КПК

Показати повну версію : Вагітність і хвороби

Сторінки : [1] 2

Lebidka
28.01.2009, 11:55
У моєї родички цукровий діабет.
Хоч вона має вже досить дорослу
донечку (8-ий клас),
але частенько задумується
над ще однією мацьопою.
А от лише хвороба стримує її -
вона боїться за себе, за дитинку
і взагалі переживає за перебіг вагітності.

А щоб ви порадили в такій ситуації,
чи зутрічалися в своєму житті з подібними випадками???

І чи мож е вагітність "вилікувати" від хвороби?

SovaBa
28.01.2009, 14:21
Вилікувати- не вилікує, але під час вагітності цукор може і нормалізуватись, хоча тут невідомо як організм зреагує. Але ЦД- не категорична перешкода, просто треба до цього питання підійти з усією серйозністю: знайти хорошого ендокринолога, підібрати нетоксичні цукрознижуючі і т.д., наперед знайти толкового генетика, уздиста, акушер-гінеколога який буде приймати пологи і вести всю вагітність. І пам'ятайте: на все воля Божа! Часом у здорових жінок виникають проблеми, а у тих, в кого вони були вагітність протікає супер, "як книжка пише"!

нталька
28.01.2009, 17:52
У нашого знайомого мама дістала діабет у 20 років (нерви при навчанні). Але, дякувати Богові, жива і зараз і сина здорового народила. Просто вона за станом здоровя з тих пір постійно слідкувала, проходила всі необхідні підтримуючі процедури.

галіна
21.02.2009, 14:06
Я ніколи немогла подумати що під час вагітності може бути стільки хворою:8:як не одне то друге:(:bad:
я ходила на УЗД думала що вже останій раз мені сказали що в першій пуповині малий кровоплин,води мутні,навкрух шиї пуповина:n:я це УЗД робила на джамбула потім пішла на Шота руставелі там вийшло зовсім друге.Пішла в родом до лікаря (Улашина)він накричав чого я не в них робила і назначив щераз.Я незнаю що робити:(
Може взагалі неходити до тих лікарів до одного підеш повно хвороб знайде ,так і до других.

Лідочка
21.02.2009, 14:42
Я ніколи немогла подумати що під час вагітності може бути стільки хворою:8:як не одне то друге:(:bad:
я ходила на УЗД думала що вже останій раз мені сказали що в першій пуповині малий кровоплин,води мутні,навкрух шиї пуповина:n:я це УЗД робила на джамбула потім пішла на Шота руставелі там вийшло зовсім друге.Пішла в родом до лікаря (Улашина)він накричав чого я не в них робила і назначив щераз.Я незнаю що робити:(
Може взагалі неходити до тих лікарів до одного підеш повно хвороб знайде ,так і до других.

Підіть в Інтерсоно на УЗД:shy:, мені здається там вам скажуть дійсну картину..ІМХО

Багіра
21.02.2009, 19:26
я вже напевно десь писала про ситуацію, коли вагітній сказали, що нирки хворі і що з вагітністю проблеми серйозні, а виявляється, то просто мало мама заплатила за УЗД... це по-перше.. по-друге, не всі лікарі докорінно компетентні... так би мовити, в книжці не дочитали, теж знаю ситуації, коли жінці сказали, що плід не виживе, а другий лікар сказав що все буде ок.. вона йому не вірила, а він їй відкрив книжку і все пояснив і показав на картинках)))

галіна
22.02.2009, 13:57
в мене набрякають ноги.Пю нирковий чай хоть з нирками все впорядку і ще таблетки Флебодіа і нічого непомагає.Я вже немаю що взутися:(
Може в когось також є такі проблеми? порадьте що робити!

Лідочка
22.02.2009, 15:41
в мене набрякають ноги.Пю нирковий чай хоть з нирками все впорядку і ще таблетки Флебодіа і нічого непомагає.Я вже немаю що взутися:(
Може в когось також є такі проблеми? порадьте що робити!

Виключити з раціону сіль, копчене. Пийте тільки негазовану воду, узвар, компот свіжий...Ну все що знаю..

Анютка
23.02.2009, 10:09
Підіть в Інтерсоно на УЗД:shy:, мені здається там вам скажуть дійсну картину..ІМХО

У мене сестра ходила на УЗД саме в Інтерсоно, сказали, що маловоддя, плід дуже малесенький і т. д. Вона шокована прийшла до лікарки, в якої на обліку стоїть та заспокоїла, і спитала - ти більше ніде не могла придумати піти на УЗД????????????????7:confused::confused: словом, її відгуки про УЗД в Інтерсоно лише негативні, повторно вона пішла на Лисенка - і там сказали, що все ок:confused::confused::confused:

МарянаК
27.02.2009, 11:45
Дівчата, може хтось підкаже як лікувати цистіт. ятільки завагітніла - може 1 місяць. Прописали амоксил, бо аналізи страшнючі. Може хтось знає як то всьо вплине на дитину? Дякую.

Kasia
27.02.2009, 11:56
може гріти можна? і нирокві попийте. - канефрон і 5НОК.вони не шкідливі для вагітних.

Iryna
27.02.2009, 12:09
В мене теж є хронічний цистіт, то моя лікарка з ЖК прописала мені ренсепт, він ніби на травах і нічим не зашкодить дитинці, але я його не п"ю. Просто стараюся, щоб ноги завжди були в теплі, ніде не змерзати..... і аналізи стали кращими. А про цистіт під час вагітності можна прочитати тут http://pani-ua.info/vagitnist/vagitnist35.htm

Парасолька
10.03.2009, 22:22
Як на вагітність впливає вітрянка, якщо мама не хворіла?

tanchyk
10.03.2009, 23:31
дівчата у мене є телефон дуже хорошогоспеціаліста на УЗД, вона приймає на Лисенка, на Котика, і на Медової печери. Я всю вагітність ходила до неї і дуже задоволена. Лише її слова були правдивими. Родила чудового синочка в грудні. До речі ця лікар : гінеколог-генетик. В ПП можу дати контакти

tslezinska
11.03.2009, 12:05
Якщо ви про Прокопчук Н.М., то про неї тут вже всім добре відомо, і телефони її також десь є. Ще раз можу підтвердити, що вона чудова жінка і лікар, суцільний позитив, а це дуже важливо для вагітних!

tanchyk
11.03.2009, 12:57
Так! саме про неї. Вона просто зробила мою вагітність щасливою. А почала я ходити коли ніяк не могла завагітніти. І після 2 місяців я вже була у неї на УЗД і вона мене обрадувала. Просто чудовий спеціаліст і насамперед чудова людина. Мій чоловік, який взагалі ненавидить усіх лікарів, тільки її поважає, і жодного разу не пропустив наші з пузіком відвідини УЗД, Сьогодні нам 2 місяці і 10 днів.

Пупсик
12.03.2009, 01:38
Дівчата, може хтось в курсі чи інфікування вірусом гепатиту С є причиною повної відмови від можливості вагітніти чи все-таки є надія? :no::no::no:

tslezinska
12.03.2009, 11:48
З точки зору жінки: Гепатит С при неефективному лікуванні призводить до цирозу печінки. Оскільки під час вагітності печінка жінки фактично працює за двох, то вагітніти не можна, поки не буде проведено курс лікування і хвороба не перейде у безпечну стадію. Далі, думаю, треба постійно перебувати під пильним наглядом лікарів.
З точки зору дитини: вірус гепатиту С практично 100% передасться дитині. То нащо наражати її на таку небезпеку?

амелі
12.03.2009, 13:45
З точки зору жінки: Гепатит С при неефективному лікуванні призводить до цирозу печінки. Оскільки під час вагітності печінка жінки фактично працює за двох, то вагітніти не можна, поки не буде проведено курс лікування і хвороба не перейде у безпечну стадію. Далі, думаю, треба постійно перебувати під пильним наглядом лікарів.
З точки зору дитини: вірус гепатиту С практично 100% передасться дитині. То нащо наражати її на таку небезпеку?

Гепатит С и беременность

Гепатит C - наиболее тяжёлая форма вирусного гепатита, которую называют ещё посттрансфузионным гепатитом. Это значит, что заболевали им после переливания крови. В настоящее время вся донорская кровь обязательно тестируется на вирус гепатита С. Достаточно часто заражение может произойти через шприцы у наркоманов. Возможен половой путь передачи, а также от матери — плоду, но они случаются реже.

От момента заражения до клинических проявлений проходит от 2-х до 26-и недель. Это в том случае, если не диагностировано вирусоносительство, состояние, когда вирус многие годы находится в организме, и человек является источником заражения. При этом вирус может напрямую действовать на клетки печени, приведя со временем к опухоли печени. В случае острого начала болезни начальный период длится 2-3 недели, и как при гепатите В, сопровождается суставными болями, слабостью, расстройством пищеварения. В отличие от гепатита В, подъём температуры отмечается редко. Желтуха так же малохарактерна для гепатита С.

Наибольшую опасность представляет собой хроническая форма болезни, которая нередко переходит в цирроз и рак печени. Хроническое течение развивается примерно у 70–80 %больных. Сочетание гепатита С с другими формами вирусного гепатита, резко утяжеляет заболевание и грозит летальным исходом. Лечение гепатита С — комплексное и во многом схоже с терапией при гепатите В. Опасность гепатита С ещё и в том, что эффективной вакцины, способной защитить от инфицирования гепатитом С, не существует. В последние годы выявление вируса гепатита С по анализу крови не представляет трудностей.

Внутриутробное инфицирование ребенка или "вертикальный" путь передачи вируса гепатита С (ВГС) от беременной женщины ее будущему ребенку представляет собой очень актуальный вопрос для здравоохранения. В среднем распространенность антител к ВГС среди беременных женщин составляет 1% и варьирует от 0.5% до 2.4% в разных географических зонах. Приблизительно у 60% беременных с позитивным тестом на антитела к ВГС имеются признаки размножения вируса (т.е. у них определяется РНК ВГС).

Существует два важных аспекта этого заболевания у беременных:

1) влияние на здоровье матери;

2) риск инфицирования ребенка.

Результаты научных исследований в этой области несколько противоречивы, однако, большинство из них свидетельствуют в пользу того, что ВГС не оказывает какого-либо отрицательного влияния ни на течение беременности, ни на рождение ребенка. По результатам ряда наблюдений автора, во время беременности у женщин снижается уровень сывороточных трансаминаз и уменьшается количество циркулирующего вируса. Вероятно, это связано с изменением иммунологической реактивности у беременных и повышением концентрации в плазме женских половых гормонов (эстрогенов).

Беременность не влияет на течение гепатита, а он - на состояние матери и плода. При хронических формах возможно повышение частоты синдрома задержки развития плода и недонашивания.

Как узнать, что вирус гепатита С был передан от матери к новорожденному?

Во время беременности и родов антитела к вирусу гепатита С могут попасть к ребенку через плаценту. Как правило, они циркулируют в его крови первые 12–15 (иногда — 18) месяцев, а потом исчезают.

Для того чтобы утверждать, что мать действительно инфицировала новорожденного, необходимы следующие условия:

1) антитела к ВГС должны циркулировать в крови младенца более 18 месяцев от момента его рождения;

2) в крови младенца в возрасте от 3 до 6 месяцев должна определяться РНК вируса гепатита С, более того, этот тест должен быть положительным при повторных измерениях не менее двух раз;

3) у ребенка должны быть повышены сывороточные трансаминазы (ферменты, которые косвенно отражают воспаление печеночной ткани);

4) генотип вируса (его разновидность) должен быть одинаковым у матери и ребенка.

В среднем, риск инфицирования ребенка от матери составляет 1,7%, если у матери определяются только антитела к ВГС. В том случае, если у матери циркулирует в сыворотке крови РНК ВГС, то риск инфицирования ребенка составляет в среднем 5,6%. Этот показатель варьирует в зависимости от географической зоны. В качестве примера следует привести клиническое исследование, проведенное в Италии. В него было включено 2447 беременных женщин, 60 из них имели антитела и РНК вируса гепатита С. Эти женщины в 13.3% случаев инфицировали своих детей, однако через 2 года наблюдения только в 3.3% случаев у детей сохранялась РНК вируса гепатита С. Таким образом, реальная частота инфицирования составила только 3.3%.

www.gepatitunet.ru

ксюня
12.03.2009, 16:42
привіт усім,я теж була в інтерсоно на УЗД, сказали що все добре тільки є незначній гіпертонус передней стенки матки, випивсали дюфастон , сказалі попити 3 тижня по дві таб. і 2 тижня по одній, я попила 1 тиждень по 2таб. іпару днів по одній, мені від ньго дуже тошніло, тепер сижу і думаю , я сама собі йго відмініла не пошкоде то нам з малятком..в мене 14 тиждень вагітності.

Ksju
12.03.2009, 16:50
привіт усім,я теж була в інтерсоно на УЗД, сказали що все добре тільки є незначній гіпертонус передней стенки матки, випивсали дюфастон , сказалі попити 3 тижня по дві таб. і 2 тижня по одній, я попила 1 тиждень по 2таб. іпару днів по одній, мені від ньго дуже тошніло, тепер сижу і думаю , я сама собі йго відмініла не пошкоде то нам з малятком..в мене 14 тиждень вагітності.
А Ви цей гіпертонус відчуваєте якось?
Просто дюфастон не такий вже безобідний, як здається:confused:

ПиСи. Під час 2-ї вагітності нічого не пила, на УЗІ була лише 1 раз і то для чоловіка, бо хотів переконатися, що доня буде (мені не вірив).
Я ніяк не можу зрозуміти чому вагітність сприймають як хворобу і при кожному візиті до лікаря намагаються її (вагітність) лікувати :(

амелі
12.03.2009, 17:43
А Ви цей гіпертонус відчуваєте якось?
Просто дюфастон не такий вже безобідний, як здається:confused:

:(

Гіпертонус можна і не відчувати. Я суперськи почувалася, але гіпертонус УЗД показував регулярно до 25 тиж. то по передній то по задній стінці матки.Довелося один раз навіть на підтримці лежати,бо УЗД показав на 15 тижні тонус,я зовсім його не відчувала, а через кілька днів довелося в екстренному порядку лягати на збереження і приймати "Утрожестан" до 18 тижня.
Ксюня,якщо вам не підійшов "Дюфастон" просто проконсультуйтесь з лікарем про його заміну на інший препарат аналогічної дії.

tslezinska
13.03.2009, 11:56
Результаты научных исследований в этой области несколько противоречивы, однако, большинство из них свидетельствуют в пользу того, что ВГС не оказывает какого-либо отрицательного влияния ни на течение беременности, ни на рождение ребенка. По результатам ряда наблюдений автора, во время беременности у женщин снижается уровень сывороточных трансаминаз и уменьшается количество циркулирующего вируса. Вероятно, это связано с изменением иммунологической реактивности у беременных и повышением концентрации в плазме женских половых гормонов (эстрогенов).

Беременность не влияет на течение гепатита, а он - на состояние матери и плода. При хронических формах возможно повышение частоты синдрома задержки развития плода и недонашивания.
В среднем, риск инфицирования ребенка от матери составляет 1,7%, если у матери определяются только антитела к ВГС. В том случае, если у матери циркулирует в сыворотке крови РНК ВГС, то риск инфицирования ребенка составляет в среднем 5,6%.
Я не буду сперечатися щодо відсотку випадків інфікування дитини, але мусимо пам"ятати, що під час вагітності печінка жінки фактично працює за двох, тобто навантаження на неї збільшується, а при наявності якихось гепато-хвороб є ризик відмови органу, що є небезпечним для життя як матері, так і дитини. Згадайте, що випадки ускладнень з нирками доволі часті під час вагітності навіть при тому, що жінка не мала ніяких проблем з нирками до вагітності. Тому я й кажу, що з гострою формою не варто думати про вагітність, треба пролікувати, перевести в якусь легшу форму, а тоді під наглядом лікарів вже вагітніти й виношувати.

Пупсик
13.03.2009, 12:36
Розкажу вам про свою біду. В мого чоловіка хронічна форма гепатиту С. Найімовірніше, що занесли в стоматологічній поліклініці. Живемо з тим вже 6 років (знали ще за зустрічання). Передається та біда тільки безпосередньо через кров. Рік тому я здавала аналізи, то антитіл не було. На наступному тижні знову збираюсь іти в лабораторію. Сподіваюсь, що все буде добре і антитіл не знайдуть.
Хочемо дитинку, тому власне і питаю в вас інформацію про сумісність вагітності і вірусу гепатиту С, Я чудово розумію, що якщо його виявлять, то доведеться добровільно відмовитись від можливості мати дітей. Уявіть собі мій стан...
А чоловіка я надто сильно любила і люблю, щоб тоді коли дізналась про його біду то не залишила його, як настоювали всі мої родичі. от і живемо як на пороховій бочці :umbrage:

Galyna555
13.03.2009, 13:40
дівчата у мене є телефон дуже хорошогоспеціаліста на УЗД, вона приймає на Лисенка, на Котика, і на Медової печери. Я всю вагітність ходила до неї і дуже задоволена. Лише її слова були правдивими. Родила чудового синочка в грудні. До речі ця лікар : гінеколог-генетик. В ПП можу дати контакти

напишіть мені будь-ласка в ПП її тел., і ще якщо можна, то де і коли вона приймає. Дякую :)

Iryna
13.03.2009, 13:54
і мені будь-ласка скиньте в ПП дані цієї лікарки)))))

tslezinska
13.03.2009, 16:18
Розкажу вам про свою біду. В мого чоловіка хронічна форма гепатиту С. Найімовірніше, що занесли в стоматологічній поліклініці. Живемо з тим вже 6 років (знали ще за зустрічання). Передається та біда тільки безпосередньо через кров. Рік тому я здавала аналізи, то антитіл не було. На наступному тижні знову збираюсь іти в лабораторію. Сподіваюсь, що все буде добре і антитіл не знайдуть.
Хочемо дитинку, тому власне і питаю в вас інформацію про сумісність вагітності і вірусу гепатиту С, Я чудово розумію, що якщо його виявлять, то доведеться добровільно відмовитись від можливості мати дітей. Уявіть собі мій стан...
А чоловіка я надто сильно любила і люблю, щоб тоді коли дізналась про його біду то не залишила його, як настоювали всі мої родичі. от і живемо як на пороховій бочці :umbrage:
Як тільки перевіритеся, якщо у вас буде негативний результат на гепС, можете звернутися в інститут генетики на вул.Лисенка-31а, вони б мали такими проблемами займатися. Я знаю, що при хворобах чоловіка, не(дуже)сумісних з вагітністю, вдаються до штучного запліднення донорською спермою, але особисто я цього методу не схвалюю, та й не всяке подружжя на таке погодиться.

галичанка
13.03.2009, 16:41

Ось тут є про це
http://babyzone.org.ua/content/view/2219/140/

"Якщо Ви інфіковані вірусом гепатиту С і плануєте вагітність, порадьтеся з лікарем. Вагітність Вам не протипоказана" :) :clapping:

"Результати наукових досліджень у цій області трохи суперечливі, однак, більшість із них свідчать на користь того, що вірус Гепатиту С не робить якого-небудь негативного впливу ні на плин вагітності, ні на народження дитини."

Крім того, будемо сподіватись, що ви не інфіковані!

Matiola
27.03.2009, 12:27

В мене теж був гіпертонус матки(задньої стінки).Це нічого страшного.Я пила Магне В6 і він зник.Але я не знаю з якого тижня вагітності його можна приймати.Порадьтесь з лікарем.

Matiola
27.03.2009, 12:30
Я захворіла ГРЗ і ніяк не можу вилікуватись(вже місяць хворію)-нежить кашель,чи впливає це якось на дитину?Я на 30 тижні.На УЗД сказали,що все добре,але чи можуть там все побачити?

Пупсик
29.03.2009, 14:41

Поділюсь радістю! Здала аналіз на гепатит с - :shy::shy::shy: НЕГАТИВНИЙ!!!!!!!!!!!!!! :radist::radist::radist::radist::radist::radist::r adist::radist::radist::radist::radist:

SovaBa
29.03.2009, 15:13
Я дуже рада за вас, шкода, що не прочитала вашого допису раніше- це і так не протипоказ! У здорових жінок часом народжуються хворі дітки, і навпаки, та і з мед.точки зору це далеко не прямий протипоказ, а лише умовний! А у вашого чоловіка не настільки страшна проблема, щоб йти від нього- дивно мені з ваших родичів:8: Бо тільки одному Богу відомо, хто, скільки і як(!) проживе. Скільки такого є: одружились здорові, далі аварія чи хвороба=>помер(ла) чи інвалід- тоді що? Може краще з геп.С змиритись? То ще не трагедія!!! Тому бережіть один одного, і нехай ця біда буде найгіршою у вашому житті:clapping:!!!

галичанка
29.03.2009, 15:24
Вітаю!!! :clapping: :radist: Що ж, тепер сміливо переходите в гілку "Як нарешті стати мамою"?

Ірушка
15.04.2009, 23:58
Я зіткнулася з такою проблемою: в мене під пахою зявилася гулька розміром в велику фасолю, я ставила спирт, компреси, але вона лише збільшувалася.Причина виникнення або занесена інфекція або застужений фолікул.
Мій гінеколог порадила ставити синтиміцинову мазь, через кілька днів гулька зменшилася.А сьогодні після того як цілий день прибирала мені здається вона знову почала збідьшуватися і боліти.
Можливо хтось стикався з такою проблемою, які засоби використовували і як це може вплинути на дитину на 15 тижні.
Я здавала аналіз крові лейкоцити в нормі, а ось кількість палочок(я правда не розумію що це таке) збільшена.

Kasia
16.04.2009, 11:13
я думаю це закупорка потової залози.
в коліжанки таке було. різали.
казали від антипреспірантів.

Matiola
16.04.2009, 13:31
Я зіткнулася з такою проблемою: в мене під пахою зявилася гулька розміром в велику фасолю, я ставила спирт, компреси, але вона лише збільшувалася.Причина виникнення або занесена інфекція або застужений фолікул.
Мій гінеколог порадила ставити синтиміцинову мазь, через кілька днів гулька зменшилася.А сьогодні після того як цілий день прибирала мені здається вона знову почала збідьшуватися і боліти.
Можливо хтось стикався з такою проблемою, які засоби використовували і як це може вплинути на дитину на 15 тижні.
Я здавала аналіз крові лейкоцити в нормі, а ось кількість палочок(я правда не розумію що це таке) збільшена.

Це збільшений лімфовузол(ви десь застудилися).На дитину це навряд чи вплине,а вам треба полікуватися

Ірушка
16.04.2009, 14:27
Я також спочатку думала на закупорку сальної залози, так як колись в 14 років я мала таку проблему і мене різали, через тиждень на тому місці де різали зявилося аж дві гульки на цей раз пішли до примови - незнаю можливо так мало бути але ті гульки зникли.
Лікарі думають на збільшений лімфоузол і радять бути завжди в теплі, а я вчора не втрималася і помила вікна, хоча й тепло одягнулася і погода була чудова - ввечері гулька знову почала боліти і рости, зараз кусаю лікті, поставила порядок вище за своє здоровя.
Дівчата ви слідкуєте за температурою тіла під час вагітності, в мене сьогодні 36,8 - 36,9, переживаю чи це не ця біда мені дає температуру.

Ная
16.04.2009, 15:16
36,8-36,9 то ше не температура,не накручуйте себе:). В мене десь з восьмого по п"ятнадцятий тиждень вагітності температура постійно була 37.2-37.4,скільки я собі через то нервів з"їла,потім заховала термометр подалі,забула про ту температуру,а вона про мене:xaxa:. Згодом дізналася,шо в першому триместрі то нормальне явище.

Lesja
16.04.2009, 18:27
Поділюсь радістю! Здала аналіз на гепатит с - :shy::shy::shy: НЕГАТИВНИЙ!!!!!!!!!!!!!! :radist::radist::radist::radist::radist::radist::r adist::radist::radist::radist::radist:

Маряша вітаю тебе:clapping::clapping::clapping:Давай вперед!!!тепер вам є над чим попрацювати!!!!А я іду в деретну відпустку:clapping::clapping::clapping:То та сама Леся, що з тобою відівчилась в універі 5 доооовгих років, а тепер тут зустрілись:)

БЕЛЛАДОННА
16.07.2009, 16:35
Підкажіть, якщо можете. У мене почався цистіт, спочатку пила канефрон, за тиждень стало гірше, аналізи жахливі, уролог виписав амоксицилін, допомогло, але не до кінця, тепер сказали пити нітроксолін. Перерила весь нет, інформація не втішна. В основному пишуть, що під час вагітності протипоказано, на одному лише сайті було написано, що у вийняткових випадках у 2 триместрі можна (якраз про мене), але не бажано, і взагалі в Європі цей препарат вже не використовують. Не знаю чи пити чи ні? Порадьте хтось може нормального уролога? Дуже мучусь від того цистіта, але не вірю що немає якогось безпечнішого препарату...

nattsol
31.07.2009, 10:35
Я маю доволі слабкий зір (на щастя, виріс до -5,5 з -6,5), в 13 років перенесла операцію (склеропластику). Колись давно дуже добра (забилам би:girl_devil:) пані окуліст з дитячої поліклініки мене лякала, що вроджу дитину і одразу ж всліпну. Звісно, в дитинстві мене це дуже лякало (навіть засинала лише при світлі), але зараз я спокійна, бо люди із значно гіршим зором народжують без проблем. Мене наразі цікавить таке: якщо хтось теж має проблеми із зором, у вас під час вагітності він міг "скакати"? Чи робили ви якісь вправи? Чи просто по-максимуму давали очам відпочити? Які вітаміни вживали? Я ще не вагітна, просто хочу якось "загартувати" свої очі до появи пузика (пора вже нарешті). Головна проблема: робота пов'язана з використанням комп'ютера :girl_sad:

La esposa
31.07.2009, 10:38
Я теж цього боюся, тим більше раптово впав зір недавно. Роблю вправи за системою Жданова, їм чорницю (дуже її люблю), п"ю Оковіт (це той самий Окювейт чи Стрікс, але не за 150 грн, а за 15-20, з тими ж самими складниками, нашого виробництва)

tslezinska
31.07.2009, 11:31
У мене, як це не парадоксально, під час вагітності зір покращився. Мої звичайні окуляри почали мені муляти, я раніше їх вдівала і за комп"ютером, і на вулиці, і шоб телевізор подивитися...А тепер от практично без них. При чому зір почав покращуватися ще з самого початку вагітності, а зараз, коли є чорниці, то тим більше. Пологи, мушу сказати, на зір ніяк не впливають, якщо ви вмієте правильно тужитися. Бо основна маса жінок тужаться, власне, "в обличчя", тому лікарі й лякають тим, що лишишся сліпою. Обличчя напружувати взагалі не треба, тоді пологи ніяк не вплинуть на зір. Я 1-й раз коли народжувала, ніякого погіршення зору не помітила:)

nattsol
31.07.2009, 11:43
чесно кажучи, за самі пологи я не переживаю, бо знаю, що й правда багато хто тужиться "в обличчя", через що судинки тріскають. трошки переживаю якраз за сам перебіг вагітності, хоча ваше покращення зору мене дуже навіть обнадіює (завжди вірю в краще) :)

Ірушка
04.08.2009, 23:06
Можливо хтось підскаже мені як вилікувати ушиб на нозі, нога постійно спухає, і як добре походжу починає боліти.Відчуття досить неприємні, особливо коли взуваєш взуття, та й я вже почала панікувати тому що це продовжується вже напротязі 3 тижнів.

Orman
04.08.2009, 23:29
Можливо хтось підскаже мені як вилікувати ушиб на нозі, нога постійно спухає, і як добре походжу починає боліти.Відчуття досить неприємні, особливо коли взуваєш взуття, та й я вже почала панікувати тому що це продовжується вже напротязі 3 тижнів.

ви впевнені, що це просто забій? Три тижні щось забагато. А в якому саме місці вдарились?

Ірушка
04.08.2009, 23:34
Трошки вище пальців на нозі.А що це може бути?Я вже собі таке надумала що мені навіть соромно зізнатись.

Orman
04.08.2009, 23:40
ну бути може навіть і перелом або тріщина. А до лікаря звертались?

Ірушка
04.08.2009, 23:50
Перелома точно не має і тріщини я думаю також, мені було б важко ходити, моя сестра маючи медичну освіту пояснює це тим. що я не звернула на це увагу одразу і через збільшення ваги йде постійна нагрузка на ноги того й нога спухає.
Вона запитувала в хірургів вони радять прикладати компреси з спіртом.
Але мені так надоїло те що в мене ноги неоднакового розміру, що я хочу використати якусь мазь, а вона говорить що я недумаю про дитину.
Можливо хтось знає народні способи.

Zoryanazirka
05.08.2009, 00:11
бо люди із значно гіршим зором народжують без проблем.
Я народила з -7 раз, і скоро буду знов. Мудрий окуліст вам скаже шо то не є аж ніяк показом до кесарського. Зір як тримався під час першої вагітності так і лишився. Нічого не змінилося.

