Психологічна алергія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Zoryanazirka, 10 Січень 2009.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Ще з дитинства я добре пам"ятаю як дивилася на людей які з легкісттю здирали будь-які наліпки і скотчі, і дивувалася як це їм вдається. У мене від липкого на дотик вся шкіра покривалася ( і далі покривається) гусячою шкірою і волосся ставало дибки. Я досі зі всім що пов"язано з наклейками і скотчами звертаюся до чоловіка. Після пологів я помітила таку ж реакцію на тоненькі канцелярські гумочки... Такий от феномен. Почала розпитувати знайомих і коліжанок і виявила дуже цікаву річ !!!
    У однієї знайомою така алергія до тіста, зліпити вареники це просто випробування... Інша не може брати в руки вати - чищенням вушок дитини займається татко. Дуже поширені алергії на пінопласт. В брата мурашки по шкірі і волосся дибки від того як хтось приборами стукає по зубам, в племінниці якщо хтось шкребе прибором по баняку. Але всіх перевершила коліжанка Галюся, вона не може їсти яблуко в светрі !!! Чоловік мій сказав що то все дурниці і в нього такого нема.

    Цікаво, а як і вас?
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    Я не переношу, коли хтось мені на вухо шепоче (а особливо якщо зуби забуде почистити:babruysk:) або цямкає губами, коли їсть. Аж шкіра гусяча робиться.
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    Я не переношу пінопласт і фломастерами по папері, поки що більше нічого не пригадую, як згадаю, допишу, бо в мене такого багато є.
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    А я квашену капусту руками голими мити не можу, після тої процедури всі руки до ліктя червоні і чешуться. А ще коли лезом по склі...жах
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    А це явище дійсно має таку назву? Бо я тепер хотіла знайти це в "гоглях", то нічого подібного не знайшла, хіба "алергію на тещу":D.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    Але це напевно різні речі: в першому випадку дія розсолу на шкіру (і в мене таке), а в другому - це дійсно на слух...
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    В мене те саме, але НАЙГУСЯЧІШОЮ в мене була шкіра в школі, коли вчителька з манікюром ненароком шкробнула по дошці нігтем під час писання:scare:.
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    а я не можу їсти яблуко, коли під джинсами маю колготи :D:D:D
    а ще коли простиньку запхати в рот, стиснути зубами і потягнути:D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 11
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    :crazy::crazy::crazy: женічка а нашо ж простинку до рота.стиснути щеі тягнути?це такі ігри з чоловіком?:D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    На слух не переношу як гуде витяжка в кухні, на третій швидкості. І ще для мене проблема сходити в кіно, бо від низьких звуків починає нудіти, здається що тиск піднімається. Маємо домашній кінотеатр, то як чоловік дивиться фільм так як він хоче, то я ховаюсь аж у третій кімнаті. Хоча, напевно, це щось пов"язане з вестибулярним апаратом, бо відчуття дійсно хворобливі, а не просто неприємні.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    мама мене щойно те саме запитала :D:D:D то в мене ще з дитинства, ну якось так вийшло, сама не знаю як:D:D:D

    а ще, коли хтось голосно розмовляє, у мене починає стукати в правому вусі, і я подумки мрію, щоб та людина замовкла:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    А ще на нарадах і всяких серйозних збориськах мені дуже кортить заржати і показати язика. :p Колись мо не витримаю, а поки що терплю зо всієї сили:shutup:
    пи си Може ,це не сюди? В психопатологію?
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    Але накидали всього в одну торбу!:D Хоча тема - дуже класна, тільки треба було її назвати інакше, наприклад "В кого які мухи" чи ще якось...

    Окрема подяка СОФІЇ -СОНІ:crazy:, скільки разів згадаю про "смажені цвяшки", стільки разів сама до себе сміюся:crazy:. Може, нам в один кабінет?
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    На прийом чи відкриємо свій? "Совмєстний бізнес, так сказать..":cool::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    Як писати в зошиті на середньому розвороті і рука зачіпається за скрепку - то найгірше, а ще як хтось чухає дуже суху шкіру....ух!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    :D:D:D Нє, Вас неможливо спокійно читати, я собі уявила нас двох у білих халатах з загадковими посмішками:rolleyes::rolleyes::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    Я не можу по стіні нігтями або гострими предметами :bad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    Зубами скреготати по синтетичному в'язаному светру...У-у-у, вже мурашки побігли
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    Ага, та ще й скидати такий светр через голову...
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Психологічна алергія

    а я терпіти не можу нігтями по наволочці
     
    • Подобається Подобається x 2