Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Галинка, 29 Вересень 2008.

  1. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Україночка, поділіться секретом де купуєте нитки для в"язання. Може хтось знаєте місця, де дешево і великий вибір?
     
  2. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я купую у нас на базарі (вже правда давненько останній раз був) , там досить великий вибір, а що до ціни, то порівняти ні з чим - більш ніде не дивилась, а так від 6 грн. і вище.
     
  3. Lika

    Lika Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я завжди купую нитки у магазині на вул.Пекарській (на початку, у Призмі, на 2-му поверсі). Там реально дешевше і вибір гарний.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Тутука,а скільки рамка коштує в багетці наприклад ваших картинок? І чи ви знаєте де купити олівець для розкреслення полотна?
     
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Та єдина рамка, яку я замовляла в багетній майстерні біля церкви Юра, потягнула щось 150 гривень, але то було три роки тому, зараз вони подорожчали.
    Для картинки з бебіком на початку року заспівали взагалі 200-250, на вернісажі просили набагато менше, але паспарту треба було замовляти в іншої людини, а мене час підпирав, тому я у "світі паперу" купила рулон паперу для паспарту і ножик для картону, а в найближчому сувенірному - якусь картинку з рамкою потрібного розміру (обійшлася у 25 чи 30 гривень, звідти ж рамка для пташок :) ). Як я вирізала той овал, і скільки перевела паперу - краще промовчу... :suicide:
    Потім всі "грішки" прикрила мереживом, вийшло досить терпимо. Так що паспарту все-таки краще замовляти окремо, але не в останню хвилину.
    А олівчики я беру в магазинчику біля пам"ятника Грушевському, можна брати традиційний, а можна і типу гелевої ручки, як у мене. Він дорожчий - я брала за 16 гривень, але малює краще. Єдине, що відразу лінія виходить дуже бліда, потім трошки більше проявляється. До мене поки дійшло, то я мало стержень не роздавила, так тиснула! :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    добре дякую я гляну, але як там була останній раз біля Грушевського в мене склаолося враження, що магазин закривається, полички були майже пусті.
     
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Шкода... Я недавно проходила біля нього, ще здивувалася, що над входом величезна вивіска сусіднього банку. :sad:
    Тоді ще можете глянути на Зеленій, також непоганий магазин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    я по 3.20 останній раз бачила недалеко від Галицького базару (точно не знаю яка вулиця), але казали що буде по 3.50.
    А ще там де палац щастя у Львові, там є магазин і тм нитки по 3.40, бо так кругом вже по 4 грн.
    Звичайно, що хочимо.:clapping:
     
  9. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Оце любі львівяночки поцупила :ninja:з форуму Domivka для небайдужих до вишивання.

     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Заходила в магазинчик на Пекарській.
    Нитки не купила, бо не знала які мені номери треба, була там проїздом, але вони ще 4,8
    Але, що там прикольне є, так це заготовки для вишитих сорочок (чоловічі, жіночі і для дітей, і навіть для новонароджених) і для слюнавчиків. Ціни також помірні. Чоловіча і жіноча сорочки по 137грн., дитяча 74.
    Вставляю їхній каталог, але ціни трохи вищі.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    А ці схеми йдуть відразу з викройками? Дівчатка, може хтось вміє вишивати жіночі сорочки. То можливо показали б мені? Будь ласка.:clapping:
     
  12. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Там готова сорочка з вставкою аїди для вишивання. Є навіть кілька моделей. Мені сподобалася така з вирізом (глибоким трикутним) на грудях. На місці жіночка допоможе підібрати взір. Дуже приємна продавець.
    Kasia дякую за точку!!!
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Оленко, дякую за інфу!
    доречі, хотіла спитатись якими інет магазинам и ти користуєшся? (може є якийсь де я ще не була :) ) і які відгуки про їхню роботу?
     
  14. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Мир Рукоделия - досить великий вибір, нижчі ціни, доставка після 150 грн. (вже після 200 грн :sad: ) безкоштовна, накопичувальна знижка. Завжди передзвонять уточнять, повідомлять про відправку. Доставку я робила поштою. Оплачую банківським переказом. Можна на пошті післяоплатою. Знаходяться в Києві. Що мені сподобалося: що я замовила товар і забула оплатити і поїхала віпочивати, ціни на сайті піднялися, вони мені предзвонили, запитали чи замовлення актуальне, потім через 2 тижні відправили мені товар по старих цінах.
    Крестомания - вибір нормальний, ціни дорожчі, особливо на нитки. Знижки не мають. Гроші пересилала на карточку. Доставка тільки поштую, але фоткають тобі посилку на пошті і електронкою скидають. Спілкування поштою і аською. На сайті можна продати свої роботи.
    Але тут зручний інтерфейс, можна побачити свої замовлення, які ти робив і є кошик бажань (скидаєш, що подобається).
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    ясно, а в мене з крестоманією був казус, тому зараз ставлюсь дещо з пересторогою. хоча вибір у них гарний. доречі в них є накопичувальна система, яка згодом і дає знижки.
    найкраще в мене співпраця склалась з http://za-rukodeliem.com.ua
    швидко і оперативно. я завжди замовляла з доставкою автолюксом, а останній раз мені не спішно було і замовила з доставкою поштою (це якраз перед НР було). я сподівалась отримати своє замовлення десь так після 10-го числа, але вже 5-го вранці воно мене чекало на пошті (3-4 субота-неділя були).
    ще знаю з п"ять інет-магазинів, але в них не замовляла, тому нічого сказати не зможу :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчатка привіт.Ниточки по 5гр.на базарі Південному Пасаж 51 (1 поверх).Гарний магазинчик для рукоділля.І ще я замовляла через інтернет магазини http://www.hobbyshop.com.ua/ i za-rukodeliem.com.ua дуже сподобалось.Замовлення получила через 8днів.Замовляла через почту.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Lika

    Lika Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчаточка! Була сьогодні на Пекарській - у "Призмі", ДМС по 4,80 грн, а ще продають по пів-моточка (по 2,50 грн)! При мені дівчинці зо 20 мотків розмотували.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    опа. нічого собі. мені теж треба по пів моточка. по картиник маю вишити малесенькі. а кольорів 59 шт!!! цікаво чи то реально так купити???
     
  19. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Все. Завтра вже їду на Пекарську. Ниток дуже треба, ще й по такій ціні.
     
  20. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Кому ближче до Південного,то там теж в торговому Пасажі (номер потім точно ше скажу)на першому поверсі DMCпо 4,80 і польські по 3,00 грн.Та івибір великий і продавець приємний :)
     
    • Подобається Подобається x 2