Ірена
05.08.2009, 14:29
нині лікувала зуба:girl_cray: без анестезії:girl_cray:
і ще є дві дірки:girl_mad:
ну шо то має бути?:girl_sad:

Orman
05.08.2009, 14:34
А чого без анестезії? Біль який ви терпите нічим не кращий для дитини від знеболювання

nattsol
05.08.2009, 14:39
Перелома точно не має і тріщини я думаю також, мені було б важко ходити

в мене теж колись був "забій": взимку впала і нога боліла біля початку пальців. проходила так з п'ятниці до середи, нога розпухла і посиніла. пішла в лікарню, зробила рентген, а там виявили тріщинки на 3-х пальцях і перелом зі зміщенням на 4-му. з лікарні вже мусила добиратись на таксі

Ірена
05.08.2009, 14:42
А бог його зна чого. сказала стоматолог, що на фоні загрози - анестезії ніпаложено...

Orman
05.08.2009, 15:10
Я звичайно дико вибачаюсь, а що як вас заціплює від болю то дуже помічне на загрозу? Ви робіть як знаєте, але я би вибрала знеболення - то ж не конче намертво все заморожувати хай дасть меншу дозу, інші ліки.

Ірена
05.08.2009, 18:55
то було або вставати з крісла і казати докторці "звиняйте" і лишатися з болючим зубом або що... інших клінік, яким би я довіряла - наразі нема. зараз не той час, щоб експериментувати.
а в ЖК промовиста папіра на дверях - "стоматолог у відпустці до 20 серпня:girl_crazy:
довелося потерпіти:girl_sad:

Orman
05.08.2009, 19:07
та я нічого не кажу, просто ви написали, що боляче і це не останній зуб, який треба лікувати, то я й сказала, що терпіти не мусите.

Ірушка
05.08.2009, 21:35
Ходила сьогодні в лікарню, лікарка сказала, що навіть якщо й є тріщина нічим крім еластичного бинту лікувати не можна, так що буду далі ставити компреси та тримати ноги коли лежу повище.

БЕЛЛАДОННА
06.08.2009, 09:11
А я до зубного вже 2 тижні настроююся піти, але все ніяк... обов"язково зроблю знеболення, я тої болі не переношу :girl_cray: , не знаю як ви, Ірено, то пережили :8:

Ірена
06.08.2009, 11:21
я би із задоволенням підставіила писок під знеболенння - лікар не хоче робити...:girl_cray: а ви стикалися з таким? що кажуть інші лікарі? щоб я не ходила по кругу і не вернулась до того самого...:girl_sad:

БЕЛЛАДОННА
06.08.2009, 12:00
а ви стикалися з таким? що кажуть інші лікарі?
Я робила зуби в 10 тижнів, то тоді тільки маленькі дірочки, які не можуть боліти зробила. Лікар сказала, щоб я після 15 тижня прийшла доробляти те, що складніше і тоді вже можна знеболити. От збираюся... Якщо хочете дам в ПП контакти моєї лікарки, вона чудовий спеціаліст, можете просто на консультацію піти, хай вас не лякає, вона приймає на академічній (1 стомат.лікарня), але техніка нова і ціни дуже помірні. Хожу вже не перший рік.

vanilia
06.08.2009, 19:38
Я лікувала зуби підж час вагітності (другий триместр) і анестезію кололи. Сказали, що зараз така анестезія, що можна :)

А в мене під час вагітності була гіпертензія. Тиск зашкалював так, що пішло вже на сітківку ока і мусіли прокесарити. Боюся тепер другий раз вагітніти...

Ірена
06.08.2009, 21:31
Якщо хочете дам в ПП контакти моєї лікарки, вона чудовий спеціаліст, можете просто на консультацію піти, хай вас не лякає, вона приймає на академічній (1 стомат.лікарня), але техніка нова і ціни дуже помірні. Хожу вже не перший рік.
дякую за турботу, та я в Тернополі живу...
доведеться тут щось шукати...

Зузулька
06.08.2009, 23:21
Дівчатка! я на 36 тижні, так болять суглоби, і корчить ноги у ночі, що плачу. Зранку не можу пальці у фалангах зігнути з 16 розміру пальців десь, певно 18 напухли, ноги на вечір робляться як колоди. Понавиписували мені купу ліків, але не хочу вживати ту хімію, бо пологи не за горами, може якась травичка є що зменьшить набрякання! Дякую, що реагуєте на допис!

Orman
07.08.2009, 01:37
та чого всі думають що травичка то щось безневинне? Травичка також може мати дуже серйозні наслідки.

Зузулька для чого ліки - для нирок? Якщо термін вагітності великий то якраз загроза для дитини менша бо всі органи вже сформувалися. З нирками не жартуйте.

А ноги корчить від недостачі калію - їжте родзинки :)

Blondo4ka
07.08.2009, 08:56
Зузулька, По-перше, треба переконатися, що це нирки. Ви ходили на УЗД? Бо в мене також були жахливі набряки, а з нирками все нормально. І ніхто не міг визначити причину. Тому перш ніж щось пити, визначте точно причину хвороби. А ліки, які Вам виписали, також можуть бути на основі травичок.

БЕЛЛАДОННА
07.08.2009, 09:56
корчить ноги у ночі
в мене також, просинаюся від страшної болі, а потім мускул ще дні 2 болить. Але я з тим нічого не роблю :confused: хіба масаж. От ще тепер родзинки спробую.
та чого всі думають що травичка то щось безневинне? точно-точно, травичками бавитися без лікаря також не слід, якщо не правильно або не те вживати то і травичка може вплинути на розвиток дитини і навіть викликати передчасні пологи, кровотечу або викидень (на ранніх термінах)

Ялинка
14.08.2009, 17:04
Я мала гіпертонус у 6 тижнів почала пити Магне В6, та вітамін Е в маслі до 36 тижнів абсолютно безпечно та допомогає. Приписала лікар

Мія
20.08.2009, 18:32
Дівчатка! я на 36 тижні, так болять суглоби, і корчить ноги у ночі, що плачу. Зранку не можу пальці у фалангах зігнути з 16 розміру пальців десь, певно 18 напухли, ноги на вечір робляться як колоди. Понавиписували мені купу ліків, але не хочу вживати ту хімію, бо пологи не за горами, може якась травичка є що зменьшить набрякання! Дякую, що реагуєте на допис!
Можна зварити компот з петрушки (кореня) +- стакан в день пити виводить зайву воду з організму на нирки добре. Солі не вживайте.

Ірена
20.08.2009, 18:58
Можна зварити компот з петрушки (кореня) +- стакан в день пити виводить зайву воду з організму на нирки добре. Солі не вживайте.
неа.. петрушка тонусує матку і ще й добряче. її п"ють, щоб викликати місячні...

Мія
20.08.2009, 19:24
неа.. петрушка тонусує матку і ще й добряче. її п"ють, щоб викликати місячні...
:( не знала, прийміть вибачення.

Ланочка
12.10.2009, 18:53
Я лікувала зуби підж час вагітності (другий триместр) і анестезію кололи. Сказали, що зараз така анестезія, що можна
А в мене під час вагітності була гіпертензія. Тиск зашкалював так, що пішло вже на сітківку ока і мусіли прокесарити. Боюся тепер другий раз вагітніти...
Ой як я Вас розумію. В мене теж був тиск високий. Але я так народжувала. Мене стимулювали, щоб швидше родила. Так хочу ще дитинку і теж боюся.

vanilia
12.10.2009, 23:39
Ой як я Вас розумію. В мене теж був тиск високий. Але я так народжувала. Мене стимулювали, щоб швидше родила. Так хочу ще дитинку і теж боюся.
Та я боюся якраз кесарського. Хочеться другу дитинку самій родити. Але і тиску теж страшно...
В мене просто двічі було до 220/110. А це вже далеко не жарти... Хоча і після цього лікар готовий був приймати роди так ))) Але коли окуліст оглянула, то сказала, що не можна :(

А у вас який тиск був? Чим лікували? Де народжували?

Ланочка
12.10.2009, 23:54
двічі було до 220/110
О,Боже.То багато.
В мене на останньому місяці почав підніматися тиск. Починалось все із 140/95, це при тому, що мій нормальний тиск 110/60. Декілька разів був 160/100. А в родах 170/100. Підозрювали прееклампсію, але білка в сечі не було.І після родів мені було зле, ще десь місяць. Тиск піднімався, і жахливе серцебиття, що я боялася залишатись одна з дитиною в хаті. Приймала Допегіт . Кололи декілька різів магнезію. А народжувала я в Стрию, я тут живу.

vanilia
13.10.2009, 00:51
О, Боже.То багато.
В мене на останньому місяці почав підніматися тиск. Починалось все із 140/95, це при тому, що мій нормальний тиск 110/60. Декілька разів був 160/100. А в родах 170/100. Підозрювали прееклампсію, але білка в сечі не було.І після родів мені було зле, ще десь місяць. Тиск піднімався, і жахливе серцебиття, що я боялася залишатись одна з дитиною в хаті. Приймала Допегіт . Кололи декілька різів магнезію. А народжувала я в Стрию, я тут живу.

Ясненько. Я від 20-го тижня вагітності "сиділа" на допегіті... Толку від нього не було. То на останніх сроках вже прописували тенокс. Але і він не допомагав. А капельниці.. Поки лежала на підтримці, то ставили капельниці і кололи. Причини ніхто не зміг знайти. Бо білка в сечі не було, нирки перевіряли, серце - все було в порядку. А тиск зашкалював.

Ланочка
13.10.2009, 09:30
Існує така хвороба як гестаційна гіпертензія . Але чомусь лікарі у нас рідко ставлять. І лікарі ніби не погані. Ось тут знайшла дискусію лікарів про це http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?p=877812#post877812
Якщо цікаво,почитай.

vanilia
13.10.2009, 14:52
Існує така хвороба як гестаційна гіпертензія . Але чомусь лікарі у нас рідко ставлять. І лікарі ніби не погані. Ось тут знайшла дискусію лікарів про це http://forums.rusmedserv.com/showthr...812#post877812
Якщо цікаво,почитай.
Дякую! Гляну обов.язково! Цікаво стало. Треба набратись інформації.

Еленберг
24.01.2010, 13:28
Доброго дня! Допоможіть,будь-ласка, бо навіть не знаючим рятуватися від запорів:o, ні чорнослив, ні курага, ні буряк -нічого не допомагає. Врач приписала Дуфалак. Пляшечка вже скінчилася-користі ніякої.Можливо хтось таке приймав, то по яких порціях?

Лідочка
24.01.2010, 16:05
А що їсте? І скільки не ходите в туалет? Раніше такого не було?

Harmony
24.01.2010, 18:40
Раджу пити зранку на тощак склянку звичайної води (не перевареної, не з крана)
Їсти багато клітковини (салати, супи, овочі, фрукти)
Відразу це не нормалізується. Потрібні тижні

Єва
27.01.2010, 11:15
Доброго дня! Допоможіть,будь-ласка, бо навіть не знаючим рятуватися від запорів, ні чорнослив, ні курага, ні буряк -нічого не допомагає. Врач приписала Дуфалак. Пляшечка вже скінчилася-користі ніякої.Можливо хтось таке приймав, то по яких порціях?
В мене коли запори доходять до болю в животі, як крайній засіб, використовуються гліцеринові свічки. Мені рекомендувала лікарка, в якої я була на підтримці, тільки є одне але - в старій інструкції написано, що жодних протипоказань нема, а в новій - при застосуванні під час вагітності порадьтеся з лікарем. Лікарка мені сказала, що свічка має місцеву дію, вона не розчиняється, а повністю виходить, на відміну від послаблюючих препаратів, не призводить до розладів кишечника. Ну, в ефективності я мала змогу переконатись. Тільки застосовувати будь-які засоби від запорів більше тижня не рекомендується, бо це спричиняє звикання і організм не хоче сам "працювати".

Neverland
27.01.2010, 11:22
Доброго дня! Допоможіть,будь-ласка, бо навіть не знаючим рятуватися від запорів, ні чорнослив, ні курага, ні буряк -нічого не допомагає. Врач приписала Дуфалак. Пляшечка вже скінчилася-користі ніякої.Можливо хтось таке приймав, то по яких порціях?
Мені теж ні чорнослив ні буряк ні курага не допомагає. Зато ківі чдодійни фрукт. Якщо з"їдаю ківі в день то проблеми з запором щезають. Якщо вже геть-геть зле то можна зробити мікроклізмочку з молоком і топленим маслом. Зовсім трохи, достатньо буди і 50-100 грам.

Ailenka
27.01.2010, 12:38
в мене теж проблема була і ні чорнослив ні кефір не допомагав. а ось часник зїсти на вечерю та запити молочком-то помагало. в принципі нічого страшного лікарі не бачать якщо цей делікатний процес у вас відбуваєтьтся через день а не щодня, але з таким відчуттям ходити дуже і дуже не приємно

Tequilochka
30.01.2010, 11:11
В мене цього тижня була сесія, відповідно просачкувати і не ходити в ті морози не могла. Тому часто змерзала в ноги( мені здається, що наш інститут економить на опаленні) все-таки не рухалась. Скажіть, будь ласка, це може якось зашкдити. Чи може в мене від того ембріончик замалий?

Єва
01.02.2010, 16:34
Скажіть, будь ласка, це може якось зашкдити. Чи може в мене від того ембріончик замалий?
Текілко, не накручуй себе на рівному місці!!!!! Ембріончику в животику тепло. А от себе поберегти треба, щоб не простудитись, бо підвищена ТТ справді шкідлива для дитинки.

Tequilochka
01.02.2010, 16:45
Почитавши про дівчат (До сих пір не можу відійти) - попробуй не накручуй((((

Malyatko
02.02.2010, 20:12
Доброго дня дівчатка! Я щойно завагітніла, а то якраз ті морози ,так замерзла в ноги ,що на другий день вже горло так боліло ,що ледве ковтати могла, полоскала різними травами і використовувала біопарокс ,температура 37,5 . Дуже переживаю чи не вплине це на вагітність, бо знайома втратила на 2 місяці дитинку ,захворівши ангіною....

галичанка
02.02.2010, 21:17
Памятаю я читала, що Уляночка, як хворіла тої зими, постійно збивала температуру, тримала її на певному рівні, щоб не зашкодило дитинці. Тільки треба вибрати нешкідливі ліки. Це серйозно. А що вам лікар каже?

