КПК

Показати повну версію : Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Сторінки : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Олька
25.05.2010, 16:41
в техпаспорт

тепер не вписують. Треба доручення.

Megan
25.05.2010, 16:43
не вписана в техпаспорт і не маю доручення. то мене цікавить, як краще? чи як оптимальніше виробляти доручення чи вписуватись в техпаспорт?
Зараз в техпаспорт не вписують нікого, навіть дружину чи чоловіка. Тому з власником машини йдіть до нотаріуса, доручення на право керування (без права переоформлення) на 3 роки коштує прибл. 150грн. Це найпростіший і найменш менінгітний варіант.

Олька
25.05.2010, 16:45
на 3 роки коштує прибл. 150грн

Ірусь, зараз не менше, ніж 200 грн. таке доручення. Я зараз сижу на підміні в нотаріуса.

Megan
25.05.2010, 17:03
Ірусь, зараз не менше, ніж 200 грн. таке доручення.
Може бути...я написала приблизно. Але мені в п"ятницю на 5 років за 150грн. зробили:confused:, а може то ціни в "периферії" менші?

Олька
25.05.2010, 17:05
на 5 років за 150грн

ДЕ?????????????????????????? Ми на керування більше 3-х років не даєм! А генералка на 5 років 350 грн.

Megan
25.05.2010, 17:11
ДЕ?????????????????????????? Ми на керування більше 3-х років не даєм! А генералка на 5 років 350 грн.
Відповіла в кармі. Знайома моя робила, то на 3 роки 150грн., а мені напевне 2 роки як бонус докинули..але тим не менше дешевше як у вас.
Так що хай всі їдуть а районні центри і пишуть доручення - 100% вийде дешевше як у Львові.

tslezinska
25.05.2010, 23:17
як оптимальніше виробляти доручення чи вписуватись в техпаспорт?
Тепер в техпаспорт більше 1 особи не вписують вроді...Так шо виробляйте доручення на керування, коштує у Львові 200грн (мені пару тижнів тому робили).
================
Хочу розказати, як можна відшити ДАЇшників.
1. Якщо вас зупинили з фарою або іншим засобом, що фіксує швидкість, вимагайте на цей пристрій відповідні документи (сертифікат) та просіть показати пломбу.
2. ДАЇшник забов"язаний представитися, назвати посаду та чітко вказати причину зупинки. На вимогу показати свій жетон.
3. ДАЇшники повинні бути на автівці з відповідними опізнавальними знаками, сигнальними маячками та синіми номерами. Інакше треба дзвонити на гарячу лінію львівського МРЕВ та вказати на порушення інструкції.
4. Якщо не згодні з ДАЇшником щодо звинувачення, не підписуйте протокол.
Це лише деякі корисні поради, але вони нам вчора допомогли відшити нахабного ДАЇшника та не втратити ані копійки грошей:)
Будьте обережними за кермом та відстоюйте свої права!

Фіяна
25.05.2010, 23:59
ще додам до перелічених пунктів -

Фара повинна кріпитись на нерухомому предметі (штатив, авто і т.д.) Якщо вона трималась просто в руці, зафіксовані покази можуть містити суттєву похибку - тому вважаються недійсними.

Працівник ДАІ повинен мати актуальний наряд на роботу, де мають бути чітко зазначені дата, прізвище працівника ДАІ, ділянка дороги (конкретні вулиці, район) та специфіка його роботи - перевірка швидкості, документів, тощо.

Якщо ви виявили недотримання норм роботи працівником ДАІ, - йому все пояснили і він все одно вперто складає протокол - дуже дієвим способом є звісно не підписувати протокол, описати норми, котрі були порушені і вимагати в працівника ДАІ зупинити будь-які авто, використати їх водіїв в якості свідків (достатньо 2-3 осіб) фіксування порушення працівника ДАІ (попросити свідків підписатись під описом)...

в мене спосіб використання свідків завжди спрацьовував - протокол з "дуже яскравими емоціями" рвався працівником ДАІ на шматки...

шоколадка
26.05.2010, 04:55
дякую, всім за пораду.
тепер до нотаріуса.

---------- Додано в 04:55 ---------- Попередній допис був написаний в 04:53 ----------

знайшла такі ціни на доручення: до 3-х років 170 грн, до 5 років 270грн, до 10р- 370грн

Олька
26.05.2010, 16:10
до 3-х років 170 грн, до 5 років 270грн, до 10р- 370грн
Реальні ціни у Львові: генералка на 3 роки - 250 грн., на 5 років - 350 грн., на 10 років - 800 грн., на експлуатацію до 3 років - 200 грн.

dieSonne
26.05.2010, 18:13
Цілком можливо, нам у Франківську свого часу також робили генералку на 5 років, і теж фігню коштувало на нас з чоловіком. Але нас замахали ті процедури з ТО і ми вирішили переоформити на себе за місцем проживання.

Bonka
26.05.2010, 22:21
Зараз в техпаспорт не вписують нікого, навіть дружину чи чоловіка.
Там щось не ясно, то не вписували, зараз ніби знову можна вписувати ....:confused:

Megan
27.05.2010, 10:00
Там щось не ясно, то не вписували, зараз ніби знову можна вписувати
З нашою державою багато чого не ясно... Реєстрували машину 3 тижні назад - сказали "ніззя" жінці, лише доручення. А реєстрували минулого року - вписали без нікокіх. Нововведення мотивували тим, що про ту людину, яка вписана, в техпаспорті немає жодних відомостей, тільки прізвище, ім"я... А ось в дорученні є і серія і номер паспорта, ідент.код., типу таку людину легше знайти.
Але все може бути, що за місяць вже можна буде, або придумають ще що нотаріальне доручення вже не є документом, а треба тимч.талон.. ви знаєте, в нас стільки всього змінюється зі швидкістю світла, що мене вже нічого не дивує.

Олька
27.05.2010, 10:11
А ось в дорученні є і серія і номер паспорта, ідент.код., типу таку людину легше знайти.

В дорученні про повіреного вписують тільки адресу проживання, а паспортні дані не вписують, ну принаймні так більшість нотаріусів пишуть.

Darcy
27.05.2010, 10:39
вписують тільки адресу проживання,
Мені в довіреності вписували крім адреси ще і ідентифікаційний номер.

Олька
27.05.2010, 10:43
Мені в довіреності вписували крім адреси ще і ідентифікаційний номер.

Ну це залежить від нотаріуса, я написала переважно так пишуть. Я працювала в трьох нотаріусів і всюди ми вписували тільки адресу.

Megan
27.05.2010, 10:57
В дорученні про повіреного вписують тільки адресу проживання, а паспортні дані не вписують, ну принаймні так більшість нотаріусів пишуть.
От мені якраз адреси і не написали:confused: Певне то залежить де вчився нотаріус:girl_haha: та напевне і в МРЕВ теж не знають що пишуть в дорученні, тому і "несуть що на думку прийде"...
Як кажуть "нє ту страну назвали Гондурасом"

Ольга
27.05.2010, 12:11
а вчора на мийці біля автовокзалу пригостили кавою ;)
мала на качелях погойдалася... а де Ви миєте машину?

Darcy
27.05.2010, 12:42
Мию або в себе біля гаража (то і часом швидше, ніж чергу вичекати на мойці, і дешевше, і задоволення море якщо є час). А на мойку їжджу недалеко - на Сихові по дорозі на с. Зубра.

Megan
27.05.2010, 12:47
Сьогодні вся політична еліта України приїде до Львова..гаїшніків по дорозі "нємєрєнно", прям на кожному повороті. І мене зупинили...спитати чи у мене все добре:girl_crazy:... Вони б ще спитали як мені сьогоднішня погода:girl_mad:

Ука
27.05.2010, 13:04
до речі, таке враження, що Яник намагаєється не дратувати львівян. Світлофори вимкнені, дайців тьма, але дороги перекривають локально і короткочасно виклюючно на проходження кортежу, за що їм респект. Чиновники місцевого рівня взагалі проїжджають кортежем з мигалками без переккривання дороги, принаймні, поки заїхала 34м з Південного на Миколайчука бачила 4 такі мінні-кортежжі і лише одне перекриття дороги, яку при нас перекрили, машини пройшли, і тут же відкрили.

Chortenia
27.05.2010, 13:08
От якого художника вимкнені всі (принаймні біля мене) світлофори я не доганяю :girl_cray:

Ука
27.05.2010, 13:12
От якого художника вимкнені всі (принаймні біля мене) світлофори я не доганяю
я так розумію, вимкнули по головних маршрутах. а от нащо - дійсно не зрозуміло. але за моїми спостереженнями це роблять щоразу, як якесь тєло приїжджає.

Chortenia
27.05.2010, 13:50
я так розумію, вимкнули по головних маршрутах. а от нащо - дійсно не зрозуміло. але за моїми спостереженнями це роблять щоразу, як якесь тєло приїжджає.

От і я не розумію. Чорновола, Липинського, Замарстинівська, Промислова (принаймні я там сьодні бувала). Чого вимикати всі?
А вже як вимкнули, то хоч регулювальника поставте. А то на перекхрестях, якщо в тебе не головна дорога, можна дооовго простояти, і наглість теж не завжди помагає.

sani
27.05.2010, 13:57
Чого вимикати всі?
В них на пульті є тільки одна кнопка "вкл/викл" тому і всі :)

Добре що я сьогодні нікуди не поїду! (я сподіваюсь...)

Chortenia
27.05.2010, 14:07
В них на пульті є тільки одна кнопка "вкл/викл" тому і всі

Навряд. На ніч теж вимикають світлофори, але не всі.

Таке враження, що то в когось в голові тільки одна кнопка :-) І рефлекс на приїзд якогось посадовця "вимкнути все. на всяк випадок" :-)

bora
27.05.2010, 15:00
до речі, таке враження, що Яник намагаєється не дратувати львівян
Він би ще так не дратував киян щодня перекриваючи Київ доки доїде з передмістя:)

tslezinska
27.05.2010, 15:03
Я сьогодні вранці їздила на Луганську, то на перехресті Стрийська-Наукова був рАгУлювальник. Верталася назад, то вже не було, і був там просто армагедон! Всі їхали навмання, аби пропхатися...
Щодо короткочасного перекривання, то поки їхала Луганською в напрямку до моста на Стрийську, то ДАЇшники перекрили виїзд на міст і завертали всіх на Козельницьку. Я повернула, дивлюся назад, а ДАЇшники вже забралися геть і знов на міст можна їхати! Я давай розвертатися назад, трошки зачепила машину сусідню, "попала" на 100грн:girl_devil:...і поїхала назад через Хуторівку.
Ех, шоб того Януковича з його кортежами..

Bonka
27.05.2010, 15:20
Реєстрували машину 3 тижні назад - сказали "ніззя" жінці, лише доручення.
Дозволили вписувати десь тиждень тому...

enigma
27.05.2010, 16:30
Чого вимикати всі?

А особливо мене дратує. коли вимикають перехрестя Сахарова-Вітовського-Гвардійська. Їхала зранку, то навіть регулювальника не було. Уявіть собі 5 потоків - з Коперніка, з Вітовського, з Гвардійської, з Сахарова і з Нечуя-Левицького - включно з трамваями :girl_crazy: І це все причудово напхалось на перехрестя і стоїть. Там і без того тяжке перехрестя, а без світлофорів і дядьки з палочкою - то взагалі капці.

Mokka
27.05.2010, 17:53
А в мене, народ, проблема з водінням виникла. Навіть не знаю, сюди це чи в жилєтку :(
Десь місяць тому заділа чужу машину своєю на тій дурнуватій стоянці за пам. Міцкевича. Заділа зовсім чуть-чуть, просто в поворот "не вписалась" при виїзді зі стоянки. Ніколи не думала, що зі мною таке станеться, але в мене реальна фобія сідати за кермо після того випадку. При чому, в мене стаж водіння вже років 5, на "Таврії" колись так гасала - чуть не з закритими очима. А тепер.... Пару раз пробувала проїхатись, так мені в машині зле ставало, що не передати - руки трусяться, вся мокра, серце чуть не вискакувало. І що тепер робить? :( може якісь курси гіпнозу...

Ука
27.05.2010, 18:04
І що тепер робить? може якісь курси гіпнозу...
пару ходок з інструктором на навчальній машині?

Mokka
27.05.2010, 19:09
пару ходок з інструктором на навчальній машині?

справа в тому, що якраз з інструктором та ще й на його машині мені страшно не буде, мені навіть поряд з чоловіком в нашій машині не так страшно. Найгірше, коли я сама за кермом і поряд нікого

Knopka
27.05.2010, 21:21
краз з інструктором та ще й на його машині мені страшно не буде, мені навіть поряд з чоловіком в нашій машині не так страшно. Найгірше, коли я сама за кермом і поряд нікого

то їздіть перше з чоловіком, а потім потрошки і сама за кермо - спершу в дворах, а потім вже на вулиці. Мені здається, що тут просто потрібен час, бо їздити ви ж не розівчились, тільки страх зявився від того, що стукнули машину. Але він мине потрохи...

sani
27.05.2010, 21:29
Найгірше, коли я сама за кермом і поряд нікого
посадіть великого ведмедика на торпеду

tslezinska
27.05.2010, 22:48
Ніколи не думала, що зі мною таке станеться, але в мене реальна фобія сідати за кермо після того випадку.
Правду кажуть, шо в кожного водія своя фобія:) Мені от постійно здається, шо колеса пробиті, бо я ще поки вчилася їздити, то колесо на паршивій дорозі подерла, проїхалася на ньому ще з пару кілометрів...шо воно аж задимілося! Чоловік на мене тоді нагримав троха, та й сама я з того всього знервувалась сильно. Так тепер мені щоразу здається, що колесо спустило. Мушу зупинятися і перевіряти всі 4 колеса:)

kati
27.05.2010, 23:12
Мені от постійно здається, шо колеса пробиті,
о, в мене те саме...бо атк само в перший тиждень самостійної їзди пробила колесо на замарстинівстькій і ще з ним добряче проїхала,що воно аж спустила повністю на макдональсі в мене....і ніц я не чула що якось не так їде машина...і от тепер теж постійно мені ввижається:))

bora
27.05.2010, 23:14
може якісь курси гіпнозу
Тільки не це, ну що Ви( а от консультація в психолога може допомогла б. а може достатньо підручники з психології почитати на тему боротьби з фобіями?

Darcy
27.05.2010, 23:32
І що тепер робить?
Мені здається, що головне не переставати їздити, то потім пройде. Бо чим дальше, тим буде важче психологічно за кермо сісти. Я коли побила машину (коли про то писала), то думала, що після того взагалі не сяду ніколи за кермо, мала великий страх...
Коли після того вперше сіла, то думала, що всі стовпи мої будуть, що десь знову не впишуся в поворот... Але якось потрохи-потрохи, і минулося. Головне - це підтримка навколишніх, мене от батьки підтримали (бо ж машина татова), казали, що нічого страшного, ніяких виговорів не було, казали, ну, з ким не буває, і все добре, що добре закінчується! Так що вище носа, і "всьо прайдьот" :girl_claping:

Радість
28.05.2010, 04:53
Mokka, я також зацепила машину виїзжаючи зі стоянки. Три місяці за кермо не сідала. А потім так руки тряслись, коли треба було близько до машини проїзжати. І тільки за пів року повністю попустило.

Mokka
28.05.2010, 10:17
Всім дякую за поради :)

посадіть великого ведмедика на торпеду

:) я спочатку не зрозуміла, про яку торпеду мова.

достатньо підручники з психології почитати на тему боротьби з фобіями?

напевно так і зроблю

Головне - це підтримка навколишніх, мене от батьки підтримали (бо ж машина татова), казали, що нічого страшного, ніяких виговорів не було, казали, ну, з ким не буває, і все добре, що добре закінчується! Так що вище носа, і "всьо прайдьот"

з цим якраз проблем нема. Чоловік взагалі на мене не сварився, коли приїхав на "місце ДТП" було правда видно, що він злий, але зривався на ГАЇшніках :), мені нічого не сказав. Але бачу, що його ця ситуація радує, бо раніше в нас такі бої велися за те, хто сяде за кермо :) а тепер він там повноправний господар, я навіть про водіння не заїкаюся.

sani
28.05.2010, 16:25
я спочатку не зрозуміла, про яку торпеду мова.
http://road-xemul.nm.ru/Pics/MyLanos/P0508070375_640.jpg

оце наз. торпеда :)

Zoryanazirka
28.05.2010, 23:09
А в мене страх що бензин скінчиться.. Я влітку вагітна за кермом ше й з Марком та ще й за океаном стала... Та ше не будь-де а в Work zone де одна полоса тільки відкрита була. Як згадаю..

Ольга
29.05.2010, 00:00
А я коли десь маю "вписатися" тільки слухаю чи не царапається машина :) Боюся, що почую стукіт об іншу машину :)
Проте на диво сіла за кермо без фобій особливих :)

Seppy
29.05.2010, 03:15
Сьогодні, маючи стаж водіння більше 10 років, чомусь вперше помітила, що нас, жінок за кермом, стало майже стілки ж як чоловіків. А у ввічливості "на дорозі", їм (чоловікам) до нас дуууууже далеко! Жінка завжди вчинить коректно в суперечливій ситуації :girl_curtsey:

Vitaminka
29.05.2010, 03:21
Жінка завжди вчинить коректно в суперечливій ситуації
незавжди:girl_smile:
А у ввічливості "на дорозі", їм (чоловікам) до нас дуууууже далеко!
та різні є водії-чоловіки/жінки

kati
31.05.2010, 15:34
Ну от, понеділок в мене почався "пречудово"-догнала я газельку:( Як так сталось до сих пір не зрозумію..на секунду відволіклась щось малому сказати і вже бачу перед носом газель-я тормозити, але всервно догнала. Тепер як будете бачити фордіка без переднього бампера ,ришітки і з загнутими капотом- то я:girl_crazy:

Але то все цвіточки, поки даїшніки займались писаниною, сталась ще одна аварія- фура зачипила славуту, протягнула її 16 метрів і вони врізались в ту бідолашну газельку....ще й даїшніка чуть не задавили. ледь встиг відскочити...то капець просто.

Ольга
31.05.2010, 16:20
Як так сталось до сих пір не зрозумію..на секунду відволіклась щось малому сказати і вже бачу перед носом газель-
я так часто помічаю, тільки на секунду відведу погляд від дороги - вже небезпечна ситуація :( співчуваю!
іноді мала як заплаче то хочеш чи н мусиш подивитися чи ніц не сталося.

