Як боротися з Герпесом?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Vittoriya, 18 Квітень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата, якщо в когось є така проблема, хто як рятується? 2 тижні ходити зі здутою губою зовсім не хочеться. Методів багато, але не всі дієві!Хто що знає, пишіть!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Мені помагає мазька Герпевір,але тільки якщо в перший ж день намазати,бо потім щось не особо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    так, герпес тим противний, що часто пристосовується до ліків і вони перестають діяти. Я вже давно п'ю таблетки Ацикловір, різні є, але останнім часом щось вже не дуже допомагають...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Мені також Герпевір! Постійно маю в косметичці. Як тільки вискочить зразу намазую - і багато, і часто!! Аж поки губа навкруг не стає такою "порепаною", як пучки пальців у воді. Тоді проходить дуже швидко!. (пару днів) :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    А я одразу п'ю таблетки Гевіран, мені допомагають, пухирці не з'являються. А на мазь Герпевір жодної реакції.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я останній раз використовувала настоянку пустирника, мені допомогло.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    зубною пастою помажте ;) саме просте і дієве

    ще я маю зубний гель від Біонету, помагає від герпесу дуже - батько тільки ним і рятується. Алезараз з підняттям цін навіть не знаю скільки він коштує (в мене зі старих запасів)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    А мені герпевір ніколи не помагає...:no:
    Недавно попробувала Ацик, якщо намазати як тільки починає свербіти губа - поможе, а якщо вже герпес сформувався то маж не маж, поки сам не пройде, доти не пропаде...В мене дуже часто герпес за ніч зявляється, що на ранок вже губа розпухша:sad:Але добре це явище не дуже часто буває:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Zovirax

    Ще не було випадку, аби не допоміг. Але як було написано вище - мусите розпізнати початок хвороби, мастити треба вже при здерев"янінні, до появи пухирців.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    а я навіть незнаю, що це таке :) останні 10 років. Раніше пару разів вискакував і то тільки тоді коли я була в Харкові і все. А мазала мені бабця якимимсь своїми чудо-мазючками!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Вірус герпесу досить підступний, насправді носіями його є 96% людей але проявляється він у всіх по різному і з різною частотою. Остаточно вилікувати герпес неможна. В кого він дуже часто появляється варто проконсультуватись з імунологом і зміцнити імунітет
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    вірусу герпесу є 6 видів. самих відомих два: той що на губах і статевий. Зараза ця неприємна і в принципі єдиний вихід це укріплення імунітету.
    один з видів гепресу може давати такі аналізи і симптоми, що лікарська картина буде дуже нагадувати лейкемію.
    короче, гидота це ще та :sad: тому не варто запускати і слідкувати за своїм здоров"ям ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я до 26 років не знала, що таке Герпес, як і мій чоловік. Потім десь підчепили цю "радість" і тепер вона нагадує про себе при ослабленні імунітету. Тобто при переохолодженні чи застуді, при авітамінозі тощо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    А в мене навпаки :confused:раніше кожен "утреннік"-я з опсипаними губами..
    А от зараз приблизно раз на півтора два роки!:xaxa:ТАК ЩО Я ВЕЗУЧА!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    А в мене як коли , то кожних 3-6 місяців, то цілий рік нема... А от зараз і одразу почала мастити Зовіраксом і таблетки п'ю і все-одно все є...(( І вітаміни вже п'ю для укріплення організму, нічого не помагає...
     
  16. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    треба не тільки вітаміни, а ще й загартовування і спорт, це в загальному зміцнює імунітет. Контрасний душ, обтирання мокрим рушником, сауна:y:
    А ще лікар порадила дотримуватися здорового способу життя і правил трьох С:) - спорт, сауна, секс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я рідко таке ''щастя'' маю, але нам дуже допомагає мазь Zovirax. Один-два раза помазюкав і щезає.
     
  18. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Ірушка, Ви її вживали внутрішньо, чи мастили висипку?
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    В мене навесні і восени є кожного року. Одного разу було одночасно 6:8:губ як таких небуло-суцільний герпес. Помагає Ацикловір, Ацик і т.д. але якщо помазати відразу, бо коли розбере, вже нічого не бере.
    З народних методів - спирт або оцет, але воно припікає ще й шкіру губ і не завжди допомагає.
     
  20. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Зовіракс мені допомагає за день :clapping: