КПК

Показати повну версію : Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

bora
23.03.2009, 12:05
Давайте поговоримо про те, як відрізнити підробні парфуми від оригінальних. Я помітила кілька ознак-відмінностей і хочу поділитись спостереженнями. Але цій тему передувало моє обурення, тому кілька слів передмови.
Перед 8 березня в компанію зайшов молодик з косметикою і парфумами, так званим "конфіскатом". Я скептично віднеслась з перших же слів до продукції, але з подругами взялись все-таки її розглядати (бо маю знайомих митників, які вже попереджали, що таким ходунцям ніколи не перепадає конфіскат - є на нього куди потужніший попит). Про результати огляду нижче. Але яке ж моє здивування було коли я потім дізналась, що він таки продав в інших наших офісах кілька пляшечок парфумів по 200!!!! грн. Караул! Дівчатка, я все розумію, що часом хочеться чи на подарунок непоганий аромат (не всі приміром в селі гурмани або не всім треба саме за такою вартістю), але було що і я свідомо придбала Фарентгейт Діора - підробку. Тільки придбала за 40 грн, а не за 200 (!). Уявіть собі накрутку! Бажаючим купувати гарні підробки раджу не переплачувати - і знайти їх в продажі в надцять разів дешевше в магазинах з косметикою приміром на Добробуті (абсолютно вільний продаж).

Щодо ознак підробок. З дівчатами ми одночасно помітили, що корки на всіх пляшечках майже всі погано припасовані - чи повністю не закриваються, чи надто легко відкручуються. А також на пластмасових було видно шви як від дешевої штамповки (оригінали ніколи не будуть мати ШВІВ на корках). Тут же нам повідомили, що власне за цього браку оригінальні парфуми і віддали, але ми то вже розуміли про, що насправді мова. А річ в тім - що по самій плящечці без корку підробку не визначити. Я багато вивчала статей про підробки, - буває ті ж компанії, які виготовляють склянки-оригінали нерідко можуть виготовляти партії з надлишком і перепродувати потім їх наліво для підробок.
Отже, крім корків зауважила на дні пляшечках дещо відмінні наклейки. В підробках вони недбало-розмито продруковані і самі наклейки погано підклеєні (в оригіналі ж не відірвеш або взагалі вигравірувано текст).
На що мені знайомі ще звернули увагу - підробки роблять великого мілілітражу (30 мл кажуть підроблених не буває, хоч це я повірила на слово). Також звернули увагу, що на оригіналах завжди плівочка набагато тонша, її неможливо тому не порвавши розклеїти, а на підробках вона груба, куди міцніша (з різною метою робиться так). І сам друк назви парфум - нерідко стирається з пляшечок ще до того як їх продадуть - це також стовідсоткова ознака.
Можливо Ви зауважили ще щось?
І попрошу не критикувати тих, для кого - це бізнес. Люди мають знати за що платять - он ті хто в нас придбали оригінали-"конфіскати" нарікають вже, що за 10 хвилин аромату не чути....

Ольга
23.03.2009, 12:35
прикро, якщо така бажана покупка виявиться підробкою :(

останні кілька флаконів я купувала в duty free в різних країнах. Наразі не маю сумнівів щодо підробки. Але чомусь боюся купувати парфуми у львівських магазинах (можливо крім BROCARD)

Abraira
23.03.2009, 12:37
Ще, оригінальні парфуми, практично завжди, так "сидять" у коробці, що як не труси, мотулятися флакон у ній не буде. А підробка - як жаба скаче. Моя мама завжди перше що робить - бере запаковану коробку і трясе нею... навіть відкривати, часом, не треба. :)

Дана
23.03.2009, 13:11
Ну я маю великий досвід:xaxa: дуже частоп риходилося розвіювати "міфи" про конфіскат чи "сірий" завіз. Ну сама упаковка вам багато розкаже якщо ви уважно придивитеся до неї. Написи типу вироблено Париж-Лондон-Нью-Йорк також дає повід задуматися, скло флакону не має мати ніяких сколів, розмитості,ніякиї повітряних бульбашок, напис має бути чіткий в жодному разі не потертий, його не легко зішкрябати, золотисті чи срібні ковпачки не стираються, під ними не має продивлятися біла пластмаса, ніяких швів і гострих кінців. Написи без помилок, упаковка не з грубого картону, всередині картон не сірий. Ну і сам аромат - при можливості пшикніть на запястя і почекайте хвилин 10-15, ви почуєте зовсім інший аромат, якщо так можна сказати:xaxa:, серцевина підробок не така приємна на нюх як перші нотки які збивають з пантелитку подібністю до оригіналу.

Нікуся
23.03.2009, 13:21
Оооооооо, яка темка! Цих "конфіскованих" парфумів на кожному кроці. На секонді ,що коло колії на сихові, може лотків 10 з ними. Продавці "рвуть на собі рубашку" доказуючи що це оригінал...

bora
23.03.2009, 13:33
Ось і у Суботній пошті на тему стаття (http://www.lvivpost.net/content/view/3687/373/):
Купуючи парфуми, насамперед варто звернути увагу на упаковку. "Не всі парфуми упаковують у поліетилен. Якщо парфуми все ж таки упаковані в поліетилен, зверніть увагу на його якість: якщо він склеєний клеєм, є нерівності - це підробка, - наголошує О. Кечур. - Оригінальну продукцію виготовляють на фабриках, де упаковує агрегат і під час склеювання поліетилену проставляється "клеймо", яке сплавляє його. На оригіналі завжди видно штамп запаювання у формі прямокутника або кола".

Окрім того, на коробках підробок можна розгледіти неякісний друк. Хоча хороші копії відрізнити від оригіналу за коробкою майже неможливо. Оригінальні коробки мають високоякісну поліграфію, все написано дуже чітко. Упаковка підробок може відрізнятися за кольором, а написи можуть бути нечіткими, розмитими. Деякі відомі парфуми маркують ультрафіолетом. Такий код може бути схований і на внутрішніх частинах коробки.

На маркуванні (етикетці) парфумерно-косметичних товарів мають бути вказані назва підприємства-виробника, його адреса, товарний знак, назва товару, маса нетто або місткість, дата виготовлення, термін придатності, група товару, найменування нормативного документа, вимогам якого повинен відповідати товар, номер партії.

Особливу увагу слід звернути на флакон. Як наголошує співрозмовниця, найбільше недоліків у підробленій продукції можна помітити саме на флаконі, адже це одна з найдорожчих складових продукту. Про те, що продукт підроблений, можуть свідчити неакуратні вигини, розмитості у пластмасі, неідеальне скло, нечіткі написи на пляшці, кришка може нещільно сидіти. У під*робці пластик часто не має однотонної структури і може виглядати неохайно. Офіційний виробник завжди приділяє увагу тому, щоб скло було прозорим, рівним і гладким. Флакони фігурної форми важче та й дорожче підробити, аніж круглі чи прямокутні.

І, врешті, - аромат. Дешеві компоненти більше нагадують запах освіжувача повітря, ніж парфумів. Незаперечним доказом підробки є нестійкість і виразний запах денатурату чи спирту. Через годину-дві аромат підроблених парфумів зникне безслідно. Перед від*крит*тям упаковки парфуми не повинні пахнути - флакончик конструюють так, що перед першим використанням потрібно два-три рази натиснути, поки крапнуть перші краплі. Якщо запах не такий, яким видавався раніше, це не обов'язково підробка. Можливо, змінилося ваше сприйняття. Крім того, запах одних і тих самих парфумів, які виготовляли на різних заводах, може відрізнятися.

Під час продажу парфумерних товарів продавець повинен ознайомити споживача зі запахом за допомогою папірців, які насичують ароматом виробу, а також зразків-понюшок, які надає виробник. Якщо парфумерно-косметичні товари запаковані в целофанову обгортку або мають фірмову стрічку, продавець повинен запропонувати споживачеві перевірити вміст упаковки. Під час купівлі парфумерно-косметичних товарів в аерозольній упаковці продавець у присутності споживача має перевірити роботу аерозольної головки.

Оооооооо, яка темка! Цих "конфіскованих" парфумів на кожному кроці. На секонді ,що коло колії на сихові, може лотків 10 з ними. Продавці "рвуть на собі рубашку" доказуючи що це оригінал...
Ну от зможете особисто тепер пересвідчитися-порівняти:) Я чомусь певна, що там підробки... А рвуть сорочку - типово більшість цих продавців.

Despina
23.03.2009, 14:29
Але чомусь боюся купувати парфуми у львівських магазинах (можливо крім BROCARD)

А я і Брокарду не дуже вірю. Частину продукції їм постачає гуртовня Вітус, що на Стрийській. Звідки завозить товар Вітус, не знаю, але я була там і бачила, що в їхньому асортименті є і підробки

Alias
23.03.2009, 14:59
А мене дивує і обурює факт продажі парфумів на розлив.Ну це ж треба тае придумати? ще й знаходяться люди які ту речовину купують.

Мар"яночка
23.03.2009, 15:16
мене ті продавці конфіскату, вже так дістали, за один день двоє приходило. Кажу їм мене не цікавить, а вона далі своєї, взяла б і чимось траснула по чолі як не доходить. :ninja:

амелі
23.03.2009, 15:28
я скажу про "конфіскат" декоративної косметики- упаковки,штрих -коди співпадають,але якщо ви звернете увагу на форму пензликів у тушах оригінальних та "Конфіскатів"- це дві великі різниці. ( перевірено на двох різновидах Лореаль та одній Ланком).З пудрою-та ж історія.

Нікуся
23.03.2009, 15:37
А я і Брокарду не дуже вірю. Частину продукції їм постачає гуртовня Вітус, що на Стрийській. Звідки завозить товар Вітус, не знаю, але я була там і бачила, що в їхньому асортименті є і підробки

Купляють конфіскат на сихові і підставляють на вітрини:confused:

Kasia
23.03.2009, 18:32
нині огляну свою баночку дешево куплену, чи дійсно ті ковпачки видають підробки??
для мене головна різниця у тривалост запаху. оригінал годин 12 пахне, а ті дешеві - 2 години і то не факт.

Багіра
23.03.2009, 18:59
а я пообглядала з різних боків свої баночки з парфумами:) вроді нема яскраво виражених ознак підробки, однак в двох подарованих-куплених в Україні всетаки сумніваюся... різниця між ними і закордонними в кришечці, яка в наших гірша, менш якісна..просто якась дешевша... одні куплені в якомусь магазині бо є на коробці магнітна стрічка, а інші самі по собі супер, я їх просто підозрюю:)

olja_zaj
23.03.2009, 20:29

О а я на Вітусі беру парфуми,правда підробки:)в мене там родич працює,треба поцікавитись,бо я замовляю підробку ту яка мені подобається,або тестер беру.

MUCHACHA
23.03.2009, 21:12
У мене є знайомі, що працюють на митниці. Конфіскат хлопчики та дівчатка по п-вах та ор-ціях не носять! Ось вам і РІЗНИЦЯ. Що б вони не говорили і розказували - це підробка. Підробка вироблена в Голандії в кращому випадку. Сама цим колись хотіла займатись, знаю реальні ціни на ту всю пургу, що вони продають. Такий товар можна купити за дуже смішні гроші, просто потрібно пошукати. Зрозуміти потрібно одне, що оригінал НІКОЛИ не буде так коштувати.
На рахунок Брокарду. То склалось враження, що цей магазин є показником солідності фірми, всі гуртовні в один голос кричать про те, що саме вони є постачальниками парфумів в Брокард. Маю великі сумніви.... Магазин з таким обсягом та асортиментом не може собі позволити купляти товар вже з такою націнкою. Товар вони закупляють безпосередньо в імпортерів, за меншими цінами ніж у нас на гуртовнях.
А підробок на кожному кроці. Нещодавно чоловік купив Вікторію Бекхем в "Імідж". Те саме :n::n::n:

Kasia
23.03.2009, 21:47
подивилася - моъ Мочінно Фані - чисто як Бора п першому пості написала - 100 % підробка.:xaxa::xaxa:

а інші - Кляйн - то оригінал- тримає запах:8:

Virginia
23.03.2009, 21:48
Сумно це визнавати, але в нас в Україні лише 2% косметичної продукції (імпортного виробника) є оригіналом!
Моя сестра працює регіональним менеджером по поставках в Брокард, Імідж, Парадокс і т.д. То те все робиться в Україні:naci:
А конфіскат - це просто казка для нашого довірливого народу, який любить все на халяву і "па дєшовке". Насправді, конфіскат проходить дуууже довгий шлях до споживача, деколи навіть за дещо вищими цінами ніж в магазинах. спочатку його віддають виконавчій службі, та в свою чергу робить описи, оцінку продукції... і тоді це все добро йде на аукціон! Аукціон проводить фірма, яка, умовно кажучи, виграла тендер на проведення цього аукціону! Зараз у Львові є дві фірми які виграли тендер і проводять аукціони! Повідомлення про аукціон опубліковується в газетах! Це все дуже серйозно! На аукціон потрібно записуватись чуть не за місяць... одним словомті всі парфуми по 300грн - повна лажа!!!:n::n::n:

DolceVita
23.03.2009, 23:48

останні кілька флаконів я купувала в duty free в різних країнах. Наразі не маю сумнівів щодо підробки. Але чомусь боюся купувати парфуми у львівських магазинах (можливо крім BROCARD)

І брокару довіряти не слід!!!! Там ще ті підробки :bad:

Zlju4ka
24.03.2009, 00:10
Продавці "рвуть на собі рубашку" доказуючи що це оригінал...

Якби були справжні в доказах і рекламі б не було потреби.В них би з руками їх відривали, а так факт як кажуть "на ліцо".:ninja:

До речі деяку косметику чи упакування можна банально зрівняти з офсайтом фірми,деяки навіть колір напису на упаковці- не вірно підбирають:no:.А я маю один "мій"запах кензо квітку-останній раз недавно купила на тому ж переїзді за 150(за 148точніше:xaxa:)грн-вони звісно запевняли що то оригінал -конфіскат,але запах сказав сам за себе..а потім почула в модній програмі-перелік запахів які вже давно не випускаються або випуск настільки лімітований що там черга наперед.і серед них були і ті кензо.:(Вот цікаво відвідати "ультра модні львівські бутікі"-поцікавитись чи там вони є..і звідки:xaxa:

Багіра
24.03.2009, 00:34
ото начиталася і вирішила, що ті парфуми в оригінальності яких нема сумніву - поставлю в шафку(хоч раніше тягала їх в сумці і де тільки не закидувала) і буду бризкати для важливих випадків, а на кожен день українське добро підійде:)

Полуничка
24.03.2009, 00:45
Купила собі в Штатах Брітні Спірс фіолетові 1.5 роки назад в звичайному магазині (mall). Так довго тримаються що інколи мені той запах аж противний стає! А в принципі упаковка видно що зроблена на вищому рівні, камінчики ще до сих пір не повідпадали. Хоч і приклеєні. Не думаю, що в нас таке можна знайти. Там навіть написи на наклейках вигравірувані, а не надруковані. Брокард також повна лажа. Точно знаю.

zetta
24.03.2009, 09:04
Кольором самі парфуми теж відрізняються, часом підроблено все дуже гарно...але якшо флакончик прозорий то колір теж різний.

olja_zaj
25.03.2009, 20:26
І брокару довіряти не слід!!!! Там ще ті підробки :bad:

І в брокарді та сама продукція шо і врешта магазинах,тільки з серйозною націнкою:)я так зрозуміла шо оригіналів в нас практично нема,хіба ви десь в Парижі купите,а так купляють всі в Одесі,працюють по ліцензії,розливають під ту чи іншу відому марку,в більш дорожчі дають кращі матеріали,такшо в нас просто підробка,так мені пояснила,бо я таким не дуже цікавилась,замовляла собі підробку під ту чи іншу відому марку:)

Jupiter
25.03.2009, 21:21
А що ж тоді робити? Чим пахнитися? Фальсифікатом? - то не поважати себе. Тоді, може є сенс задуматися і купувати Ейвон чи Оріфлейм чи ще щось такого типу. Там хоч без підробок. І точно знаєш, що ніяких алергенних складників нема. Бо в той фальсифікат можуть якоїсь бурди напхати, що йой!

DolceVita
25.03.2009, 22:50
Не факт що в Ейвон і Оріфлейм не напхають!!!!
А з тим ніц не поробиш в нас навіть Версаче,Шанель і Кавалле з легкої руки кутюр'є ))))))

Jupiter
25.03.2009, 22:57
А чим же тоді пирскатися:confused: У нас знайома купує якісь там аромамасла, і ними мазюкається. Так це ж і масло треба знайти путьове, а не маде ін чіна:confused: Та й аромат потім, я вам скажу...:8:

DolceVita
25.03.2009, 23:01
Користуватися тим чим є можливість. Якщо є хтось щоб передавали з закордону,або дьюті фрі...
Або тут шукати альтернативу...

Jupiter
25.03.2009, 23:06
а інтернет-магазини - це не те? Моя знайома з Києва там купує часто. Каже, що задоволена.
Я лише купувала на нашому львівському. Ну так там є і маленькі фляшечки, які ніби-то оригінал. А є цілий розділ - голандська ліцензія. То там і ціни відповідно нижчі.
А в Іміджі теж підробки? Навіть якщо маленькі флакончики, які, кажуть, підробляти невигідно.
Я вже щось заплуталася.

DolceVita
25.03.2009, 23:24
Маленькі флакончики самі найкращі. І їх в цивілізованих країнах дають безкоштовно!!!!

Jupiter
25.03.2009, 23:32
я маю на увазі 30 мл, 25 мл, 40 мл. Їх безплатно не дають.

DolceVita
25.03.2009, 23:48
Такі не дають! А до 10мл. самі ліпші!!!!

Дана
26.03.2009, 10:45
Я в Брокард ходжу за новинками, ті парфуми що вийшли не пізніше як пів року, на підробку ще жодного разу не попалася, потім якщо аромат мені до вподоби прошу когось із знайомих купити у дютіфрі, старі добрі парфуми до яких я нерівно дихаю:ninja: купую тільки за кордоном.
О до речі Пур Пуасон Еліксір(з пульверизатором) куплений у Брокарді ідентичний тому який був куплений в Мадриді. Мала дві баночки провірила все, і упаковку і картон, і на нюх, єдине що на зуб не попробувала:xaxa:

olja_zaj
26.03.2009, 11:01
Я в Брокард ходжу за новинками, ті парфуми що вийшли не пізніше як пів року, на підробку ще жодного разу не попалася, потім якщо аромат мені до вподоби прошу когось із знайомих купити у дютіфрі, старі добрі парфуми до яких я нерівно дихаю:ninja: купую тільки за кордоном.
О до речі Пур Пуасон Еліксір(з пульверизатором) куплений у Брокарді ідентичний тому який був куплений в Мадриді. Мала дві баночки провірила все, і упаковку і картон, і на нюх, єдине що на зуб не попробувала:xaxa:

Дана як наступний раз підете за новинкою,напишіть мені , яка марка і скільки заплатили,потім я порівняю,бо беру там де і Брокард закупляє,порівняємо:)

Jupiter
26.03.2009, 21:14
А мені колись чоловік подарив від Версаче Брайт Кристал. 30 мл. Я їх із задоволенням випшикала на себе. Наступного року на День нарлодження чоловік брата подарив таку саму водичку. Мені стало шкода її на щодень виляпувати. От я пішла на сайт парфуми.львів.уа і купила собі голандську ліцензовану версію цих же парфумів, але 90 мл.
Коробочка така ж сама, пляшка теж. Фольга на коробці навіть була запаяна з використанням клейма. Коротше, від справжніх не відрізнити. Єдине, що ціна дуже різниться: 280 грн за 30 мл і 87 грн за 90 мл.
Той дорогий аромат стійкіший і ніби трошки благородніший. А той дешевший просто не розкривається і його треба часто поновлювати.
Отака в мене історія.

Дана
27.03.2009, 11:00
Дана як наступний раз підете за новинкою,напишіть мені , яка марка і скільки заплатили,потім я порівняю,бо беру там де і Брокард закупляє,порівняємо:)
Домовилися :clapping:

Irusja_1
27.03.2009, 18:35

Мушу Вас розчарувати. 60% парфумів BROCARD бере на тих самих базах що і "дешевші" магазини, просто націнка більша. А ми віримо, що чим дорожче - тим фірмовіше.

Victi
27.03.2009, 19:13
Памятаю в студентські роки купила собі парфуми із запахом Кензо (не дозволяла тоді стипендія купити справжні). Баночка в них була абсолютно інакша ніж в справжніх. Дала за них тоді копійки. А тепер... Продаюь той самий китай, лише в підроблених баночках і просять за то по 100-200 грн.
А найбільше дивує коли купують "конфісковану" косметику Діор, Шанель... Невже не шкода своєї шкіри для цього китайського непотребу. Мабуть бажання похизуватися надто вже велике.
Я тепер стараюся купувати парфуми та косметику за кордоном. Коли сама, коли замовляю в друзів. З нетерпінням чекаю медового місяця і дьюті фрі. Пропала довіра да наших львівських магазинів, особливо коли коханий купив з певною періодичністю однакові парфуми, проте з різними запахами, в Брокарді та Іміджі.

Яруська
27.03.2009, 20:38
А в Іміджі теж підробки? Навіть якщо маленькі флакончики, які, кажуть, підробляти невигідно.
Я вже щось заплуталася.

мені подобається в Іміджі купувати...ще, тьху-тьху ні разу на підробку не нарвалась, та й ціна нижча ніж в Брокарді:)

Тетянка
27.03.2009, 23:39
[QUOTE=Protskiv;429175] сайт парфуми.львів.уа і/QUOTE]
А не могли б точніше написати? Бо вже по-різному шукаю, щось нема......parfumu.lviv.ua?.....

Полуничка
28.03.2009, 03:04
підкажіть будь-ласка де той імідж знаходиться?

луіза
05.04.2009, 15:46
Я купую в ДЦ.Якість задовільняє.

bora
06.04.2009, 13:18
мені подобається в Іміджі купувати...ще, тьху-тьху ні разу на підробку не нарвалась, та й ціна нижча ніж в Брокарді:)

Нічого стверджувати за сьогодні не берусь, але років пару тому там були підробки. Знаю, бо тоді моя подруга в тій мережі працювала. Правда якщо з-за цього таки виникав скандал – гроші повертали, або вибирали клієнтці інші парфуми. А хто мовчав…

Jupiter
28.04.2009, 21:47
Так, той сайт зветься http://parfumy.lviv.ua. Повірте, я не хочу робити йому якусь рекламу. Мені від того ніц нема. Просто пишу свої думки. Я в них колись вже брала оригінал. Ну, нормальні парфуми були. Підозри, що то підробка, в мене не виникало. Трималися досить нормально, був і шлейф, і нотки розкривалися. Потім взяла собі свідомо Голандську ліцензію. Теж лишилася задоволена. Ціна порівняно невисока, стійкість нормальна. Та й там йде 90-100 мл, так що можна їх поновлювати хоч через кожні 5 хвилин, якщо є така потреба. Але потреби нема. Вони досить нормальні. Принаймні, ті Брайт Кристал, що я брала. Упаковка в них точнісінько така, як і в оригіналу. Я мала з чим порівняти. Чесно кажучи, якби мені не сказали, що це ліцензований випуск, я б думала, що то оригінал.
Коротше, нікого ні до чого не спонукаю. Якщо маєте можливість чекати, можете брати на сайті Aromat.kiev.ua Мені подобається, що там розплачуєшся не передоплатою, а після того, як одержиш парфум. Якість там нормальна. Моя знайома з Києва завжди замовляє лише там. Але там лише оригінал, ліцензованих там нема.
На сайті http://parfumy.lviv.ua мені подобається те, що в них нормальний вибір і вони чесно пишуть розділ - Голландська ліцензія.

Нікуся
29.04.2009, 14:18
Щойно приїхала моя сусідка ,була на секонді на сихові. Хвалиться що купила собі пудру Шанель за 40 гр,каже конфіскат тому так дешево... Ми вже тут начиталися про той конфіскат,але трохи жаба давить- я рік тому купувала шанелівську пудру за 370 гр,а вона за смішні грошики( розумію що начиння в них різне,але футляр ідентичний!). Ех...

Kasia
29.04.2009, 14:44
це підробка 100 %

kati
29.04.2009, 15:17
Щойно приїхала моя сусідка ,була на секонді на сихові. Хвалиться що купила собі пудру Шанель за 40 гр,каже конфіскат тому так дешево... Ми вже тут начиталися про той конфіскат,але трохи жаба давить- я рік тому купувала шанелівську пудру за 370 гр,а вона за смішні грошики( розумію що начиння в них різне,але футляр ідентичний!). Ех...коли її обсипе прищами вас вже жаба не дуситеме:xaxa:

сніжна
29.04.2009, 16:00
коли її обсипе прищами вас вже жаба не дуситеме:xaxa:

Прищами може і не обсипе,але що то не Шанель і не конфіскат- 100%.
Такий же "конфіскат" розкладали сьогодні на Галицькому базарі.

Kasia
29.04.2009, 16:05
ага і носять по фірмах. то жінки то мужчини, жах.

bora
29.04.2009, 16:17
Прищі чи ні, але пудру купляють для того, аби шкіра виглядала краще, якщо не ідеально. Чи допоможе "конфіскат" у цій справі? А якщо комусь то тре для "фірмового" дзеркальця - ну то теж варіант:)

Я по сьогодні мучусь однією покупкою - пудрою за шаленючі гроші в Брокарді. Нічого гіршого ще не бачила, так погано вона лягає на обличчя. От думаю чи то Дживанши така паршива марка чи то мені в Брокарді "конфіскат" підсунули...Я глупа викинула тоді чек, щоб чоловік ціни не побачив і пошкодувала дуже...Не викидайте чеки, дівчатка!

Tanuchka
29.04.2009, 17:02
Цікава темка. Скажу що ті люди з "конфіскатом" і до мене часто заходять. Коллєга хлопець купував не раз собі чоловічі парфуми і кожен раз каже і доказує що то підробка і не конфіскат, але дівчатка такі гарніііі :xaxa:
А я пам"ятаю хотіла купити собі в них духи, грн за 200 тоді ще здається,
І от пам"ятаю щось їх довго не було, а тут Ів Роше, Незнаю яка там якість парфумів, але замовила за 175 грн. прийшло поштою + 2 подарунки, приємні :) Вийшла на ту сумму 200 грн так крім парфум ще подарунки мала. Запах подобається але кришечка там слабенька.
Упаковку викинула, а зараз цікаво їх роздивитись :)

Дана
29.04.2009, 18:32
Прищі чи ні, але пудру купляють для того, аби шкіра виглядала краще, якщо не ідеально. Чи допоможе "конфіскат" у цій справі? А якщо комусь то тре для "фірмового" дзеркальця - ну то теж варіант:)

Я по сьогодні мучусь однією покупкою - пудрою за шаленючі гроші в Брокарді. Нічого гіршого ще не бачила, так погано вона лягає на обличчя. От думаю чи то Дживанши така паршива марка чи то мені в Брокарді "конфіскат" підсунули...Я глупа викинула тоді чек, щоб чоловік ціни не побачив і пошкодувала дуже...Не викидайте чеки, дівчатка!

Я мала Живанші, суперова пудра, лягала дуже гарно, текстура легка, пори не забивалися. Була дуже нею задоволена, але куплен пудра не у нас:ninja:

eleonora
09.06.2009, 04:52
Не знаю, мені здається Імідж задорогий.. Бо я помітила що підчас кризи вони закрили свій один магазин що на вулиці Галицькій (здається,той що біля ратуші в центрі), що вказує на те що заробляли вони не довірою а випадком.Як тільки ціни підскочили-люди перестали різко купувати(на подаруки наприклад) а постійних кліентів то нема.. Багато моїх знайомих в Росинці купують. Поділюсь своїм гірким досвідом про підробки))

Логічно ,що питання чи впаяють вам в цьому магазині підробку чи ні залежить тільки від чесності і ідейності того чи іншого продавця. Навіть якщо всі кажуть що їх там не обдурювали ні разу, то ви не можете бути впевненні що і вас не обдурять, оскільки відомо що ціна( на базарі наприклад) залежить від вашого зовнішнього вигляду. Це до того що продавець може спокуситись на легкий заробіток і витягнути "конфіскат" що залежався під прилавком.

Тому я б ніколи не довіряла продавцю що продає поряд із елітними парфумами підробки на них. Це ж не ковбаса різних видів все таки)) Це якби в будинку МЕРСЕДЕС-поряд продавали китайські підробки (для менш успішних:)))

В основному категорії "еволюції" такі)):
-китайські підробки(це такі на яких навіть напис можуть відверто криво написати-певно темні китайські підвали далися в знаки) реальна вартість до 8дол
-голандія-конфіскат( пристойна якість поліграфії яку в порівнянні дуже важко відрізнити, з баночкою вже легче( ковпачок, маленькі деталі) - те що впарюють за 200грн (реальна вартість 6-12 дол)
-суто оригінал (в Україні це контрабанда -не "конфіскат" закуповують у великих світових гуртовнях) все залежить чи дорогий бренд поч від 20дол-150дол ,
-парфумерія класу А,яка здається не трапляється на полицях, та й коштує відповідно.

Також цікавий досить метод виявлення підробки знайшла тут (http://gerome.com.ua/articles/original-vs-imitation/).

Також моя подруга привезла пробник із Франції Chloe парфуму, вони мені досить приємними видались, але як виявилось це досить новий парфум тому в Брокарді його ще не було. Але знайшла його тільки у львівському інтернет магазині і ще в кількох київських причому не популярних. Тому можемо судити про те хто де бере товар.

Un.Known
09.06.2009, 10:29
Я тут порилась у чеському вебі на рахунок "голландської ліцензії"... і не знайшла нічого.

Виглядає як чергова казка для довірливих.

anka
09.06.2009, 10:54
прийшов з роботи чоловік і купив мені туш Босс. він чув, що в мене закінчується і хотів зробити сюрприз, а ще придбав помаду, блиск.... На роботу принесли "конфіскат"... Хотів як краще. Він, звичайно казав, що та туш коштує в Брокарі 250 грн, а їм принесли за 70, бо це конфіскат... Не те, щоб він на мені економив, зрадів, бідака, гарній можливості. Блиск і помада ніби макс фактор- досить приємна текстура і тримається гарно. Упаковка-досконала. Туш теж красиво запакована- в середині оксамитовий мішечок, але от сохне.... намазала зранку, а по обіді потерла око- всі вії склеїлись в одну! тобто туш за 6 годин навіть не думала засохнути. А стирається як!!! Разом із віями....

DolceVita
10.06.2009, 13:16
Ні в якому разі не радила б брати таку продукцію! Вона не пройшла ніякий контроль. І можна собі попсути шкіру.
А парфуми це взагалі не те і краще на базарі за 20 гривень купити будуть краще пахнути!!!

Jupiter
10.06.2009, 15:41
Я вже собі зрозуміла, що краще купити в Брокарі щось одне порядне ,ніж купу мотлоху типу "ліцензія"чи "конфіскат". Просто кілька місяців повідкладати якусь суму, яку не шкода і купити собі щось нормальне. Просто парфуми з Брокару тримаються довше, мають нотки, шлейф... Тому навіть 20 мл того парфуму вам вистарчить на довго.

veroni4ka
02.07.2009, 21:10
В нас також сьогодні приносили. Я туш купила на подарунок, а тепер сумніватись почала...:girl_mad: ще й на подарунок коліжанці. Продавець показала відкриту туш - ніби нормальна - щіточка, запах - я так завжди роблю.

Я раніше купувала конфіскат на виставці "білоруський товарів" в будинку вчителя (здається) - туш клінік, тіні також клінік - проблем не було. Користуюсь.
От тепер мене буде їсти, вірніше сама себе. Хрум-хрум-хрум

MUCHACHA
03.07.2009, 00:59
Ось, що знайшла:
5 ознак продавця оригінальної продукції

Наявність тестерів- можна назвати мірилом «чесності» продавця. Виходячи із логіки- виробникам підробки не вигідно (немає сенсу) робити тестери, адже

1) основна перевага –це відносно бездоганно відтворена упаковка, яка вводить в оману недосвідчених покупців, тому «нечесному» виробнику не вигідно, щоб покупець зміг побачити баночку, яку не завжди вдається добре відтворити і покупець може відмовитись купувати.

2) Упакована підробка завжди виглядає краще на фоні «непривабливого» зовнішньо тестера(оригінала),тим паче коли ціна підробки($10-15$ і дешевше) набагато нижче ціни тестера

Тестер-це ідентичний до упакованого екземпляр парфуму, який надходить до роздрібного продавця для демонстрації запаху відвідувачам магазину. Відрізняється лише відсутністю: поліграфії(картона або чорно-біла упаковка) переважно із надписом NOT FOR SALE і в окремих випадках дорогих частин баночки(переважно масивні ковпачки такі як на приклад Versace BRIGHT CRYSTAL) ,переважно великі ємності 75ml 80ml 90ml 100ml ,хоча бувають і 50ml.Основна мета-донести запах до покупця.

Подарункові набори- ситуація практично така сама. Допустимо виробник підробок затрачає певний час, щоб скопіювати певну баночку – в набір зазвичай крім парфуму входять супутні товари типу гелю для душу, бальзами ,лосіони і інші. Тому як щоб виготовити підробку заводу виробнику підробки прийдеться налагодити лінію випуску всіх супутніх товарів, що як Ви самі розумієте є нонсенсом для них. Тому можна припустити що тільки справжній виробник може дозволити виготовляти це тип продукції.

Новинки- новинки з’являються весь час. По іншому не може бути. Не секрет, що продавці на новинках заробляють до 30% від всього прибутку. Тому будь-який дистриб’ютор буде піклуватись про поставки новинок як найшвидше. А виробникам підробки лишаються довгі ночі копіювання новинок).

Асортимент-дуже важко забезпечити виготовлення фальсифікату по великій кількості брендів. А в принципі для чого?.. не секрет ,що є кілька популярних парфумів, які користуються попитом –тому їх є сенс підробити. Отже остерігаєтесь магазини із малим асортиментом.

Ємність-як вже зрозуміло виробники підробок не можуть забезпечити широкий асортимент як і по видах так і по ємностях(мілітражу) їм вигідніше виготовити підробку на максимально велику ємність, де вони можуть отримати найбільшу перевагу.

Маріка
08.08.2009, 11:05
Знайшла на одному з сайтів ще дещо цікаве. Почитайте, досить пізнавально.
Корисно знати (http://www.edp.kiev.ua/index.php?show_aux_page=8)

katarzynka
08.08.2009, 15:30
Чоловікові на роботу принесли парфуми, ніби "конфіскат" , явдома глянула а вони не оригінальні.:girl_sad::girl_sad::girl_sad: фальшивочка вийшла, хоча запах супер і тримається довго... але неприємно...:girl_cray::girl_cray::girl_cray:хоча зекономив !!!!! 400 грн. купив Гуччі, так вони коштують 600, а він сторгував за 200.

bioland7
08.08.2009, 18:13
прийшов з роботи чоловік і купив мені туш Босс. він чув, що в мене закінчується і хотів зробити сюрприз, а ще придбав помаду, блиск.... На роботу принесли "конфіскат"... Хотів як краще. Він, звичайно казав, що та туш коштує в Брокарі 250 грн, а їм принесли за 70, бо це конфіскат... Не те, щоб він на мені економив, зрадів, бідака, гарній можливості. Блиск і помада ніби макс фактор- досить приємна текстура і тримається гарно. Упаковка-досконала. Туш теж красиво запакована- в середині оксамитовий мішечок, але от сохне.... намазала зранку, а по обіді потерла око- всі вії склеїлись в одну! тобто туш за 6 годин навіть не думала засохнути. А стирається як!!! Разом із віями....