А жінок і справді на дорогах дуже багато! :)

Іриска
31.05.2010, 20:37
Але то все цвіточки, поки даїшніки займались писаниною, сталась ще одна аварія- фура зачипила славуту а в тій славуті - наш знайомий ((((

Oddly
31.05.2010, 21:09
бідолашну газельку....
пороблено тій газельці, чи шо

Darcy
31.05.2010, 23:06
Спостерігала минулого тижня :)
http://www.youtube.com/watch?v=CbVTnOSHmQI

Сонце
01.06.2010, 00:12
Спостерігала минулого тижня
видовище було веселе та захоплююче )))

bora
21.06.2010, 23:00
Тьотя на бежевому Міцубісі з номерним знаком ВС 2007 ВМ, якщо ти мене чуєш - ти дуже хамський водій. Мало того, що тріпаєшся за кермом по мобільному, ще й забуваєш, що окрім тебе на дорозі є інші учасники руху, яким ти, до речі, повинна уступати дорогу по правилам, а не перти напереріз.
:girl_devil:

Un.Known
21.06.2010, 23:36
Тьотя на бежевому Міцубісі з номерним знаком ВС 2007 ВМ
А кльово було б фотографувати підручними засобами, і зробити тут галерею подібних тьоть...

renny
28.06.2010, 16:25
А в мене в школі був профцентр на 10-11 клас, вибрала я водійську справу, ходила на теорію щотижня! від'їздила з інструктором 21 заняття, і нас 2 групи завалили на втнутрішньому екзамені бо директора того профцентру "притиснули"((((
так і прав не маю...((((
а страшенно хочу! і страшенно мені подобається кермувати))

тому що в такому випадку краще робити? йти знову на курси?((

arushka
10.07.2010, 07:09
А для мене на ДП тепер відкриті 2 теми - ця і жилєтка. Вчилась вчора рушати на підйомі. То капці. Дівчата, то всі так їздять в перший день, чи я така здібна? Короче, мучила я той підйом, потім поставила на ручник і сиджу. Чоловік питає, чого сидимо. Кажу "Відпочиваю". Він: "Аааа! А ззаду вже 3 машини стоїть". Помінялись місцями "під оплески захопленої публіки". Відчуття якоїсь недорозвинутості закорінюється з страшною силою. Скажіть мені щось добре, будь -ласочка!!!!!

Ука
10.07.2010, 10:19
всі так їздять в перший день, чи я така здібнав перший день? всі! Що ж Ви в перший день і на підйом одразу?

Un.Known
10.07.2010, 10:37
Помінялись місцями "під оплески захопленої публіки".

Це ще нічого.

Я колись їхала у "Вежу ведмежу". Сама. :)

А там шлагбаум. На підйомі. :)

Прийшлось вийти і суверенно попросити водія з авто за мною аби виїхав. Виїхав. Корона з мене не впала, зате була застрахована від того, що його Х5 не постраждає.

І знаєте, він мені здається вдячний був, за те, що я не вирішила прямо там вчитись. :)

Відчуття якоїсь недорозвинутості закорінюється з страшною силою.

Не варто. Головне ту справу не кидати.

Я так само рушала, а тепер їду з Праги в Стрий сама і про підйоми не думаю.

SOLODKA
10.07.2010, 11:22
У мене була схожа ситуція- виїжджала зі Зубри на міст на Бібрку.А там ру машин в обидва боки-рушила- заглохла-заглохла-знову заглохла-ззаду утворився затор з 10 машин:girl_impossible:.Чоловік почав махати , щоб вони об"їжджали мене , ле ззаду був такий же шофер , як і я - також не міг виїхат.Чоловік білів, скриів і мовчав, а я впрто повторювала - я виїду!Не пам"ятаю, з якого разу, але я рушила і виїхала тепер, виїжджаючи на цей міст , часто згадаю той урок.До речі ,під гору рушаю лише з ручніком- балансувати гальмом і газом(особливо колиззаду іномарка) боюся.:girl_curtsey::girl_sad::girl_nea:

Грета
10.07.2010, 13:14
Я теж колись в перші свої дні керування авто виїздила сама з Тернопіля, а там на повороті невеличкий підйом - то я там і заглохла. Заводжусь і знову глохну, а машина котиться вниз, бо з ручника тоді ще не вміла рушати))))) стояла я там так хвилин з 20, злилась страшенно на себе, позаду купа машин, яким мене приходилось об*їзджати в дуже незручний спосіб, а я сиджу за кермом червона і зла сама на себе....... Але видно так добре розізлилась, що більш менш спокійно доїхала до Львова. Ніколи не забуду цю поїздку))))) і машинку Таврія Нова)))) Але тепер я знаю що чим більше практики - тим краще будеш їздити, і досить частенько ловлю себе на тому, що я вже досить хороший водій і дам "фори" багатьом мужчинам за кермом.

arushka
10.07.2010, 14:26
Дівчата, дякую! Може я дійсно не безнадійна?

в перший день? всі! Що ж Ви в перший день і на підйом одразу?
До того їздила трохи з інструктором восени, а минулого тижня - рівнонько по трасі. Але підйом - то круто! А задній хід ....... То ващє:8:

Іруня
10.07.2010, 16:14
бо з ручника тоді ще не вміла рушати)))))

А я з піднятим ручником не те, що рушати, а навіть їхати вмію:girl_crazy:. Я газую, а воно нічого, лиш ревить мотор. Ну, думаю, все, приїхали... І так проїхавши добрий кілометр, зауважую, що мигає кнопка ручника:girl_impossible:. Ех, добре, що муж не бачить, а то було би мені на горіхи:girl_mad:.

Грета
11.07.2010, 01:13
В мене таке теж було колись, як невчасно міняла тормозні накладки. Коли з ними все гаразд - то реве, гудить, а з місця не рушить. Але думаю, що це ще залежить від авто. Я собі згадую себе років з 9 тому і так смішно стає, але коли бачу на дорозі новачка, то стараюсь його не налякати, бо сама така була.

levandivka
12.07.2010, 21:15
стараюсь його не налякати
Хороший прикол про налякану жінку:
http://www.youtube.com/watch?v=GbFFlt86KbU

До речі ,під гору рушаю лише з ручніком- балансувати гальмом і газом(особливо колиззаду іномарка) боюся
Я спосіб знаю...
Метод інструктора в таксопарку (багатоповерхового):
інструктор поволі іде по підйому, а учень за кермом за ним їде-повзе.
Досить швидко навчитеся відчути машину (якщо опція взагалі доступна).

SOLODKA
12.07.2010, 23:39
Добре, пане Левандівко, Ви мене переконали- давайте того інструктора і показуйте ту гору.:girl_cool:
ПС На аватарку не дивіться:girl_crazy:

kati
13.07.2010, 13:44
підкажіть, чи на тюкнутій( тобто битій:)) машині можна закордон їхати? Чи можуть бути проблеми? довідка даї є.

NikaLovely
13.07.2010, 13:54
Вчилась вчора рушати на підйомі А мене інструктор вчив і все роз'яснив, як притримувати гальма, поволі відпускати зчеплення, і в який момент газувати. Спробувала раз після нормального пояснення і проблем з того часу не маю в рушанні на підйомі.

arushka
13.07.2010, 14:18
інструктор поволі іде по підйому, а учень за кермом за ним їде-повзе.
А позаду машини іти йому слабо?

проблем з того часу не маю в рушанні на підйомі.
В мене вже теж виходить. Правда, поки що через раз:xaxa: До речі, методом наукового тика вияснила, що керувати машиною набагато зручніше без каблуків 12 см.

Megan
13.07.2010, 14:35
підкажіть, чи на тюкнутій( тобто битій) машині можна закордон їхати?
Ні, Кать, не можна. І наша довідка ДАІ для закордонної поліції не аргумент. Вони штрафують навіть за тріснуте лобове скло. І те, що наші прикордонники (за певну винагороду) можуть вас випустити з України зовсім не означає те, що там у вас не буде проблем.
Тому, мабуть, краще все підремонтувати, а тоді їхати.

А мене інструктор вчив і все роз'яснив, як притримувати гальма, поволі відпускати зчеплення, і в який момент газувати.
То поясніть ще нам, будь-ласка. Бо я вроді би і під горку нормально рушаю, але коли в зеркалі бачу якусь круту машину, то з"являється страх, що покочусь назад.

NikaLovely
13.07.2010, 14:48
коли в зеркалі бачу якусь круту машину, то з"являється страх, що покочусь назад Хто б мені пояснив, як того страху позбутися)
Як пояснити? Хм... я тримаю гальмо і зчеплення, дуже повільно відпускаю зчеплення, прислуховуючись до мотору, відчуваю, що зчеплення починає "прихватувати", потихеньку відпускаю гальмо, перевіряючи, чи не кочуся назад, якщо ні, то дабовляю помалу газ і відпускаю зчеплення.

arushka
13.07.2010, 15:23
потихеньку відпускаю гальмо, перевіряючи, чи не кочуся назад, якщо ні, то дабовляю помалу газ і відпускаю зчеплення.
В мене аж спина змокріла:scare: А якщо все -таки котитесь? то гальмуємо. А тепер другий раз пробувати рушитись вже нема місця :khomyak::khomyak: І що тепер ??!!! Як то добре, як колись були тіко коні і фіри.

NikaLovely
13.07.2010, 15:44
А якщо все -таки котитесь? я мала на увазі тільки перевірку, чи поїде машина і швидку реакцію в разі чого, а не відкочування на метр назад)

mamatu
14.07.2010, 22:27
Після перерви у 7 місяців (після курсів), водила вчора машину... наче вперше: глохну, не відчуваю габаритів. Це я одна така тормознута, чи усі на початках (або після перерви у вождінні) втрачають вправність?

Mariya
14.07.2010, 23:17
Це я одна така тормознута, чи усі на початках (або після перерви у вождінні) втрачають вправність?

