КПК

Показати повну версію : Фільми, які я раджу переглянути

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

zaderyshka
13.09.2011, 23:55
Раджу переглянути "Плезентвіль", фільм відносно старенький, 1998 року. З молодшими Різ Візерспун і Тобі Магваєром. Про те, як ідеальний світ може бути "чорно-білим" і що саме "неправильність" надає йому емоції та кольори. Фільм розслабляє і налаштовує на позитив.

Trumbumbulja
14.09.2011, 11:52
то там, де Ума Турман грає?!
саме так. грає вона там дійсно талановито!

zaderyshka
14.09.2011, 22:17
Фільм "Всередині себе я танцюю". Неймовірна гар акторів, чудова атмосфера, де навіть у безвиході та каліцтві є надія та любов. Раджу переглянути...
- Що ти робиш?
- Я танцюю...
-Хіба це схоже на танець?
- Всередині себе я танцюю!

Іриска
14.09.2011, 22:34
сьогодні зридалась... P.S.: I love you..... Дуже мудрий і змістовний фільм)))

Цитрина
15.09.2011, 01:56
"Твін Пікс" :dance2:
Дивитися тільки після перегляду серіалу (про нього написала у сусідній темі)! Інакше - без сенсу.
Лінч крутий. Фільм навіть якийсь зріліший вийшов після серіалу. Оскільки ті творіння - класичні, хіба про аудиторію: для любителів подумати, злякатися і знову подумати :). Якось так.

Мацьопа
15.09.2011, 10:55
Рекомендую для перегляду фільм "Головне не боятись (A little bit of Heaven)", 2011 року, драма з Кейт Хадсон в головній ролі. Дуже мене вразив цей фільм!

Michelin
15.09.2011, 22:25
Недавно переглянула фільми з моїм улюбленим актором Аль Пачіно:
"Бессонница" (оригінальний сюжет, як на мене) і "Венецианский купец" (по В. Шекспіру - фільм просто шик!)

In4a
15.09.2011, 23:58
Лінч крутий
ТАК!:yes: Я його дуже-дуже люблю.
"Mulholland Drive" - мій улюблений фільм.

Insolence
16.09.2011, 00:34
Фільм Тіля Швайгера Спокусник / Kokowääh (2011) подивилась з цікавістю, мила така комедія з елементами мелодрами.І він і його мала просто супер. Раджу і як новинку кінопрокату теж. На гуртом вже є BDRip

Мамусічка
16.09.2011, 16:23
Останнім часом подивилася три вартісних фільми:
1."Білий шум"
Втративши кохану дружину Ганну, Джонатан вирішує почати нове життя. Він переїжджає в новий будинок, перестає спілкуватися із друзями. Але один раз він одержує дивну відеокасету. Йому здається, що на касеті - повідомлення від його дружини. Поступово Джонатан починає чути її голос серед радіошумів і дізнаватися її особа в перешкодах на екрані телевізора. Вона хоче попередити чоловіка про небезпеці. Але про який? І чи Ганна це?
Мої враження: Дуже захопливий психологічний трилер, який тримає за рахунок напруженої атмосфери та лоскоче нерви. Дивилася на одному диханні. Також сподобалось те, що фільм оснований на реальній теорії такого собі феномену електронного голосу. Дуже цікава ідея та втіленння. Дивіться любителі такого жанру, але це не для слабконервових.:pardon:
2. "21 грам"
21 грам (англ. 21 Grams) — фільм мексиканського режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту 2003 року. Номінувався на два Оскара, отримав три нагороди Венеційського кінофестивалю.Фільму поєднує кілька сюжетних ліній, які розвиваються навколо наслідків автомобільної аварії.
Мої враження: Фільм спочатку здається трохи заплутаним, але насправді він дуже цілісний і глибокий змістом. Там декілька ліній героїв хитромудро зливаються в одну. Дуже, ну дуже рекомендую цей фільм. До речі цікаво, що назва фільму взята з результатів одного вченого, який важив людину до смерті і після - то назва фільму відповідає на питання скільки важить душа. Результати цих досліджень спростовані, але надають виразності ідеї і розкриття фільму.
3. "Останній подарунок"
"Джейсон, розбалуваний плейбой, що купається у грошах свого супербагатого дідуся Говарда Стівенса, але це не заважає йому ненавидіти свого благодійника. Молодий гультяй не сумнівається, що зі смертю Говарда увесь спадок миттєво перейде у його кишеню,але, покинуваши цей світ, старий залишає Джейсону несподіваний подарунок.
Юнак отримає спадок тільки якщо впорається з 12 завданнями, які для багатія з претензіями стануть величезним іспитом на межі можливого. Джейсона чекає 12 незабутніх уроків життя. Чи впорається він із найскладнішим іспитом, який придумав для нього хитрий Говард Стівенс?
Мої враження: Фільм, який вчить бути людяним, добрішим, віддавати щось, а не тільки брати. Відповідає на питання, а що ще можна подарувати такого вартісного не купляючи в дарунок нічого? Дуже хороший фільм. Можливо трішки казковий, але від того не гірший.:good:

Тетянка
17.09.2011, 02:10
"Соблазн" (Original Sin ), скачала заради Антоніо Бандераса і Анджеліни Джолі і не пошкодувала, фільм захопливий Куба, 1880 год. Молодой магнат Луис Варгас решает жениться по объявлению на молодой привлекательной особе Джулии Рассл (Анжелина Жоли). В жизни невеста оказывается еще красивей, чем на фотографии. Начинается бурный любовный роман, который совершенно неожиданно обрывается – исчезает молодая жена… Бросившись на ее поиски, Луис обнаруживает массу неожиданных подробностей из ее жизни, которые кардинально меняют его собственную жизнь…

Lady_Opium
17.09.2011, 15:16
Жизнь других (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/126196/)
але я абсолютно не розумію за що і чому Віслер не посадив їх??
фільм хороший, але Віслера дУже шкода:d25:

Kiruskin
18.09.2011, 18:06
"Останній подарунок"
Вчора також подивилися цей фільм! Дуже сподобався і мені і мужу, а йому рідко коли подобаються фільми такого жанру.

Masha555
18.09.2011, 23:08
Пол - секретний матеріал. Класна комедія

Маріка
19.09.2011, 00:29
Пол - секретний матеріал.
Особливо з українським перекладом комедія дуже класна.

Рекомендую фільм з Уілл Смитом "В погоне за счастьем". Дуже хороше кіно.
Із рецензії на нього:
Рекомендую посмотреть, всем тем кто хочет чего то добиться в жизни. В нем очень хорошо показано, то когда человека все глубже и глубже ставят на колени все вокруг, и как он не смотря ни на что находит в себе силы и каждый раз поднимается с колен и идет вперед, маленькими, маленькими шажками, но он идет, идет ради себя, своего сына и своего будущего. Он всем доказал, что они ошибались, а он смог стать КЕМ ТО.
В цьому фільмі Сміт грає із своїм сином. І грає просто чудово.

Тетянка
19.09.2011, 00:36
«Однажды преступив закон» (англ. Once Upon A Crime...) - ексцентрична комедія :) Джулиан Питерс и Фиби находят в Риме пропавшую маленькую собаку миллионерши мадам Ван Дуген и привозят её для получения выкупа в Монте-Карло. Внезапно её убивают, и они становятся главными подозреваемыми в этом преступлении. Одновременно в сюжет фильма вплетаются две американские пары — супруги Оги и Елена Мороско и американцы Нил и Мэрилин Швери (он — заядлый игроман, она — шопоголик). Местный сыщик инспектор Боннар, естественно, к концу фильма находит виновного. Фильм напичкан элементами ситуационных комедий.

Michelin
19.09.2011, 02:26
А ми з донечкою вчора подивились першу і другу частини фільму "Бетховен" - згадала своє дитинство! Тепер у нас не тільки мультфільми в репертуарі :)
Можливо, щось підскажете, кіноманочки, щоб доці пішло на ура? :)

AilataN
19.09.2011, 02:40
"Mulholland Drive" - мій улюблений фільм.
Подивилась. Класний, недокінцяпойнятий фільм. Але реально крутий.Дякую!

"Останній подарунок"
йду дивитсь.Дякую!

PrincessRapunzel
19.09.2011, 03:10
Аааааа!!! Дівчата,подивіться обов'язково "Друзі по сексу"!!!:girl_claping: Я ходила в кіно три(!) рази=))))))))) Настільки смішний фільм, суцільні позитивні емоції і дуже легенький, не напрягає психіку:girl_haha: А Джастін Тімберлейк... :girl_in_dreams: Все, тепер це мій найулюбленіший фільм!!!:girl_in_love:

Zlju4ka
19.09.2011, 04:38
Останній подарунок
щойно переглянула-шикарний фільм!!!Глибокий,змістовний,життєвий!

skarlet
19.09.2011, 05:25
Тот, кто придет / L'uomo che verrà (2009)
Фільм дуже сильний, трагічний. Досить важкий для перегляду, особливо для мам. У мене бракує слів, щоб описати враження від фільму... Тим, хто не любить плакати над сюжетом, дивитись не рекомендую.

kvVItKA
19.09.2011, 10:27
на вихідних переглянули фільм "Невірний" (The Infidel (2010)). сподобався

Kiruskin
19.09.2011, 21:57
Пол - секретний матеріал.
Також його дивилася поки муж спав. Так насміялася, дужа гарна комедія)))

ntv
20.09.2011, 14:52
Жизнь, как она есть (2010) Вчора подивились цей фільм - нічого так

Тетянка
20.09.2011, 23:33
"Друзі по сексу"
а мене щось зовсім не вразив...Доволі затасканий сюжет, все передбачувано на 3 кроки наперед...

Грильяжка
20.09.2011, 23:39
а мене щось зовсім не вразив...
і мене теж, дешеве мило як на мене

Barbie
21.09.2011, 10:14
"Ангел Платон", хороший український фільм. Дає над чим задуматись. Раджу подивитись:)

Sandoryk
22.09.2011, 13:39
Вчора дивилась "Грозовой перевал (http://tvbest.com.ua/index.php?newsid=574) / Wuthering Heights (2009)", фільм дуже сподобався, тепер обов'язково прочитаю книгу.:girl_tender:
"Грозовой перевал", роман Эмили Бронте 1847 года, зрители британского телеканала UKTV Drama назвали главной романтической книгой всех времен.

Грильяжка
22.09.2011, 13:51
Подивилась фільм "Якщо тільки"-фільм старенький 2004 року, але мене просто вразив до глибини душі

Тетянка
22.09.2011, 22:10
просто вразив до глибини душі
Підтримую, прекрасний фільм :), мене також дууже вразив..

Michelin
22.09.2011, 23:01
мене щось зовсім не вразив...
Цілком згідна...
Якщо вже дійсно хочеться посміятись від душі, так це "Притворись моей женой" з Дженіфер Аністон, легка комедія і реально смішно!

Vittoriya
22.09.2011, 23:12
Якщо вже дійсно хочеться посміятись від душі, так це "Притворись моей женой" з Дженіфер Аністон, легка комедія і реально смішно!
якщо чесно, то не бачу ніякої різниці між цим фільмом і фільмом "Друзі по сексу". Обидва фільмі-тупенькі американські комедії з дибільними жартами... Друзі по сексу я навтіь за раз додивилася, а той другий, то просто кілька разів ісдала дивитися, коли вже зовсім не було що робити і хотілося вбити час, але довго не витримувала.

Тетянка
23.09.2011, 00:12
"Цена страсти / The Ledge (2011)", драма, В ролях: Патрік Уілсон, Лів Тайлер, Захватывающий триллер с элементами психологической драмы, в котором можно прослдить две связанные сюжетные линии. Первая завязывается вокруг любовного треугольника, в котором главная героиня, добрая, нежная и чувственная натура, разрывается, не в силах сделать выбор между мужем, добропорядочным семьянином, превыше всего чтящим законы церкви, и любовником, чутким и страстным, способным дать то, чего ей так не хватало все годы в браке. Отношения становятся настолько запутанными, что в итоге приводят к трагедии.
В центре второй сюжетной линии — полицейский Холлис, который должен предотвратить непоправимое и спасти жизнь всех участников любовного треугольника.
, рекомендую..

Zlju4ka
23.09.2011, 00:37
Выкуп / Butterfly on a Wheel (2007)
Дуже гарне кіно,хоч і стареньке,але я його обожнюю передивлятись.
Нила и Эбби Уорнер идеальный брак и идеальная жизнь. Вместе с дочкой Софи они являются живым воплощением «американской мечты»... но мечты заканчиваются... Внезапно Софи похищают, и родителям не остается ничего другого, как согласиться на условия похитителя. В мгновения ока их жизнь оказывается в руках похитителя — Райана — социопата, которому, похоже, нечего терять. Они выполняют все более и более изощренные требования Райана, пока не становится ясно, что этому человеку нужны вовсе не их деньги — он жаждет полностью, кусочек за кусочком, разрушить жизнь Нила и Эбби, жизнь, которую они строили более 10 лет...

Найбільше подобається те,що такої змістовної розв"язки ніхто не чекає:)

Kiruskin
23.09.2011, 01:20
Выкуп / Butterfly on a Wheel (2007)
Так, фільм справді бомбезний. Ми також з мужом його недавно дивилися. А розв"язка взагалі... Раджу також подивитися.

Лідочка
23.09.2011, 02:08
Щойно додивилася фільм "Орел девятого легіону" - класний фільм, гарний сюжет і гра акторів класна. Мені сподобався.

natka75
23.09.2011, 23:17
Подивилась фільм "Якщо тільки"-фільм старенький 2004 року, але мене просто вразив до глибини душі

Підтримую, прекрасний фільм , мене також дууже вразив..

фільм справді заставляє задуматисядивилась сама, сплакалася

Mazerati
24.09.2011, 08:54
Раджу переглянути "Незвичайні пригоди Адель/Необычайные приключения Адель" Люка Бессона. Досить цікава казочка. Хоча, правду кажучи, фільм на любителя.
Про фільм:1912 рік. Безстрашна юна журналістка Адель Блан - Сек готова піти на все заради досягнення мети , навіть якщо для цього їй належить відправитися в Єгипет і зіткнутися з муміями всіх форм і розмірів. А в цей час Париж охоплений панікою : якимось неймовірним чином в музеї природознавства з яйця птеродактилів , вік якого налічує 136 мільйонів років , вилуплюється дитинча і починає тероризувати жителів міста . Але небезпека анітрохи не турбує Адель , готову з головою кинутися у вир самих неймовірних пригод.

Fechka
24.09.2011, 14:05
Жизнь за гранью (2009г)
http://filmix.net/uploads/posts/2010-07/thumbs/1279890653_yeavx.jpg
Дуже -Дуже раджу!!!!!! :girl_tender:

Тетянка
26.09.2011, 00:05
«Плутовство» / «Хвост виляет собакой» / «Виляя собакой» (англ. Wag the Dog) - цікавий фільм :) http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D1%83%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%82%D 0%B2%D0%BE

nalia
26.09.2011, 02:10
Щойно закінчили перегляд фільму "Добича". Дуже цікаво дивитися, як розвивається сюжет.Рекомендую.

zaderyshka
26.09.2011, 11:21
Подивилась фільм "27 весіль", нічого екстраоригінального, стандартний сценарій, але дивитись приємно і навіть цікаво, така собі не дуже тупа комедія-мелодрама. Принаймні я насміялась і навіть розчулилась місцями.

Мамусічка
26.09.2011, 16:34
Наполегливо рекомендую:
1. "Соціальна мережа"( про творців фейсбуку)
2. "Чесна куртизанка"(Кохання. Вибір. Мистецтво бути жінкою)
3. "Список Шиндлера"(Бомбезно вартісний! Хоч триває три години. Плакала і плакала. Дуже глибокий.Змушує про багато що подумати.)
Хотілося розписати, які гарні фільми, але дефіцит часу. Тому - подивіться самі і переконайтеся, що вони дійсно вартісні! Краще раз побачити - ніж сто раз почути)

mrochkizm
26.09.2011, 16:39
Наполегливо рекомендую:
1. "Соціальна мережа"( про творців фейсбуку)
2. "Чесна куртизанка"(Кохання. Вибір. Мистецтво бути жінкою)
3. "Список Шиндлера"(Бомбезно вартісний! Хоч триває три години. Плакала і плакала. Дуже глибокий.Змушує про багато що подумати.)
Всі ці фільми справді дуже класні! "Чесна куртизанка" дуже гарно зняте кіно, передано колорит епохи, "Соціальна мережа" теж цікава, а "Список Шиндлера" без сліз неможливо додивитися. Теж рекомендую!

Zlju4ka
27.09.2011, 02:53
"27 весіль",
гарний фільмец,легкий ненав"язливий.

галичанка
27.09.2011, 16:18
Подивилась рекомендований вами фільм "Подержанные львы". Дуже сподобався, добрий, цікавий, і є над чим задуматися, дякую!:girl_smile:

Маріка
27.09.2011, 22:23
Подивилась рекомендований вами фільм "Подержанные львы".
А я коли хочу щось подивитися, то зразу йду сюди дивитися, що дівчата рекомендують. От і зараз буду "Подержанные львы" дивитися

zaderyshka
27.09.2011, 22:50
рекомендований вами фільм "Подержанные львы"
І я колись переглядала, не справив на мене дуже позитивного враження, але і негативних моментів знайти не можу. Хоча може бути, що то вада перекладу, бо дивилась з поганою озвучкою.

хельга
27.09.2011, 23:20
А я коли хочу щось подивитися, то зразу йду сюди дивитися, що дівчата рекомендують. От і зараз буду "Подержанные львы" дивитися
От і я вже відшукала цей фільм. На днях подивлюсь. Тим більше, знайшла у вігуках про цей фільм рекомендацію на фільм "Крупная рыба" - цікавий, неординарний, з глибоким змістом фільм. Рекомендую любителям некомерційного кіно.

Маріка
28.09.2011, 00:29
От і я вже відшукала цей фільм. На днях подивлюсь.
Тільки що подивилась. Дуже гарний добрий фільм. Давно вже не бачила таких фільмів. Дивіться - не пожалкуєте.

Vероніка
28.09.2011, 18:51
Документальне кіно " Земля: Біографія Планети " - досить цікаве пізнавальне кіно, зовсім не нудне, як деякі наукові випуски, доступна мова і сприйняття.
Можна тут подивитись http://my-hit.ru/film/14771/online

Ще радять мені драму "Король острова Диявола ", хто дивився ?

Іриска
29.09.2011, 11:53
"Цена страсти" (http://www.ex.ua/view/9960399?r=2,23775) драма, з Лів Тайлер... гарна гра акторів, цікавий сюжет, без хеппі енду... варто подивитись

Kiruskin
29.09.2011, 15:34
без хеппі енду...
А я як дивилася, то так надіялася, що буде хеппі енд... Але фільм всеодно варто подивитися)

kineret
29.09.2011, 16:33
Дуже сподобались мені ці 2 фільми: "Tylko mnie kochaj" та "A Walk to Remember", бачила їх 10 раз, як то кажуть, і все рівно при кожному перегляді не могла відірватись від екрану. А з "останніх" комедій (вони кількарічної давності) подобаються "День радио", "День выборов" та "О чем говорят мужчины". Ото як настрою зовсім нема, люба з цих комедій іде в рух.

zaderyshka
29.09.2011, 20:36
гарна гра акторів, цікавий сюжет, без хеппі енду
ааааааа, народ ну хоч не спойліть:girl_nea:

Michelin
30.09.2011, 21:38
Згадала, що років три назад дивилась фільм "Чорна книга" - про 2-гу світову війну, тема євреїв... Я в захопленні від таких фільмів, не пошкодуєте!

Nastynya
01.10.2011, 00:27
щойно додивилась фільм Соблазн, сплакалась страшенното я дуже вразлива,та ще й пмсраджу подивитися

Marigold
02.10.2011, 11:18
А ми нарешті попали на Аватар в IMAX. Оце дійсно воно. Фільм бачила раніше - мені дуже сподобався. А в IMAX - це просто бомба. Раджу! чекали ми того моменту 2 роки і таки дочекались

innamorata
03.10.2011, 15:32
А я нещодавно вкотре переглянула фільм "Секретаріат". Любителям коней та фільмів на реальних подіях - раджу. Обожнюю такі фільми.

LILY
05.10.2011, 02:44
"Три метра над небом" 2010р. готова той фільм дивитись і дивитись......а головний актор...умммм,його очі то капець...))))

Bambook
05.10.2011, 14:33
Спокусник (Kokovaah) з Тілем Швайгером.
Трохи наївна, але дуже добра і мила неамериканська комедія...

Vероніка
05.10.2011, 20:43
Як завжди, дякую дівчатам за " Цену страсти ", так проникливо і життєво !
Подивились "Секс по дружбі" - досить легкий і кумедний фільм. Раджу дивитись з коханим, якось особливо сприймається. :girl_crazy:

Girl from another lift
05.10.2011, 23:39
Недавно дивилась "Останній поцілунок"-хороший фільм про цінність стосунків,а ще весела романтична комедія "План Б":y:

Тетянка
06.10.2011, 00:11
Трохи наївна
я б сказала, що дуууже наївна, на Тіля не схоже, тим більше, що він же й режисер. Багато пробілів і нестиковочок, ну але то таке, загалом враження нормальні.

Divchyna vesna
06.10.2011, 15:05
Подобається Кустуріца. Раджу "Андеграунд", "Чорна кішка, білий кіт" та "Заповіт". І поплакати, і посміятися.

Marigold
06.10.2011, 22:08
"Чорна кішка, білий кіт" та "Заповіт"

спочатку воно мені теж якесь таке дивне видавалось, а потім засмакувало. Але все ж я б казала то на "любітєля"

Тетянка
07.10.2011, 00:17
"Чорна кішка, білий кіт"
мені дуже сподобалось, в Кустуріци всі фільми на любітєля, але подобається цей режисер :)

skarlet
07.10.2011, 04:52
Безымянная - одна женщина в Берлине / Anonyma - Eine Frau in Berlin (2008)

В основу сценария положен дневник немецкой журналистки Марты Хиллерс, который она начала вести в берлинском бомбоубежище 20 апреля 1945 года ...

Перемога очима переможених. Дуже сподобався цей фільм.

mrochkizm
07.10.2011, 09:34
Anonyma - Eine Frau in Berlin (2008)
О, я його скачала недавно! Якраз думала, чи дивитися варто.
Тепер подивлюся:)

Virchuk
07.10.2011, 10:04
А я за рекомендацією скачала "Метелик на колесі", сподобався фільм і розвязка повчальна. Чоловіка фільм заінтригував, переживав за головного героя спершу (чоловіка, у якого викрали доньку), а потім сказав, що мало дружина його наказала... Давно я таких фільмів не бачила.

Lady_Opium
07.10.2011, 13:52
Чого хочуть жіночки (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/880/)
фільм, звісно, не фонтан, але разок глянути можна (Мел Гібсон так чудесно танцює:))

Лідочка
07.10.2011, 14:10
"Три метра над небом" 2010р. готова той фільм дивитись і дивитись......а головний актор...умммм,його очі то капець...))))
100% Такий хлопака будь-яку дівчину з розуму зведе:)
Такі щирі і сильні почуття, така пристрасть, якось аж згадалося як то в нас з чоловіком було на початку - таке безтурботне і безоглядне кохання. Ото подивилася і пішла до муже приставати:girl_tender:

skarlet
08.10.2011, 02:04
"Якщо тільки"

Выкуп / Butterfly on a Wheel

Цена страсти / The Ledge (2011)

- усі ці фільми хороші та варті перегляду.

Girl from another lift
08.10.2011, 13:52
Вчора дивилась "Lucky You" (2007)...хороший:girl_tender:

Kiruskin
09.10.2011, 01:31
"Пам"ять" і "Синдром Франкенштейна". Важкі фільми і не для слабонєрвних!) Нам з мужом сподобалися)

Yarmila
09.10.2011, 20:54
Смурфики! дуже класне дитяче кіно для тих хто любить дитинство і посміятись)

Michelin
09.10.2011, 21:26
Девушка с татуировкой дракона - цікавий і захоплюючий детектив, тримає в напруженні до кінця фільму. Дивлась вже давніше, люблю такі сюжети...

Virchuk
09.10.2011, 21:56
"Бобер", є над чим подумати.
Мел Гібсон гарно зіграв.

kineret
10.10.2011, 00:29
Подивилась фільм "Ліпучка" (Flypaper). Сподобалось, як головний герой використовуючи уважність і логіку складає весь ланцюжок подій докупи. Але як на мене там забагато "стрілянини" (хоча, мені сказали. що то я не поняла приколу, то мало було смішно) :unknown::unknown::unknown: Можливо і не зрозуміла

zaderyshka
10.10.2011, 16:45
"Мамусі застрягли на Марсі". Загалом, нічого так. Трошки сміху, трошки драматизму і всього іншого. Єдине, що мені не сподобалось це графіка, якось воно сильно натурально, от звикла я до мальованих мультиків, або принаймні з графікою більш мультяшною. Тому видається мені це або недоопрацьованим кіно, або перепрацьованим мультиком, але то швидше я від надлишку фільмів "бішуся з жиру". А загалом, рекомендую, сюжет хороший.

innamorata
10.10.2011, 16:50
фільм, звісно, не фонтан, але разок глянути можна (Мел Гібсон так чудесно танцює)
це напевно один з моїх улюблених.... нє, таки улюблений фільм. як тільки якась депресія чи просто поганий настрій, завжди його переглядаю, навіть фрагментами. Ну дуже він мені подобається і, що цікаво, не набридає, хоча, як то кажуть, на вкус и цвет фломастеры разные... :unknown::unknown:

TUCR
11.10.2011, 14:49
а я дуже люблю фільми "Дом у озера", "Послання в бутилці"

ola-lyola
11.10.2011, 15:13
Маловідомий фільм з Анджеліною Джолі - "ЇЇ серце" трохи документальний, заснований на реальних подіях

zaderyshka
12.10.2011, 04:09
Фільм "Життя як воно є". Просто кльовий фільм. Те, що він янківський відразу ставить на ньому певний відбиток, але він все одно кльовий. Добрий, кумедний і емоційний.
Холли Беренсон — набирающий обороты поставщик продуктов питания, Эрик Мессер — многообещающий директор спортивной сети. После рокового первого свидания единственное, что у них теперь общее, — это ненависть друг к другу и любовь к крестнице Софи. Но когда внезапно они становятся единственными, кто остается у Софи, Холли и Мессер вынуждены забыть о собственных несовпадениях. В попытке состыковать карьерные амбиции и несхожие планы досуга им всё-таки придется найти хоть что-то их объединяющее, ведь отныне им предстоит поселиться под одной крышей.

lapocka
12.10.2011, 17:16
Кілька днів тому подивилась фільм "Шлях" (The Way (2010)) режисер Эмилио Эстевез.
Американский доктор приезжает во Французские Пиренеи для того, чтобы забрать останки своего сына, погибшего в шторм в самом начале паломничества по Пути Святого Иакова (The Camino de Santiago). Движимый глубочайшей печалью и стремлением узнать получше погибшего сына, с которым у него давно уже не было взаимопонимания, он решает пройти этот Путь за сына, оставив за спиной свою благоустроенную размеренную жизнь в Калифорнии.
Рекомендую переглянути, не пошкодуєте:)

Zlju4ka
12.10.2011, 21:03
"Життя як воно є". Просто кльовий фільм
Суперовий фільм.Я все за нього хтіла написати,але назву забула-дуже класний фільм:))

OxankaF
13.10.2011, 00:42
дуже-дуже раджу до перегляду фільм В чужом ряду / Changing Lanes (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/632/).

zaderyshka
13.10.2011, 02:30
"Один день". Час не втратите. Не сопливий, а просто гарний фільм.
Також рекомендую кінко "Русалка", така собі дууже специфічна обробка Андерсенівської "Русалочки". Не зовсім про любов, не зовсім про життя.

zachida
13.10.2011, 10:50
Також рекомендую кінко "Русалка"...

Який саме, за який рік?

zaderyshka
13.10.2011, 10:57
Який саме, за який рік
2007 р. країна виробництва - Росія.
лиса — хроническая неудачница. Но в одном ей сказочно повезло — Алиса умеет говорить с морем и обладает даром влиять на происходящие в мире события. Достигнув 18-летия, Алиса решает попытать счастья в Москве. В столице Алису поджидают новые неприятности и первая в жизни влюбленность… без взаимности.

Могут ли волшебные способности Алисы помочь ей завладеть сердцем Саши, или она вновь потерпит неудачу?

Lady_Opium
13.10.2011, 21:58
Пробудження (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/2950/)
цікавий фільм, дуже цікавий Робін Вільямс

Abraira
14.10.2011, 20:11
Гітара (http://www.ex.ua/view/1675936)
Фільм надзвичайний, я була під враженням! дуже раджу, особливо людям, у котрих зараз важкий час.
Однажды жизнь молодой женщины резко меняется, ей ставят смертельный диагноз. Её увольняют с работы, бойфренд бросает её. Жить ей остаётся всего два месяца, и она отбрасывает всякую осторожность пытаясь осуществить напоследок всё то, о чём когда-то мечтала.

Lady_Opium
15.10.2011, 00:51
Осінь - трохи неповноцінний сезон, в голові вже звучить новорічна музика, тому Поганий Санта (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/1828/):girl_crazy:

zaderyshka
15.10.2011, 02:28
Рекомендую фільм Тріщини (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/406196/) досить тонка драма про взаємовідносини та ідеал. Чи завжди він відповідає тим властивостям, які йому надають оточуючі.

Грильяжка
16.10.2011, 01:32
Подивилась "Води слонам" і просто в захваті

Chortenia
16.10.2011, 01:52
Мені сподобався "Небесный суд". Хотілося б, щоб це був повноцінний серіал. Ну хоча б 1 сезончик.

Fistawka
16.10.2011, 13:06
"Один день"
Вчора подивилась. Гарний фільм. Варто глянути...має мораль.

"Води слонам"
Також фільм суперовий. Мені наприклад важко дивитись такі фільми, де катують тварин. В якийсь момент хотіла вимкнути, але додивилась і не жалкую:)

Рекомендую фільм "Головне - не боятися" з Кейт Хадсон.
Трагікомедія, що розповідає про любовні стосунки між смертельно хворою на рак 30-річною красунею і її лікуючим лікарем-онкологом.

zetta
16.10.2011, 14:23
"Води слонам" і просто в захваті
мені чомусь той фільм звичайний, не вразив.
я-Сем сподобався.

