КПК

Показати повну версію : Гуртовні Львова

Сторінки : 1 [2] 3

Aelita
30.11.2010, 23:01
куди перенесли ці гуртівні після пожежі
одна з книжкових гуртівень переїхала в приміщення колишнього магазину "Бон тон" ( перший поверх будинку,що стоїть біля кафе "Арагві",якщо йти від загсу до податкової,то через 200 м прибл.зліва).там ще є відділ з весільними квітами,прикрасами і дит.іграшки.

olja_zaj
02.12.2010, 20:25
є гуртовня іграшок на Зеленій, 147 біля Арсену.
Такої гуртовні там нема, сьогодні все там обійшла, знайшала на Бузковій 4 гуртовні.

medolian
02.12.2010, 21:24
Дівчата(я новачок)мені сказали що десь біля Скрині на привокзальній є гуртівня з іграшками.може хто знає точну адресу?а може хтось порадить щось краще?

ckorpionsha
02.12.2010, 22:08
Дівчата(я новачок)мені сказали що десь біля Скрині на привокзальній є гуртівня з іграшками
та то зразу поруч,там на стіні навіть написано,вроді на 500 грн тре накупити,щоб щось продали.
Такої гуртовні там нема, сьогодні все там обійшла,
Оля,це тої нема де деревяні іграшки?бо я думала туди в розвідку піти

---------- Додано в 22:08 ---------- Попередній допис був написаний в 22:06 ----------

На вулиці Жовківській є гуртівня "Час пік"
ми там закупились три роки тому добряче новорічних іграшок,то поки що асортимент поповняти не треба,все живе здорове. І ялинку там купляли.

olja_zaj
03.12.2010, 09:51
Оля,це тої нема де деревяні іграшки?бо я думала туди в розвідку піти
Ніякої там нема.Вчора все обійшли.Я незнаю яка там була Тань, але нема ніякої.

Dzvinkalviv
03.12.2010, 09:54
Скажіть будь-ласка, чи є десь гуртівні з диванами і шторами та тюлями.

olja_zaj
03.12.2010, 10:05
і шторами та тюлями.
Штори і тюлі бачила там на Зеленій гуртовні є, там дуже багато всіляких гуртовень, їхала вчора на годинку, а пів дня там блукали.

Dzvinkalviv
03.12.2010, 12:51
Зеленій гуртовні є
а детальніше можна? дякую

Мацьопа
03.12.2010, 13:01
Дівчата(я новачок)мені сказали що десь біля Скрині на привокзальній є гуртівня з іграшками.може хто знає точну адресу?а може хтось порадить щось краще?
Гуртівня знаходиться на Городоцькій 120. Ціна залежить від кількості товарів,які хочете придбати.

martushonok
06.12.2010, 23:52
Хто знає де можна купити не дорого лижний костюм?:girl_smile:

sofcja
07.12.2010, 00:28
де можна купити не дорого лижний костюм
вам на цю сторіночку (http://www.posydenky.com/showthread.php?p=430846&highlight=%EE%E4%FF%E3#post430846), перечитайте...
і тут пошук по сайту працює:girl_impossible:

olja_zaj
07.12.2010, 09:18
детальніше можна?
Можна.Арсен на Зеленій, позаду нього тьма гуртовень, там і шукає.

Seppy
07.12.2010, 09:38
гуртівню, де продається корм для тварин
Ассоль, щось знайшли? Поділіться...:)

Олюська
07.12.2010, 10:50
Хто знає, де на Б.Хмельницького/Промисловій є гуртівня іграшок?

Масік
07.12.2010, 12:52
Там колись була гуртівня на території мясокомбінату але виключно дешевий китайський товар , але я там була 2 роки назад.

Олюська
07.12.2010, 13:49
А де зараз можна недорого купити іграшки українського виробника? (у форумчан наших не встигла замовити:))

Romani
07.12.2010, 14:23
де на Б.Хмельницького/Промисловій є гуртівня іграшок?
На Б.Хмельницького гуртовня є на території радіоринку.

Olena-m
12.12.2010, 15:05
Колись була окрема тема про гуртовні іграшок, але не можу її знайти. Підкажіть, де знаходиться гуртовня на Левандівці і який там асортимент іграшок?

Neytasa
12.12.2010, 17:37
На радіоринку ціни трохи нижчі ніж в звичайних магазинах,але не гуртові!на промисловій дуже низькі ціни,але там потрібно бути підприемцем,щоб брати по гуртовим цінам,або знати фамілію підприемця і брати від його імені!Асортимент як на сайтах ігашок представлених на форумі,але там дуже швидко розбирають,хоча товар завозять кожен день,і укаїнських іграшок,конструкторів повно! а якщо в роздріб,то на 20% вище.

Sitara
12.12.2010, 20:25
Там колись була гуртівня на території мясокомбінату але виключно дешевий китайський товар , але я там була 2 роки назад.
І тепер та гуртовня там є, але до китайського додався ще й нормальний товар, але треба попасти на завіз, бо там швидко все розкуповують.

katkas
12.12.2010, 21:03
ще й нормальний товар,
є точно. Фірми "Оріон" машинки не раз там купували, конструктори "Юніор", ціни нижчі, ніж у магазинах, навіть якщо береш в роздріб, і ще там продають дешево канцелярію. Але зараз там черги і справді швидко все розбирають перед святами.

lesja.f
12.12.2010, 21:58
Хто знає, де на Б.Хмельницького/Промисловій є гуртівня іграшок?

на території колишнього мясокомбінату, зараз "дніпрометалсервіс". знаходиться ця гуртовня поруч з кафе "МУ-МУ", при вході на територію можна розпитати в охоронців, вони пояснять конкретніше як пройти/проїхати. територія велика, там маса фірм.навіть постіль шиють, є гуртовня "ТОРЕХ", і інші, навіть самі охоронці не згадають про усі фірми.

соломійка
13.12.2010, 14:04
Дівчата, а може хтось підкаже гуртівню з новорічними прикрасами (для декору приміщення)? Дякую!

Ніколь
13.12.2010, 16:09
а може хтось підкаже гуртівню з новорічними прикрасами (для декору приміщення)?
Перше що згадалось - Час-Пік на Жовківський, 28

Sitara
13.12.2010, 16:36
Дівчата, а може хтось підкаже гуртівню з новорічними прикрасами (для декору приміщення)? Дякую!
На території м"ясокомбінату є гуртівня канцтоварів та іграшок, у них є дуже багато ялинкових прикрас, негуртовий день здається субота. Але в суботу вони працюють тільки до 15.00 год.

miraof
07.01.2011, 16:38
На Б.Хмельницького 188 гуртівня сувенірів

HalynaKv
12.01.2011, 14:50
Може хтось підкаже, де є гуртовня світильників? Шукаю гарний світильник в дитячу...

La esposa
28.01.2011, 14:23
Хто знає, на якій гуртівні продається різна хна? і чи є вона в Б"юті? щось в них телефон не працює...

olenkastar
14.02.2011, 12:20
а мені потрібна ковдра і подушка для дитини (але вже дорослого розміру) і якісне. підкажіть куда звернутися?є якась гуртівня така?

goriwanka
14.02.2011, 18:49
А мені цікаво чи є у Львові гуртівня посуду. Напишіть як знаєте

TUCR
14.02.2011, 22:40
знаю нещодавно відкрили на Пасічній гуртівню з посудом, але точно де незнаю вона також є на Городоцькій!!!!

марта
14.02.2011, 23:23
гуртівня посуду
ще є на Зеленій в районі "Арсену" (там є рекламні вказівники)

olja_zaj
15.02.2011, 09:37
Львові гуртівня посуду. Напишіть як знаєте
Ше нову відкрили від Азов-Галичина на Кульпарківській, погугліть дасть точні адреси.

Bezturbotna
18.02.2011, 17:28
дівчаточка може хтось знає гуртівню з колясочками?Кажуть у Львові є пару штук.

Даніелла
21.02.2011, 20:07
Привіт, хто знає чи працює в суботу гуртівня Час Пік на вул. Жовківській. Дякую.

Beater
03.03.2011, 13:57
Шукаю ковані підставки під квіти. Хто знає доможіть. Наперед вдячний))

Nuson
03.03.2011, 14:08
Так, Час Пік працює в суботу з 10.00 до 15.00.

MALYSH
04.03.2011, 10:16
дівчаточка може хтось знає гуртівню з колясочками?Кажуть у Львові є пару штук.
Біля радіо-ринку і на краківському:girl_wink:

---------- Додано в 11:16 ---------- Попередній допис був написаний в 11:12 ----------

а може хтось підкаже гуртівню з новорічними прикрасами
за 2 місяці до нового року виставляють товар в новій лінії, метро і епіцентрі, а також на в. Балабана, де скло-дзеркальний завод

olja_zaj
04.03.2011, 10:32
Шукаю ковані підставки під квіти. Хто знає доможіть
Не давно купляла таку на подарунок, на гуртівні шо біля ювелірки не далеко, якшо їхати по Науковій не доїждаючи до перехрестку поворот буде, там вказівник стоїть, туди в той поворот і прямо - прямо, надіюсь зрозуміли, там запитати можна де гртівня з квітами, і зразу гуртівня з горщиками різними аксесуарами є, різницею між магазином і там, була приємно вражена, я там завжди купляю вазоночки, а тут потрібно було подарунок, то купили підставку під вазони.

levandivka
04.03.2011, 10:40
гуртівню з колясочками?Кажуть у Львові є пару штук.
Пробуйте шукати "візочки", то ближче Жмєґ'інкі знайдете.

mexx
22.03.2011, 00:58
Підкажіть будь-ласка адреси гуртовень стокового одягу і взуття, можна в ПП.

tulia
22.03.2011, 11:25
Можливо хтось знає, який режим роботи гуртівні тканин, що знаходиться на Зеленій? вони тільки в будні працюють чи і на вихідні? і чи є там тюлі, штори?

Олюнчик
22.03.2011, 12:39
Якщо ви про ту що на Зеленій 147, то вона працює лише в робочі дні. Останній раз була там в січні, то був досить великий вибір.

Smorodynka
22.03.2011, 21:35
Сорі, допис мав бути в іншу тему

Neytasa
22.03.2011, 21:42
Дівчата! іду завтра на гуртовню іграшок на промислову, в мене там знижка 7% від оптової ціни! якщо комусь потрібно-приеднуйтесь!буду там зранку!

AnichkaVasylivna
31.03.2011, 10:15
не знаю, може вже писали, гутовня сумок і білизни на газовій(бічна куліша), там дуже багато сувенірів.

goriwanka
04.04.2011, 17:13
А хто знає де є якась гуртовня штучних квітів, а то мені треба 10-15 букетиків, а на базарі такі ціни..

Kerzenlicht
05.04.2011, 15:09
гуртовня штучних квітів
кінець Личаківської - напроти автостанції бордові ворота, в глибині гуртівня, позиціонується як "свічки, сувеніри", але є й шт.квіти і навіть живі - троянд.кущі, гладіолуси тощо.

iriwa
05.04.2011, 20:49
Хтось в курсі де конкретно на шуварі гуртовні квітів? Чи є там розпродаж орхідей? Де саме? Де найдешевше купити скляні вазони для орхідей і патички-підпирачки?

marianast
05.04.2011, 21:24
на шуварі гуртовні квітів
пройдете ряди з овочами і побачите. або в будь якого охоронця запитайте)))) ми туди йшли за горщиками - вибір не задовільнив, але купили красивезну скриньку ключницю за 40% від магазинної\ринкової вартості:girl_dance:

kassiopeia
07.04.2011, 14:22
Дівчатка може знаєте якісь гуртовні з памперсами, або поділіться де найдешевше. цікавить саме фірма Памперс

tsyganka
07.04.2011, 14:49
Як на мене памперси найдешевші у Метро, там і асортимент великий. Добре попасти на метро пошту, тоді ціна ще дешевша.
Р.S. Декілька днів тому купляла S end P за 140 грн. 74 шт., хоча раніше платила 120, 101 грн. вже подорожчали!!!:girl_impossible:

Ari
07.04.2011, 18:18
Найдешевші я купляла памперси на шуварі, або в Метро

Іриска
07.04.2011, 22:12
памперси найдешевші на гуртовому Шуварі в будках

---------- Додано в 22:12 ---------- Попередній допис був написаний в 22:09 ----------

може хтось зустрічав на гуртовнях фотоальбоми, може книжкові гуртовні... або де найдешевші, але якісні?

Neytasa
07.04.2011, 22:33
може хтось зустрічав на гуртовнях фотоальбоми, може книжкові гуртовні...
або де найдешевші, але якісні?
На промисловій великий вибір був. На гуртовні. ( бувший м,ясокомбінат).

наталя 2204
08.04.2011, 10:05
А мені цікаво чи є у Львові гуртівня посуду.
1.На Шевченка на території Трикотажної фабрики (навпроти церкви Андрія, біля приват Банку)
2. На перехресті Городоцької і Кульпарківської (біля 7-го відділення міліції).

naftusja
13.04.2011, 18:00
На якій гуртовні Львова можна придбати набір постільної білизни для новонароджених? Можливо є десь дешевше ніж в магазинах?

FAIRYTALE
13.04.2011, 18:05
може хтось зустрічав на гуртовнях фотоальбоми, може книжкові гуртовні..
На Зеленій, ззаду Арсену, там є багато гуртівень, там є книжкова, досить непоганий вибір.

zlatovlaska
13.04.2011, 22:42
Хтось в курсі де конкретно на шуварі гуртовні квітів? Чи є там розпродаж орхідей? Де саме? Де найдешевше купити скляні вазони для орхідей і патички-підпирачки?
Коли заходиш на гуртовий Шувар, йти по діагоналі вправо, там справа є перший магазин з квітами і в ньому були фаленопсиси по 40, але вже підсохші. Недавно в Ашані купила ще з квіткою за 45грн.

iriwa
14.04.2011, 13:26
Недавно в Ашані купила ще з квіткою за 45грн.
А де в Ашані квіти продають? Там є якийсь окремий магазин чи прямо на торговй площі супермаркету?

HOPIC
26.04.2011, 23:08
може хтось зустрічав на гуртовнях фотоальбоми, може книжкові гуртовні
на жовківській навпроти банківського інституту є гуртовня - трохи в двір зайти, то там і канцтовари, і альбоми, і всякі фінтіклюшки до різних свят

галичанка
26.04.2011, 23:23
гуртовий Шувар........там справа є перший магазин з квітами
То їхати до зупинки, що навпроти Католицький університет?

romaschka
16.05.2011, 13:39
То їхати до зупинки, що навпроти Католицький університет?
Так, я там теж купувала квіти, і коли робила запрошення на весілля, майже все там також купувала.
А не підкаже гуртівню з дитячими товарами, або з колясками?

olja_zaj
03.06.2011, 15:59
Дівчата ніхто незнає чи працюють в суботу гуртівні, ті шо на Бузковій знаходяться?

Туфелька
03.06.2011, 22:19
Дівчата ніхто незнає чи працюють в суботу гуртівні, ті шо на Бузковій знаходяться?
то ви про книжкові? якщо так то працюють.

olja_zaj
04.06.2011, 09:26
ви про книжкові? якщо так то працюють
Там є з іграшками і канцтоварами, вони працюють незнаєте?

Туфелька
05.06.2011, 15:17
Там є з іграшками і канцтоварами, вони працюють незнаєте?
то там само де і книжкові, сусідні двері. Вони теж працюють в суботу, але здається не повний день, а скорочений.

Finya
05.06.2011, 15:43
А де є гуртовня товарів для песиків-котиків?)
Моє згризло всі нові іграшки..

matiolka
07.06.2011, 15:53
Гуртівня товарів для песиків-котиків є на Жасминовій,5 (район Зеленої). Там купа гаражів, а за ними гуртівня. Не знаю, чи продають вроздріб, мабуть так, як і на кожній гуртівні. Власники гуртівні мають ще магазини по місту: в Кінг-Кросі, в Арсені на Патона.

Lelijka
20.06.2011, 14:35
Скажіть будь-ласка, а де є гуртовні , може магазини у Львові з весільними дрібницями (адреса їхні). Хто готувався до весілля і закуплявся...підскажіть

manka
10.08.2011, 22:44
Чула, що тепер в "Метро" не обов"язково залишати дитину в кімнаті для дітей. Для цього достатньо написати заяву. Може хтось знає чи це справді так?

solomka
10.08.2011, 22:49
в "Метро" не обов"язково залишати дитину в кімнаті для дітей. Для цього достатньо написати заяву
Це дійсно так, я писала заяву, що несу відповідальність за дитину, щоб вона нічого не зіпсувала (чи щось в тому роді). В них є готові бланки, де ви вписуєте свою дитину, номер своєї картки і ставите дату і підпис.

Fleshka
10.08.2011, 23:51
в "Метро" не обов"язково залишати дитину в кімнаті для дітей.
так-так...здається мені та кімната там вже і не фунциклює...принаймі вже пів року не бачу такової...

Ljolik
11.08.2011, 00:55
Може хтось знає чи це справді так?

Дітей після 6-річного віку пускають і без заяви, на молодших кожен раз потрібно ту заяву заповнювати.

sani
11.08.2011, 05:44
нас недавно в Метро після 15 хвилинного чекання управляючого і ще після 15 хвилинної розмови з нею, впустили з візочком... А до того пропонували зняти люльку з дитиною з шасі візочка і поставити її на непристосовану тЄлЄжку, як груз... типу: "ми за вашу і ваших дітей безпеку переживаємо"... (ну не дибіли?)

Zoryanazirka
11.08.2011, 12:41
А нас в Меиро взагалі з візочком не впустили - сказали це товар, а з товаром взаходити не можна!!! Ну ми і поїхали в Ашан. Не хочете наших грошей то не треба.

Dobra
11.08.2011, 12:45
А нас в Меиро взагалі з візочком не впустили - сказали це товар, а з товаром взаходити не можна!!! Ну ми і поїхали в Ашан. Не хочете наших грошей то не треба.
В них взагалі останнім часом якась убога політика. І все іде на спад. Із-за маніпуляцій та незручностей входу з дітьми втратили напевно не одну тисячу клієнтів.

manka
11.08.2011, 15:14
в Меиро взагалі з візочком не впустили
і нас сьогодні не впустили. Довелося вийняти сонного малого з візка, бо чекати поки малий прокинеться не було часу, а роблячи покупки звикли з чоловіком радитись.
ми за вашу і ваших дітей безпеку переживаємо
Ага, переживають. Дитині в візочку набагато безпечніше чим в тЄлЄжці.

Fleshka
11.08.2011, 15:20
на молодших кожен раз потрібно ту заяву заповнювати
так то схарює...не розумію шо то дає їм? я довгий час не по своїй картці ходила. то всі дані і адресу писала від фонаря...причому щораз інші...щось дивна вона мені, та політика.

Kasia
11.08.2011, 15:41
Ага, переживають. Дитині в візочку набагато безпечніше чим в тЄлЄжці.
завжди це читаю. і чесно не розумію таких дописів.
це не супермаркет роздрібний під хатою. це великий магазин для гуртовиків. і якщо ви не зауважили, це МАГАЗИН-СКЛАД.
збудований за принципом : з метою економії площ для зберігання товару на складах, товар зберігають НА ВЕРХНІХ ПОЛИЦЯХ СТЕЛАЖІВ. а отже, всі паки и пачки можуть звалитися вам на голову , бо земне тяжіння ніхто не відміняв, і жоден працівник не гарантує , що рівненько на автонавантажувачі вдалося поставити щось там на 5-6 метрів догори.
звісно , є ситема безпеки і т.д. але і є теорія ймовірності, що воно впаде.