Ти не один (одна) 1+1. Після перерви в мене то саме.

arushka
14.07.2010, 23:29
водила вчора машину... наче вперше: глохну, не відчуваю габаритів. Це я одна така тормознута, чи усі на початках (або після перерви у вождінні) втрачають вправність?
Нам певно треба скомпануватись. Як буде нас двоє на дорозі, то решта подумають, що то так тепер модно їздити:8::khomyak::xaxa:

TOlka
15.07.2010, 18:10
тільки не чоловік для мене то ккошмар а не вчення( з моїм то точно)

і не кажіть! з чоловіком вчитися - одна мука!)))

Але щодо курсів - то бажано піти... Хоча я вчуся по програмці-білетнику: там і навчальна, і екзаменаційна частина, і гарно викладено. Файна штучка! Ніякий інструктор так не навчить! А правила ой як треба знати!!

tvm
16.07.2010, 14:19
Я хоч і водій не з дуже великим досвідом - трошки більше двох років постійної їзди, але хочу втішити тих дівчат, які починають. Напевно, у більшості спочатку паніка, всі машини ніби їдуть на тебе, а тут і педалі, вічне переключання передач, знаки, пішоходи...одним словом голова йде обертом. Але спочатку у будь-якій справі непросто, треба запастится терпінням і потроху вчитися. найкраще вчитися (це якщо вже після курсів) або зраненьку або після восьмої вечора, коли машин менше - тоді не так страшно. Я фактично навчилася реально їздити з чоловіком (бо курси закінчувала давно, машини тоді не було), було непросто, бо я робила деякі "маневри", які просто вбивали чоловіка наповал. Але з часом таки навчилася. В результаті на другому-третьому тижні самостійної їзди чоловік "попав" на заміну задньої арки, яка тріснула в результаті того, що я пропускала машину парковці здаючи назад і не побачивши стовба в дзеркалі. На диво чоловік спокійно відреагував, бе зкриків, тільки сказав, що це буде наука мені- так і було. Зараз чоловік довіряє їхати і в Україні, і за кордоном. В аварії не попадаю:girl_smile: Були ситуації і з буксируванням машини через поломки, короче це все водійська практика і досвід. Дівчатка, не бійтеся, все у вас вийде, треба лише не боятися і практикуватися! Усім легкої дороги!

bora
18.07.2010, 22:50
А я бачила кобіту, яка здає назад не дивлячись у дзеркало! Чудеса! Вона заїхала у вуличку де припарковані тісно авто і раптом переді мною зупинилась. Я теж зупинилась, хоча трохи здивувалась зупинці посеред дороги. І тут бачу - вона вмикає задню передачу!! Я ще не вірю своїм очам, але автоматично вмикаю її також, бо близько біля неї стою (але хочеться ж подивитись що вона надумала:)). І тут ТОЧНО - вона починає їхати на мене! А я сигналити і тікати. То жах. Я вважаю, що всім водіям треба більше вчитися з інструктором - аж доки зовсім-зовсім впевнено не поїдуть. Бо тож, яка небезпека для оточуючих..
Теж саме щодо підйому. Воно у всіх буває - заглохнути)) Але вчитися треба на безлюдних пагорбах, і аж доки не відчуєте себе впевнено на всі сто. Бо тут без практики - нікуди.

levandivka
18.07.2010, 23:21
http://www.youtube.com/watch?v=c2j1gt3LM0c

Oddly
03.08.2010, 01:31
Спостерігала минулого тижня
у мене, яка в тій казці, одне око сміється, а друге око плаче ))))

жили б ви зі мною в одному дворі - ваші рейтинги на ютубі як мінімум щотижня скакали вгору ))))

пора створювати тему про "Я сьогодні затуркана за кермом"
виїжджаю сьогодні задом з парковки в центрі, якась добра душа нарешті пожаліла мене і дає дорогу,
і тут машина глохне! :eek: (а в мене автомат))))) :mocking:

вже можна сміятися. :girl_blush2:

коротше, дякую кмітливим хлопцям, які їхали в тій задній машині і швидко зметикували вийти і заштовхати мене вручну назад, щоб не створювати затору. напевно потім довго сміялися, хоча, сподіваюся, вони не зрозуміли, в чому справа )))

про причину не скажу, бо соромно, але я сьогодні така зачумлена зі стількома справами була, що то й не дивно :lol:

на щастя через 20 секунд затурканість успішно минула

Bonita
04.08.2010, 10:25
А я бачила кобіту, яка здає назад не дивлячись у дзеркало!
також одного разу бачила подібний випадок, але все закінчилося гірше. Іду якось біля кумпеля, а дорога там вузька і якраз їде трамвай. Так якась дамочка схарилася їхати повільно за трамваєм і давай вивертати на зустрічну полосу, щоб об'їхати перешкоду, але перед тим не подивилася, чи свобідна зустрічна. Тільки вона виїхала, як їй на зустріч їде машина і сигналить, так та жіночка довго не думаючи здає назад і знову в дзеркала не дивиться, а ззаду вже стояла друга машина, також з дівчиною за кермом. Так от передня здає назад, а задня тупо стоїть і дивиться, як в неї їдуть і навіть не сигналить. Стукнулися вони не сильно, зато крику було на всю вулицю:girl_crazy:

tvm
04.08.2010, 15:35
В мене є знайома-водій, так в її машину колись заїхала інша жінка-водій, причому заїхала в зупинену машину! А на питання, як так сталося, у неї була відповідь - а я не побачила машину:girl_cray: Проблему з дзеркалами ну ще якось можна зрозуміти (хоча це тільки на початку, далі має чітке і безумовне правило - ЗАВЖДИ дивитися в дзеркала, а особливо при включеній задній передачі), ну а коли попереду не бачиш - це вже проблема.
Ще мені також розказували прикол, де дівчина за кермом умудрялася їсти морозиво з паличкою, тобто в одній руці морозиво, а в іншій паличка, а кермо - як прийдеться:girl_haha: Ну але така поведінка на дорозі до пори до часу...

bora
04.08.2010, 16:05
не думаючи здає назад і знову в дзеркала не дивиться
От хто нам репутацію псує!:)
А те, що друга не повірила в те, що в неї в"їдуть - бо просто не могла збагнути обмеженості першої кобіти))) Адже так буває, що хтось акуратненько здає на тебе, щоб збільшити площу маневру. Але ніхто не передбачає того, що цей водій може здаючи назад не дивитись у дзеркало)) Я б у таких випадках відбирала права навічно. Це справедливо - якщо ти за кермом без очей і голови, то вже ніц не допоможе.

Bonita
05.08.2010, 14:42
От хто нам репутацію псує
Ну я і про себе можу багатенько написати, просто трошки соромно писати про свої "геніальності":girl_blush2: Але, щоб ніхто не подумав, що я така противна і занудна і бачу тільки чужі недоліки то і про себе трошки напишу.
Одного разу їду з санти і маю повертати на шувар. На перехресті в мене знак "уступити дорогу" і стоїть переді мною машина, тут бачу він починає їхати, ну і я автоматично за ним пруся. Тут мені якась машина як починає сигналити, повертаю голову і бачу, що в мене прямо несеться, якийсь джип. Добре що не почала гальмувати, а навпаки дала газу і швиденько його проскочила. Потім довго думала чого ж так сталося і тільки в кінці дня осяйнула геніальна думка (до жирафа і то мабуть б швидше дойшло), що там був знак, а я про нього забула. Декілька разів при виїзді з парковки забувала зняти ручнік, ну і ще всяка така фігня бувала:girl_in_dreams: Усьо, буду виправлятися.

bora
05.08.2010, 15:11
Мені якось сигналили, бо я перелаштовувалася на сусідню смугу притискаючи авто на ній. Але я певна була, що збоку нікого немає бо до того позаду не було нікого та й в дзеркалах не було... Відчула на собі ефект мертвої точки. То тепер коли перелаштовуюся так головою мотиляю зі страху, що певно смішно збоку. І розумію, що якщо не так швидко, то можу не побачити проблеми попереду. І розумію, що це ризик з нашими неслухняними пішоходами - вони ж то думають, що як вони не на пішоходному вискочять, то перед ними встигнуть загальмувати. А тут має бути голова на 180...:girl_impossible:

Ольга
05.08.2010, 15:19
Я наразі лише один прикол згадала про себе - тільки купила машину, треба їхати за дитиною в сам центр з садка забирати. Осінь, темно, мокро... не знаю чому так темно було, але потім дійшло... я не включила фари :girl_blush2:

Дівчата, як Вам такі малюнки?:)
http://cikavo.com/images2/2009/10/15/img_1341598568.gif

bora
05.08.2010, 15:24
як Вам такі малюнки?
В мене зустрічне запитання - де такі роблять?)) ХОЧУ:girl_cray:

Маруся-мама
05.08.2010, 15:26
я не включила фари

І нам таке траплялось. В нас тут правда закон діє що якщо включаєш щітки то обов’язково мають бути включені фари, хіба просто вікно миєш.

Імель
05.08.2010, 15:33
де такі роблять?)) ХОЧУ
на аерографію на склі схоже
може погугліть
але досить недешеве задоволення, хоча-один із варіантів захисту від крадіжок

Ольга
05.08.2010, 15:50
тепер маю мрію - на своїй машині іриси намалювати :)

ще для настрою
http://izismile.com/img/img2/20090205/car_aero_08.jpg

а ця (http://1.bp.blogspot.com/_TMlQo_69v-0/Sj9vVcG6ShI/AAAAAAAA6Ko/DvOGOmXipuo/s1600-h/Aerography-Festival-Moscow-04.jpg) дуже ніжна

bora
05.08.2010, 15:53
але досить недешеве задоволення
Думала - а що як альтернативний варіант винайшли)

kati
05.08.2010, 15:54
а мені не подобаються всякого роду " ізвращения" з машиною. Навіть банальні м"які іграшки, подушки з туфелькою на задній поличці мене дратують.
згадалось, на днях бачила мікру, ВСЮ в хелло кітіі- чохли на сидіння, на руль, сзаду купа іграшок а вся машинка ще й розмальованна тими кітті і підписана....ужас чесно

Ольга
05.08.2010, 16:00
думаю це вже питання не збочення, а відчуття краси, міри та індивідуалізму :)
деякі малюнки неймовірно вишукані!
червона тойота з трояндами, що по Львову їздить - гарною є! бачили?

Esma
05.08.2010, 16:02
ВСЮ в хелло кітіі- чохли на сидіння, на руль, сзаду купа іграшок а вся машинка ще й розмальованна тими кітті і підписана
Я цю машинку теж бачила :) Виглядає позитивненько..але то на вік водія 18-19..чим би діти не бавились..аби Правила і знаки всі знали :d25:

kati
05.08.2010, 16:08
червона тойота з трояндами, що по Львову їздить - гарною є!
бачила. для мене не гарна:) Кожен автомобіль має свій вигляд, стиль....а цими "прибамбахами" мені здається втачається вже та стильність. Ну так, всі вас запам"ятають, звернуть увагу , доречі, моя думка,що розмальовуючи машину, в першу чергу цього і добиваються баришні:)

Імель
05.08.2010, 16:24
дівчата, а ви бачили рожевий запорожець?, я його вже кілька раз на Сахарова-Кн.Ольги бачила :hang1:

Ну так, всі вас запам"ятають, звернуть увагу , доречі, моя думка,що розмальовуючи машину, в першу чергу цього і добиваються баришні
ой, згадала, маю знайомого
в номері всі цифри однакові, букви-то його ініціали, на капоті аерографія "Х5"-модель машини, і на дверці його афтограф-то капець просто

Suzi
05.08.2010, 17:21
а ви бачили рожевий запорожець?,
Ага, і водія через відкрите вікно теж. Я оцінила відповідність макіяжу, манікюру і кольору авто.
Чоловік питав, чи я таке не хочу :)

Ольга
05.08.2010, 17:24
А рожеву ашку мерса з мужчиною за кермом?:) Як Вам?:)

Suzi
05.08.2010, 17:33
читаю підпис
"не дуже хоче, аби natorella перемогла в конкурсі підписів"
:girl_haha::girl_haha:

Bonita
06.08.2010, 14:58
Чесно кажучи мені теж не дуже подобається всякі розмальовані машинки, але є деякі винятки. Їздить по Львову джип Тойота (марку не знаю, але мені не подобається якийсь гібрид) то в нього ззаду, де запасне колесо, такий класний смайлік намальований, як його бачу, то аж настрій піднімається:girl_wink: Ще частенько на проспекті Шевченка стоїть хюндай розмальований ніжними метеликами, теж симпатичненько. А ще недавно бачила тойоту хамелеон. Основні кольори це зелений темний і фіолетовий, під різним кутами відтінки виглядають по-різному. Виглядає супер, як для мене, стильно і гарно:girl_in_love:

Котя
06.08.2010, 20:18
Ну так, всі вас запам"ятають, звернуть увагу , доречі, моя думка,що розмальовуючи машину, в першу чергу цього і добиваються баришні
Катя ,не завжди саме того добиваються. В моєї рідної сестри з чоловіком вся машина(Аутлендер) розмальований з двох сторін з девушками і тиграми. Зробили це заради реклами свого бізнесу.Хоча сам факт, що на неї всі оглядаються її дратує.

Oddly
06.08.2010, 20:28
з девушками і тиграми
вони розводять/дресирують тигрів? чи дівчат?)))))
а! може, таксі для тигрів?)))
ну, серйозно, який бізнес?

Котя
07.08.2010, 08:54
вони розводять/дресирують тигрів? чи дівчат?)))))
а! може, таксі для тигрів?)))
ну, серйозно, який бізнес?
:D:dance: В пасті тигра є чашечка з кавою і логотипом "LAVAZZA":girl_wink:

sani
07.08.2010, 11:18
унікальна аерографія на машині - найкраща протиугонна система...

tvm
09.08.2010, 12:11
унікальна аерографія на машині - найкраща протиугонна система...
Ага... якщо відразу не перефарбувати машину в однотонний колір... Злочинці, які наважаться красти таку машину навряд чи будуть занадто дурними, щоб їх відразу спіймали, на жаль...

enigma
09.08.2010, 17:23
Дівчата, хто недавно отримував права чи проходив тех огляд, скажіть, чи можна мед огляд пройти в суботу (нарко, псих, комісія на 700-річчя)?
Треба мені техогляд і кажуть зараз без медогляду ніяк.

bora
09.08.2010, 17:28
чи можна мед огляд пройти в суботу (нарко, псих, комісія на 700-річчя)?
Подзвоніть до них. Донедавна не можна було.

enigma
09.08.2010, 17:34
Донедавна не можна було.

ех, і як це люди в будні примудряються це все вирішити. Хіба якщо не працюєш :(

Princess
09.08.2010, 17:35
комісія на 700-річчя
в інших місцях не фіксувала, а там точно (сфоткано) сб-нд вихідні, а протягом тижня - до 15 (вт, ср, пт) або до 16 (пн, чт) години працюють.

пораджу вранці йти в псих. дисп., там записатись в чергу (в липні проходила, черга була до 170 людей), поїхати в нарко, там все пройти (теж черга, але якось менш масштабно), вернутись в псих.дисп. на "огляд лікаря". на другий день - забрати сертифікати в нарко і псих і пройти комісію на 700-річчя. так потратите два дні :( якщо не оптимізовувати, то потратите тиждень :( (в обох диспансерах сертифікати віддають на другий день, не в той же)

bora
09.08.2010, 17:36
в будні примудряються це все вирішити.
Згідна з Вами. Це неправильно змушувати людей проходити щось у робочий час який нашому ДАЇ, ба, навіть державі (якщо ти працюєш на приватника) не належить.
Тому я купувала.

Princess
09.08.2010, 17:38
Згідна з Вами. Це неправильно змушувати людей проходити щось у робочий час який нашому ДАЇ, ба, навіть державі (якщо ти працюєш на приватника) не належить.
Тому я купувала.
тим більше, шо власне ніякого "огляду" чи "перевірки" ніде не відбувається... просто конвеєр з черг

enigma
09.08.2010, 17:45
Тому я купувала.
Ви знаєте, я би і згідна була б пошкодувати свій час та нерви, та на жаль сьогодні дізнавалась, що "купити" не можна зараз. Прикрили це все діло, чи як. Хіба домовлятись на тому ж таки 700-річчя (я в тому не спєц, по тих домовляннях) і таки ше й пройти нарко і псих окремо.

Ука
09.08.2010, 17:55
і пройти комісію на 700-річчя.все так, тільки комісію я проходила в тому ж нарко. на 10 грн дорожче, але оперативно, без черг і дуже ввічливо. З психо на Матюшенка я теж не мала проблеми. Прийшла на 9 ранку і впродовж години пройшла живою чергою - то було в березні.

ksjy
09.08.2010, 18:01
може хтось має номер телефону хорошого інструктора з водіння? (хочу підівчитись)
скиньте, будь ласка, в пп

Princess
09.08.2010, 18:14
все так, тільки комісію я проходила в тому ж нарко. на 10 грн дорожче, але оперативно, без черг і дуже ввічливо
мене відлякала необхідність окремої довідки від гінеколога - ніж окремо ще ту довідку брати, вирішила, що простіше на 700-річчя поїхати. там в принципі не дуже довго, хоча черги присутні.

в березні
ну от я підозрюю, що ті черги мають сезонний характер - коли схопились, що треба для ТО, от "вони всі і ламанулись"...

Маруся-мама
09.08.2010, 19:43
Дівчата, а хто з вас ще такий вар’ят як я і говорить з шоферами з сусідніх машин? Особливо зауважила то за собою коли їхала сама в машині 3.5 години в одну сторону і 3.5 години в іншу. Бавилась в переганялки з одними молодими хлопчаками які мене підрізали на чистій трасі. Ото я вже вредна. Правда я не навмисне їх обігнала але всеодно мене злостило що вони мене підрізали а тоді давай їхати повільно. Ото пацєта.
Але цілу дорогу заким їхала то то одне то друге мусіло мені ситуацію на дорозі зробити.

Knopka
10.08.2010, 10:02
на жаль сьогодні дізнавалась, що "купити" не можна зараз

я теж вчора питалась для знайомого, який хоче отримати права. можна купити, тільки чекати треба тиждень, бо там справді якісь проблеми.

Ука
10.08.2010, 11:58
простіше на 700-річчя поїхати
мені для 700річчя теж сказали принести довідку від гінеколога. щось помінялося?

Princess
10.08.2010, 12:30
мені для 700річчя теж сказали принести довідку від гінеколога. щось помінялося?
вже двічі там проходила, там "штатний" гінеколог. (хоча, чось я думаю, що гінеколог теж в лапки треба брати :) )

Муська
10.08.2010, 13:43
сказали принести довідку від гінеколога
а для чого довідка від гінеколога,яке то має відношення до тех. огляду(чи одержання прав)?

Orman
10.08.2010, 13:52
а для чого довідка від гінеколога,яке то має відношення до тех. огляду(чи одержання прав
от і я в шоці, цікаво чи чоловіки від уролга справку несуть - який маразм! нє це не країна а дурдом!

Муська
10.08.2010, 14:04
чоловіки від уролга справку несуть
також проходять,але навіщо воно...які там протипоказання для водіння є,може хтось знає?
вже знайшла перелік протипоказань для водіння тут (http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0031-00) ,питання відпало.

