КПК

Показати повну версію : Вагітні забаганки

Сторінки : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

Mammy
20.10.2012, 21:13
Цікаво, що вони додають до чіпсів, що стільки вагітних їх хочуть:girl_wink:

Туфелька
20.10.2012, 21:33
глутамат натрію!

Туфелька
31.10.2012, 23:09
Приспічило мені смаженого хека, чоловік зганяв в Вопак, приніс, розморожує... Скоро буде смажити. :)

spasivczanka
01.11.2012, 00:38
у мене по-різному було. Коли чекала Настю, то пива хотілось і солоненького. А з Дмитриком солодкого і мяса побільше. :girl_smile:

Brenda
01.11.2012, 09:55
А мені протипоказано дивитись Мастер шеф:D в мене під час цієі передачі постійно якісь захцянки дурні, але чоловік не хоче іх виконувати, бо вони не дуже "здорові" доя дитини:( наприклад, вчора в 10 вечора захотілрсь шоколадку Марс, бо там є нуга, потім халви, потім круасана, а потім грильяж, але як захотілось так і перехотілось:)

tanchyk
01.11.2012, 10:29
А з Дмитриком солодкого і мяса побільше.
І я з Макимком весь час хотіла солодкого, хоч зазвичай його не люблю і не їм. І зараз також дуууже хочу постійно солодкого, тому напевно у нас знову буде хлопчик.
А ще я страшенно нервова стало, мене все і всі дратують. Якийсь нервус ходячий.

glasses
01.11.2012, 10:36
І я з Макимком весь час хотіла солодкого, хоч зазвичай його не люблю і не їм. І зараз також дуууже хочу постійно солодкого, тому напевно у нас знову буде хлопчик.
І в мене така проблема, в нас теж синочок. Але то не шутки, я вже того солодкого так наїлась, що вчора мене посадили на дієту, виходить я в 2 рази перевищила норму нормального набору ваги(((((

JuicyFruit
01.11.2012, 11:02
А мені протипоказано дивитись Мастер шеф
Я про себе теж саме вчора подумала. Ну так хочеться чогось смачненького при перегляді саме тої передачі:). Поки що себе стримую, бо боюся із своєю спадковістю стати пампушечкою при поїданні усіх солодощів на ніч.

glasses
10.11.2012, 21:59
А я пожалітися:girl_cray:
Літом коли було куча помідорів і огірків домашніх і зелені, я то їсти не могла, не хотілося. А зараз я скажена на всі овочі.

Iablinska
10.11.2012, 22:35
Мене протягом всієї вагітності пробиває на страви, які їла давним давно... Як от наприклад сьогодні прийшлось варити гороховий суп, який не іла років 10 :girl_crazy:

Malyatko
12.11.2012, 13:04
І в мене така проблема, в нас теж синочок. Але то не шутки, я вже того солодкого так наїлась, що вчора мене посадили на дієту
Мені при Маркові солодкого нехотілось взагалі, як відбило (хоч я "сладкоєжка"),а зараз постійно лапаю себе на думці,що я весь час хочу солоденького і то цукерки чи печиво в шокодаді, тільки подумаю,що десь там лежить,все- не можу стриматись,жах якийсь..... набираю теж конкретно тепер

daisygirl
12.11.2012, 18:41
А я за вареною ковбасою в першому триместрі просто вмирала. :) ще не знала, що вагітна, а 500-700 грам йшло за два дні :) чоловік жартував, що я їм ковбасу з хлібом, а не навпаки :)) зараз на все мариноване тяне і томатний сік, благо мама його багато зварила ;)

jalla
13.11.2012, 13:28
То якийсь дурдом.) Я вже майже всі закрутки в хаті поїла. За останні три дні- 5 літрів. При тому що ніколи закруток не любила і не їла.
Вчора був реванш. Літра солених помідорів, літра огірків. Була б ще третю відкрила, але щось мені тою нашою відкривачкою не вийшло справитися з банкою. Дочекалась чоловіка, попросила, щоб відкрив, але він засік що одна вже з"їджена і помита, а в другій но дві ложки розсолу лишилось і ті "водорослі")))) на низу, тому сказав що на сьогодні все і що мої нирки мені за таке не подякують.
Так от я дочекалась поки він засне і пішла поїла всі ті листочки, що залишились на дні банки і які мудрі люди звісно викидають. Навіть листя дуба пішло за милу душу.:girl_crazy:

glasses
16.11.2012, 22:03
А я тепер кожен день мушу з"їсти хурму, чоловік питає чи туда часом наркотик не підсипають, бо не проживу і дня і то вже десь місць:girl_crazy:

Iablinska
16.11.2012, 22:31
А мене вже тижні два тягне до Макдональдса. Так хочеться біг мака і кола- коли. Поки що вдається себе стримувати, але мабуть з понеділка треба буде втіхаря (чоловік свариться, коли я таке ім) поїхати і задовольнити свою забаганку. :girl_cool:
І консервованих помідорів і огірків хочеться, але куповані не смачні, а сама не консервую. Так що ця забаганка мабуть так і залишиться забаганкою :(

Iablinska
23.11.2012, 23:48
Задовольнила я свою забаганку, їздила до лікаря в вівторок, а по дорозі додому заскочила до Мак Дональдса. Оце було щастя, їсти біг мак, закусувати картоплею фрі і то все заливати кола- колою. Тепер уже і не хочеться зовсім тої їхньої їжі. Розумію що то дуже шкідливо і не добре, але я стільки задоволення від того отримала, що надіюсь, що дуже сильно воно мені зашкодило. :girl_blush2:

Malyatko
24.11.2012, 00:09
але я стільки задоволення від того отримала,
Думаю Ваш організм зприйняв тільки задоволення, а не шкоду, що для нас зараз так необхідно.
Зараз 12 ночі,а я сперла 2 куски бородинського з горіхами, курагою, насінням і родзинками(обожнюю його:girl_blum::girl_tender:), ну чого я згадала,що він там є.....

buhgaltersha
30.11.2012, 20:13
З останнього: печінка тріски....мм
за півдня вклала всю консерву - мабуть, зв*язку ніякого, просто токсикоз нарешті попускає, але цілий день після того не нудило)))

JuicyFruit
30.11.2012, 20:26
печінка тріски....мм
І я також за нею просто шаленію:). Така смакота з чорним хлібчиком!

glasses
30.11.2012, 20:30
А я сьогодні сперла 2 гранати і стоїть дві хурми і ото я думаю чи то не за дуже мені буде. Бо ще, ой дівоньки, мені стидно, але я не втрималась і з"їла 2 шоколадки. Нє, ну капець, сама на себе зла і трохи переживаю, щоб завтра я красавіцей не була.:girl_spruce_up:

Iablinska
17.12.2012, 19:25
Останнім часом щось дуже на солодке тягне, але не на цукерки, а на якусь випічку, тортики. І ще згущене молоко... У нас зараз 12 година дня, а я вже доідаю банку згущонки. добре, що поміняла плаття, яке планую вдягати на НР на більший розмір, ще є куди рости :)

Brenda
17.12.2012, 20:07
Iablinska, МЕНЕ ТЕЖ!!! але в нас дівчинка, то кажуть шо то нормально... Я пробую замінятм горішками, сухофруктами, салатом з моркви та ізюму...

Iablinska
17.12.2012, 20:20
Brenda, мені то не допомагає. Сплю і бачу кавалок чізкейка перед собою, або якогось бісквіта чи ватрушку :girl_crazy: Але добре, що на Мак Дональдз більше не тягне. А тортики то вже не так шкідливо, як фаст фуд :)

buhgaltersha
17.12.2012, 20:38
Останнім часом щось дуже на солодке тягне, але не на цукерки, а на якусь випічку, тортики
і мене останні два тижні на солоденьке тягне, на якесь печиво-морозиво...
а недавно захотілось шмат торта з кремом.... але переборола себе (я торт останній раз їла десь років 5 назад, а потім все за вагою стежила, останні роки і не хотілось такого)
спробувала печиво Бельвіта - трохи перебиває мені ту тягу, але то мабуть на любителя, чоловіка навіть запах того печива виводить з себе:suicide:

Тетянка
18.12.2012, 00:20
спробувала печиво Бельвіта:
зате воно корисне :), так як я на дієті трохи, то хіба собі дозволяю послаблення у виді "корівок" жоатих, дуже їх люблю....А тааак згущенки хочеться!!! Будь-яка пішла б...Купляла згущенку на глюкозі (чи сахарозі?) , але то зовсім не то...зовсім..

Lyudamama
18.12.2012, 01:32
А у мене дві попередні вагітності та й тепер наприкінці третьої (вже думала пронесло, а ні:shy:) активоване вугілля - пожираю пачками!!! При чому смакує саме в паперових упаковках. В ідеалі хочеться кусочок натурального вугілля з пічки:girl_cray: (спогади з дитинства - смакота!!!). Зараз смакую, розжовую, а після вагітності навіть дивитись не зможу. В мене вже з'явився свій тест на вагітність: якщо від однієї думки про вугілля у мене з'являються слинки - усьо ясно:d25::girl_crazy:

tiramiska
18.12.2012, 07:41
мене останні два тижні на солоденьке тягне, на якесь печиво-морозиво...
Мене після токсикозу всю вагітнсть мучила думка про морозиво... хотілось його завжди, Ну, а я солодкоїжка ще та... то й всього солодкого само собою.:nyam1:
Ще піци ... завжди. Ну, і було поглинула цілу банку маслин за раз.:mocking:
Пиво. Невиносимо хотілося пива, якйсь період мало не щодня:drinks:

Щодо солодкого, моя мама розповідає, що як була вагітна мною,то з"їдала півторта нараз... Думаю, в нас то спадкове. Ні дня не проживу без солоденького :girl_cray:
Тобто солодкоїжка я ще з утроби :girl_crazy::nyam2:

Brenda
18.12.2012, 11:16
А я кожен день мушу з*їсти шось солодке, хоча як вже писала, стараюсь заміняти, бо бачу, що якщо буду продовжувати в тому ж дусі, то поправлюсь як дурна ( а в мене в родині всі пухленькі, поки що крім мене..., тому дуже переживаю за вагу).
Я підсіла на голландські вафлі, вони продаються в Сільпо, в такій коричневій упаковці, круглі, в їх склад, мабуть, входить згущене молоко:-)) То мені ввечері чоловік на ніч парить молоко з медом + 2 вафельки:-) Крім того, кожен день мінімум 2 цукерки мушу з*їсти і штук 3-4 печень... в п*ятницю і на вихідних ходимо з чоловіком в кав*ярні на чізкейки, панакоти, ітд - до речі, мого чоловіка зараз теж, як ніколи почало тягнути на солодке, вже його від того солодкого теж обсипає прищами, як і мене -)) А ще чоловік купляє мені деколи Буено, і ховає його від мене, але я успішно знаходжу і з*їдаю все:-))
От таке - так що з солодким реально проблема.... позавчора відкрила для себе салат з моркви та ізюму - дуже допомогло, десь на дві години забула про солодке:-)

IRUSKA*8
18.12.2012, 11:28
От таке - так що з солодким реально проблема....
і в мене з ним проблема, причому вже 2-ий раз(. При першій вагітності на Артеку та шоколадках наїла 17кг ( але я тоді була дуже худенька, то ті кг не дуже і пошкодили, а зараз я на 7 кг важча ніж була на цьому ж терміні 1 В, тому навіть боюся уявити чого далі чекати).
...ех солодке-солодке... ех Миколайко... ех Свята....

romawka
19.12.2012, 19:46
О нарешті в мене захцянка появилась - крупяні палички, але тільки в паперовій коробці. Побіг чоловік в магазин. Зараз буду насолоджуватись! А то читала ту темку і а ж обідно, що мені нічого особливого не хотілося!

marife
19.12.2012, 21:28
Дівчата. Я всю вагітність їла пахлаву з оселедцем:khomyak:
Не знаю як я могла то поєднати, але тепер навіть дивитись не можу ні ні пахлаву ні на оселедець

Iablinska
19.12.2012, 21:39
Ну вот, тепер я хочу оселедця. Тільки де його взяти? :girl_cray: Виявляється, вагітні забаганки заразні :girl_cool:

marife
19.12.2012, 21:58
хочу оселедця
Когось з домашніх в супермаркет відправляйте:girl_crazy:

Тетянка
20.12.2012, 01:02
їла пахлаву з оселедцем
А я чай з оселедцем люблю...:girl_crazy:

marife
20.12.2012, 06:45
Бачу оселедець популярний у вагітних:girl_crazy:

glasses
20.12.2012, 09:04
А я не можу його їсти, в неділю чоловік дуже хотів оселедець, я йому купила взяла з"їла 2 шматка маленьких з хлібом і все печія була така, що капут, цілу ніч мучилась.