і якби ви хоч раз почули чи побачили, що на дитинку впала 1 пачка на возик, то чи ви б взяли немовлятко з собою в такий магазин?
чи все ж таки погодились би на умови навязані вам МЕТРО для безпеки дитини?
це не Барвінок і не Арсен і не Ашан.зверніть уваги на УМОВИ торгівлі. правило є правило. варто вчитися їх виконувати.

manka
11.08.2011, 15:49
правило є правило. варто вчитися їх виконувати
Так. Але якщо все-таки дозволяють брати дитину в магазин, то ймовірнісь, що товар впаде на возик, на тачку чи на покупця з дитиною однакові. Тоді вже нехай краще не дозволяють.
До речі, був там хороший працівник, який їздив на вантажнику (чи як він називається), ми постійно остерігалися машини, а він сказав: ви вибирайте, я як буду їхати, то вас попереджу." Окрім того допоміг знайти нам товар, який нас цікавив.

Kasia
11.08.2011, 15:56
Але якщо все-таки дозволяють брати дитину в магазин,
власне НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ. але після того, як на жаль, не всі мають бажання дотримуватися цього правила, "придумали" варіант, що не "ображати " покупців яким це не подобається - заяви , що ви несете відповідальність за безпеку дитини у возику.

manka
11.08.2011, 16:05
не всі мають бажання дотримуватися цього правила
Я, чесно кажучи, вперше в Метро, бо нема з ким дітей залишити, а цьому притулку для дітей (дитяча кімната) довіритись боюся. Тому ніколи туди й не їздимо.
Не розумію, як це
не всі мають бажання дотримуватися цього правила
Чому працівників мають цікавити чиїсь бажання? Якщо мені правило не підходить, то я туди не іду. Так само і з їх сторони: не влаштовують наші правила, шукайте іншого магазину.
Вважаю: не можна з дітьми, то не можна, значить не йду. А якщо можна дитині, то в візку їй набагато безпечніше чим в тележці або ніжками.

Зорянівонька
11.08.2011, 16:23
Я після останнього візиту туди певно більше не поїду. Як на мене там і ціни не дуже вже низькі і вибір не дуже. А вбило мене те, що там не можна розраховуватися пластиковою карткою! Я думала такого вже ніде нема. Добре що ще і готівку мала, бо взагалі даром би час втратила!

Kasia
11.08.2011, 16:30
Якщо мені правило не підходить, то я туди не іду.
ну власне . аналогічно думаю.
тому я дивуюся дописам " не пустили, такі сякі какі".

manka
11.08.2011, 16:33
тому я дивуюся дописам " не пустили, такі сякі какі"
мене, власне, не дивувало коли не пускали, а дивує коли візка не можна.
Як на мене там і ціни не дуже вже низькі
це точно.
не можна розраховуватися пластиковою карткою! Я думала такого вже ніде нема
І мене це здивувало.

zetta
11.08.2011, 16:39
А вбило мене те, що там не можна розраховуватися пластиковою карткою!
Cash - перекладається як готівка.. зрештою в них стоять банкомати для зняття готівки

Зорянівонька
11.08.2011, 16:46
Cash - перекладається як готівка.. зрештою в них стоять банкомати для зняття готівки
та я розумію, але все ж якось дивно

Natinka
11.08.2011, 17:22
З тим, що не можна брати дітей я цілком погоджуюсь. Але ж значить є ймовірність, що щось може впасти на голову і дорослому... То вже як тоді бути? Виходить, що заходиш на межу потенційної небезпеки.

Kasia
11.08.2011, 17:51
То вже як тоді бути? Виходить, що заходиш на межу потенційної небезпеки.
ну ви знаєте, ймовірність , що щось впаде на голову існує і в простому магазині. наприклад, лампа. ви ж про це не думаєте?
я просто думаю, що МЕТРО не даремно розробило це правило. компанія існує давно. можливо мали певний трафунок. і після цього запровадили таке правило.
а також - виникнення магазанів-складів - теж не випадковість. і при їх будівництві звісно йде розрахунок безпеки для покупців. напркилад, та сама вантажовитривалість стелажів. але від ЙМОВІРНОСТІ ПАДІННЯ , чи наїзду погружчиком -не застрахований ніхто
але й зреештою - філософія компанії - продаж ГУРТОВИЙ і ДРІБНОГУРТОВИЙ. а отже, не передбачено що підприємець-гуртовик купує товар для свого бізнесу - з возиком і немовлятком.

manka
11.08.2011, 18:26
з возиком і немовлятком
все-таки я для себе визнала, що це правильно. Не місце дітям в таких магазинах (особисто я туди з дитиною більше ні-ні). Для чого наражати дитину на небезпеку. Все, що є в Метро можна купити і в інших магазинах, де є менша ймовірність постраждати.
Просто керівникам Метро не варто було змінювати правила. Хотіли збільшення прибутків за рахунок додаткових покупців в лиці мамочок з возиками? Не думаю, що це збільшення таке суттєве.

щось може впасти на голову і дорослому..
Звичайно, борони Боже, але нехай краще мені чим моїй дитині.

zetta
11.08.2011, 19:15
впаде не впаде... влаштували ромашку ) колись був трафунок і в нас на форумі хтось писав шо той погрузчик шо там їзде наїхав на ногу, і жінка ше й вагітна здається була, а уявіть шо наїде дитині... нема гарантії шо вгледіте дітлаха, і шо його побачить той водій погрузчика.

Kerzenlicht
11.08.2011, 22:48
одягати прозорв рукавички для кухні

посуд весь пече в язик,як не мила

а як бути з посудом?

---------- Додано в 21:48 ---------- Попередній допис був написаний в 21:44 ----------

Щоб руки не пекли, треба їх намастити олією
дякую, не побачила. а намастити до чи після чищення паприки?

sani
11.08.2011, 23:41
А нас в Меиро взагалі з візочком не впустили - сказали це товар, а з товаром взаходити не можна!!!
ага скоро скажуть голим заходити... штани і сорочка теж товар :blum1:

це не супермаркет роздрібний під хатою. це великий магазин для гуртовиків. і якщо ви не зауважили, це МАГАЗИН-СКЛАД.
Не смішіть мої підкови( (с)з мультіка ) Таких магазинів валом "Нова лінія", "Епіцентр" і тп де товар більш "небезпечний" але у всіх можна заходити з візочками, на інвалідних колясках доречі теж...
і якби ви хоч раз почули чи побачили, що на дитинку впала 1 пачка на возик, то чи ви б взяли немовлятко з собою в такий магазин?

Магазин(як і будь яке публічне місце) який не забезпечує безпеку своїм покупцям, не залежно від віку, статі, кольору, раси, не НЕМАЄ ПРАВА НА ІСНУВАННЯ якщо там так небезпечно, його треба закрити і ліквідувати, як суспільно небезпечние!

З усього прочитаного я зрозумів що
МЕТРО - гуртовий продаж по роздрібним цінам, фізично здоровим спортсменам-альпіністам з відмінною реакцією на падаючі, зі стелажів продукти, що мають повні готівкою кишені :)

ну-ну.. з таким підходом вони не то що будуть свої карточки всім підряд роздавати, а ще доплачувати щоб їх хтось взяв і хоча б 1 раз в них щось купив..

Kasia
12.08.2011, 09:11
Не смішіть мої підкови( (с)з мультіка ) Таких магазинів валом "Нова лінія", "Епіцентр" і тп де товар більш "небезпечний" але у всіх можна заходити з візочками, на інвалідних колясках доречі теж...
це ви мене не смішіть. а почитайте про будівництво і відповідно , види і підвиди супермаркетів.а тоді будете мене вчити.

тому не буду пояснювати принципово, різниці між Метро і Епіцентром.
але доки існують такі покупці як Ви, яким все пофіг, і на правила в тому числі, то в нашій країні точно ніколи ніц не буде.
бо де нам дотримуватися правил дурацького магазину, нє? нам ж головне поспорити з працівниками і визнати їх правила дурацькими.

п.с.не забувайте, що таке саме відбувалося коли Метро відкрився і всі вирішили там "погуляти" і тут опа, невідома система невідомих карток. таке саме було обговорення серед людей "йой. та що це таке. навіть зайти не можна"
Магазин(як і будь яке публічне місце) який не забезпечує безпеку своїм покупцям, не залежно від віку, статі, кольору, раси, не НЕМАЄ ПРАВА НА ІСНУВАННЯ якщо там так небезпечно, його треба закрити і ліквідувати, як суспільно небезпечние!
і цікаво де таке було написано? хто написав що саме в Метро небезпечно?
є ймовірність що небезпечно у всіх супермаркетах. і МЕТРО про це попереджає, а саме що не місце діткам певного віку в такому магазині.

Zoryanazirka
12.08.2011, 09:34
Доречі, будучи вагітною на 31 тижні я собі стояла в Метро у відділі круп і вибирала товар. В цей момент мені переїхала ногу їх машина-навантажувач!!! Відділ був відкритий - ніяких обмежень чи застережень не висіло. Викликали швидку, мене змусили їхати в цій тарадайці (хоча ми ж були машиною). Завезли в травмпункт, їх представник заплатила тільки 5 грн (по чеку за рентген-плівку) і змилася. В мене був перелом безіменного пальця ноги. Від гіпсу я відмовилася (бо ставлять гіпс черевиком!!!), взагалі б інвалідом з тим гіпсом була б, лікарняне мені теж було непотрібне, бо я вже була на лікарняному по вагітності і пологах. Так і поїхали додому. Ще 4 тижні я шкотильгала і мене неймовірно боліла нога. Правда з Метро подзвонили повідомити що того працівника вони звільнили за халатність.

---------- Додано в 07:34 ---------- Попередній допис був написаний в 07:33 ----------

погрузчик шо там їзде наїхав на ногу, і жінка ше й вагітна здається була
Ага, я писала, то була я!

sani
12.08.2011, 09:43
але доки існують такі покупці як Ви, яким все пофіг, і на правила в тому числі, то в нашій країні точно ніколи ніц не буде.
бо де нам дотримуватися правил дурацького магазину, нє? нам ж головне поспорити з працівниками і визнати їх правила дурацькими..
Якраз мені не пофіг, а пофіг тим що мовчать в тряпочку(тільки на форумах можуть возмущатись) а самі приймають незручні для них правила (а потім і закони тп..), ПоЇздивши по світу і надивившись, як там ставляться до безпеки і покупців маю з чим порівняти...

"Ну подумаєш намахали на гривню, та ладно не буду сваритись іза якоїсь там гривні, чи недолили бензини на 5 коп... та ладно.." і тп... Сьогодні ковтнули гривню, а завтра і 20, тому і живево в повній ( )( ) бо всі мовчать і не відстоюють свої права!
А Вам їх з кожним днем все більше понапридумують всяких "правил", якби то більше Вас "нагнути" і з Вас здерти...
А якби кожен за свої намахані 50 коп відстоював свої права, то кожен супермаркет і тп, наступного разу би 10 раз подумав перед тим, як новий лохотрон запроваджувати...

і цікаво де таке було написано? хто написав що саме в Метро небезпечно?
є ймовірність що небезпечно у всіх супермаркетах. і МЕТРО про це попереджає, а саме що не місце діткам певного віку в такому магазині.

Так давайте дітей взагалі ізолюємо від зовнішнього світу, бо там небезпечно... так? :)

Доброго ранку Україно :) - пора прокинутись :)

manka
12.08.2011, 10:07
Так давайте дітей взагалі ізолюємо від зовнішнього світу
для чого ізольовувати. Просто про безпеку дитини має дбати перш за все мама, а не супермаркет. Чим ізольовувати краже йти в більш безпечне місце. Ми ж гуляємо з дітьми не надорозі де повно машин, а на майданчиках де безпечніше, хоча також є можливість зазнати якусь травму. Також намагаємось уникати хворих діточок (людей) щоб не підхопити інфекції. Всюди може на нас чекати небезпека, навіть в рідній оселі. Просто "береженого Бог береже".
Можливо замість "не пускати дітей" було б краще проводити роз"яснювальну роботу, чи якісь попереджувальні знаки про наявність небезпеки. І нехай батьки вирішують чи варто ризикувати, привівши маля в подібні магазини. А супермаркети хочуть страхувати себе, то природньо.
ПоЇздивши по світу і надивившись, як там ставляться до безпеки і покупців маю з чим порівняти
Але ж і там є нещасні випадки.

sani
12.08.2011, 10:40
для чого ізольовувати. Просто про безпеку дитини має дбати перш за все мама, а не супермаркет.
Правильно, і мама і тато дбають про безпеку своєї дитини, тому купують авто крісло у машину, зручний і якісний візок і тп...

Але про те що тобі, чи твоїй дитині(чи пристарілій бабусі) в супермаркеті щось не впаде на голову чи наїде на ногу має дбати супермаркет. І тому не треба перекладати свої зобов"язання на покупців... І в тому числі писати всякі там заяви і тп...
якщо Метро не хоче нести відповідальність, може перейти на інтернет торгівлю, чи торгівлю по каталогу (наприклад Argos) і обмежити свої контакти з покупцями. А якщо вже він взяв для себе модель супермаркету, то "назвався грибом - лізь у борщ"! :)

Fleshka
12.08.2011, 10:43
А якщо вже він взяв для себе модель супермаркету, то "назвався грибом - лізь у борщ"!
неа...магазину-складу

Kasia
12.08.2011, 10:44
а самі приймають незручні для них правила
НЕЗРУЧНІ?
тобто як мама перконається, що впав мішок на дитину тоді, вона аж повірить в те що так може бути?
щось не впаде на голову чи наїде на ногу має дбати супермаркет.
шо і робить кожен супермаркет. дбає про безпеку. різними методами і ПРАВИЛАМИ.

ви пишите фігню якусь чесно. чи супермаркет ЗОБОВЯЗАНИЙ передбачити усі на світі ризики? добре що хоч про один з видів ризику попереджає. підкреслюю, ПОПЕРЕДЖАЄ, а не стверджує що таке станеться.
і не треба власне переконання що чужі правила мене не гребуть, підтасовувати під те що супермаркет велике зло .
і вам доброго ранку.

sani
12.08.2011, 10:49
неа...магазину-складу
магазин-склад це типу "Азов Галичина"... вибираєш товар на вітрині, платиш гроші на касі і шуруєш з накладною на склад, де стоїть комірник і вивозить товар оце магазин склад :)
а Метро - аля супермаркет :)

---------- Додано в 10:49 ---------- Попередній допис був написаний в 10:46 ----------

супермаркет ЗОБОВЯЗАНИЙ передбачити усі на світі ризики?
супермаркет ЗОБОВЯЗАНИЙ звести їх до мінімуму, а не вимагати писульки що сам винен і примушувати клієнтів озиратись по сторонам, щоб нічого не сталось ;)

manka
12.08.2011, 10:51
має дбати супермаркет
не можу сперечатись, бо не читала ще їх обов"язків. Але почитаю.
Але якщо навіть щось станеться, то мені не буде легше від того, що десь напишуть, що в тому винен персонал. Я буду почувати винною себе.

Kasia
12.08.2011, 10:54
ЗОБОВЯЗАНИЙ звести їх до мінімуму
він це й робить. каже вам на вході - з дитиною не можна. але , так як людям це не підходить, бо це ж чужі правила, то й придумали писульки на вашу відповідальність. є питання?
магазин-склад це типу "Азов Галичина"..
та що ви кажете? дискусія закінчена. ви зеленого поняття не маєте про тогівлю, і зокрема умови продажу, і чим відрізняється супермакет від гуртівні і від магазину-складу.
не забудьте обговорити ще й інші споруди. напркилад автосалони, бо там ще й машини їздять, і інколи покупців просять відійти, щоб їх не переїхали.

sani
12.08.2011, 10:55
Але якщо навіть щось станеться
нажаль, статись може будь що і будь де :( але це не значить, що не треба нікуди ходити :)

Kasia
12.08.2011, 10:57
статись може будь що і будь де
застрілитися. цікаво про що ми говорили 3 сторінки: Girl_crazy:

sani
12.08.2011, 11:00
він це й робить. каже вам на вході - з дитиною не можна. але , так як людям це не підходить, бо це ж чужі правила, то й придумали писульки на вашу відповідальність. є питання?
є питання, ці що придумали це правило, сказали мені зняти люльку з шасі і поставити її на непристосовану для цього тЄлЄжку. Це може покращити мою і моєї дитини безпеку?

та що ви кажете? дискусія закінчена. ви зеленого поняття не маєте про тогівлю, і зокрема умови продажу, і чим відрізняється супермакет від гуртівні і від магазину-складу.
не забудьте обговорити ще й інші споруди. напркилад автосалони, бо там ще й машини їздять, і інколи покупців просять відійти, щоб їх не переїхали.

То розпишіть мені будь ласка, якщо в так все це добре знаєте :) і маєте велике поняття у торгівлі, я почитаю...

ola-lyola
12.08.2011, 11:21
чим відрізняється супермакет від гуртівні і від магазину-складу.
Не влажу в дискусію, просто даю законодавчо-визначене поняття торгових приміщень.
ЗУ "Про захист прав споживачів не даю - там і так все ясно - покумець маж право на належне облсуговування та безпеку продукції.
Це - Постанова КМ, КМ України, від 15.06.2006, № 833 "Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів"

Порядок провадження торговельної діяльності
5. Суб'єкт господарювання провадить торговельну діяльність після його державної реєстрації, а у випадках, передбачених законодавчими актами, за наявності відповідних дозвільних документів (ліцензії, торговельного патенту тощо).
6. Суб'єкт господарювання може мати:
торговельні об'єкти оптової торгівлі, складське приміщення або мережу складів - для провадження оптової торговельної діяльності;
роздрібну, дрібнороздрібну торговельну мережу - для провадження роздрібної торговельної діяльності;
мережу закладів ресторанного господарства (ресторани, кафе, кафетерії тощо) - для здійснення ресторанного обслуговування.
(пункт 6 у редакції постанови Кабінету
Міністрів України від 29.06.2011 р. N 706)
7. Торговельними об'єктами є:
1) у сфері оптової торгівлі:
склад товарний (універсальний, спеціалізований, змішаний);
магазин-склад;
2) у сфері роздрібної торгівлі:
магазин, який може бути:
- продовольчим, непродовольчим, змішаним (за товарною спеціалізацією);
- універсальним, спеціалізованим, вузькоспеціалізованим, комбінованим, неспеціалізованим (за товарним асортиментом);
- з індивідуальним обслуговуванням, самообслуговуванням, торгівлею за зразками, торгівлею за замовленням (за методом продажу товарів);
павільйон;
кіоск, ятка;
палатка, намет;
лоток, рундук;
склад товарний;
крамниця-склад, магазин-склад.
10. Суб'єкти господарювання повинні забезпечити:
відповідність приміщення (місця) для провадження діяльності у сфері торгівлі і ресторанного господарства необхідним санітарним нормам, а технічного стану приміщення (місця), будівлі та устаткування - вимогам нормативних документів щодо зберігання, виробництва та продажу відповідних товарів, а також охорони праці;
наявність на видному та доступному місці куточка покупця, в якому розміщується інформація про найменування власника або уповноваженого ним органу, книга відгуків та пропозицій, адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів;
розміщення торговельного патенту, ліцензії відповідно до встановлених законодавством вимог;
продаж товарів та їх обмін згідно з установленими правилами і нормами.
(абзац п'ятий пункту 10 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.2011 р. N 706)
На вимогу споживача (покупця) відповідальний працівник суб'єкта господарювання повинен надати йому цей Порядок, Закон України "Про захист прав споживачів", санітарні норми, ветеринарні документи, правила продажу окремих видів товарів відповідно до спеціалізації суб'єкта господарювання.

Kasia
12.08.2011, 11:23
є питання, ці що придумали це правило, сказали мені зняти люльку з шасі і поставити її на непристосовану для цього тЄлЄжку.
ви читали уважно? чи так як вам хочеться.?
вхід з возиком заборонено. але так як вас не влаштовує таке, то "видумують " заяви і проозиції, щоб піти вам на поступки.
бо варто було не дискутувати, що безпечніше возик чи возик для товару, а розвернутися і піти.

маєте велике поняття у торгівлі, я почитаю...
угу. побігла писати.
п.с. перед тим як дискутувати, шукайте аргументи не зі стелі.

---------- Додано в 11:23 ---------- Попередній допис був написаний в 11:22 ----------

1) у сфері оптової торгівлі:
склад товарний (універсальний, спеціалізований, змішаний);
магазин-склад;
це гурт. і дітям маленьким не варто ходити поміж стелажі , де люди з паками що з возиків випадають - бо це їх закупка для бізнесу.

ckorpionsha
12.08.2011, 12:09
на якій гуртовні можна купити розмальовки? малий фанат розмальовок.

sani
12.08.2011, 13:07
це гурт. і дітям маленьким не варто ходити поміж стелажі , де люди з паками що з возиків випадають - бо це їх закупка для бізнесу.
Давайте, де варто чи не варто ходити мені і моїм дітям я буду вирішувати сам ;) а не якийсь бюрократ ;)

бо варто було не дискутувати, що безпечніше возик чи возик для товару, а розвернутися і піти.
пертися до чорта на кулічки спалити бензини і потратити час, щоб розвернутись і піти... ага, щас! (хоча я ніколи спеціально в Метро не їзджу, ціни не ті, хіба так по дорозі кудись)
п.с. перед тим як дискутувати, шукайте аргументи не зі стелі.
раз мене пустили з возиком значить мої аргументи були не зі стелі :)

"Стукайте і вам відкриють" ;)

Coshitce
12.08.2011, 14:19
"Стукайте і вам відкриють"
Тільки як відкриється скринька Пандори
буду вирішувати сам
претензії майте також лише до себе.

ZzOoRYaNa
25.08.2011, 14:24
Скажіть будь ласка, на батальній є гуртівні, однеа з ним торгує канцтоварами, які там ціни, чи вигідно там закуплятись??...якщо знаєте, скажіть ще які там ціни на зошити?....дякую наперід)

romaschka
25.08.2011, 21:42
Чи є в нас гуртовні крім тої що на Богдана Хмельницького, де можн купити штучні квіти?

Тетянка
25.08.2011, 22:54
Чи є в нас гуртовні крім тої що на Богдана Хмельницького, де можн купити штучні квіти
можна - є на гуртовому "Шуварі" - кілька (десь 7-8) спеціалізованих магазинів - в р-ні тих 2-х квіткових гуртовень на "Шуварі".

romaschka
25.08.2011, 23:38
гуртовому "Шуварі" точно, забула про нього зовсім. Дякую!

Ука
28.08.2011, 21:24
А де запастися канцтоварами до 1го вересня за притомними цінами? Досі закуповувалися на гуртовні Час Пік. Може, є ще цікаві варіанти?

SoloGalka
30.08.2011, 14:20
Дівчатка, ділюся приємною новиною: :clapping:
На днях в Метро купила по знижці Памперси - всі 3, 4 і 5 в них зараз
по 260грн.
Я аж дві великі пачки взяла - буде аж на 2міс.
чистого спокою для малого :dance:
На касі мені ще вибили знижку 26грн. :radist:
Я була дуууже задоволена :girl_claping:
Кому ще треба для малят - вигідна пропозиція

orestpr
30.08.2011, 22:58
Щодо підгузників - зараз ціни би мали бути липневі. ТОді ЕКСТАР БІГ ПАК більше ніж 160грн в жодній віковій групі не коштувала. Дистриб"ютори всі накрутили ПДВ. Потім нешановний азаров їм такий маневр присік, але цін ніхто майнати і не думав. Просто ціна з ПДВ стала ціною без ПДВ. "Піпл хаває ":)

---------- Додано в 22:58 ---------- Попередній допис був написаний в 22:54 ----------

Досі закуповувалися на гуртовні Час Пік
можете спробувати на Бузковій. Там кілька гуртівень. Одна з тих що там є - "Олівець" - там закуповували частину канцтоварів дітям в садок. Проте, якщо географічно Час ПІк ближче, то по різниці цін майже нічого не виграєте, зважаючи на дорожні і часові витрати....

Ука
30.08.2011, 23:32
якщо географічно Час ПІк ближче
власне, що тепер не ближче, бо переїхали звідти. Закупилиися на Зеленій біля Арсену.

orestpr
30.08.2011, 23:38
на Зеленій біля Арсену. - то власне вул. Бузкова там же

Krapivka
31.08.2011, 14:51
Привіт всім!Дівчатка, скажіть будь ласка, чи є у Львові гуртівні (чи як) дитячого одягу?

Ука
31.08.2011, 15:53
чи є у Львові гуртівні (чи як) дитячого одягу
Знаю лише Picolo на Замарстинівській навпроти церкви Йосафата. Там в основному трикотаж, здається.

Krapivka
01.09.2011, 08:52
ага. Дякую. Я його теж знаю. Правда мені ні асортимент, ні ціни не подобаються(((((

goriwanka
08.09.2011, 09:38
Дiвчатка, пiдкажiть де точно розташована гуртiвня тюлi, штори на Зеленiй 147, бо була вчора, але так i не знайшла. I умови закупки, якщо знаете!

Furore
08.09.2011, 21:45
Хто знає у Львові є якісь гуртівні зі всім що треба для тварин?

Neytasa
08.09.2011, 21:54
де точно розташована гуртiвня тюлi, штори на Зеленiй 147
Заходити потрібно з Вашингтона. Там де колись була "десятка", там будівельні матеріали і ще різні гуртівні.

Amaranta
08.09.2011, 22:41
Хто знає у Львові є якісь гуртівні зі всім що треба для тварин?
Гуртівня "Грета", вул. Жасминова,5 (бічна від Зеленої) - сама купляла там корм і всякі забавки для папуг)))

Amaranta
12.09.2011, 12:00
Підкажіть, чи є у Львові гуртівні з нитками для в'язання?

goriwanka
14.09.2011, 10:17
Можливо знаете ще якiсь гуртiвнi тюлi-штори, бо на Зеленiй вибiр дiйсно великий, але цiни я б не назвала гуртовими. Дитяча тюль там 118, а я бачила таку ж десь до 100 грн в магазинi... Можливо пiдкажете ще якiсь магазини! Дякую

Gajka
16.09.2011, 21:23
Дівчатка, хто знає якусь гуртівню де можна купити пиво, води, соки і всяке інше, бажано в Шевченківському районі.

kristas
25.09.2011, 21:14
Дівчата, а підкажіть де є гуртівня сумочок...десь читала , що на привокзальній, але щось найти не можу...

Olka Sherolka
26.09.2011, 21:12
де є гуртівня сумочок ще є гуртівня сумочок на Газовій, 7, то є бічна Куліша, у дворі. В тому ж дворі є ще гуртовні білизни і жіночого одягу.

siriuska
27.09.2011, 16:42
А та гуртівня білизни на Газовій,там можна всім заходити?

Olka Sherolka
27.09.2011, 21:15
гуртівня білизни на Газовій - якраз щодо неї не впевнена, а гуртівні сумочок і одягу - працюють відкрито

Тетянка
27.09.2011, 22:31
Хтось з дівчат питався за біо-пакети для сміття від "Фрекен Бок" - бачила сьогонді в "Епіцентрі".

sirudenka
15.11.2011, 14:38
Гуртівня білизни Леді на газовій обслуговує лише вгурт, хіба маєте знайомих то продадуть і в роздріб. А сумки продають поштучно. Була там минулого тижня ціна сумок орієнтовно 200-240 грн, равда собі нічого не вибрала

klavadach
16.11.2011, 21:54
хто може підказати де у львові продають гуртом стоковий одяг

Neytasa
17.11.2011, 12:43
Хтось порівнював ціни на гуртівнях іграшок на Бузковій і Промисловій? де вигідніше купувати?

Solomi
17.11.2011, 13:12
Бузковій і Промисловій? де вигідніше купувати?
ну на Бузковій тепер просто так не купиш, там є мінімалка
але товару як на мене більше цікавішого

olja_zaj
17.11.2011, 13:46
тось порівнював ціни на гуртівнях іграшок на Бузковій і Промисловій? де вигідніше купувати?
Я саме зайшла сюди про те саме запитати.Планую в суботу поїхати на Бузкову.

на Бузковій тепер просто так не купиш, там є мінімалка
А мінімалка на скільки? Я останній раз була в вересні там, то можна було купити хоч одну річ.

Neytasa
17.11.2011, 13:52
На цих гуртівнях, можна зареєструватись як приватний підприємець, якщо маєте свідоцтво своє або когось з родичів і спокійно брати по гуртовим цінам.

olja_zaj
17.11.2011, 14:02
кщо маєте свідоцтво своє або когось з родичів і спокійно брати по гуртовим цінам.
Я то маю свідоцтво ПП, але сама вже не веду діяльності 4 роки, толк буде з того свідоцтва?

Skaliaria
17.11.2011, 14:07
Планую в суботу поїхати на Бузкову
Дівчатка, відпішіть будь-ласка, хто побував на гуртовні, чи варто їхати? Бо "Миколая" не за горами...

Neytasa
17.11.2011, 14:07
Я то маю свідоцтво ПП, але сама вже не веду діяльності 4 роки, толк буде з того свідоцтва?
Я не знаю чи їм це принципово і чи це кимось перевіряється. Вони беруть копію свідоцтва і просто реєструють для себе. В мене свекруха зареєстрована, а я завжди для садка, школи закупляю подарунки в великій кількості і одну річ якщо потрібно без проблем купую.

olja_zaj
17.11.2011, 14:11
знаю чи їм це принципово і чи це кимось перевіряється.
Дяки, шо сказали, візьму своє свідоцтво, а там вже уточню, в шо то впирається.
відпішіть будь-ласка, хто побував на гуртовні, чи варто їхати?
Відпишу, планую в суботу поїхати, як побуваю то відпишу, хочу іграшки купити в групу для садка, ну заодно і вже дитині своїй куплю шось на Миколая, планую на 1000грн шось купити, думаю повинні були б дати як гуртовому покупцю.

Neytasa
17.11.2011, 14:15
хто побував на гуртовні, чи варто їхати?
Вчора закуповували для садочка подарунки , вже досить багато покупців, а чим далі буде більше, тому краще вже закупитись, головне попасти на завіз товару!
Доречі на Промисловій на днях відкривають ще одне приміщення з новорічними прикрасами, ялинками ітд :)

---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:11 ----------

візьму своє свідоцтво, а там вже уточню, в шо то впирається.
Скажіть що у вас в селі ларьок, будете продавати іграшки :connie_pull-pigtail
Ми для садка на 1600 закупились і для школи ще на 1000 і для себе на трьох десь на 1000. Чим гірше за підприємця?

olja_zaj
17.11.2011, 14:21
іть що у вас в селі ларьок, будете продавати іграшки
Ага, але діяльності не веду.Та так і скажу, маю магазина, але втіхаря..
м гірше за підприємця?
Круто..нічим не гірше.

Skaliaria
17.11.2011, 14:23
головне попасти на завіз товару!
А як це відслідкувати? По тел.?

Neytasa
17.11.2011, 14:26
А як це відслідкувати? По тел.?
Краще дзвонити. Бо там тільки завіз, зразу менеджери бігом розпаковують і набирають для своїх підприємців в регіони, бо вже знають що кому потрібно. Ще трохи так люди набирають і в той же день пусті полиці.... особливо в період свят.

нталька
17.11.2011, 14:49
на днях хтось писав (не пам"ятаю у якій темі), що мінімалка на Бузковій 3000 грн.

Gajka
17.11.2011, 14:51
на днях хтось писав (не пам"ятаю у якій темі), що мінімалка на Бузковій 3000 грн.
http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1130143&postcount=2

Neytasa
17.11.2011, 14:56
Я маю нові прайси з Промислової, якщо хтось має з Бузкової можем порівняти! Тоді вже точно дійдем до істини де дешевше :girl_phone1:

Solomi
17.11.2011, 14:58
якщо маєте свідоцтво своє або когось з родичів
а в свідоцтві має писати про торгівлю?
чи то мається на увазі свідоцтво про реєстрцію?

Neytasa
17.11.2011, 15:04
[/COLOR]а в свідоцтві має писати про торгівлю?
чи то мається на увазі свідоцтво про реєстрцію?
Я вже того сідоцтва давно не бачила, але це свідоцтво про реєстрацію ПП, здається в ньому вид діяльності не вказаний?

Skaliaria
18.11.2011, 20:15
Дівчата! Випадково потрапила сьогодні на гуртівню іграшок на вул.Замарстинівській, закупилась на Миколая цілком і повністю :)Вибір величезний, ціни в два рази нищі ніж в магазинах, а хто підприємець і займається іграшками мінус ще 20% Довольна :) "Гора з плеч"

olerusya
18.11.2011, 20:34
вул.Замарстинівській
то де саме? часом не біля кінцевої трамвая 4?

Skaliaria
18.11.2011, 20:40
Майже навпроти церкви св. Йосафата, там поруч гуртівня Піколо і канцтоварів- три в одному :)

olja_zaj
19.11.2011, 16:02
Була сьогодні на гуртівнях.Спершу поїхала на Бузкову, одна була закрита, на іншій та шо Гулівер, для оптовиків це 2000 грн.Поїхали ми на Богдана Хмельницького, опечатана та гуртовня, поїхали далі на ту шо біля Фуршета.Там і скупились, ціни значно дешевшу ніж магазинні, вибір нормальний, але на Бузковій таки дешевше шо на 2, шо на 3 грн, це я з того шо пам"ятала порівнювала.Наприклад кільце для баскетболу там 26 грн, питала на базарі в магазині таке ж було 40 грн, різниця таки є.

blin
23.11.2011, 11:04
поїхали далі на ту шо біля Фуршета
А конкретніше що за гуртовня? Яка мінімальна сума закупки?

bioland7
23.11.2011, 11:31
А конкретніше що за гуртовня? Яка мінімальна сума закупки?
Вхід поруч базару Торпедо, там зорієнтуєтесь, бо в них вивіска є.

olja_zaj
23.11.2011, 13:35
конкретніше що за гуртовня? Яка мінімальна сума закупки?
Йдете як на радіоринок, трішки далі там.Там можна і одну річ купити.Якшо берете на велику суму то питайте за знижку, знаю шо після 1000 грн, дають 10% знижжки і т.д, то одразу в них питайте.

spivanka
23.11.2011, 21:18
а хто останнім часом бачив на гуртовнях іграшок пристойні прості пластмасові чи гумові пупси, щоби в садок підійшли? була в суботу на Бузковій де іграшки-то там або задорогі з музикою і всякими зайвими прибамбасами, або такої неважної якості, що аж "світяться".

п.с. а в кижковій гуртівні там же(Бузкова) чудово закупилася(хоча наприклад "Старого Лева" книги в Ашані так само коштують) і "мінімалки "не було ніякої(там де іграшки теж казали що будь-яку кількість можна купити)

olja_zaj
24.11.2011, 10:27
ам де іграшки теж казали що будь-яку кількість можна купити)
Там на Бузковій 2 гуртівні, на одній хоч одну річ можна купити, а от на другій від 2000 грн.

blin
24.11.2011, 13:59
Йдете як на радіоринок, трішки далі там.
Трошки далі це наскільки? І з якої сторони їхати? Якщо від кільція їхати до базару то по одній стороні є автостанція, а навпроти будинок де продають сувеніри, квіти штучні. Іграшок там не бачив. Далі по тій стороні магазин з меблевою фурнітурою, потім на куті будинка радіобазар.
Далі вже супер маркет Фуршет. То куди? Ще далі йти? Чи я пропустив вже гуртівню?

Diamantyk
27.11.2011, 21:34
Всім добрий вечір.Підкажіть де є гуртовні з іграшками і де все ж таки дешевше????Дуже буду чекати на відповідь,а то незнаю жодної гуртовні,а хочу вже на Миколая купити подаруночки,ходила сьогодні на базар ціни космо..........чи то я просто вже давно на базарі не була....Дякую.

Tanyunya
27.11.2011, 21:36
Я знаю лиш одну за "спиною" у Магнусу, в дворі. Але чи є вона ще там..

Insolence
27.11.2011, 21:47
потім на куті будинка радіобазар.
Повертаєте, як на радіобазар, але проходите метрів 50 вперед.

рижик
27.11.2011, 22:07
Я знаю лиш одну за "спиною" у Магнусу, в дворі.
Вже нема, а шкода - ціни були досить нормальні...

Diamantyk
27.11.2011, 22:13
А де є,може ви знаєте????

irys214
27.11.2011, 22:56
де є,може ви знаєте?

на Бузковій 2 гуртівні
і знаю, що є на Замарстинівський, там де склад Пікколо, ціни досить приємні.

Olena-m
28.11.2011, 00:52
Діамантик, а ви передивились тему? Тут про це писано-переписано. Не тре далеко шукати, на останніх кількох сторінках дівчата писали про гуртовні іграшок.

olja_zaj
28.11.2011, 10:52
Трошки далі це наскільки? І
Гуртівня знаходиться між Фуршетом і Радіоринком, заїжджаєте як на радіоринок, там побачите, або вже запитайте в людей.

Bublyk
28.11.2011, 16:46
Дівчата, а на тих гуртовнях іграшок (Замарстинівська, біля Фуршету) нормальні іграшки продають чи тільки дешевий Китай?
п.с. То далеко від мене, не хочеться намарно витрачати час...

Olena-m
28.11.2011, 17:55
Гуртовню іграшок на Промисловій закрила податкова (так охорона сказала).

Neytasa
28.11.2011, 18:38
Гуртовню іграшок на Промисловій закрила податкова (так охорона сказала).
Ви були там сьогодні? І що все закрито? Бо я туди зібралась завтра!

Olena-m
28.11.2011, 18:46
Мама моя була сьогодні. "Поцілувала" двері і поїхала на ту, що біля Фуршету (каже, що там непоганий вибір). А коли відкриють на Промисловій невідомо.

olja_zaj
28.11.2011, 18:56
були там сьогодні? І що все закрито? Бо я туди зібралась завтра
Я писала вище, шо я приїхала і вони опечатані, була там в суботу (минулої), а опечатали їх день перед тим в п"ятницю, то так серйозно, бо аж машина біля входа стояла опечатана, невідомо коли вони відкриються, чи взагалі відкриються.

Neytasa
28.11.2011, 19:15
невідомо коли вони відкриються, чи взагалі відкриються.
О це так..... А я їм гроші винна, бо брала в відстрочку.... що ж робити?:girl_impossible: а закрито і там де посуд і канц. товари також?

Olena-m
28.11.2011, 20:23
За то не знаю.

olja_zaj
28.11.2011, 20:57
акрито і там де посуд і канц. товари також
Ні тільки іграшки.Як була там то тільки вона була опечатана.

Tutuka
28.11.2011, 22:18
Купила малій на подарунок книжку "Анжеліна-балерина" в Ашані, потім вирішила докупити ще дві з тої ж серії на Зеленій, 147. Який же був мій подив: на тій нібито гуртовні книжка коштувала на 13 гривень дорожче (37 грн проти 50)!

Bublyk
28.11.2011, 23:13
Ауууууууууу! Моє питання ігнорують?
Дівчата, а на тих гуртовнях іграшок нормальні іграшки продають чи тільки дешевий Китай?

Olena-m
28.11.2011, 23:17
Антошківського асортименту там нема, але можна знайти непогані (є і китайські, і наші).

Ніколь
28.11.2011, 23:30
Який же був мій подив: на тій нібито гуртовні книжка коштувала на 13 гривень дорожче (37 грн проти 50)
Нічого дивного, я не знаю яким чином Ашан ставить такі ціни, але вони однозначно дешевші ніж в багатьох книжкових магазинах, навіть фірмових ( від видавництв)
Малій купували великі іллюстровані книжки в твердій обкладинці, в-ва Ранок, то в Ашані ціни були десь на 10-13 грн дешевші ніж на сайті самого Ранку.
Ще такі маленькі книжечки з пластиліновими іллюстраціями, різних серій : фрукти, звірі, домашні тварини.... також там дешевші.
Єдине, що часом ассортимент не дуже великий. Ми шукаємо наприклад на рос. мові книжки, то вибору практично немає. Ну але ціни загалом на книгі дуже приємні.

Так само от з цінами на пазли Трефл - Ашану ціни на пару копійок всього вище ніж дало представництво Трефла в прайсі на спільну закупку.

olja_zaj
29.11.2011, 19:37
чата, а на тих гуртовнях іграшок нормальні іграшки продають чи тільки дешевий Китай?
На тій шо біля Фуршету, є Китай, є і багато нашого виробника, потрібно попасти на завіз, може шось краще буде, бо я хотіла більшість нашого виробника, сказали шо все порозбирали, а от як на той завіз попасти..поняття немаю, хіба звонити їм.

yflsqrf
30.11.2011, 14:20
Підскажуть, будь ласка, де у Львові (крім гуртівні біля Арсену на Зеленій) є нормальний вибір дитячих парт (таких різнокольорових для віку від 3 до 8 років)???

ola-lyola
30.11.2011, 14:26
Який же був мій подив: на тій нібито гуртовні книжка коштувала на 13 гривень дорожче (37 грн проти 50)!
І я це помітила - різниця у ціні доходила до 50 грн з книжковими магазинами (купувала в Ашані Мері Попінс за 25, в Літері 75!!! суттєва різниця) Серія В.Нестайка в Ашані найдешевше, бо я шукала по всьому Львову.Хтось казав що в них книги без пдв.

Neytasa
30.11.2011, 17:56
Була сьогодні на гуртівні на Промисловій. Всі 3 відділи закриті... податкова міліція все описує...керівництво в розшуку... не їздіть туди бо ця історія ще на довго....

Ука
30.11.2011, 18:00
ех, шкода... файне місце було...

olja_zaj
30.11.2011, 18:37
сі 3 відділи закриті... податкова міліція все описує...керівництво в розшуку... не їздіть туди бо ця історія ще на довго
Ех..шкода шось так..знаю шо там керівництво було непогане.

Neytasa
30.11.2011, 19:12
знаю шо там керівництво було непогане.
Непогане, але товар не розмитнювали, возили не сертефіковане... правда у всіх цей товар однаковий...китайський...

Іриска
30.11.2011, 19:25
Купила малій на подарунок книжку "Анжеліна-балерина" в Ашані
ну в Ашані справді ціни на книги, та й не лише на книги, іграшки доволі низькі... до прикладу тато купив малому таку книгу з кнопочками, де тваринки різні і які вони звуки видають на форумі за 76 грн, я в Ашані брала за 53 грн похреснику, а мужу на роботу по 120 грн приносили))) іграшки також там купую, на сайті мега блокс набір 150 грн, в Ашані брала по 130 грн.

Machaon
01.12.2011, 14:59
Так-так, доречі, пластилін Плей Дог дітям в Ашані брала по 6,50 за баночку, а в Антошці він коштує 18 гривень!
Дівчата, може хтось знає де є гуртівня, що вроздріб продає якісну нижню білизну (чоловічу та жіночу)???

WEDLADY
01.12.2011, 18:24
Дівчата, знаю, що на Зеленій біля НТОНу є якась нова гуртівня тканин. Якщо хтось знає-напишіть, будь ласка, розклад роботи, можливо контактні телефони, відгуки чи справді там хороший вибір і адекватні ціни.

olja_zaj
06.12.2011, 17:38
Була сьогодні на Бузковій, та гуртівня, там де вроздріб можна було купляти теж закрита, сказали шо вже не буде її, цікаво а там шосталось...
Заходила в Пеппі, вибір не дуже, але можна шось цікаве вибрати, хто шукає ляльки Вінкс там був вибір і ціна була нормальна.

Insolence
06.12.2011, 17:48
Хтось казав що в них книги без пдв.
Книги, здається, всюди без ПДВ, Принаймні купувала у Літері дитячі, то на ціннику було ПДВ 00,00 грн.

Ука
06.12.2011, 18:01
Заходила в Пеппі, вибір не дуже, але можна шось цікаве вибрати, хто шукає ляльки Вінкс там був вибір і ціна була нормальна
Пеппі - це що? А то в мене всі троє вінкс позамовляли...

Олюнька
06.12.2011, 18:19
Була сьогодні на Бузковій, та гуртівня, там де вроздріб можна було купляти теж закрита, сказали шо вже не буде її, цікаво а там шосталось...
Заходила в Пеппі, вибір не дуже, але можна шось цікаве вибрати, хто шукає ляльки Вінкс там був вибір і ціна була нормальна.
А яка приблизно ціна, якщо памятаєте?

olenkastar
06.12.2011, 18:48
Пеппі (http://peppi-toy.com.ua/)- то гуртівня іграшок є на Зеленій (http://clientclub.org/id14968/)

Leila
06.12.2011, 19:13
А яку саме гуртівню закрили на Бузковій? та що "Панда" чи та що біля канцтоварів на дрогому поверсі?

olja_zaj
06.12.2011, 19:23
Закрили цю саму першу, там ше канцтовари були.
Пеппі, це гуртівня з дерев2яними іграшками, біля Арсену на зеленій, зайшла чисто випадково туди, то були там шей інші всілякі іграшки.
За ціну на Вінкс точно не пам"ятаю, була з коліжанкою, то вона казала шо вони дешевше ніж на гуртівні на Богдана Хмельницького ( ми там з нею іграшками скуплялись, то вона малій Вінкс брала ) тут побачила каже дешевше на 20 грн, це запам"ятала, моя просто ше Вінксами не страдає, її якраз страдає, то за іншим дивилась, але ажіотаж був на ці Вінкси, там шей вибір був, бо на тій шо на Б.Хмельницького тілька одна була на вибір.
Хіба потім перепитаю її за ціну, бо шось трубки не бере.А, там ше акції були на різні конструктори.
Питала, кзала шо на Б.Хм.вона запл.90 грн, а на тій Пеппі була 75 грн.Казала шо там різні -всілякі від 65-75 грн.

Melisa
06.12.2011, 20:44
гуртівня з дерев2яними іграшками, біля Арсену
Скажіть де саме ця гуртівня. Цікавлять дерев'яні розвиваючі іграшки( всілякі шнуровки, лабіринти, поїзди з фігурками). Часом не звернули увагу там є таке?

Xruxa
06.12.2011, 23:05
Скажіть де саме ця гуртівня
я відповім,мабуть це гуртівеня Пеппі, можете в них на сайті перелік іграшок переглянути http://peppi-toy.com.ua/

olja_zaj
07.12.2011, 09:25
Цікавлять дерев'яні розвиваючі іграшки( всілякі шнуровки, лабіринти, поїзди з фігурками). Часом не звернули увагу там є таке?
Орієнтуйтесь по Арсену, той що на Зеленій, з лівого боку, там вивіски є, або спитайте когось, там куругом одні гуртівні, Пеппі має вивіску, тому любий підскаже.Я сама там вчора блукала-блукала, то знайшла ту Пеппі, канцтовари ( там близько).
Конкретно не розглядала дерев"яних, але трохи було там, вибрати буде з чого.
Пошукайте в гугл, тут Оленка десь давала посилання на їхню гуртівню, сторінку назад.

Neytasa
07.12.2011, 10:11
Дівчата, хтось чув якусь інформацію про гуртівні на Промисловій? Все таки там найнижчі ціни були.... Всі гуртівні обійшла, все значно дорожче:girl_sad: наприклад те що купувала там за 47 грн. в інших від 88 до 150!!!

zlatovlaska
07.12.2011, 11:05
там є таке
є багато всього такого. Тільки от я пазли хотіла дерев"яні, великі,- немає. Є лише маленькі , на 8-12 деталей :(
До того ж не на багато там дешевше. Якщо брати кілька позицій , мені наприклад, є сенс їхати, якщо 1- ні ... На шуварі на пару грн дорожче ніж у них.

Tutuka
07.12.2011, 12:52
якусь інформацію про гуртівні на Промисловій?
Я чула не з перших рук, але якщо це правда, то дуже все невтішно, на жаль. :(
Ніби з власника здерли останню сорочку, а з самої гуртовні активно вивозять товар у невідомому напрямку.

olena
07.12.2011, 13:37
Була сьогодні на гуртівні на Замарстинівській. Асортимент не вразив, більше китаю, але є і наші іграшки. Для своїх дівок не вибрала нічого, а от для пацанів є багато машинок таких щоб на вулицю тягати , в пісок, причому різних розмірів і різних форм, і за дуже навіть лагідною ціною.

HAPPY NATA
07.12.2011, 15:49
Дівчата, хтось чув якусь інформацію про гуртівні на Промисловій?
і я чула, що її закрили...

---------- Додано в 15:43 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

Була сьогодні на гуртівні на Замарстинівській.
а де саме на Замарстинівській?

---------- Додано в 15:49 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

Цікавлять дерев'яні розвиваючі іграшки( всілякі шнуровки, лабіринти, поїзди з фігурками)
на гуртівні Пеппі це все є. але мені здається, що всі ці речі - китайські, зроблені не досить акуратно (я нічого там не купувала, бо боялась, що дитині скалка з дерева може залізти в руку), та й якою фарбою пофарбовано - невідомо... це не ті якісні дерев*яні іграшки вітчизняного виробництва, які представлені в інших магазинах...

olena
07.12.2011, 15:59
де саме на Замарстинівській?
Кінцева зупинка трамваю №4, там ще є гуртівня піколо.

Neytasa
09.12.2011, 20:50
Ходила сьогодні на пошуки гуртівні, взамін тієї, що закрили.... На Бузковій знайшла хороший варіант- точну назву не знаю бо там все запутано на тих складах, але вхід там де вивіска "Гулівер". Асортимент там хороший, можна оформитись як ПП і брати спокійно по гуртовим цінам, бо просто так там не можна.... Такий самий варіант з канц. товарами в сусідньому приміщенні, вибір там прекрасний, гуртові ціни дуже хороші, в роздріб вже дорожче. А гуртівня з іграшками, яка поруч з канц. товарами вже дуже зазнались! Не пускають, якщо там пару гутових покупців, мусите чекати під дверима! Понакручували з тими обовязковими закупівлями, навіть не хотіла туди заходити! А Пеппі то взагалі не гуртівня... просто магазин де трошки дешевше ніж на базарі. Гуртівню посуду біля Арсену на Зеленій знаю давно, сьогодні там була, вибір хороший, ціни так само.

olja_zaj
09.12.2011, 20:53
сортимент там хороший, можна оформитись як ПП і брати спокійно по гуртовим цінам, бо просто так там не можна.... Такий самий варіант з канц. товарами в сусідньому приміщенні, вибір там прекрасний, гуртові ціни дуже
Мені також там подобалось, але я питала їх, сказали шо потрібно на 2000 в них для початку набрати.

Neytasa
09.12.2011, 21:02
на 2000 в них для початку набрати
Ну для початку звичайно, а то який же ви тоді підприємець:girl_crazy: але на свята в садок чи школу можна закупитись. а потім вже і на менші суми можна брати. Нас взагалі зустріли хлопці, ті які пакують іграшки, почали доказувати що вони супер-оптова фірма і в них на 24 тисячі потрібно закупити! А при розмові з менеджерами все по іншому виявилось.

olja_zaj
09.12.2011, 21:30
але на свята в садок чи школу можна закупитись. а потім вже і на менші суми можна брати. Нас взагалі зустріли хлопці, ті які пакують іграшки, почали доказувати що вони супер-оптова фірма і в них на 24 тисячі потрібно закупити! А при розмові з менеджерами все по іншому виявилось.
Ага, але мені не вийшло на 2000 взяти, навіть з коліжанкою разом, на тисячу з кпійками потянули...шкода, буду надіятись шо може ту на Промисловій відкриють.

New look
10.12.2011, 19:22
Чи хтось знає чи є десь у Львові стоки тканин ?
Типу як є стоки одягу, а це тканин різних..

lawyer
10.12.2011, 23:57
А Пеппі то взагалі не гуртівня
була там сьогодні. через півхвилини звідти вийшла. туди йти нікому не раджу. якась незрозуміла черга, щоб зайти (вистояла з думкою, мабуть, там класні іграшки є раз стільки людей, що неможливо усім зайти). а насправді... малесеньке приміщення, кілька височезних стелажів, між якими ледь можна одній людині пройти (при тому, що я досить худа). а іграшки, ну такий Китай, що аж, вибачте, смердить ним. місію консультантів я так і не зрозуміла, пробувала шось спитати у них, але так ми і не дійшли до взаєморозуміння...

Herbera
14.12.2011, 21:32
Хто знає де є у Львові гуртівні побутової хімії?

olerusya
14.12.2011, 22:14
була там сьогодні. через півхвилини звідти вийшла. туди йти нікому не раджу. якась незрозуміла черга, щоб зайти
а мені навпаки там сподобалось, були вчора по 6 год вечора, ніякої черги не було, люди були, але всім достатньо місця... я б може туди не їхала, але була поблизу на Пасічній і знала що там точно є деревяні іграшки-лабіринти, а ще купили доні дуже гарну парту зі стільцем.
що мені там сподобалось що товар розкладений на широких полицях, кожна дрібничка лежить окремо так що добре видно все, є вистакові іграшки, просторо і світло. ціни звичайно не найнижчі, але саме деревяних іграшок по таких цінах я ніде більше не бачила

lawyer
15.12.2011, 12:08
купили доні дуже гарну парту зі стільцем
може, ми про різні місця говоримо, бо я собі навіть не уявляю, як у тих манюсіньких проходах між стелажами могла вміститися парта?!

Ука
15.12.2011, 12:24
як у тих манюсіньких проходах між стелажами могла вміститися парта?!
там окреме місце на парти відведене, і їх там багато і дуже гарні :)
мені теж Пеппі сподобався, цьогорічний Миколайко там скуповувався. А вибір і ціни на дерев'яні іграшки ну дуууже смачні.

Всіляких барбі-вінкс та іншої пластмаси не так багато, як було на Миколайчука, але теж приємні ціни. Ми спеціально питали, коли завіз і просили привезти саме те, що позамовляли діти, а потім приїхали в день завозу - то взяли все. А перший раз були десь на 3-4 день, то було доволі порожньо.

madey
18.12.2011, 11:15
Девченки подскажите,где у нас во Львове гуртовня с строительными отделочными материалами.Интересуют плинтуса, декоративные защитные уголки ПВХ, пластиковые подоконники. В Новой линии есть,но цены не веселые,например-цена на уголок ПВХ 29грн.,а в Киеве по инету нашла за 5 грн.,но у них нет доставки по Украине :( Думаю , что у нас тоже есть фирмы,которые занимаются этими товарами.Буду благодарна за любую информацию!

sofcja
22.12.2011, 22:09
про різні місця говоримо
Пеппі розширили до 130 квадратних метрів...
тому про те ж місце, але оновлене:girl_curtsey:
в них свій сайт є, там частина товарів з цінами представлена, але в магазині значно більше і ціни дещо нижчі....

Масік
23.12.2011, 02:39
Є біля Винник гуртовня буд матеріалів - Платан, ну принаймі була ще рік назад , там ціни дуже дешеві правда є товар який поштучно не продають , ми брали шпалери то продають лише ящиком, а багети і плінтуси кажись можна і поштучно. Знаходиться вона як проїхати міст вже на виїзді з Винник десь 300-400 м. по трасі справа буде стояти показник Платан . Ще можна в неті сайт пошукати там може адреса є.

lawyer
23.12.2011, 10:16
Пеппі розширили до 130 квадратних метрів...
мабуть, я була не в Пеппі, бо та гуртовня, де я була, має макс. 30 м.кв.

Kocja
23.12.2011, 10:32
а ще купили доні дуже гарну парту зі стільцем.
А в яку ціну там парти?

Lietti
23.12.2011, 20:30
Интересуют плинтуса, декоративные защитные уголки ПВХ, пластиковые подоконники
Брали декоративні уголки в Епіцентрі - ціна на них від 10 до 24 грн в залежності від дизайну.

Neytasa
03.01.2012, 13:31
Гуртівня на Промисловій вже тиждень як працює в звичайному режимі!

Vandamovna
18.01.2012, 19:51
Дівчата, підкажіть, будь ласка, де у Львові є гуртівня тканин різних (на штори, тюль).

Sitara
20.01.2012, 22:09
Гуртівня на Промисловій вже тиждень як працює в звичайному режимі!
А як з товаром? Є весь їхній асортимент? Бо ж у них, я чула, було багато конфісковано...

наталюська
20.01.2012, 22:24
дівчата, хто знає гуртівні з гарними іграшками та гірляндами на ялинку?

amaretto
21.01.2012, 15:46
Дівчата підкажіть де у Львові найдешевша пластмаса(відра, савки, миски....)Шукаю велику миску для попраної білизни, у Винниках в районі 100 грн. Може хтось знає де дешевше

---------- Додано в 15:46 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

Для тих кого цікавить Платан у Винниках- працює, але малий асортимент лише двері, шпалери, жалюзі пласмасові під замовлення.

mokhnatska lesia
21.01.2012, 16:05
У Львові є Азов Галичина на Кульпарківській в високому 12-ти поверховому будинку на самому повороті на Наукову, там від посуди до пластмаси і вибір великий і ціни одні зх найдешевших, а ще є нижче церкви Покрови на Личаківській перший поворот на право також гуртівня, але точної адреси не знаю, люди підкажуть які там живуть.

amaretto
21.01.2012, 16:09
Нижче церкви це підйом на Ніщинського чи ще нижче?А Азов Галичину бачила на повороті- це там в тому магазинчику?

mokhnatska lesia
21.01.2012, 16:49
Так, Азов - Галичина в тому магазинчику, нижче церкви це коли їхати в сторону центру з правого боку поворот, здається що вулиця Ніщинського, а гуртівня на вулиці Станція Личаків, там не далеко

Neytasa
21.01.2012, 23:45
пластмаса(відра, савки, миски...
на гуртівні , що на Промисловій, про яку тут багато писалось, є великий вибір цього.

ckorpionsha
22.01.2012, 13:18
а гуртовня зі склом, скляними колбами для квітів десь є?

mokhnatska lesia
22.01.2012, 13:41
подивіться на гуртовому шуварі, там цілий ряд зі всяким причандаллям і квітами

Sandoryk
22.01.2012, 22:47
на гуртівні , що на Промисловій, про яку тут багато писалось, є великий вибір цього.
Де саме на Промисловій? Там є посуд, банячки?

SweetMira
30.01.2012, 15:08
Підкажіть будь-ласка де є гуртівня з посудом Bohemia:girl_flag_of_truce: Дуже треба:)

Тетянка
30.01.2012, 21:25
де є гуртівня з посудом Bohemia
є "Азов _Галичина" на Городоцькій там точно є.

Harmony
31.01.2012, 12:50
чи хтось чув про гуртівню пластикових виробів Пастерскі (здається так) на городоцькій біля метро

blin
14.02.2012, 10:45
Підкажіть гуртівню по Шторах. Де можна знайти великий вибір різних видів Штор??

olja_zaj
01.03.2012, 18:35
на гуртівні , що на Промисловій, про яку тут багато писалось,
Дівчата, там на тій гуртівні з іграшками є вибір шкільних рюкзаків?

Solomi
02.03.2012, 09:28
є вибір шкільних рюкзаків?
як на мене найкращий вибір рюкзаків на гуртівні "ЧАс пік"
і по ціні і по кольору, і пеналів купа

olja_zaj
02.03.2012, 10:28
бір рюкзаків на гуртівні "ЧАс пік"
Ше скажіть будь-ласочка, вроздріб можна там купити? І чи працюють вони в суботу? Дуже дякую.

Freitag
02.03.2012, 16:54
вроздріб купити можна, щодо графіку роботи - він ось тут вказаний:
http://chaspik.ua/index.php?show_aux_page=1

Neytasa
02.03.2012, 17:08
Дівчата, там на тій гуртівні з іграшками є вибір шкільних рюкзаків
Є досить великий вибір.

olja_zaj
07.03.2012, 14:23
досить великий вибір.
Скажіть ше будь-ласочка, можливо знаєте телефон туди, хочу розпитатись чи вони працюють завтра, є можливість завтра з"їздити, не хочеться просто прокататись.
Можливо ше хтось знає телефон гуртівні іграшок, та шо на Промисловій?

Neytasa
07.03.2012, 16:09
телефон гуртівні іграшок, та шо на Промисловій
0503707760 2942271