Zoryanazirka
17.08.2010, 14:55
Ось поьчила тке, немогла натішитися :) Мусила сфотографувати.
Вельден. Австрія.

http://s61.radikal.ru/i173/1008/5b/5d54faaf8903.jpg (http://www.radikal.ru)

bilo4ka
17.08.2010, 15:41
от цікаво! будучи вагітною, медогляд для техогляду реально пройти? Чи можуть виникнути якісь бюрократичні проблеми?

bora
17.08.2010, 15:49
питання відпало.

А в мене ні. В нас права мають шизофреніки, хронічні алкоголіки і сліпі:)
Моя окуліст дивувалась дуже таксистам, які при мінус 5 воліють не одягати окуляри, бо вони переконані, що бачать достатньо!
Тому всі ці гінекологи - просто хлібне місце і нічого більше.
Я довіряю тільки своєму лікарю і не розумію цих походів по конвеєру. Вважаю достатньою була б довідка від свого лікаря. І про куплені довідки - не аргумент. Бо їхній купується не гірше будь-якого іншого. Узаконена монополія на заробляння грошей і відправляння їх наверх.

enigma
17.08.2010, 16:19
Дівчатка, з якої години працює наркодиспансер? Може до роботи встигну...

Ная
17.08.2010, 16:36
будучи вагітною, медогляд для техогляду реально пройти?
Я медогляд на права проходила,то мене жоден з лікарів не оглядав,максимум шось питали примітивне. Вагітність-не хвороба)))

Тепер на техогляд чоловік меддовідку купив за 400 гривень,бо з роботи ходити по тих кабінетах ніяк не має змоги.
До речі даішники як бачать на лобовому шклі техогляд до 2010 дуже спиняють по дорозі. Ми так попалися по дорозі в Карпати,грозилися забрати машину на штрафмайданчик але обійшлося штрафом. Чоловік так запрацювався,шо забув про той техогляд,а мали пройти ше в березні).

Маруся-мама
19.08.2010, 17:03
Вчора по-радіо почула дуже файний кавалок.

Як розрізнити чи за кермом жінка чи дівчина:
Якщо дівчина то вона від сусідніх машин шарахається а якщо жінка то до сусідніх машин притискається. :girl_haha:

А я хочу похвалитись який я файний шофер.:connie_pull-pigtail Я вчора виїхала з паркінґу коло роботи і маю проїжджати досить вузькою вуличкою аби виїхати на головну, плюс та вуличка з одностороннім рухом - як повернув на ліво то капєц назад вже не даш бо машини ззаду підіпруть. Так он вчора, як то тільки повернула передімною майже по середині запаркувалась машина швидкої допомоги. І все. Хлоп бачив що я хочу переїхати але ніц собі з того не зробив, закрив машину і пішов в квартиру - крісло поніс щоб винести хворого. Всі хлопи що були за мною стали і не знали що робити а я під’їхала поближче. Вийшла з машини. Поховала дзеркальця. Подивилась яка заширока моя машина і чи пройде між запаркованою і швидкою. Побачила що є по два сантиметри з обох боків. Сіла і помаленько переїхала. Саме цікаве що хлопи за мною пробували повторити мій маневр але щось їм ніц не виходило. А я поїхала, бо мені тра додому.

katrinka
19.08.2010, 17:34
Поховала дзеркальця. Подивилась яка заширока моя машина і чи пройде між запаркованою і швидкою. Побачила що є по два сантиметри з обох боків. Сіла і помаленько переїхала.
у мене таке практично кожного дня при виїзді з роботи, можна сантиметри заміряти. що саме цікаво, тільки хлопи паркуються так, що вийхати з вулички практично не можливо, щоразу тішусь через свою маленьку машинку, бо з трішки ширшою, ходила б по колесах стукати.:girl_devil:

Gajka
19.08.2010, 18:25
Подивилась яка заширока моя машина і чи пройде між запаркованою і швидкою. Побачила що є по два сантиметри з обох боків. Сіла і помаленько переїхала.

у мене таке практично кожного дня при виїзді з роботи, можна сантиметри заміряти. що саме цікаво, тільки хлопи паркуються так, що вийхати з вулички практично не можливо, щоразу тішусь через свою маленьку машинку, бо з трішки ширшою, ходила б по колесах стукати
Ой, дівки. Я колись так боялася у ті вузенькі місця залізати, здавалося що моя машинка нікуди не влізе, а тепер так напрактикувалася, що залазю навіть туди, де здається і залізти не реально. А моя "манюня" мені в цьому ой як допомагає. У мене таке враження, що ми вже розмовляти одна з одною вміємо, настільки привикла я до своєї машинки, здається на жоден "джип" б не поміняла.

Маруся-мама
19.08.2010, 19:16
здається на жоден "джип" б не поміняла.

ну в мене якраз джип, правда з тих менших Honda MPV

Редвумен
19.08.2010, 21:03
вже знайшла перелік протипоказань для водіння тут ,питання відпало.
тобто з зором -5 діоптрія з лінзами заборонено водити?

sv-ukraine
19.08.2010, 23:23
коли вчилась іздити, то аж похудала, і спати не могла через ту машину, боялася, щоб аварії якої не зробила, а зараз все супер! В нас за кермом треба мати стальні нерви - особливо, коли чоловік сидить збоку, і постійно коментує твої маневри...

Gajka
19.08.2010, 23:30
коли чоловік сидить збоку, і постійно коментує твої маневри...
І Ваш теж? Бо мій постійно!
Тепер коли їду без нього аж відчуваю якусь недостачу. Інколи навіть помічала, що можу щось пропустити, або на світлофорі заспати, або ще щось. Бо привикла вже що він завжди тільки встигне жовте засвітитися каже : "давай". І так постійно. Аж бракує мені чогось. Деколи серджуся за це на нього, бо може відвернути мою увагу на щось збоку і я тоді чуть не "поцілую" когось попереду себе. О тоді я дуже злюся і вискажу все що думаю, після того мій коханий сидить тихеньоко десь так хв. 15 приблизно. І далі те саме.

Velana
19.08.2010, 23:32
І Ваш теж? Бо мій постійно!
то напевно всі так :) бояться чи що :girl_crazy:

Gajka
19.08.2010, 23:39
то напевно всі так бояться чи що
Не знаю, може і чийсь боїться, но не мій точно. Чого йому боятися? Сам їздити не вміє і вчитися не хоче. Думаю просто "от нефіг дэлать" і коментує як би то правильно поїхати.

Ljolik
19.08.2010, 23:55
Пройшла сьогодні медкомісія в поліклініці МВС (на Замарстинівській). Лікарів оббігала за годину, ще годину просиділа під кабінетом в мантилепи яка круглу печатку має ставить на довідки (мадам каву пили:girl_devil:). У вівторок на Матюшенка - 10 хв, в нарколога 30 хв. Порівняно з тим, що начиталась про черги, і такий результат за щастя. Хоча система звичайно маразматична.

Velana
19.08.2010, 23:56
може і чийсь боїться
мій ще поки мені не повністю машину довіряє :) то навіть не боїться, а скоріш за все переживає :)

bilo4ka
20.08.2010, 11:59
В нас за кермом треба мати стальні нерви - особливо, коли чоловік сидить збоку, і постійно коментує твої маневри...
а найбільше ями коментує, чого так погано обїжаєш і тд.. Не дочекаюся, коли всі дороги у Львові поремонтують і ям не буде, тоді вже не буде до чого причепитися)

---------- Додано в 08:59 ---------- Попередній допис був написаний в 08:57 ----------

то навіть не боїться, а скоріш за все переживає
головне щоб його переживання не розповсюдилося на Вас, бо потім будете боятися їздити. Знаю такий випадк, чоловік так переживав за жінку, що вона тепер за руль не сідає, боїться машину поцарапати чи когось збити.

bora
20.08.2010, 12:01
Не дочекаюся,
Ніхто не дочекається)) Вони ж поки одну роблять - попередньо ними зроблена вже псується))
Я он нещодавно так пузом сіла, що аж захист вм"явся. А проїхати інакше неможливо - дороги як такої по тій вулиці можна сказати, що не було.

bora
20.08.2010, 14:41
Тільки що мала пригоду на дорозі. Ввімкнула аварійку і заглядаю до машини - що там. Не пройшло і хвилини, як зупинилось авто і молодий чоловік вибіг допомагати. Подивився - допоміг. І побіг. Тут це величезне дякую не почує ще раз, але все одно ДЯКУЮ!
І як же приємно бути жінкою:girl_tender:

Un.Known
20.08.2010, 14:45
Боро, я знімаю капелюха.

Я ніби й непогано їжджу, але під капот - ніні. Чого, якщо я дуже важко уявляю, що під ним... ))))

bora
20.08.2010, 14:50
Боро, я знімаю капелюха.
Та який капот)) :girl_haha: (аж стало з себе смішно як згадала ото навколішках). Я ж дивилась на вихлопну))))

Usmishka
20.08.2010, 14:58
Я думаю, кожен з нас знає де там воду заливати), так що не все так зле)

Orman
20.08.2010, 17:45
Пройшла сьогодні медкомісія в поліклініці МВС

ну, це ключові слова. Туди ж всім не можна?

Ljolik
20.08.2010, 20:46
нгу, це ключові слова. Туди ж всім не можна?
Чому ні, всім можна. Просто для "своїх" нарколог на місці, і медкомісія безкоштовна. Для сторонніх - 66 грн в касу. Туди і з автошкіл скеровують на медкомісію.