Virchuk
16.10.2011, 14:41
подивились " Біжи, товстун, біжи" :) Веселе, не напряжне кіно :) Як сказава мій чоловік - тонкий англійський гумор, хоч як на мене то просто не так брутально як у американців:)

Тигренятко
16.10.2011, 19:56
чесно кажучи, після однієї події в житті я не можу плакати через фільм, а от ридати коли дивлюсь мультик, так будь ласка, і так 11 років. Але "One day" ревіла . Такий фільм, коли в кінці, кожну секунду думаєш, що от-от герой прокинеться і все буде гуд. Фільм вразив рекомендую. Направду.

Olka Sherolka
17.10.2011, 00:37
Тільки що переглянула фільм "Зараза" - суперове кінушко! Ще коли я вперше почула про цю стрічку і акторів, які зіграли у ній, здивувалася - як вдалося стількох першокласних акторівМэтт Дэймон (Matt Damon)
Марион Котийяр (Marion Cotillard)
Кейт Уинслет (Kate Winslet)
Гвинет Пэлтроу (Gwyneth Paltrow)
Лоренс Фишбёрн (Laurence Fishburne)
Джуд Лоу (Jude Law)
Брайан Крэнстон (Bryan Cranston)
Дженнифер Эль (Jennifer Ehle)
Джон Хоукс (John Hawkes)
Санаа Лэтэн (Sanaa Lathan) зібрати у стрічці на таку вже трохи заїзджену тему епідемії? Щоправда попередні стрічки на цю ж тему часто були із зомбі на передньому плані, а тут - ні. Хоча спочатку я все ж чекала й такого повороту сюжету :) Та і зазвичай для стрічок такого типу обирають акторів із не надто знаною зонішністю, щоб створити ілюзію реальності, а з відомими акторами цього нібито не досягнеш...Але! Талант не проп'єш :) це я до того що хоч практично кожна з головних ролей (а їх було не одна і не дві) була зіграна знаменитими акторами, але зіграно було дійсно майстерно й без жодного нальоту "голівудськості", так що здавались герої дуже реалістичними, а їх емоції - щирими. А щодо сюжету - дійсно страшно усвідомлювати що все це не таке вже й далеке від правди, особливо згадуючи не таку давню паніку довкола свинячого грипу. І окреме слово щодо музичного супроводу - дуже органічно підібрані композиції, після перегляду захотілося скачати собі весь саунтрек :) Так що рекомендую!

Lady_Opium
17.10.2011, 22:03
Гітара
Фільм надзвичайний, я була під враженням! дуже раджу, особливо людям, у котрих зараз важкий час.
справді гарний фільм, і акторка мені дуже сподобалось, але кінець -:suicide:
вони б ще зняли, що у всьому мирі настав мир і тп і тд

Lady_Opium
19.10.2011, 20:20
Великий Лєбовскі (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/555/)
килим справді задавав стиль усій кімнаті:girl_crazy:

sofka08
20.10.2011, 23:40
ось цей фільм дівчатам точно сподобається:
I Don't Know How She Does It \ Я не знаю, как она делает это
легкий і веселий,мені особисто настрій підняв!

Зорянівонька
20.10.2011, 23:45
ось цей фільм дівчатам точно сподобається:
I Don't Know How She Does It
якраз в гілці про новинки кіно його критикували:)

Virchuk
21.10.2011, 01:02
а я за порадами форумчанок вкотре переглянула фільм, і не один :)
Отже, велике спасибі за "Спокусника", направду миле кіно, нічого воно не наївне. Добре, позитивне, з мораллю, відноситься до тих фільмів, які можна дивитись і вдруге :)
А от "Три метри над землею" навряд чи подивлюсь ще раз. Актор справжній красень, але фільм якийсь надто "страсний", в плані того, що там одні емоції, і добре зробила Барбі (чи Бабі?), що обрала собі іншого кавалера. З такими "страстями" і агресією стосунки не побудуєш.
А ще ми переглянули "Нестерпних босів", посміятись можна, але за версту чути "американщину"....

Taska
21.10.2011, 11:06
дуже рекомендую фільм "Меланхолія", нетипове і дуже ефектне
ще вчора дивилась "99 франків" за однойменною книжкою Бегбеде - отримала масу задоволення

Holly
22.10.2011, 00:23
Фільм надзвичайний, я була під враженням!Супер фільм, щойно переглянули із свекрухою :)

Gajka
22.10.2011, 00:30
Щойно дивилася "ЇЇ серце", перед тим "Загадай бажання". Обидва російські, мені просто супер.

LoveIzabella
22.10.2011, 01:28
О! Хотіла поділитись враженнямивід недавнього перегляду одного з найкращих фільмів за останні пів року, що дивилася. Це - "Опівночі в Парижі". Ходила в кінотеатр сама, отримала величезну масу задоволення!!! Чесно! Всім раджу, хто любить мистецтво і вміє бачити прихований підтекст у фільмах; він там неабиякий:girl_wink:

Тетянка
22.10.2011, 19:10
I Don't Know How She Does It \ Я не знаю, как она делает это
легкий і веселий,мені особисто настрій підняв!
мені сподобався, але на мене швидше сум нагнав, бо дійсно дуже важко знайти золоту серединку, якщо ти не домогосподарка за покликанням...

Finya
23.10.2011, 01:08
"Емос і Ендрю". Насолоджуюся кожною хвилиною)) Смішно неймовірно, чудові актори. В тому фільмі колись я вперше побачила Ніколаса Кейджа. І вразив він мою ніжну душу так, що нема доси неперевершенішого красавця для мене))

Lady_Opium
23.10.2011, 01:40
Престиж (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/195334/)
класний фільм, ще радять схожий на нього Ілюзіоніст - певно сьогодні дивитимусь:)

zhabusya
23.10.2011, 01:50
"реальна сталь"- легкий, родинний, веселий фільм. Сподобався маленький актор).Шкода що не в 3D а так позитивні емоції після перегдяду.

---------- Додано в 21:50 ---------- Попередній допис був написаний в 21:48 ----------

ще вчора дивилась "99 франків" за однойменною книжкою Бегбеде - отримала масу задоволення
а я під час фільму заснула) книжка як на мене як завжди краще ніж екранізація.

mrochkizm
23.10.2011, 02:00
класний фільм, ще радять схожий на нього Ілюзіоніст - певно сьогодні дивитимусь
Від обох фільмів я у захваті.
Дуже подобається, що гарно передана історична атмосфера. Хороші фокуси. Любов у сюжетній лінії. Напруга. Всі компоненти вдалого фільму:)

zaderyshka
23.10.2011, 12:32
Мені сподобався більше Ілюзіоніст, ніж Престиж, хоча в Престижі сюжетна лінія значно заплутаніша і менш сопливо-романтична. Однак, з суто власних міркувань віддаю перевагу Ілюзіоністу. Хоча люди, які дивились спершу Престиж, а тоді Ілюзіоніста казали, що Престиж значно кращий. Не сперечатимусь, бо обидва фільми таки варті уваги. Саунд трек до Ілюзіоніста просто шикарний, вже котрий рік не можу наслухатись.

Тетянка
23.10.2011, 17:24
Вже старі фільми, але веселі "1 ч. "Рецепт від бідності", 2 ч. "Це правда, якщо я обманюю", рекомендую.

TUCR
23.10.2011, 17:59
А я вчора випадково включила фільм про монахинь "История монахини"з Одри Хепберн, думала що не буду дивитись, але фільм супер, навіть поплакала трошки, правда думала закінчення якесь краще буде.
Дочь бельгийского хирурга (Одри Хепберн), хотела быть медсестрой, чтобы помогать лечить туземцев в Конго. Но для этого она должна была стать монахиней. Пройдя через все строгости и ограничения монастыря, она становится сестрой Люк и поступает в школу для изучения медицины. Начав практику в психиатрической больнице, девушка подвергается серьезным испытаниям со стороны не уравновешенных пациентов. Проходят дни и в конце концов она едет в Конго, но вместо лечения темнокожих туземцев ее направляют в госпиталь для европейцев. Там сестра знакомится с суровым доктором Фортуна™ (Питер Финч), хирургом, посвятившим своему делу всю жизнь. После общения с этим гениальным врачом Люк понимает, в чем состоит ее истинный человеческий долг, и отдает все свои силы ради спасения жизни людей...

Тетянка
23.10.2011, 21:29
"7 років в Тибеті" - дуже сподобався. Генрих Харрер, офицер Рейха, человек, у которого было все - успех, красота, известность. Но ему было мало земной славы. Оставив дома беременную жену, он отправляется на покорение самого неприступного пика в Гималаях. Этот подвиг должен увековечить его имя. Однако впереди его ждет не успешное восхождение, а смертельная опасность, вражеский плен, долгие скитания… Наконец он добирается до таинственного тибетского города Лхаса, где ему предстоит провести долгих семь лет, и где молодой Далай Лама делает его своим приближенным. И здесь, в стране, лежащей за границами цивилизации, ему придется пережить события, которые навсегда изменят его жизнь…

Zlju4ka
23.10.2011, 22:26
Я певно вже здуріла наніц:),бо передивляюсь серіал "Дикий ангел",неспала дві ночі зовсім-осилила вже 140серій:)ще 130 і фініш:))))))

Machaon
24.10.2011, 16:10
Раджу подивитись фільм "Ціна пристрасті". Глибокий і цікавий фільм. Жанр - мелодрама. Залишає враження.

poputochka
24.10.2011, 21:36
фільм "Ціна пристрасті"
Прочитала тут багато схвальних відгуків, вирішила подивитись, але мене фільм чомусь не зачепив. Не побачила я там тої глибини, такої пристрасті, такого кохання, заради якого вартувало б померти... Так, "просто встретились два одиночества"...Як на мене, досить сумний фільм, який під поганий настрій краще не дивитись.

apelsyn
25.10.2011, 10:48
З останніх переглянутих мною фільмів раджу:
"Набережна Орфевр, 36"(2004)- цікавий детектив, люблю французькі фільми.
В Париже вот уже несколько месяцев хозяйничает банда неуловимых и опасных преступников. Чуть ли не каждый день они умудряются совершать нападения на хорошо охраняемые инкассаторские машины, и каждый раз выходят сухими из воды.

У двух талантливых и амбициозных полицейских — Лео Вринкса, начальника Отдела по борьбе с бандитизмом, и Дэниса Клейна, главы Отдела по борьбе с организованной преступностью, появляется реальный шанс подняться по служебной лестнице. Шеф полиции Роберт Манчини, их добрый друг, ставит им следующее условие: тот, кто сумеет разоружить банду налетчиков, станет Шефом полиции знаменитого Управления по адресу Набережная Орфевр, 36. Между двумя суперполицейскими разворачивается настоящая борьба.

Бывшие друзья, а ныне непримиримые враги, испытывают разногласия буквально во всем — начиная от методов поимки преступников и заканчивая выбором подчиненных. Кроме того, вот уже много лет между ними стоит прекрасная женщина Камилль Вринкс. А если дело касается женщины, то компромиссов быть не может!
"Август Раш"(2007) - добрий позитивний фільм, навіть всплакнула.
Молодой харизматичный ирландский гитарист и американская виолончелистка из престижной семьи полюбили друг друга. После волшебной встречи в Нью-Йорке, обстоятельства оказываются сильнее их и они вынуждены расстаться. Родившийся ребёнок, Август Раш, по столь же несчастливому стечению обстоятельств оказывается в одном из нью-Йоркских приютов.

Двенадцать лет спустя Август Раш, необыкновенно талантливый для своего возраста музыкант, отчаянно стремится найти своих родителей.

Единственной возможностью для этого он считает свою музыку — юный музыкант верит, что если он будет играть его родители смогут узнать и найти его по музыке. Теперь, опекаемый загадочным незнакомцем, он играет на улицах Нью-Йорка и пытается найти родителей, которых он никогда не видел, с помощью своего исключительного музыкального дара.
"Серпико"(1973) - на реальних подіях. Молодого АльПачіно не впізнати
В основу сюжета положена реальная история нью-йоркского полицейского, который обнаруживает, что в его работе понятия честь и честность не являются обязательными. Он стойко переносит презрение и плохое отношение к себе со стороны других полицейских, стараясь честно выполнять свою работу.

Lady_Opium
25.10.2011, 20:29
Ілюзіоніста (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/102198/) не варта порівнювати з Престижем;)
вони різні, хоча й обидва - добрі
правда, якби я була режисером чи принаймі помічником сценариста, я б не робила такої стрімкої і солодкої кінцівки:)

Un.Known
25.10.2011, 20:38
фільм Соблазн
Якщо Ви про Original Sin - то це один з моїх найулюбленіших, дивилась разів десять, не перебільшую.
А ще є старий кавалок The Game, вельми повчальний.

Lady_Opium
25.10.2011, 20:45
Червоний дракон (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/798/)
не знаю чи цей фільм вважається крутим серед любителів трилерів, але мені було реально страшно:)

Lady_Opium
27.10.2011, 20:23
Меланхолія (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/484488/)
якщо намагатись охарактеризувати фільм одним словом - то ним напевне буде "ідіотський":pardon:
але тим не менше, привабливий і водночас відштовхуючий
дУже сильно сподобалась картинка, так ще треба вміти знімати:girl_claping:

ylisovych
28.10.2011, 16:59
раджу переглянути Мушкетери, о ці нові, що зараз йде в кінотеатрах,
хороший фільм Мізері, правда старенький
Секс по дружбі, я аж плакала....

Lady_Opium
28.10.2011, 21:30
Йолкі (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/493768/)
простий милий російський фільм про новий рік
під новорічний настрій пішов:)

Holly
28.10.2011, 22:44
Яскрава зірка (2009) я досі під враженнями, емоції переповняють. Таке чисте, справжнє, ніжне кохання. Рекомендую.

Heureuse
29.10.2011, 11:46
за рекомендацією наших дівчат подивилась "Життя як воно є"
справді дуже хороший фільм- позитивний і щирий...

agalinka
29.10.2011, 15:49
"Один день" гарний фільм, але не люблю коли так закінчується.

Nataljchuk
29.10.2011, 16:09
Дівчатка порадьте хороший, смішний фільм кінокомедію. Дякую

kristina
29.10.2011, 23:36
зараз транслюють по новому каналі Дежавю.хороший фільм, старенький правда, кінець неочікуваний, пару разів його дивилась.

Агент Бюро по контролю за алкоголем, табаком и огнестрельным оружием Дуг Карлин расследует взрыв пассажирского парома в Новом Орлеане, повлекший за собой гибель более пятисот людей. В ходе расследования его внимание привлекает одна из жертв, девушка по имени Клэр — возможно, ее убили непосредственно перед взрывом и эта смерть связана с подготовкой теракта. Пытаясь понять, что Клэр делала накануне, Дуг никак не может избавиться от ощущения, что уже встречался с этой девушкой,разговаривал с ней и даже был у нее в гостях.

хто не бачив гляньте

ola-lyola
29.10.2011, 23:41
зараз транслюють по новому каналі Дежавю.хороший фільм
Кльовий фільм і розвязка неочікувана! А ще подабається актор Дензел Вашингтон

Тетянка
30.10.2011, 01:29
"Це безглузде кохання /Crazy, Stupid, Love" - дуже сподобався. Спочатку чоловік не хотів зі мною дивитись його, а потім як все закрутилось! Кінець взагалі такий закручений :).

Zlju4ka
30.10.2011, 03:12
Класний фільмец:Ніколи не говори "прощавай"..нині переглянула..смішний,душевний індійський:)

Kasia
30.10.2011, 22:09
"Разрисованая вуаль". Наомі Уотс.

Пупсик
30.10.2011, 22:41
"Разрисованая вуаль". Наомі Уотс

Підтримую! Дуже довго була під враженням.

mrochkizm
30.10.2011, 22:42
"Разрисованая вуаль". Наомі Уотс.

Дуже довго була під враженням.
ДІвчата, про що то кіно?

Пупсик
30.10.2011, 22:47
«Разрисованная вуаль» (англ. The Painted Veil) — экранизация одноимённого романа британского писателя Сомерсета Моэма, вышедшая на экраны в конце 2006 года. Главные роли в нём исполнили Эдвард Нортон и Наоми Уоттс.
а про що краще не читати, а дивитись. Повір, фільм вартісний

zaderyshka
30.10.2011, 22:49
про що то кіно
мінімальний спойлер, тому в офтопдуууууже кльове кіно, про лікаря і його невірну жону, з якою їдуть рятувати народ від епідемії холери. Вона розчарована невдалим романом, який крутила за спиною мужа, а він злобний на жону. В екстремальних умовах життя вони пізнають багато чого нового одне в одному.

Тетянка
30.10.2011, 22:50
І я дуже рекомендую цей фільм - теж довго була під враженням :).

Kasia
30.10.2011, 23:54
як на мене, фільм про життєві цінності. і давно забуту людьми - благородність.

Тетянка
31.10.2011, 00:34
"Екс -коханець" Він ніколи не ходив на роботу. Навіщо? Дружина - успішна бізнесвумен, заробляє дуже навіть пристойно. Але несподівана звістка про її вагітність примушує хронічного неробу різко поміняти спосіб життя і поклопотатися про заробіток. Не знайшовши посади за допомогою агентств по працевлаштуванню, він, вимушений влаштуватися на роботу до власного тестя, що, напевно, спричинить за собою масу казусів і непорозумінь., мене повеселив :).

cuxivchanka
01.11.2011, 01:34
Раджу подивитись Лекарство для бабушки (2011)
Софія вчиться в московському університеті на філолога, вона скромна і соромлива, і увесь свій час проводить за книжками. Одного разу в Соню закохується молодий підприємець Євгеній, вона навіть не припускала що такий хлопець як він може звернути на неї увагу. Дізнавшись про це, колишня дівчина Євгенія, всіляко намагається розлучити коханих...

Vероніка
01.11.2011, 18:15
За тиждень передивилась кілька 2009 р., тож рекомендую
"Агора" з Рейчел Вайс - події у Єгипті 5 ст. н.е., межрелігійні війни, астрономія, і Любов.
"Коко до Шанель" з Одрі Тоту, про молодість і становлення всесвітньо визнаної особистості.
"Дружина мандрівника у часі" з Еріком Бана і Рейчел Макадамс - фантастична мелодрама, назва фільма говорить сама за себе. :girl_wink:

Peppy
01.11.2011, 18:40
А я в захваті від фільму "Чорний лебідь"! Надзвичайно чуттєво, драматично...Ех! Дивилася вже двічі! Наталі Портман прекрасно зіграла!

malunka
02.11.2011, 17:08
Раджу подивитися хто не бачив "Сніданок у Тіффані" , класика американсько кіно, Нью-Йорк 60-х років!
Ох, Одри Хепберн все ж таки така красуня...
Вчора була ввечері одна, передивился цей фільм і отримала купу задоволення!

romawka
02.11.2011, 18:32
Вчора дивилися Ларго Вінч 1 і 2 частину досить цікавий сюжет, вартує подивитись!

Zlju4ka
02.11.2011, 21:12
Агора"

"Сніданок у Тіффані"
Дуже класні фільми.

Holly
03.11.2011, 10:54
Разрисованая вуальвчора з чоловіком до першої ночі дивились. Надзвичайний фільм.

cydulkina
04.11.2011, 02:17
А мені з останніх сподобався "Води слонам"... а ще хороший фільм "Дом Солнца", чесно :)

Smurfik
04.11.2011, 02:24
Я рекомендую фшльм "Хатико: верный друг" з Рiчардом Гiром. Дуже зворушлива iсторiя собачої вiрностi. Раджу подивитися цей фiльм разом з дiтьми.

landscape
04.11.2011, 02:41
Щойно закінчила дивитись "Разрисованая вуаль", проплакала майже весь фільм, враження залишаться надовго. Достойний оскара. Дівчата дякую що порадили.

Holly
04.11.2011, 10:24
Вчора дивились з чоловіком "Балетные туфельки". Класний фільм.

Virchuk
04.11.2011, 14:00
А ми подивились з чоловік ще один фільм з "тонким англійським гумором" - "Тіпа круті поліцейські". Смішно:) Висміяли тупі американські комедії :girl_yes:

Mаrsela
04.11.2011, 22:56
Дівчатка порадьте кіно для сліз і роздумів.Типу "Розмальована вуаль"(супер кіно але я його бачила).Дуже треба...:(

Holly
05.11.2011, 00:13
Типу "Розмальована вуаль"Подивіться "Яскрава зірка"

zaderyshka
05.11.2011, 17:10
Далеко по сусідству (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/466649/)
Фільм напевно буде цікавий і близький багатьом. Часто так хочеться опинитись в минулому з теперішніми знаннями, тоді і звичайні побутові речі були радісними, мамині зауваження - вартісними, а страхи - несуттєвими.
Просто гарний фільм, часом навіть просльозилась. А ще дуже сподобалась гра головного героя Лео Леграна, файний хлопачка.

malunka
05.11.2011, 20:22
zaderyshka, подивилася фільм "Далеко по сусідству",
мені дуже і дуже сподобався, дійсно заставив задуматися над плинністю часу і над тим, як ми його не цінуємо, а ще згадати дитинство, правда, потрібно дивитися під певний настрій, бо якщо хочеться подивитися щось легке і посміятися, то він зовсім не підійде!

truskaffka
05.11.2011, 20:54
Я дивилась цей фільм давно, але не можу не згадати - дуже класно навчились наші сусіди робити фільми:) "Стиляги".

А фільм, який допоміг по-іншому поглянути на деякі постаті - "Амадей"...вперше дивилась у кінотеатрі в центрі - "Палац галицького кіномистецтва"..чи я назву вже вигадую...:)

Mаrsela
06.11.2011, 01:00
zaderyshka Я теж вчора передивилась цей фільм,це було якраз в яблочко бо настрій був таким:girl_sad:

Тетянка
06.11.2011, 01:03
"Дружина мандрівника в часі", дуже сподобався :)

ntv
06.11.2011, 01:12
якщо хочеться подивитися щось легке і посміятися Вчора саме такі дивились, але тільки без дітей - "Хочу как ты", "Сколько у тебя?"

Грильяжка
06.11.2011, 01:22
подивилась мультик "Ріо"-просто суперський

Zlju4ka
06.11.2011, 01:31
Професіонал(2011)-класне кіно,Стетхем такий лапочка:)))))

Taska
06.11.2011, 18:02
рекомендую Blue Valentine
про подружжя і повязані з цим проблеми, дуже життєвий

allja
06.11.2011, 21:12
Професіонал(2011)
Щойно теж подивились, дійсно класне кіно:)
Взагалі люблю фільми, де грає Стетхем:girl_cool:

Zolotynka
06.11.2011, 21:19
А ми з чоловіком учора дивилися "Прибулець Павло" ("Paul") в українському дубляжі, наржалися! Такий класний фільм - трохи з нецензурною лексикою, але тим смішніше, вона там ну дуже доречна. Рекомендую для підняття настрою! :girl_in_love:

Zlju4ka
06.11.2011, 23:00
"Жизнь, или что-то вроде того / Life or Something Like It
з Анжеліною Джолі ,воно стареньке(2002р),але доволі повчальне цікаве і вона там така лапуля:)
«Ты умрешь в следующий четверг». Конечно, на эту фразу бомжа-предсказателя можно было не обращать никакого внимания. Но он угадал, что утром будет град и с каким счетом закончится футбольный матч. А это значит, что через неделю ты умрешь… наверное.

Репортеру Лэнни не повезло — именно ей была адресована фраза загадочного бомжа. Она хочет долго жить, у нее есть жених, которого она, наверное, любит. Но если осталось жить всего семь дней, то все это, скорее всего, теперь неважно? Надо что-то сделать, ведь еще можно изменить свою судьбу. Или уже нельзя?

hrystusja
07.11.2011, 01:33
Переглядала стареньке і файне кіно "Амелі". Вразило мене своєю романтикою. Раджу,тим хто не бачив :)

agalinka
07.11.2011, 13:01
Вчора переглянула фільм "Красавица и портфель" легенька комедія.

Грильяжка
07.11.2011, 13:16
подивилась "Разрисованая вуаль", чекала більшого

hrystusja
07.11.2011, 17:07
А мені дуже сподобався. Такий собі фільм для душі, який довів до "скупої" сльози.

oksumoron
07.11.2011, 18:12
Допис від Грильяжка Переглянути допис

те саме складось враження! я перед тим ще прочитала книгу, то там все якось трагічніше все набагато було і якось ніби більше вражало!
а от фільм трохи зжували і скоротили і кінець підкоректували!
але загалом цікаво було подивитись інтерпритацію!

PrincessRapunzel
07.11.2011, 20:54
Я вчора подивилась фільм "Принцеса спецій" з Айшварією Рай. Дуже приємний фільм з хеппі-ендом, хто ще не бачив - раджу подивитися

Peppy
08.11.2011, 12:19
А можна пропозицію? Чи не можна було б виставити рейтинг найбільш раджених фільмів, жиби не перечитувати 243 сторінки?:girl_wink:
Я дивилася в неділю (шо то за день такий? всьо встигла))) з Болдуїном і Меріл Стріп фільм...забула назву:o:mad: Фільм класний. Тай Меріл Стріп чого вартує!!!

і ну дужжжже люблю "Та, що говорить з привидами". Люблю Дженіфер Лав Хюіт і серіал суперський!!! Дивлюся другий раз всі сезони:girl_blush2:

oksumoron
08.11.2011, 14:26
якщо мова заходить за серіали то тільки того я вже не попередивлялась!
ост роки більше підсіла саме на них ніж просто на фільми!

але на днях подивилась з чоловіком в оригиніла на англ (Девичник в Вегасе / Дівич-вечір у Вегасі / Bridesmaids) то дуже сміялись! вчора просив мене знову передивитись!
в перекдалі не бачила тому не знаю наскільки він вдалий але для тих хто розуміє на достойному рівні англійську думаю буде дуже цікаво!

а з таких не дуже попсових то влітку в арт- залі Кінопалаці показували Кохання:інструкція з використання - італійського виробництва. То була вже аж 3 частина а попередні 2 я для себе скачала, задоволена як слон :girl_claping:

In4a
08.11.2011, 15:58
Eloise (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/410880/), або у вільному рос. перекладі "Дневник лесбиянки".

MUCHACHA
08.11.2011, 16:10
Тай Меріл Стріп чого вартує!!!
однозначно вартує, Меріл Стріп то моя улюблениця:girl_in_love: будь-який фільм з її участю вже вартує перегляду.

з Болдуїном і Меріл Стріп фільм...забула назву
"Прості складності"/It's Complicated - чудовий фільм.

Вчора переглянула:

"Коко до Шанель" з Одрі Тоту - автобіографічний, розповідає про життя Коко до того, як вона стала відомою дизайнекою, в дечому важкий, проте дуже і дуже цікавий. Як на мене, Одрі геніально втілила неперевершену Коко Шанель.

"З 13 в 30" з Дженіффер Гарнер, старенький, проте дуже веселий, добрий і головне з хорошим змістом, незважаючи на жартівливий характер сприйняття.

Раджу:girl_yes2::girl_yes2::girl_yes2:

DesperateHousewife
08.11.2011, 17:08
з Болдуїном і Меріл Стріп фільм...забула назву
"Прості складності"/It's Complicated - чудовий фільм.
Дуже приємна комедія :girl_yes2:
А я вчора дивилась з Меріл Стріп фільм "Джулі і Джулія". В принципі, нічого особливого, просто легке кіно на основі біографії і мемуарів двох жінок, які люблять готувати.

MUCHACHA
08.11.2011, 18:48
А я вчора дивилась з Меріл Стріп фільм "Джулі і Джулія". В принципі, нічого особливого,
Ну, тут я не змовчу:) Зрозуміло, що кожен міряє своєю ложкою ,в кожного свій смак і тд. ,але....НЕ МОЖНА називати цей фільм -нічого особливого- лише з погляду того, як там зіграла Меріл, вона прожила свою роль, а не зіграла, ну чесно...Картина пронизана теплотою та любовю, любовю до життя, до кулінарії, до своїх половинок, до того, чим займаєшся і що робиш...Чудовий фільм, з чудовим складом акторів,і в стилі Нори Ефрон, я б скзазала зі смаком, у всі відношеннях:)

Пупсик
08.11.2011, 19:00
А я дуже раджу фільм Загадочная история Бенджамина Баттона / The Curious Case of Benjamin Button (2008). Не тривіальний сюжет і чудова гра акторів.

koroljok
08.11.2011, 19:15
А я вчора дивилась з Меріл Стріп фільм "Джулі і Джулія"
Класний фільм, дивилась декілька раз. Як правило, коли немає настрою

DesperateHousewife
08.11.2011, 19:23
НЕ МОЖНА називати цей фільм -нічого особливого
Можливо трохи загостро написала (бо насправді чекала більшого), але написала взагалі-то в розділі "раджу до перегляду" ;)

lacrimaV
08.11.2011, 19:26
Признаюсь, переглянула десь 10 сторінок, більше не осилила))) Була хороша ідея написати список згадуваних фільмів, ато насправді всі сторінки не перечитаєш))
так от, можливо вже згадувались ці фільми, але хто не бачив - дуже раджу:

1. Скафандр і метелик / Le Scaphandre et le Papillon
2. Влюбись в меня, если осмелишься
3. Тачки 2 (обов"язково з українським перекладом - вони гуру своєї справи))))

Lady_Opium
08.11.2011, 19:55
Продовження Іронії долі (www.kinopoisk.ru/level/1/film/276261/)
дивились його під перші мандаринки (новорічні)
я, чесно кажучи, очікувала чогось набагАто гіршого - на щастя, очікування не справдились
фільм непоганий, знову ж таки новорічний - так що тим, у кого відповідний настрій - дивитись раджу

Тетянка
08.11.2011, 23:22
"Крамер проти Крамера" - дуууже споодобався, просто прекрасний фільм.

Lukavka
08.11.2011, 23:41
Ми переглядали уже вкотре "Миллионер из трущоб". Дуже подобається.

truskaffka
09.11.2011, 00:26
з Меріл Стріп фільм "Джулі і Джулія"

щойно подивилась - дуже сподобався! :) захотілось щось спробувати зготувати......відклала "на потім" :), коли вдома буду

Пупсик
09.11.2011, 02:37
"Крамер проти Крамера" - дуууже споодобався, просто прекрасний фільм
+100
Дякую за пораду

До речі, писали про те, що добре було б якби всі фільми були зібрані в одному списку. На ех.ua є папка Шедеври кіно. Ми звідти вже багато переглянули. http://www.ex.ua/view/9650784

Ariel
09.11.2011, 02:42
"Притворись моей женой/Just Go with it"-легка романтична комедія.Мені сподобалось:girl_yes2:

Цитрина
09.11.2011, 13:32
"Я не знаю, як вона робить це" - спершу була дуже скептично налаштована. Додивилася - на один раз, звичайно, кіно, але не таке і зле, а навіть дуже миле. А що нема якоїсь чіткої сюжетної лінії, то чи то новина для фільмів такого типу :biggrin:. Броснан так око потішив :girl_tender:.
Склалося враження, що автори хотіли використати деякі вдалі прийоми і настрій "Сексу і міста". Звичайно, це їм практично не вдалося :girl_haha:. Але чомусь так мені здалося, що цей фільм - набагато ближчий за настроєм до серіального "Сексу і міста" (тільки Кері поміняла клунки з мештами на клунки з іграшками), аніж дві повнометражки "СіМ", які взагалі вважаю злочином проти людства :).
Звичайно, фільм слабенький, але щоб так категорично на "2", як тут писали, то ні.

Дивилася "Втеча з Шоушенку". Нарешті. Враження двоякі: чудове кіно, але не найкраще у своєму жанрі. Тому й дивно, бо ж це перший фільм у світовому топі. "Зелена миля" - сильніша.

Winter
09.11.2011, 18:32
Недавно подивилась плаксивий фільм "Три метри над небом" Наплакалась..... Фільм бомбезний, кінець правда сумний. Дуже раджу подивитись:girl_sad:

MorsImmortalis
09.11.2011, 21:20
страшенно сподобався фільм Софії Копполи "The virgin suicides" 70-е годы, маленький городок в американской провинции. В семье Лисбон пять дочерей-подростков. После того, как 13-летняя Сесилия кончает жизнь самоубийством, ее оставшиеся в живых сестры становятся объектом пристального внимания всех жителей городка, особенно соседских парней, устроивших за девочками настоящую слежку. Желая оградить дочерей от окружающих, родители постепенно прекращают всяческое общение с внешним миром и запрещают дочерям выходить из дома, что влечет за собой трагический конец...

справив враження і "Хребет диявола" Гільєрмо дель Торо Пугающий рассказ о 12-летнем Карлосе, который после смерти отца, попадает в школу Санта Лусии на попечение директрисы Кармен и профессора Касареса. Отец мальчика был мятежником, убитым в сражении против режима Франко. И хотя приют перегружен большим количеством детей, директор школы сочувствующе принимает молодого Карлоса.Постепенно, Карлос исследует тайны школы, оказывая помощь юному призраку, который бродит по земле, и известен по имени «тот, кто вздыхает». Эта сверхъестественная, странная и непредсказуемая история призрака — также сказавшая политическая аллегория для зверской войны, которая идет вне стен школы.

mrochkizm
09.11.2011, 21:26
фільм Софії Копполи "The virgin suicides"
Я бачила, він мене не сильно вразив. Добре розкрито характер Люкс (одної з сестер, здається, найстаршої), а от інші персонажі якісь розмазані вийшли.
Але глянути можна :)

MorsImmortalis
09.11.2011, 22:25
найбільше мені сподобалась атмосфера фільму і головна думка ,що все добре вміру : і обмеження, і вседозволеність.
+ усмішка Кірстен Данст витягує все)
Люкс була другою після наймолодшої

Незабудка
10.11.2011, 02:36
сподобався фільм Софії Копполи "The virgin suicides"
:girl_nea:
Я бачила, він мене не сильно вразив
:girl_yes:
Швидше навіть навпаки - розізлив. Враження в двох словах: "Ну і дури" (це про героїнь фільму). Хоча, думаю, кіно має шалений успіх у підлітків. (Ну та, мама-какашка не пустила на дискотеку. Найкращий вихід із ситуації - піти повіситись). Чесно, краще би ті сестри своїх батьків повбивали. Такий фінал був би якимось логічнішим і цікавішим. А так - д-у-р-е-п-и.

Хоча у фільмі класна музика, гарні картинки, симпатичні героїні..

mrochkizm
10.11.2011, 02:42
Швидше навіть навпаки - розізлив.
Мені здається, що просто недостатньо розкрита психологія тих дівчат. Кажу ж, крім Люкс, там всі розмазані якісь. Задум неймовірно хороший, а от виконання шкутильгає.
В принципі, якраз Люкс і не схожа на ту, котра б вчинила самогубство. Вона найближчою була до реального життя в тій сімейці.
краще би ті сестри своїх батьків повбивали. Такий фінал був би якимось логічнішим і цікавішим.
Нєа, не вийшло б так, в них в душах той протест щось жеврів-жеврів та й не в ту сторону пішов.
навіть навпаки - розізлив.
Тому що тобі чужий підхід сидіти і нити і йти вішатися, коли щось не так. Як і мені :)

І ще одне.
Глибоко переконана - якщо 6 дітей закінчують всі життя самогубством, то це однозначно психіатрична проблема.
Але, певне, психіатри та психоаналітики та інші психотики в 70-ті роки ще не водилися так масово, як зараз :)

Lady_Opium
10.11.2011, 21:01
8 з половиною баксів (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/104985/)
фільм ше той:girl_crazy:
порадила, між іншим, veronka, ну, дякую, друг:girl_devil:
але, тим не менше, зачепив
не знаю, правда, кому його радити, ну дУже вже на любітєля

domino
10.11.2011, 21:48
страшенно сподобався фільм Софії Копполи "The virgin suicides
і я скачала за рекомендацією - і через 15 хв. знуджена і нервова на такий дурний підлітковий фільм виключила. Напевне я його вже переросла)

MorsImmortalis
10.11.2011, 22:51
він абсолютно не підлітковий. просто під настрій.сюжет досить повільно розгортається, але це ж не екшн

Klava
10.11.2011, 22:53
з Меріл Стріп фільм "Джулі і Джулія"
теж його дивилась, і після перегляду захотілось ті яйця "пашот" зробити. Так і не дійшли руки ))))

Taska
10.11.2011, 23:26
"Як вона це робить" - кльово і ненапряжно, добра така історія, дуже кльово описується стан працюючої мами)

In4a
11.11.2011, 00:01
не знаю, правда, кому його радити
тому, кому подобається "ДаунХаус", і Охлобистін, в частності :girl_wink:

KOCHAM
11.11.2011, 00:19
"Пінгвіни містера Попера" - гарний сімейний фільм. Легкий, позитивний. Дітям старшого віку обовязково сподобається.
Ми з коханим отримали задоволення :music: ми любителі комедій та мультиків

Hanny
11.11.2011, 01:18
"Як вона це робить" - кльово і ненапряжно, добра така історія, дуже кльово описується стан працюючої мами)
І мені сподобалось, такий милий жіночий фільм !!!

Zlju4ka
11.11.2011, 02:55
"Монте Карло"(2011р)з Селенкою Гомез,класне,молодіжне, легке,наївне..раджу:)

agalinka
11.11.2011, 12:19
Недавно перескладувала диски і надибала на фільм " Идеальный мужчина" Хилари Дафф и Хизер Локлир. Дуже класний, романтичний, сімейний і не пошлий.

hrystusja
11.11.2011, 17:25
"Як вона це робить"
Дійсно кльовий фільм. Я навіть всплакнула після слів "наші діти швидко виростуть і ми можем це пропустити".

Winter
11.11.2011, 19:00
Дивилась недавно амер. мелодраму "Все не випадково". Прикольний, але початок такий собі. Трошки поплакала

Lady_Opium
11.11.2011, 21:03
тому, кому подобається "ДаунХаус", і Охлобистін, в частності
ну хз:umbrage:
от моєму чоловіку ДаунХаус шалено подобається, він і його, і першоджерело:), цитує, а от на 8.5 баксів сказав.. нічого доброго коротше не сказав:girl_wink:

zaderyshka
11.11.2011, 21:24
"Монте-Карло". Шаблонистий-шаблон комедійної мелодрами, сюжет про попелюшку і її "будні", принц, ресторани-розваги, злобні суперниці і вниз по тексту.
Але якщо дуже не хочеться думати і взагалі ворушити сіру речовину під час перегляду, то фільм підійде на 100%.
"Велика маленька я" з Софі Марсо. Не скажу, що фільм всім сподобається. Досить специфічний, досить дивні змінив настрої героїні, певні різкі переходи лінії сюжетної. Але загалом справив дійсно хороше враження. Про те, що важливо залишати трошки дитячої мрійливості для того, щоб бути справді щасливим в житті.

Незабудка
11.11.2011, 22:12
"Чорний лебідь" - нелегкий, нервовий але класний. Портман грає неперевершено. Така тендітна, трепетна, і водночас такий шквал переживань, вдало передані галюцинації. Цікавою є також і мама Ніни, колишня балерина. Мабуть, саме вона зіграла вирішальну роль у порушенні психічного здоров'я своєї доці. Лерой (Кассель) мені не імпонує. Не розумію, чому він все-таки обрав на роль головної лебедихи Ніну.. Ну і Міла Куніс у ролі розв'язної Лілі мені сподобалась. О, до речі. Міла - з України, народилася і виросла в Чернівцях.
А ще у фільмі класна музика і сцени балету. Дивитись варто. Я б навіть ще раз колись глянула.

whisper
13.11.2011, 18:57
Платон Ангел" - дуже рекомендую, особливо зачіпили життєві принципи батька. Не сподівалась шо наші можуть зняти такий фільм.

