Корекція зору

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем kati, 26 Лютий 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    вже більше 10 років ношу контактні лінзи,вже давно цікавилась лазерною корекцію,та лікарі не радили оперцію до 25 і доки не народжу.
    І ось тепер знов вертаюсь до цього питання( остаточно зацікавилась після того,як влітку наш 83-річний дідо забажав лазерну корекцію:8:)
    Збираю інфо про все-клініки,лікарів,відгуки.
    Дякую
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    Я вже колись писала на ЛФ. Моя мама робила таку операцію ще 15 років тому в Москві, оперував її тоді Федоров особисто. Десять років все було добре, а тепер мама скаржиться, що перестала тим оком бачити дрібний шрифт. І взагалі каже, що гірше стало не опероване око.
    Так що я маю живий приклад вдома і ношу тихо свої лінзи :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    в мене знайомий робив чи то в києві, чи в одесі. не допомогло, навіть став гірше бачити, а його мама робила там же і в того ж доктора і все супер
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    .
    думаю,то нормально що зір все ж таки дещо впав?
    якби мені дали гарантію на 10-15років,робила б не роздумуючи


    і взагалі не виникає думка щодо операціі?
     
  5. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    На скільки я знаю, з лазерною корекцією не є все так просто як видається. Після операції йде довгий реабілітаційний період. Десь півроку після операції виходити на вулицю треба тільки в темних окулярах, не підіймати нічого важчого за олівець, не займатись спортом, не тримати довго голову вниз, не перехвильовуватись і т.д. І не дай Бог, щось в цьому ланцюжку заборон порушити - зір може знову зіпсуватись або навіть стати ще гіршим, ніж був до операції.

    Я вже близько 9 років ношу лінзи. І коли замислююсь над операцією відразу задаю собі питання - а чому велика кількість відомих в усьому світі офтальмологів ходять в окулярах? :confused: Хоча, хто-хто а от вони вже 100 разів могли зробити собі операції якби це все було дійсно так просто і ефективно. Але чомусь не роблять ...
    Після таких роздумів думки про операцію відразу відпадають. :)

    Тим більше зір - це не та річ з якою можна жартувати. Зір, якщо з ним щось зробиш ніколи в житті не повернеш ...

    Чула колись думку від одного лікаря, що операції, серйозне втручання в організм людини слід робити тільки в разі дуже гострої необхідності, коли вибираючи між двох зол - операція буде меншим злом. Звісно, можна посперечатись, але щось в тому є.

    Особисто знаю двох дівчат (одна має -6, друга має -9) і вони чудово живуть і зовсім не паряться, носять лінзи, окуляри, або ходять взагалі без нічого!! І на їх фоні мені мої -3,5 здаються великою дрібницею :)

    Якщо не має серйозних показань - я думаю, треба не паритись, а тішити себе думкою про те, що зате в старості не буде дальнозоркості :)

    Ого, я стільки тексту накатала. Відразу видно - наболіло. :)
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 13
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    А в дитинстві і 25 річчя - щось неосяжне...
    Що ТАКе "10 років гарантії"?
    Зір потрібен і в 40, і в 80 років... ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    Добре, що тему підняли:) (дякую,kati !)Я також маю вже порядний стаж з лінзами -13 років. Останнім часом також замислююся над лазерною корекцією - набігло купу проблем з лінзами. Часом доводиться на тиждень-другий взагалі від них відмовлятися, то вдома ще куди не йшло,а от на вулиці з дитиною :8:, та й під вечір очі від напруження починають боліти,а там і голова:8: Окуляри носити не можу (по медичних причинах).
    Обслуговуюсь по лінзах в "Лінконі". Лікарці довіряю. Так от вона категорично проти лазерної корекції. Найвагоміший аргумент для мене-в Україні ніде не роблять якісно такої процедури.
    І як бути далі?
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    і я в лінконі,в Соломії ярополківни,а ти?

    Я окуляри не ношу,не можу, тільки на морі,темні
    З лінзами проблем не маю....очі сприймають добре,але....так вже мене то замахало,особливо дратує влітку,на ваідпочинку
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    Так само в Соломії Ярополківни:) Окуляри не ношу бо маю сильний астигматизм відповідно підібрати (зокрема у нас,у Львові) практично нереально. Але й лінзи останнім часом збій дають:8:. Але зізнаюся що останній раз купила акційні в "Паноптикумі" - більше туда ні ногою, і Вас заповідаю.!
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    дівчата...! не забувайте, що кожен турбується про клієнтів... тому продавці лінз вам будуть говорити про переваги лінз, а все інше має недоліки... я вже просто попеклася... і на тому Лінконі з їх лінзами і сама виновата, що зір не вберегла.. просто почав падати як малою була, нічого не розуміла, а батьки в тому не дуже обізнані.. недавно ходила з батьком до його знайомого лікаря(лікар відомий у Львові, на високому рівні).. той почав мені рекламувати лазерну корекцію, (в мене -7) бо мені вже 20 років, а після 20 можна...:8:я йому про те, що можна після 25 і дітей може перше народити і що гарантії ніхто не дає і тп...:tanksmile: а він все заперечував... видно думав, що як мій тато в тому не розуміється і не знає толком що таке діоптрія (старшим буває важко так швидко засвоювати інфо в більш зрілому віці) то я така сама і можна мене розкрутити...:tanksmile::tanksmile::tanksmile:

    зараз міняю - окуляри з якісними склами собі поклала і на лінзи перейшла якісніші ніж ті "тяжкі" в Лінконі...

