і прищіпаю навіть якщо проїхати треба уквально 50м...

olangel
19.01.2012, 17:54
RECARO Young Sport
+100 суперове крісло! Ми з чоловіком давно його вибрали для малого як він старший буде)

Іриска
20.01.2012, 18:58
я от знайшла на італ сайті таке крісло від 0, чи вартує таке брати чи краще таки переноску? там пише, що забезпечується горизонтальне положення

http://s018.radikal.ru/i514/1201/6f/19269a7c66fd.jpg
і така подушка/комір прикольна
http://s018.radikal.ru/i508/1201/ff/ed3744b51d3e.jpg

olangel
20.01.2012, 19:17
Чесно кажучи, я довго боялась в автокрісло класти дитину, хоч і від 0 написано але він тільки зарас там нормально вмощується.... Просто підкладалу ковдрочку, щоб він там міг лежати, а то за дуже скрюченийй був... А в цьому варіанті, то хіба в живу треба бачити на скільки горизонтально там дитинка.... Ну і переноска зручнійше, бо це мала дитина, вона засне, ви ж її не будите будити для того щоб перекладати, як треба з машини вийти наприклад по магазинам?

kati
20.01.2012, 20:59
чи вартує таке брати чи краще таки переноску
якщо не плануєш багато з дитиною їздити-то можна брати. Але якщо їздити щодень, краще для маленьких переноска, тим більше якщо плануєш сама за кермом, переноску можна поставити на шасі і їхати( я сама так все літо проїздила)

ola-lyola
22.01.2012, 14:02
чи краще таки переноску?
І я б радила переноску - з власного досвіду - наша найчастіше в машині засинала, то брали той кошик та й несли - в гості, до бабусь, і вона там досипала. А з кріслом не візьмеш, а якщо витягати - розбудиш.

Юкола
22.01.2012, 14:47
Вперше в "далеку" подорож поїхали, коли синулі було 4 міс: 90км в гості і назад. В крісло категорично не хотів. Спав на руках, тільки перекладала - ридав. І так з кріслом було весь час. Пересадити можна було тільки якщо міцно на руках заснув. Коли прокидався, то ні секунди не хотів там сидіти. Точніше в кріслі сидів, але щоб його паскми не пристібали.....
мали типу такого
http://babypark.ua/files/store2616.jpg
І не можу сказати, що незручне було. Спати зручно, бо відкидалося і дитина лежала, як в люльці.

Зараз їздить в кріслі для старшеньких дітокт МаксіКозі, тип такого
http://babypark.ua/files/store5429.jpg
Дуже йому подобається, сам в нього залазить. І мені зручно, що крісло повертається, особливо, якщо виходити-сідати - повернула крісло, відстібнула і пішли.
Малому зараз 3.5р.

---------- Додано в 13:47 ---------- Попередній допис був написаний в 13:43 ----------

і така подушка/комір прикольна
класна річ! Дуже зручно. Ми окремо купували.

Ніколь
22.01.2012, 23:36
Сьогодні обьєктивно оцінили з чоловіком наше кріселко і прийшли до висновку що треба його міняти і то вже. І тут вже те що мала в комбезі ролі навіть великої не грає.
Голова повністю стирчить вище крісла, тобто голову крісло вже не захищає взагалі, ремені на вищій поділці встановлені, але також ледь внатяжку защіпаються. І в плечах воно вже вузеньке....
Так що піде наше крісло на тимчасовий відпочинок.
Тепер прицільно шукатиму більше крісло.

Анута
23.01.2012, 01:13
Голова повністю стирчить вище крісла
це для мене стало б основним аргументом.

висока паняночка у вас буде ;)

Ніколь
23.01.2012, 02:14
це для мене стало б основним аргументом
ну да, цього нюансу вже достатньо аби пересідати в більше крісло.

---------- Додано в 01:14 ---------- Попередній допис був написаний в 00:16 ----------

І я б радила переноску
а переноска кріпиться в машині як? виключно на платформу з ізофіксом, чи її ременями також зафіксувати можна ( правда не уявляю як)?

kati
23.01.2012, 10:07
а переноска кріпиться в машині як? виключно на платформу з ізофіксом, чи її ременями також зафіксувати можна
переноски ,здається,не кріпляться ізофіксом, а лише штатними ременями..ну а дитинека 5-точковим внутрішніми

SoLana
23.01.2012, 11:34
а переноска кріпиться в машині як? виключно на платформу з ізофіксом, чи її ременями також зафіксувати можна ( правда не уявляю як)
Можна і так (є платформа з ізофіксом), а можна і ременями. Окремо переноски з ізофіксом немає здається.

kati
23.01.2012, 11:35
(є платформа з ізофіксом),
точно точно...треба докупляти окремо ще платформу тоді

Lyudvig
23.01.2012, 11:48
Зараз користуємося таким кріселком Inglesina Huggy Multifix:http://detistyle.ru/UserFiles/Image/Avtokresla/Avtokreslo%20Inglesina%20Huggy.jpg

входит в группу 0+ и предназначено для перевозки малышей от рождения до 13 кг
корпус автокресла изготовлен из ударопрочного пластика
кресло оснащено современной системой усиленной боковой защиты
автокресло устанавливается на заднем сидении автомобиля против хода движения при помощи штатных ремней безопасности или при помощи базы для автокресла (докупается отдельно)
автокресло может быть установлено на переднем сидении в том случае, если отключена подушка безопасности автомобиля
кресло укомплектовано трехточечным ремнем безопасности с мягкими плечевыми накладками
автокресло оборудовано системой крепления Easy Clip, при помощи которой оно быстро и легко устанавливается на шасси колясок Inglesina или на базу для автокресла
кресло имеет удобную ручку для переноски, которая может регулироваться в 4 позициях
складной капюшон защитит малыша от прямых солнечных лучей
автокресло можно использовать как качалку
обивку автокресла можно снимать и стирать при температуре 30 градусов
размеры (Г х Ш х В): 68 х 42 х 55 см
вес: 3,5 кг

Воно кріпиться на базу Isofix, таку: http://www.baby-ko.com.ua/uploads/images/products/norm/item_12679_1_8460026.jpg
Платформа для автокресла Inglesina Huggy Multifix c системой Isofix предназначена для установки детского автокресла на сидении автомобиля при помощи системы Isofix. Система Isofix - это самая совершенная на данный момент система крепления автокресел.

Дополнительные характеристики:
крепится к сидению при помощи системы Isofix
обеспечивает устойчивое положение автокресла в любой ситуации

Як на мене, то зручне і безпечне крісло: в машині воно міцно зафіксовано Isofixом, а коли треба витягнути крісло з машини, то воно кріпиться на шассі візочка, не потрібно будити дитину, щоб переложити у візочок.

http://images03.olx.com.ua/ui/11/00/91/1307989490_213669991_2--Inglesina-Huggy-0-13--.jpg

Правда, нам це кріселко вже також малувате, на днях має приїхати нове, я вирішила не зраджувати Inglesini, мені подобається їхня якість, вибрала таке :Inglesina Amerigo Isofix :
http://www.inglesina.com/sites/default/files/AMERIGO-ISO-RED_0.jpg?1320308383
входит в группу 1 и предназначено для перевозки малышей от 9 до 18 кг
автокресло имеет собственную базу и удобную подножку
корпус автокресла изготовлен из ударопрочного пластика
кресло оснащено современной системой усиленной боковой защиты
угол наклона автокресла может регулироваться в 4 позициях
автокресло устанавливается на заднем сидении автомобиля по ходу движения при помощи системы Isofix
кресло укомплектовано пятиточечным ремнем безопасности с мягкими плечевыми накладками
ремень имеет централизованную систему регулировки
обивку автокресла можно снимать и стирать при температуре 30 градусов
размеры (Г х Ш х В): 62 х 44 х 72 см
вес: 13,8 кг

Я до чого веду: Іриска писала, що знайомий їде в Італію і може ій привезти візочок, то я подумала, що, заодно може і автокрісло привезти :girl_blush2:

Натуля
28.01.2012, 20:31
Дівчата, тут є власниці трьохдверних машин? Наскільки незручно ставити дитячі автокрісла в такі авто і добиратись до них, особливо з найменшими дітками? Дуже-дуже незручно? Чи "как нибудь так" можна прилаштуватись?

DesperateHousewife
28.01.2012, 20:45
а переноска кріпиться в машині як? виключно на платформу з ізофіксом, чи її ременями також зафіксувати можна ( правда не уявляю як)?
В нас переноска кріпиться ременем на задньому сидінні. Але чесно сказати, мені то не дуже зручно, бо то доволі тяжко - в рамі кріселка є спеціальні типу отвори, куди треба запихнути ремінь і потім його защіпити, але ремінь йде в таку тугу натяжку, що то в мене забирає купу часу і зусиль, і виходить що легше дитину витягнути з переноски і нести на руках, ніж потім ту переноску фіксувати. Хоча в нас вона стає на шасі, але мені простіше кинути в машину ерго, і якщо від парковки далеченько йти, то нести дитину в ерго.

olangel
29.01.2012, 22:11
Дівчата, тут є власниці трьохдверних машин?
Ага,є))) тяжко, але звикається))))
Я от думаю, що тяжче буде коли дитинка підросте...

Lambda
31.01.2012, 16:54
Дівчата, а хтось користувався автокріслом зі столиком безпеки (kiddy, cybex), а не ремінцями?
Наскільки зручно у ньому маленькій дитинці?

чоня
18.02.2012, 21:21
а що можете сказати про Автокрісло Nania Beline Furia Ferrari групи 1/2/3(9-36 кг.)?

bioland7
18.02.2012, 21:30
що можете сказати про Автокрісло Nania Beline Furia Ferrari групи 1/2/3(9-36 кг.)?
Цей виробник робить крісла економ варіанту. Тобто вони достатньо дешеві,але
їх якість відповідно теж середня,якщо порівнювати з кріслами фірм Cybex, Recaro,Romer. Тканини в них досить якісні, правда крісла твердіші порівняно з кріслами,які вказані вище.

чоня
18.02.2012, 21:59
а в ньому є лежаче положення?

AnnaSui
18.02.2012, 23:18
а в ньому є лежаче положення?
Спинка не розкладається
Я продаю зараз таке крісло....

guculyanka
19.02.2012, 15:57
Дівчата, а хтось користувався автокріслом зі столиком безпеки (kiddy, cybex), а не ремінцями?
Наскільки зручно у ньому маленькій дитинці?

Наскільки маленькій?
Ми маємо KIDDY Energy Pro (http://веселая-семейка.рф/product/kiddy-energy-pro-classic/). Сьогодні сина перший раз посадили в те крісло, то дуже зручно. Дитині 1р 2 міс.
Люльку теж мали Кідді.
Старшу пересадили в Kiddy Discovery Pro (http://kiddy-ukraine.com/pages/90.htm). Після столика вона не може звикнути до ремня, що тримає її..
http://i2.price.ua/img/newcat/4508/kiddy_comfort_pro_1.jpghttp://kiddy-russia.ru/UserFiles/Image/avtokresla/kiddy_discovery_pro/Discovery_071_600.jpg

bioland7
19.02.2012, 18:05
Старшу пересадили в Kiddy Discovery Pro. Після столика вона не може звикнути до ремня, що тримає її..
Guculyanka, це все залежить від дитини.
В мене знайомі пересадили малого з крісла 0 в крісло зі столиком, то він ніяк не міг
в ньому всидіти, намагався вилізти. Врешті купили йому крісло групи1, а це зі столиком залишили на пізніше.

---------- Додано в 15:05 ---------- Попередній допис був написаний в 14:58 ----------

Спинка не розкладається
спинка не може повністю розкладатися, ці крісла мають напівлежаче положення,
в принципі,стандартне для цієї групи.

mokhnatska lesia
19.02.2012, 18:54
а в нас таке крісло (9-36 кг)
http://s41.radikal.ru/i094/1202/f9/dda3a20ae36ft.jpg (http://radikal.ru/F/s41.radikal.ru/i094/1202/f9/dda3a20ae36f.jpg.html)

задоволені дуже, тканина не парить, підлокітники зручні, сидіння широке, легко причіпляється і ціна порівняно не висока 980 грн., вироблено в Польщі, фірма Еспіро.

AnnaSui
21.02.2012, 11:52
Цитата:
Допис від AnnaSui Переглянути допис
Спинка не розкладається
спинка не може повністю розкладатися, ці крісла мають напівлежаче положення,
в принципі,стандартне для цієї групи.
Ні, саме ця модель не має навіть напівлежачого положення.
В нас є ще кріселко Максі-козі Роді, так в ньому збоку є ричажок, за допомогою якого спинка трошечки нахиляється.

Натуля
21.02.2012, 12:13
Дівчата, а на що потрібно звертати увагу в першу чергу при купівлі автокрісла б/у. Я не про зручність/комфорт, а про технічні сторони- замки, кріплення, корпус... Є якісь слабкі місця?

kati
21.02.2012, 12:26
при купівлі автокрісла б/у
подивіться чи не було вонов дтп-зніміть чохол і огляньте каркас-чине тіснутий, не клеєний

guculyanka
21.02.2012, 19:46
Guculyanka, це все залежить від дитини.
Згідна.
Наразі Ренатикові дуже подобається зі столиком.
Анжеліка каталась 3 рази і все жаліється на ремінь. Думаю, звикне.

napoleona
22.03.2012, 20:45
Збираємомь придбати автокрісло. От і виникло запитання чи брати крісло для 9-18кг чи 9-36кг. Тобто крісло 1-ї категорій чи 1-3?

Ніколь
22.03.2012, 20:50
в вашому віці я би радила не економити і взяти 1 группу ( 9-18)

napoleona
22.03.2012, 21:43
я би радила не економити і взяти 1 группу ( 9-18)
ми зупинили вибір на RECARO Young Sport