КПК

Показати повну версію : Гуртовні Львова

Сторінки : [1] 2 3

Жемчужинка
12.03.2009, 23:15
Давайте ділитися! Хто знає,які гуртовні у Львові є і що в них можна купити........:clapping:

Радість
12.03.2009, 23:32
Знаю один склад овочевий. Він, правда, не у Львові а в 10 хв. біля.
в Давидові.
Скуповуєм там в основному фрукти. Апельсини, ківі та грейпрут по 8 гр, мандарини 10 гр. Ми берем ящиками, бо дуже фреші полюбляєм, то виходить суттєво заощаджувати.

Їдете в сторону Бухти Вікінгів/ сихівського цвинтаря. За хвилин п"ять після виїзду зі Львова буде село Давидів. З правої сторони є велика церква. От біля неї і повертаєте. За церквою зразу поворот на ліво і та дорога веде до складів. Склади зроблені з корівників :xaxa:. Там є 3-4 склади. Можете пройтися по ним, розпитатися ціни і вибрати де дешевше.

Там овочі і фрукти. Помідори (приблизно від 7 до 10 гр), огірки, перець (16-20гр), цвітна капуста, цибуля, картопля. Ананаси доречі ми також там постійно берем. Маленькі коштували по 13 гр., а в Рукавичці такі самі по 25 продають, великі по 20 гр. Ще останнього разу чері бачила, правда ціну не питала. Ціни різняться. Все залежить від товару. Знайома, наприклад, одного разу помідори купила по 3 гр. Правда, я не бачила тих помідорів:xaxa:

Жемчужинка
12.03.2009, 23:47
Я за продуктами їду на "Агроконтракт".По Городоцькій,не доїзжаючи "МЕТРО",по лівій стороні.Якщо їду,то беру зразу багато.Там є крупи,чай,кава,солодощі,міцні напої,та таке інше.Дуже велика гуртовня.А в середині є ще й гуртовня з хімією-порошки,мило,памперси і т.д.

pampyshka
13.03.2009, 01:01
Ми їздимо в Рукавичку на Луганській - там цивілізовано й найсмачніша морська капуста у Львові і в Агроконтракт - там дешево, але нема купи всього шо є в Рукавичці і консерви скумбрії там паршиві(сьогодні оцінювала :) )

Ніколь
13.03.2009, 01:38
А може хтось знає...... казали мені що десь на Кульпарківській, в районі дурдому є гуртовня побут.хімії ( особливо цікавлять там мене памперси), а ніяк я щось не можу її там знайти.

olja_zaj
13.03.2009, 10:40
А може хтось знає...... казали мені що десь на Кульпарківській, в районі дурдому є гуртовня побут.хімії ( особливо цікавлять там мене памперси), а ніяк я щось не можу її там знайти.

Якшо ви про Олдім,то де зупинка Кульпарківська прямо постійно там побачите,там ше міст здається є,але коли я працювала з ними то в них з пігузників тільки Молфікси були.

Квіточка
13.03.2009, 12:42
а де взагалі ви купуєте памперси, може здасте якісь точки, бо чоловік вон вже пів години їздить і ціни мене шокують....

Жемчужинка
13.03.2009, 12:43
А як щодо гуртовень з книжками?Хтось знає,де вони є?

MUCHACHA
13.03.2009, 12:46
А як щодо гуртовень з книжками?Хтось знає,де вони є?

Знаю, є на Зеленій. Поворот біля Сафарі.

Пупсик
13.03.2009, 12:47
Є велика гуртовня книжок на Бузковій (бічна Зеленої), а ще чула, що є десь на Куліша

Жемчужинка
13.03.2009, 12:48
Знаю, є на Зеленій. Поворот біля Сафарі.

Знаю.Але мені казали,що є у Львові якась гуртовня з московськими видавництвами.Там ще дешевше десь в 2 рази від тої,що на Зеленій.

Доречі,на Зеленій є ще гуртовня з посудом.Біля "Арсену".Але там мінімально треба купляти десь на 300 гривень.

а де взагалі ви купуєте памперси, може здасте якісь точки, бо чоловік вон вже пів години їздить і ціни мене шокують....

Попробуйте поїхати на Агроконтракт.Я вже давно не купляю памперси,але там все дешевше.Я вже писала вище про цю гуртовню...

MUCHACHA
13.03.2009, 12:50
Знаю.Але мені казали,що є у Львові якась гуртовня з московськими видавництвами.Там ще дешевше десь в 2 рази від тої,що на Зеленій.

О_о, взнаєте пишіть. Бо я на книжки витрачаю купу грошей....може б зекономила?:confused:

olja_zaj
13.03.2009, 12:56

Це залежить якими ви користуєтеся,я Ліберо тому дешевше вони в Метро,деколи купляю на гуртовні через знайомих,на жаль так вони не продають,бо закрита гуртовня,але це на рахунок Ліберо.

Niferttiti
13.03.2009, 13:08
Доречі,на Зеленій є ще гуртовня з посудом.Біля "Арсену".Але там мінімально треба купляти десь на 300 гривень.

А посуд чийого виробництва. Бо чеського трохи задорого. І можна детальніше, бо вже місяць за тарілками гоню.

olja_zaj
13.03.2009, 13:09
Попробуйте поїхати на Агроконтракт.Я вже давно не купляю памперси,але там все дешевше.Я вже писала вище про цю гуртовню...

Не зрозуміла то Інтермаркет?Яка ціна там підгузників?

Жемчужинка
13.03.2009, 13:16
Не зрозуміла то Інтермаркет?Яка ціна там підгузників?

Не знаю про ціну на підгузники.Але вони там є.Я туди їзджу за миючими засобами.Там треба купити на 50 грн.,щоб були гуртові ціни.Це гуртовня всередині гуртовні Інтермаркет.

olja_zaj
13.03.2009, 13:20
Не знаю про ціну на підгузники.Але вони там є.Я туди їзджу за миючими засобами.Там треба купити на 50 грн.,щоб були гуртові ціни.Це гуртовня всередині гуртовні Інтермаркет.

Карточки там не потрібно?

Жемчужинка
13.03.2009, 13:26
А посуд чийого виробництва. Бо чеського трохи задорого. І можна детальніше, бо вже місяць за тарілками гоню.

Якщо стояти лицем до Арсену,то це зліва.Там,здається,якісь бази були.Вона невеличка.В підвальному приміщенні.Там запитаєтесь.Є Luminark,є інше.Тарілочки теж є.Креманки,термоскло(різні гусятниці),горнятка,стакани,графіни,тортівниці,сал атниці і т.д.

Є ще гуртовня посуду навпроти 7-го відділення.На Городоцькій,в куточку,біля стіни впродовж залізної дороги.По сходках вверх.

Є ще одна гуртовня посуду на Городоцькій,тільки вже біля Інтермаркету.Не доїзжаючи до Метро,зліва є поворот.Повертаєте в нього,а там направо.Там є і сервізи,і кастрюлі,і сковородки,і пластмасові різні миски,і.т.д.

Карточки там не потрібно?

Ні,не потрібно.Але,щоб купити продукти по гуртових цінах,треба їхати,або в суботу-неділю,або після (здається)18.00.

Nata
13.03.2009, 13:31
Так, щось тут не то. Агроконтракт і Інтермаркет- різні кантори. Агроконтракт знаходиться перед Інтермаркетом, ми їдемо вуличкою паралельною Городоцькій (звертаємо за Скнилівським мостом) по страшнючих ямах і потрапляємо на Агрконтракт. З Інтремаркету туди заїзду немає (ну хіба якими городами).
Ліберо дівчата найдешевші в магазині Карапуз на В. Великого (ціна як в Метро, але в Метро їх регулярно нема). Чоловік купує там вже 4 роки (для старшого купував, тепер меншому бере).

Пупсик
13.03.2009, 13:34
Є ще одна гуртовня посуду на Городоцькій,тільки вже біля Інтермаркету.Не доїзжаючи до Метро,зліва є поворот.Повертаєте в нього,а там направо.Там є і сервізи,і кастрюлі,і сковородки,і пластмасові різні миски,і.т.д.

А точнішої адреси не знаєте? І яка там мінімальна сума на яку треба брати товар? Бо зараз активно посудом цікавлюсь :clapping:

Жемчужинка
13.03.2009, 13:34
Так, щось тут не то. Агроконтракт і Інтермаркет- різні кантори. Агроконтракт знаходиться перед Інтермаркетом, ми їдемо вуличкою паралельною Городоцькій (звертаємо за Скнилівським мостом) по страшнючих ямах і потрапляємо на Агрконтракт. З Інтремаркету туди заїзду немає (ну хіба якими городами).
Ліберо дівчата найдешевші в магазині Карапуз на В. Великого (ціна як в Метро, але в Метро їх регулярно нема). Чоловік купує там вже 4 роки (для старшого купував, тепер меншому бере).

А я і не кажу,що це одне і те саме.:)Я розповідаю вже про другу гуртовню.З посудом.

А точнішої адреси не знаєте? І яка там мінімальна сума на яку треба брати товар? Бо зараз активно посудом цікавлюсь :clapping:

Там нема мінімальної суми закупки.Адреси не знаю,бо ніколи не цікавилася.:confused:

olja_zaj
13.03.2009, 13:44

Неа я ціну порівняла вже в Метро дешевше,бо я там і там купляю,в Метро упаковка більше штук має,84 штуки а в Карапузі 60.

Nata
13.03.2009, 13:48
Не може бути. Ми беремо Ліберо трусики, однакові пачки. Різниця в ціні копійок 60 :).
Хоча... може тепер щось змінилося, мені пачки на місяць вистачає, давно не брала :)

olja_zaj
13.03.2009, 14:18
Не може бути. Ми беремо Ліберо трусики, однакові пачки. Різниця в ціні копійок 60 :).
Хоча... може тепер щось змінилося, мені пачки на місяць вистачає, давно не брала :)

Я беру комфорт 4,різниця 30 копійок,була тиждень тому:)

Loyal
13.03.2009, 20:38

Хто б міг подумати... Дякую! А то все чоловіка ганяю по Метро

olya_d
13.03.2009, 22:07
Там нема мінімальної суми закупки.Адреси не знаю,бо ніколи не цікавилася.:confused:

Якщо я правильно зрозуміла, то це Азов-Галичина
http://www.azovgal.com.ua/?id=3
На сайті є номери телефонів відділів, можете уточнити адресу

Жемчужинка
13.03.2009, 22:20
Якщо я правильно зрозуміла, то це Азов-Галичина
http://www.azovgal.com.ua/?id=3
На сайті є номери телефонів відділів, можете уточнити адресу

Так.Це саме ця гуртовня.А,якщо на схемі по вул.Городоцькій дивитися,то між Азов-Галичиною і Скниловом є Агроконтракт.

Я вам всім стільки секретів видала,а з вас ніхто мені нічого нового не відкрив.:(:(:(:(:(:(:(:(

Радість
13.03.2009, 23:04
А ще, як будете їхати на овочевий склад :xaxa:, можете заїхати на квіткову гуртовню. Це одразу при виїзді зі Львова за мостом по праву сторону. Цю гуртовню добре видно. Вона зразу біля трасси і там пише великими буквами "Гуртовня квітів".

Галченя
14.03.2009, 00:24
А за квітковими вазонками я їздила в Винники на квіткову гуртівню. Залишилась дуже задоволена. Там тройна драцена висотою більше метра два місяці тому коштувала 90 грн. А спетхіфулум (цвіте типу білими каллами) теж десь такого ж росту - 60грн. Закупилась вазонками як для себе так і на подарунки. А ще тішусь, що вони прижились :y:

І ще здам вам своє одне місце, де залишила не мало грошенят:ninja: - це гуртівня книжок на вул. Бузковій. Значно дешевше ніж в магазинах. Шкода, що раніше я в Літері "жила":no:. Дуже полюбляю купляти книжечки для донечки:). Чоловік мене навіть називає книжковим маніяком:xaxa::xaxa::xaxa:

mileelen1
14.03.2009, 00:52
Гуртовня цветов есть еще на Богдановской, там же есть сувенирный магазинчик.

Жемчужинка
14.03.2009, 01:45
Ще 2 гуртовні квітів є.Одна наз.Зелемінь.Знаходиться біля Автовокзалу,друга-на гуртовому Шуварі.А,ще одна-в напрямку від Ювелірного заводу.Вглиб по вуличці.

Галченя
14.03.2009, 01:52
Гуртівню з вазонечниками до квітів я знайшла за Галицьким перехрестям. Там ще є ковані підставки під квіти. А на другому поверсі був посуд.

Жемчужинка
14.03.2009, 02:06
Якщо стояти лицем до Арсену,то це зліва.Там,здається,якісь бази були.То там ще на території є гуртовня тканин.А ще є гуртовня постілі,рушників і скатертинок.Знайдете там,якщо зацікавить.

Галченя
14.03.2009, 02:28
Якщо стояти лицем до Арсену,то це зліва.Там,здається,якісь бази були.То там ще на території є гуртовня тканин.А ще є гуртовня постілі,рушників і скатертинок.Знайдете там,якщо зацікавить.

Якщо ви про Арсен той що на Зеленій, то там "зліва" ,на території складів Елеганту, є ще 2 гуртівні з посудом, якоюсь косметикою, канцелярськими прибамбасами і ще декілька.

Жемчужинка
14.03.2009, 02:35
Так.Я про той Арсен,що на Зеленій........

olya_d
14.03.2009, 15:04
Так.Я про той Арсен,що на Зеленій........
А це не там, де колись Інтермаркет був? Бо я вже там не була кілька років...
Та й мене невиліковна хвороба - купляти посуд, особливо Люмінарк люблю...Щось як куплю, то мушу ховати від чоловіка, бо вже свариться...

Жемчужинка
14.03.2009, 15:27
Та й мене невиліковна хвороба - купляти посуд, особливо Люмінарк люблю...Щось як куплю, то мушу ховати від чоловіка, бо вже свариться...

Не знаю,що там було колись.Підіть-подивіться.Може,щось приглянете собі цікавеньке.Там невеликий вибір Люмінарку.

Тетянка
14.03.2009, 15:31
[QUOTE=Жемчужинка;423964]Ще 2 гуртовні квітів є.Одна наз.Зелемінь.Знаходиться біля Автовокзалу,друга-на гуртовому Шуварі.А,ще одна-в напрямку від Ювелірного заводу.Вглиб по вуличБула на всіх троьх. Як на мене, та що від ювелірного вглиб найдешевша. Суджу по орхідеях, фікусах - середня орхідея на тій гуртовні коштувала 45 грн., а на шуварі 68-70 грн. Я регулярно навідую такі заклади :), тому в ціеах орієнтуюсь. Один нюанс щодо гуртовні біля ювелірного - у них завоз, здається, у вівторок, бо на наступні дні запаси катастрофічно падають і в суботу якісь чахлики залишаються. Ще нормальна гуртовня як на бібрку їхати. Там якесь садове господарство

Тетянка
14.03.2009, 15:36
Для тих, хто шукає тканини, тюль, штори - найкращий найбільший вибір за найнижчими цінами - гуртовня на Зеленій 147, причому тюлі, штори знаходяться в іншому приміщенні, позаду. тре охоронців питати, або зайти на склад з тканинами. Я протягом 5 тижнів обходила всі базари, спеціалізовані магазинчики в пошуках оригінальних штор, тюлі. Так знайшла там.Майже в себе під носом. І ціни сюттєво нижчі. Для порівняння - купила штори-дощик. На південному 1 м коштував 300 грн., в ЦУМі 200 грн., а на цій гуртовні 155.....

Irus'ka
14.03.2009, 15:37
[QUOTE=Жемчужинка;423964] Ще нормальна гуртовня як на бібрку їхати. Там якесь садове господарство
І середня ціна там на орхідею -35 гривень. Не звинувачуйте в рекламі, це просто моя улюблена квіткова гуртовня. Щоправда, квіткові горщики в них ні до чого.

olya_d
14.03.2009, 15:48
Підіть-подивіться..
В моєму випадку треба довго-довго їхати:)

Квіточка
14.03.2009, 15:56
а я ще чула про гуртівню квітів як їхати на Давидів, чи хтось щось занє?

Irus'ka
14.03.2009, 15:58
То і є гуртовня "в напрямку на Бібрку";)

Жемчужинка
15.03.2009, 12:23
А ще які гуртовні вам всім відомі?:clapping::clapping::clapping:

katarzynka
16.03.2009, 02:29

Памперси та Хаггіси дууууже подорощали. Я купила Молфікси - супер - якість памперсів!!! Повірте, ми користувались дихаючими Хаггісами, али в Метро вони подорощали з 100 до 160 грн. 80 шт., це для нас за круто. Я попробувала Молфікси - супер. Малому 1.2 - не промокають, на ніч - супер., а ціна -смішна Я беру 4+ (Хаггіси і памперси теж) - за 1.60, а 4 майже така сама -1.45. Це дівчатка просто ХАЛЯВА!!! КУпляю на Провесні, в кіоску біля Родинної ковбаски. Можна купити поштучно і спробувати.

katarzynka
16.03.2009, 02:33
Щодо книжок. Є дві гуртівні в Стрийському парку (біля дитячої залізниці). Зупинка наступна після Податкової. Там і канцтовари теж. Навіть з Львів. області до них приїжджали по підручники для шкіл. Асортимент різноманітний від записників, ручок, чонила...... до підручників, словників, дит. літератури. :)

katarzynka
16.03.2009, 02:36

Як я Вас розумію.:8::8::8:

algo
16.03.2009, 10:31
а я ще чула про гуртівню квітів як їхати на Давидів, чи хтось щось занє?

Є ще на Богданівській, там де автобазар.

Irus'ka
16.03.2009, 10:47
О,а на Богданівській є горщики суперові -необпалені, глиняні, оброблені поливою і без, пластикові, кашпо і величезні садові ваони -:y:
Але щось мені видається що Богданівська,то район автобазару на Тракті Глинянському. Хоча можу і сплутати:ninja:

algo
16.03.2009, 11:05
Ну так,я там і мала на увазі.А Ви подумали,що на Давидів?

Жемчужинка
16.03.2009, 12:38
Ще є гуртовня,про яку,напевно,багато з вас знає.Це "Час Пік".Там є канцтовари,фотоальбомі,калькулятори,перед Новим роком-новорічні прикраси та карнавальні костюми.Трошки іграшок і декору.

Siania
16.03.2009, 12:46
Ще є гуртовня,про яку,напевно,багато з вас знає.Це "Час Пік".Там є канцтовари,фотоальбомі,калькулятори,перед Новим роком-новорічні прикраси та карнавальні костюми.Трошки іграшок і декору.

А де та гуртівня? Магазин був на Кн. Романа, але вже давно його нема там...

Жемчужинка
16.03.2009, 12:55
А де та гуртівня? Магазин був на Кн. Романа, але вже давно його нема там...

Гуртовня "Час-Пік", Львів, вул. Жовківська, 28, тел. (0322) 30-0888, факс (0322) 98-7613

Щодо книжок. Є дві гуртівні в Стрийському парку (біля дитячої залізниці). Зупинка наступна після Податкової. Там і канцтовари теж. Навіть з Львів. області до них приїжджали по підручники для шкіл. Асортимент різноманітний від записників, ручок, чонила...... до підручників, словників, дит. літератури. :)

Там потрібно купляти на певну суму?Може,треба мати якусь карточку?Там набагато дешевше?Можете навести приклад для порівняння?І точну адресу,якщо можна................

До речі,ось та гуртовня,про яку я писала раніше.
АГРОКОНТРАКТ, ГУРТІВНЯ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ТА ПОБУТОВОЇ ХІМІЇ
АГРОКОНТРАКТ, ГУРТІВНЯ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ТА ПОБУТОВОЇ ХІМІЇ
супермаркети
продукти
гуртовні
Агроконтракт - це мережа однойменних компаній, які розміщенні на території України і займаються реалізацією широкого асортименту продуктів харчування та побутової хімії. Це понад 320 власних співробітників у більш ніж в п’яти обласних центрах України. Налагоджена мережа збуту з продовольчих баз, ”Сash & Carry”, надійна система доставки продуктів власним клієнтам.
Ми є дистрибутором таких відомих торгових марок, як : АВК, Верес, Вітязь, Гетьман, Кеча, Nestle, Немирів, Руна, Світоч, Трускавецька, Торчин-продукт, Укрпромінвест, Олейна, Чумак...
м. Львів, вул. Городоцька, 355, 79040 на карті
Тел.: (032) 2423192, (032) 2976180, (032) 2951215
E-mail: agro355@mail.ru
Web-site: www.agrokontrakt.ho.ua

Loyal
16.03.2009, 13:43
А от з Ліберо облом получився. В Карапузі зовсім і не дешево! Порівняла - на пачці 30 грн різниця. Так що підгузники в Метро forever!