Ная
02.02.2010, 22:55
якраз ті морози ,так замерзла в ноги ,що на другий день вже горло так боліло ,що ледве ковтати могла, полоскала різними травами і використовувала біопарокс ,температура 37,5 . Дуже переживаю чи не вплине це на вагітність, бо знайома втратила на 2 місяці дитинку ,захворівши ангіною....
Якби то була ангіна,то температура була б значно вища,а при вагітності 37.5 в межах нормальної температури. Біопарокс,наскільки пам"ятаю,дозволений при вагітності але я його використовувала вже в другому триместрі. При першій вагітності теж хворіла горлом,ні на що то не вплинуло.

Уляночка
02.02.2010, 23:05
Памятаю я читала, що Уляночка, як хворіла тої зими, постійно збивала температуру, тримала її на певному рівні, щоб не зашкодило дитинці. Тільки треба вибрати нешкідливі ліки. Це серйозно. А що вам лікар каже?
саме так, але то вже був 11 тиждень і, як казав Палига, мені пощастило, що саме вже такий термін був, а не менший, а то всяке могло б бути...а температуру я дійсно змушена була збивати,. коли вона була на межі 37,9-38...
про Біопарокс..я 2 рази змушена була ним прискати, бо ніяк не давала собі ради, а горло "гнало" температуру...якщо я не помиляюсь, то і в 1-му триместрі можна, але, як завжди, "за порадою і консультацією лікаря"....

Romanivna
02.02.2010, 23:33
У моєї родички цукровий діабет.
Моя хороша подруга завагітняла вперше в 33 роки. На той час вже 17 років хворіла цукровим діабетом, була на інсуліні. Звичайно, на якийсь час її клали в ендокринологічний диспансер на зберігання. І вагітність в неї тривала неповних 7 місяців (бо дітки на інсиліні перегодовані, і величенькі). Її кесарили в мед.інституті. Але загалом, незважаючи на переляканих лікарів, вагітність пройшла гарно, без ускладнень. А зараз в неї гарненький і здоровенький синочок, якому вже скоро 2 рочки :girl_curtsey:. І сама вона себе чудово почуває.

---------- Додано в 22:33 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

Дуже переживаю чи не вплине це на вагітність
Біопарокс мені приписувала лікар і на перших тижнях вагітності. Я теж як тільки дізналась про вагітність, відразу захворіла :(. Полощіть горло, якщо є гнійнечки, то промивайте і змазуйте розчином люголю. Температуру, якщо вище 38 треба збивати (можна прикладанням марлі змоченої в воді з оцетом). Це те, що знаю з власного досвіду.

Ная
02.02.2010, 23:34
змазуйте розчином люголю.
Не можна при вагітності,а особливо в першому триместрі.

Уляночка
02.02.2010, 23:42
я полоскала содою і сіллю, дихала над парою, калина-малина, молоко-мед, обтирання оцтом (всю ліву щоку і чоло попалила)..ну і крайній випадок - висока температура і прийом ацетилсаліцилової кислоти чи мефеламінової кислоти (лише вона збила так, що Т більше не піднімалась), вібуркол і магне в6...нежить лікувала соком цибулі

Romanivna
03.02.2010, 15:13
а чому не можна. це ж розчин йоду з гліцерином. там немає нічого страшного. принаймі мені лікар приписувала.:confused:

Irusya
03.02.2010, 16:05
І мені цікаво, чому не можна. Також користувалась в 1 триместрі за призначенням лікаря. А ще щойно погуглила і не знайшла нічого про шкоду під час вагітності

Ная
03.02.2010, 16:44
Про розчин люголя мені в свій час лікарка казала,шо не можна.Потім не раз зустрічала інформацію про шкоду йодовмісних препаратів при вагітності.Наприклад:
Поскольку многие средства от кашля и насморка содержат неэффективные ингредиенты, причем некоторые являются потенциально вредными, следует избегать их использования вообще, а тем более - при беременности. Некоторые патентованные лекарства от кашля, отпускаемые без рецепта, содержат йод. Использование йода (или йодида) и лекарств, содержащих йод, при беременности противопоказано звідси http://www.antibiotic.ru/books/pd/18.shtml

Romanivna
03.02.2010, 17:28
то виходить, що вітаміни, що містять йод теж не можна приймати під час вагітності?

Ная
03.02.2010, 18:48
то виходить, що вітаміни, що містять йод теж не можна приймати під час вагітності?
З прийомом йодомарину вагітним рекомендують максимум 200 мг йодиду калію на добу. Розчин люголя складається з однієї частини йоду,двох частин йодиду калію і води,к-сть йоду в цьому препараті перевищує допустиму для вагітних дозу.
Я не приймала йод ні при першій вагітності,ні тепер.
От,ще дещо знайшла про лікування під час вагітності:
Обработка миндалин и задней стенки глотки раствором Люголя возможна только вне беременности, во время беременности КАТЕГОРИЧЕСКИ ПРОТИВОПОКАЗАНА

Природная аптечка
Применение многих лекарственных препаратов, в том числе антибиотиков, противовоспалительных и жаропонижающих средств, нежелательно в период беременности. Безусловно, бывают ситуации, когда без серьёзного лечения не обойтись. Однако при незначительных проявлениях ОРВИ иногда удаётся обойтись «народными средствами». Однако прежде чем приступать к изучению «природной аптечки», напомним, что выбор метода лечения определяется только врачом. Самолечение в период беременности НЕДОПУСТИМО, так как может нанести непоправимый вред маме и малышу!

Ринит (насморк) — МОЖНО промывать носовые ходы отваром РОМАШКИ, КАЛЕНДУЛЫ, капельками АКВАМАРИС. 3-4 раза в день МОЖНО закапывать по 2 капельки ПИНОСОЛа в каждую ноздрю. МОЖНО закапывать в нос разбавленный 1/1 сок АЛОЭ, КАЛАНХОЕ. Во время всей беременности НЕЛЬЗЯ использовать ДЛЯНОС, НАЗОЛ, НАФТИЗИН и аналогичные препараты, обладающие сосудосуживающим эффектом.
Ларингит, фарингит (боль в горле, дискомфорт при глотании, «отсутствие» голоса) — полоскать горло каждые полчаса-час. Температура полоскания не должна быть слишком горячей или холодной. Для полоскания МОЖНО использовать отвар РОМАШКИ, ШАЛФЕЯ, ЭВКАЛИПТОВЫХ ЛИСТЬЕВ, раствор ФУРАЦИЛИНА, ПРОПОЛИСА. НЕЛЬЗЯ применять раствор ЛЮГОЛЯ для смазывания задней стенки глотки во время беременности.
Трахеит, бронхит (кашель). В качестве отхаркивающих и бронходилатирующих средств МОЖНО применять отвар ШАЛФЕЯ, РОМАШКИ, ЗВЕРОБОЯ, МАТЬ-И-МАЧЕХИ, ГРУДНОЙ СБОР № 2, молоко с БОРЖОМИ в соотношении 1/1 по стакану 3-4 раза в день.
Лихорадка (высокая температура тела). Потогонными, т.е. жаропонижающими свойствами обладают чай с малиной, чай с мёдом (особенно рекомендуется мёд из липового цвета), отвар ЛИСТЬЕВ СМОРОДИНЫ, МЯТЫ, МЕЛИССЫ, цветков МАТЬ-И-МАЧЕХИ.
Нарушения сна, нервозность. Седативным, т.е. успокаивающим эффектом обладают листья МЯТЫ, отвар и настойка ПУСТЫРНИКА, БОЯРЫШНИКА и СУШЕНИЦЫ БОЛОТНОЙ.
В качестве противовоспалительной терапии МОЖНО пить отвар листьев ЧЁРНОЙ СМОРОДИНЫ, ЭВКАЛИПТА, цветков КАЛЕНДУЛЫ и РОМАШКИ, БЕРЁЗОВЫХ ПОЧЕК.
Отёчный синдром. МОЖНО снизить отёки, употребляя вместо обычного питья отвар ТОЛОКНЯНКИ, БРУСНИЧНОГО ЛИСТА и БЕРЁЗОВЫХ ПОЧЕК.
В завершение этой статьи хотелось бы ещё раз напомнить всем будущим мамам о необходимости консультации с доктором, наблюдающим вас во время беременности, перед применением ЛЮБОГО метода лечения, каким бы безобидным он вам ни казался

Уляночка
03.02.2010, 19:53
от і мене горло почало боліти..дописалася називається..полощу і 1 раз Біопароксом вже бризнула, бо горло - то моє слабке місце і одразу дає високу температуру

Зануда
03.02.2010, 20:20
Якби то була ангіна,то температура була б значно вища,
Не у всіх. У мене кілька зим підряд по два рази була жахлива гнійна ангіна, а температура всього 37.2, а самопочуття на всі 39.0.
При першій вагітності теж хворіла горлом,ні на що то не вплинуло.
На перебіг вагітності може і не вплинути, але в залежності від того у який період формування плоду хворіє жінка, то вже потім бувають різні нюанси і виявляється, що дитинка має схильність до перестуд, або горло слабке чи легені, чи сопельки часті. Нажаль-нажаль...

В мене нежить. Навіть не уявляю чим можна лікувати і чи можна щось капати. Мені дуже софрадекс допомагає, але викинула вкладиш і не знаю, як він при вагітності.
Допоможіть, люди - хто чим може! :) (в сенсі поради)

Romanivna
03.02.2010, 20:32
Обработка миндалин и задней стенки глотки раствором Люголя возможна только вне беременности, во время беременности КАТЕГОРИЧЕСКИ ПРОТИВОПОКАЗАНА
ну, Ви мене налякали :girl_sad:. я тільки люголем і рятувалась. бо звичайні полоскання мені не дуже допомагають (якщо не сказати, що не помагають взагалі). я вважала, що краще люголем змазати чим таблетки пити чи аерозолем пшикати :girl_sad:

Уляночка
03.02.2010, 20:40
ну, Ви мене налякали
тю..і чого.. на узд були, все добре, то чого переживати...я хворіла на 11 тижні..з температурою, з питтям жарознижуючих..через 2 дні пішла на узд і сказали,що з дитинкою все супер-пупер...не переживайте...люголь - то не така біда...

Зануда
03.02.2010, 20:43
я тільки люголем і рятувалась.
Я стверджувати нічого не буду. Просто мисля вголос - змащувати, то ж не пити, тому я думаю рівень йоду, йодиду і всього решта в організмі не буде перевищувати допустимої норми.

Ная
03.02.2010, 23:06
На перебіг вагітності може і не вплинути, але в залежності від того у який період формування плоду хворіє жінка, то вже потім бувають різні нюанси і виявляється, що дитинка має схильність до перестуд, або горло слабке чи легені, чи сопельки часті.
В нас,наразі без нюансів,при тому шо хворіла я на самому початку вагітності.
ну, Ви мене налякали
Я ж не хотіла вас лякати,питали,то відповіла шо знаю. Сама багато чого недозволеного при вагітності робила,а про недозволеність вже потім взнавала,переживала,надіюсь,шо обійдеться. Про те шо можна і не можна думки часом кардинально розходяться,та й організм у кожної з нас індивідуально на все реагує. У вас на УЗД,аналізи-все добре,то нема чого і перейматися:girl_smile:.

Alesta
04.02.2010, 00:40
я взагалі на 16-му тижні так отруїлася помідоровою зупою, що 2 тижні провалялася в інфекційній лікарні з темп. 40, жахливими болями і проносом, думала малюку каюк(враховуючи, що це в мене вже третя спроба :girl_cray:), але Бог добрий - Максимко народився здоровеньким:girl_in_love:так що тримайтеся, що має бути - те буде, нікуди не дінешся....

Provizor
09.02.2010, 23:39
А в мене така проблема - поліп в цервікальному каналі шийки матки. Здається, він виник на фоні вагітності. Дуже переживаю, не уявляю, як шийку закриває слизова пробка, чи не потрапить інфекція. Ще й одного разу після статевого акту була незначна кровотеча. Консультувалась з лікарем, він пояснив, що поліп необхідно видаляти, а для вагітних це ризик втратити дитину. :girl_cray:Тому чекаю пологів. Може хтось стикався з такою проблемою? Допоможіть порадою.

галичанка
10.02.2010, 00:24
Треба почути думки кількох лікарів. Може не все так погано. Знаю, що одні лікарі кажуть видаляти, інші ні. Може це ще залежить від розміру...
Чула відгук, що добрий спеціаліст по шийці матки Філіпюк Ігор Теофілович (приймає на Русових), зверніться до нього на консультацію, що він скаже?

Думаю, що і моя гінеколог зможе порадити, через кольпоскоп подивиться вас (якщо потрібно контакти - в ПП, бо мені і так важко тепер на прийом попасти, черги :girl_haha:)

Ailenka
11.02.2010, 11:52
Філіпюк Ігор Теофілович
я теж його раджу. дядько-професіонал

Надька
11.02.2010, 12:43
Зато ківі чдодійни фрукт. Якщо з"їдаю ківі в день то проблеми з запором щезають.
Це точно, на собі переконналась, хоч запорів в мене немає, але ківі дуже люблю і коли їх зїм то черех пару годин так і біжу в туалет, а коли їх неїм то все нормально.

Дівчата, а хто знає чи то нормально коли я щогодини хочу їсти, в мене постійний голод, але коли дивлсь на їжу то аж нудить....а ранком коли найбільше смокче від голоду то біжу рвати а там нема чим рвати то аж всередині болить.....

Ailenka
11.02.2010, 15:19
Дівчата, а хто знає чи то нормально коли я щогодини хочу їсти, в мене постійний голод, але коли дивлсь на їжу то аж нудить....а ранком коли найбільше смокче від голоду то біжу рвати а там нема чим рвати то аж всередині болить....
тримайте біля ліжка сухарик. рвати бігаєте якраз від того що їсти хочете. малесенькими порціями треба їсти-і мине тотксикоз. завжди при собі можна мати сушку, сухарик чи щось подібне

Fijalka
26.03.2010, 12:42
В мене вже 2 день болить живіт при натисканні з зверху (трошки правіше від середини) , а коли сплю і перевертаюсь, то відчуваю це місце.Кажуть, що то може дитина притискати якісь органи, в мене вже 35 тиждень. Може в когось теж таке було?Так не хочеться іти до лікаря, бо ще в патологію покладуть...

Лідочка
26.03.2010, 12:48
В мене вже 2 день болить живіт при натисканні з зверху (трошки правіше від середини) , а коли сплю і перевертаюсь, то відчуваю це місце.Кажуть, що то може дитина притискати якісь органи, в мене вже 35 тиждень. Може в когось теж таке було?Так не хочеться іти до лікаря, бо ще в патологію покладуть...
Може то якийсь мяз так розтягується...

kvVItKA
26.03.2010, 12:53
щось мені заклало носа і горло поболює кілька днів, прополоскала хлорофіліптом,закапала хлорофіліпт і ще гірше мені стало...

