КПК

Показати повну версію : Серіали, серіали, серіали...

Сторінки : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

Сана
27.07.2012, 12:36
"Краткий курс счастливой жизни" - дуже прикольний серіал, але, напевне, варто дивитись без чоловіків))

Маріка
28.07.2012, 13:39
"Краткий курс счастливой жизни" - дуже прикольний серіал, але, напевне, варто дивитись без чоловіків))

А я думаю, навпаки, варто дивитися з чоловіками, щоб побачили себе збоку.

Nitriotka
28.07.2012, 14:01
А я думаю, навпаки, варто дивитися з чоловіками, щоб побачили себе збоку.
Перші серії я дивилась сама, чоловік одним оком поглядав, але потім не могла його відірвати, дуже йому сподобався цей серіал. Однозначно дивитись з чоловіком.

Savchenko
28.07.2012, 22:18
"Краткий курс счастливой жизни". Вчора як дурна всі серії передивилась) Дійсно слід дивитись з чоловіком, своєрідний серіал...Є про що задуматись...

apelsyn
01.08.2012, 17:30
Любителям шпійонів-детективів дуже раджу серіал "Остання подорож Сіндбада" фільм про агентуру ФСБ, а не про піратів)))). Ну дуууже класний сюжет! Не очікувала такого рівня від російського кінематографу. Інтригуючий сюжет, постійно тримаючий в напрузі, яскраві персонажі,несподівані "повороти", реалістичні сцени (не люблю фільми про одинзамочивп"ятсотбандитів)
Одним словом, подивіться- не пошкодуєте!

New look
03.08.2012, 15:35
Серіали взагалі не часто дивлюсь і не люблю, але колись чисто випадково підсіла на "Клона"))) хоча сама з дівчат сміялась, що за дурницю вони дивляться. А от тепер підсіла на "Во все тяжкие". Дуже подобається, кожну серію чекаю з захопленням.

Zuzulka
06.08.2012, 13:39
:girl_yes2:А от тепер підсіла на "Во все тяжкие".
коханий дуже рекомендував))) але я подивилась десь по середині пару серій і не захопилась(

я зараз по другому колу дивлюсь "Get Smart" бомбезний серіал про агента таємної служби безпеки США Максвела Смарта... і про те як він виплутується з різних ситуацій)) дуже-дуже смішне)) тільки не в перекладі, принаймні російський жахливий точно, оригінал класнючий)

Savchenko
08.08.2012, 22:00
Знайшла прототип серіалу "Відчайдушні домогосподарки" називається "Пригород в огне", веселий серіал поки подивилась 2 серії - сподобався, і підсіла на "Великолепный век", то напевне серіал, котрий описувала Маруся - мама)

Олька
08.08.2012, 22:02
Я взагалі останнім часом телевізор не дивилась, але приїхала з моря і присіла на "Женский доктор" і "Голоса".

romawka
09.08.2012, 15:43
А я присіла на "Тіло, як доказ". Подобається схоже трішки на Хауза і CSI.

карапуз
09.08.2012, 17:20
А я присіла на "Тіло, як доказ
Подивилась два сезони, тепер чекаю коли з"явиться третій :girl_yes2:.

Ascorbinka
09.08.2012, 17:48
Запропоную для сімейного перегляду з дітьми дошкільного і шкільного віку не нудні документальні серіали
твої друзі звірята (http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=16361) - зйомки, які там зйомки! + прекрасний український переклад
Пізнавальний і захоплюючий серіал для найменших глядачів. У цьому фільмі діти зможуть не тільки спостерігати за улюбленими тваринами, але й пізнають відповіді на багато цікавих питань, наприклад такі як: хто голосніше за всіх гарчить, у кого найбільша сім'я і навіть у кого самий неприємний запах. А також познайомляться з багатьма іншими вражаючими цифрами і фактами, що стосуються живої природи.

людина під мікроскопом (http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=25463) - серіал про фізіологію людського тіла, якби моя воля - ввела б деякі серії в обов"язкову програму з біології ;) Ну і деяким ескулапам не помішало б пригадати ази;)

Великобританія це не тільки нестримані кельтські вболівальники, гримаючий Біг-Бен, і батьківщина Шерлока Холмса. Це ще високий рівень розвитку науки. Упродовж останніх 20 років з напрямку "Фізіологія людини" близько половини світових нобелівських лауреатів припадає саме на Великобританію! Тим більш цікавим видається створені британськими науковцями документальні фільми, серед яких: "Людина під мікроскопом"(Body story 1, 2), в якому фантастична подорож у дивний і захопливий світ, мікрокосмос людини. Використовуючи сучасну техніку зйомки у поєднанні зі складною 3D-анімацію, серіал в простий науково-популярній формі відтворює неймовірну за складністю, невідому картину всередині людського організму. Ви побачите проходження сигналів між нейронами у голові, боротьбу армії клітин захисників зі смертоносною армадою вірусів, дізнаєтесь що робиться у мозку закоханої людини, і багато іншої корисної інформації яку не викладали на уроках біології.
Дивіться, й осягніть людину як комплексну екосистему, де все взаємопов'язане і мільйоні кліток злагоджено працюють з усіх сил підтримуючи життя. Завдяки циклу `Людина під мікроскопом` ви значно збільшите свій кругозір (зокрема зрозумієте злочинність будь яких дій що шкодять здоров'ю). Ці знання допоможуть підвищити якість і тривалість життя, як свого так і оточуючих вас людей.

Lyudvig
09.08.2012, 18:03
А хтось вже дивився " Во все тяжкие" 5 сезон ? Вийшло вже декілька серій першої частини. Не можу дочекатись, щоб вдома подивитись, нажаль зараз немаю можливості. Надіюсь, що не розчарує. :girl_wink: На даний час це мій улюблений серіал.
Пи.Си. Рейтинг останнього сезону зашкалює: 98 зі 100, по даним одного популярного сайту.

Miss.Sadie
09.08.2012, 19:52
А хтось вже дивився " Во все тяжкие" 5 сезон ?
Дивився :-) Серіал справді дуже цікавий, навіть не уявляю, чим то все може закінчитися.
А ще з нетерпінням чекаю на новий сезон Декстера!

Epica
09.08.2012, 20:23
А ще з нетерпінням чекаю на новий сезон Декстера!
Скоро вже, в кінці вересня стартує

Kayla
13.08.2012, 11:42
подивилася я, дівчата, 4 серії серіалу "Краткий курс щастливой жизни":girl_sad:. Настрій гнітючий, подивишся отако,як живуть різні сімї і страшно стає. Таке враження, що всі всім зраджують, брешуть, ніякої дружби не існує. Короче, не знаю, чи далі дивитися. :girl_impossible:

Nastylove
13.08.2012, 12:05
подивилася я, дівчата, 4 серії серіалу "Краткий курс щастливой жизни". Настрій гнітючий, подивишся отако,як живуть різні сімї і страшно стає
Я зупинилась на тій же серії! Не можу знайти слів щоб описати своє ставлення до нього, ніби і цікаво чим ті історії скінчаться, але після перегляду ходжу ще годину якась пригнічена. Дякую Богу що в мене в родині зовсім інші стосунки.

apelsyn
14.08.2012, 11:41
А я додивилась "Краткий курс", дууууже сподобався! Дякую всім хто радив!

Туфелька
14.08.2012, 12:15
"Краткий курс счастливой жизни"
дайте хтось посилання на перегляд онлайн.

mamasani
14.08.2012, 12:35
http://www.ex.ua/view/13925494

Sertce
14.08.2012, 17:41
Народ, xто знає, де "подівся" такий наївний простий фільм "Жіночий лікар"? Я його якось дивилась по вечораx. А то нема...

Zuzulka
14.08.2012, 17:53
Може закінчився ... там всього сорок серій...

Samhayne
14.08.2012, 17:54
Зараз підсіла на серіал "Той, що читає думки".
Читающий мысли / The Listener (Сериал 2009 – 2011)
Тоби Логан - 30-летний парамедик, обладающий способностью читать мысли людей. В один прекрасный день он решает использовать свой дар на благо других людей и помогать раскрывать преступления.
Фільм трохи наївнуватий, але тим не менш цікавий.

Gabi
15.08.2012, 17:45
Дуже раджу серіал "Гра Престолів". Зараз додивляємось з чоловіком 2-й сезон і просто у відчаї від того, що 3-й буде тільки весною 2013 року.

Osya
15.08.2012, 18:12
подивилась новий серіал Алькатрас, дуже цікавий і затягуючий

rose
15.08.2012, 18:44
раджу серіал "Гра Престолів"
- цікавий, не заїжджений, з багатьма спецефектами серіал!
А ще раджу обовязково переглянути "Тюдори" , для тих, хто любить прекрасні обличчя на екрані, дороговизну, і звичайно, неперевершену гру акторів.Джонатан Ріс Майерс у ролі Генріха VIII - браво, так і хочеться сказати - ВІРЮ!

Музик
15.08.2012, 18:51
Читающий мысли / The Listener
о, і я його почала якраз дивитись, поки нічо особливого, але він принаймні мене не дратує

Pulupjak
15.08.2012, 19:56
раджу серіал "Гра Престолів"

обовязково переглянути "Тюдори"
І ще Великолепный век/Muhtesem Yüzy ( О временах правления султана Сулеймана Великолепного и о его необыкновенной любви к красавице Роксалане ). Теж затягує, турецька постановка, костюми дуже гарні, ну і трошки інше бачення.

Gybka Bob
15.08.2012, 23:33
а я підсіла на серіал "Милі обманщиці", наразі на першому сезоні.

Bambe
18.08.2012, 09:31
Я вчора випадково натрапила на Інтернів, давно я так "від душі" не сміялася :biggrin::biggrin::biggrin:

Gabi
18.08.2012, 15:02
а я підсіла на серіал "Милі обманщиці"
Цікавий серіал, я теж його дивлюсь.

Epica
18.08.2012, 16:01
Цікавий серіал, я теж його дивлюсь.
Дівчата як думаєте хто "А" цього сезону (3ого)? Мені чомусь здається що Пейдж, але може бути хто завгодно

marika28
21.08.2012, 12:48
А я вчора почала дивитися "Риззоли и Айлс/Rizzoli & Isles" . Детектив, щось здалеку нагадує "Кості" .

Gabi
21.08.2012, 18:22
Дівчата як думаєте хто "А" цього сезону (3ого)?
Мені здається це хтось невідомий і в кінці 3-го сезони вони не покажуть хто.

Epica
21.08.2012, 20:49
Мені здається це хтось невідомий і в кінці 3-го сезони вони не покажуть хто.
По книжках виходить що невідомий :girl_wink: але може у серіалі буде все інакше

agalinka
21.08.2012, 23:56
А я присіла на "Следствие по телу " але трохи нервує мене головна героїня, але поки ще дивлюсь )))

Lady_Opium
23.08.2012, 01:52
Укрощение Уайлда (http://www.kinopoisk.ru/film/505989/)
мега-нудний серіал
почала дивитись заради Вілла Варнета, знайомого мені з фантастичного Arrested Development (http://www.kinopoisk.ru/film/277569/), але у Вайлді у нього абсолютно не цікава роль. В принципі, цікавих персонажів, цікавого сюжету там узагалі нема:)

Savchenko
24.08.2012, 13:52
Вирішила на вихідних подивитись інші популярні серіали, "Настоящая кровь" щось не вразила, ледь першу серію додивилась, знайшла "Милые обманщицы" затягнуло, цікавий сюжет так як сезонів достатньо маю поки що дивитись) Ну і плюс Дневники вампира, доза=1 серія в день:girl_wink:

oksumoron
24.08.2012, 16:00
закінчила дивитись "Таємний щоденник дівчини за викликом", британського виробництва!
місцями дуже смішний, і трохи дивакуватий! сюжет також дуже цікавий!
по назві зрозуміло, що це не серіал для всієї сім"ї, але для себе модна подивитись!

Epica
24.08.2012, 21:20
Не дивлюся російські серіали, але "Гра" стала виключенням. 20 серій за 3 дні
Цікавий сюжет, захоплива гра акторів

Viviene
03.09.2012, 17:57
Надзвичайно подобається серіал "Белый воротничок/White Collar", також зараз дивлюся "Касл".

Virna
03.09.2012, 18:22
за рекомендацією з посиденьок почала дивитися "Краткий курс счастливой жизни". Вже на 11 серії. Спочатку не сподобався, а потім зацікавилася. І головне, що чоловік час від часу зі мною дивиться. а раніше на всі мої серіали казав: "Як там твоя Кармеліта?" і сміявся:girl_haha:

Zuzulka
03.09.2012, 18:25
Надзвичайно подобається серіал "Белый воротничок/White Collar"
і я буду дивитись)))

romawka
03.09.2012, 20:03
"Белый воротничок
І я підсіла, але з нетерпінням чекаю на продовження серіалу "Тіло, як доказ", може хтось знає коли має вийти? А також дивлюсь "Та що розмовляє з привидами" теж цікавий. Про дівчину, яка бачила привидів і помагала їм потрапити у інший світ!

Viviene
03.09.2012, 21:04
І я підсіла, але з нетерпінням чекаю на продовження серіалу "Тіло, як доказ", може хтось знає коли має вийти?
Мені він теж сподобався! Якщо я не помиляюсь, то 3-й сезон буде в січні 2013 р.

Virchuk
03.09.2012, 21:48
І головне, що чоловік час від часу зі мною дивиться.
гг, вже писала, моєму теж сподобався. Просив продовження;)

Lyudvig
16.09.2012, 15:51
А ще раджу обовязково переглянути "Тюдори" , для тих, хто любить прекрасні обличчя на екрані, дороговизну, і звичайно, неперевершену гру акторів.Джонатан Ріс Майерс у ролі Генріха VIII - браво, так і хочеться сказати - ВІРЮ!
Величезне дякую! Дуже люблю фільми на таку тематику, а тут цілий серіал.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%8E%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%B8_(%D1%82%D0%B5 %D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB)

П.с. Тільки трохи забагато сексу.

Zuzulka
16.09.2012, 20:02
дивлюсь "Білий комірчик" ... класний серіал) Мені цікаво і сюжет і герої (а головний ще й красунчик:))) і навіть Мому подобається, вчора сиділи до пабєдного кінця, якби маршрутки їздили довше то б додивилась)

Zvizda
16.09.2012, 21:18
А ми дивимося серіал "За гранью", от чекаємо виходу 5 сезону. Дивилися також міні-серіал, який дуже нам сподобався "Day Break" (Новий день).
А от декілька днів тому на мене найшла ностальгія 90-х, ія подивилася серіал "Едера". надіюсь пам"ятаєте))

Nemi
16.09.2012, 22:47
сьогодні починається новий сезон "Аббатства Даунтон"! :girl_claping: якщо в офіційній вк-групі ніц не наплутали, то в 11 годині можна буде подивитися онлайн прямий ефір :girl_crazy:

Музик
16.09.2012, 22:52
дівчата, а коли "Декстера" новий сезон виходить?

о, вже знайшла, 1 жовтня.
підсіла я на нього, ждю продовження

DesperateHousewife
17.09.2012, 00:40
сьогодні починається новий сезон "Аббатства Даунтон"! :girl_claping: якщо в офіційній вк-групі ніц не наплутали, то в 11 годині можна буде подивитися онлайн прямий ефір :girl_crazy:

Зайшла якраз сказати: нічого не наплутано! Вже йде!

Незабудка
17.09.2012, 02:51
І я! І я!
Кажу хлопцеві: "Такий жорстокий серіал. Не для людей з нестійкою психікою. Хто зна, чи не сприйме хтось не зовсім здоровий то все як керівництво до дії.."

А сама всі 6 сезонів передивилася. Психіка стійка :)

Kvakywa
17.09.2012, 17:21
Недавно почала з чоловіком дивитися серіал Грімм....з області містері кіно....сподобалось, тепер з нетерпінням чекаємо нових серій )

---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

Недавно почала з чоловіком дивитися серіал Грімм....з області містері кіно....сподобалось, тепер з нетерпінням чекаємо нових серій )

Divchyna vesna
17.09.2012, 17:42
А сама всі 6 сезонів передивилася. Психіка стійка
Ія, і я на нього присіла. Дійшла до 5-го сезону. Надіюсь, поки передивлюс 6-ий, то вже буде продовження.

Zuzulka
17.09.2012, 18:13
"За гранью", от чекаємо виходу 5 сезону
перші сезони були дуже класні, а потім НМСД стало забагато сопель(
на обіді подивилась серію "Зникла" (Vanished) не зле я вам скажу, багато всяких секретів і скелетів... ніц не ясно)) люблю таке)

Epica
17.09.2012, 20:51
о, вже знайшла, 1 жовтня.
Вже через 2 тижні
Дивилась трейлер :girl_impossible: має бути щось

Chereshka
17.09.2012, 21:37
перші сезони були дуже класні, а потім НМСД стало забагато сопель(
це точно, рініше чекала з нетерпінням, а зараз видумують додумують, ай якесь таке сопливе.
Додивилась сьогодні "Жіночого лікаря", бо по інтеру не мала часу дивитися, длуже гарний позитивний серіал, жалко, що закінчився.
Тепер напевне буду дивитися "Білий воронічок".

Holly
17.09.2012, 23:04
Додивилась сьогодні "Жіночого лікаря", бо по інтеру не мала часу дивитися, длуже гарний позитивний серіал, жалко, що закінчився.а мені не дуже сподабався. Глянула тільки 3 серії, далі видався якимсь одноманітним.
А от "Анна Герман" надзвичайно сподобався, хоч серіалом то важко назвати, бо всього 10 серій.

lovikyou
18.09.2012, 00:31
В нас зараз нове захоплення - "Теорія великого вибуху" - саме 2-й сезон завантажується :girl_dance:

Щось останім часом обираємо "не напряжні" серіали - такі, щоб за вечерею можна було спокійно подивитися, дуже не загружаючи мозок :girl_blush2:

ляна
18.09.2012, 02:26
lovikyou
тоді вам має сподобатись Все ненавидят Криса переклад кураж бомбей обов"язково!

Zuzulka
18.09.2012, 11:07
Все ненавидят Криса
в тому ж стилі?

ляна
18.09.2012, 14:39
так! нам дуже сподобався! 1 серія так себе а потім ульот!

zajka_sofi
18.09.2012, 16:04
Гарний серіал "Великолепный Век"-фільм про Роксолану,турецький кіноматограф,чудова гра акторів,шикарні костюми!!!!

marika28
19.09.2012, 00:29
Нині подивилася першу серію 8 сезону Кості. Без перекладу . Але задоволенаа на всі 100. Цілу серію Бренон була зі світлим волосям. Думаю що в перуці.

whisper
21.09.2012, 00:29
Все, ось і додивилась серіал "Відчайдушні домогосподарки", стільки часу його показували і ніяк не могла дочекатись чим він закінчиться, а коли настав цей час так сумно стало.....

Holly
23.09.2012, 15:36
А я вчора почала дивитись "Абатство Даунтон". Дуже класний серіал, люблю такі фільми про королів і королев, їхні манери, виховання.

Незабудка
23.09.2012, 15:48
Переглядаю всі сезони "Сімпсонів". Каааайф!
Там кожну серію можна на цитати рознести.
Гомер: "Мені здається, що у нас найгірша сім'я у всьому нашому містечку"
Марч: "Гмм.. Треба переїхати в більше місто"
...
Марч розповідає про своїх дітей: "Ліса у нас розумничка, чемна донечка, Меггі (ото немовляточко) - теж щось там таке сюсі-пусі. А Барт... Барта ми любимо" :girl_haha:

Zuzulka
23.09.2012, 23:04
я закохалась в Касла))) так сильно він мені подобавсь хіба що в Світлячку... ех.. суперезний серіал.. гумор скільки хоч.. вбивства заплутані.. перестрілки напружені.. і є навіть інтелектуальні бесіди) Дякую всім хто радив)шість серій за 7 годин (з вилазкою в Ватсонс)

карапуз
24.09.2012, 00:27
А я вчора почала дивитись "Абатство Даунтон
Шикарний серіал, а як Вам бабуля :girl_haha:? Незрівнянна :girl_wink: !

Curly Xena
24.09.2012, 00:43
а як Вам бабуля
то моя любофф, Maggie Smith. Стара школа :) На сьогодні Downton - це фаворит. Завтра буде 2 серія ... Ждю :girl_tender:
і з новинок The Bletchley Circle - всього 3 епізоди, але такі атмосферні.
І мамі зараз закачала Lark Rise to Candleford - відірватися не може.

lovikyou
24.09.2012, 11:21
оді вам має сподобатись Все ненавидят Криса переклад кураж бомбей обов"язково!

А він є в українському перекладі? В мене проблема - нашої Теорії великого вибуху саме 3-го сезону на укр.мові скачати ніяк не можу....

DesperateHousewife
24.09.2012, 16:54
Maggie Smith.
Вчора одержала за цю роль Еммі :) (єдине Еммі Даунтауна з 16 номінацій)

Chortenia
30.09.2012, 20:46
Дивлюсь Mad men, і якось мене так зачіпає таке ставлення до жінок. прям капець

Samhayne
30.09.2012, 22:31
ААААаааа.....
Вже є перша сарія 9 сезону "Анатомия Грей" (Анатомия страсти), правда, поки з субтитрами, але я не втрималась і подивилась...

А ще є нові серії "Великолепный Век"

А ще є перша серія нового сезону "Касл"

danusyk
01.10.2012, 02:13
Зараз "присіла" на "Краткий курс счастливой жизни"(Росія) про непросте життя чотирьох жінок. Дуже подобається гра Світлани Ходченкової.

Lyudvig
03.10.2012, 18:55
:girl_flag_of_truce: Є вже 1-ша серія 7-го сезону "Декстера" в перекладі! :girl_flag_of_truce:

Samhayne
04.10.2012, 13:06
З’явилася 1 серія, 5-го сезону "Менталіст"

А ще я знайшла новий російський пригодницький серіал з елементами фентезі.
"ПОКА ЦВЕТЕТ ПАПОРОТНИК", 2012р, 13 серій.
Зараз його мають показувати на телеканлі "Україна", але де ж того терпіння набратись...
Мушу дивитись все наперід.
В ту ночь Кирилл проснулся от собственного крика. Его мучили кошмары: мелькали заброшенные колодцы, черные деревья, глаза оборотней и еще что-то невразумительное. «Опять эта ерунда», - подумал Кирилл и подошел к распахнутому окну. Далеко внизу шумела ночная Москва. Воздух был душный и липкий. До 7 июля оставалось несколько дней.
Несколько дней, которые отделяли Кирилла от важного события – ночи на Ивана Купалу. Он и не подозревает еще, что буквально завтра окажется в далекой Сибири, что среди вековых кедров и обрывистых скал Алтая его самого, сестру Сашу и нескольких случайных попутчиков закружит водоворот приключений, вынуждая то убегать от погони, то пробираться тайными тропами, то барахтаться среди порогов могучей Катуни!
Однако герои даже не могли предположить, что все случившееся с ними – не просто цепь совпадений, а невидимая борьба мистических сил. Разве могли обычные туристы, дети цивилизованного мира понять, что они уже давно оказались в зачарованном и таинственном месте, где реальность не подчиняется обычным законам? Теперь, чтобы спастись от опасности, найти друг друга и выйти живыми из схватки с неведомыми силами, у героев остается слишком мало времени! Всего несколько часов, пока не настанет ночь на Ивана Купалу и не зацветет волшебный папоротник!
Тот самый сказочный цветок, который позволяет видеть клады под землей, читать мысли людей и повелевать духами.
сайт фільму - http://paporotnik-kino.ru/korotko/index.html
а сам фільм дивлюсь звідси -
http://onkuno.net/news/poka_cvetet_paporotnik_2012_serial_smotret_onlajn/2012-10-04-8937
або звідси -
http://moviestape.com/katalog_serialiv/komedii/3965-doky-paporot-cvite.html

Finya
07.10.2012, 01:06
Знайшла серіал, який колись справив надзвичайне враження: смішний, дотепний і ..детективний)) Ясно, що не комедійний, але деякі, так сказать, жарти запам"ятала на багато років.
"Метод Крекера": ексцентричний психолог допомагає поліції розкривати вбивства.
Зараз дивлюся, приємно)) 90і, Англія, актори хороші)

Музик
07.10.2012, 17:52
Є вже 1-ша серія 7-го сезону "Декстера" в перекладі!
дійшли мої руки щойно її подивитись, аааа, кльово так, цікаво, боялась що змажуть ту ситуацію, а вони так гарно все обіграли!!! хочу щееее

Holly
07.10.2012, 20:25
Я додивляюсь "Двійник". Там 22 серії. Цікавий, не нудний.
Миллион проблем, основной из которых является преследование мафии, заставляют молодую женщину скрываться. Ее решение «замаскироваться» под свою сестру-близнеца, богатую и знаменитую, таит в себе еще большую опасность: на нее тоже кто-то охотится.

Незабудка
07.10.2012, 21:38
боялась що змажуть ту ситуацію, а вони так гарно все обіграли!!! хочу щееее
А я аж два рази програвач на паузу ставила.
Ну є в мене такий бзік, - сорому боюся. А тут відчувала себе на місці Декстера, і як вся його темна сутність відкривається Дебрі.. Карочє, емоції мене переповнювали.
Що там? Що там далі? :connie_pull-pigtail

Gorgona
09.10.2012, 17:25
Нещодавно з чоловіком закінчили дивитись "Гра престолів". Взагалі я не прихильник фентезі, але сюжет затягує. Досить неочікувані повороти подій.
Подивились на одному подиху, тепер чекаємо продовження )))
Зараз дивимось ненав'язливу комедію "Американская семейка" (Modern family). Нічого особливого, але коли хочеться просто відпочити - можна включати )))
Ну і "Декстер" - я теж фанатка цього серіалу. Дивлюсь його вже без чоловіка ))) Як на мене - цікавий до одуріння ))) !!!!

сніжна
09.10.2012, 23:35
Дивлюся зараз історичний "Борджіа" ( два сезони, загалом 22 серії- 10+12)- мені подобається. Але у фільмі досить багато жорстоких та "неприкритих" сцен, тому однозначно він лише для дорослих.

Furore
10.10.2012, 12:45
А хто дивиться нову "Роксолану" на 1+1?

Samhayne
10.10.2012, 13:31
Тю, його тут багато хто онлайн вже давно дивиться. Вже он 4 сезон йде. Я дивлюсь з сайту http://filmix.net/serialy/49165-velikolepnyy-vek-muhtesem-y252zyil-serial-2011.html

tasha
10.10.2012, 16:27
подивилась перші дві серії нового сезону "Анатомії Грей", Емоційно - дуже важкі серії. Подобається, що не зробили фальшивий хепі енд, а більш реалістична картина життя.

Декстера теж дивлюсь, але нових серій ще не бачила.

тигрица
10.10.2012, 17:48
А ми з чоловіком кожен вечір дивимся серіал "Карпов" на НТВ. це наш улюблений актор ще з "Глухаря" 32 серії, ще 7 лишилось подивитись.

Gorda
10.10.2012, 21:40
Я натрапила на серіал The Middle . Розповідається про сім'ю. Смішні у них там діти, ( особливо наймолодший :) ) зі своїми причудами. Дивитись можна :)

Polalex
11.10.2012, 23:03
Недавно подивилася 2 сезони "Виховуючи Хоуп" (Растущая Надежда - рос., Rasing Hope - англ.).
Семейству Чансов пришлось внезапно принять нового родственника в дом, в котором и без того царит разлад. Джимми Ченс в свои 23 ни к чему не стремится. Чтобы заработать на жизнь, он чистит бассейны, каждый день ходит на вечеринки и до сих пор живет дома с семьей, состоящей из Мо Мо; его матери Вирджинии; его отца Берта и его кузена Майка.Но жизнь Джимми принимает неожиданный поворот, когда после случайной ночи с Люси он обнаруживает, что Люси – осужденная преступница. Через несколько месяцев он решает навестить ее в тюрьме, и обнаруживает, что Люси родила от него ребенка, которого теперь придется растить Джимми. Семья Джимми вовсе не рада его дочке. Его родители родили его, когда им обоим было по 15, и тогда они не знали, как воспитывать детей, и не хотят узнавать об этом сейчас. Возможно, Джимми могла бы помочь Сабрина, язвительная работница супермаркета, но для этого Джимми прежде надо набраться смелости и пригласить ее на свидание...Но Джимми твердо намерен вырастить дочь, которую Вирджиния предложила назвать Хоуп (надежда). У них нет никаких навыков, но есть большие сердца. Сможет ли семья Ченсов выдержать тяготы непредсказуемого мира воспитания?
Перші серії не дуже сподобалися, а далі.. просто підсіла :girl_blush2: Попереду ще 3-ій сезон!!!

VsjaVolodina
11.10.2012, 23:50
А хто дивиться нову "Роксолану" на 1+1
Я от почала дивитись, так захопило мене це кіно) Мені дуже цікаво. Думаю, може то прискорити події і дивитись онлайн.

Надька
13.10.2012, 15:30
оооооооо я дивлюся. але щось я більше переживаюз стосунки Ібрагіма і сестри султана. ДІВЧАТА, а та скрипка Ібрагіма це щось..... така мелодія, скрце плаче.... я вже собі скачала ту мелодію і 100 раз слухаю на день

Furore
13.10.2012, 18:18
Хто дивиться Роксолану турецького в-ва, як Вам Роксолана???
Я, чесно кажучи, зовсім інакшою собі її уявляла... :girl_crazy: Але дуже цікаво подивитися й турецьку інтерпретацію нашої Роксолани. :girl_tender:

Gorda
13.10.2012, 19:08
Я також почала дивитися " Двійник". Класний серіал, мені дуже подобається.

AilataN
23.10.2012, 12:53
дивлюся Роксолану. П"яте через десяте, тому не можу зрозуміти чому Ібрагім не може одружитися з Султаною? Вона є сестрою султана?

---------- Додано в 11:53 ---------- Попередній допис був написаний в 11:51 ----------

як Вам Роксолана?
така модна)))
Стрижка класна, і відчувається рука хорошого колориста)).
така мелодія
Я б може серіал активніше дивилась, якби не музика)) Заунивна ...

Furore
23.10.2012, 14:07
така модна)))
))))))
Я, взагалі-то, про характер і турецьку інтерпретацію нашої Роксолани питала. Але погоджуся, таки модна )). Колір волосся -
бомба.
не можу зрозуміти чому Ібрагім не може одружитися з Султаною? Вона є сестрою султана?
Так, вона - сестра султана.

Левицька
23.10.2012, 14:41
про характер і турецьку інтерпретацію нашої Роксолани питала
я десь так думаю, що вона така і була, інакше б не вижила. Хоча, на початку вони її показати туповатою нахабою, така б теж не вижила.. І то все-таки, більше їхня історія, ніж наша... Бо що вона зробила для України - нуль цілих нуль десятих, а на турків таки вплинула, тому вони мають більше моральне право не неї, ніж ми...

Medusa
24.10.2012, 12:24
Бо що вона зробила для України - нуль цілих нуль десятих
Неправда, поки вона мала вплив на султана, він жодного разу не ходив воювати з козаками, на Європу орієнтувався. Так що не зовсім 0,0
А серіал бомбезний, укр. озвучка набагато краща за російську, ми з чоловіком :) підсіли, щовечора дивимось в неті вчорашню серію :)
І те, що млява солодка красуня не вижила б у гаремі - 100%, але згідна що й така тупа сварлива тьотка теж. Думаю, мала бути золота серединка. Кажуть, що був у Роксолани важкий характер, але й розумну світлу голову повинна була мати, щоб досягнути такого впливу.

Tequilochka
24.10.2012, 13:10
Я, взагалі-то, про характер і турецьку інтерпретацію нашої Роксолани питала. Але погоджуся, таки модна )). Колір волосся -
бомба.
Як на мене то істерична, недальновидна, трохи дурна. Кричить на всіх і весь час.
Я осбостито захоплююсь історичною постаттю Роксолани, і як на мене, то якби вона була ТАКА, то султан, на неї б іне подивився б.
Цитата:
Допис від AilataN Переглянути допис
не можу зрозуміти чому Ібрагім не може одружитися з Султаною? Вона є сестрою султана?
Так, вона - сестра султана.
Історично вони були одружені, але як зроблять в серіалі......

---------- Додано в 09:10 ---------- Попередній допис був написаний в 09:04 ----------

укр. озвучка набагато краща за російську,
а мені більше російська подобається. Хоча , що в російському Роксолану називають "русской рабыней", шо в укр. "українською", при тому шо ні так, ні так не правильно, тоді таких на зивали тільки "русинами".

Левицька
24.10.2012, 14:41
Неправда, поки вона мала вплив на султана, він жодного разу не ходив воювати з козаками, на Європу орієнтувався.
не буду сперечатися, бо не маю часу, але турки в принципі з козаками тоді не воювали, на то були татари під боком, які, відповідно, підпорядковувались туркам. Реальних підтверджень відсутності набігів татарів за ясирем на Україну під час царювання Роксолани немає.

Т@нюшк@
24.10.2012, 17:09
закінчую дивитись цей серіал.
для мене трохи важкий і жорстокий.
хто вагається дивитись чи ні раджу подивитись фільм "Ще одна із роду Болейн"
це як скорочена версія. ну і у серіалі ще показані інші події після Болейнів.

Аббатство Даунтон - це задоволення і відпочинок для душі і тіла)))))))

Shatenka
24.10.2012, 20:42
Аббатство Даунтон - це задоволення і відпочинок для душі і тіла)))))))
Підтримую:girl_yes: Так мені подобається цей серіал:)

Lady_Opium
24.10.2012, 20:42
Офіс (http://www.kinopoisk.ru/film/253245/)
мега-серіал!
один з найсмішніших, які я коли-небудь бачила

Leila
24.10.2012, 20:52
Я теж дивлюся серіал про Роксолану, правда в неті, бо є вже всі 70 серій. Дивлюся тільки 32, бо там так довго по 100 хв серія. але справді цікаво. І спочатку Роксолану показують такою нахабною і сварливою, а далі її навчать як там треба виживати.

Gorda
24.10.2012, 20:59
Подивилась я той серіал " Ringer". Ну незнаю продовження аж напрошується. Так ніби нічогенький, сюжет цікавий, актори також класні. Але як на мене то дісно одного сезону замало.

kvVItKA
24.10.2012, 21:47
"Тюдори" спочатку з захопленням дивились двоє з чоловіком , потім чоловік тихенько спригнув та й мені 2-ий сезон вже значно слабше йшов ( захоплення теж тихенько втікло:girl_haha:) , а вже як померла Джейн взагалі стало скушшшно і король не викликає ніякої симпатії, не знаю чи додивлюсь, треба зробити перерву

Fleshka
24.10.2012, 22:53
дивлюся серіал про Роксолану, правда в неті, бо є вже всі 70 серій
Де? З українським перекладом? Бо я тільки в російському дубляжі нарила, а мені таке не той-той.

І спочатку Роксолану показують такою нахабною і сварливою,
Йду в ногу з 1+1, поки що вона така стерво... Дуже з цікавої сторони показали її турки, є значні розбіжності з нашою, українською екранізацією "Роксолани". Я завжди була переконана що легендарна Роксолана - мудра, врівноважена. А тут явно не мудрі вчинки, як на мене...емоції-емоції...
Так захопив мене той перегляд, не на жарт. Все чекаю коли

далі її навчать як там треба виживати

Svitlanka
24.10.2012, 23:18
Зараз підсіла на "Lost" - захоплює, іноді до 3 ночі дивлюсь, бо кінець кожної серії вражає ))
З найкращих, що я дивилась - "Во все тяжкие". Чоловік чомусь довго його мен не показував ( зазвичай, це він мені радить, що дивитись), думав, що не сподобається, бо на його думку, цей серіал "чоловічий" :) Але ні, він цікавий, та й взагалі, я б сказала - шедевральний :)

З того, що сподобалось ще : "Близкие друзья" ( про геїв), "Сестра джекки", "Игра престолов", "Река" (він ще знімається). Цікавий ще, (але пошлуватий та й з ненормат.лексикою) "Блудливая Калифорния".

"Касл", "Менталіст", "Теория лжи" - теж можна подивитись ))

Nana11
24.10.2012, 23:28
А тут явно не мудрі вчинки, як на мене...емоції-емоції..
Ага, і я все чекаю, коли вона помудріє.Бо якшо чесно то трохи мене дратує та актриса, не бачу я в ній чи то харизми чи то іскорки, бо тоді вона мала б бути хоча б мудрою(по ролі)...бо як тоді вона завоювала чоловіка від одного погляду якого всі тремтіли, мені не зрозуміло...Крім того читала книжку про неї, вона була дуже обізнана, знала багато мов, багато читала, спілкувалася з послами....а тут тільки козні строє...не знаю...може ше її виправлять.

карапуз
24.10.2012, 23:57
Аббатство Даунтон - це задоволення і відпочинок для душі і тіла
Один, з моїж улюблених . Дуже настроєвий :girl_yes2:.

Тюдори" спочатку з захопленням дивились двоє з чоловіком , ... не знаю чи додивлюсь, треба зробити перерву

закінчую дивитись цей серіал.
для мене трохи важкий і жорстокий.
І мені, також. Тому радити його не берусь. Мені кожну ніч снилося, що мене мають стратити :girl_crazy:. Я вже додивилася, згідна, що спочатку серіал був цікавіший, можливо тому, що король був молодший :girl_wink:.

Маруся-мама
25.10.2012, 00:13
Бо я тільки в російському дубляжі нарила

А я саме в такому і дивлюс, або з російськими субтитрами.

Leila
25.10.2012, 00:19
Та ні не в українському, а що зробиш, мені цікаво що далі :)

Маруся-мама
25.10.2012, 01:07
Погоджуюсь. Переклад російською, та щей одноголосий, це щось суперове. :girl_haha:

Daisy
25.10.2012, 02:09
Переклад російською, та щей одноголосий, це щось суперове.
Де ти такий знайшла? В мене нормальний переклад.
Перші десять серій дивилась з українським перекладом, а тепер з російським, щось він не хоче сприйматись тою мовою...

Tequilochka
25.10.2012, 14:01
Зараз підсіла на "Lost" - захоплює, іноді до 3 ночі дивлюсь, бо кінець кожної серії вражає ))
я його обожнювала, доки не подивилась останньої серії((

zaderyshka
28.10.2012, 16:03
почала з чоловіком дивитися серіал Грімм....з області містері кіно
ага-ага! І ми дивимся! Почала дивитись сама, мужу вирішила "втикнути" цікавий момент. Довелось дивитись по другому разу) мужу сподобалось. Тільки шкода, що раз на тиждень серії виходять.

Seshat
28.10.2012, 16:08
Ми з мужем дивимось Грімм, Теорія великого вибуху, Как я встретил вашу маму, Надприроднє. Ніби поки що все. За оновленням серій стежить муж))) і ще Алькатраз, але ніби не обіцяють продовження...
п.с. любимо переклад Куражу - хлопці молодці!!

Dominika
29.10.2012, 12:01
Дівчата! Кому припав до вподоби серіал "Абатство Даунтаун", хочу порекомендувати ще один серіал такого плану - "Дамське щастя". Це серіал за мотивами книги Золя "Дамське щастя", але реалії перенесені в Британію кінця 19 сторіччя. Історія про провінційну дівчину, яка влаштовується на роботу у перший великий універмаг міста, у відділ жіночих суконь. Вийшло лише дві серії з перекладом. але я вже запала))) Чекаю продовження. Оригінальна назва - Paradise, деякі інтернет-ресурси так і переклали навзу - "Рай", а деякі - як "Дамське щастя". Читала давно цей роман Золя, тому цікаво споглядати як події тракутують на британський манер.

Kvakywa
29.10.2012, 15:41
Тільки шкода, що раз на тиждень серії виходять.

а ми в інтернеті дивимось....вже он чекаємо з нетерпінням нові серії

oksumoron
29.10.2012, 15:50
чекаємо з нетерпінням нові серії
я так продовжую дивитись свою улюблену "Grey's anathomy" (Анатомия страсти), новий сезон дуже цікаво почався!

sofka08
29.10.2012, 16:17
Я з чоловіком почала дивитись новий серіальчик:
Крайние меры / Отчаянные меры / Last Resort
Досить таки непоганий !

карапуз
31.10.2012, 00:04
хочу порекомендувати ще один серіал такого плану - "Дамське щастя"
Дякую, подивилась, сподобався. Коли чекати наступну серію, не підкажете ?

Seshat
31.10.2012, 00:26
Last Resort
і ми почали дивитись..цікавий..гарно показують людські стосунки в екстремальних умовах.

Tequilochka
31.10.2012, 11:26
Ми зара з чоловіком сидимо на двох серіалах( правда нові серії після Нового Року) - це Козырь / Воздействие /Leverage и Белый воротничок / White collar. Серіали з юмором і цікавими сюжетами). Раджу

DesperateHousewife
06.11.2012, 14:51
Ну от вже й завершився сезон Downton Abbey :( щось дуже малувато серій в сезоні :) сказали, що на різдво (25 гудня) буде спеціальна різдвяна серія, то чекаєм :)
Між тим буду шукати рекомендоване "дамське щастя".

Т@нюшк@
06.11.2012, 15:39
а я зараз дивлюсь Ларк Райз проти Кендлфорда (Lark Rise to Candleford), з актором що грає Бейтса з Аббатства Даунтон. є 4 сезони. правда 3 сезон лише одноголосий переклад і по коментах дуже негарний, я якраз закінчую 2 сезон.
такий досить нічого, але не можу сказати що дуже на нього запала. так, дивлюсь і вяжу)))
теж про минулі часи, такий добрий:). трохи мені нагадує "Доктор Квін".

до речі, переглядаючи Аббатство Даунтон не перестаю дивуватись, яка була ніяка мода в ті часи. всі жінки "як дошки" в тих платтях.

Dominika
06.11.2012, 17:15
Коли чекати наступну серію, не підкажете ?
На разі бачила лише дві. Сама чекаю з нетерпінням наступну)))

Ну от вже й завершився сезон Downton Abbey щось дуже малувато серій в сезоні
А скільки серій? Я зараз на 5. Так зревілася, коли Сібіл померла(( Ще з годину не могла заспокоїтись. Розумію, що то лишень кіно, але... Я "такая чувствітєльна"...
Тіко не розказуйте, що там далі буде.

карапуз
06.11.2012, 18:25
А скільки серій?
Вісім.

Певне, почну книжку читати.

DesperateHousewife
06.11.2012, 19:00
Я ще дивитись не почала, але кинула оком, то ніби пройшов перший сезон 8 серій. Вже знімається другий.
Якщо хочете дивитись в оригіналі, то є доступно на BBC player.

Alexx
07.11.2012, 00:28
Ну от вже й завершився сезон Downton Abbey щось дуже малувато серій в сезоні
А де ви дивились? Киньте лінк.... бо я 7 подивилась, а 8 ніяк не дочекаюсь (ніби писало що 5.11.12 мають докинути і нема.... (((((( )

DesperateHousewife
07.11.2012, 01:11
Я не по нету дивлюсь, а відразу прем'єрні серії по ITV1. Ото в неділю була остання серія, може з перекладом тягнуть, бо заключна серія майже в 2 рази довша ніж звичайні.

карапуз
07.11.2012, 01:16
А де ви дивились? Киньте лінк
http://kino-dom.tv/drama/825-abbatstvo-daunton-downton-abbey-1-sezon-1-seriya-onlajn.html

Alexx
07.11.2012, 15:00
Ось тут (http://good-zona.ru/publ/novie_serialy/abbatstvo_daunton_3_sezon/1-1-0-5700) можна подивитись 3 сезон до 8 серії (останні серії переклад- тільки субтитри ). Чекаю на 9 серію.....

sofka08
08.11.2012, 09:59
American Horror Story -для людей,які люблять жахи! Після 2 серії мені заснути було досить важко!бррррр....

карапуз
08.11.2012, 13:12
Любителям серіалу "Інтерни", раджу подивитись серіал "Кухня".

Dominika
08.11.2012, 15:13
Любителям серіалу "Інтерни", раджу подивитись серіал "Кухня".
Бачила декілька серій. Дуже навіть нічого, тільки та музика трохи дратує. Дуже вже вона гучна))
Зявилась 3 серія "Дамського щастя". Ввечері буду дивитись. "Вся в прєдвкушенії")))

Gabi
08.11.2012, 15:48
American Horror Story
Дууууже дивний і психоделічний серіал, намішали все що тільки могли придумати. Я дивлюсь вже 2-й сезон, то він не менш дивний і страшний за перший. Але серіал таки вартий уваги прихильників такого жанру.

Одним з моїх фаворитів є серіал "The Walking Dead". Хто любить тематику зомбі-апокаліпсису раджу переглянути.

sofka08
08.11.2012, 18:33
Так зревілася, коли Сібіл померла(
Тіко не розказуйте, що там далі буде.
ну от,а я зараз на 2 серії((((
American Horror Story
я помилилась,забула дописати циферку 2( Перший сезон навіть не дивилась...скучно було, а от другий мене насторожив,ще не вирішила чи дивитимусь його!
Одним з моїх фаворитів є серіал "The Walking Dead"
ми з чоловіком і його дивимось!Хоча чесно кажучи мудрують вони вже там....
Інколи бувають нудні серії,хоча загалом цікаво дивитись!

RamirZ
09.11.2012, 14:08
А ми почали дивитись "Елементарно". Перша серія здалася дещо розтягнутою, але далі "пішло". Є і гумор, і цікаві детективні перипетії (це про такого собі "Шерлока Холмса" нашого часу, а Ватсон - дівчина).

Lyudvig
09.11.2012, 18:37
А ми почали дивитись "Елементарно".
Ага, і ми :girl_smile:. Подобається в ролі Ватсона Льюсі Лью, а от Холмс - Джонні Лі Міллер, так собі, таке враження, що трохи "переігрує". Хоча, коли є нова серія з задоволенням дивимось. Останні серії якісь цікавіші ніж перші.

Katrine
09.11.2012, 23:51
я останнім часом просто підсіла на "Блудливу Каліфорнію" (Californication). Так мене припирає той фільм, що просто капець. Дивлюсь сама, бо чоловік мого ентузіазму не розділив, і насолоджуюсь головними героями - Девід Духовний і Наташа МакЕлхоун. В серіалі нецензурна лексика, багато сексу, наркотиків, загулів, і я не можу зрозуміти, чи то в мене настрій такий відповідний до того серіалу, чи що воно таке? :)

marika28
10.11.2012, 01:17
Я нині почала дивитися Доктор мафии/The Mob Doctor. Досить такий нічого. Мені сподобався початок. Незнаю як далі буде.

Сана
10.11.2012, 11:49
Подивилась 8-серійний рос.фільм "Мосгаз". Класні актори і неперевершена гра!!!!!!!!

сніжна
18.11.2012, 14:11
Переглядаю зараз російський серіал на 24 серії "Проснемся вместе".Досить непоганий. На початку здається, що його сюжет чимось схожий на "Краткий курс счастливой жизни" Германіки, але це- зовсім інший фільм. Просто суть схожа- історія трьох тридцятирічних жінок, але сюжетні лінії і сценарій і манера подачі-зовсім інші.Это драма о радостях и горестях поколения нынешних тридцатилетних. Что общего между тремя молодыми женщинами, кроме того, что они - ровесницы, прекрасно образованны и живут по соседству? Мошенница Лена пытается вытащить отца из СИЗО, куда тот попал по ее вине. У врача Юли трещит по швам внешне благополучный брак. Топ-менеджер Вика разрывается между карьерой, ребенком и женатым любовником... Они взрослели в одно и то же время - в лихие девяностые, когда любить вдруг стало немодно. Секс - модно. Цинизм - модно. А любовь - как-то не очень... У каждой из героинь свои проблемы. Вика переживает, потому что считает себя плохой матерью, Лену мучает совесть из-за того, что по ее вине отцу светит тюремный срок, а Юлю гнетет то, что она изменяет мужу. Однако, претерпевая муки совести, девушки продолжают идти тем же путем. История каждой из них - это история о том, как в чехарде целей, амбиций и комплексов "столичных штучек" не пробежать мимо любви, без которой всё в один прекрасный момент надоедает - и деньги, и карьера, и аферы, и домашний очаг с равнодушным мужем. И тогда все летит в тартарары... И начинается самое интересное...

---------- Додано в 11:11 ---------- Попередній допис був написаний в 10:57 ----------

Переглядаю зараз російський серіал на 24 серії "Проснемся вместе".Досить непоганий. На початку здається, що його сюжет чимось схожий на "Краткий курс счастливой жизни" Германіки, але це- зовсім інший фільм. Просто суть схожа- історія трьох тридцятирічних жінок, але сюжетні лінії і сценарій і манера подачі-зовсім інші.Это драма о радостях и горестях поколения нынешних тридцатилетних. Что общего между тремя молодыми женщинами, кроме того, что они - ровесницы, прекрасно образованны и живут по соседству? Мошенница Лена пытается вытащить отца из СИЗО, куда тот попал по ее вине. У врача Юли трещит по швам внешне благополучный брак. Топ-менеджер Вика разрывается между карьерой, ребенком и женатым любовником... Они взрослели в одно и то же время - в лихие девяностые, когда любить вдруг стало немодно. Секс - модно. Цинизм - модно. А любовь - как-то не очень... У каждой из героинь свои проблемы. Вика переживает, потому что считает себя плохой матерью, Лену мучает совесть из-за того, что по ее вине отцу светит тюремный срок, а Юлю гнетет то, что она изменяет мужу. Однако, претерпевая муки совести, девушки продолжают идти тем же путем. История каждой из них - это история о том, как в чехарде целей, амбиций и комплексов "столичных штучек" не пробежать мимо любви, без которой всё в один прекрасный момент надоедает - и деньги, и карьера, и аферы, и домашний очаг с равнодушным мужем. И тогда все летит в тартарары... И начинается самое интересное...

Nitriotka
18.11.2012, 15:07
"Блудливу Каліфорнію"
Я по другому колу недавно дивилась. Суперський! В січні новий сезон має бути. Між іншим чоловік теж дивився, переважно заради того, щоб з Ранкла посміятись.

карапуз
19.11.2012, 00:17
Іспанський серіал "Гранд Готель". Мені дуже сподобався. За 2 дні подивилась 1 сезон - 9 серій :girl_crazy:. Тепер шукаю 2 сезон.

бетменша
19.11.2012, 12:17
"Гра перстолів" - шикарно, хоч ніколи не любила ні фентезі, ні історичних фільмів. Правда кількість жорстоких сцен, і еротичних, вражає

Hermosa
20.11.2012, 18:42
Для любителів фентезі раджу подивитись серіал "Однажды в сказке" (Once Upon a Time). Події розгортаються одночасно в двох світах - сучасному і казковому. Зазначу, що серіал зовсім не дитячий. Може хтось дивився вже?

Nana11
20.11.2012, 19:25
я останнім часом просто підсіла на "Блудливу Каліфорнію" (Californication).
О,я якраз додивилася всі сезони, прикольний серіал, всі описували шо дуже пошлий...ну так трохи є, але не аж так ДУЖЕ(ми з чоловіком дивилися РИМ, то навіть близько не стояв:girl_blush2:)
А взагалі я вже не знаю шо дивитися, передивилася всі сезони :"Друзі", "Секс в великому місті" "Відчайдушні домогосподарки" "Дівчата Гілмор" "Інтерни" "2 з половиною чоловіки" "Каліфорнікейшн"....зара закачала "Coupling", шось типу Друзів але британський варіант, то таке досить класне.

Hermosa
21.11.2012, 11:26
Іспанський серіал "Гранд Готель".
І я вчора дивилась 1 серію, мені сподобався, не нудний, хоча й не дуже люблю детективний жанр.

носик
21.11.2012, 12:30
Для любителів фентезі раджу подивитись серіал "Однажды в сказке" (Once Upon a Time). Події розгортаються одночасно в двох світах - сучасному і казковому. Зазначу, що серіал зовсім не дитячий.
Може хтось дивився вже?
Я дивлюся цей серіал. Мені дуже подобається. Думаю, що між Емою та піратом щось зав яжеться, а потім повернеться батько її сина. Вийде справжній трикутник))))
А ще Регіна стане доброю відьмою

Hermosa
21.11.2012, 12:41
Емою та піратом щось зав яжеться, а потім повернеться батько її сина. Вийде справжній трикутник))))
На рахунок пірата не думаю, а от батько Генрі точно ще появиться. А відносно Регіни теж так думаю, але можливо режисери придумали цікавіший кінець.
Шкода, що потрібно чекати на нові серії, чекаю 8 серію 2 сезону:girl_sad:

sofka08
21.11.2012, 13:50
я з чоловіком почала дивитись 666 Park Avenue
ось трейлер http://www.youtube.com/watch?v=OUEVhSCJ2C0

---------- Додано в 12:50 ---------- Попередній допис був написаний в 12:47 ----------

шо дуже пошлий..

ми з чоловіком дивилися РИМ, то навіть близько не стояв)
на рахунок того,мені здається серіал Спартак всіх "переплюнув"!!!

Dominika
21.11.2012, 13:57
я з чоловіком почала дивитись 666 Park Avenue
ми також його дивимось)) дуже нам припав до душі, з нетерпінням чекаємо нової серії. Але нажаль цей серіал вже закрили(((( Вийде лише 13 серій і все... Кажуть, що низькі рейтинги. Не розумію американців, що їм ще треба. Якісний, динамічний, гарна картинка, є про що подумати...Ех, пічалька...:girl_sad:

карапуз
22.11.2012, 00:12
І я вчора дивилась 1 серію, мені сподобався, не нудний, хоча й не дуже люблю детективний жанр.
Я для того, щоб подивитись 2 сезон в контакті зареєструвалася, бо більше нема де подивитися :girl_crazy:. А яка там головна героїня :girl_in_love:...

Hermosa
22.11.2012, 11:02
А яка там головна героїня
Угу)))Красунечка...
Для мене дуже важливо, щоб мені головні герої подобались, бо інакше не можу дивитись фільм:girl_flirt:
А скільки всього сезонів має цей серіал?

sofka08
22.11.2012, 13:11
хочу порекомендувати ще один серіал такого плану - "Дамське щастя"
дякую,теж подивилась 3 серії, сподобався...чекаю на наступну серію....

карапуз
22.11.2012, 15:05
А скільки всього сезонів має цей серіал?
Заплановано два сезони. У другому - 16 серій.

Kasia
22.11.2012, 21:04
Іспанський серіал "Гранд Готель". Мені дуже сподобався. За 2 дні подивилась 1 сезон - 9 серій . Тепер шукаю 2 сезон.
то не знайшли? бо в Контактах мене нема.
п.с. дякую за рекомендацыю.

Alicia
22.11.2012, 21:14
Додивилася вчора останню серію другого сезону "Episodes" - отримала море задоволення від якісного гумору. Хочу ще.
І також закінчила дивитися п'ятий сезон Breaking bad - це мій серіал-фаворит. Перші серії в першому сезоні було не дуже цікаво дивитися, місцями навіть бридко...але тепер - люблю. Ні на один фільм/серіал не схожий. Крутий. imdb рейтинг це підтверджує.:girl_yes2:

карапуз
22.11.2012, 22:44
то не знайшли? бо в Контактах мене нема.
Не знайшла, дивлюсь в контактах. Є 7 серій і ті лише з титрами. Другий сезон зараз знімають. Вже собі дала слово, не починати дивитись серіали, котрі ще повністю не відзняті.
Почала дивитись серіал "Сага о Форсайтах " .

sofka08
27.11.2012, 11:07
Для любителів серіалу Дамское счастье (The Paradise) : є 4 серія!
Дамское счастье / The Paradise

Nitriotka
27.11.2012, 20:36
Дивлюсь зараз серіал "Рим". Серії майже по годині часу йдуть, майже як фільм цілий, то класно. Серіал з сценами порнографічного характеру, досить цікавий.

Марк-Антоній :girl_in_love: Такий мусчіна... ммм...

lovikyou
27.11.2012, 22:19
В нас тепер на перегляді Альф, старий добрий Альф :girl_smile:
Наскільки це добрий та щирий серіал... Ніякого обману, підступу, побудований тільки на відкритих почуттях :girl_curtsey:

ckorpionsha
27.11.2012, 22:25
А я..Дневник доктора Зайцевой-2...дочекаласььььь:girl_curtsey:

Imbyr
27.11.2012, 22:37
а я всі накупу дивлюсь:girl_smile:
і пліткарку
і таємні зв"язки
і ще досить несподіваний сюжет серіалу Touch з Кіфером Сазерлендом, трохи психологічний
ще всякі подобаються криміналістичні серіали

бетменша
28.11.2012, 10:32
В нас тепер на перегляді Альф, старий добрий Альф
я його переглядаю час від часу от уже більше дестяка років. І ніби вже все памятаю, а все одно кожен раз цікаво і смішно.

Zuzulka
28.11.2012, 11:18
і ще досить несподіваний сюжет серіалу Touch з Кіфером Сазерлендом, трохи психологічний
люблю)) його до речі продовжили на другий сезон))) не можу дочекатись...

sofka08
05.12.2012, 12:29
є вже 5 серія,класно...

бетменша
05.12.2012, 12:44
"Абатство Даунтон" - прикольний сеірал, хоч перша серія видалась нудною. Такі ідеальні герої, особливо граф і графиня, добрі до слуг і тирипири, трошки нереально виглядає. Особливо розлучила історія Анни і містера бейтсі, теж дууже ідеалізовані стосунки, надіюсь вони так будуть разом (я тільки 2 сезон почала)

Dominika
05.12.2012, 13:00
Цитата:
Допис від sofka08
є вже 5 серія,класно...
Деееееееееееееее???!!! Пліз)))):girl_smile:

Нюта
05.12.2012, 13:09
Touch хороший серіал.
Зараз дивлюся "Менталіст", цікавий , як на мене. Вже 4 сезон додивляюся.

Alicia
05.12.2012, 21:14
Почали дивилися серіал Boss, вже другий сезон почали дивитися. Затягує.
"Босс" - интересное и величавое название остросюжетного сериала. В основе всей картины лежит судьба довольно могущественного мэра города Чикаго, который скрывает ото всех свое заболевание. О его психическом расстройстве, провалах в памяти и временном нарушении рассудка не знает даже его жена. Его деятельность и жизнь в частности очень интересна, но и опасна.

Lady_Opium
05.12.2012, 22:01
приємно щопонеділка дивитись нову серію Декстера, новий сезон дуже й дуже цікавий. та мені здається, що Декстер зарубає Ханну до його кінця)

Незабудка
05.12.2012, 23:36
мені здається, що Декстер зарубає Ханну до його кінця)
Нєєєє, вони поженяться, і будуть жити довго і щасливо. І помруть в один день :)
А якщо чесно, то її точно хтось зарубає. Але хочеться думати, що не Декстер))
Там з Лагуертою всяке цікаве закручується. Цікааааво..
А ти в понеділок з субтитрами дивишся? Бо "Лостфілм" викладає нову серію аж у вівторок ввечері

sofka08
06.12.2012, 00:54
Dominika я качаю ось тут
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4219089

Lady_Opium
06.12.2012, 09:46
і будуть жити довго і щасливо.
і діти в них народжуватимуться відразу з тесаком в руках)
Там з Лагуертою всяке цікаве закручується. Цікааааво..
думаю Дебра "закриє" це питання
А ти в понеділок з субтитрами дивишся?
ага, з ними. я чогось думала, що дивлюсь з англ., а тільки що відкрила серію - а вони російські))

Supernatural
06.12.2012, 11:48
Дивлюсь цікавий серіал Breaking Bad (Пуститися берега, Во все тяжкие), про викладача-хіміка, що несподівано став займатись наркоторгівлею.

Alicia
06.12.2012, 14:29
Breaking Bad
О! Я не одна :girl_smile: вже писала тут про нього, але щось не бачила, щоб ще хтось дивився. Тільки не подобається, що так довго треба чекати 6 сезон, я вже забуваю, що було в попередніх.

бетменша
06.12.2012, 15:43
вже писала тут про нього, але щось не бачила, щоб ще хтось дивився
ше я дивилась. але вже давніше, і продовження, тобто останнього сезону, не бачила ще. Бо якось справді після довгої перерви забуваєш, шо там робилось, і останній сезон не так вже й тягне дивитись. Сюжет крутий звичайно, такий закручений, а ше смішний подекуди. принаймі мені)) Чорний такий гумор, особливо коли їм ванна провалилась з другого поверху, самі знаєте з чим)

Lyudvig
07.12.2012, 00:36
Дивлюсь цікавий серіал Breaking Bad (Пуститися берега, Во все тяжкие)

вже писала тут про нього, але щось не бачила, щоб ще хтось дивився

А-у, дівчата, я дивлюсь цей серіал. Признаюсь, що це для мене просто самий бомбейський серіал, який я колись дивилась, шкода, що чекати продовження 5 сезону треба аж до літа 2013р. Перша частина 5 сезону так цікаво закінчилась, що я не уявляю, як то терпіти :girl_crazy:

А поки чекаю, то дивлюсь Декстера, і Homeland http://www.imdb.com/title/tt1796960/

О, ше й бетменша дивиться. Да, ванна круто впала. :wink:

Alicia
07.12.2012, 19:40
особливо коли їм ванна провалилась з другого поверху, самі знаєте з чим)
:girl_crazy: ага, пластик треба було брати, пластик!

Supernatural
08.12.2012, 01:26
Не уявляю що там ще далі з ними станеться (дивлюсь перший сезон)?

sofka08
09.12.2012, 15:38
Вчора додивились з чоловіком останню серію 3 сезону Подпольная Империя / Boardwalk Empire (класний серіал, актор головний так природньо грає бандита, що навіть і не скажеш, що це акторська гра).
Тепер шукатиму новий серіал, а то ті , що дивимось, нові серії ще не вийшли...ех...
Пішла читати про серіали, які дівчатка тут радили....

Багіра
10.12.2012, 01:13
Підсіла на The Good Wife (Хороша дружина), люблю егоцентричні юридичні серіали, а тут ще й драма для ізюминки)

Т@нюшк@
10.12.2012, 11:02
Підсіла на The Good Wife (Хороша дружина)
а я вже весь подивилась. тепер чекаю нових серій((((

Aelita
11.12.2012, 15:55
Дякуючи Карапузу подивилась Гранд готель - море задоволення , чекаю на продовження . А зараз дивлюсь Чорну лагуну , теж дуже достойна картина , вміють іспанці тримати інтригу , цікавий сюжет , стільки поворотів , а діалоги маленьких дівчаток так потішають :smile:. Окремо хочу виділити музику - так підходить під всі події :girl_claping: .

Т@нюшк@
12.12.2012, 23:38
дивлюсь зараз "Один день з казки" і так смішно в ньому бачити актора, що грає джина і "дзеркало" після того як він в "Пуститися берега" грав могутнього і невловимого наркоторговця.

Alicia
13.12.2012, 16:38
смішно в ньому бачити актора, що грає джина і "дзеркало" після того як він в "Пуститися берега" грав могутнього і невловимого наркоторговця.
Актор Джанкарло Еспозіто? той що chicken man? прикол, треба буде подивитися його в ролі дзеркала.:girl_crazy:

tinkaKris
17.12.2012, 16:47
Хочу додивитись Декстера, але загубилась в серіях)
Закінчила на тому, що Дебра майже його застукала на новому вбивстві, це був кінець сезону...але от якого сезону??))
декстеромани допоможіть :)

бетменша
17.12.2012, 17:00
це був кінець сезону...але от якого сезону
кінець 6. зараз якраз 7 показують

Divchyna vesna
18.12.2012, 18:00
зараз якраз 7 показують
На вихідних подивилась 11 серій сьомого сезону. З нетерпінням чекаю 12. Чи вже може є. Якщо є, то тицьніть носом.

бетменша
18.12.2012, 18:10
З нетерпінням чекаю 12. Чи вже може є. Якщо є, то тицьніть носом.
я дивлюсь в одній із груп в контакті, то вже вийшла англійською, а також є серія англійська з російськими субтитрами. Дмуаю, завтра вже буде і повноцінний переклад.

Незабудка
18.12.2012, 22:41
Lostfilm (http://www.lostfilm.tv/) якраз виклав останню 12-ту серію 7-го сезону "Декстера" (справа вгорі на головній сторінці можна скачати торрент-файл)
Качаю :girl_dance: Кажуть, там має бути щось мега несподіване..

Т@нюшк@
18.12.2012, 22:52
Актор Джанкарло Еспозіто? той що chicken man?
ага, він. він там джином спочатку був, такий нагримований і м'якохарактерний... повна протилежність наркобарону)))
це 1 сезон 11 серія
я вже стільки серіалів порозпочинала і вже всі пододивлялась. не знаю що ще дивитись:(

Lyudvig
19.12.2012, 12:09
Кажуть, там має бути щось мега несподіване..
Увага! Хто не дивився останню серію 7 сезону "Декстера" не читайте наступне:
Щось мені не сподобалась остання серія. Я чекала на якусь справедливість...Хоча всі серії я симпатизувала йому, але тут якось було неприємно. Це тільки в мене такі відчуття? Вам сподобалось як все закінчилося? Мені шкода Лагуерту.
Як на мене Дебра повинна була вбити Декстера. Тоді би було логічне завершення, а так... можливо буде ще сезон?

Divchyna vesna
19.12.2012, 12:14
не читайте наступне:
Тут читай-не читай. При перегляді 11 серії в кінці показували анонс наступно серії. Так от, судячи з анонсу, в мене склалось враження, що має таки бути ще сезон. А може то я себе просто тішу? Ввечері вдома подивлюсь... Єх, як то дочекати?

Gabi
19.12.2012, 13:54
можливо буде ще сезон?
Буде! Декстера продовжили на 8-й сезон. Але 8-й сезон буде останнім.
Це тільки в мене такі відчуття? Вам сподобалось як все закінчилося?
А мені дуже сподобалось, як все закінчилось. Вже пару останніх серій я думала чому Декстер не вб'є Лагуерту тай по всьому. Якби Декстера посадили у тюрму чи Деб його застрелила, я б дуже засмутилась бо просто обожнюю його. А так все файно.

Маруся Іванова
19.12.2012, 15:48
в черговий раз передивилась Ліквідацію

Lady_Opium
19.12.2012, 21:16
чому ШоуТайм не спитав мене як закінчити Декстера?)
Останнім моментом повинні були б бути очі Дебри, які бігають між ЛаГуертою і Дексіком. з якими би нетерпінням люди чекали б наст сезону: кого вона-таки вбила:)

Seshat
19.12.2012, 21:33
дивлюсь другий сезон Декстера - розтягую задоволення...:girl_smile:

Divchyna vesna
20.12.2012, 00:28
Буде! Декстера продовжили на 8-й сезон
Вже чекаю...
Ввечері вдома подивлюсь... Єх, як то дочекати?
Дочекалам сі...Мм-дя, думаю, продовження мусить бути, бо
Дебра повинна була вбити Декстера. Тоді би було логічне завершення
а так вупше ніякої логіки...

Marcipanka
20.12.2012, 00:39
Ридаю :girl_cray: - щойно подивилась останню серію останнього сезону "Gossip Girl". Все так гарно закінчилось, так як я весь серіал мріяла :girl_tender:. Але не буде вже нових серій, в яких стільки гарнющого одягу, взуття, сумок, аксесуарів, вечірок-світських заходів, інтер*єрів, місто-мрія Нью-Йорк, Чак і Блер :girl_in_love: Ех, відчуваю дістану диски і буду дивитись по-новій. Не набридне, як не набридає періодичний перегляд "Секс і місто".

NeAliona
20.12.2012, 00:59
а я балдію від Друзів))) їх можу дивитись безкінечно))) вже всі серії бачила по тисячному колу))) але далі смішно, дуже вони мені настрій піднімають))

колись дуже подобався серіал Школа виживання (Холм одного дерева). маю майже всі сезони на дисках)

Miss Sixty
20.12.2012, 02:25
Ридаю - щойно подивилась останню серію останнього сезону "Gossip Girl".
І я! Хоч дивилась вже останні сезони із звички, але це ж остання серія! Більше вже не буде інтриг і пліток:girl_cray: Ех... Але я думала і хотіла, що врешті-решт Руфус буде з Лілі! А тут таке западло... А малий Генрі прикольний, схожий на татка - такий же стиляга:girl_tender:

Kvakywa
20.12.2012, 02:53
Ридаю - щойно подивилась останню серію останнього сезону "Gossip Girl
ви вже подивились 5 сезон...він вже є?????? Де?????

Vittoriya
20.12.2012, 10:23
подивилась останню серію останнього сезону "Gossip Girl".
а я якщо чесно з полегшенням сприйняла новину про те, що серіал вже завершився. Дивилася його власне більше заради

гарнющого одягу, взуття, сумок, аксесуарів
Бо сюжет, то з самого початку було шо-нібудь. в одній серії головні герої встигали перезустрічатися з кількома людьми, перелюбитися і так далі..

Marcipanka
20.12.2012, 12:37
ви вже подивились 5 сезон...він вже є?????? Де?????
взагалі-то сезонів 6. в 6 сезоні всього 10 серій.

Дивилася його власне більше заради
аналогічно. ну і через Еда Вествіка ;).

Kvakywa
20.12.2012, 23:25
взагалі-то сезонів 6
о то я таки мала на увазі 6 сезон...зовсім відстала від життя з тими мультіками моєї донечки...тепер буду наздоганяти...)))))))

дякую!

UnLikE
21.12.2012, 12:11
оо.. я люблю серіали)) Зара дивлюсь (чечаю наступних серій) таких серіалів:
Інтерни (http://www.kinopoisk.ru/film/501998/) веселий російський серіал
Теорія великого вибуху (http://www.kinopoisk.ru/film/306084/) веселий серіал про ботанів))
Як я зустрів вашу маму (http://www.kinopoisk.ru/film/401522/) веселий серіал про стосунки)))
Майк і Моллі (http://www.kinopoisk.ru/film/504439/) веселий серіал про стосунки хлопця і дівчини, дуже багато знайомих ситуацій знайде кожен з нас))
Вижити любою ціною (http://www.kinopoisk.ru/film/450186/) серіал по діскавері про виживання в екстремальних умовах)
Шерлок (http://www.kinopoisk.ru/film/502838/) гостросюжетний серіал про Шерлок Холмса)
Всі ненавидять Кріса (http://www.kinopoisk.ru/film/277565/) веселий серіал про маленького негрика поміж білих дітей) (нажаль вже закінчився)[COLOR="Silver"]

Barnaulka
29.12.2012, 00:21
Зараз дивлюся "Поліція Гаваїв". Класний серіал! Додивляюся перший сезон, другий вже "скачаний", і частина серій третього теж :)

Lyudvig
02.01.2013, 19:43
Не думала, що після всіх своїх кримінальних серіалів підсяду на "Дамское счастье" :girl_tender: Певно старію...:girl_crazy:
Дівчата, коли очікувати другий сезон?

Т@нюшк@
02.01.2013, 20:09
дивлюсь другий сезон Декстера - розтягую задоволення.
додивились останній сезон. щось мені не дуже, не було того захоплення подивитися що ж буде далі як у попредніх сезонах.

зараз дивлюсь Милі обманщиці про школярок. цікавий серіал, але мені здається що вони перегнули з розкриттям "Е" і якось неймовірно трохи виглядає, тому вже дуже хочу дізнатись хто то)

Iwka
02.01.2013, 21:51
додивились останній сезон. щось мені не дуже, не було того захоплення подивитися що ж буде далі як у попредніх сезонах.
Спробувала - мене заставка вразила так, що не змогла дивитись далі?
Він такий кровавий той серіал?

Музик
02.01.2013, 21:56
Він такий кровавий той серіал?
я його змогла дивитись лише з 3-го разу. перші 2 рази пробувала дивитись російською - ужас, він мені такий жорсткий і жорстокий видався, що просто не передати. а потім знайшла українською і закохалась :) він кривавий, трошки, як на мене, образ Декстера занадто ідеалізований - він такий, хмммм, не вбивця, а скорше лицар. чесний, порядний і зі своїми праивлами, які не порушує. але згодна, останній сезон - лажа повна. не зачепив, зовсім

Багіра
03.01.2013, 01:42
зараз дивлюсь Милі обманщиці про школярок. цікавий серіал, але мені здається що вони перегнули з розкриттям "Е" і якось неймовірно трохи виглядає, тому вже дуже хочу дізнатись хто то)
там скільки вже є? 3 сезони? а книжок то вроді вже 12 і далі буде))) навіть не знаю, що там далі накрутять) задумка хороша, але могли то зробити коротше і органічніше
сам серіал мені правда подобається, в сам раз - легенький детективний трилер, щось серйозніше не потяну)))

Seshat
03.01.2013, 01:49
останній сезон - лажа повна. не зачепив, зовсім
і мене...перестала дивитися..взагалі вони його запороли...:girl_nea:

reindeer
19.01.2013, 09:35
Народ, ""Щоденники Керрі" почались..Юні літа Керрі Бредшоу..84 рік...Прикольненько

Galin Max
19.01.2013, 14:35
"Щоденники Керрі" почались
Ура! Бо після закінчення "GossipGirl" немаю що дивитись

Pulupjak
19.01.2013, 18:38
Дівчатка тицніть де дивитесь Декстера українською, а то щось все відкриваю, а там галосніше оригінальний текст ніж переклад. Хочу і я спробувати подивитись його.

Т@нюшк@
22.01.2013, 11:33
Дівчатка тицніть де дивитесь Декстера українською, а то щось все відкриваю, а там галосніше оригінальний текст ніж переклад. Хочу і я спробувати подивитись його.
_http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=13330
ми всі сезони дивились російською. сподобався переклад від Новафільм.
не знаю коли ви дочекаєтесь всіх сезонів українською

ми зараз почали дивитись з чоловіком серіал "Межа". Цікавий.
сама додивляюсь Гранд готель. Простенький, але цікавий.
ну і фаворити в мене Милі обманщиці. кожного тижня з нетерпінням чекаю нову серію. Надіюсь це вже буде останній сезон.

Pulupjak
23.01.2013, 20:14
Щось мені не йде цей серіал. Правда подивилась тільки дві серії, ще одну серію гляну і якщо далі так буде то прийдеться шукати щось нове.
Дівчатка, а як "гра престолів ", здається так називається.

Seshat
23.01.2013, 23:13
гра престолів
На любителя. Я просто в захваті від того серіалу. Чекаю 3 сезону. Зйомки - бомба, такі деталі...Ухххх:girl_in_love:

Т@нюшк@
23.01.2013, 23:23
Правда подивилась тільки дві серії, ще одну серію гляну
ви про декстера? він мені теж не з першої серіїї пішов. подивіться ще хоча б 2

Barnaulka
23.01.2013, 23:26
А я Нікіту та, що з Меггі К"ю буду дивитися :). Переглянула одну серію - сподобалось ))

zaderyshka
24.01.2013, 18:46
Ми з мужжжом почали ( і майже закінчили) дивитись Шерлока. Тепер всім розказую, що дивлюсь той серіал і народ питає зразу з істеричними нотками в голосі: "Є ТРЕТІЙ СЕЕЕЗОООН??!" Отакі ми необізнані, люди вже півтора року продовження чекають, а ми щойно просвітились.
Ну, і канеш
сам Шерлок такий нічо
Так от прям "абнять і плааакааать" від радості. Ах-ах-ааааахххх.

Lyudvig
25.01.2013, 00:51
Ми з мужжжом почали ( і майже закінчили) дивитись Шерлока.
А я заставила себе подивитись три серії і всьо... не пішов він мені. В першу чергу через те, що мені страшенно не сподобався сам Шерлок. Сорі, дівчата.

Мені більше подобається серіал про Шерлока і Ватсона " Елементарно". Якось мені цікавіше, та й самі актори більше подобаються.
http://www.tv-box.org/uploads/posts/2012-10/1349514305_poster_elementary.jpeg

Т@нюшк@
25.01.2013, 11:15
буду дивитися . Переглянула одну серію - сподобалось ))
гарний серіал. цікавий.

а хтось дивився з д.Духовним "Блудлива Каліфорнія"? Вчора подивилась кілька серій (бо в коментах писали що такий смішний і класний, порівнювали з "Друзями"), але насправді мені щось не дуже. в перекладі новафільму багато матів (терпіти не можу такого в перекладі). та і взагалі пошлий занадто.

Nitriotka
25.01.2013, 11:57
в перекладі новафільму
Прийшла сюди, щоб запитати чи хтось дивився вже перші серії 6 сезону :)
Каліфорнікейшн треба дивитись тільки в Лостфільмівському перекладі :girl_yes:
Пробувала дивитись в перекладі від новафільм - бєєє....
Ну з *Друзями* Каліфорнікейшн явно не до порівняння, принаймні для мене. А ще - це єдиний серіал, який чоловік дивився разом зі мною. Він фільмів, а тим більше серіалів не дивиться вопше, а тут такий азарт.

Багіра
25.01.2013, 13:02
Ми з мужжжом почали ( і майже закінчили) дивитись Шерлока. Тепер всім розказую, що дивлюсь той серіал і народ питає зразу з істеричними нотками в голосі: "Є ТРЕТІЙ СЕЕЕЗОООН??!" Отакі ми необізнані, люди вже півтора року продовження чекають, а ми щойно просвітились.
ну не півтора року, а рік... і обіцяли нам його прибл. в січні 2013, а буде він аж в вересні (по ходу)
дійсно, серіал вартісний... моя знайома, яка по професії звязана з кіно і театром дуже хвалила роботу сценаристів)
А я заставила себе подивитись три серії і всьо... не пішов він мені. В першу чергу через те, що мені страшенно не сподобався сам Шерлок. Сорі, дівчата.
та багато хто не міг звикнути до такого Шерлока, але я читала, що цей актор пройшов кастинг бо гарно міг відобразити там психічно-неврологічну чи ще якусь особливість персонажа (ну типу в геніїв завжди якісь приколи) нам воно непомітне, але для спеціаліста в цій галузі то певно видно
Мені більше подобається серіал про Шерлока і Ватсона " Елементарно". Якось мені цікавіше, та й самі актори більше подобаються.
мені шось не пішло... по-перше - стандартний детективчик... по-друге, то певно вперше я знаю хто вбивця, ще й як то все прокрутив) по-третє, та Льюсі Лью... в нас вона не така популярна, але закодоном після "Ангелів Чарлі" і других фільмів дуже навіть... от не старається зовсім, акторська гра ніяка..
а хтось дивився з д.Духовним "Блудлива Каліфорнія"? Вчора подивилась кілька серій (бо в коментах писали що такий смішний і класний, порівнювали з "Друзями"), але насправді мені щось не дуже. в перекладі новафільму багато матів (терпіти не можу такого в перекладі). та і взагалі пошлий занадто.
серіал просто такий є, перекладають так, щоб максимально передати автентичність) в чому можна порівняти з "Друзями" - не уявляю)))
я не знаю, що там смішного, він більше дивує-шокує... хоча я дивилася і не дрогнула, мене хіба насильницькі чи криваві сцени можуть шокувати, а такі от дурачіння то нє)) зато маю про що поговорити з друзями чоловіка, багато хто з них дивиться той серіал, а їхні дівчата-жінки навідріз відмовляються:)

Vittoriya
25.01.2013, 13:10
їхні дівчата-жінки навідріз відмовляються
а мені сподобався :), так, трохи різкуватий, я ніби й ніколи не вживаю матів і страшно не люблю того. але якось то в тому серіалі не заважало.

---------- Додано в 12:10 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

запитати чи хтось дивився вже перші серії 6 сезону
навіть не знала, що вже є, дякую!

oksumoron
25.01.2013, 14:13
всі сезони дивились російською. сподобався переклад від Новафільм.
я також дивлюсь зараз останній сезон Декстера, я думала була, що після смерті його дружини у фільмі, перестануть показувати дальше!
дуже цікаво, люблю всякі вбивства і розслідування!

Seshat
25.01.2013, 21:12
"Блудлива Каліфорнія"
Перших 3 сезони передивилась швидко, далі - як не було чим чим зайнятися..
чи хтось дивився вже перші серії 6 сезону
Дивилась. Висмоктано з пальця. І моїм друзям не пішов...

Miss Sixty
25.01.2013, 23:51
Зовсім несподівано підсіла на серіал в жанрі фентезі "Якось у казці / Once upon a time" від творців "Загублених".
Натрапила на нього на ТЕТі і вже за кілька днів переглянула в оригіналі усі 22 серії першого сезону і 12 другого:d23:
Сюжет справді дуже цікавий, як на казку:girl_yes:
Сюжет казкового телесеріалу розгортається у двох світах — сучасному і казковому.
Безтурботне життя 28-річної Емми Свон міняється, коли її маленький син Генрі, від якого вона відмовилася багато років тому, знаходить Емму і оголошує, що вона є дочкою Прекрасного Принца та Білосніжки. Стає зрозуміло, що у хлопця немає жодних сумнівів, що паралельно нашому існує альтернативний казковий світ і місто Сторібрук, у якому врешті опиняється Емма. Поступово героїня прив'язується до незвичайного хлопчика і дивного міста, жителі якого "забули", ким вони були у минулому. Причиною усьому є прокляття Злої Королеви (за сумісництвом прийомної матері Генрі), за допомогою якого чаклунка зупинила час в казковій країні

Seshat
01.02.2013, 16:52
Вызовите акушерку - зрілий жіночий серіал...Дуже цікавий...

Nitriotka
01.02.2013, 17:02
Дивилась
І я вже дивилась. Не шкодую, що так довго чекала лостфільмівського перекладу. Таки він для Каліфорнікейшену підходить якнайкраще. Сподобались мені нові серії, Муді І Ранкл в своєму незмінному репертуарі, це тішить.

Seshat
01.02.2013, 17:13
Не шкодую, що так довго чекала лостфільмівського перекладу
А от я не дочекалась і дарма. Потім передивилась і сподобалось набагато більше:girl_wink:

romawka
01.02.2013, 21:58
Подивилась перші серії "Не плачь по мне, Аргентина!" Класний, цікавий вже чекаю з нетерпінням коли з'являться нові серії!

Zuzulka
03.02.2013, 18:39
Зовсім несподівано підсіла на серіал в жанрі фентезі "Якось у казці / Once upon a time"
мені перший сезон дуже пішов, а другий щось не так... я вірила чомусь що Румпель добрий((( шкода Бель(
підсіла за порадами на Даунтон.. дуже підсіла. Класний серіал

Т@нюшк@
04.02.2013, 14:47
Натрапила на нього на ТЕТі і вже за кілька днів переглянула в оригіналі усі 22 серії першого сезону і 12 другого
щось там дуже помало серії оновлюються.

я вірила чомусь що Румпель добрий
та він і не дуже злий)))) він мені чомусь подобається, особливо у ролі казкового персонажа. мені чомусь здається що він до кінця серіалу стане добрим.

Гранд готель є ще й третій сезон... також туго з перекладом... шкода

Miss Sixty
04.02.2013, 15:04
здається що він до кінця серіалу стане добрим
Як на мене, то він вже і так дуже подобрів, особливо, коли знайшлася Бел. Тому також очікую, що під кінець остаточно він подобріє:) Так само і Регіна дуже змінилася у 2 сезоні.

sofka08
05.02.2013, 17:50
Отакі ми необізнані, люди вже півтора року продовження чекають, а ми щойно просвітились.
І ми з чоловіком тільки як перші 3 серії подивились, серіал "затягує" з першої серії (досить динамічний і неординарний).
Нам дуже сподобався!
про Шерлока і Ватсона " Елементарно"
цей серіал теж пробували дивитись, але нам "не пішов", якось дуже нууууудно....

Lyudvig
05.02.2013, 19:10
Льюсі Лью... в нас вона не така популярна, але закодоном після "Ангелів Чарлі" і других фільмів дуже навіть... от не старається зовсім, акторська гра ніяка..
Справді? Мені подобається і вона, і її акторська гра.
Нам дуже сподобався!
А я вже після n-ного разу знов намагалась подивитись і... нівкакую. Як каже мій чоловік: " на вкус и цвет фломастеры разные" :girl_crazy: Кидаюсь того ровера.

цей серіал теж пробували дивитись, але нам "не пішов", якось дуже нууууудно....
А мені зовсім прикольно вночі розслабитись і подивитись одну серію, не можу сказати, що прям так затягує, але зараз взагалі немаю що дивитись, все більш-менш нормальне передивилась. Та й новий сезон знімають :girl_blum:

Забула, подивилась перші дві серії " Последователи"
http://www.kinopoisk.ru/film/630101/
Наразі якісь незрозумілі емоції після перегляду. Дальше може бути або дуже цікаво, або спортять...Хтось дивився? Що скажете?

Alicia
06.02.2013, 13:09
Вчора подивилися з чоловіком (але тільки одну серію).
Поки що сподобався, цікаво, що буде далі з тим серійним вбивцею, яку книгу наступного разу захоче використати. Ну і як там з малим буде, бо закінчилося на тому, що його няня викрала.
Головний герой а-ля сучасний Шерлок Холмс, навіть зовнішність схожа.

maxtess
06.02.2013, 16:51
Спасибо за наводку. Записываем в хотелки. Правда я люблю смотреть когда вышел весь сезон(хочу все и сразу:girl_yes2:)
Сейчас смотрю сериал "Схватка"-адвокатская тема. Мне понравился

Oksana Kotelko
08.02.2013, 20:42
Балдьожний серіал "Деффчонки". Отримала масу задоволення від його перегляду. Зразу пригадалось життя в гуртожитку))

Zuzulka
13.02.2013, 18:28
та він і не дуже злий)))) він мені чомусь подобається, особливо у ролі казкового персонажа. мені чомусь здається що він до кінця серіалу стане добрим.
Регіна дуже змінилася у 2 сезоні.
я бачу знов доведеться дивитись... що Румпчик не геть злюка це ясно але міг би і добрішим бути, все згадую ту серію де показали як він таким став.. (я плакала:girl_sad:) а от що Регіна змінилась.. це треба подивитись))

нарешті два сезони Даунтону позаду, а попереду третій:girl_crazy: дуже цікаво))

enigma
13.02.2013, 18:36
Сейчас смотрю сериал "Схватка"-адвокатская тема.

Кому ше цікава адвокатська тема, то подивіться Ілай Стоун. Таке ніби нічого.

Miss Sixty
13.02.2013, 18:51
а от що Регіна змінилась.. це треба подивитись
Почала сезон навіть дуже добре, але після приїзду Кори, відчуваю, побачимо знову стару-добру Регіну:)

Zuzulka
13.02.2013, 21:12
але після приїзду Кори

там ще хтось приїхав??? я вже качаю))до речі бачила на ексі перший сезон українською