КПК

Показати повну версію : Вживані речі, секонд-хенд

Сторінки : [1] 2 3 4 5

луіза
04.02.2009, 19:13
Багато моїх знайомих купує одяг на секенд хенді.А як ви ставитеся до цього???шо на вашу думку краще мати одну нову річ чи три старих???

Лідочка
04.02.2009, 19:20
Багато моїх знайомих купує одяг на секенд хенді.А як ви ставитеся до цього???шо на вашу думку краще мати одну нову річ чи три старих???

It dependes...Залежить, які то речі...Я б воліла мати навіть не 3 а 1 - ношену фірмову(в нормальному вигляді звичайно), ніж 1 - новеньку з підвалу (з Південного):)

Nadijka
04.02.2009, 19:25
На Секонд-хенді не тільки ношені речі продаються!!!!

луіза
04.02.2009, 19:38
На Секонд-хенді не тільки ношені речі продаються!!!!

воно то так.але продавці і ношену річ вміють під нову "замаскувати".

Маруся-мама
04.02.2009, 19:53
Вважаю що для дітей кращого і бути не може, тай для себе дуже часто знаходжу непогані светерки на так би мовити секонд-хендах. Вони в нас трошки інакші але можна дещо вартісне знайти. Мій чоловік он колись купив своїй племінниці досить гарну шкіряну куртку власне в такому магазині. І нічого, вона задоволена.

viltis
04.02.2009, 19:59
Знаєте, я думаю, що це досить відносне питання. Вже не на одному форумі про то дискутували .І всі лишались при своїх думках.

Так, я купую речі на Секонді. Хожу туди досить часто, так як один з найбільших секондів знаходиться в моєю будинку. Так, я не купую там білизни, ані нижньої, ані постільної. Але, що я там купувала :

1) надибала 2 шикарнючих вечірніх плаття. ( схоже на одне бачила на Південному за 700 грн), а за них заплатила по 60-70

2) досить часто купую там касети і книжки англійською

3) будучи вагітною, вже не влазила в жодну річ з верхнього одягу. Ходила по Південних , Краківських, Добробутах і т.д. Більш-менш пристойне пальтішко коштувало 600-700 грн. І то мені б таке пальтішко до кінця вагітності навряд чи хватило. На Секрнді купила 2 дублянки по 150. При чому, їх від "тих же південних " не відрізниш

4) маю доволі багато знайомих на Південному, які продають екслюзивні речі. так от, в п"ятницю-суботу вони ходять на секонд (мають домовленість з продавцями), а вже у вівторок ви маєте екслюзивну нагоду поміряти ці речі за шалені бабки:)

kati
04.02.2009, 20:07
Так, я купую речі на Секонді. Хожу туди досить часто, так як один з найбільших секондів знаходиться в моєю будинку.

як це в будинку???

луіза
04.02.2009, 20:12
А наскіки ці речі безпечні для здоров'я?і чи нема загрози "підчепити" якусь хворобу???

kati
04.02.2009, 20:13
думаю небезпека не більша ніж від речей,що везуться в тюках з турціїї,китаю...хмельницьку...

Nadijka
04.02.2009, 20:14
як це в будинку???
:xaxa: в її будинку на першому поверсі Планета Секон-Хенд:ninja:

Nata
04.02.2009, 20:21
А наскіки ці речі безпечні для здоров'я?і чи нема загрози "підчепити" якусь хворобу???

А Ви, відразу з магазину в футболці йдете? Це ж все переться, прасується...
Я теж люблю заходити на секонди, бо як писала Маруся-Мама для дітей - саме то. Кілька разів бачила нові речі з бірками. Ото купила малому тапочки-тваринки (м"якенькі такі) нові, дома бірки відривала. Заплатила 20 гривень і що їм бракує?
А те що продавці речі під нові маскують, то цілком згідна з Вілтіс: вже не від одного чула, що хороші речі з секонду продають на базарах.
Так само як достовірно знаю: на базарах і в дорогих бутіках речі "особи наближені" беруть, носять, потім або віддають в хімчистку або й ні, вішають назад бірки і продають нам... за шалені гроші.

kati
04.02.2009, 20:42
:xaxa::xaxa::xaxa:
не зрозуміла просто....

Люша
04.02.2009, 20:56
Я теж живу у будинку де великій Секонд Хенд, і у нас звідти декілька обалдєнних іграшок (які звичайно випрані у машинці перед тим як видані власнику:)) махровий халат Marks&Spencer та дві курточкі. Я це все купила в останні дні по смішним цінам, яким чудом вони мене дочекалися не знаю. А одного разу я вирішила піти у день завозу в суботу:8::8::8: мене ледве не розчавили тьотінькі які хапали все підряд і пхали у мішки:tanksmile: я втікла і більше навіть не пробую роздобути чогось у перші дні.
А ще я там купую гарні виткані з визирунками різними занавєскі з яких роблю коврики у туалет та вану, як тільки зношуються викідаю та йду за новими занавєсками, щоб зробити з них коврики. :xaxa:

kati
04.02.2009, 20:59
А ще я там купую гарні виткані з визирунками різними занавєскі з яких роблю коврики у туалет та вану, як тільки зношуються викідаю та йду за новими занавєсками, щоб зробити з них коврики. :xaxa:

о,то вам треба сюди:):):)http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=28902&page=40

Люша
04.02.2009, 21:03
о,то вам треба сюди:):):)http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=28902&page=40

:xaxa::xaxa::xaxa: нєа, просто ці коврики це верхівка мого мистецтва та рукоділля :xaxa::xaxa::xaxa:

Olenka
04.02.2009, 21:12
. 4) маю доволі багато знайомих на Південному, які продають екслюзивні речі. так от, в п"ятницю-суботу вони ходять на секонд (мають домовленість з продавцями), а вже у вівторок ви маєте екслюзивну нагоду поміряти ці речі за шалені бабки:)
о, і я це знаю. Навіть бачила, як це роблять, і одна така жіночка мені ще радила - що модно.
Крім того знаю купу магазинчиків, розкинутих по центу, де продають а ля брендові речі, а на справді то стоки. А ціни ставлять в 5 раз дорожче (а по доставці в Україну стоки і секонд доставляють однаково, в них навіть часто ті самі продавці.)
У мене є знайома, яка продає стоки, то там всі речі з бірками. Правда ціни трохи дорожчі ніж на секонді (але то в порівнянні, бо зараз на секонді теж ставлять ціну космічну) і на речі там можна потрапити супер-пупер класні. Вчора впихалася в неї в блузку massimo dutti з шовку, так і невпхнулася :(, а та блузка мені цілий день перед очима...

Для дітей - то тут на всі 100 - палочка виручалочка. Я завжди купую і своєму малому і малим друзів.
Але я на секонді не купую білизни... І не стою в черзі щоб зайти і не ходжу кожну пятницю-суботу... Та й можливості не маю часто ходити, бо з малим там не хочу бути, а чоловік коли залишається з малим, то мені кожні 5 хв дзвонить і питається: ти ще довго? ти вже? Люблю ходити з кимось, щоб можна було приміряти нормально, порадитися. Денервують мене люди, які битися можуть за речі і влаштовують перетягування канату, а ще те, що часто у відділі, де мають бути "нові" речі, висять поношені, але брендові (то капец).
Купувала в секонді нитки для вязання, всякі хідники і штори для дачі, а ще одного разу купила светр в жахливому стані за 2 грн. заради класнючих гудзиків, купувала всякі кольорово-квітчасті речі дітям для аплікації. Ідей багато...
І загалом до секонду ставлюся позитивно...

katkas
04.02.2009, 21:13
тиждень тому дивилася по TV передачу про Секонд-хенд, там розповідали, що всі речі перед завозом до нас, на границі, обробляють в спеціальних печах формальдегідом, а цей засіб убиває все, грибок в тому числі. і ще радили, щоб позбутися того запаху випрати в шампуні або засіб для помякшення додавати.

Яська Березнева
05.02.2009, 17:55
Секонд-хенд мене просто рятує, бо на півставки на державній роботі особливо не розженешся:umbrage:. Маю "точку", яка найближча до мого будинку - магазинчик "Планета секонд хенд" навпроти Привокзального базару, туди й ходжу закуплятися. Само собою, що не купую там нижню і постільну білизну, а от светри, штани, футболки, спідниці, дещо дитині - так. Знаходила там дуже хороші речі, і недорого. Позаминулого року купила звичайну білу футболочку з V-подібним вирізом, чистеньку, як новеньку, на моїй недосконалій фігурі сидить ідеально:y:, а ціна - 1 грн. 50 коп:). Маю з секонду декілька пар майже нових джинсів, також по 3-4 светри, футболки, спідниці і кофточки, штани, одне плаття, блузки, сарафан, все в дуже хорошому стані і якісне, минулого літа купила дитині вельветові бриджі і зовсім нову моднячу футболочку-плаття, а в основному мені, чоловікові і малій досить хороші речі з секонду приносить свекруха, причому просто дарує "бєзвозмездно". Так що до секонду ставлюся позитивно. А тим більше, зараз криза... Правда, останній раз була в секонді ще в листопаді - купила блузку з широкими рукавами і великим вирізом:shy:, наразі маю укомплектований гардероб і нового нічого не потребую. Цікаво, наскільки там зараз виросли ціни:8:?

ckorpionsha
05.02.2009, 18:12
Цікаво, наскільки там зараз виросли ціни:8:?

Зараз за кілограм в день завозу - 65 грн. Було по 47 грн.

Mira_SH
05.02.2009, 18:26
Ставлюся позитивно, ще б хто шити навчив:). Купила собі в десятому класі кросівки, по сей день ношу:), а то вже 10 років пройшло

ірен
05.02.2009, 18:33
:В мене також є речі з секонду.В основному це літні футболки,шорти і таке всяке...Дійсно там можна купити дуже якісні речі,які носяться набагато краще ніж ті що щойно з вітрини і ще й непогано зекономити:):):)

Irus'ka
05.02.2009, 18:46
...У мене є знайома, яка продає стоки, то там всі речі з бірками. ...
А можна докладніше. Як люблять казати у нас на ДП - "паролі, явки, адреси" :)

Olenka
06.02.2009, 00:00

Дівчата не ображайтеся, бо точної адреси не знаю, тим більше то не магазин, а типу закритого офісу без вивіски. Знаходиться на Левандівці (я на Левандівці погано орієнтуюся, тільки знаю колишній ТСМ, Далі, ну і ту канторку), недалеко від Далі. Можемо якось зібратися і разом піти на новий завіз (там майже кожні 10 днів), або я задзвоню до знайомої і спитаюся офіційну адресу, але то тоді завтра - сьогодні вже не випадає...

луіза
08.02.2009, 14:16
Так нахвалили всі секонд хенд.напевне схожу на тижні собі шось придбаю!!!

Leila
09.02.2009, 20:37
Оленко спитайте мені дуже треба якщо на Левандівці, бо я якраз звідти

Olenka
11.02.2009, 13:26

Дівчата, маю адресу. Кого цікавить давайте в ПП. В четвер напевно, що буде завіз (залежить від кордону). У пятницю можемо робити там форумівку :xaxa::ninja:

Дівчата, маю адресу. Кого цікавить давайте в ПП. В четвер напевно, що буде завіз (залежить від кордону). У пятницю можемо робити там форумівку :xaxa::ninja:
Подзвонила ще раз. товар затримується :(

Уляночка
11.02.2009, 14:31
Подзвонила ще раз. товар затримується :(

Оленко, якщо щось..мені одразу свисти:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:Любко голий-босий ся лишив..мама все продала:xaxa::xaxa::xaxa:

Olenka
11.02.2009, 14:41
Оленко, якщо щось..мені одразу свисти:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:Любко голий-босий ся лишив..мама все продала:xaxa::xaxa::xaxa:

Там дитячого не має :(

Уляночка
11.02.2009, 14:44
Там дитячого не має :(
жиль..але мо шо собі куплю:ninja::ninja::ninja:

Nadijka
11.02.2009, 15:59
жиль..але мо шо собі куплю:ninja::ninja::ninja:
а мене візьмете?:shy:
Я великогабаритна - такшо конкуренцію нікому складати не буду:ninja:

Panadolka
11.02.2009, 16:09
Дівчатка і мене візьміть будь-ласочка :)

Usmishka
11.02.2009, 16:29
І я б не проти)

карапуз
11.02.2009, 17:22
"И я,и я,и я того же мнения...":)

Olenka
11.02.2009, 20:18
То я кажу, що робимо форумівку :)
Я тоді подзвоню на наступному тижні до неї чи буде завіз.
Чи ви хочете піти на то що є подивитися?

Panadolka
12.02.2009, 16:50
Я за те, щоб йти тоді коли буде завіз :)

Даніелла
14.02.2009, 20:05
Дівчата продайте хороші точки секонд-хенду

Lilusik
15.02.2009, 00:09
Ой, а можна і мені з вами?! Вже був завіз? Я сама з Левандівки, то для мене це актуально. Якщо ви вже ходили, то поділіться враженнями...

Фанатка зелених о4ей
16.02.2009, 00:29
ем...думаю ліпше мати фірмову рі4 з секонду,навіть трохи поношену......,ніж таку,яку буде носити пів міста з базару,навіть за таку ж саму ціну))

Olenka
23.02.2009, 16:31
Дівчата, сьогодні був завіз.

Nadijka
23.02.2009, 16:36
Дівчата, сьогодні був завіз.
супер!!!!! коли їдем?:)

Usmishka
23.02.2009, 16:43
Давайте завтра!!!!

Оленку, напишіть в ПП на коли всі збираються!

Olenka
23.02.2009, 21:13
Дівчата, тільки приїхала звідти. Не витримала душа поета. Переважно розміри М-ки. І є всякі такі туніки, що підійдуть на вагітних
Якщо хочете можемо завтра. Але я буду без машини і з малим.
Поки зголосилися Усмішка і Надійка.
Буде що один завіз на наступному тижні

Уляночка
23.02.2009, 21:35
Дівчата, тільки приїхала звідти. Не витримала душа поета. Переважно розміри М-ки. І є всякі такі туніки, що підійдуть на вагітних
Якщо хочете можемо завтра. Але я буду без машини і з малим.
Поки зголосилися Усмішка і Надійка.
Буде що один завіз на наступному тижні

а на котру годину завтра????

Olenka
24.02.2009, 00:02
Дівчата, я можу протягом дня. Але краще зранку :)

Уляночка
24.02.2009, 00:04
Дівчата, я можу протягом дня. Але краще зранку :)

а я можу не раніше 11-12:(:(:(

Olenka
24.02.2009, 00:19
а я можу не раніше 11-12:(:(:(
а там раніше 11-12 не має що робити:) може о 13 біля церкви (та, що на тому великому роздоріжі) або Далі?

Уляночка
24.02.2009, 00:22
а там раніше 11-12 не має що робити:) може о 13 біля церкви (та, що на тому великому роздоріжі) або Далі?

на Левандівці біля церкви..зрозуміло..завтра ще з однією форумчанкою сконтактую і дамося чути...а може давайте на 12.30, бо на 16 маю урок:xaxa::xaxa::xaxa:

Olenka
24.02.2009, 00:56
на Левандівці біля церкви..зрозуміло..завтра ще з однією форумчанкою сконтактую і дамося чути...а може давайте на 12.30, бо на 16 маю урок:xaxa::xaxa::xaxa:
Домовилися о 12.30 біля церкви. Я тобі в пп на всяк випадок мобільний скину.

levandivka
24.02.2009, 08:58
о 13 біля церкви (та, що на тому великому роздоріжі) або Далі?
Коло стовпа, з лівого боку? (с) :xaxa:
Обидві великі церкви на великих роздоріжжях. :confused:

Nadijka
24.02.2009, 10:09
Коло стовпа, з лівого боку? (с) :xaxa:
Обидві великі церкви на великих роздоріжжях. :confused:
такссс....я вобше не доганяю де то:xaxa: для мене Левандівка - темний...дрімучий ліссссс....:confused:

Olenka
24.02.2009, 10:39
Та церква, що коли їдеш від моста з Городоцької і на неї дивишся, коли стоїш на світлофорі на червоному світлі.
http://img5.imageshack.us/img5/1234/karta.png (http://imageshack.us)
церква - на роздоріжжі зелений квадратик.

levandivka
24.02.2009, 11:34
для мене Левандівка - темний...дрімучий ліссссс....:confused:
Темний, кажете..? :cesored:
Дрімучий?! :cesored:
Хоча..., навіть Шухевич тут переховувався, кажуть. :xaxa:

Радість
24.02.2009, 13:21
Хоча..., навіть Шухевич тут переховувався, кажуть. :xaxa:

Може і Зварич там переховувався? :xaxa:

Мар"яночка
24.02.2009, 15:18
ой я те ж би пішла, якшо можна :shy: але я вдень не можу. а чи можна туди якось попасти в суботу або після п"ятої, а то я до пятої на роботі :(

Уляночка
24.02.2009, 16:33
Я ми були нинька - взяла сорочку і футболку Юркові S. Oliver і собі ліфон і сукеночку MORGAN....все суперське!!!!!!!!!

Мар"яночка
24.02.2009, 16:35
ой а розкажіть ше шось. а то так цікаво? чи великий вибір? які ціни?

Despina
26.02.2009, 10:56
Проста арифметика:
1) светрик з "Антошки". Відвалила 80 грн. (розпродажна ціна:D). 2 рази побував в пральній машинці, светрик можна викидати.
2) светрики з секонда. За 2 шт. віддала 15 грн. Переться, викручується, ніц му не є, перейде у спадок двоюрідній сестричці.

Щодо чистки секондівських речей, то крім того, що я їх перу мінімум на 60 градусів, то ще потім хвилин з 15 кварцую. Не знаю, чи воно щось дуже помагає, але мені так спокійніше:)

галіна
26.02.2009, 12:10
я була біля краківського в Планеті секонд-хенд які там гарні речі можна знайти:y:я б непротів і вже купляти але кажуть на перід нашим лялям неможна купляти.Завтра завіз:)

Zlju4ka
28.02.2009, 17:12
А мені Планета на любінській навпроти Галичини подобалась-і черг немає і речі непогані і додому близько))))))))))

MUCHACHA
28.02.2009, 18:48
Я ми були нинька - взяла сорочку і футболку Юркові S. Oliver і собі ліфон і сукеночку MORGAN....все суперське!!!!!!!!!

Може хтось пояснить, де це точно є? Часом не на вул. Повітряній? Знаю Левандівку добре, поясніть точніше як туди попасти.

Nadijka
01.03.2009, 12:09
Може хтось пояснить, де це точно є? Часом не на вул. Повітряній? Знаю Левандівку добре, поясніть точніше як туди попасти.
так на Повітряній

Jarina
01.03.2009, 16:32
А мені Планета на любінській навпроти Галичини подобалась-і черг немає і речі непогані і додому близько))))))))))
100%, і речі там досить і досить пристойні можна надибати.:y: Взяла малій курточку NEXT, новісінька, модняча. Задоволена як слон:):xaxa:

MUCHACHA
01.03.2009, 19:15
так на Повітряній

Надійко, то ,мабуть, в особняку на першому поверсі? Будинок зліва від дороги? Я там частенько бувала літом, тепер ,щось не виходить заїхати...

Mamusya
02.03.2009, 17:23
Дівчата,я сама живу на Левандівці,поясніть а де там то на Повітряній секонд ?Знаю на Широкій,на пошті (вул.Низинна),навіть пішла в розрекламований магазин "Антикриза"(з такою ціною за кг-160,00грн-можна йти сміло на Краківський і торгувати).Тільки ноги намочила,заким доперлася туда(запхали дуже далеко його).
Собі купляю футболки на секонді-раз попала на три новесенькі футболки і дала за них 2(!!!!!)гривні.Перуться в машинці не один раз і навіть не посіріли!А малому накупліла там цілу купу кофтинок тоненьких-він їсть без слюнявчика,тому маю їх штук шість,якразщоб кожен день не прати.Штани вельветові купляла йому ,джинсики-все недорого,і саме головне-не шкода колитам якась пляма з"явиться.Бо в мене коліжанка купує тільки нове у Пелікані,Антошці,і трясеться коли мала сяде дупцею в пісок-воно ж може не відіпратися.
Знаю,де у Львові продають взуття секонд-дуже хороші кросівки купила малому за двадцятку,причому шкіряні,фірмові,прала і були як новенькі(хоча вони і так були новенькі).

ckorpionsha
02.03.2009, 17:27
Знаю,де у Львові продають взуття секонд-дуже хороші

І де? Часом не на ПРовесні?

kati
02.03.2009, 17:30
а я недавно купила салому в планеті таку штуку для моря-незнаю як вона правильно називається...потипу як в серфінгістів кофтинки еластичні......я таких в наших антошках навіть не бачила,а вони мені дуже сподобались у діток на морі( майже всі польки,німки,чешки вдягали такі своїм діткам на сонце)

Mamusya
02.03.2009, 17:37
Ні,на Галицькому Перехресті-там є такий магазинчик,з тої сторони де стають автобуси

Mamusya
02.03.2009, 17:44
І ще я бризгаю свяченою водою-мені так мама казала робити-кожну нову річ до хати заносиш,а особливо дитячі речі-нові,чи даровані-треба покропити свяченою водою.

