КПК

Показати повну версію : Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Сторінки : 1 2 3 [4] 5 6

gortenziya
25.02.2010, 19:11
Привіт. Може хтось має викрійку жіночої сорочки з рукавом на реглан і стійочкою під шию, або на мисик? Буду щиро вдячна.

octavia
26.02.2010, 09:49
Дівчата підкажіть де найбільший вибір ниток муліне ,найкраще ленінградськіЛенінградські нитки ПНК ім.Кірова є в Призмі на Пекарській і були в Гудзиках на пл. Ринок. Змішувати нитки Гамма ( Тайвань) з Ленінградськими я би не радила бо Ленінградські дуже поганої якості тоненькі буде помітна різниця.

Galysik
26.02.2010, 12:31
бо Ленінградські дуже поганої якості
у кіровських якість гарна. Вони не линяють, блищать не гірше за ДМС, от єдине, якщо плануєте шити картини, то кольорів там в палітрі замало і нитка справді тонша, з ДМС та іншими не скомбінуєш, але на сорочки/серветки, де не потрібно багато відтінків - те що треба. І дешева нитка як борщ. На Зеленій є гуртовня, де продають (у всякому разі, рік тому продавали) кіровські, але лише пачками. Ціна там вдвоє менша ніж в магазині, кому треба багато - може скористатися. тел. 240-40-84. Ще там є бісер китайський і японський, ленти до вишивки. Про бісер треба питати, бо асортимент у них не завжди є, краще їхати після приходу товару.

LudmilaP
27.02.2010, 15:27
Хтось може показати як виглядають ці нитки? Яка в них етикетка?

octavia
01.03.2010, 09:50
Ось як виглядають кіровські ленінградські нитки
http://s49.radikal.ru/i124/1003/f5/c8e30431026at.jpg (http://radikal.ru/F/s49.radikal.ru/i124/1003/f5/c8e30431026a.jpg.html)
Мені вони не подобались тим що не можна поєднувати їх з любими іншими бо вони тонкі інколи рвуться мають невеликі вузлики .Коли щось шиєш 2 нитками любої фірми то пнк.ім.Кірова треба брати 3 нитки. А на рахунок линькі то мені линяли лише акрилові . Але це моя думка на рахунок кіровських ниток (в кожного своя) якщо мені потрібні недорогі нитки беру Гамму і ціна і якість і палітра мене влаштовують. До речі Гамма є в Галинки в магазині на Добробуті.
До речі Людмило в на в ВИННИКАХ є тепер ДМС по 5-50 супер можна буде не їздити по нитки у Львів

LudmilaP
01.03.2010, 11:27
В Винниках поки що є не уся паліра ниток ДМЦ, але обіцяють що згодом буде уся, а ціна якщо брати 10 моточків дешевша.

LudmilaP
01.03.2010, 18:49
Сьогодні була в рукодільному магазині в Рукавичці що в Винниках, там ДМЦ коштує 5,75 грн., а коли брати 10 моточків тоді 5,5 грн.

Galysik
01.03.2010, 22:37
Кіровські нитки покращились в якості тільки віднедавна. Раніше вони справді і у вузлики скручувались і линяли і не блищала нитка зовсім, була не мякою як ДМС а твердою як дріт. Тепер вони виправились, ввели нумерацію ниток і майже всі вагомі недоліки, крім товщини нитки, усунули. Оті кіровські що з маминих запасів можна сміливо викидати, бо вони линяють, рвуться і взагалі ніякі. А новенькі - дуже навіть нічого. Колежанки ними шиють і задоволені. А я теж Гамму більше люблю, бо її можна комбінувати з ДМС і по якості вона чудова і ціна радує. Теж до Галинки на закупи збираюся.

Naturals
08.03.2010, 17:10
Дівчата підкажіть будь ласка де ви купляєте Аіду, бо була в тих магазинах, що на проспекті Свободи, і на Куліша, і на Гонти там тільки є панама.

Cандра
08.03.2010, 19:53
де ви купляєте Аіду
можна знайти в таких рукодільних крамничках: Водогінна, 2; крамничка за памятником Грушевському, на Південному (ТЦ Центральний) крамничка над ескалатором; в Призмі на вул. Пекарській; також угорська аіда є в тканинах на вул. Франка, проте краще брати німецьку Цвайгарт чи ДМС :girl_smile:

Імель
09.03.2010, 08:21
Дівчата, була я в Призмі, майже на 1,5 год там "зависла"
щодо жіночки-продавця-дуже мила, як на мене, допомогла підібрати, порадила, показала-я купила собі заготовку на вишиванку, також вибрала схему (з маками :girl_haha:), але перше хочу її перенабрати, бо то з журналу (кольори можуть не дуже відповідати)

якщо чесно-я шокована вартісю ниток, то є шось страшне
Анкор по 5,5 грн
я останній раз купувала в Києві по 4 грн
Гамму я купувала по 2 грн, якщо береш на цілу роботу - 1,8 грн.
ДМС - 5,5 грн (якщо береш быльше - 5,3 грн)
тому напевно, коли наступного разу поду "на закупи" (за місяць-півтора) дам клич-зможу привести вам ниточки дешевше
бо то капець просто з такими цінами
сьогодні в гості до мене приїжджає сестра, але вона відмовилася мені на Петрівку за нитками їхати :girl_devil:,
лиш фарбу для волосся погодилася купити
певно і буду приймати замовлення на засоби для волосся
бо Велла Колестон тут коштує 75 грн, а там я брала її за 55
різниця відчутна

Niferttiti
09.03.2010, 11:37
Анкор по 5,5 грн
А в Призмі вже є Анкор? Де там та жіночка взагалі поміщається тепер?

kvVItKA
09.03.2010, 11:39
я перечитавши поради теж на свої перші закупи пішла в Призму, жіночка справді приємна, але нитки ДМС 5,30 ціну відразу назвала, хоч я брала 11 моточків, то мабуть більше...хоч за мною дівчинка брала один і теж 5.30 грн...
ДМС - 5,5 грн (якщо береш быльше - 5,3 грн)
єдине, що мені там не сподобалось,проблемна витяжка в кафе і стояти там довго вдихаючи цигарковий дим -бррр, і нитки трохи потім запах мали...

Бурулька
09.03.2010, 12:35
Зараз на Водогінній меланд по 5,5. Вони розпродають залишку, тому ціна така. Здається, в інших магазинах, меланж коштує більше, ніж звичайні нитки.
Там вибір не дуже багатий, але треба питатися, бо в них в пакетику під прилавком є ще декілька кольорів.

Імель
10.03.2010, 10:44
А в Призмі вже є Анкор?
ні-ні, немає
Анкор я брала на Гонти

проблемна витяжка в кафе і стояти там довго вдихаючи цигарковий дим
я за 1,5 год там внюхалася :xaxa:

нитки трохи потім запах мали
моя сорочка також, певно виперу спершу

ще була я в Галинки на Добробуті, прочитала, що Ума там заготовочку чоловікові брала
чесно? не впєчєтляєт вибір заготовок-1
якщо шити на замовлення на 20 грн дорожче-то 2
але оце друге мені трохи в голові не поміщається, чому?
бо видається мені навпаки, якщо ти замовляєш сорочку, залишаєш завдаток, то це більша гарантія того, що сорочка продасться, ніж те, що співпаде кілька факторів при покупці заготовки, а саме-колір льону (полотна), вид комірця (стійка/власне комір), розмір сорочки, вставка
але то таке, чи то може я така вимоглива?

до речі, на заговках в Галинки майже у всіх (чи то у всіх?) сорочках вставка на вишивку майже до пупа, в чому мене там переконували, що інакше НЕ БУВАЄ, і ВСІ чоловічі сорочки мають вишивку аж до штанів :lol:

але я вже не мала сили сперечатися
не буває, то не буває, най так буде
а в мене буде інкше :xaxa:

Ума
10.03.2010, 11:57
я вдалу заготовку ніде знайти не можу. купувала і в Галинки, і в Призмі - всюди віддала назад.

маю домоткане полотно двох кольорів - біле і "натуральне" купувала восени на виставці), то певно буду нести до кравчині і шити під себе і так як мені треба. Бо насправді, ці заготовки поставили вже на такий конвейєр, що за якістю не слідкують. Нема рівного шва. Вишиєш і треба самому підпорювати, підшивати і тп.

Залишила лише заготовку для малого, і та кострубато шита, але най вже буде...

Niferttiti
10.03.2010, 12:02
то певно буду нести до кравчині і шити під себе
Думаю це буде саме краще. Тоді точно все б мало підійти і тебе задовільнити.
Умо, як найдеш файну кравчиню, даш координати, дуже треба.

algo
10.03.2010, 12:06
Нема рівного шва. Вишиєш і треба самому підпорювати, підшивати і тп.
Тьфу-тьфу, чоловікова, що я брала в призмі дуже якісно пошита!! в мене середина узору на шві, то дуже рідко не вистачає однієї дирочки. а так, то я задоволена.

LudmilaP
10.03.2010, 13:06
моя сорочка також, певно виперу спершу
Якщо ви будете нашивати канву поверх заготовки, тоді можете прати, а якщо вишивати без канви тоді краще добре провітрити. В мене заготовка на сорочку пошита з тонкого льону, я її не прала, але вишивати дуже важко.
Якщо ви шиєте сорочку в кравчині, тоді намітьте контури викрійки на тканині, але не вирізайте, вишийте, випрати а вже потім кроїть. Кожна тканина має здатність сідати, але кожна сідає по різному.

WildWind
12.03.2010, 22:03
я недавно пробіглася по рукодільних магазинчихах Львова (вперше ), муліне великими буквами пише на Аріадні
в мене пише так: mouline,sticktwist,madeira. Made in Germany. Якісь ниток я ще з дитинства якось перевіряю на дотик. Мама якось навчила. Ось вони мені зразу сподобались, перевірила вдома, не облазять, вже вишиваю ними, порівняно з базарними супер.
найчастіше мені зустрічалися схеми на 220 ниток, здається то приблизно 35 см виходить (але не впевнена), 350-400 - то дуже круто
угу, круто, то треба вишивати ниточка в ниточку.. на домотканому полотні я не уявляю як то можна)) тому відклала ту схему, бо дуже сподобалась, куплю звичайну панаму і якось вишию.
До речі, сьогодні на вул. Шевченка, недалеко від ц. Анни бачила, як вішали вивіску на магазин, чи то "Своїми руками", щось в тому дусі, я зрозуміла, що то ще один магазин для рукодільниць. На жаль коли поверталась вже було зачинено.. Можливо комусь буде ближче туди, бо часто читаю як жаліються, що далеко до Призми...

Ума
12.03.2010, 23:44
Ну як це я маю вишивати, щоб хрестики були в одну сторону? В мене один ряд в один бік, другий - в інший, а якщо якісь повороти, то взагалі караул.
Теорія по вишивці каже, що роботу крутити НЕ можна. як взяли так і вишиваєте і тоді всі хрестики будуть в одну сторону. Але на практиці можна на 180 (а не 90 чи 270) град. повертати і то не міняє звичного напрямку хрестика

на вул. Шевченка, недалеко від ц. Анни бачила, як вішали вивіску на магазин, чи то "Своїми руками",
то напевне те, що казала Галинка. з середини березня мав відкритися рукодільний магазин біля ц. Анни

Ann
12.03.2010, 23:47
з середини березня мав відкритися рукодільний магазин біля ц. Анни
А що за магазин? Там будуть продаватися всі рукотворні витвори?

Ума
12.03.2010, 23:50
А що за магазин?
я не знаю, бо він ще був не відкритий. Просто зрозуміла, що Галинка собі взяла більш постійний магазин а-ля водогінна, волошина.асортимент думаю приблизно як всюди, ну, як мінімум такий як в неї на добробуті

Ірка-Шкірка
17.03.2010, 13:40
Якщо ви шиєте сорочку в кравчині, тоді намітьте контури викрійки на тканині, але не вирізайте, вишийте, випрати а вже потім кроїть
а мені здається, що тканину (льон) краще попрати до того, як кроїти... особливо домоткане полотно... Та й звичайний льон теж. Бо може сісти непередбачувано.
Моя кравчиня, перед тим як шити сорочку, замочує тканину в гарячій воді.

Oddly
18.03.2010, 11:02
я хочу снапи
порадьте, досвідчені вишивальниці - який розмір краще замовляти - щоб найуніверсальніше використання було - 15х15 чи 20х20 ?

Ума
18.03.2010, 11:07
15х15 то дуже маленькі, бо вишивальна поверхня десь на 3-4см менша.
однозначно 20х20 то найоптимальніший варіант. На форумі більшість має самі такі і задоволені :)

Iskra
18.03.2010, 12:38
то напевне те, що казала Галинка. з середини березня мав відкритися рукодільний магазин біля ц. Анни
"Своїми руками". була там післявчора - розташування для мене дуже вигідне, бо близько від дому. асортимет порівняно широкий, казали, що ще не все порозкладали і буде більше. особливо коли не вистачає якоїсь одної ниточки, щоб довго не шукати, то мені якраз.
треба буде до нашої Натальки вибратись - провідати, побалакати :girl_wink:
однозначно 20х20 то найоптимальніший варіант. На форумі більшість має самі такі і задоволені
ми з Квіткою собі такі ж замовили - за порадою Надійки на форумівці:girl_smile:

Naturals
18.03.2010, 21:17
"Своїми руками". була там післявчора
можна по детальніше де це є і як там ціни:shy:

Пупсик
19.03.2010, 21:54
я сьогодні була в новому рукодільному магазині біля нового цуму Niferttiti Дуже милий магазинчик.
Уррррра! Нарешті в нашому районі є рукодільний магазинчик!!! А то треба було за ниточками хто зна куда їхати!! Ніфертіті будете мати постійного клієнта :girl_claping: А де саме біля Нового Цуму?

Iskra
19.03.2010, 22:31
можна по детальніше де це є і як там ціни
то на початку вулиці Шевченка. якщо дивитись зі сторони Городоцької, то по правій стороні - там, де колись був магазин з лампочками. щодо цін, то брала там лише ДМЦ по 5.50грн. брала, здається, 13 моточків, то без знижки продали. але я й ніц не казала... питалась про тканини, то казала продавчиня, що є в наявності Цвайгарт в різних кольорах, але цін я не питала...

Рибка
19.03.2010, 23:11
що є в наявності Цвайгарт в різних кольорах, але цін я не питала...
Ціна за метр канви з люрексом 180 грн., за ціну іншої канви не питала.

Макарена
20.03.2010, 20:30
в новому рукодільному магазині біля нового цумуНу, так, як я тут зовсім новенька, то розкажіть детальніше де той магазин, бо зручно в цьому районі купувати, а не було де.:girl_in_dreams:

Ума
20.03.2010, 21:15
а де такі чохли беруть чи самі шиють,підкажіть?
Ліля замовляла в закордонному інтренет-магазині. але я думаю, що можна пошити, якщо є бажання

Olena-m
22.03.2010, 22:59
А нитки Анкор є тільки на Південному, чи ще десь? І по якій ціні?

Ума
22.03.2010, 23:03
Анкор є тільки на Південному, чи ще десь?
ще є на волошина, ціну точно не пригадую 5.20 чи приблизно стільки. і в епіцентрі у відділі ДЕКО, по 4,5 (але після акції там не всі кольори є)

Олюська
23.03.2010, 00:08
А нитки Анкор є тільки на Південному, чи ще десь? І по якій ціні
Я бачила ще на пл.Ринок восени, в тому ряді магазинів, де триповерховий ЦУМ, там є якийсь магазин з гудзиками тощо і Анкор бачила, але скільки коштували - не пам'ятаю

Імель
23.03.2010, 07:47
А нитки Анкор є тільки на Південному, чи ще десь?
ще на Гонти (біля Лялькового) є
ціна здається 5 грн, а може й більше, чи то 5,30???

Natalya
23.03.2010, 09:39
так, як я тут зовсім новенька, то розкажіть детальніше де той магазин, бо зручно в цьому районі купувати
Ви не одна, кому тут зручно :). Ось знайла в Інтернеті карту, як добратися http://vyshyvatymodno.at.ua/. Може сьогодні піду на розвідку. Якби там ще гарна фурнітура для біжутерії була... :girl_tender:

Medusa
23.03.2010, 10:25
Рукодільна крамничка з Інтерсіті на 700-річчя з"їжджає до кінця березня у невідомому напрямку. Казали, ще самі не знають куди переселяться. Обіцяли до кінця місяця повідомити. А теж було зручно, ДМЦ по 5,50 у них було. Але людей туди ходило дуже мало (що теж було плюсом для відвідувачів)

Xomka
23.03.2010, 11:32
Medusa, повідомте, будь-ласка, як дізнаєтесь, куди вони переїдуть, мені з Топольної вони теж найближчі були...

Niferttiti
06.04.2010, 21:17
Вже пару раз чула про підроблені в славнозвісному Китаї ниточки ДМС.
Кажуть такі продаються в магазинчику коло Лялькового театру, руки після них кольорові стають :girl_cray:.
Вчора в сестри бачила здається також підробку, реально відрізняється те довше кріплення на якому вказаний номер ниточки (а саме, якісь різні цифри, інший трішки штрих код - сам штрих код, а не цифри на ньому). Зразу видно, що щось не те.
А може хто знає, як правильно відрізнити оригінал від підробки?
До речі, попросила сестру щоб сфоткала той моточок, як вийде, то закину сюди фотку.

kitka
06.04.2010, 21:22
то закину сюди фотку
Якщо мені пам'ять не зраджує, то вже колись хтось виставляв фото, на якому були 2 чи 3 моточки ДМС, по різному запаковані. Але я не знаю, де то тепер знайти.

Olena-m
06.04.2010, 21:37
Я купила один моток DMC на Південному в Галичині на першому поверсі, бо такого номеру не було ні в Європі, ні біля ескалатора, то там шрифт номера нитки значно відрізняється від решти ниток, які в мене є. Мо підробка? Правда я там раніше купувала 1-2 мотки, то ніби все OK.

Liliyah Romanova
06.04.2010, 21:50
Трохи порушу правила, але тут (http://gantelya999.ucoz.ru/forum/29-1303-1) писала одна дівчинка про підробку, на яку натрапила.

Niferttiti
06.04.2010, 22:31
Ось і фотки
http://s003.radikal.ru/i202/1004/0e/400b60ae21a0.jpg http://s57.radikal.ru/i157/1004/05/cc8f7d1b7d29.jpg
Для порівняння - червоні нормальні, а зелені якісь інакші. Тим більше, що один і той самий колір, а різними цифрами вказаний номер (2 фото)
Нитки куповані в магазині в Іскрі ( і червоні і зелені).

kitka
06.04.2010, 22:42
Niferttiti, а фото тих коротших кріплень не маєте? Бо мені цікаво, чи мають вони з обох кінців такий прозорий кантик десь на 1-2 мм?

Ума
06.04.2010, 22:51
я такі теж мала, ніби нормальні. не знаю де купувала (швидше за все на водогінній або на добробуті) і коли дома розкладала, то помітила, що одні такі, а інші моточки трохи відрізняються. але не надала тому значення (бо в одного продавця купувала). собі сама вирішила, що типу одні етикетки закінчились, зробили інші :)

і ще я таки думаю, що то не є підробка, бо колір один в один співпадає. Якби підробляли, то при порівнянні хоч трішки б відрізнялися, а таке враження, що вони в одному котлі малювалися :)

Niferttiti
06.04.2010, 22:54
кріплень не маєте
Їх не маю. Вже не буду сестру турбувати, пізно. Але там реально видно, що щось не те.
Я вже ці фотки закинула на свого постачальника, цікаво почути його думку. :girl_smile:

---------- Додано в 19:54 ---------- Попередній допис був написаний в 19:52 ----------

собі сама вирішила, що типу одні етикетки закінчились, зробили інші
Я думаю що таке для них не прийнятне. Але хто його зна. :girl_in_dreams:

kitka
06.04.2010, 23:07
:girl_crazy:Я таки нарила те фото тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=580108&postcount=577). Там чітко видно, що нема прозорого кантика, і на тих фото з Ліліного посилання теж його нема точно.

Niferttiti
06.04.2010, 23:12
Не знаю на рахунок кантика, але ті що з плівкою то нормальні нитки.
А з картонною упаковкою напевно ні. Хоча можуть бути просто зі старих запасів.
Мені бабця віддала свої запаси, то там ниточки ДМС з картонною упаковкою, і до речі номера кольорів і самі кольори співпадають з теперішніми, просто тоді ще не було такої багатої кольорової палітри.

Olena-m
06.04.2010, 23:14
Знайшла свій інакший моточок. Там є напис, якого нема на інших: For sale only outside the European Union. А в інших на тому місці пише 100% Хлопок і ієрогліфи. (Прошу перекласти тих хто знає англійську).
Якість нитки не відрізняється від інших.

Liliyah Romanova
06.04.2010, 23:17
Я таки нарила те фото тут. Там чітко видно, що нема прозорого кантика, і на тих фото з Ліліного посилання теж його нема точно.
Я не експерт, але ті з кантиком - то сучасні. Там ті бірки не паперові, а пластикові.
Десь маю ще старі дмц, з 80-90-х років, то тоді власне такі паперові були. Треба буде знайти й зазнимкувати.

Ума
06.04.2010, 23:19
For sale only outside the European Union
для продажу за межами ЄС

цілком можливо, що то з однієї фабрики, просто по одним ниткам (ті що для ЄС) вони платять податки (наприклад, ПДВ), а на експорт - ні. ось і вся різниця. Питання чомудо нас потрапляють і такі і такі нитки?

Olena-m
06.04.2010, 23:23
Ну, думаю, в нашій державі все можливо, не тільки нелегальний завіз ниток.
Дівчата, перепрошую, але той напис є на всіх нитках, тільки на світлому фоні і дрібнішим шрифтом))

Niferttiti
06.04.2010, 23:27
Питання чомудо нас потрапляють і такі і такі нитки?
Мені здається за кордоном ниточки дешевші, тому купую нишком там, а продають тут.
В Україні є тільки два офіційних представника муліне ДМС, я впевнена що вони не можуть постачати їх абсолютно всім реалізаторам.
Ось мене цікавить, чому на деяких вишивальних точках відсутні нитки вже протягом декількох тижнів (кажуть що замовили і чекають), якщо в офіційних представників вони є, і їх доставка займає якихось пару днів. Напевно чекають саме на ці дешевші евросоюзівські нитки, чи як?
Дівчата, сама цю тему підняла, надіюся завтра почути змістовну відповідь на наші всі запитання. Дам знати.

OxankaF
07.04.2010, 00:04
Десь маю ще старі дмц, з 80-90-х років, то тоді власне такі паперові були. Треба буде знайти й зазнимкувати
і я такі маю, ще з маминих запасів, там дійсно картонні бірочки. Ось вони
http://s56.radikal.ru/i154/1004/7d/078fec5ee4adt.jpg (http://radikal.ru/F/s56.radikal.ru/i154/1004/7d/078fec5ee4ad.jpg.html)
http://s45.radikal.ru/i110/1004/be/5daa84e71181.jpg

вишиванка
07.04.2010, 00:36
Мені здається за кордоном ниточки дешевші, тому купую нишком там, а продають тут.
Чесно кажучи я б не сказала, що тут ниточки дешевші.І якість така сама, бо часто купую нитки ДМС в Україні, і тут доводилось купувати, то різниці не бачу жодної. Щодо написів, то так як Ума писала-про податки, тому пишуть для продажу за межами Євросоюзу.

Niferttiti
07.04.2010, 17:05
Змістовної відповіді на рахунок підробних муліне ДМС не отримала. :girl_cray:
Мої фото зранку були надіслані в офіс ДМС (так мені сказали по телефону), аж до Франції дойшли. :girl_haha: На що було дано відповідь, що це оригінальні муліне, просто різні партії. :girl_in_dreams:
Шкода що не мали можливості надати більш вичерпну відповідь.
При особистій зустрічі розпитаю більше.

NikaLovely
07.04.2010, 17:19
Колись купила в іншій картонній упаковці і тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=580108&postcount=577) питалася, чи є різниця. Різниця є - вони менше блищать і товстіщі, пухнастіщі за решту ниток ДМЦ. Якщо прискипливо розглядати вишику, здається, що вишито нитками від іншого виробника.
Не знаю, наскільки співпадають кольори, але, напевно, краще з таким не жартувати, особливо, коли робота складна, або ниточки закінчились посередині і докупляються.

Liliyah Romanova
08.04.2010, 03:57
Зробила знимки різних ниток ДМЦ.
Згори вниз:
- меланжеві нитки, які продають поштучно в магазині
- меланжеві нитки з набору
- звичайний моток ДМЦ
- старі ДМЦ, які мені колись переслав вуйко зі штатів, зроблені у Франції, як і інші три

http://i057.radikal.ru/1004/98/1199f74a2228.jpg

Верх мотків ближче:
http://s15.radikal.ru/i189/1004/dd/553a53550563.jpg

Низ моточків зблизька:
http://s15.radikal.ru/i188/1004/b1/2d86df670ed7.jpg

А тут зблизька папірчик старих ниток:
http://i069.radikal.ru/1004/b0/5863f22987e1.jpg

vasilinka
16.04.2010, 09:31
Нитки з повністю чорними єтикетками - старого випуску. Нічим не відрязняються від ниток з сучасними пластиковими етикетками.

Medusa
16.04.2010, 09:48
Medusa, повідомте, будь-ласка, як дізнаєтесь, куди вони переїдуть
Вони казали, що переїдуть десь на пл.Ринок, але точно не були впевнені в адресі - обіцяли залишити повідомлення на старому магазині. Але я там була десь тиждень тому - не писало нічого, в той магазин заїхали якісь спортивні шмотки, а всі вишиті картини лежали поскладані в сусідньому магазинчику.

Natalya
26.04.2010, 10:38
Захопилась останнім часом вишивкою стрічками. Ділюся відкриттям, може комусь пригодиться: найдешевші стрічки знайшла в магазині "Тканини" на Південному (ТЦ "Європа", 1 пов., лівий ряд, якщо іти з вул.Виговського). Там вони чомусь вдвічі дешевші, ніж в інших магазинах, навіть на тому самому Південному...

OxankaF
06.05.2010, 12:51
Мій роман з нитками продовжується. Як писала, вишиваю собі чорну сорочку. Ниток (дмц) там йде багато, тому докупляла по мірі можливості. Докупляла в Призмі на Водогінній. Так що не думаю, що в цих магазинах можуть бути старі запаси, ще й такий популярний колір, як чорний І ось, коли сьогодні прийшлось випороти майже цілу нитку, то вона залишила непомітний слід на тканині. І, крім того, коли я спробувала вишивати цією ж ниткою ще раз, то вона мені буквально розлізлась в руках. Почала розглядати нитки. При детальному огляді нитки різні! Одна більш гладенька і май більший блиск (на етикетці напис "For sale only outside the European Union". А друга більш "пухнастіша" (без цього напису).
Наталя-Ніфертіті, а ви ще щось дізнались про підробні нитки?
(Фото виставлю пізніше, батарейки заряджаються)

Galysik
06.05.2010, 13:33
Ось підробка під ДМС
http://s60.radikal.ru/i169/0809/81/dc7ddee21af5.jpg (http://www.radikal.ru)
ось невідповідність номеру (звідки взагалі у карті такий номер?)
http://i017.radikal.ru/0809/69/75ad190ab71bt.jpg (http://radikal.ru/F/i017.radikal.ru/0809/69/75ad190ab71b.jpg.html)
А отакими пачками їх продають у Львові по 3 грн/моток
http://s42.radikal.ru/i096/0809/cb/a27898104fb9t.jpg (http://radikal.ru/F/s42.radikal.ru/i096/0809/cb/a27898104fb9.jpg.html) http://s46.radikal.ru/i112/0809/08/26a2a781bc60t.jpg (http://radikal.ru/F/s46.radikal.ru/i112/0809/08/26a2a781bc60.jpg.html)
Фото робила 3 роки тому, раніше ці нитки були на одному базарчику, потім переїхали в Інтерсіті на Чорновола і я ледь вдруге не попалася на дешеву ціну... Добре що ДМС знала "в ліцо", бо вишиваю ним роки, тому одразу запідозрила неладне..
Там номера якісь вигадані, яких немає в карті ДМС взагалі, а якщо номер співпадає - колір може бути замість синього - зелений. Чудасія. Нитка кошлатиться, це добре видно на фото, схожа на акрил.
Щодо старих ниток ДМС - вони часто ідуть ледь яскравішого відтінку, ніж сучасні. Блиск у них теж кращий. Я використовую їх в роботі без проблем. Єдине, якщо треба зашивати велику ділянку - вважати щоб вистачило нитки, бо таку-ж купити не вдасться.
OxankaF (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4335), в цілях економії я вишиваю сорочку нитками Гамма. Чорна нитка ідентична ДМС, не линяє і в два рази дешевша, то "зачєм платіть больше"?

OxankaF
06.05.2010, 13:52
Додаю фото.
http://s46.radikal.ru/i114/1005/3c/9d4f73af2865.jpg
А ось і самі нитки, різниця очевидна. Зі спалахом:
http://s42.radikal.ru/i098/1005/50/ccbf4ca10a0f.jpg http://i069.radikal.ru/1005/5f/f6c27f9d0a1dt.jpg (http://radikal.ru/F/i069.radikal.ru/1005/5f/f6c27f9d0a1d.jpg.html)
Без спалаху
http://s42.radikal.ru/i095/1005/5a/656d20440283.jpg
А я тією 2-ою ниткою вишила вже багацько (десь 4 моточки). Що ж тепер робити? може не розлізуться мої квіточки? а якщо то все пороти, то вишивати другий раз точно не захочу! Пропаде мабуть моя сорочка...:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
в цілях економії я вишиваю сорочку нитками Гамма. Чорна нитка ідентична ДМС, не линяє і в два рази дешевша, то "зачєм платіть больше"?
ага, "хорошая мисля пріходіт опосля" якби ж то раніше....

Xomka
06.05.2010, 14:04
Оксано, будемо ставити на те, що не розлізуться. Ви ж її постійно прати-шургати не будете, і пороти там де вишили. Просто далі вишивайте оригіналом і все буде гут;)!

Galysik
06.05.2010, 14:19
OxankaF (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4335), ражду Вам провести тест на линючість цих ниток. Це допоможе визначити справжні нитки чи ні. Для цього візьміть шматок білої бавовни (може бути біла хустинка), загорніть у неї отой кусок нитки що Вас непокоїть, капніть у мисочку рідкого мила, або пр.порошку, налийте кипятку і занурте тканинку з ниткою на кілька хвилин. Якщо нитка полиняє - доведеться випорювати, якщо ні - я б радила продовжити шити іншим мотком ДМС або купити Гамму і продовжувати шити нею. Перед тим як шити Гаммою, я проводила цей тест - усьо гут!

Імель
06.05.2010, 14:33
Гаммою, я проводила цей тест - усьо гут
Гамма не линяє, перевірено мною особисто на кількох роботах

Niferttiti
06.05.2010, 14:51
Наталя-Ніфертіті, а ви ще щось дізнались про підробні нитки
Я відправила зроблені мною фотки моєму постачальнику, а він відповідно у Францію. Було сказано, що це все оригінальні нитки ДМС.
Ось на рахунок тих твоїх чорненьких, то реально видно що щось не так. Але ти дійсно попробуй їх замочити. Я деколи коли випорюю кусочок нитки, то вона вже стає дуже тоненькою, бо ти рахуй нею вишивала (ниточка трішки стерлася), а потім у протилежному напрямку випорола. Я ніколи випоротими ниточками не вишиваю, бо вони в процесі повторного вишивання перетираються. Так що нема чого панікувати.
Згадую весь час як тут нам в приват розсилали спам, про ДМСшні ниточки по 4 грн. за моток. Але не думаю, що магазини можуть таким грішити. Хоча чого не зробиш заради наживи.

---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

потім переїхали в Інтерсіті на Чорновола
То ви хочете сказати, що пані Марія (то її магазин був в Інтерсіті і на Південному) торгує такими нитками?

Galysik
06.05.2010, 15:03
Ні, то не в її магазинчику продавалась підробка.
В Інтерсіті я давно не була, можливо і нема там зараз того відділу, нитки ті були на 3 пов. у відділі з швейною фурнітурою, одразу на вітрині під шклом.

Імель
06.05.2010, 15:16
про ДМСшні ниточки по 4 грн. за моток
та то або контрабас, або фальсифікат

Galysik
06.05.2010, 15:30
Мабуть фальсифікат, бо контрабасом невигідно ДМС везти, у Європі вони дорожчі ніж в нас. Швидше звідси їх везуть контрабасом, для чого думаю і напис відповідний, щоб легко було там контрабас відрізнити. Раз бачила, як наші заробітчанки набирають ДМС пачками, собі і колежанкам на Італію, казали що в них 1 моток - 1 євро.
Думаю фальсифікатом китайці бавляться. Тре вважати.

Імель
06.05.2010, 15:48
у Європі вони дорожчі ніж в нас
питала я в тої пані, казала жи з Штатів

Niferttiti
06.05.2010, 15:57
собі і колежанкам на Італію, казали що в них 1 моток - 1 євро
Нещодавно жіночка затарювалася в Італію. То казала, що ДМС в них по 1,4 євро. То набрала щось більше 100 мотків. Так, що в нас ціни ще нормальні. :girl_smile: Хоч це добре.