Lelijka
20.12.2012, 10:01
А в мене до вагітності була страшна любов до риби, а зараз відраза ужасна(((так скучаю за рибкою.... зате тепер ходячи по вулиці мені всюди пахне маринованими помідорами(навіть при таких морозах)))) хоть бери ту трьохлітрову банку і наминай на роботі смакоту)))))))

Iablinska
20.12.2012, 16:39
Мені тут з оселедцями, маринованими продуктами важко, бо найближчий російський магазин в годині ізди він нас. А дуже тягне саме на наші продукти. Часом купую в поляків, якщо є відповідник, але смак не той. Купила помідори мариновані -а вони солодкі якісь, зовсім не кислі. Добре, хоть огірки польські більш-менш на смак як домашні :) А за оселедцем, мабуть, поідемо на вихідних :)

glasses
20.12.2012, 20:58
А я сьогодні в гілочці почитала про активоване вугілля і тепер мушу завтра його купити, бо пре мене цілий день сьогодні з"їсти його.

buhgaltersha
20.12.2012, 21:30
В мене нова мулька: мандарини уже не так пруть, у хід пішли лимони)))
штук 10 за останніх 2 тижні: в чай, на бутерброди, просто так... боюсь тільки за зуби, бо і так чутливі.
А от запах чечіля, який раніше могла по 3 рази в тиждень молотити - ворог №1. Мабуть, там цей рідкий дим дають - тому так відвернуло

jalla
20.12.2012, 21:48
А в мене апельсини, мандаринки і надалі мої фаворити. А з рештою трудно, з мого раціону полетіла варена картопля (самий безобідний продукт), можу їсти тільки печену в лушпинні, але щоб нарізати ше до запікання. А от з зупами-борщами ціла катастрофа, благо бабця домашню курочку привезла, то бульйончик з неї з макаронками поїсти можу, а всі решта улюблені зупки накрилися мідним тазом))), смажена цибуля- взагалі вбивчий запах має, яйця, крупи і т.д теж в чорному списку Ні риби, ні м"яса їсти не можу. В мене таке обмежене коло продуктів, які я споживаю, що то просто жах.:girl_impossible: Хоч пару тижнів тому навіть цим похвалитися не могла. Надіюсь що по 12-му тижні поступово смаки відновляться.
Чогось неймрвірно тягне на магазинні сирки, типу Комо, Моя корівка, Шостка і т.п. Мішаю їх при нагоді з моркою тертою і так тішусь шо запхала в себе моркву, хоч з цим "чудо-корисним" продуктом.:girl_crazy: Ой, ліпше б на домашній сир смак пробити, а то я на нього дивитися не можу.
Зато багато їм салатів з свіжими сезонними овочами (редька, селера, ріпка, порей, капуста, морква і т.п.)

Ну, ось, настрочила.)) Надіюсь за хоча б 2 тижні напишу вже про якусь супер-корисну забаганку, а не типу плавлених сирків )

Fistawka
20.12.2012, 22:09
А в мене апельсини, мандаринки і надалі мої фаворити.
+1
І мені м`ясо, риба, яйця, картопля не лізуть.
Незнаю шо би то собі приготувати, щоб смачно поїсти...
Мене трохи лякає такий мій стан. В мене зовсім нема апетиту. В нормальних людей як буває? Проголодалась, і вже мрієш і малюєш собі шо би таке смачненьке з`їсти. А в мене такого тепер нема. Я відчуваю голод, а от чим його тамувати незнаю. Приготую щось, накладу на тарілку, поковиряю трохи і навіть половини не з`їм. Не лізе і все.
Живу на тому шо влізе(запхаю) і фруктах.

Lelijka
21.12.2012, 11:11
А я на диво, вчора приїхала досить добре додому(тобто мене не укачало в маршрутці, що робиться кожний ранок і вечір, по дорозі на роботу, чи додому) і захотілося мені зїсти сала з цибулькою, гірчицею і каплею оцту. яка смакота НЯМ.... ))))

glasses
21.12.2012, 15:14
Почитала сьогодні Жаненні дописи про сирочки і теж мені хочеться, тре просити щоб хтось мені по дорозі додому купив.

HOPIC
21.12.2012, 15:21
в мене захцянки взагалі :girl_crazy: поки варю мило/помади - перепробую всі косметичні олії і масла на смак))) скажу чесно - пальмове - фуууу, оливкове ще куди не йшло, багато не вип"єш, макадамія, абрикосові і виноградні кісточки - доста нейтральні, до гірчичного носа не пхаю,
а от масло какао (мені тут миколайко сьогодні передав, тримаюся з останніх сил) такий божественний запах має, просто не можу

LadyLand
22.12.2012, 10:43
в мене захцянки взагалі поки варю мило/помади - перепробую всі косметичні олії і масла на смак))) скажу чесно - пальмове - фуууу, оливкове ще куди не йшло, багато не вип"єш, макадамія, абрикосові і виноградні кісточки - доста нейтральні, до гірчичного носа не пхаю,
а от масло какао (мені тут миколайко сьогодні передав, тримаюся з останніх сил) такий божественний запах має, просто не можу

вже колись писала - єдину забаганку мала під час вагітності - хотілось вкусити шматочок мила :)))) не те щоб з'їсти, а просто відкусити.

buhgaltersha
06.02.2013, 20:52
Вчора 20 хвилин мріяла про свіжий соковитий персик.... Але сувора реальність (пора року) завадила нашій зустрічі

Bulbashka
07.02.2013, 10:58
Вчора 20 хвилин мріяла про свіжий соковитий персик.... Але сувора реальність (пора року) завадила нашій зустрічі
О,то моя забаганка останні пару тижнів! Марю ними! :girl_in_dreams:
А ще був період слив та полуниці. Ех, літечко ще не скоро...

Rostuslavchuk
07.02.2013, 11:18
О,то моя забаганка останні пару тижнів! Марю ними!
а я так кавунами марю:girl_cray:
а на все решта дивитись не можу, навіть якщо дуже голодна, то добре як запхаю в себе пісну бульбочку товчену. Вчора чоловік зробив олів"є, так я так втішилась, думала о наїмся, а як попробувала, то мені все як мило і пшла тихенько пити чайочок:girl_in_dreams:
Я за малим страшенний апетит мала, а тут якийсь капець, ні м"яса ні риби ніц такого, ще хіба салат з капусточки і олійкою їм. І все таке тіки пісненьке, мови про жарене взагалі не йде.
Хочу фруктів і свіжих салатів... короче хочу літааааа.

GaLinos
07.02.2013, 12:17
А в мене нарешті теж з`явилась забаганка: салат з домашнього сиру, помідорів, сметани і цибульки, вчора зробила і весна прийшла, супер!!!!
(правда помідори зараз без смаку трохи пластмасові)

Fistawka
07.02.2013, 12:25
свіжий соковитий персик....

а я так кавунами марю
оооо, то мої основні захцянки! Мені інколи так кавуном запахне, шо я аж не можу...
А взагалі мені хочеться чогось такого свіжого весняно-літнього. Салатиків, фруктів.
Бо зимові страви вже піднабридли(((
Ше так далеко до весни...))

Brenda
07.02.2013, 12:40
А я останнім часом підсіла на авокадо. Короче, продається в Ашані таке в коричневій шкірці і дуже м'яке, помажу ним багет хрустящий і ім, така смакота, що важко передати, няяяяммм:girl_claping:

Almariel
07.02.2013, 13:02
салат з домашнього сиру, помідорів, сметани і цибульки, вчора зробила і весна прийшла, супер!!!!
я хоч не вагітна і не голодна, але слина потекла...
можна детальніше? то має бути творог? а цибуля маринована?

GaLinos
07.02.2013, 14:55
то має бути творог? а цибуля маринована?

так, домашній селянський сир, цибулька свіжа. До речі я сьогодні знову повторю))))

Р.S. я дуже не люблю помідори зі шкіркою, вона погано перетравлюється, щоб легко її зняти, просто залити помідори окропом на 3 хвилинки і шкірку можна легко зняти руками чи ножиком. може хто не чув цей метод, то спробуйте.

Tinela
07.02.2013, 16:23
а я взагалі нехочу мяса, навіть думати неможу про нього-особливо про ковбаси і шинки.... мене це дивує...єдине то курку можу зїсти, вечером одних фруктів і овочів хочеться....а коли ж їсти як цілий день на роботі))))

Redvisitor
07.02.2013, 22:01
а я взагалі нехочу мяса, навіть думати неможу про нього-особливо про ковбаси і шинки.... мене це дивує...єдине то курку можу зїсти, вечером одних фруктів і овочів хочеться....а коли ж їсти як цілий день на роботі))
я в себе тижня до 14 взагалі впхати м'ясо не могла, але потім прийшлося наздоганяти, бо гемоглобін почав падати... але може то організм сам знає, що ковбаси ітд то гадость і вагітній того точно не треба :)

daisygirl
08.02.2013, 01:01
А в мене нова забаганка на зефір. Раніше навіть не думала про нього, а зараз стримую себе, щоб не об'їдатись :)

Gudz
12.02.2013, 18:48
А я вже цілий тиждень марю жареними кабачками перемащеними майонезом з часничком і помідорчиком зверху :girl_in_dreams:....а от зараз пишу і вже думаю про криветки:girl_smile:

Redvisitor
12.02.2013, 18:58
а мені захотілося багета з Ашану :)

romawka
14.02.2013, 20:23
А я хочу манго і хочу на море!

Megan
15.02.2013, 10:48
А за мною налисники з сиром цілий тиждень ходили... вчора напекла, ото вже собі догодила..

Almariel
15.02.2013, 12:53
А за мною налисники з сиром цілий тиждень ходили... вчора напекла, ото вже собі догодила..
дівчата, не заходитиму більше сюди! ну так не можна - в мене аж слина потекла...

invisible
16.02.2013, 00:16
То якийсь капець. Всі люди як люди - хочуть налисників, салатиків, а я якась збочена. Причому всю вагітність у мене не було жодної забаганки. А в останні тижні прорвало. Хочу якоїсь хімії, хоч стріляйся. Понюхати мокрого цементу чи штукатурки, мастіки для паркету, погризти крейду... Мусила рятуватися глюконатом кальцію, вже третю пластинку дожовую, хоч усю вагітність без нього обходилася. А знаю ж то, що зараз то вже і небажано вживати багато кальцію. Та чесно кажучи, якщо розібратися, він і не смакує мені ніяк, просто хочу... :girl_mad::girl_cray:
Уявляла собі сьогодні картину - якби мені запропонували з однієї сторони купу різних делікатесів з тортиками, ікрою чи ще чимось з одного боку і шматком крейди з іншого боку, ти вибрала б не вагаючись крейду, хоча ніколи в житті її не пробувала і не знаю, яка вона на смак!
Ходжу ото біля клітки з папужками, облизуюся - висить в них там кілька мінеральних камінців (у складі вапняк і якісь додатки мінеральні), так і хочеться мені відгризти шматок, але розумію, що не можна, хто зна що там напхали...Але з іншої сторони, папужки їдять і ніби нічо.....:girl_in_dreams:

Не розумію, що це таке відбувається. Зараз же і дитина вже не росте так, лише жирку набирає і дозріває, не мала б з організму багато речовин тягнути.

А хтось може знає, де можна дістати нормальну крейду, їстівну??? :girl_crazy:

Iablinska
16.02.2013, 00:23
Invisible, читала я свою книженцію про вагітність, то там пише, що якщо хочеться їсти щось неістівне, то швидше за все проблема в тому, що бракує заліза. Не знаю, наскільки правда, але що прочитала, тим ділюсь :)

invisible
16.02.2013, 00:32
то там пише, що якщо хочеться їсти щось неістівне, то швидше за все проблема в тому, що бракує заліза.
Та я ото сьогодні теж таке вичитала десь. Може дійсно...:no: Але в мене проблеми з гемоглобіном всю вагітність, чого ж то тоді тільки зараз вилізло? Вже мушу дотерпіти тих два-три тижні, препарати заліза однозначно не прийматиму.

glasses
16.02.2013, 09:11
Понюхати мокрого цементу чи штукатурки, мастіки для паркету, погризти крейду... Мусила рятуватися глюконатом кальцію, вже третю пластинку дожовую, хоч усю вагітність без нього обходилася. А знаю ж то, що зараз то вже і небажано вживати багато кальцію. Та чесно кажучи, якщо розібратися, він і не смакує мені ніяк, просто хочу.
О, пізнаю себе, мені хочеться, але я стримуюсь вже зараз. Я до речі читала Мирось статтю після того як дівчата писали, що кальцій в таблетках не можна в останні тижні, то там навпаки писало, що навіть дуже тре, погугли собі. До речі, якщо хочеш смачний кальцій можемо зустрітись і я тобі дам свій в паперовій упаковці - то не до порівняння:-)
хоча ніколи в житті її не пробувала і не знаю, яка вона на смак!
Та, що була коли ми ще в школі вчились дуже смачна, а зараз бєка.
Понюхати мокрого цементу чи штукатурки
Мені чоловік каже завжди, ну ти вже заспокоїшся, бо я тобі обіцяє принести мішок вапна:girl_crazy:
А хтось може знає, де можна дістати нормальну крейду, їстівну???
Немаєтакої, кажу хоч я поділюся смачним кальцієм, той смачненький, таїть в роті:girl_curtsey:
До речі, я вичитала, що кальцію бракую тим, хто їсть багато солодкого - це про мене:girl_mad:

invisible
16.02.2013, 11:36
хоч я поділюся смачним кальцієм, той смачненький, таїть в роті
Ти точку здай, точку! Мені ж упаковки мало буде! :connie_pull-pigtail Ми прямо як наркоманки якісь :girl_haha:

До речі, я вичитала, що кальцію бракую тим, хто їсть багато солодкого - це про мене
Ну я про себе так не скажу... Трохи їм звичайно, але зараз на солодке мене не дуже тягне. :unknown:

Rostuslavchuk
16.02.2013, 12:01
а я вот візьму до вас в гості на налисники напрошусь, сама вже теж слинкою декілька днів облизуюсь:girl_blush2:
Доречі були ми на Валентина з мужом в Ашані в тому Крейзі Тауні, там в них є фірмовий налисник з карамелізованими фруктами, зверху тепле бізе. Короче я єлі його доїла, бо мені було троха забагато, але така смакотятіна, що я знов його хочу:girl_haha: казав муж, що поселить мене там, щоб я хоть щось троха їла:girl_blush2:

glasses
16.02.2013, 16:57
Ти точку здай, точку! Мені ж упаковки мало буде!
Спарва в тому, що я купила тут в районі вокзалу, в паперовій упаковці, але він не смачний зовсі, а я ще й відразу 20 пачок купила:girl_cool:
Короче, мама мені знайшла і привезла з району, тобі потрібна луганська фірма. ТО та що найсмачніша.
А так дуже тяжко знайти, бо зараз все в тих пластинках, бєка. І ще пам"Ятай, що не можна більше 3 таблеток вдень їсти.

Brenda
16.02.2013, 19:18
До речі, якщо хочеш смачний кальцій можемо зустрітись і я тобі дам свій в паперовій упаковці - то не до порівняння:-)

хоч я поділюся смачним кальцієм,
Ой дівки, які ви смішні:-))) Сиджу тут і заходжусь, так смішно пишете:-))) Як про якусь ексклюзивну шоколадку:-)))

Almariel
16.02.2013, 19:39
Як про якусь ексклюзивну шоколадку:-)))
та вони наркоманки!! контрабанду пропихають ))

invisible
16.02.2013, 19:43
Сиджу тут і заходжусь, так смішно пишете:-))) Як про якусь ексклюзивну шоколадку:-)))
Та я і кажу - як "нарікі" якісь :girl_haha: Але ти не уявляєш, як мені крейди хочеться, просто справді ломка якась :girl_blush2:

Brenda
16.02.2013, 19:52
Але ти не уявляєш, як мені крейди хочеться,
мабуть, так як мені солодкого:-))) Заставляю себе не їсти, але то тааак важко...

Tiffany Co
17.02.2013, 11:17
Але ти не уявляєш, як мені крейди хочеться
в мене аналогічна ситуація) мені так само страшенно хочеться крейди, або ж хоч ложечку прального порошку з'їсти. Чоловік ну зовсім не розуміє мої забаганки і тільки сміється з мене, коли застукує мене в ванній, коли я порошок нюхаю:girl_crazy: каже, що я таксікоман))
Позавчора заходила в аптеку і питалась в провізора, чи продається в них їстівна крейда, вона засміялась, сказала, що мені бракує кальцію та порадила їсти домашній сир.
А от лікар з ЖК сказала, що це брак заліза, сказала обов'язково здати кров з пальця та виписала таблетки Гіпо-тардиферон. Таблетки пити ніяк не хочу, а як боротись зі своїми захцянками навіть не уявляю.

invisible
21.02.2013, 12:45
Поділюся я своїм розчаруванням. Не витримала я вже на днях, пішла в канцтовари за крейдою. На запитання продавця "яку вам крейду?" ледве не відповіла "а яка смачніша?".:girl_crazy: Взяла упаковку дитячої, з написом "нетоксична". Прийшла додому, заникалася в кімнаті, як наркоман, дістала омріяний білий шматочок. Вагалася довго, але відгризла трішки. Ну і що... Таки несмачна вона, як і слід було сподіватися. Зовсім.:girl_cray: Зате є в цій історії і свій плюс - вже третій день поспіль мені крейди зовсім не хочеться. :girl_cool:

Ще до речі маю одне вагітне збочення - кілька останніх тижнів тащуся від запаху крапель Піносол. Коли ото мала закладений ніс, то таке задоволення було мені капати його. Причому понюхати то не той ефект - а от закапати, затягнутися... ммм... :girl_blush2:

Fistawka
21.02.2013, 12:53
Зате є в цій історії і свій плюс - вже третій день поспіль...
Поки не дочитала речення, була впевнена, що там закінчення - "сиджу, малюю":girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

Мар'яся
21.02.2013, 17:45
кілька останніх тижнів тащуся від запаху крапель Піносол

Хух, я не одна така наркоманка :girl_spruce_up: Я зараз, певно якби могла, то б не тільки носа закапувала, а й їла б їх :girl_crazy:

jalla
21.02.2013, 18:27
Моя страшенно-велитенно-проблемна))) забаганка- вмираю за свіжими огірками і помідорами. Знаю шо то рідкісна бека в такий період, але так хочу шо не можу.
Спеціально собі такі "супер" вітамінчики купувати рука не піднімається, а от були ми в неділю на ювілею в свекрухи і там був салат зі свіжих огірків, помідорів і перцю, то я старабанила цілу салатницю того салату сама, а потім ше з іншого кінця столу притягнула...:girl_crazy: То все їрунда, якби не підкосив мене в понеділок унітазний день (розлад кишківника мала такий, що з хати вийти не могла)...:girl_cray: Ех, і чого то тягне мене на всяку не корисну їжу, то були сирки плавлені, потім ковбаса, тепер не сезонні овочі. І будь мудрий.:girl_impossible:

buhgaltersha
21.02.2013, 19:17
вмираю за свіжими огірками і помідорами
о, я теж у когось в гостях всі пластмасові огірки зараз виїдаю - вже навіть моралі ніхто не читає, звикли... добре, хоч вимочують ті овочі

IRUSKA*8
21.02.2013, 19:22
Знайшла свої дописи з початку цієї теми ( 2009р.) про першу вагітність, що в мене тоді було тільки 2 забаганки : солодощі та детективи Донцової. Зараз з впевненістю можу сказати що майже нічого не змінилося, бо маю лише 2 пристрасті: солодощі та іронічні детективи-отака я постійна чи що))))

glasses
21.02.2013, 20:17
Ех, і чого то тягне мене на всяку не корисну їжу, то були сирки плавлені, потім ковбаса, тепер не сезонні овочі. І будь мудрий
Жанна, якщо тебе то заспокоїть в мене було те саме, правда період троха був кращий для отих вітамінків.
В батьків теплиця, де такі смачненьки помідори і огірки, це далеко не базарні, шкода смак словами не передаш:girl_cray:
Так от вони возили літом, що б я їла, а мене тоді тягнуло тільки на солені або мариновані. А коли то все закінчилось, Олю приперло на свіже, то вже знаєш такі ті рештки бєкі.:girl_mad:
Такі от вони вагітні захтянки.:girl_curtsey:

Iablinska
21.02.2013, 20:38
А в мене одна забаганка - повернутись до нормальної їжі. Зараз я на молочній дієті, п'ю молоко, їм каші на молоці і йогурти, картопляне пюре з сметаною - от і весь мій раціон. Від усього іншого маю страшну печію. А так хочеться м'яса, маринованих овочів, хліба, печеньок :(

Filina
21.02.2013, 20:49
А мені було як припекло вночі житніх сухариків, мусив чоловік іти... наступного дня 5 пачок приніс ці свекруха також.

Panadolka
22.02.2013, 00:19
А я захцянок немаю взагалі, але щось дуже сильно-сильно хочу!!! Що саме зрозуміти не можу. Навіть незнаю чи це має бути солене чи солодке. Согодні напевно годину щось вишукувала в супермаркеті, але так і не знайшла...
Єдине чого мені хочеться так це спати, спати і знову спати, але потім вночі кручуся і думаю нащо я днем спала ))))

buhgaltersha
22.02.2013, 07:12
Єдине чого мені хочеться так це спати, спати і знову спати
Я теж весь перший триместр проспала, перших 2 місяці - взагалі страшне, я засинала на роботі, на клавіатурі, в транспорті відключалась... весело було

Megan
22.02.2013, 09:18
Жанна, якщо тебе то заспокоїть в мене було те саме,
Жанно, якщо вас це заспокоїть - у мене точно те саме :girl_yes2:. Хочу огірків, помідорів і зеленої цибулі. Вчора не втрималась, зробила салат, на вигляд був дуже весняний, смакотаааааа. Ну що зробиш, ну хочу, щодня не їм, і багато теж не їм, але потрохи смакую.
Ну і налисники з сиром рулять. Завтра піду напевне по сковорідку для млинців, щоб легко смажити, бо в таких кількостях, як я їх готую, то вже мені надоїло на старій стояти і думати перевернеться чи приклеївся.
Во, а так - забаганок ніяких :girl_haha:

Tinela
22.02.2013, 15:54
Вчора не втрималась, зробила салат, на вигляд був дуже весняний, смакотаааааа.

як я Вас розумію =)))) я теж хочу тільки овочів і фруктів) і робила теж такий салат..))))
Єдине до чого в мене відраза- це М"ЯСО... можу кусочок курки чи шинки..і то ...незнаю з чим це пов"язане..)

бетменша
22.02.2013, 15:59
Єдине до чого в мене відраза- це М"ЯСО... можу кусочок курки чи шинки..і то ...незнаю з чим це пов"язане..)
а вмене до риби, особливо у консервах (тунець, сардина) і копченої. А з таких наглих забаганок в мене було тільки кілька: раз дуууже засмакував розсольник, а тепер смакують картопляні голубці

Brenda
22.02.2013, 18:54
А я в першому триместрі не могла думати про молочне, особливо про Закваску, Кефір чи дом сир - відразу йшла в вц...

Мар'яся
22.02.2013, 19:33
Я цього разу без особливих захцянок. Ну хіба перестала їсти яйця варені, зате дуже посмакувала квашена капуста, в сторону якої раніше навіть близько не дивилась. Ще смакують квашені огірки, молочне (але я й до вагтіності за тим всім пропадала). З задоволенням їм м"ясо, рибу (копчене, правда, не їм ще з часу попередньої вагітності, як і смажене і жирне), ріденькі супчики і голубці/вареники. Ще дуже почала чути присмак всякої хімії в їжі, то як щось занюхаю - їсти не буду. Мрію про огірки, помідори і фрукти та ягоди (благо, літом наморозила чорниць-полуниць, персиків, то вже мені легше). Ну і про Піносол вже всі чули :girl_yes2:
В попередню вагітність захцянок мала більше. До м"яса і риби близько не підходила, яблука тільки зелені і кислі, зупа боронь Боже на м"ясі зварена, апельсинки-мандаринки мусіли бути, як шоколадки в хаті нема - світова трагедія. Ну і хіт - Канефрон в краплях :girl_blum:
Цього разу мені більше подобається, якось ненапряжно так з тими захцянками. Правда, вчора на ніч захтіла вареників картопля+сир, то поки собі не наробила, доти не заспокоїлась, але то швидше рідкість така захцянка.

buhgaltersha
22.02.2013, 19:41
а вмене до риби, особливо у консервах (тунець, сардина) і копченої
так ті консерви і так - г... рідкісне, не їжте їх (вибачте всі, хто їх любить, але це факт)
в мене був період, коли їла печінку тріски в консервах, недавно подивилась передачу про цей продукт і стало страшно

Panadolka
22.02.2013, 21:25
перших 2 місяці
Я вже дочекатися не можу коли в мене знову якась енергія з'явиться, щоб я хоч щось хотіла робити, чи кудись вийти :) Бо відчуваю себе самою настоящою лєнтяйкою )))

YULKAZOZYLKA
23.02.2013, 17:02
А я як завагітніла так і до срлодкого тяга пропала.... Весь час хочеться чогось гвркого,кисленького... От вже два дні за мною помідори закручені ходять:girl_wink:

Manana
25.02.2013, 17:15
в мене особливих захцянок під час вагітності не було. раз дуже хотіла картоплю фрі з макдональдса, але пошкодувала чоловіка і не послала його за нею в 10ій вечора.
в мене один ньюанс - я до вагітності випивала дуже багато кока-коли і під час вагітності тоже не можу відмовити собі в ній. тому 1 раз на тиждень... я таки роблю це. п"ю кока-колу...:shy:

Panadolka
25.02.2013, 22:59
З'являються в мене вже захцянки, але це має бути вже і негайно. Чекати не виходить, бо поки куплять і донесуть мені до хати я вже кручу носом (яка я вреднюща стала). А ще напевно в мене починається токсикоз :( Я незнаю, що це таке, бо з першою вагітністю в мене токсикозу не було. Сьогодні прокинулася в 4 ранку від нудоти і так пролежала до 7 ранку. цілий день відчуття таке ніби переїла, бо шлунок не працює....токсикоз? Чи нє?

YULKAZOZYLKA
26.02.2013, 17:24
токсикоз? Чи нє?
Так, це він.... в мене з малою теж токсикозу ні секунди не було... ак тут... буває як в ночі відкрию очі зразу нудить.... але нічого, до всього привикаєш:girl_smile:

Savchenko
26.02.2013, 18:52
я нині замовила чоловіку копчений оселедець і кільку в томаті...і знаю,що не можна,але лопаю хот дог в лаваші...така смакота:girl_tender:

kyca
27.02.2013, 13:43
Я чомусь до їди була байдужа, не пригадую щоб щось взяла і захотіла, хіба що якщо в супермаркеті була то набирала і солодке і солене і все що бачила, а потім чоловік мусів то їсти бо я вже перехотіла :) І появилась суперактивність все мені треба було :) навіть був випадок, що з друзями гуляли в центрі і хтось сказав: може на високий замок, але ні в нас вагітна.... а врезультаті - я попереду, перша вилізла і така рада, а всі решта ледве доповзали :)

goldgirl
28.02.2013, 16:58
а мені треба в цю темку почастіше - чогось хочеться, а не знаю чого )))
ось і смішно глянути - сиджу і гортаю кулінрані сторінки в журналах,передивляюся темку, що хто готує сьогодні )))
як їм - то мені все смакує, а опісля починає нудити від усього

до вечора, то апетит ще більший, а що зєсти не знаю, щоб стало легше...

jalla
28.02.2013, 17:08
Дівчата, ну що я маю робити, гину за помідорами свіжими. Вони напевно жахіття повне в такий період, але тепер трошки хворію, то свіженькі помідорки мені ввижаються скрізь. мммм...:girl_in_dreams:

Brenda
28.02.2013, 21:47
гину за помідорами свіжими
купи собі помідори-чері Іспанські, можна ради такого себе порадувати;-) Вони зараз смачніші, ніж звичайні помідори, а звичайні як трава (мала нагоду пробувати і такі,і такі пару днів тому назад).

---------- Додано в 21:47 ---------- Попередній допис був написаний в 21:45 ----------

купи собі помідори-чері Іспанські, можна ради такого себе порадувати;-) Вони зараз смачніші, ніж звичайні помідори, а звичайні як трава (мала нагоду пробувати і такі,і такі пару днів тому назад).

sanches
28.02.2013, 21:48
а я за огірками свіжими так гину....

Багіра
28.02.2013, 22:23
купи собі помідори-чері Іспанські,
деякі як нямки, а деякі як пластмаса.. на чері хороші зараз теж попасти ще треба..(

Koralis
07.03.2013, 13:29
Смачні чері цими вихідними купили в "Метро" на Городоцькій

А мені от яблук і молока хочеться. Добре, що поруч цілодобова крамниця. :girl_blush2:

romawka
09.03.2013, 15:21
Жах, як я захотіла торта Наполеона і то вже і негайно!

Багіра
09.03.2013, 17:56
Смачні чері цими вихідними купили в "Метро" на Городоцькій
там найчастіше нормальні чері.. зате яблука-груші штучні дуже

daisygirl
09.03.2013, 21:24
А в мене вже другий тиждень хотюньчик на еклери. Такі вони смачні з тим заварним кремом. :) видно малечі глюкози треба )

jalla
09.03.2013, 23:57
видно малечі глюкози треба )
Моїй малечі під час першої вагітності напевно постійно глюкози треба було.)) Ломка за солодким була ще та.
Зараз теж разами накриває не по дитячому, але я стараюсь сама собі шось до чаю зварганити при нагоді. Вже достатньо з мене тої магазинної хімії. Пам"ятаю як була ломка за плавленими сирками- ото була біда. Домашній плавлений не прокатував. А тут навіть на крайній випадок просто білки з цукром збити і в духовці засушити, якщо нема часу - і вже купа глюкози... Тільки б рота чимось заклеїти.:girl_crazy:

sanches
10.03.2013, 14:00
А мені вчора дууууже захотілось суші (перший раз за довгий-довгий час) - пішли ввечері з мужем душу відводити, я ще й пива від ньго сьорбнула (ммммммм, яка смакота). Вечір вдався.:girl_claping:

А так зазвичай мені нічого особливого не хочеться - ні фруктів, ні риби, ні м'яса... Тільки яблук, солодкого чогось і какао. А ще вже хочу весни-літа і свіжих фрктів-овочів (хоча в мене так кожен рік в кінці зими-на початку березня)...
(А питання від знайомих чи мене не тягне на квашені огірки намазані шоколадом чи якусь схожу гидоту мене вже дістали:girl_devil:)

Polalex
10.03.2013, 14:03
А я вже декілька днів не можу від сала засоленого відірватися:girl_crazy:

Brenda
10.03.2013, 15:32
Sanches, а у Вас дівчинка чи хлопчик? Бо мене наприклад зранку ну дууууже тягне на яблука, гранати, цукерки, солодке...

sanches
10.03.2013, 15:39
а у Вас дівчинка чи хлопчик
як мінімум один хлопчик)) Друга дитинка не хотіла показатись...

buhgaltersha
24.04.2013, 06:49
хочеться активованого вугілля - вже пачку з*їла, і те все нічого, якби воно не провокувало закрепи (принаймні, у мене)
цікаво, до чого б це, в ньому ж ніби нічого немає))

Chukuliadka
24.04.2013, 08:21
не тягне на квашені огірки намазані шоколадом
мене тягнуло якийсь період (лютий-березень) на домашній маринований оселедець з молочним шоколадом:girl_cool: така ням-ням-ка була... ну і в першому триместрі присіла на червону ікру, яку перед вагітністю взагалі їсти не могла )
а зараз чомусь ні на шо так особливо не тягне. Єдине, що м"ясного взагалі їсти не хочеться (((

Khrystik
24.04.2013, 09:38
м"ясного взагалі їсти не хочеться
і я якось м*яса не хочу( особливо свинини), а лікар каже, що треба.
а з забаганок - кавуууун:girl_in_love:ой як ще довго його чекати))

а ще постійно хочеться рибки, а особливо оселедця.

Matvijko
24.04.2013, 09:52
а з забаганок - кавуууун
ОООООООООО і я за кавуном пропадаю, теж неможу дочекатись..:girl_sad:

trojandochka
24.04.2013, 10:36
А я якось не відчуваю, щоб мене на щось тягнуло. Цікаво чи так буде завжди, чи ще можуть мої смакові забаганки змінитись?

Amarillis
24.04.2013, 12:14
В першому триместрі страшенно хотілось кавунів (тай зараз не проти)- аж снились цілими горами) допомагав гарбузовий фреш)

Tinela
24.04.2013, 14:23
Кавуна напевно ми всі хочемо)))))))) я теж на м"ясо не дуже з апетитом дивлюсь...за то булочки, круасани, шоколадки, і всяку хімію..тільки б їла(

Irusya
24.04.2013, 15:51
В мене був період томатного соку і соняшникового насіння, а зараз - період печених яблук

Lingerie
24.04.2013, 21:31
Кавуна напевно ми всі хочемо))))))))
Мені взагалі хочеться всього соковитого!!!
А ще, останніх 10 днів хочеться сала (але хорошого,справжнього)! Я його майже ніколи не їм ))) А тут в свекрухи як побачила на столі свіже соковите сало, то й три скибочки злопала)))

katysik
24.04.2013, 21:42
Я страшенно хочу всяких літніх фруктів - клубніки, черешень, нектаринку, ням-ням... Я сьогодні так мені пахло абрикосами, напевно снитись аж будуть :girl_crazy:

Gybka Bob
24.04.2013, 22:18
червону ікру, яку перед вагітністю взагалі їсти не могл
в мене у точності наоборот! ТАК любила ікру, а тут чоловік приніс побалувати мене...а я НЕ МОЖУ їсти її((((

Savchenko
26.04.2013, 21:28
Для мене зараз забаганка номер один це м"ясо...Парене, жарене, копчене...все би з"їла...І як би дивно це не звучало хочу пива...Йду з роботи мимо кафешки з столиками надворі і там чоловіки попивають пиво...аж слюні течуть... Основне, що я не прихильник пива хіба якісь шашлики чи десь в компанії... А от полюбляла до вагітності оливки, а зараз навіть дивитись не можу так і стоять в холодильнику((

jalla
26.04.2013, 22:30
цікаво, до чого б це, в ньому ж ніби нічого немає))
Ну як.) Я увесь час діарею ним і лікую. Особливо під час вагітності в мене кишківник бунтує конкретно, то активоване вугілля- моє спасіння.
А мене зараз неймовірно тягне на моркву. Лиш натерти собі не охота, а від сирої, коли кусаю ясна кровоточать і болять. А, і ще вмираю за домашнім сиром, якого ніколи особливо і не любила.

Tinela
29.04.2013, 15:53
А мені цікаво-чи то насправді так є чи то жінки себе самі так накручують і заставляють чоловіків бігати в 3 ночі по торт бо їй так захотілось?
В мене просто ніяких отаких хочучок немає,і мені аж дивно і постає питання чи у всіх вагітних так чи дехто притворяється?)

бетменша
29.04.2013, 15:59
А мені цікаво-чи то насправді так є чи то жінки себе самі так накручують і заставляють чоловіків бігати в 3 ночі по торт бо їй так захотілось?
В мене просто ніяких отаких хочучок немає,і мені аж дивно і постає питання чи у всіх вагітних так чи дехто притворяється?)
в мене нема няких наглих хотілок, тобто не більше, ніж було до вагітності. Виняток становив хіба перший триместр, але тоді взагалі майже від усього нудило і рідко чогось хотілось. А зараз все як завжди, навіть здається до вагітності мені частіше чогось могло хотітись вже і зараз. Ну от тепер хочеться всяких літніх фруктів, але як на мене то ніяк не пов"язано з делікатним станом, їх зараз майже всі хочуть)

buhgaltersha
30.04.2013, 13:14
чи дехто притворяється?)
Однозначно, дехто придурюється. В мене от таких раптових "хочу" купа, але такого, щоб я когось-там змушувала бігти вже і зараз, не було жодного разу, якось вдавалось потерпіти до нагоди. Останнє - морквяний сік, який ненавиділа все життя, можу літрами його пити

trojandochka
01.05.2013, 07:41
Однозначно, дехто придурюється. В мене от таких раптових "хочу" купа, але такого, щоб я когось-там змушувала бігти вже і зараз, не було жодного разу, якось вдавалось потерпіти до нагоди.
Незнаю, але я чомусь так само думаю.

hrystusja
01.05.2013, 09:43
Однозначно, дехто придурюється
Ой, дівчата, та вагітність так швидко минає.... То невже не можна дозволити бути собі трошки примхливою))).
Весь перший триместр хотілося соковитого -свіженьких овочів, літніх фруктів.
А тепер потягнуло на м"ясо, практично на все окрім курятини. А з Ромчиком на нюх не переварювала).

tanchyk
01.05.2013, 10:41
А у мене нестандартна забаганка, я постійно хочу приймати ванну, кожні два дні мушу полежати у теплій ванній і дуже подобається запах дитячого мила. То якесь чудо а не забаганка, сама з себе в шоці.
А з їжі то постійно хочу будь-якого сиру: домашній, бринза, фета іт.д. Щодня і багато мусить бути.

Fistawka
01.05.2013, 10:52
А у мене нестандартна забаганка, я постійно хочу приймати ванну, кожні два дні мушу полежати у теплій ванній
Я доречі так само. Всю вагітність практично через день, або щодня валяюсь у ванні. Але я і до вагітності любила ту процедуру, але не так часто.

А з їжі, то я вже третій день наминаю рагу овочеве! Йой, як я його хотіла...:)
Сьогодні знову потушу, бо далі лиш би його і їла.
Хоч насправді ніколи особливо тушених овочів не любила.
А ще огірка свіжого багато їм.

Kohaju
01.05.2013, 11:18
Юля, а як ти його робиш?)) Я вмію рагу, та ти так смачно описала - думаю, може спитаю як ти робиш)))

Fistawka
01.05.2013, 11:32
думаю, може спитаю як ти робиш)))
Та напевно як і всі)))) Там нема нічого особливого, просто мені так добре йде...і корисно ніби:)
Цибульку з морквою кубиками дрібними тушу, далі даю картоплю, за хв.10 капусту молоду, ще за хвилин 5 кабачок. Після кабачка вже не мішаю, поки не впустить сік. Потім додаю томатне пюре і горошок. Тушу до готовності:) З приправ лише сіль і перець даю. В кінці зелень.
Ще можна перець болгарський дати, хто любить.

tanchyk
01.05.2013, 15:14
Цибульку з морквою кубиками дрібними тушу, далі даю картоплю, за хв.10 капусту молоду, ще за хвилин 5 кабачок. Після кабачка вже не мішаю, поки не впустить сік. Потім додаю томатне пюре і горошок. Тушу до готовності З приправ лише сіль і перець даю. В кінці зелень.
Ще можна перець болгарський дати, хто любить.
пішла я на базар за кабачком. Якщо не з"їм зараз рагу то все пропало)))

GONE BABY GONE
01.05.2013, 16:18
рагу овочеве
Якщо не з"їм зараз рагу то все пропало
я як прочитала про рагу, так воно мені запахло, так захотілося, шо капець...
вже прийшла з базару, пішла готувати :)

jalla
01.05.2013, 16:29
і дуже подобається запах дитячого мила.
Я нині гуляла з малим і там на дорозі дядьки "зебру" малювали. Уууу, як я там крутилась-вертілась, який то кайф той запах фарби. А ще в мене просто неймовірно дике бажання було вмочити палець в то відро з фарбою і трошки скуштувати.:girl_crazy:
Ну, і там де заправка машин люблю ходити. Ті всі бензини так гарно пахнуть. Як вдихну хоч трошки, аж настрій піднімається.:girl_dance:

tanchyk
01.05.2013, 17:39
пішла я на базар за кабачком. Якщо не з"їм зараз рагу то все пропало)))
нічого не пропало, наїлась (нажерлась) я рагу і мушу прилягнути бо трісну, але довольнааа))) Чоловік мій в шоці з моїх готувань, щодня щось виготовлюю, випікаю. Я його попередила наїдайся всього бо потім мене попустить ото куховарство.

popelushka
01.05.2013, 20:02
А я жити без солодощів не можу, якщо не з'їм чогось солодкого, то мені аж зле стає. А ще обожнюю броколі: тушену, варену, парену, сиру... цілу плантацію собі посадила, буду смакувати)))
З фруктів люблю тільки яблука і ківі, а от м'ясного зовсім не хочеться (хоча знаю, що треба). Така вибаглива малеча росте:)

sanches
01.05.2013, 20:52
який то кайф той запах фарби
підтримую! а ще запах побілки! і зараз прибирала - пронто від пилу теж так файно хімією пахне.... :girl_blush2:
з продуктів - хочу огірків і яблук, тільки б їх і їла але яблука не всі - кисло-солодкі тільки, типу ліголя а ще - морозиво і солодощі (але теж не всі :girl_crazy:)
м'ясо-риба - не тягне взагалі
найбільша мрія зараз - це черешні, кавун і баклажани :girl_in_dreams:

hrystusja
01.05.2013, 20:58
А я сьогодні кайфувала від запаху чорносливу. Я такого казкового відчуття від запаху і не пригадую. Купила на торт і сховала в шафку, то тепер на кухню зайду, відкрию і нюююхаю. Відчуття польоту:girl_in_love:.
А ще ото начиталась вас і хочеться з тарілкою рагу в ванну))).

Мар'яся
01.05.2013, 21:39
Начиталась я вас тут, в результаті рагу вже готове :) (ну але я його і без вагітності люблю). В мене далі захцянок особливих нема. Часом кава смакує (я її до вагітності не пила взагалі), сухофрукти тягаю і далі не їм яєць. Ніц не нюхаю. Неправильна я якась чи шо :)

Heureuse
01.05.2013, 22:18
Неправильна я якась чи шо
я така сама :)
мій чоловік дуже чекає, коли вже-то я його посеред ночі за якимось капризом пошлю. а я нє, бо все шо мені треба прекрасно можна купити вдень :girl_haha:
насправді жартую, бо в мене до вагітності, мабуть, було більше забаганок ніж зараз. ну не хочу зовсім яєць, молочних продуктів, м'яса, але я і раніше від того не фанатіла... взагалі, апетиту як такого нема, але під час їжі приходить :)
а, ну і кави дуже хочу, бо то ж була моя велика любов..поки тільки нюхаю :)

trojandochka
02.05.2013, 09:16
а, ну і кави дуже хочу, бо то ж була моя велика любов..поки тільки нюхаю
А я так і не могла себе втримати. Відколи дізналась, що вагітна, змогла протриматись лище 1,5 місяці. На більше мене не хватило. Тепер кожен ранок починається з кави.

Halldora
03.05.2013, 22:13
Печінка тріски:nyam1: моя вагітна забаганка, шкода шо не можна багато.

cjomcjomka
06.05.2013, 20:12
Журавлина заморожена замість сємочок :) грейпфрути, помідори (знаю що хімія, але не можу і всьо)
паски не їм, жеру. Так їх хотіла тої ночі з четверга на пятницю, коли пекла, - аж голова крутилась. Тож тепер - нямнямням.
ну і не для слабонєрвних:):
я знов деколи погризую мильну губку

jalla
06.05.2013, 23:17
я знов деколи погризую мильну губку
Ги, а я нинька з"їла кусочок стіни в під"їзді.:girl_crazy:
Там така дирочка була і попробуй не шкробни і не візьми собі того кусочка. Уууух, пишу і аж мною трясе- ще б з"їла.
Реально я збоченка ще та цього разу. Хоча і під час пешої вагітності стіни під"їдала.
Ми тоді жили у свекрухи і та дирочка в стінці біля ліфта до цих пір в мене сміх викликає. Щоранку я то колупала.)))
Минулого тижня з"їла кусочок крейди.
І ще марю вапном, прошу чоловіка щоб мені трошки розробив хоча б понюхати. Знаю точно, що після ремонту залишилось. Не ведеться...:girl_sad:

sanches
06.05.2013, 23:27
Минулого тижня з"їла кусочок крейди.
:girl_haha: мама коли була вагітною мною теж крейду їла - їй дідо мій з універу приносив коробками....
амені поки що гризти крейду не хочеться, але запах свіжої побілки...:girl_in_love:
а сьогодні я тільки зібралась повечеряти, зробила канапочку - з паски, мяска і хрону, як подзвонила по скайпу моя сестра з Росії. Обізвала збоченкою і прирівняла мою канапку до кефіру з оселедцем... :girl_wink:

jalla
06.05.2013, 23:36
а сьогодні я тільки зібралась повечеряти, зробила канапочку - з паски, мяска і хрону, як подзвонила по скайпу моя сестра з Росії. Обізвала збоченкою і прирівняла мою канапку до кефіру з оселедцем...
Ну-ну, не треба.)) В мого чоловіка в сім"ї всі так їдять на Великодні свята. Навіть хліба ніхто не купує, бо є паска. Так що ніяке то не збочення.)

katysik
06.05.2013, 23:50
зробила канапочку - з паски, мяска і хрону
Я завжди так на великодні свята їм - якась та пасочка зверху намащена бурячками з хроном, а зверзу ще й кусочком шиночки, така смачна... нам-ням ... )))

sanches
07.05.2013, 00:06
Навіть хліба ніхто не купує, бо є паска. Так що ніяке то не збочення.)
так і я про це)) а вона подумала, що то моя вагітна забаганка:girl_curtsey:

buhgaltersha
07.05.2013, 06:52
В мого чоловіка в сім"ї всі так їдять на Великодні свята. Навіть хліба ніхто не купує, бо є паска
В мене тато так їсть :girl_yes2:
Вчора була в свекра на 50-тиріччі, посадили мене перед величезною тарілкою з овочами.... тааак хотілось.... але сьогодні сечу здавати, думаю 100% ацетон би виліз, то я пару шматочків собі дозволила і все :crazy:
зате ананас як пішов - мммм - півананаса точно сама вклала)

trojandochka
07.05.2013, 07:55
В мене тато так їсть
Та мені здається, що так майже усі їдять. В мене вдома так завжди їдять, і чоловік мене попросив зробити йому канапку з солоденької паски, масла і ароматної шиночки. Одна я таке не їм, але це пов'язано з тим, що я взагалі практично не їм мучних виробів (бо не любітіль), але точно знаю, що це смакота ще та.

lyanysya
07.05.2013, 15:36
Начиталась я дівчатка багато чого тут, особливо розсмішило хотіння крейди, мила і т.д. - у мене такого немає (але можливо ще буде:girl_smile:).
Був у мене такий тиждень - жити немогла без риби (колись рідко її їла), і оселедець, і консерви рибні, а червона рибка-це взагалі смакота.
А тепер аж нудить від риби (пишу про неї, і аж недобре мені). Мяса, картоплі і навіть солодкого - взагалі нехочу (колись і дня немогла прожити без цього).
Деколи, як писали дівчатка, також пробиває на чіпси, піцу і Макдональдс.:girl_crazy:

Їм переважно фрукти (особливо гранати люблю) і овочі (помідорки). Я завжди мала апетит, а тепер немаю. Тому рідко можу заставити себе щось зїсти.:girl_sad:

Grushka
12.05.2013, 18:50
Був у мене такий тиждень - жити немогла без риби (колись рідко її їла), і оселедець, і консерви рибні, а червона рибка-це взагалі смакота.
А тепер аж нудить від риби (пишу про неї, і аж недобре мені). Мяса, картоплі і навіть солодкого - взагалі нехочу (колись і дня немогла прожити без цього).

і я на рибу дивитись навіть не можу, свекруха, як дізналась, що я вагітна, то стала тушити скумбрію - мовляв, вітаміни для внуці))) а я зразу з кухні втікала, коли чула той запах, вона мені так смерділа
а ще мене відвернуло від солодкого)) чому я дуже тішуся, бо до вагітності любили з чоловіком заточити на вечір шось солодке і чоколядне)) а зараз він сам топче) я не хочу
тепер вже дуже хочеться ягід і овочів, але без нітратів... огірки, помідори ще не ризикую їсти... для чого мені дитинку травити всякою хімією)
і взагалі, зараз такий період, що апельсини-ківі вже набридли, а чогось іншого на прилавках немає:confused: зараз би персиків чи нектаринок..ммм...

---------- Додано в 18:50 ---------- Попередній допис був написаний в 18:47 ----------

А я так і не могла себе втримати. Відколи дізналась, що вагітна, змогла протриматись лище 1,5 місяці. На більше мене не хватило. Тепер кожен ранок починається з кави.

а в мене так до вагітності було - з кавою прокидалася і протягом дня на роботі літрами чай і каву пила... а як завагітніла, то бажання само собою пропало)) видно організм сам знає, що йому потрібно))

cjomcjomka
12.05.2013, 18:57
зелених агрусів. Хочу...
знаю, що то низький гемоглобін. Але такі вони смачні... і так той гемоглобін піднімають :)

Heureuse
12.05.2013, 21:35
зелених агрусів. Хочу
аж слюні потекли :nyam1:
я мрію про черешні. багато-багато. щоб такі аж чорні. солодкі-солодкі :girl_in_dreams:

trojandochka
13.05.2013, 11:20
я мрію про черешні. багато-багато. щоб такі аж чорні. солодкі-солодкі
І я хочу. А ще клубніку велику-велику, червону-червону))))). Такс, прийдеться все ж таки дочекатись червня, бо швидше я собі не дозволю це лакомство з'їсти, точно так само як і кавуни, швидше серпня навіть не купую, як би мені їх не хотілось.

cjomcjomka
13.05.2013, 14:41
клубніку
а я ще хочу зелену клубніку і всі зелепухи, що скоро будуть на дачі :)

Fistawka
13.05.2013, 14:47
Ой, черешня, полуниці, як я вже про то мрію.... А ще кавууун і горіхи грецькі, але такі свіжі, що шкірку обдирати треба...ммм
От прочитала про агрус і мені вже треба!
Доречі, помітила, що мене останнім часом на все кисле страшно тягне. Як сидимо в кафе, то вишукую якогось кислого коктейлю вічно...з лимонним фрешем. Морозива звичайного не хочеться мені, бо солодкувате, а вподобала собі морозиво-лід кисленьке.

Pulupjak
13.05.2013, 14:53
вже два тижні мрію прокавууун і горіхи грецькі, але такі свіжі, що шкірку обдирати треба...ммм
Вчора за день випила майже літру квасу! Це для мене дууже дивно- ніколи його не любила, а вчора так мені його захотілося)
Цілими днями їм салат з помідорів, огірком, салатою заправлений лимончиком, то практично єдина страва яку можу нормально їсти.

buhgaltersha
13.05.2013, 15:05
майже літру квасу!
о, для мене це взагалі не доза...:) нам привозять в бочонках живий свіженький - ммм, раз за вечір 2 літра вклала, трохи заліпило на ранок, але то того вартувало

sanches
13.05.2013, 23:06
я вчора 1,5 л квасу в себе помістила :girl_cool:

сьогоднішня ідеальна вечеря: салат з капусти-помідора-огірка, квас (небагато, всього 2 стаканчики) і морозиво-фруктовий лід...:girl_in_dreams:

romawka
13.05.2013, 23:33
А мені захотілося молоденької тушеної капусточки з кропом і жарених кабачків і пиріг з румбамбару.

Panadolka
14.05.2013, 00:30
Я вже тиждень їм салатики з капусти. Раніше взагалі не любила, а тепер на сніданок, на обід і на вечерю.
муж каже, що скоро мекати почну :)

бетменша
14.05.2013, 09:34
Я вже тиждень їм салатики з капусти. Раніше взагалі не любила, а тепер на сніданок, на обід і на вечерю.
Файна забаганка, для фігури корисна) А я вже чекаю на сезонні овочі, дуже хочеться тушених овочів, але зараз боюсь купувати ті кабачки та ін.

Savchenko
14.05.2013, 22:04
Ой,сьогодні подруга по телефону розказала як варила овочеве рагу і додала кабачки,а я в момент жарених кабачків з часничком захотіла((( Квас з неділі хочеться і ця захцянка виконується, але п"ю потрошки. Ще одну маю навіть не забаганку, а дивність: їм кожного дня 2 шматочки копченого домашнього м"яска і заїдаю його горішками зі згущонкою, таке воно мені добре) А свіжих овочів раніше хотілось,зараз вже перейшло мабуть,тепер чекаю домашньої полунички зі сметанкою і батоном:nyam1:

GONE BABY GONE
14.05.2013, 22:09
А я дитяче харчування наминаю, і таке воно мені добре!! смакота! як пройду в магазині чи аптеці біля стійки з пюрешками, соками, поки не візьму щось не можу відійти.

Raven
15.05.2013, 12:01
з пюрешками, соками, поки не візьму щось не можу відійти.
Я на снідання купила кашку з яблучним пюре. То така смакота:girl_tender:.

cjomcjomka
17.05.2013, 16:52
я вчора хотіла гречки і помідорів. Хотіла - і їла :) Гречку взагалі можу їсти страшними кількостями, що, в принципі і роблю.
а ще вчора захотіла грильяжних цукерок - так виявилось, що вони капець який дефіцит на районі. Може, завтра біля Аквапарку десь куплю...

jalla
17.05.2013, 17:26
Основні принципи я описала тут
Мдямс, я вже два дні наминаю шпинат і тішу себе тим, що він надто корисний, адже має багато заліза, а то виявляється я все роблю навпаки зі шкодою для організму?
А якщо шпинат підтушити, він теж шкідливий? Бо я так його хочу аж не можу.))

cjomcjomka
21.05.2013, 20:22
грильяжні цукерочки... ех, вуглеводики на ніч :) ай-яй-яй мені. Але як же смачно!!!

Fistawka
21.05.2013, 21:09
А я нарешті дочекалась суничок:)
Як побачила їх на базарі, то чуть не пищала від щастя)))
Так собі зі смаком втоптала...мммм...
Але мушу зауважити, шо до вагітності я не була великим поціновувачем ні полуниці, ні суниць. Я більше черещні любила. А цього року черешні ще навіть не купувала, не хочеться. Чекаю файні "м`ясисті", бо ті що зараз продають такі якісь нещасненькі...

Raven
22.05.2013, 11:38
А я нарешті дочекалась суничок
І я їх зара топчу, заїдаю черешенькою:girl_in_love: з полуницею.

Heureuse
22.05.2013, 12:07
побачила я недавно морквяний сік в скляній банці і так мені його захотілось, що капці. все життя ненавиділа овочеві соки, а тут прямо вирішила, що він дуже смачний...ну вистачило мене на 2 склянки :girl_haha: недобре воно. ше й з м'якоттю. бє

а сьогодні уррра- купила нарешті черешеньки, соковиті-солоденькі...:girl_in_love:

Almariel
22.05.2013, 15:16
морквяний сік в скляній банці
всі мої знайомі вагітні дудлили морквяний сік, і я в тому ж числі. щось таки в ньому є.

Мар'яся
22.05.2013, 16:06
побачила я недавно морквяний сік в скляній банці і так мені його захотілось, що капці.
мені він теж дуже смакує (але чоловік робить для мене спеціяльно домашній, свіжовитиснений) і таки люблю його з яблучним соком, хоча й сам мені теж дуже смакує.

Уляна Дубініна
22.05.2013, 20:22
а як побачила сьогодні черешні то чуть і не залишилась біля них жити,але купити так і не насмілилась....рано ще....: Заборонені:

romawka
23.05.2013, 14:09
А мені так захотілось Київського тортика, що то копець, ехххх.

buhgaltersha
23.05.2013, 16:28
Та краще б мені київського тортика хотілось... мені якогось піску хочеться, чогось такого, щоб на зубах скрипіло...
згадала, тут jalla писала, що стіну колупала - от мені теж хочеться:girl_crazy:

hrystusja
23.05.2013, 18:50
Жити тепер не можу без кабачків, помідорів та полуниць. Полуниці то взагалі б їла на сніданок, обід та вечерю :).
Ага, і ікри хочуууу.

Мар'яся
23.05.2013, 18:52
Жити тепер не можу без кабачків,
Для мене не тре бути вагітною, аби без кабачків не могти жити, але тааак, кабачкова зупка і мені більше ніц не треба. А от полуничок хочу, але ще не спішу (правда, вже пробувала трошки)

hrystusja
23.05.2013, 18:56
але ще не спішу
А я не втрималась(, вже два тижні пакую всяку різну, правда купляю лише в одному провіреному місці).

Gybka Bob
23.05.2013, 22:24
ой дівчата, а в мене така біда, що не можу зрозуміти свою "забаганку"! От хочу чогось, а що це - не знаю ні я, ні чоловік(((( і так мені того ЩОСЬ хочеться!!

Raven
24.05.2013, 11:16
Дівчата, поакуратніше з ранніми продуктами. Я так файно на днях поїла фруктів, що думала мені капець. Давненько я такого отруєння не мала. Сказали - якісь токсини:girl_cray:.

Hermosa
24.05.2013, 11:18
а що це - не знаю ні я, ні чоловік(((( і так мені того ЩОСЬ хочеться!!

І в мене таж проблема:girl_cray: Ще й сильно через то нервуюся(((( Вчора правда довго думала, що ж я хочу - і зупинилася на сємках (завжди хочу того чого нема:girl_blush2:), але поки чоловік їх приніс я вже спала. А зранку побачила, що купив то він солоні сємки - а мені ж небажано солоного їсти:girl_sad:

Heureuse
24.05.2013, 12:05
і ікри хочуууу.
і я з тим сюди прийшла :girl_haha:
але оскільки на вулиці бяка, то прийдеться чекати аж до завтра, поки чоловік купить.
ну але то не так дуже й вагітна забаганка, бо я ікру завжди обожнювала :girl_in_love:

HrabowaH
24.05.2013, 12:22
А я постійно хочу мяска (шашличок, стейк:girl_tender:) з гірчичкою, і цибульку, звичайну ріпчасту і так на хлібчик, ням))) І ще одна вагітна забаганка, яку чоловік досі умудряється не допустити - картопля фрі з Макдональдса - старається, щоб ми навіть близько до цього закладу не підходили. Думаю, що у нас таки точно хлопчик буде і результати УЗД підтвердяться :)

jalla
24.05.2013, 12:24
А в мене нова забаганка, при чому якась сильно несподівана. Я пучками їм свіжий кріп. Навіть ниток тих, якими пучки мотають не знімаю, просто мию і об"їдаю під саму нитку.))))
Може трохи дивно, але певно то вже краще, ніж колупати стіни. Пра?:girl_blush2:

tanchyk
24.05.2013, 12:40
Полуниці то взагалі б їла на сніданок, обід та вечерю .
Ага, і ікри хочуууу.
я теж полуницю і черешню наминаю тричі на день. А от ікра щось проїлася, нам чоловіка батко завжди передає з Камчатки ікру (бо невісточці треба), то мене вже просто замучили з нею.

А ще я далі не можу без запаху порошку, мила- дитячого. Я щогодини мию руки довго-предовго, тільки б нанюхатись мила. Сама купаюсь черезтдень, а Максима щодня, сиджу коло нього і балдєю, як він купається. Лиш би з ванної кімнати не виходити. Чоловік в шоці.

trojandochka
24.05.2013, 13:08
Може трохи дивно, але певно то вже краще, ніж колупати стіни. Пра?
Пра ))))). А я кріп люблю в незалежності від вагітності. Ням-Ням.

Chukuliadka
24.05.2013, 13:12
не можу без запаху порошку, мила- дитячого
а мене пре запах землі, коло будинку маємо невеличку ділянку то іноді вийду, ходжу і нюхаю...
або коли підливаю помідори, баклажани, сполучення запаху землі та води...мммм...
ніколи не могла б подумати, шо так мене до тої землі потягне :girl_in_love:

Tikaba
01.06.2013, 16:18
Чукулядко і я балділа від свіжополитої землі. Кожен вечір включала воду, брала шланг і йшла поливати (у нас свій город). Це був КАЙФ! А так я взагалі була не капризна, лише квашені огірки їла банками:-). До речі, малий тепер їх обожнює, свіжі взагалі не їсть.

Haidee
02.06.2013, 17:53
Верталися вчора з весілля і мені до повного щєстя хотілося квасу. Купили в магазині який був, випила два ковтки і вже не хочу)) А ще переслідує мене такий попсовий запах, не пам"ятаю чи то Ейвон, чи Оріфлейм, була така прямокутна баночка і свіжа водичка. Я десь занюхала на вулиці вже давненько і досі мені його хочеться, а що то таке не можу згадати:girl_phone1:

cjomcjomka
06.06.2013, 15:16
з'їла стільки замороженої журавлини і вишень, скільки в мене влізло. Причому хотілось отак, саме крижаних. Чуточку постояли, щоб годен куснути, і всьо, нямнямням.

Heureuse
06.06.2013, 16:03
вишень, скільки в мене влізло.
ггг то я так черешнями об'їдаюсь. вже подумую, чи не може на них алергіія з'явитись :girl_haha:

Kiss
06.06.2013, 17:52
ой, дівчаточка, тішить,що нас таких багато))) Але я в основному хочу весь час щось жувати, а зараз так солодкого захотілось і сємок...ммм..а там гроза збирається, що робити?як не з"їм, то вмру). А взагалі вже десь місяці 3-4 ходить за мною диня, і хоть ти трісни, а почалось це з того, що в чоловіка в машині був омивач скла і він пахнув диньою...ммм, з цього все почалось, вже і морозиво всяке зі смаком дині купляв мені, але то не то.Ех...так би ще щось пожувала, а в мегазин нема кого відправити(

---------- Додано в 17:51 ---------- Попередній допис був написаний в 17:50 ----------

А сьогодні сперла кілограм черешень, геть здуріла)

---------- Додано в 17:52 ---------- Попередній допис був написаний в 17:51 ----------

о, і ще дуже хочу смажених кабачків і цвітної капусти)

tanchyk
06.06.2013, 17:54
і сємок...ммм..

сперла кілограм черешень,
я те ж саме, як ввечеріне з"їм то фіг засну.

hrystusja
06.06.2013, 18:08
і цвітної капусти)
О, нагадали мені, про мою любофф. Треба собі насмажити.
Хочу чебуреків (таких хрусткииих:nyam1::nyam1:), ммм, вже кілька днів за ними вию, а зробити лінь.

buhgaltersha
06.06.2013, 19:01
і ще дуже хочу смажених кабачків
а я уже тарілочку затоптала))) смакота
а зараз чогось так хочеться і не можу придумати чого) ще й на ніч - особливо не розженешся:girl_wink:

romawka
06.06.2013, 22:13
смажених кабачків
І я сьогодні наїлась жарених кабачків.
3-4 ходить за мною диня
То в чому проблема в Метро і на Шуварі є вже давно- я їла і нічого, смак не такої стиглої-стиглої, але досить смачна.
А за мною ходила чорна ікра- то сьогодні муж "задовільнив" мене. Але ще так не їла дві канапки з ікрою а потім сунички лісові, потім знов ікра, ото в мене під кінець вагітності збочення почались. Ще дивувалась,що мене не тягнуло ні на що таке в перемішку :)

Panadolka
07.06.2013, 09:14
А мені вчора захотілося так сильно черешень, що запах по всюди за мною ходив. Хотіла їх цілісінький день. Думала з розуму зійду, а щоб купити - немає кому, бо я хвора. Так я досиділа до 22.00 і чоловік погнав мені їх шукати в найближчих магазинах, які ще працювали. Ніколи черешня не була твкою смачною як вчора....сьогодні вона вже не така :)

Savchenko
07.06.2013, 20:52
Сьогодні як йшла на роботу зачула в сусідів смажені деруни...йой я ледь добула на роботі...ті деруни перед очима зі сметанкою цілий день стояли...вже злупила 6 штучок:nyam2::nyam2::nyam2: ще миска черешень і можна лягати спати:girl_crazy:

Зорянівонька
10.06.2013, 22:53
Виявляється про квашені огірки то правда:)
Я їх зараз навіть з шоколадом можу їсти :girl_impossible:
А мої хлопці зі мною солідарні, і банка півлітрова огірків нам на вечір йде :)
Вже всі свої і мамині доїли, буду в свекрухи питати чи має

tanchyk
11.06.2013, 08:56
Виявляється про квашені огірки то правда
правда-правда, я навіть уявити собі не можу скільки я їх з"їла за вагітність. Особливо десь на забаві, то мені всі тільки переставляли тарілки з квашеними огірочками, аж не зручно було, а зупинитись ніяк.

Heureuse
11.06.2013, 10:37
правда-правда
я ше ні разу не їла. і не хотілось :) може ше все попереду :)

HrabowaH
11.06.2013, 11:18
А за мною ходила чорна ікра Так як чорна нам дорогувата, то чоловік наробив мені бутерів з червоною - тааааких смачних давно не їла :)))

Raven
11.06.2013, 11:28
я ше ні разу не їла.
Я їла, шось вони мені не пішли, може потім.

buhgaltersha
11.06.2013, 12:17
А я щойно затоптала шмат торта з кремом!
Останні дні страшенно солодкого хочеться - всю вагітність такого не було, а зараз ледь тримаюсь, бо воно вже на такому терміні нікому не на користь

cjomcjomka
11.06.2013, 13:50
затоптала шмат торта з кремом!
всьо, більше в цю тему не заходжу :)
хотіла написати, що хочу вафель. Але я насправді хочу торта!!! з кремом!!!

goldgirl
11.06.2013, 23:47
Мені хіба заходити в цю тему почитати, чого б такого захотіти ))), Нема в мене якихось конкретних забаганок, аж дивно часом.

cjomcjomka
20.06.2013, 10:57
Полуниця, черешня, вишня (*и побольше, побольше* :)), салат з помідорів, білої соковитої цибульки і сиру типу фета, заправлений оливковою олію і лимоном. Нямнямням. То всьо буду їсти до вечора :)

Khrystik
20.06.2013, 13:23
огірррркиии :)) поки на салат поріжу-половину з*їм))

katysik
20.06.2013, 18:09
А в мене якось нема особливих забазянок :) Кожного нового дня хочеться чогось нового, от вчора вмовила чоловіка на маленьку диньку, так вона мені в сільпо запахла, не змогла від неї відійти :girl_cool:, вже й більшу половину сама спорола )))

buhgaltersha
20.06.2013, 19:43
Кожного нового дня хочеться чогось нового
Оце в мене так. Взагалі все собі дозволяю, бо в вівторок вже аля-улю в ПБ і через день-два кесаритись. Це ще якщо ми досидимо до вівторка.:girl_wink:
Сьогодні запекла молоду картопельку з кропом - добренько вийшло.
Ну і стандартне щодня - ягоди перетерті з цукром, заправлені кефіром або ряжанкою - ще тільки до чорниць не дійшла, мабуть завтра:girl_blum:

Heureuse
21.06.2013, 10:46
вчора ввечері придумала, що хочу свіжого жовтого перцю, фаршированого сирком з часничком та кропом :nyam2:
за ніч забаганка не пройшла, так що йду готувати))

Panadolka
21.06.2013, 21:14
А я хочу вареної капусти :) Ну так вона мені пахне. Поки варила борщ, думала всю капусту з баняка визбираю. А ввечері смажила цвітну капусту то половину з'їла просто не обсмажену. Тільки відварила і злопала :)

IRUSKA*8
21.06.2013, 21:27
Усьо, "дожилася", виконалася моя най-най-най забаганка минулих місяців/тижнів---п"ю пиво і балдю!

katysik
21.06.2013, 21:38
п"ю пиво і балдю
О, ми це теж дуже любимо ))) Чоловік як собі купує, то я добру половину пляшки в нього випиваю... ммм, аж запахло мені пивом, слюнки течуть ))

Rostuslavchuk
21.06.2013, 21:45
О, а мене на всяку гидоту практично цілу вагітність тягне типу шейку або лонгеру, я тої гадості в житті не пила, більш пивко смакувало, а тут мужа впросила, а він сміється каже я того допивати не буду, а мені пляшки забагато, може би і випила, але все таки баюсь)))

buhgaltersha
22.06.2013, 11:52
запахло мені пивом
І я хочу... але вже, мабуть, не буду - десь на тижні бірмікс пила. В мене чоловік бере "душа пивовара" темне (здається Лисичанське) - як воно пахне... Краще б я його стаканчик вклала замість того бірмікса

katysik
22.06.2013, 21:03
Скористалась сьогодні нагодою - до чоловіка приїжджав друг пивка попити, от я і відірвалась :girl_crazy: Випила бірміксу, такого зимного ням-ням... наїлась захімічених чіпсів і горішків, та ше й чоловіка свого трохи обпила, одним словом у мене сьогодні свято моїх забазянок :girl_dance:

cjomcjomka
22.06.2013, 21:04
аж запахло мені пивом

тягне типу шейку або лонгеру
і я до алкотусовки :) хочу шампанського. Келішок холоднющого, бульбашкового, напівсухого, білого. З найближчих приводів - річниця весілля 11.08, але то навряд... далі аж ДН Дми 30.09, а потім мій 12.10 (підозріло близько до ОДП :))
а ще хочу шоколадних цукерок, торта з кремом, всякого солодкого. Хочу деколи, але майже ніколи не їм. Бо як я на овочах і ягодах і на домашній нормальній їжі так набираю, то з солодким взагалі за всі межі вийду. За цифри не переживаю, ногам то тяжко носити просто..

Matvijko
22.06.2013, 22:08
річниця весілля 11.08
І ми одружились 11.08. В нас святкування на одну дату припадає!!

katysik
22.06.2013, 22:36
І ми одружились 11.08

А в мене ДН 12.08 :)

Rostuslavchuk
22.06.2013, 23:22
річниця весілля 11.08
Ха, а в нас 10.08. Але цього року на річницю мені шампанське вже навіть не сниться:girl_crazy:
Я доречі цієї вагітності теж гинула за шампанським, при тому що його не пила до того бо маю алергію, скидає п"ятнами, а тут на диво ніц мені не було.

buhgaltersha
23.06.2013, 06:32
В мене чоловік бере "душа пивовара" темне (здається Лисичанське) - як воно пахне
Таки вчора ковточок сьорбнула)))
а сьогодні вже хочеться манної каші

Pulupjak
23.06.2013, 07:45
хочу шампанського. Келішок холоднющого, бульбашкового, напівсухого, білого. З
І за мною так ходить то шампанське! Чоловік вже казав що відкриє мені, щоб випила чуть, але ні я терплю і теж чекаю якоїсь оказії:-) Мабуть сьогодні моя мрія збудеться:girl_dance:

trojandochka
24.06.2013, 10:23
А мені хотілось декілька днів червоного вина. От вчора були гості в нас і я таки стаканчик випила.

Heureuse
24.06.2013, 16:27
аж соромно писати, але..сижу і гризу чіпси. ну не могла, не могла я більше терпіти того нав'язливого смаку і запаху. хай ляля пробачить нечемну маму :girl_blush2:

jalla
24.06.2013, 17:17
Краще б я його стаканчик вклала замість того бірмікса
А я собі пивко інколи можу дозволити. Але так 2-3 ковтки, не більше і попускає трошки)). Бо як любила пивась, так і не перестаю його любити під час вагітності. Але колись було 2-3 ковтка для ривка, а тепер стараюсь себе настроїти, що повністю тим наситилась, хоч це далеко не так.:girl_in_dreams:
Ну, то і не часто...

cjomcjomka
25.06.2013, 13:45
а я хочу жуйки і цукерки на палочці :) ну, чупсів наразі не їм, бо не ділитись з дітьми буде нечесно. А їм того не конче. А от дірол нямнямнямням пожовую :)
Це ж треба... 2 з половиною роки не жувати жуйок - і тут диви, приперло..

Jane
25.06.2013, 14:39
А я вчора на дачі дірвалась до порічок :girl_crazy:
Ще й сьогодні вийшла на обід - не втрималась, купила півлітри і сиджу насолоджуюсь кисляками))))

trojandochka
26.06.2013, 07:42
А мене от вчора пізно ввечері приперло на яблука або хочаб якогось фрукта, а в дома як на зло не було жодного фрукта, щоб задурити себе. Думала, мозг винесе. Рятувалась помідорами, хоча не дуже то мені помогло.

sanches
26.06.2013, 10:30
йду вчора по Привокзальному, нікого не рухаю, а тут... :girl_claping: вона... малина
така смакотааааа...

Рятувалась помідорами
Я в таких випадках огірками рятуюсь))

jalla
26.06.2013, 10:36
Я в таких випадках огірками рятуюсь))
В мене взагалі манічка власне не на фрукти, а на овочі тепер.
І то салатиком не удовлітворяюсь))). Їм все поокремо, щоб відчути повний смак і той хрумкіт на зубах. Ммммм... Вчора в вечір з"їла купку огірочків, пів великої капусти і загризла то все морквочкою
В результаті цілу ніч боліли ясна і біганина в туалет просто шаленна.
З ранку встала- знов огірочок.)) Намила друшлак редиски,але думаю вже як з поліклініки прийду, до нього доберусь.)) А капусти таки кусочок схрумаю. Не витримаю.

Heureuse
26.06.2013, 10:56
а мій чоловік вчора був сильно щасливий, бо вперше за 4 місяці вагітності бігав ввечері в магазин :girl_crazy: дуже вже він того чекав, ну то я йому вгодила :xaxa:
захотіла оливок з анчоусами. файні були, але мало :nyam2:

Raven
26.06.2013, 11:17
Гризю казинаки, такі як в дитинстві. Довольна, не те слово.

rununkulos
28.06.2013, 17:41
А я просто марю молочними коктелями: всюди і побільше з всіма можливими фруктами-ягодами...
:girl_in_dreams:
можливо, то в мене так проявляється компенсація за винцем чи пивком...ех!

Мар'яся
28.06.2013, 23:18
О, маю нарешті захцянку. Я тепер травоїдна і захцянка в мене відповідна - так смакує мені зелень кропу і петрушки, ням-ням, особливо петрушка. Сиджу і балдію. А пахне як...

katysik
29.06.2013, 00:27
А мене сьогодні знов пробило на черешні, злопала вже так добротно, але ще хочу :girl_blush2: Але вже заставила себе більше не їсти, а то завтра від того перебору знов можуть бути проблеми )

Bulbashka
29.06.2013, 17:12
Хочу яблук! Але не таких як продають, а зелепуг недостигших. Марю ними вже більше тижня.
Ммм... Аж слюні потекли! :nyam1:

Зорянівонька
29.06.2013, 23:25
Давно хтіла кавуна і нарешті в Греції наїлась. Тепер хочу суші, завтра чоловіка потягну мені догоджати :) ше хочу вареників з чорниці або вишні, але лінь робити.

sanches
30.06.2013, 01:32
Хочу яблук! Але не таких як продають, а зелепуг недостигших. Марю ними вже більше тижня.
ще трошки і почнеться зеленояблучний сезон:girl_wink:

а я останніми днями з фруктів тільки персики-нектаринки хочу....

Heureuse
30.06.2013, 09:33
хочу грушок!!! твердих, солодких і соковитих :girl_tender:
але ще чекати і чекати...

katysik
30.06.2013, 22:52
хочу грушок!!! твердих, солодких і соковитих
ммм... і я б таких грушок зараз з'їла!!!

cjomcjomka
30.06.2013, 22:55
зелень кропу і петрушки, ням-ням, особливо петрушка.
а корисно як, особливо для тих, хто має схильність до набряків...
А я люблю стебла кропу - не ті, що жорсткі, а молодесенькі. Нямнямням.
А ще зеленим горошком об'їлась на дачі, і агрусами незрілими... все таке хороше :)

Khrystik
01.07.2013, 07:56
а в мене зараз забаганка - "хочу то, не знаю що..." і будь мудрий :)

Jane
01.07.2013, 09:51
хочу вареників з чорниці
А ми на вихідних наробили, наїлася так, що потім ледь дихала))
Аґрус та інші зєлєпухи то тоже ммм-смакота :girl_crazy:

cjomcjomka
01.07.2013, 10:28
Аґрус та інші зєлєпухи то тоже ммм-смакота
то балдьож! Чоловік бідкався, що "агруси цього року ніц не зародили". Довелось пояснити, що вони-то зародили, але от чи дозріють... пару кущів я вже методично обжерла так, що жодної ягідки