Лідочка
26.03.2010, 12:56
А я сьогодні вирвала весь свій сніданок:(, так зуби чистила - чомусь після токсикозу, як чищу зуби то дуже часто зявляється рвотний рефлекс, от і сьогодні, все горло аж пече...

Златка
26.03.2010, 13:15
А я сьогодні вирвала весь свій сніданок, так зуби чистила - чомусь після токсикозу, як чищу зуби то дуже часто зявляється рвотний рефлекс, от і сьогодні, все горло аж пече...

В мене так було що при першій вагітності, що тепер. Тому в першому триместрі я взагалі перейшла на зубочисти, зубні флоси і ополіскувачі :girl_cool: недобре, але що поробиш... інакше я не могла :confused:

Ная
26.03.2010, 13:27
прополоскала хлорофіліптом,закапала хлорофіліпт і ще гірше мені стало...
Від горла безпечно і добре помагає жувати прополіс,воно несмачне,зате помічне:girl_smile:

Natalochka
26.03.2010, 13:28
І в мене теж саме ... З"являється рвотний рефлекс, коли зуби чищу чи горло полощу... я вже зубну пасту поміняла - не допомагає.

Tree
18.04.2010, 10:01
Привіт,хто стикався з діареєю під час вагітності,в мене 18 тиждень і тут на тобі!нічого такого не їла ,все свіже.Може можна щось попити....

Kosmichna
26.04.2010, 17:44
А в мене на правій руці затерпли три пальці, рухаються, але німіють ніби після уколювання якось знеболюючого, на дотик як неживі. Вже майже тиждень... ніхто часом не мав таких дивних симптомів?

SOSKA
26.04.2010, 19:10
привіт а хто зтикався з молочницею,лікую лікую а позбутися не можу,може хтось знає щось народне,не шкідливе,я лікувалася мератин комбі на перших разах допомагало а зараз результат нульовий.

олюся_зі_львова
27.04.2010, 20:07
При вагітності буває фізіологічна молочниця вагітних, це від гормонів скоріше, щодо лікування - то найкраще вам його гінеколог призначить, при вагітності не всі медикаменти можна приймати.

Lingerie
27.04.2010, 20:20
а хто зтикався з молочницею
Це,по-моєму,більшість спіткає...Мені лікарка призначила свічки "Кломезол"-мене насторожило те,що там є метронідазол,я довго вагалась...але спробувала 2 рази(з 5-ти)і ,тьфу-тьфу,симптоми зникли.

Надька
28.04.2010, 13:11
Дівчата, порадьте у мене опік від йоду( один раз помазала якісь прищики сверблячі і вже є опік) ще чешиться як дурне.... лікарка дерматоог написала Феністил-гель. але там пише : " II та ІІІтриместрах вагітності, а також у період лактації Феністил гель не слід застосовувати на великих ділянках шкіри, особливо за наявності явищ запаленняабо кровоточивості." боюсь ним мазати..хоч ніби такого немає....
Є так думка про боро плюс фіолетовий... але там чомусь непише нічого про вагітних.

Lvivna
04.05.2010, 01:15
Спробуйте Бепантен, пише, що він настільки безпечний, що не потребує змивання перед кормленням (правда, я все-таки би змила)...

Nadushka
22.06.2010, 17:17
Дівчата, порадьте у мене опік від йоду( один раз помазала якісь прищики сверблячі і вже є опік) ще чешиться як дурне
в мене аналогічна ситуація, я спочатку думала що це молочниця, робила різні ванночки і потім зявились маленькі прищики водянисті , як опік, але боюсь щоб це не був вагінальний герпес. Чешеться жахливо і завтра піду на огляд обовязково!

Natalochka
22.06.2010, 17:58
прищики водянисті
Обов"язково йдіть до лікаря. Не хочу Вас страшити, але в мене також все починалося з 1 водянистого прищика, правда на груді - а виявилося що це вітрянка. Вже 2.5 тижні на лікарняному .... Симтоми вітрянки а ж на 3-ій день з"явилися, спочатку думали що це діатез чи герпес .... чи щось шкірне ...

Надька
22.06.2010, 18:08
в мене аналогічна ситуація, я спочатку думала що це молочниця, робила різні ванночки і потім зявились маленькі прищики водянисті , як опік, але боюсь щоб це не був вагінальний герпес. Чешеться жахливо і завтра піду на огляд обовязково!
я робила борні примочки і мазала мазюю боро плюс фіолетовим....то навіть знаку нелишило... а був опік розміром 5 кпійон якшо небільше...

zajkaO
27.06.2010, 16:32
Привіт! Ая от тільки на першому місяці вагітності! Почувала себе нормально а от уже другий день температура 37-37,3 ! Симптомів простуди явних немає! Ненжить лише-але він у мене є завжди! Підкажіть чи це нормально,бо я прочитала , що у багатьох буває підвищена температура!

oksanusyk
07.07.2010, 14:34
у багатьох буває підвищена температура
Я вже на 35 тижні і останній тиждень то маю температуру, то ні (37-37,2). Є насмарк також хронічний, який не може пройти майже зі середини вагітності. Моїй подрузі лікар з пологового сказав, що при вагітності температура до 37,3 є нормальною.
А аналізи що показують??? Бо в мене підвищені лейкоцити, а моя лікарка каже, що це не страшно, бо я себе нормально почуваю

allusya
09.07.2010, 10:57
Прочитала дописи і шось не знайшла своєї проблеми, може не стикались або не вважаєте проблемою. В мене спочатку вагітності білок знаходять в сечі, то він більший, то він менший (передостанній раз 0,099, а останній 0, 066). От і призначають купу всього пити, колоти. Інших симтомів захворювання нирок ніби нема, провда на узд сказали, шо є пісок і трохи збільшені. Може той білок буде усю вагітність і не треба так сильно перейматись? Чи навпаки варто хвилюватись, бо все потрапляє до дитинки?

MILITARIYA
09.07.2010, 21:58
Прочитала дописи і шось не знайшла своєї проблеми, може не стикались або не вважаєте проблемою. В мене спочатку вагітності білок знаходять в сечі, то він більший, то він менший (передостанній раз 0,099, а останній 0, 066). От і призначають купу всього пити, колоти. Інших симтомів захворювання нирок ніби нема, провда на узд сказали, шо є пісок і трохи збільшені. Може той білок буде усю вагітність і не треба так сильно перейматись? Чи навпаки варто хвилюватись, бо все потрапляє до дитинки?
В мене за першою вагітністю був пару раз білок в сечі, знала, що точно нирки, бо в мене хронічний пієлонефрит, то я ходила радитися з урологом, бо в жк, також зразу антибіотики призначали, він казав, пити канефрон. Мені в той час допомогло. Я ще також пила багато березового соку, він на мене діє дуже сечогінно, аби вивести той пісок, бо пісок також може спричиняти запальний процес.

allusya
09.07.2010, 22:54
пити канефрон
а ви пили його в каплях? водою запивали чи ні?

MILITARIYA
10.07.2010, 10:45
а ви пили його в каплях? водою запивали чи ні?
Я його пила в таблетках, по-моєму 2 таблетки 3 рази в день.

Vegas
10.07.2010, 21:59
Допис від Лідочка І чи може вагітність "вилікувати" від хвороби?
До вагітності в мене була виразка 12-персної кишки. І не одна. В перший місяць вагітності в мене були невиносимі болі під лопатками. Я вже думала що не виношу дитини. Лікар мене заспокоював, казав що вагітність навпаки виліковує виразку. І дійсно, вже 4 рік після родів в мене Слава Богу немає ніяких нарікань на мою хворобу. Їм все - і солене, і кисле, і перчене. Раніше від яблука виразка давала про себе знати. В мому випадку вагітність вилікувала мене.

irushka
26.08.2010, 17:31
Перехворіла Катя на ангіну, зараз чоловік лежить з нею ж і температурою, що голови підняти не може, а сьогодні і в мене почало пекти горло, вже бачу,що гнійники з`явились. Температури поки не відчуваю. Що робити, дівчата?
Купила сьогодні ангін-хеель і в Зеленій аптеці порадили Малавіт для полокання горла. Хто знає чи дійсно воно безпечне для вагітності?

Tagonga
27.08.2010, 18:00
порадили Малавіт для полокання горла
Малавіт точно безпечний, це так званий "природній антибіотик", допоміжна річ. Але його треба розводити в необхдній пропорції і пройти повний курс лікування, разові промивання нічого не дадуть.

dydik
30.09.2010, 14:12
Пререглянула цю тему і зрозуміла що ніхто не хоче лікуватися природніми засобами. Я коли була вагітна (перший триместер)то пила малину - це природній аспирін. В ніс капала розчин солі і соди (100мл. води, 1/2 ч.л. солі і 1ч.л.соди). Багато пила. Також слід приймали глюконаи кальцій і запивати чаєм з лимоном(велика концентрація соку).Ми так лікуємся і зараз.

Lvivna
01.10.2010, 20:36
Дівчата, в кого таке було? Два дні тому кров з носа пішла, останній раз таке ще в школі було, а сьогодні, як вигулювала собаку, в очах почорніло, голова була, як барабан, ледве долізла додому, відлежалась годину, і все пройшло. Два тижні тому перехворіла була простудою без температури, після цього здала аналіз сечі, був ідеальний, білку не було, як при гестозі... Зараз пішов 33-ій тиждень, переживаю, щоб з дитиною все було добре, а затра-післязавтра вихідні в ЖК...

opko
01.10.2010, 22:10
Два дні тому кров з носа пішла..... Зараз пішов 33-ій тиждень, переживаю, щоб з дитиною все було добре.
В мене також до вагітності жодного разу не було кровотеч з носа, а тепер є. А на такому терміні - це нормально, оскільки надлишковий прогестерон робить носові капіляри зараз тоншими і вони розташовані ближче до поверхні.

Luchik
03.10.2010, 00:55
А мене турбує постійний тонус.:girl_flirt: Зараз нам 15 тижнів, в 10 тиж. лежала на підтримці, боліло низом, і відчувала затвердіння матки внизу живота, кололи папаверин, пила дуфастон, магне В6, вітамін Е, ніби перестало боліти, за 10 днів була уже дома. А тут знову все заново, лікарка говорить постійно лежати і якщо болить колоти папаверин. Бо при постійному тонусі плід може розвиватись з затримкою. Але я вже боюсь постійно колоти чи пити спазмалітики. Чи вони не шкідливі? І постійно лежати немає можливості:( Це перша вагітність, я так переживаю за все.... Тонус справді такий небезпечний як говорить лікарка? Може хтось стикався з таким, порадьте, як краще зробити?

madchen
12.10.2010, 22:44
Дівчата, в когось виявляли стафлокок під час вагітності????

Lvivna
15.10.2010, 16:02
Дівчата, в когось виявляли стафлокок під час вагітності????
У моєї коліжанки на 35 тижні в ЖК по посіву виявили, причому перший раз, як вставала на облік - не було нічого, то призначили якийсь препарат на кілька днів, вона дуже переживала, але на дитину це не вплинуло, вже майже три місяці має, і здоровенька...

lerucha
07.11.2010, 14:03
Вже четвертий день маю закладений ніс, ні туди, ні сюди. Піносол взагалі не допомагає. Підкажіть якісь інші варіанти рятування (крім промивання соляним розчином - я цього не витримаю). Може погріти синьою лампою?

bilo4ka
07.11.2010, 14:27
Вже четвертий день маю закладений ніс, ні туди, ні сюди. Піносол взагалі не допомагає. Підкажіть якісь інші варіанти рятування (крім промивання соляним розчином - я цього не витримаю). Може погріти синьою лампою?
сьогодні якраз дивилася передачу Комаровського про нежить. Він каже. що найкращий засіб від нежиті - це соляний розчин. Тобто для боротьби з нежиттю в хаті достатньо мати тільки сіль) а і ще.. що він пройде на 7 день! головне щоб в хаті було провітрено і зволожено, і пити багато треба!
Я крім промивання носа соляним розчином - інших засобів не використовую. Це звичайно не дуже приємно, судинки в носі тріскають, і кров починає деколи іти, але кращого і безпечнішого засобу незнаю!

maryshunka
08.11.2010, 22:29
Підкажіть якісь інші варіанти рятування
Мені допомагає Салін (слабкий соляний розчин), а також такий народний метод: на столову ложку капаєте 10-15 крапель настоянки м"яти перцевої (в аптеках є), підпалюєте сірником, чекаєте, поки вигорить спирт і кожною ніздрею по черзі вдихаєте пар. Типу інгаляція така м"ятна виходить... Ніс розблоковує моментально! Ну і вдихати спалені серединки від часнику також ніхто не відміняв! :girl_crazy: Здоров"я вам і вашим дітлашкам!

Likalika
26.11.2010, 02:19
бувають жінки з разними серйозними хворобами вагітніють і народжують діточок. Потрібно буде просто дуже часто навідуватися до лікаря і сдавати аналізи.

Maksutka
20.12.2010, 10:59
Все-таки не вбереглась від грипу і вже два дні температурю:girl_cray: ще й нежить почалась, просто капец..........і головне нема дуже чим лікуватись:girl_sad::girl_mad: народні методі не дуже допомагають наразі:girl_in_dreams:

Надя К.
23.12.2010, 14:28
Дівчата, лікарка мені назначила інфлюцид або грип-хель. Ніколи не пила ні того, ні іншого. Хто знає, що краще? А ще сказала пшикати в горло і ніс біопароксом, а я щось боюсь, бо це антибіотик. І які чаї краще збивають температуру?

bilo4ka
23.12.2010, 15:49
А ще сказала пшикати в горло і ніс біопароксом
в інструкції біопароксу написано , що для вагітних можна. Я ним також пшикала, але недовго, як то кажуть головне не захоплюватися) але найкраще промивати носа соляним розчином! Температуру збиває чай з малиною. але мені він щось не пішов.. Як наніч напилася думала серце стане, так мені погано стало, як почала температура падати. Лікар з ж/к радив мені парацетамол пити, якщо температура піднмиться більше 38.

Надя К.
23.12.2010, 18:58
Температуру збиває чай з малиною. але мені він щось не пішов.. Як наніч напилася думала серце стане, так мені погано стало, як почала температура падати. Лікар з ж/к радив мені парацетамол пити, якщо температура піднмиться більше 38.
От і мені стало погано, аж вирвала від тих чаїв.
Зараз температура 38,2. Знову дзвонила до лікарки, сказала, щоб я не переживала, бо на такому терміні температура не шкодить дитинці, але все ж сказала збити нефеменіловою кислотою.

Рибка
23.12.2010, 19:22
нефеменіловою кислотою.
А не мефенаміновою? Наскільки знаю, її дозволяють вагітним і діткам.

Надя К.
23.12.2010, 19:56
А не мефенаміновою?
Так. Зробила помилку.

bilo4ka
24.12.2010, 11:33
Наскільки знаю, її дозволяють вагітним і діткам.
Особливості застосування. Мефенамінова кислота-Дарниця може спричинитинегативний вплив на серцево-судинну систему плода, тому не рекомендується їїзастосування у вагітних. Препарат здатний проникати у грудне молоко, тому його застосування вперіод лактації повинне бути обмежене.

ПАРАЦЕТАМОЛ!
Протипоказання. Підвищена чутливість до Парацетамолу та інших компонентів препарату. Порушення функції печінки та нирок, цукровий діабет, захворювання крові, перший триместр вагітності. Дитячий вік – до 3 років (через лікарську форму – таблетки).
Судячи по інструкції парацетамол безпечніший. зрештою і лікар мені так говорив)

Рибка
24.12.2010, 11:49
Судячи по інструкції парацетамол безпечніший. зрештою і лікар мені так говорив)
Може бути, не пила під час вагітності ні те, ні інше (все ж одно не натуральне, та й не було аж такої потреби). Але що дозволяють по півтаблетки, то факт. Не від одних лікарів і пацієнтів чула....

bilo4ka
24.12.2010, 12:33
Але що дозволяють по півтаблетки, то факт. Не від одних лікарів і пацієнтів чула....
Звичайно, дозволяють! головне до 12 тижнів не пити таблеток, а потім як казала одна лікарка: та на твому терміні (16 тижнів) тобі вже можна цвяхи ковтати)))
Я і парацетамол пила і анальгін. коли зуб сильно болів, а що робити? то краще випити ніж цілу ніч не спати, нервуватися і терпіти біль.

Maryasik
28.12.2010, 17:51
В мене останні 2 тижні при хотьбі більше півгодини починає боліти в правому підреберї і віддавати в спині, що тільки або сісти відпочити помагає або полежати.Думала, що печінка або жовчний, але на УЗД подивились сказали, що це хребет при вагітності змінюється( у нас 12 тижнів), тому таке буває.Дівчата, може в когось були такі проблеми і як Ви з ними боролись.

bilo4ka
28.12.2010, 18:14
В мене останні 2 тижні при хотьбі більше півгодини починає боліти в правому підреберї і віддавати в спині, що тільки або сісти відпочити помагає або полежати.Думала, що печінка або жовчний, але на УЗД подивились сказали, що це хребет при вагітності змінюється( у нас 12 тижнів), тому таке буває.Дівчата, може в когось були такі проблеми і як Ви з ними боролись.
В мене також спина боліла на такому тижні. Ввечері лежати не могла, не сидіти, так некомфортно було, хоча не пуза ще не було і ніц не заважало. Мені зараз набагато зручніше лежати (хоча пуз спереді великий) ніж тоді) Я вже була почала переживати. якщо зараз також некомфортно , то як пізніше буде, але нічого досить швидко перейшло) Тому не переживайте!

bajda
09.01.2011, 01:19
у меня тоже молочница в начале была и сейчас на 35 неделе народные средства так и не нашла лечилась пимафуцином свечи , помогло .

носик
09.01.2011, 01:25
це майже у всіх на такому терміні молочниця. лікарі при роддомі виписують
лечилась пимафуцином свечи , помогло
справді допомагало

У мене таж проблема була. Спина частенько болітиме, бо йде навантаження на хребет. купіть гімнастичний м яч і робіть на ньому гімнастику для спини. він в районі 60 грн. і просіть чоловіка, щоб розтирав Вам спину. менше навантажуйте хребет

Nonorka
09.01.2011, 12:06
Привіт! Вперше тут) майже 7 тиждень і 3-й день нжить, відхаркування... неприємно. Наскільки я зрозуміла - найкраще пити малину і вигрівти ніс??? маю теж температуру, але це нормально (37.2) Ви писали про каплі в ніс (слабий розчин солі) - нагадайте назву, будь ласка.
Наперед вдячна

Надя К.
09.01.2011, 12:30
нагадайте назву, будь ласка.
Но-соль, Аквамаріс.

bilo4ka
09.01.2011, 12:33
Наскільки я зрозуміла - найкраще пити малину і вигрівти ніс???
малина не всім підходить, радила б бути обреженою, а вигрівати ніс - раще його полоскати, бо як вигрівати можуть потріскатися судини в носі і піде кров. у мене під час цілої вагітності тріскаються судини і часто з носа кровить.
Ви писали про каплі в ніс (слабий розчин солі) - нагадайте назву, будь ласка. аквамарис

Nonorka
09.01.2011, 14:37
Всім дякую! Думаю трішки малинового чаю в тиждень не зашкодить)) Знайшла в своїй аптечці Носоль - виявляється він мені не допомагав ніколи((Аквамаріс треба спробувати, бо ж тече з носа)) Закапала сьогодні Nazol - пробило ніздрі відразу, тішить))

Надя К.
09.01.2011, 16:05
Закапала сьогодні Nazol - пробило ніздрі відразу, тішить))
Я теж ним користувалася, але після нього в мене кров з носа ішла. Будьте обережні, не капайте частіше 3-х раз в день.
А краще купити морської солі і додавати трошки в теплу водичку і промивати ніс. Провірено. Для мене це поки найкращий засіб.

bajda
12.01.2011, 01:02
девочки у кого было маловодие и что говорили врачи ? я читала что это отразится на родах , у меня 35 неделя уже наверно не успеют лекарства помочь ?

Camomille
13.01.2011, 23:46
Щодо запорів, лікарка виписала Іберогаст, кажуть безпечний вагітним, пити 3 рази в день, по 15 кпель на 3 стол.ложки води, до або під час їжі, пити 7 днів. п"ю наразі 2 день - дуже подобається, бо вже 2 дні підряд все нормально:girl_claping:

Щодо застуди, то десь читала, шо малини не можна, бо вона має стимуляційну дію на м"язи матки, що може призвести до небажаних наслідків...

а ще у мене питання: чи боліло у когось на 18 тижні з лівого боку, десь в районі 3 ребра знизу?? спати несила, на бік лягти не можу, на спині лежати важко... от і не сплю поночах...

марі177
15.01.2011, 12:10
дівчата,підкажіть чим лікувати кашель,а то живіт ходуном ходить,всередині все пече.:girl_cray:а я своїй лікарці не дуже хочу дзвонити,краще щось перевірене...:girl_sad:

марі177
15.01.2011, 17:06
а тепер щей температура піднялась:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Надя К.
15.01.2011, 17:47
дівчата,підкажіть чим лікувати кашель,а то живіт ходуном ходить,всередині все пече
Все таки краще звернутися до лікаря, адже він послухає, чи немає хрипів і запалення (бо температура). Кашляти шкідливо, бо впливає на діафрагму, що в свою чергу може викликати передчасні перейми.
А поки можете спробувати тепле молоко з медом, маслом і наполовину розбавлене з водою боржомі. Добре заспокоює кашель.
І обов"язково зверніться до лікаря.

марі177
15.01.2011, 18:18
обов"язково зверніться до лікаря.
дзвонила до лікаря,сказала пити лазолван,гербіон і афлубін:girl_sad:

Надя К.
15.01.2011, 18:58
дзвонила до лікаря,сказала пити лазолван,гербіон і афлубін
А для чого і лазолван і гербіон одночасно? Це ж відкашлюючі засоби. Я пила гербіон, але, чесно кажучи, толку ніякого. Моя лікар забороняла мені пити афлубін, бо він на спирту. Я пила інфлюцид.
А який у вас термін вагітності?

марі177
15.01.2011, 21:58
А для чого і лазолван і гербіон одночасно? Це ж відкашлюючі засоби
та щей аспірін від температури:girl_cray:а термін 27 тижнів:girl_yes:випила парацетамол то впала температура на два градуси і все.такі лікарі полікують:girl_cray:

Надя К.
16.01.2011, 11:41
Температуру добре збиває мефенамінова кислота в таблетках. Моя лікар казала, що не шкодить вагітним, та й результат вже був через півгодини.

марі177
17.01.2011, 13:30
Температуру добре збиває мефенамінова кислота в таблетках.
дякую,температура нарешті впала,от тільки кашель замучив аж живіт болить,уявляю як бідній дитинці там

Надя К.
17.01.2011, 18:57
от тільки кашель замучив аж живіт болить
І чому не йдете до лікаря, щоб послухав кашель? А як, не дай Боже, хрипи?

марі177
17.01.2011, 19:09
І чому не йдете до лікаря, щоб послухав кашель?
слухали вже,все добре.дякую за підтримку.

Yarmila
25.01.2011, 12:07
я ось з такою проблемою, в ночі були судоми ніг і отікають вони.. я пішла до гінеколога і вона сказала, що це надлишок води в організмі і запрополнувала мені зробити кефірний розгрузочний день. Ну я справді відчуваю що останнім часоб хочу багато пити! мабуть і понабирала я тої води(((( може ви знаєте якісь ще способи виведення води з організму але меньш кардинальні?? і чи кефірний день не зашкодить крихітці?:d25:

Tynchuk
06.02.2011, 11:24
Може хтось зустрічася з такою проблемою як свербіж вагітних. У мене вже більше місяця свербить все тіло, особливо ноги і руки терпнуть, хоча аналізи нормальні. Вночі спати не можу. Може хтось щось порадить, хоча вже маю скоро родити, але вже не можу терпіти ту сверблячку ((

Zhaba
09.02.2011, 14:13
Може хтось знає, що можна використовувати вагітним при лишаї (плямка на обличчі, що шелушиться, але ніби не свербить). Всякі Ацики не можна :-(

olenkastar
09.02.2011, 14:21
мефенамінова кислота
мені малій казали дати як противірусне,я купила-як прочитала шо там заборонено прийом до 5 років і тааакі побічні ефекти-то одразу передумала давати.так чайком і вилікувалися. думаю вагітним тим більше не варто пити ті таблетки.

, що можна використовувати вагітним при лишаї
моя сестра мала протягом половини вагітності дивні висипки.пробувала чемеричною водою-помогало лише трошки і на деякий час,поки не пішла до дерматолога-то виявився грибок,виписали якусь болтушку і пройшло все за тиждень чи два часу. то краще,все-таки не мучитися,а звернутися по консультацію до спеціаліста.

classic
11.02.2011, 21:11
дівчата, мене вже 3-й день мучить насмарк!!! не знаю чим капати і чи взагалі можна це робити?

negnajak
11.02.2011, 21:20
дівчата, мене вже 3-й день мучить насмарк!!! не знаю чим капати і чи взагалі можна це робити?
мені виписували піносол, але якщо немає температури і інших ознак хвороби, то можна ше почекати з лікуванням

classic
11.02.2011, 21:53
але якщо немає температури і інших ознак хвороби, то можна ше почекати з лікуванням
я от сьогодні покашлювати ще почала, а в ЖК аж в середу ((( п"ю чай з липи і більше ніяк не лікуюсь.

Maksutka
11.02.2011, 21:56
мене вже 3-й день мучить насмарк!!!
попробуйте промити соляним розчином типу аквамаріс

Baby Service
12.02.2011, 00:25
Дівчата, хтось щось чув про збільшення випадків захворювання на краснуху у Львові останнім часом???Я, мабуть, панікерша якась, яле страшно дуууже! Ще й в школі працюю...

Virginia
12.02.2011, 12:52
Дівчата, хтось щось чув про збільшення випадків захворювання на краснуху у Львові останнім часом???Я, мабуть, панікерша якась, яле страшно дуууже! Ще й в школі працюю...

Я чула! Казали, що захворіло вже 19 людей!
Я працюю в коледжі, то зараз йду на 2 тижні на лікарняний, бо і грип і вітрянка івсякі ГРЗ... краще вдома посиджу.

Alinka studentka
18.02.2011, 17:24
Після аналізів на ТОРЧ-віруси в мене виявили цитомегаловірус IGg - він перевищував норму в 5 разів!!!Назначили лікування,курс проходила 2 місяці,потім ще місяць і після всього цього зробила повторний аналіз і.........вірус збільшився ще в 2 рази і тепер перевищує в 10 раз норму(((((Дівчата,напишіть будь ласка свої коментарі,хто стикався з такою проблемою!!!!І чи справді цей вірус так впливає на вагітність?????

mamulja
18.02.2011, 17:51
я стикалась. Перед тим як завагітніти (перед другою вагітністю) вирішила здати всі аналізи і виявили цитомегало вірус, назначили курс лікування 6 місяців, але після кожних два 1 місяць перериву. Пічкали такими антибіотиками, що я настільки ослабла що губила свідомість. В чоловіка цього вірусу не виявили. Пройшовшо курс лікування здала повторно аналіги, рузультати вия вились невтішні.Проблема не зникла. Я припинила лікування, сил більше не було. Через деякий час з старими аналізами я звернулась ще до пару лікарів. І мені пояснили, що я можу бути тільки носієм і не передавати іншим (чоловіку, дітям)цього вірусу і що загрози ніякої немає. Друга вагітність пройшла добре, роди теж нормально, дитинка здорова.
Просто перед тим як приймати якесь рішення проконсультуйтеся не в одного лікаря, а отримайте декілька поглядів на одну і туж проблему і тоді приймайте рішення.

Wiktor
18.02.2011, 19:05
Ото люди в нас. Гвозді з них можна робити. Придумали їм проблему, валили антибіотики, купу здоров'я і грошей забрали, а в них і далі ніяких претензій. Я ото дивуюсь.

mamulja, а ви до тих лікарів, що вас пічкали тими антибіотиками і здоров'я вам понищили, претензій не маєте?

хоча як і будете мати претензії, то нічого не докажете, бо доктор скаже, що так книжка пише, а книжку написали, щоб антибіотиків вам побільше продати на "цитомегаловірус"

Дивимось першу-ліпшу статєйка з гугля про ЦМВ. Але читаємо між стрічками (те, що між стрічками я виділяю)

Цитомегаловирус (ЦМВ) представляет собой ДНК-содержащий вирус семейства Herpesviridae, который является возбудителем одной из наиболее распространенных инфекций. Главной биологической особенностью этих вирусов является их пожизненное персистирование и возможная реактивация в организме инфицированного человека. Клиническая манифестация заболевания с возможным развитием крайне тяжелых форм происходит очень редко и, как правило, только у пациентов с иммунодефицитными состояниями приобретенного (СПИД, цитостатическая, иммуносупрессивная терапия и т.д.) или физиологического характера, что свойственно, например, для новорожденных [1, 6].

Передача ЦМВ осуществляется через инфицированные среды - кровь, мочу, слюну, сперму, цервикальное отделяемое и др. Согласно эпидемиологическим исследованиям, 65-70% населения инфицируются ЦМВ. Противовирусные антитела обнаруживаются у 50-98% женщин; у 3,5-20% практически здоровых беременных из канала шейки матки выделяется ЦМВ [8]. ЦМВИ способствует неразвивающейся беременности, самопроизвольному выкидышу, многоводию, преждевременным родам [2, 11]. Инфицирование в ранние сроки беременности вызывает выкидыш, рождение мертвого плода и острую врожденную инфекцию. Инфицирование во второй половине беременности может быть причиной поражения центральной нервной системы, печени [2, 3]. Беременные, являющиеся носителями вируса в латентном состоянии, могут родить детей с бессимптомной или умеренно выраженной ЦМВИ, которую обнаруживают на 2-5-м году жизни ребенка в виде отставания в умственном развитии, наличии нейромышечных нарушений и соматосенсорной недостаточности [2, 11].

ЦМВ - одна из наиболее частых причин внутриутробной и перинатальной инфекции, материнской и детской заболеваемости и смертности. До настоящего времени нет единой точки зрения относительно подготовки к беременности женщин с ЦМВИ. Ранняя диагностика, патогенетически обоснованная терапия перед беременностью и беременных позволяет снизить риск внутриутробной инфекции.

Терапия ЦМВИ в настоящее время не является радикальной, достаточно эффективной, а порой не совсем адекватна, что обусловлено отсутствием препаратов, широкого противовирусного спектра действия. Расширение арсенала используемых и разработка новых средств и методов профилактики и лечения ЦМВИ особенно актуальны при создании благоприятных условий для вынашивания и рождения здорового потомства.

Существующие в настоящее время противовирусные препараты играют ведущую роль в лечении заболеваний, вызванных герпесвирусами (ацикловир и др.) [8-10]. Однако эти агенты весьма токсичны, и требуется строгий контроль, особенно при длительном их применении, над концентрацией препарата в крови [7]. Токсичность существующих противовирусных лекарственных средств, возникновение резистентности к ним и растущая популяция людей с иммунной недостаточностью обусловливают интерес к поиску новых агентов, эффективно подавляющих развитие герпесвирусных инфекций. Особое внимание уделяется изучению натуральных природных веществ, характеризующихся минимальной токсичностью для клеток и организма в целом.

nalia
18.02.2011, 19:25
з такою проблемою
лікуватись потрібно і чоловіку

Alinka studentka
18.02.2011, 19:28
Щось ця стаття не дуже мене втішила,а навпаки((((

Natalia
18.02.2011, 19:52
Зразу вам скажу, що я не спеціаліст, але, як мені пояснювали спеціалісти, форма G ( поза нормою) свідчить про те, що у вас є набутий імунітет. (При тому, що показник різко не росте). І перевищення в 10 раз - це не катастрофа. А от форма M свідчить про те, що захворювання в розпалі і потрібно лікуватися. А у вас показник М в нормі? Чи ви даний аналіз не робили?

Alinka studentka
18.02.2011, 19:56
Я робила загальний аналіз, і мені сказали,що у мене форма G...

Wiktor
18.02.2011, 19:57
Стаття не мала нікого втішати, не для того ті статті пишуться.

Я виділив речі на які ви маєте звернути увагу. Вірус є майже у всіх і пожиттєво, хвороба з нього буває дуже рідко, лікування профілактичне, але токсичне і неефективне.

ГаЛоЧкА
18.02.2011, 20:02
Після аналізів на ТОРЧ-віруси в мене виявили цитомегаловірус IGg - він перевищував норму в 5 разів!!!Назначили лікування,курс проходила 2 місяці,потім ще місяць і після всього цього зробила повторний аналіз і.........вірус збільшився ще в 2 рази і тепер перевищує в 10 раз норму(((((Дівчата,напишіть будь ласка свої коментарі,хто стикався з такою проблемою!!!!І чи справді цей вірус так впливає на вагітність?????

по перше ЦМВ визначається не тільки аналізом крові, там є ще ряд аналізів..
і ще , я б вам радила здати аналіз повторно але в іншій клініці..

Orman
18.02.2011, 20:05
я б вам радила здати аналіз повторно але в іншій клініці..

для чого!? Віктор ж написав - ЦМВ є майже у всіх, що хочете виявити? Що ви нормальна середньостатистична людина? Є сумніви?

Автор, попросіть модераторів поправити назву, і другий раз перевіряйте написане.

ViTanya
18.02.2011, 20:12
зверніть увагу, Алінко,
Клиническая манифестация заболевания с возможным развитием крайне тяжелых форм происходит очень редко и, как правило, только у пациентов с иммунодефицитными состояниями приобретенного (СПИД, цитостатическая, иммуносупрессивная терапия и т.д.) или физиологического характера, что свойственно, например, для новорожденных [1, 6].
клінічна маніфестація- це означає, що вірус почав діяти, а вказано, що це стається дуже рідко. У вас же немає клінічних симптомів інфекції, чи не так? У вас виявили імуноглобулін G (Ig G), а це - антитіла, а їх через плаценту отримує ваша дитина. Отже, лікування може принести більше шкоди, ніж сам вірус.
В 1992 році я в одному журналі прочитала статтю, що в Німеччині в однієї вагітної жінки захворіла на краснуху старша дитина. Під час аналізу на ТОRСН-інфекції у цієї жінки виявили зростання рівню антитіл до краснухи. Лікарі неодноразово наполягали, щоб вона зробила аборт, описуючи страшні картини наслідків відмови, але батьки були твердо переконані, що аборт - це вбивство, і відмовлялись. На час написання статті Бернісі (так звати дівчинку, яка народилась) виповнилось 9 років і вона цілком здорова.
Звичайно, ризик завжди є , але від лікування токсичними антивірусними ліками він набагато вищий.
Доброго здоров'я вам і вашій манюні!

Alinka studentka
18.02.2011, 20:23
Автор, попросіть модераторів поправити назву, і другий раз перевіряйте написане.

Так,це моя помилка...Я не знала як виправити назву,а як до модераторів звернутися???

Orman
18.02.2011, 20:26
Я не знала як виправити назву,а як до модераторів звернутися???

правила почитайте.
І ваша тема, в принципі, дублює існуючу.

Alinka studentka
18.02.2011, 20:42
І ваша тема, в принципі, дублює існуючу.

Я передивилася всі теми і "в принципі дублює" мене не влаштовує,я створила тему чітко по одній проблемі,яка мене цікавить!!!!

olerusya
18.02.2011, 21:23
І в мене така ситуація була, перед вагітністю теж здала ті аналізи, і був виявлений лише ЦМВ. В лабораторії сказали що це "дууууже серйозно"! Я ясне діло перестрашилась, вирішила пройти курс лікування, мучила себе уколами в попу антибіотиками, той 1 курс закінчила, а потім почала вишукувати реальну інформацію, прочитала про відсоток людей, які мають ЦМВ(забула точно який, але поза 90%), і вже вирішила наступний аналіз не здавати, плюнула на то все і через місяць завагітніла! Результат - все прекрасно! Він нам ніяк не нашкодив!

levandivka
18.02.2011, 22:33
і мені сказали,що у мене форма G...
Нагадало:
- Шутите! - сказала Эллочка нежно.- Это мексиканский тушкан.
- Быть этого не может. Вас обманули. Вам дали гораздо лучший мех. Это шанхайские барсы. Ну да! Барсы! Я узнаю их по оттенку. Видите, как мех играет на солнце!.. Изумруд! Изумруд!
Ильф и Петров

Virginia
18.02.2011, 23:13
Я робила загальний аналіз, і мені сказали,що у мене форма G...

А це хіба не означає, що ви вже перехворіли колись і у вас є імунітет до ЦМВ...???

evgenka
23.02.2011, 16:02
цитомегаловірус IGg

що саме вас налякало?

Іммуноглобуліни класу G (IgG) є як при латентній формі захворювання цитомегаловірусом, так і при загостренні. Іммуноглобуліни класу М (IgM) вказують на поточну гостру інфекцію — первинну або рецидив.
цитомегаловірус завжди присутній в організмі носія, як і антитіла до нього.
в мене титри по цитамегаловірусу IgG були понад 420, лікар просто відправив здати аналіз на овідність і ПЦР по цитамегаловірусу... якщо ПРЦ нема - то у вас просто антитіла, які присутні все життя після перенесеної хвороби, тобто це просто латента форма яка не потребує лікування і не несе загрози для малятка...
і до речі цитомегаловірус - це рід вірусів, що відносится до групи герпесвірусів, так що він є досить розповсюдженим...

Zara White
20.01.2013, 19:50
Дівчата хелп!!! Одинадцятий тиждень вагітності, температура тіла 37-37,3....тіло морозить в носі крутить, все як на застуду...
Гугл пише що температура в перші місяці вагітності може бути до 37,3, але якщо немає інших ознак захворювання...
Я звичайно п'ю чайочки, лимон, часник і т д.... але найбільше переживаю чи на дитинку не впливає от такий мій стан??? тим більше вже таке було на 6 тижні , виходить два рази у першому триместрі, плацента не сформована ((((

Звідси питання, чи хтось мав застуду у 1 триместрі, і чи впливало якось на перебіг вагітності та здоров'ї дитинки?

Orman
20.01.2013, 19:55
Звідси питання, чи хтось мав застуду у 1 триместрі, і чи впливало якось на перебіг вагітності та здоров'ї дитинки?
мали, не впливало :)

jalla
28.02.2013, 10:35
я захворіла. З носа тече, в горлі першить, голова як баняк, очі червоні. З ранку ледво з ліжка злізла. Ганяю чаї, лежу.:girl_cray:

Nusja
28.02.2013, 15:26
Теж хворіла, температура і морозило. Крім того, майже усі знайомі саме на початку вагітності розповідали про температуру і нежить. Ніби ніяк нікому не влинуло.

jalla
28.02.2013, 15:40
Найгірше те, що самими чайочками, лимончиками мабуть пролікувати навіть наймешу застуду важко і довго...:girl_cray: А пчихаю кожних 2-10 хв і то так сильно, що аж поясниця розболілася, таке вражененя, що всі м"язи житвота обриваються при тих глибоких чханнях. То ж треба таке...

Koralis
28.02.2013, 16:25
Хворіла кілька тижнів тому (на 26 тижні вагітності) застудою плюс ще й ангіна в додаток :morning2:
За порадою бабці напихала в себе малинового соку і варення, гарячого молока з маслом і медом, лимонів і чаїв на травах, а ще редьку з медом... :nyam2: Сосновою ефірною олійкою чоловік розтирав груди і шию. Оклигала за 3 дні.
Так що народні методи рулять :music:
Бережіть себе. На вулиці така гарна весняна погода. Не можна хворіти :give_rose:

Galin Max
28.02.2013, 22:45
в сестри мого чоловіка на початку вагітності було запалення нирок - лежала в лікарні, лікувалась. Недавно народила здороого хлопчика

Redvisitor
01.03.2013, 11:03
Найгірше те, що самими чайочками, лимончиками мабуть пролікувати навіть наймешу застуду важко і довго..
не довше ніж аптечними хіміями, які тільки симптоми знімають... застуда в принципі медикаментами не лікується, з нею імунітет має справитися

jalla
01.03.2013, 11:09
застуда в принципі медикаментами не лікується, з нею імунітет має справитися
Просто в мене головна біда зараз- то пчихання і насмарк. А від пчихання болить живіт, вже і твердне, вже і посниця прихопила.:girl_cray: Бо то кожних пару хвилин той апчих і то дуже сильний і третій день нічого не меншає.

JuicyFruit
01.03.2013, 13:05
А від пчихання болить живіт, вже і твердне, вже і посниця прихопила.
Жанна, якщо починає тверднути живіт, то лягайте в ліжко і лежіть. І нехай весь світ зачекає. У мене на Вашому терміні також вперше почав тверднути живіт, то я жодних таблеток не пила, але лежала просто пляцком, крім того ноги на підвищенні були. Дуже багато пила води. Через три дні все пройшло. У гілочці про тонус є дуже багато корисних порад і про пози для лежання, і про пиття, і про стрес. Я її перечитала за вагітність напевно з 5 разів, бо з тим твердінням живота мала періодично проблеми. А ще я б радила до всього виключити комп"ютер і краще ТБ подивитися або книжку почитати. Бо у мене під час КТГ було виявлено, що сильні рухи дитини провокували невеликий тонус матки. А коли сиджу біля комп"ютера, то моє маля так товчеться. Не подобається йому ця техніка. Тому відпочивайте! Про таблетки нічого не пишу, бо тут лікар має приписувати. Я обійшлася без них, але кожен випадок є індивідуальним.

Стосовно застуди, то знову ж пити багато потрібно. У мене часто пчихання і нежить були до вагітності, то мені допомагали теплі шкарпетки на ноги, вигріватння під ковдрою і знову ж лежання.

Galin Max
01.03.2013, 17:57
третій день нічого не меншає
ви так пишете, ніби ніколи застудою не хворіли :). На 4-5 день легше буде

jalla
02.03.2013, 22:11
А я нині так мурдуюсь шо капець.
Мій насмарк з пчиханнями перейшов в просто забитий ніс, такий що ні вишмаркатись, ні дихати, нічого. Не дихаю взагалі. Дихаю ротом, але мені від цього повітря не вистарчає, таке враження що задихаюсь. Їсти, говорити, взагалі важко, бо тоді нема можливості дихати:girl_cray:
Свекруха нарадила оці від часника відросотки палити і тим димом дихати. Палю-палю, каже чоловік, що вже всю кухню засмерділа, а я навіть вдихнути того диму не можу. До того ж і не відчуваю його на запах зовсім.
Чим ще можна зарадити, порадьте. Мені б хоч трошки ніс пробити.

Seshat
02.03.2013, 22:46
Чим ще можна зарадити, порадьте. Мені б хоч трошки ніс пробити
Я не вагітна, але проблеми з носом-горлом маю стабільно. Закладає аж до сліз. Перших 2 дні по 1 пшику Нокспрею. Просто щоб на трошки попустило. А так 3 рази (інколи 4-5) по 2 пшики в кожну ніздрю Делуфеном. Він не сушить взагалі, а поступово витягує всю мокроту з пазух..Лікує довго, але якісно. Бо від звичайних дешевих (Делуфен дорогуватий, але того вартує) мені ніс сушить до такого, що оливкову олію мушу капати..

