КПК

Показати повну версію : Фільми, які я раджу переглянути

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13

Маруся-мама
10.03.2011, 22:48
"Ім'я троянди" з Шоном Коннері.

Я його бачила колись давно. Також мені дуже сподобався. Гарний фільм.

Kofein
10.03.2011, 22:52
*Прошлой ночь в Нью-Йорке
*Головой об стену
*Memento

opko
11.03.2011, 10:51
Вчора переглянула «Санктум» драматичний екшн-трилер режисера Алістера Грірсона. Одним з продюсерів та сценаристів виступив Джеймс Кемерон. Сюжет фільму не справив великого враження, але тримав в напрузі. Проте казкова атмосфера підземних синіх рік і схованих від людських очей тихих і затишних печер заворожує. Якщо є бажання не напружувати мізки і разом з тим подивитись захоплюючий триллер, то цей фільм залишить по собі багато приємних вражень.

галичанка
11.03.2011, 17:17
Недавно подивилась фільм "Cім'янин", хоч знятий давно. Гарний фільм і водночас заставляє задуматись над своїм життям
http://s11.radikal.ru/i183/1103/46/951221db7a8a.jpg

DILEMMA
11.03.2011, 17:22
"Бурлеск" з Крістіною Агілерою і Шер, дуже сподобався!
О фильме:
Али — молодая амбициозная девушка из маленького городка с чудесным голосом, совсем недавно потеряла своих родителей. Теперь никому не нужная, она отправляется в большой город Лос-Анджелес, где устраивается на работу у Тесс, хозяйки ночного клуба «Бурлеск». За короткое время она находит друзей, поклонников и любовь всей своей жизни. Но может ли сказка длиться вечно? Ведь немало людей завидует этой прекрасной танцовщице…

Viktorina
11.03.2011, 17:40
Я вже разів три дивилася фільм " Благословіть жінку" - дуже важкий і повчальний сюжет(корисний для роздумів, як чоловікам так і жінкам над сімейним життям і не тільки). Хоча події далекі від сьогодення , але відношення до сім"ї ,до жінки, і взагалі відносини між зовсім чужими людьми ,завжди актуальні і не міняють своїх "законів..."

Venezianka
11.03.2011, 18:40
"Втеча з Шоушенка"
"Місто Ангелів" і "Сім"янин"
"Гладіатор"
"Пробач за любов"
Титанік"
"Зелена миля"

---------- Додано в 17:40 ---------- Попередній допис був написаний в 17:29 ----------

І ще
"Хатіко" - ревли з подружками весь вечір
"Сім життів"

La esposa
13.03.2011, 11:17
дівчатка хтось ходив на фільм "Санктум"? поділіться будь ласка враженнями ..

Якраз хотіла розповісти, який класний фільм я дивилась :)

враження двоякі, з одного боку, сильний фільм і заставляє задуматсь, з іншого - дитину б не повела на цей фільм..

Маруся-мама
15.03.2011, 15:11
Я вчора подивилась канадський фільм "Розподіл" (Partition) 2007-го року.

Мене фільм вразив. Фільм про розподіл Індії в 1947 році на Індію і Пакистан, і про масакри і переслідування хіксів і мусульманами, і навпаки. Найбільше мене вразило наскільки мусульмани не вміють пробачати. Якщо індуси після певного часу відпускають від себе образу, то мусульмани її тримають до кінця. Дуже яскраво в фільмі показано як сліпота і впертість породжує фанатиків, терористів і нищить невинних людей, навіть близьких людей.

Але основна лінія в фільмі це тема кохання між індусом і мусульманською дівчиною.

algo
15.03.2011, 15:15
Подивились на днях фільм "Изгой" з Томом Хенксом.щось типу Робінзона Крузо,але варто подивитись,цікавий!

Abraira
15.03.2011, 15:20
Вчора переглянула «Санктум» драматичний екшн-трилер режисера Алістера Грірсона. Одним з продюсерів та сценаристів виступив Джеймс Кемерон. Сюжет фільму не справив великого враження, але тримав в напрузі. Проте казкова атмосфера підземних синіх рік і схованих від людських очей тихих і затишних печер заворожує. Якщо є бажання не напружувати мізки і разом з тим подивитись захоплюючий триллер, то цей фільм залишить по собі багато приємних вражень.
О! Чоловік мені його радив, а я завжди дуже обережно ставлюся до його порад щодо фільмів :girl_crazy: тепер, напевно, таки перегляну :girl_in_dreams:
А "Я - четвертий" хтось переглядав?

Грильяжка
15.03.2011, 16:17
Подивилась "Чорний лебідь"-в захваті від гри Наталі Портман, від режисури і ідеї фільму.

Імель
15.03.2011, 16:26
"Чорний лебідь"
ми ледве додивилися
нудно, довго і нецікаво
приїлися фільми "склєпані" на шизофренії

карапуз
16.03.2011, 00:19
нудно, довго і нецікаво
А я думала, що лише мені фільм видався таким. Скажу відверто, Портман дуже гарна жінка, але як акторка вона мені не подобається. Навіть не можу пояснити чому, якась вона холодна :girl_in_dreams:.

Ljus6ka
16.03.2011, 01:14
Допис від Грильяжка
Подивилась "Чорний лебідь"-в захваті від гри Наталі Портман, від режисури і ідеї фільму.
Я теж сьогодні дивилась цей фільм. Мені дуже сподобався дуже добре режисер передав внутрішній стан. Гра Портман бездоганна.
Ще подивилася "Подмена " ну нічого такий, але дуже не вразив.

JuniorSkeptic
16.03.2011, 09:52
How Do You Know (http://www.imdb.com/title/tt1341188/) - прекрасна легка романтична комедія, отримала купу задоволення від перегляду і посміялася (особливо список Джорджа за і проти тюрми :) )

http://www.youtube.com/watch?v=bS7CmZdhwmQ

Музик
16.03.2011, 10:11
Подивилась "Чорний лебідь"-в захваті від гри Наталі Портман, від режисури і ідеї фільму

і я до вас. подивилась вчора - просто в захваті. навряд чи можна було зіграти краще, аніж Наталі. супер!

Zlju4ka
16.03.2011, 19:58
прекрасна легка романтична комедія
Читала погані відгуки, але всеж переглянула..ну як на мене дужееее нудний і зовсім не смішний фільм,дивитись хіба заради когорти акторів і все!

Vika
16.03.2011, 21:47
дивилися з чоловіком " санктум". фільм не поганий, чоловікові сподобався. але для мене трохи заважкий, були моменти які дивитися я не могла.

Zlju4ka
17.03.2011, 01:27
санктум". фільм не поганий........ але для мене трохи заважкий
Щойно переглянула.Важкий фільм,трохи жорстокий навіть,але напевно дуже реалістично й наглядно показує як люди поводять себе у надважких ситуаціях...ну і природа і стихії як і завжди в фільмах Кемерона у всій красі..В загальному непоганий,але я такі нелюблю,бо дуже переживаю:)))

Syrojizhka
17.03.2011, 13:43
А "Я - четвертий" хтось переглядав?
Фільм так собі,дивитись можна. Сюжет банальний (чимось нагадав трансформерів, але не такий веселий) і пару спецефектів. В кінотеатрі було досить видовищно, хоча і вдома на комп'ютері можна глянути.

Веронічка-Полуничка
17.03.2011, 14:43
Ми з муЖом останнім часом переглядали фільми ""склєпані на шизофренії"".
Спочатку "The Others" (Інші) - з Ніколь Кідман , гарно пішло.
Далі "Shutter Island" Проклятий острів - з ДіКапріо. Теж ніби нічого, подивувалися сюжету. Потім "A Beautiful Mind" Ігри розуму з Расселом Кроу. Хм...непогано... Ще переглянули "Fight Club" Бійцівський клуб з Бредом Пітом. На останок в нас пішов "Black Swan" Чорний лебідь..... Кожен фільм по собі гарний, цікаві сюжети, режесура, актори!!!
Але тепер на якийсь час ми переходимо на історичні драми або милі комедії... Досить з нас шизіків та варятів ))) :girl_crazy:

METAMORFOZA
17.03.2011, 14:50
Я недавно подивилась мультик "Мами застрягли на Марсі". Досить такий нічого, зроблений за сюжетом типу як фільм. Але я свою дитину би не повела на нього, тому що тоді дитина буде дуже переживати і думати, що коли-небудь інопланетяни можуть забрати її маму...

---------- Додано в 13:50 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ----------

"Fight Club" Бійцівський клуб з Бредом Пітом
Мені чомусь цей фільм не пішов... Думаю, що не витримаю до кінця...

Текіла
17.03.2011, 15:14
Останні фільми, які справили сильне враження

1. Король говорить (King's speach)
2. Не відпускай мене (Never let me go)
3. Четвертий вид Fourth kind

тетяна7777
17.03.2011, 20:50
За Вашими порадами сьогодні переглянула Чорний лебідь,відчуття двоякі-трохи денервувала героїня,але задумка і сюжет гарні,загалом сподобався.
Щойно додивилась Брестську крепость-без слів(плачу досі)-Великий фільм про Велику війну,взагалі я любитель воєнної тематики-дуже вже близько до серця сприймаю подіїї війни,чомусь постійно ставлю себе на місце тих людей і думаю чи може теперішнє покоління піти на такі подвиги.

Vika
17.03.2011, 21:51
згідна. " брестська крепость" дуже сильний фільм. хоча я про війну і не люблю. чоловік від нього в захваті.
дивилися " управлениє гневом" - сподобався обом.

silvia
18.03.2011, 10:21
тут згадували про "Хатіко"....вчора дивилась......ревіла як ненормальна......

RUSlana
18.03.2011, 10:56
Романтична комедія "Серцеїд", трохо одного, трохи іншого, але головне не напрягає:d23:.

yabluchko
18.03.2011, 18:29
Недавно дивилась "Список Шиндлера". Фільм дуже сильний, але важкий. Просто перевертає душу. Саме з тих, що заставляють замислитись. Фільм про людскьку жорстокість одних, і велику любов до людей і милосердя інших

tsyganka
19.03.2011, 16:16
Вчора дивилися з чоловіком комедію "Впритик", сподобався сюжет, але моментів, з яких дійсно можна було посміятися було мало.:xaxa::xaxa::xaxa:

JuniorSkeptic
19.03.2011, 17:12
Дивилися вчора новий фільм Озона, комедію Potiche. Мило, не позбавлено цікавості, гарна стилізація під 70-ті, чудова гра Деньов і Депардьє, але не смішно. Якби була тема "Фільми, які можна знічев'я подивитися, а можна й не дивитися", то цей потрапив би в неї :)

http://www.youtube.com/watch?v=6WiRGcExb0E

koroljok
19.03.2011, 21:38
подивилась сьогодні "Чтец", всім раджу переглянути-це один з небагатьох,які захоплюють і змушують замислитись

Holly
20.03.2011, 16:10
Мені б у небо (Вище неба)/Up in the Air, 2009
Досить цікавий фільм, не очікуваний сюжет

Короткий описЄ люди, які вважає за краще сидіти удома, але є і ті, хто, як і герой фільму «Мені б у небо» («Вище неба») не уявляють свого життя без постійних поїздок і перельотів. Робота Райана полягає в тому, щоб оповістити співробітника про звільнення, коли начальник бідолаги не наважується це зробити. Далеко не всі спокійно реагують, почувши, що в їх послугах більше не потрібні і тут якраз необхідний такий фахівець, як Райан. Оскільки у країні криза, замовлень у героя фільму хоч відбавляй і більша частина його життя проходить в літаках і готелях. У нього немає ані сім’ї, ані свого будинку і його цілком влаштовують випадкові знайомства і швидкоплинні відносини, неминучі при такому способі життя.
Новину про появу своєю молодою і енергійною колеги, яка пропонує реорганізувати роботу і звільняти по інтернету, Райан зустрічає без ентузіазму. Він рішуче опирається нововведенням і неохоче погоджується продемонструвати їй свої методи роботи.

Venus
20.03.2011, 21:10
Тільки що від телевізора: дивилась по сателітці Шоу Трумана (англ. The Truman Show) — американський фільм 1998 року з Джимом Керрі у головній ролі. Я не фанат Джима Керрі, точніше терпіти його не можу. Але цей фільм - це щось! :y::y::y:Філософський і абсолютно не нудний. Спочатку здається, що це мелодрама, потім - що це фантастика, в результаті - фільм про буття. Але під яким кутом! Дуже рекомендую. Ось тут про сюжет з Вікіпедії: Усе своє життя від самого народження Труман Бербанк (Джим Керрі), навіть не здогадуючись про це, цілодобово проводить перед об'єктивами телекамер. Він безвиїзно живе і працює на маленькому острові Сіхевен, який насправді є знімальним майданчиком і населений акторами шоу, головним героєм якого і є Труман. На тридцятому році життя у вигаданому світі Труман через випадкову помилку знімальної групи починає замислюватися про несправжність Сіхевена і намагається втекти за його межі. Цьому активно перешкоджає керівник шоу Крістоф (Ед Харріс), який боїться втратити зірку свого проекту.Хто буде дивитися фільм, не читайте! :ninja::girl_nea:

З.І. Вкотре пересвідчилася, що хороших фільмів знімають все менше і деколи варто передивитися щось старіше!

Правда з найновіших не можу не сказати про The King's Speech - тепер один з улюблених! Актори на висоті! Сюжет - супер, ще якщо враховувати, що на реальних подіях. Історія відкривається по-новому. Фільм про сильних і неординарних людей.

Gabi
20.03.2011, 21:21
"Три дні на втечу"- нам з чоловіком дуже сподобався.
А ще мегакласний фільм "Царство небесне", абсолютно вартує 3,5 годин потрачених на перегляд.

Bogdanka
21.03.2011, 08:46
Службовий роман теперішнього формату
фільм для гарного проведення часу в суботу ввечері з товаришкою
"чіста паржать" і все
ясно шо троха є такого, що могли б більше шось переробити, але загалом непогано і для легкого перегляду "подивився і забув" підходить дуже навіть
Чогось більшого, думаю, ніхто і не чекає;)

---------- Додано в 07:46 ---------- Попередній допис був написаний в 07:45 ----------

а ще дивились вчора з чоловіком вдома "Мишаче полювання" - супер комедія для сімейного перегляду.

opko
21.03.2011, 10:35
А ще мегакласний фільм "Царство небесне", абсолютно вартує 3,5 годин потрачених на перегляд.
Повністю погоджуюсь з такою думкою.Царство небесне - епічна пригодницька картина про людину, яка знайшла себе у десятилітню війну.Фільм досить правдиво показує події, що передували найвідомішому - третьому хрестовому походу. Проте, історія кохання Сибілли і Баліана вигадана.

RUSlana
21.03.2011, 11:35
На вихідних :d23: дивилися фільм "Механік" з Джейсоном Стетхемом:girl_in_dreams: в головній ролі, як для разового перегляду то нормально.

Bonita
21.03.2011, 12:45
Нарешті подивилася "Хатіко", довго збиралася, але все ніяк не виходило. Чудовий фільм, надзвичайно позитивний, Річард Гір в черговий раз підтвердив, що він прекрасний актор, в кінці залила сльозами весь стіл і клавіатуру. Раджу тим, кому набридли всілякі сюжети вбивств, криміналу і кінця світу.

nalia
21.03.2011, 13:06
"Хатіко
Я вас підтримую,фільм просто чудовий,я б зараз ще раз подивилася,перший раз як дивилася ,то чоловік тоже сплакнув(перший раз таке побачила за 9 років),фільм дуже запав в душу

Vittoriya
22.03.2011, 12:41
І я подивилася цей фільм. Якесь неоднозначне враження.Дивний фільм, в чомусь класний, ото все входження, пережиття ролі, але часом надто дивакуваті сцени.
Навіть не можу пояснити чому, якась вона холодн
а от гра Наталі Портман мене захопила. Абсолютно не можу сказати, що вона холодна. Їй так сильно вдалося передати усі муки балерини, боротьбу, перевтілення, то єдине, що тримало до кінця фільму. Ну і музика Чайковського :girl_in_love:

Tanita
23.03.2011, 11:20
А я вчора переглянула "Mama Mia!" - філь не новий, але ДУЖЕ КЛАСНИЙ. Такий добрий, романтичний, дуже гарні краєвиди Греції і музика Абби.

Amrita
23.03.2011, 19:31
А я вчора переглянула "Mama Mia!" - філь не новий, але ДУЖЕ КЛАСНИЙ

Погоджуюсь ! "Mama Mia!" - мій антидепресант !:girl_claping:

карапуз
23.03.2011, 19:32

Я теж сьогодні дивилась цей фільм. Мені дуже сподобався дуже добре режисер передав внутрішній стан. Гра Портман бездоганна.

і я до вас. подивилась вчора - просто в захваті. навряд чи можна було зіграти краще, аніж Наталі. супер!

Я цілком серйозно. Поясніть мені ідею фільму, бо я щось не зрозуміла. Про що фільм ? :girl_in_dreams:

kraplynka
23.03.2011, 22:24
Як на мене,то зараз найбільша проблема у кінематографі це смішні комедії. Вже й не думала, що натраплю на щось якісне, тим більше Американське, але подивилася Похмілля у Вегасі (2009 р.) - давно так не сміялася. Всім раджу :)

Цитрина
24.03.2011, 11:57
ідею фільму
Ну що можна сказати. "ЧЛ" - це ще одна спроба передати внутрішній конфлікт малої людини, яка хоче бути богом, але не може контролювати свої психічні зрушення. Душевні суперечності на фоні цілковитої непізнаності реального життя грають з Ніною злий жарт. Її ендогенні психози, таке враження, посилюється з кожною новою нотою музики Чайковського і, логічно, у фіналі досягають свого апогею.
Аронофскі побавився з інтерпретаціями і переніс сюжет балету в кіно про балет.
А у свої сутності фільм - про трагедію людини.
Вражена грою Портман, просто вражена. Вона - талант.

---------- Додано в 10:57 ---------- Попередній допис був написаний в 10:53 ----------

"Mama Mia!"
Насправді, сам фільм (сюжет "притягнутий за вуха", зйомки і т.д.) не надто сильний. Але це перший і поки єдиний фільм, під час якого посмішка взагалі не сходила з лиця. Ні на хвилину. Просто добрі емоції, просто Меріл Стріп, Колін Ферт і Пірс Броснан. Просто "АВВА". І я просто не знаю, чи може бути щось краще.:girl_in_love:

draga
24.03.2011, 12:41
подивилася Шоу Трумана, чесно кажучи дуже не люблю Джима Керрі, тому якби не рекомендації тут то би навіть не починала дивитися. Справді досить цікавий і інтригуючи фільм, незважаючи на те що 1998 року. Хто не бачив - перегляньте не пожалкуєте.

Ще переглянула "Хатіко", дуже вразив, сльози не могла зупинити навіть після закінчення фільму. Взагалі побільше би знімали таких добрих,життєвих фільмів, без безкінечної стрілянини та жахів.

zaderyshka
25.03.2011, 00:42
Подивилась "Легенди нічних стражів", від мультику очікувала мало, тому залишилась задоволена. Звісно не революційно новий сюжет, але цікавий і досить жорсткий. Потішила нестандартна "промальовка".