Теж була в такій ситуації і купилася на дешевизну, але в результаті блиск для губ Shiseido мені викликав неприємний зуд, а туш теж засохла навіть швидше ніж вам, а після цього я купила в "парадоксі" туш діор, тоді зрозуміла відмінності і в упаковці і в якості самої туші. Що сказати - кожен попадає чи може попасти в такі ситуації,але треба завжди пам"ятати нічого якісно зовсім дешево не буває! Тепер можу купити хіба що на ebay косметику за кордоном, бо знаю що там якість спправжня.

Пундик
08.08.2009, 19:04
Дівчатка не читала цієї теми повністю,тому якщо повторюсь за кимось то вибачайте...
Я працюю якраз в сфері парфумерії і косметики(гуртова реалізація),отримуємо велики поставки оригіналу і підробок ,чи як всі потім хто реалізує і каже "конфіскату",це все розливає Турція,Голандія, ОАЕ і навіть Україна,реально закупочна ціна того конфіскату менша на половину за ту що дав чоловік katarzynku(маю надію що медоратори не сприймуть це за рекламу і не забанять,бо я всьоголиш хочу щоб люди знали що купують....).
Оригінал від не оригінала можна відрізнити лише так:купуючи водичку чи парфуми знизу на коробці має бути номер написаний чи вибитий(ніби втиснутий),відкривши коробку на флаконі знизу теж має бути номер або вибитий на шклі ,або написаний на наклеїчці і "УВАГА" цифри мають співпадати всі до однієї у парфумів з коробкою,інакше вас надурили і можете піднімати скандал!
У неоригінальних водичках і парфумах цифри присутні але вони не співпадають...Також там може тара трошки відрізнятись ,у неоригінала вона більш грубшої роботи(але це тільки для знатоків:) ).У всьому решта парфуми майже як справжні,тільки запах потім довго не тримається,або відрізняється трохи...

katarzynka
08.08.2009, 23:52
упуючи водичку чи парфуми знизу на коробці має бути номер написаний чи вибитий(ніби втиснутий),відкривши коробку на флаконі знизу теж має бути номер або вибитий на шклі ,або написаний на наклеїчці

саме таким чином я і відрізнила, що це підробка, хоча номери візуально ніби співпадали8149 і 8164(якщо дивитись на останній у перевернетому стані, то дуже подібні).

Jupiter
09.08.2009, 10:44
Ура! Я перевірила цифри на флаконі і на коробочці. Вони співпали. Отже, мене не надурили. Парфуми таки справжні. Чоловік купував в мережі ST, зокрема в Арсені на Княгині Ольги 2 роки тому.
І що мене найбільше вразило - на парфумах, куплених в магазині вевеве.парфуми.львів.уа, номери на пляшці і на коробці теж співпали! Дуже реклами не роблю. Але чомусь сама особисто стала їм більше довіряти. Хоча там з ними проблем бути не повинно. Вони мають на сайті окрему гілку, де чесно попереджають, які саме парфуми є голландська ліцензія, а які справжні.

Yansa
27.11.2009, 00:27
Дякую усім хто створив тему. Усе дуже актуально і не просто.
Зараз бізнес косметики в досить складному стані! Можна навідь сказати в занепаді.
Причина - кількість підробок!
В дійсності зараз відрізнити щось гарне від підробки дуже важно, але є крітерії.
1. Як і було сказано вище це упаковка. Вона має бути щильною, що навідь випхати важкувато парфуми, тіні чи помаду.
2. Якість упаковки в руках можно розпізнати. Поліграфія! Матеріал з якого все зроблено, навідь шкло чи пластик буде не такий.
3. Якщо вибираєте парфуми в магазині чи берете з рук, спробуйте їх на руку, дешеві масла та віддушки будуть швидко вивітрюватись, та їх запах буде змінюватись. Оригінал тримає всі параметри від початку і до кінця.
Другий тест псикніть на одяг и походіть протягом дня. Оригінал ніколи не вивітриться за годину. У мене парфуми тримаються 1-2 тижні. Але є оригінали що тимаються і до 3-4 днів, залежить від фірми. Мій Шанель тримається - 2 тижні, а живанши - 4 дні, хоча і то і інше оригінал.
Ну , можу ще довго розмовляти на цю тему.
Що такє конфіскат? Дійсно є конфіскат, але під ним просто пропагують дешеву підробку. Конфіскат - завджи в спеціалізованному магазині на кордоні!!!
По інтернету його також не продають!
Якщо я щось забула напишу пізніше!
Одним словом - Треба пробувати!

renata_m
27.11.2009, 16:46
Взагалі-то LOUIS VUITTON туші не робить, як і взагалі будь-яку косметику :girl_smile: (була тільки 1 раз в 2007 році лімітка яка йшла подарунком при купівлі сумки, і це явно не вона).

Що стосується туші від Givenchy, такой туші в офіційній лінійці марки немає і ніколи не було. А якщо набрати назву вашої туші в пошуку, то видає посилання тільки на китайсько-корейські сайти оптової торгівлі підробками :girl_smile:

Без коментарів .... :)

Цей пост стосується ось цього оголошення

http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=47285

Його просто перенесли.

renata_m
27.11.2009, 16:56
Тональний Chanel Vitalumiere Satin Smoothing Fluid Make Up не виробляється в об'ємі 60 мл, а тільки в 30 мл. :rolleyes:

Нікуся
27.11.2009, 17:01
Мені чомусь так дивно чому дівчата ведуться на підроблені бренди які видають за оригінал( навідь бачучи за які гроші це продається) . Ну неможе коштувати тонак шанелівський так дешево...

La esposa
27.11.2009, 17:05
А я пішла оглядати свої парфуми :( щоправда, в мене всі ейвон чи МК... знайшла і стики, і нерівності... То авонь винуватий, чи таки підробка? чи до такого ті "умільці" не опускаються?

Kasia
27.11.2009, 17:14
ні то просто Айвон. а по дорогих парфумах - чітко видно вказані розбіжності

renata_m
27.11.2009, 18:53
На деяких парфумках - таких не з люксу, а трохи дешевше - Ів Роше, Мері Кей, Адідас і т.д. стики і нерівності бувають, це не підробка. Та й такі дешевші парфумки невигідно і підробляти, не окупиться.

Liliyah Romanova
27.11.2009, 21:48
Деякі дописи витерла. Не подобається щось, проходимо повз, і поза спину не обмовляємо. Просимо нам спонсорів НЕ ображати.

Юкола
27.11.2009, 23:26
На Шуварі теж продають за смішну ціну "фірмову" косметику.
Приміром, за кулькові рум"яна Шанель влітку хоітли 30 грн.
Продавчиня просвітила мене. що це - конфіскат, що її чоловік на митниці працює, а це контрабанду справжньої франц.косметики і парфумів вилучив у злодіїїв.
І дрібниці, що Шанель не випускає рум"яна у кульках.

Див на світі не буває і дешевий сир лише у мишоловці.

pravovuk
29.11.2009, 21:41
Так,коло мене на базарі також пудри "Шанель" по 30 грн. продають....:girl_crazy:

Leila
29.11.2009, 22:08
А коло мене і Шанель і Ланком туш 4 в 1, і тональний в гарній сріблястй упаковочці, але назви такої на сайті немає і близько

Kayla
29.11.2009, 22:27
ага, її чоловік на митниці працює,а вона на ринку торгує.:girl_smile:
і якби то був справжній конфіскат,як вона каже,то вона б не продавала його за 30 грн.:girl_in_dreams:

BIEDRONKA
30.11.2009, 15:10
Недавно замовила пафуми на ****.com.ua,тримаються як і обіцяли десь 12 годин,аромат ніби оригінал.Замовлення привезли через тиждень,доставка 10 грн.Я задоволена.Рекомендую.

Sera
30.11.2009, 15:20
Мені чоловік на ****.com.ua на св.Миколая замовив парфуми.Надіюся,що будуть оригінальні.

loreniya
30.11.2009, 15:27
знайшла інтернет магазин *****.lviv.ua - подобається мені то що доставляють по львову безплатно, але от ціни від магазинних ну ДУЖЕ вже менші... І хочеться і колеться ніби економно, але з другого боку купити і викинути не хочу. Хтось щось там замовляв?

Недавно замовила пафуми на ****.com.ua
дивлюсь тут на духи дживенши Pour Homme - чомусь в них не така упаковка як завжди - з якимись полосами-овалами і також на 150 грн дешевше ніж в магазині... В магазині була в суботу - стара упаковка... Як виглядав момент доставки? Вам дозволили відрити пачку і провірити запах?
і переплачувати не хочеться і "пальонки" не хочеться...

На рахунок конфіскатів - щось не віриться що вони справжні - справжні б найшли спосіб "оформити" в магазин... Ну і не думаю що комусь конфіскували 15 різних видів косметики - якщо вже конфіскували то промислову партію - однієї чи кількох фірм, і не по одній баночці... І то одноразові варіанти - а продавці на іскрі стоять з "правдивими парфумами" завжди...

з другого боку слабо можу уявити підробку духів... Тестери /по 10-20 мл/ ті в однакових банках-пробірках- то просто - купив лінію розливу, "накалатав" шанель №5-з-половиною, розлив... коробочки напакував і на базар, а парфуми по 50-100 мл... Де взяти оригінальні банки, коробки /хоч коробки це простіше/. Чогось мені здається що в цих "літражах" має бути менша кільцість фальсифікованих.

Yansa
30.11.2009, 15:36
****.com.ua - гарний сайт.
Дякую

Christi
30.11.2009, 15:54
***.com.ua - гарний сайт.
Я також тут парфуми купую, вже не один раз, знаю особисто власника, цього інтернет магазину. Парфумами задоволена завжди, ще не було випадку щоб щось було не так.

BIEDRONKA
11.12.2009, 14:39
Як виглядав момент доставки? Вам дозволили відрити пачку і провірити запах?
і переплачувати не хочеться і "пальонки" не хочеться...
Мені замовлення принесли в офіс і я зразу запитала,чи можна відкрити-все дозволили!Упаковка була гарно запакована,а запах на перший погляд ніби той самий.
Наступного дня ввечері сестра похвалила мій аромат,тому я зробила висновок,шо тримають точно як казав хлопчик-12 годин.Та впринципі то не такі вже й великі гроші-попробуйте,а потім вже будете робити вибір де купувати

KAPUCHINKA
14.03.2010, 22:27
а я купила собі той так званий "конфіскат" правда не в людей які ходять то продають, а через знайому яка мені то десь дістала, і за її словами то тільки для своїх. Перечитала темку то ніби і справді оригінальні, кришечка закривається ідеально, і наклейка знизу приклеїна рівнесенько, нічого не стирається. в коробці сидять щільненько (пробувала трусити), коробочка з середини рожева. А саме основне запах довго тримається, бо ввечері мене часом запитують що це так пахне. І якщо взяти річ в якій я ходила два-три дні тому то чути легенький запах. І це при тому, що пшикаю я дуже трошки і тільки раз на день (майже на всі парфуми маю алергію, а ці якимось чудом підійшли) Стверджувати що парфуми оригінальні - не буду, але я дуууже задоволена )))

Amira
17.03.2010, 20:20
От не вірю я, що так званий конфіскат є оригінальною продукцією, не може його бути стільки на нашому ринку пропозицій. Під назвою "конфіскат" як правило, приховують підробку китайського, турецького, азіатського виробництва. Згідга, і запах схожий, і упаковка така сама, але якість зовсім не та :)

Galysik
17.03.2010, 21:05
****.com.ua - гарний сайт
Сайт може й гарний, та таку підробку продає, що від трійного одеколону мало чим відрізняється. Може вам більше пощастило, а мені запах попався такий схожий на оригінал, як схожий ведмідь до журавля.
Справжні, вони мають витончений аромат, такий що нюхав-би та й нюхав, а це, за перепрошенням, якийсь шмурдяк, звичайний трьох-рубльовий одеколон у гарному флаконі.

Олюнчик
18.03.2010, 20:07
не може його бути стільки на нашому ринку
Сто відсотків. Навіть якщо конфіскували якусь машину - другу, а то де оком не кинь, всюди "конфіскат"

Biryza
19.03.2010, 00:37
дуже корисна тема !!!! спасибі ))) ще хотіла запитати, може хтось знає - а тестери, то дійсно нормальні парфуми чи розбавлені якісь, бо в нас в тернополі є точка і продавець запевняє що відрізняється лише тим що це не подарункова упаковка

Sweety Chocoland
23.03.2010, 19:55
А в мене історія така (правда не про парфуми): кілька останніх років користувалася тоналками лореаль, мейбеллін (купувала в ДЦ), мері кей (від дистрибюторів), а недавно купила типу конфіскат)) Shiseido, то це найкраща тоналка, яка в мене коли-небудь була: наноситься легко, на шкірі її невидно, недоліки приховує, тримається весь день. На рахунок шкідливого впливу на шкіру незнаю (як і в лореалівських чи мері кей).
Питання: чи варто купувати дорогу типу оригінальну косметику в Брокарді і т. д., якщо не впевнений чи це насправді оригінал, коли можна знайти дешевий і хороший фальсифікат деінде?

Kasia
23.03.2010, 23:07
десь ніби Бора писала, про ознаки підробок парфумів.
запам'ятала 2 ознаки - 1. код на коробці має збігатися з кодом на баночці, і цифри і літери. 2. корок має бути без швів, литий типу, не склеєний з половинок і т.д.

останні 2 покупки робила в Іміджі і Ароматі ( на Валовій)- за ознаками вищенаведеними -оригінали. шкода, що не можна одразу перевірити в магазині, бо треба розпаковувати, а не дадуть.

сніжна
23.03.2010, 23:20
останні 2 покупки робила в Іміджі
а мені у "Іміджі" в останній раз попався фальсифікат. І продавці на різноманітні запитання у відповідь так невпевнено "віднєкувалися"....

Kasia
23.03.2010, 23:25
як перевірили?

kati
23.03.2010, 23:29
а мені попались підробка ніна річі, купувала на одному інтренет сайті- причом замовляла в них вже неодноразово, завжди претензій не було....а тут на 8 березня мамі замовила парфум і так нагло целофанка була не щільна ще й в одному місці відклеєювалась....

сніжна
23.03.2010, 23:31
Історія була наступна: мені треба було одні парфуми, а їх у даному магазині не було. Вони клятвенно завірили,що замовлять і на завтра будуть. Прийшли- без голограми, коробка в середині ( вкладиш) трішки якась не така( ну це вже я вдома розпакувала і побачила). На коди партій я вже навіть не дивилася. Зі мною був чоловік, який має нюх на підробки. Він першим і звернув увагу одразу ж, почав розпитувати продавців, а вони так розгублено почали щось пояснювати...

MUCHACHA
24.03.2010, 01:58
а мені у "Іміджі" в останній раз попався фальсифікат.
Аналогічно....Вже перевіряла не раз - там точно не оригінал, правда, дещо покращений варіант. Мала змогу порівнювати з парфумами дійсно оригінальними і там- небо і земля, як в плані упаковки, флакону і тд. так і в нотах запаху, хоча не можу сказати, що по аромату аж надто відрізнялись. Ну, одним словом, досить якісна підробочка:girl_smile:

Недавно замовила з інет-магазину, який певний час тут мигав...Думаю ,авось...і була приємно вражена. Парфуми виявились суперові, ну точно не турецького розливу, тай по маркуванні - маю веелику підозру ,що Імідж і вони з одного складу беруть) Можливо то мені так повезло, але постійну клієнтку, за умови такої ж якості, вони вже найшли:girl_wink:

Lady_Opium
24.03.2010, 02:43
Недавно замовила з інет-магазину, який певний час тут мигав...Думаю ,авось...і була приємно вражена. Парфуми виявились суперові, ну точно не турецького розливу, тай по маркуванні - маю веелику підозру ,що Імідж і вони з одного складу беруть) Можливо то мені так повезло, але постійну клієнтку, за умови такої ж якості, вони вже найшли
я читала Ваш відгук в тому гамазіні:)
але так і не зрозуміла з Вашого допису - Ви підозрюєте їх у фальшуванні?

Kasia
24.03.2010, 10:24
думаю, не все так погано.
якщо ви знаєте аромат і він стійкий - і з коробкою все ок, то є шанс що це оригінал.
наприклад мої нові парфуми в Аромат 2000 на Франка абсолютно не так пахли. тому я не ризикнула їх там купити, за дешевшою ціною.

MUCHACHA
24.03.2010, 12:02
але так і не зрозуміла з Вашого допису - Ви підозрюєте їх у фальшуванні?
Можливо, не зовсім правильно висловилась - в нас оригінал знайти дуууже важко, сама лазила з оригіналом в руках по наших магазинах, порівнювала. Зовсім не те,нажаль:girl_sad: І ,майже усі парфумовні магазини закупляються в 3-4 поставщиків, в яких просто дуже якісні парфуми європейського зразка, але не оригінал.тому асортимент якості +/- однаковий.
думаю, не все так погано.
якщо ви знаєте аромат і він стійкий - і з коробкою все ок, то є шанс що це оригінал.
Та не все так погано....просто не варта розраховувати на те, що якщо коробочка нормальна і запах стійкий то це істинний оригінал ,повторюсь це дуже якісна ліцензійний фальш. Пишу так, бо мала можливість трошки вникати в ту справу і не просто так це пишу.:girl_wink:
На рахунок інет-магазину - товар дуже якісний, гарний сервіс і до парфумів не маю жодних нарікань, бо за якістю і тд. нічим не уступають парфумам з магазинах. Хоча ,можу судити лише по одному парфумі...сьогодні/завтра маю там замовляти ще 2 флакона, от тоді вже буду бачити точно...:girl_smile:

Котя
24.03.2010, 13:49
На рахунок інет-магазину - товар дуже якісний
А можите написати в ПП, що за магазин?

Orman
24.03.2010, 14:11
корок має бути без швів, литий типу, не склеєний з половинок

це не показник точно, принаймі до туалетної води. Хіба в парфумах де корок взагалі скляний, то так можна перевірити.

Маю 200% оригінальну туалетну воду - корок зі швом, малопомітний, але таки шов :)

Kasia
24.03.2010, 15:20
Хіба в парфумах де корок взагалі скляний
та яке? власне у металевих корках і пласмасових немає бути швів. це обсолютно реальний показник. усі мої підробки мали корки з 2-х половинок склеєні. а оригіналі -ні.

Yeremiya
24.03.2010, 15:45
****.com.ua - гарний сайт.
Напишіть в приват що це за сайт будь-ласка

Kasia
24.03.2010, 15:52
ось наприклад, Фанні ,усі підробки мають клеєний ковпачок з 2-х половинок , а оригінал -немає швів.
http://www.parfiumionline.com/catalog/images/Moschino%20Funny_300.jpg

Orman
24.03.2010, 16:24
йой, та харе, сваритись же ж не будемо :girl_blum:

Furore
17.04.2010, 22:34
На рахунок інет-магазину - товар дуже якісний, гарний сервіс і до парфумів не маю жодних нарікань, бо за якістю і тд. нічим не уступають парфумам з магазинах. Хоча ,можу судити лише по одному парфумі...сьогодні/завтра маю там замовляти ще 2 флакона, от тоді вже буду бачити точно...
Ну, як там ваше замовлення?
Напишіть мені також в ПП назву магазину, плііз.

MorsImmortalis
17.04.2010, 23:40
колись знайома привезла з Франції пробник Serge Lutens (апельсинчик) і я закохалась в той аромат.і ось я збиралась купити його в брокарді,бо більше ніде нема. на днях заходила в Брокард ,напшикала папірець і кинула його в сумку.запах був ніби трохи не тим.але я подумала,шо може мій ніс помилився.
прийшла додому,відкрила сумку а воно віддає столярним клеєм. зблизька пахне супер, а здалеку(((((

одним словом,то ніякий не оригінал. в мене ше зберігся старий пробник. я його розрізала ножицями. зовсім інший аромат. той,шо в брокарді якийсь дуже різкий, а цей ніжний, легкий.

отже мій ніс мене не підвів.

Biryza
18.04.2010, 00:30
брокард вже не раз попалився на підробці :girl_sad:

Lady_Opium
18.04.2010, 02:47
колись знайома привезла з Франції пробник Serge Lutens
думаю, ключове слово колись
завдяки зусиллям деяких організацій величезна частина парфумів підлягає переформулюванню, і Серж тут не виключення:(
на днях заходила в Брокард ,напшикала папірець
сам Сергій радить тестити свої аромати виключно на шкірі, так як Ви їх і носитимете

Я не заступатимусь за Брокард, не маю для того причин - але сумніваюсь, що така мережа сама псуватиме собі репутацію;
хоча з огляду на те, що вони монополісти у Львові..:(

belik
18.04.2010, 11:52
дуже багато чула негативних відгуків про Брокард, саме тому, що вних переважно підробку можна купити

MorsImmortalis
18.04.2010, 12:00
Lady_Opium, я не бризкала на себе, бо вже і так була напахчена.
раніше я тими духами бризкала свою шкіряну курточку і воно дуже довго трималось і ніжно-ніжно пахнуло.
та й тут я подумала кинути папірець в свою шкіряну сумку,щоби теж так пахло.
а воно відгонило якимось столярним клеєм.

одним словом то не те, що було колись (певно ключове слово)
я передумала поки купувати ті парфуми. просто не знаю що пропонують інетмагазини. бо шкода заплатити немалі гроші зовсім не за те,чого очікуєш((((

Gentle
18.07.2010, 15:26
Я тільки що перевірила всі 4 банки парфумів, якими зараз користуюся, на предмет відповідності цифр на флаконі знизу і на упаковці- щоб виявити підробку. Так от. 3 банки (перша - купована в Чехії, друга - в Польщі, третя - увага - на "Добробуті" - всі 30 ml) не підробки 100%. Цифри співпали. А от на купленій в дьюті-фрі ласкості на упакуванні взагалі не знайшла цифр. Целофан давно викинула.. може цифри були на ньому? Якраз в цих парфумах я була впевнена найбільше...

Lady_Opium
18.07.2010, 15:41
А от на купленій в дьюті-фрі ласкості на упакуванні взагалі не знайшла цифр.
може у Вас якийсь старіший випуск?

мені цей метод видається ненадійним: якщо підроблювачі вміють робити схожу рідину, штампують аналогічну упаковку - не розумію чому вибити циферки має бути проблемою:unknown:

bora
19.07.2010, 15:22
штампують аналогічну упаковку - не розумію чому вибити циферки має бути проблемою

НЕРІДКО склянку не підробляють, а ліваком купують у виробника оригінальної. Тільки одна фірма виготовляє картонну, інша - скляну. Звідси і розбіжності. Там де паперову підробляють - можуть звісно вибити ті ж цифри, але чи виправдані такі затрати часу, якщо це масове виробництво?... Все одно, на жаль, "лохів" вистачає.
Я от думаю, ну гаразд, хтось не маючи коштів для понтів купує на ринку коробочку якогось бренду і хизується нею. А насправді тим самим підтримує безлад - тіньову економіку без відрахування в бюджет, підпільну працю з невиплатами тяжко-зароблених, шкідливу для здоров"я продукцію і т.п. Чому не купити у офіційного виробника дешевший варіант? І чому людям достаток яких все одно видно хочеться взагалі хизуватися підробками?
А якщо вони виявляться шкідливими, тоді ж навіть не буде на кого скаржитись...

kati
19.07.2010, 15:28
хтось не маючи коштів для понтів купує на ринку коробочку якогось бренду і хизується нею. А насправді тим самим підтримує безлад
ну чекайте, всі купуючи парфуми вірять в те що вони купують оригінал, а перевіряти одразу ж не будеш всі ті цифри, картонки.Тим більше багато парфумів дарують.
Чому не купити у офіційного виробника дешевший варіант
наприклад?

bora
19.07.2010, 16:06
всі купуючи парфуми вірять в
Я не говорю про магазини. Я написала НА РИНКУ. Хоча варто було згадати і що цей жах, ще носять по офісах - з рук в руки...
наприклад?
В супермаркетах полички ломляться від парфум від 70 грн десь. Вони мають офіційного виробника, просто не настільки відомого. Та й решта ейвонів-оріфлеймів. Там теж ціни від 60 грн. Їм точно варто довіряти більше, ніж тому, чим торгують на базарі. Та й підтримувати. Хіба це не очевидно?

kati
19.07.2010, 16:18
Я написала НА РИНКУ
а, ну на ринку я згідна:)

Un.Known
19.07.2010, 18:36
А про Sun Splash (http://www.sunsplash.com.ua) вже хтось чув?

Мені місяць тому жіночки намагались втулити "брендові" парфуми за смішні гроші, ціну аргументували тим. що "в Україну довозиться тільки есенція", далі її розчиняють, пакують в простенькі коробки з логотипом Sun Splash, (пакування дороге, бренд також коштує).

Сама есенція довозиться з Мюнхена(?).

"Парфум" витримав запах з дві години.

Я не люблю сперечатись з людьми, котрі свято вірять у спосіб свого заробітку, тому нічого не коментувала. А коли прочитала на тому сайті:"Наша задача – сделать элитную парфюмерию более доступной для широкого круга потребителей" - хіба сміялась...

Благодєтєлі...

Дівчата, ні одна поважаюча себе парфюмерна компанія не стане продавати "рецепт известной композиции без лишних затрат на имиджевые материалы и рекламу домов моды"

bora
19.07.2010, 18:43
без лишних затрат на имиджевые материалы и рекламу домов моды
УГУ, інакше - парадокс. Бо саме ім"я цього дому є насамперед запорукою якості та неповторності.

topolna
22.07.2010, 15:10
усі знають що фішка підтвердження якості парфумів Брокарду полягає в наклеєній голограмі, однак купуючи там парфуми мені так задурили голову, що я принесла додому чоловікові подорунок без наклейки. Погоджуюсь що і Брокарду недуже треба довіряти. Тепер стараємось купувати тільки в дюті-фрі, або просимо когось з друзів.

Lady_Opium
23.07.2010, 20:22
усі знають що фішка підтвердження якості парфумів Брокарду полягає в наклеєній голограмі
то не є фішка Брокарду
от почитайте (http://hexagone.ua/151/rus/index.html?Class=fRameWork&Command=ClearObjectStates)

Virginia
23.07.2010, 20:50
усі знають що фішка підтвердження якості парфумів Брокарду полягає в наклеєній голограмі

Голограму наклеює тільки один постачальник Hexagone, а він постачає тільки декілька брендів. Всі решта, можливо, непідробка, хоч і без голограми

MorsImmortalis
07.08.2010, 21:47
моїй мамі в брокарді сподобались одні парфуми 100 мл - 1068 грн. порилась в неті, то на провірених за якістю сайтах вони коштують в межах 400-500 грн. ми прозріли:cesored: я все розумію,але націнка більш як вдвічі- це занадто

---------- Додано в 20:47 ---------- Попередній допис був написаний в 20:35 ----------

дівчата, хтось купував духи в інетмагазині http://elites.com.ua ?
бо я от вагаюсь чи не пальонка в них.
і ще, якщо знаєте "чесні" інетпарфумерії, то киньте лінки в приват.
дуже дякую

murawka
07.08.2010, 21:59
моїй мамі в брокарді сподобались одні парфуми 100 мл - 1068 грн.
То, часом, не Діор?:girl_flirt: Бо об'єм і ціна така ж.

MorsImmortalis
07.08.2010, 22:04
ні,це були lalique

Lapus'ka
07.08.2010, 23:18
дівчата, хтось купував духи в інетмагазині http://elites.com.ua ?
бо я от вагаюсь чи не пальонка в них.
я купляла, там дійсно оригінали, перевірено знайомими які на таких сайтах знаються, але прікол того сайту, що не завжди є в наявності те що там заявлено.
Я взагалі дивлюсь по цінах не може Діор чи Шанель коштувати так як Сальвадор Ферагамо і дивлюсь чи є парфуми в флаконах по 100мл, коли знаю що виробник більше 80мл не випускав, це для мене показник що з того сайту варто піти.

wind
22.09.2010, 01:19
Довіру до Брокарду також втратила, понюхавши там парфуми, запах яких кардинально відрізнявся від тих, які не раз нюхала, будучи в Парижі. Я аж шкодувала, що попросила пшикнути мені їх на руку - пахли просто противно :beee:, про що я і сказала консультанту, а вона відповіла, що можливо вони уже зіпсулись, так як залишилось зовсім трошки на дні. Не повіривши, пішла в сусідній магазин (здається також називається Брокард чи то Лескаль), там уже пробник був повний - але запах був таким же гидким. Та й запах протримався лише 1,5 години. А я думала їх собі купити в Брокарді...:girl_cray: Тепер дуже шкодую, що не купила їх в Парижі (просто вже одні була купила, жаба задусила на ще одні гроші тратити :cry:, думала тут з часом куплю).

veroni4ka
19.10.2010, 11:43
я купляла, там дійсно оригінали, перевірено знайомими
а як доставка і оплата проходить?

Delfy
19.10.2010, 16:07
Довіру до Брокарду також втратила, понюхавши там парфуми, запах яких кардинально відрізнявся
Н-да. Обідно. Нвіть в одному із найкращих і найдорожчих магазинів немає довіри до товару, який ми хочемо купити за свої, зовсім немалі гроші. Я теж неодноразово чула про те, що запахи парфумів відрізняються від оригінальних. В мене особисто такого не було, бо парфуми з-за кордону знайомі привозять. а от цікаво, чи косметика в них така сама "оригінальна", чи то вони тільки парфумерію з-під прилавка продають?

wenecja
28.10.2010, 17:13
Я хочу сказати про шви на баночках. Відступлю від теми парфумів. Купувала собі тональний крем Герлен в інтернет-магазині та власне на баночці був шов. Коли взяла в руки тональний крем подруги. яка купувала в Брокарді баночка виглядала ідентично. Тому не можна так однозначно говорити, що шов є ознакою підробки. Висновок один: або ми обидві купили підробки або все ж таки косметика класу люкс також має не ідеальні упаковки. Що до парфумів, то остання покупка Ланвін в інтернет-магазині також мала шви на зєднані колечок, ті що на ковпачку.Мене це спочатку збентежило.....та парфуми тримаються довго і мають гарний приємний запах, а ціна 1000 грн за 100 мл в Брокарді це просто смішно!!! Та їхні старі туші, Діор яку я мала необережність там купити, засохла за два місяці. А на питання чому так швидко засохла відповіли, що мабуть не правильно зберігала...а сама особисто бачила, як косультант відкривала туш щоб показати клієнтці, тому що не було тестера!!!

Bursukanja
29.10.2010, 10:52
Тому не можна так однозначно говорити, що шов є ознакою підробки.
Звичайно, що не можна - як-не-як, це всього лиш пляшечка, другорядний елемент, а не богемське скло:girl_yes2: Щойно обдивилась пляшечки з-під двох парфумів (одні в Парижі куплені, другі - в Німеччині), то обидві мають шви. Звісно, ледь помітні, але є.
А от в мене така дилема: декілька днів тому привіз мені чоловік парфуми Guerlain "Idylle", edp, 100 ml, купив у дьюті-фрі, заплатив 107 євро. Я одразу в інтернет-магазин, а там набагато дешевше - приблизно 940 грн. Чому так?? Чесно кажучи, я дьюті-фрі в очі не бачила:girl_smile:, але з ваших попередніх дописів склала думку, що там дешевше...Я маю намір прикупити ше пару парфумів у львівському інтернет-магазині, і от тепер вагаюсь і думаю - яким чином вони мають можливість ставити таку порівняно низьку ціну? Можливо, там справді неоригінальні парфуми? Або тамте дьюті-фрі (у Франкфурті) було якесь...неправильне?:girl_crazy:

Jupiter
29.10.2010, 11:08
Ну, я думаю, Bursukanja, тут у вашому випадку не дуже велика різниця в ціні, тому не особливо журіться. Це якби різниця в 50-70 євро була, то був би привід задуматися. А так... Я теж не знаю, що то за дютіфрі, але думаю, що у Львові інтернет-магазин продає товар прямо зі складу, не витрачає гроші на з/п продавця, облаштування магазину, ком.послуги приміщення магазину тощо. Хоча захищати 100% нетмагазин і доводити, що там все оригінальне я теж не буду. Принаймні там дешевше, ніж в Брокарді і Лескалі, коштує та сама продукція. Бо я чула, що і львівські нет-магазини, і Брокард закупляють продукцію на гуртівні на вул. Стрийській.

Дана
29.10.2010, 11:28
парфуми Guerlain "Idylle", edp, 100 ml,Маю такі самі з дюті але куплені в аеропорті Мадриду, також 100 евро+ до парфум додано крем для тіла з таким самим ароматом.

wenecja
29.10.2010, 12:09
купив у дьюті-фрі, заплатив 107 євро. Я одразу в інтернет-магазин, а там набагато дешевше - приблизно 940 грн. Чому так??
Так дійсно, ціна чесно кажучи не маленька - 107 євро, але ціна на парфуми у дьюті фрі залежить від країни. Моя подруга кожного року літає на відпочинок в Іспанію та купує всі парфуми там у аеропорту, ціна скажу процентів на 40% нижча ніж в наших "відомих" парфумерних магазинах. А що до інтернет-магазинів

інтернет-магазин продає товар прямо зі складу, не витрачає гроші на з/п продавця, облаштування магазину, ком.послуги приміщення магазину тощо
це вірно написано. Я власне вчора ще раз обдивилась уважно усі баночки з парфумами, які в мене є, одні з них куплені в інтернет-магазині. Думаю там де я купую продають оригінал, принаймні що до упаковки та маркування зауважень не виникло і запах тримається і такий ніжний, ніжний, мій Еклат!!

Bursukanja
29.10.2010, 12:42
100 евро+ до парфум додано крем для тіла з таким самим ароматом.
О, то Вам пощастило більше:girl_tender:
А я, чесно кажучи, не переймаюсь за переплату, я тішусь, бо маю "справжнє" і радію чудовому аромату (о, інколи чоловіки безпомічні у справі типу "зварити яєчко":kiss:, а тут треба ж - так вгадати і догодити!) Просто сама для себе хотіла з’ясувати принцип ціноутворення в парфумерних інтернет-магазинах.
такий ніжний, ніжний, мій Еклат!!
Хх, підтримую - бомбезні парфуми! Я мала три баночки і не відмовилась би мати ше:girl_in_dreams:

Insolence
29.10.2010, 12:52
і такий ніжний, ніжний, мій Еклат!!
то мастхєв (було вже банок 6, і оце знову *придарували*) =)) як їх нема, то таке враження що взагалі немаю парфумів

rododendronia
29.10.2010, 12:55
це вірно написано. Я власне вчора ще раз обдивилась уважно усі баночки з парфумами, які в мене є, одні з них куплені в інтернет-магазині. Думаю там де я купую продають оригінал, принаймні що до упаковки та маркування зауважень не виникло і запах тримається і такий ніжний, ніжний

А в якому саме магазині куаляли ? можна силочку в ПП ?

Bursukanja
29.10.2010, 20:00
Нині думала-думала, а перед тим тиждень мріяла...замовила в інтернет-магазині парфумчики, Dolce & Gabbana Anthology L'Imperatrice 3 EDT 100 ml. Дуже оперативно привезли, приємна дівчинка розповіла мені дещо стосовно оригінальності парфумів їхнього магазину. На коробочці вибиті цифри, ті ж самі - всередині на пляшечці. Запах чудовий......аааааа....щаслива:girl_yes2:

Stella
05.11.2010, 19:22
http://labeltest.com/scodes.php - тут можна перевірити на підробку не тільки парфуми але й косметику... незнаю наскільки правдивий сайт, але з того що сама перевіряла - все зійшлося.

olja_zaj
05.11.2010, 19:28
тут можна перевірити на підробку не тільки парфуми але й косметику... незнаю наскільки правдивий сайт,
І в мене вийшло правильно,взяла косметику яку мені коліжанка з Німеччини привезла і куплену тут,все сходиться.

Фіяна
09.11.2010, 14:46
тут можна перевірити на підробку не тільки парфуми але й косметику... незнаю наскільки правдивий сайт, але з того що сама перевіряла - все зійшлося

те, що вам автоматична програмка скаже, що такий штрих-код правильний/існує, ще зовсім не означає, що парфуми/косметика з таким штрих-кодом обов'язково оригінальні.
Штрих-код - інформація відкрита, його легко і часто підробляють.

zetta
24.02.2011, 10:25
bora, скористаюсь вашою темою.
лiцнзiйна косметика то як? розумiю що можна ii виготовити в Туреччинi бо там нiби то дешевша роб. сила, також дати гiршу упаковку, але сам вмiст тих парфумiв вiдомий бренд теж дозволяе здешевити...то в чiм тодi рiзниця? та лiцензiя виглядае на офiцiйно дозволену пiдробку? дiвчата, хтось кооистувався кремами лiцензiцними?

Kasia
26.02.2011, 10:51
Підробки купляти - це підтримувати той безлад і низьку якість, яка є зараз. Давайте себе поважати. Нема на діор - купіть оріфлейм (мері кей, олей, нівею) - там є відповідальність компанії за продукт.
абсолютно не згідна з такою позицією. ніхто не знає реальної собівартості орфілемй і т.д.? ви думаєте це щось краще ніж підробки по ціні ( виключно аналізуємо собівартість)
що означає для вас не купувати підробки? не вже хтось вірить в те , що якщо Діор -помада в Україні 600 грн. то 100 % оригінал?

і по темі:
А) всі забули прості закони ринку - товару не існує без попиту. невже хтось палкою вас заганяє купувати?
Б) на кожен товар є свій покупець.
В) не рахуйте чужі заробітки. рахуйте свої.:girl_bye:

Ніколь
26.02.2011, 12:23
А коректно говорити,що не розуміють людей, які купують дешеву косметику(десь вище є допис ніколь,не можу знайти)
Таня, якщо ви знайдете допис де я дослівно дивуюсь людям які купують дешеву косметику, то я особисто перед вами вибачусь. Але я такого ніби не писала. А писала про те що
Дивуюсь дівчатам які масово замовляють ліцензійні тональні креми, помади, пудри і т.д. ......А тут...хто зна що там намішано, і це все на шкіру свою наносити, я так ризикувати не наважуюсь.
слова про дешевізну не було. Було про невідомість походження даної косметики. Про те що варто продавцю показувати сертифікати, гіг. висновки і дозвільні документи на безпечність свого товару. І все.

Tanyunya
26.02.2011, 13:15
Тотальний оффтоп, але:

Було про невідомість походження даної косметики. Про те що варто продавцю показувати сертифікати, гіг. висновки і дозвільні документи на безпечність свого товару.

В багатьох випадках, в дорогих магазинах, там де вам покажуть всі документи - ми купуємо ту ж косметику, котра називається тут підробкою, тільки коли платимо в кілька разів дорожче, свято віримо, що придбали оригінал))). Може іншої якості підробку, а може й точнісінько таку. Багато разів писано-читано і про брокарди і т.п. з їхньою оригінальністю... В нас то перевірити практично неможливо.
Сорі за оффтоп.

Vittoriya
26.02.2011, 13:22
агато разів писано-читано і про брокарди і т.п
Танюня,ну а нащо взагалі бігати за тими брендами? Я їх і в Інки не куплю, і в Брокарді. Бо не маю довіри до Брокарду, як і до тої підробної косметики. Але ж можна знайти в аптеці якусь косметику. Там теж підробка? Якщо так, ну то я не знаю.. Мені все-одно психологічно легше брати там.

тетяна7777
26.02.2011, 13:30
А аптека звідки бере? та у тих же оптовиків з юрадресами))) ви така наївна))))

Але ж можна знайти в аптеці якусь косметику. Там теж підробка? Якщо так, ну то я не знаю.. Мені все-одно психологічно легше брати там.

Tanyunya
26.02.2011, 13:35
Танюня,ну а нащо взагалі бігати за тими брендами?
Я не біжу))) Користуюсь Ів Роше, її ніби поки що не підробляють. Поряд з тим купила туш у Інни і рум"яна у Кохам, задоволена і тим, і тим, хоча розумію, що коли би то коштувало 300 грн. то мало би бути іншої якості. Гірше, коли купуєш за 300, а воно якістю на 20:))))

bora
26.02.2011, 17:34
що означає для вас не купувати підробки? не вже хтось вірить в те , що якщо Діор -помада в Україні 600 грн. то 100 % оригінал?
Тепер я не викидаю чеків. І якщо в мене закрадеться найменша підозра, що придбала в магазині не те саме, що й за кордоном - я цю продукцію поверну, напишу скаргу, повідомлю ЗМІ. Але свідомо підтримувати злочинців не буду.

ви думаєте це щось краще ніж підробки по ціні
А на чому грунтується цей допис? Наведіть факти, що це, як ви стверджуєте - таке ж чи гірше.
Я працюю на виробництві, і знаю, яке б не було офіційне виробництво навіть в цій країні, воно буде виробляти кращу продукцію, ніж в підвалах. На то є багато причин. Виробникам з підвалу байдуже що скажуть про їх бренд - його не існує. А відома компанія здатна втратити ринки збуту з-за скандалів, тобто втратити - гроші. Офіційним виробникам банально дешевше дотримуватись хоча б безпечності своєї продукції. Підвалам - байдуже, поки є з одного боку продавці охочі заробити надприбутки і з другого покупці - що готові придбати щось підвальне.

З останнього відомого - підвал, що виготовляв кондитерську продукцію з піском. Нормальним людям зрозуміти це неможливо. Але виявляється таким чином збільшували вагу продукції. Коли купується підвальне - покупці залежать від того наскільки в тому підвалі з мізками дружать. А буває, як видно, по-різному.

Smorodynka
26.02.2011, 18:44
А ви звідки знаєте, де аптеки беруть косметку?
Аптеки (звісно ті, що працюють чесно) замовляють косметику на оптових фармацевтичних фірмах або безпосередньо у виробників, представництва яких є по всій Україні

zetta
26.02.2011, 19:26
ну в аптецi е косметика яка не продаеться в Брокардах... суто аптечнi серii, той же РОК, Лiерак, Авен та iн. фармацептичнi компанii.

atma
26.02.2011, 20:07
Я з аптеками працюю, віддаю без посередників, можу 100% сказати що не все там фальсифікат, якщо я віддаю оригінал. По справедливості сказати що самі аптекарі незнають що в них на прилавку.
На деякі дописи ціеї теми відповім в своїй темі.

Kasia
27.02.2011, 21:58
на чому грунтується цей допис? Наведіть факти, що це, як ви стверджуєте - таке ж чи гірше.
ну тоді наведіть факти, "що ліцензійні" підробки згідно Вашого допису - зроблені у підвалах.
речення стосувалося виключно Вашого порівняння щодо переваг мережевої косметики над підробками ( голандія, оае і т.д.). явам відповіла - на мою думку, аналізуючи принцип формування собівартості мережева косметика є такою самою дешевою, як і підробки брендів. а щодло місця витготовлення - ніхто з нас там не був, щоб стверджувати про підвали чи інші порушення виробництва.
думаю, що той самий рубі роуз або подібне не є більш кращим ніж підробка шанель, просто рубі роуз - негативу не викликає, бо має марку реєстраційну, а підробка шанель. - ""о це погано".

вважаю, що ніц не є кращим. у розрізі собівартості виробництва - це просто дешева продукція. і її якість - це вже інше питання.

що виготовляв кондитерську продукцію з піском.
що до таких речей - то навіть не обговорюється. але на мою думку, порівнянна з косметикою цей приклад не має.

і на підсумок скажу, що теж час від часу купую гелі-мила мережевих косметик, але не декоративку, не шампуні і т.д., але й не купую "ліцензійної" декоративки, бо маю можливість купити кращу.
але на разі, не маю жодного аргументу, який би мене переконав в "кращості" мережевих косметичних брендів над іншими косметичними засобами, включно з ліцензійками.

atma
27.02.2011, 23:25
Весною відвідала від Сакської ГГРЕС "Міжнародну конференцію СПІВДРУЖНІСТЬ" (Содружество) Доклад по охороні інтелектуальної власності, здивуе кожного своею простотою та захищеністью. На продукт клееться наклейка, (без наклейки вже фальсифікат, навіть якщо це оригінал) коли Ви стираете захисний шар, бачите номер (код) цей код відправляеться через СМС на спеціальний короткий номер (наші мобільні оператори вже підтримують) ціна СМС 10 коп. Через 5 секунд приходить повідомлення з детальною інформаціею про продукт та виробника. СМС з цим номером можна відправляти багато раз.
Ми вже сьогодні живемо в майбутньому, але в нас, нема часу це помітити.

bora
28.02.2011, 00:02
ну тоді наведіть факти, "що ліцензійні" підробки згідно Вашого допису - зроблені у підвалах.
Але ж Ви не можете назвати адреси де виготовляється цей Шанель, правда? Бо инакше представники бренду порвали б їх як тузік шмату.))
А що це значить для покупця? Нема назви зареєстрованої, нема адреси юридичної, нема складу косметики (навіть орієнтовного, бо він може бути тільки копією того, що написано на оригіналі, але очевидно, що це неправда), менше нуля відповідальності за цей продукт. Чим не факт?
Я не знала, що рубі роуз - мережевики, про цю марку не можу нічого комусь говорити і не знаю звідки вона в цитуванні мого допису взялась.
То так, для роздумів все. Зиску від своєї позиції я не маю.))) Мо тра звернутись до мережевиків за відсотками.))) Просто не раз обурювалася. Он в нас в офісі нарід накупив Діору за 250 грн. Це все освічені люди. В мене був шок. Бо їм продавали як справжній бренд, брали надприбутки за МАРКУ.)))) Та сама крута марка на Добробуті тоді коштувала 70 грн. Цирк.
Я коли не мала коштів на преміум-косметику - відкладала. Але будь що для обличчя не купувала. Вважаю, що краще нічого не мазюкати як нема на безпечне. Але це тільки моя думка.

Kasia
28.02.2011, 10:25
Бора, щось не вловлюю суті дискусії.
ви чомусь вважаєте, що я підтримує підробки?? ви помиляєтеся. я проти. але я також і проти того що мережева коместика краща. ніц не міняє її склад і виробник - це дешева косметика.

я не дискутую про якість підробок, я дискутую про так звану "кращість " мережевки. я вже писала - це аналогічно дешеві продукти, і їх якість сумнівна.

серед вибору дешевої базарної, підробної , мережевою - я б обрала кометику з лікарні косметологічної, закалатану косметологами в лікарні.

bora
28.02.2011, 10:35
що я підтримує підробки?
Каюсь - склалось таке враження.))

я вже писала - це аналогічно дешеві продукти,
Хм.. просто взяла до уваги дописи де однозначно написали, що не всі готові до дорогих покупок.

лікарні косметологічної, закалатану косметологами
Якщо з кремами це можливо вихід (не досліджувала цю тему), то що робити з помадами? Їх також калатають?

kati
28.02.2011, 10:42
Скільки клштує підробка помада шанель/діор..не важливо, 40-50 грн? Кроаще купити Мейбелін, Люміне чи ще щось з тої цінової картегоріі.

наведіть факти, "що ліцензійні" підробки згідно Вашого допису - зроблені у підвалах.
Кась, ну а де ж? це повністю лєвак.

Kasia
28.02.2011, 10:53
Кась, ну а де ж? це повністю лєвак.
та я не спорю. лєвак. де зроблений - не була не бачила.
але мережевка - не краща.

о що робити з помадами? Їх також калатають?
купити не мережевку.

купити Мейбелін, Люміне
:girl_yes2:

bora
28.02.2011, 10:56
купити не мережевку Так я і озвучила не тільки мережеву косметику.)) Говорили-балакали.)

Kasia
28.02.2011, 10:59
Говорили-балакали.)
маю " алергію" на мережевку певно:girl_wink:

Vittoriya
28.02.2011, 12:54
серед вибору дешевої базарної, підробної , мережевою - я б обрала кометику з лікарні косметологічної, закалатану косметологами в лікарні
але ж ми тут про різні речі говоримо. креми до лиця то одне. Тут говорилося, що люди купують підробки Шанель Діор-тоналки, олівці, помади. Я вважаю, що краще дійсно той же Мейбелін, аніж невідомо що і звідки.

mirishka
28.02.2011, 14:29
Ну духи це ще пів біди, кому який запах подобається, і дійсно не кожен може дозволити купити собі оригінальні духи в магазині, і не факт що у тому ж магазині духи не підроблені, тому що їх так підробляють, що відрізнити практично не можливо, але я не знаю, як люди наважуються на те, щоб мазати на лице підроблені тоналки, вже краще нічим не користуватись, навіть якщо серед них і попадаються 10% з 100% дійсно оригінальні, вони по-перше зберігаються не у відповідних умовах, по-друге невідомо який дійсний термін виготовлення, це собі можна стільки проблем заробити, і потім на лікування стратитись більше ніж коштує найдорожчий тональний марки люкс.

Galicija
28.02.2011, 16:11
Тепер можу купити хіба що на ebay косметику за кордоном, бо знаю що там якість спправжня

Я купляла теж на ebay крем від Vishy - неозброєним оком було видно, що підробка:girl_yes2: Просто на цьому сайті ціла купа наших співвітчизників та громадян з СНД, які знають, де можна заробити. Мій хороший друг в Німеччині з цього живе, і непогано живе:girl_haha:.....А мені привозить косметику тільки з німецької аптеки - у якості такої я ще жодного разу не знайшла приводу засумніватись...

AilataN
28.02.2011, 17:21
Одне діло купляти контрабандні речі, привезені з Польщі,Італії, Німеччини, привезені без сплати мита і т. д., в Чернівцях коштують в три-чотири рази дешевше,якість яких може посперечатись з товарами зробленими в Росії. Друге діло коли купляють дійсно явний підвал- шанель,діор, і т.д. Навіть підбірочка назв фірм така собі загламурнена, розрахована на звйоздну бідність. Любить народ понти . От підвал тим і користується. Бо як напишуть- "Мавка", то й за десятку ніхто не купить. Хороша якість, нуну, я хочу подивитись на черги до косметологів... нє, проблем великих не буде, але комедони повитягати бажаючих прибавиться.

mirishka
28.02.2011, 19:15
Одне діло купляти контрабандні речі, привезені з Польщі,Італії, Німеччини, привезені без сплати мита і т. д., в Чернівцях коштують в три-чотири рази дешевше,якість яких може посперечатись з товарами зробленими в Росії.
Все одно я думаю, що дуже ризиковано купляти таку косметику, дуже тяжко відрізнити чи це контрабандна річ, якісна, непрострочена, чи просто підробка. Зараз підробки так роблять, що їх по вигляду неможливо відрізнити від оригіналу.

Furore
28.02.2011, 19:31
що краще дійсно той же Мейбелін
Ну а хто дасть гарантію, що Мейбелін не підробляють???

---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:30 ----------

у тому ж магазині духи не підроблені, тому що їх так підробляють, що відрізнити практично не можливо
Можливо, ще й як можливо! Але чомусь той самий Брокард це не зупиняє. Мабуть, все ж знаходяться лохи, які готові платити такі гроші за розведений спирт, а-ля бренд.

Vittoriya
28.02.2011, 19:36
Ну а хто дасть гарантію, що Мейбелін не підробляють??
дівчата, я свою думку вже висловила, ну невже незрозуміло?Для мене краще купити в магазині-бо там таки мусять контролювати, навіть в нашій країні, як писала Бора. А купляти косметику взагалі просто невідомої якості, невідомого виробника , невідомо де то роблене, я би боялася. Звичайно, ми не можем знати, чи в магазинах не підробки. Але тоді взагалі краще не жити-не їсти, не пити... Бо і продукти у нас не знати які, і вода...

mirishka
28.02.2011, 19:52
Цитата:
Допис від mirishka
у тому ж магазині духи не підроблені, тому що їх так підробляють, що відрізнити практично не можливо
Можливо, ще й як можливо!
Я з Вами не згідна, коли говорити про дешеві підробки, це так зразу видно де оргінал, а да підробка, а коли брати до уваги дорогі підробки, особливо духи, коробка аналогічна оригіналові, з усіма логотипами, нюхати Вам дають тестер, а не духи, різниця може бути просто у базових нотах духів, які розкриваються з часом після нанесення, з косметикою аналогічно, упаковка така сама як у оригіналу, відрізняються лише дешевими складники про наявність яких можна здогадатись лише згодом після декількох користувань або після отриманої алергії. Я через це і стараюсь не купляти декоративну косметику і духи в Україні, бо де б не купляла, ніколи не має 100% гарантії, що не підробка.

movchanka
21.02.2012, 13:02
Дівчати, а в когось були випадки, що парфуми викликали алегрію? якщо так, напишіть мені

RedApple
02.03.2013, 15:40
дівчата таке питання на Christian Dior Jadore може під штрих кодом писати Parfums Christian Dior? це слово Parfums мене мучить,штрих код перевірила все ок,може хтось користується подивіться свою упаковку.

kati
02.03.2013, 16:15
може під штрих кодом писати Parfums Christian Dior? це слово Parfums мене мучить
Глянула щойно- пише Parfums Christian Dior.( парфуми купляла в дьюті фрі тому в справжності не сумніваюсь) Спіть спокійно:)

Vittoriya
02.03.2013, 16:29
Christian Dior Jadore може під штрих кодом писати Parfums Christian Dior?
У мене не один Діор є,
для наглядності зробила фото
Hypnotic Poison
https://lh5.googleusercontent.com/-3IEAjSD_qaY/UTH8n4ESgsI/AAAAAAAAKBQ/NA28TteZliM/s455/2013-03-02+14.19.19.jpg
Addict
https://lh4.googleusercontent.com/-MAreaIN0mnE/UTH8x33xenI/AAAAAAAAKBU/JhIPlcIfWlc/s455/2013-03-02+14.20.11.jpg
Poison Dior
https://lh4.googleusercontent.com/-SUcfkMf9vMs/UTH-jly2JjI/AAAAAAAAKB0/jAy081oDLvs/s455/2013-03-02+14.27.20.jpg

RedApple
02.03.2013, 17:03
дякую дівчата заспокоїли,а то вже думала що підробка

Іриска
03.03.2013, 12:52
Але чомусь той самий Брокард це не зупиняє
купувала там вчора собі туш і принюхувалась до парфумів, бо муж хоче подарувати і каже щось нове вибрати... Принюхалась до Flora by Gucci - Gorgeous Gardenia
пшикнула на смужку і на зап"ястя, думаю походжу з ним, чи не буде мені заважати той запах....Походила 2 години і не чую запаху, думаю - ну мій точно, хі хі
Ага, прийшла додому, нюхаю зап"ястя і нічого не чути, чоловік нюхає - теж не чує... Коротше, всі нюхали і духи випарувались... Чи можуть через 3 години справжні парфуми вже не пахнути?

MorsImmortalis
03.03.2013, 14:15
можуть через 3 години справжні парфуми вже не пахнути?
можуть. залежить який там фіксатор запаху.+ багато залежить від вашої шкіри. + зап"ястя погано тримає запах. ліпше пшикнути шию чи декольте, або волосся

Vittoriya
03.03.2013, 14:27
Flora by Gucci - Gorgeous Gardenia
пшикнула на смужку і на зап"ястя, думаю походжу з ним, чи не буде мені заважати той запах....Походила 2 години і не чую запаху, думаю - ну мій точно, хі хі
Ага, прийшла додому, нюхаю зап"ястя і нічого не чути, чоловік нюхає - теж не чує... Коротше, всі нюхали і духи випарувались... Чи можуть через 3 години справжні парфуми вже не пахнути?
можуть. А оті версії Флори то точно, мені в Дугласі давали пробники, спочатку ядрьоні а за годину вже ніц не чути

---------- Додано в 12:27 ---------- Попередній допис був написаний в 12:21 ----------

Я купляла теж на ebay крем від Vishy - неозброєним оком було видно, що підробка
може тому, що насправді має бути Vichy? ;)

Finya
03.03.2013, 14:29
можуть через 3 години справжні парфуми вже не пахнути?
Моя подруга на мені жодних парфумів не відчуває) Завжди комент: от раніше ти купувала, то запах був за км))

Furore
03.03.2013, 15:18
Чи можуть через 3 години справжні парфуми вже не пахнути?
В принципі, можуть. Тим більше, останнім часом тенденція така для того, щоб була можливість змінювати аромат протягом дня. Але питається для чого такі парфуми?? Я особисто хочу отримати шедевр і щоб він мене радував цілий день, і ще й бажано через декілька днів якась кофтинка нагадала про той чарівний день, а не носитися з баньками парфумів і пшикатися невідомо де, і як люди реагуватимуть (категорично не розумію того ((()

murawka
03.03.2013, 16:20
На рахунок Флори від Гуччі. Я купляла минулого року мамі у подарунок в "Брокарді". То аромат відчуваю більше доби.

Vittoriya
03.03.2013, 16:39
На рахунок Флори від Гуччі
якої саме? В цій темі говорилося про Flora by Gucci Gorgeous Gardenia, то самий новий аромат, разом з ним ще випустили Flora by Gucci Gracious Tuberose, Flora by Gucci Glamorous Magnolia. Є клисична і сама перша Flora by Gucci 2009 рік EDT, а за рік випустили Flora by Gucci Eau de Parfum , а ще через рік Flora by Gucci Eau Fraiche. Але це все зовсім різні аромати, спільна у них лиш назва. Ну хіба ЕДТ і ЕДП подібні, бо пірамідку мають подібну, хоча я не знаю, я маю лиш найпершу-ЕДТ.

veronka
03.03.2013, 16:42
Чи можуть через 3 години справжні парфуми вже не пахнути
парфуми, в значенні духи, будуть пахнути, ЕДП - день-півтора, ЕДТ - як повезе
парфуми купляла в дьюті фрі тому в справжності не сумніваюсь
дьюті фрі не є 100% гарантією покупки оригіналу - були преценденти

Vittoriya
03.03.2013, 16:53
ЕДТ - як повезе
оті тубероза, гарденія і магнолія то ЕДТ

Smorodynka
16.05.2013, 22:20
Моя сестра вчора в Брокарді купила духи, які на дозаторі, там, де пшикати, почали стиратися, тобто сіра поверхня стає чорною. Яка, на вашу думку, ймовірність їх повернути назад? Бо це явна підробка

Seshat
16.05.2013, 22:27
ймовірність їх повернути назад
Реальна. Йти і грозитися всіма, починаючи від захисту прав споживачів, закінчуючи податковою! І ще згадайте, що Ви - активний користувач інтернету! Парфуми там і так по залупленій ціні... Нема чого мовчати!

vchitelka
16.05.2013, 22:36
Яка, на вашу думку, ймовірність їх повернути назад
А як Ви доведете, що купляли саме цей фляндрик? Вони можуть легко погодитися, що Ви купляли вчора в них парфуми, але чим Ви доведете, що пляшка не інша?

Vittoriya
17.05.2013, 00:26
як Ви доведете, що купляли саме цей фляндрик? Вони можуть легко погодитися, що Ви купляли вчора в них парфуми, але чим Ви доведете, що пляшка не інша?
на коробці і фляшці є коди та й чек купівлі також ж є , а по-друге-та куди вони дінуться? Головне бути впевненим у своїй правоті і поставити їх там на місце.

murawka
17.05.2013, 13:48
Яка, на вашу думку, ймовірність їх повернути назад? Бо це явна підробка
Сумніваюсь, що вонеии приймуть парфум назад і признають, що це-підробка. На їхньому форумі час від часу з'являються подібні дописи, але відповідь одна- у нас оригінал і підробок нема. Та й на інстанції їм глибоко начхати.
Все ще залежить, в якому із "Брокардів" була зроблена покупка: якщо в Кінг-Кросі чи на Свободи, 35 то ще можна щось доказати. Якщо в Опері- майже безнадійно.
Можна просто спробувати довести, що парфум- не підробка, а просто бракований товар.

veronka
17.05.2013, 23:11
в якому із "Брокардів" була зроблена покупка: якщо в Кінг-Кросі чи на Свободи, 35 то ще можна щось доказати. Якщо в Опері- майже безнадійно.
Можна просто спробувати довести, що парфум- не підробка, а просто бракований товар
давайте спробуємо разом, самій цікаво))

---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

ну і які самеце парфуми, бо якщо рівня Агілера/Спірс/етс, то, думаю, нема чого дивуватися))

Smorodynka
19.05.2013, 12:40
ну і які самеце парфуми, бо якщо рівня Агілера/Спірс/етс, то, думаю, нема чого дивуватися))
Це nina ricci nina leau. А сестра щось не наважується йти:)

ola-lyola
19.05.2013, 14:11
вчора в Брокарді купила духи, які на дозаторі, там, де пшикати, почали стиратися, Мені рік назад подарували з Брокарду idylle guerlain, ціна там на них була космічна, через пару днів використання ота позолота на дозаторі пішла пузирьками і почала відвалюватись шматками. Я була шокавана, маю дещо з декоративної косметики, так після активного юзання в торбі упаковка нормальна, а тут за пару днів.
І повертати не було як, бо то ж подарунок, не хотілось розстроювати людину, яка подарувала.
Те що парфуми там лівуваті це ясно, а як щодо косметики?

сніжна
19.05.2013, 14:30
що парфуми там лівуваті це ясно
ще кілька місяців тому у ТСН показували сюжет про те, як "накрили" величезний склад фальсифікованої парфумерної продукції. Там же повідомляли, що все це розповсюджувалося по одній з найвідоміших в Україні торговій мережі, під якою малося на увазі саме "Брокард" ( мєлькнув їх логотип)

veronka
20.05.2013, 15:17
nina ricci nina leau. А сестра щось не наважується йти
чеки є? давайте спробуємо, таке треба наказувати

Veranda
20.05.2013, 15:28
Кілька слів про Брокард.
Дуже сумніваюся, що такого типу мережа буде "свідомо" замовляти підробки парфумів чи косметики, оскільки більшість покупців є людьми більше ніж забезпеченими ( багато зірок і просто відомих і авторитетних людей, які дуже легко зробили би скандал, отримавши невідомо що).
Саме тому втрачати репутацію масовим продажем підробок їм явно не вигідно, бо мають постійних клієнтів достатньо і то таких, які точно мають можливість порівняти з закордонними аналогами. Легше виставити космічну ціну все ж таки за оригінал (і так купить як не один то інший), ніж зробити доступні ціни і торгувати "підвальним добром".:girl_smile:
Не переконую в їх чесності, думаю огріхи і там трапляються, але тим, що було придбано в Брокарді повністю задоволено ( можливо і просто пощастило:girl_wink:). Все ж маю схильність довіряти мережам з з досвідом роботи , а не замовляти наосліп і сумніватися чи не збагатила я китайських умільців.:girl_yes2:

terezka
20.05.2013, 15:56
Дуже сумніваюся, що такого типу мережа буде "свідомо" замовляти підробки парфумів чи косметики,
не сумнівайтесь, у Львові достатньо всеукраїнських мереж побутової техніки, де продають сірі пралки-холодильники і т.д.

Veranda
20.05.2013, 16:36
у Львові достатньо всеукраїнських мереж побутової техніки, де продають сірі пралки-холодильники і т.д.
Що є то є, сама вже на такому попалася. Купівля косметики, техніки чи будь-яких товарів в Україні то є велика лотерея, кому як пощастить. Тому і відгуки про одні і ті ж магазини можуть бути діаметрально протилежними.

terezka
20.05.2013, 16:45
Купівля косметики
у тому самому брокарді в кінг-кросі куплені jador відрізнялись стійкістю, ароматом, нюансами вигляду упакування, штрих-кодом (проте виробник був зазначений той самий) в порівнянні з придбаними у Франції. Ціна, у нашому магазині, була в тричі більшою.

evstaxivna
20.05.2013, 17:04
Veranda, здається, що цим дописом Ви себе заспокоюєте і переконуєте, що те,що Ви там купили - оригінал.:girl_wink:

analastanka
20.05.2013, 17:19
такого типу мережа буде "свідомо" замовляти підробки парфумів чи косметики, оскільки більшість покупців є людьми більше ніж забезпеченими... таких, які точно мають можливість порівняти з закордонними аналогами.

Забезпечені, але не завжди обізнані. Ті, що мають гроші та розбираються у косметиці/парфумах, у Брокарі не закуповуються.

Брокар розрахований або на понти (щоб потім подружкам чек із витратченою сумою показати))), або на те, що там купують чоловіки косметику на подарунок - мало хто з жінок, отримавши крем за 800 грн, буде докоряти чоловікові, що він марно викинув такі гроші і купив підробку - більшість змовчить, щоб не ображати того, хто подарував

сніжна
20.05.2013, 18:15
Дуже сумніваюся, що такого типу мережа буде "свідомо" замовляти підробки парфумів чи косметики,
це як з препаратами компанії "Хеель"- в Україні єдиним офіц. представником німец. компанії є фірма "Каскад" ( не один рік причому). Її ж голограмою забезпечувалась гарантія "оригінальності" препаратів. І от зараз якраз і перевірили "Каскад"- ця ж сама компанія тільки малу частину продукції завозила оригінальною, все решта- в останій період самаж виготовляла пустишки і підставляла сертифікати і т.п. І навіть перевіряючі органи зараз не можуть сказати, як довго у аптечні мережі йшла підробка від офіційного представника зі всіма документами і голограмами. Теж - єдиний представник, офіц. мережа і що?

Smorodynka
21.05.2013, 22:02
Сестра сьогодні ходила. Ніхто нічого не возмущався, запропонували поміняти на такі ж самі (де гарантія, що це не підробка), а щоб віддати, то писати якусь заяву. Сестра щось розгубмилася, і в результаті , лишила духи собі. Я б то так не лишила, але сестра так вирішила...

Vittoriya
21.05.2013, 22:15
Сестра щось розгубмилася, і в результаті , лишила духи собі
тобто ті що принесла? Який сенс було ходити....

Smorodynka
21.05.2013, 22:23
тобто ті що принесла? Який сенс було ходити....
То вже окрема історія:)Вона забула чек вдома... Як тільки купила, і то побачила, то була зла, а потім прийшла додому за чеком, понюхала ще раз і вирішила, що її влаштовує аромат і лишила собі :)

Veranda
22.05.2013, 10:33
Veranda, здається, що цим дописом Ви себе заспокоюєте і переконуєте, що те,що Ви там купили - оригінал.
Просто те, що я купували в цій мережі в мене викликає значно менше сумнівів в оригінальності, ніж те, що було куплене в іншим магазинах.
Не маю наміру переконати, чи тим більше агітувати купувати там, де подобається мені. Просто висловила власну думку.

ola-lyola
22.05.2013, 10:57
тримавши крем за 800 грн,
А стосовно косметики - прецеденти були? Щодо парфум - сама особисто переконалась, а от з косметикою наразі проколів не було, декілька раз перевіряла з купленою/привезеною з дьюті-фрі і тут купувала, ніби аналогічна. Хтось мав проблеми з декоративною косметикою чи косметикою для догляду?
Дійсно найнеприємніше те, що купують у Брокарді найчастіше щось у подарунок і рідко хто отримавши такий "подарунок" піде виясняти його оригінальність...

murawka
22.05.2013, 12:39
А стосовно косметики - прецеденти були?
Дуже сумніваюсь в тому, що у Брокарді" оригінальна косметика YSL. Раз попалась на лак-підробку (але тоді побоялась піти виясняти відносини у магазин, а в адміністраторів на форумі нічого не добилась). І ще був олівець для очей- куплений у них і привезений з-за кордону-то 2 великі різниці по якості.
І минулого року попала на зіпсутий/пібробний крем. Вернула на підставі того, що бракований. Як потім мені пояснювали, вся партія у всіх магазинах була бракована. (Або підроблена?)А звернулась на розборки тільки я.
До парфумів наразі претензій не маю.

lenaolenka
22.05.2013, 14:43
А чому саме ви вважаєте, що лак був підробкою? Купувала там неодноразово декоративку люксу, ніяких нарікань не маю. Та в косметиці легше зорієнтуватись - підробка чи ні.

terezka
22.05.2013, 14:59
в косметиці легше зорієнтуватись - підробка чи ні
о, так порадьте тоді, як саме відрізнити підробки?

murawka
22.05.2013, 15:11
А чому саме ви вважаєте, що лак був підробкою?
Бо не співпадали бач коди і флакон мав дефект. У магазині я цього не побачила. а вдома було вже пізно.

lenaolenka
22.05.2013, 17:02
Колекції люксової косметики мають сезонний, лімітований і ексклюзивний характер, таке нема сенсу підробляти. Те, що входить до постійних колекцій оформлене таким чином, що підробляти буде не вигідно і нерентабельно. Та якщо ваш лак ІСЛ має зовсім нелюксовий вигляд, тоді я можу помилятись)))

terezka
22.05.2013, 17:06
таке нема сенсу підробляти. Те, що входить до постійних колекцій оформлене таким чином, що підробляти буде не вигідно і нерентабельно
цікаво, а китайці про це знають? поняття наявності сенсу чи рентабельності у кожного своє.

lenaolenka
22.05.2013, 17:48
Та китайці вам ще тестери гарненькі наштампують, покладуть тіні, пудру, рум'яна у велюровий чохольчик, докладуть відповідну кісточку з нат.ворсу, простежать чи не оновилася колекція, а може щось вже зняли з виробництва.

---------- Додано в 16:48 ---------- Попередній допис був написаний в 16:44 ----------

mуrawkа, а може, вам тестер продали?

terezka
22.05.2013, 17:55
тестери гарненькі наштампують, покладуть тіні, пудру, рум'яна у велюровий чохольчик, докладуть відповідну кісточку з нат.ворсу
тобто справжність визначається наявністю тестерів, чохла велюрового та натуральної кісточки?

а може, вам тестер продали?
тобто тестер може бути не якісний? :girl_impossible: а як же "обличчя виробника"?

lenaolenka
22.05.2013, 18:05
Та якщо б вони ще й це робили, то який був би їх прибуток? Підробляють, те, що вигидно підробляти і те, що 100% принесе вигоду, а не товар, який сьогодні привезли, а через тиждень його вже нема, бо всього в мережі магазину його лише декілька штук. Підробляють масовку

---------- Додано в 17:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:03 ----------

А не співпадіння коду ви називаєте неякістю?

terezka
22.05.2013, 18:07
в мережі магазину його лише декілька штук
звідкіля така інформація? коли привезли, скільки і коли зникає? працюєте може в мережі де "фальсифікатів нема"?

lenaolenka
22.05.2013, 18:19
Не працюю, просто є клієнткою. Часто буває так, що коли спохвачусь за ліміткою чи стар продуктом колекції, то вже нереально знайти, хоч від початку продаж лише кілька днів

---------- Додано в 17:19 ---------- Попередній допис був написаний в 17:15 ----------

tеrеzkо, я не пропагую вам Брок, просто висловила свою думку. Якщо покупець знає, як має виглядати товар, то підробку він не купить

terezka
22.05.2013, 18:37
прошу пояснити як покупець може знати
як має виглядати товар
коли
від початку продаж лише кілька днів
поділіться досвідом, щоб і всі знали як відрізняти фальсифікат.

lenaolenka
22.05.2013, 18:52
А інтернет для чого існує?

analastanka
22.05.2013, 23:44
А стосовно косметики - прецеденти були?

Чесно - не знаю, я там косметику ніколи не купляла - тільки тестила.

veronka
23.05.2013, 10:44
щоб і всі знали як відрізняти фальсифікат
google forever)) вивчаєм "матчасть")))
Не секрет, что в наше сложное время появилось множество подделок любой продукции. Парфюмерия — не исключение: она является одной из самых прибыльных областей для производителей «липового» товара. Можно было бы просто махнуть на них рукой, но сейчас «ароматная» продукция все чаще становится опасной для здоровья.

Чтобы по возможности избежать неприятных историй при покупке духов или туалетной воды — наиболее популярного вида подделок, надо очень внимательно отнестись к выбору столь «деликатного» товара. К тому же что скрывать, у многих покупателей достаточно разные финансовые возможности, и приобрести желанный флакон духов в специализированном магазине удается не всегда. В других местах торговли можно стать обладателем как качественной продукции, так и качественной подделки, иногда опасной. Будьте бдительны и не стесняйтесь расспрашивать продавца обо всех мелочах, которые вас интересуют или вызывают сомнение.

Если вы вынуждены приобретать духи в ларьке, то, по крайней мере, внимательно рассмотрите упаковку. Она может «поведать» о многом. По внешнему виду товара покупатель иногда сумеет распознать подделку.

Как отличить настоящие духи от подделки?
•Покупайте духи в хорошо зарекомендовавших себя магазинах, где обязательно есть так называемые понюшки. Это могут быть кусочки губки или тонкие полоски бумаги, смоченные всеми имеющимися в ассортименте духами. Однако учтите, что в этом случае свойственный данному типу исходный запах духов может несколько измениться.
•Упаковка. Картон футляра должен быть плотным, качественным, все надписи пропечатаны четко. Если духи «одеты» в целлофан, важно, чтобы он хорошо обтягивал коробку, а все складочки и швы были ровными и аккуратными. Тщательно изучите надписи на упаковке. Обязательно должен присутствовать штрих-код.
•Надпись «Сделано во Франции» на английском или французском языке должна присутствовать на каждой коробке. Но от покупки лучше отказаться, если вместо Made in France написано просто France: происхождение этих духов сомнительно. На футляре обязательно указывается процентное содержание алкоголя. Некоторые фирмы перечисляют ингредиенты, процент содержания эфирных масел, но это не обязательно.
•Бытует мнение, будто целлофановая оболочка — непременная принадлежность фирменных духов. На самом деле это не так. Многие компании специально «раздевают» футляры духов, чтобы покупатель мог по достоинству оценить высокое качество полиграфического исполнения упаковки, ее великолепный дизайн. Да и до флакона при этом легче добраться, а им нередко можно залюбоваться. Стремясь защитить свои духи от подделки, именитые фирмы заказывают оригинальные, дорогие флаконы из высококачественного стекла или хрусталя. Чем необычнее флакон, тем труднее его подделать. Да имитатор на это никогда и не пойдет: технологически это сложно и дорого.
•Кроме того, в любом нормальном магазине обязательно есть так называемая демонстрационная упаковка. Это означает, что вы имеете право потребовать показать вам и внутреннее состояние коробки, и собственно флакон. В том случае, если духи со спреем, вы тоже можете проверить, хорошо ли он работает.
•Флакон. Присмотритесь к самому флакону. Уважающие себя фирмы не позволят пустить в продажу флакон с браком — неровной поверхностью, шариками воздуха в стекле. Как на коробочке, так и на самом флаконе обязательно должна быть указана емкость данного флакона (в миллилитрах).

•Настоящие духи имеют стеклянную (и никогда металлическую!), плотно притертую пробку, залитую полосой лака.
•Некую, но не полную гарантию качества духов и туалетной воды может дать сертификат соответствия, который выдается на основании всесторонних исследований физико-химических и медико-биологических свойств той или иной парфюмерной продукции. Он должен быть везде, где производится торговля, и вы имеете право его потребовать. Если вам будет отказано в ознакомлении с его содержанием, значит, есть все основания сомневаться в подлинности марки предлагаемого товара и в самом качестве.
•Учтите, что на подлинном сертификате обязательно должна стоять «живая», а не скопированная печать. Документ выдается только на один вид продукции (если вам показывают сертификат, в котором перечисляются несколько наименований, это — подделка). Если вам не показали сертификат, звоните в Государственную комиссию при Правительстве РФ по антимонопольной политике.
•Кроме того, к каждому товару прилагается аннотация. Если ее нет, то в сертификате обязательно должно содержаться полное описание качества данного товара. Ведь очень многие знаменитые фирмы продали лицензии на выпуск своих духов производителям «третьих» стран. В этом случае нередко теряется качество духов. Цена на такую продукцию должна быть значительно ниже.
•Официальный срок хранения нераспечатанных духов — один год. Специалисты утверждают, что на самом деле они могут храниться, не теряя своих свойств, и три года, правда если при этом соблюдаются определенные условия. Но это не относится к духам, приобретенным в ларьках или на рынке.
Проверить качество приобретенных вами духов очень просто: поставьте покупку в холодильник. Если содержимое помутнеет, то это — подделка. Смело несите приобретение обратно.

Допустим, у вас возникли сомнения в «фирменном» происхождении понравившихся духов, но их запах — в вашем вкусе. Может быть, рискнуть и купить? Едва ли такой риск оправдан. По данным специалистов Госкомиссии, духи, неизвестно кем и где изготовленные, часто не отвечают гигиеническим требованиям, предъявляемым к этой продукции. Порой они содержат отдушки, вызывающие аллергию. Бывает, что имитаторы при производстве духов заменяют этиловый спирт метиловым, а это для вас может закончиться трагически: если такие духи попадут, например, на губы, неминуемо произойдет тяжелое отравление.

Я снова приветствую вас уважаемые читатели. Сегодня затрону тему волнующую многих женщин, да и мужчин, наверное, тоже. Все мы стараемся всегда выглядеть на все 100. Женщины пользуются косметикой, и неизменным атрибутом сопровождающим как женщин , так и мужчин является парфюм. Согласитесь парфюм – это желанный подарок для всех независимо от пола. Увы, при нынешнем разнообразии мы часто покупаем подделки, даже если они и стоят весьма недешево.

Знаменитая Коко Шанель утверждала, что духи – это та же одежда. И естественно наше желание – приобрести оригинальный и качественный продукт. Поэтому попробуем разобраться, как отличить подделку духов, и не «краснеть» перед человеком , которому мы их дарим, соответственно не нанести урон от приобретения поддельных духов своему кошельку .

Сначала нужно уяснить одну вещь: вы никогда не купите оригинал духов на рынке, в переходе и ларечке, как бы вас в этом не убеждали, даже покупки в интернете таких вещей опасны. И запомните: не может стоить дешево оригинал известной марки, и даже маленький пробник не может стоить 50-60 грн. Естественно вы идете в специализированный магазин, поэтому заострите свое внимание на следующем:

Во-первых. Проверяем упаковку. Коробочка изготавливается из качественного и плотного картона , и внутри картон обязательно должен быть белым. Если она упакована на заводе, то целлофан, запаивают, а не склеивают. Если пристально рассматривая, вы видите, что пленку закрепили клеем, то можете не сомневаться что вам предложили подделку. Если упаковка фирменная, то на ней должно быть полное отсутствие наклеек, т.к. логотип печатается прямо на картоне. Если при встряске вы слышите грохот и тарахтение флакона, то значит это опять-таки подделка , т.к. настоящие духи вставлены в специальную фиксирующую подставку.

Во-вторых. При осмотре флакона обратите внимание на стекло из которого он сделан. Оно просто обязано быть без неровностей ,чистым и прозрачным, не должно быть сколов и пузырьков воздуха. Распылитель (пульверизатор) чаще всего защищают тяжелой крышечкой. Не используют производители подделок качественные материалы, а отдают предпочтение более дешевым и легким. Не должен прокручиваться и ободок под распылителем. Обратите внимание и на номерной знак, который должен быть на стекле , а не на этикетке. Третьим этапом используем следующее: учитесь читать. Читайте внимательно, что и как написано на флаконе и упаковке. Все надписи должны быть без ошибок и выполнены оригинальным шрифтом. К тому же, если духи настоящие, то на них никогда не пишут «parfume», а только «parfum». Уловили разницу? А знаете почему? Потому что –это неграмотно. Далее должна присутствовать полная фраза о стране производителе не просто (France), а « Made in France». Кроме этого на упаковке должна присутствовать информация о сроке годности, дате изготовления, данные о производителе штрих- код страны, а также состав продукта. И помните о том, что нераспечатанные духи хранятся не больше года, и обратите внимание на то, что штрих-код не может быть одинаковым на двух и более продуктах. Поэтому берете еще одну упаковку и сравниваете. Также напомню, что у духов из Франции штрих-код начинается с «3». Шифр из цифр и букв – это серийный номер, находящийся под кодом, и совпадающий с шифром на флаконе.

Также хочу отметить , что у настоящих парфюмных брендов исключено производство пробников в форме карандашей ( исключение: марка Сальвадора Дали). Известные фирмы выпускают свои пробники в точно таких же флаконах, только меньшего размера, причем той же формы Ну и, конечно, же настоящие парфюмы не разливаются в Польше, Эмиратах или Китае. И помните еще о своих правах: по вашему первому требованию, магазин просто обязан предоставить соответствующие документы ( в данном случае сертификат качества с мокрой печатью ). Ну и не забудьте сохранить чек, на случай, если вдруг все-таки выясните, что приобрели подделку, по крайней мере, у вас будет шанс вернуть затраченные деньги. Вот такие основные моменты, на которых я заострила внимание, помогут вам в выборе духов. Конечно же, сейчас производство подделок настолько совершенствуется, что не перестаешь удивляться, поэтому 100% ответ как отличить подделку духов, наверное, может дать, только сам производитель, но все же воспользуйтесь этими советами, по крайней мере, будете всегда на чеку, ведь в магазине тоже обманывают.
На что обратить внимание при выборе (интернет-) магазина?
Внимательно изучите интернет-магазин. На сайте должна быть указана контактная информация, в том числе номер контактного телефона для покупателей, адрес электронной почты, почтовый адрес (не почтовый ящик) и юридический адрес.
Ознакомьтесь с политикой возврата. На сайте должны быть четко прописаны правила и условия возврата купленных товаров, и они не должны противоречить основному Закону о защите прав потребителей. Помните, что в случае возврата товара (за исключением брака), вам придется самостоятельно оплачивать почтовые или транспортные расходы.
Найдите и почитайте отзывы об интернет-магазине, и будьте осторожны с новыми продавцами элитной парфюмерии.
Убедитесь, что в ассортименте магазина нет товаров с явными признаками подделки; в противном случае в такой магазин обращаться не стоит:

•В продаже есть несуществующие продукты известных домов, например Nina Ricci - Green Apple 80 ml или Nina Ricci - Nina Sun - 80 ml (в реальности продуктов с таким названием не существует)
•Продаются продукты давно снятые с производства, например Gucci Accenti
•Представлены продукты емкости (объема, ml) не заявленной официальным производителем. Пример: Yves Saint Laurent - Cinema 100 ml (максимум 90 ml), или Lacoste - Inspiration 125 ml (максимум 75 ml).
•Представленные в магазине товары отличаются от известных вам упаковкой или внешним видом. Например, аромат Eclat d'arpege от Lanvin во всех объемах продается в картонной упаковке, хотя оригинал должен быть в пластиковой прозрачной коробке.
•Встречаются явные подделки, когда изменено название продукта или бренда, причем не буквально, а только часть слова, например: не Hugo, а Nugo, не Lacoste, а La kostra, не Kenzo, а Kezno.

Доверяйте себе. Если магазин выглядит сомнительно, то, скорее всего, таким он и является.
И, наконец, если вы купили товар, обязательно возьмите чек и сохраните его. Если обнаружится, что товар - подделка, у вас есть право требовать у продавца замены либо возврата денежной суммы, уплаченной за товар.
Если не можете решить проблему самостоятельно, обращайтесь за помощью в общество защиты потребителей, которое существует в каждом городе.

Работают ли официальные дистрибьюторы парфюмерии с интернет-магазинами в Украине?
Вероятнее всего нет. По утверждению компании Эгзагон (одного из крупнейших дистрибьюторов в Украине), большинство парфюмерно-косметических брендов не позволяют этого делать. Компания Селдико так же утверждает, что не работает с интернет-магазинами, поскольку это запрещено условиями контракта.

Сотрудники интернет-магазинов говорят о том, что у них «есть возможность закупать настоящую продукцию в обход официального дистрибьютора». Так ли это?
Официальные дистрибьюторы других стран не имеют права продавать продукцию покупателям тех стран, где есть свой официальный дистрибьютор.

Магазин N предлагает парфюмерию Класса "А"! Оригинал, лицензия – что все это значит?
Класс присваивается духам в зависимости от качества звучания ароматов и наличия в их составе синтетических компонентов. По этой классификации духи относят к одной из следующих категорий: нишевая парфюмерия, класс “A”, класс “B” и класс “C”.
Нишевая парфюмерия (от французского la niche - ниша, ячейка) - это не массовый продукт, а скорее искусство создания аромата, религия и философия раскрытия парфюма на коже человека. Полностью натуральные компоненты, растительного и животного происхождения. Выпускаются ограниченным тиражом, для богатых людей и знаменитостей. Флакон таких духов может быть почти произведением искусства, с применением драгметаллов. Такая парфюмерия продается только в специализированных магазинах, и цена ее обычно очень высока.
Класс "A" - оригинальные французские духи. Состоят на 90% и более из натуральных компонентов и включают в себя до 10 % синтезированных и синтетических ингредиентов. Производятся только во Франции.
Класс "B". Это лицензированная парфюмерия известных марок. Для создания этого класса парфюма используют синтетическое и полусинтетическое сырье; в составе от 10% синтетики (90% натуральных компонентов), до 90% синтетических составляющих к 10% натуральных компонентов. Качество и стоимость таких духов значительно ниже, чем натуральных. Аромат идентичен оригиналу в доминирующей ноте, но того богатства, раскрытия всей гаммы композиции, что звучит в оригинале, конечно же нет. Такой парфюм изготавливают в Арабских Эмиратах, Турции, Сирии, Швейцарии, Канаде, Украине, России. Уточним: духи этого класса не являются подделкой. Множество источников утверждает, что такие духи продаются и во Франции (где за ввоз контрафакта грозит астрономический штраф, а за его продажу – тюремное заключение).
Класс "C". Сырье для этих ароматов используется синтетическое. Такие экстракты добавляют в мыло, порошки. Это сырье так же используют для производства духов-подделок. В синтетических духах не существует подразделения на ноты по причине того, что синтетические эфирные масла не имеют различий по степеням летучести.
Таким образом, «оригиналом» называют духи, произведенные непосредственно во Франции по заказу одного из домов мод и относящиеся к классу нишевой парфюмерии или к классу "A".
«Лицензией» называют парфюмерию класса "B", которая сделана по лицензии одного из домов моды.

Неужели у большинства модных домов нет собственных фабрик для производства парфюма?
Знаменитые модельеры и дома мод не имеют собственных предприятий по производству парфюма. Они лишь выступают в роли заказчиков ароматов. Такими заказчиками парфюмерии являются известнейшие дома моды: Chanel, Lancôme, Kenzo, Christian Dior, Hugo Boss, Davidoff, Guy Laroche, Givenchy, Dolce&Gabbana, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani, Calvin Klein, Gucci и многие, многие другие.
В дальнейшем заказчик (кутюрье, дом мод и др.) может продавать лицензию на изготовление духов парфюмерным фабрикам (чаще всего в Сирию, Арабские Эмираты), где ароматы создаются путём химического синтеза из нефтепродуктов (так называемые альдегидные композиции). Это лицензионные парфюмы класса Б. Их запах идентичен аромату класса А в основной - доминирующей ноте.

Каковы шансы купить контрафактную продукцию? А оригинал?
По разным данным, порядка 60% парфюмерной продукции представленной в Украине – подделки.
В нашей стране основная доля рынка принадлежит продукции, которая не имеет сертификатов. Это парфюмерия класса "В" (лицензионная) – ароматы, в состав которых входят натуральные и синтетические компоненты. Ароматы, в основу которых входят натуральные масла (производят ОАЭ), очень трудно отличить от класса “А”. В основном на нашем рынке парфюмерию ОАЭ и продают как "оригинал". А ароматы на синтетической основе преподносят как "подделки" или "Голландию" (производит Польша и Китай).