    знаєте, якщо вже ми нічого собі не змінимо, то я застерігаю батьків... якщо у ваших дітей почав падати зір, пробийте добряче інформацію на ту тему... обовязкове виконання вправ для очей, не спішіть з виписуванням окілярів чи лінз... якщо вже дійсно треба - то краще окуляри хороші, бажано з якісними іноземними склами, а якщо дуже лінзи тре(наприклад підліток комплексує), то з бовязковим ходінням вдома з окулярами...
    і найголовніше - харчування.. нпр я дуже швидко росла, як на дріжджах і в організмі не вистачало для очей поживних речовин - петрушка, чорниця і тп...:y:
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    а детальніше?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    доречі про лінзи Маю намір купити по інтернету лінзи, котрі можна носити не знімаючи місяць. Дівчата може в когось є такий досвід з лінзами та зі замовлянням по інтернету
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    а для чого по нету?
    вони і так всюди продаються.....
    а незнімаючи-то все лажа... всерівно потрібно знімати,щоб лінзу промити,всі відкладення зняти,а то після місяця носіння конюктевит як мінімум вам забезпечений
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    По інтернету в два рази дешевшею.Взагалі в мене дуже чутливі очі, пробувала вже купу лінз не підходить. Кажуть, що ці гіпоалергічні. Не знаю, чи варто пробувати
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    ну якщо очі чутливі,то такі щоб незнімати точно не йдуть
     
  16. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    Однозначно не варто! По-перше контактні лінзи не той товар, який можна брати на осліп, і без підбору лікарем. По-друге, де гарантія що візьмете не протерміновані, з добрими для Вас діоптріями, термін на який призначені лінзи до носіння на коробці не вказаний і т.д. Одним словом - надто делікатний товар для покупки по нету.- ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    Не виникає, бо бачу всі її недоліки тепер щодня :). Мені не важко лізни взувати, тому не хочу я оперативного втручання :).
    А лізни я теж роблю в Лінконі :) але в Собчука (теж за наводкою мами, вона в нього ще 10 років тому жорсткі робила).
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    я недавно спробувала замовити по нету, бо з дитиною сиджу вдома, чоловік на роботі, а Лінкон в іншому кінці міста, до того ж у них дійсно "важкі" для мене лінзи. Коли показувала, які я носила лінзи і була задоволена, лікар сказав, що так ті кращі, але вони їх не продають:confused:

    замовила з кур'єрською доставкою додому - задоволена, при чому сам кур'єр попросив перевірити лінзи, розмір, діоптрію, терін придатності

    чи буду по нету замовляти ще - буду, і до лікаря ходити буду

    про лазерну корекцію, теж все частіше почала задумуватися - але останнім часом дедалі більше переконуюсь, що наші лікарі перше щось роблять, а потім на тому ж і вчаться, а очі людині не повернеш:no:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    а якими саме лінзами ви користуєтесь*?
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Лазерна корекція зору

    І я рада що відкрила цю тему, приймайте в сім"ю чотирооких.
    Я ношу лінзи тільки 2 роки. Зір поганий з дитинства. Мій окуліст дитячий завжди казала що мені не треба носити окуляри! Бо зір швидше падатиме, око не буде напружуватись...от моя мама і слухала їх, і так мені то внушила що я мала окуляри лише для телевізора. В результаті я прийшла до окуліста в оптику нову на вул. Гнатюка з зором -3 в 19 років. Довела себе до того, що люди мені казали що я якась "морожена" бо не вітаюсь ніколи і т.д.
    Безмежно рада що ношу лінзи. не порівняти з окулярами. Бачу і збоку і знизу і зверху! Ношу 1-місячні мякі.

    Щодо лазерної корекції. Моя сестра консультувалась в хорошого лікаря в Італії (в неї та сама біда з зором що й у мене). То він сказав що лазерну операцію можна робити лише тоді, коли протягом 2-х років зір взагалі не падає. І може бути і 25 і після народження дитини і все-рівно не варто операцію робити...Але переважно у всіх в 22 вже перестає падати...(це якщо міопія)
    Але я б боялась робити, а як щось піде не так, наслідки можуть бути набагато серйознішими ніж незручність від користування лінзами...:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 6