Zvizda
02.03.2013, 23:03
Я коли була вагітна і хворіла, то пила Інсті (то в саше-пакетиках), його можна вагітним., а носа запшикувала аквамарісом. Натирала на дрібній тертці цибулю і розставляла по хаті. Ну і звісно, пити-пити-пити.

Redvisitor
02.03.2013, 23:07
Чим ще можна зарадити, порадьте. Мені б хоч трошки ніс пробити.
мені від нежитю трохи помагало промивати ніс соляним розчином: десь на склянку теплої води розчинити ложку солі, втягувати одною ніздрею, а вишмаркувати через другу... відчуття не дуже приємні, але пробиває на кілька годин

Brenda
02.03.2013, 23:11
Жанна, я дуже рекомендую Еуфорбіум Компосітум- дорога зараза, але ну дуже помічна, тричі врятувала мене від гаймориту. Це гомеопатія, вагітеим вроді би можна. Або ж Аквамаріс, Салін і добре дівчата рекомендують промивати ніс.

Fleshka
02.03.2013, 23:16
Еуфорбіум добре, але дорого.
Найекономічно-ефективніший варіант - фізрозчин, трошки дорожче - аквамаріс/марімер/щонебудь інше соляне. Багато і часто на протязі дня.
І зміцнюйте більше імунітет природніми вітамінами, щоб не доводилось організму оборонятись самому такими симптомами.

strochka
02.03.2013, 23:24
в мене також були проблеми з носом під час вагітності, прописали аквамаріс, але він мене не брав, заклало так що ні дихнути, допомогло чайне дерево, декілька капель(3-5) на столову ложку олії-три рази на день, за 4 дні пройшло! У жодному разі нокспрей, він звужує судини і призводить до звикання.

Seshat
02.03.2013, 23:42
У жодному разі нокспрей, він звужує судини і призводить до звикання
Повірте, коли закладє так, що дихаєш крізь сльози, то 2 дні використання Нокспрею, щоб просушити ніс і мати можливість ввести якісь ліки/краплі, реально нормальний вихід. Мене закладає так, що ніяки народні методи чи легші краплі просто до одного місця...

SoLana
03.03.2013, 00:01
що ніяки народні методи чи легші краплі просто до одного місця
Ну це може бути вже і звиканням, до такого роду препаратів. Всі такі краплі потрібно вживати з обережністю і не часто, бо вони можуть призвести до негативних наслідків, мудрі лікарі на цьому наголошують. В моєму оточенні двоє близьких людей мали оперативне втручання внаслідок атрофування слизової носа.

Seshat
03.03.2013, 00:07
Ну це може бути вже і звиканням, до такого роду препаратів
За 2 дні приймання звикнути важкувато. Далі користуюсь лише народними методами і делуфеном, до якого звикання немає. А закладає настільки сильно по банальній і розповсюдженій причині - викривлена носова перегородка. Це є в багатьох людей і вони навіть не підозрюють. Тому безпосередньо лікування ускладнюється "прохідністю". Це вирішує Нокспрей і т.п. Далі - по схемі лікування.

Багіра
03.03.2013, 00:10
Повірте, коли закладє так, що дихаєш крізь сльози, то 2 дні використання Нокспрею, щоб просушити ніс і мати можливість ввести якісь ліки/краплі, реально нормальний вихід. Мене закладає так, що ніяки народні методи чи легші краплі просто до одного місця...
+1
в мене на фоні хронічного гаймориту коли ще й насмарк, то просто жахіття.. вчора думала, що спати не буду всю ніч, бо не могла взагалі дихати, то нокспрей єдиний врятував
але вагітним та крапалка під знаком "При вагітності і лактації слід застосовувати препарат тільки, якщо передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода"

Brenda
03.03.2013, 10:21
Повірте, коли закладє так, що дихаєш крізь сльози, то 2 дні використання Нокспрею, щоб просушити ніс
Дівчата, який Нокспрей під час вагітності - ви що?:connie_pull-pigtail

Коли я була невагітна, то користувалась тим нокспреєм, то заробила собі такий гайморит, що потім лікувала його місяць, взагалі ті судинозвужуючі каплі - недобре, краще полокати ніс сіллю морською...

jalla
03.03.2013, 12:02
А закладає настільки сильно по банальній і розповсюдженій причині - викривлена носова перегородка.
В мене на жаль є така біда.:(

Вночі кілька разів вставала полокати горло водою з содою, бо під час сну дихала ротом, все якби пішло десь туди в район гландів, чуть не вдушилася. Випльовую щось таке густе, страшне, ще й з кров"ю.:girl_cray:
І взагалі ніби температури сильної не було, тільки в перший день 37,5, а так мене то підкосило, що жахи.:(
Ще і коли ковтаю боляче десь в горлі там по боках, вушні проходи сверблять
Напевно мій організм сам не може справитись з застудою...

JuicyFruit
03.03.2013, 12:04
взагалі ті судинозвужуючі каплі - недобре, краще полокати ніс сіллю морською...

До речі, дивилася цього тижня програму Комаровського про нежить. Він сказав, що вагітним не можна лікуватися судинозвужувальними каплями для носа. Наскільки я зрозуміла вони впливають на судини плаценти, а це перекриває доступ багатьом корисним речовинам (в тому числі і кисню) для дитинки.

IRUSKA*8
03.03.2013, 12:48
До речі, дивилася програму Комаровського про нежить цього тижня. Він сказав, що вагітним не можна лікуватися судинозвужувальними каплями для носа. Наскільки я зрозуміла вони впливають на судини плаценти, а це перекриває доступ багатьом корисним речовинам (в тому числі і кисню) для дитинки.
Це все звісно правильно, але коли через закладеність носу 4-5 днів не можеш дихати/ спати/їсти/постійний головний біль, то для дитинки теж жодної користі з того не є ІМХО. Я в таких критичних випадках (2 рази за вагітність), окрім щопівгодинного полоскання/промивання морською сіллю/ромашкою ітд., капала в ночі по 1-2 капельки Віброцилу, то хоч декілька годин могла спати і дати організму відпочити та набратися сили боротися із простудою. Нікого не агітую за судинозвужуючі, але інколи потрібно добре зважити користь/ шкоду від 1-2 капельок чи повної відмови від них.
п.с Здоров"ячка нам-пузатикам!

sanches
03.03.2013, 12:54
Ой, в мене майже від початку вагітності нас закладений і нежить, а зранку - ще й кров відсморкується.
ЛОР сказав нічим не капати, промивати Аква-марісом і гомеопатичні ліки прописав 1 раз на три дні приймати (Pulsatílla)...
Ліки вживати поки що не пробувала, але промивання трохи допомагає...

buhgaltersha
03.03.2013, 15:55
і гомеопатичні ліки прописав 1 раз на три дні приймати
Якось дивилась Комаровського на рах. гомеопатії, то з його слів виходить, що то більше плацебо. Але десь в кінці січня підхопила щось вірусне (це я такий висновок сама зробила, може то і не вірус був, до лікаря не зверталась, якраз вихідні були), в аптеці порадили для вагітних один "антигрипін" - гомеопатичні гранулки, то, хоча і скептично налаштована, але взяла їх. Тоді дуже швидко попустило, думаю, що не від них, а просто відлежалась вчасно, але більше ніяких препаратів я не вживала - точно пам*ятаю.

jalla
05.03.2013, 13:10
Дівчата, ну вже не витримую.:girl_cray:
Моя застуда рулить до такої степені що вже не сила терпіти. Чаї, мед, лимони, дихання над бульбою, тепле молоко бездієві. Нині з ранку таке враження, що мені ще погіршало, до цих пір з ліжка піднятись не можу. Сили рівно стільки щоб дійти до кухні, зробити собі чай і то поки його зроблю, мене можна викручувати...
Що то робити в уяві не маю. Почала панікувати.
Може хтось ще знає щось з народного щоб допомогло. Бо я вже інакше не знаю...

zetta
05.03.2013, 13:17
Почала панікувати.
Ви шось взагалі панікуєте багато..
в чому проявляється застуда? температура є? я розумію що хочеться встати і вже шось робити.. але якраз маєте примусовий відпочинок. намастіть собі хлібчика з маселком, накрайте зверху цибулі і так собі з"їште, ще можна з подрібненим часником. сон, позитивний фільм. і як зовсім погано то краще все таки долікаря звернутись.

romawka
05.03.2013, 13:20
Моя застуда рулить до такої степені що вже не сила терпіти.
теж нещодавно перехворіла, то пила чай від застуди "Істі" він ніби натуральний і немає побічних, але потрібно брати без добавок або з лимоном. Полоскала горло настойкою календули, чай з малини пила.

jalla
05.03.2013, 13:25
в чому проявляється застуда? температура є?
Температура 37-37,5 в принципі не висока. Горло, насмарк, вуха тіпають, випльовую гній. Сьогодні просто різко утекли сили, вчора краще ніби було.
А ще кілька разів за ніч і на день полокаю горло водою з содою.

---------- Додано в 13:25 ---------- Попередній допис був написаний в 13:22 ----------

чай з малини пила
Роблю собі банячисько чаю з морожених ягід, там і малина, і смородина, і суниця, і порічка. Туди ще ріжу лимон. П"ю багато.

zetta
05.03.2013, 13:27
ну от таблетки смоктальні ісла, протипоказань нема для вагітності. горло можна в принципі і содою і травами полоскати.

jalla
05.03.2013, 13:38
намастіть собі хлібчика з маселком, накрайте зверху цибулі і так собі з"їште
Ви мені додали апетиту.)
Вже другий кусок доїдаю.
Бачте, шось забула за цибулю, а в першу вагітнісь коли була хвора, таки багато її їла.

Fistawka
05.03.2013, 13:48
Я з горлом довго помучилась, теж не хотіла таблеток, але посмоктавши один день фарингосепт мені одразу стало краще. Потім жалкувала, що одразу так не зробила.
Температуру якраз може горло давати. Полоскати треба багато! А тим більше, якщо гнійне горло.
Добре допомагає імбир. Трошки в чай давати.
Ну і так, цибулька, часничок... Я чомусь теж про них забула, коли хворіла)))

Kohaju
05.03.2013, 17:47
Вже три дні болить голова, при тому тиск наміряю усюди різний - чи то так скаче..та ж не може бути то 130/70 то 120/45..Вчора гінеколог мені прописала для покращення тонусу судин поприймати флебодіа, а також на 10 днів Магне В6. От думаю, чи то на погоду такі перепади, бо взагалі я весною метеочутлива.. Дивилась заради цікавості погоду сьогодні з -5 вночі до +9 вдень, а це ж впливає якось?

buhgaltersha
05.03.2013, 21:14
та ж не може бути то 130/70 то 120/45
120/45 - взагалі якось неправдоподібно, принаймні у мене - гіпотоніка - і то нижнього тиску 45 зроду не було. Я вам так скажу: ці останні дні (ну з тиждень) взагалі були дуже важкими - їх відчували і здорові люди, у мене дикий головний біль і слабкість почалися з п*ятниці, і так через день, у мами - на день раніше (і теж чомусь через день), на роботі також багато хто скаржиться. Перепади погоди провокують - 100 %. Сильно вже не лікуйтеся, погода устаканиться - стане легше

Gudz
05.03.2013, 21:51
Перепади погоди провокують - 100 %.
І я так думаю!!!В мене сьогодні було 90/60...думала додому не доїду з роботи!

IRUSKA*8
19.03.2013, 10:29
Дівчата, може хтось із власного досвіду порадить чим можна лікувати біль у вусі? (Вчора зранку відчула що болить вухо ззовні, то подумала що просто притиснула у сні вушну раковину і нічого не робила. Сьогодні біль сильніший і вже відчутно що то і в середині вуха болить-минулий тиждень мала сильний насмарк, то мабуть пішло ускладнення на вухо ). Поради з ЖК: компрес із горілки та камфорне масло. Можливо хтось знає щось дієве і нешкідливе при вагітності. Дякую.

tanchyk
19.03.2013, 10:37
Можливо хтось знає щось дієве і нешкідливе при вагітності.
наи колись один лікар радив взяти вату вмочити в спирт і завернутиїї в суху ватку, запхати у вухо, щоб прогріло добре.

zetta
19.03.2013, 10:37
якщо навіть доведеться капати спирт у вухо, хіба то так шкідливо? ти була в лікаря? там якось є що і не можна гріти.

IRUSKA*8
19.03.2013, 10:49
якщо навіть доведеться капати спирт у вухо, хіба то так шкідливо? ти була в лікаря? там якось є що і не можна гріти
Я теж у спирті не бачу нічого страшного, до лікаря у Львів сьогодні не маю можливості поїхати, а наш каже що можна і треба гріти, бо барабанна перетинка ціла і нема у вусі ніякої рідини/гною. Якщо за день-два не стане легше, то поїду до ЛОРа у Параскеву,але так надіюся що не доведеться нікуди їхати...

ZaKohana
19.03.2013, 11:03
Дівчата, може хтось із власного досвіду порадить чим можна лікувати біль у вусі?
Мені мама завжди робила свічечки з льону і воску. Скручувала, потім підпалювала з однієї сторони, а іншою вставляла у вухо для прогрівання.

Tinela
19.03.2013, 11:33
Дівчатка може хтось з власного досвіду знає... приписали мені бетадин свічки і лактовіт форте або йогурт(бактерії), чи можливо замінити ті бактерії звичайним кефіром? не дуже хочеться при вагітності пити всякі таблетки?

Багіра
20.03.2013, 15:55
приписали мені бетадин свічки і лактовіт форте або йогурт(бактерії), чи можливо замінити ті бактерії звичайним кефіром? не дуже хочеться при вагітності пити всякі таблетки?
замінити можна, але треба того кефіру багааацько пити і регулярно (я пила після прийому антибіотиків, то кефіром не могла замінити, бо просто не могла його в себе залити)
ті таблетки вроді нешкідливі абсолютно, я б сказала навіть безпечніші від вітамінів (мається на увазі бактерії),
але щодо вживання вагітними - то мені невідомо!!!
п.с. почитайте в інструкції щодо прийому вагітними лактофіту (http://www.ama.dp.ua/price/retail/instruction.asp?pid=52118)

Megan
21.03.2013, 15:57
Що скажете на рахунок вітрянки? У нас в місті епідемія.. Я ніби хворіла, але чи є ризик заразитись знову мені або дитині? Люди вже такі версії висувають :girl_impossible: