КПК

Показати повну версію : Фільми, які я раджу переглянути

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

GONE BABY GONE
07.10.2009, 15:58
сподобався фільм "гола правда":) а от "бабнік"-не сподобвся взагалі,дуже збочене кіно,та й закінчується не дуже!

pruzhynka
08.10.2009, 00:50
ого! то ви справжнісінький кіноман! я із вашого списку фільмів, що ви радите, багато б чого переглянула
Це точно) А ще в мене є список з близько 50-ти фільмів, які дуже хочу подивитись найближчим часом)) Буду дописувати сюди, якщо щось дійсно класне ще подивлюсь:)

Цитата:
Допис від pruzhynka Переглянути допис
Полюби меня, если не слабо.
а на мене він справив якесь двояке враження....
Ну мені загалом сподобався навіть дуже, але кінець - підпсував трохи враження. Тому він і не серед улюблених, а серед тих, які просто варто переглянути:)

OxankaF
08.10.2009, 00:59
Полюби меня, если не слабо

на мене він справив якесь двояке враження..
А мені цей фільм, або його ще перекладають "Влюбись в меня, если зможешь", дуже і дуже сподобався, навіть два рази дивилась і всім раджу.

Liliyah Romanova
08.10.2009, 01:13
А мені цей фільм, або його ще перекладають "Влюбись в меня, если зможешь", дуже і дуже сподобався, навіть два рази дивилась і всім раджу.
Цілковито підтримую!!! Особливо тому, що там грає моя улюблена Марійон Коіяр!!!

Mokka
08.10.2009, 11:47
Найулюбленіші:
Гай Річі: Большой куш. Карти, деньги, два ствола. Револьвер. Рокнрольщик.
Ларс фон Трієр: Догвіль. Мандерлей. Танцююча в темноті. Розсікаючи хвилі.
Джим Джармуш: Down by law. Более странно, чем в раю. Сломанные цветы. Кофе и сигареты.

Жизнь других.
Вибір Софі.
Криминальное чтиво.
Бойцовский клуб.
Американська історія – Х.
Oldboy.
Внутри себя я танцую.
Комната.

Дуже-дуже раджу ці всі фільми, вказані вище.

Ще варто переглянути:
4 месяца, 3 недели и 2 дня
Форест Гамп.
Скафандр и бабочка.
Моя левая нога.
Людина-слон.
Офіціант.
Гаррі.
Город Бога.
Мои черничные ночи.
Клас.
Полюби меня, если не слабо.
Очень длинная помолвка.
Девушка на мосту.
Невидимые дети.
Дети небес.
Близькість.
Одержимость/Обреченный выбирать.
Если только.
Матч поинт.

круто-круто! тутка і моїх багато улюблених.
"Клас" я намагалась дивитись, але то для мене занадто. Багато писали, що ідею з того фільму ніби злизано в "Все умрут, а я останусь", тому я і попробувала "Клас" передивитись, але "нє пошло!"

Лія
08.10.2009, 12:07
Подивилась вчора "Найкращий батько на світі" з Робіном Вільямсом -дуже рекомендую, є над чим задуматись.

Insolence
08.10.2009, 12:14
док. фільм. Zeitgeist (Дух часу) США, 2007
Що об'єднує біблійний міф, теракти 11 вересня і кредитну систему на чолі з центробанком? Брехня, яка служить впродовж століть поневолення людства. Фільм дає унікальний аналіз численних фактів маніпуляції суспільною свідомістю з найдавніших часів по сьогодення і примушує задуматися, а чи такий світ, яким нас навчили його представляти? І хоча фільм розповідає про те, що відбувається в Америці, він допомагає не тільки американській людині зрозуміти принципи і технології глобальної політики і знайти аналогії в нашій історі.
Як на мене дуже цікавий, але неоднозначний фільм. А те що фільм - примушує задуматись оце точно. Дуже раджу переглянути
Є ще його продовження, але до нього наразі не дійшли руки глянути

Iskra
08.10.2009, 13:04
Цілковито підтримую!!! Особливо тому, що там грає моя улюблена Марійон Коіяр!!!

і мені вона дуже подобається!!!:girl_smile: як на мене, дуже харизматична постать. люблю таких :girl_claping:

Mokka
08.10.2009, 15:08
док. фільм. Zeitgeist (Дух часу) США, 2007...........
Як на мене дуже цікавий, але неоднозначний фільм. А те що фільм - примушує задуматись оце точно. Дуже раджу переглянути

На мене він теж колись справив враження, навіть не знаю позитивне чи негативне, але я тоді подумала, що скільки б таких псевдонаукових і псевдосенсаційних фільмів не показувати, віра - якщо вона є, то і такий фільм її не змінить, а як нема - то ще один привід показати, чому тої віри нема (я тільки про першу частину фільму зараз пишу).
А потім я десь в неті почитала спростування, мене знову ж таки найбільш цікавила 1-ша частину фільму, і ще раз переконалась в правдивості своїх думок.

Diana
09.10.2009, 08:36
Всім раджу переглянути ільм Герцогиня
Герцогони також сподобалася, а ще на днях вдруге передивлялася " Побег из Шоушенка" - супер

Bogdanka
11.10.2009, 11:38
подивились вчора з чоловіком "Привид опери" (http://kinoblog.com/2009/01/04/phantom-of-opera/#more-2433), гарний, я дивилась неуважно, бо мала роботу, і чоловік так... хочемо десь на тижні зробити вечірній перегляд, бо направду сподобався

а недавно натрапила в хаті на диск одного найулюбленішого мого кіна "Амадей" (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B9_(%D1%84%D0%B8 %D0%BB%D1%8C%D0%BC)) про життя Моцарта, дууууууууууууууууууууууже його рекомендую, потрясаючий фільм, хоч і важкий. Мене найбільше вражає епізод про поховання в загальну яму, оскільки грошей на поховання не було, і взагалі фільм безподобний, а музика... то шось, особливо РЕКВІЄМ...

Грильяжка
11.10.2009, 11:50
найулюбленішого мого кіна "Амадей" про життя Моцарта
ОООООООоооооооо я теж його обожнюю

Нифка
13.10.2009, 22:52
ООООООоооооооо я теж його обожнюю

+1000. Лежу сьогодні хворенька, нічогісінького робити не хочеться, от дивлюся фільми. котрі уже тисячу років займали місце на ком"ютері. Значит так:girl_curtsey::

"Город Ембер Побег". Уже несколько поколений люди живут в подземном городе, освещаемом только фонарями. Создатели города рассчитывали, что жители смогут выйти на поверхность через 200 лет, и оставили инструкции запечатанные во временной капсуле. Капсула хранилась и передавалась от одного мэра города к следующему. Однако по стечению обстоятельств эта цепочка прервалась, и шкатулка с инструкциями была утеряна.
Наївний фільм, мені весь час хотілося кричати: так небуває. Можливо цей фільм був би цікавим для дітей 8-13 років, для мене не дуже.

"Ларго Винч: Начало". Сироту усиновив мільйонер, прийомний тато помирає, а син починається боротися зі злом. Сюжет в принципі не з новеньких, проте головний герой дуже харизматичний і загалом фільм мені сподобався, раджу подивитися.

"Привиди колишніх дівчат", поганий хлопець-хороша дівчина, він її завжди підсвідомо любив, але втікав. Подивилася раз, вдруге б не дивилася, але для осіннього холодного вечора можна подивитися.

"Стиляги". Россия, 50- е года, Москва. Компания молодых людей решает бороться за право, быть не похожими на большинство людей. Мэлс- один из представителей советской молодежи открывает для себя существование другой жизни, не похожей на его собственную. Он целиком поглощен своим новым образом жизни, своими новыми друзьями. Но не все так гладко в его новой реальности и ему приходиться бороться за право быть не похожим на других людей, по другому одеваться, думать, чувствовать и мечтать. Давление советской системы очень велико и многие из друзей Мэлса не могут ее побороть.
Класний фільм, багато хорошої музики, подивлюся ще обов"язково і думаю не раз.:girl_claping:

"Готель для собак". Хороший фільм, особливо для сімейного, недільного перегляду разом з дітьми. :girl_claping:

:girl_bye2:

Тетянка
14.10.2009, 22:33
а мені дуже сподобався фільм "Предложение" із Сандрою Баллок :)

Нифка
15.10.2009, 01:49
Сьогоднішні фільми:

Звездная пыль / Stardust / 2007 Фентезі. Дуже хороший фільм для дорослих і не тільки. Фільм гарний і дуже казковий, мало казок знімається зараз, а особливо вартих уваги, але це одна з них. Раджу подивитися. Єдиний мінус, від котрого мене теліпало весь фільм знайомство батьків головного героя, а головне, що він і не пробував знайти маму хлопчика.

Золотий компас / 2007 Фентезі. Про: "В волшебном параллельном мире, в котором ведьмы бороздят небо, а Белые Медведи господствуют на холодном Севере, маленькой девочке уготовано решить судьбу Вселенной. Когда Лира Белакуа (Дакота Блю Ричардс) становится хранителем Золотого Компаса, только она может читать его предсказания и охранять свой мир, а также и все другие миры от зла."
Фільм мені сподобався, можна дивитися разом з дітьми.
Але ще більше ніж фільм мені сподобалися коментарі деяких росіян до фільму:
" У фильма ("Золотой компас" снят по первой книге - "Северное сияние") есть важный нюанс: главный враг детей и в книге, и в фильме - это Церковь («Магистериум»), но в фильме у Церкви, с которой борются дети, откровенно православные признаки. Разрушаемый по ходу действия храм подчеркнуто православный, с вологодскими фресками и иконами. Не менее характерна и еще одна киношная правка: по книге среди союзников Церкви, а значит, врагов "всего хорошего" оказывается некий народ тартар, живущий в Сибири. Причем в книге старательно разделяются «Московия» и «Сибирь». В фильме же эти гнусные тартары, сражающиеся против, понятное дело, добрых ведьм, говорят по-русски.

Перед нами чрезвычайно яркий пример откровенной антиправославной и русофобской пропаганды в западном мире (превзошедший даже пьяного космонавта в ушанке из «Армагеддона»). Хотя бы поэтому эпизоды «Золотого компаса» имеет смысл показывать даже на уроках, предупреждая детей о том, как делается антироссийский черный пиар в современном западном мире."
Прочитала коментарі після перегляду фільму, тому як буде час подивлюся його ще раз, без перекладу щоб оцінити:)

Юленька /Росія 2009. Трилер. Мені сподобався 50/50. мінус-таке враження, що все знімалося в одній кімнаті. плюс- мені було страшно(часом).

Lady_Opium
15.10.2009, 10:03
раджу-раджу переглянути Читача, того шо Рідера
там такий настрій, така проникливісь - фантастично!:girl_claping:

звісно, промахи теж є - через одна місце вбудована лінія суду над фашистами, стосунки головного героя з дочкою і коханою:girl_mad:

але! Уінслет - настільки прекрасна у фільмі, що я не можу не назвати її геніальною:girl_in_love:

Bonka
15.10.2009, 19:08
Обожнюю фільм "У дзеркала два обличчя" з Барбарою Стрейзанд.
Mirror Has Two Faces, The (1996)Barbra Streisand.:girl_in_love:

Iskra
16.10.2009, 10:14
з останніх фільмів, які переглянула, сподобався "Duplicity" ("Ничего личнего"). в головних ролях - Джулія Робертс і Клайв Оуен.

"У Джулии Робертс и Клайва Оуэна очень хорошо получается играть авантюристов! Пока начальники конкурирующих компаний выясняют между собой отношения при помощи кулаков, между их сотрудниками разворачивается бурный роман".

Джулія Робертс, як завжди, неперевершенна :girl_claping: сподобалось ще й те, що фільм скомпонований з окремих сюжетів, практично кожний з яких відбуваєтьчся в іншому місті. спершу це Дубаї, потім - Рим, Нью-Йорк і т.д.

