КПК

Показати повну версію : Як боротися з Герпесом?

Vittoriya
18.04.2009, 22:08
Дівчата, якщо в когось є така проблема, хто як рятується? 2 тижні ходити зі здутою губою зовсім не хочеться. Методів багато, але не всі дієві!Хто що знає, пишіть!

Zlju4ka
18.04.2009, 22:10
Мені помагає мазька Герпевір,але тільки якщо в перший ж день намазати,бо потім щось не особо.

Vittoriya
18.04.2009, 22:24
так, герпес тим противний, що часто пристосовується до ліків і вони перестають діяти. Я вже давно п'ю таблетки Ацикловір, різні є, але останнім часом щось вже не дуже допомагають...

Olma
18.04.2009, 22:29
Мені також Герпевір! Постійно маю в косметичці. Як тільки вискочить зразу намазую - і багато, і часто!! Аж поки губа навкруг не стає такою "порепаною", як пучки пальців у воді. Тоді проходить дуже швидко!. (пару днів) :)

Януся
18.04.2009, 23:07
А я одразу п'ю таблетки Гевіран, мені допомагають, пухирці не з'являються. А на мазь Герпевір жодної реакції.

Ірушка
18.04.2009, 23:26
Я останній раз використовувала настоянку пустирника, мені допомогло.

Анута
19.04.2009, 00:08
зубною пастою помажте ;) саме просте і дієве

ще я маю зубний гель від Біонету, помагає від герпесу дуже - батько тільки ним і рятується. Алезараз з підняттям цін навіть не знаю скільки він коштує (в мене зі старих запасів)

Siania
19.04.2009, 01:12
А мені герпевір ніколи не помагає...:no:
Недавно попробувала Ацик, якщо намазати як тільки починає свербіти губа - поможе, а якщо вже герпес сформувався то маж не маж, поки сам не пройде, доти не пропаде...В мене дуже часто герпес за ніч зявляється, що на ранок вже губа розпухша:(Але добре це явище не дуже часто буває:)

Un.Known
19.04.2009, 01:46
Zovirax

Ще не було випадку, аби не допоміг. Але як було написано вище - мусите розпізнати початок хвороби, мастити треба вже при здерев"янінні, до появи пухирців.

Panadolka
19.04.2009, 01:57
а я навіть незнаю, що це таке :) останні 10 років. Раніше пару разів вискакував і то тільки тоді коли я була в Харкові і все. А мазала мені бабця якимимсь своїми чудо-мазючками!

lapocka
19.04.2009, 10:24
Вірус герпесу досить підступний, насправді носіями його є 96% людей але проявляється він у всіх по різному і з різною частотою. Остаточно вилікувати герпес неможна. В кого він дуже часто появляється варто проконсультуватись з імунологом і зміцнити імунітет

Анута
19.04.2009, 11:23
Вірус герпесу досить підступний, насправді носіями його є 96% людей але проявляється він у всіх по різному і з різною частотою. Остаточно вилікувати герпес неможна. В кого він дуже часто появляється варто проконсультуватись з імунологом і зміцнити імунітет
вірусу герпесу є 6 видів. самих відомих два: той що на губах і статевий. Зараза ця неприємна і в принципі єдиний вихід це укріплення імунітету.
один з видів гепресу може давати такі аналізи і симптоми, що лікарська картина буде дуже нагадувати лейкемію.
короче, гидота це ще та :( тому не варто запускати і слідкувати за своїм здоров"ям ;)

mamatu
19.04.2009, 12:50
Я до 26 років не знала, що таке Герпес, як і мій чоловік. Потім десь підчепили цю "радість" і тепер вона нагадує про себе при ослабленні імунітету. Тобто при переохолодженні чи застуді, при авітамінозі тощо.

Zlju4ka
19.04.2009, 13:52
Я до 26 років не знала, що таке Герпес, як і мій чоловік. Потім десь підчепили цю "радість" і тепер вона нагадує про себе при ослабленні імунітету. Тобто при переохолодженні чи застуді, при авітамінозі тощо.

А в мене навпаки :confused:раніше кожен "утреннік"-я з опсипаними губами..
А от зараз приблизно раз на півтора два роки!:xaxa:ТАК ЩО Я ВЕЗУЧА!!

Vittoriya
20.04.2009, 00:37
А в мене як коли , то кожних 3-6 місяців, то цілий рік нема... А от зараз і одразу почала мастити Зовіраксом і таблетки п'ю і все-одно все є...(( І вітаміни вже п'ю для укріплення організму, нічого не помагає...

Irusya
20.04.2009, 01:18
треба не тільки вітаміни, а ще й загартовування і спорт, це в загальному зміцнює імунітет. Контрасний душ, обтирання мокрим рушником, сауна:y:
А ще лікар порадила дотримуватися здорового способу життя і правил трьох С:) - спорт, сауна, секс.

молекула
20.04.2009, 10:46
Я рідко таке ''щастя'' маю, але нам дуже допомагає мазь Zovirax. Один-два раза помазюкав і щезає.

Януся
20.04.2009, 16:27
Я останній раз використовувала настоянку пустирника, мені допомогло.

Ірушка, Ви її вживали внутрішньо, чи мастили висипку?

ola-lyola
21.04.2009, 13:05
В мене навесні і восени є кожного року. Одного разу було одночасно 6:8:губ як таких небуло-суцільний герпес. Помагає Ацикловір, Ацик і т.д. але якщо помазати відразу, бо коли розбере, вже нічого не бере.
З народних методів - спирт або оцет, але воно припікає ще й шкіру губ і не завжди допомагає.

Златка
21.04.2009, 13:09
Зовіракс мені допомагає за день :clapping:

Olma
21.04.2009, 13:17
А от мені Зовіракс як мертвому кадило... І Ацик те саме..
Тільки Герпевір помагає:)

Vittoriya
21.04.2009, 18:47
А що робити. коли вже саме страшне пройшло, губа вже стухла, але ранка залишилась. Особисто в мене ще довго загоюється, кілька днів, робиться ранка, яка то засихає, то тріскає і дуже пече... Що можна зробити в такому випадку?

Vesnyanka
22.04.2009, 11:36
Я герпевіром мажу поки майже не заживе (бо коли вже не болить і не тріскає - то і про ліки забуваю).
А допомогає мені власне герпевір - якщо встигну поки лише пече і червоніє, то проходить відразу. Ацик не допомогає. Зовіракс не пробувала - треба буде колись випробувати.
Колись, ще в школі, мазала зеленкою. Тріскав той прищик ще в той самий день. Заживало за 2-3 дні. ну але то можна робити хіба коли цей час сидиш маком вдома і не виходиш. ПРобувала потім спиртом стирати, але по живій ранці :8:
Взагалі, коли немає під рукою герпевіру чи чогось такого, то можна горілкою, або чимось, що спирт містить трошки припекти. Мені допомагало. Колись їхали в Донецьк поїздом, то я маминими духами мочила хустинку і так тримала з пів години - не було. Але це коли на початку червоніє чи пече. Бо зараз я можу відчути герпес вже коли є прищик.:confused::umbrage:

Грильяжка
12.05.2009, 23:00
А ще дуже допомагає олійка чайного дерева на вушну паличку і припікати, краплі "Корвалдин" і саліцилово-цинкова паста вона дуже гарно "здуває" надуті губки

simona
12.05.2009, 23:20
мені практичноз того всього не допомагає нічого, прада ще рецепт із чайним деревом і краплями не пробувала.Ще знаю допомагає сірка із вуха, але переважно коли герпес, то його немає (в мене у вусі ). Колись купляла таблетки Герпевір в аптеці у Вамі біля Південного, то молода фармацептка порадила якоїсь фірми і мазь і таблетки казала, що дуже дієве її клієнтки вилікувались (принаймі на даний час довгий період не висипало). В їх назві теж були слова подібні до "герпес", здається закордонної фірми. Та мені здається, що він не виліковний, навіть десь чула що підняли допустимий відсоток в людському організмі. В мене він був колись дуже часто потім була прерва десь на 2 роки, а тепер знов зявився. Замітила, що ту болячку мають лише жінки. Чи правда, що герпес впливає на всі стадії вагітності зачаття і т.д.

Анута
13.05.2009, 16:06
Замітила, що ту болячку мають лише жінки. Чи правда, що герпес впливає на всі стадії вагітності зачаття і т.д.
не тільки жінки ;)
а на вагітність впливає (страшилок розповідати не буду), тому укріплюйте імунітет і не хворійте!

сніжна
13.05.2009, 16:47
не тільки жінки ;)
а на вагітність впливає (страшилок розповідати не буду), тому укріплюйте імунітет і не хворійте!

На вагітність впливає :
1.Первинне зараження герпесом( як першого,так і другого типу) під час вагітності
2.Активні язвочки на статевих губах (статевий герпес-герпес ІІ типу,навіть не первинного зараження) перед самими пологами-тоді пологи проходять через КР.
Все решта-не настільки страшно.

Myroslava82
14.05.2009, 23:57
В мене теж часто буває герпес. Мені порадили мазати Герпевіром, але тут треба допильнувати і мазати 10 днів від початку герпесу навіть якшо ранка вже зажила. Як на мене то досить діючий метод і герпес в мене набагато рідше появляється тепер

Катруся
15.05.2009, 12:50
Запитайте у бабусі що за чудомазючки і скажіть нам будб-ласка?!!!

Катруся
15.05.2009, 12:52
ТО я Panadolci писала, але цитата чомусь не додалась,,(

Panadolka
15.05.2009, 15:54
ТО я Panadolci писала, але цитата чомусь не додалась,,(

Ця мазючка в бабці вже була давно-давно, вже її й не має, та й мені тоді років 10-13 було. А бабця моя має дуже погану пам'ять тепер....навіть мене пригадати не може :(

bora
15.05.2009, 17:10
Я тілько но недавно познайомилась з цим явищем...Але й паніка була - збиралась брати вихідний з роботи - ніколи ніхто з родичів герпесу не мав.. і моє обличчя мене страшно налякало. Купили якусь першу-ліпшу мазюку й за день зійшло. Але тепер почала цікавитись цим питанням. От що пишуть лікарі про цю заразу.
Вопрос: На днях вскочила простуда на губах. После этого пошла в баню. Подруга сказала, что с простудой ходить париться нельзя, может все лицо разнести. Через 4 дня вскочила еще одна, а на следующий день следующая. В детстве раньше вскакивали, но что бы одна за другой, такого не было. Посоветуйте что-нибудь, а то уже становиться страшно.

Ответ: Простуда на губах вызывается вирусом простого герпеса. Обычно организм самостоятельно справляется с этим вирусом. Однако при ослабленном иммунитете (или его ослаблении вследствие переохлаждения или других причин) вирус проявляет себя в полной мере. Во всем мире ведется активная борьба с вирусами герпеса, но до полной победы еще далеко. Для лечения заболевания применяют противовирусные мази - Завирак, Гевизош, Ацикловир, которые следует наносить 5-6 раз в день. Особенно эфективно применение мазей сразу после появления первых признаков заболевания - жжения, отека. Можно также прижигать ранку марганцовкой. Кроме того, имеются противогерпетические вакцины, которые можно принимать в период длительной, до нескольких месяцев, ремиссии заболевания (т.е. отсутствия всяких его признаков). В период обострения заболевания нельзя ходить в баню (тут Ваша подруга права), нельзя целоваться, особенно целовать детей, так как вирус передается контактным путем.

21.12.2006 | Постоянный адрес вопроса: http://doktor.ru/qa/cosm/48947/48960/48964/qa.html?id=48965

Вирус простого герпеса первого типа (ВПГ-1) – является возбудителем при различных поражениях кожи лица и верхних конечностей. Вирус простого герпеса второго типа (ВПГ-2) связывают с возникновением генитальных поражений и некоторыми заболеваниями новорожденных. Однако, четкой дифференциации по областям поражения различными типами вирусов простого герпеса не существует и по разным источникам у 10-30% исследуемых пациентов обнаруживались различные типы смешанных поражений вирусом простого герпеса первого и второго типа. Так, у многих пациентов при проведении обследования обнаруживается вирус простого герпеса первого типа на слизистых оболочках гениталий. Женщины инфицируются чаще, чем мужчины. ВПГ обусловливает патологию беременности и родов, нередко приводя к "спонтанным" абортам и гибели плода, или вызывает генерализованную инфекцию у новорожденных; отмечается связь генитального герпеса с раком шейки матки и раком предстательной железы. Герпес и беременность - очень опасное сочетание для здоровья плода. Опасным являются как первичный генитальный герпес у матери, так и обострение хронического герпеса во время беременности. Герпес во время беременности может вызвать поражение плода и плаценты, которые могут привести к формированию врожденных пороков развития, внутриутробной гибели плода, выкидышу или преждевременным родам. Поэтому очень важно провести лечение герпеса, и чем раньше - тем лучше. Самым лучшим выходом является лечение герпеса до беременности.Лечение больных генитальным герпесом, особенно хронических рецидивирующих форм, представляет значительные методические и практические трудности. Длительность, интенсивность и объем терапии больных генитальным герпесом определяются клинической формой, стадией и тяжестью течения процесса. Лечение герпеса включает в себя применение противовирусных, иммуностимулирующих препаратов и озонотерапию. Лечение позволяет либо совсем избавиться от герпеса, либо добиться очень редких и непродолжительных рецидивов. Качественное лечение с хорошим длительным результатом возможно только в условиях медицинского центра. Герпес на половых органах мужчин и женщин лечат, соответственно, уролог и гинеколог.

Vittoriya
22.05.2009, 21:21
А ще дуже допомагає олійка чайного дерева на вушну паличку і припікати, краплі "Корвалдин" і саліцилово-цинкова паста вона дуже гарно "здуває" надуті губки

Я вже колись пробувала олійкою чайного дерева користуватись, але нею можна дуже обпекти губи, треба хіба розводити водою. А краплями ви мастили губи? треба буде спробувати.

, Замітила, що ту болячку мають лише жінки. .

нє, не тільки жінки. Може просто вам не побадались чоловіки з герпесом.:confused:

DolceVita
23.05.2009, 13:52
Моїй сестричці дуже добре помагає від герпесу на губах еліксір Біонет.
В неї від зміни клімату,на місячні,на простуду.....викидає герпесами. ТАК ТАК герпесами.Рекорд 8 штук за раз ((((

krab
29.05.2009, 16:18
Це моя болюча тема:(((
Вискакує коли посідані губи,завжди:(
Спасає герпевір:)

Crazzy0504
21.06.2009, 23:03
народ у мене ця бяка перший перший раз, що з тим робити:girl_cray:, купила мазь Ацик, але прочитала у вас на форумі, що вона не дієва

народ у мене ця бяка перший перший раз, що з тим робити:girl_cray:, купила мазь Ацик, але прочитала у вас на форумі, що вона не дієва
P.S.а якщо користуватись мазями, то струпік буде?

Susi
22.06.2009, 18:06
А мені допомагає мазь Ацикловір, вона дорожча від герпевіру, але дієвіша! Ще мені подруга рекомендувала Зовіракс (теж мазь), але я не пробувала...

Koza-Dereza
22.06.2009, 18:22
Я рокiв 5 тому назад "додула" що якщо у мене герпес на губi - то це через температуру (правда не завжди). Я тепер коли перегрiюсь на сонцi, чи якась незрозумiла температура (але не пов'язана з iншим вiрусом), то я п'ю жаропонижаючу таблетку, i впринципi це дiє. Якщо ж вже та холєра вискочила то мажу мазькою Abreva дуже помагає. Останнiй раз (зимою, коли я завагiтнiла, i в мене температура скакала як дурна) Абрiви не було, лише Blistex що набагато легша мазь, i дещо знеболююча. Я нею помазала троха, потiм дала тiй бiдi засохнути, i воно якось дивом пройшло за 5 днiв, потiм просто виглядало як трiснута губа, а не величезний пухир. Тiй штуцi треба присохнути, тодi швидше загоїться.

Mandarynka
07.07.2009, 10:50

а де ж знайти у Львові того імунолога???:girl_cray:
може знаєте, то підкажіть:girl_smile:

і ще згадала - дівчата, спробуйте мазь Преднізолон - мені особисто дщопомагає:girl_spruce_up:

http://lines.myjane.ru/rules/258560/weight/69.5/line.png (http://www.myjane.ru/lines/)

odree
07.07.2009, 10:56
а де ж знайти у Львові того імунолога???:girl_cray:
може знаєте, то підкажіть:girl_smile:
і ще згадала - дівчата, спробуйте мазь Преднізолон - мені особисто дщопомагає:girl_spruce_up:

імунологи є в діагностичному центрі

преднізолон - це гормон, і ось так без призначень не варто захоплюватися

зі: лінієчка ставиться в підпис, а не в кожен допис

Vesnyanka
07.07.2009, 11:23
Я була в імунолога в дігностичному років з 5 тому. Але з приводу мононуклеозу (рецедиву його). То там було кілька лікарів. Направляли здавати аналізи. Частину - в них (ті що конкретно по інфекції, один безплатний, один 100 грн). На якісь направили в Медіс в Чорнобильську лікарню (імунограма чи якось так - по імунітету , і ще щось. Теж тоді десь коло 100 грн було). ПРизначили ліки, потім ще раз контроль за пару місяців по імутітету. Чи краще стало не знаю. Та хвороба більше не повторювалась, а решта (грипи, ангіни і т.д.) як були так і залишились.

odree
07.07.2009, 11:27
але ж герпес повністю не виведеться з організму. вірус так і зберігається в нервових гангліях пожиттєво. просто більшість людей латентно його переносять, а в кого слібший імунітет, то вилазить ця зараза на зовні

Vesnyanka
07.07.2009, 11:37
Звичайно, що не виведеться. Але одне, коли герпес десь-колись зявляється. Перемезли, прихворіли... Інше, коли дуже часто. Тоді і треба до імунолога чи бодай до терапевта для початку. Зробити якісь аналізи, можливо рекомендації дадуть якісь. ну і посилено загаттовувати себе і піднімати той імунітет природними засобами.
Зрештою, герпес може викликати купу інших захворювань. І якщо ця проблема викає дуже часто, тут вже варто задуматись.

odree
07.07.2009, 11:42
Звичайно, що не виведеться. Але одне, коли герпес десь-колись зявляється. Перемезли, прихворіли... Інше, коли дуже часто. Тоді і треба до імунолога чи бодай до терапевта для початку. Зробити якісь аналізи, можливо рекомендації дадуть якісь. ну і посилено загаттовувати себе і піднімати той імунітет природними засобами.
Зрештою, герпес може викликати купу інших захворювань. І якщо ця проблема викає дуже часто, тут вже варто задуматись.
в мене колись було дуже часто. допомогли таблетки вальтрекс. тепер та зараза мене не турбує так як колись

Kapitulinka
08.07.2009, 20:04
ну
я з такою проблемою ще не зтикалась...але знаю,що герпес це хронічно..
і він тільки чекає нагоди щоб знову вискочити такою негарною бякою на губі,або маленькими водяними прищиками вже в іншому місці))))
тому треба доттримуватись дієти-здорове харчуваня...
не мерзнути,і завжди бути по погоді вдягненому,бо невеличка застуда може його "розбудити":girl_in_dreams:
і звичайно не пхати до тої бяки грязних рук(хоч ви думаєте що вони не грязні) :girl_in_dreams:
і знаю,що моя маміта користується герпевіром...Допомагає))))
не хворійте)))
:girl_spruce_up:

Linet
22.07.2009, 18:16
У мене раз на місяць на губах виникає герпес незнаю це напевне з підвищенням внутрішньої темпаратури коли овуляція довгими роками викорисовувала різні методи і мазі цинкова і герпевір і милом і зубною пастою аж пів року тому знайшла суперовий спосіб це
Олія чайного дерева тільки я відчуваю свербіж чи вже після ночі набухло мажу нею до вечора усе спадає пухірців нема бо після того як вони лопнуть довго заживає а ця олія для мене находка ніякого сліду може дась Бог взагалі пропаде.

Olma
22.07.2009, 18:20
Хммм... В мене пухирці не лопаються, вони просто засихають... Але то довго, і чіхається - деколи вночі можу то роздерти :girl_cray:
От і зараз я такая красівая... блін... :girl_devil:
А де Ви ту олію купуєте?

Linet
22.07.2009, 22:37
Я випадково купила від прищів від оріфлейм але може е в аптеках я не питала я платила за баночку 24 гривні.10мл (Антибактериальное средство с маслом чайного дерева) але пише що 100%органічна олія ЧД.

irakop
14.12.2009, 16:49
Добрий день. Перед вагітністю в мене виявили антитіла до вірусу простого герпесу. Його не лікували так як вірус не був у активнома стані. Зараз я вагітна і трохи хвилююсь за здоровя своєї дитини. Хто може щось підказати і хто стикався з даною проблемою. Дякую

FAIRYTALE
14.12.2009, 17:01
Герпес є у 90% населення, але у когось він проявляється назовні, а в когось сидить всередині в організмі і недає про себе знати. В мене під час вагітності теж виявили антитіла до того вірусу, успішно виходила вагітність та народила здорову дитину. Тому не хвилюйтесь, все буде добре. Легкої вагітності та хороших результатів!!!!

cleonata
14.12.2009, 18:23
Олія чайного дерева в аптеках дешевша ніж в оріфлеймах і ейвонах, вона і мені дуже допомагає, навіть як вискакують пухирці, я їх поколюю вмоченою в олійку голкою, і щоро змащую оією ранку перед сном, на другий день воно так засихає, що і не понятно що то, і за 2 дні взагалі нічого нема з тої рани., а герпевір мені не допомагав ніколи чомусь.

Gajka
14.12.2009, 19:19
Замітила, що ту болячку мають лише жінки
Це неправда, мужчини теж мають!!!

У мене теж буває та зараза!
Правда я знайшла те, що мені допомагає! Це крем Феністил Пенцивір. Одного разу купила в аптеці за порадою фармацевта! Діє!!! Мажу коли тільки починає свербіти. І герпес навіть не зявляється! Навіть якщо він уже появився, зникає набагато швидше!!!
Тюбик має 2 грами. Заплатила десь рік тому приблизно 35 грн. Маю досі. І чоловік теж користується.

LILY
14.12.2009, 22:09
а мені ніякі креми, мазі непомагають хіба надувають губу як бульку, я зразу як відчуваю що от от ... мажу зубною пастою вона сушить і 2-3 дні все зникає

cuxivchanka
14.12.2009, 22:17
колись мастила зубною пастою,але люди косо дивляться.....
тоді купляла герповір...но єфект не той що я чекала((((((((
коліжанка порадила ацек,супер!!!

Tanyunya
14.12.2009, 22:24
коліжанка порадила ацек,супер!!!
І я ацик використовую. Правда спочатку за звичкою берусь до Герпевіру, але потім бачу, що толку з нього, як з губної помади, купую Ацик - і за день все налагоджується.

Oliusia
14.12.2009, 22:44
Мені одна знайома казала(вона випробувала на собі),що герпевір треба намастити на пухірець і розтирати коловими рухами,поки він не скатається у кульку маленьку.це їй порадив стоматолог.тобто,тоді мазь глибше проникає і діє
може комусь згодиться

LILY
14.12.2009, 22:51
колись мастила зубною пастою,але люди косо дивляться.....
ага, я таке робила тільки коли вдома

Olma
15.12.2009, 22:27
Мені одна знайома казала(вона випробувала на собі),що герпевір треба намастити на пухірець і розтирати коловими рухами,поки він не скатається у кульку маленьку.це їй порадив стоматолог.тобто,тоді мазь глибше проникає і діє
може комусь згодиться
Я саме так і роблю - мені допомагає і присихає швидко. Але то присохше ше тиждень тримається, поки під ним нова шкіра виросте :girl_cray:
А на Ацик мій герпес взагалі не реагує.
До слова, маю зараз 3 штуки того щастя!!!:girl_cray::suicide: Тільки прихворіла, імунітет погіршився, і маєш...

Halina
15.12.2009, 22:54
При герпесі можна використовувати мед. Але це потрібно хоч 4 рази в день поприкладати компрес. Бинт чи марлю промочити в мед і прикласти на 10-15 хв.

Та потрібно пам"ятати, що поява герпесу це зниження імунітету і потрібно при цьому зміцнювати імунітет!

Vittoriya
16.12.2009, 02:15
Але то присохше ше тиждень тримається, поки під ним нова шкіра виросте
В мене теж найбільше та проблема є. Бо я тепер вже добре відчуваю, коли воно починається, але ще не видно.Я одразу п'ю Ацикловір Стада, або Гевіран і воно не встигає набратися, а просто присихає і тоді сходть довго. І що з тим робити-не знаю...губи стають сухі,неприємно так... от недавно якрах то щастя мала. Завжди як якийсь стрес, вилазить...:girl_sad:

Pola
16.12.2009, 13:33
А в мене той герпес вилазить не на губі,а в носі,або половина в носі і половина під носом.Ще як в носі,то хоч не видно,а як під носом то це жах просто.І навіть нема як мастити мазями,бо на слизові не можна...Зараз знов маю.Змащую хлорофіліптом.Те що було під рукою і те що можна на слизову наносити.Мушу сказати,що ефект кращий за герпевір.Тиждень пройшов,а вже все гоїться.Залишилось ще зачекати щоб відновилась шкіра.

Mavpysuk
16.12.2009, 14:17
от у мене теж - на губах ніколи не має..а на носі...на зовнішній поверхні. не відчуваю, коли він зявляється, а коли вже зявився то спалюю його спиртом, а потім все це змащую герпавіром..от так і рятуюсь

Mavpysuk
20.12.2009, 21:36
От та зараза у мене вискочила..і знову на носі...і позбавилася я її за 3 дні....перших 2 дні припікала йодом (була вдома, тому мала таку можливість)...воно все гарненько присохло і відпало...а почервоніле місце день мазала маззю "Етоній"...і все..носик як новий)

KAPUCHINKA
21.12.2009, 12:30
У мене позавчора вискочив на губі. Я вирішила проексперементувати, бо дуже не люблю ті аптечні мазюки, після них дуже довго заживає, тріскає і кровоточить. Взяла часник розрізала і притулила, і так кілька разів, трошки пекло. Та нічого не спухло, і вже почало підсихати. Майже не видно.
А можна ще так: берете перикись водню і розмочуєте шкірочку від пухирців, що потріскали, наголошую - розмочуєте, а не здираєте, до тих пір поки вона сама не злізе, потім мажете обліпиховим маслом. Через деякий час повторюєте процедуру, і так протягом усього дня. Заживає просто на очах.

bora
18.03.2010, 12:28
Я здавала в лабораторії аналіз на герпес. В мене його не виявлено. Але без нього який саме тип лікувати - невідомо. Це я не рекламую лабораторії, просто щоб не палити з гармат по горобцях, і навпаки - якщо корінь в іншому - лікувати причину, а не замазувати інші ділянки.

La esposa
18.03.2010, 12:37
Я десь була вичитала, що герпес стоїть на другому місці у списку смертності після грипу, а тоді ССЗ. Справа в тому, що він може вискакувати не тільки на губах, а й на внутрішніх органах. В мене таке було - лікувала тяжко кілька місяців, м"язи спазмують деколи й досі.

Слід знати, що пухирці на губах можуть бути симптомом інших серйозних захворювань, які потребують спеціалізованого лікування, а також ознакою різкого зниження імунітету, доброякісних і злоякісних пухлин і навіть СНІДу. Проте герпес небезпечний зовсім не появою пухирців і ранок. Смертність, зумовлена присутністю вірусу герпесу в організмі, і займає серед інфекційних захворювань друге місце після грипу.

звідси (http://www.gazeta.rv.ua/articles/view/2009-02-24/13813.html)

Prutylyatko
19.03.2010, 13:34
Привіт. А як лікувати герпес у дитини? Малому ніяк не проходить. Мазі в основному до 2 років не призначають.

Dmutrivna
19.03.2010, 14:23
Привіт. А як лікувати герпес у дитини? Малому ніяк не проходить. Мазі в основному до 2 років не призначають.
мені колись лікар призначила мазь Етоній. Я уважно перечитала інструкцію, і таки використовувала,- малому тоді було трошки більше року. А ще лікар казала, що деякі ліки можна застосовувати у дітей, навіть якщо в інструкції написано "протипоказано".
Головне, щоб лікар був досвідчений,і ефект від застосування ліків був позитивний!

Успіхів Вам!

loreniya
11.04.2010, 23:03
Вирус простого герпеса первого типа (ВПГ-1) – является возбудителем при различных поражениях кожи лица и верхних конечностей.
от млін... кажу ж лікарю - герпес мені на пальці вискочив - каже що так не буває!!!
а на губах як нема під руками спец мазючки можна коли п"єте чай витягнути гарячу ложечку і припекти, так кілька раз, але тільки прищик а не губи довкола нього. Тут вже про сірку з вуха писали - але помагає мені тільки на стадії коли ще нема прищика а тільки з"являється характерне свербіння в місці появи майбутнього герпеса.

lerucha
11.04.2010, 23:14
У мене постійно вискакував герпес, особливо при зміні клімату, сезонів, перед місячними і т.д. Періодичність була десь 2 місяці. Лікарка виписала уколи для підвищення імунітету, сказала, що це на деякий час допоможе, герпес приховається і 3 роки мінімум буду мати чистий спокій, я пройшла курс, от з початку року ще не було ттт... подивлюся, на скільки допоможе

Borodinka
12.04.2010, 00:07
Я у Польщі купляла мазь Vratizolin - то мені суперово допомагало, бо українські працюють (принаймі ті, що пробувала) за принципом: сьогодні роздує, завтра присохне, післязавтра вже під помадою не видно буде. А польський - кілька разів у перший день помастив і на ранок вже НІЧОГО нема.

spivanka
12.04.2010, 11:59
при перших симптомах я вигріваю(як і ячмінь) ваткою намоченою в дуже гарячій воді (колись навіть голкою припікала розжареною, але то жесть, ніби наслідків ніяких не було, але так не ризикую), або чайним деревом олійкою як що з самого початку. замість того ше хороший бальзам для губ від біокону теж на перших стадіях допомагає.

ше десь мала дуже непогану книженцію про всілякі інфекції типу герпесу, хламідій і тп(здається називалася "скритиє інфєкциі). з того шо пам’ятаю було:
– про дієту при герпесі – не можна продуктів у яких є аргінін(амінокислота чи шо) це кава, шоколад, цитрусові, цукор і мучні продукти і навіть бобові і червоне мясо(телятина особливо) тре обмежити. а корисні тоді яблука у великих кількостях, курага чи абрикоси, молочні продукти, морозиво біле тамде є лізин . звісно я в той період і мажу і припікаю якшо встигну, але виявила шо при такій дієтий набагато швидше проходить і гоїться все? і навіть не так важливо чим мастити чи герпевіром чи ациком.
і ше як при застуді (навіть якшо без температури) варто пити якнайбільше доброї води негазованої.
–і ше якраз про те шо на і на пальцях рук герпес буває, і тре тоді мастити чимось типу синього метиленового і зеленки і протирати ручки на дверях спиртом, щоби не заразити когось з домашніх

колись сиділа на таблетках гомеопатичних Енгістол, дуже класно допомагають зразу їх шось 8 шогодини тре випити. але тепер я з того збилася, підозрюю шо не надто кориснт постійно їх пити, хіба в екстренних випадках, коли тре швидко в люди вийти..
також давніше для зміцнення імунітету допомагали курси Цигапану, але тепер не допомогло замість герпесу чиряк з’явився ги:)

щодо дієти то ше й алкоголь протипоказаний, і схожі правила діють для мене й при ячменях на оці й при фурункулах. і взагалі бачу шо білшістю цих продуктів не можу зловживати навіть якшо відносно здорова

MorsImmortalis
18.04.2010, 00:25
помагає розпарений чайний пакетик. як тільки появляються неприємні відчуття на губах, треба трохи потерти тим теплим, мокрим пакетиком. час від часу повторювати процедуру.
воно просто не дасть тій заразі перетворитись на бульку. присушує ранку і гоїть

Biryza
18.04.2010, 01:01
я десь читала що герпс не залежить від імунітету, що він сам по собі проявляється як окрема інфекція.
коли в мене вискакує, то я спочатку спалю його спиртом або зубною пастою з ментолом )) а потім заживлюючою мазю. і воно зараз завжди вискакує коли не треба !!! памятаю кілька раз змінювала роботу, і завжди в перший тиждень на тобі радість )))

kristas
18.04.2010, 02:59
колись герпес рідко вискавував, а перед минулої зами як почав...в одному місці заживе,у іншому вискоче...і так декілька раз. Тоді купила і попила таблетки Герпевір (чи якось так), ніби допомогло на деякий час. Потім знову-і я знову пропила курс. Тепер як вискакує то поодиночно:)(і як правило завжди на нижній губі, в одному і тому ж місці:) Заразк як чую що щось не так-припікаю спиртом добряче, або настоянкою з прополюсу...потім(якщо в цьому буде потреба), мащу герпевіром, якомога частіше...взагалі терпіти не можу коли в мене герпес, такий дискомфорт...:girl_cray:

Lizza
18.04.2010, 04:02
Перед вагітністю в мене виявили антитіла до вірусу простого герпесу. Його не лікували так як вірус не був у активнома стані. Зараз я вагітна і трохи хвилююсь за здоровя своєї дитини. Хто може щось підказати і хто стикався з даною проблемою.
я стикалася під час вагітності. наявність антитіл говорить про те ,що ви колись стикалися з цим вірусом, але ваш імунітет не дав розвинутись хворобі.це не є проблемою, а навіть плюс, тому що плід отримає частину тих антитіл ,що вже є в вашому організмі, і дитина матиме вже певний імунітет до цієї хвороби (принцип щеплення). Серйозною проблемою і великим ризиком для дитини є первинне інфікування матері вірусом герпесу під час вагітності.Це дійсно може стати причиною загибелі плоду чи вад розвитку .В вашому випадку слід бути уважною до свого здоровя підчас вагітності і пізніше коли будете годувати, щоб не викликати рецидиву захворювання, а герпес дуже "любить" загострюватися в моменти коли імунітет скомпроментований, що характерно для вагітності.Не преохолоджуватися, не нервуватися пити полівітаміни. Це вам лікар думаю призначить і сам. Я пила декілька курсів Кардонат+ Магне B6+Елевіт .І ще додатково перед пологами призначили повторно здати аналіз крові на предмет відсутності загострення (десь 36-38 тиждень) ,бо герпес така штука що може протікати і безсимптомно (у мене так і було). Особливо небезпечним для дитини є вірус герпесу 2-го типу (на геніталіях),його загострення потребує курсу лікування безпосередньо перед пологами або є показом для призначення кесаревого розтину. Будьте здорові, і не переживайте ,головне, не заразитися якоюсь гадістю вперше ,поки ви вагітні. P.S. В аналізі крові первинне інфікування або загострення хвороби визначають по надмірній кількості ImM (+). Наявність антитіл (набутого імунітету) визначає ImG (+)

slio
03.11.2010, 13:39
А чи можна годувати малюка грудьми, коли на губах Герпес? Якщо це так небезпечно для вагітних та новонароджених, можливо варто перервати годування?

Mazerati
03.11.2010, 14:03
памятаю кілька раз змінювала роботу, і завжди в перший тиждень на тобі радість )))
в мене то саме! може то від стресу, хвилювання?

Aelita
03.11.2010, 15:33
Перервати годування грудьми при простому герпесі(висипка на лиці) думаю не варто.Ось що знайшла на сайті 5 поліклініки Києва.

Хронічна персистентна герпетична інфекція у матері не є протипоказанням для грудного вигодовування. Віруси простого герпесу І та II типу з грудним молоком не передаються. Водночас новонароджена дитина отримує антитіла класу імуноглобулінів Ig G, які будуть зумовлювати імунний захист дитини протягом перших місяців життя. Якщо у матері перед пологами клінічний епізод урогенітального герпесу, жінка має от[цензура]римувати лікування специфічними протигерпетичними препаратами, дитина має вигодовуватись грудьми.

Матері, які мають активні ураження молочних залоз, повинні молоко зціджувати. Поновити годування грудь[цензура]ми можливо після того, як ураження підсохнуть на фоні системного лікування матері препаратами ацикловіру.

Гострий клінічний оролабіальний герпес потребує тимчасової ізоляції матері від дитини, мати зціджує молоко, дитина годується з чашечки.

Ураження у інших місцях під час годування слід накривати.

тому я думаю,що потрібно бути обережним,щоб не торкатися герпеса,а потім дитини.Обробити декілька разів ураження (наприклад, олійка чайного дерева),продезинфікувати руки хоча б господарським милом чи чимось іншим і все.

ViTanya
03.11.2010, 15:50
А чи можна годувати малюка грудьми, коли на губах Герпес? Якщо це так небезпечно для вагітних та новонароджених, можливо варто перервати годування?
не переривати в жодному разі! В молоці вірусу герпеса не буває. Хіба що герпес на сосках, але ж у вас такого немає? Передати можна через поцілунок, якщо оближете дитячу соску, ложечку, Якщо доторкнетеся рукою до своїх герпетичних висипань, а потім до дитини - тому не торкайтесь губ!

колись герпес рідко вискакував, а перед минулої зими як почав...в одному місці заживе,у іншому вискоче...і так декілька раз. Тоді купила і попила таблетки Герпевір (чи якось так), ніби допомогло на деякий час. Потім знову-і я знову пропила курс. Тепер як вискакує то поодиночно
Герпевір дуже токсично діє на печінку та нирки, тому тепер кваліфіковані спеціалісти радять його вживати лише особам, в яких герпес на фоні СНІду, бо тоді є ризик генералізованої герпетичної інфекції. При частих рецидивах - зміцнювати імунітет, в загальному - ліквідувати джерела інфекції, якщо такі є ( карієс, хрон. тонзиліт), якщо хворий кишківник - пролікувати, достатня кількість часу на сон та відпочинок, повноцінне вітамінізоване харчування. Можна пропити курсами протефлазид ( натур. ліки зі злаків, продаються в аптеках) і застосовувати його також місцево

може то від стресу, хвилювання?
Так. Від моменту зараження вірус герпесу вже ніколи не виводиться з організму, але імунітет тримає його під контролем, в неактивному стані, це може тривати десятками років. Але варто ослабити імунітет ( стрес, переохолодження, погане харчування, недосипання, перевтома і т.п.), як герпес "вилазить".

Зараз як чую що щось не так-припікаю спиртом добряче, або настоянкою з прополюсу
досить непогано, часто дієвіше, ніж герпевір чи олія чайного дерева. Багатьом добре допомагає корвалолом помазати, там і спирт - він припікає, а ментол зменшує відчуття пекучості і свербіння.

Biryza
03.11.2010, 17:36
100%, я вже перевірила на собі ) це від нервів ))

Dolexia
23.11.2010, 12:50
моя подруга використовує мазь Етоній. Неприємний запах, правда, але ж дієво!:girl_curtsey:

agalinka
23.11.2010, 15:46
Це точно, у мене малий попав у лікарню (током вдарило - я чуть не посивіла) я поки на швидкій доїхала до лікарні і оформила документи, як глянула в зеркало - не повірила, що так швидко може вискочити та зараза і так багато...

marsianka
24.11.2010, 19:09
добре допомагає від герпесу сірчана мазь
Це точно, у мене малий попав у лікарню (током вдарило - я чуть не посивіла)
:shok: як малий?

agalinka
24.11.2010, 19:19
як малий?
Дякувати Богу вже забув і сліду не залишилось.

Molecule
24.11.2010, 19:30
мені помагає герпевір, але тільки до стадії пухирців,потім вже ніц не рятує.

Shatenka
28.11.2010, 23:31
В мене зараз якраз та зараза:confused: Але, слава Богу, вже проходить:radist::radist: Мені помагає Герпевір, за кілька днів проходить..

Veranda
04.04.2012, 13:57
Також рятуюся герпевіром. Головне вчасно побачити і почати лікувати, на щастя до пухирців майже ніколи не доходить. З"являється десь раз на рік, тому я особливо з цієї причини не панікую:girl_smile:. В знайомої вискакувало як тільки заживав попередній, їй радили приймати ліки для покращення імунітету. Чесно кажучи, мало чим допомоголо.

KoshAnja
04.04.2012, 15:25
і я зараз ходжу як Памела, тільки ті бульки на губах,таке враження, що друга губьонка росте...вже днів 5 пройшло, а герпевір шось не допомагає, хоча моєму братові в таких випадках був якраз доречний.. Ще казали за тетрациклінову мазь, і от тут почитала - буду шукати іншої панацеї для свого '5-го' розміру губи =))))

oksibly
04.04.2012, 15:41
Я також від герпесу потерпаю. Що тільки не перепробувала: і народні рецепти на зразок сірки, і мазі, ... :girl_in_dreams:В одномі місці ніби починає заживати, то в другому вискочить поки усе своє не вийде назовні. Для себе зробила висновок, що краще його взагалі не чіпати ні мазями, ні руками. :ninja: Так швидше заживає.

tuti
04.04.2012, 15:54
Мене ця напасть теж мучить часом. Я користуюсь Феністил Пенцивиром, він хоч і дорожче ніж Герпервір (коштує в районі 35 гр), але тьху-тьху все за 3 дні завжди заживає. навіть якщо пухірці є. Спробуйте :girl_wink:

RamirZ
04.04.2012, 15:55
Дивно, я вважала (читала десь), що мазі типу Герпевір допомагають, якщо ще нема пухирців. А на наступній стадії лише дещо прискорюють загоєння і то не всім.
До вагітності здала кров на ТОРЧ. Мені порадили проколоти якісь уколи підшкірно (десь 5) собі і чоловіку. Щоправда, після них пів року неможна вагітніти. Після того 6 років ніяких "простуд" нема ттт.

Raven
04.04.2012, 16:05
Ще казали за тетрациклінову мазь,
Мужу герпевір не помагає, мажем тетрацикліновою маззю, та шо 3-х процентна. Швиденько присихає.

Machaon
04.04.2012, 16:08
Маю великий досвід боротьби з герпесом. Позбутися його назавжди неможливо. Але щоб не було рецидивів слід уникати пускових механізмів: стресу, переохолодження, перегрівання, зниження імунітету. Місця уражені герпесом не можна мочити! Піхурці не чіпати, їх вміст заразний. Рознесеться довкола чи заразите інших! Місцево противірусні мазі з ацикловіром ( ацик, зовіракс, герпевір і т.п.), таблетки герпевір у важчих випадках.
Лікувалась протигерпетичною вакциною - жодного ефекту не було.
Ось такі поради.:girl_smile:

sirudenka
04.04.2012, 16:16
Колись користувалася мазями типу ацикловір та герпевір, результату це не давало, як був болючий прищик так потім робилася ранка та довго заживала. Не памятаю хто мені порадив "припікати" маслом чайного дерева, тільки треба зразу поки він ще не тріснув. За останні пару років навіть не памятаю щоб герпес тріснув і була ранка.

mpaseflora
04.04.2012, 16:28
"припікати" маслом чайного дерева
До речі, я також це використовую і допомагає, бо жодні мазі не допомагали.

glasses
04.04.2012, 18:08
Мені порадили проколоти якісь уколи підшкірно (десь 5) собі і чоловіку. Щоправда, після них пів року неможна вагітніти. Після того 6 років ніяких "простуд" нема ттт.
А якій саме укол,назва?

04.04.2012, 18:15
Герпес--вірусне захворювання. Перепробувала усе .Найкращий результат дає мазь--ZOVIRAX ointment, декілька днів і як не було.Дякую за увагу!

Pesyk
04.04.2012, 18:38
Я теж маю проблемку з герпесом, тільки якась трохи нежить зразу ж опісля дає про себе знати ця какашечка на губах. Мені допомагає Зовіракс (Zovirax). Тільки бачу якесь почервоніння зразу користуюсь цією мазькою, і до наступного дня герпес вже не прогресуе, просто зникає. Дуже зручний маленький тюбик завжди в косметичці. Раджу!

solomka
04.04.2012, 20:08
"припікати" маслом чайного дерева,
можна "припекти" звичайним йодом, як тільки герпес з'явився, мені допомагає.

koroljok
04.04.2012, 20:35
Я дуже добре зайома з цією цяцькою. Іноді і двічи на місяць могла мати. Ситуація покращилась після того як я спробувала гігієнічну помаду від Біокон антгерпесну. Тепер ця помада завжди зі мною, за півроку герпес був 1 раз :girl_blum:

veronka
13.07.2012, 17:57
я все ж таки схиляюсь до думки, що герпес треба лікувати внутрішньо, а не мазяками. В мене він проявився жорстко останні 2 роки, пардон за уточнення, на попі((( виглядає як фурункул, чешеться(( чекаю на прийом у гомеопата і лікуватиму таким чином

Neosoftlviv
19.07.2012, 03:05
Мене герпес турбував раз в 2 місяці стандартно кілька років, і це приносило багато незручностей, бо що не свято - то в мене "радість" на губах((. Користувалась Герпевіром, але тиждень-два була рана на губах, якщо ж мазала маззю зразу - проходило за день, а через кілька днів з*являлося знову.
Попила вітаміни, кинула курити і вже близько року герпес не давався чути.

Kocja
19.07.2012, 15:54
Попила вітаміни А які ви пили вітаміни?

landscape
19.07.2012, 15:58
Якщо герпес на губах, його можна вивести лазером, лікарі гарантують, що в тому місті де пролікував лазер герпеса уже не буде.

Neosoftlviv
02.08.2012, 20:18
А які ви пили вітаміни?
комплекс вітрум

ViTanya
12.08.2012, 14:05
Якщо герпес на губах, його можна вивести лазером, лікарі гарантують, що в тому місті де пролікував лазер герпеса уже не буде.
Я пробувала лазер, не допомагало. Коли припинився сильний тривалий стрес, герпес перестав часто рецидивувати (тепер 1 раз на рік).

Vittoriya
12.08.2012, 14:16
його можна вивести лазером, лікарі гарантують, що в тому місті де пролікував лазер герпеса уже не буде.
за гроші лікарі будь-яке вам гарантують, але герпес-це не просто шкірне поверхневе захворювання. Якщо є вірус в організмі, то воно буде вилазити все-одно. Просто потрібно пітримувати свій імунітет, щоб це бувало рідше.

MorsImmortalis
13.08.2012, 11:54
якщо герпес є, то його вже не виведеш. він постійно сидить в організмі, а вилазить та зараза на шкірі, коли є знижений імунітет, якісь стресові ситуації, як психологічні, так і при різкій зміні температури. коли перемерзнути, або навпаки приїхати взимку в Єгипет ,де +40.

п.с.. як каже статистика приблизно 90% населення Землі є носіями герпесу.

alfochka
13.08.2012, 14:21
Мені дуже допомагає Метилурацил в таблетках . Попити по 1 табл. 3 рази/день і дуже надовго я забуваю про цю гидоту .

ViTanya
14.08.2012, 00:51
Метилурацил старий, перевірений, хороший і недорогий препарат. Хоч івн не є противірусним, але стимулює клітинний і тканинний захист організму.

Seshat
13.10.2012, 18:24
Вже більше двох років не було того "щастя" і тут вилізло... Причому стресів, переохолодження особливих не було. Не більше, ніж це буває зазвичай..До аптеки сьогодні не доберуся, потрошки припікаю і дуже надіюсь, що до завтра підсохне...Краще вже струп ніж пів Анджеліно-губи:girl_devil:
А завтра на ДН до подруги....:girl_impossible::girl_impossible:

Pomadka
26.11.2012, 08:31
Я в таких випадках користуюсь Ациком. Дуже класна штука, мені до того нічого не помагало, а тепер за 3-4 дні сходить повністю і без всяких болючих ранок. Тільки мазати треба починати відразу як побачили перші ознаки) Тоді точно поможе)

Gorda
26.11.2012, 09:00
Користуюся Герпевіром. Як тільки чую що починається, зразу мажу і проходить на другий день.

veronka
26.11.2012, 21:44
щойно випробувала, тільки почало чухатися над губою - намазала самогонкою (можна спиртом альбо горілкою) і вуаля)) нічого не вилізло))

amaretto
26.11.2012, 21:50
А я останій раз купувала феністил-пенцевір, дорого(десь 45 грн), але мені було потрібно для малого(3 роки), задоволена і я і сестра,дитині допомогло одразу

Seshat
26.11.2012, 22:01
А мені ніц не помогло - ходила тиждень таким страхопудалом, жесть... Тепер буду їсти яблука і часник, щоб тільки не догулятись до рецедиву:girl_smile:

Gorda
26.11.2012, 23:01
А мені ніц не помогло - ходила тиждень таким страхопудалом, жесть... Тепер буду їсти яблука і часник, щоб тільки не догулятись до рецедиву
Це на тій стадії, коли бачиш, що є прищик, який свербить і якого ну аж дуже сверблять руки, щоб здерти....чого не можна робити!!!! то тоді від тих кремчиків все на другий день проходить, а коли вже іде рана, то лише допомагає процесу трошки швидше загоюватись, причому всеодно доводиться терпіти ту заразу.У мене, ще раніше, був дуже страшний герпес, рознесло пів підборіддя, це був просто жах.....

Seshat
26.11.2012, 23:05
коли бачиш, що є прищик
та я його припалювала, коли тільки починало свербіти..Певно, організм не обманеш:girl_smile:

Samodumka
26.11.2012, 23:32
Феністил-пенцивір можна мастити і на прищики, на відміну від ацику і герпевіру. Але дуже часто і чуть-чуть кожну годину.

rozalin
30.11.2012, 23:15
дуже ДОПОМАГАЄ корвалол. так, так саме корвалол. намочіть на ватний диск трошки корвалолу та приставте до прищиків герпесу, пару раз в день, а після нього можна й мазями. корвалол сушить а мазь доліковує. дуже допоміжне!!!

Gorda
06.12.2012, 23:02
З'явився сьогодні зранку у мене на губах Герпес. І Герпевіру нема, і вийти купити не було як. Вдома маю мазь Синафлан, і незнаю чи можна мазати, в інтернеті пише, що хтось використовував і йому допомогло, в інструкції лікарства пише, у Протипоказаннях, що при герпесі, таке якби не можна. Як думаєте, то можна собі ту заразу помазати тим, чи все таки, не варто?

ViTanya
07.12.2012, 14:53
Всі глюкокортикостероїдні (тобто гормональні) мазі при герпесі протипоказані. Синафлан - гормональна мазь. В інтернеті пишуть, що допомогло, бо гормональні мазі знімають запалення і свербіння. Зате дуже знижують місцевий імунітет. Можна отримати хронічний герпес, коли пухирці будуть один зникати, а другий зявлятись - і так постійно.

famenlviv
08.12.2012, 07:54
Герпес- вірусне захворювання, і найкращий спосіб з ним боротися-ним не заразитися.Мій чоловік ще ні разу не мав герпесних пухирців.Тому, коли вискакує герпес, добре мити посуд і не цілувати дітей, щоб вони не заразилися.
Герпесний вірус сидить в нервових клітинах все життя, і при стресі, переохолодженні, зниженні імунітету вилазить на зовні.Коли починає свербіти- треба мазати,бо тоді віруси ще не розмножилися.Кому не допомагають мазі з ацикловіром чи пенцикловіром( віруси швидко стають резистентними), в нас рекомендують мазі на основі мелісси( не знаю, чи продають такі в Україні-Lomaherpan ) або мелісову олійку.Можна самому настояти 10 листків мелісси на 100 г спирту 2 тижні. Також можна протирати губу олією чайного дерева. Прополіс на спирті помагає.Таблетку цинку розчинити у воді і кожних 5 хвилин змазувати інфіковане місце.
Коли вже пухирець вискочив-треба його висушити.Можна мастити пастами з оксидом цинку чи зубною пастою.

Ярочка
08.12.2012, 09:51
Лікувала герпес краплями Протифлазид (рекомендувала знайома гінеколог). Не загострювався більше року, хоч перед тим міг бути по декілька разів на місяць. Правда я не пройшла цілий курс, бо мала інші проблеми і якось забувалося про то. Зараз герпес буває, але дууже рідко, по декілька разів на рік.
Брат бере крем Зовіракс, каже, що йому більше помагає ніж Герпевір

Vittoriya
08.12.2012, 10:05
Також можна протирати губу олією чайного дерева.
Я останнім часом власне цим і рятуюся. Добре допомагає, але треба бути обережною з тою олійкою-можна попалити шкіру. Я колись так зробила-мастила часто нею і з моєю шкірою таке поробилося....

Gorda
08.12.2012, 10:30
дуже ДОПОМАГАЄ корвалол. так, так саме корвалол. намочіть на ватний диск трошки корвалолу та приставте до прищиків герпесу, пару раз в день, а після нього можна й мазями. корвалол сушить а мазь доліковує. дуже допоміжне!!!
Вдома не було спеціальної мазі. То Корвалолом припекла і нанесла, на ранку, мазь від якої проходить свербіж і почервоніння, допомогло. Дякую за пораду.

AdFeja
11.12.2012, 17:17
Може і дивно звучить, але допомагає звичайна вушна сірка: намастіть хворе місце і пухирець не з’явиться

Furore
11.12.2012, 19:12
Брат бере крем Зовіракс, каже, що йому більше помагає ніж Герпевір
Мені теж більше Зовіракс допомагає, всі дивуються, бо склад один і той же, але я направду відчуваю різницю. Герпевір мені - що мертвому припарка. (( Якраз востаннє ще раз впевнилася в тому, користувалася Герпевіром, бо Зовіракс закінчився ((

Olemar
22.12.2012, 13:51
зла, як чорт. сьогодні мала бути романтична зустріч, але через ту заразу прийдеться відмінити:girl_devil:

---------- Додано в 13:50 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ----------

:girl_cray: вчора зранку встала, то були вже пухирці. і тепер нічого не допомагає

---------- Додано в 13:51 ---------- Попередній допис був написаний в 13:50 ----------

ацик не допомагає

Lapatulya
22.12.2012, 14:06
Якось в аптеці купувала мазь від герпесу, то аптекарка говорила, що герпес появляється зазвичай, від пониженого імунітету, казала, що треба їсти багато грейпфрутів чи пити свіжовичавлений сік.

Snegamondo
22.12.2012, 16:37
Дівчата, підтверджую про сірку з вуха-кілька днів тому за день таким чином позбавилась герпеса, що активно почав рости. Просто мастила сірничком кожну годину дві, й на очах він сходив.

Seshat
22.12.2012, 19:00
і я сьогодні проснулась "красунею"..наразі мажу то щастя олією чайного дерева, п’ю герпевір і їм апельсинки....

22.12.2012, 23:06
Найкраще---Зовіракс

Just me
22.12.2012, 23:15
Найкраще---Зовіракс
А що, у вашому чарівному Юлані таке продається? І де той Юлан, на Сихові, небось? Як в поезії "...Бо він був з Сихова пацан. Вона ж - дівчина з Левандівки". :girl_curtsey:

Vittoriya
22.12.2012, 23:22
у вашому чарівному Юлані таке продається?
не знаю як в Юлані, але в Польщі є. І в Італії є. :)
я навпаки здивувалася-перший нормальний пост (нормальний в плані відсутності всяких маразмів

Just me
22.12.2012, 23:28
не знаю як в Юлані, але в Польщі є. І в Італії є.
Віто, все б добре, міг і в Юлані бути, так халепа - Юлану ж нема:girl_phone1:

Vittoriya
23.12.2012, 00:03
в Юлані бути, так халепа - Юлану ж нема
гг, значить таки не нормальний допис :girl_crazy: Та то таке, дівчата тішаться з цієї гм... форумлянки? Бо в мене чомусь враження, що ні...

Finya
27.12.2012, 16:47
В мене підозра ( лікар, так сказать, натякнув), що маю проблеми через Herpes zoster після перенесеної вітрянки. Хтось знає, куди можна звернутися, щоб якось пролікувати? Може, якийсь лікар комусь допоміг в такому випадку? Вітрянку мала кілька років тому.

Seshat
27.12.2012, 17:03
І мені треба лікувати Герпес - раніше вискакував раз в рік, а тепер через 2 місяці знов з’явився...Поки що їм вітамінки, але розумію, що треба глибше дослідити ці збої в організмі. Наскільки я розумію, то треба до імунолога йти?

lunatik
01.01.2013, 23:09
Якщо вірус герпесу турбує, то справді варто звернутися до імунолога. Можна в Обласний діагностичний.

mamba
01.04.2013, 20:15
Є такі чудо-крапельки Протефлазід. Можна і вагітним і тим хто годує, можна приймати і мазати ранки герпесу, якщо вже виліз. Я пропила курс і на пару років забула про герпес на губах. Звичайно, вагітності знизили імунітет, тому ось знов їх купила. Правда ціна кусюча 244грн. Але це дійсно дієвий засіб, пройшовши курс про висипання забудете.

AlinaCh
05.04.2013, 18:34
Чула від дерматолога, якщо герпес з'являється більше ніж 3-4 рази на рік, дійсно вартує його пролікувати

Seshat
05.04.2013, 18:45
Розгребуся зі всіма справами і теж буду лікавути свій герпес. Уже втретє за цей рік. Ну але цього разу вже краще - зовсім маленький. Навіть умудрилась сфотографуватися на паспорт з ним:girl_crazy:
Вже раніше радили мені Протефлазід, але зажалась купити. Тепер от шкодую. Може ще хтось їх пив?

Ярочка
05.04.2013, 19:00
Лікувала герпес краплями Протифлазид
я пила, а ще згадала, що з протифлазидом пила біотроф-4 для підвищення імунітету.

Сяночка
30.04.2013, 12:21
Дівчата, в малого на бороді вискочив герпес, це на фоні нвсмарка і температури 38 один день, лікарка казала мазати герпевіром або зеленкою, толку не бачу вже 3 дні, вроді підсихає а потім знову якби трохи більшає. Хтось має практику лікування герпесу у 3 річної дитини?

VERO
30.04.2013, 16:26
Дівчатка, маю це "щастя" з дитинства у спадок від тата. Висипало постійно. Під час вагітності висипало виноградами. Мені навіть кололи сироватку з антитілами проти герпесу. І ніц не помагало. Пішла до гомеопата і забула, як герпес виглядає. Навіть після того, як у чоловіка висипає, в мене нічого не з'являється. А раніше- стандартна схема. Мене обсипало відразу після нього. Імунітет піднявся однозначно вже після місяця лікування. Раніше навіть не могла пити напої кімнатної температури, а зараз - просто з холодильника. Обходила всіх ЛОР-ів- найвідоміших світил. Мій "букет" до гомеопатичного лікування. Хронічний гайморит через викривлену перегородку. Гнійні виділення з носа круглий рік. Від холоду ніс набрякав і я зовсім не могла дихати. Хронічні тонзиліти промивала безперестанку. Ліки пила упаковками. Імунітет на нулю. Старалась навіть не ходити в людні місця, аптеки... Відразу нежить, посилення гнійних виділень, відсутність дихання, довгий і виснажливий кашель... Аж пересіпнуло, коли писала. Наважилась на операцію. І вияснилося, що я вагітна. В мене був шок. Вже був кінець осені, а зимою в мене ніс зовсім не дихав. Тепер я розумію, що доця просто захистила мене від непотрібної операції. Я звернулась до гомеопата, щоб якось до операції підлікуватись, поки доця маленька. А тепер я забула про всі болячки. Почуваюся в рази здоровішою. Не приймаю жодних ліків (і діти також). Дякую Богові, що нічого не оперувала і знайшла дійсно мудрого спеціаліста.
Висновок: герпес- лице Вашого імунітету. Чим його не змащуй. Буде нормальний імунний фон- герпес проявлятись не буде)))

Bassa Gora
02.06.2014, 18:37
Перечитала всі дописи і вирішила купити мазь Етоній, бо герпес в дитини висипав дуже рясний.Скажу чесно -не розчарувалася.Дуже добре підсушує і затягує ранки.Буквально на днях попали в інфекційну лікарню і в дитини на личку були залишки герпесу, то лікар зразу спитала чи я мастила етонієм.На даний час з тих всіх мазюк то найєфективне. Плюс як тільки починається висипка по 5табл герпевіру на добу протягом 5 днів.