Amrita
26.03.2011, 13:23
"Золоті руки. Історія Бена Карсона" - цікавий та повчальний фільм. Вдвічі цікавіший тим, що заснований на реальних подіях.

zaderyshka
27.03.2011, 00:13
Переглянула 37А або "Нульовий розмір", приємний фільм. Оповідає про дівоче дорослішання, перші здибанки з хлопаками і всяке таке різне)))) Звісно, на шедевр не претендує, але під вишивання чи іншу творчу роботу чудово піде)))

nalia
27.03.2011, 00:34
А нам вчора захотілось комедії,і вирішили подивитися з С Баллок "ПРЕДЛОЖЕНИЕ",давно я вже не сміялася на протязі цілого фільму,хоча є ще один класний " УГАДАЙ,КТО",ось ці дві картини дуже раджу подивитися

Музик
27.03.2011, 09:46
"ПРЕДЛОЖЕНИЕ"
ох, і справді, фільм неймовірний, ми з чоловіком передивляємось мінімум двічі на місяць, він якийсь на стільки позитивний...веселий, класний. я його обожнюю

JuniorSkeptic
27.03.2011, 12:56
Подивилися дуже гарний фільм Toast ("Грінка")

Дія відбувається в британському містечку Вулвергемптон 1957 року. Найджел Слейтер, дев'ятирічний хлопчик, любить свою матір, яка є жахливим кухарем. Її найкраща страва — тост, тоді як у хлопчика великий кулінарний талант. Коли його мати вмирає, Найджел залишається з батьком, з яким він ніколи особливо не ладнав. Але справи стають ще гірші, коли батько наймає прибиральницю Джоен Поттер. Найджел починає боятися, що вона прагне стати новою місіс Слейтер. Проте Джоен — чудовий кухар, але це тільки створює конкуренцію Найджелу, який є єдиним хлопчиком в куховарському класі його середньої школи. Тоді він починає змагатися з Джоен, щоб знайти шлях до серця свого батька.

http://www.youtube.com/watch?v=1tSifCTYxRo

Lady_Opium
27.03.2011, 19:57
Персона Бергмана стала для мене справжнім переворотом
отут (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/79506/) є доволі-таки цікаві коментарі, вони можуть допомогти визначитись: дивитись фільм чи ні

Viktorina
27.03.2011, 20:50
Сьогодні подивилася фільм "Турист", в головних ролях Анджеліна Джолі і Джонні Депп - залишилася задоволеною.:girl_claping: Красиві актори і їх неперевершенна гра + насичені події, які відбуваються у Венеції. Фільм легкий, відпочинковий,краса Венеціанської води ,гондолів... просто заворожує, ніби вдруге там побувала.:connie_pull-pigtail

Barbie
27.03.2011, 21:01
фільм "Турист"
Дивилась його давно. Легкий фільм коли хочеться подивитись щось розслабляюче.
Щойно додивилась "Промова короля",хороший фільм,один раз подивитись можна.

Shatenka
27.03.2011, 21:13
Тільки що переглянула фільм "Тільки ти" 1994 року. Такий легкий, романтичний, дуже хороший! А ще Роберт Дауні молодший там така лапочка:girl_in_dreams:

Lidusha
27.03.2011, 21:31
Роберт Дауні молодший...обожнюю його...Також недавно подивилась з ним фільм "Впритык". Дуже кумедний і позитивний. Всім раджу!

nalia
27.03.2011, 21:55
Сьогодні подивилася фільм "Турист"
А ви знаєте що цей фільм це є точна копія французького фільму "НЕУЛОВИМЫЙ" 2005р в головній ролі з С.Марсо,на мою думку на порядок вищий ніж "ТУРІСТ"

OxankaF
27.03.2011, 22:13
Золоті руки. Історія Бена Карсона"
вчора дивилась. Дякую за рекомендацію. Сподобався.

Venus
29.03.2011, 10:39
Дописувала в іншій темі і згадала прекрасний фільм із Софі Марсо Пламя страсти (Firelight), 1997 року. Дивилася його разом з чоловіком. Обоє в захопленні. 1839 год. Элизабет, чтобы помочь отцу расплатиться с долгами, приезжает из Швейцарии в Лондон и устраивается работать гувернанткой. Но денег, которые она зарабатывает, не хватает, и Элизабет вынуждена согласиться на сомнительное предложение английского аристократа, основательно подкрепленное деньгами.

Вопреки ее ожиданиям они инкогнито проводят три восхитительные ночи, полные всепоглощающей страсти. Но затем им приходится расстаться, правда, сделать это оказывается гораздо сложнее, чем поначалу казалось им обоим. Неординарний сюжет. Та й взагалі люблю французькі фільми. :girl_in_dreams: Качала тут: http://www.kinokopilka.tv/movies/3883-plamya-strasti

Gabi
29.03.2011, 11:51
Чудовий і сумний водночас фільми "Пробудження" (Awakenings), Роберт Де Ніро просто геніальній в ньому, а Робін Вільямс,як завжди дуже проникливий. Також чудовий фільм з подібною тематикою "Всередині я танцюю" (Inside I'm Dancing).

Kiruskin
31.03.2011, 04:06
Хатіко" - ревли з подружками весь вечір
Я перший раз дивилася сама, то ридала, а на наступний день з чоловіком, то ридали обоє, до того ще не бачила, щоб він плакав. Суперовий фільм.

---------- Додано в 03:06 ---------- Попередній допис був написаний в 02:05 ----------

Раджу подивитися фільм "Дело номер 39", мені після нього самій в туалет піти було страшно
І ще суперовий фільм "Если свекровь монстр" дуже класна романтична комедія)
І ще раджу фільм "Лицензия на брак"

Amrita
31.03.2011, 19:22
Мультиплікаційний фільм "мері та Макс" - цікавий, з гумором, повчальний - мені дуже сподобався !!!:girl_claping:

KOCHAM
02.04.2011, 01:18
Хатіко
так, фільм дуже класний, ми до ночі дивилися і я також поплакала у кінці ... найзахопливіше, що на реальних подіях

mysha
02.04.2011, 02:17
З останніх, що мені сподобались це "Механік" ("The Mechanic") з Стетхемом в головній ролі та "Ред" ("Red") з Брюсом Вілісом. Обидва бойовика 2010р. випуску.

Lizza
02.04.2011, 03:01
"Дом из песка и тумана" американського режисера укр. походження Вадима Перельмана 2003р. Такої психологічної драми вже давно не бачила!

Мамусічка
02.04.2011, 12:19
так, фільм дуже класний, ми до ночі дивилися і я також поплакала у кінці ... найзахопливіше, що на реальних подіях
Ми навіть під впливом цього фільму свогого пса назвали Хатіко.
А раджу любителям полоскотати собі нерви "Паранормальное явления" першу і другу частину. Рекомендую. Дуже страшно:girl_crazy:

nalia
02.04.2011, 13:51
Недавно дивилася "ТРИ ДНЯ НА ПОБЕГ",дуже сподобався,а ще рекомендую"КОКАИН" з Д,Депом,також класний(знятий за реальними подіями)

draga
03.04.2011, 00:13
Вчора подивилася фільм "До последнего вздоха "(2010) Семейная пара пускается во все тяжкие, чтобы найти своей дочери донора для сложной операции по трансплантации легких. і ходила під враженням до самого вечора. Рідко який фільм так проймає, я все ставила себе на місце головних героїв і думала як би я вчинила на їх місці. Коротше, на відміну від деяких розрекламованих новинок кіно, справді не жаль часу витраченого на перегляд цього фільму.

тетяна7777
08.04.2011, 16:56
Залізна сотня-без слів(про УПА)
Раджу,але бажано на українській мові,підбір акторів,сюжет,просто гарний фільм.

zaderyshka
08.04.2011, 23:24
Якщо у вас настрій веселий і хочеться чогось веселого і дурнуватого, раджу "Прибулець Павло". УКРАЇНСЬКИЙ ДУБЛЯЖ- ОБОВ'ЯЗКОВО!!!

Olka Sherolka
09.04.2011, 10:34
Якщо у вас настрій веселий і хочеться чогось веселого і дурнуватого, раджу "Прибулець Павло"
а я згадала ще один веселий фільм з актором Саймоном Пеггом, що грає одну з головних ролей у "Павлику" - "Зомбі Шон" -веселий фільмик про зомбиків у Британії та про нерішучих чоловіків :) британський чорний гумор виявляється може бути дуже потішним і милим :)

Fechka
09.04.2011, 13:06
"Дом из песка и тумана"
Чудовий... теж раджу! Плакала..
За порадами дівчат подивилась "Хлопчик в полосатій піжамі"-справді сильний фільм,котрий заставляє задуматись. Я дивилась разом з донечкою(9років) вражені були обоє. Доня зрозуміла ,ще один аспект справжньої дружби.
"ТРИ ДНЯ НА ПОБЕГ"
Теж фільм вартий уваги. Приклад того, як треба вірити коханій людині і боротися за неї до кінця...

mrochkizm
09.04.2011, 13:53
Комедія французька "Бобро поржаловать" ( Bienvenue chez les Ch'tis, 2008 рік випуску), дубляж на висоті, просто під столом була від сміху!!! Хороший гумор (не тупий), цікавий сюжет і море позитиву!!!!!!!!!!

Agrafka
09.04.2011, 17:07
Якщо хочете чогось легкого, то рекомендую фільм "Смак життя" з Кетрін Зета Джонс ( сорі якщо є помилка в імені) в головній ролі.

Цитрина
10.04.2011, 01:26
"Бобро поржаловать"
Спасибі за рекомендацію, отримали величезне задоволення. Небанальне, щире європейське кіно. Скучила за таким. Сміялася від душі. "Ти жпиною не їш, а жотом", "Шо впіймаєм - те їмо" - порвало просто :girl_haha::y:

KOCHAM
10.04.2011, 01:40
"Шоколад" - гарна історія, гарна гра акторів, дівчинка та песик - дуже класні! Фільм хоч старий, але справді раджу для перегляду.
"Більше ніж секс" - дуже гарна комедія! Наталі портман та Ештон Катчер, ммм ...
"Викрутаси" - гарна та смішна комедія! Міла Йовович супер!!!

Xroba4ok
10.04.2011, 16:43
"Меня зовут Кхан" - це індійський фільм для любителів мелодрам і чуттєвих фільмів, але без традиційних танців на пів години. Змушує задуматись над багатьма речима нашого життя. Мій коханий терпіти не може індійських фільмів, а цей йому сподобався!

Kordanna
10.04.2011, 19:53
"Украдене щастя", сучасний варіант.Так як над цим фільмом я ще ніколи не плакала

JuniorSkeptic
10.04.2011, 21:55
"Ти жпиною не їш, а жотом", "Шо впіймаєм - те їмо" - порвало просто

Ви з українською озвучкою дивилися? Я скачала французькою з англ. субтитрами, але вони виявилися якимись неправильними, і нічого кращого не знайшла. Після таких захоплених відгуків хочеться подивитися, але не російською.

Цитрина
10.04.2011, 23:18
українською озвучкою Ні, російська, але дуже хороша.
"Ти жпиною не їш, а жотом", "Шо впіймаєм - те їмо" - тут просто переклала.:girl_blush2:

Музик
10.04.2011, 23:35
Ні, російська, але дуже хороша
а де качали, якщо не секрет?

