фотоапарати

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Тетянка, 15 Квітень 2009.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата! Допоможіть вибрати хороший цифровий фотоапарат! Поділіться власним досвідом! не професійний, в кого який?.....Переваги, недоліки.....Який тип заряджання кращий - батарейки, чи акумулятор? Бо скільки людей, стільки й думок....
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    в нас canon s5 is, якість мене вдовільняє. Він на батарейках,вважаю це плюсом- попреше якщо раптом десь розрядиться,можна в будя якому ларьку докупити пальчики., а по друге буває що виходять з ладу акумулятори і тоді проблема його докупити і коштує він:8:sad: в мене сестра мала такий клопіт, акумулятор потянув 1/3 вартості фотіка)

    Мінуси фотоапарати- кришка затвору пстійно зпадає, на екрані не видає значка про розрядку ....все:)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Катю, файний фотік, але троха дорогуватий...
    якшо не секрет, то коли купляли і за скіко?
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: фотоапарати

    ТАК дешевші - не фотіки. :xaxa:
     
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    та сама знаю, але 400$ зараз неможу віддати:no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    це я собі зробила подарунок на др восени:xaxa:-десь біля 3000 був,точно не згадаю
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    в мене кенон еос 400д. цілком задоволена, але це дзеркалка. якщо на меті стоять зйомки сім'ї та друзів на відпочинку - я би рекомендувала щось кенона з лінійок powershot або IXUS
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    А у мене SONY dsc - w5. Мене повністю влаштовує-гарні чіткі фоторгафіі.Ціни не пам"ятаю,кілька років тому купляли.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: фотоапарати

    Взагалі,у CANON всі фотоаппарати непогані,можна підібрати на любий смак і гаманець.Найбільш відповідає співвідношенню "Ціна-якість".В мене Canon S3,дуже задоволені.Мені подобається,що він на акумуляторах,просто заряджаєш,коли треба і все.Перший раз чую,щоб акумулятори коштували 1/3 аппарата,дивно!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    я можу два своїх дати потримати в руках, якщо потрібно
     
  11. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    ой а можна мені, а то я взагалі в житті фотоапарати в руках не тримала :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    можна :), але то треба десь зустрітися :)
     
  13. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    У мене Canon Ixus 950IS...файна штучка....я задоволена...коштував рік тому приблизно 3000 грн...якість фото хороша....
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    В нас такий самий - суперфотік :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    В нас Canon PowerShot A550. Впринципі задоволена, правда, ніяк не навчуся всі функції використовувати. Мінус - хотіла би менший.
    Щодо живлення - однозначно акумулятори. Я багато фоткаю. Раз на тиждень зарядила, і маю спокій. Треба раз заплатити більше, але потім виходить екеномніше.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: фотоапарати

    Підтримую, у мене Олімпус на батарейки, заряджаю зразу 4! І на вечір мені їх не хватає, пару фоток нормально, а потім починає дуже довго думати, а в сестри Кенон на акумолятори - то дійсно, раз в тиждень зарядила, і тиждень фоткає, таке враження що він вічний.:y::y::y:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    незнаю дівчата, в мене на батарейках.....заряджаю раз на 2 тиждні...точно не частіше, а то і рідше....а фоткаю огого:8: фактично без фотіка і не ходимо....Можливо мають значення батарейки чи зарядне??? але я не в курсі, то профіків тре питати.....
    Один раз мала несподіванку, йшли в цирк а фотік розхрядився( писала що мінус фотоапарата що немає індикаціі зарядки) то з шуфляди витягнула звичайні батарейки і пішли.....а от акумулятор п:8:трібно б було чекати доки зарядиться. В мене є ще один фотік Casio на акумуляторі, то скажу на батарейкі значно краще
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    У нас Canon IXUS70. Дуже і дуже ним задоволена!!!
    З такою проблемою як розрядка батарейок\акамуляторів ніколи не стикалася тому що завжди стараюся фотоапарат мати зарядженим. Діти є діти і можна впустити багато цікавих моментів.
    Наш на акамуляторі, мені подобається нарікнути ні на що не можу. І дизайн мені дуже подобається :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    а у нас олімпус купляли два роки тому за 1600грн, дуже задоволені, він у нас на акамуляторі і дуже довго примає акамулятор!!
     
  20. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    в нас на роботі є два фотоапарати Олімпус, шось не дуже мені подобається якість їхньо фотографування :confused: незнаю я мрію про такий вже так сказати напівпрофесійний :confused: тільки то певно буде тільки мрія :xaxa: