Як допомогти коханому кинути курити???

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kiss, 26 Березень 2009.

  1. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    :no:Питання - куріння.....Це взагалі важке питання..
    Але можливо хтось допоможе порадою.Мій коханий страшно багато курить...Вже не знаю,як просити благати,щоб кинув...Таке враження,що нічого не діє на нього.....Я в тупіку....:confused:
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Родич також курив, правда не дуже багато. Його дружина сказала йому, раз планують дитину - він має перед тим кинути куріння на півроку. Дитинка вже є, а її тато і далі не курить :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    тут головне щоби він сам до цього прийшов, інакше не кине
     
  4. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    О, це і для мене болюча тема.У мого всі курять:8:На всі мої прохання кинути ку3рити. відповідає, що поки ми живемо не разом йому то важко зробити.Потрібна моя допомога.Обіцяє кинути і каже, що то для нього зовсім не важко.та щось мало віриться у ті обіцянки.
    переслала книжку (вже й забула як називається), говорить, що боїться читати, бо ще й справдя кине:xaxa:..приколіст..
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    от-от.Він тоже каже,що як збереться,то зможе кинути в будь-який момент....Ну-ну.....Не віриться...
    Кажу "Нашим майбутнім дітям потрібний здоровий батько."
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Розповім нашу історію. "Обробляти" чоловіка, щоб кинув палити я почала ще далеких 12 років тому (як почали зустрічатися). Тоді я не наполягала (бо прав не мала:xaxa:), але з часом... коли діло близилось до весілля "підловила" чоловіка на обіцянці, що як тільки одружимось... то він одразу перестане травити себе і мене. Діватись йому не було куди... і от в день весілля він "зав"язав":clapping::clapping::clapping: Та тішилась я не довго, бо вже через два роки під впливом "сімейних обставин" чоловік закурив знову:bad:. Тоді я прийнялася за нову порцію вмовлянь, мовляв, пора підготовлюватись до зачаття здорової дитинки:)... Подіяло!!!:clapping:... Але народження доці настільки вразило чоловіка, що він знову почав палити:sad:. Відразу переховувався, не хотів мене розчаровувати... але ж не можливо приховати жахливого запаху. Скажу чесно - новина, що він знову прийнявся за старе була для мене дуже болючою, а може це ще гормони впливали відразу після пологів:confused:
    І знову нова порція моїх аргументів, вмовлянь, благань... іноді навіть шантажу:ninja:. Стандартними подарунками того періоду стала література на дану тематику:xaxa: І таки не даремно! Мій чоловік знову кинув палити( з початком посту):y: Це вже втретє:xaxa: Поки що вистачає сили волі:y: Але якби колись знову не втримався, то я впевнена, що буде й 4 спроба (я ж його в спокої не залишу:xaxa::ninja:)
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    100%. Я свому періодично нагадувала, що можна було б і кинути. Але він мені лише казав "добре-добре. колись кину". Але в нього така робота, що я знаю, що неможливо було кинути. Почав він зранку кашляти, сильно, я говорила, що це від сигарет. Він сказав "все, з 1-го вересня кидаю:bad:". До сьогодні не курить. А ще разом порахували скільки грошей за місяць витрачається на сигарети і вийшов "бак бензину 95-го":xaxa::xaxa::xaxa:. Тепер на роботу купляю йому кілограм дрібненького крекеру, і ще між крекером роблю сюрпризи, типу снікерсу. Я просто за нього дуже-дуже рада:clapping::clapping::clapping:.
    Тепер і іншим чоловікам говорить "ви собі навіть не уявляєте, як то класно не курити".
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. dollichka

    dollichka Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Cхожа історія у моїх батьків. Тато запропонував мамі одружитись, а мама відмовила, сказала, що не вийде за нього поки він не кине курити!!! А в день весілля, прямо перед самою процедурою в РАГСі почалася паніка.... зник наречений!!!!!:ninja: Як потім виявилося, він кидав курити і ще й сфотографував цей момент (я так горжуся цією фоткою:y:). І тато досі не курить!!!!!
    А от чоловік мій димить як паровоз, ніякі вмовляння і переконання не допомагають :sad:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Сила - є, воля - є, а от сили волі - нема:xaxa::xaxa::xaxa:
    Це, напевне, спеціально для завзятих курців придумана фраза:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. dollichka

    dollichka Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???



    Мені здається, що в мого чоловіка просто немає бажання. Спроби переконати його, що куріння шкодить його здоров"ю і здоров"ю близьких (через пасивне куріння) закінчуються тим, що він розказує як діють на здоров"я викиди в атмосферу автомобільних вихлопних газів, переповнена всякими хімікатами їжа і т.д. От він і не вважає куріння шкідливим. Мене найбільше хвилює те, що він зранку не снідає, але скурює 4 - 5 сигарет!!!!:no: То ЖАХ!!! Уявляю які у нього легені!!!:no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    В Києві є музей Кунсткамера, чула там є от такі
    екземпляри - легені затятих курців....звозіть його туди, може допоможе:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. angelok

    angelok Active Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    ой...і я розкажу історію..навіть дуже смішну...мій хлопчик раніше полюбляв курити....хоча рідко, але мені не подобалося його балування...а тут в нього зявився репетитор по біології для того щоб нормально здати ЗНО....ну так він його поводив(репетитор) по різним місцям і там було якраз легені курця...чорні жах...так от після цього він взагалі в рот сигарет далеко не бере....та і пити взагалі перестав...навіть пиво....от що значить біологіею зайнявся...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    От мене цікавить одне, якщо вони кажуть, що легко можуть кинути курити, тоді в чому проблема????Чому б не показати оту свою силу, силу волі.
    Як то кажуть "Сила есть-ума не надо!".
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    дівчата,непогано допомагає Табекс,але має бути щей сила волі і бажання в нього,а в вас трішечки хитрості.Удачі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Народ!Я теж палю і чоловік:no:
    Сили волі до цього не маю.Пробувала жуйки Нікорет.Та шкода зубів стало бо як гума та ще й пекуча.
    Хто що порадить(бронхіт вже замучив):sad:
    Колись ще на 1 курсі бачила легені курця на вскритті.Це жах.Тоді казала що ніколи не буду курити.Та тепер щось не дуже помагае
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Я легко кидала курити:) і так само легко знов починала:xaxa:.І так багато разів.:8:.А потім муж попросив кинути,бо не він ні в його сімї ніхто не курив,і я втихаря куряща в фіртку:bad: -виглядала достатньо смішно.Почала зменшувати кількість сигарет.А потім просто перестала..в один день..замінила на чупа чупси (ті огроменні):y:,його поки злижиш то вже так рот болить ,що не до сигарет.І не тягне курити зовсім.:confused:Хоч тато (він вже більше 25р не курить) каже що тягнути починає значно пізніше,головне не зірватись.Бо користі в тому однозначно не має.:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    В мене знайомий недавно кинув курити знаєте чому? Його син-першокласник питав "нашо ти, тато, куриш?". І коли він зрозумів, що син питає вже 3-ій раз, а він не має що відповісти... От і кинув. За тих декілька місяців поправився на декілька десятків (!!!) кг. Тепер має 120 кг, але тримається, каже, що за трошки часу вони спадуть і він звикне не жувати щось замість сигарети. Тепер і мій муж задумується. От я думаю, чи чекає поки наше мале почне говорити, чи випередить той момент :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    От всі чомусь кажуть що вони поправляються,коли кидають курити.Напевно тому що починають"заїдати" ту звичку.А я не поправилась.Більше того ,здоровя дуже покращилось,і зникла "отдишка".
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. зося

    зося Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    на мою думку як людина хочить кинути курити,то кине,а як ні то ви ніяк це незмусити його це зробити, в мене навіть знайомив спорив на 200доларів,що кине курити на місяць.,і місяць некурив а потім знов точав,такшо це залежить від людини......від її сили волі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Аня

    Аня Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Я кинула курити, по-перше через вагітність і тому що зараз годую доню, а по-друге у нас на роботі мужчина тепер уже помер від раку,то його слова якось вплинули, досі не тягнуло, а зараз починаю ловити себе на думці що покурила би,але тільки тоді,коли ,наприклад ,треба помити посуд,а не хочеться, або щось у такому роді. Бо часу немає,цілий день крутишся, коли мальвка засне,то треба щось робити,а так би полежати. То голова починає "шукати" варіанти,що б такого зробити/ покурити/ ,щоб не мити посуд і т.п. Вибачаюсь що заплутано, але спішу,бо заходжу в інтернет на 5 хвилин /щоб не курити/:xaxa: А от зараз чоловіка переконую,що кинути то треба в першу чергу ЙОМУ,а не мені:)
     
    • Подобається Подобається x 5