КПК

Показати повну версію : Де у Львові знайти...

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

kati
12.05.2009, 12:26
ааа знаю, я там теж купувала ремінчик чорний собі....забула про той магазин, дякую, заїду туби:))

Lyudik
12.05.2009, 14:24
Дівчата, підкажіть, будь-ласка, де можна знайти -
Силиконовые чашечки - накладные чашечки из силикона, держащиеся на груди за счет клейкой основы. Приподнимают и поддерживают грудь. Незаметны даже под откровенными нарядами: с открытой спиной и глубоким декольте.
Потрібні замість бюстгалтера під випускне плаття...
Знайомі попросили у Львові пошукати, а часу нема...

Usmishka
12.05.2009, 15:03
Силиконовые чашечки - накладные чашечки из силикона, держащиеся на груди за счет клейкой основы. Приподнимают и поддерживают грудь. Незаметны даже под откровенными нарядами: с открытой спиной и глубоким декольте.

Моя сестра купувала в магащзинчику з білизною на Південному, думаю є практично в кожному, років зо два-три тому вартувало таке задоволення біля 60 грн, сестра дуже задоволена, каже тримається добре, користується і сьогодні.
правда, один нюанс, як на мене, річ хороша для того в кого розмір бюсту невеликий, бо форму як таку не корегує та не підтримує, виконує радше функцію прикривно-естетичну:)

kati
12.05.2009, 15:09
Я ще бачила такі у вигляді окремих чашечок та у вигляді бюстика без шлейок- повністю силікон- мені здається так краще

Siania
12.05.2009, 15:27

Я міряла таке добро на Шуварі в торговому центрі. Доречі, в них ще були накладні силіконові попки:ninja::xaxa::xaxa::xaxa:

Нікуся
12.05.2009, 15:46
. Доречі, в них ще були накладні силіконові попки:ninja::xaxa::xaxa::xaxa:

Бідні чоловіки- женяться, а потім жінка починає знімати: накладні вії,накладні нігті, перуку, силіконові чашечки для бюсту, силіконові чашечки для попи...:xaxa:

Галченя
12.05.2009, 17:22

Бачила на Шуварі в павільйоні з весільними сукнями. А ще є на Куліша в маг. "Все для тебе"

Lyudik
13.05.2009, 11:25
Дівчатка, дякую всім за відгуки!!!
Знайшла вчора в ЦУМі в вигляді з"єднаних чашечок, ціна того добра 180 грн:8:...

renata_m
13.05.2009, 15:03
Дівчата, може хтось десь бачив. Де купити джинсову спідницю фасону олівець (по фігурі) с завищеною талією-корсетом.

Щось такого типу:

http://slando.com.ua/photos/live/24/10757124_1_F.jpg

Дякую.

біла-гарячка
13.05.2009, 15:57
дівчатонька, підкажіть будь ласка, де у Львові можна купити калейдоскоп. терміново потрібен для подарунку!!!!

Іриска
14.05.2009, 13:28
я купувала під весільне плаття на Південному, ТЦ Галичина на 1 пов. десь справа є маг. з білизною 60 грн.

Галченя
14.05.2009, 15:41
Підкажіть будь ласка де можна знайти не дорогий але хороший спальник на подарунок?
Може хтось знає:confused: Буду вдячна за відповідь:)
В неділю маємо йти на день народження, а подарунку (спальника) навіть не уявляю де шукати:umbrage:

Mira_SH
14.05.2009, 15:47
В неділю маємо йти на день народження, а подарунку (спальника) навіть не уявляю де шукати:umbrage:
Має бути в Команчеро, на Новому Львові, але давно там не була і цін не знаю, але асортимент там великий.

Kasia
14.05.2009, 15:55
в МЕТРО бачила. і карімати також.

Lyudik
14.05.2009, 16:10
а подарунку (спальника) навіть не уявляю де шукати:umbrage:
Можете в Gorgany.com біля Магнусу подивитись. На сайті в них купа спальників, ціни від і до... http://www.gorgany.com/index.php/cPath/325_21_209

Suzi
15.05.2009, 12:03
в меблевих магазинах, або на замовлення ковану

Розшукується вішалка під одяг в спальню :) Цікавлять явки і паролі :)
Подібна до такої
http://s48.radikal.ru/i119/0905/22/44842840c863.jpg

Зорянівонька
15.05.2009, 12:10
В метро колись щось таке бачила

Олюська
15.05.2009, 13:29
В Команчеро відносно Горгани.ком дуже високі ціни.

Яруська
15.05.2009, 18:05

Ми в "Штурмі" купували спальники:y:, пухові і в захисних кольорах...тоді платили десь біля 200 грн.

Holly
18.05.2009, 18:07
де можна взяти на прокат автокрісло для дитини (хочу подивитись, чи буде Ярина в ньому сидіти, і як довго витримає)

Vesnyanka
19.05.2009, 12:28
В гілці з оголошенням хтось писав, що продає 2 автокрісла. Запитайте - може дадуть на прокат (якщо ще не продали)

Milka
19.05.2009, 14:19
де можна взяти на прокат автокрісло для дитини (хочу подивитись, чи буде Ярина в ньому сидіти, і як довго витримає)
Подивіться у газеті Ваш магазин, там є 2 оголошення магазинів, що здають на прокат в рубриці інші дит. товари, і купа людей які теж можуть дати напрокат.

марта
19.05.2009, 16:45
журнал Burda 05/09???

Ksani
19.05.2009, 23:26
...шторку на бічне вікно автомобіля ?

Ная
20.05.2009, 01:00
...шторку на бічне вікно автомобіля ?
Купували в "Антошці".

Ольга
20.05.2009, 08:14
Ксані, купили простенькі на автобазарі на Кульпарківській. Там здається 2 в компелекті - без малюнків...

Niferttiti
20.05.2009, 16:35
Порекомендуйте будь-ласка якісну хімчистку. Кажуть непогано чистять в Хвилі в Арсені на пр. Чорновола.

Лянка
20.05.2009, 18:07
Порадьте будь ласка, де можна знайти хімчистку коврового покриття.

Галченя
20.05.2009, 18:23

Ми "чистили" минулого року на Зеленій 153(якщо не помиляюсь) Номер телефону туди взнавала через 09. Але відверто кажучи результатом не дуже задовона, хоч там і дешевше порівняно з Єврочистками.

Цього року спробую чистити коврика новим засобом від Амвею:ninja: знайома розхвалила... і я замовила:xaxa: Про результат напишу коли спробую

Розшукується вішалка під одяг в спальню :) Цікавлять явки і паролі :)

Бачила цієї суботи такі ж як на вашому фото у Практікері. Було декілька різновидів, тому ціна в голові не втрималась

Іриска
21.05.2009, 10:23
100% чистять килими в Чисто на Тургенєва... я сама бачила попід стінкою купа почищених стояло!

Kasia
21.05.2009, 10:42
я чистила килим в Єврочистиці - давно років 2 тому. плями важкі не відійдуть. тільки колір стає свіжішим. і ще знаю що колись на таку послуги черга була.
так що дзвоніть перед тим як везти.

Niferttiti
21.05.2009, 12:21
Де у Львові можна купити натуральне волосся для нарощення? Крім Добробуту. Дякую.

я_тут
21.05.2009, 12:28
Компетентного дерматолога порадьте будь ласка, може бути в приватній клініці, але щоб дійсно щось розумівся, а не просто гроші брав ))))

Mokka
22.05.2009, 10:39
Компетентного дерматолога порадьте будь ласка, може бути в приватній клініці, але щоб дійсно щось розумівся, а не просто гроші брав ))))

В мене є, але не пам'ятаю, вона косметолог чи дерматолог, здається дерматолог. Шперун Галина Романівна, телефон в приваті

odree
22.05.2009, 11:02
В мене є, але не пам'ятаю, вона косметолог чи дерматолог, здається дерматолог. Шперун Галина Романівна, телефон в приваті
лікар дерматолог і косметолог. дуже хороша жіночка :y:

enigma
22.05.2009, 11:09

підкажіть будь-ласка телефон і де вона приймає, шукю хорошого косметолога, який моє личко полікує і приведе до номального стану.

odree
22.05.2009, 11:12
підкажіть будь-ласка телефон і де вона приймає, шукю хорошого косметолога, який моє личко полікує і приведе до номального стану.

вона приймає в поліклініці обласного дерматовенерологічного диспансеру,
коновальця, 1
4 пов 9 каб
тел можна дізнатися в реєстратуру через довідку

Iryna
22.05.2009, 11:32
Підкажіть, будь-ласка, де можна купити у Львові гарні, недорогі, бажано шкіряні жіночі гаманці. Дякую

Victi
22.05.2009, 11:41
Де у Львові можна купити гарні вишиті рушники хрестиком? На вернісажі усе якесь одноманітне. Може майстриню хтось порадить, щоб акуратно вишивала.

Зая
23.05.2009, 18:07
Дівчата рятуйте:clapping:, може хтось бачив у продажу диск с дитячим караоке на укр.мові:clapping:???Нам треба пісеньку про "Капітошку","Я на сонечку лежу" і "Два веселих гуся" навчитися до цієї п"ятниці гарно у мікрофон співати,в п"ятницю запис на фонограмму:8::no::(
Може посилання хтось має?

Галченя
23.05.2009, 18:14
Дівчата рятуйте:clapping:, може хтось бачив у продажу диск с дитячим караоке на укр.мові:clapping:???Нам треба пісеньку про "Капітошку","Я на сонечку лежу" і "Два веселих гуся" навчитися до цієї п"ятниці гарно у мікрофон співати,в п"ятницю запис на фонограмму:8::no::(
Може посилання хтось має?

Якщо не помиляюсь, то щось такого плану є в студії "Діти майбутнього" (на сихові в церкві). Знайома розказувала що купила в них диск за 40 грн. і книжечку з текстами пісень на укр. мові. Але чи саме такі як вам треба там є - не знаю:confused:? Можу уточнити як дуже треба:)

Зая
23.05.2009, 18:21
Можу уточнити як дуже треба:)

Дуже:clapping::clapping::clapping:!!!А в якій саме церкві?

Галченя
23.05.2009, 18:49
Дуже:clapping::clapping::clapping:!!!А в якій саме церкві?

Шкода:umbrage: але в тому диску таких як вам потрібно пісеньок немає:no: (щойно уточняла в подруги)

Зая
23.05.2009, 18:51
Шкода:umbrage: але в тому диску таких як вам потрібно пісеньок немає:no: (щойно уточняла в подруги)

:(:(:( що ж робити?

ckorpionsha
27.05.2009, 20:32
може хто знає як знайти номер і назву у Дублянах фабрики по виготовленню диванів? Терміново

Panadolka
27.05.2009, 22:55
Хто знає де продаються дитячі плавочки на 3 роки (окрім "Антошки").

Котя
28.05.2009, 17:04

У нас на складі є шортиками на 116см по 50 грн., дуже хорошої якості.

Машуня Д
28.05.2009, 18:33
Підкажіть де можна купити бойлер, може знаєте якийсь хороший? і майстра по встановленню. Наперед вдячна :). Буде одним з подарунків чоловікові на 2-ох річчя одруження:o.

Panadolka
28.05.2009, 23:38
У нас на складі є шортиками на 116см по 50 грн., дуже хорошої якості.

Це на якому складі?
Мені потрібно 98 см.

SOLODKA
29.05.2009, 09:29
Чи продаються окремо скляні кришки до каструль з нержавійки?Син наливав компот,а кришка - на підлогу,а на підлозі-плитка керамічна:8:.Тепер шукаю кришку,порадьте ,де знайти:clapping::clapping:

Ольга
29.05.2009, 09:31
в метро були точно.. до різних розмірів пателень і баняків...але то було давно

Niferttiti
29.05.2009, 09:34
Підкажіть де можна купити бойлер, може знаєте якийсь хороший? і майстра по встановленню. Наперед вдячна :). Буде одним з подарунків чоловікові на 2-ох річчя одруження:o.

На Липинського 36, ми там брали і там зразу можна за встановлення домовитися. ЦІна того бойлера що ми вибрали, там була сама дешевша.

Kasia
29.05.2009, 09:47
кришки були у Рукавичці на Луганській.

Котя
29.05.2009, 12:14
Це на якому складі?
Мені потрібно 98 см.

Ні такого розміру нема:confused:.

Chortenia
01.06.2009, 10:18
Дівчата, потрібно простирадло на гумці. На двоспальне ліжко (не махрове). В супермаркетах не знайшла. Може, порадите якийсь спеціалізований магазинчик з прийнятними цінами.

Halina
01.06.2009, 10:23
Дівчата, потрібно простирадло на гумці. На двоспальне ліжко (не махрове). В супермаркетах не знайшла. Може, порадите якийсь спеціалізований магазинчик з прийнятними цінами.

Їдьте у Метро...там такі є.

Bogdanka
01.06.2009, 10:54

є в Метро і на Південному - але магазин точно не пам'ятаю, десь при вході самому, хіба як на днях буду то подивлюсь номер магазину. Але точно є в Метро, принаймні були... Може ще бути на Південному в магазині Billerbаck (то при вході відразу (з окремим входом) зліва, ТК Галичина), але там ціни досить високі і продавщиця - звір, а не людина:girl_mad:

бойлер в Епіцентрі, майстра може порадити Одрі, запитайте

Chortenia
01.06.2009, 14:00
В метро (два тижні назад) бачила, але не мій розмір :-(

odree
01.06.2009, 17:09
В метро (два тижні назад) бачила, але не мій розмір :-(

ще в епіцентрі гляньте. там зараз новий відділ відкрився, при вході зліва. ( мене чоловік звідти http://[цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура].ru/smiles/kosichki/image/d93.gif сама не могла :girl_crazy: )

krab
02.06.2009, 11:04
Підкажіть де можна купити шампунь loreal professional?
Колись був магазинчик на південному,але кудась переїхав:(

krab
02.06.2009, 11:05
Порадьте хорошого лікаря в якого можна проконсультуватися про антибіотики:)

kohanka
02.06.2009, 12:20
Десь чула-бачила що є магазин з б/в дитячими візками, може хтось знає де??? Наперед вдячна

Зорянівонька
02.06.2009, 12:23
Писали що на Південному є дитячий комісійний.

Tanju
02.06.2009, 12:24
На Південному є магазин комісійний, там і речі є для дітей і візочки також я там бачила, крім того усіляки ходунки і т.д. Він знаходиться у торговому центрі "Новинка" на 1му поверсі, вроді № 38..якщо не помиляюсь (бо намагалсь спеціально запам'ятати)

Зорянівонька
03.06.2009, 11:30
Хто знає, де в районі центру мажна купити квітки, щоб посадити на балконі? Бо балкон великий, сонячний, вазони є, а квітів нема...
Дякую!

Victi
03.06.2009, 11:52
На галицькому ринку продають, хризантеми в горщечках наприклад.

Lady_Opium
06.06.2009, 03:05
Дівчата, підкажіть, будь ласка, де в нас можна знайти фільтри для кави?

DolceVita
06.06.2009, 13:59
Хто знає, де в районі центру мажна купити квітки, щоб посадити на балконі? Бо балкон великий, сонячний, вазони є, а квітів нема...
Дякую!

На Краківському дешевше ніж на Галицькому.
Але знаючи ваш балкон Вам краще б на гуртовий Шувар-там дешево і великий вибір!!!

Масік
14.06.2009, 17:31
а ще краще є за сихівським мостом гуртівня квітів от там і справді дешево

Zoryanazirka
14.06.2009, 18:32

Ми Марчику купили 2 пари в стоковому Адідасі

Я купувала на проспекті Свободи в магазині білизни. На стороні Макдональдсу є маленький магазинчик з білизною, десь в районі магазину Гудзики.

simona
14.06.2009, 18:39
а ще краще є за сихівським мостом гуртівня квітів от там і справді дешево

А де саме вона? Де можна придбати глиняні горщики не дуже дорогі кольору пісочного або молочного типу аля грецький стиль, старовина, вони продаються в Епіцентрі, але там дорого івеликі:girl_smile:

Масік
14.06.2009, 18:52
як їхати до Бухти Вікінгів , ну в тому напрямку , то одразу при дорозі. Там і горщики можуть бути . А ще згадала, горщики точно є у аналогічній гуртовін правда в Винниках при в"їзді, справа. Там вони і квіти мають. А що до епіцентру то минулого тижня купила досить гарненький горщик великий, виконаний у стилі українського плота з лози , керамічний , а на верх глечики малюсінькі насаджені і не дорого 60 грн.там як пошукати , то можна щось путнє знайти

SOLODKA
16.06.2009, 12:58
Мамусі,терміново потребую вашої допомоги:girl_in_dreams::girl_in_dreams:
Подруга запросили мене за хресну до її донечки.Хрестини у неділю,21 червня.Знаю,що десь продається АТЛАСНЕ КРИЖМО.Дуже хотіла би таке купити:girl_claping:Порадьте,можливо, хто десь бачив чи хоча б чув про таке.
З мене кава і вееееееееееелика чоколядка.:girl_in_love::girl_in_love:

Megan
16.06.2009, 13:03
Мамусі,терміново потребую вашої допомоги:girl_in_dreams::girl_in_dreams:
Подруга запросили мене за хресну до її донечки.Хрестини у неділю,21 червня.Знаю,що десь продається АТЛАСНЕ КРИЖМО.Дуже хотіла би таке купити:girl_claping:Порадьте,можливо, хто десь бачив чи хоча б чув про таке.
З мене кава і вееееееееееелика чоколядка.:girl_in_love::girl_in_love:

А там де дитячий одяг не шукали? А чому саме атласне? Бачила таку типу накидку атласну - несеш дитину, накриваєш тою накидкою, але щоб для крижми, мені здається, що вона буде холодною.

ckorpionsha
16.06.2009, 13:04
наю,що десь продається АТЛАСНЕ КРИЖМО.Дуже хотіла би таке купити:girl_claping:Порадьте,можливо, хто десь бачив чи хоча

на Південному магазин напроти фонтану де випічка і магазин трохи далі по праву сторону де каляску на вулиці я там брала

SOLODKA
16.06.2009, 13:13
І ще одне прохання - скільки то метрів потрібно?
Чому саме атласне?Бачила в церкві ,коли хрестили мою донечку,дуже сподобалось.

Полуничка
18.06.2009, 00:33
В Епіцентрі відкрили магазин Деко. Пошукайте там. В цьому магазині ми бачили весільні бокали з різними емблемками (виноградна лоза, обручки і т.д.)на них, ці емблемки були покриті сріблом або золотом. Може Вам такі сподобаються

а на якій вулиці той епіцентр?

Salamandra
18.06.2009, 10:40
а на якій вулиці той епіцентр?

Полуничка, Епіцентр знаходиться за маркетом "Metro". Адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 302

Mazerati
19.06.2009, 11:35
Перед Днем народженням свого коханого дуже довго шукала, де у Львові можна купити свічки для торта, які не задуваються з першого разу, щоб зробити йому сюрприз. Знайшла в Білій скелі:))))

Златка
19.06.2009, 11:44
Чому саме атласне?Бачила в церкві ,коли хрестили мою донечку,дуже сподобалось.

SOLODKA, не сприйміть за критику, але то власне тільки і гарне :girl_cool: мою малу ми хрестили взимку - закоцябла б під нею в церкві, моєї знайомої сина - влітку, то одною атласною крижмою були накриті груди, звичайною натуральною - ніжки, поки похрестили... на другий день - пітничка якраз по пуп :girl_cray:

нам, наприклад, купували крижму натуральну, але оброблену гарним мереживом

Лянка
19.06.2009, 12:05
На скільки я знаю на крижму треба купувати звичайне полотно або сорочкове. Щоб за українським звичаєм пошити дитинці постіль або вишиту сорочечку, яка була б оберегом дитинки. Для чого відступати від таких чудових традицій.

Tanju
19.06.2009, 18:02
А в нас було дві, лежала на простій, а під нею гарна-атласна була..
Кума купляла атласну на Шуварі, ніби-то там, де весільні скуні продаються.

Тетянка
19.06.2009, 19:31
А ДЕ У лЬВОВІ МОЖНА ЗНАЙТИ ДОДАТКОВУ НАСАДКУ НА МАШИНКУ ДЛЯ СТРИЖКИ? вІРНІШЕ, ЗАПАСНУ? бО У НАШОЇ ЗЛАМАЛИСЬ 2 ЗУБЧИКИ ПЛАСТМАСОВІ, ВІДПОВІДНО МЕНША ПЛОЩА ПОЛУЧАЄТЬСЯ, ДОВШЕ БАВИТИСЬ?.......

simona
19.06.2009, 20:20
Я атласну крижму купляла в трикотажному магазині , який знаходиться на бічній вул. Городоцька, поворот за Джеокс магазином

Milka
20.06.2009, 00:16
А ДЕ У лЬВОВІ МОЖНА ЗНАЙТИ ДОДАТКОВУ НАСАДКУ НА МАШИНКУ ДЛЯ СТРИЖКИ? вІРНІШЕ, ЗАПАСНУ? бО У НАШОЇ ЗЛАМАЛИСЬ 2 ЗУБЧИКИ ПЛАСТМАСОВІ, ВІДПОВІДНО МЕНША ПЛОЩА ПОЛУЧАЄТЬСЯ, ДОВШЕ БАВИТИСЬ?.......

Пробуйте в гарантійних майстернях, або може є в когось поломана машинка щоб віддати вам насадки.

міка
20.06.2009, 11:44
привіт,це взалежності якої фірми машинка. Я докупляла детальку до кухонного комбайна в Альянс сервісі :girl_flirt:

Viola
20.06.2009, 14:51
Дівчаточка, а підкажіть чи знаєте де є ремонти біжутерії? Але такої — не з золота чи срібла, а просто з металів. А то порвала свої коралі, там лиш спаяти той метал треба докупи — у ремонтах ювелірних виробів того не роблять, нажаль

Златка
20.06.2009, 15:06
Дівчаточка, а підкажіть чи знаєте де є ремонти біжутерії? Але такої — не з золота чи срібла, а просто з металів. А то порвала свої коралі, там лиш спаяти той метал треба докупи — у ремонтах ювелірних виробів того не роблять, нажаль

кажуть, десь є на Городоцькій, в районі церкви Анни

Анута
20.06.2009, 16:31
Дівчата, порадьте хорошого майстра до пральної машинки. З понеділка сидимо без праня. скоро нічого чистого не залишиться :))

kati
20.06.2009, 16:37
в свекрухи є хороший майстер, ремонтував їй машинку, і бойлер....але вона поїхала до зарваниці, буде лише завтра....як не знайдете то я вам скажу завтра

Анута
20.06.2009, 16:58
в свекрухи є хороший майстер, ремонтував їй машинку, і бойлер....але вона поїхала до зарваниці, буде лише завтра....як не знайдете то я вам скажу завтра
ок. був у нас один, але гроші за роботу взяв, а результат не найкращий :(

natusik
20.06.2009, 22:31
Десь чула-бачила що є магазин з б/в дитячими візками, може хтось знає де??? Наперед вдячна

Пулюя 37 десь в р-ні Південного,казали що тільки відкривається

odree
20.06.2009, 22:45
Пулюя 37 десь в р-ні Південного,казали що тільки відкривається

не зовсім це район південного. це наукова. і 37 номеру пулюя немає

DolceVita
21.06.2009, 13:20

На Коперніка напроти кінопалацу Копернік. Добрий майстер,звати Ігор. :girl_smile:

natusik
22.06.2009, 09:49
не зовсім це район південного. це наукова. і 37 номеру пулюя немає

мені вчора жіночка з цього магазину дзвонила хоче забрати наш візок під реалізацію і назвала цю адресу, казала що це десь де Маршала Рибалки

odree
22.06.2009, 10:04
мені вчора жіночка з цього магазину дзвонила хоче забрати наш візок під реалізацію і назвала цю адресу, казала що це десь де Маршала Рибалки
просто я живу тут, тому так впевнено кажу. а пулюя далеко від маршала рибалко, справді, можете по карті (http://mapia.ua/#) подивитися

SOLODKA
22.06.2009, 11:00
Можливо,ви маєте на увазі не Пулюя,а Петлюри?:girl_flirt::girl_flirt:

Грильяжка
22.06.2009, 14:56
Дівчатка підкажіть де знайти надувні нарукавники для плавання

kati
22.06.2009, 14:58
дитячі? в будь якому магазинчику іграшок, там зараз того добра надувного повно

Siania
22.06.2009, 15:01
А де знайти шапочку для басейну хорошу, і за хорошу ціну?

Грильяжка
22.06.2009, 15:06
дитячі? в будь якому магазинчику іграшок, там зараз того добра надувного повно

Каті мені встидно але то мені коханій:girl_in_dreams:

Грильяжка
22.06.2009, 15:06

Мій муж купляв минулого року в Динамо за 30грн. а ще є в Корні

kati
22.06.2009, 15:07
ааааа, а є такі для дорослих? я щось не бачила....може круга собі купіть:girl_haha:

Грильяжка
22.06.2009, 15:12
ааааа, а є такі для дорослих? я щось не бачила....може круга собі купіть:girl_haha:

Та я вмію потроху вже плавати взяла пару уроків але ще не впевнена тому нарукавники мені були б люкс а круг вже ні

Лянка
22.06.2009, 18:27
Підкажіть будь ласка може хто де бачив пазли для наймолодших (Картонна основа-рамка в середині якої приблизно 15 пазликів). Моїй малій дуже подобаються, купила в нас в книжковому одну на пробу, то пішли на ура. Прийшла за 3 дні купити ще, а їх розібрали.:girl_cray:

Cifalius
22.06.2009, 18:36
Підкажіть будь ласка може хто де бачив пазли для наймолодших (Картонна основа-рамка в середині якої приблизно 15 пазликів). Моїй малій дуже подобаються, купила в нас в книжковому одну на пробу, то пішли на ура. Прийшла за 3 дні купити ще, а їх розібрали.:girl_cray:

може в "Антошці"???

Анута
22.06.2009, 18:40
я купувала і в антошці і в знайці. причому, на моє здивування, в антошці вони були дешевші
пазлів там 9 шт :)

molcha
22.06.2009, 18:44
Siania, шапочки є ще на Шуварі (вам не для Дельфіну, випадково?)

Panadolka
22.06.2009, 23:29

Я купляла в центрі в спортоварах - 25 грн. або 30 я вже забула

Сьогодні бачила в "Букві" досить великий вибір.
Шукала малому книжечку одну, за якою він марить вже пів року то спочатку знайшла в "Антошці" - 24 грн. Думала заекономити:girl_haha: і пішла в "Букву", а там - 33 :girl_mad:

Lyudik
23.06.2009, 11:37
Підкажіть будь ласка може хто де бачив пазли для наймолодших (Картонна основа-рамка в середині якої приблизно 15 пазликів).

В Новому ЦУМі в Літері великий вибір, різні розміри, різна складність=кількість пазлів. І звичайно ж вищезгадана Антошка, а ще якось в Тигресі на Науковій (Арсен) купувала:girl_smile:.

kohanka
23.06.2009, 12:43
просто я живу тут, тому так впевнено кажу. а пулюя далеко від маршала рибалко, справді, можете по карті (http://mapia.ua/#) подивитися

Була я в тому магазинчику що на Південному - дуже малесенький і ніц доброго нема. А я всетаки чула про щось більше- але де??? А де вул. Маршала рибалко???

Siania
23.06.2009, 13:07
Siania, шапочки є ще на Шуварі (вам не для Дельфіну, випадково?)
Сьогодні для аквапарку, а загалом для дельфіну також;)
Хочу таку щоб волосся не було мокре, це реально взагалі? Рінаше брала на прокат, думала може ті шапки погані просто, тому волосся мокре....:(

Niferttiti
23.06.2009, 14:02
Хочу таку щоб волосся не було мокре, це реально взагалі? Рінаше брала на прокат, думала може ті шапки погані просто, тому волосся мокре....:(

У мене завжди також волосся мокре, яку б шапочку не одівала. Думаю від форми голови швидше залежить.:girl_haha:

Олька
23.06.2009, 14:06
В мене волосся мало, тобто шапка дуже сильно облягає голову, але все одно постійно мокре!

Siania
23.06.2009, 14:07
ото ви мене обрадували!!! То може я візьму таку велику, прозору, як для ванни:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Олька
23.06.2009, 14:11
мене ті шапки так нервують, вона тисне, нічого не чую в ній... ми з сестрою як плаваєм і про шось говорим, то кричимо як ті ненормальні, а як сміємся, то таке враження, що всі нас чують.. і хто їх придумав, якшо волосся все-одно мокре....

Victi
23.06.2009, 14:18
Якщо для аквапарку - найближче купити в новому цумі, на поверсі де мегаспорт, в магазині спортоварів та іграшок. Такі ж як в аквапарку продають, та дешевше.

Ука
23.06.2009, 14:28
дівчата, а оті як для ванни, прозорі на гумочці, де є?

і ще, в аквапарк взуття спеціальне треба? як там все організовано?

Usmishka
23.06.2009, 15:00
І чи хтось ходив з річною дитиною? Які вимоги і які можливсті?

Victi
23.06.2009, 15:00
і ще, в аквапарк взуття спеціальне треба? як там все організовано?

В зоні басейнів ходити у взутті не можна.
А організовано там так: ви передіваєтеся, тоді йдете до камер схову, залишаєте речі, тоді в душову кімнату, а звідти до басейнів. Саме на дорозі від роздівалки до душу, слід перезутися в капці, які потім не шкода залишити в душі, на час вашого відпочинку.

Panadolka
23.06.2009, 15:10
ото ви мене обрадували!!! То може я візьму таку велику, прозору, як для ванни:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Якщо ти будеш плавати в басейні 50-ти метровому то шапочка обов'язково, а якщо просто покататися на гірках, то можна без неї обійтися.
У мене доречі також постійно мокра голова. Але це забумано для того, щоб ніхто ніяких тварючок не приніс басейн :girl_haha:

Siania
23.06.2009, 15:15
Якщо ти будеш плавати в басейні 50-ти метровому то шапочка обов'язково, а якщо просто покататися на гірках, то можна без неї обійтися.
У мене доречі також постійно мокра голова. Але це забумано для того, щоб ніхто ніяких тварючок не приніс басейн :girl_haha:
Та хотілось вже щоб і голова суха була, не зря ж з тою гумою на голові ходити!((((

Siania
23.06.2009, 15:56
дівчата, як доїхати з Винник до нового цуму?(((

Panadolka
23.06.2009, 15:58

117 та 7А якщо не помиляюся. А ти у Винниках живеш?:girl_in_dreams:

Siania
23.06.2009, 16:06
117 та 7А якщо не помиляюся. А ти у Винниках живеш?:girl_in_dreams:
ну 7а їде тіко до стрийського перехрестя, о, то там можна пересісти, точно)))а 117 по в.великого чи по науковій?
Ні, працюю:girl_sad:

Lyudik
23.06.2009, 16:49

Мені здається 32 маршрутка по Володимира Великого біля ЦУМу з Винник їде (наперед, вибачте, якщо щось напутала):girl_smile:.

Niferttiti
23.06.2009, 16:58
32 їде з Кривчиць, від автобазару. Мені здається на пряму нічого не їде з Винник до Нового цуму.

Siania
23.06.2009, 17:18
32 їде з Кривчиць, від автобазару. Мені здається на пряму нічого не їде з Винник до Нового цуму.
буду пересідати з 7а;) всім дякую за допомогу:girl_in_love:

Natalka
24.06.2009, 08:44
Раніше ще 68 ходив із Винник до залізничного вокзалу, якраз біля нового ЦУМу.

сніжна
24.06.2009, 13:51
[QUOTE=Siania;464059 а 117 по в.великого чи по науковій?
:girl_sad:[/QUOTE]

по науковій

Siania
24.06.2009, 14:04
Раніше ще 68 ходив із Винник до залізничного вокзалу, якраз біля нового ЦУМу.
Оооооо, та вже 100 років нема такого рейсу:girl_smile:
про шапочки: подружка поки чекала мене то купила в новому цумі за 20 грн. В мегаспорті була за 80:ninja:

Mazerati
24.06.2009, 16:02
Каті мені встидно але то мені коханій:girl_in_dreams:

:girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_ haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha:: girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Грильяжка
24.06.2009, 20:16
:girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_ haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha:: girl_haha::girl_haha::girl_haha:

ДУМАЮ ВЧИТИСЯ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО:girl_in_dreams:

simona
24.06.2009, 21:01
В мене сьогодні співробітниця купила шапочку в центрі в спорттоварах (на куті Коперніка-пр.Свободи). Ціни від 25-125 грн.Продавець сказав, що від шапочок всерівно голова буде мокра їх одягають длч того щоб волосся не падало в басейн. Ось так, я навіть незнала такого.:girl_flirt:

Багіра
24.06.2009, 21:05
В мене сьогодні співробітниця купила шапочку в центрі в спорттоварах (на куті Коперніка-пр.Свободи). Ціни від 25-125 грн.Продавець сказав, що від шапочок всерівно голова буде мокра їх одягають длч того щоб волосся не падало в басейн. Ось так, я навіть незнала такого.:girl_flirt:

моя знайома купила на якомусь стоку чи секонді таку файну шапку що волосся не промакає... класно - з басейну завжди перша виходить - мінімум сушиться:)

Нікуся
25.06.2009, 12:37
Може хто має картку Брокарду на знижку більше ніж 10%,? дуже тре, бо в чоловіка скоро ДН,хочеться його здивувати, а на декретні сильно не розженешся.

Mokka
25.06.2009, 12:41
Може хто має картку Брокарду на знижку більше ніж 10%,? дуже тре, бо в чоловіка скоро ДН,хочеться його здивувати, а на декретні сильно не розженешся.

А чому обов'язково в "Брокарді" купляти? Там ціни навіть зі знижкою космічні, можливо попробувати в Аромат-2000, там теж якісні, я там завжди прафуми беру.

Нікуся
25.06.2009, 12:47
Mokka, а там справжні парфуми?,бо всі залякують підробками,і не хочеться гроші на вітер викидати. А де саме є цей магазин?

Зорянівонька
25.06.2009, 12:48
А де той Аромат2000?

Галя_у_стразах
25.06.2009, 12:49
А чому обов'язково в "Брокарді" купляти? Там ціни навіть зі знижкою космічні, можливо попробувати в Аромат-2000, там теж якісні, я там завжди прафуми беру.

у меня есть 15 процентов скидки в брокаре :)

Kasia
25.06.2009, 12:51
Аромат 2000 - на Франка. при виході із Саксаганського. а ще недалеко від Церкви Андрія є. на підробки ніхто з моїх знайомих не жалівся. єдине - найновіших новинок там нема.

Нікуся
25.06.2009, 12:57
у меня есть 15 процентов скидки в брокаре :)

Можна до вас буде звернутися ближче до серпня?

Галя_у_стразах
25.06.2009, 13:10
можно :) обращайтесь

Marianka
28.06.2009, 12:01
Дівчата, хто може порадити фірму чи магазин, де можна купити масажне крісло, масажер для ніг у Львові. Сидяча робота відбивається все частіше на моїх проблемах зі спиною.. :(

Lesunya
28.06.2009, 13:01
Дівчата, хто може порадити фірму чи магазин, де можна купити масажне крісло, масажер для ніг у Львові. Сидяча робота відбивається все частіше на моїх проблемах зі спиною.. :(

Бачила у ЦУМі на першому поверсі. От скільки коштують - не пам'ятаю...

Olenka
28.06.2009, 13:25
Щодо масажного крісла. Я б вам радила краще купити таку підстилку, бо її можна взяти з собою вдорогу і місця мало займає (на відміну від крісла, для мене це актуально). У мої хресної така є, але вона купувала в Польщі. Хіба фірму попитаю.
Масажер для ніг можна купити майже у кожному магазині побутової техніки.

kati
01.07.2009, 11:31
Пляжну парасолю?

Кава
01.07.2009, 11:53
Пляжну парасолю?

В Арсені (бачила на Патона) - 45 грн, в Практікері - 30 грн

Кава
01.07.2009, 11:54
Бачила у ЦУМі на першому поверсі. От скільки коштують - не пам'ятаю...

Задофіга багато, сорі за мій французький...

dieSonne
01.07.2009, 12:10
Пляжну парасолю?

Ми два роки тому були на морі, то друзі везли парасоль звідси, а ми купили там, ціна була та сама.

Рибка
01.07.2009, 12:17
Ми два роки тому були на морі, то друзі везли парасоль звідси, а ми купили там, ціна була та сама.
Часто на морі навіть дешевше всі ті парасолі, парео, плавзасоби ... і вибір більший.

Рибка
01.07.2009, 12:19

Цілу зиму, весну в Арсені на Червоної Калини була виставка крісел, валиків масажних, з бесплатним масажем. Може вони ще є там?

Лянка
01.07.2009, 12:20
Порадьте, будь ласка, де можна придбати "яворівські калатушки" - різні іграшки-стукалки, -тріщалки дерев"яні.

Тетянка
01.07.2009, 15:59
хто знає, де можна купити запасну насадку на машинку для гоління? У нас хороша, "Філіпс", але зламались 2 пластмасові пластинки, відповідно площа стала менша.....Може десь продають?.......

сніжна
01.07.2009, 16:09
Порадьте, будь ласка, де можна придбати "яворівські калатушки" - різні іграшки-стукалки, -тріщалки дерев"яні.

на Вернісажі дивилися?

Лянка
01.07.2009, 18:40
на Вернісажі дивилися?

Там дуже дорого. Колись такі іграшки продавали під час празників біля Церков. А тепер... Може хтось знає, де саме під Яворовом то виробляється?

Олюнька
01.07.2009, 19:36

Ми купили таку іграшку під час святкування дня міста на площі Ринок, цього року.
А також книжечку "Рубане-пиляне знов розквітле" про яворівські іграшки.
І от знайшла в тій книжці про видавця:
Музей ідей, Фонд збереження яворівської іграшки
(видано за підтримки Львівської міськради, керівник проекту Ліщинська Леся)
Може, звернутися в цей музей (вул.Валова) або чекати чергових святкувань у місті (24 серпня?), раптом пощастить.......

Зорянівонька
07.07.2009, 10:17
Де знайти прополіс? Стоматолог радила на ясна класти...
А ще, де купити ювілейні монети? Зокрема таку (http://www.bank.gov.ua/Bank_mn/Yuv_m/Coins/Vydatni_diachi/Shukhevych.htm)? Може хтось продає?

Анута
07.07.2009, 12:45

минулого тижня була на Спартаку виставка весільна, а на вході продавали мед і т.п. був там і прополіс. але де їх зараз шукати...
знаю що під кінець літа проводиться Фестиваль Меду - там точно буде.

Victi
07.07.2009, 13:55

Як їхати на Джерело в Раковець то частенько бачила що там продавали і мед, і свічки воскові, може і прополіс там буває. Незнаю. А ще колись на базарі біля Нового цуму мужчина продавав мед і таке інше.

Urtica
08.07.2009, 23:48
Поможіте, люди добрі, знайти чешки на мої лапи 38 розміру )) Обшукала всі відомі мені точки - там або нема. або дитячі. А старі вже порвала, танцювати нема в чому (((

Mokka
09.07.2009, 13:03
Поможіте, люди добрі, знайти чешки на мої лапи 38 розміру )) Обшукала всі відомі мені точки - там або нема. або дитячі. А старі вже порвала, танцювати нема в чому (((

В "КУ" не дивились? Там завджди є і більшого розміру. Не чешки, правда, але купа балеток.

Народ, хто в курсі, чи є у Львові курси екстремального водіння?

Олюнька
09.07.2009, 14:49

Бачила сьогодні в сувенірному магазині, на розі пл.Ринок-вул.Руської.
Щоб зорієнтуватись в цінах, найдешевша іграшка - деревяний свищик - 20грн.

simona
09.07.2009, 22:43
Дівчата підкажіть де є великий вибір нормальних сонцезахисних окуляр?Дякую . В мене лице не мале ну і не велики скільки я того намірилась нічого не підходить.За 90 в Метро прості без захисту і т.д. підійшли, але я хочу такі щоб зір ще більше не псувало

Mavpysuk
09.07.2009, 22:53
В "КУ" не дивились? Там завджди є і більшого розміру. Не чешки, правда, але купа балеток.

Народ, хто в курсі, чи є у Львові курси екстремального водіння?

Курси є..проводить їх хлопчина Тарас Рега...хлопець дійсно добре навчає...рекомендую Вам його і даю 100% гарантію що Вам сподобається:)

Златка
10.07.2009, 00:58
А ще, де купити ювілейні монети? Зокрема таку (http://www.bank.gov.ua/Bank_mn/Yuv_m/Coins/Vydatni_diachi/Shukhevych.htm)? Може хтось продає?

Купувала в банку Дністер, що на Зеленій (в районі водоканалу)

Нікуся
10.07.2009, 10:00
Підкажіть де можна купити електонні ваги ( маю механічні ,але підозрюю,що вони дають похибку в 500 гр)?

Mokka
10.07.2009, 10:02
Курси є..проводить їх хлопчина Тарас Рега...хлопець дійсно добре навчає...рекомендую Вам його і даю 100% гарантію що Вам сподобається:)

Дякую, не скинете мені в пп його координати чи де його можна знайти?

Mavpysuk
10.07.2009, 14:36
Дякую, не скинете мені в пп його координати чи де його можна знайти?
Та нема за що... контаки кинула в пп:girl_curtsey:

Олюська
12.07.2009, 22:29
Даруйте, якщо не в цю гілку, але не знаю, куди інше. Маю два старі, але ще, здається, справні СD-приводи. Хто знає, чи їх десь можна здати на які запчасті, бо місце займають в хаті

Inka Blond
12.07.2009, 23:10
Де у Львові є магазини з товарами для тварин? Знаю, що їх море, але в потрібний момент вибило з голови всі про які чула і бачила. Особливо мене цікавить де можна придбати туалет для кота

kati
12.07.2009, 23:12
на сихві біля магазину РОСЬ

Inka Blond
12.07.2009, 23:15
на сихві біля магазину РОСЬ

Дякую, але мені б щось поболижче додому. На Сихові зовсім не орієнтуюся. Хотілося б щось в районі Кн.Ольги-В.Великого-Любінська-Патона. Можливо десь там щось є. Просто зараз в моїх планах забрати кошенятко після роботи ввечері і заодно зразу ж і підкупити йому речей, а на Сихові не розберуся

Рибка
12.07.2009, 23:17
Inka Blond, туалет для кота можна придбати й у Арсені, може й у Сільпо є.
Але в Арсені точно бачила..

Inka Blond
12.07.2009, 23:20
Inka Blond, туалет для кота можна придбати й у Арсені, може й у Сільпо є.
Але в Арсені точно бачила..

Ніколи б не подумала, що в Арсені можна щось подібне купити. А в якому з відділів таке шукати, бо я собі навіть не уявляю де в Арсені таке продають?

Nastyusha
12.07.2009, 23:52
Там де котячий корм.

Рибка
13.07.2009, 10:28
Так-так, де котячий корм :). То все на верхніх полицях, а туалети, мисочки - на нижній.

algo
13.07.2009, 13:53
В центрі є ще.Як від коня йти до площі Ринок.напроти ууправління соцзахисту

Niferttiti
13.07.2009, 16:23
Біля Нового ЦУМу є два магазини "Все для тварин", на базарчику "Провесінь" біля аквапарку є дві чи три будки, є в Океані відділ.

Chortenia
14.07.2009, 10:47
Дівчата, а чи є у нас крамниця з різноманітними головоломками. Або в прицнипі, де такі можуть бути

Niferttiti
14.07.2009, 11:37
бачила головломки в магазинчику "Знайка", це на бічній вуличці від пл. ринок (Шевська здається), коло "Фото Нова".

Holly
14.07.2009, 11:43
Де в районі Наукової-В.Великого можна видрукувати з носія документи (хочу видрукувати чорно-білі схеми вишивки і схеми в"язання). А в центр їхати не дуже хочу
Може хтось може мені видрукувати вдома? Мені не багато Пишіть в пп:girl_smile:

krab
14.07.2009, 11:53
Може хтось знає, де можна купити скляні, прозорі, тоненькі і високі вази?

dieSonne
14.07.2009, 11:59
в Епіцентрі

Зорянівонька
14.07.2009, 12:06
В Білій Вороні колись подібні вази бачила...

Chortenia
14.07.2009, 12:52
бачила головломки в магазинчику "Знайка", це на бічній вуличці від пл. ринок (Шевська здається), коло "Фото Нова".

А так, щоб для 37-річного товаріща? :girl_crazy::girl_crazy:

Niferttiti
14.07.2009, 12:57
Ого. Любитель попудрити собі мозги. Там деякі є головоломки, що і для дорослих думаю підійдуть. Хіба він спец в цій справі.

Chortenia
14.07.2009, 14:07
Ого. Любитель попудрити собі мозги. Там деякі є головоломки, що і для дорослих думаю підійдуть. Хіба він спец в цій справі.

Дяки, загляну

odree
15.07.2009, 01:01
хто знає де у львові можна купити маскарпоне??? і савоярді???

kati
15.07.2009, 01:02
в сільпо був колись, зараз незнаю. в МЕТРО точно є що тірамісу захтілось:)))))

Котя
17.07.2009, 16:32
Дівчатка,може хтось знає ,де у Львові хороші курси на дизайнера інтерєру, бо в Гуглі в основному все в Києві.

Abraira
18.07.2009, 13:22
Дівчата SOS! Терміново треба знайти вчительку, що випускала наш клас. Знаю прізвище і вулицю, на якій вона мешкала... Але пошук не видає, бо квартира не на неї записана :( Є якійсь пошук, де адреса і телефон видається????

марі177
18.07.2009, 13:34
Дівчата SOS! Терміново треба знайти вчительку, що випускала наш клас. Знаю прізвище і вулицю, на якій вона мешкала... Але пошук не видає, бо квартира не на неї записана :( Є якійсь пошук, де адреса і телефон видається????

а в школу не пробували звернутися в них є всі координати,без прізвища ні в одній довідці не знайдете хіба обявите розшук:girl_smile::girl_smile:

Abraira
18.07.2009, 14:38
а в школу не пробували звернутися в них є всі координати,без прізвища ні в одній довідці не знайдете хіба обявите розшук:girl_smile::girl_smile:
Вона вже не працює у нашій школі :(

марі177
18.07.2009, 15:05
Вона вже не працює у нашій школі :(

але архів ж існує,або питайте в якій школі вона,зрешту їдьте додому ви ж знаєте адресу:girl_smile:

Abraira
18.07.2009, 15:24
але архів ж існує,або питайте в якій школі вона,зрешту їдьте додому ви ж знаєте адресу:girl_smile:
Хм. Терміново - то ВЖЕ. НА 17-00 зустріч випускників, а її не запросили, от мене і трафило. Я сама не буду, бо нема з ким малого залишити, але впевнена, що її повідомити треба, вона буде рада.:girl_devil:

Нікуся
18.07.2009, 16:40
Де є великий вибір лінії по догляду за волоссям Brelil? В Дц немає-щойно звідси.

Уляночка
21.07.2009, 00:26
дівчатка, де можна знайти декоративного плетеного кошика чи бочечку..шось таке..ідея така - коліжанка скоро народжуватиме, туди маю поскладати подарунковий одяг..

Яруська
21.07.2009, 09:12
дівчатка, де можна знайти декоративного плетеного кошика чи бочечку..шось таке..ідея така - коліжанка скоро народжуватиме, туди маю поскладати подарунковий одяг..

На гуртовому шуварі. Там є багато всяких декоративних красот.

Halina
21.07.2009, 09:37

Дуже гарні бочечки плетені, різних розмірів є в Арсені. Мені так сподобались! Вони ще в середині мають якби тканиною оброблені і на завязочці є покришичка.

Яруська
21.07.2009, 11:39
Дівчата, а хто знає, де у Львові можна купити аніс?:girl_in_dreams:

Irusya
21.07.2009, 13:51

В аптеках, мабуть. Я купувала анісову олію в аптеці.

Люша
21.07.2009, 14:49
Якщо я не помиляюся, то аніс та кмин це одне і те саме, аніс теж продається у аптеці, я думаю, що у трявяній аптеці на Франка він точно є.

Яруська
21.07.2009, 14:51
Якщо я не помиляюся, то аніс та кмин це одне і те саме, аніс теж продається у аптеці, я думаю, що у трявяній аптеці на Франка він точно є.

Ні, це зовсім різні речі. Але піду гляну, може дійсно є. Бо колись на базарі бачила в свіжому вигляді.

Люша
21.07.2009, 15:01
Ні, це зовсім різні речі. Але піду гляну, може дійсно є. Бо колись на базарі бачила в свіжому вигляді.
Так дійсно різні, вони просто з одного сімейства, ніколиб не дізналася про те що, це різні рослини якби не "посиденьки". Ось тут про них є: http://sparja.ru/page.php?p=anis

Фіяна
23.07.2009, 10:36
дуже потрібен італомовний гід по Львову! вже кілька туристичних фірм на жаль не змогли нічим допомогти.

поділіться будь ласка контактами тут чи в ПП!

Ука
23.07.2009, 11:24
На площі Ринок є інфоцентр для туристів - там питалися?

БЕЛЛАДОННА
23.07.2009, 11:51
дуже потрібен італомовний гід по Львову! вже кілька туристичних фірм на жаль не змогли нічим допомогти.

поділіться будь ласка контактами тут чи в ПП!

А що саме вам потрібно? Екскурсію? На яку групу? Я взагалі-то перекладач італійської...але екскурсій не проводила. Маю багато знайомих італомовних, можу попитати.

Nastyusha
23.07.2009, 13:31
Дівчатонька,хелп, підкажіть, де можна придбати готові прикраси до торта?:girl_curtsey:

kristina
23.07.2009, 13:42
Дівчатонька,хелп, підкажіть, де можна придбати готові прикраси до торта?:girl_curtsey:

В Океані на В. Великого, знаю що точно є, різні і квіти і фігурки дитячі і "молоді", машинки, кожна в окремому футлярчику

SOLODKA
23.07.2009, 13:44
Готові прикраси для тортів є в ОКЕАНІ на Володимира Великого.:girl_curtsey:
А мені потрібна шухляда до морозильної камери-вчора змагались хто міцніший я чи вона.Я перемогла,витягнула її- а вона(шухлядка верхня) взяла і трісла.:girl_mad::girl_mad::girl_mad:

Люша
23.07.2009, 14:06

На Олени Степанівни 45 є цех кондитерський, там можно купити без націнки.

Зорянівонька
23.07.2009, 14:13
Ще готові прикраси є в Темпі, але там троха дороге все...

Tutuka
23.07.2009, 15:11
Будь-ласка, підкажіть, де купити недорогу низеньку (до метра) огорожу для квітника?
Вчора в азарті працівники коханого жеку знесли старий штахетник, нового звичайно ж ставити не збираються, так що тепер сушимо голову над питанням, що би таке поставити, щоб вийшло недороге і трохи дітиськостійке. В "Епіцентрі" секція більш-менш нормальної огорожі коштує приблизно 120 грн, таке з нашими сусідами буде важкувато купити.
Минулого року мені попадалось на очі оголошення з дуже хорошою ціною від якогось приватника біля Львова, але зараз навіть приблизно не можу згадати...

Фіяна
23.07.2009, 15:48
А що саме вам потрібно? Екскурсію? На яку групу? Я взагалі-то перекладач італійської...але екскурсій не проводила. Маю багато знайомих італомовних, можу попитати.

щиро дякую, знайшла багато контактів у Львівській асоціації розвитку туризму. Так що питання залагоджено.

якщо комусь знадобиться - в чудо-поїзді вже є екскурсії кількома іноземними мовами з навушниками, зокрема і італійською!

Halina
23.07.2009, 22:29
А мені потрібна шухляда до морозильної камери-вчора змагались хто міцніший я чи вона.Я перемогла,витягнула її- а вона(шухлядка верхня) взяла і трісла.:girl_mad::girl_mad::girl_mad:

Зверніться у сервісний центр! Можете зателефонувати і замовити собі шухлядку до своєї моделі!

Лянка
24.07.2009, 02:48
Де можна знайти кришталеві "запчпастинки" до люстри:girl_crazy: (наша сімейка так з мячиком дуріла, що розбили деякі детальки)

Bogdanka
24.07.2009, 03:48
Де можна знайти кришталеві "запчпастинки" до люстри:girl_crazy: (наша сімейка так з мячиком дуріла, що розбили деякі детальки)

можна попитати на скло-дзеркальному Львівському, на Куліша, або в магазинах світильників, мо шо порадять

готові прикраси до торта я купувала в Океані на Володимира Великого, але в Темпі (на Грушевського, чи на Коновальця...) більший вибір якщо чесно.

Будь-ласка, підкажіть, де купити недорогу низеньку (до метра) огорожу для квітника?
Вчора в азарті працівники коханого жеку знесли старий штахетник, нового звичайно ж ставити не збираються, так що тепер сушимо голову над питанням, що би таке поставити, щоб вийшло недороге і трохи дітиськостійке. В "Епіцентрі" секція більш-менш нормальної огорожі коштує приблизно 120 грн, таке з нашими сусідами буде важкувато купити.
Минулого року мені попадалось на очі оголошення з дуже хорошою ціною від якогось приватника біля Львова, але зараз навіть приблизно не можу згадати...

подивіться ваш магазин в неті, або дайте оголошення в нет-ваш маг-ні про "придбаю" і вам фсьо знайдуть (з досвіду;))

RybaKotyk
24.07.2009, 13:33
Скажіть, будь ласка, де у Львові можна купити чоловічі шийні хустки????

Lyudik
24.07.2009, 13:51
Nastyusha, готові прикраси для тортика частенько бачила в Океані, що на Вол. Великого:girl_smile:.
П.С. ото я тлумок не прочитала наступну сторінку, де дівчата вже пару раз написали про Океан... вибачте за повтор...

La esposa
28.07.2009, 00:08
А я на Краківському купую, там, де вафлі і шоколад на вагу продають. Дуже гарні речі, акуратно пофасовані, можна вибрати, бо є з чого.

Bogdanka
28.07.2009, 00:18
чоловічі шийні хустки

були колись в одному магазинчику на Добробуті, не згадаю якому саме і на Чайковського, там де чол одяг, навпроти салону пежо

Олька
28.07.2009, 08:44
Де у Львові міняють білоруські рублі на гривні? Ми з кумою вчора облазили всі банки в центрі, ніде не беруть....

levandivka
28.07.2009, 08:58
В мінял на Краківському (перехрестя Джамбула/Джерельна) питали?

Олька
28.07.2009, 09:00
В мінял на Краківському (перехрестя Джамбула/Джерельна) питали?

Нєа, ми туди не дойшли, та й не додумались....ми думали, що то тільки в банках міняють!

levandivka
28.07.2009, 09:14
ми думали, що то тільки в банках міняють!
Глянув http://s16.radikal.ru/i191/0907/5c/304d099e7ca4.jpg - http://www.kolobok.us/smiles/standart/taunt.gif.

Зазвичай, міняю там, у "свого" міняли, і Вам раджу.

Олька
28.07.2009, 09:18
levandivka, ну що Вам спокою не дає мій аватар?

levandivka
28.07.2009, 09:28
Ги... :)
Прикольно пасував до фрази про банки.

irushka
28.07.2009, 14:19
Де можна поремонтувати відеокамеру?

Maryna
28.07.2009, 15:40
Я бачила в Арсені!:girl_smile:

Zoryanazirka
29.07.2009, 10:12
А де можна купити великий газовий гриль на скраплений газ?

Sahara
29.07.2009, 11:58
Люди, може хто знає, де мона купити сушені помідори?:girl_smile:. Якийсь час купляла в Метро приправу Каміс в баночці: сушені помідори з базиліком і часником, ну дуже смакувала вона до деяких страв, а тепер ніде не можу знайти такого :(

Дана
29.07.2009, 13:07
Люди, може хто знає, де мона купити сушені помідори?. Якийсь час купляла в Метро приправу Каміс в баночці: сушені помідори з базиліком і часником, ну дуже смакувала вона до деяких страв, а тепер ніде не можу знайти такого
Є два варіанти перший то насушити самому- що я і роблю.
Інший на Краківському базарі ряди де продають різні товари і з Польщі і з Італії/Іспанії, то ті ряди що овочі але по ліву сторону від проходу в самому верху, там ще є два ряди з цукерками, от там на прилавку я буквально минулого тижня бачила сушені помідори, але не мелені а половинками.

hrobak
29.07.2009, 21:34
приправу Каміс в баночці: сушені помідори з базиліком і часником

купляла таку саму в Арсені, справді дуже смачно, там не бачили?

nattsol
30.07.2009, 18:50
хто знає, де у Львові можна купити чорну "панаму" (тканину для вишивки)? зізнаюся, ще не дуже шукала, але, може хтось знає? дякую :girl_smile:

enigma
31.07.2009, 10:45
дівчата, підкажіть, де можна купити чешки, дорослі? дякс!

Олька
31.07.2009, 10:48

На Шуварі в спорттоварах

Імель
31.07.2009, 11:34

Гляньте, в старому ЦУМІ (той, що на площі Ринок) на першому поверсі, там є магазин "Все для танцю", мають бути до кольору, до вибору, різних розмірів, або на вул. Ак. Павлова (бічна Левицького) там такий же магазин.

La esposa
31.07.2009, 11:36
дівчата, підкажіть, де можна купити чешки, дорослі?

На базарі Провесінь в районі Наукової були цього літа по 20 грн

Orman
01.08.2009, 15:36
Гляньте, в старому ЦУМІ (той, що на площі Ринок) на першому поверсі, там є магазин "Все для танцю", мають бути до кольору, до вибору, різних розмірів, або на вул. Ак. Павлова (бічна Левицького) там такий же магазин.

магазин переїхав в провулочок на пр-ті Свободи. Від Парадізу (парфуми) як йти в сторону оперного перший поворот в браму.

Дуже треба купити валізи хороші - поможіть в Магнусі дуже дорогі.

Зорянівонька
01.08.2009, 20:11
Ми валізи брали Дербі - задоволені.

Orman
01.08.2009, 20:37
Ми валізи брали Дербі - задоволені.

А де купили?

Зорянівонька
02.08.2009, 20:46
В магазині на початку Франка, маю знижку:)

Галченя
02.08.2009, 20:53
Дуже треба купити валізи хороші - поможіть в Магнусі дуже дорогі.
Не знаю чи хороші, але на вигляд не погані, були в "Рукавичці" на Луганській

Orman
02.08.2009, 20:55
В магазині на початку Франка, маю знижку

А де саме, а то щось я не знаю де там є такий магазин.

А що дасте покористуватись знижкою :girl_in_dreams:?

Незнайомка
03.08.2009, 16:14
може хтось в курсі, де у Льові можна придбати вироби з самоцвітів (напівдорогоцінних каменів). дивилась на вернісажі - вибір не вражає, та й продавці не завжди знають, що продають...

La esposa
03.08.2009, 16:19
продавці не завжди знають, що продають...

То ви попали на поганого продавця. Я колись продавала на вернісажі, то коло мене стояло з такими камінцями дівчиниско років 14-15, то книжку про каміня оте вона знала мало не напам"ять...

Зорянівонька
03.08.2009, 18:18
Десь має бути виставка самоцвітів - мені рекламку дали. Може на Коперніка...
Орман, знижку дам. То на початку Франка, недалеко від перехрестя з Князя Романа. (детальніше пишіть в ПП)

Wanderlust
03.08.2009, 19:39
може хтось в курсі, де у Льові можна придбати вироби з самоцвітів (напівдорогоцінних каменів). дивилась на вернісажі - вибір не вражає, та й продавці не завжди знають, що продають...
на коперніка в тому палаці є, колега, що цікавиться камінням якось туди затягнула, але вибір не дуже

Irusya
03.08.2009, 20:17
А де купили?

Дербі ще є в Скрині на Городоцькій