Nata
16.03.2009, 13:49
Ну значить ціну підняли. Не буду більше чоловіка туди посилати :)

Loyal
16.03.2009, 14:28
Якщо чесно, то сама продавщиця була здивована. Бо я біля прилавку з чоловіком дискусії вела. Сказала, що не може такого бути, щоб в них було дешевше, ніж в Метро :confused:

Квіточка
16.03.2009, 20:01
А от з Ліберо облом получився. В Карапузі зовсім і не дешево! Порівняла - на пачці 30 грн різниця. Так що підгузники в Метро forever!
Ми теж порівнювали, але ше мене цікавить скільки вони коштують в тому розрекламованому Агронтракті???? Може пошлеш свого туди на відвідини, бо мій ніяк не хоче...

Радість
16.03.2009, 21:29
А де та гуртівня?

Час Пік знаходиться в районі БТІ. Повертати треба біля заводу Кока-кола, проїхати Прогрес і там побачите табличку.

kati
16.03.2009, 21:39
колись чула про гуртовню Глорія-джинс,десь ніби в районі кульпарківської....хтось знає?

olja_zaj
16.03.2009, 22:32
колись чула про гуртовню Глорія-джинс,десь ніби в районі кульпарківської....хтось знає?

В районі Кульпарківської не чула,але знаю шо є не далеко від податкової,там вроздріб не продають,хіба як є карточка оптового покупця і то на певну суму потрібно купляти.

Жемчужинка
16.03.2009, 23:36
В районі Кульпарківської не чула,але знаю шо є не далеко від податкової,там вроздріб не продають,хіба як є карточка оптового покупця і то на певну суму потрібно купляти.

А де саме?

карапуз
17.03.2009, 00:00
Раніше ,треба було купувати на суму, не менше 1000 грн.

Жемчужинка
17.03.2009, 00:07
Раніше ,треба було купувати на суму, не менше 1000 грн.

Це не біда.А яка адреса?

katarzynka
17.03.2009, 01:16
[QUOTE=Жемчужинка;424542]Гуртовня "Час-Пік", Львів, вул. Жовківська, 28, тел. (0322) 30-0888, факс (0322) 98-7613

Там потрібно купляти на певну суму?Може,треба мати якусь карточку?Там набагато дешевше?Можете навести приклад для порівняння?І точну адресу,якщо можна................

На тих гуртовнях канцтоварів, що у Стрийському парку жодної карточки не треба, це гуртово- роздрібна торгівля. Різницю в ціні мені важко визначити, оскільки останнім часом усе суттєво подорожчало, а книжки я маю ще зі старших діточок. В вересні купляла книжки, то різниця між магазинними складала 25- 40 %, в залежності від товару. 2 тижні тому купляла малому ручку заплатила 10 грн., в магазинчиках така 14,85. Вибір та великій, крім того гуртовні дві.

olja_zaj
17.03.2009, 09:48
Це не біда.А яка адреса?

ГЛОРІЯ-ДЖИНС, ТОВ ОДЯГ Персенківка 48 637201

Loyal
17.03.2009, 23:14
Ми теж порівнювали, але ше мене цікавить скільки вони коштують в тому розрекламованому Агронтракті???? Може пошлеш свого туди на відвідини, бо мій ніяк не хоче...

Пошлеш їх...:no: Тре самій сідати і їхати пальчиком показувати :8:

ckorpionsha
17.03.2009, 23:17
Була в Агроконтракті,нічого толком, то саме шо Інтермаркет. Одна продукція дорожче,одна дешевше або так само. Памперси в Агро по тій ціні,що і всюди. Можна знайти і дешевше. Ось алкоголь там дешевше трохи ніж в Метро

Тетянка
17.03.2009, 23:21
Ось алкоголь там дешевше трохи ніж в Метро

Ну як який......мартіні в агро дорожчий, та й взагалі ряд вин теж дорожчий....А щодо памперсів то дійсно залежить від марки - деякі дорожчі, деякі дорожчі. Я особисто купляю в метро памперси

odree
18.03.2009, 00:52
кого цікавить.була нині в метро. ящик памперсів 265грн. є розміри від 3 до 5 (в ящиках)

Нікуся
18.03.2009, 12:55
На вул Шевченка, навпроти меблевого магазину "Магнат", є велика територія, на якій є склади( там ще є гуртовня Азов Галичина) .Так от , при в"їзді на територію,одразу за брамою на ліво є непримітний магазинчик"Канцтовари та іграшки" . Ну дуже все там дешево! Мої знайомі мають магазин з дитячими іграшками, то товар вони купують лише там. Коли я там була , то бачила прогулянкову коляску Бебі клуб за 240 гр.

Loyal
18.03.2009, 13:16
Ну нічо собі!!!! А мій ненаглядний там же на тій території і працює. Як питала за ту гуртовню іграшок, то сказав що то звичний магазин :confused: Я правда просила порівняти ціну на роверики дитячі, то ціна не особливо відрізнялась з базарними

Usmishka
18.03.2009, 13:17
На вул Шевченка, навпроти меблевого магазину "Магнат", є велика територія, на якій є склади( там ще є гуртовня Азов Галичина) .Так от , при в"їзді на територію,одразу за брамою на ліво є непримітний магазинчик"Канцтовари та іграшки" . Ну дуже все там дешево! Мої знайомі мають магазин з дитячими іграшками, то товар вони купують лише там. Коли я там була , то бачила прогулянкову коляску Бебі клуб за 240 гр.
В нас там офіс, то свого часу я там намагалась купити пару речей-якесь воно все страшне, як на мене, ІМХО, купувала там продовжувач, принесла в офіс підключити чайник-він за 10 хвилин закоротив, добре хоть чайник не згорів, принесла їм, кажу про це, вони мені відповіли, що за такі гроші то нормально!!!!! (а іншого і не пропонували) і ледве забрала гроші, так що бажання щось купувати зникло.:confused:
На тій же ж території в нас продають муку та цукор, люди в чергах стоять, зараз ціни не знаю, бо сиджу дома, завтра буду там то напишу, приємно що в них є 5-кілограмові мішечки з цукром, бо в метро тільки по 10 кг і то пачками, трохи місця тай займає.

Макарена
18.03.2009, 13:18
Ну нічо собі!!!! А мій ненаглядний там же на тій території і працює. Як питала за ту гуртовню іграшок, то сказав що то звичний магазин :confused: Я правда просила порівняти ціну на роверики дитячі, то ціна не особливо відрізнялась з базарними
Ой не заздрю твому ненаглядному сьогодні, коли додому прийде!:xaxa:

Loyal
18.03.2009, 13:55
Ой не заздрю твому ненаглядному сьогодні, коли додому прийде!:xaxa:

Та ладно - не така я вже тойво-во :mad::feminist:
Якщо чесно, той магазин на Шевченка не особливо... Правда кума там ролики купувала, то казала, що дешевшої ціни не бачила. Там вибір не особливий

Нікуся
18.03.2009, 14:22
Вибір дійсно там дуже посередній, але якщо комусь дійсно розходиться в ціні то там можна купувати. Ми там купували на день народження машину на акомуляторі- то різниця з базарною 120 гр. Я рахую що це суттєво дешевше.

Нікуся
18.03.2009, 14:24
Ще згадала , що там десь можна і кастрюлі недорого купувати

Жемчужинка
18.03.2009, 16:24
На тій же ж території в нас продають муку та цукор, люди в чергах стоять, зараз ціни не знаю, бо сиджу дома, завтра буду там то напишу, приємно що в них є 5-кілограмові мішечки з цукром, бо в метро тільки по 10 кг і то пачками, трохи місця тай займає.

Я на минулому тижні купляла цукор.50 кг в мішку.180 грн.Ніби,дешевше ніде немає.Може,комусь відомо,де дешевше?Мені всеодно,що місце займає.Я маю,де тримати.

SOLODKA
20.03.2009, 13:54
Порадьте,де можна купити дешево памперси "Ліберо".Чоловік купляв п"ятірку 52 штуки місяць тому за 125 грн,тиждень тому вже за 145.

Ніколь
20.03.2009, 19:22
Порадьте,де можна купити дешево памперси "Ліберо".Чоловік купляв п"ятірку 52 штуки місяць тому за 125 грн,тиждень тому вже за 145.
В МЕТРО
Ми купляли "3" то за пачку 88 штук заплатили щось порядка 145 грн. Дешевше вже не знаю де.
На вихідних чоловік збирался знов поїхати - розповім тоді свіжі дані.

Пупсик
20.03.2009, 21:49
А я була сьогодні на Зеленій біля Арсену. Шукала гуртівні з посудом і таки знайшла! Там є дві, їх неважко знайти! Одна на другому поверсі, там в основному баняки, сковорідки і скло. Вибур не дуже великий і здається товар в основному вітчизняного виробництва. Мінімальна сума закупки 200 грн. А друга гуртовня в підральному приміщенні. Там посуд скляний і керамічний. Багато різних горняток, стаканів, креманок, тарілок, баночок... Мінімальна закупка 100 грн. Ціни досить файні! Купила 6 горщиків на чанахи чи кашу керамічних-поливаних за 24 грн (на них ще пише Каша-сила наша) і чайничок заварочний скляний на чай і каву (на 800 мл) за 70 грн, але були дешевші! Хто тим цікавиться, зайдіть не пожалкуєте!:):):)

olenkastar
20.03.2009, 22:16
їздили в Інтермаркет на "провірку".виглядає як склад,горобці цвірінькают-холодно.після того поїхали в Метро,різниця відчутна.Хоча горнятка в Інтермаркеті дитячі по 5 гр були,а в Метро такі самі по 7,90.і рис в Інтермаркеті дешевий був.
"Ліберо" з ромашкою -75 гр,за 60 штук(чи 62 не пам'ятаю).є акція на памперси "2"-111 штук за 140 гр,але лишалося пару упаковок.ше були акції на памперси 4,4+,але не звернула уваги по чому.

Nata
20.03.2009, 22:36
А в Інтермаркет тепер пускають без карток?

Тетянка
21.03.2009, 00:35
За гуртівні посуду - на Городоцькій є Азов-Галичина. Вибір великий ,2 зали. Ціни такі як на гуртовні, що на Зеленій (в підвалі), навіть трохи нижчі. Нема лмітованої суми закупки. Великий вибір каструль, сковорідок з тефлоновим покриттям (гарної якості - вже 4 роки користуємось! Спільне україно-якесь виробництво), та іншого причандалля

Kira Nessis
21.03.2009, 02:24
Я люблю гуртовню "Час Пик" на Хмельницкого. Там 2 отдела:
канц. товары всевозможные, детские и вообще все, что только можно придумать.
сувениры и подарки. вот тут можно разгуляться! тут есть всего вагон и маленькая тележка, можно найти почти все и на любой вкус.
Вот на 8 марта мы всем накупили подарки и за смешные деньги. Например шкатулка для украшений в магазинах на южном 500-700 грн., а в "Часе" 150-300 грн.
Куча тематической сувенирки к праздникам, и ко дню влюбленных и к пасхе и т.д.
Ну а к Новому Году - просто рай!