Есть ли крупные официальные дистрибьюторы парфюмерии в Украине?
По непроверенной информации, крупнейшими дистрибьюторами парфюмерии в Украине являются: «Брокард-Украина», «Селдико Украина», СП «В.В.», «Темде-Украина», «Эгзагон», «Гранд Парфум», «Кристиан Бретон-Украина», Yves Rocher.

Как отличить подделку? Как купить оригинальные духи?
- Оригинальная парфюмерия не продается на рынках и в ларьках и не бывает дешевой.
- На большинстве французских духов на упаковке ставится адрес завода - Марсель Алоуш; Граас. Примечание: в Париже парфюмерных заводов нет.
- На оригиналах всегда указываются наименование товара, страна-производитель, дата изготовления, срок годности, состав продукта.
- Духи в емкостях «несуществующих» объемов (т.е. не заявленных производителем) – верный признак подделки. Чаще всего это большие емкости, напр. 100ml или больше.
- Некоторых продуктов с именем известных домов мод вообще не существует (т.е. это подделки) – например, Nina Ricci - Nina Green - 80 ml, Nina Ricci - Nina Sun - 80 ml.
- Магазины торгующие «конфискатом» или «парфюмом на разлив» с большой долей вероятности продают контрафакт, то есть подделки
- Должна присутствовать целлофановая защитная пленка – если производителем не заявлено обратное. Пленка плотно прилегает к флакону, тонкая, прозрачная, ровная спайка, не болтается; может присутствовать минимальный свободный ход по коробке. Швы аккуратные и узкие, с захлестом не более 5 миллиметров. Клей не заметен.
- На дне упаковки, на месте склейки полиэтилена должно находиться специальное "клеймо", которое сплавляет его, и на оригинале всегда виден штамп запайки полиэтилена, чаще в форме эмблемы ТМ, иногда в виде прямоугольника, круга или пятиугольника
- На стекло дна флакона оригинальной продукции наносится номерной знак. Именно на стекло, а не на этикетку. Этикетка может свидетельствовать о «лицензии» или подделке, но не всегда.
- На продукт должен быть нанесен номер лота. Дата производства наносится в виде сочетания букв и цифр на самом продукте (чаще всего на дне флакона или задней стенке) и упаковке, они должны совпадать.
- Стекло флакона должно быть чистым и прозрачным, без помутнений, взвесей и пузырьков
- Крышка должна быть аккуратной, без шероховатых краев, чаще всего тяжелой (при производстве подделок используют более дешевый легкий пластик)
- Надписи на флаконе должны быть выполнены оригинальным шрифтом; выпуклые, нестираемые и без ошибок. Примечание: во французском языке слово parfum пишется без буквы “e” в конце.
- Полиграфия на упаковке должна быть четкой, без «наплывов». Обратите внимание на фактуру бумаги, ее сложно воспроизвести. Цветовая гамма не должна быть слишком насыщенной или слишком блеклой.
- Картон упаковки должен быть высокого качества, иметь необходимые теснения, некоторые бренды используют дорогой гофро-картон.
- Многие бренды наносят на упаковку номер партии ультрафиолетовой краской. Некоторые производители "прячут" код на внутренней стороне коробки. Стоит отметить, что такой маркировке не поддаются банные линии, миниатюры, тестеры и прочее.
- Одинаковый штрих-код не может быть на двух или более продуктах. Попросите у продавца еще одну упаковку и сверьте штрих-код.
- Подделку может выдать и плохое закрепление флакона внутри футляра. Слегка встряхните коробку. Флакон не должен свободно болтаться внутри и греметь.
- Пластик должен иметь однотонную структуру, он обрабатывается после литья; недопустимы всевозможные следы с литника, швы и оплои.
- Спрей должен быть крепко и аккуратно привинчен, не болтаться и не течь, если перевернуть флакон. Слишком большая длина трубки-«помпы» (ложится по дну емкости) может свидетельствовать о подделке.
- Жидкость не должна быть мутной или с осадком. Обычно цвет духов варьируется от палевого до темно-желтого. Иногда с помощью красителей достигаются зеленоватые, розоватые или сиреневые оттенки. А вот яркий "химический" цвет должен настораживать.
- На самых дешевых подделках в названии могут быть заменены буквы, например Cucci вместо Gucci, Kristian Bior вместо Christian Dior и т.д.

Стоит ли покупать «ручки» / миниатюры?
Парфюмерные карандаши с пульверизатором расфасовкой от 8 до 35 миллилитров не производит ни одна уважающая себя парфюмерно-косметическая компания.
Миниатюры емкостью от полутора до 10 миллилитров сделаны в рекламных целях. Продажа миниатюр нелегальна; они не предназначены для продажи.

Что такое декодированный товар?
Упаковка, на которой некоторые штрих-коды вырезаны, вырезан номер партии и/или заклеены бумажками, подходящими по цвету на 100%. Примечание: не удаляется код EAN-13 (штрих-код с цифрами), по которому вы сможете установить страну регистрации ТМ.
С подделкой декодирования производить не имеет смысла. Если вас не интересует внешний вид коробки - декодированный товар можно покупать.

Правда ли, что оригинальные духи всегда должны открываться в три ноты?
Нет. В три ноты открываются только французские духи. Американские духи (чаще идут в виде парфюмированной воды) открываются сразу, в течение одной-двух минут; аромат не меняется с течением времени, только угасает

Если на парфюме нет защитной голограммы – это подделка?
Нет. Голограмма присутствует только на товарах, которые завозит в Украину компания Эгзагон. Отсутствие голограммы означает, что товар в Украину завезен не компанией Эгзагон, а другим дистрибьютором.
Голограмма на продуктах, распространяемых компанией Эгзагон, сделана в форме шестиугольника с картой Франции и логотипом компании и имеет несколько уровней защиты. При попытке снять голограмму и использовать ее вторично, она необратимо разрушается. У каждой голограммы индивидуальный номер, по которому теоретически возможно отследить, где продается каждый флакон.

Что можно определить по штрих-коду?
Штрих-код у французских духов начинается с цифры «3». Штрих-коды некоторых других стран: Великобритания 50, Германия 400-440, Испания 84, Италия 80-83, Франция 30-37, США, Канада 00-09.
Раз уж я заговорила о духах, необходимо рассказать и о том, как отличить настоящие духи от подделки.
Изучая этот вопрос, я перерыла массу сайтов в интернете и поняла, что все, что там написано - это одна статья и несколько её неудачных рерайтов.
Почему неудачных? Потому что при детальном изучении вопроса становится ясно, что часть советов из этой статьи могут привести вас к катастрофическим последствиям - и деньги потеряете, и духов не приобретете.
Многие сайты, а уж тем блее гламуррные журналы советуют выбирать элитный парфюм в "дорогом", "известном магазине".
Увы и ах, на проверку все оказывается не так радужно. Вы можете оставить половину заработной платы в каком-нибудь Рив Гоше, но это не спасет вас от покупки ненастоящего парфюма.
Большинство людей, имевших отношение к крупным дистрибьюторам косметики на российском рынке, советуют не пользоваться этим рынком вообще. Потому что они не только скупают подделки в немыслимых количествах, не имея никаких сертификатов на их продажу, но и толкают их бедным, глупым, замученным гламурными журналами дамочкам за немыслимые цены.
Безусловно, хорошо иметь возможность покупать Диор во Франции, Версаче в Испании, а Красную Москву- в Москве.
Но что делать, если этой возможности нет?
Очередная инструкция по выживанию прячется под катом ...
1. Не стесняйтесь требовать сертификат!
Вас могут возненавидеть продавщицы Лэтуалей, Рив Гошей и тому подобных магазинов. Но, если не хотите нарваться на подделку или сомневаетесь в качестве продукции - смело требуйте сертификат соответствия, это ваше право.
Помните, что если продавец замялся или зюлил - значит, он либо недостаточно компетентен, либо магазину есть что скрывать. Также не следует забывать, что данный сертификат выдается только на один вид продукции. Помимо этого, на сертификате должна стоять "живая", а не скопированная печать.
Как известно, к большинству парфюмерной продукции имеются аннотации. Вы также имеете право их потребовать. Если же аннотации нет, то все свойства данного парфюма должны быть описаны в сертификате.
Однако, сертификат также не является полной гарантией того, что Ваши духи - настоящие.
Поэтому...
2. Оценивайте внешний вид корбочки.
Многие считают полиэтиленовую упаковку признаком выосокачественной продукции. Однако, следует помнить, что ряд ароматов выпсукается без неё.
Поимо этого, создатели многочисленных подделок тоже упаковоывают свои "шедевры" в полиэтилен. Обращайте внимание на качество полиэтиленовой упаковки - она должна быть тонкой, но плотной и абсолютно прозрачной. Она должна плотно, как вторая кожа, облегать коробочку, а швы должны быть аккуратными и ровными, без следов клея или неровностей.
Далее следует очень важный шаг: непосредственно осмотр коробочки. Здесь необходимо быть как можно более придирчивой и соблюдать следующие правила:
- Внимательно читаем названия. Вы вполне можете встретить на полках магазинов так называемые духи-вариации. Эти духи полностью имитируют коробочку, флакон, полиэтиленовую упаковку, их нелегко отличить от оригинала... Пока не обратишь внимание на название.
К примеру, одна дама с косметисты пыталась похвастаться новым приобретением. Все бы ничего, но на "шикарном" флакончике, который был, по её словам, куплен в "дорогом" магазине, красовалась гордая надпись "Gerlen". Даме намекнули, и пост она вскоре снесла. А ведь в нем было столько пафоса по поводу её парфюмерной утонченности!
- Помимо духов-вариаций существуют духи-версии. Это духи, созданные по впечатлению одного пьяного араба другим пьяным арабом. Никакой национальной розни я не разжигаю - поставщиками таких духов, как правило, являются ОАЭ и, как ни странно, экс-союзные республики.
Эти духи можно отличить по мелкому, почти незаметному слову "version". Не забывайте, что арабы весьма хитрожопы и могут написать это слово в самом неприметном уголке коробки. Невидимыми чернилами, так что заветного слова "Версия" мы можем и не увидеть.
Если закрались сомнения - смотрите внимательно на упаковку. Версии, в отличие от вариаций, в большинстве своем не повторяют упаковку оригинала.
- А вот труднее всего распознать копии. Как праивло, качественно сделанные копии не только полностью имитируют коробку и флакон, но и не несут на себе никаких прямых опознавательных знаков того, чем, собственно, они являются. Конечно, они могут выдать себя предательской надписью "parfume" (Во Франции последняя "е" считается лишней), или надписью "France" вместо положенного "Made in France", или уж откровенной провоцирующей надписью "Paris-London-New York", которая еще со времен моей мамы считается признаком откровенной подделки, но... Могут и не выдать.
Поэтому слеедуем простым Правилам Осмотра Коробочки:
- Картон должен быть белым. То есть именно снежно-белым, а не серым, не зеленоватым, не грязно-желтым, а белым, как первый снег.
- Логтип фирмы должен быть нанесен непосредственно на картон. Если логтип нанесен на полиэтилен - отложите флакончик в сторону, перед вами подделка.
- Внимательно вчитайтесь в состав духов! Если раньше считалось нормой указывать в составе только спирт и парфюмерную композицию, то недавно был составлен список из 26 потенциальных аллергенов, наличие которых необходимо обязательно отмечать в составе. Само собой, изготовители подделок игнорируют это правило, и если в составе указань только спирт и парфюмерная композиция - вас пытаются обмануть. Состав должен быть представлен 5 и более составляющими. Однако, это правило не распространяется на винтажные духи, созданные и упакованные до принятия этого закона.
- На коробочке обязательно должен быть штрих-код.
Помните, что штрих-код у французских духов начинается с цифры «3». Штрих-коды некоторых других стран: Великобритания 50, Германия 400-440, Испания 84, Италия 80-83, Франция 30-37, США, Канада 00-09. Внизу над кодом также есть серийный номер – шифр из букв и цифр, который должен обязательно совпадать с шифром на флакончике.
При желании проверить правильность штрих-кода и определить страну-изготовитель товара можно здесь.
Правильность штрих-кода можно проверить самостоятельно: Чтобы прочитать штрих-код, нужно сложить все цифры, стоящие на четных местах (слева направо). Полученную сумму умножить на 3. Потом сложить все цифры, стоящие на нечетных местах (без контрольной, самой последней цифры). К этой сумме прибавить цифру, полученную в результате умножения на 3 суммы цифр, стоящих на четных местах. От полученной суммы оставить только последнюю цифру. Ее вычесть из числа 10. Если товар подлинный, то получившийся результат будет соответствовать последней, контрольной, цифре в штрих-коде
- Помимо этого, на коробочке должны быть указаны страна-производитель, срок годности и дата изготовления продукта
- Помните, что создатели подделок часто экономят на полиграфии. То есть надписи могут быть слишком мелкими либо слишком крупными, буквы могут оказаться расплывчатыми, а строчки - неровными. Это - признак грубой подделки. Надписи на оригиннальных духах оформлены ровно, четко и аккуратно.
3. Осматривайте флакон.
Вы можете столкнуться с ситуацией, когда тестер - это одно, а нечто, лежащее в вашей коробочке - совсем другое. Не надо стесняться разворачивать коробочку и проверять качество флакона, "не отходя от кассы". Однако, перед тем, как вскрыть драгоценную упаковку, встряхните коробочку несколько раз. Дешевка, плохо закрепленная в коробочке, сразу выдаст себя тихим стуком. Дорогой аромат в ответ на тряску не издаст никаких звуков, поскольку он хорошо закреплен в своем картонном "домике".
Но вот флакон у вас в руках...
- Надписи на флаконе должны соответствовать надпиям на коробочке. Само собой, на флаконе не указывается срок годности и дата изготовления, но нния, шрифт и оформление совпадать просто обязаны.
- Крышка должна плотно прилегать к основанию, колечко под пульверизатором не должно "ходить" из стороны в сторону, а сам пульверизатор не должен прокручиваться. Многие известные парфюмерные дома используют приетрую пробку, к примеру, Ланком.
-Признак подделки - наклейки на дне флакона: серийный номер духов, их название и фирменное клеймо должны быть нанесены на стекло сбоку.
- Флакон должен быть качественным! Стекло должно бть ровным и прозрачным, без пузырьков воздуха инеровностей. Если заметили что-нибудь подобное - смело требуйте замены или уценки. Перед вами либо брак, либо подделка. Флакон настоящих духов - это маленькое произведение искусства, украшение туалетного столика, а не грубая работа колыванского кустаря.
4. Смотрите на цену!
Настоящие, дорогие духи стоить дешево не могут.
Вот примерный разброс ценовых категорий в зависимости от известности фирмы-изготовителя:
- ценовой диапазон первой группы за флакон объемом семь миллилитров составляет сорок долларов и выше. К ней относятся духи модных домов с мировым именем, такие как: «Chanel», «Cristian Dior», «Dolce Gabbana», «Boucheron», и другие;
- во вторую группу, с ценовым диапазоном от двадцати до пятидесяти долларов за семь миллилитров, включают имена известных в мире моды и искусства художников и дизайнеров: «Fendi», «Salvador Dali», «Krizia», «Calvin Klein».
- третью группу, с ценой за семь миллилитров до двадцати пяти долларов, составляют духи менее продвинутых марок: «Nautilus», «Cafe - Cafe», «Via Paris», и другие.
"Серая" парфюмерия, прошедшая через границу нелегально, может стоить дешевле. Однако, её качество я советую проверять с еще большей тщательностью.
5. Собственный нос: доверяйте, но проверяйте!
Если вы знаете, как пахнут бобы тонка в шлейфе "So Elixir" и можете услышать их в толпе - то вы можете доверять своему носу безоговорочно. Если нет - то пора подумать...
Если вам кажется, что аромат изменился и пахнет чем-то "не тем", возможно, вы просто нюхаете его в других условиях? Ведь на запах и его восприятие влияют множество факторов - от тепмпературы за окном до вашего настроения. Кроме того, запахи меняются с течением времени - если у вас винтажный флакон, то относительно новый запах покажется вам совсем-совсем другим. А может, этот запах вам просто разноравился и пора попробовать что-то еще?
Короче, если вы не парфюмер со стажем, воспринимайте аргументы собственного носа с некоторой осторожностью. Он может и подвести!
6. Холодовая проба.
Если флакончик уже у вас дома, а вы так и не смогли определиться, подделка перед вами или нет, поставьте флакон в холодильник минут на 15. Если жидкость осядет - вас обманули. Если нет - поздравляю, вы счастливый обладатель настоящих духов! Правда, это правило не распространяется на масляные духи и духи с феромонами, но их, как правильно, никто не проверяет на натуральность таким зверским способом.
7. Проверяйте срок годности и дату изготовления!
Срок годности нераспечатанных духов - 1 год. В принципе, его можно растянуть и на три, но только если соблюдать определенные условия хранения, которые в России никто не соблюдает.
Кстати, русские воротилы любят скупать духи с критическим сроком годности на парфюмерных распродажах - а потом продавать их по цене полноценного флакончика. Будьте внимательны, сверяя дату изготовления и срок годности, и помните, что они должны быть указаны на коробке.
Удачных вам покупок!

Bulavka
09.06.2013, 15:43
Я щось не зовсім зрозуміла про штрих-коди.
Тобто, на двох різних упаковках Жадор однаковоі ємності повинні бути різні штрих-коди??
А Брокард не люблю після того, як мені там на сейлі продали протерміновану продукцію і ще й не хотіли брати назад, мотивуючи тим, що то придбано на сейлі(тіпа, тому воно і на знижці) і казали що раз упаковка закрита, то термін придатності довший. Повернула зі скандалом, лише коли пригрозила, що піду з чеком і товаром у "права споживачів".

Neytasa
17.12.2013, 21:44
Хто знає чи оригінальні парфуми в і-нет магазині gerome?