Цитрина
10.04.2011, 23:46
а де качали
Секрету нема, але й корисного ніц - на роботі хтось закинув в спільну папку з фільмами. Тут порадили - переписала.
Можете на ex.ua, fileshare пошукати

zaderyshka
10.04.2011, 23:54
де качали, якщо не секрет
якщо користуєтесь трекерами раджу качати з http://kinozal.tv/ туди заливають переважно фільми ліцензійні і з нормальним каналом звуку, не "екранки". Якщо є якісь недоробки в роздачі, типу звуку ТС, то про це попереджають відразу

mrochkizm
11.04.2011, 00:14
раджу качати з http://kinozal.tv/
Я теж звідти качала :)

agalinka
11.04.2011, 01:33
Вчора з чоловіком подивилась "Ларго Вінч" другу серію, класний фільм, для тих, хто любить чоловіче кіно, але розвязка нормальна, можна дивитись :)

zlatovlaska
11.04.2011, 02:01
з чоловіком подивилась "Ларго Вінч" другу серію
І ми сьогодні подивились , гарний фільм

KOCHAM
11.04.2011, 19:13
раджу "Прибулець Павло". УКРАЇНСЬКИЙ ДУБЛЯЖ- ОБОВ'ЯЗКОВО
ніде не можемо знайти, лише реклама

Русява
11.04.2011, 19:31
І ми вчора отримали задоволення від перегляду "Бобро поржаловать" :-) Гарна, душевна французька комедія!

panna
11.04.2011, 21:42
"Украдене щастя", сучасний варіант
Це серіал,з 4 серій, чи ще щось інакше з"явилось?

---------- Додано в 20:42 ---------- Попередній допис був написаний в 20:27 ----------

Вчора перглянула "Любовь-морковь 3". Легенька комедія, у тому самому стилі гумору, що й дві попередні частини.Як на мене, непогано та й хоч і третя вже частина, але все рівно посміятись можна.

Amrita
12.04.2011, 18:02
Подивилася фільм "Привіт, Джулі !". Дуже сподобався :girl_smile:!

Adajio
14.04.2011, 14:54
"Париж, я люблю тебе" - сподобалась історія про сліпого і актрису та про самотню американку;

Левицька
14.04.2011, 15:28
Усім прихильникам артхаусу пропоную подивитися (якщо не бачили ще) український фільм "Мамай". Гарні зйомки, атмосфера, що чимось навіяла спогади про вистави театру Курбаса.

agalinka
14.04.2011, 16:39
А я сьогодні з малим переглянула "Рапунсель" класний мультик.

Mavra
14.04.2011, 16:49
Останні фільми, що справили на мене враження.
За рекомендацією з цієї темки шукала фільм "Невірний", натрапила на Неверная / Unfaithful (2002).
Драма з елементами триллера, фільм про зраду, як сказала я чоловіку, повчальний :girl_crazy:

Режиссер: Эдриан Лайн /Adrian Lyne/

В ролях: Ричард Гир /Richard Gere/, Дайан Лейн /Diane Lane/, Оливер Мартинез /Oliver Martinez/, Доминик Чайниз /Dominic Chianese/, Маргарет Колин /Margaret Colin/, Чад Ло /Chad Lowe/

Описание: Эдварду и Конни Самнер можно позавидовать: вместе с восьмилетним сыном, собакой и домоправительницей они наслаждаются жизнью в тихом пригороде Нью-Йорка. Но судьба в облике молодого человека, с которым Конни сталкивается в Сохо, наносит удар по этому воплощению "американской мечты" и по счастливому, хотя и слегка монотонному существованию супругов. Случайная встреча перерастает в бурный роман, в котором есть все - тайна, спонтанность, красота и... опасность. Когда Эдвард узнает о том, что жена от него что-то скрывает, он начинает за ней следить, выведывая мучительные подробности обмана. Не выдержав груза тайны, он встречается с любовником Конни, и копившийся в нем гнев выходит наружу приступом страшной, неожиданной для него самого ярости. Что ждет семью, в которой поселились обман, чувство вины и страх? Есть ли у нее будущее?..

Ще один - Бьютифул / Biutiful (2010)

Надзвичайно важка драма.

Режиссер: Алехандро Гонсалес Иньярриту
В ролях: Хавьер Бардем, Марисель Альварес, Ханна Бушаиб, Гильермо Эстрелла, Эдуард Фернандес, Шейх Ндиае, Диарьяту Дафф, Чэн Таи Шен, Ло Цзинь Джордж, Чибуиквем Чуквума

О фильме: Разведенный отец двоих детей Уксбаль — свой человек в теневом мире Барселоны. Для правоохранительных органов он — нарушитель закона; для нелегальных иммигрантов, которым помогает получить работу, — добрый ангел. Узнав, что неизлечимо болен, Уксбаль начинает готовиться к смерти, размышляя о минувшем и улаживая дела в настоящем. И тут за расследование преступной деятельности героя берется его друг детства, а ныне — офицер полиции…

Список контактов / Deception (2008)

Також триллер, мелодрама, драма. Захоплюючий і незвичайний.

Режисcёр: Марсель Лангенеггер
В ролях: Хью Джекман, Юэн МакГрегор, Мишель Уильямс, Лиза Гэй Хэмилтон, Мэгги Кью, Наташа Хенстридж, Линн Коэн, Дэнни Бурстейн, Малкольм Гудвин, Шарлотта Рэмплинг

О фильме:
Джонатан МакУори не живёт — у него нет девушки, нет семьи, друзей, и лишь карьера движет им. Однажды засидевшись допоздна в офисе, он знакомится с харизматичным и бойким молодым адвокатом Уайттом Босом. Они быстро находят общий язык, и вот Джонатан уже в ночном клубе в окружении сногсшибательных девушек, и Уайатт представляет ему «С» — женщину, о которой Джонатан ранее не смел и мечтать.
Так у Джонатана появляется всё, чего ему так не хватало. Но бесплатный сыр бывает лишь в мышеловке... Уайтт далеко не безгрешен, а его вмешательство в судьбу Джонатана — не бескорыстно. В смертельно опасном мире Уайатта Джонатан всего лишь турист.

Orman
14.04.2011, 17:13
Неверная / Unfaithful (2002).
Драма з елементами триллера, фільм про зраду, як сказала я чоловіку, повчальний

це просто супер-фільм.
Опис не передає того що там відбувається.
Шикарно, і так, дуже повчально, я з мамою про нього говорила. Зійшлись на тому що треба було просто до нього не піти отой перший раз, коли відмовитись було так легко.

MAXAMAK
14.04.2011, 17:28
Сподобалось кіно "Хочу бути тобою" (дослівно "У її взутті), з Камерон Діаз.
Мила, проста історія про непрості сімейні стосунки, які кардинально можуть змінити життя.

Venezianka
14.04.2011, 18:43
Гнів (Man on Fire), 2004 - мені дуже сподобався цей фільм.

KOCHAM
14.04.2011, 21:07
"Дружина на прокат" - дуже гарна комедія, дуже цікавий гарний сюжет!
Також дуже люблю "Як позбутись хлопця за 10 днів", "Золото для дурнів" - гарні історії, позитивні, кумедні - дуже люблю Кейт Хадсон та Меттью МакКонахі
"Бобро поржаловать" - кумедно, сюжет цікавий. Від відгуків з теми, можливо, чекала більшого камеді, тому 4. А любителям французького кіно дуже сподобається)

nalia
16.04.2011, 22:04
Вчора дивилися з чоловіком "Орел 9 легиона",фільм нам сподобався,і актор там нічогенький,Раджу переглянути.

Ассоль
16.04.2011, 22:05
Фільм Кар Вая "Chungking Express": рекомендую тим, хто любить східний арт-хаус. Кіно чудове, дуже емоційне, імпресіоністичне. Це історія про любов, самотність у великому місті, про те, чи можна здійснити мрію іншої людини. Неймовірна гра акторів, бездоганна режисерська та оригінальна операторська робота.

Gabi
16.04.2011, 22:54
Вчора дивилися з чоловіком "Орел 9 легиона",фільм нам сподобався,і актор там нічогенький,Раджу переглянути.
Підтримую на всі 100%. Нам з чоловіком теж дуже сподобався, а ще я обожнюю Ченнінга Татума. Такий він красень слів не вистачає описати.
Також дуже гарний фільм з ним "Дорогий Джон", дуже проникливий.

Ще можу порадити два дуже гарних фільми на одну тематику "Секретаріат" та старенький,але неперевершений фільм "Фаворит".

zhabusya
18.04.2011, 22:52
Безмежний Розум: Областi Темряви- цікавий сюжет, не передбачуваний кінець.

чоня
19.04.2011, 21:56
"я-Сем" хороший сімейний фільм про батьків і дітей....майже весь фільм проплакала))

MAXAMAK
19.04.2011, 22:01
"я-Сем"
підтримую - дуже хороше кіно - входить в мою пятірку найкращих фільмів. (там ще є Форест Гамп, Втеча із Шаушенку, Ігри розуму та Ефект метелика)
Всі раджу подивитись - хто ще не бачив.

чоня
19.04.2011, 22:01
"август раш"-суперовий фільм і актор

hrystusja
20.04.2011, 13:13
Вчора двились фільм «Притворись моей женой» . Сепер фільм!! Так насміялись з чоловіком!!_ І романтики трохи є. Класний фільм! Раджу!

KOCHAM
20.04.2011, 13:49
«Притворись моей женой» . Сепер фільм!! Так насміялись з чоловіком!!_ І романтики трохи є. Класний фільм! Раджу!
Так, це ж українською "Дружина на прокат", підтримую, фільм смішний, гарний і цікавий!

Також дуууже гарний фільм "Однокласники", він і легкий, кумедний і має соціальну тему, була під враженням!
Також роль головного героя грає Адам Сендлер.

Тетянка
22.04.2011, 00:31
"Запах жінки" з Аль Пачіно. Чудовий фільм.

Lady_Opium
25.04.2011, 23:50
Вікі, Крістіна, Барселона - непоганий фільм: цікавий сюжет, суперовий саундтрек, але чогось йому не вистачило, щоб по-крупному мене торкнути)

Незабудка
26.04.2011, 02:01
Фільм "Мудаки: Арабески".
Досить неоднозначне враження. Деякі фльми-складові досить нудні, затягнуті, занадто награні. Але все ж мене пройняли кусочки "Бабуся" та "Останній лист".

Дивитись, думаю, варто.

Zlju4ka
26.04.2011, 02:16
Вікі, Крістіна, Барселона
а мені він якісь пустий..взагалі.

---------- Додано в 01:16 ---------- Попередній допис був написаний в 01:14 ----------

Однокласники",
мені не сподобався-там зібрані актори всі і вся,але він такий-якісь безсюжетний.
«Притворись моей женой
дуже реалістичне кіно,хороша гра,класні актори.дуже сподобався.

Lady_Opium
26.04.2011, 03:59
День виборів ще такий простенький, милий фільмик, думаю теж піде

JuniorSkeptic
26.04.2011, 10:00
Вікі, Крістіна, Барселона - непоганий фільм: цікавий сюжет, суперовий саундтрек, але чогось йому не вистачило, щоб по-крупному мене торкнути)

Загалом згодна з оцінкою. Хоча як для мого улюбленого Вуді Аллена - "нєзачьот" :)

hrystusja
26.04.2011, 12:08
"Міняючи реальність" дуже сподобався)

LiliyaGal
26.04.2011, 19:40
Хто хоче подивитись легку, цікаву і навіть смішну романтичну комедію, раджу - Серцеїд (L'arnacoeur 2010). Я відпочила, переглядаючи це кіно, давно таке шукала.

Vittoriya
26.04.2011, 19:45
Вчора двились фільм «Притворись моей женой» . Сепер фільм!! Так насміялись з чоловіком!!_ І романтики трохи є. Класний фільм! Радж
вговорила вчора чоловіка подивитися цей фільм, але не пішло нам взагалі..Подивилися 15 хв. і зрозуміли, що жарти нам не смішні. Типова американська комедія. І вирішили подивитися фільм «The Next Three Days» (рос. "Три дня на побег") з Расселом Кроу. І хоч я була налаштована на якусь комедію, фільм мене таак захопив, 2 години в напрузі. Сподобався. Раджу.

Незабудка
28.04.2011, 04:10
"Пирамммида" (Росія, 2011)
Фільм оснований на реальних подіях середини 90-х, а саме діяльності компанії "МММ" та Сергія Мавроді (у фільмі Сергей Мамонтов).

Реально цікавий. Можливо, не все у ньому правда, але переглянути дійсно варто. От лише Сергій Мавроді постає у фільмі позитивним героєм (чи є він таким насправді, питання спірне).

Після перегляду фільму погуглила про самого Сергія Мавроді. Реально дуже розумний чудак. Особливо сподобалось таке:
Мавроди также придумал забавную схему «управления женой». Известный астролог, предсказаниям которого безоговорочно верила Елена, был на самом деле человеком Мавроди.
Все, відтепер він мій кумир :girl_crazy:

Adajio
29.04.2011, 11:49
А я нещодавно перегляну "Усмішка Мона Лізи" з Джулією Робертс. Картина досить легка, жіночна, немає ніяких сопель, "тєлячих нєжностєй", тупих жартів...Після перегляду фільму нестямно захотілось розмальовувати:girl_haha:

nalia
29.04.2011, 11:58
"Пирамммида" (Ро
Ми також недавно дивилися цей фільм.Дуже сподобався

Лія
30.04.2011, 18:50
Переглянула "Товстуни" - дуже раджу, просто бомбезний фільм!

Нікуся
30.04.2011, 19:06
"Товстуни"
котрий саме ,бо пошук мені видає "Толстяки" (2009)Gordos, Толстушки / Fat Girls , Толстяк" (2008)

Солнушко
30.04.2011, 22:54
З останніх,що переглянула-"Мирный воин",сподобався...Хто любить філософське,молодіжне кіно-раджу!

Короткий опис фільму:
"Фильм о том, что большинство людей в мире умирают так и не успев начать жить, потому что люди бояться заглянуть внутрь себя и найти истинную ценность жизни, в настоящий момент, потому что будущее нам не известно, а прошлое уже не вернешь, поэтому нужно жить и ценить настоящий момент своей жизни. Всегда что-нибудь да происходит, не бывает обычных моментов."

Цитрина
30.04.2011, 23:12
"Товариство мертвих поетів" (1989). "Carpe diem. Seize the day, boys. Make your lives extraordinary" - "Carpe diem. Ловіть мить, хлопчики. Зробіть своє життя екстраординарним" - уже крилаті слова головного героя, професора Кітінга (Робін Вільямс, дуже люблю його), стають закликом до дії, закликом жити, боротися і бути тим, ким відчуваєш.
Я в захваті, словом, Мабуть, одна з небагатьох драм з елементами трагедії, яка змушує жити і жити не просто так. Фільм тяжкий, але дивитися варто.

nalia
01.05.2011, 02:23
Щойно закінчили перегляд фільму "Лінкольн для адвоката",фільм дуже сподобався,нереально було відірватися,давненько не дивилася такого захопливого фільму.Рекомендую,,,

Agrafka
01.05.2011, 10:14
Рекомендую фільм "Стрекоза".

Цитрина
01.05.2011, 12:24
Крик душі: якщо рекомендуєте фільм, то, будь ласка, хоча б пишіть чому!:girl_cray:

Adajio
01.05.2011, 23:19
Переглянула щойно "Самотні серця". Таке собі кохання двох божевільних, жорстоких, егоїстичних людей, які проте до останньої своєї хвилини не жалкували про свої жахливі діяння "во имя любви"...Вразило найбільше те, що ці події у фільмі зберегли свою суть і були мало "попорчені" сценаристами та режисером...Тобто, в принципі, картина дуже сильно була наближена до реальних подій...(перевіряла в гуглі:))

zaderyshka
01.05.2011, 23:49
Як не дивно сподобався фільм "Орел дев'ятого легіону", не новий сюжет, але досить незлосно знято, принаймні не гидко дивитись.
П.С. Від одного з головних героїв - Ески - волочилась, як шнуровка по болоту...мммм:girl_crazy:

Тетянка
02.05.2011, 00:13
"Под копирку" (Carbon_Copy) - старий хороший фільм :)

Lady_Opium
02.05.2011, 13:26
Труднощі перекладу - суперовий фільм, правда, початок видався трошки змазаним (спочатку подумалось, що Йохансон - така собі актриска), зате потім..!
мені так сподобалась робота Копполи, що я ще б ще якісь фільми за її участю (як режисера чи сценариста) подивилася б, але назви фільмів у її фільмографії як то Девственницы-самоубийцы та Оближи звезду не обіцяють нічого доброго:)

Juliasia
02.05.2011, 16:29
Усім, хто захоплюється екстремальним туризмом або просто туризмом раджу фільм "127 годин" з Джеймсом Франко 2010р. Фільм знятий за реальними подіями, гарнезна "картинка", цікавий з точки зору психології та виживання у складних обставинах. Є трохи жості. Сюжет у фільмі розвивається навколо події в горах, коли альпіністові затисло руку валунами і він просидів ув"язнений 127 годин.

Holly
02.05.2011, 22:59
але не пішло нам взагаліа нам пішло :)
Ще дивились тут рекомендований фільм "Посмішка Мони Лізи". Файний і цікавий.
а вчора з чоловіком переглянули фільм "Легкое поведение (Easy Virtue)" Вічна проблема стосунків свекруха-невістка
Сподобалось все, крім завершення фільму. Але так, як це останні 2 хвилини, то можна дивитись :)

hrystusja
02.05.2011, 23:13
2 години в напрузі.
А мені було мало напруги( Хотілось більше динаміки. Трохи скучно(. Захоплювало лише останні 10 хвилин. Але дивитись можна.
Недавно дивились "Макс Пейн". Раджу!! Цікавий задум та сюжет фільму.

Kiruskin
03.05.2011, 10:31
"127 годин"
Також дивились з мужом цей фільм. Справді хороший фільм. Я цілий фільм так переживала за того хлопця, і так мені хотілося, щоб з ним все було добре.

ola-lyola
03.05.2011, 11:16
"Дориан Грей" з Берном Барнсом та Колином Фертом. Фільм цікавий, хоча мало моїх улюблених цитат з одноіменної книги

Orman
03.05.2011, 16:05
"Легкое поведение (Easy Virtue)" Вічна проблема стосунків свекруха-невістка

це у кого що болить :) Я б цей фільм зовсім не так охарактеризувала.
Сподобалось все, крім завершення фільму.

і завершення кльове.

Взагалі супер-фільм! А актори!

Тетянка
03.05.2011, 17:03
«Сити-Айленд» / «City Island», Безумная семейка Риццо обитает на тихом и спокойном островке в Бронксе. В ней, как и во всякой другой, есть свои «скелеты в шкафу». И когда один из этих «скелетов» показывается на свет, секреты раскрываются, а жизнь всех членов семьи резко меняется… Только вот в какую сторону?..Трогательная и остроумная комедия о секретах прошлого, запутанных во лжи настоящего. В этой жизни нет идеальных людей, по крайней мере, из тех, кого ты любишь. Нічого такий :)

Olka Sherolka
03.05.2011, 17:14
Раджу подивитися фільм "Holes" (2003) з іще юним Шайа ЛаБафом в головній ролі, - фільм як на мене позитивний, трішки казковий, дивилася кілька разів - і ще дивитимусь :) а ще вчора переглянула з чоловіком в українському перекладі кінушко річної давності "Пипець" (Kick Ass) - нестандартненький такий геройський бойовичок, щось між "Спайдерменом" і "Вбити Біла" :girl_crazy: сподобалось дуже, але єдине застареження - ДІТЯМ ДИВИТИСЬ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!:suicide:

Ascorbinka
04.05.2011, 12:04
"Легкое поведение (Easy Virtue)" Вічна проблема стосунків свекруха-невістка
дякую! нареготалися вчора))) правда з напищеності, обмеженості і затянутості декого;)
а мені кінець сподобався, гарно довершив картину

«City Island»

хороший фільм, є з чого посміятися і є над чим задуматися.

Хочу порекомендувати драму "Знедолені" (Les Miserables) (http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=10639) за романом Віктора Ґюґо. Музика, сюжет, гра улюблених акторів - все залишає глибокий слід, шикарний фільм про добро і зло.

Сюжет:
Європа находиться на межі революції. Жан Вальжан - відторгнений, приговориний до тюремного увязнення і примушений втікати від правосуддя. Начальник паризького департамента поліції Жавер вважає його арешт справою свого життя. Після смерті коханої Жана єдиною близькою людиною для нього залишається її дочка Козетта. Він піде на все заради щастя дівчини...навіть назустріч своєму найзапеклішому ворогу...

Тетянка
04.05.2011, 12:45
"Мальчик в полосатой пижаме" (The Boy in the Striped Pyjamas)
Призы
* British Independent Film Award:
o Лучшая актриса — Вера Фармига
* Chicago International Film Festival
o Приз зрительских симпатий — Марк Херман
* Гойя:
o Лучший фильм Европы
Номинации
* British Independent Film Award:
o Лучший Режиссер фильма — Марк Херман
o Открытие года — Аса Баттерфилд Фільм дотепер тримає мене під враженням , дуже раджу подивитись, але це драма...

Agrafka
04.05.2011, 13:12
Вчора вкотре подивилася комедію " Про що думають жінки" . Дивилася з чоловіком. Насміялися :girl_crazy: Раджу подивитись і чоловікам і жінкам

Bobas
04.05.2011, 17:23
Нещодавно мені порадили передивитись фільм Астрал. Молодая семья переезжает в новый дом, после того как вследствие трагедии их сын впал в кому. Вскоре они осознают, что их спящий ребенок потерял свою душу во тьме коварного паранормального царства. Сподобався дуже.:girl_crazy: Страшилка якраз для мене!!!:girl_blush2:Правда, трошки моторошно самій в хаті потім бути...

Nadinka
04.05.2011, 18:06
а я недавно переглянула фільмец "Потустороннее" (2010), початок вражає, можна побачити цунамі з "середини" ...фільм цікавий і навіть накатує сльозу, рекомендую )

JuniorSkeptic
04.05.2011, 22:53
Сьогодні подивилися The Song of Lunch - неймовірно прекрасний і глибокий фільм... Потік свідомості та поема в одному, схоже на мою улюблену Mrs Dalloway Вірджинії Вулф (недаремно вона сама у фільмі промайнула)... Дуже сильна гра Алана Рікмана.
http://www.youtube.com/watch?v=rfS4C2LSVsU

Syrojizhka
04.05.2011, 23:02
Щойно закінчили перегляд фільму "Лінкольн для адвоката"
І ми вчора подивилися. Фільм реально цікавий і тримає у напрузі. Рекомендую!

agalinka
05.05.2011, 02:23
А я вчора з чоловіком глянула " Город воров" цікавий фільм для тих хто любить екшин

Музик
05.05.2011, 08:38
"Легкое поведение (Easy Virtue)"
вчора за рекомендацією переглянули. фільм класний, легкий, з гарним англійським гумором, а от собачку шкода:girl_cray:

Цитрина
06.05.2011, 19:01
Ведмежатник (Рахунок)/The Score.
Чекала від фільму трохи більшого (бо акторська команда - супер; Брандо, Де Ніро, Нортон не підвели), але, врешті-решт, це таки хороший злодійський трилер, трохи передбачуваний сюжет, але тримає у напрузі. Певно, все-таки для одноразового перегляду кіно, хоч знаю людей, які подивилися його разів 6 :)

Holly
06.05.2011, 22:31
це у кого що болить
Який опис до фільму був, такий і написала ;)
і завершення кльове
а мені кінець сподобався
Та кінець нормальний, бідний чоловік не витримав своєї "коханої" дружини
Сьогодні дивилась Убеждение / Conviction (2010) знятий на основі реальних подій
"важкий" фільм. Шкода головну героїню, вона пожертвувала всім, жила тільки тим, аби виправдати брата. Раджу переглянути
фильм расскажет о безработной матери-одиночке, чей брат был осужден за убийство на пожизненное заключение. Уверенная в его невиновности, она следующие десять лет посвятила детальному разбирательству этого дела

lesja.f
07.05.2011, 07:54
"если би я тебя любил" класний фільм . рекомендую усім

Insolence
07.05.2011, 20:07
Щойно переглянула "Голу правду" (The Ugly Truth, 2009). Весела романтична комедія, під відповідний настрій - рекомендую

ola-lyola
07.05.2011, 20:48
"Смертельний номер" з Кетрін Зета Джонс - романтичний фільм про ілюзіоніста Гудіні.

Lady_Opium
08.05.2011, 22:10
Робота-утікачка (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/264752/) - не дуже,щоби дуже, але на раз може бути

Insolence
08.05.2011, 22:23
Робота утікачка - не дуже,щоби дуже
а дубляж якою мовою був ? бо я на торентах знайшла тільки російською ((

Zlju4ka
08.05.2011, 23:17
А я нарешті (аж соромно зізнатись) тільки тепер подивилась Сніданок у Тіфані з Одрі Хепберн-гарний фільм.Сподобався.Простий,старенький добрий хороший фільмець:)

sunday
09.05.2011, 00:01
добрий хороший фільмець
воно то да...початок гламуру,тусовок,чоловіків-альфонсів...це все під чарівну музику...

Agrafka
09.05.2011, 00:21
Вчора дивилась "Три дні на втечу" . Раджу переглянути.

zaderyshka
09.05.2011, 00:24
Сьогодні переглянули мультик "Ріо", раджу))) не екстранеординарне, але гарний сюжет, траплялись влучні жарти)) образи кумедні))

Zlju4ka
09.05.2011, 01:25
Легкое поведени

Погоджуюся на 100%шикарний фільм.Холлі дякую за пораду.Дуже мені сподобався!!Я б цей фільм зовсім не так охарактеризувала.

і завершення кльове.
Взагалі супер-фільм! А актори!

І він таки про дещо інше ніж про стосунки свекрухи-невістки,він про життя переконанна і оманливі життєві цінності деяких людей.дууууже гарне кіно!

Левицька
09.05.2011, 10:10
Нарешті переглянула Generation P - екранізацію одноіменного роману Віктора Пелевіна. Мені дуже сподобалось, можливо, не дуже логічно розвинули містичну лінію, але все в цілому, вдалося. Не буду роповідати про що фільм - однозначно сказати важко - про 90-ті роки, про піар-технології, про змінену реальність... Раджу переглянути тим, хто любить стьоб і не боїться матюків та мухоморів.

Тетянка
09.05.2011, 11:18
Допис від Holly Переглянути допис
Легкое поведение
Я вчора дивилась, хороший фільм з глибшим підтекстом :).

Lady_Opium
09.05.2011, 14:04
Cris,а дубляж якою мовою був ? бо я на торентах знайшла тільки російською ((
ага, російською:umbrage:
а гарно я переклала, ну нє:girl_curtsey:

ЦУКЕРКА
09.05.2011, 14:18
Передивилась "Хлою", дивлюсь вже 3 раз, і завжди як в перше.

koroljok
09.05.2011, 21:15
За вашими порадами тільки що подивилась "Легкое поведение", фільм просто шикарний, за 10 бальною системою я би поставила 20 :girl_in_love:.Дивитись усім!

Тетянка
09.05.2011, 21:21
"Дивні родичі" (Relative strangers) - веселий фільм, хоч і примітивненький :), з Денні Де Віто Респектабельний молода людина вирушає на пошуки своїх біологічних батьків. Проте його чекає великий сюрприз: його справжня сім'я жодним чином не належить до того, що називається "пристойним товариством"

Kofein
09.05.2011, 21:48
"Знакомьтесь, Джо Блэк" - фільм досить старий, але вартий перегляду. Коли подивилась була здивована, що не чула про нього раніше! Виділіть 3 години свого часу, не пожалкуєте. Дуже захоплює!!!

"Прошлой ночью в Нью-Йорке" - сюжет нудноватий, але фільм скоріше психологічний, про ставлення жінки і чоловіка до зради. Мені сподобався:)

"Открой глаза" і "Помни / Memento" - цікаві фільми, але напевно не всім сподобаються.

"Черный ангел" - авангардний фільм. Думаю, що він або дуже сподобається або не сподобається взагалі. Я була в захваті!!!

"Глухой пролёт" - на реальних подіях, про те, як діджей втративши слух навчився чути і творити музику.

atma
10.05.2011, 00:01
"Заяць смажений по Берлінські" Сучасне про війну, легеньке, смішне, життеве, без насилля, відпочиваеш.

Нюта
10.05.2011, 13:46
Передивилася фільм "Старі леви", сміялась і плакала. Дуже милий, приємний, добрий і позитивний фільм.

marianast
10.05.2011, 14:01
"Форсаж 5" - щоб ні про що не задумуватись, для одного разу якраз ОК. Відразу попереджаю - всі закони фізики і логіки на час перегляду відміняються:girl_crazy:

хельга
10.05.2011, 22:43
"Чотири пера" - вразила гра Хита Леджера. Та саме із-за нього преглянула цей фільм.
1884 год. Перед самой отправкой британских войск в Судан молодой офицер Гарри Фэвершем подает в отставку. Его близкие и родные воспринимают этот поступок как проявление трусости и Гарри, чтобы спасти свою честь, принимает решение тайно отправиться на африканский континент…

У Гарри было все: отец — генерал, любимая девушка, лейтенантская должность в непобедимой английской армии, верные друзья. В один день он лишился всего, с ним осталось только четыре пера позора…

---------- Додано в 21:43 ---------- Попередній допис був написаний в 21:39 ----------

Передивилася фільм "Старі леви", сміялась і плакала. Дуже милий, приємний, добрий і позитивний фільм.
А чий то фільм? ЯК російською, бо щось знайти не можу.

zaderyshka
11.05.2011, 18:04
"Коко Шанель", раджу! Не буду сперечатись стосовноі сторичної правдивості фільму, однак образи потішили. Одрі Тоту прекрасно зіграла, останній епізод просто шик!

Тетянка
11.05.2011, 18:36
"Лінкольн для адвоката" - подивилась за порадами дівчат, сподобався :).

Agrafka
18.05.2011, 00:39
Вчора дивились фільм "Санктум". Раджу подивитись.

Klava
19.05.2011, 01:39
Теж чула хороші відгуки про цей фільм.
А де качали? Бо на рутрекері я не знайшла (((

RUSlana
19.05.2011, 10:08
"Лінкольн для адвоката" - подивилась за порадами дівчат, сподобався
Також на днях переглянула, фільм заслуговує на увагу - інтригує до останньої миті.

sunday
19.05.2011, 10:16
А де качали?
http://rutor.org/torrent/44146/hloja_chloe-2009-dvdrip-licenzija

Nimfa
19.05.2011, 13:46
"Хлоя" - дійсно класне кіно, раджу тим хто не бачив! Ще сподобався "Турист"

sunday
19.05.2011, 13:54
дівульки признавайтесь хто вже був на "Піратах"???? як???так чекаю...в неділю йдемо із донечкою,вже дочекатись не можемо)))

Insolence
19.05.2011, 20:51
Допис від ЦУКЕРКА
Теж чула хороші відгуки про цей фільм.
А де качали? Бо на рутрекері я не знайшла (((

Kiruskin
21.05.2011, 10:08
Нещодавно дивилась пригодницьку комедію "Троє в Каное". Суперовий фільм!
Это история трёх друзей из большого города, которые отправляются на поиски потерянных 200 тысяч долларов, которые сбросил с парашютом знаменитый угонщик самолёта Д. Б. Купер. Очень скоро трио понимает, что их попытка плыть на каноэ не очень-то удалась и всё идёт не так: и река становится опасной, да ещё какой-то мужик, что живёт у реки, всё время мешается под ногами…

Holly
22.05.2011, 17:36
Колір раю (Колір Бога) / The Color of Paradise (1999)
Хлопчик Мухаммад сліпий і вчиться у спеціальній школі в Тегерані, директор школи попросив залишити хлопчину на весь час літніх канікул в селі у батька. Батько має намір повторно одружуватися і чомусь бажає приховати від молодої дружини наявність сина-інваліда.
Справжній шедевр, пронизаний витонченою простотою: бездоганна гра акторів, саундтреки, написані самою природою, неймовірна переконливість. «Колір Раю» – іранське кіно в кращому своєму прояві. Воно розповідає про страждання і надії, відправляючи нас в неймовірну подорож любові і віри. Картина, що володіє надзвичайною силою, довгі роки продовжує шокувати і викликати бурю емоцій у глядачів по всьому світу просто чудовий фільм, зворушує до сліз

hrystusja
22.05.2011, 17:42
"Области тьми" дуже сподобався!!! Гарна гра акторів і цікава задумка фільму. Сприяє тому щоб задуматись над над своїми розумовими можливостіми)). Раджу!

Venus
24.05.2011, 09:50
"Запах жінки" з Аль Пачіно. Чудовий фільм.
Запах жінки - не чудовий фільм, а геніальний, неповторний, незабутній і неймовірний!!!! А Аль Пачіно - взагалі поза будь-якою конкуренцією!
Один з моїх найулюбленіших фільмів і акторів. До цього фільму має бути підпис: Дивитись всім!
http://s005.radikal.ru/i212/1105/26/964b3019d48a.jpg

А вчора вкотре передивилася "Біжи, Лоло, біжи". І вкотре в захопленні від фільму, режисури, гри акторів. Фільм одночасно і легкий, і не примітивний.

Тетянка
24.05.2011, 10:41
"Спіймай, якщо можеш" , "Поки ти спав" -старіші фільми, але я чомусь їх не бачила. На днях передивилась - рекомендую!

Vika
24.05.2011, 12:56
подивилися вчора " я-четвертий". мені дуже сподобався. єдиний мінус що не було толкового кінця, але це напевне через те що планують другу частину.

Nimfa
24.05.2011, 13:05
Вчора дивилась кіно "Води слонам", дуже сподобався, про любов, тварин і цирк.

Туфелька
24.05.2011, 13:28
"Служанка". Фільм корейський, але просто суперовий! Раджу подивитися, точно не пошкодуєте! Ось короткий опис:
Пока город существует в своем привычном ночном ритме, молодая девушка кончает жизнь самоубийством, спрыгнув с высоты прямо на мостовую. А ранее престарелая дама нанимает ее в богатый дом, где они вместе будут прислуживать семье, состоящей из мужа, беременной двойней жены и развитого не по годам ребенка. Поначалу все идет замечательно, новая работница вписывается в семью без малейших проблем, пока пристальный интерес к ней не начинает испытывать хозяин дома.

Nastylove
24.05.2011, 13:38
А мені дуже сподобався фільм "Август Раш". фільм не з нових, але неймовірно добрий, позитивний, романтичний і хлопчик в головній ролі - то просто чудо-дитина.Плачу кожен раз, як його дивлюсь.:girl_cray: Чоловікам подобається не менше, ніж жінкам. і мій чоловік не єдиний тому доказ:girl_curtsey:

marianast
24.05.2011, 17:13
"Области тьми" мені також сподобався. Дивились дуже пізно і я не заснула:girl_wink: Повірте - це показник))))))

TASJA
25.05.2011, 13:36
"Вода для слонів" - сподобався. Непогана мелодрама, яка заставляє понервуватися і порадіти (незважаючи на те, що не дуже люблю Роберта Паттінсона). Рекомендую.

zaderyshka
25.05.2011, 13:51
що не дуже люблю Роберта Паттінсона
о, і Кабачка-Паттісона не люблю, але фільм "Води слонам" дуже сподобався! Гарні образи, чудово описана атмосфера та становище цирку. Супер!

Bobas
25.05.2011, 19:11
"Вода для слонів" - сподобався. Непогана мелодрама, яка заставляє понервуватися і порадіти (незважаючи на те, що не дуже люблю Роберта Паттінсона). Рекомендую.
Подивилася вчора. Дуже гарний фільм.:girl_yes2: Навіть не пожаліла, що дивилась його в 4 год. ночі. Вражень купа. Також рекомендую.:girl_wink:

RUSlana
27.05.2011, 09:31
Дивились вчора російський фільм "Дітям до 16...", знятий 2010 року - досить грамотно знятий фільм, чіпляє.

Harmony
27.05.2011, 11:08
Дивилась недавно The Horse Whisperer дуже сподобався. Це мелодрама

Ассоль
29.05.2011, 18:13
The Butterfly Circus (2009) - один із тих фільмів, котрі слід дивитися в обов'язковому порядку. Це історія про те, що завжди потрібно боротися, і навіть коли всі обставини проти тебе, завжди слід вірити у власні сили.
Після перегляду фільму, прочитайте біографію виконавця головної ролі - Ніка Вуйчіча. Це дійсно Людина із великої літери.

LGalT
29.05.2011, 23:04
Раджу фільм "Август Раш" (2007) - про любов і музику. Я плакала. Так зачепило за душу....

Nemi
29.05.2011, 23:22
а я раджу фільми польського режисера Олафа Любашенко. маю записані на двд Chłopaki nie płaczą та E=mc², то можу переглядати по кілька разів підряд і все одно не набридає. про гангстерів та студентів) такі кумедні і водночас серйозні...

Лідочка
30.05.2011, 13:10
Вчора ходили на "Лінкольн для адвоката" - раджу!!!!!!!!!!!!!! Дуже сподобався, цікавий, інтригуючий, ну просто суперовий, вдома з чоловіком ще раз дивилася онлайн (він не ходив в кіно):)

Зорянівонька
03.06.2011, 18:19
Вчора ходили на "Лінкольн для адвоката" - раджу
переглянула. початок нуднуватий, а потім так закрутилося... Варто подивитися.

zlatovlaska
03.06.2011, 18:35
подивилися вчора " я-четвертий"
Також сподобався. Далі буде...сподіваюсь :)
Ходили з чоловіком на "Форсаж-5" в Довженка. Сподобалось але його в кінотеатрі тільки дивитись, вдома зовсім не той ефект.

галичанка
03.06.2011, 18:39
Непоганий фантастичний фільм Острів The Island (2005) із Скарлет Йохансон і Еваном МакГрегорі

Lady_Opium
03.06.2011, 19:59
Дім з піску і туману - сУпер фільм
правда, мені виглядав дивним відхід Берані, мені здається: полковники вибирають інші знаряддя
ну і з Кетті якось не все зрозуміло вирішилось..

zaderyshka
04.06.2011, 00:54
Всі-всі-всі бігом дивитись "Панду кунг-фу". Як і фактично всі останні роботи Дрімворкс, це просто супер. Файний сюжет, море позитиву і сміху))))

Тетянка
05.06.2011, 02:11
"Безбрачная неделя" - легка і смішна комедія :).

mrochkizm
07.06.2011, 17:54
"Король говорить" - я в захваті!!!!!!!!! аж сльозинку в кінці пускала, хоч то і не мелодрама. Незрівнянний фільм!!! Історія, психологія, людські взаємовідносини, влада - тут є все!!!!

Kykysik
07.06.2011, 18:25
Біла Ворона!

Alicia
07.06.2011, 18:25
Минулого тижня ходили на "Похмілля 2: з Вегаса до Бангкоку" - враження загалом позитивні. Не гірше і не краще першої частини. Насміялися, відключилися трохи від усіх проблем...Потішила поява Тайсона вкінці, а пісня, яку він заспівав - :girl_haha:!

Moonlight
07.06.2011, 19:15
"Похмілля 2: з Вегаса до Бангкоку"
Ходили з чоловіком і друзями на нього також минулого тижня. Всім сподобався, насміялися від пуза:girl_curtsey:

apelsyn
08.06.2011, 11:34
Подивилась "Пока не сыграл в ящик" з Ніколсоном і Фріманом. Дуже сподобався фільм, раджу. Ще згадала.. Індійський фільм "Звёздочки на земле", дуже хороший.

Зорянівонька
08.06.2011, 13:53
Класний фільм - Афера Томаса Крауна / The Thomas Crown Affair (1999) можна переглянути тут (http://uaonlinefilms.com/publ/komediji/afera_tomasa_krauna_the_thomas_crown_affair_1999_u krajinskoju_onlajn/3-1-0-338)(взагалі класний сайт для перегляду)

Vika
08.06.2011, 13:57
по вашим рекомендаціям подивилася " вода для слонів " і " области тьмы ". класні фільми, сподобалися і мені і чоловікові.

koroljok
09.06.2011, 11:16
не можу не написати- дивилась фільми "про любов"- "Просто всесте", "Ночи в Роданте" -хороші фільми, дуже сподобались, але найбільше сподобався фільм "Спеши любить"-якщо хочете танути від кохання і ще й поплакати - дивитись обовязково

Lady_Opium
09.06.2011, 22:56
Самотній чоловік Форда
хороший фільм, місцями надто пафосний, надто несправжній, а часом навіть дуже щирий і по-справжньому відвертий

Harmony
10.06.2011, 17:26
"В пути" фільм дуже милий, романтичний з гарною спокійною музикою.

Epine
10.06.2011, 19:47
"Пока не сыграл в ящик" з Ніколсоном і Фріманом

Справді дуже хороша драма. Змушує задуматись над життям.

Gajka
10.06.2011, 20:03
" вода для слонів "
Вчора переглянула! Як же він мене полонив, давно я такого дійсно хорошого фільму не дивилася. Раджу усім!

Lady_Opium
11.06.2011, 17:39
Легенди осені - не поганий фільм, правда не зрозуміло мені до чого там той ведмідь:)

Lady_Opium
14.06.2011, 16:53
Леон, той, що кілер..
я ледь не плакала, фантастичний фільм

Megan
14.06.2011, 17:20
"Дом у озера". Вчора дивилась, хоч є трохи ну не фантастики, напевне фантазії, і так весь фільм в напрузі сиділа-думала - зустрінуться чи ні.

ksuhanova
15.06.2011, 15:53
мне нравятся все фильмы с Ириной Пеговой. это прекрасная актриса.А еще фильмы Кружева, Цветы от Лизы, седина в голову бес в ребро. ну и старые совецкие комедии- они бесподобны.

hrystusja
15.06.2011, 16:01
На днях дивились "Лінкольн для адвоката". Цікавий сюжет, хоча думала,що фільм буде нуднуватий. Раджу!

Vероніка
16.06.2011, 18:28
Тільки подивилась, рекомендую - "В гонитві за щастям" (В погоне за щастьем, The Pursuit of Happyness) з Уілл Смітом і його сином. Автобіографічна історія Кріса Гарднера, прониклива і драматична, про нелегкий і тернистий шлях до успіху, дуже сподобалось ! :good:

Barbie
16.06.2011, 19:33
На днях дивились "Лінкольн для адвоката"
Теж недавно дивилась.Сподобається тим хто любить детективи і в тому роді.Мені сподобався дуже!
В гонитві за щастям"
Я від цього фільму плакала,але він такий щирий і дійсно проникливий.Його син там такий класнючий:girl_in_love:

KoshAnja
16.06.2011, 20:45
хто любить трішки *закручені* по сюжету фільми =))) - раджу подивитись "Число 23", нещодавно переглянула і сподобвався цей фільм, також "21 грам" дуже цікавий. Ой, щось в мене все з числами %))) Досить оригінальний по режисерській зйомці - "Ціна молока" - він на "любітєля", такого як я =)

Ассоль
16.06.2011, 21:19
Хочу порекомендувати любителям серйозного кіно фільм "Листи мертвої людини" (1986, СРСР, сценарій допомагав писати Борис Стругацький).
Отож, коротко про сюжет: через ядерний вибух на воєнній базі загинуло майже все населення Землі. Довкола лише пустота, мертвий простір. Люди, котрі вижили, переховуються у катакомбах і, хто як може, намагаються пережити страшну трагедію. Головний герой фільму - вчений Ларсен. Він пише листи своєму сину Еріку, котрий, скоріш за все, загинув. В цих листах Ларсен намагається зрозуміти, чому все відбулося саме так, і чи вдасться людству віднайти надію на краще майбутнє.
Тема постапокаліпсису вже неодноразово була екранізована (ті ж голівудські стрічки: "Я - легенда", "28 днів потому" і т.д. і т.п.). Але це кіно зовсім іншого гатунку. Тут нема красивих мускулистих героїв, котрі рятують світ. Це в першу чергу філософська драма, передбачення майбутнього, котре нас очікує.
Окремо хочу сказати про гру Ролана Бикова - вона неймовірна, геніальна, чудова, прекрасна, заворожлива.
"Листи мертвої людини" - дуже і дуже важке кіно. Особисто я вважаю цей фільм шедевром радянського кінематографу.

Лія
16.06.2011, 23:38
"Ціна молока" - класне кіно, давно дивилась але досі памятаю, а це показник для мене.

zaderyshka
16.06.2011, 23:55
Як не дивно, мені сподобався фільм "Ханна". Насправді нічого мега інтелектуального, але...можливо через головну героїню. 100% рекомендувати звісно не можу, але любителям крав'яри і при цьому трошки заплутаного сюжету таки раджу переглянути.

skarlet
20.06.2011, 16:53
«Танцующий с волками»-супер фільм.
32 номинации и 15 наград по всему миру, из них 12 номинаций и 7 премий "Оскар".
«Танцующий с волками» вошёл в золотой фонд мирового кинематографа. Фильм был признан лучшим фильмом 1990 года.

Fechka
21.06.2011, 00:09
"Вода для слонів" - сподобався.
ЧудовиЙ! :girl_smile:Дивилась по вашим рекомендаціям. Дякую, раджу іншим!
Сьогодні на черзі " Я четвертий"-побачимо...

Дім з піску і туману - сУпер фільм
Один з моїх улюблених!!!!!!!!
Афера Томаса Крауна
Захаплюючий!
"В гонитві за щастям" (В погоне за щастьем, The Pursuit of Happyness) з Уілл Смітом
Чудовий фільм! Цілком погоджуюсь.Такі фільми варті уваги; витраченого часу і емоцій. Вони заставляють думати, мріяти, переживати, співчувати...

Зорянівонька
21.06.2011, 08:52
Ніколас Ніклебі (http://uaonlinefilms.com/publ/nikolas_niklebi_nicholas_nickleby_2002_ukrajinskoj u_onlajn/4-1-0-1860) теж з задоволенням переглянула.

Nitriotka
21.06.2011, 09:54
"Реквием по мечте", дуже класний фільм. Раджу подивитись!

ola-lyola
21.06.2011, 10:18
"Реквием по мечте" фільм досить важкий, депресивний, а музика класна.
А я вчора включила телек і випадково натрапила на свій улюлений -"Знайомтесь Джо Блек" (http://allstars.pp.ru/movies/m/meet_joe_black/), старий але класний. Люблю Ентоні Хопкінса.

tsyganka
23.06.2011, 02:15
Комедія "Безшлюбний тиждень" супер класний фільм. Були такі моменти, що ми з чоловіком реготали на всю хату, реалії сімейного життя!!!:girl_smile:

romaschka
23.06.2011, 12:01
А ще непоганий фільм " Життя як воно є", дійсно те що відзнято в фільмі може статись в реальному житті.

Kykysik
23.06.2011, 17:42
Я -четвертий

Vika
23.06.2011, 18:02
подивилася цей фільм: Загадочная история Бенджамина Баттона . перше не дуже сподобався. але чим дальше тим цікавіше. фільм однозначно вартий уваги. щей Бред Піт:girl_dance:

algo
23.06.2011, 18:09
Август Раш (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/86566/).Мені дуже сподобався!

Holly
23.06.2011, 21:06
Вчора дивилась "Віднесені вітром", вже навіть не скажу, скільки раз дивилась цей фільм. Але все одно вражень купа

Т@нюшк@
23.06.2011, 22:54
-"Знайомтесь Джо Блек"
я як перший раз його дивилась, то він йшов дуже пізно. але він мені настільки сподобався, що сиділа до кінця і сама дивилась (що мені не властиво)

Мамусічка
23.06.2011, 23:09
Просто прекрасний фільм "Авіатор"- це автобіографічний фільм. В головній ролі грає Леонардо Ді капріо. Це фільм про генія і особисту драму, як людини. Прекрасно зіграла роль Кейт Бланшет, за другу роль якої, в цьому фільмі, була удостоєна Оскара. Достойний фільм, сильний... оскароносний і не дарма. Йде близько двох годин, а час не помічаєш. Подивились на одному диханні. Рекомендую:girl_yes:

Vероніка
24.06.2011, 13:01
Загадочная история Бенджамина Баттона
О-о, дуже класне кіно - дійсно сюжет неоднозначний і цікавий !

solomka
24.06.2011, 14:25
Нещодавно ще раз переглянула "Шоу Трумена" з Джимом Керрі - рекомендую, дуже цікавий фільм. Моєму чоловікові важко догодити в плані хороших фільмів, але цей він оцінив - йому сподобався.

draga
24.06.2011, 19:37
Рекомендую фільм Открытки для чуда Крейга Шергольда, восмилетнего ракового пациента, проходящего курс лечения, ошеломило, когда число полученных им открыток, побило мировое достижение. ему прислали 1300000 открыток с потдержкой со всего земного шара. Но вся прелесть в том, что это было только началом настоящего чуда...
Эта отличная история о любви и вере перед лицом смерти, способна вызвать слезы и развеять сомнения даже у самых упорных скептиков. про те, що для того щоб отримати Божу допомогу потрібно дуже-дуже сильно вірити та не втрачати надію. Мене розчулило до сліз.

panna
24.06.2011, 21:40
Вчора дивилась "Віднесені вітром", вже навіть не скажу, скільки раз дивилась цей фільм. Але все одно вражень купа
Я теж завжди із задоволенням дивлюсь цей фільм

MoNa
25.06.2011, 01:07
З останніх фільмів хто не бачив також порадила б "Три дня на побег" тут можна подивитись його "онлайн" - http://www.ex.ua/view/5745047?r=2 Дуже сподобався!:good: І ще сподобались : "Область тьми", "Притворись моей женой", "Исходный код" - класний!!!

Тетянка
25.06.2011, 01:34
"Афера Томаса Крауна" - скачала по відгуках дівчат на ДП - шикарний фільм! Дуже і дуже сподобався, щойно додивилась.

DesperateHousewife
25.06.2011, 01:42
"Афера Томаса Крауна"

а я просто балдію від музики в тому фільмі :girl_in_love:

Передивлялась недавно "Англійський пацієнт", хто любить мелодрами про кохання, що закінчується нещасивим кінцем, дивіться!

Oddly
25.06.2011, 01:44
Розсікаючи хвилі (Breaking the waves) Ларса фон Трієра - рекомендую. дивитися часами трохи важко, особливо, якщо компанією.
фільм про те, що щирість, незаангажованість, самовідданість, відверті почуття і емоції здатні творити найбільше чудо, якого так хоче кожне людина - бути щасливими, часами навіть у дивних обставинах.
спочатку сюжет мені трохи з елементами казки видався, а потім, в кінці стало зрозуміло - що чудо - це не елемент казки, це невід"ємна частина життя, тільки треба мати дар - щиро і безапеляційно вірити.
і найбільше чудо - душевна чистота, яка далеко не кожному дана