чимось нагадує "Містера і місіс Сміт" :girl_smile:

а ще дуже сподобався бонсай на столі одного з босів :girl_claping: і я такий хочу... :girl_in_love:

OxankaF
18.10.2009, 19:44
"Мальчик в полосатой пижаме" - раджу. Справив дуже глибоке враження, глянула б ще раз.
"История, происходящая во время Второй мировой войны и показанная сквозь глаза невинного и ничего не подозревающего о происходящих событиях Бруно, восьмилетнего сына коменданта концентрационного лагеря. Его случайное знакомство и дружба с еврейским мальчиком по другую сторону ограды лагеря, в конечном счете, приводит к самым непредсказуемым и ошеломительным последствиям".

lesja.f
18.10.2009, 20:06
"Koko.Shanel."2008. - раджу усім.

pIRAtka
18.10.2009, 20:34
Я теж сьогодні хворенька валяюсь і дивлюсь фільми, які давно стоять в черзі до перегляду коли буде в наявності вільний час.
Велике враження справив фільм "Разум и чувства" (Sence and Sensibility) з Еммою Томпсон, Кейт Уінслет та Хью Грантом...в епізодах там навіть такий смішний-пресмішний Хью Лорі був :girl_haha::girl_haha::girl_haha: зі своїм типічно Хаусовським сарказмом :))))))
Стосунки між сестрами в фільмі дуже нагадали мої з сестрою..Мушу визнати, шо в героїні Емми Томпсот (старша сестра) побачила 100%-ву себе...Та і історія так вразила, що відразу взялась телефонувати сестрі щоб сказати як я її люблю :girl_smile::girl_smile::girl_smile:
Хто не бачив - рекомендую :)

Lianna
19.10.2009, 11:49
подивилася сурогати з брюсом віллісом. гарній фільм. Да і Брюс просто супер. Дуже мені подобається :)

Mazerati
19.10.2009, 11:51
подивилася сурогати з брюсом віллісом. гарній фільм

Клони / Surrogates

Жанр: Бойовик, Триллер, Фантастика
Країна: США
Рік випуску: 2009
Прем'єра фільму: 22 жовтня 2009
В ролях: Джеймс Джинті, Брюс Уілліс, Рада Мітчел, Розамунд Пайк, Вінг Реймс,
Режисер: Джонатан Мостов
Опис: Дія розгортається в майбутньому, в 2057 році, — коли люди практично перестануть спілкуватися між собою і повністю покладуть цю функцію на плечі роботів-замінників. Вони сильніші, молодші, привабливіші за своїх володарів і навіть можуть бути іншої статі. Але знаходиться терорист, який починає знищувати ідеальних андроїдов. Поліцейському Харві Гріру належить взнати, які причини рухають зловмисником, що позбавляє людей їх маріонеток, технічно і фізично досконалих.

Ви про цей фільм? товін скоро має бути в Кінопалаці. хочу піти.

katrinka
19.10.2009, 14:19
щойно переглянула "Голая правда" онлайн ( kinolenta.kz) класний фільм, простенький, але настрій піднімає
детальніше:
Голая правда
Жанр: Комедия, Мелодрама
Год выпуска: 2009
Режиссер: Роберт Лукетич
В ролях: Кэтрин Хайгл, Джерард Батлер, Бри Тернер, Эрик Винтер, Ник Сирси, Джесси Д. Гойнс, Шерил Хайнс, Джон Майкл Хиггинс, Ной Мэтьюз, Бонни Соммервиль

Описание: Она — успешный телепродюсер со строгими моральными принципами и сексуальная блондинка. Он восходящая звезда нового телешоу и его жизненное кредо — «секс, наркотики и рок-н-ролл», он совсем не признает равенство полов, политкорректность и так далее… В общем настоящий мачо. Вы думаете, у них может что-то получиться?

Dolma
19.10.2009, 15:00
З нових вчора подивилась першу частину фільму Содеберга "Че", фільм на любителя, але я такі люблю :)
Недавно переглядала "З широко заплющеними очима" (у гол. ролях Круз\Кідман), старий вестерн "Одного разу на Дикому Заході" з Чарльзом Бронсоном й оригінальну стару версію "Точка зникнення". Всі дуже хороші фільми.
Фільми всіх часів і народів: "Апокаліпсис сьогодні" Ф. Ф. Копполи, "Мертвий" (Дж. Депп у гол. ролі; мабуть, це єдина роль, де він мені подобається), "Пес-привид" Джармуша... список насправді довгий :)
Є ще розкішні док. фільми "Baraka", "Chronos" і т.п., а також фільми BBC "Планета Земля"
P.S.: Мушу попередити, що мої смаки не зовсім жіночі ;)

Tequilochka
19.10.2009, 15:25
док. фільм. Zeitgeist (Дух часу) США, 2007
Що об'єднує біблійний міф, теракти 11 вересня і кредитну систему на чолі з центробанком? Брехня, яка служить впродовж століть поневолення людства. Фільм дає унікальний аналіз численних фактів маніпуляції суспільною свідомістю з найдавніших часів по сьогодення і примушує задуматися, а чи такий світ, яким нас навчили його представляти? І хоча фільм розповідає про те, що відбувається в Америці, він допомагає не тільки американській людині зрозуміти принципи і технології глобальної політики і знайти аналогії в нашій історі.
Є ще його продовження, але до нього наразі не дійшли руки глянути
Дивилась першу частину про релігію на більше не стало - брехня

Tequilochka
19.10.2009, 15:37
Клони / Surrogates
Жанр: Бойовик, Триллер, Фантастика
Країна: США
Рік випуску: 2009
Прем'єра фільму: 22 жовтня 2009
В ролях: Джеймс Джинті, Брюс Уілліс, Рада Мітчел, Розамунд Пайк, Вінг Реймс,
Режисер: Джонатан Мостов
Опис: Дія розгортається в майбутньому, в 2057 році, — коли люди практично перестануть спілкуватися між собою і повністю покладуть цю функцію на плечі роботів-замінників. Вони сильніші, молодші, привабливіші за своїх володарів і навіть можуть бути іншої статі. Але знаходиться терорист, який починає знищувати ідеальних андроїдов. Поліцейському Харві Гріру належить взнати, які причини рухають зловмисником, що позбавляє людей їх маріонеток, технічно і фізично досконалих.
Ви про цей фільм? товін скоро має бути в Кінопалаці. хочу піти.
Суррогати є вже в хорошій якості
http://www.tfile.ru/forum/viewtopic.php?t=242199 , фільм хороший, але я би не радила на нього йти - не ті спецефекти, а от 2012... там треба дивитись в кінотеатрі. Це моя думка)))

хельга
19.10.2009, 15:48
Клони / Surrogates
Вчора подивилась - вразив. Страшно уявити собі таке майбутнє.

щойно переглянула "Голая правда" онлайн ( kinolenta.kz) класний фільм, простенький, але настрій піднімає
детальніше:
Хотіла подивитись, але щось не запускався онлайн. Відгуки про нього не дуже, але маю настрій саме на такі фільми.

А ще дивилась дуже гарний фільм з Ніколасом Кейджом "Сім"янин" (навіть чоловік місцями розчулився).
Описание фильма Семьянин
Чтобы вы предпочли: быть президентом крупной инвестиционной компании, жить в роскошной квартире с видом на миллиард долларов, раскатывать на последней модели «Феррари» и при этом оставаться холостяком или работать продавцом автопокрышек у «Большого Эда», покупать одежду в супермаркете и передвигаться по родному пригороду на вместительном и еще не очень старом минивене? Не спешите с ответом, ведь недаром судьба, в виде «обдолбанного» чернокожего деда мороза, преподносит Джеку шанс попробовать оба варианта. И поверьте, несмотря на обилие комичных ситуаций, которые теперь являются неотъемлемой частью его жизни, Джеку предстоит непростой выбор

А з непростим сюжетом - "Психоаналітик" з Кевіном Спейсі.

карапуз
19.10.2009, 20:43
Хотіла подивитись фільм "Голая правда ", але щось не запускався онлайн. Відгуки про нього не дуже, але маю настрій саме на такі фільми.
Хельго,відгуки правдиві.Фільм ,як на мене,ніякий.Якщо маєте такий настрій :girl_in_love: ,то подивіться краще "Предложение" з Сандрою Буллок.

Редвумен
19.10.2009, 21:25
Я раджу "Пустий дім". Тільки що переглянула! http://redar.ru/2008/04/23/pustojj-dom.html Як то кажуть з категорії MUST SEE:download:

бетменша
20.10.2009, 09:42
Я раджу "Пустий дім"

та й решта фільмів Кім Кі Дука дуже класні. мені особливо сподобався "Натянута тятива"

Яруська
20.10.2009, 10:16
Вчора дивилась фільм "Сурогати"
Супер, пройняло!:girl_claping:
О, написала і побачила, що Надійка вже про нього згадувала.

Мені сподобалась перша половина фільму, а в кінці щось вони з"їхали на пси, почались соплі:girl_in_dreams:

Lianna
20.10.2009, 11:40
Хельго,відгуки правдиві.Фільм ,як на мене,ніякий.Якщо маєте такий настрій ,то подивіться краще "Предложение" з Сандрою Буллок.
Ну я не погоджуюсь, фільм дуже кумедний та позитивний.

карапуз
20.10.2009, 12:54
Ну я не погоджуюсь, фільм дуже кумедний та позитивний.
На вкус и цвет...(с):girl_in_dreams:

katrinka
20.10.2009, 13:09
переглянула щойно "пустий дім", фільм абсолютно відповідає своєму жанру, фільм цікавий і якось аж пробирає.... але життя наше таке жорстоке і драм вистарчає, тому фільми люблю "добрі", можливо не такого глибокого змісту та які позитивом заряджають:girl_in_love:
... драма... якось не дуже приєно на душі.
пошукаю щось енергійніше і веселіше.

Lianna
22.10.2009, 10:28
На вкус и цвет...(с)
Воно то так, але не треба свою думку навязувати іншим.

карапуз
22.10.2009, 11:19
Воно то так, але не треба свою думку навязувати іншим.
Отже,якщо Ви про цей фільм написали схвальну думку,то Ви його не не нав"язуєте,а якщо він мені не сподобався -то висновки вже зовсім інші :girl_crazy:? Я написала СВОЮ думку про цей фільм,а Ви ніяк не заспокоїтесь.

хельга
22.10.2009, 14:21
Я переглянула "Голая правда", бо таки закачався. Фільм під настрій, я б не сказала, що фільм супер, так само як і не сказала б що ніякий. Для самотнього вечірнього перегляду катить. Але ще раз я його не хочу дивитись, а самий кінець взагалі зіпсули.

OxankaF
22.10.2009, 19:13
Осінь.... Погода так собі........... Кожного року о цій порі я дивлюсь мюзикл "Ромео і Джульєту" французьку версію. Хоч дивлюсь без перекладу (і франц. не знаю), але настільки щирі почуття і добре підібрані актори в цьому мюзиклі вражають, що і перекладу не треба і кожний раз дивлюсь, як вперше. Всім раджу.
Ось відривочок.
http://www.youtube.com/watch?v=MuZ4-cdGgQE
А Ромео який.....мрія....

марта
25.10.2009, 18:09
"Нянька по виклику" - класне жіноче кіно. Не реально, але дуже мило.

Ассоль
25.10.2009, 19:54
OxankaF, дякую, за ваше повідомлення. Я вже качаю цей мюзикл... Той уривок просто чудовий...

Oddly
26.10.2009, 11:53
мюзикл "Ромео і Джульєту"
дякую, що нагадали, піду пошукаю диск з саундтреком - це саме те, що зараз би слухала

Skrynya
02.11.2009, 15:10
Мені дуже подобається :
1.серіал 2009 року "Lie to me" - про те як розпізнаи, коли людина бреше і не тільки...
2.Новий сезон "Відчайдушних домогосподарок";
3.непогані фільми "Чтец", "Девственность"(документальний, але смішний);
4.А коли мені сумно я дивлюсь "Секс у великому місті" отак.

Лія
02.11.2009, 16:02
"Крадіжка в музеї"-новий фільм,рекомендую!!!

Левицька
02.11.2009, 18:00
А я подивилася "Цвіт сакури".

Заворожив мене цей фільм. Особливо кінцівка... Враження досі десь у глибинах єства ношу... Такий клас...
Абсолютно підтримую! Я теж нещодавно його переглянула, фільм справді заліз у душу... Я давно так не плакала, просто ревіла всю картину...
Основна асоціація для мене - те, що кохання сильніше за будь що, людина безкінечно самотня, а наші половинки - цилий світ для нас, а все решта байдуже.

UnLikE
02.11.2009, 18:31
"Нянька по виклику"
мені не сподобалось, я навіть не додивилась до кінця, надто все банально, як на мене..
за 2009 рік взагалі дуже мало хороших фільмів (ІмХО)
Один з них "Рок-хвиля", оцей дійсно цікавий

серіал 2009 року "Lie to me"
о, мій улюблений!!

Latane
04.11.2009, 23:28
Останні півроку з нового взагалі нічого не подобається.....Що нічого не залишається в пам"яті. Чи то я така вибаглива:girl_smile:
З останніх переглянутих можу порадити "Захист Лужина" 2000 року, з Тортуро - обожнюю:girl_claping: і Уотсон.

nim
05.11.2009, 12:24
Мені подобаються такі фільми:"Історія про нас","Лапочка","Любов нічого не коштує","Маленька чорна книжка","Dhoom1,2"дивлюсь їх вже ен.. раз.
І останнє шо подивилась це "Огнєупорний" теж гарний фільм.

Princess
05.11.2009, 16:40
Про ангелів мені більше сподобалося "Небо над Берліном".
давно мені знайомий переписав спеціально, передав, і вже тричі перепитував чи дивилась. за першої спроби заснула за 10 хвилин (жахливе однотонне озвучення, та ще й темп не особливо швидкий :) ) а зараз, маючи несподівані канікули, переглянула. глибоко під шкіру заліз, та ще й мені зараз так наклалось на особисті суб*єктивні переживання - такі фільми не проходять безслідно!

OxankaF
05.11.2009, 16:49
А дивився хтось "Небо над Берліном"-2?