P.s. даже страшно сдавать такое козырное место:)

odree
21.03.2009, 03:00
я перед новим роком люблю епіцентр. мене ледве виводять звідти :xaxa:

Kira Nessis
21.03.2009, 12:33
В Эпицентре действительно рай для любителей красоты, сейчас там открылся отдел декора и хочется просто там остаться жить:)
Но цены там - не детские:) я смогла себе позволить коровку смешнючую на холодильник, т.к. не могла уйти оттуда с пустыми руками:confused:

А в "Часе" реальные покупки, там скупаются все частники перед праздниками. Я вижу потом всю продукцию Часа на всяких лоточках, столиках, магазинчиках и т.д.

Короче Эпицентр - для души, "Час" - для дела:)

Тетянка
21.03.2009, 15:03
Я люблю гуртовню "Час Пик" на Хмельницкого.
А можна конкретніше? Де саме?

Жемчужинка
21.03.2009, 15:36

Передивіться повідомлення вище.Там знайдете адресу.І,навіть,орієнтир,щоб туди попасти.

Kira Nessis
21.03.2009, 16:46
Мы в Час пик ездим на машине, это по Хмельницького, и во двор:)
в яндексе нашла такой адрес: Гуртовня "Час-Пік", Львів, вул. Жовківська, 28, тел. (0322) 30-0888, факс (0322) 98-7613,

взяла отсюда http://www.euroindex.ua/print.php?ide=21&fs_cat=72&idf=3487

Радість
21.03.2009, 19:47
Це район БТІ, поворот біля заводу Кока-Кола, проїзжаєте завод Прогрес і там побачите вивіску.

Жемчужинка
23.03.2009, 14:28
Да,дівчата!Ось ми тут про гуртовні...А потрібно,мабуть,про місця,де можна купити дешевше.Ось купила я на минулому тижні малій "Велику дитячу енциклопедію" на преславутій книжковій гуртовні на Бузковій.Дала 70 грн.Тішилась,що зекономила.А сьогодні випадково в центрі зайшла у книжковий магазин.Там ця енциклопедія 60 грн.Є різниця?

Megan
24.03.2009, 11:27
А в Інтермаркет тепер пускають без карток?

Ні, не пускають:no:

olenkastar
24.03.2009, 11:55
Ні, не пускають:no:

а нас впустили:) ми правда не купували ніц,лише подивилися шо і по чому там.а купувати,то так,лише з карткою

Megan
24.03.2009, 12:26
а нас впустили:) ми правда не купували ніц,лише подивилися шо і по чому там.а купувати,то так,лише з карткою

Може і так, бо кілька разів на вході картку не перевіряли, то потім на касі питали картку:confused:

Nata
24.03.2009, 13:14
Ну тому ми в Інтермаркет і не їздимо :). Моєму коханому поставити дві галочки на папері - страшна робота. Свого часу прогавив, а тепер навіть не хоче питати чи ще роблять картки. Їздимо в Метро (тут вже я змусила зробити картку, хоч всі папери заповнювала власноруч).

Здайте ще точки з дешевими якісними забавками :)

ckorpionsha
24.03.2009, 13:36

Моя кума іграшки купляє десь на зеленій. Хтось писав про гуртовню іграшок за МАгнусом,можна детальніше?

Жемчужинка
24.03.2009, 14:30
До речі,про Інтермаркет.....Моя мама там була вчора.Казала,що там пусто.Хтось перекупив його і товар завезуть з наступного тижня.

Irus'ka
24.03.2009, 16:13
Випадково знайшла дерев'яні не фарбовані іграшки закарпатського виробництва (Іршава) в академічній книгарні біля консерваторії.
Ціни на книжки також не злі (Ранок, Махаон, Піраміда,Грані-Т...).
Є там і "Скоромовка не для вовка" Грицька Чубая.

мамочка
24.03.2009, 16:28
До речі,про Інтермаркет.....Моя мама там була вчора.Казала,що там пусто.Хтось перекупив його і товар завезуть з наступного тижня.

така сама ситуація в арсенах:n::n::n:, пусто...
то напевно один власник

Жемчужинка
24.03.2009, 17:45
то напевно один власник

Будемо сподіватися на хороші ціни і вибір товарів........:)

Нікуся
25.03.2009, 14:02
Дівчата , чи хтось чув про магазинчик на сихові (де кінцева 41 маршрутки) з конфіскованим взуттям? Знайома казала що і моделі непогані і ціни дуже прийнятні.

Радість
25.03.2009, 14:36
Дівчата , чи хтось чув про магазинчик на сихові (де кінцева 41 маршрутки)
А де зараз кінцева 41?

Жемчужинка
28.03.2009, 13:35
Була моя знайома пару днів назад на гуртовні Агроконтракт.:8:Казала,що ціни там виросли,майже,у 2 рази.:8:Вже,ніби,і долар не росте...Чому ж тоді ростуть ціни?:confused:

kati
28.03.2009, 14:07
Дівчата , чи хтось чув про магазинчик на сихові (де кінцева 41 маршрутки) з конфіскованим взуттям? Знайома казала що і моделі непогані і ціни дуже прийнятні.

кінцева 41-Санта-барабара....

olja_zaj
28.03.2009, 14:46

Я там не була ,але бачила раз то шо вони називають конфіскованим взуттям:n:найдіть краще стоки там хороше взуття:y:і ціни помірні.

Sara
31.03.2009, 14:14
Дівчата, може хтось знає гуртовні з нитками? Допоможіть будь-ласка:umbrage:

natka75
31.03.2009, 14:40
то напевно один власник

Це точно, були вчора на Патона,там ніякого вибору....:8:чула їх викупили, але побачимо з часом...:confused:

А ще не їздила я в МЕТРО ніколи...картку маю від часу заснування,але не їздила, от кажу до чоловіка поїхали, взяли малого, а там не впускають з дітьми, а ми не знали:no:, то чоловік надворі з малим чекали на мене, поки я там щось галопом вибирала...

taho
31.03.2009, 14:50
Я там не була ,але бачила раз то шо вони називають конфіскованим взуттям:n:найдіть краще стоки там хороше взуття:y:і ціни помірні.

Про стоки. Я чула, що є на Батальній (Дж. Вашингтона) сток з одягом. Як заправка, то повертати наліво і їхати метрів 100. Там є складські приміщення, серед них треба шукати. Я не була, але розповідали, що одяг гарний, все з бірочками і продаваць привітна. Якщо хтось буде там, то напишіть. :clapping:

А "Арсен" кажуть німці викупили. Зараз там, мабуть, допродують все, тому й товар може бути протермінований (з перемитими етикетками). Вони таке вміють робити.

olja_zaj
31.03.2009, 16:42
Це точно, були вчора на Патона,там ніякого вибору....:8:чула їх викупили, але побачимо з часом...:confused:

А ще не їздила я в МЕТРО ніколи...картку маю від часу заснування,але не їздила, от кажу до чоловіка поїхали, взяли малого, а там не впускають з дітьми, а ми не знали:no:, то чоловік надворі з малим чекали на мене, поки я там щось галопом вибирала...

Так там на жаль з дітьми до 5 років не пускають.

амелі
31.03.2009, 17:05
Так там на жаль з дітьми до 5 років не пускають.

до 5 чи до 6?

olya_d
31.03.2009, 17:31
До 6 ніби. Але в слінгах малесеньких носити можна. Пояснюють це тим, що в них їздять електрокари, і дітям небезпечно

kristina
31.03.2009, 17:59
Арсени викупили нето якись франчуз чи поляк, версії розходяться, але те що викупили то точно. Вони заборгували дуже конкретні суми постачальникам і хто зна ,коли то тепер вернуть. В мого чоловіка на роботі борг арсену десь до 1,5 млн, звичайно для них то не велика сума. А я к порахувати скільки постачальнів в арсену то кругленька сума набіжить.
Треба ретельно дивитись на дату виготовлення в Арсенах, щоб не купити залежалий товар, хто туди ходить.Щоправда була там в п"ятницю ввечері ,людей взагалі нема, ніби то неділя зранку.

Радість
31.03.2009, 21:47
Про стоки. Я чула, що є на Батальній (Дж. Вашингтона) сток з одягом. Як заправка, то повертати наліво і їхати метрів 100. Там є складські приміщення, серед них треба шукати. Я не була, але розповідали, що одяг гарний, все з бірочками і продаваць привітна. Якщо хтось буде там, то напишіть. :clapping:

Подібно до складу, де ми полюбляємо купувати. Тут про нього вже дехто згадував. Але він знаходиться не на Батальній, а це бічна Пасічної. Як повертаєте на кільці ДБК на право, і зразу за першою заправкою на право. От там складські приміщення є, і серед них склад з одягом. Там можна натрапити на дуже хороші речі. От нещодавно багато дитячого було. Але за тиждень вже нычого не лишилось. Добре, що я встигла закупитись :).

kati
31.03.2009, 22:18
Радість, а по я ких числах/днях завіз на пасічній?

Масік
01.04.2009, 01:21
пліз поясніть що таке стоковий магазин ?:confused:

olenkastar
01.04.2009, 09:46
пліз поясніть що таке стоковий магазин ?:confused:

Секонд-хенд:xaxa: або по-модному,ексклюзивний одяг з Європи:xaxa:
як буде,хто в такому магазині,дайте знак чи є там лижні костюми:) на дорослих

Радість
01.04.2009, 15:17
Радість, а по я ких числах/днях завіз на пасічній?

На скільки я знаю, в них нема конкретної дати завозу. Треба питатися в продавщиці.
olenkastar, а я завжди думала, що стоковий магазин, то не секонд-хенд, а нові речі минулих сезонів. Доречі, на тому складі повно лижних костюмів!

Nata
01.04.2009, 15:58
До 6 ніби. Але в слінгах малесеньких носити можна. Пояснюють це тим, що в них їздять електрокари, і дітям небезпечно

А не можна :). Перевірила, не впускають :confused:

мамочка
01.04.2009, 16:31
Подібно до складу, де ми полюбляємо купувати. Тут про нього вже дехто згадував. Але він знаходиться не на Батальній, а це бічна Пасічної. Як повертаєте на кільці ДБК на право, і зразу за першою заправкою на право. От там складські приміщення є, і серед них склад з одягом. Там можна натрапити на дуже хороші речі. От нещодавно багато дитячого було. Але за тиждень вже нычого не лишилось. Добре, що я встигла закупитись :).