MUCHACHA
03.03.2009, 14:21
І ще я бризгаю свяченою водою-мені так мама казала робити-кожну нову річ до хати заносиш,а особливо дитячі речі-нові,чи даровані-треба покропити свяченою водою.

:eek: А то навіщо?

Mira_SH
03.03.2009, 14:33
:eek: А то навіщо?

Ну напеввно, тому що річ пам"ятає попереднього господара, і може спутати долі:), недавно таке по телевзору почула, повна єрунда як на мене. То певно до теми забобони:)
Водою не кроплю, але всі речі рительно перу і прасую, навіть нові, але думаю, таких багато:)

MUCHACHA
03.03.2009, 14:37
Ну напеввно, тому що річ пам"ятає попереднього господара, і може спутати долі:), недавно таке по телевзору почула, повна єрунда як на мене. То певно до теми забобони:)
Водою не кроплю, але всі речі рительно перу і прасую, навіть нові, але думаю, таких багато:)

Спутати долі?:confused: Як на мене також повна фігня. То, дійсно в гілку про забобони! Хоча, може комусь і спокійніше від такого ритуалу....:confused:

Irus'ka
03.03.2009, 14:54
Спутати долі?:confused: Як на мене також повна фігня. То, дійсно в гілку про забобони! Хоча, може комусь і спокійніше від такого ритуалу....:confused:
Може і фігня але кропити нові речі, хату і предмети побуту священники радять. У молитовниках навіть молитви до того випадку є!

MUCHACHA
03.03.2009, 15:04
Може і фігня але кропити нові речі, хату і предмети побуту священники радять. У молитовниках навіть молитви до того випадку є!

Не буду спорити, можливо в даному питанні я не дуже компетентна. Та чомусь не уявляю собі, щоб я при купівлі, ну припустім чайника (це ж предмет побуту?) його кропила....:confused:

Натуся
03.03.2009, 15:21
Ми в суботу зранку були в Хенді біля Південного,взяла собі 5 футболок,сестрі суперську блузочку,татові і чоловікові по футболці,мамі футболочку,малій три кофтинки, блузу-платтячко,і ще деякі дрібнички,все новеньке,особливо після того,як попрала-пропрасувала з паром,+новесенькі гумаки рожеві,з квіточками якраз на весну і іграшку Фербі (http://furby.by.ru/home.htm),в робочому стані,все як новеньке,чистенька,тільки на носику гума зачеплена легенько,я її щипчиками обрізала і вже не видно....За все заплатила 150 грн...Тільки Фербі коштує в магазині понад 400 гривень...

Mamusya
03.03.2009, 17:09
Я люблю прийти в день завозу-тільки головне,щоб не затоптали :)Я коли ще працювала,то на роботу їздила повз Південний.Черга в суботу могла досягати метрів 100 ,а то і більше .

Зорянівонька
03.03.2009, 18:05
А коли там завіз зараз?

natka75
03.03.2009, 18:07
А коли там завіз зараз?

в неділю найвища ціна за кг- 65грн.

Nadijka
03.03.2009, 18:15
в неділю найвища ціна за кг- 65грн.
То ви про Планету на Виговського?:ninja:
Там завіз в п'ятницю по 65грн за кг.

Натуся
03.03.2009, 18:20
Якщо про ту Планету,що між Кульчицькою і Південним,то завіз-в П'ятницю,ціна 65 грн. за 1кг.Ми були в суботу-53(чи 54)грн. за 1 кг.

Nadijka
03.03.2009, 18:21
Якщо про ту Планету,що між Кульчицькою і Південним,то завіз-в П'ятницю,ціна 65 грн. за 1кг.
Ну то ви там закупились?:ninja:

Натуся
03.03.2009, 18:27
Ну то ви там закупились?:ninja:
Ага,і вас там колись бачили...:)Тіки то було в день завозу і ще десь осінню,я ніяк не могла малої вложити,думала засне-підійду,але потім до вас ще багацько дівчат приєдналося,то я вже з каляскою не пхалася...:xaxa:

natka75
03.03.2009, 18:48

то значить мене засліпило, бо я заходила в неділю і напевно недобачила:confused:сорі:cesored:тепер сама буду знати, бо рідко там буваю

Mamusya
03.03.2009, 19:57
В п"ятницю завіз на Виговського і на Котлярській(то біля Магнусу),а у вівторок-на Левандівці

мамочка
31.03.2009, 16:34
Дівчата зі Стрия!!! Розкажіть про стоковий супермаркет одягу в Стрию. Чи варто зі Львова їхати дивитися? Які там ціни? (вул. Дрогобицька, вул. Успенська)

Natalo4ka
31.03.2009, 17:38
дівчата, виручіть якщо знаєте - чи є десь пристойний секонд взуття???? а може хтось знає, де могли б на мої нозі і щось пошити????

iruska
31.03.2009, 17:50
дівчата, виручіть якщо знаєте - чи є десь пристойний секонд взуття???? а може хтось знає, де могли б на мої нозі і щось пошити????

Ми живемо біля Краківського і в нас як не ювілірні магазини то секонди... І на Шпитальній є магазин взуття(секонд) там попадаються навітьдуже пристойні речі і ціни не кусючі. Є ще один на Джерельній в ТЦ АНТЕЙ, там теж досить непогане взуття. А зразу біля нього відкрили якийсь новий пише "Євро взуття" чи щось таке, але що то за маг. незнаю, бо був закритий

Natalo4ka
31.03.2009, 18:48
Ми живемо біля Краківського і в нас як не ювілірні магазини то секонди... І на Шпитальній є магазин взуття(секонд) там попадаються навітьдуже пристойні речі і ціни не кусючі. Є ще один на Джерельній в ТЦ АНТЕЙ, там теж досить непогане взуття. А зразу біля нього відкрили якийсь новий пише "Євро взуття" чи щось таке, але що то за маг. незнаю, бо був закритий

iruska, дякую велике. спробую на вихідних поїхати глянути що ж там доброго є і по скільки - а то весна йде повним ходом, а в мене залишилося тільки зимове і літнє взуття, і то не в найкращому стані....хм, треба знайти собі компанію :)

Dana K
10.04.2009, 20:19
Дівчата, а на Повітряній реально самому потрапити? Чи то тільки з Оленкою? Коли наступний завіз повідомте, плііііііз ;)

Kasia
11.04.2009, 21:12
була в новому Єврошопі на Іскрі.
нічого так , одягу багацько.
проблема для мене - ніц нема маленького розміру. подобається, що все СУПЕРОВО розсортоване.
єдиний мінус -як тільки файну річ знайдеш - то фірма і ціна - блюзка MEXX 280грн., шорти 150 і т.д.
для секонду - то ЗАНАДТО

kati
11.04.2009, 22:07
Кася аналогічно! була там вчора, футболочки що мені приглянулись -220 грн:8:. троха дорогувати як для стока...
правда є непогані речі дитячі, штанці, сорочки, капрі-50-60 грн, футболуи 40-50 грн

Пупсик
12.04.2009, 21:56

Купила собі мештики шкіряні за 190 грн на низькому ходу в стоковаму магазині на Антоновича (біля привокзального базару), їх магазин також є на Шота Руставелі на кінцевій тролейбуса. Взуття мені подобалось, єдина проблема воно в основному 37 розміру, але можна натрапити і на більше! Я задоволена покупкою і магазином :clapping:

Пупсик
13.04.2009, 18:35
Купила собі мештики шкіряні за 190 грн на низькому ходу в стоковаму магазині на Антоновича (біля привокзального базару), їх магазин також є на Шота Руставелі на кінцевій тролейбуса. Взуття мені подобалось, єдина проблема воно в основному 37 розміру, але можна натрапити і на більше! Я задоволена покупкою і магазином :clapping:

Ой то не на Антоновича, а на Тургенева :no:

Уляночка
13.04.2009, 18:50
А я нинька таку файненьку туніку на люксі прикупила і сумочку..задоволена до "не можу":y::y::y:

Даніелла
14.04.2009, 10:25
В нашому районі на Пасічній адреси не памятаю ( де колись був магазин "Бережанське шкло" відкрили секонд. Речі пристойні на вагу, завіз в четвер

Нікуся
14.04.2009, 11:04
Дівчата, а на Повітряній реально самому потрапити? Чи то тільки з Оленкою? Коли наступний завіз повідомте, плііііііз ;)

І я про те ж!!! Ну напишіть вже про місце розташування того таємничого особняка з секондом!!!

kati
14.04.2009, 11:06
А я нинька таку файненьку туніку на люксі прикупила і сумочку..

Уляночкащо за ЛЮКС???

Zlju4ka
14.04.2009, 11:09
Уляночкащо за ЛЮКС???

Люкс -це нові речі з бірками,з ціною.не на вагу ,а за кожну річ окрема ціна.Речі Люкс.:)

На новому львові відкрили Секонд хенд"ШИК"здається минулого тижня,там де розвилка біля школи №80,ціни від 55 (в 1день)до 12(в останній).Речі непогані,були і некст і зара і еспріт.Правда коли завіз я не питала!

kati
14.04.2009, 11:11
ніфіга не зрозуміла.....це такий магазин є ЛЮКС ? чи шо?:xaxa:

Zlju4ka
14.04.2009, 11:13
ніфіга не зрозуміла.....це такий магазин є ЛЮКС ? чи шо?:xaxa:

ні! це є відділ в кожному хенді -де продають речі нові.з ціною за окрему річ-а не за кг.

odree
14.04.2009, 11:20
Люкс -це нові речі з бірками,з ціною.не на вагу ,а за кожну річ окрема ціна.Речі Люкс.:)

На новому львові відкрили Секонд хенд"ШИК"здається минулого тижня,там де розвилка біля школи №80,ціни від 55 (в 1день)до 12(в останній).Речі непогані,були і некст і зара і еспріт.Правда коли завіз я не питала!

це той самий магазин, що був на науковій. просто вони переїхали, а на їхнє пісце(на наукову) заїхала планета секон-хенд.
в шику новий товар був з вівторка. зараз певне так само.
ну і маленький відступ. так як маю певне відношення до цих приміщень, то хочу поділитися своєю думкою щодо власників. в планеті ну дуже неприємні люди , а от в шику навпаки, привітні, хороші дівчатка.

Квіточка
14.04.2009, 16:44
проблема для мене - ніц нема маленького розміру. подобається, що все СУПЕРОВО розсортоване.
єдиний мінус -як тільки файну річ знайдеш - то фірма і ціна - блюзка MEXX 280грн., шорти 150 і т.д.
для секонду - то ЗАНАДТО
я теж там сьогодні була, сподобалося, тільки з розмірами(маленькими) там і правда туго... і ціни досить високі, а ше там сходи.... тому треба ходити без дитини... хоча сьогодні малий був зі мною(ніколи не брала малого в подібні місця, але там поки що чисто і приміщення велике), то вони там з дітьми погром влаштували, то я толком нічого не подивилася... А щодо люксу... моя сестра купила собі кофточку в оцінених речах в тому секонді шо в маг. Наш, в чотили рази дешевше ніж в Єврошопі..хоча вони однаковісінькі... :xaxa:

odree
14.04.2009, 16:51
для секонду - то ЗАНАДТО

круто. навіть дуже. зважаючи на те, що я в магазині МЕХХ купила блузку за 220грн. правда то був розпродаж, але все одно...

Kasia
14.04.2009, 17:11
круто. навіть дуже. зважаючи на те, що я в магазині МЕХХ купила блузку за 220грн. правда то був розпродаж, але все одно...

думаю на Іскрі вам розкажуть , що тільки в них справжній МЕХХ, тому така ціна.:xaxa::xaxa:

Zlju4ka
16.04.2009, 01:24

Сьогодні бачила там оголошення на вікні:ціни від 65грн(1ДЕНЬ)до 8грн(в останній),завіз в суботу.

kleopatra
23.04.2009, 01:47
дивчата дийсно скажить про той таэмничий особняк де вин

Virginia
23.04.2009, 19:11
Я сьогодні потрапила в Єврошоп!!!! Які там шмотки:eek: Половина є в Космополітан (я про журнал) Супер!!! Хоч ціни і не найнижчі, але там якість! Купила собі футболку Mexx за 280грн:y::y::y:
Може то і розраховано на таких дурненьких як я, бо ціна бірці стояла 35євро, а тут секонд і 280:confused:

kati
23.04.2009, 19:55
Половина є в Космополітан (я про журнал) Супер!!!

за 2000 рік?:)

Virginia
23.04.2009, 21:10
та ні... 1980 рік!!!

Nastya
29.04.2009, 17:11
Я сьогодні потрапила в Єврошоп!!!! Які там шмотки:eek: Половина є в Космополітан (я про журнал) Супер!!! Хоч ціни і не найнижчі, але там якість! Купила собі футболку Mexx за 280грн:y::y::y:
Може то і розраховано на таких дурненьких як я, бо ціна бірці стояла 35євро, а тут секонд і 280:confused:

Футболка за 280 это как то и не так уж дешево..в обычном магазине и на базаре наверно можно за такие же деньги купить...:umbrage:

Kasia
29.04.2009, 17:17
я вже писала, тут може й справжній МЕХХ страої колекції 280 грн., а на базарі - Туречинна, Китай, але все рівно як на секонд ЦЕ ДОРОГО!

Niferttiti
29.04.2009, 17:56
дивчата дийсно скажить про той таэмничий особняк де вин

Ото заінтригували тим особняком. дівчата, мені здається я знаю про який саме ви говорите. Там Оксана тим одягом торгує. Чесно кажучи речі в неї хороші, але як вам пояснити навіть не знаю, бо в тому районі тільки до неї і їжджу. То як повернути на Левандівку з вулиці Сяйво, є перша зупинка майже навпроти базару, на ній вийти, потім піти на право і звернути в першу вуличку на ліво, йти йти попри особняки, які знаходяться справа, коли вони закінчуються, повернути направо і там через пару метрів починається другий ряд особняків, і то в першій хаті, зайшовши в підїзд (то такі двохповерхові хатки з декількома квартирами швидше) зразу перші двері по праву руку. Туди й заходити. Ну не знаю чи зрозуміли, але попробувати можна. Хто може там живе, то б пішов у розвідку і може б краще потім всім пояснив.

Niferttiti
29.04.2009, 17:58
А ще казали на левандівці є якийсь суперовий секонд над поштою на другому поверсі. Як туди добратися?

Олюська
29.04.2009, 19:58
А я нині собі класні нові джинси купила на Куліша в Євромоді, там часто привозять щось оригінальне:), але за розмірами мені рідко підходить, бо здебільшого везуть великі

Ольга
01.05.2009, 20:33
І я нарешті дійшла до Єврошопу біля Іскри. Прекрасно, що магазин великий і вибір великий. Раніше такий одяг можна було знайти в окремих малих будках при базарчиках...

SOLODKA
01.05.2009, 22:27
Розкажіть про асортимент і ціни,коли завіз?Чи можна зайти з дитиною?Чи таке стовпотворіння,як на секонді зранку в перший день?:xaxa::xaxa::xaxa:

Knopka
02.05.2009, 18:53
Не часто буваю на секондах, бо не терплю того запаху, що "стоїть" в магазинах. Але іноді там можна купити набагато кращі речі, ніж в магазинах і за прийнятнішими цінами. Моя сестра часто вдягається на секонді на Левандівці (за базаром), була там один раз нею, є дійсно хороші речі, хоча за мірками секонду він вважається дорогим. але все відносно, вона наприклад, купила нові джинси за 45 грн., коли в магазині такі ж дешевше 200 не знайдеш. я вже зробила їй замовлення :-) А ще нове (і деколи вживане) взуття нормальної якості і за нормальними цінами можна знайти в маленькому магазинчику за "Міленіумом" (щоправда, останній раз була там давно, не знаю що там тепер твориться)

Panadolka
03.05.2009, 02:55
А ще нове (і деколи вживане) взуття нормальної якості і за нормальними цінами можна знайти в маленькому магазинчику за "Міленіумом" (щоправда, останній раз була там давно, не знаю що там тепер твориться)

Мені про нього розповідали. Я туди на днях заходила і там тільки нове взуття, за такими цінами :8: що я звідти чемно вийшла. З такими успіхами я піду в Честер :xaxa:

Тетянка
03.05.2009, 19:02
Розкажіть про асортимент і ціни,коли завіз?Чи можна зайти з дитиною?Чи таке стовпотворіння,як на секонді зранку в перший день?:xaxa::xaxa::xaxa:

і я нарешті поьувала в тому єврошопі. З дитиною можна спокійно зайти - особливого столпотворіння не було - мабуть, через ціни.....Ассортимент мене не вразив - всі речі якихось великих розмірів. Тільки знайдеш щось дійсно цікаве, так ціна "приємно" вражає. Навіть як для стокового магазину це задорого. Є два відділи - з суто новими речами і ті, що на вагу. Там де на вагу не заглядала, тому ніц не можу сказати. Ну а про другий відділ написал авище... Обурило те, що шльопанці, вкриті зверзу прозорим пластиком, коштують 380 грн.! За що?.....Вони ж і парити будуть, та й той пластик може деформуватись з часом і відлетіти...Ну але то таке, справа смаку......

Knopka
03.05.2009, 19:26
Мені про нього розповідали. Я туди на днях заходила і там тільки нове взуття, за такими цінами :8: що я звідти чемно вийшла. З такими успіхами я піду в Честер :xaxa:

Я давно там не була, може щось і змінилося, а раніше там за нормальну ціну можна було придбати шкіряне взуття, часто фірмове.

Ольга
03.05.2009, 22:58
взуття в єврошопі на Іскрі жахливе, таке враження, що явно зношене і дуже старовинне... одяг значно кращої якості. Ціна, звичайно, не мала, але я краще там куплю, аніж на південному ринку.

Тетянка
04.05.2009, 00:00
дуже старовинне...

:D:D:D:D оце Ви влучно написали!

Натася
11.05.2009, 11:25
а я до секондів ставилась завжди скептично. і не тому, що гидую, а тому, що не вмію там нічого нормального знайти:confused: чи то я просто все так попадаю:confused:
але зараз моє ставлення змінилось. ні, я не навчилась знаходити:xaxa: моя свекруха вміє це чудово робити! (ще й отримує задоволення від того) вона мені малого одягнула повністю (футболки, штани/шорти, светерки, курточки). речі суперові! навіть не сказав би ніколи, що секондівські. багато зовсім нового.
ну і найприємніше - вона за них не бере грошей. це типу падарок від баби з дідом:)

Lady_Opium
30.05.2009, 05:00
дивуюсь цінам, які зараз виставлені на товар з секонду...
Найнижці ціни на взуття добротне, якісне, без дефектів - 250-300грн; на взуття з бірками - від 350...

Хоча недавно купили чоловікові кросівки за 240 (гарні, неношені, ніби-то якісні), і вони були єдиними, що ми знайшли серед усіх кросівок Львова, які б нам підходили і по ціні, і по якості

Криза-кризою, а продавці деруть як має бути:(

Ivanna
02.06.2009, 23:34
А я секнонд-хенди полюбляю!!! Це як полювання, напевно! Треба знати дні завозу ексклюзиву і йти рано, десь після відкриття.

...моя свекруха вміє це чудово робити! (ще й отримує задоволення від того) вона мені малого одягнула повністю (футболки, штани/шорти, светерки, курточки). речі суперові! навіть не сказав би ніколи, що секондівські. багато зовсім нового.
ну і найприємніше - вона за них не бере грошей. це типу падарок від баби з дідом:)

Я переважно з дітьми в дома і мені тяжко вибратись, то ходить моя мама. Вона знає, де коли завозять і кожного дня інший секонд-хенд. Мої діти, я і всі решта маєм класні, нові, якісні і набагато дешевші речі, ніж на ринку!!!

Halina
02.06.2009, 23:46
Я навіть незнаю чи люблю я ці магазини секонд-хенд. Та можу сказати одне я ходжу по таких магазинах. Маю в блокноті записано в які дні і в які магазини завозять. Та зранку змоги немає іти, то я після роботи заходжу. Вибираю речі і скажу задоволена (а може ситуація така, тому й задоволена).

Urtica
03.06.2009, 00:41
Відчуваю. що скоро взагалі тільки на секонд перейду. Бо в мене, як каже мама, старечі смаки, а під таке на наших ринках не всі речі підходять ) Штани з високою талією, наприклад - то ціла епопея кожного разу ))

Knopka
03.06.2009, 00:59
І я бачу, що скоро на секонди хоча б частково перейду. Бо раніше, коли працювала, з коліжанками і співробітницями вічно знали про різні знижки, тут ВВС місцевого розливу добре спрацьовувало. :girl_haha: Тому знаходила собі досить гарні речі недорого. А ще дуже любила затоварюватись за кордоном під час розпродажів - там взагалі смішні ціни бувають. А тепер я мамуся в декреті, по магазинах не дуже можу бігати, а як часом заходжу, то ціни такі!!! :eek: Якби ще якість була відповідна... А секонди - нормальна альтернатива. І недорого і якщо пошукати, можна хороші речі знайти.

natusik
04.06.2009, 15:59
а я ліпше за ті гроші, що зекономлю, повезу дітей на море-бо одяг-це всього лише одяг,мені все одно де його купляти.головне щоби якісний,а не Китай що одразу розлазиться.

kristina
04.06.2009, 16:03
та і не у всіх магазинах можна найти такий моднячий дитячий одяг як на секонді, в мене знайомі мамочки багато там купують для діток дуже гарні речі, модні кросівочки, джинсики, модні штанішки з кофтами

Halina
04.06.2009, 16:06
та і не у всіх магазинах можна найти такий моднячий дитячий одяг як на секонді, в мене знайомі мамочки багато там купують для діток дуже гарні речі, модні кросівочки, джинсики, модні штанішки з кофтами

Це точно для дітей дуже класний одяг. Я як є в такому магазині, то сама не знаю чому передивляюсь речі для маляток. І коли переглядаю то думаю оце б я купила. Та потім розумію, що не потрібно.

Andrea888
04.06.2009, 17:04
На днях собираюсь во Львов. Говорят, что у вас там суперские секонд- хенды. Я конечно же, не за этим буду во Львове, но с удовольствием бы прошвырнулась, может что найду инт енресное.
Кстати, месяц назад даже слышать о секонде не хотела. Покупала вещи только в фирменных магазинах.
Девочка меня однажды уговорила зайти в день завоза в секонд.
И я офигела: купила себе фирменную куртку за 80 грн, совершенно новую, кофту, еще даже с этикеткой, тоже суперскую, кофточку.
И после этого я стала охотником......
Частенько ничего не покупаю - это как попадешь.
Но вот на днях купила маме брюки - настоящий хлопоц, плюс к ним блузочка, и еще одну кофточку S Oliver и все это за 10 грн!!!!
Жалею, что не ходила в такие магазины раньше...
Такое шматье можно найти - отпад!!!
Девчонки, у меня вопрос, в какой секонд во Львове посоветуете зайти?
Я приеду на стрийский автовокзал утром, день еще не знаю,и у меня будет время до обеда, чтобы прошвырнуться.....
Какие поблизости с автовокзалом или в центре, знаете сэконды?

Тетянка
04.06.2009, 17:44
Ну якщо на Стрийський - то найближче в р-н Південного мабуть....або на Сихів. Але не орієнтуюсь де коли завіз. Вроді в р-ні Іскри в середу-четвер завіз, а в р-ні санта-барбари - субота-неділя....

natorella
04.06.2009, 18:52
на перехресті наукова - стрийська є вееееееелика ПСХ (планет СХ) - то там в суботу завіз
мій муж періодично сам туди їздить за штанами і футболками собі
і каже шо зі всіх ПСХ - там найкращий вибір

Leila
04.06.2009, 23:56
Декілька зупинок тролейбусом від Стрийського автовокзалу не доїзджаючи до перехрестя є Секонд Томітех, там в суботу завіз, дуже цікаві і хороші речі я думаю це той що написала natorella. Великий магазин тож товару багато

Andrea888
06.06.2009, 14:49
Ну якщо на Стрийський - то найближче в р-н Південного мабуть....або на Сихів. Але не орієнтуюсь де коли завіз. Вроді в р-ні Іскри в середу-четвер завіз, а в р-ні санта-барбари - субота-неділя....

:girl_haha::girl_haha
Спасибо огромное......
Ой девочки, я прям одержима єтими походами..... :girl_cray::girl_cray:
С кем-нибудь еще такое творится???
Такой кайф отрыть фирменную кофточку за цену от 1 гривны до 20. Ух!!!!
Возвращаешься, как с охоты, в зубах с добычей.
Особенно, когда ты фонат всех этих naf naf, mexx и.т.д.

Andrea888
06.06.2009, 14:56
на перехресті наукова - стрийська є вееееееелика ПСХ (планет СХ) - то там в суботу завіз
мій муж періодично сам туди їздить за штанами і футболками собі
і каже шо зі всіх ПСХ - там найкращий вибір

А там как на вес товар или с ценниками? Или то и другое?
Спасибо огромное что отозвались, щас распечатаю карту Львова и составлю маршрут....:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
Девочки, я не совсем понимаю секонды, где 1 кг в первый день стоит 190 - 250 грн. Совсем обнаглели, я считаю.

Тетянка
06.06.2009, 15:55
???????? Ого! То де такі ціни?! В нас найвище в р-ні 70 грн., але не впевнена, вже 100 років ніде не ходила....Я більше люблю, коли на вішачках, з цінами, нові :)

Andrea888
08.06.2009, 14:12
???????? Ого! То де такі ціни?! В нас найвище в р-ні 70 грн., але не впевнена, вже 100 років ніде не ходила....Я більше люблю, коли на вішачках, з цінами, нові :)

В том то и дело, что в корзине рыться я бы не стала, так как брезгую все-таки....
Сейчас многие сэконды практикуют продажи, как в магазинах, все на вешалках, с ценниками, и попадается очень много новых вещей. В первый день завоза цена может быть и 135 грн. за килограмм. И вот если кофточка например из шолка, то цена ее будет 13-15 грн!!!
Каждый день цена за килограмм падает, а перед завозом бывает даже 18 грн. за кг. И вот в один из таких дней я и купила вещички на 11 грн.
Но это нужно попасть. Потому, что на классные вещи уже изначально стоит цена!!!!!
Я не ставлю себе за цель попасть именно в день завоза и набрать фирменных вещей, а просто гуляю и иногда попадаю на такоее!!!! Ух!!!
Теперь вот собралась поохотиться за CD или фильмами....

Mazerati
19.06.2009, 12:43
Мені порадили Планету Секонд Хенд біля Краківського. Раніше ніколи нічого не купляла в секонді, а зараз скрутні часи, то вирішила піти і подивитись що й до чого...Завтра там буду. А в понеділок напишу вам як успіхи:)))

Декілька зупинок тролейбусом від Стрийського автовокзалу не доїзджаючи до перехрестя є Секонд Томітех, там в суботу завіз, дуже цікаві і хороші речі я думаю це той що написала natorella. Великий магазин тож товару багато

Я вже здається знаю, де то.. Треба і туди сходити:)))

ckorpionsha
20.06.2009, 23:09
Біля Південного і Краківського(по праву руку якщо йти від Магнуса) досить великий вибір. На Стрийській теж є що вибрати. І на Любінській тепер стали краще на люкс завозити

Leila
21.06.2009, 00:21
На Левандівці, на пошті на Низинній цікавий люкс (оцінений товар) зараз ще більше його стали возити (різні плаття, спідниці, блузки) і непогані речі на вагу.

Mazerati
22.06.2009, 14:58
В суботу купила чорну кофточку в секонді біля Краівськог за 8 грн. А ще зайшла на Стрийську. 4 футболки за 20 грн. Радості море. Вибір речей дуже великий і хороший. Буду тепер все туди ходити. По перше - економія, по друге- таких речей ніде не купиш і на вулиці нікого в таких речах не побачиш. Дууууууже задоволена.

COOLBABA
23.06.2009, 14:09
В мене був поганий настрій, пішла пройтися і шо Ви думаєте??? Прикупила чудові три кохтинки аж за 13,40грн.

COOLBABA
23.06.2009, 14:55
На вул.Леонтовича, біля СШ №11 відкрили стоковий магазин речей з Німеччини, всі нові речі і завіз щотижня. Спішіть туди ,бо кажуть з серпня будуть вищі ціни!!!!!!!!!

ckorpionsha
23.06.2009, 15:02
Була в Антикризі...нічого не сподобалось. Краще в Планету на люкс

Рибка
01.07.2009, 13:13
Мені теж Антикриза не дуже, нічого цікавого.
А Єврошоп ( на Іскрі) сподобався, особливо для дітей купа речей гарних. Ми там купальник доці купили, в нас на базарах не могла на маленьку дівчинку нічого знайти.
Для дорослих теж хороші речі, ціни різні (в залежності від марки)....

Кава
01.07.2009, 17:02
Ха, а я після червого походу по магазинах собі вмрішила, що віднині вдягаюсь тільки в секонд-хендах!!! якість та сама. навіщо платити більше?

Рибка
01.07.2009, 17:22
Ха, а я після червого походу по магазинах собі вмрішила, що віднині вдягаюсь тільки в секонд-хендах!!! якість та сама. навіщо платити більше?

Ще якби той запах можна було якось швидко вивести, а то ж навіть ті нові стокові речі так само смердять :girl_sad:...

Кава
01.07.2009, 17:33
Ще якби той запах можна було якось швидко вивести, а то ж навіть ті нові стокові речі так само смердять :girl_sad:...

хм....а я перу і все, після прання в мене ще жодного разу ніякого запаху не було "секондхендовського"....чи то нюх поганий...:girl_in_dreams:

katrinka
01.07.2009, 17:34
прати при температурі 40 градусів і більше (як тканина дозволяє) , після прання обов"язково бальзам, ополіскувач, пом"якшувач (хто як називає) використовувати і запаху зовсім не залишається. чосто малому купую речі на секонді в село, біля хати бігати, щоб не шкода було, так перу і жодного стороннього запаху після першого прання

Кава
01.07.2009, 17:35
Рибко, у вс такий гарний аватар, що я аж не можу!!!

Рибка
01.07.2009, 18:04
Рибко, у вс такий гарний аватар, що я аж не можу!!!

Насправді я вже не така й біла та пухнаста :girl_crazy:... ну не завжди :girl_crazy:..

А я перу при 40 і вище, і обовязково кондиціонер для тканин додаю, максимальну норму, і на балконі сушу, при доступі свіжого повітря , і все-одно чую той запах :girl_sad:...
Останній раз вже тримала на шнурку на балконі 4 дні , то майже вивітрилось.

Кава
01.07.2009, 18:14
А я перу при 40 і вище, і обовязково кондиціонер для тканин додаю, максимальну норму, і на балконі сушу, при доступі свіжого повітря , і все-одно чую той запах :girl_sad:...
Останній раз вже тримала на шнурку на балконі 4 дні , то майже вивітрилось.

Видно маєте добрий нюх

Красотка
02.07.2009, 16:45
ДІвчата а як вам у Львові Планета Секонд Хенд??

Niferttiti
15.07.2009, 14:34
На кінець то попала на славнозвісний базар у Стрию. Чесно кажучи чекала кращого, але ціни менші ніж на Сихівському (я маю на увазі стоки). Великий вибір взуття. Одним словом спеціально туди б не рекомендувала їхати.

MUCHACHA
15.07.2009, 14:36
На кінець то попала на славнозвісний базар у Стрию. Чесно кажучи чекала кращого, але ціни менші ніж на Сихівському (я маю на увазі стоки). Великий вибір взуття. Одним словом спеціально туди б не рекомендувала їхати.

А де саме він? Бо я в п"ятницю буду в Стрию, треба буде глянути.

Niferttiti
15.07.2009, 15:49
А де саме він? Бо я в п"ятницю буду в Стрию, треба буде глянути.

Його не важко найти. Заїзджаєте в Стрий (по мосту прямо), потім по правій стороні буде супермаркет (не памятаю як називається), потім метрів 200-300 проїхати і буде поворот на ліво і там базар. Можна по ходу у людей питати. Ми так і зробили. Якщо будете мати більше часу можна порозпитуватися ще про всякі гуртовні, ми вже часу не мали.
Успіхів.
Про результати чекаємо звіту. Може щось новеньке найдете.

БЕЛЛАДОННА
16.07.2009, 14:48
В суботу купила чорну кофточку в секонді біля Краівськог за 8 грн. А ще зайшла на Стрийську. 4 футболки за 20 грн. Радості море. Вибір речей дуже великий і хороший. Буду тепер все туди ходити. По перше - економія, по друге- таких речей ніде не купиш і на вулиці нікого в таких речах не побачиш. Дууууууже задоволена.

Якось бачила дівчину на вулиці точно в такій самій блузці як у мене! Мало не зімліла... А ще кажуть що там речі оригінальні... Правда питати чи прикупила вона кофтинку на секонді було в незнайомої людини не зручно:girl_crazy:

Tutuka
16.07.2009, 14:55
А ще кажуть що там речі оригінальні... Правда питати чи прикупила вона кофтинку на секонді було в незнайомої людини не зручно:girl_crazy:

Часто буває, що там поряд декілька однакових речей висить, якщо нові.

БЕЛЛАДОННА
16.07.2009, 14:59
Та нє, не нову купила... тому і здивувалась.

ckorpionsha
16.07.2009, 15:26
А я в Планеті на себе дуже рідко щось знайти можу. Розмір неспівпадає ніяк,все завелике. джинси шукаю-шукаю...поки глухо. Є гарні речі, але розмір 6-8 практично дуже рідко буває. Вчора одні джинси міряла 6 розмір, якби був 5 було б краще. Завтра зайду якщо є вони то візьму.

VIKI
16.07.2009, 19:08
А я в Планеті на себе дуже рідко щось знайти можу. Розмір неспівпадає ніяк,все завелике. джинси шукаю-шукаю...поки глухо. Є гарні речі, але розмір 6-8 практично дуже рідко буває. Вчора одні джинси міряла 6 розмір, якби був 5 було б краще. Завтра зайду якщо є вони то візьму.

Ви говорите про розмір системи Uk? Тоді спробуйте поритись в дитячому відділі (якщо такий є). Я кілька речей купила так випадково (поки для малої) дещо шукала :girl_smile:

ckorpionsha
16.07.2009, 20:50
Ви говорите про розмір системи Uk? Тоді спробуйте поритись в дитячому відділі (якщо такий є). Я кілька речей купила так випадково (поки для малої) дещо шукала :girl_smile:

Ага,чоловік каже "Йди напряму в Антошку"..чо мучишся по планетах. Міряла в Планеті з дитячого відділу(підліткового) штани,так добрі, а закороткі)))

VIKI
18.07.2009, 18:25
Ага,чоловік каже "Йди напряму в Антошку"..чо мучишся по планетах. Міряла в Планеті з дитячого відділу(підліткового) штани,так добрі, а закороткі)))

Якщо гроші дозволяють, то звісно нічого по хендах ходити

Abraira
18.07.2009, 23:20
Я минулого тижня зайшла у Планету, вирішила собі джинсм купити, і бачила дві пари ну дуууууууже вузеньких штанців. Ще звернула увагу, бо навіть з "довагітною" фігурою у них би не влізла, а у мене були стегна 92см. Тому, шукай, знайдеш обов"язково.:girl_claping:

ckorpionsha
19.07.2009, 03:43
Тому, шукай, знайдеш обов"язково.:girl_claping:

нашла одні,купила на вагу правда і ну не модні,зато мій розмір майже)

veroni4ka
10.08.2009, 11:27
Часто буває, що там поряд декілька однакових речей висить, якщо нові.
І ще й по кольорам. Я купувала в єврошопі туніку малій так була біла, малинова і жовта. Правда розміри різні.

Zlju4ka
10.08.2009, 23:32
Я нинька з"їздила на Єврошоп на в.Великого-знайшла класні речі.А ще й знижку мала 10%-то взагалі щастю не було меж:):):):)

OxankaF
10.08.2009, 23:55
А до якої години працює Єврошоп на сихові, хтось підкаже?

Рибка
11.08.2009, 01:17
До восьмої.

Ольга
11.08.2009, 10:07
з"їздила на Єврошоп на в.Великого-знайшла класні реч
а де є на ВВ Єврошоп ?????

Nadijka
11.08.2009, 10:16
а де є на ВВ Єврошоп ?????
тільки 6 серпня відкрили...там де колись був Технолюкс...
між Карапузом і Планетою секонд хенд
завіз по четвергах

Niferttiti
11.08.2009, 20:00
А ще й знижку мала 10%
А як ту знижку отримати?

Zlju4ka
22.08.2009, 23:28
А як ту знижку отримати?
уже ніяк:(то була одноразова акція в одному секонді Єврошоп на сихові для того щоб заманити клієнтуру в новий Єврошоп на В.Великого.

От дівчатка що я нарила в неті про секонди,думаю буде цікаво:
Немного об одежде Секонд хенд

Трудно найти человека, который был бы равнодушен к этим магазинам «Из вторых рук». Кто то брезгливо морщится: «Как можно покупать обноски?», а кто-то восторгается: «Эксклюзив, такого больше нигде не купишь!» Прежде всего расскажем, откуда берутся вещи секонд –хэнд и как они попадают в магазины. В некоторых европейских странах существует закон: отдаешь ненужное тебе имущество на благотворительность и правительство снижает тебе налоги. Главное правило –все должно быть вычищено, выстирано и аккуратно сложено в пакеты. Второй источник вещей секонд –хэнд –специальные контейнеры возле торговых центров. Сюда магазины отправляют вещи с витрин (они не подлежат продаже) и оставшийся после распродаж товар. Так все вещи разделяются на две категории –«семейная» и «контейнерная». Первая категория дороже –очень качественные вещи, немного поношенные. Вторая категория подешевле, но интереснее –от новых с ярлыками брендовых шмоток до поношенного тряпья. Собранная одежда поступает на специальные сортировочные фабрики (центры). Все вещи проходят несколько стадий санобработки –горячим паром, дезинфицирующим газом и тд. После этого они подвергаются сортировке на взрослое и детское, учитывая сезонность и изношенность. После того, как одежда прошла обработку, сортировку, она расфасовывается в пластиковые пакеты и разъезжается по разным странам. В России вещи поступают на оптовые базы. И уже после этого товар покупают на вес магазины секонд –хэнд. Кстати, в секонд –хэнды чаще заглядывает публика совсем не бедная, как можно подумать сначала. Многие представители «среднего класса» скорее умрут, чем наденут турецкие или китайские шмотки, которыми заполнен российский рынок. А покупать настоящие брендовые вещи, за которые даже на распродажах просят несколько сотен «зеленых», слишком накладно. За чем наверняка стоит идти в секонд –хэнд? Во –первых, за детскими вещами и обувью. Они никогда не бывают сильно изношенные, а качество вещей очень высокое. Опять же, если вы яркая личность и не любите походить на других, идите в секонд хэнд и совсем недорого выберите гардероб нестандартный, красивый и качественный.
Сорі що не переклала:)

ckorpionsha
23.08.2009, 00:33
Сорі що не переклала
от мене давно цікавило,як той секонд "зарождается". Дякую за цікаву інфу

Vероніка
23.08.2009, 01:46
Відкрився новий Секонд-Хенд на Городоцькій,зліва від Скрині,але я ще не заходила.Можливо там вже хтось був,ваші враження?

3111488
23.08.2009, 18:38
Девочки добрый день, подскажите пожалуйста, я в среду буду во Львове, а потом еду в Стрий, скажите пожалуйста в Стрие много секонд-хендов? и не подскажите адреса? может кто то знает и во Львове тоже, спасибо большое:rolleyes::rolleyes:

kati
23.08.2009, 20:36
Девочки добрый день, подскажите пожалуйста, я в среду буду во Львове, а потом еду в Стрий, скажите пожалуйста в Стрие много секонд-хендов? и не подскажите адреса? может кто то знает и во Львове тоже, спасибо большое

у львові секонди зараз на кожному кроці, ви головне як будете львовом їхати по сторонах дивіться- Планета секонд хенд, Антикриза, Єврошоп, Файні лашки....

Взагалі таке відчуття що скоро хліба не буде де купити, одні секонди відкриваються

levandivka
23.08.2009, 20:51
в Стрие много секонд-хендов? и не подскажите адреса?
А Вам купити, чи продати?

3111488
23.08.2009, 21:22
купить ))но больше времени в Стрые буду проводить )))там много их? спасибо ))

UnLikE
23.08.2009, 22:13
там много их? спасибо ))
знаю що в Стрию є якийсь мега великий і класний базар-секонд. Незнаю де саме, бо сама в Стрию ніколи не була, але речі там дійсно класні.. Думаю любий перехожий Стрия знає де той секонд =))

NATALIJA
15.09.2009, 10:07
При теперішній кризовій ситуації в країні єдиний вихід себе одіти - це секонд. Досить часто купляю там взуття, верхній одяг. Інколи можна знайти зовсім нові речі з цінниками, і дуже модні. Але хоч би яка була криза купляти там білизну ніколи не буду.

tania
15.09.2009, 10:32
"Йди напряму в Антошку"..
Я купила кілька речей в Антошці. Чесно скажу - дуже незадоволена. А на Планеті речі супер. Подруга з Англії присилає одяг малій тої самої фірми що я беру на Планеті. Якість класна, і ціна теж. Минулого тижня купила малій шикарну курточку за 40грн. Новеньку, на мякенькій підкладці, а зовні розшита рожевими метеликами.

Аліса
15.09.2009, 10:34
Я знаю двох жіночок, які возять стоки, продають дома, тому ціни у них набагато нижчі, ніж у стокових магазинах, а речі дуже гарні. а інколи проходжуся по секонду, напевно я не маю хисту, щоб щось нарити, але якщо бачу ярлички, то завжди ті речі роздивляюся. Але то така лотерея той секонд, то або треба вміти щось там вишукати або ходити туди часто-часто, щоб щось гарне випадково знайти.

tania
15.09.2009, 10:35
Єврошоп на сихові
Дівчата а Єврошоп це шо? Бо я не знаю такого. А ще скажіть може хто був і знає. На Коперніка біля казіно є вивіска Планета модний одяг. Що там? Чи відрізняється той магазин від інших Планет?

Tanyunya
15.09.2009, 11:38
На Коперніка біля казіно є вивіска Планета модний одяг
Модна планета. Там не секонд, а стоки, і щось наближене до стоків. Всі речі оцінені.

tania
15.09.2009, 11:44
Всі речі оцінені.
А такі як на інших Планетах, чи щось краще?

Tanyunya
15.09.2009, 11:50
Не секонд, здається, все нове.

Ivanna
15.09.2009, 12:31
На Коперніка біля казіно є вивіска Планета модний одяг. Що там? Чи відрізняється той магазин від інших Планет?

Там є все нове з ярличками, переважно все те що можна купити в звичайних Планетах на ексклюзиві, але більший вибір.

Lastivka_Rivne
15.09.2009, 15:13
Напишу про Рівне. В нас за це літо секонд-хендів і стокових крамниць відкрилося дуже багато, майже на кожній вулиці. Раніше, були помітні тільки декілька (Планета, через яскраві кольори), а зараз все майорить, як не секонд, то сток. Наші бізнесмени переорієнтувалися в часи кризи з модних бутіків (масово закривають свої точки, великі центральні магазини стають пустими) на вживаний одяг.
Нещодавно купила собі джинси (червоного кольору - не знаю як буду носити) вир.Іспанії з купою бірок, цінників, нові за 9 грн. Смішна ціна. Я задоволена.

SOSKA
15.09.2009, 23:53
так в нас в Рівному такі магазинчики на кожному кроці.Тай люди ними не нехтують,я теж полюбляю пройтись по цих крамницях та щось придбати

VIKI
16.09.2009, 00:22
А нікого не турбує чим обробляють оті хендові речі і наскільки це шкідливо для здоров'я ??? Адже запах стійкий, а отже хімічні сполуки довгий час залишаються на одязі і контактують з тілом.

enigma
16.09.2009, 12:32
Була вчора в Єврошопі на В.Великого. ну що сказати - речі є досить непогані, ціни як для стоку теж (светрик +- 130 грн десь), але я виявилась "за бортом" - на мій 34-36 розмір ніц нема! абсолютно нічого (((( і так на більшості секондів і стоків. де я була. Може я просто погано шукаю??

Женя23
16.09.2009, 13:11
А де знаходиться такий Секонд????

Була вчора в Єврошопі на В.Великого. ну що сказати - речі є досить непогані, ціни як для стоку теж (светрик +- 130 грн десь), але я виявилась "за бортом" - на мій 34-36 розмір ніц нема! абсолютно нічого (((( і так на більшості секондів і стоків. де я була. Може я просто погано шукаю??

На Сихові За Іскрою Є дуже великий Секонд, там переважно нові речі і досить не погані

бетменша
16.09.2009, 13:12
у мене теж така проблема. у мене 36-38. можна шось знайти, але треба дуууууже довго шукати

levandivka
16.09.2009, 23:51
Я знаю двох жіночок, які возять стоки, продають дома
Та всі на форумі "знаюють жіночку".
Нє?

Tanyunya
16.09.2009, 23:58
Та всі на форумі "знаюють жіночку".
Нє?

нє, я ще не знаю:girl_sad:

levandivka
17.09.2009, 00:07
я ще не знаю
Значить, неуважно Форум читаєте...

Tanyunya
17.09.2009, 00:08
значить, неуважно Форум читаєте...
Прийдеться перечитати увесь форум і шерешелити ля фам, нє?:-))))

Mazerati
18.09.2009, 11:36
Привіт! А я збираюсь в суботу відвідати один з секондів:)))в понеділок напишу, що купила:)))

Kasia
18.09.2009, 12:18
кому привіт?

vitalinka
18.09.2009, 12:23
я за секонди завжди була. мій гардероб це 50/50. .половина з секондів ,половина нових. нові речі - це класичні речі, кофточки, брочки під каблук.. а з секондів переважно спортивні речі, речі на літо, майки, пляттячка, шорти

Mazerati
18.09.2009, 12:40
кому привіт?

Всім! давно мене тут не було:)))

Lapus'ka
18.09.2009, 13:26
дівчата поясніть мені детально де знаходиться секонд на Сихові, бо ми вчора блукали біля ДБК так і не знайшли

olenkastar
21.09.2009, 16:53
в дорогих бутіках речі "особи наближені" беруть, носять, потім або віддають в хімчистку або й ні, вішають назад бірки і продають нам... за шалені гроші.
я працювала свого часу в себе в місті у дуже крутому "бітіку одежі".хазяї возли його з Турції.не говорю про накрути на цінах,а от про те шо спочатку вони то носили,а потім продавали-то це точно.сподабався хозяйці светр-взяла.за тиждень принесла,бо вже бере інший і так весь товар,в який влазилася!!!

на рахунок секондів- я ходжу час від часу і знаходжу там кльові речі для себе і малої. ну і звертаю увагу на бірки,бо поживши закордоном вже знаю які магазини там хороші,а які "не очень"

Mazerati
21.09.2009, 17:40
Я була в суботу в секонді, накупила купу класних речей, з них 5 нових ремнів.заплатила 150 грн за все!!! а ше була на базарі...і нічого навіть купити людського не змогла:(ширпотреб!

Bonka
21.09.2009, 20:49
дівчата поясніть мені детально де знаходиться секонд на Сихові, бо ми вчора блукали біля ДБК так і не знайшли
Біля кола є заправка,треба пройтись в провулок між заправкою і фабрикою музичних інструментів Трембіта (з вул.Пасічної)
І там, в кінці зайти в праву браму.

Надька
24.09.2009, 11:28
Всім привіт. нарешті я добралась до посиденьок. мене тут ой як давненько небуло. от відгуляла я весілля і вже ж більше вільного часу. А чи непідкажете як і де можна прдати всое весільне плаття. воно в ідеальному стані.

loreniya
24.09.2009, 12:04
Надька, спробуйте його в барахолку повісити тут на форумі - але зробіть окремою темою - бо там такі правила.

Надька
24.09.2009, 14:20
Я вже там повісила, дякую.

Ассоль
04.10.2009, 17:58
Чи був хто у стоковому магазині на вулиці Снопківській? (не той, що біля Стрийського ринку, а той, як іти в напрямку до академії мистецтв)
А ще бачила, що на Зеленій відкрили (правда вже троха давніше) новий стоковий центр (щоправда, з вікна маршрутки здався мені невеликим) - може, хтось також туди заходив?
Бо я туди виберуся не раніше ніж за два тижні :(

Kornetska
07.10.2009, 12:40
А я от не проти секондів, і заходжу в них час від часу, але чомусь ніколи мені нічого там не приглядається(((((((((

krab
09.10.2009, 18:05
Чи був хто у стоковому магазині на вулиці Снопківській? (не той, що біля Стрийського ринку, а той, як іти в напрямку до академії мистецтв) Була там:) нічого особливого не бачила:(

Niferttiti
13.10.2009, 17:39
Давно не їздила по місту. Вчора була трішки шокована. Купа нових стокових магазинів. І це тільки по маршруту дім-робота, думаю що то бум по цілому Львову. Ціква альтернатива базарам, але б робили ціни трішки нижчі, а то на рівні базарних майже (я маю на увазі нові речі з бірками). Не раз говорили що такі речі продаються тюками на вагу 12-15 євро за кг. ( звичайно ж у Стрию), а вони тільки на одну річ таку ціну ставлять. Може хтось щось знає про такі місця, я б собі сама такий тюк купила, а потім би по родині по собівартості продала. Просто цікаво яке там сортування йде, все підряд, чи там по розмірах, по виду одягу?

La esposa
13.10.2009, 18:42
по виду одягу

і ще має різні маркування - люкс, півлюкс,

Tanyunya
13.10.2009, 19:19
Не раз говорили що такі речі продаються тюками на вагу 12-15 євро за кг. ( звичайно ж у Стрию), а вони тільки на одну річ таку ціну ставлять. Може хтось щось знає про такі місця, я б собі сама такий тюк купила, а потім би по родині по собівартості продала.

Хороші брендові стоки коштують в межах від 16 до 30 є за кг. А за таку ціну - це вже стоки зовсім іншого класу, з браками, застарілими моделями, подекуди ношеними речами.А продати по собівартості вам навряд чи вийде ,бо все одно щось не продасться, а гроші за них заплачені. Тобто в ціні обов"язково закладені такі ризики, плюс оренда, зар.плата іт.д. Хоча, згідна, в нас в магазинах вміють всі 500% накрутити. А сортування буває різним - по брендам, по видам, жіноче -чоловіче- дитяче, є мікси де буває все. Крім того деякі бренди продаються за ціною одиниці, а не кг.

SOSKA
14.10.2009, 00:20
Дівчата а Ви не в курсі де в Рівному є не погані стокові магазини щоб і не дуже дорого???А то сиджу в дома з малою донечкою а вийти тай пройтися по всіх не має можливості.:girl_mad:

Niferttiti
15.10.2009, 16:18
Хороші брендові стоки коштують в межах від 16 до 30 є за кг.
Можливо і так. Але більше цікавить, де це можна придбати?

Красотка
15.10.2009, 16:29
Niferttiti в Стрию э така гуртівня, минулого року там треба було купити на 1000 грн. тепер незнаю. Моя знайома там одягаеться....взагалі не скажеш що це секонд.

Niferttiti
15.10.2009, 16:47
в Стрию э така гуртівня
А де саме, якщо можна. Бо знаю такі тільки при в'їзді в Стрий, помаранчевого кольору, але кажуть там тільки крупногуртова торгівля.

Красотка
15.10.2009, 17:25
Як виїзжати з мосту на Дрогобич. Тільки зїхали,по праву сторону продуктовий магазин ..і буквально трошки проїхати. Там є таблитчка Гуртівня Секонд Хенд. От там одягалась минулого року моя знайома.

Красотка
15.10.2009, 21:23
Я в суботу їду в Стрий.....і вже заїду спеціально поглянути що там. І вам відпишу

Мама Даши
16.10.2009, 14:04
У нас в Нововолинську також море секонд-хендів!!! Чесно кажучи,я не пам"ятаю коли останній раз купувала речі в нормальному магазині.:girl_in_dreams:. Секонд -це просто супер! Правда не завжди можна щось "урвати",а то можуть травмувати різні тьоті,але деколи вдається:radist::radist:radist:

Niferttiti
16.10.2009, 14:06
Тільки що дізналася про оптову торгівлю стоками в м. Долина (Ів-Франківька обл.) Кажуть що всі ті наші магазинчика там закуповуються.

Usmishka
16.10.2009, 14:13
Чесно кажучи у Львовві ті хто займаються стоками з моїх знайомих-всі возять самі з за кордону, так більше виграєш, і товар сам замовляєш, проте звичайно більше ризиків.

Красотка
17.10.2009, 22:12
Була сьогодні на секонді у Стрию, там по трасі. Називаеться"Люкс", є там роздрібна і є мішки на вагу.
Про мішки на вагу. Ті торби светрів,курток..5-8 євро.
Про роздріб. Заходили з чоловіком. Велике примішення. Є дуже багато взуття. Одягу також. На що звернула увагу!. Ціни високі...спортивний костюм від 169 грн, джинси чолвічі,жіночі-від 100 грн,дешевого там нічого немає. Хіба щоб знати коли в них завіз нового товару?)). Мені сподобалося,норкові шубки є)) до 1000 грн. Ціни звичайно зовсім не "секондові",але то нові. Казали ,що в них "бренд" швидко розбирають.

Нифка
18.10.2009, 03:19
Тільки що дізналася про оптову торгівлю стоками в м. Долина (Ів-Франківька обл.) Кажуть що всі ті наші магазинчика там закуповуються.

ти б мене розпитала я б тобі розказала :girl_crazy: (ще й не таке)
і казала я тобі в Броди треба їхати на секонд хенд, а то була сьогодні на Сихові, людей тьма, речі зношені всі, а ціни на них космічне, єдине що приглянулось і за чим йшла чоботи лижні, а так ... А в Долині справді є декілька стокових магазинчиків, про більше розпитаю-розкажу

Ассоль
18.10.2009, 12:21
Нифка, а де в Бродах є секонд-хенд?

Кольорова
18.10.2009, 13:47
У нас на Личаківській відкрили стоковий магазин. Там жахливі речі (великі, мішкуваті, страшні кольори) - а ціни як на Краківському :)

Нифка
18.10.2009, 15:09
Нифка, а де в Бродах є секонд-хенд?

по четвергах і суботах біля базару, чимось подібний на Сихівський, але ціни дешевші, речі можна класні вибрати. з останіх покупок штани лижні майже новенькі за 100 грн :)

Ланна
18.10.2009, 17:25
Знаю, що дуже багато зірок, особливо українських часто купують одяг в секонд-хендах (недавно про це передачу дивилась), і багато знайомих в мене там одягається. Але я туди навіть заходити не хочу, від того запаху, що там лунає якось трохи нудить ... ну не можу я одягати чужі речі

Нифка
18.10.2009, 17:52
той запах доречі, це запах порошку спеціального, думаєте чому він весь пахне одинаково

SOSKA
20.10.2009, 09:50
А мені цей запах дуже подобається , доречі мені привозили порошок з Італії стірає супер а запах майже схожий з тим який є у магазинчиках дешевого одягу.

LGalT
24.10.2009, 16:28
Я ставлюсь до Секонду позитивно. Купую там деколи одяг і собі ,і чоловіку. Там можна дуже пристойні речі купити за ціну ,яку навіть нема що рівняти з базарною чи магазинною тої ж якості. Тому, коли є можливість купити хорошу річ на Секонді, я за! Ну , звичайно, треба інколи походити або буває, що потрапляєш на щось таке класне, що навіть і не очікувала такого.На днях чоловіку купила дві сорочки суперові за 14 грн. Він задоволений!!!

vitalinka
29.10.2009, 15:44
ще давніше на Секондах, пам'ятаю, одягалися ті хто не мав грошей щоб купити нове.
Зараз же навпаки, багатші люди йдуть на секонди, щоб знайти щось ексклюзивне, щось оригінальне, щось якісне і фірмове!
Я за секонди, треба вміти там шукати

hrystusja
05.11.2009, 14:49
Я за те, що б часом пройтись по секондах і знайти щось ексклюзивне і не настільки дороге, а ніж купити щось на базарі, зайти в трамвай, а там восьмеро дівчат в тако му ж одягнуті!!!

nelly
19.11.2009, 14:13
А я останнім часом їжджу на хенд навпроти стрийського базару. Вибір товару дуже подобається, єдиний мінус там дуже мале приміщення, а речей багато, тому деколи аж вішак зняти важко. Крім того я мама з малою дитиною і не маю з ким її залишити, тому беру з собою і рідко можу щось класне витягнути з дитиною на руках, а з візком туди не заїдеш(нема місця). Так загалом дуже хенд люблю і маю багато речей звідти, але щось святкове там знайти важко тому приходиться деколи заходити і на південний, хоч була би моя воля я б одягалась тільки на секондах. Ну а для дітей там "рай".:girl_bye2:

Aminka
19.11.2009, 14:32
Согласна с девчонками,Хенд в наше время палочка-выручалочка особенно для детей,да и себе можно найти новые или оригинальные вещи,да и качеством намного лучше, чем на наших базарах и бутиках,а чтобы не было слышно запаха так я стираю в обыкновенном хозяйственном мыле,и запаха никакого и дезинфекция))

Top-Olya
19.11.2009, 15:35
А я згідна зЛанна (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=5903), ну неможу я там нічого купувати. Були пару раз спроби, але я напевно настільки тим всім бриджусь, що і в руки толком взяти нічого неможу, щоб розгледіти....
А ще, в мене на роботі одна дама завсєгдатайка секондів, має 150 светриків і стільки ж всякого іншого барахла, але як на мене, то я би краще мала 3-4, але нових, ще ось краще сама зв`яжу собі, або пошию.

Consuelo
19.11.2009, 15:42
У нас на Личаківській відкрили стоковий магазин.

це Ви про той, що біля магазину все від 1 грн? там ще така супер-мега вивіска з дівчиною, яка купу кульків тримає?
я власне теж його зауважила, ще й на вивісці такі фірми рекламують, думаю - супер... а зайшла і жахнулась... тісно, все справді а ля краківський, нічого оригінального і ціни дивні...

olena
19.11.2009, 16:10
Я теж за хенд,бо там часом можна натрапити на дуже пристойні речі,особливо для дріботи.Відомі марки типу Next,H&M,які в каталогах коштують не малі гроші,на хенді можна знайти за смішні гроші.

Mazerati
19.11.2009, 16:22
Я останнім часом багато речей купую на хенді. Почалось з того, що була невеличка криза з грішми, а зараз то вже переосло в спортивний інтерес ? купити щось дешеве, але цікаве. Ходжу туди через тиждень і кожен раз поввертаюсь з чимосьцікавим: то з кофтинкою, то з поясом, то з сумочкою, то з джинсиками :)

Мальва
20.11.2009, 20:08
в мене на роботі одна дама завсєгдатайка секондів, має 150 светриків і стільки ж всякого іншого барахла, але як на мене, то я би краще мала 3-4, але нових,
Є люди, які, купуючи щось, піднімають собі цим настрій, їм цікавий сам процес пошуку речі, купівлі чогось нового (для себе нового). А конче треба ту річ чи не треба, то інше питання. Як каже мій чоловік: хто на рибалку за рибою ходить?, захоплює сам процес риболовлі. За турецько-китайсько підвального пошиву барахлом не хочеться, в фірмових магазинах дуже не розженешся закуповуватися, бо дорого. Тому і йдуть на секонд так би мовити розвіятися.
Я також буває на секонд люблю зайти щось пошукати, навіть коли мені вроді нічого й не треба, а все одно цікаво виудити якийсь оригінальний екземпляр.

Радість
15.12.2009, 17:57
Знайшла сьогодні такий класний магазин! Знаходиться на Сихові, вул.Антонича. Там є багато новорічних Діснеєвських костюмів для дівчаток різного віку по 35 грн. А туфельки які класні! Тільки нашого розміру не було. Я так зрозуміла, що всі речі фірми George. Ціна за кілограм 100 грн.
Ось таке плаття я купила малій. До нього ще обруч додається.
http://s55.radikal.ru/i150/0912/bb/29e5e281332f.jpg

Gaichka
22.12.2009, 22:11
Сьогодні бачила в Планеті на Виговського візок тростинку, б.у ціна 5 700 грн :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

Пупсик
22.12.2009, 23:14
Знайшла сьогодні такий класний магазин! Знаходиться на Сихові, вул.Антонича.

а де саме?

Нікуся
22.12.2009, 23:18
Сьогодні бачила в Планеті на Виговського візок тростинку, б.у ціна 5 700 грн

певно очепятка:)

Десь на Левандівці відкрили магазин "шкари на шару". хтось знає?

Gaichka
22.12.2009, 23:30
Ні, не опечатка. Продавці казали, що то коляска якоїсь модної англійської фірми і господиня поставила таку ціну. Таке враження ніби в тому возику сама Мадонна возила діток, що вони таку ціну вгрохали :lol:
В на районі теж відкрили "шкари на шару". Багато дитячого, жіночого спортивного та чоловічого взуття. Зараз переважно там зимове і осіннє взуття стоїть. І ціни нормальни дит. чобітки нові 80-100 грн, доросле в різну ціну від 100 грн, наприклад були зимові адідаси нові 400, є різні розміри, але мого 35 не було:girl_cray: Все взуття привезене з Німеччини.

zetta
23.12.2009, 01:12
Гаїчка аде конкретніше той магазин?

viltis
23.12.2009, 10:16
ені можна писати в тему затуркана....я вже ПІВРОКУ як йду на роботу, то читаю ШАРИ НА ШАРУ, а не ШКАРИ.....сьогодні зайду подивлюсь, що там є