Hruska
05.11.2009, 21:12
А дивився хтось "Небо над Берліном"-2
Ще поки ні, але сьогодні поставлю качати....
Хтось щось може порадити містичне, трилер...???

Iskra
05.11.2009, 21:54
Трилери: "Забирая жизни" / "Taking Lives" і "Власть страха" / "The Bone Collector". У двох фільмах в головній ролі Анджеліна Джолі. я не люблю такого жанру - страшноооо :girl_cool:, але фільми справді варті уваги. дивилась, бо дуже люблю Анджеліну :girl_in_love:

Catherine85
05.11.2009, 22:51
Еще из старого, но любимого: "Сердце ангела", "Окончательный анализ", "Голод", "Сонная лощина", "Адвокат дьявола", "Девятые врата", "11:14", "Стеклянный дом", "Дорога на Арлингтон", "Шестое чувство", "Другие", "Пункт назначения", "Престиж"

Liliyah Romanova
06.11.2009, 05:45
А дивився хтось "Небо над Берліном"-2?
Я бачила. Вартий уваги не меншої, ніж перша частина. :)

Хтось щось може порадити містичне, трилер...???
Щойно додивилася "Дело №39". Містика й трилер. Не можу сказати, чи сподобався сам фільм, але головна думка фільму - так.
А ще зараз є новий "Паранормальне явище", але я ще не додивилася, бо страаааашно! :xaxa:

Якщо не бачили фільму The Shining (1980) - здається Сияние російською. Найкращий трилер і горор, як на мене.

Latane
06.11.2009, 10:24
Якщо не бачили фільму The Shining (1980) - здається Сияние російською. Найкращий трилер і горор, як на мене.
The Shining (1980) - достатньо знати задіяних три імені, щоб обов"язкого подивитися цей фільм Стенлі Кубрик, Джек Ніколсон, Стівен Кінг!!! Скажем так: не для слабоневрових.......можна психіку підпортити)))

Пундик
06.11.2009, 10:41
Мой ангел-хранитель (My Sister`s Keeper) дивилась вчора(тобто нині бо включила пів 1 і думала шо засну під фільм як завжди ...але додивилась до кінця),драма про дівчинку яка була хвора на рак,її маму грає Камерон Діас,дівчата вже давно мене так якийсь фільм не пробирав до душі,плакала кілька раз.Дуже гарне кіно,заставляє переглянути своє світоспоглядання,та й взагалі задуматись.
Раджу всім!!!

хельга
06.11.2009, 10:43
Вчора подивилась гарну казочку "Чорнильне серце". На фоні триллерів, апокаліптичних жанрів, жахів - це як промінь сонечка в похмуру днину - дуже мало тепер просто гарних сімейних фільмів.
Ще чекаю на російський "Книга мастеров" - вчора бачила трейлер.
А ще для сімейного перегляду "Представь себе / Imagine That" з Едді Мерфі.

irra
06.11.2009, 14:11
сьогодні дивилась " Хатіко: Найвірніший друг "-всім раджу.дуже цікавий фільм.взагалі давно так не ревіла під час перегляду фільма:girl_cray:

OxankaF
06.11.2009, 14:48
Мой ангел-хранитель (My Sister`s Keeper)
Пундик, є книжка така, вартує уваги, дівчата про неї багато говорили в читальному залі

Liliyah Romanova
06.11.2009, 15:03
Скажем так: не для слабоневрових.......можна психіку підпортити)))
Та ну... я така боягузка, яких світ не бачив, але пережила фільм спокійно. Ну майже. :girl_crazy:
Мені надзвичайно сподобалося те, як фільм зроблений. Нема ні одного дешевого трюку із камерою впритул, повільним рухом. Все доволі природньо, не награно застрашують, не штучно й водночас дійсно страшно... Фільм високого рівня, мало який дорівняється. :)А ще для сімейного перегляду "Представь себе / Imagine That" з Едді Мерфі.
Ми його з Дарком дивилися. Теж сподобався. Дійсно сімейний. :)

LiliyaGal
06.11.2009, 15:22
А хто дивився російський фільм "Мы из будущего"? Я 3 рази передивлялася. Напевно головний герой сподобався
http://i064.radikal.ru/0911/aa/417fa80f6158t.jpg (http://radikal.ru/F/i064.radikal.ru/0911/aa/417fa80f6158.jpg.)
http://i071.radikal.ru/0911/39/0f7f95e12061t.jpg (http://radikal.ru/F/i071.radikal.ru/0911/39/0f7f95e12061.jpg.)
, та всі вони там класнііііііі!! Супер, особливо сюжет. Ми з чоловіком ще після фільму довго його обговорювали.
Кажуть є вже "Мы из будущего 2" треба качати... Сама собі відповідаю - ще нема, але скоро буде)))

Фіяна
06.11.2009, 15:58
Так як карантин дозволяє багато часу проводити на форумі (не треба на роботу ходити :girl_smile:), напишу нарешті про свої кіновподобання. ДУЖЕ люблю кінематограф, люблю усі жанри, окрім фантастики, але найбільш до вподоби, - історичні, психологічні, драми, триллери, кінокомедії. Улюблені режисери – Емір Кустуріца, Квентін Тарантіно, Роберт Родрігес, Педро Альмодовар, Вуді Аллен.
Ось мої улюблені фільми, котрі вже переглядала сама кілька разів і котрі раджу вам до перегляду –
Ігри розуму (A beautiful mind) з Рассел Кроу,
Холодна гора з Ніколь Кідман та Рене Зельвегер,
Історія про нас з Брюсом Віллісом та Мішель Пфайфер,
Поки не зіграв в ящик (The Bucket List), Краще не буває (As good as it gets), Політ над гніздом зозулі з Джеком Ніколсоном,
Не йди (Non ti muovere), Елегія, Вікі, Крістіна, Барселона з Пенелопою Круз,
Кримінальне чтиво (Pulp fiction) з Умою Турман,
Невезучі (Tais-toi), Набережна Орфевр, 36 (36 Quai des Orfevres) з Жераром Депардьє,
Дім біля озера з Сандрою Баллок,
Фріда з Сальмою Хайєк,
Королева з Хелен Міррен,
Людина дощу з Дастіном Хофманом
французькі фільми Амелі, Париж, любов моя,
Чорна кішка, білий кіт та Заповіт Кустуріци
З російських фільмів найбільше подобаються «Москва слезам не верит» і «Любов и голуби» Меньшова, 12 Міхалкова, і усі комедії Гайдая.

Маю «ломки», якщо тиждень пройшов, а я не подивилась якогось нового фільму :girl_smile:, зараз з нетерпінням чекаю на купівлю та перегляд двд «Коко до Шанель» Фонтена та «Розірвані обійми» Альмодовара.

НАТКА З РОГАТКИ
06.11.2009, 16:36
Мені сподобався "2012". Правда як дивилась анонс, то чекала більшого, але всеодно варто подивитись.

хельга
06.11.2009, 16:45
Ось мої улюблені фільми, котрі вже переглядала сама кілька разів і котрі раджу вам до перегляду –
Ігри розуму (A beautiful mind) з Рассел Кроу,
Холодна гора з Ніколь Кідман та Рене Зельвегер,
Історія про нас з Брюсом Віллісом та Мішель Пфайфер,
Поки не зіграв в ящик (The Bucket List), Краще не буває (As good as it gets), Політ над гніздом зозулі з Джеком Ніколсоном,
Не йди (Non ti muovere), Елегія, Вікі, Крістіна, Барселона з Пенелопою Круз,
Кримінальне чтиво (Pulp fiction) з Умою Турман,
Невезучі (Tais-toi), Набережна Орфевр, 36 (36 Quai des Orfevres) з Жераром Депардьє,
Дім біля озера з Сандрою Баллок,
Фріда з Сальмою Хайєк,
Королева з Хелен Міррен,
Людина дощу з Дастіном Хофманом
французькі фільми Амелі, Париж, любов моя,
Чорна кішка, білий кіт та Заповіт Кустуріци
З російських фільмів найбільше подобаються «Москва слезам не верит» і «Любов и голуби» Меньшова, 12 Міхалкова, і усі комедії Гайдая

Дуже хороший список фільмів. Колись, один друг, організував в нас в місті "Кіноклуб". Переглядали не комерційне кіно і більшість фільмів з вищевказаного списку саме там переглянула. ВІдмічені фільми бачила і з задоволенням люблю переглядати неодноразово :girl_in_dreams:

П.С. Там в "Кіноклубі" я і познайомилась зі свої теперішнім коханим чоловіком - отакі в нас спільні інтереси

Фіяна
06.11.2009, 16:55
ВІдмічені фільми бачила і з задоволенням

а не відмічені? якщо ні, візьміть на замітку. мій список міг би бути ще ширшим, вибрала най-най...

хельга
06.11.2009, 17:15
а не відмічені? якщо ні, візьміть на замітку. мій список міг би бути ще ширшим, вибрала най-най...
Уже взяла, дякую. Особливо хочу переглянути Королева і Поки не зіграв в ящик

Bonka
06.11.2009, 23:06
Щойно подивилась "Крадіжка в музеї" (The Maiden Heist 2009)-цікавий фільм з класними акторами.
Також з улюблеих "Краще не буває" (As Good as it Gets 1997)-обожнюю Джека Ніколсона.
І ще російський фільм О.Янковського "Приходи на меня посмотреть" (2000)-хто його не бачив подівіться,не пошкодуєте.:girl_wink:

RENESME
08.11.2009, 00:46
З історичних варто подивитись-Ще одна з роду Болейн,Герцогиня.Сюжети дуже цікаві,а розв"язка ще краще!!!:girl_smile:
Гола правда-нам є над чим замислитись,та повчитись у чоловіків!!!))):girl_haha:

Як згадаю щось інше,відразу скажу)))

Oddly
08.11.2009, 01:04
Одлі, а давайте тепер про Альмадовара
Ой, добралася я нарешті до "Розімкнутих обіймів".
мабуть, в нього криза жанру, або він як режисер себе вже вичерпав. пора на пенсію
ну, музика, як завжди, гарна. Круз якась така ніяка тут вийшла.
чесно, дивилася, як підручник з застосування класичних операторських прийомів - дуже повчально. і в тому плані якраз є деякі моменти, які мені дуже подобаються.
а загалом, як фільм - так собі. незакінчений чи що

Ще подивилася "Ангел для сестри", чи як там в прокаті йде.
загалом сподобалося, бо попала під настрій. плаксивий, занадто реалістичний. мабуть, дуже потрібний в принципі. коротше, від початку і до кінця ревіла.
але хотілося б сюжетну лінію про адвоката розвинути, і про сам процес судовий. але то моя думка

Кольорова
08.11.2009, 01:09
Ще одна з роду Болейн
Класний фільм. Люблю Скарлет Йохансен :) Вкінці я лила сльози...

Liliyah Romanova
08.11.2009, 01:17
Ще подивилася "Ангел для сестри", чи як там в прокаті йде.
Я теж учора подивилася. Сподобалася гра дітей, Діаз нічим не здивувала (як вважала її безнадійною акторкою, так і вважаю). Дала би десь 6-6,5 балів із 10ти. :)

dimalozz
08.11.2009, 03:12
Подивився "Across The Universe" - "через вселенную" - класний мюзикл, хоч мюзиклів не люблю!
знімала та ж леді, що й відомий фільм "Фріда". Мушу сказати, що хоч російські "Стиляги" дуже якісне кіно як для "нашого", але порівняно з цим просто курить бамбук.
Де скачати можна запитуйте в ПП. Трейлер тут:
http://www.youtube.com/watch?v=43aLbo-Y_W0

Русява
08.11.2009, 14:53
Ще одна з роду Болейн
І мені подобається цей фільм! А ще фільми Альмадовара під настрій гарно йдуть! Нещодавно дивилися з чоловіком фільм Вуді Алена "Вікі, Крістіна, Барселона"! Там також Пенелопа Круз грає!

Кольорова
08.11.2009, 15:49
фільми Альмадовара
Це взагалі моднячий режисер. Дуже подобаються його фільми - нештучні, ненаграні, життєві :)

RENESME
08.11.2009, 16:52
"Вікі, Крістіна, Барселона"! Там також Пенелопа Круз грає!
У фільмі Ще одна з роду Болейн,Пенелопа Круз не грає!

Ще згадала чудову мелодраму "Ночі в Роданте"(Nights in Rodanthe) із Річардом Гіром!!!!Взагалі люблю цього актора,тому раджу подивитись)))
Найкращий фільм,який коли небудь знімали-драма Стекоза(Dragonfly)із Кевіном Костнером.Цей фільм підходить для всіх,особливо тим хто полюбляє драму та містику)))

Iskra
08.11.2009, 17:48
і мені подобається "Стрекоза"! :girl_claping: справді, дуже гарний фільм :girl_smile:
а от про "Ночі в Роданте" такого сказати не можу... не найкращий представник мелодраматичного жанру...:girl_sad:

і щоб не було офф :girl_spruce_up: - рекомендую "Не йди"/"Non ti muovere" з Панелопою Крус у головній ролі. Гра Крус у цьому фільмі - неперевершенна. Кажуть, що це чи не найуспішніша робота у її кар'єрі :girl_cool:
і ще одне. моя улюблена частинка цього фільму - міраж Панелопи, яка тягне за собою стілець, і сідає на нього перед лікарнею :girl_smile:

Русява
08.11.2009, 18:21
У фільмі Ще одна з роду Болейн,Пенелопа Круз не грає!
Я писала, що у фільмі "Вікі, Крістіні, Барселона" грає Пенелопа Круз,, а не у фільмі "Ще одна з роду Болейн"!

Liliyah Romanova
09.11.2009, 05:32
Я була неймовірно захоплена фільмом "Ідіоти (http://www.imdb.com/title/tt0154421/)" Ларса фон Тріра. Якась неймовірна сила є в самому стилі догми... А цей фільм так особливо прямо показує ту всю силу природності, показу без прикрас, що запав мені в саме серце...
Як часто люди багато говорять про ідею й ніби слідують за нею, але поки в колі однодумців... Однак правдивий виклик - жити ідеєю поза колом однодумців, там, де тебе радше не зрозуміють... Сильний фільм!!! Сильний, небуденний, але специфічний, не кожен може сприйняти.

lapocka
10.11.2009, 11:55
Вчора дивились фільм "Джулія і Джулія" з Меріл Стріп і Емі Адамс. дуже сподобався, давно не бачила нічого подібного, позитивний, світлий з хорошим гумором.
В черговий раз переконуюсь, що Меріл Стріп супер акторка:girl_in_love:

Tequilochka
11.11.2009, 09:45
А мені завжди подобався "Одісей" Кончаловського. Дивилась 150 раз і ще стількиж подивлюсь!

Tequilochka
11.11.2009, 09:46
Іскро пошукайте на сайті: tfile.ru Там є все.

Diana
11.11.2009, 10:28
З історичних варто подивитись-Ще одна з роду Болейн,Герцогиня.Сюжети дуже цікаві,а розв"язка ще краще!
Підтримую, і ще Єлизавета, Арн.

LiliyaGal
12.11.2009, 00:05
Дуже цікавий фільм (пригоди, вестерн) - "Поїзд на Юму"

Фільм, де можна подумати над багатьма фразами головних героїв, китайський сучасний - "Якщо ти - та" /If You are the One/ (2008)

і ще "Красавчик" /Keinohrhasen/ (2007) - німецька, але прикольна комедія.

Ще люблю комедійні фільми з Сандрою Баллок, наприклад "Пропозиція"

Новий українсько-російський фільм "О, щасливчик", смішна комедія....

А з мультиків, недавніх, які приємно дивитись - "Девять" і "Вверх".

Пундик
12.11.2009, 00:10
Новий українсько-російський фільм "О, щасливчик", смішна комедія....
Мені теж цей фільм сподобався,ще є хороший фільм" Платон" ,не памятаю чи вже тут писали,але фільм варто подивитись,дуже цікавий ,але кінець трохи сумний....і"невеста любой ценой"в останніх двох Павел Воля головну роль грає....

Cranberry
12.11.2009, 14:39
фільми "Becoming Jane" та "Miss Austen regrets", про відому англійську письменницю, перший тільки буду дивитись,а останній було знято по залишених листах та записах письменниці,хоча більшу частину було спалено її сестрою,одразу після смерті письменниці.Тим кому подобається її творчість думаю не будуть розчаровані.

OxankaF
12.11.2009, 14:43
"Becoming Jane" або "Джейн Остін" я бачила - дуже хороший і мені сподобався, раджу. Я так зрозуміла, ти будеш на англ. мові дивитись?

Cranberry
12.11.2009, 14:47
угу:girl_smile:.Хоч мову пригадаю,а то з тим карантином все позабуваю.:girl_in_dreams:

LILY
12.11.2009, 14:51
дівчата а я вчора дивилась фільм суперовий "ПОЗВОНИ В МОЮ ДВЕРЬ" і "МАТЕРИНСЬКИЙ ІНСТИНКТ " всім раджу

OxankaF
13.11.2009, 11:15
МАТЕРИНСЬКИЙ ІНСТИНКТ "
вчора подивилась - зовсім не сподобався, такий собі рос. фільм, зроблений на швидку руку, сюжет ще так собі, вкінці правда перегнули, гра акторів - ніяка, назва фільму - зовсім не знаю до чого її там приплели.
Історія про нас з Брюсом Віллісом та Мішель Пфайфер
теж дивилась, дуже сподобався, абсолютно все сподобалось, раджу всім (про подружню пару, яка намагається знайти порозуміння після багатьох років спільного життя). Дійсно хороший фільм.

Princess
13.11.2009, 11:26
"Настройщик" Кіри Муратової - з одного боку ніби очікуваний сюжет. але такі милі ролі, і так симпатично зіграні - раджу
Картина представляет собой современную интерпретацию мемуаров знаменитого российского сыщика царских времен Аркадия Кошко. Главный герой — настройщик роялей Андрюша — одновременно счастливейший и несчастнейший человек на свете. Счастливейший — потому что он страстно влюблен в самую прекрасную из женщин — Лину, причём она отвечает ему взаимностью. Но Андрей беден, тогда как Лина, избалованная дочка богатых родителей, привыкла жить в достатке и роскоши. Казалось, влюбленный до безумия герой обречён страдать вечно. На какие только ухищрения не идёт бедный настройщик, чтобы обеспечить своей возлюбленной достойное существование! Чем он только не занимается! Но честный труд не приносит ничего, кроме жалких крох. И тогда его страсть приобретает совсем нездоровый оттенок. Любовь к изнеженной блондинке вынуждает Андрюшу переступить роковую черту: он готов пойти на все — предать, украсть и даже убить

бетменша
13.11.2009, 11:41
з останнього, що переглянула і можу порадити:
"Амаркорд" Фелінні. тут без коментарів
"Дом дураков" Кончаловського - зворушливий і милий
"Влюбись в меня, если осмелишся" - чудовий французький фільм, оригінальний сюжет. правда, читаючи відгуки, готувала себе до трилера. насправді, фільм, як на мене, швидше алегоричний. а більшість людей сприйняли його буквально, особливо закінчення (справді трохи несподіване і моторошне)
"Небо над Берліном" - давно хотіла переглянути і не розчарувалась. такий красивий і поетичний фільм, після якого розумієш всю красу нашого життя

algo
13.11.2009, 11:48
Ходили вчора на "Книгу Майстрів"
ніби і хороший фільм, подекуди веселий,але мабуть ще раз не дивилась би. Хіба заради коня чи 34 богатиря.

katrinka
13.11.2009, 18:28
щойно з цікавості переглянула фільм "нянька по вызову" , простенький спокійний фільм, якщо любите фільми із щасливим закінченням, правда трішки непередбачуваним, перегляньте. для покращення настрою. попереджаю, любителям фільмів з глибоким змістом не сподобається.

Tequilochka
13.11.2009, 20:38
ніби і хороший фільм, подекуди веселий,але мабуть ще раз не дивилась би. Хіба заради коня чи 34 богатиря
А мені дууууже сподобався. Дивилась вже з рази.
До речі а у Львові працюють Кінопалаци????????
А то я хочу піти на 2012, але з тим карантином ... сиджу в себе в Роздолі:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Ніка
13.11.2009, 23:15
була сьогодні на 2012!!!
ну що можна сказати???
краще нічого не казати - а просто бігти швиденько дивитись!!!
бо то словами не передаш!!! я і від страху тремтіла, і плакала, і сміялась!!!
короче - для мене фільм просто бомбовий!!!
ніби на іншій планеті побувала!!!
плюйте на ті карантини і бігом в кіно!!! ніякі мікроби вас там не зїдять!!!
а для особливо переляканих - пов.язки якраз хватить на сеанс!!! ;)
офф... сиджу в себе в Роздолі а я колись в Новому Роздолі жила!!! :)

Tequilochka
14.11.2009, 09:07
була сьогодні на 2012!!!
ну що можна сказати???
ніби на іншій планеті побувала!!!
плюйте на ті карантини і бігом в кіно!!! ніякі мікроби вас там не зїдять!!!
а для особливо переляканих - пов.язки якраз хватить на сеанс!!!
офф...
Я теж хочу....., напевно після таких слів зберуся і поїду)))
а я колись в Новому Роздолі жила!!!
І ви проміняли Новий Розділ на Львів:bazar::girl_smile:

Ніка
14.11.2009, 13:29
І ви проміняли Новий Розділ на Львів
ну тоді то від мене не залежало. а потім так вжилась у Львові, що звідси нікуди не хочу!!! :girl_cool:

і щоб зовсім не оффтопити напишу враження від останніх серій ХАуса 6го сезону - ну 6 серія звичайно напружена і непередбачувана, але 5 (чи 4а...) прикольніша - там такий момент при розтині стається, що ледве не наробила в штани!!! :girl_crazy:

GONE BABY GONE
14.11.2009, 13:34
2012!
йду завтра на цей фільм!після вашого опису дуже хочеться вже його подивитись!!!

Abraira
14.11.2009, 19:10
ніби і хороший фільм, подекуди веселий,але мабуть ще раз не дивилась би. Хіба заради коня чи 34 богатиря
А нам з чоловіком сподобалось, така мила казка на сучасний манер :) Доречі, як малий народився, то почала якось інакше до казок ставитися, деякі спротивилися, а ця смішненька і головне ДОБРА.
Пункт Призначення 4 - як на мене, то те-саме, що і перші три частини, їх можна 100 штук випустити, головне придумувати найбезглуздіші варіанти смертей. Доречі, досить гидко було дивитися, були ще гидотніші моменти, ніж у перших трьох частинах, якби дивилася сама, то вимкнула б на половині.

pavuchok
14.11.2009, 20:00
Недавно переглядали фільм "Мальчишник в Вегасе" нам з чоловіком дуже сподобався давно ми вже так несміялись:girl_haha: раджу переглянути

WEDLADY
14.11.2009, 20:09
Недавно переглядали фільм "Мальчишник в Вегасе" нам з чоловіком дуже сподобався давно ми вже так несміялись раджу переглянути
вже вкотре переконуюсь-скільки людей стільки думок... а нам не сподобався цей фільм ані трохи:(, більш того-навіть половини не змогли додивитись, акторська гра жахлива, сюжет примітивний, взагалі зйомки дешевенькі,...:(:(:( ІМХО

Тетянка
14.11.2009, 21:01
а я сьогодні нарешті подивилась "Мои черничньіе ночи" і "Сладкий ноябрь" - дуже сподобались, що перший, що другий :)

Swietlik
15.11.2009, 01:15
вже вкотре переконуюсь-скільки людей стільки думок... а нам не сподобався цей фільм ані трохи, більш того-навіть половини не змогли додивитись, акторська гра жахлива, сюжет примітивний, взагалі зйомки дешевенькі,... ІМХО

зато фотки в кінці класні :girl_crazy:

Раджу переглянути "Джулія і Джулія"...Меріл Стріп неперевершена як завше :girl_in_love:

WEDLADY
15.11.2009, 10:22
Раджу переглянути "Джулія і Джулі"...Меріл Стріп неперевершена як завшедякую, я бачила, фільм справді заслуговує на увагу, але, як на мене, трохи беззмістовний...ну але подивитись варто, хоча б на Меріл Стріп, це правда:)

Yansa
15.11.2009, 10:57
Цікавих фільмів досить багато, як художніх так і документальних. Тему можна розвивати до самого початку кінематографа))):girl_crazy:
Але як на мене люблю усі фільми Тіма Бартона (режисер такий):girl_in_love:, від за свою карьеру створив багато шедеврів! Мій самий люблений - Сонна Лощина (Sleepy Hollow). Фільми Тіма Бартона мають специфічну атмосферу, в якій ти перебваешь і після закінчення стрічки!
А взагалі дуже люблю фільми. У мене дуже велика колекція Двд):girl_cool:

Tequilochka
15.11.2009, 18:17
Тему можна розвивати до самого початку кінематографа)))

Підтримую!!!
Особисто я дуууже люблю перший кольоровий фільм - Віднесені вітром.
Скільки разів дивилась, стільки разів плакала.

сяняНЯНЯ
15.11.2009, 20:36
особисто мені подобаються:"ЗЕЛЕНА МИЛЯ", "ДОСТУКАТИСЬ ДО НЕБЕС", "9 ЖИТТІВ"...