Хто знає назву вулиці, скажіть будь-ласка

olya_d
01.04.2009, 16:50
А не можна :). Перевірила, не впускають :confused:

Ми колись з малим на руках хотіли зайти, а нам сказали що маленьких можна носити тільки в слінгах, а на руках - ні:confused: Можливо, правила змінилися

Даніелла
01.04.2009, 18:34
Скажіть будьласка, на складі стоків товар продають на вагу, Чи є вже фіксована ціна. Ще таке питання, це біля Ролади?

Радість
02.04.2009, 10:57
Ще таке питання, це біля Ролади?
Так, це біля Ролади. Вулиці, нажаль, незнаю. В стокових магазинах немає товару на вагу і ціни не секонд-хендівські а просто знижені.

TATA
11.04.2009, 17:57

Скажіть будь-ласка, повертати на кільці ДБК направо, якщо їдеш з Сихова чи з центру?

kati
11.04.2009, 18:07
з сихова:) повертаєте на пасічну

Milka
12.04.2009, 14:26
Ми колись з малим на руках хотіли зайти, а нам сказали що маленьких можна носити тільки в слінгах, а на руках - ні Можливо, правила змінилися
Правила в МЕТРО дійсно змінились і дуже давно(майже три роки тому). Ми з малим ще змогли потрапити в кенгуру весною 2006 року, а вже приїхали через 2 місяці і все:confused:... не пускали з дітками зовсім.

successful
11.05.2009, 13:54

Я знаю де :) я там нещодавно купляла. Знаходяться гуртівня Глорія-джинс тепер на території Кінескопу (Тургенева ,73, при в*їзді такий яскраво помаранчевий будиночок, 1 поверх). Міряти вони не дають, бо там висять лише зразки, а розмір ти можеш замовити, який тобі потрібен. Купляти можуть лише особи-підприємці, але можна купляти і на 200 - 400 грн (щоб було мінімум 6-8 речей), посилку пакують в Одессі і відправляють на Львів після вашої оплати. Мені посилочка прийшла швиденько.
Доречі, на цій гуртівні є дуже багато дитячих речей, на нас з вами хіба лише спорт.костюмчики (70-80 грн), маєчки, футболочки (від 39 грн), джинси (117-139грн). Дитячі речі: футболочки (від 29 грн), сарафанчики і джинсові і вільветові по 56 грн. Одним словом вибір хороший і якість також.

simona
13.05.2009, 00:27
Мені сьогодні співробітниця розповіла, що десь на вул. Городоцька розташована гуртовня з джинсами.Допоможіть знайти!

лелека
16.05.2009, 02:24
Мене теж цікавить гуртівня з нитками для в"язання та вишиття. Кажуть десь на Зелені є, точно не знаю.

А ще хто знає де є гуртівня ниток для вишиття отих, що на базарі продають по30 коп., дуже цікавить, бо треба багато.

Жемчужинка
21.05.2009, 13:35
Мені сьогодні співробітниця розповіла, що десь на вул. Городоцька розташована гуртовня з джинсами.Допоможіть знайти!

Та,ніби,є така десь біля Мотозаводу.Точно також не знаю.:confused:

Мене теж цікавить гуртівня з нитками для в"язання та вишиття. Кажуть десь на Зелені є, точно не знаю.

А ще хто знає де є гуртівня ниток для вишиття отих, що на базарі продають по30 коп., дуже цікавить, бо треба багато.

Знаю,що то добро привозять із Хмельницьку.Не думаю,що є така гуртівня у Львові.Хоча...........:confused:

successful
22.05.2009, 11:41
Купляти можуть лише особи-підприємці, але можна купляти і на 200 - 400 грн (щоб було мінімум 6-8 речей).

Дівчатка, вчора туди ходила, казали, що тепер приймають замовлення, якщо товару набрали більше ніж на 1000 грн (можна і рівно на 1000 грн ) :(

alada555
03.07.2009, 02:19
[QUOTE=Жемчужинка;423964]Ще 2 гуртовні квітів є.Одна наз.Зелемінь.Знаходиться біля Автовокзалу,друга-на гуртовому Шуварі.А,ще одна-в напрямку від Ювелірного заводу.Вглиб по вуличБула на всіх троьх. Як на мене, та що від ювелірного вглиб найдешевша. Суджу по орхідеях, фікусах - середня орхідея на тій гуртовні коштувала 45 грн., а на шуварі 68-70 грн. Я регулярно навідую такі заклади :), тому в ціеах орієнтуюсь. Один нюанс щодо гуртовні біля ювелірного - у них завоз, здається, у вівторок, бо на наступні дні запаси катастрофічно падають і в суботу якісь чахлики залишаються. Ще нормальна гуртовня як на бібрку їхати. Там якесь садове господарство
А ви б не змогли все таки уточнити якось д адресу квіткової гуртівні біля Ювелірного заводу... або якось детальніше пояснити а то "в напрямку від Ювелірного заводу.Вглиб по вулич"звучить незрозуміло...по крайній мірі мені...

alada555
03.07.2009, 02:30
Я знаю що Львівський ювелірный завод
знаходиться по вул. Академіка Підстригача, 2
і
тоді запитання це на тій самій вулиці чи ні?

Christi
03.07.2009, 10:44
Я знаю що Львівський ювелірный завод
знаходиться по вул. Академіка Підстригача, 2
і
тоді запитання це на тій самій вулиці чи ні?

Гуртівня з квітами на вулиці Бічна Львівська 1. Пояснюю як добратися: повертаєте до ювелірки вона буде по праву руку (якщо заїхати з Наукової), і рівно 1 км. їдете постійно прямо, гуртівня буде по лівій стороні "ЕКОФОРА"

veroni4ka
03.07.2009, 14:39
Але він знаходиться не на Батальній, а це бічна Пасічної. Як повертаєте на кільці ДБК на право, і зразу за першою заправкою на право.
Якщо від кольца і за заправкою направо то виходить перед Трембітою повертати треба? Які там склади?
А Ролада далі, там де митниця тепер.
Якщо не важко, напишіть, може там ще одна заправка?:girl_cool:

alada555
03.07.2009, 15:14
дякую за адресу ...уже туди дозвонилася і вони мені пояснили як до них доїхати..але можу сказати що ціни там можливо на деякі види рослин і нижчі не заперечую, але щодо ампельних (звисаючих) балконних квітів(зокрема петуній, сурфіній) залюбки б купила звисаючу бегонію так у них відповіли нічого такого зараз нема, то ціни майже ідентичні базарним...так що ще треба подумати чи вартує їхати і щоб ще довести і не поламати...

Можливо хтось скаже де є гарні балконні звисаючі квіти і по якій ціні ..мені трохи треба
можна і самій творити щось цікаве в один горщик посадити різні кольори сурфінії плюс бакопу чи ще якось дизайнувати ...

Може хтось має думки на цю тему як створити кашпо з різних квітів які є в нас у продажі...

чи у нас продаються готові композиції з декількох видів квітів чи кольорів наприкладі такого....

бусинка
03.07.2009, 16:12
Alada555, цього року ампельними квітами не цікавилась, але минулого коли купувала, то найдешевше було на гуртовому Шуварі, крім того там приїздили цілі буси з Чернівців і в них було ще дешевше, ніж в тих спеціалізованих кіосках

alada555
03.07.2009, 16:41
завтра зберусь перший раз на Шувар а гуртовий і роздрібний вони поруч знаходяться чи окремо я мала на увазі що якщо добиратися з центру то їхати однією маршруткою чи різними ?

OxankaF
03.07.2009, 17:10
Шувар гуртовий і роздрібний знаходяться поруч, якщо їхати з центру до гуртового, тоді треба сідати на маршрутку, яка їде через стрийську і зразу після тюрми виходити, навпроти семінаріїї. А якщо їхати до роздрібного, то краще через новий львів (№ 28,45) і після моста зразу виходити. З маршрутки зразу догаєтесь, що ви доїхали до базару

alada555
03.07.2009, 17:43
бутьде добрі може хтось знає в яких магазинах чи гуртовнях м. Львова можна купити ключ для консервування тобто закаточний....

Halina
03.07.2009, 23:58
бутьде добрі може хтось знає в яких магазинах чи гуртовнях м. Львова можна купити ключ для консервування тобто закаточний....

Я брала ключ закаточний в магазині за Магнусом! Дуже задоволена, закриває добре! Довго вибирала, бо різні типи там є.

alada555
04.07.2009, 02:13
Ви маєте на увазі Магнус це той що на вул.Шпитальній
якщо позаду це магазин 1000 дрібниць

UnLikE
09.07.2009, 15:34
Незнаю чи це можна назвати гуртівнею, але на вулиці Б. Хмельницького, 1 є аптека "Знахар", там все дешевше ніж у звичайних аптеках.
А ще десь приблизно на Наливайка, 16 (там на вході ще пише Flash Travel) є гуртівня картріджами, фарбами для прінтерів...ремонт прінтерів і таке всяке..

Mariana
10.07.2009, 12:53
Незнаю чи це можна назвати гуртівнею, але на вулиці Б. Хмельницького, 1 є аптека "Знахар", там все дешевше ніж у звичайних аптеках.

Ще така аптека є на вул.Городоцькій, напроти магазину Адідас

veroni4ka
11.07.2009, 13:35
з сихова:) повертаєте на пасічну

Спочатку велике приміщення (де колись робили кавомолки), потім заправка, потім поворот, Трембіта... Ролада далі. Це так?:girl_in_dreams:

Рибка
12.07.2009, 12:32
alada555, якщо ще актуально про ключ закаточний, то на ринку "Зубрівський" є, на Іскрі. Там є пару видів.

марта
18.08.2009, 16:05
Закуповувалась сьогодні для нашої групи в дитячий садок на гуртовнях (в районі Арсену) на Зеленій. Ціни дійсно дуже дешеві і вибір хороший. Купувала посуд: тарілочки, чашечки, ложечки і постільку. Ціна на постільку, взагалі супер – 52,64 грн.

Ще мені потрібно закупити пластмасові вироби: типу миски, відра різні , совок, і т.д. Може хтось порадить де таке добро є?

Тигренятко
19.08.2009, 14:23
Дівчатонька, а хто знає людські гуртівні з білизною (Atlantic, Sea Line, KEY...)?

Жемчужинка
19.08.2009, 16:20
Дівчатонька, а хто знає людські гуртівні з білизною (Atlantic, Sea Line, KEY...)?
Такі гуртовні є на вул.Стрийській.Зупинка Танковий завод.Це передостання зупинка тролейбусом.Називається "Вітус".Ще є біля Краківського базару.вул.Газова.Гуртівня "Леді".
Але ці гуртівні лише для підприємців.

Ще мені потрібно закупити пластмасові вироби: типу миски, відра різні , совок, і т.д. Може хтось порадить де таке добро є?
Це все є на Агроконтракті.Недалеко від "МЕТРО".

Тигренятко
19.08.2009, 16:50
ЖЕМЧУЖЕНКА, дякую) А ви часом не знаєте, які саме потрібні документи для того щоб там оформитись?

Niferttiti
19.08.2009, 16:50
гуртівні з білизною (Atlantic, Sea Line, KEY...)?
Є така гуртівня, десь за Карпатбудом на Кн.Ольги. Карпатбуд, потім у поворот перед спортінтернатом. Там на дорозі є їхня реклама. Я точної адреси не знаю. Але там можна думаю легко зорієнтуватися.

lesja.f
25.08.2009, 17:21
дівчата , кого цікавлять гуртовні з весільними стрічками, шариками, плакатами, запрошеннями і т. д.... є біля 2-гої автостанції , точної адреси зараз не знаю, але днями там буду і візьму візитку

Жемчужинка
25.08.2009, 20:10
А ви часом не знаєте, які саме потрібні документи для того щоб там оформитись?
Ні,не знаю.

Lutik
17.09.2009, 23:57
Може хтось знає, де можна у Львові купити креслярську дошку формату А3 або більшого формату з рейшиною (звичайну або на підставці)? :) Напишіть адресу магазину чи гуртівні.:girl_cray:

Zlju4ka
18.09.2009, 01:26
На Вороного.5(або 7)-здається є такі.там є магазин для художників.

tania
25.09.2009, 19:27
креслярську дошку формату А3 або більшого формату з
Бачила щось таке в метро. Звернула увагу бо шукала племінниці мольберт.

А ще моце в магазині Центр паперу, на Маяковського.

nadjusja
26.09.2009, 00:38
Десь на іншому форумі читала що на городоцькій є гуртівня каоясок та дитячих товарів польського виробництва. хтось знає де вона саме знаходиться???

Kornetska
07.10.2009, 12:50
І мене гуртовня дитячих товарів цікавить

марі177
07.10.2009, 22:42
по вул.Замарстинівській є гуртівня Піколо-дитячий одяг

Туфелька
07.10.2009, 22:51
На Жовківській,28 (біля Прогресу) є гуртівня канцтоварів і сувенірів "Час-Пік". Там продаються шкільні ранці фірми Тайгер, купа різної канцелярї і ше більша купа цікавого і для дітей і для дорослих.

Sokolova
07.10.2009, 23:14
по вул.Замарстинівській є гуртівня Піколо-дитячий одяг
я цю Замарстинівську всю обходила і не змогла знайти той магазин!!! Може знаєте точнішу адресу?

WEDLADY
07.10.2009, 23:17
І мене гуртовня дитячих товарів цікавить не знаю де гуртівні дитячих товарів, але знаю, що на Валовій є дуже класний дитячий магазин - Mini Bite здається називається. Одяг шиється у Львові(Львівтекс), але на Датській сировині і в основному на експорт. Вибір правда не дуже великий, але дуже дешево, більше можна знайти тут http://lvivtex.com/products-page/. Ми завжди племіникам там закуповуємось.

kati
08.10.2009, 00:30
я цю Замарстинівську всю обходила і не змогла знайти той магазин!!! Може знаєте точнішу адресу?

в том районі я не альо...але попробую розказати своїми словами.
Значитца як їдете по вулиці, де є велика цегляна червона(коричнева?) церква...(знаєте?) так от якщо їхати так щоб церква була по праву руку...то це по ліву руку,троха ближче. пред церквою, ближче до центру а не до сторони топольної.
Побачите таку браму зелену(?) там за брамою є будова, якщо ви подивитесь догори то побчите ще вивіску Піколо( невзрачну).Заходите в ту браму,зправа є вхід в будову,отам і є та гуртівня.Там і іграшки і одяг.

Но думаю ви ніц не поняли з того що я написала.:))))))))))))))))))))))

Ніколь
08.10.2009, 01:06
Но думаю ви ніц не поняли з того що я написала
А якщо їхати зі сторони Липинського, то получається звернути на замарстинівську, проїхати кінцеву трамваю, і їхати трошки далі дивлячись наліво. Да? А які там іграшки?

kati
08.10.2009, 01:11
ой ніколь ніби так:))))
іграшки які там незнаю, бо були там один раз,пиїхали в 18 00. а вони вже зачинялись то пустили нас тільки на одяг.Там досить невеликий вибір, але що помітила дуже багато речей таких як в Товарах для малят на південному..а ціни нижчі

Ameli
08.10.2009, 01:44
Дівчатка, а Ви у тому Пікколо щось купували, бо те, що мені сподобалося вони тільки на гурт продають, а решта чомусь мені не дуже сподобалося. Чи це як який день???

Жемчужинка
19.10.2009, 11:52
Знаю нові гуртовні.Текстиль для дому.Рушники,постіль,тканина,тюлі,штори,махрові халати.Знаходиться на вул.Зеленій,147.Взагалі-то там є три приміщення тої гуртовні.Там же ж на території баз є гуртовня канцтоварів "Папірус-сервіс".І гуртовня "Бьянка"(але мінімальна закупка на 2000 грн.).Ще там бачила гуртовню пінопласту.Короче,хто потрапить на територію цих баз,знайде багато чого там цікавого.

Оленка
19.10.2009, 14:41
я цю Замарстинівську всю обходила і не змогла знайти той магазин
Замарстинівська 127. На тариторії якогось заводу. За брамою направо

Тетянка
20.10.2009, 00:12
Знаю нові гуртовні.Текстиль для дому.Рушники,постіль,тканина,тюлі,штори,махрові халати.Знаходиться на вул.Зеленій,147.
Там ще є 2 гуртовні з посудом - нижчі ціни, ніж на Городоцькій в "АзовГаличині" - я якраз там на днях була, закупилась трохи...Мінус - обов"язкова мін. сума 100 грн. і ассортимент на деякі групи тов. - мін. кі-сть 6 шт., а так ціни загалом нижчі. На "Азов Галичині" нема обмеження ні по кількості, ні по мін. закупці, але й ціни трішечки вищі :). А ще на Зеленій 147 є гуртівня із шкіряними виробами - гаманці, сумки і т.д., та й не тільки шкіряними - рюкзаки теж є:), але ця гуртівня знаходиться на териоорії "Галанту" - це позаду "Арсена" получається. Чудоов знаю ті всі гуртівні, бо кілька років там працювала :). А, ну ще є "Десятка", буд. матеріали. На текстильній гуртівні трохи зменшився асортимент - вибір тюлі менший, зате розшрився вибір одягу - якоїсь закарпат. фірми, трикотаж, бавовна, є жіночі і дитячі речі. Фасони, правда, не дуже, з дитячого - непогані піжамки, трусики, маєчки....

Жемчужинка
20.10.2009, 10:52
А ще на Зеленій 147 є гуртівня із шкіряними виробами - гаманці, сумки і т.д.
А гаманці якісні,стильні,чи якісь звичайні?Бо хочу собі купити новий.А такий,як мені подобається коштує більше 200 грн.і мене дусить жабка:shy:.Але,якби були такі,але дешевші,купила би собі.

irys214
02.12.2009, 22:42
Може хтось знає гуртовні з дитячими іграшками і якісь дешевші книжні магазини. А то нам треба багато подарунків до свята Миколая...

Галченя
02.12.2009, 22:59
якісь дешевші книжні магазини
Мені дуже подобається книжкова гуртівня на Бузковій. Це навпроти Арсену(того, що на Зеленій,147) Там, доречі, є дві гуртівні з книгами. І ще гуртівні з іграшками: одна манюсінька (ціни "так собі"), інша (та що більша за асортиментом і площею) закривається за місяць перед Миколаєм і працює лише для гуртових покупців. А ще там же (на вул. Бузковій) є якась гуртівня з м"якими іграшками (але мене ній ще не було)

Грильяжка
05.12.2009, 12:21
книжкова гуртівня на Бузковій.
Суперова гуртівня "Книжкові джерела " називається

Olenka
17.12.2009, 18:02
Гурт вишивальниць шукає гуртовню з аксесуарами для вишивавання :)
Хтось знає, де в нас такі є?

cleonata
20.12.2009, 13:59
Я була на гуртівні вул. Зелена 147, файні гуртівні там і посуд і парфуми і штори, але я шукаю набір кастрюль (баняків), європейського виробництва (нержавійка), а там банячки вітчизняні((((, мо хтось знає де такі шукати дешевше ніж на базарах, бо ціни такі захмарні!!!!

Kasia
20.12.2009, 14:08
в ДЕКО. але ціни там теж захмарні

Christi
20.12.2009, 22:12
В ДЕКО (в Епіцентрі) на весь товар 25% знижки до 31 грудня.

bioland7
23.12.2009, 11:44
Я була на гуртівні вул. Зелена 147, файні гуртівні там і посуд і парфуми і штори, але я шукаю набір кастрюль (баняків), європейського виробництва (нержавійка), а там банячки вітчизняні((((, мо хтось знає де такі шукати дешевше ніж на базарах, бо ціни такі захмарні!!!!
Десь є гуртівня посуду на верху вул. Личаківської (бічна вуличка),спитаюсь точніше братової напишу.

Nadijka
23.12.2009, 11:54
Десь є гуртівня посуду на верху вул. Личаківської (бічна вуличка)
йой та гуртівня так розташована шо навіть не знаю як вам пояснити....
То треба вийти біля церкви св.Покрови (там де кінцева трамваю 2) і йти задду неї...там буде розгалуження дороги прямо(до заводу), вниз і наліво(ось сюди треба йти) ........йдете паралельно колії....там будуть якісь гаражі, а потім аптека...і наступна будівля за аптекою то та гуртівня...заходите туди і перші двері на ліво....
та гуртівня мені подобається...тільки дратує одне - дивишся на той товар, тобі виписують його, а потім йдеш в якийсь підвал і забираєш, а там нема змоги вибирати колір, візерунок....(хіба дуууже просити)...

Dobra
23.12.2009, 12:13
йдете паралельно колії....там будуть якісь гаражі, а потім аптека...
Вулиця називається Станція личаків.

Бісеня
27.12.2009, 00:15
Дівчата шукаю гуртівню з світильниками,бра.Допоможіть найти,буду вдячна.В "Новій лінії" ціни жах, а хочеться нормальне купити!

niamlyk
27.12.2009, 11:46
Скажіть, будь-ласка, а внеділю ті гуртовні працюють?

Даніелла
27.12.2009, 11:49
Ці гуртовні навіть в суботу не працюють.

Myrka
29.12.2009, 14:51
На пр. Чорновола ,63 ( зелений,як розбавлена зеленка, офіс-центр) є гуртівня книжок, асортиент малий, ціни більш-меньш. Але в цьому районі і книгарень нормальних нема, то можна скористатися при потребі

La esposa
19.01.2010, 23:03
Люди, а хто підкаже, де в нас є такі гуртівні, де можна купити постіль, скатертини?

Даніелла
19.01.2010, 23:15
Гуртівня з постілью та скатертинами є на Зеленій, на території де колись був магазин "Десятка"

Fleur
19.01.2010, 23:39
Гуртівня з постілью та скатертинами є на Зеленій, на території де колись був магазин "Десятка"
Асортимент маленький, ціни високі, постіль здебільшого Китайського виробництва.

Хороший вибір постільної білизни та скатертин є в магазині "Деко"-Епіцентр, до 31 січня діє знижка 25%.

Tanyunya
19.01.2010, 23:53
На пр. Чорновола ,63 ( зелений,як розбавлена зеленка, офіс-центр) є гуртівня книжок, асортиент малий, ціни більш-меньш. Але в цьому районі і книгарень нормальних нема, то можна скористатися при потребі
А колись був величезний вибір! Я працювала в тім офіснім центрі, то частенько там "випасалась". А ще там (зі зворотнього боку вхід) була гуртовня "CHICCO" і парфумів магазинчик з низькими цінами. Не знаю тільки, чи зараз є, давно не була там.

Milka
20.01.2010, 21:23
Зараз в Метро появилась можливість заходити з дитиною, але для цього при вході необхідно написати заяву що ви берете все під свою відповідальність. Дитяча кімната теж працює, кому як зручно.

olenkastar
21.01.2010, 00:01
може я шо пропустила,а де є гуртівня ниток..для вёязання мені потрібно?:girl_smile:

napoleona
26.06.2010, 11:20
Дівчата підкажіть гуртовні алкогольних напоїв! Може є десь дешевше, ніж у Метро?

martysik
26.06.2010, 13:28
Дівчата!!!
Може Ви знаєтея,де у Львові є гуртовня з дитячим харчуванням

---------- Додано в 11:28 ---------- Попередній допис був написаний в 11:27 ----------

Дівчата підкажіть гуртовні алкогольних напоїв! Може є десь дешевше, ніж у Метро?

На Привокзальному базарі є магазин Магарич

olerusya
26.06.2010, 13:34
Зараз в Метро появилась можливість заходити з дитиною
Перестрашились щоб остаточно всіх клієнтів Ашан не забрав! :girl_crazy:

Олюнчик
27.06.2010, 10:51
На вул Дорошенка є хороша гуртовня алкогольних напоїв. Точної адреси не знаю, але це недалеко від ДЦ в дворі. Там є вивіска.

Anelija
27.06.2010, 12:01
але я шукаю набір кастрюль (баняків), європейського виробництва (нержавійка), а там банячки вітчизняні((((, мо хтось знає де такі шукати дешевше ніж на базарах, бо ціни такі захмарні!!!!
Я бачила на "АЗОВ галичина", там є 2 кімнати з кухонними прибамбасами і ціни демократичніші, ніж на базарі. Асортимент від кастрюль, до лотків для яєць. Можна знайти дешевий посуд і дорожчий, на ваш смак, правда вибір не з широких. Тарілки я собі так і не вибрала (((

Олюська
27.06.2010, 22:49
Хто знає, чи є у Львові гуртівня побутової хімії, де б можна було купити вроздріб?

Prutylyatko
27.06.2010, 23:26
чи є у Львові гуртівня побутової хімії, де б можна було купити вроздріб
Щодо гуртовні не впевнена, але на "верхньому" Шуварі є магазин "Вадим", де ціни на побутову хімію практично гуртові та купуєте вроздріб.

markiza
27.06.2010, 23:36
Щодо гуртовні не впевнена, але на "верхньому" Шуварі є магазин "Вадим", де ціни на побутову хімію практично гуртові

Ви мабудь мали на увазі магазин "Вадік". Якщо так, то ціни там далеко не гуртові (я купляла миючий засіб в Ашані за 19 грн (без акції), а у Вадіка приблизно 25 грн, також підгузники там не з найдешевших). Хіба що там дешевими є парфуми, але чи то справжня фірма виникає велике питанння- не можуть одні й ті ж парфуми так різнитися в ціні.

martysik
28.06.2010, 01:16
Не знаєте де у Львові є гуртовні з ігрушками???

olerusya
28.06.2010, 14:15
Хто знає, чи є у Львові гуртівня побутової хімії, де б можна було купити вроздріб
А я б краще радила вам гуртовий ринок Шувар, там є кілька магазинчиків і кіосків з побутовою хімією де ціни дійсно досить низькі, для прикладу - вже давно купую там Pampers по 135 грн за упаковку!

---------- Додано в 13:15 ---------- Попередній допис був написаний в 13:11 ----------

На вулиці Бузковій(бічна Зеленої, навпроти Арсену) є класна гуртівня, ми дещо там купували, але там всі іграшки Китай, тобто, хороших і дуже якісних нема, хоча ті ж басейни, набори для піску, візочки іграшкові вигідніше звичайно купувати там!

Ogunka
28.06.2010, 19:35
Була сьогодні на гуртівні взуття на новому Львові. Вибрати є з чого і ціни нормальні - до 250 грн. Все взуття шкіряне, ще й можна на замовлення зробити.

Savchenko
28.06.2010, 23:37
не знаю точну адресу,але моя знайома працює на такій гуртівні на проспекті Чорновола, якщо до неї додзвонюсь то спитаю точну адресу)

Тетянка
28.06.2010, 23:42
Була сьогодні на гуртівні взуття на новому Львові. Вибрати є з чого і ціни нормальні - до 250 грн
а конкретніше? Вулиця, яас роботи, чи є якісь обмеження п осумі :)

KNadya
29.06.2010, 00:26
Була сьогодні на гуртівні взуття на новому Львові. Вибрати є з чого і ціни нормальні - до 250 грн. Все взуття шкіряне, ще й можна на замовлення зробити
Перший раз про таку чую. Мене теж цікавить. Мені потрібно і мамі купити, і собі б не проти з малою гуляти.

Seppy
30.06.2010, 00:48
Може хтось підкаже гуртівню з пластмасовими меблями. Десь -колись бачила і не може згадати...

Зорянівонька
30.06.2010, 17:02
Де в нас є гуртовні з посудом, зокрема шукаю столовий набір, такого плану
http://www.3carata.com.ua/content/jewelry/place-setting/032_1_small.jpg

А ще де у Львові є гуртовні з дитячими іграшками, де є продукція польської фірми Wader (дороги, гаражі...)

strukOM
01.07.2010, 02:36
Знаю у Львові гуртовню сумок. Є і шкіряні і шкірзамінник. Якщо можна на форумі написати адрусу то я напишу

Зорянівонька
01.07.2010, 17:09
В Інтермаркет можна вже без карточок заходити, ніяких обмежень. І товару трохи навезли. Ціни класні. (вдома нарахувала, що на 400 грн зекономила 100)

Тетянка
01.07.2010, 17:13
Інтермаркет можна вже без карточок заходити, ніяких обмежень. І товару трохи навезли. Ціни класні
то вже давно :), я щодня ходжу на цю гуртівню в обід - гарні ціни, часто якісь знижки/акції, особливо на побутовій хімії :).

napoleona
01.07.2010, 17:16
В Інтермаркет можна вже без карточок заходити, ніяких обмежень. І товару трохи навезли. Ціни класні. (вдома нарахувала, що на 400 грн зекономила 100)

Зорянівонька
01.07.2010, 17:19
а алкоголь там є? (МАртіні, Чінзано, коньяки)
здається є, принаймні різні коньяки і Мартіні

Тетянка
01.07.2010, 17:20
є, але значно менший вибір, ніж в "Метро" :)

napoleona
01.07.2010, 17:25
є, але значно менший вибір, ніж в "Метро"
але в Ашані ше більший і набагато дешевше:girl_yes:

БЕЛЛАДОННА
01.07.2010, 17:27
Де в нас є гуртовні з посудом, зокрема шукаю столовий набір
На Зеленій біля Арсену, там багато різних гуртовень і 2 з них з посудом, місяці 2 тому бачила там подібні набори.

Тетянка
01.07.2010, 17:55
але в Ашані ше більший і набагато дешевше
Хіба?....Я б так не сказала...Порівнюючи конкретні вина - ціна нижча була саме в "Метро", та й викладка мені більше подобається саме метрівська...

---------- Додано в 16:55 ---------- Попередній допис був написаний в 16:53 ----------

п.с. - на Зеленій є маленький нюанс - тре набрати на певну суму ,я колись працювала в тому р-ні ,тому знаю :), і на жаль деякі позиції треба було брати партіями - н-д 12 великих чашок ,чи 6 тарілок, щось таке...Такі самі ціни є на гуртівні "Азов-Галичини", нема обмежень по сумі/кількості.

napoleona
01.07.2010, 17:59
а я чітко виписувала ціни на Мартіні, Чінзано, Асканелі, Букет квітів, Тиса, Тріно, Маренго, то була суттєва різниця з Ашаном(там дешевше)! Значить залежить від продукції, одна дешевша, одна дорожча

БЕЛЛАДОННА
01.07.2010, 18:15
на Зеленій є маленький нюанс - тре набрати на певну суму
Та ніби ні, я там дещо купляла, але нічого такого не казали. Може забули чи правила поміняли, не знаю.

janysuk
03.07.2010, 15:33
lesja.f
Типово Відповідь: Гуртовні Львова.
дівчата , кого цікавлять гуртовні з весільними стрічками, шариками, плакатами, запрошеннями і т. д.... є біля 2-гої автостанції , точної адреси зараз не знаю, але днями там буду і візьму візитку

яка точна адреса цієї гуртовні біля 2-ї автостанції

panna
03.07.2010, 15:48
точної адреси зараз не знаю, але днями там буду і візьму візитку
І мені якщо можна адресу в ПП,бо стільки всіляких обійшла,але все однакове.

IKA
14.07.2010, 16:01
а я чітко виписувала ціни на Мартіні, Чінзано, Асканелі, Букет квітів, Тиса, Тріно, Маренго, то була суттєва різниця з Ашаном(там дешевше)! Значить залежить від продукції, одна дешевша, одна дорожча
Колись закуплялась виключно в Метро, але мені не подобалось, те що треба брати по кілька штук всього, тому тепер їздимо в Ашан)))
Ціни там, справді, різні: є дешевше і дорожче, але радує, шо можна по штуці брати)))))

Тетянка
14.07.2010, 16:27
Та ніби ні, я там дещо купляла, але нічого такого не казали
На Зеленій є 3 гуртівні з посудом (р-н "Арсену"), одна, що в підвальчику - мін. сума закупки - 100 грн., 2 інші - на 1 та 2 поверсі будівлі, яка знаходиьтся збоку, перепендикулярно до того приміщення, де є "підвальна" гуртівня -там нема фіксованої суми. Колись в "підвалньій" гуртівні був більший вибір всього, то в ті дві інші я рідко заходила. Мала на увазі саме її ,коли писала вище :).

inNusjalapusja
14.07.2010, 16:54
гуртовня з дитячим харчуванням
На Тургенєва, на території кінескопу, а також на Зеленій, не доїжджаючи до Арсену.

sv-ukraine
11.08.2010, 17:43
Самій цікаво, по-моємо, все що в нас продається, привозять з інших міст - наприклад з Хмельницька чи Чернівців...

Роса
14.08.2010, 16:28
Можу поділитись інформацією про гуртівню канцтоварів, яка згоріла в Стрийському парку.

Отож, підприємці, що заходились одразу справа від входу в тій гуртівні - вони переїхали на вул. Ковельську, 109б. Я, до-речі, тільки в них закуповувала всю канцтоварщину в офіс. Наприклад, коли в Метро найдешевший папір "Аро" коштував 33 грн. за пачку, то в них я купувала за 28 грн. пачку паперу (назву не пам"ятаю, але папір дуже хорошої якості... здається це колишній "Свето копі"). Зараз я цін на папір не знаю, але недавно купувала малій все до школи. То зошити 12 стор. в них по 1.09 грн. - 1.15 грн.

Підприємці, що знаходились в маленькій кімнатці зліва від входу в цю згорілу гуртівню - переїхали на вул. Джерельну 5 (це біля Краківського базару) і мають ще відділ в колишньому магазині "Бон тон" (Темп) на Франка, 161...Це дуже близько від тої згорілої гуртівні. Торгують, канцтоварами, книжками...

А от куди ділись решта підприємців гуртівні я не знаю. Там були ще одні підприємці з канцтоварами, другі - з книжками, ще - з штучними квітами, весільною атрибутикою, і ще - з одягом на вагу. Може в когось є якась інформація про тих підприємців - поділіться, будь-ласка. Особливо цікавить ця жіночка з штучними квіточками... вона такі бомбезні композиції робила, і кошики на Паску дууууже класно оформлювала... Дуже хочу її відшукати.

Lvivna
18.08.2010, 21:25
Була сьогодні на гуртівні взуття на новому Львові. Вибрати є з чого і ціни нормальні - до 250 грн. Все взуття шкіряне, ще й можна на замовлення зробити.
Дівчата, а де вона точно знаходиться?

Зануда
18.08.2010, 22:41
яка згоріла в Стрийському парку.
То моя улюблена гуртівня канцтоварів ... була...:(

ksenia
19.08.2010, 00:28
оже в когось є якась інформація про тих підприємців - поділіться, будь-ласка. Особливо цікавить ця жіночка з штучними квіточками... вона такі бомбезні композиції робила, і кошики на Паску дууууже класно оформлювала... Дуже хочу її відшукати.
У мене є їх візитка, там працювали Ірина і Оля, можу скинути в пп їх моб. тел. У них є ще крапка на Південному, т.ц. "Галерея" №209.

---------- Додано в 20:28 ---------- Попередній допис був написаний в 20:25 ----------

Хмельницького, 188. Орієнтир - прохідна Прядильної фабрики.

sv-ukraine
19.08.2010, 00:51
На вул.Бузкова,2 - бічна вул. Зеленої , є багато книжкових гуртівень, і гуртівня канцтоварів

Олька
19.08.2010, 01:03
На вул.Бузкова,2 - бічна вул. Зеленої , є багато книжкових гуртівень, і гуртівня канцтовар

Це не там де поворот з Зеленої на Батальну в перші ворота? Якщо там, то я там і рюкзак купляла і вибір там просто супер на всі канц. товари, я завтра поїду туди докупляти все що залишилось до школи.

odree
19.08.2010, 01:19
Це не там де поворот з Зеленої на Батальну в перші воротанє, то перед феноменом (навпроти арсену, амвею) на ліво, якщо їхати з сихова

Margaryta
19.08.2010, 11:28
Дівчата, а де вона точно знаходиться?
Якщо це там де я думаю то це не гуртiвня, а магазин. Вiн знаходиться бiчна вул.Панаса Мирного э поворот на вул. Ярославенка, 22 от там i знаходиться i шиють i дошивають i пришививають любе i рiзне взуття вибiр нормальний i все за цiною все 250 грн.

La esposa
19.08.2010, 11:46
Скоро у нас буде нове МЕТРО :) (http://daily.lviv.ua/index.php?newsid=28279) ото нам вже ближче буде :)

Дівонька Зіронька
19.08.2010, 14:00
а де ж та гуртівня зі взуттям?

Lvivna
23.08.2010, 19:02
а де ж та гуртівня зі взуттям?
Сказали, що Ярославенка, 22. То не 73 маршрут туди іде часом?

соломійка
30.08.2010, 15:45
Особливо цікавить ця жіночка з штучними квіточками... вона такі бомбезні композиції робила, і кошики на Паску дууууже класно оформлювала... Дуже хочу її відшукати.
Ця жіночка (а точніше - дві жіночки, п.Ірина та п.Ольга) і надалі працюють у Стрийському парку - два тижні тому купляла у них квіти для декорацій у кафе (оформляла на весілля). Точної адреси не напишу, оскільки нової візитки не брала:girl_in_dreams:, але це вул.І.Франка, буд. 150 або 152 - житловий будинок, на першому поверсі якого є магазини, орієнтир - великі вікна у формі арок, біля входу завжди є манекен - наречена.
Щодо квітів - саме там знайшла усе, що було потрібно, за нормальними цінами і з доречними порадами продавця.:girl_claping:

rododendronia
03.09.2010, 11:14
кого цікавлять гуртовні з весільними стрічками, шариками, плакатами, запрошеннями і т. д..
скажіть будь-ласка до якої години аони працюють і чи є там букетики гостям, дружкам, старостам ?

Neytasa
08.11.2010, 13:53
Свята наближаються! Де у Львові е хороші гуртівні іграшок?

Оксана Ст
09.11.2010, 00:36
На вулиці Промислові, в дворі м"ясокомбінату величезна гуртівня іграшок і ціни відчутно нищі базарних. Ще є навпроти входу в СІЗО.

Надя К.
09.11.2010, 09:13
На вулиці Бузковій. Там є гуртівні іграшок і книжок.

Snegana
09.11.2010, 10:53
На вул Бузковій, 2, ( территорія Львівгуртбакалії), там де відкрився новій спортивно-розважальний центр АПЕКС, є гуртівні з м"якими іграшками Гуллівер ( 3 під"їзд там же відкривається ще один склад з іграшками та сувернірами) , та в 1 під"їзді є на 2 поверсі, але ражду вам вже зайнятися цим процессом вже , тому , що під свята вони не хочуть пускати на склад роздрібних клієнтів. Бажаю вам успіху :))

Kecan
09.11.2010, 11:00
Ми закупляли дітям на таких гуртівнях:
1. Біля радіоринку - вхід збоку;
2. На території м"ясокомбінату;
3. На краківському ринку (там де стоянка від вул. Джерельної) - Котигорошко;
4. В районі Підзамче дуже велика гуртівня, але нажаль точної адреси не знаю, бо їхали туди машиною, але там тільки великий гурт (від 1500 грн).

Neytasa
09.11.2010, 13:26
cпортивно-розважальний центр АПЕКС а що там,може знаете?

Snegana
09.11.2010, 16:28
НЕзнаю, чи можна тут писати про спортивно -розважальний центр АПЕКС, але, ...:)) це комплекс в приміщенні, займає повністю 3 поверх, з розважального: роліки, картінг, тір, ще є спорт -бар. Відкрився на початку вересня, працює с 13,00дня .

MazDa
19.11.2010, 15:15
Щодо книжок. Є дві гуртівні в Стрийському парку (біля дитячої залізниці). Зупинка наступна після Податкової.
А хто знає куди перенесли ці гуртівні після пожежі в травні 2010р. ?
Дуже вже вони дешеві були і асортимент супер.
На гілці прочитала трохи інформації, але не про всі гуртівні які там були, цікавлять гуртівні з книжками, там їх було три.

Funtik
30.11.2010, 11:09
Ще є гуртовня іграшок на Зеленій, 147 біля Арсену.

Ассоль
30.11.2010, 15:10
Читала на форумі колись про гуртівню, де продається корм для тварин - ніяк тепер не можу знайти того допису. Підкажіть, будь ласка, де вона знаходиться?

olja_zaj
30.11.2010, 15:23
е є гуртовня іграшок на Зеленій, 147 біля Арсену.
Скажіть, а хтось був на цій гуртовні, вроздріб там продають?

Wonder
30.11.2010, 16:03
а гуртівні новорічних прикрас є?:d23:

Consuelo
30.11.2010, 16:04
а гуртівні новорічних прикрас є?
не зовсім вдало, але біля своєї роботи (біля аквапарку) щодня проходжу повз кіоск, де написано великий розпродаж ялинкових прикрас

solomka
30.11.2010, 16:08
а гуртівні новорічних прикрас є
На вулиці Жовківській є гуртівня "Час пік" - там є досить великий вибір новорічних прикрас.

Romani
30.11.2010, 16:57
Скажіть, а хтось був на цій гуртовні, вроздріб там продають?
В роздріб продають. Але мінусом є те, що треба точно знати, що ти хочеш придбати, ходити і розглядати товар там не дозволяють. І ще, цю гуртовню, десь за місяць, перед Миколаєм закривають для роздрібних покупців.