Samhayne
13.11.2011, 21:34
Сьогодня подивилась фільм "Лучший друг семьи"
Вера, Гриша и Сергей – выпускники детдома. На дворе 80-е, детский дом позади, душа полна надежд на новую взрослую жизнь. Вера мечтает о семье и детях, а Гриша и Сергей надеются составить ее счастье. "А тот, кого ты не выберешь, будет лучшим другом семьи…" - говорит Гриша, и Вера, смеясь, соглашается.
http://filmix.net/serialy/26297-luchshiy-drug-semi-serial-2011.html
наплакалася... там 4 серії але по 45 хвилин. Дуже раджу, але його важко дивитись

Яруська
13.11.2011, 22:41
ми з чоловіком учора дивилися "Прибулець Павло" ("Paul") в українському дубляжі, наржалися! Такий класний фільм - трохи з нецензурною лексикою, але тим смішніше, вона там ну дуже доречна
Нам взагалі не пішло...не смішно.
Ще подивилась на днях "Сніданок у Тіфані"- більш "бєсполєзної чуші" давно не бачила, ледве заставила себе то додивитись, в надії на краще....куда там:girl_nea:
Але зате малий потішив новим мультиком "Мері і Макс"-дуже душевна історія.

zaderyshka
13.11.2011, 23:57
"Мері і Макс"
то просто бомба, а не мультик. Дивилась років два тому, треба переглянути, бо враження були просто суперові. Чи то мені так здається, але тепер анімація куди чуттєвіша і якісніша ніж деякі фільми.

Zlju4ka
14.11.2011, 00:00
"Три метра над небом"-класне кіно.Щеб кінець трохи щасливіший,але і так доволі цікаве,

Тетянка
14.11.2011, 00:00
"Сніданок у Тіфані"
я розумію, що то класика, але мені тойво-во...Щось теж не пішло.. :(...Можливо ,якби я жила в ті роки, то фанатіла б від нього, бо з поглядів теперішнього часу - наїв..

Veselivka
14.11.2011, 00:49
Добавлю до переліку і парочку своїх улюблених фільмів.
- Перелом (Fracture) 2007 року із Ентоні Хопкінсом, обожнюю цього актора - цікавий заплутаний сюжет.
- Інстинкт "Instinct" 1999. Після його перегляду є над чим задуматись, осмислити основні принципи людського життя. Цікавий сюжет, легко дивитися.

zaderyshka
14.11.2011, 02:29
Фільм "Неадекватні люди" (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/542581/),ой, як мене потішив. Є щось в ньому таке повсякденно-неадекватне, що притягує до монітора. Актори просто в 10 зіграли. Не думаю, що багатьом сподобається, але мені дійсно задоволення приніс.

KOCHAM
14.11.2011, 23:32
Щойно глянули "Друзі по сексу (http://www.ex.ua/view/10997003?r=82470,80934)" - ставлю 5
Першу частину - насміялась, далі дивилась з цікавістю.
Гарна комедія. Раджу :girl_smile:

Mаrsela
14.11.2011, 23:38
Подивилася я фільм "Вода слонам" (по порадах на ДП ) фільм супер,текст,сценарій і т.д. але...той Паттісон спортив його добряче (моя думка) настільки в нього неемоційне лице,у нього що закоханість що гнів на один манер,ну не його це роль.Адже це кіно про велике кохання,що перебороло все на свому шляху,а на його обличчі 0 !Чомусь згадала Ді Капріо в Титаніку,він геній.Але фільм супер.

---------- Додано в 22:38 ---------- Попередній допис був написаний в 22:36 ----------

Бути йому вічним кровососом:girl_crazy:

Mаrsela
15.11.2011, 19:46
"Три метри над небом" кіно , яке хочеться дивитись не один раз, сьогодні дивилась його і він став одним з найулюбленіших фільмів :girl_tender:

Winter
15.11.2011, 20:47
"Три метри над небом"
ЯКИЙ ФІЛЬМ!!!!!! Супер! Бомба! Клас! Я так ридала. Доречі, кажуть, що є 2 серія, може хтось має?

La asiano
15.11.2011, 22:52
Люблю старі польські фільми: "Знахар", можу безкінечно переглядати "Вабанк" 1 і 2 с., і ще "Сара, або Охоронець для дочки" в гол ролі Богуслав Лінда......І до улюблених фільмів домашньої колекції відносяться "Завіяні вітром" з Вівєн Лі :girl_tender:

Olka Sherolka
15.11.2011, 23:41
Люблю старі польські фільми і я їх чомусь таааак люблю! Дякую що нагадали, пошукаю де б то їх переглянути знов!

Virchuk
16.11.2011, 10:02
Нам взагалі не пішло...не смішно.
і нам не пішло...
Понасміхались з християнства...
Показали, що бути брутальним не просто модно, то дуже круто...
Я чекала від цього фільму іншого :girl_sad:

malunka
19.11.2011, 12:09
а я вчора подивилася американський фільм ''Шопоголік'', легкий дівчачій фільм, добре відволіктися-відпочити, в деяких речах повчальний, бо бачиш себе зі сторони, коли робиш не надто потрібні покупки:connie_pull-pigtail:connie_pull-pigtail:connie_pull-pigtail

Princess
19.11.2011, 14:55
рекомендую "Дерево життя" (Древо жизни / The Tree of Life) - цікава подача вічних проблем: від місця у Всесвіті до батьків-дітей. фільм дуже неактивний, але емоційно насичений
щось посередині між фільмом "Меланхолія" (теж, до речі 10 з 10) і романом "Вино з кульбабок", і ще "Прірвою у житі"

Lady_Opium
19.11.2011, 17:59
Елоїз (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/410880/)
непоганий фільм про дівоче кохання

Bursukanja
19.11.2011, 22:00
"Якби я тебе кохав..." Російське кіно. Неймовірно ліричне, ніжне, романтичне і чуттєве. Дивилась, і посмішка не сходила із уст. Чудова гра акторів - Вдовиченкова і Гусєвої. Раджу ! Для відпочинку та мрій; для проведення вечора із коханою (за наявності такої) людиною. Гарні, хоча і шансонисті, саундтреки.
ПеЕс: "Осень, ты не спеши...
Мне еще не к лицу увядать.." (слова пісеньки до фільму)

diedyk
19.11.2011, 23:47
Дуже люблю фільми "P.S Я тебе кохаю", "Щоденник памяті". Хоч вже і старенькі, але коли їх дивлюсь, то мурашки по шкірі біжать

zaderyshka
19.11.2011, 23:57
Якби я тебе кохав..." Російське кіно
А мені не пішло. Гра дійсно хороша і сюжет приємний, але не пішло.

Яруська
20.11.2011, 00:16
А ми сьогодні з друзями балділи під "Ісквудські відьми" і "Поговорим про ето" з Робертом де Ніро. Кааайф!

Virchuk
20.11.2011, 18:45
Я вчора подивилась останню частину Поттеріани.
Чи то я давно книжку читала, чи то вони так далеко відійшли від сюжету :confused:
Загалом гарно знятий, тільки кінець мені такий смішний видався, там де 19 років пройшло :girl_haha:
А ще вчора з мужом дивились "З любов'ю з Парижа" - класне кіно, динамічне, зовсім непередбачуване, варто подивитись.
Сьогодні почала дивитись "Меланхолію", аж сама стала якась меланхолічна, тепер не знаю чи додивлятись...

Vероніка
20.11.2011, 19:33
"Ковбої проти прибульців" з Деніел Крейгом і Харісоном Фордом - цікава інтерпретація нападу прибульців на Дикий Захід.
Бійки і романтична лінія присутні. :girl_wink:

Mаrsela
20.11.2011, 23:54
Ми щойно з чоловіком подивились фільм "Початок" з Ді Капріо майже 2,5 год , враження: ми в шоці, це просто шедевр, в голові переворот:girl_in_dreams: всім раджу його подивитись,хто зрозуміє його до кінця великий привіт:girl_in_dreams:

Zlju4ka
21.11.2011, 01:38
"як вкрасти хмарочос"-не те щоб я його радила,але під хороший настрій,одноразово,можна переглянути.

Virchuk
21.11.2011, 12:24
фільм "Початок" з Ді Капріо майже 2,5 год , враження: ми в шоці, це просто шедевр, в голові переворот всім раджу його подивитись,хто зрозуміє його до кінця великий привіт
може то я якась "не така" - але мене той фільм сильно не вразив...Дивились його в кінотеатрі.
Гру з реальністю і видуманими світами зняли цікаво, але ідея не зовсім правдоподібна. Фантазія в режисера (чи то сценариста) велика, але завтра ще хто-щось нафантазує. Ніхто вам не зможе сказати як воно є насправді, тому не беріть то в голову.

landscape
21.11.2011, 12:30
а я подивилась фільм "Ліпучка", сюжет так нічого цікавенький, а от гра головного героя як то кажуть "нє вєрю", доктора в серіалі грає переконливіше. Як для мене то 4 з мінусом.

Vероніка
21.11.2011, 12:59
Гру з реальністю і видуманими світами зняли цікаво, але ідея не зовсім правдоподібна. Фантазія в режисера (чи то сценариста) велика, але завтра ще хто-щось нафантазує.
Так на то і фантастика, щоб бути не правдоподібною, ви згодні ?! :girl_wink:

innamorata
21.11.2011, 13:25
а ми з чоловіком на вихідних переглянули "двійник диявола". на реальних подіях. нам сподобалося. цікавий сюжет :)

Kasia
21.11.2011, 13:33
Меняющие реальность.2011. Мет Деймон.

простий фільм для суботи. файний актор.

Virchuk
21.11.2011, 13:45
Так на то і фантастика, щоб бути не правдоподібною, ви згодні ?!
Згодна :)
тому і кажу, що не варто сильно те все переосмислювати.

landscape
21.11.2011, 14:33
"Лица в толпе" триллер з Мілою Йовович цікавий сюжет, є інтрига, і "Я не знаю як вона це робить", нормальне, ненапряжне сімейне кіно, через нет скачане то люкс, а платити за квитки то ні.

Kasia
21.11.2011, 16:15
"Лица в толпе" триллер з Мілою Йовович цікавий сюжет - як на мій смак, жахливий фільм. терпіти не можу таке дивитися - про маньяків, жахи і т.д.вчора на ніч подивилася 30 хв.

DesperateHousewife
21.11.2011, 16:39
Вчора нарешті спромоглись подивитись " Туриста". Дуже сподобались зйомки і картинка на екрані, але не сподобався сюжет і Джолі (можете кидатись чим хочете, але мені вона не подобається і "псує" фільми :) )
Загалом нормальний ненапрягаючий фільм для сімейного перегляду.
Ще вчора дивились старенький триллер (2001 року) Domestic Disturbance з Траволтою і Воном. Ну таке, дивитись можна, насилля небагато :)