---------- Додано в 12:57 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

нитки ті були на 3 пов. у відділі з швейною фурнітурою
Цікаво. Треба буде глянути.

Zhaba
06.05.2010, 16:47
2 роки тому, коли я вишивала свій шлюбний рушник, докупила нитки ДМЦ у магазині біля ратуші (зліва від входу в ратушу) і чуть не зіпсула свій рушник. Нитки були ніби справжні на вигляд і дотик, але червоні зробили пляму при вишиванні. Добре що вишила тільки кусочок. Але прийшлось скористатись відбілювачем аби вивести пляму. Тепер, коли купляю нитки, мочу і тру по білому папері. щоб перевірити чи не линяють. А то зара справді вони в Китаї виготовляються.

Galysik
06.05.2010, 18:03
нитки ДМЦ у магазині біля ратуші
там моя колежанка попеклася з нитками. Теж полиняли після прання. То магазин Гудзики.
колись при мені жіночка зайшла і каже що червоний колір їй полиняв, продавчиня дала інший моток, та не розгубилася, скоренько наслинила його і провела по білій хустинці - лишився яскравий червоний слід! Ніколи такого чудо-дива не бачила раніше :) З того часу ниток там не беру
По сусідству доречі відкрився ще один рукодільний магазин, в тому довгому магазинчику, де раніше сувеніри та взуття продавали. ДМС від 10 мотків продають по 5.30грн., але барабан був майже порожній. Була 2 тижні тому.

Naturals
06.05.2010, 18:39
продають по 5.30грн
так в Призмі нитки також по 5,30.

Імель
06.05.2010, 20:08
По сусідству доречі відкрився ще один рукодільний магазин, в тому довгому магазинчику
то певно з Інтерсіті, бо хтось писав, що вони десь на Ринок мали переїжджати

Нифка
06.05.2010, 20:35
Ми тиждень назад з коханим гуляли, то там було напів порожньо в магазині і ниток небуло, а ціни на наборчики бісерні взагалі космічні

Galysik
06.05.2010, 22:35
а ціни на наборчики бісерні взагалі космічні
ой, інігаварітє.... Сподобались мені там іриси бісерні від Краса і Творчість. Подивилася на сайті виробника - ці ж іриси на 100грн. дешевше, 480 і 380грн. відповідно. І це при умові, що в магазині набору в наявності не буває, його треба замовляти всліпу, по маленькому малюнку в каталозі, бо везуть тільки під замовлення.
Ще я дізналася, що аіда це рівномірка :girl_haha:, бо я, бачте, не хотіла брать замість рівномірки (якої у них не було) аіду... Словом, шо вам сказать... трудно ся називає.

algo
07.05.2010, 09:37
Ще я дізналася, що аіда це рівномірка
А мені під видом сорочкової тканини люрексову хтіли всунути, я ще так здивувалась, але думаю з ким не буває!

Niferttiti
07.05.2010, 13:03
люрексову хтіли всунути
Вони сунуть її усім кому не лінь. (Цвайгарт має рівномірку з люрексом) Не спорю, сорочка вийде досить оригінальна, але за перепрошенням, 400 грн.!!!! за метр платити, то вже закруто. Знаю одну дівчину, яка купила на сорочечку тканинки на 600 грн., а тепер взір не може підібрати, до такого дрого полотна та кравчині боїться давати щоб не спортила. І навіщо собі того клопоту на голову. :girl_devil:

Xomka
31.05.2010, 14:23
Була сьогодні на Добробуті - Галинчин магазинчик закрито:girl_sad: - переїхали вони повністю на вул.Шевченка...

algo
31.05.2010, 14:40
Галинчин магазинчик закрито
Ага, я недавно говорила з нею, вона казала, що там їй дуже невигідно. з 1 червня повністю все мали перенести на Шевченка. Зате мені так більше підходить!по дорозі додому!

Aster
31.05.2010, 14:52
Галинчин магазинчик закрито

Так, і на Сихові теж. Шкода. Там і я закуплялася, і багато знайомих. Тепер всі їздять в Призму чи в магазин біля Водоканалу. На вул.Шевченка ніхто їздити не буде. Втратили вони багацько клієнтів.

Мар'яся
31.05.2010, 14:54
Була сьогодні на Добробуті - Галинчин магазинчик закрито

Я там була в четвер, то то був їхній останній день роботи там, я ще встигла :) Мені Призма найзручніше, бо живу поруч, а магазинчик на водогінній ,то біля свекрухи відразу, але щось мені там не тойво :(

Анута
25.06.2010, 10:22
вчора була в Епіцентрі в Деко (шукали подарунок)
Нитки Анкор там є (просто поміняли місце розташування стелажу) по 4, 45 грн. і набори Чарівної Миті.
Також там є Чапельки (мейд ін Німці) - 100 грн.

Ума
25.06.2010, 14:18
Нитки Анкор там є
то, значить, я сліпондра :)

Galysik
30.06.2010, 10:14
Дівчата, шукала я штори і надибала кольорову рівномірку, цілком придатну до вишивання! Не льон, здається коттон з добавкою синтетики.
Єдине, трохи замяка, але рівненька і красіва, відтінків із 20 буде.
Треба брати великим куском (от не пригадаю точних розмірів, здається 3 на 1 чи 1.5 метра), ціна якого 40 євро.
Дуже поспішала, не встигла її як слід роздивитися, здаю точку:
як від Магнусу іти до Краківського (там іще на розі аптека була, тепер банк), пару метрів від того банку проходимо в сторону Краківського і буде магазин із шторними тканинами. Проходимо у другу кімнатку і зліва на нижній стійці шукаємо зразки.
Може спільну закупку організуємо як будуть бажаючі?

Xomka
02.07.2010, 12:40
Щодо спільної закупівлі, то тут певно головне з кольором визначитись. Мені треба кавову рівномірку на чаї-кави. Але у Львові буду аж з середини липня...

Bride
05.07.2010, 21:58
Я протестувала свої нитки дмс куплені через форум в тої пані шо по 4,5 продавала моток.
Наслинила червону нитку і провела по канві, бо зразу під руку попалася, і на тканині зробилося дві червоні полоски.
Що скажете? То підробка?

п.с.: ще не довишивала, але є багато білим вишитого на картинці поруч з червоним. Якщо попрати - полиняє? що тепер робити?(((

LudmilaP
05.07.2010, 22:09
То підробка?
100% що це підробка ще й дуже погана і за великі гроші
Я б радила випороти, щоб після прання не зіпсувати усю роботу

missis
09.07.2010, 13:50
Привіт дівчата-вишивальниці???? А де можна найдешевше купити нитки DMC? дякую

---------- Додано в 13:50 ---------- Попередній допис був написаний в 13:36 ----------

Взагалі помітила, що нитки і різні прибамбаси дешевше купувати через інтернет-магазин.

roksolanka
19.07.2010, 11:06
Дуже потрібна тканина Аїда 18 голубого кольору бажано Zweigart. Підкажіть хтось де таке можна купити у Львові?

geregala
19.07.2010, 12:11
Дуже потрібна тканина Аїда 18 голубого кольору бажано Zweigart. Підкажіть хтось де таке можна купити у Львові?
Купувала минулого тижня Аїду 18 (російського виробництва) в рукодільному магазині по вул. Водогінній, але не голубу, а кремову, ще була білого кольору.

Імель
21.07.2010, 23:10
Дуже потрібна тканина Аїда 18 голубого кольору бажано Zweigart
не знаю чи сильно допоможу, але бачила голубу угорську 16-ку на Південному, по 118 грн/м

roksolanka
22.07.2010, 09:54
дівчатка, дякую за допомогу. на разі купляю голубий льон, а як не підійде, буду знову за аїдою голубою шукати.

п.с. голуба 16 теж годиться. ще раз дякую

Аделя
22.07.2010, 11:35
Я шукала на подушечку голубу аїду, і ніде не знайшла (мені треба було 60 см), довелось купити звичайну рулонну панаму...

ZyKlamenKa
12.08.2010, 10:51
Дівки, я не знаю.ю чи втему, але ж то ніби є офтоп рукодільний, отже в мене питання: де у Львові можна купити пяльця і скільки вони коштують???

La esposa
12.08.2010, 11:08
Дівки, я не знаю.ю чи втему, але ж то ніби є офтоп рукодільний, отже в мене питання: де у Львові можна купити пяльця і скільки вони коштують???

Вчора була в Ніфертіті в магазині, бачила дерев"яні різні, і в розпродажі пластикові :)

Та взагалі, там де нитки, гудзики, вишивальне причандалля.

ZyKlamenKa
12.08.2010, 11:12
а яка приблизно цына???

LudmilaP
12.08.2010, 11:13
де у Львові можна купити пяльця і скільки вони коштують?
вам сюди (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41733) Пяльця продаються в кожному рукодільному магазині, а вартість від 6-10 грн. - пластикові, до 50 грн. дерев"яні. Недавно купувала невеликі дерев"яні пяльця (15см в діаметрі) на гуртівні, що на Зеленій, 147 по 10грн. (точну вартість не пам"ятаю)

silvia
03.09.2010, 16:43
а де можна купити інструмент для квілінгу і нарізані стрічечки кольорові тонкі у Львові?? Чи все таки треба нет-магазин.

roksolanka
03.09.2010, 17:53
Бачила в Світі паперу, що на левицького і те і інше

Niferttiti
03.09.2010, 18:41
Дівчата, може часом хто має телефон мобільний пані Марії, що має товари для рукоділля на Південному, над екскалатором. Дуже треба.

simona
05.09.2010, 10:54
слухайте дівчата тикніть в мене темою, де обговорюється тема про ниточки або підкажіть - ті нитки, що вночі світяться вони йдуть кольорові чи одного кольору і де є їх велики й вибір або більш-менш середній?

Galysik
05.09.2010, 11:12
simona (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4897), вони із сентетичного волокна, тільки білого кольору. Світяться зеленим світлом, так як фосфорні фігурки. Купувала в інет магазині Мір рукодєлія, але думаю в рукодільних магазинах вони теж є.

Kalina
05.09.2010, 11:29
ті нитки, що вночі світяться вони йдуть кольорові
Як я купляла то були білі, сказали в магазині що інших в них немає і ніколи не було.
Купляла в центрі, біля Лялькового театру.

Stanislava
05.09.2010, 21:33
Дівчата, а хто знає де продається чорна рівномірка (льон)? Треба на блузку.

Ума
20.09.2010, 18:13
Народ, коліжанка хоче вишивати діток http://lh6.ggpht.com/_VHrwxshySl8/S0XqEFAZhDE/AAAAAAAADR4/TOSzAneMFf0/s144-c/Goblenset.jpg
в оригіналі це гобелен і вишивається все півхрестиком. Я рекомендую їй купити не аїду (бо все перекосить), а тканину для гобеленів.
http://www.krestomania.net/files/200/8086.jpg

ХТОСЬ ДЕСЬ БАЧИВ ДЕ ТАКУ ПРОДАЮТЬ в магазинах Львова??

irinkakosiv
20.09.2010, 20:02
рекомендую їй купити не аїду (бо все перекосить), а тканину для гобеленів.
на тканині для гобеленів перекосить все рівно. Знаю точно, бо вишивала на цій тканині гобелен " Ісус та 12 апостолів" від Гобленсет. Правда, я вишивала в руках. Можливо на станочку не перекошує.Ага, ледь не забула, після прання я на тягнула на рамочку і так висушила - все вирівнялося:girl_curtsey:.
Я також рекомендувала б вишивати на гобеленовій тканині , бо в результаті виходить ну дууууже красива робота :girl_tender:.

Naturals
22.09.2010, 14:42
Може хтось знає, до якої години працює "Галерея льону"?

Aster
22.09.2010, 18:29
Для мене радісна новина - діляюся з вами. На Сихові відкрився новий рукодільний магазинчик!!! Ниточки ДМС по 5,5 грн - є вся палітра (ну або мені так здалося, що вся - але ду-у-уже багато). Ще є інші нитки доя вишивання (не встигла глянути, які), голочки, набори для вишивання, тканини та інш.

Магазин розташовано з-заду за Іскрою, на новому ринку (2 ряд зліва, якщо доивитися від Іскри).

Galysik
24.09.2010, 15:15
На Франка (здається, №8) в магазин з тканинами завезли гарний вибір рівномірки Цвейгарт. В наявності є 10-12 кольорів, в рулонах, в основному відтінки білого та сірого. Є один рулон кольорової, не пригадую який колір, здається цегляний. Ціна 360-400грн. Є також Лінда Цвейгарт 28 каунт молочного кольору по 100 з чимось грн. Оце порадував магазинчик!

Olena-m
24.09.2010, 19:53
Може хто знає, чи у Львові можна купити шовкові стрічки різної ширини і кольорів? (вони трохи схожі на атласні, тільки не такі блискучі)

LudmilaP
25.09.2010, 20:02
Підкажіть, де можна купити фетр?

Ума
25.09.2010, 21:05
де можна купити фетр?

Людо, ти не повіриш, Ліля для тебе передала фетр (здається). Я просто на форумівці забула передати. можем десь домовитись перетнутися на цьому тижні

LudmilaP
25.09.2010, 21:16
ти не повіриш
Ти права, не вірю.Не може такого бути:dance2::dance2:

MYR
03.10.2010, 23:02
Дівчата, скажіть будь-ласка, чи можливо у Львові купити нитки Kreinik, чи то тільки в інтернет-магазинах?

Niferttiti
04.10.2010, 09:05
нитки Kreinik
Тільки через нет.
В Києві бачила вони продаються, до Львова ще не доїхали. :girl_wink:
Їх спокійно можна замінити ниточками ДМС.
Єдиний плюс Крейніка, вона легша у викоритсанні, не така штивна.

LudmilaP
04.10.2010, 21:02
На Франка (здається, №8) в магазин з тканинами завезли гарний вибір рівномірки Цвейгарт.... Ціна 360-400грн. Є також Лінда Цвейгарт 28 каунт молочного кольору по 100 з чимось грн. Оце порадував магазинчик
Сьогодні заходила в той магазин, вартість усієї рівномірної тканини в тому числі і льон 390 грн., по 100 грн. вже немає

Gajka
04.10.2010, 21:57
Хто знає, звідки привозять оті нитки, що на базарі продають? Чи їх можна десь замовити собі? Хочу усі кольори.

Galysik
04.10.2010, 21:59
по 100 грн. вже немає
а я ще встигла взяти собі метр, там мало залишалося в сувої, мабуть уже забрали. Думаю, ще завезуть.
Колись і в тому магазинчику тканин що на куті Кн. Романа/Франка була чудова, цупка рівномірка по 65грн. (порівняла її з тою ліндою по 100грн - ніякої різниці!), її випускала якась волинська фабрика, яка офіційно тоді простоювала, раз на кілька місяців вмикали виробництво і кілька сувоїв закидали в той магазин. Ту тканину в моменті розбирали, називалась вона домоткана, хто попадав той знає яка то була якість. Зараз там теж є щось типу сорочкової - тоненьке і ніяке, а тої якості уже з 2 роки нема. Прямо шкодую що більше не взяла, у мене з метра тканини переважно тільки 2 картинки виходить, то запаси тануть на очах.
нитки, що на базарі продають?
не знаю чи базарний акрил звідти, але на Городоцькій є магазин з якісним фабричним акрилом, який не линяє. Близько 60 відтінків є в наявності, ціни просто смішні, 60коп/20м. Як цікавить то розкажу в приваті де саме, бо номера не знаю.

Ума
04.10.2010, 22:18
Хочу усі кольори.

я такими нитками вишивала ще в школі. То скільки пам"ятаю я НІКОЛИ не могла підібрати/докупити такий же колір. Таке враження, що їх фарбують і як коли вийде таке і продають... не знаю як зараз, але якщо так само, то палітра у вас має бути ну дууууже велика :)

Імель
05.10.2010, 19:08
маркерів не було (то тим, хто питаффф)
кажуть жи "мєняєтся власть на таможнє"

Марічко, голок двосторонніх в Києві не бачила
є в нас на Південному, фірми РТО, але лиш 24, по 5 грн за шт

Liliyah Romanova
05.10.2010, 19:28
Котра Марічка?
Маю дві пачки двосторонніх. Одна мені зайва. Просто купила, бо знижка була. )))
Можу поштою переслати.

Імель
05.10.2010, 19:33
Маю дві пачки двосторонніх
хотіли 28 розміру

Liliyah Romanova
05.10.2010, 19:36
хотіли 28 розміру
А, тоді не піде. У мене в пачці три штуки: 22, 24 і 26. 28 нема.

Бурулька
05.10.2010, 19:42
Котра Марічка?
Я та Марічка

є в нас на Південному, фірми РТО, але лиш 24, по 5 грн за шт
Дякую :) Ти свисни, коли на Південний будеш збиратися, то може покажеш той магазин. Бо я в тому базарі зовсім не орієнтуюся

Liliyah Romanova
05.10.2010, 20:07
Я та Марічка
Зрозуміло. :)
Шкода, що 28-ий треба. Такого не маю.
Якби надумалась на інші номери, то кажи. ;)

LudmilaP
11.10.2010, 10:33
Вже давно звернула увагу, що в Галареї люону люблять не додати до купованої тканини по декілька сантиметрів тканини. Колись купувала льон на обкладинку для щоденника, так от прийшла додому, сіла вирізати, а мені не вистарчає 1,5 см ширини, а з запасам не взяла, така була не добра на продавщицю. Але довго туди не ходила і забула, що так було. Наступна моя покупка було мереживо для подушки, знову взяла без запасу, і знову мені не вистарчило.
На минулому тижні купувала льон, і вирішила перевірити чи є весь метраж, і мене зовсім не здивувало, що знову бракнуло 1,5см.:girl_devil:
Отже, висновок один завжди брати з запасом, щоб потім не розчаровуватися

La esposa
11.10.2010, 11:25
Отже, висновок один завжди брати з запасом, щоб потім не розчаровуватися

Людо, а чи не простіше їх відразу попросити, щоб різали нормально? пояснивши попередні ситуації? ну, бо то дійсно, неприємно. я ще розумію, коли тканина всілася після прання... :unknown:

Ума
11.10.2010, 14:19
В них певно лінійка "правильна"

LudmilaP
11.10.2010, 17:23
чи не простіше їх відразу попросити, щоб різали нормально?
Може і простіше, а що робити коли я думаю тільки про те що б ще захом"ячити. В даній ситуації на мене нападає гострий хом"якоз і я про все забуваю :)

В них певно лінійка "правильна"
ага, правильна в їхню сторону

Імель
11.10.2010, 17:27
ну не знаю, я свій шмат спеціально переміряла-більше на 1 см :girl_blum:
Люді, певно, не щастить

Натуля
12.10.2010, 00:55
А тут ще ніхто не казав, що Центр паперу відкриває ще один магазин на вул. Братів Рогатинців і декупажні прибамбасики будуть там продаватись.

Holly
21.10.2010, 21:12
Де купити пластикову канву?

Мар'яся
21.10.2010, 21:24
Де купити пластикову канву?

Була в магазині на Волошина. Але вибір там не дуже.

Анута
22.10.2010, 00:00
була і на водогінній. Але треба дивитись, бо то може бути не пластикова, а вінілова ;)
(бачила в них раз таку, а раз таку. А самі продавці сильно різниці не знають)

Але вибір там не дуже
Маріяся, а який має бути вибір пластикової канви? вона одна (хіба ти маєш на увазі 14, 16...). Чи ти теж про вінілову думаєш? ;)

altari
22.10.2010, 00:23
Поясніть,що то за такі двосторонні голки?Як ними користуватися?І ще.Я ніяк не можу вибрати узор на вишиту сорочку чоловікові.Де є великий вибір гарних узорів(бажано у Львові).Мені нічого з того що бачила не підходить:girl_impossible:

---------- Додано в 00:23 ---------- Попередній допис був написаний в 00:14 ----------

Користуюся переважно DMC (франція).Попрошу вказувати адресу магазину.Дякую!

Анута
22.10.2010, 00:40
для початку непогано б було навчитись користуватись пошуком (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42467) аби не флудити намарно ;)

що то за такі двосторонні голки?
на форумі є спеціальна тема Голочки для рукоділля (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=48753)

Попрошу вказувати адресу магазину
адреси, а також контактні телефони є у цій темі

Catherine85
22.10.2010, 01:20
а який має бути вибір пластикової канви?

прозрачная, белая, молочная :girl_in_dreams:

Мар'яся
22.10.2010, 01:25
прозрачная, белая, молочная

Саме так :) Тільки там була одного чи двох видів. Вінілової було більше, але теж негусто.

Olena-m
22.10.2010, 01:49
Просвітіть, пліз, тлумка, чим відрізняється пластик від вінілу, і що краще і чому?

Анута
22.10.2010, 11:11
чим відрізняється пластик від вінілу
Пластикова канва (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=45529)
наприклад, допис №3 або №7;)

Olena-m
22.10.2010, 13:17
Дякую, Ануто, що тицьнули носом :) . Я просто ні одного, ні другого "звіра" в руках не тримала, тому вони мені і "на одне лице" :) .

octavia
25.10.2010, 14:26
Дівчата хто бував в магазині "Галерея льону" там на тканині вказаний каунт? Чи потрібно вираховувати самій?! Мені потрібен 40 або 36 каунт незнаю чи найду там.Приїхала туди одного разу "поцілувала клямку" поїхала назад.Взагалі там буває вишивальний льон від Цвейгарт чи лише українського в-цтва.

Kasia
25.10.2010, 14:29
немаю там жодних канунтів і цвайгартів.. вищшивальний льон - тільки в неті купувала.

OxankaF
25.10.2010, 14:38
вишивальний льон
є в магазині Наталі-Ніфертіті на Чорновола.

Kofein
25.10.2010, 15:13
Підскажіть де можна купити нитки муліне Мадеіра?

Kasia
25.10.2010, 15:19
в Галереї Льону на Куліша.

LudmilaP
25.10.2010, 15:24
Підскажіть де можна купити нитки муліне Мадеіра?
В галареї льону на Куліша

Імель
25.10.2010, 19:43
чи лише українського в-цтва
це є фірмовий магазин "Житомирського льону"
тому напевно "лише українського"

Мар'яся
25.10.2010, 21:30
Була нині в новому магазині рукодільному в ІНТЕРСІТІ на Сихові. Враження двоякі, особливо від цін: на дещо дуже і дуже приємні, а на дещо зашкалюють, і то дуже м"яко сказано. Вибір нормальний, поки все пороздивлялась, то трохи часу пройшло. Але на замітку собі взяла, бо той магазин мені по дорозі.

geregala
29.10.2010, 15:42
Може хтось підкаже де можна купити страмін у Львові, такий як у Верваківських подушках, вишивала дві по набору, ниток залишилось купа, хочу ще третю схімічити, але от таку тканину де взяти?

OxankaF
29.10.2010, 16:10
Страмін бачила на Пекарській в Призмі .

Olena-m
29.10.2010, 17:43
Ще був на Волошина.

masjaka
02.11.2010, 18:41
Довго шукала місця де можна купити різні матеріали для творчості. І знайшла такий допис, може і вам стане в нагоді. Мені початківцю він дуже допоміг.:girl_yes2:
вул.Коперника, 19, «Перлина» – фурнітура, аксесуари, нитки (DMC, Ariadna), нитки для плетення, вишивальна тканина (порізана і упакована), вишивальні набори, схеми, бісер, намистини, біжутерна фурнітура, мереживо, атласні стрічки. Поки що єдине місце, де продаються голки для вишивки стрічками.

вул.Волошина, 8, «Рукодільниця» – фурнітура (небагато), аксесуари, нитки (DMC, Anchor, Ariadna), нитки та аксесуари для в'язання та гачкування - дуже багатоооооо, вишивальна тканини, набори для вишивки (різні, дуже багато), бісер, намистини шкляні (мало), є декілька наборів для виготовлення прикрас, журнали.

вул. Пекарська, 1Ц, «Призма-Товари для рукоділля» - нитки (DMC, Кіровські), вишивальна тканина, є канва водорозчинна, набори для вишивки, заготовки для вишивання сорочок, подушок, бісер, нитки для плетіння та гачкування, в'язальна фурнітура, журнали, вовна для валяння!!!!

пл.Ринок, 18, «Ґудзики» – фурнітура, нитки (DMC, Ariadna, Anchor, шовк), тканина для вишивання, фурнітура, набори для вишивки, є палички для клейових пістолетів.

вул.Гонти «Світ рукоділля» (біля Лялькового театру) - найкращий і єдиний магазин, де є величезний вибір чеських намистин і бісера, біжутерна фурнітура, кравецька фурнітура мереживо, тасьма, шовкові стрічки, нитки для вишивання, тканина вишивальна (дуже великій вибір), набори, нитки для гачкування.

пл.Ринок «Краєзнавець» - намистини, біжутерна фурнітура, бісер, стрічки, мереживо, тасьма, фурнітура. Магазин має одного власника з «Перлиною» так що асортимент подібний.

вул.Водогіння, 2 – схем неймовірна кількість, є нитки, тканина, фурнітура, пластикова канва, набори для вишивки, маркери, нитки для плетення, ось-ось має відкритися багетка.

вул.Личаківська, «Все для рукоділля» - магазинчик вище Винниківського ринку, нитки, схеми, бісер, намистини, фурнітура, маркери.

вул. Левицького "Світ паперу" - папір, картон, канцтовари, фарби, лаки, все для батіку, декупажу, набори для дитячої творчості, заготовки під декупаж.

вул. Вороного "Арт-Скриня" - папір, картон, фарби, клеї, лаки, підрамники

вул. Снопківська магазин "Все для художників" - великий асортимент фарб, лаків, пендзлів та всякої всячини для художників та просто творчих людей

Маагазин Cool-Декор на Гнатюка, 18 (хоча невпевнена що точно номер 18), там легко знайти, відразу після повороту на Наливайка.
Там продавці, теж самі рукодільниці, продають невсе, але очі просто розбігаються.

Я бачила магазин де продають все для вишивання, на Шевченка, навпроти городських кас, трохи вище церкви Анни. Вибачте, незнаю ні точної назви, ні номера, але вул. Шевченка точно !

вул.Івана Франка 16 "Оверлоки.Швейні машини." - в крамниціє швейна техніка, трохи швейної фурнітури і аксесуарів, та небагатий вишивальний асортимент.

вул. Городоцька, номер непамятаю десь між 190 та 200. - крамниця трикотажу та пряжі.

Багіра
04.11.2010, 13:44
домотканне полотно для рушника знайшла тільки в Новому Цумі на поверсі де тканини, а на Волошина була тільки панама... я попитала продавця чи може показати ту панму, а вона каже: "Дівчино, панама з відрізаної тканини". Видно знає за ту традицію чи забобон що тканина на весільний рушник має бути невідрізана)

Insolence
20.11.2010, 09:59
На вул. Бр.Рогатинців (номер 23 чи 27) вчора знайшла новий магазин-брат Світу паперу. Асортимент фарби, пензлі, декупажні карти, серветки. Одним словом - для тих, хто декупажить і творить чи витворяє хенд-мейд листівки.

Анута
21.11.2010, 22:27
надибала 2 нові магазини:
1. ТЦ Скриня, 4 пов. маг.Гудзик
2. пл.Франка (по Вітовського) маг.Майстриня

silvia
24.11.2010, 15:27
де можна придбати тонкий синтепончик?http://s011.radikal.ru/i315/1011/fd/9d2bc0e26f05t.jpg (http://radikal.ru/F/s011.radikal.ru/i315/1011/fd/9d2bc0e26f05.jpg.html)

LudmilaP
24.11.2010, 15:40
де можна придбати тонкий синтепончик
Не знаю чим він відрізняється від звичайного, але звичайний я купувала в магазині тканин біля Магнусу, але думаю, що він є у всіх таких магазинах

Haidee
29.11.2010, 22:35
Можливо, хтось бачив в магазинах рівномірку зеленого кольору? Не в інтернетних, в звичайних.

Olena-m
30.11.2010, 01:35
Підкажіть, пліз, чи у Львові десь продаються нитки DMC pearl cotton. То такі, як Ліля брала для кутасиків до біскорню:
http://www.herrschners.ca/Product/DMC+Pearl+Cotton+Thread+Size+5+27+yds+25m+Skein+30 6+Colors.aspx
(або можуть бути іншого виробника)

Niferttiti
30.11.2010, 09:17
DMC pearl cotton
Таких у Львові точно нема. Замінником хіба ірис може бути.

Olena-m
30.11.2010, 12:39
Наталю, а в тебе є такий тоненький кольоровий ірис, і яка ціна?

roksolanka
30.11.2010, 15:17
Не можу сказати, чи точно зараз є, але такий ірис бачила в магазині на Волошина (там в підвальному приміщенні є нитки для в"язання і є ірис)

dyzain
30.11.2010, 21:33
Можливо комусь потрібні нитки для вишивання Анкор, бачила в Епіцентрі (Деко) по 4,50, а на Південному такі по 5грн.

LudmilaP
02.12.2010, 09:45
Дівчата, підкажіть чи можна на Водогінній купити пластикову канву?

Xomka
02.12.2010, 10:45
Я там колись купувала, 30грн/лист, гамериканська. Може тепер в них ще й китайська з'явилась, дешевша...

silvia
07.12.2010, 17:51
а де можна купити наповнювач для біскорню / синтепон чи як воно правильно( пробувала ваткою, але шось не то явно)

Xomka
07.12.2010, 18:17
В "Тканинах" будь-яких:), синтепон/синтепух.

Фіяна
07.12.2010, 18:28
кілька днів тому на Вернісажі спостерігався віртуальний ажіотаж - усі шукали такий льон, як у Holly (на котрому вона свою чарівну подушечку з ялиночками вишиває).

Так ось, вчора я такий придбала у магазині "Тканини" по вул.Франка 62 (той, що ближче до трамвайної зупинки), він ненашенський (білоруський), ширина 1.40м, 62 грн. за 1 метр.
В наявності ще рулон середніх розмірів, усім стане :)

OxankaF
11.12.2010, 14:31
"Тканини" по вул.Франка 62
я не знайшла того магазину:girl_cray:

Xomka
11.12.2010, 15:30
На вул. Бр.Рогатинців (номер 23 чи 27) вчора знайшла новий магазин-брат Світу паперу. Асортимент фарби, пензлі, декупажні карти, серветки. Одним словом - для тих, хто декупажить і творить чи витворяє хенд-мейд листівки
І я там сьогодні була, номер 21:) (дуже близько до Данила Галицького та його коня:mocking:) Такий магазинчик сходами в підвальне приміщення, я його навіть не помітила спочатку. Асортимент Cris описала, а я додам: ще є такі різні фігурні наліпочки як Вишиванка на листівки клеїть: бордюрчики, метелики, різна дрібнота. Дироколи різні, є один бордюрний (більше 100грн:ninja: - то для тих хіба хто постійно цим займається), але візерунок на ньому простенький. Такий папір цікавий продається - ручної роботи - краса:girl_in_love: Мені б ще фантазії трохи і грошиків побільше...:girl_haha:

Мар'яся
11.12.2010, 15:31
Я нині зробила рейд в Центр паперу, то вони непогано асортимент розширили, мене то втішило :)

Фіяна
11.12.2010, 15:57
я не знайшла того магазину

Оксанко, вибач мене, будь ласка, тільки щойно побачила що замість правильного номеру будинку написала ціну за метр... (мені дуже соромно за свою неуважність :()

То Франка 6 або 8, вхід в магазин практично на трамвайній зупинці.

OxankaF
11.12.2010, 16:03
дуже соромно за свою неуважність )
я так і подумала. Ми ходили з малим сьогодні на конкурс в 62 школу, потім шукаю 62 номер, і ще так згадую, що тканина по 62грн. Ходили з малим по Франка і думаю, щось забагато тих "62".
Та то нічого, не переживай.

Xomka
11.12.2010, 17:32
Придбала сьогодні такі файнотки в "Ґудзиках" на пл.Ринок, по 1,5грн

http://s013.radikal.ru/i325/1012/31/c89c937e5100.jpg

Там ще інші є, але я стрималась:mocking:

Gorodocka
11.12.2010, 19:30
Сьогодні проходячи побачила, що на Привокзальній на днях має відкритися рукодільний магазин. Вивіска вже є і сьогодні товар вже почали завазити. :connie_pull-pigtail Ура!!!!!! Тепер і біля мене буде рукодільний магазин. Вийшла з дому 2 хвилини і вже магазин.

Olena-m
11.12.2010, 20:06
А де саме?

MakarOnka
12.12.2010, 01:11
Придбала сьогодні такі файнотки
Отакі коралі з гудзичків,до недавнього часу було улюбленою іграшкою моєї дитини:d25::girl_haha:
http://s014.radikal.ru/i326/1012/be/7787a6fb2fbc.jpg

Gorodocka
12.12.2010, 13:12
вул. Стародубська 6, біля Церкви Ольги Єлизавети. Городоцька 106-108.

Galysik
12.12.2010, 13:15
На Краківській 8 чи 10 (недалеко від маг. Світоч, по тій-же стороні) теж новий рукодільний магазинчик зявився. Асортименту не знаю, бо зауважила його, коли поверталися пізно вечером з прогулянки, але щось мені здається, що це філіал від маг. на Південному, вивіску таку я вже десь бачила.
Хто буде там пробігати - загляніть та опишіть що нового/цікавого є в асортименті?

Ірка-Шкірка
13.12.2010, 16:47
Бачила вчора коло церкви Андрія в скверику палатки з різними вишиванками, є також плахти, крайки, тощо. Що може бути цікавим нашим рукодільницям - є справжнє домоткане полотно, по 30 грн за метр, ширина десь 45 см.
Кажуть продавці, що планують там цілу зиму по неділях бути.

Zymova
16.12.2010, 15:48
вул. Стародубська 6, біля Церкви Ольги Єлизавети. Городоцька 106-108.
Посилала вчора чоловіка на розвідку, там нитки ДМС по 5,3, а також продають півмотка за 3 грн.
Для мене радісна новина - діляюся з вами. На Сихові відкрився новий рукодільний магазинчик!!! Ниточки ДМС по 5,5 грн - є вся палітра (ну або мені так здалося, що вся - але ду-у-уже багато). Ще є інші нитки доя вишивання (не встигла глянути, які), голочки, набори для вишивання, тканини та інш.
Магазин розташовано з-заду за Іскрою, на новому ринку (2 ряд зліва, якщо доивитися від Іскри). - була там вчора, дуже приємна дівчина продає, ниточки ДМС по 5,5, теж продають півмотка по 3 грн!!! Є ще нитки російські, здається по 3,8 грн за моток.

Kofein
05.01.2011, 13:46
Не знала в яку тему писати....... В цю чи поради вишивальницям. Тому вибачайте, як не туди.:girl_blush2:

Дівчата, підскажіть де можна купити вишивальний набір? А то щось я не зустрічала гарних, а ті які мені показували ну вже просто ніякі і я б їх швидше в вишивальну кунсткамеру відправила, ніж виставляла на продаж.

Smokky
12.01.2011, 20:31
Знайшла а одному сайті об'яву про продаж ниток DMC у Львові гуртом та в роздріб від 4,35 грн. Єдине що не знаю від якої кількості починається гурт.
Ще на одному сайті знайшла ці нитки по 4,20, але вже не Львів, тому ще треба за пересилку платити, якщо небегато моточків, то листом - 5 грн. Якщо багато, то посилкою 15 грн.
Кому цікаво - пишіть, дам ссилку.

Ассоль
13.01.2011, 21:17
А у Львові можна придбати бісер Mill Hill? Якщо так, то підкажіть де, будь ласка :)

Ума
13.01.2011, 21:40
а в епіцентрі -25% у відділі ДЕКО, в т.ч. і на нитки анкор :)

ntv
13.01.2011, 22:04
А в Києві в епіцентрі ниток немає буває в Ашані
Самі дешеві знайшла на Святошино по 5.00 DMC

OxankaF
27.01.2011, 12:51
Не знаю, чи тут писали про такий магазин
Гарний вибір льону, від кольору до вибору в магазині "Сальон", вул. Шептицьких, 15, Відкрились недавно, як казала продавщиця, вони колись працювали з магазином на Куліша, а тепер відокремились. сподобалось, що на тканині зразу написано, скільки ниток є в довжину і ширину на 10см. Можна зразу зрозуміти, чи підійде на вишивку.

OxankaF
27.01.2011, 18:28
Люда, є різні ціни. Я взяла ......... щось типу марльовки, хочу собі вишиванку мережкою. Таке придумала, що з того вийде не знаю. По 27грн. метр.

Ассоль
27.01.2011, 22:00
Веду пошук дерев'яних колечок для сумки. Подібних на такі ось металеві:
http://s012.radikal.ru/i319/1101/20/df8f6704ad29.jpg
Такі кільця є причеплені на заготовках сумок, що продають в Призмі.
Якби хто побачив десь (в інтернет-магазині, магазині у Львові), маякніть мені, будь ласка.

La esposa
27.01.2011, 22:02
Якби хто побачив десь (в інтернет-магазині, магазині у Львові), маякніть мені, будь ласка.

подібні кільця бачила в магазинах, де карнизи продають. Можна докупити поштучно дерев"яні. На Південному, там де ряди зі всякими будівельними штуками, мали б бути..

Ассоль
27.01.2011, 22:10
Іринко-La Esposa, дякую!:give_rose: А то я вже купу інтернет-магазинів дослідила, а ніде такого знайти не могла. І щось навіть на думку не спали звичайні будівельні магазинчики:girl_blush2:.

Galysik
27.01.2011, 22:19
Веду пошук дерев'яних колечок для сумки
тут (http://www.rukodelie.com.ua/show_cat.php?catid=9&prodclassid=36&firmid=11&prodtypeid=124) є різні

Ассоль
27.01.2011, 22:29
Galysik, дякую, але це трохи не те. *сама винна - погано пояснила*
За лінком є ручки для сумок. А мені потрібні кільця як з*єднувальний елемент, невеликі, 5-7 см в діаметрі.

taramay
02.02.2011, 21:58
Может хтось бачив в онлайн-магазинах застібки такого типу?

http://ib1.keep4u.ru/s/2011/02/03/d0/d0b9ace25a73372a6dc8668aec7056d4.jpg (http://keep4u.ru/full/d0b9ace25a73372a6dc8668aec7056d4.html)

Шукаю для вязаного жакету, потрібно не таке "стразове" :connie_pull-pigtail , щось під мідь чи в етно стилі

cydulkina
03.02.2011, 00:31

я бачила в інтернет-магазині.... різні кільця... не можу згадати точно, там ще їжак був на головній сторінці, типу логотип...в мене навіть десь лінк був, якщо ще треба то я пошукаю в себе на комп"ютері... але то мабуть за кілька днів, коли до нього дістанусь...

---------- Додано в 00:31 ---------- Попередній допис був написаний в 00:28 ----------

а ще я тут переглядала.... в мене знайома привозить нитки DMC по 4,5 за моток, але то на замовлення... треба чекати близько 2-х тижнів... я одного разу чекала майже місяць... але, все одно, яка економія... і на Овца-рукодельница багато всякого є. (це на випадок якщо там раніше не згадувалося, бо я не читала всіх 96 ст. дописів)

Олюнька
03.02.2011, 16:09
Прошу вашої поради - де можна придбати все (чи хоча б дещо) для скрапбукінгу?
І що входить у той необхідний "мінімум" для початківця?
Дуже дякую!!!

La esposa
03.02.2011, 16:10
Может хтось бачив в онлайн-магазинах застібки такого типу?

в онлайн ні, але такі застібки є в "Гудзиках" біля Оперного.

LudmilaP
03.02.2011, 16:22
де можна придбати все (чи хоча б дещо) для скрапбукінгу?
Дещо можна купити в Центрі паперу і Арт-крамниці на вул. Братів рогатинців.
Я в гуглі задала в пошук слово "скрапбукінг" і мені видало різноманітну інформацію від інетмагазинів до МК. Подивіться що продають і використовую в МК, і вирішіть, що саме вам потрібно для початку

Xomka
05.02.2011, 15:43
На Краківській 8 чи 10 (недалеко від маг. Світоч, по тій-же стороні) теж новий рукодільний магазинчик зявився. Асортименту не знаю, бо зауважила його, коли поверталися пізно вечером з прогулянки, але щось мені здається, що це філіал від маг. на Південному, вивіску таку я вже десь бачила.
Хто буде там пробігати - загляніть та опишіть що нового/цікавого є в асортименті?
Пробігала, але дуже швидко))) Ниточки DMC по 5,5 (пригодиться, як десь поблизу не буде потрібного кольору:girl_wink:), купа вишитих картин і маленьких сувенірчиків для гостей міста. Ще є пряжа, але в тому я не розуміюсь. Тканинок не бачила...

Олюнька
05.02.2011, 16:47
Якщо хтось використовує у своєму хобі папір - сьогодні бачила, що в магазині Mothercare продаються пачки кольорового(?) паперу, формату А4, вартістю десь 70-80грн за пачку (висота тої пачки не менше 3см). Може, комусь знадобиться інформація :confused:

OxankaF
05.02.2011, 21:47
Стала власницею таких стрічок.
де це ти стільки накупила? в якомусь нет-магазині?

LudmilaP
05.02.2011, 22:32
де це ти стільки накупила? в якомусь нет-магазині?
Питають мене про ці стрічки в кармі, всім відписую тут.
Ні, купувала на гуртівні по вул. Зеленій, 147, вхід з вул. Дж. Вашингтона за будівельним маг. "Десятка"
Стрічка 6мм (32м)-4,95 грн.
стрічка 4мм (131м)- 37 грн.
шнурок (20м) - 11 грн

OxankaF
06.02.2011, 02:00
на гуртівні по вул. Зеленій, 147, вхід з вул. Дж. Вашингтона за будівельним маг. "Десятка"
це там, де великий вибір матеріалів для штор і тюлі? там колись треба було набрати на певну суму (здається на 300грн.), яка там сума зараз, бо брати на 300грн. стрічок - то :girl_blum:

LudmilaP
06.02.2011, 10:30
там, де великий вибір матеріалів для штор і тюлі?
На гуртівні, де тюлі і штори тепер можна брати на будь-яку суму, але це не там. Заходиш в подвір"я, йдеш прямо , з правої сторони буде зелена брама ось туди і потрібно йти. На цій гуртівні також можна брати товар на будь-яку ціну:)

Ума
06.02.2011, 22:21
а де можна купити тканину на сорочку типу "марльовки", але щоб на ній вишивати можна було (типу квадратний хрестик був)?

LudmilaP
07.02.2011, 09:35
де можна купити тканину на сорочку типу "марльовки
Недавно ОксанкаФ писала про новий магазин

Гарний вибір льону, від кольору до вибору в магазині "Сальон", вул. Шептицьких, 15, Відкрились недавно, як казала продавщиця, вони колись працювали з магазином на Куліша, а тепер відокремились. сподобалось, що на тканині зразу написано, скільки ниток є в довжину і ширину на 10см. Можна зразу зрозуміти, чи підійде на вишивку
Я взяла ......... щось типу марльовки, хочу собі вишиванку мережкою

Анута
07.02.2011, 10:23
на гуртівні по вул. Зеленій, 147, вхід з вул. Дж. Вашингтона
О! а я думаю де то себе застосувати, душу потішити :)
Поки ми ще сьогодні-завтра у батьків пробіжусь туди, поглазєю, мо щось захомячу ;)

колись там була (десь рік назад) - ніц там собі не знайшла.

LudmilaP
07.02.2011, 11:21
колись там була (десь рік назад) - ніц там собі не знайшла
Асортимент в них обмежений, але якщо пошукати то хоч чимось можна потішити свого хом"ячка;)

silvia
08.02.2011, 10:31
обійшла рукодільні магазини і не можу знайти для вишивки рівномірки під льон сіруватого чи бежевого кольору. може хтось підкаже де можна купити. Використовується в основному білий та екрю у вишивці , тому треба щось темніше за екрю......

mamulja
08.02.2011, 10:56
може хтось підкаже де можна купити.
Я здається, коли собі шукала льон, бачила темну рівномірку в центрі в "Мережці" у Наталі.

Анута
08.02.2011, 10:57
Заходиш в подвір"я, йдеш прямо , з правої сторони буде зелена брама ось туди і потрібно йти.
взагалі то там брама синя ;)
а от заходити треба праворуч (білі ворота і в них двері) - швейна фурнітура.
якщо ліворуч (там напис Текстиль), то в тому будиночку офіси і є, доречі, багетка ;) але в них якісь свої правила (давно у них була). Здається виготовляють лише рамку вказаного розміру.

На цій гуртівні також можна брати товар на будь-яку ціну
мінімальне замовлення 50 грн.
є стрічки, шнурочки, нитки для вязання, якесь російське муліне, голки, спиці, трохи наборів бісерних, канва. О, ще там є нитка поліестрова різних кольорів (я так розумію такою бісером вишивають).

я вчора там купила трохи стрічок і шнурочків (тільки не знаю нащо :girl_crazy:) то наз. "за компанію і жид повісився"

silvia
08.02.2011, 10:59
немає там......а може льон спробувати?....але я заходила у галерею Льону (я у льоні повний нуль) спитала на якому можна вишивати - вони мені почали пропонувати панаму або звич. білий льон а мені потрібен сіруватий..

cuxivchanka
08.02.2011, 11:47
мінімальне замовлення 50 грн.
якщо вам потрібна накладна!а так хоч на 5 грн.можете щось взяти.

Xomka
08.02.2011, 12:09
не можу знайти для вишивки рівномірки під льон сіруватого чи бежевого кольору.
В магазині Галинки біля ц.Анни брала на подаруночок таку (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=905141&postcount=184), може вам підійде?

silvia
08.02.2011, 12:26
там ниточка екрю зливатиметься(((( я покажу для чого саме я хочу - для цієї http://s007.radikal.ru/i302/1102/b1/fa293d9c2916t.jpg (http://radikal.ru/F/s007.radikal.ru/i302/1102/b1/fa293d9c2916.jpg.html) ( це Марясин варіант)

Xomka
08.02.2011, 12:54
А біля Лялькового театру дивились? Там ніби бачила під льон...

А ще Оксанка писала
Гарний вибір льону, від кольору до вибору в магазині "Сальон", вул. Шептицьких, 15, Відкрились недавно, як казала продавщиця, вони колись працювали з магазином на Куліша, а тепер відокремились. сподобалось, що на тканині зразу написано, скільки ниток є в довжину і ширину на 10см. Можна зразу зрозуміти, чи підійде на вишивку
Були там?

silvia
08.02.2011, 13:00
ні , але дякую, гляну ще там

LudmilaP
08.02.2011, 13:01
почали пропонувати панаму або звич. білий льон а мені потрібен сіруватий..
Там буває і сіруватий, можливо його в даний момент не було на залишку
мінімальне замовлення 50 грн
Гм, я брала і на меншу вартість;)

algo
08.02.2011, 14:17
була нині в магазинчику біля Ольги і Єлизаветти.я так зрозуміла, то філія від Призми?але поки вибір там маленький.

Мар'яся
08.02.2011, 15:22
я так зрозуміла, то філія від Призми?

Саме так мені нині в Призмі і сказали (позабирали половину картин вишитих з Призми і забрали туди).

Фіяна
10.02.2011, 11:35
може комусь пригодиться інфа - вчора була в Галереї льону - там є водорозчинні маркери для графлення темних і світлих тканин, 40 грн., виробник - Madeira.
Продавець казала що відгуки хороші, добре змивається :)

Також там же помітила нові металізовані нитки Madeira в котушках, ціни різні, залежать від довжини.

Ассоль
10.02.2011, 13:11
може комусь пригодиться інфа - вчора була в Галереї льону - там є водорозчинні маркери для графлення темних і світлих тканин, 40 грн., виробник - Madeira.
О, я там більше водорозчинний маркер Мадейри для темної тканини не буду брати. Минулого року купила, а він чи то старий був, чи що - але не малював взагалі (писала про ту ситуацію раніше на форумі). Можливо, то мені так повезло потрапити на маркер, що "залежався", але не хочу більше ризикувати.
п.с. а от ниточки Мадейрівські гарні:girl_in_love:.

silvia
11.02.2011, 16:11
підкажіть, а де у нас продається фетр??

Xomka
11.02.2011, 17:19
Фетр в Мамату (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=60584) або в інет-магазинах.

Ассоль
26.02.2011, 14:25
Вчора була в рукодільному магазині, що в торговому центрі "Шувар". Іноді там купую стрічки (мають гарний вибір), але в загальному ціни там на порядок вищі (особливо на нитки для в*язання). А з цінами на нитки DMC вони взагалі "загнули" - 8 грн. за моточок :girl_mad:. І хто їх там купує?:confused:

Insolence
26.02.2011, 14:49
А з цінами на нитки DMC вони взагалі "загнули" - 8 грн. за моточок . І хто їх там купує?
Бачила таких годуючих мамаш, які дальше 100 м. від дому і на 5 хв вийти не можуть, а штопать то хочіцца. От і купують

La esposa
26.02.2011, 15:44
Cris (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=28854), а годуючі що — неповноцінні якісь?

Bride
26.02.2011, 15:56
годуючі що — неповноцінні якісь
думаю малося на увазі, що коли до прилавку підходить мама з візочком, продавець має шанс нажитися, адже знає, що далеко за нитками поїхати вона не зможе.

Стереотипи, видно, важко викорінюються, а коректності бракує.
В мене немає стереотипів, а от спостережливість є.

"Розумні" продавці одразу бачать, кому і за якою ціною можна продати товар.

Мар'яся
26.02.2011, 16:00
далеко за нитками поїхати можуть далеко не всі.

Поїхати далеко за нитками не можуть ще старші бабусі, працюючі жінки зрештою, просто мами з дітьми, а також діти, яким треба нитки до школи конче вже і на завтра. Стереотипи, видно, важко викорінюються, а коректності бракує. Та й не мамаші, а як мінімум просто мами.

Natinka
26.02.2011, 16:34
ачила таких годуючих мамаш, які дальше 100 м. від дому і на 5 хв вийти не можуть, а штопать то хочіцца. От і купують
А я подумала, що Cris про себе каже. Що вона там купує нитки, бо далі поїхати не може.

Ассоль
26.02.2011, 16:35
На місці тих, хто не може з якихось причин далеко їздити за нитками, я б купувала Аріадну в сусідньому магазинчику - там нормальні ціни :) Ну а якщо потрібні саме DMC, то в Інтерсіті чи на Іскрі.
Направду, там абсолютно "повна" стійка ниток DМС, і я ще не бачила, щоб в тому магазинчику їх хтось купував. Там є ще одна стійка з нитками (здається, також Аріадна, але не певна), от їх іноді купують. Дивно, що власники магазину досі не зробили висновків.

Мар'яся
26.02.2011, 16:39
Направду, там абсолютно "повна" стійка ниток DМС, і я ще не бачила, щоб їх там хтось купував.

Десь два роки тому в тому магазині моєму татові продали нитки ДМЦ 666 "ходовий" колір по 10 грн. за моток, всі інші кольори були по 7 чи 8. А тато купив, бо втішився, що знайшов їх (в інших двох магазинах їх не було). Мама ледь інфаркт не дістала.

Ассоль
26.02.2011, 16:43
Десь два роки тому в тому магазині моєму татові продали нитки ДМЦ 666 "ходовий" колір по 10 грн. за мотокТо певно нитки там купують тільки один раз - вперше і, мабуть, востаннє :) І переважно ті, хто не орієнтується в цінах, або не знає, де можна купити дешевше. Ну і, як варіант: а) якщо терміново потрібні нитки, а потрібного номера ніде більше нема б) потрібен лише один моток, тоді дійсно нема змісту їхати в центр, наприклад.

OxankaF
26.02.2011, 20:56
І переважно ті, хто не орієнтується в цінах, або не знає, де можна купити дешевше. Ну і, як варіант: а) якщо терміново потрібні нитки, а потрібного номера ніде більше нема б) потрібен лише один моток, тоді дійсно нема змісту їхати в центр, наприклад.
саме так, вчителька мого малого там і купляла, інтернету не має, ніхто з її знайомих не вишиває, то навіть не знала, що ці нитки можуть бути по іншій ціні. Доки я їй не розказала.
А ще є супер привокзальний базар, де продають нитки по 8-10 грн. То вони розказують, що тільки в них справжні ДМС, тому така ціна.
Іноді там купую стрічки (мають гарний вибір), але в загальному ціни там на порядок вищі (особливо на нитки для в*язання)
та який там нормальний, світлозеленої 3мм стрічки нема, тому моє серце-пінкіп досі і незакінчене.
Взагалі в цьому магазині ціни на все високі, але деколи якісь камінці-стрічки приходиться там купувати.
Доречі, далі по коридору, на куті, магазин з весільними платтями і вишиванками теж цього власника. Для бажаючих раджу піти подивитись на білу вишиванку, вишиту білим бісером, краса:girl_in_love:

Ассоль
26.02.2011, 21:34
та який там нормальний, світлозеленої 3мм стрічки нема
У порівнянні з тими магазинами, що я обійшла в центрі, там вибір власне стрічок багатший, як на мій погляд. Але ціни не тішать, то правда.

Xomka
26.02.2011, 21:39
Для бажаючих раджу піти подивитись на білу вишиванку, вишиту білим бісером, краса
І сфотографувати, і нам показати:girl_flirt:

Galysik
27.02.2011, 00:41
І переважно ті, хто не орієнтується в цінах
колись на Водогінну приїхала жіночка з села, яка завжди докупляла собі там ДМС. Чоловікові дома казала що нитки коштують 20коп. моток, щоб не сварив.
А раз з чоловіком у Львові була. Нитки купити треба а чоловік хвостиком ходить. Зайшли і помітив він ціну і до неї, чого нитки такі дорогі а вона - Ой, сама не знаю, шось так подорожчали :girl_crazy:
добре що продавець здогадалася і підіграла :)

TINOCHKA
27.02.2011, 15:23
Дівчата на сихові в ІНТЕРСІТІ теж відкрився магазинчик на першому поверсі, так там ДМС по 5.30 чи 5.50, не памятаю точно, є схемки, канва.

terezka
27.02.2011, 15:38
там ДМС по 5.30 чи 5.50

нитки там по 5,50, в п"ятницю докупляла кілька номерів

natscorp
28.02.2011, 09:10
В Тернополі дешевше за 5,75 грн. я не бачила, хоча постійно як не купляю , то заглядаю за ціною.

Nana11
28.02.2011, 18:50
Дівчатка підскажіть будь-ласка де на Сихові ( було б добре поближче до Санта-Барбари) можна купити нитки для в'язання?

OxankaF
28.02.2011, 18:58
Дівчатка підскажіть будь-ласка де на Сихові
в інтерсіті є, вибір середній. Ціни не найнижчі.

Рибка
01.03.2011, 09:55
Дівчатка підскажіть будь-ласка де на Сихові ( було б добре поближче до Санта-Барбари) можна купити нитки для в'язання?
Є і на ринку Санта-Барбара, там де одяг, від Зубра-центру перший ряд, є і на Народному ринку, вхід внизу збоку. Вибір зовсім невеликий.
На Санті-Барбарі може трооошки більше ниток як в Інтерсіті.