Princess
16.11.2009, 12:05
якщо хтось десь колись натрапить на фільм "Меніни" («Las Meninas») Ігоря Подольчака - дивіться, не пожалієте! (я, до свого сорому, назву забула, а то б раніше написала)
враження просто фантастичні - картинки такі влучні, що стоять перед очима! а звук , темп, ритм - більш як місяць пройшов, а таке враження, що вчора дивилась!
можна тут (http://life.pravda.com.ua/cinema/4acba28adb3d9/) почитати

Iskra
16.11.2009, 13:31
Нарешті подивилась "Джулі і Джулія". сподобався сам задум фільму, та й кулінарні шедеврики - зразу ж захотілось щось смачненьке приготувати. або взяти "Солодке печиво" Дарії Цвек і пекти все підряд :girl_haha: ну і звісно, Мерил Стріп - як про неї не згадати :girl_smile: а Стенлі Туччі - це взагалі, дуже його люблю :girl_in_love:Bon Appétit:girl_claping:

Abraira
17.11.2009, 14:51
була сьогодні на 2012!!!
ну що можна сказати???
Дивилися сьогодні вночі цей фільм... Що вам сказати, другий раз я його точно дивитися не хочу. Руки тремтіли буквально після 30хв від початку і до самісінького кінця. Звичайно, задумка, зйомки, гра акторів - шикарні, але людям, які люблять розмусолювати, переварювати і проектувати події на себе (як я) я би його дивитися не радила, бо дуже пригнічує думка, що так може статися, нехай не таке маштабне, але... От пройде той 2012рік - тоді і дивіться :)

Taska
17.11.2009, 17:15
я прочитала ваші відгуки про "Джулі і Джулія" і вирішила подивитись.. файне кіно, але мені шось так сумно після перегляду стало:(

Anet
17.11.2009, 17:41
Сподобався фільм "Непристойна пропозиція" з Демі Мур. Раджу переглянути

pruzhynka
17.11.2009, 23:06
Подивилась фільм "Шоколад"!! Напевно, багато з вас його вже бачили, але хто не бачив, - подивіться обов'язково!! Фільм суперовий!
В головних ролях - Жульєт Бінош, Джоні Деп.. Обоє в фільмі чудові!

Lady_Opium
18.11.2009, 04:29
September Issue вартує перегляду, бо навіть мені, людині, яка даклека від моди і ніколи не тримала в руках Vogue - було цікаво дивитись:)
хто не в курсі: фільм про випуск найтовстішого в історії щомісячного журналу Vogue, про боротьбу талантів, які там працюють, про диктатуру головного редактора і загалом про красу:)

якшо звернутись до Диявол носить Прада, де, як відомо, прототипом героїні Стріп стала Анна Вінтур, і порівнювати самі образи реального персонажу і її розтиражованої в умах копії - різниця очевидна)

я думаю, вам дівчата сподобається;)

Маруся-мама
18.11.2009, 07:00
September Issue вартує перегляду
Подивилась ролик. Це документальний фільм. На широкому екрані не подивлюсь то треба буде зачекати коли кинуть на відео.

venera
18.11.2009, 17:15
А я люблю дивитися старі радянські фільми (хоча не всі вони мені подобаються). Чомусь мені здається, що тодішні сценарії писали генії, особливо комедії і драми. Одна фраза з 5-ти слів може бути такою глибокою, що теперішні новомодні спецефекти і близько не валяються (хоча і вони, то класна штука).

Lady_Opium
18.11.2009, 17:27
На широкому екрані не подивлюсь то треба буде зачекати коли кинуть на відео.
я скачувала
чи в америці проблеми з вільним (безкоштовним) скачуванням?
згадала наліпку з The IT Crowd 'MP3 is not a crime';)

ckorpionsha
18.11.2009, 17:32
А на мене враження справили 2 фільми: "Загадочная история Беджамина Баттона" (ревіла 2 години) і "Горбатая гора" (теж сумний хеппі енд)..Останній нетрадиційний фільм,багато його засуджують..але мені сподобався.
Ще передивлятись можу часто "Знакомтесь,его зовут Джо Блек"...Файний той Бред Піт
Мій самий люблений - Сонна Лощина
бачила,файний фільм....давненко шото я жахів не дивилась
Що вам сказати, другий раз я його точно дивитися не хочу.
заінтригували,треба скачати

Маруся-мама
19.11.2009, 04:58
чи в америці проблеми з вільним (безкоштовним) скачуванням?

нераз є... але у мене більше проблеми з компутером, бо вже старенький і ледво працює а на новий ніяк гроші не назбираємо. Тільки хочемо щось купити, а тут бац і машина поламалась - $500 долларів як і не було.

Щоб не дуже офтопити, минулого тижня чоловік приніс китайський фільм: Імператриця і її генерали. Хоч фільми і класифікуються на цікаві, гарні і китайські той мені сподобався. Досить гарний сюжет.

Liliyah Romanova
19.11.2009, 06:47
А я люблю дивитися старі радянські фільми (хоча не всі вони мені подобаються). Чомусь мені здається, що тодішні сценарії писали генії, особливо комедії і драми. Одна фраза з 5-ти слів може бути такою глибокою, що теперішні новомодні спецефекти і близько не валяються (хоча і вони, то класна штука).
Ви не з тим порівнюєте просто. )))

Diana
19.11.2009, 13:58
особисто мені подобаються:"ЗЕЛЕНА МИЛЯ", "ДОСТУКАТИСЬ ДО НЕБЕС", "9 ЖИТТІВ"...
також раджу дуже класні

odree
19.11.2009, 15:33
"9 ЖИТТІВ".ви , певне, мали на увазі фільм 7 життів (або 7 душ) з Віллом Смітом

Надька
19.11.2009, 15:37
Зараз раджу подивитись Шлях шукача, по рос.Легенда об Искателе. Зараз він іде по суботах у 12 год.

Yansa
20.11.2009, 02:57
Останнім подивилась сімейний фільм про морских свинок - спецагентів G-Force. Фільм просто супер! Раджу!

Ще дуже классний серіал - "Bones" (Кістки). Відразу скажу що не для слабонервних і їсти під час прогляду не раджу:) (патолоанатомам можна їсти)))
Дуже багато цікавої інформації!

martinkadp
20.11.2009, 04:51
як я вже в іншій темі згадувала, я шалена фанатка Джеймса МакЕвоя... з тих фільмів з ним, які бачила, можу дещо порадити.

"Becoming Jane" - уже згадували. я не читала Джейн Остін, але якщо вона хоч трохи схожа на героїню Енн Хетевей - вона чудова :)
"Shakespeare Retold: Macbeth" (телефільм BBC, треба уважно шукати на торентах) - несподівана версія шекспірівського твору, як ото казали, "на новий лад". з цього фільма Джеймі мене й зачепив...
"Atonement" - сподобалось не на 100%, але якщо для вас співпереживання важливе - має піти...
"The Last King of Scotland" - навіть не знаю шо сказати. яскравий і психологічно важкий фільм. базується на реальних подіях з недавньої історії певної африканської країни (на жаль не згадаю зара якої саме)
"Inside I'm Dancing (Rory O'Shea Was Here)" - ірландське кіно, місцями дуже смішне, місцями дууууже сумне... з цього фільма я підсадила на Джеймі маму :)

сорі за сумбур у коментарях... не вмію я ото розповідати... але що можу сказати - кожен із цих фільмів час від часу передивляюся.

марта
20.11.2009, 18:37
дивились вчора "Хороший рік" (2006) з Расселом Кроу і Маріон Котіяр
хороша історія, хороші актори -> хороший фільм
рекомендую

OxankaF
20.11.2009, 19:59
12 Міхалкова
Прочитала і думала, щось знайоме, а тут я згадала цей фільм!!!!!!!!!!
Шикарний. Після перегляду довго ще про нього думала.

Liliyah Romanova
20.11.2009, 20:14
Шикарний. Після перегляду довго ще про нього думала.
Так, дуже вдалий рімейк!

Catherine85
20.11.2009, 20:23
Мне оригинал "12 Angry Man" гораздо больше нравится, да и первый римейк тоже :)

OxankaF
20.11.2009, 20:30
А я навіть не знала, що це рімейк. Вже шукаю оригінал...........
Знайнла фільми 1957 і 1997 року. То оригінал 1957р.?

Liliyah Romanova
20.11.2009, 20:31
Мне оригинал "12 Angry Man" гораздо больше нравится, да и первый римейк тоже
Підтримую!
Катю, а ви бачили фільм-катастрофу "Кракатао" 69-го року? Бо он шукаю, дуже хочу подивитися. Вартує?

Catherine85
20.11.2009, 22:44
Нет, не видела. Документальный минисериал смотрела на Discovery про Кракатау - впечатлил.

OxankaF
20.11.2009, 22:58
Згадала ще один фільм, який давно бачила і який на мене також справив незабутнє враження: "Загнаних коней пристрілюють, чи не так? \They Shoot Horses, Don't They?" Коротко:
Америка у важкі роки Великої депресії. Усюди безробіття, бідність, люди виїжджають з рідних місць в пошуку кращої долі на чужині і беруться до будь-якої роботи, щоб заробити на шматок хліба і дах над головою. Тому не дивно, що вельми сумнівний «найбільший в світі» танцювальний марафон з призом в 1500 доларів легко зібрав в похмурому ангарі на побережжі декілька десятків учасників зі всієї країни.
Молодий ковбой і сивий моряк, вагітна жінка і смутний фермер, цинічна дівчина «з минулим» Глорія і немолода колишня актриса без майбутнього... Усі вони такі різні, але кожен готовий на все заради виграшу. У знемозі вони танцюють цілодобово безперервно - з перервами тільки в 10 хвилин. Від втоми, болі і безсоння раніше азартні і нарядні, учасники марафону поступово втрачають почуття реальності і відчуття власного «Я».
Вони, як загнані коні, «на останньому диханні» наполегливо прагнуть до перемоги, не згадуючи про вибулих з перегони. Ось тільки - чи вистачить сил навіть у переможців, що дісталися до заповітного фінішу, жити після «фінішу» далі. Адже загнаних коней пристрілюють, чи не так.

Picasso
21.11.2009, 01:20
На днях переглянув "Експеремент"(Das_Experiment)Жанр: Драма, Триллер.
Режиссер: Оливер Хиршбигель / Oliver Hirschbiegel
В ролях: Моріц Бляйбтрой /Moritz Bleibtreu/, Крістиан Беркель /Christian Berkel/, Олівер Стоковски /Oliver Stokowski/, Вотан Вілке Мойринг /Wotan Wilke Möhring/, Стефан Сцац /Stephan Szasz/
Опис: У ході наукового експерименту 12 звичайних людей добровільно стають на два тижні "в'язнями" в'язниці, у той час як 8 таких же добровольців стають наглядачами. Завдання першого - дотримуватися правил тюремного режиму; завдання друге - підтримувати порядок. Але людська природа бере своє і експеримент виходить з-під контролю: під безпристрасним поглядами вчених наглядачі упиваються владою, принижуючи ув'язнених, і в тюрмі назріває бунт ..
Також раджу переглянути "Зелена миля", "Достукатись до небес", "9 життів" ...
Думаю кожен зможе почерпнути щось з цих фільмів для себе!

Liliyah Romanova
21.11.2009, 05:57
На днях переглянув "Експеремент"(Das_Experiment)Жанр: Драма, Триллер.
Фільм зроблений на основі реального експерименту. Доволі важкий, не для чутливих людей.
Ще раджу подивитися так званий Експеримент-2 - Die Welle. Теж на реальних подіях. І до перегляду трохи легший.

бетменша
21.11.2009, 23:01
переглянула фільм "9 життів Томаса Катца". арт-хаусна чорна комедія. абсурдне і незвичайне, але, тим не менше, дуже оригінальне і захопливе кіно про апокаліпсис.

irra
22.11.2009, 00:42
сьогодні дивилась "експеремент" олівера хиршбегеля-скажу чесно,я і чоловік в шоці,які люди жорстокі(дивились вночі щоб мала не бачила)ще як подумаю що це все відбувалось насправді:eek::scare::suicide::(всі ємоції на купу)страшно подумати як там люди у в"язницях,особливо наших!цей фільм напевно найстрашніший ужастік який я бачила!найстрашніше що все це реально!

бетменша
24.11.2009, 13:25
"Малхолланд драйв" Линча - для тих, хто любить заплутані сценарії. сподобалось, але дуже багато незрозумілого. одним словом Лінч мене зацікавив(це перше з його творчості, що я переглянула)

Lady_Opium
24.11.2009, 15:59
"Малхолланд драйв" Линча - для тих, хто любить заплутані сценарії. сподобалось, але дуже багато незрозумілого. одним словом Лінч мене зацікавив(це перше з його творчості, що я переглянула)
бетменша, я так рада, що Вам сподобався Малхолланд Драйв ніби-то я сама його знімала:)
а в чому саме "незрозумілість"?:girl_smile:

до речі, дякую, що нагадали за Девіда, треба передивитись те, що маю його в кінотеці

pravovuk
24.11.2009, 16:10
Пережить чтобы вспомнить- дуже гарний фильм

Peri
24.11.2009, 16:15
Дівчатка,порадьте щось філософсько-психологічне,але бажано без надмірних жахів.

Picasso
25.11.2009, 11:39
порадьте щось філософсько-психологічне,але бажано без надмірних жахів.
"Семь жизней" (англ. «Seven Pounds»)
слоган: «Они не знакомы. У них разные судьбы. Но у них одна тайна.»
Актеры: Уилл Смит, Розарио Доусон, Вуди Харрельсон, Майкл Или, Бэрри Пеппер, Элпидия Каррильо, Робин Ли, Джо Нуньес, Билл Смитрович, Тим Келлехер
Режиссер: Габриэле Муччино
Описание: Пытаясь исправить ошибки прошлого, Бен решает помогать совершенно незнакомым людям. Но все сильно осложняется, когда он встречает смертельно больную Эмили и влюбляется в нее…

irra
25.11.2009, 12:28
дивилась цей фільм ще раніше в кінотеатрі-дуже сподобався!:y:

algo
26.11.2009, 09:45
Дивилась вчора "Остров" П.Лунгіна. Наплакалась........ деколи варто такі фільми подивитись!!

Sera
26.11.2009, 10:00
Дівчатка,порадьте щось філософсько-психологічне,але бажано без надмірних жахів.

Дуже хороший фільм - "Одиночество в сети"

О фильме: По одноименному бестселлеру Януша Леона Вишневского. Эва живет в Польше, а Якуб — в Германии. Как это часто случается в современной жизни, они случайно знакомятся в глобальной сети. Они начинают общаться через Интернет, и чем больше они разговаривают, тем больше они сближаются и тем больше нравятся друг другу. В конце концов, они решают встретиться в реальной жизни. Но все идет совсем не так, как должно было бы.

cuxivchanka
26.11.2009, 18:06
Раджу подивитись фільм "2012",дивилась невідриваючись!

kvVItKA
26.11.2009, 18:08
Дуже хороший фільм - "Одиночество в сети"
фільм чомусь недодивилась, а от книга "затягнула" відразу

Lady_Opium
26.11.2009, 18:48
раджу дуже неоднозначний фільм "Країна глухих"
оскільки до сценарію вчепилась Рената Литвинова - то стрічка вже незвичайна:)
і Чулпан Хаматова - якась не така, як я до неї звикла:) а от Діна Корзун, що виконує власне ту глуху, яка відкриває Риті (Чулпан) країну глухих - як на мене неперевершена, не повірити їй не можливо:)

Mokka
26.11.2009, 19:16
Дивилась вчора "Под покровом небес" Бертолуччі. Трохи важкуватий для сприйняття, але все одно раджу. Примушує задуматись...

OxankaF
26.11.2009, 20:21
бачила кілька років тому, дійсно класний, з задоволенням б ще раз подивилась

Dolma
26.11.2009, 22:44
Недавно подивилась фільм Шона Пена "В диких умовах". Давно нічого так не чіпляло... Але то, мабуть, особисте.
А от ще пригадався старий фільм "Король-рибак". Дуже класний! Рекомендую всім :)

Редвумен
26.11.2009, 22:52
А мені подобаються фільми Кшистофа Зануссі! До речі, він буває часто у Львові і його можна послухати в УКУ

бетменша
27.11.2009, 09:34
справді дуже-дуже класний фільм! і Яя(Корзун) така чарівна, гра актриси дуже захоплює. а ще сподобався той олігарх, теж глухонімий, було в ньому шось таке зворушливе

Солнушко
27.11.2009, 16:49
а я вчора дивилась фільм "Сутінки"-такий романтичний....:girl_in_love:хоча з реклами фільму і не скажешь,швидше на ужастік схожий.... проте я не могла відірвати погляду від головних героїв....:crazy: за весь фільм вони поцілувались 2 чи 3 рази,але більшого і не потребувалось,щоб побачити на скільки вони закохані,все було видно по очах!!!!!!!!:suicide::xaxa: дуже гарна гра акторів-давно я не переживала таку бурю позитивних емоцій!!!!!!!:y::girl_wink: ІМХО
з нетерпінням чекаю коли побачу продовження фільму!!!!!!!:girl_claping:

Insolence
27.11.2009, 16:57
а я вчора дивилась фільм "Сутінки"-такий романтичний....
..
з нетерпінням чекаю коли побачу продовження фільму!!!
А продовження з вчорашнього дня йде в Кінопалаці на Театральній ))

ESTEILA
27.11.2009, 17:01
Я вже сходила на премєру,вчора.Фільм супер:girl_cray:!!!Друга частина,ще краща ніж перша!!!Усім раджу!

Liliyah Romanova
27.11.2009, 21:59
А мені подобаються фільми Кшистофа Зануссі! До речі, він буває часто у Львові і його можна послухати в УКУ
Всі чи останні?
Я колись мала щастя в нього інтерв*ю брати. Чи то нещастя? Бо через те, що в мене нема акценту в польській, він подумав, що я дійсно журналістка, а не одна зі студенток літньої школи. Потім мій викладач йому пояснив, хто я й він перепросив. Але цікаво було побачити людину з різних сторін.

Vitaminka
29.11.2009, 01:14
сьогодні дивилась Хатико: Самый верный друг / Hachiko: A Dog's Story
сподобався (зревілась як дурна)
Жанр: драма, семейный
Описание фильма:
Фильм поставлен по известной правдивой истории, которая произошла в Японии в 20-х годах. Пес каждый день провожал и встречал своего хозяина на вокзале. Потом хозяин неожиданно умер, но пес в течение 9 лет КАЖДЫЙ день в 5 часов вечера приходил на вокзал встречать хозяина и ждал его до последнего поезда. Потом японцы поставили ему памятник на том месте, где он постоянно ждал хозяина.
Выпущено: США, Grand Army Entertainment
Режиссер: Лассе Халльстрём
Актеры: Ричард Гир, Сара Ремер, Джоан Аллен, Джейсон Александр, Кэри-Хироюки Тагава, Эрик Авари, Роберт Капрон, Давиния МакФэдден, Кевин ДеКосте, Донна Сорбелл
http://pic.ipicture.ru/uploads/091120/ZLWZUNQup0.png

OxankaF
29.11.2009, 01:31
Ну що ж, я подивилась художній фільм "Голод-33", страшний, але варто подивитись кожному (без дітей звичайно). Більше слів нема.

Аліса
29.11.2009, 01:31
Я з задоволенням дивлюся сімейні фільми і комедії, а ще триллери- це так щоб відпочити. А дуже люблю біографічні фільми. Наприклад, "Игры разума" з Расселом Кроу. Фільм дивилася давно, але вразив він мене сильно. А ще "Форест Гамп" подобається. А недавно дивилася фільм "Забавные игры" - не змогла додивитися. Ніби і якось поганенько знятий і гра акторів якась пародія і ніби ставлення має бути як до середненького фільму, але така неприхована жорстокість - я не могла два дні заспокоїтися. Цікаво було б почути враження і нших про цей фільм.

Liliyah Romanova
29.11.2009, 17:18
Раджу подивитися фільм "Цар". Правда, там є трохи натуралістичних сцен, не скажу наскільки, бо саме ті не дивилася. Але сам фільм дуже вартий уваги. Головну роль грає актор, котрий грав у "Острові".
Не здивуюся, якщо цей фільм таки заборонять у Росії, чому він скандальний, я чудово можу зрозуміти.

Orman
29.11.2009, 20:25
Чоловік мій сказав, що фільм (Цар) гарний, але мені його дивитися не радив, напевне через те, що казала Ліля, я дуже тяжко на таке реагую ...

Liliyah Romanova
29.11.2009, 22:14
Чоловік мій сказав, що фільм (Цар) гарний, але мені його дивитися не радив, напевне через те, що казала Ліля, я дуже тяжко на таке реагую ...
Однозначно через те. Я на ті сцени просто відверталася й посилено вишивала або писала допис на ДП. :xaxa:

ZoloteSonechko
29.11.2009, 23:32
а мені сподобався фільм Адвокат диявола. правда воно теж трішки страшне.
а ше недавно дивилися гарну комедію Освідчення, романтичне кіно

---------- Додано в 21:32 ---------- Попередній допис був написаний в 21:13 ----------

ше згадала. "Трішки вагітна" в українському перекладі. я так давно не реготала.
і ше гарний фільм російський "Ласковий май" (про музичну групу) справді цікаве

Bysja
30.11.2009, 00:26
А мені подобається ЛЮбовь морковь1,2,ще гарний Канікули строгого режиму,Марлі і я,Папе снова 17,Война невест и шопоголик,Ну ще з старіших це Точка!І ще багато багато

---------- Додано в 01:26 ---------- Попередній допис був написаний в 01:24 ----------

Коханому подобається соседка,Карти ,деньги 2 ствола и всяке в тому роді!=)))))))

Liliyah Romanova
30.11.2009, 00:43
ше згадала. "Трішки вагітна" в українському перекладі. я так давно не реготала.
Я його дивилася під іншою призмою. Про це писала http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=492908&postcount=65.

martinkadp
30.11.2009, 01:37
Карти ,деньги 2 ствола
дякую що нагадали. свого часу коханий підсадив на Snatch. (в рос. перекладі йшов як "Большой куш"). насолоджуюсь англійським гумором... найкраще дивитись в оригіналі з субтитрами або без (це вже в кого як із брітіш інгліш;)) передивилася сумарно разів 5 мінімум. цитую хітові фрази і обоооожнюю кілька пісень з того фільма.

Yansa
30.11.2009, 03:09
Тільки що переглянула фільм "Район №9"...
Я взагалі стараюсь не дивитись настільки важких фільмів, але воно варте того. Глибинній зміст цього фільму напевно в декілька слів не вкладешь (проблематика цього філму можно перенести на різноманітні соціальні і моральні проблеми людства). Спочадку в фільм дуже важко в"їхати і зрозуміти що дочого, але згодом починаєшь розуміти... і тут саме цікаве!
Можу поздоровити тих хто таки наважиться на пергляд, бо ця людина має мати зайві нерви.
Комусь він може несподобатись, але на то ми і різні люди, щоб сприймати світ по різному.
Всім гарних переглядів!

algo
30.11.2009, 09:10
Вчора дивились сутінки.Супер фільм!! піду на другу частину обов"язково, але хочемо в кінотеатр!

LiliyaGal
30.11.2009, 11:37
Тільки що переглянула фільм "Район №9"...
Я взагалі стараюсь не дивитись настільки важких фільмів, але воно варте того. Глибинній зміст цього фільму напевно в декілька слів не вкладешь (проблематика цього філму можно перенести на різноманітні соціальні і моральні проблеми людства). Спочадку в фільм дуже важко в"їхати і зрозуміти що дочого, але згодом починаєшь розуміти... і тут саме цікаве!

Це точно! Так влучно написано, теж мала такі думки після перегляду цього "чуда". Спочатку посміювалась і не могла дивитись на тих жучків, додивилась тільки заради того, щоб побачити до чого це все йшло. Не шкода, що додивилась.

Кольорова
30.11.2009, 11:51
Днями влаштувала собі домашній кіносеанс (муж поїхав у відрядження) - дивилася фільм "Обіцяти-не означає одружитися" з моєю улюбленою Дженіфер Аністон. Гарний і добрий фільм, розчулили сцени, де хлопець Аністон (Афлек) вже після розриву несподівано приїжджає, щоб їй допомогти, а також та, де він їй освідчується, хоча до того був заядлим холостяком :)

Milashechka
30.11.2009, 12:00
а я взахваті від фільму "Щоденник пам'яті", надзвичайне кіно, ражду усім подивитись!!! ми з чоловіком ридали. це історія неймовірного кохання, я би теж хотіла, щоб моє життя і моє кохання були такими як у героїв цьго фільму!!!

Un.Known
30.11.2009, 12:02
Я вчора випадково надибала фільм " Easy Virtue".

http://easyvirtuethemovie.co.uk/

Все частіш переконуюсь, що за невеликими вийнятками я таки прихильниця європейського фільму. )

бетменша
30.11.2009, 12:23
"Море внутри" Алехандро Аменабара. файне таке кіно. про проблему евтаназіїї

Oddly
30.11.2009, 12:58
вчора подивилася "Знамення" з моїм улюбленим Ніколасом Кейджом.
нічого так. пару цікавих спецефектів, тема типова для фільмів-катастроф, в кінці - взагалі банально і нудно.
і Ніолас Кейдж в кінці з акторською майстерністю розчарував.
але загалом - раджу тим, хто таке любить, кілька разів поздригатися від страху можна ))

Yansa
30.11.2009, 13:05
Район №9 за стрктурою взагалі дуже складний фільм. Автор використовуючі футуристичні,"нереальні" персонажи ,як би не тикаючи ні в кого конкретного з нас, (показуючи інопланетних створіннь і іх перебування на Землі) допомагає глядачеві зрозуміти проблеми, які знаходяться у нас, тут на Землі, беручи любий проміжок часу, і любий шар суспільства - усі ці проблеми будуть.

Цей фільм нагадав мені інший мій улюблений фільм - "V значить віндетта". Цей фільм я до сих пір переглядаю час від часу.

Усі ці фільми направленні на боротьбу з якимись проблемами нашого суспільства. Але це вже інша тема, з чим і якими методами нам жити (не хочу застосовувати слово "боротись", бо це заздалегідь хабниий шлях, відразу іде асоціація - " на що боролись, на то і напоролись")):girl_crazy:).

Взагалі такі фільми непопулярні, хоча і Геніальні від початку і докінця.

p.s. Але це знову тільки моє враження!.:)

Liliyah Romanova
30.11.2009, 14:58
Я вчора випадково надибала фільм " Easy Virtue".
О, там моя улюблена акторка грає, треба подивитися!!

А ми вчора почали й не скінчили фільм Джармуша (Jim Jarmusch) "Межі контролю" - The Limits of Control. Тепер не можу дочекатися, аби додивитися останні півгодини. У фільмі мінімум діялогів, а ті, що є, такі цікаві. Показує, що кожна людина - трохи філософ.
Колись кілька разів дивилися його "Ніч на Землі" - Night on Earth. Надзвичайно сподобався!!!"Море внутри" Алехандро Аменабара. файне таке кіно. про проблему евтаназіїї
О, я цей теж бачила. То з тих фільмів, що дають купу роздумів і насолоду від перегляду, хоч і лишають по собі майже бурю.

Katrine
30.11.2009, 17:35
останнім часом переглядаю дуже багато фільмів, і нових, і ті, які вже мільйон разів бачила..
дуже подобається "Вкус жизни", "Дом из песка и тумана", "Спеши любить", "Солодкий листопад"... З комедій - "Галопом по Європі", "Елвін і бурундуки", "Освідчення", "Война невест"..
Люблю польські фільми, після яких думаєш, що все в житті обов"язково буде добре - "Nigdy w zyciu", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie", "Jeszcze raz".
Люблю "Передчуття", "Ефект метелика", "Сутінки", "Жизнь в розовом цвете".

Kucjynchuk
30.11.2009, 20:14
"Щоденник пам'яті",
І я його бачила...СУПЕР!!!!!!!!!!!!!

UnLikE
30.11.2009, 20:42
"Солодкий листопад"дуже подобається цей фільм!! а ще "дрянная девченка"

З комедій-мелодрам раджу: План игры, Одержимость(!!!!) і багато інших :))

Vitaminka
30.11.2009, 20:49
Вчора дивились сутінки.Супер фільм!!
я сьогодні подивилась дві частини "Сумерків", але перша мені більше сподобалась

UnLikE
30.11.2009, 21:49
А я Сумерків ніодної частини не бачила.. і не хочу, але може то тільки самонавіювання..))

algo
30.11.2009, 22:08
подивилась дві частини "Сумерків"
Ми завтра в кінотеатр вилазку робимо!! на другу частину сутінків!

irra
30.11.2009, 22:53
дівчата сьогодні дивилась старий,але дуже класний фільм (чоловік вирішив згадати своє дитинство)рекомендую,дуже сподобався моїй малій-називається "політ навігатора"не пам,ятаю здеється 1990року (можна пошукати в неті!

Редвумен
30.11.2009, 23:00
раджу "Остров" Павла Лунгіна! Фільм про віру, терпіння, долю... Словом, хто не дивиться "мило" і "цьомчик-бомчики" - тому сподобається. Фільм має оригінальний сайт, де можна попрости ПРОБАЧЕННЯ! http://www.ostrov-film.ru/ Я після нього стала кращою людиною!

Марта2
30.11.2009, 23:01
Бачу тут "Сутінки" обговорюють!!! :girl_smile:Всі знайомі говорили щоб я подивилась кіно, бо дуже класне! Особисто я фантастику такого роду ненавижу, але після сьогоднішнього перегляду двох частин "Сутінки", я під такими враженнями, дивилась з відкритим ротом!!!!! Завтра піду куплю книги 3 і 4 чистини, буду читати, бо довго на новий фільм не зможу чекати!!!!:girl_smile:

OxankaF
01.12.2009, 17:13
раджу подивитись фільм "Так она нашла меня" з Хелен Хант. Фільм спокійний, але заставляє задуматись. Хоча не дуже сильно там закручений сюжет, все дуже просто, але так гарно передані переживання на рахунок материнства, страхи і настрій, емоції. Дуже гарно зіграла Х.Хант.
Ось коротко про фільм,
У школьной учительнице из Филадельфии кризис среднего возраста. В одночасье вся её жизнь пошла наперекосяк: бросил муж, скончалась приёмная мать, внезапно объявилась настоящая мать, эксцентричная участница всевозможных ток-шоу и перевернула всё с ног на голову, в довершение всего она завертела роман с отцом одного из своих учеников.

UnLikE
01.12.2009, 17:20
моя мама з татом недавно дивились фільм "По следам Феникса", казали шо дуууже калсний (а таке рідко почуєш від них), я його не бачила, але ще обов'язково гляну ;)

Tanita
02.12.2009, 14:19
Раджу подивитись фільм "Джулі і Джулія" з Меріл Стріп. Дуже позитивний, веселий, романтичний фільм .... особливо для тих хто любить смачно попоїсти :girl_cool:

Bysja
02.12.2009, 15:38
Подивилась сьогодні-Хатіко!Класний фільм,я аж плакала!вчора дивилась,Остання з роду Болейн,теж сподобався!

Tequilochka
02.12.2009, 20:44
Раджу подивитись фільм "Джулі і Джулія" з Меріл Стріп. Дуже позитивний, веселий, романтичний фільм .... особливо для тих хто любить смачно попоїсти
Я дивилась, але дойшла хiба до половини. Не наю .... просто не понравився))))

Koketka
02.12.2009, 21:40
Що перше приходить на думку - так це 3 фільми: "Гордість і упередження" і "Сутінки 1 і 2 частини. У всіх фільмах закохані з різних "планет" ну і це стає на перепоні їхньому коханню. Мене найбільше притягує в цих фільмах отака неможливість бути разом, але водночас і велика пристрасть, ну і обов'язково щасливий кінець!:girl_smile:

Mokka
03.12.2009, 22:37
Таки подивилась я "Царя". Дійсно, сильний фільм та й актори дуже гарно підібрані. Мамонов взагалі геніальний, правда, мені здаєтсья, що йому не потрібно було довго входити в образ, він і в житті такий трохи "дивакуватий".
Але не розумію, чому росіянам цей фільм не подобається, я рахую що Івана Грозного ще не так погано показали, як можна би було.

Liliyah Romanova
04.12.2009, 08:41
Але не розумію, чому росіянам цей фільм не подобається, я рахую що Івана Грозного ще не так погано показали, як можна би було.
Ну, та ж вони білизною на купу років наперед закупилися й по черзі будуть відмивати репутації своїх тиранів. :girl_crazy:

Zlju4ka
04.12.2009, 09:06
Гордість і упередження:girl_in_love:

Недавно дивились комедію, яку наші переклали як "Похмілля в Лас-Вегасі",але називався він "The Hangover" (2009)- гарна комедія, не тупенька ,смішна.Словом можна дивитись:)

ZoloteSonechko
05.12.2009, 15:11
дуже гарний фільм "Життя прекрасне". має багато нагород з них 7 оскарів.
також вчора дивилася "Піаніст"-гарне кіно.:girl_in_dreams:

koxana
05.12.2009, 23:53
Обожнюю "Місто янголів" з Ніколасом Кейджем!!! Дійсно хороший фільм. Також хочу подивитись "Хатіко",і ще на схожу тематику є фільм "Білий полон"(Белий плен). Якщо захочете поплакати - обов'язково подивіться:girl_curtsey:

molcha
06.12.2009, 00:37
Дуже люблю фільм "Запах жінки" з Аль Пачіно, і танго там таке спокусливе!
Гарний фільм.

Lady_Opium
06.12.2009, 02:50
а я щойно лише з кіносеансу "Мовчання ягнят":)
востаннє дивилась той фільм ще в дитинстві на відеомагнітофоні, але враження, навіть цілі картинки настільки врізались у пам.ять, що, переглядаючи фільм через роки, я пам.ятала якого кольору плаття Біл розріже на Кетрін, під яку музику він танцюватиме, костюм, у якому др.Лектор очікував вечері:girl_crazy:
але то таке:)
фільм - обов.язковий до перегляду. і крапка:)

WEDLADY
06.12.2009, 11:31
а ми вчора дивились "Сім" з Бредом Пітом, Морганом Фріманом, Гвінет Пелтроу. Дуже рекомендую всім хто любить трилери і детективи... Чесно кажучи я не дуже люблю, але цей фільм відверто вразив:)

Yansa
06.12.2009, 17:07
"Мовчання ягнят", "Червоний дракон", "Хто ви містер Брукс", частенько переглядаю ці фільми.
Взагалі я кіноман:) Але мої смаки не всім підходять)))

p.s. Смаки на то і смаки щоб бути різними:))) Інакше було б однообразно.

Picasso
07.12.2009, 01:16
Сьгодні переглянув "Одержимість" (2004),думаю фільм вартий уваги!
Одержимость (2004)
В главных ролях: Джош Хартнетт,Роуз Бирн,Мэттью Лиллард,Дайан Крюгер...
Сюжет: Накануне важной деловой поездки молодой преуспевающий финансист Мэтью замечает в ресторане свою бывшую возлюбленную Лизу, которая таинственным образом исчезла два года назад и страстью к которой, он все еще одержим. Забыв обо всем, Мэтью ступает на путь обмана и подозрений, чтобы выследить ее.
Пытаясь решить головоломку с помощью загадочных улик, он случайно знакомится с другой девушкой — ее тоже зовут Лиза и, возможно, ей известна тайна странного исчезновения. Мэтью не предполагает, что любовная одержимость уже сделала его жертвой виртуозной интриги, в которой, каждая деталь была предусмотрена с дьявольской точностью…

Lady_Opium
07.12.2009, 01:37
чисто випадково,не хотячи, ввімкнула Льодовиковий період-3, а там таке:girl_claping:
сумніваюсь, що є ще люди, котрі не бачили його - але якщо й так - то вперед, і то бігом, ну а я тим часом ставитиму 1 і 2 частини на завантаження:)

Bonka
07.12.2009, 12:25
Завдяки Вашим рекомендаціям, передивилась наступні фільми, всі дуже сподобались:
1)"Hachiko"-ну дуже дуже сумний, плакала цілий фільм.
2)"Julie and Julia"-після цього фільму навіть в мене прокинулось бажання готувати .
3)"Цар"-фільм справді страшний. а ще страшніше стає після того, коли усвідомити що це все не видумки сценаристів і режисерів, а реальні події....

Всім приємного перегляду :girl_smile:

Sera
07.12.2009, 13:57
"Hachiko" - це супер-фільм! Давно я так не плакала,та що я,чоловік ревів як мала дитина.От такі ми сентиментальні! :girl_smile:

Liliyah Romanova
07.12.2009, 15:52
Подивилася вчора фільм "The Box". Я в захопленні! Фільм філософський, дивитися треба уважно... Чоловік сказав, що нудний, бо проспав півфільму. Коли розповіла йому суть і думки, що почерпнула, підтвердив, що фільм глибокий і вартісний.
Російською фільм називається "Посылка (http://ru.wikipedia.org/wiki/Посылка_(фильм,_2009))".

Sonne
08.12.2009, 16:30
"Nigdy w zyciu",
О, теж люблю цей фільм! Я після перегляду півроку музику з нього слухала, аж поки якась зараза мені віруса додому не принесла.

pruzhynka
08.12.2009, 19:42
Сьгодні переглянув "Одержимість" (2004),думаю фільм вартий уваги!
"Одержимість" - справді чудовий фільм. Це - голівудський римейк на європейську "Квартиру" з Монікою Белуччі!!
Раджу переглянути і "Квартиру" також! Фільми прекрасні!

А ще на днях подивилась нарешті "Достукатись до небес". Вже, мабуть, всі бачили, але хто не бачив - подивіться обов"язково, надзвичайний фільм!!!

Yansa
09.12.2009, 02:14
Сьогодні дивилась "Інший світ - повстання леканів" (точніше переглядала 5 раз, чи 6й) це з трилогіі "інший світ" 1-2 чстина, а це 3я, якби передісторія усім попереднім частинам.
Можу сказати впевненно, що 3 частина перевершила попередні.
Взагалі люблю усіляки фільми про оборотнів і вампірів:) бугага))))

носик
09.12.2009, 14:23
А мені страшенно подобаються "Сутінки"(книжки просто читала), а також "Анжеліка"(люблю переглядати коли хворію),"П.с. Я кохаю тебе","Наречений на прокат","Вгадай хто","Мадагаскар"(особливо"посміхаємся і махаємо") ну чимало інших цікавих фільмів...Сьогодні є чималий вибір фільмів,але бажання переглянути повторно не спрацьовує на кожен фільм

Vitaminka
11.12.2009, 00:08
сьогодні подивилась фільм -Запах женщины- з Аль Пачіно(1992рік)
Наступил День благодарения и полковник разведки Фрэнк Слэйд после отставки решает побаловать себя последний раз поездкой в Нью-Йорк по высшему разряду: изысканный отель, шикарный лимузин, дорогая выпивка и женщины потрясающей красоты. Есть лишь две проблемки. Первая: Фрэнк слеп на оба глаза. И вторая: волнующиеся родственники полковника решают нанять за небольшую сумму провожатого в лице нуждающегося студента престижного колледжа по имени Чарли Симмз. Последнее, что было нужно в поездке полковнику Слэйду - так это зеленый юнец Чарли. Но случилось так, что путешествие этих двух потрясающе не похожих друг на друга людей изменило их жизни навсегда.
напевно його вже більшість бачила і мені сподобався
найбільше вразив момент, коли Аль Пачіно танцював танго

бетменша
11.12.2009, 09:25
страшенно люблю цей фільм, хоча швидше не сам фільм, а Аль Пачіно в ньому:girl_in_love:

недавно переглянула два фільм про аборти: американський старенький "Якщо б стіни могли говорити" та румунський фільм 2007 року "4 місяці, з тижні і два дні". особливо вразив останній.

Ірка-Шкірка
11.12.2009, 19:21
А мій улюблений фільм, який я дуже хочу всім порадити - Love Actually - (Реальная Любовь в рос.пер). Чому?
1. різдвяний - актуально, для настрою просто супер переглянути
2. чудова підбірка акторів (Хью Грант, Колін Ферт, Кіра Найтлі і інші!)
3. дуже цікавий сюжет, що складається з різних кльових історій про кохання і не тільки
4. дуже гарна музика - в мене саундтрек вже чотири роки в машині їздить, і не навбрид! ну але це можна списати на особисту романтичну історію, пов'язану з цим фільмом...
Причому, дуже раджу мовою оригіналу дивитись. Там "інгліш" інгліш, що додає фільму особливого шарму!

Хоча, це не фестивальне кіно, а всього-навсього романтична комедія :girl_flirt: але я такі обожнюю!

LiliyaGal
12.12.2009, 13:52
А є тут любителі нових російських фільмів, власне комедій? Одна моїх улюблених:
"Слушатель" (там і Єфремов є, і Дюжев) - сюжет цікавий, смішний. Але найбільше люблю старенькі, типу "Любовь и голуби", "Служебный роман", "Старики разбойники" та інші...

І ще щойно згадала фільм, який мене вразив (не комедія і не російський, але вартий уваги) - "Волна"/Die Welle (2008). Сюжет: "Германия. Наши дни. Учитель гимназии решает провести необычный эксперимент, для того чтобы показать своим ученикам каково это, жить под диктатурой."

ESTEILA
13.12.2009, 00:57
Вчора дивилась фільм з Мілою Йовович "Идеальний побег"(трилер).Дуже класний.:girl_claping:

MUCHACHA
13.12.2009, 01:28
Для мене то не фільм, а кайффф! Аплодисменти стоячи! Шикарна картина!

algo
13.12.2009, 10:59
Вчора дивились Загадкова історія Бенжаміна Батона. класне кіно!! шкода що так мало оскарів взяв, вартувало більше. До речі, ще мені дуже з Пітом подобається Знаймтесь, Джо Блек.

Katrine
13.12.2009, 14:35
мені дуже подобається "Западня" з Кетрін Зета Джонс і Шоном Конері, цікавий фільм!

Лянка
13.12.2009, 17:36
А мій улюблений фільм, який я дуже хочу всім порадити - Love Actually - (Реальная Любовь в рос.пер).

Фільм дійсно дуже хороший, ведуться кілька сюжетних ліній, які так чи інакше пов"язані. Саме тому фільм не є нудним і його можна дивитись кілька разів.

odree
14.12.2009, 22:19
Вчора були в кінопалаці на фільмі "Старі пси". Народ, ми плакали зі сміху і катулялися. Фільм супер :y: Всім рекомендую, але для гостроти відчуттів і купи сміху краще йти в кінотеатр.
Отже трохи про фільм Двоє старих приятелів і партнерів по бізнесу раптово опиняються в ситуації, коли їм доводиться опікати двох непосидючих сестер-близнят. Більш того, переполох не обмежується домашніми турботами — сестричок треба ще вивезти відпочивати в літній табір, а там і близнята, і їх опікуни опиняються у владі прискіпливого вожатого...

http://www.youtube.com/watch?v=SkfhrFuqkE0

otonataxa
15.12.2009, 13:52
"Антихрист" фон Трієра раджу подивитись всім...є над чим подумати...

Margarin4ik
15.12.2009, 16:55
А я раджу подивитися "Бригаду М" - ну дуже класний фільм!:girl_claping:

koxana
15.12.2009, 20:57
А я раджу подивитися "Бригаду М" - ну дуже класний фільм! мені теж страшенно сподобався фільм!!! Аз українським перекладом взагалі бомба:D:D:D

Skrynya
15.12.2009, 21:24
"Бесславные ублюдки"! Дуже класний фільм (на мою думку)! Дуже в стилі Тарантіно! :girl_cool:"Антихрист" скачала, але ніяк не наважусь подивитись, чула, що то не для слабкодухих!

Тетянка
15.12.2009, 22:08
а я щойно з кіноплацу - дивилась " old dogs", які хвалила Олеся-Одрі. Твк насміялась! Сюжет простенький, але смішний, рекомендую :)

Picasso
18.12.2009, 17:55
Наднях переглянув декілька фільмів на які варто звернути увагу:
Забирая Чэнса/Taking Chance. Страна: США. Режиссер: Росс Кац, Жанр: драма, военный. Фильм основан на реальной истории и рассказывает о путешествии на Родину лейтенанта Майкла Стробла, сопровождающего в маленький городок в штате Вайоминг гроб с телом погибшего в Ираке 19-летнего юноши.
Сапёры (Повелитель бури) / The Hurt Locker. Режиссер: Кэтрин Бигилоу
Жанр: Боевик, триллер, драма, военный. Описание: Сержант Джеймс, заменивший погибшего командира саперного взвода в охваченном войной Багдаде, переворачивает все с ног на голову. Он не признает поражений и не готов отступать. Его риск граничит с безумием, а действия часто бесшабашны и нерасчетливы. Но он профессионал высочайшей пробы. И только он знает, когда очередная бомба должна взорваться.... и взорвется ли она. Отличный, напряженный, захватывающий фильм от режиссера "На гребне волны", "Странные дни", "К-19" подружает зрителя в хаос и кошмарную реальность настоящих боевых действий. Только на этот раз эта реальность находится не на курке автомата. Она прямо здесь, под ногами - на кнопке радиовзрывателя, на фитиле бикфордова шнура, на натянутой леске растяжки. И теперь она в руках саперов.
Город жизни и смерти / City of Life and Death. Страна: Гонконг, Китай. Режиссер: Чуан Лу
Жанр: драма, военный, история. Описание: В декабре 1937 года в город Нанкин вступили японские захватчики. Много солдат «Гоминьдана» покинули город, но многие, которые не желали сдаваться, остались в городе и развернули сильное сопротивление. После неудачного сопротивления сотни тысяч людей погибли, превратив Нанкин в город смерти. Осталась возможность жить только в одном месте — «безопасная зона» в женской школе Цзиньлин. Там китайские женщины укрывали и спасали мужчин.
Дзен / Zen.Страна: ЯпонияЖанр: Историческая драма. ... в поисках учителя Истины.

OxankaF
18.12.2009, 19:08
подивилась фільм "Піджак", дуже раджу, суперовий.

Catherine85
19.12.2009, 03:11
Мне тоже "Пиджак" нравится, но другие фильмы с Броуди больше по душе, особенно "Кислород" и "Горечь любви" :girl_in_love:

Lady_Opium
19.12.2009, 06:14
Індокитай - дуже красивий фільм, особливо у плані задоволення від споглядання: це і незвичайна природа, це Венсан Перес з пронизливими очима, Катрін Деньов як втілення жіночності та елегантності

Tanuchka
19.12.2009, 21:16
подивились 2012.
чекала якісь жахи, а там типу комедії.. але смішного мало.

Orman
19.12.2009, 22:10
зараз по 1+1 йде Easy Virtue - всім бігом дивитися

Picasso
19.12.2009, 23:45
Чудо. Режиссер: Александр Прошкин. Жанр: Драма. В ролях: Константин Хабенский, Сергей Маковецкий, Полина Кутепова, Виктор Шамиров, Сергей Новиков, Виталий Кищенко, Анна Уколова, Вячеслав Степанян, Илона Арсентьева.
Описание: В основу фильма положены реальные события, произошедшие в Самаре в 1956 году и известные как «Стояние Зои». Во время праздника в Доме культуры девушка, не дождавшись своего суженого, снимает со стены икону Николая Чудотворца и начинает с ней танцевать, но внезапно застывает на месте. Это стояние продолжается много месяцев. Жители провинциального городка напуганы этим необычайным событием, которое обрастает слухами и домыслами. Чтобы попытаться разобраться в ситуации, туда отправляется журналист столичной газеты…

Лія
20.12.2009, 00:50
Російський фільм "Волчок"- дуже важкий фільм, проте чіпляє ,добре поставлене сильне кіно.

Liliyah Romanova
20.12.2009, 01:17
Російський фільм "Волчок"- дуже важкий фільм, проте чіпляє ,добре поставлене сильне кіно.
Правда, вартісний фільм, але кінець мені чомусь якийсь польський. Польські режисери теж часто не знають, що зробити наприкінці фільму й роблять дивакуваті закінчення.

Олюнька
20.12.2009, 11:58
Раджу такі фільми до зимових свят:
старі - "Життя прекрасне", "Диво на 34-й вулиці"
"The Nativity Story" (про народження Христа)
"Відпочинок по обміну"
"Під деревом зеленим"
"Поки ти спав"
"Сім'я на прокат"
"Щоденник Бріджит Джонс"
"Різдвяні канікули"
"Різдвяна історія"
мультфільм "Різдвяна казка" (1996р, Україна, за оповіданням "Сльоза" Марка Черемшини)
................................

Грильяжка
21.12.2009, 21:44
Подивилась нарешті "Сім життів" супер, мені дуже сподобався

Picasso
22.12.2009, 01:49
Ясновидящая. Режиссер: Илья Хотиненко. Жанр: Триллер, драма. В ролях: Алла Юганова, Евгений Стычкин, Людмила Артемьева, Александр Голубев, Вячеслав Разбегаев, Владимир Дубовский, Марина Куделинская, Ольга Машная, Алина Ольшанская, Ольга Прохватыло.
Описание: Молодая женщина — Ксения Рябинкина, выросшая «девочка-индиго», совершенно неожиданно открывает в себе дар ясновидения. Счастья в этом открытии, увы, мало. Девушка видит будущее и может предсказать судьбу человека, которая под час бывает трагичной. Возможно ли вмешаться в ход событий, зная, что исход неизбежен? И стоит ли попытаться изменить судьбу?

Lady_Opium
22.12.2009, 01:55
The People vs. Larry Flynt Мілоша Формана:girl_flag_of_truce:
дуже цікавий фільм, насичений
ти пропонуєш людям нове, небачене досі, а вони подають на тебе до суду:girl_crazy:

Tanuchka
23.12.2009, 00:37
подивилась "7 жизней" -тронуло. раджу. такі варто фільми дивитись.

Ніка
23.12.2009, 01:05
подивилась от фільм "Джим і Джил на чемоданах". :) прикоооольний!
хто любить комедійні мелодрами, але втомились від абсолютно гамериканських - то ця із запахом Франції! ;)

OxankaF
23.12.2009, 12:32
The People vs. Larry Flynt Мілоша Формана
дуже цікавий фільм, насичений
підтримую, бачила давніше, дуже неординарний фільм

natalka-matias
23.12.2009, 14:19
недавно подивилась Огнеупорный Fireprooф :)
дуже там вже багато релігійного, і інколи не надто майстерна гра акторів, але якщо це все відкинути то зміст просто суперовий!!!!!!
раджу всім хто одружений або планує є над чим замислитись!!!!!

UnLikE
23.12.2009, 14:46
вчора глянула фільм "Роковая красотка"
сподобалось:girl_wink:

Яруська
23.12.2009, 14:53
Подивились фільм "Чотири Різдва"...класний:girl_blum:
Зараз качаю "Без лиця", щось згадала і дуже захотілось переглянути

Holly
23.12.2009, 16:40
Переглянула сьогодні "сім життів" класний фільм

Picasso
24.12.2009, 03:00
Ось хороший мультфільм: Хортон / Horton Hears a Who!

Lady_Opium
24.12.2009, 05:42
25th Hour Спайка Лі
у головній ролі красунчик Едвард Нортон:)
а взагалі фільм хоч і надміру пафосний, і враження можуть виникнути після нього двоякі, дуже вже сильно хапає
сюжет не оригінальний (останній день перед відправленням в тюрму), але поставлений і знятий дуже і дуже майстерно

UnLikE
25.12.2009, 17:44
дивилась я впродовж трьох днів фільм "Поющие в терновнике"...Фільм шедевр! 4 серії, але такий життєвий, такий повчальний, давно я так не ревіла...

ВСІМ РАДЖУ!

OxankaF
25.12.2009, 17:53
фільм "Олівер Твіст" Поланскі вкотре переглянула, всім раджу

Яруська
25.12.2009, 20:34
Все, подивилась "Без лиця". Вночі, на одному диханні...в черговий раз в шоці від гри Ніколаса Кейджа. Він геніальний актор:clapping::clapping::clapping: