КПК

Показати повну версію : Де у Львові знайти...

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16

kati
20.02.2010, 21:59
А я дуже хочу купити собі кольорові гумові чобітки
у львові не бачила ,але через інтернет магазини їх купа

koxana
21.02.2010, 10:32
Дівчатка, де можна купити кукурудзу на попкорн?:girl_smile:

levandivka
21.02.2010, 10:39
Дівчатка, де можна купити кукурудзу на попкорн?
А Вам саме для дівчат треба? http://www.kolobok.us/smiles/standart/popcorm1.gif

Wanderlust
21.02.2010, 10:46
Дівчатка, де можна купити кукурудзу на попкорн
у Фуршеті бачила в таких пластикових стаканах там, де крупи та спеції

bioland7
21.02.2010, 11:24
де можна купити кукурудзу на попкорн
Є в Арсенах, в ряді, де печиво продають.

koxana
21.02.2010, 12:31
А Вам саме для дівчат треба?
і не тільки для дівчат)))
всім дякую за швидку відповідь:girl_claping:

enigma
22.02.2010, 18:14
Терміново! Згадала, що завтра треба поздоровити чоловіка )))
Де купити кашкет з тризубом?

La esposa
22.02.2010, 19:02

..на Вернісажі..? або в військових магазинах..?

amurka
22.02.2010, 19:06
як ти з краківського на джерельну,там продають всяке військове,може там є кашкет.

WildWind
22.02.2010, 19:49
де можна купити кукурудзу на попкорн
ми завжди беремо на Метро, там є різні смаки, від солодкої до бекона, упакована в такі паперові пакети, на 3 хв в мікрохвильовку і готово. Не знаю скільки коштує 1 упаковка, бо ми завжди беремо цілу коробку, але якось побачила в магазині біля мене за 8 грн, так тоді в Метро було вдвічі дешевше.

Терміново! Згадала, що завтра треба поздоровити чоловіка )))
Як тут писалось вище на джерельній в "Антей" здається (тороговий комплекс) є декілька військових магазинів, але таких кашкетів я там не бачила, зате на початку Краківського ринку, навіть не доходячи до нього, як іти від Магнуса, є магазин військового одягу(він всередині іншого магазину, там і одяг, і взуття, а вкінці є магазинчик той), там все нове укр пошиву, ну я так розумію форменний військовий одяг, там я бачила різні головні військові убори.

А ще раніше форумлянки цікавились півлітровими гонятками, сьогодні спеціально зайшла в той магазинчик недалеко від Привокзального ринку, як орієнтир можна взяти жіночку що продає окуляри на вулиці, то декілька кроків вліво/вправо, так ось, там є горнятка жовтого кольору, коричневого, чорні з золотим з фіолетовим візерунком квітів та чисто чорні.

Форумляни, підкажіть де можна купити двохсторонню клейку ленту (термометр від вікна відклеївся)

enigma
22.02.2010, 21:55
двохсторонню клейку ленту

В будівельних скоріш всього. Також я купувала таку, аби клеїти фотографії до весільного альбому - тому можете спитатися по фотосалонах (я купувала у Фотоновій біля площі Ринок)

amurka
22.02.2010, 21:58
Допис від WildWind
двохсторонню клейку ленту
в канцтоварах,якшо не помиляюсь повинна бутИ.

odree
22.02.2010, 23:33
Де купити кашкет з тризубом?на фірмі Штурм (http://sturm.com.ua/contacts) повинні бути

ksjy
23.02.2010, 13:02
дівчата, рятуйте! мама попросила купити їй шапочку для міліровки, а я не уявляю де таке продається! підкажіть будь ласка, може де в центрі?

olja_zaj
23.02.2010, 13:54
івчата, рятуйте! мама попросила купити їй шапочку для міліровки, а я не уявляю де таке продається! підкажіть будь ласка, може де в центрі?
Може бути там де побутова хімія,ше є краска акварель для міліровок,там є та шапочка,питайте в продавців.

Зорянівонька
23.02.2010, 14:01
дівчата, рятуйте! мама попросила купити їй шапочку для міліровки, а я не уявляю де таке продається! підкажіть будь ласка, може де в центрі?
Запитайте в перукарні де беруть - мені раз в перукарні і продали...

Consuelo
23.02.2010, 23:32
а де є хороший ибір чохольчиків для мобільного? колись гарні (і за якими шукаю) були в Евросети, але щось ніде цього магазину більше нема... а в решти - якісь вони одноманітні....

Darcy
23.02.2010, 23:45
де є хороший ибір чохольчиків для мобільного?
я собі вже 2 рази купувала в Мобілочці (на Санта-Барбарі), ще бачила, багато їх є в Євросеті на Сихові біля Іскри.

GONE BABY GONE
24.02.2010, 01:22
шапочку для міліровки
на добробуті,там де продають все обладнення для перукарень!
(в районі магазинів Венеція,Доміно -напроти!)

Людок
24.02.2010, 01:43
де в районі Привокзальної, Південного є магазини "Світ чаю"?
Підкажіть,хоч де у Львові знаходяться?

natorella
24.02.2010, 02:01
підкажіть,хоч де у Львові знаходяться
http://s003.radikal.ru/i204/1002/01/5cdf4c63c179.jpg

mamatu
24.02.2010, 02:02
Дівчата, підкажіть, де можна дешево купити найпростіші футболки (різних розмірів, але багато) і де можна недорого на тих футболках надрукувати малюнок. Подруга питалась, їм команду з регбі оформити треба, а я подумала, що може тут хто підкаже.
Буду дуже вдячна! :girl_in_love:

Taska
24.02.2010, 09:19
підкажіть, де можна дешево купити найпростіші футболки (різних розмірів, але багато) і де можна недорого на тих футболках надрукувати малюнок.
недорого і файно друкує дядько в палаці мистецтв на першому поверсі, файно було б в нього одразу і на рахунок футболок проконсультуватись - він їх теж відносно недорого продає.

levandivka
24.02.2010, 10:06
недорого і файно друкує дядько в палаці мистецтв
Але не певен, що для регбі (гра-пралька-гра-пралька-смітник).

Tanyunya
24.02.2010, 10:29
Дівчата, підкажіть, де можна дешево купити найпростіші футболки (різних розмірів, але багато) і де можна недорого на тих футболках надрукувати малюнок.
Може попитатись у фірмах, що спецодягом займаються, вони там різне виробляють. Гелікон, наприклад.

Candygirl
24.02.2010, 11:00
А де продаються гумові чоботи (жіночі, не з спец взуття), бо вже надоїло по тій хляпі ходити. Може їхтось бачив??:girl_in_dreams:

bioland7
24.02.2010, 11:16
Може їхтось бачив?
На секондах частенько вони є.:)

WildWind
24.02.2010, 11:35
Дівчата, підкажіть, де можна дешево купити найпростіші футболки (різних розмірів, але багато) і де можна недорого на тих футболках надрукувати малюнок. Подруга питалась, їм команду з регбі оформити треба, а я подумала, що може тут хто підкаже.
Буду дуже вдячна!
http://www.e-prikid.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=115#Lviv ось у цьому інет магазині можна замовити і з індивідуальним малюнком, ціни відносно дорого, хоча є і дешеві футболки різних розмірів, треба питати, крім того магазин недалеко від Кінопалацу Копернік, легко знайти. Може бути дорожче, але щоб не було так:
для регбі (гра-пралька-гра-пралька-смітник).
то радила би сюди.
А так то зараз бачу практично в будь-яких фотосалонах друк на футболках.

Candygirl
24.02.2010, 12:09
Ще б цікаво знати скільки такі чоботи коштують:girl_claping: Коли в Плато бачила, вони по 600 грн. були:girl_mad:

enigma
24.02.2010, 12:16
Підкажіть,хоч де у Львові знаходяться?

Здається по вулиці Горбачевського (то та вулиця, де головний вхід на Медик), як йти по ній догори то буде по лівій стороні.

WildWind
24.02.2010, 12:20
Ще б цікаво знати скільки такі чоботи коштують Коли в Плато бачила, вони по 600 грн. були
В багатьох магазинах є гумові чоботи, але дорогі... ще на Південному ніби бачила.
Гляньте сюди http://specobuv.com.ua/Preis.html , тут є такі біленькі, дуже милі, а ціна яка мила! І у Львові)

Zhaba
24.02.2010, 13:44
Допис від Candygirl
Ще б цікаво знати скільки такі чоботи коштують Коли в Плато бачила, вони по 600 грн. були
Теж хочу придбати гарні гумовці. Казали мені, що є магазин на куті Галицької вулиці що називається чи то чобіток, чи то каблучок, і там є ті гумовці. Правда ціна теж в районі 500 грн. Ще не ходила дивитись.

Нікуся
24.02.2010, 15:01
Хто шукає гумовці гляньте сюди http://www.urbanog.com/index_109.html
Гуцулянка у відповідній гілці формує замовлення!!!

lerucha
24.02.2010, 15:07
Гуцулянка у відповідній гілці формує замовлення!!!
підкажіть гілочку, будь ласка

Нікуся
24.02.2010, 15:12
Просю сюди http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=50431

Pola
25.02.2010, 23:56
Хочу стерилізувати свою кицьку.Підкажіть хорошу ветеринарну клініку.

zhabusya
25.02.2010, 23:56
Щось ніколи не звертала увагу де продають суцільне полотно для вишивання, потрібно для рушника на весілля? ну і гарні ниточки, схеми???Може є якийсь спеціалізований магазинчик)

Руда Лисиця
26.02.2010, 00:01
стерилізувала свою кицю у клініці що розі кн.Ольги і В.Великого(біля пошти).Скарг немає - все було зроблено акуратно і киця лишилася здорова та ціла)) От ціни на жаль не пам`ятаю,але здається що не більше 150 то точно.

Niferttiti
26.02.2010, 00:06
стерилізувала свою кицю у клініці що розі кн.Ольги і В.Великого(біля пошти).
Я також там свого пухнастика стерилізувала. Йшла туди, бо територіально зручно. Там був дуже хороших ветеринар, але вона зараз в декреті, то точно не можу сказати за когось іншого. Але все зробили на вищому рівні. Тільки вам особисто потрібно бути готовою до післяопераційного періоду. Дуже морально важко. Але то таке. Я платила 250 грн. рік тому ну і плюс післяопераційні огляди і зняття шві, все разом виносить десь 350 грн, але можливо зараз дороще.

WildWind
26.02.2010, 00:26
Щось ніколи не звертала увагу де продають суцільне полотно для вишивання, потрібно для рушника на весілля? ну і гарні ниточки, схеми???Може є якийсь спеціалізований магазинчик)
Тут вас мабуть "пошлють" у відповідні теми про вишивки))) пошукайте на ближніх підфорумах, там до речі і є тема "Де купити ...." чи щось таке)) Я купляла нитки на Куліша біля Магнуса в "Галереї льону", а схеми і полотно навіть на Краківському є, на початку, там де вишиванки продають, але я там не хочу полотно купляти, якісь ті жіночки там всі злі))) Ну і там полотно все одного розміру в ширину, 35 см здається, а взагалі є декілька розмірів, тому думаю можливо в Призму поїхати на Пекарській, ну це з того що я знаю.

zhabusya
26.02.2010, 02:10
Тут вас мабуть "пошлють" у відповідні теми про вишивки))) пошукайте на ближніх підфорумах, там до речі і є тема "Де купити ...." чи щось таке)) Я купляла нитки на Куліша біля Магнуса в "Галереї льону", а схеми і полотно навіть на Краківському є, на початку, там де вишиванки продають, але я там не хочу полотно купляти, якісь ті жіночки там всі злі))) Ну і там полотно все одного розміру в ширину, 35 см здається, а взагалі є декілька розмірів, тому думаю можливо в Призму поїхати на Пекарській, ну це з того що я знаю.
А де ця "Призма" приблизно на Пекарські? бачила спец. магазин по вишивці і Інтерсіні на Чорновола, але ще не заходила, нерозбираюсь в цінах на ці товари тому не знаю що дорого а що ні)

Natalia H
26.02.2010, 10:21

Ми кастрували свого котика на вул. Рудненській (здається, якщо цікавить, пошукаю вдома телефон). Це біля протезного заводу, на Левандівці. Веткабінет, молодий лікар, все зробив за якихось півгодини - 40 хв часу. Коштувало нам 100 грн., але за кицю, казали, дорожче. От тільки кіт мій довго від того відходив - так шкода було дивитись на нього...

І своє питання. Може хто підкаже, де у Львові можна найти парфуми, які зняли з виробництва, або принаймі у всяких Брокардах їх вже точно немає? Може якісь гуртівні чи невелички магазинчики, які ви знаєте?

WildWind
26.02.2010, 11:22
А де ця "Призма" приблизно на Пекарські? бачила спец. магазин по вишивці і Інтерсіні на Чорновола, але ще не заходила, нерозбираюсь в цінах на ці товари тому не знаю що дорого а що ні)
На початку Пекарської на першому поверсі бар чи кафе, а на другому саме магазин.

Pola
26.02.2010, 12:07
стерилізувала свою кицю у клініці що розі кн.Ольги і В.Великого(біля пошти).Скарг немає - все було зроблено акуратно і киця лишилася здорова та ціла)) От ціни на жаль не пам`ятаю,але здається що не більше 150 то точно.

Цитата:
Допис від Руда Лисиця Переглянути допис
стерилізувала свою кицю у клініці що розі кн.Ольги і В.Великого(біля пошти).
Я також там свого пухнастика стерилізувала. Йшла туди, бо територіально зручно. Там був дуже хороших ветеринар, але вона зараз в декреті, то точно не можу сказати за когось іншого. Але все зробили на вищому рівні. Тільки вам особисто потрібно бути готовою до післяопераційного періоду. Дуже морально важко. Але то таке. Я платила 250 грн. рік тому ну і плюс післяопераційні огляди і зняття шві, все разом виносить десь 350 грн, але можливо зараз дороще.

Це навпроти Марселю?Дайте будь ласка координати в пп.

Ука
26.02.2010, 18:54
в котромусь із магазинів тканин на Франка (їх там 3 чи 4 поруч) бачила дуже великий вибір тканини для вишивки, в тому числі для рушників

rododendronia
26.02.2010, 21:48
Підскажіть будь ласка ! Де у Львові можна скуштувати фондю?

La esposa
26.02.2010, 22:05
У Фресці, наприклад... Тільки в нас є окрема тема для таких питань.

Dana K
26.02.2010, 22:05
В Мазох-кафе відмінний фондю! Знаєте, де це?...

antique
26.02.2010, 22:09
В "Під синьою пляшкою"

kaya
27.02.2010, 18:33
Доброго дня, якщо хтось знає, підкажіть, будь-ласка, чи можна десь поміняти обшивку пеленатора, а то вона у нас вся тріщить по швам...

poputochka
01.03.2010, 14:25
Де у Львові (і як) можна утилізувати старі ртутні термометри?
Цілі, ртуть не витекла,але викинути на смітник совість не дозволяє. Десь близько десяти штук,батьки запасли ще в радянські часи,а вони вже брешуть,ртуть порозділялась і т.д.
Може десь приймають в аптеках чи лікарнях на утилізацію? Підкажіть,буду вдячна.

KAPUCHINKA
01.03.2010, 15:25
Підкажіть,де в районі Привокзальної, Південного є магазини "Світ чаю"?

На Горбачевського майже в кінці вулиці (ближче до Чупринки) (Здається там таки "Світ чаю", а не щось інше)

sofcja
01.03.2010, 15:54
Де у Львові (і як) можна утилізувати старі ртутні термометри?
Цілі, ртуть не витекла,але викинути на смітник совість не дозволяє. Десь близько десяти штук,батьки запасли ще в радянські часи,а вони вже брешуть,ртуть порозділялась і т.д.
Може десь приймають в аптеках чи лікарнях на утилізацію? Підкажіть,буду вдячна.

у будь яку державну аптеку можна здати. вони зобовязані! приймати на утилізацію!

hrobak
01.03.2010, 15:59
І своє питання. Може хто підкаже, де у Львові можна найти парфуми, які зняли з виробництва, або принаймі у всяких Брокардах їх вже точно немає? Може якісь гуртівні чи невелички магазинчики, які ви знаєте?

я купляла такі в магазині Візаж на початку Левицького, по лівій стороні. в них ще є магазин на Шота Руставелі здається. то власне якраз так і було - в Брокарді розводять руками, типу давно не було, невідомо коли буде, випадково зайшла туди - є :)

Lerusja
01.03.2010, 18:02
парфуми, які зняли з виробництва,
Я знайшла такі духи в і-нет магазині парфумів,який рекламується на форумі.

Грильяжка
01.03.2010, 19:24
дівчата в мене така проблема, чоботи прислані з Італії кузеною, один добрий інший вузькуватий-видно нозя одна більша, де можна його розширити підкажіть будь ласка

kvVItKA
01.03.2010, 19:35
один добрий інший вузькуватий-видно нозя одна більша
а може купити ту "пшикалку" і шкіра потягнеться? чи вони не зі шкіри...?

Грильяжка
01.03.2010, 19:56
чи вони не зі шкіри...?
зі шкіри а що за пшикалка?

kvVItKA
01.03.2010, 20:55
зі шкіри а що за пшикалка?
в Інтертопі має бути, або в магазинах , де взуття продають, не знаю як називається. але суть така: пшикаєш на взуття і ходиш(по хаті:)), шкіра помітно подається, мама так дві пари "розносила"

kati
01.03.2010, 21:01
від саламандри точно така є....колись пробували чоловікові так розтягнути, але вона виявилась до дупці.....

Грильяжка
01.03.2010, 21:12
я чула що десь є майстерні які ставлять на добу на спеціальний прилад, який розтягує, знати б де

Provizor
01.03.2010, 21:16
На початку Джерельної "АРТ РЕМОНТ", хороша майстерня і класний майстер.

odree
01.03.2010, 21:52
На початку Джерельної "АРТ РЕМОНТ"джерельна,55

хороша майстерня і класний майстерпідтримую на всі 100%

meros
02.03.2010, 01:44
а що це таке пеленатор, - столик для пеленання?
чи щось інше?

algo
02.03.2010, 12:38
Отже, карнізи ми купили і успішно повішали. тепер треба штори. маю подружку, яка мені пошиє, але мені треба купити тканину.
На Південному бачила багато, але знаю що є гуртовні у Львові. може маєте контакти? знаю є на Дж.Вашингтона, але вона працює з 9 до 6 і в суботу не працює, то мені не дуже підходить! підкажіть!

Kalina
02.03.2010, 14:15
треба шториі в нас проблема зі шторами бо висота до потолка 3.40:girl_devil:

algo
02.03.2010, 14:19
бо висота до потолка 3.4
В нас хоч то не проблема, висота стандартна, просто треба зразу всюди і от може би було дешевше!!

Lerusja
02.03.2010, 14:46
є гуртовні у Львові. може маєте контакти?
Гуртовень у Львові дуже багато!
Ось найбільші:Текстиль-сервіс.в.Кн.Ольги,106( позаду Нового ЦУМу),тел.2452835(34)
Текстиль-контакт,в.Зелена 147,тел.2404034(84)

algo
02.03.2010, 15:41
Ось найбільш
ех, обі вони в незручний мені час і в суботу вихідні!

natorella
02.03.2010, 16:00
в нас проблема зі шторами бо висота до потолка 3.40
в нас 4.3 - то не проблема, то просто зайві витрати((((((((

Пупсик
02.03.2010, 16:11
Текстиль-сервіс.в.Кн.Ольги,106( позаду Нового ЦУМу)
То в приміщенні Нового Цуму чи ні? Де саме ця гуртівня, підкажіть будь-ласка

klen
03.03.2010, 13:01
У мене таке питання. Чи можна десь у Львові знайти "Клей для временной фиксации". У будівельних і декількох художніх магазинах питалася ніхто навіть не чув. Призначення того чуда кріпити трафарети на стіну. Може хтось про таке чув і знає де взяти?

Зорянівонька
03.03.2010, 13:03
Призначення того чуда кріпити трафарети на стіну
А малярним скотчем не вийде?

klen
03.03.2010, 13:11
Допис від klen Переглянути допис
Призначення того чуда кріпити трафарети на стіну
А малярним скотчем не вийде?
Скотчем то тіки по краях можна причіпити, а трафарет має багато досить мілкіх і закручених ліній. Боюся що буде фарба затікати сильно. А той клей то по всій поверхні можна розбризкати.

Ная
03.03.2010, 14:10
Де у Львові можна поміняти защіпки в біжутерії? Свекруха дала мені цілий кульок своїх бусів,і штучних,і натуральних,у всіх защіпка зіпсулася або відірвалася,просила десь занести в ремонт,а я не знаю куди...

GONE BABY GONE
06.03.2010, 14:18
А де можна у Львові придбати мастику для тортів?
я шукала-шукала і ніде немає:(

KAPUCHINKA
06.03.2010, 14:42
Дівчата, порадьте будь-ласка де у Львові якісно можна помалювати чорну шкіряну сумку (трохи потерлася, а я дуже її люблю, хотілося б ще трошки поносити) АЙБОЛИТЬ на Дорошенка не підходить.

Зорянівонька
06.03.2010, 15:01
защіпки в біжутерії?
Є багато в магазині на Коперніка, ближче до голю пошти. Там нитки і різна фурнітура.

можна помалювати чорну шкіряну сумку
Є ательє на просп. Шевченка біля Вероніки - там малюють, але сама не пробувала.

hrobak
06.03.2010, 15:04
защіпки в біжутерії?
Є багато в магазині на Коперніка, ближче до голю пошти. Там нитки і різна фурнітура.

та, там досить багато різних гачочків, защіпок і тому подібного, є до намиста, до кульчиків, до різного. причому є навіть в кількох кольорах, типу під срібло, під золото, під мідь, чорні здається були також.

Kleo
06.03.2010, 18:05
Де у Львові можна поміняти защіпки в біжутерії? Свекруха дала мені цілий кульок своїх бусів,і штучних,і натуральних,у всіх защіпка зіпсулася або відірвалася,просила десь занести в ремонт,а я не знаю куди...
защіпку я купувала в магазині з нитками (тому що Зорянівонька радила), а ставила на Дорошенка (там є маленький магазин з канцтоварами і там же роблять ремонт біжутерії) ближче до гол.пошти по ліку сторону

Лянка
06.03.2010, 18:24
А де у Львові можна придбати формочки з пергаментного паперу для пасок?

zara
06.03.2010, 20:12
і в нас проблема зі шторами бо висота до потолка 3.40
ніякої проблеми немає тут, просто вибираєте тканину і набираєте висоту стандартних штор як ширину (ваших), і виходить у вас майже 7 метрів тканини (це дві половинки шириною 2.8 довжиною 3.5).

koxana
06.03.2010, 20:26
Дівчата, підкажіть де можна замовити фотопазл, але великого формату, А3 наприклад. А то всюди тільки А4:girl_cray:

WildWind
07.03.2010, 22:00
Дівчата, підкажіть де можна замовити фотопазл, але великого формату, А3 наприклад. А то всюди тільки А4
Пишете в гуглі "фотопазл Львів"
маєете таке : http://www.google.com.ua/search?q=%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B 7%D0%BB+%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

Kleo
08.03.2010, 14:17
У нас відвалилася ручка від турки (троха недодивилися і перегріли). Хто знає, де у Львові можуть її припаяти? Чи є такі майстерні?

Lerusja
08.03.2010, 15:16
То в приміщенні Нового Цуму чи ні? Де саме ця гуртівня, підкажіть будь-ласка
Позаду ЦУМу є вуличка- з ней вхід на гуртовню.

antique
08.03.2010, 17:37
Підкажіть, де можна купити гель(або спрей) для волосся, який наносять перед тим, як випрямляти.

Mavpysuk
08.03.2010, 17:46
Підкажіть, де можна купити гель(або спрей) для волосся, який наносять перед тим, як випрямляти.

В Бюті бачила спрей...але вже трохи давніше

WildWind
09.03.2010, 15:33
У нас відвалилася ручка від турки (троха недодивилися і перегріли). Хто знає, де у Львові можуть її припаяти? Чи є такі майстерні
По вул Залізничній, десь на середині, висить вивіска: Євроодяг на вагу (велика червона) , а троха нижче вивіска якогось маґазину/майстерні здається, і серед інших послуг читала таке: точіння ножів, ремонт кастрюль (чи баняків) запаювання дир (чи якось інакше) і припайка (може слово якесь інакше) ручок. Одним словом думаю, що вам якраз туди). Якщо потрібно, - буду іти сфоткаю))

enigma
09.03.2010, 15:52

Купувала в Бюті на Словацького, 80 грн здається. Спрей для термоукладки, наношу його також перед тим як феном сушити.

Олюська
09.03.2010, 21:05
Хтось підкаже, в якому Еколані найкраще купувати торти? Чи вони у всіх свіжі?

Зорянівонька
09.03.2010, 21:24
в якому Еколані найкраще купувати торти?
В кафе тортиках на Дудаєва. Там завжди свіжі попадали. Бо навіть в магазині поряд можуть стояти...

Олюська
09.03.2010, 22:23
В кафе тортиках на Дудаєва.
А там є такі традиційні, як Біла акація і Каштан?

Halina
09.03.2010, 22:29
А там є такі традиційні, як Біла акація і Каштан?

Звичайно що є. Ми "Білу якацію" тільки там берем. А ще там є ода, бджілка, райська вишня, шоколадний, вітальний, празький, каштан і ін.

agalinka
10.03.2010, 01:44
Підкажіть, у нас радіо телефон не працює,може хтось знає де є майстерні?

mamaTimy
10.03.2010, 02:35
Щодо радіотелефону- гляньте на сайт чи в газету "ваш магазин", там в рубриці "послуги" є таке всяке.

---------- Додано в 01:35 ---------- Попередній допис був написаний в 01:02 ----------

Прочитала попереднє! Щодо ЗАЩІПОК до біжутерії, то біля лялькового театру є 2магазини з фурнітурою (як дивитись на ляльковий то з правої сторони) А щодо "СВІТ ЧАЮ" то був колись як від площі Ринок по Шевській йти, то пройдете біля старого універмагу, потім книжковий, магазин "знайка",піцерію, і по ліву руку буде поворотик і в кутику за 5-7 метрів "світ чаю". Правда незнаю чи ще там є він.

WildWind
10.03.2010, 10:42
Підкажіть, у нас радіо телефон не працює,може хтось знає де є майстерні?
На радіоринку ремонтують радіотелефони)

kaya
10.03.2010, 11:11
у нас пеленатор з ванночкою такого типу http://www.kindershop.kiev.ua/detskie_tovari_4935/

Debil
10.03.2010, 17:49
Раніше купував взуття та одяг із каталогів, і часто бували ситуації, коли не підходить розмір, чи просто вживу не подобається. Воно все лежить, пилиться, а викинути шкода.
Так от, підкажіть, будь-ласка, де у Львові є комісійні магазини, куди можна здати нове, чи майже нове взуття/одяг? Може секонди, типу Єврошопа, беруть на комісію?

natorella
10.03.2010, 17:55
де купити нормальну (не обовязково професійну) машинку для стрижки?

lerucha
10.03.2010, 19:33
де у Львові є комісійні магазини, куди можна здати нове, чи майже нове взуття/одяг?
бачила сьогодні на Чорновола на базарі, там є магазинчик комісійний, по лівій стороні від входу

Тетянка
10.03.2010, 23:37
де у Львові знайти домотканне полотно? Чула, що є десь на Краківскому і Привокзальному - а конкретніше?.Може якісь ще магазинчики є?...Мама запалилась вишивкою сорочок, конче їй треба домотканне. Я не фанат вишивки, а шукати у вишивальних темах не позволяє час - Сашка тягне вже спати...дуже терміново! Прошу відгукнутись!!!

Kalina
11.03.2010, 01:09
треба домотканне
Колись було на початку Краківського, там де нитки продають біля аптеки, але як купляла схемку на рушник то щось не бачила або погано роздивилася.
П.С. Буду завтра там, можу спитати.

mamaTimy
11.03.2010, 02:28
Машинку для стрижки можна купити в супермаркетах електроніки (шок, домотехніка, фокстрот і т.д.) Ціни також різні від 70гр і до ...

WildWind
11.03.2010, 10:58
де у Львові знайти домотканне полотно?
на початку Краківського точно є, на самому початку, там де вишиті сорочки продають, на Привокзальному теж, там де критий овочевий ринок, також там де вишиванки. На Привокзальному 15 грн/м. На Краківському не пам'ятаю. Ще є в Скрині на останньому поверсі в куточку магазинчик, там по 20 грн/м. Ще є в Призмі, на Пекарській, в Галереї Льону також бачила, недалеко від Магнуса, Шпитальна здається, ще на Водогінній десь дівчата писали...

Urtica
11.03.2010, 11:38
де у Львові знайти домотканне полотно?

Ну і є в нас тепер цілий магазин "Галерея льону" на Куліша, 21.

Зорянівонька
11.03.2010, 11:48
Оскільки вдома довго хворіють, то порадили кварцувати приміщення. Може хтось знає де можна купити і приблизно за скільки? (якщо хтось може позичити - буду дуже вдячна.) Дякую

nattsol
11.03.2010, 12:03
дівчата, підкажіть будь ласка, де у Львові можна знайти великі ковдри, довжиною 2.50? (2.20 надто коротка)

Natalya
11.03.2010, 12:42
де у Львові є комісійні магазини
На Науковій над базарчиком є.

Де можна купити марганцівку? (вже в темі про вазони питала)

olja_zaj
11.03.2010, 13:27
е можна купити марганцівку? (вже в темі про вазони питала)
Вам багато потрібно? Маю баночку 5 г.можу поділитися.Купляла коли була в пологовому на Джамбула,там в аптеці в них є.

Natalya
11.03.2010, 13:32
Вам багато потрібно?
3 вазони підлити... шкідників вивести так радять.

hrobak
11.03.2010, 18:55
Де можна купити марганцівку?

в аптеках пробували шукати?

рижик
11.03.2010, 19:16
Дівчата, може хто бачив,де є вибір такого посуду. Хотіла собі трохи докупити, а в супермаркетах, Метро маленький вибір(і переважно в чорних або білих кольорах)
Дякую!!!
http://s50.radikal.ru/i127/1003/a0/2f345b9a8ae3.jpg

Ніколь
11.03.2010, 20:06
Рижик, якщо в мене не склероз, то такий посуд був в рукавичці на Луганській.

Milka
11.03.2010, 20:40
Де можна купити марганцівку? в роддомних аптеках є, в звичайних не купите, може ще в рецептурних відділах.

Natalya
11.03.2010, 20:58
в аптеках пробували шукати?
Пробувала - нема. Сказали, може бути на Князя Романа, а мені що туди, щ в роддомні - далеко :(

Lerusja
11.03.2010, 21:16
Купляла в аптеці в пологовому на Мечнікова.

koxana
11.03.2010, 23:22
Які ціни на фондю в "Під синьою пляшкою"?

Ука
11.03.2010, 23:27
Дівчата, може хто бачив,де є вибір такого посуду
колись було багато в Галці на Чайковського. Але я давно там не була

Usmishka
11.03.2010, 23:39
Такий посуд є в кафешках Світ чаю в Арсенах та ВАМах.

antique
11.03.2010, 23:53
Зі слів знайомих десь 300 грн.

Kira Nessis
12.03.2010, 00:41
Девчонки, я за советом.
Мне тридцатник, но я молодая мамаша. Дочке уже 2 года, это значит что ее уже можно на выходных оставлять с родителями.
Теперь само дело.
Я очень жду выходных, чтоб с мужем куда-то выйти в свет, отдохнуть, расслабиться, получить море приятных впечатлений, и зарядиться на следующую мамскую неделю. Так вот сам вопрос, куда пойти?
Бильярд - не умею.
Боулинг - дорого, и не часто.
Ресторан - опять пожрать, ну сколько можно.
Кавярня - это можно и с подругой.
Клуб - устаю от совр. музыки, да и ночью не гуляю. Мать как ни как:)
А если я хочу отдохнуть с мужем просто на выходных?!
Хочу например ходить на танцы, не такие, чтоб регулярно и вкалывать, а так для себя, отдохнуть. Как мастер-класс, участие-развлечение.
Хочу на тематическую вечеринку. Где можно потанцевать, развеяться, отдохнуть, пообщаться.
Хочу на тусовку 25-35. А если это еще и тусовка молодых родителей, вообще классно.
Может это все во Львове есть, а я не знаю?
Скоро опять суббота, и так хочется отдохнуть!
Поможете?

klen
12.03.2010, 01:24
Порадьте будь ласка де краще(дешевше) купити електро товари. Розетки, вимикачі. Мені треба десь до 100 штук того добра. Нічого супер-пупер не треба. Звичайні білі, можна українського виробництва. Може десь у нас є гуртовні?

Ніколь
12.03.2010, 01:57
Порадьте будь ласка де краще(дешевше) купити електро товари.
МАККОМ ТОВ - Категорії: Електрообладнання

Адреса: вул. Наукова, 7а к.112
Контактний телефон: 241-31-02

Я не знаю і не впевнена що в них найдешевше, але я колись знала двох менеджерів з тої фірми, вони раніше працювали в магазині КАПРО, а потім пішли в ту фірму і казали що МАККОМ прямий конкурент Капро, бо в них все те саме еле дешевше. Це було років 3-4 тому, зараз точно не скажу.

Bogdanka
12.03.2010, 07:25
Може десь у нас є гуртовні?
київська, майже навпроти картопляної хати, магазин електротоварів - і ціни і асортимент прекрасні.

Insolence
12.03.2010, 10:04
Допис від koxana
Зі слів знайомих десь 300 грн.
Хіба би так круто подорожчало..бо восени мясне і сирне були в районі по 70-90 грн.

klen
12.03.2010, 11:58
МАККОМ ТОВ - Категорії: Електрообладнання
Адреса: вул. Наукова, 7а к.112
Контактний телефон: 241-31-02
Я не знаю і не впевнена що в них найдешевше, але я колись знала двох менеджерів з тої фірми, вони раніше працювали в магазині КАПРО, а потім пішли в ту фірму і казали що МАККОМ прямий конкурент Капро, бо в них все те саме еле дешевше. Це було років 3-4 тому, зараз точно не скажу.
Дякую, а то офіс чи магазин?

---------- Додано в 10:58 ---------- Попередній допис був написаний в 10:54 ----------

київська, майже навпроти картопляної хати, магазин електротоварів - і ціни і асортимент прекрасні.
Дякую. Цей магазин, я знаю. Але думала може десь є гуртовня з крашіми цінами. Бо мені багато того всього треба.

zhabusya
12.03.2010, 12:23
Вчора з подругами брали шокодадне так воно 25 грн. (шоколаду десь 300 гр. на двох було забагато.) А фруктики і печенька по 4 грн., мясне здається по 80грн.

BoomBloom
12.03.2010, 16:56
Оскільки вдома довго хворіють, то порадили кварцувати приміщення. Може хтось знає де можна купити і приблизно за скільки? (якщо хтось може позичити - буду дуже вдячна.) Дякую
Купляли за 530грн. в "Пофамі" на Личаківській, але може де дешевше є:girl_smile:

Vероніка
12.03.2010, 17:28
може хто бачив,де є вибір такого посуду.
Раніше бачила в Сільпо на Сихові і на Городоцькій.

kvVItKA
12.03.2010, 18:44
де є вибір такого посуду.
купувала в Арсені, але то було 4 роки тому...тоді вибір був достатньо великий

Kira Nessis
12.03.2010, 21:38
Мне никто не ответил про отдых для родителей:(
Это значит, что его нет во Львове?
Или я просто написала не в ту ветку?
Вы же где-то отдыхаете семьей!

WildWind
12.03.2010, 21:56
Мне никто не ответил про отдых для родителей
Это значит, что его нет во Львове?
Или я просто написала не в ту ветку?
Вы же где-то отдыхаете семьей!
Їдемо за місто, або збираємо велику компанію вдома, розваги придумуємо самі, від Твістера до Мафії. Кращого відпочинку у Львові поки не придумала. Може тому, що ще мало тут живу)) як щось знайду дам вам знати :girl_wink:

Consuelo
13.03.2010, 18:02
підкажіть, де можна купити запаковані якісь симпатичні і недорогі скатертини? нам треба на подарунок для друга (знаю, смішно, але він дуже любить всякі кухонні штучки і щось до хати і скатертина - то вічна проблема в нього - її просто нема)))

WildWind
13.03.2010, 18:18
підкажіть, де можна купити запаковані якісь симпатичні і недорогі скатертини? нам треба на подарунок для друга (знаю, смішно, але він дуже любить всякі кухонні штучки і щось до хати і скатертина - то вічна проблема в нього - її просто нема)))
На привокзальному ринку. Стоять тьоті в палатках з рушниками різними і скатертинами. Ммм.. одразу за ринком є вуличка, от там де довгий ряд з квітами, от ідете тою вуличкою, і навпроти кіоску газетного є вхід на ринок, брама така, то якраз по закінченні того ряду з квітами. Недалеко від входу є декілька палаток. От там бачила досить багацько різних скатертин.

natorella
13.03.2010, 18:18
де можна купити запаковані якісь симпатичні і недорогі скатертини?
на ікеї немає?

Consuelo
13.03.2010, 18:38
на ікеї немає?

Наталь, мені на вівторок треба)) воно ж не доїде так швидко!

Ніколь
13.03.2010, 20:29
а то офіс чи магазин?
оскільки я знайшла це через довідник то підозрюю що офіс, але свого часу коли до них звертались з батькової фірми, то десь неподалік був і склад. Ви подзвоніть краще туди... і вже будете мати точну відповідь.

natorella
13.03.2010, 20:39
мені на вівторок треба)) воно ж не доїде так швидко!
та якби вчора написала, то завтра би вже мала;)

Відьмочка
14.03.2010, 00:11
Підкажіть будь-ласка інтернет-провайдера в районі вулиць Промислова, Волинська, Хмельницького. Чи є там можливість підключитись до "Волі"?

Lerusja
14.03.2010, 01:24
отдых для родителей
Предлагаю сначала в хорошую сауну(парную,басейн)-потом Fashion-club(пл.Підкови,1)или Pozitiff(Зелена,14)-потом кино,театр.:girl_claping:

bora
16.03.2010, 10:37
Потрібно роздрукувати дві кольорові сторінки формату А3. Поліграфічні фірми не хочуть братися за малий тираж, кажуть по набиранню замовлень роздрукують. Хтось знає де можна прийти - заплатити і отримати своє замовлення без нюансів?

Nanaya
16.03.2010, 10:54
Потрібно роздрукувати дві кольорові сторінки формату А3. Поліграфічні фірми не хочуть братися за малий тираж, кажуть по набиранню замовлень роздрукують. Хтось знає де можна прийти - заплатити і отримати своє замовлення без нюансів?

На вул. Сахарова є "Фенікс" вони здається можуть таке надрукувати, не пробували там?

bora
16.03.2010, 11:53
"Фенікс"
В першу чергу дзвонили. Не дуже нам там раді з такими тиражами.

Adelaida
16.03.2010, 12:20
Спробуйте надрукувати у фотосалоні на Коперніка, там у них не тільки фото друкують. Забула, як називається. Навпроти та трохи нижче палацу Потоцького.

NikaLovely
16.03.2010, 16:00
Де можна купити шапочку для басейна в р-ні Південного - В. Великого? Тільки так, щоб їх точно там бачили або купляли)

olja_zaj
16.03.2010, 16:11
е можна купити шапочку для басейна в р-ні Південного - В. Великого? Тільки так, щоб їх точно там бачили або купляли
Купляла на ринку Провесінь,той шо біля нового цума,зразу при вході ,з правої сторони,або трохи далі прямо йти,там де фототовари є.

Kleo
16.03.2010, 16:33
бачила в аптеці, та що знаходиться в будівлі "Аквапарку", в самому аквапарку теж можна купити

WildWind
16.03.2010, 18:46
Друкувала якраз нещодавно 2 кольорові сторінки А3. Вул. Пекарська. Номера не памятаю, але то якраз посередині вулиці, навпроти палац якийсь чи щось таке( не судіть я не Львівська, може то відома споруда). Стоїть на вилуці вивіска Студентська поліграфія, здалека видно, і стрілочка вбік, вхід з двору. Якщо не помиляюсь то одна картинка 16 грн, і можна вибрати папір, цупкіший/тонший.

---------- Додано в 17:46 ---------- Попередній допис був написаний в 17:29 ----------

Чи є там можливість підключитись до "Волі"?
Та то так просто, заходите на офіційний сайт, і знаходите таке: http://www.volia-lviv.com/subscribe/check. А ще внизу сторіночки є тел. Я додзвонилась з першого разу свого часу, і мені ввічливим голосом сказали все що мене цікавило.

zetta
16.03.2010, 23:49
Дiвчатка, хто знае iнтернет-магазин на укр.рос мовi але шоб працював не тiльки на Украiну..

zhabusya
17.03.2010, 12:58
Де можна купити шапочку для басейна в р-ні Південного - В. Великого? Тільки так, щоб їх точно там бачили або купляли)
В Аквапарку, як заходите по ліву сторону, там є великий вибір. Є ще в Новому Цумі в дисконті адідас на касі.

Demior
17.03.2010, 15:28
Підкажіть будь ласка..дуже потрібно... де у Львові можна придбати термотрансферний(термоперевідний)папір для тканин світлих або темних???

nattsol
17.03.2010, 15:58
де у Львові можна придбати термотрансферний(термоперевідний)папір для тканин світлих або темних??
колись був у Неосервісі http://neoservice.ua/, фірми Барва; головне перевірити, чи є в наявності

Natalya
17.03.2010, 16:09
хто знае iнтернет-магазин на укр.рос мовi але шоб працював не тiльки на Украiну
А спеціалізація не має значення?

ola-lyola
17.03.2010, 20:25
Де купити лижні штани мааленького розміру???????

наталя 2204
17.03.2010, 20:42
вам нові чи б/в ?

ola-lyola
17.03.2010, 21:41
вам нові чи б/в ?
бажано нові і хороші

zajunya
17.03.2010, 23:34
В аптеці в пологовому на Джамбула

zetta
17.03.2010, 23:49
А спеціалізація не має значення?
менi фарбу до волосся потрiбно...BES, дуже я сумнiваюсь шо то реально найти онлайн.(((

kati
17.03.2010, 23:50
лижні штани мааленького розміру?????

дитячі чи дорослі? дитячі від 122 см в команчеро є

карапуз
17.03.2010, 23:57
У магазині "Команчеро"не дивились ?

Яська Березнева
18.03.2010, 00:03
Де можна купити колготки фірми Дюна Веста? Давно вже в продажу не бачу...:girl_sad:

Tanyunya
18.03.2010, 00:25
А ти дитячі магазини всі "промоніторила"?;)

WildWind
18.03.2010, 11:18
Де купити лижні штани мааленького розміру?
Я купила собі штани ( а я маленька і худенька) в Спортландії на Південному, мені продавець порадив чоловічі найменшого розміру, прийшлось лише підрізати, а так нормально сидять. Ще там бачила значно кращі дитячі, але коли подивилась на ціни, навіть не міряла.

Harmony
18.03.2010, 14:42
Хочу перешити шубку натуральну. Підкажіть де є майстерні що цим займаються

MAXAMAK
18.03.2010, 14:52
купити лижні штани мааленького розміру???????
Я купляла на себе маю ріст 154 на Глибокій магазин F4 - там великій вибір, були навіть меніші жіночі і ціни на половину Команчерівських. Якість непогана - фірмові Польські (збірна Польщі на олімпіаді в ній виступала)

Prutylyatko
18.03.2010, 14:54
Де можна купити колготки фірми Дюна Веста? Давно вже в продажу не бачу...
Антошка почала торгувати колготками фірми Дюна.

Chortenia
18.03.2010, 14:55

На Хімічній є магазинчик зі шкарпетками, там їх постійно продавали.

Prutylyatko
18.03.2010, 14:59
Порадьте будь ласка де краще(дешевше) купити електро товари.
На території колишнього заводу "Кінескоп" є дві гуртівні електротоварів від заводів-виробників. Ціни дуже гарні.

наталя 2204
18.03.2010, 15:03
Де можна купити маршмеллоу ? Вирішила спробувати приготувати мастику і порадувати малечу. Але не знаю де його знайти і як воно виглядає?

ola-lyola
18.03.2010, 15:41
А ти дитячі магазини всі "промоніторила"?
Совість є ??? Знущаєшся з маленьких людей? Ну як я буду на горі виглядати в кольоровенькому комбезі Лене???
У магазині "Команчеро"не дивились ?
дивилась, я вже другий рік шукаю, але нажаль там на себе нічого незнайшла.

Я купляла на себе маю ріст 154 на Глибокій магазин F4 - там великій вибір То напевно в фанатик-спорт, там є маленькі F4, але мені там якість не дуже, затверді.

Але сьогодні знайшла нарешті більш-менш підходящі Spyder XXS

zetta
18.03.2010, 17:47
перешити шубку натуральну. Підкажіть де є майстерні
маю кравчиню,добре шие але дорога... якшо хутро того вартуе то можу дати телефон.

Prutylyatko
19.03.2010, 00:12
Сьогодні в Антошці спеціально дивилась за колготками Дюна-Вест - є повно.

Mazerati
19.03.2010, 17:24
Де у Львові можна купити копченого (або і некопченого) вугра?

odree
19.03.2010, 17:48
копченого (або і некопченого) вугра?купувала пару тижнів тому в океані (копченого)

Kleo
21.03.2010, 13:25
В "Метро" точно має бути і в "Океані" на В.Великого теж буває

---------- Додано в 10:25 ---------- Попередній допис був написаний в 10:20 ----------

де можна припаяти ручку до турки?

bora
21.03.2010, 13:26
У Рукавичці час від часу з"являється, у Фуршеті. У рибних відділах питайте, зазвичай його на лід викладають.

Mazerati
21.03.2010, 13:32
У Рукавичці час від часу з"являється, у Фуршеті. У рибних відділах питайте, зазвичай його на лід викладають.
Знайшла в Океані вчора! дуже всім дякую за допомогу. В метро нема :(

kati
21.03.2010, 16:44
шукаю коротеньку шкіряну курточку...хто знає толкові магазини з шкірою у львові?

Dusheska
21.03.2010, 18:09
Шукаю магазини зі світильниками.

bioland7
21.03.2010, 18:43
шукаю коротеньку шкіряну курточку...хто знає толкові магазини з шкірою у львові?
Катрусь, я вже походила по Південному теж те саме шукаючи і жахнулася цінами,турецьке ... нижче 1500 грн нема,а якщо щось краще то за 500 дол. обійдеться, замовила в Оксани на Вікторії Сікрет, напевне на наступний тиждень прийде моя курточка то напишу по якості яка шкіра і взагалі.:)

kati
21.03.2010, 19:53
на південному ніц доброго....
а тицьни мені де ти куртки дивилась.....

bioland7
21.03.2010, 19:56
а тицьни мені де ти куртки дивилась.....
ось тут http://www2.victoriassecret.com/collection/?cgname=OSCLOOUTZZZ&cgnbr=OSCLOOUTZZZ&rfnbr=6620 :girl_cool:

сніжна
21.03.2010, 22:35
Шукаю магазини зі світильниками
та все той же "Південний", "Епіцентр", на Саксаганського є магазин світла.

WildWind
22.03.2010, 11:59
у Львові можна купити копченого (або і некопченого) вугра?
Якщо ще будете шукати то в Опера Пасажі завжди є, я купляла і вчора готувала, свіжий.

BoomBloom
22.03.2010, 14:22
Підскажіть, будь-ласка, де можна купити або зробити на замовлення ляльок для театру, але не виробництва "Чудисам"(вони пропонують ляльок до наших казок - діда, бабу, вовка, зайця).
Мені потрібні кумедні звірі, такі як в "Бебі Енштейні", балакаючі, наприклад такі:
http://s47.radikal.ru/i117/1003/00/aa2ded72f84f.jpg
Може хто знає?

Megan
22.03.2010, 15:23
Де знайти автомобільний холодильник? Але фреоновий, а не вітродуйку.. Поможіть, дуже треба.

Zoryanazirka
22.03.2010, 15:43
Де знайти автомобільний холодильник? Але фреоновий,
В мене такий є, річ незамінима. Власне холодильник, тримає температуру +4, працює від прикурювача і від мережі. Незамінима річ була в пологовому :) Купувала 2 роки тому в Арсені

наталя 2204
22.03.2010, 18:29
Такі холодильники були в Метро

MaryF
23.03.2010, 12:46
Ще раз спитаю де можна купити образи. Мама хоче купити нам в спальню великий мальований образ. Під арсеналом не знайшла того магазину, на личаківській маленькі образи.

romawka
23.03.2010, 13:05
де можна купити образи
На Вернісажі великий вибір!!!

Prutylyatko
23.03.2010, 13:13
де можна купити образи
На кн. Ольги біля церкви щонеділі величезний вибір образів.

Lebidka
23.03.2010, 16:33
Де у Львові знати магазин медичної техніки?

Sleeping_Sun
23.03.2010, 16:41
На Володимира Великого 117,( це за поліклінікою, навпроти є магазин Барвінок) Ще їх можна знайти на площі Ринок, 3. Залежно що вам треба. У них є :Товари для косметології, перукарень.
Масажне обладнання.
Дезинфікуючі засоби.
Одноразовий розхідний матеріал.
Медичні інструменти.
Медичний одяг, взуття.
Предмети догляду за хворими.
Вироби медичного призначення.
Подушки протипролежневі з льону.
Слухові апарати.
Електрогрілки.
Тонометри.
Кварцеві випромінювачі.

Olena-m
23.03.2010, 16:41
Залежно що вам треба. Є на Васильківського,9 - це бічна Тургенєва.

lerucha
23.03.2010, 16:53
дывчата, де можна знайти чохли (не знаю, чи правильно назвала) на прасувальну дошку

Megan
23.03.2010, 17:54
дывчата, де можна знайти чохли (не знаю, чи правильно назвала) на прасувальну дошку
2 тижні назад брала в Арсені на 700-річчя.

ksjuha
23.03.2010, 17:57
Їх зазвичай ще можна знайти на базарах там, де продаються і самі прасувальні дошки.

dianisia
23.03.2010, 18:01
А я бачила такі чохли в Новій Лінії на Щирецькій.
Допис від MaryF
де можна купити образи
А на вернісажі ви дивились? А ще на Південному є магазин з картинами та образами.

Олюнчик
23.03.2010, 19:03
де можна купити образи
Знаю що є гарна галерея образів в Арсеналі. Там і продавці кваліфіковану пораду можуть дати.

Лянка
23.03.2010, 21:30
А на вернісажі ви дивились? А ще на Південному є магазин з картинами та образами.
А ціни там - закачаєшся.Брат купив образ в Арсеналі за 470грн., а я такий самісінький взяла в будці в Рясне 1 за 300грн. Якщо вас цікавлять гобеленові образи (тепер таких багато в подарункових магазинах, вони ткані, з люрексовою ниткою), то в тій же будці ціна найбільшого образу різниться в 300грн.(всюди такий образ 1200грн, там 900грн.)

samaharit
24.03.2010, 15:52
Підскажіть де у Львові знайти білоруську косметику?

дашулька
24.03.2010, 16:03
Я купляю в аптеці "На здоров*я",що на Батальній.

samaharit
24.03.2010, 16:24
Я купляю в аптеці "На здоров*я",що на Батальній.
Не підскажете, чи є у них марка Белита (Belita)? Дуже потрібно. Дякую

бетменша
24.03.2010, 16:57
в "сквозняку" на пр. Шевченка є багато. можна знайти також і на Галицькому базары, на Добробуті

Dobra
24.03.2010, 19:49
Де у Львові є сервіси для напіпрофесійної фототехніки - почистити від пилюки об"єктив, і т.д., я добре не розуміюсь, і в цінах також не орієнтуюсь.
А також підскажіть, скльки коштує така послуга як заміна оббивки дивана, кутка, і де це можна замовити.

дашулька
24.03.2010, 20:03
підскажете, чи є у них марка Белита (Belita)? Дуже потрібно. Дякую
Якщо чесно,не знаю. Я купляю Біоліту,там вона точно є. треба подивитись.

медведик
25.03.2010, 14:05
можливо хтось бачив, кошик плетений для освячення пасочки (правда незнаю з якого дерева чи лози ) по боках квіти , теж плетенні, колір такий світло жовтувато-білий (як солом"яний), ну дуже гарний, у маршрутці везла жіночка такого кошика сказала, що брала на привокзальному ринку, але там я нічого не знайшла :girl_sad:

romawka
25.03.2010, 14:20
на привокзальному ринку, але там я нічого не знайшла
Бачила теж на привокзальному ринку напроти Приміського вокзалу! Жінка продавала, мала різні: великі, маленькі, світлі і темні!

---------- Додано в 11:20 ---------- Попередній допис був написаний в 11:17 ----------

заміна оббивки дивана, кутка, і де це можна замовити.
На вул. Богдана Хмельницького ( номер не памятаю, але наступна зупинка трамвая після Підзамче) є майстерня по перетяжці!!! Скільки коштує то це треба безпосередньо питати, але роблять на совість!!!!!

WildWind
25.03.2010, 19:00
у маршрутці везла жіночка такого кошика сказала, що брала на привокзальному ринку, але там я нічого не знайшла
ви мабуть не там дивились)), ті кошики через дорогу від привокзального, як перейти дорогу біля світлофора, іти в сторону ЖД, і там перед другим світлофором (церква через дорогу) якраз і стоять люди з кошиками, такий вибрі що неможливо вибрати))

медведик
25.03.2010, 23:55
ви мабуть не там дивились)), ті кошики через дорогу від привокзального, як перейти дорогу біля світлофора, іти в сторону ЖД, і там перед другим світлофором (церква через дорогу) якраз і стоять люди з кошиками, такий вибрі що неможливо вибрати)[/quot

в суботу буду, щось вибирати, мені вже сказали, що такий кошик, як я хочу, плетуть тільки гоцули, буду шукати і перше і других :girl_crazy:

[quote=romawka;682861]Жінка продавала, мала різні: великі, маленькі, світлі і темні!

а в який час ви її бачили? моя знайома сьогодні сказала, що ця жіночка продає їх тільки зранку, то після обіду нема чого їхати

nattsol
26.03.2010, 10:01
де у Львові можна купити кришку для мікрохвильовки?
http://www.householdgoods.com/images/microwave-cover-colour-controlsml.jpg

Natinka
26.03.2010, 10:41
--------------------------------------------------------------------------------

я бачила в Фокстроті біля мікрохвильовок продавалися і кришки. Думаю і в інших магазинах побутовоїх техніки є.

Наталочка
26.03.2010, 11:00
Кришки для мікрохвильовки є в Арсені

Бурулька
26.03.2010, 11:41
Бачила в Рукавичці різних діаметрів. Але, на скільки пам"ятаю, на ній було написано, що є обмеження в часі її перебування в мікрохвильовці.

Bonka
26.03.2010, 11:50
Підкажіть будь-ласка де є магазини одягу з великими розмірами.
Зараз треба і не можу згадати де я бачила....
дякую.

koxana
26.03.2010, 11:58
на початку вулиці Героїв Упа(колишня Тургенєва) є магазинчик
а ще на Шпитальній коло Магнусу бачила

Prutylyatko
26.03.2010, 12:08
На початку Пекарської є магазин. Здається, Стиль від Ольги називається.

Natinka
26.03.2010, 12:52
І на проспекті Свободи є. Орієнтовно між "Опера пасаж" і Оперним театром.

garbuzyk
26.03.2010, 13:49
А ще на Дудаєва є. Майже навпроти Еколанівського кафе.

amurka
26.03.2010, 19:02
дівчата,підкажіть будь-ласка де можна придбати стягуючий пояс,мені треба,а де таке шукати поняття немаю,і чи є таке десь на Сихові?

Златка
26.03.2010, 19:26
А де у Львові можна купити вишиті плаття :girl_in_dreams:?

garbuzyk
26.03.2010, 20:04
де можна придбати стягуючий пояс
На Личаківській трохи вище від Винниківського базару є магазин спеціалізований - там усілякі ортопедичні речі продають, має і пояс бути.
ось знайшла лінк з адресою і переліком товарів, є ще посилання на мережу магазинів: [URL="http://гуугля.ком.уа[/URL]
я собі там панчохи компресійні брала. Виробництво польське, маю ще швейцарські Sigvaris - то якість не до порівняння, але і ціна теж.
на Сихові не підкажу - не орієнтуюся

zetta
26.03.2010, 20:07
Вишитi плаття бачила в магазинi бiля Преображенськоi церкви.

amurka
26.03.2010, 22:19
На Личаківській трохи вище від Винниківського базару є магазин спеціалізований - там усілякі ортопедичні речі продають, має і пояс бути.
ось знайшла лінк з адресою і переліком товарів, є ще посилання на мережу магазинів:
дуже дякую,але я певно погано написала мені тре пояс шоб животик післяродовий заховати)) щоб трошки підтягнути поки похудаю))

Редвумен
26.03.2010, 22:24
мені тре пояс шоб животик післяродовий заховати)) щоб трошки підтягнути поки похудаю))
такі пояса є практично в кожній аптеці - післяпологовий бандаж називається

Milashechka
26.03.2010, 22:37
А може хто підскаже де у ЛЬвові само дешевше памперси купити? Бо в МЕтро ціни стали заоблачні
якщо в МЕТРО купляти фірми АРО дешевше не має нічого!!! ми вже рік ними користуємось, спочатку не дуже після памперсів та хагісів, але тепер так звикла, що інакших не хочу

amurka
26.03.2010, 22:42
післяпологовий бандаж називається
я то думала про нього,але незнала чи він стягує,бо ним не користувалась:girl_flirt:

Milashechka
26.03.2010, 22:44
дівчата мені потрібні трафарети для малювання на різних поверхнях!!! хто знає де можна купити, взати на прокат, тощо????? дуже потрібно

Consuelo
28.03.2010, 18:23
оскільки я в цьому "зелена" підкажіть будь-ласка, де є хороший магазин іграшок, але недорогий? сестричці хочу щось на подарунок, їй буде 11, а в антошці і опері ціни якісь захмарні...

Demior
28.03.2010, 19:58
можливо хтось знає...де можна взяти на прокат фототехніку.Дуже дякую

Prutylyatko
28.03.2010, 20:44
чи є таке десь на Сихові?
На Шуварі в магазині з білизною бачила.

---------- Додано в 18:39 ---------- Попередній допис був написаний в 18:37 ----------[COLOR="Silver"]

---------- Додано в 18:41 ---------- Попередній допис був написаний в 18:39 ----------

мені тре пояс шоб животик післяродовий заховати)) щоб трошки підтягнути поки похудаю))
в магазинах з білизною для вагітних є - я там купувала.

---------- Додано в 18:43 ---------- Попередній допис був написаний в 18:41 ----------

А може хто підскаже де у ЛЬвові само дешевше памперси купити?
В ДЦ зараз ціни на памперси ніби непогані. А я особисто купую в Антошці (в них щомісяця один день дають знижку 10% на памперси - то мені виходить найдешевше)

---------- Додано в 18:44 ---------- Попередній допис був написаний в 18:43 ----------

де є хороший магазин іграшок
На Південному є магазинчики з порівняно недорогими іграшками.

Orman
28.03.2010, 20:57
На Південному є магазинчики з порівняно недорогими іграшками.

тільки вважайте на якість, щоб не вийшло дорожче в плані здоров"я

Consuelo
28.03.2010, 21:01
тільки вважайте на якість, щоб не вийшло дорожче в плані здоров"я

а що бувають магазини з някісними іграшками? (я не маю на увазі все по 2 грн.)
а в Антошці якісні? смішні питання мабуть, не спец я по іграшках(((

Orman
28.03.2010, 21:57
а що бувають магазини з някісними іграшками?

ну та чого ж, бувають.

а в Антошці якісні?

ну якісніші, ніж на базарі, це точно.

Miralisa
28.03.2010, 22:59
Підкажіть, будь-ласка, де, у Львові, можна знайти гуртівню з великим вибором якісних трикотажних тканин, а також гуртівню швейної фурнітури? Ще може хтось чув про гуртівню стокових тканин з країн Європи. Буду вдячна за координати таких гуртівень. (в ПП!!! :banned: )

Loyal
28.03.2010, 23:12
В ДЦ зараз ціни на памперси ніби непогані
Та ладно! Невже дешевше, ніж в Метро? Нє вєрю! Мені в Карапузі казали, що дешевше за Метро не найдеш

Fleshka
28.03.2010, 23:16
Мені в Карапузі казали, що дешевше за Метро не найдеш
+ 10000%, перевірено нами :girl_cool: Порівнювали і в ДЦ і в Карапузі і в аптеках, в Метро ціна найвигідніша:girl_emo:

Smorodynka
30.03.2010, 13:13
Привіт! Підкажіть будь-ласка, де можна у Львові купити натуральний шифон молочного кольору :). Я вже була в 4 магазинах на Івана франка, в магазині біля Преображенської цекви, на Куліша. Планую ще поїхати в Новий Цум, а більше і незнаю куди;). Може ви підкажете? :)

Megan
30.03.2010, 14:09
На Південному бачила, в тих магазинах де штори продають і відразу шиють.

Oddly
30.03.2010, 14:22
підкажіть, чи можна десь взяти на прокат спортивні тренажери?

Consuelo
30.03.2010, 14:27
на прокат спортивні тренажери

а в Команчеро часом нема?

Oddly
30.03.2010, 14:39
а в Команчеро часом нема?
спробую обов"язково, але ніби тренажерів у них точно нема ніяких - тільки спорядження спортивно-туристичне

Consuelo
30.03.2010, 14:40
спробую обов"язково

я не впевнена за тренажери, але знаю, що на прокат спорт-товари колись давали

Kleo
30.03.2010, 16:46
хто знає, де є великий вибір мишок до комп'ютера?

Зая
30.03.2010, 17:54
ну якісніші, ніж на базарі, це точно
Я би так не казала:).То му що в "Антошці" що на Науковій дуже багато іграшок з базару, але коштують в три і більше разів дорожче.Наприклад ми купили для дитини іграшкову кухню на базарі (на Провесні) за ціною 240грн а таж сама кухня в тій самій упаковкі в "Антошці" зараз стоїть 470 грн.Я питала в магазині чому так , мені ні чого не відповели. :)

Persyk
30.03.2010, 17:58
Дівчата,привіт!)
Чи можете сказати точнішу адресу тих двох комісійних,про які йшлося раніше, бо в тих районах не орієнтуюся і не хочу блукати. дуже хочу туди речі поздавати, бо вже нема бе тримати і лежать мертвим грузом:girl_flag_of_truce:

Provizor
31.03.2010, 13:12
Підскажіть, будь-ласка, де можна купити якісну корзину для іграшок в межах 50грн. Наша дешевенька порвалась.

pravovuk
31.03.2010, 14:20
Я бачила класні минулого тижня в Арсені -тільки от на ціну не глянула, бо вже для доці подарували.

algo
01.04.2010, 12:12
Дівчата, треба дзеркало в ванну. можна з поличкою і лампами. де таке можна недорого купити? чула що на нашому склодзеркальному саме дзеркало можна, але то під замовлення і через 10 днів.а я би хотіла зразу.