Імель
20.08.2010, 22:09
Ой, не дуже жінка за кермом, але мушу показати
смішно, якби не так сумно
http://www.youtube.com/watch?v=3tQYz5qm0CI&
і звідки такі рагулі беруться

трохи доповню інфо
Інспектора дорожньо-патрульної служби управління ДАІ у Вінницькій області, який став "героєм" відеоролика в Інтернеті, звільнили з органів внутрішніх справ.

В обласному МВС повідомили, що за фактом появи в Мережі ролика "некоректного, грубого, образливого спілкування співробітника ДАІ з водієм в місті Гайсин" було проведено службову перевірку.

"За її результатами інспектор дорожньо-патрульної служби УДАІ, який відмовився пред'явити службове посвідчення та поводив себе негідно людини у погонах, був звільнений", - зазначили у прес-службі УМВС.

Нагадаємо, відеозапис спілкування водія з даїшниками був зроблений на мобільний телефон. Один з даїшників, попри численні прохання водія, не схотів продемонструвати своє службове посвідчення, нічим не мотивуючи свою відмову.

Крім того, правоохоронець намагався відібрати у водія телефон, на який той знімав розмову. Коли спроба відібрати телефон завершилась невдало, водій пригрозив інспектору судом, після чого даїшник тицьнув водію дулю у вікно і ретирувався.

джерело-ТСН

sani
21.08.2010, 08:36
звільнили з органів внутрішніх справ
та такий кожен другий, а інший другий елементиарних речей незнає, написати протокол без помилок не може...

треба як в Грузії всіх позвільняти всіх і нових набрати, але спершу треба керівництво поміняти, щоб не тягнуло зверху хабарі... казки, казки...

Un.Known
21.08.2010, 08:43
та такий кожен другий, а інший другий елементиарних речей незнає, написати протокол без помилок не може

Минулих відвідин України стався зі мною такий випадок...

Їдемо з батьком з Моршина, перед Стриєм бачимо "пост", в інспекторів, звісно, глаз намьотан, і з колони машин його паличка вибирає мою.

Зупиняюсь, людинА у формі козиряє, просить документи, подаю - всі чеські, посвідчення особи, права, техпаспорт. Довго вивчає, перевертає, мало не нюхає, а тоді мені задає сакраментальну фразу:"Це ваша машина?"

Як відповісти без сміху в лице?

Імель
21.08.2010, 08:53
не тягнуло зверху хабарі
та ви що, які хабарі

там все СПОНСОРИ спонсорують :lol: (то я про каділак)

---------- Додано в 08:53 ---------- Попередній допис був написаний в 08:44 ----------

минулого літа сестра приїхала до батьків проходити техогляд (за місцем прописки)
перед тим ретельно підготувала ВСІ документи (до Києва вертатися 450 км)

приходить на "прийом", подала документи на перевірку, перевіряючий питається "Машина з вами?", "Так в дворі стоїть", "Вікна тоновані?", "Ні", "Вогнегасник, аптечка?", "Є!", "Йдемо на машину подивимося", "Йдемо"
вийшли на вулицю, йдуть до машини, раптом техоглядист передумує, вертається в приміщення, сідає за стіл, думаааає і видає фразу "Нууууу, треба пару гривень заплатити",
:eek: в сестри ШОК, питає "За ЩО?", той мнеться, дзвонить комусь і каже "Тут дівчина прийшла на техогляд і в неї є ВСІ документи" (читай між рядків "Бабла не зняв")

ми вдома плакали :girl_impossible:

sani
21.08.2010, 10:56
я прописаний на площі, не на вулиці, а на площі (є ща проспект, провулок, проїзд і тп...)
і коли діло доходить до протоколу чи чогось такого, коли бравий мент мусить сам заповняти документи то пише "вул. Площа ..." ну перший раз посміявся, розказав різницю, а коли таке через раз (кожен другий)...

і ще: Регионал: Подарки милиции - это нормальная практика (http://focus.ua/politics/139214)

Zoryanazirka
22.08.2010, 20:17
А я вже можна сказати, моду на танку iздити :) Вчора майже 300 км без звикання до машинист проiхала на величезному Land Rover ше й речами на багажнику!!!

Маруся-мама
22.08.2010, 20:29
минулого літа сестра приїхала до батьків проходити техогляд (за місцем прописки)

а сестра Київська? Там такого нема?

І цікаво чи мусіла заплатити чи таки поставили ту печєтку?

Імель
22.08.2010, 22:44
а сестра Київська? Там такого нема?
не зовсім зрозуміла
фактичне місце проживання відрізняється від приписки
техогляд проходять за місцем прописки та реєстрації авто (можна було проходити ТО в котромусь там МРЕВ в Києві, але то надто багато тяганини)
чи мусіла заплатити чи таки поставили ту печєтку
нич не платила "на лапу"
посміялася з його "прохання" і сказала, що платити не буде, бо має всі необхідні документи

Маруся-мама
23.08.2010, 18:35
не зовсім зрозуміла

запиталась бо жевріла надія що може не в цілій країні так беруть «на лапу», але якщо вона не платила то честь їй і хвала. Я також страшенно вредна в тому плані, он і з чоловіком на вихідних дуже сперечалась на цю тему... на що він мені зауважив що я забагато спілкуюсь на ДП і дуже гонорова. :( А я завжди така була, навіть до ДП і іміґрації в закордонію.:girl_yes:

olevitska
26.08.2010, 08:36
Я теж трохи гонорова, але так вийшло, що тато подарував машину, і їздити хочеться ВЖЕ!!! от і прийшлось все купити зразу!!! не засуджуйте, я виправлюсь на наступному ТО-підготуюсь!!! обіцяю!!!:girl_tender:

карапуз
31.08.2010, 00:16
Чоловік купив таку машину.
http://s55.radikal.ru/i149/1008/8f/b8de49e0aea1.jpg
Певне ,моя кар"єра водія закінчиться,так і не почавшись.Хоча, чоловік переконує мене,що на бусі простіше їздити."Высоко сижу,далеко гляжу" (с) Побачимо :girl_in_dreams:.

odree
31.08.2010, 00:34
Певне ,моя кар"єра водія закінчиться,так і не почавшись вітаю!!! але дарма ти так про кар"єру водія. на ній дуже легко їздити, от з парковкою правда тре підловчитися, а так ніяких проблем. колись сама точно такою керувала і усьо гуд. правда мужики завжди робили круглі очі коли мене бачили за кермом :)

карапуз
31.08.2010, 00:40
вітаю!!!
Дякую,але то він собі купив :girl_blush2: .Правда казав,що дасть і мені покрутити педалі :girl_haha:

katrinka
31.08.2010, 11:57
я сьогодні вранці мала трафунок:download: , спішимо як звичайно, дощ лиє непроглядний, всі ями на дорозі позаливало і звичайно одну з таких ми зловили. закралась неприємна думка, що колесові хана, але ще не спустило, виходити дивитись ніяк не хотілось, думала до шиномонтажу дотягну. та ні..... проїхавши приблизно км колесо таки спустило. дощ лиє я з парасолькою зупиняю машини. виявляється світ не без добрих людей, четверта автівка зупинилась. приємний мужчина без лишніх рухів поміняв мені колесо, правда змок до нитки і я теж, хоча стояла я над ним з парасорлькою. за що йому ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ, не знаю як звати, високий молодий на сріблястому БМВ з номерними знаками 0520 (здається) букв не пам"ятаю. хай ВАС БОГ береже і Вашу сім"ю!!! а колесо моє не просто пробите, а розрізане, от які чудові у нас дороги:girl_sad:

Burberry
13.09.2010, 10:59
Дівчатка, підкажіть, а на медогляд у нарколога і психіатра щодня приймають? і до котрої години (можливо, краще йти в обід?). Сорі, якщо така інформація вже була, не знайшла. І може хтось був там зовсмі недавно, як з чергами?

bilo4ka
14.09.2010, 10:53
Дівчатка, підкажіть, а на медогляд у нарколога і психіатра щодня приймають?
В Психдиспансері довідки кожного дня видають. Краще їхати зранку на год. 9-10, бо в 11 в них якась там технічна перерва. Але черги не великі) В нарколога проблематичніше, бо там ще треба кров здавати.

Хтось міняв посвідчення водія при зміні прізвища? Що для цього потрібно? Бо мені завалили таку ціну, от думаю,чи не простіше самій це зробти.

Burberry
14.09.2010, 10:57
Краще їхати зранку на год. 9-10,
Дякую, але наприклад, якщо година 12-друга до них прийти, це реально, чи ніхто на тебе не гляне, бо то вже обід?Робота така просто, що зранку важко виратися.

bilo4ka
14.09.2010, 11:09
бо то вже обід?
щось чесно-кажучи незвернула увагу коли в них обід, бо крім обіду є пару тих 20хв. технічних перерв. Але ще майте на увазі, що ходити прийдеться два дні. В переший день ідете до лікаря і платите за довідку в касу 36грн., а другий день забираєте готову довідку. Мати при собі паспорт, а чоловікам ще й воєнний білет)

Burberry
21.09.2010, 16:41
Була сьогодні в психо і в невродиспансері. Все зайняло десь годину. Може в когось є якісь запитання?

tvm
22.09.2010, 10:03
Хтось міняв посвідчення водія при зміні прізвища? Що для цього потрібно? Бо мені завалили таку ціну, от думаю,чи не простіше самій це зробти.
Законодавством не передбачено, що треба міняти посвідчення водія при зміні прізвища. Особисто я їжджу з посвідченням водія, видане на моє на дівоче прізвище, і вожу ксерокопію свідоцтва про одруження - ніколи ні в кого з даішників питань з цього приводу не виникало. А якщо хтось мені і скаже, що треба міняти, я попрошу чітко сказати, де про це написано - бо сама впевнена, що немає такого.

mysha
22.09.2010, 12:27
Я змінювала три роки тому на дев"ятому місяці вагітності, робила все сама, цін не пам"ятаю. Повторно робила медичну довідку (психо-, невродиспансер, медогляд на Чорновола).
В заключенні голова комісії на Чорновола написала, що мені дозволяється водити машину тільки!!! після народження дитини. :girl_haha:Я хотіла протестувати, а потім передумала. Навіщо на 9-му місяці нервуватися?
Ще згадала: на Апостола вимагали здавати повторно екзамен (на той момент була 6 років за кермом) - ходила до керівника ДАІ, він поставив якусь візу, щоб не здавати (пожалів вагітну).

Законодавством не передбачено, що треба міняти посвідчення водія при зміні прізвища
При виїзді за кордон (за кермом) все рівно доведеться змінювати.

kati
22.09.2010, 12:37
При виїзді за кордон (за кермом) все рівно доведеться змінювати.

з чого ви то взяли?
Ми в Болгарію їздили машиною, права в мене на дівоче прізвище, в техпаспорті вписана по новому, ніяких питань не бкло взагалі.

mysha
22.09.2010, 13:08
Ми в Болгарію їздили машиною, права в мене на дівоче прізвище, в техпаспорті вписана по новому, ніяких питань не бкло взагалі.
На кордоні питань не виникає, але якщо зупинить поліція... Це ж логічно, що всі документи: закордонний паспорт, техпаспорт та права повинні бути на одне прізвище, інакше документ буде визнаний не дійсним і буде конфіскований. У поліцейських є чіткий перелік документів і всі решта десятки довідок, які ви будете їм показувати їх не цікавлять.

bilo4ka
22.09.2010, 14:17
Ще згадала: на Апостола вимагали здавати повторно екзамен
От того я і боялася, що потрібно екзамен здавати:girl_in_dreams:

Usmishka
22.09.2010, 14:44
закордонний паспорт, техпаспорт та права повинні бути на одне прізвище, інакше документ буде визнаний не дійсним і буде конфіскований. У поліцейських є чіткий перелік документів і всі решта десятки довідок, які ви будете їм показувати їх не цікавлять.
За кордоном при наявності техпаспорту на машину, на якій їдеш, не обовязково мати те саме прізвище що власник, права окремо, техпаспорт окремо.

Маруся-мама
22.09.2010, 15:07
У поліцейських є чіткий перелік документів і всі решта десятки довідок, які ви будете їм показувати їх не цікавлять.

Те що їх не цікавить перелік якихось документів це може бути правда але те що все має бути лишень на одне ім’я це неправда. Я їжджу щодня на машині яка зареєстрована на мого чоловіка і навпаки.

mysha
22.09.2010, 16:15
За кордоном при наявності техпаспорту на машину, на якій їдеш, не обовязково мати те саме прізвище що власник, права окремо, техпаспорт окремо.
Тоді твоє прізвище повинно бути вписане у техпаспорт (якщо власника немає поруч), але прізвища мають співпадати з іншими документами (паспортом і правами). Як інакше довести, що ти не на краденій машині?

Фіяна
22.09.2010, 22:12
Тоді твоє прізвище повинно бути вписане у техпаспорт (якщо власника немає поруч), але прізвища мають співпадати з іншими документами (паспортом і правами). Як інакше довести, що ти не на краденій машині?

не вводьте в оману читачів теми - прізвище водія не повинно в обов'язковому порядку бути вписане у техпаспорт (поліції у Європі абсолютно байдуже хто власник машини, головне що у водія є техпаспорт та ключі; при перевірці можуть вимагати права водія, паспорт та автострахівку).
Також прізвище у правах не обов'язково мусить співпадати з прізвищем у інших документах...
Усмішка і Маруся-мама все абсолютно правильно написали :)

писи. вже більше 7 років маю основні документи (паспорт-права) на різні прізвища, жила кілька років за кордоном, подорожувала останніми роками також досить часто авто, проблем при зупинках-перевірках поліцією не виникало ніколи.

kati
23.09.2010, 10:58
На кордоні питань не виникає, але якщо зупинить поліція.

зупиняла) навіть не вимагали мої права, а тільки техпаспорт на машину і все, навіть права водія не вимагали( за кермом був иій тато, машина на чоловікові)

kati
27.09.2010, 11:50
Мій чоловік вчора продав мою машинку:khomyak::khomyak::khomyak:
Але все по порядку...
Планувала я продавати машину десь під весну, щоб купити щось більше. От вчора зранку дьорнуло мене подати оголошення про продаж в авторіа, думаю нехай собі там висить, буду дивитись чи хтось зацікавиться( знаючи досвід зайіомих , коли машини " висять" по півроку в оголошеннях я якраз планувала що під весну продасться).
Один клієнт дуже хотів подивитись машину саме вчора і чоловік поїхав показувати, а ми з сашкою в цей час якраз спати лягли в обід. Муж приїздить і каже, шо всьо, продав машину.....чесно, я не вірила, поки мені гроші не поклав на стіл....я аж всплакнула :(, так мені шось шкода за нею.....
Але то пів історіі. Далі від вчорашнього вечора в мене сумашедші пріколи.
Зайшла я в обід знов на авторіа, щоб помітити що машинка продана
, а мого оголошення нема.... тобто є моє оголошення з моїми фото
. але ціна не моя і телефони не мої... Я натиснула кнопку " поскаржитись" та і заспокоїлась.
А сьогодні від 8 ранку в мене телефон не замовкає...змушена взагалі повідключати всі вібро і звуки, бо то абзац....Я знов зайшла в оголошення- вчорашнього вже теж нема, зате з"явилось оголошення з МОЇМ телефоном, моїми фото, але ціною нереально низькою.....от люди і видзвонюють до мене.
Капець в тому, що я неможу в цьому " лєвому" повідомленні змінити ніякі параметри, немає доступу....намагаюсь скаржитись адміністраціі- глухо.:girl_devil::girl_devil:

Ольга
27.09.2010, 11:57
.намагаюсь скаржитись адміністраціі- глу
це вони так собі відвідуваність піднімають? чи як розуміти такі помилкм?

kati
27.09.2010, 11:59
чи як розуміти такі помилкм?
я думаю то не полмилка. Вчора до обіду висіло моє оригінальне повідомлення.
Думаю то хакери постарались

карапуз
27.09.2010, 12:28
Планувала я продавати машину десь під весну, щоб купити щось більше.А яку хочеш купити ?

Муж приїздить і каже, шо всьо, продав машину
А як йому вдалось оформити документи у неділю ?

kati
27.09.2010, 12:31
А яку хочеш купити ?
більшу троха)
але якщо серйозно ще не встигла добре подумати над цим питанням, бо не сподівлась що так скоро фордіка продамо
як йому вдалось оформити документи у неділю

вчора покупець дав гроші і забрав машину, а сьогодні зрагку переоформили

Bonita
27.09.2010, 14:12
вчора покупець дав гроші і забрав машину, а сьогодні зрагку переоформили
Вітаю Вас!!!! Чим скорше продали стару машинку, тим скорше з'явиться нова, ще краща і комфортніша:girl_yes2:

mermaid
27.09.2010, 21:13
Читаю ваші відповіді, і троха вам заздрю...Пішла на курси водіїв, боялась спочатку їздити, то просто жах... Але почуть-чуть звикала до доріг, до машин, до шаленних пішоходів.. Спочатку ще думала як би то скорше закінчились ті практичні заняття, і думала що мені не дано водити, не той характер.. Але потім брала навіть ще додаткові уроки бо вже почалось подобатись і хотілось більше їздити... Тепер так хочу водити, але машини ще скоро не буде.. Поки мрію.. Треба буде ще інструктора повозити, щоб не забути як їздити...:girl_emo:

Всім вам бажаю дівчатка щасливої їзди!!! І щоб поскоріше зремонтували ті дороги щоб корків не було....

bioland7
28.09.2010, 13:32
А я вже два тижні катаюся на "інструкторській"машині, права маю 11 років, але практики мало було, тому вирішила підівчитися.:) Прогрес вже трошки є,бо інструктор сказав "що толк з мене буде":girl_yes: Тільки як подумаю, що самій треба сідати за руль і їхати на роботу, то страх розбирає...ніяк не відважуся:(

Vitaminka
28.09.2010, 13:44
Капець в тому, що я неможу в цьому " лєвому" повідомленні змінити ніякі параметри, немає доступу....намагаюсь скаржитись адміністраціі- глухо
як там твоя історія з авторіа?
в мене таких проблем не було, ставила -продано- і ніхто мене більше не турбував дзвінками
є моє оголошення з моїми фото
. але ціна не моя і телефони не мої..
ще варіант- твою машину продають, а фотки стягнули в тебе
таке теж можливо (так в брата чоловіка було, продав, а на другий день побачив оголошення на авторіа про продаж його машини, але вже вища ціна продажі, хтось так заробляє)

Neitiri
28.09.2010, 14:04
А я сьогодні вперше їздила з інструктором!!!!:girl_tender: Сподобалось страшенно, але от скільки часу пройде перш ніж я буду впевнено почувати себе за кермом????? Дівчата, я так рада поповнити ряди автомобілісток! Побажайте мені успіху на дорозі і вам всім відповідно гладенької дороги!:bye2:

kati
28.09.2010, 14:08
ще варіант- твою машину продають, ...так в брата чоловіка було, продав, а на другий день побачив оголошення на авторіа про продаж його машини, але вже вища ціна продажі, хтось так заробляє

в мене навпаки було, МІЙ номер телефону, а ціна нижча від моєї, тому в мене і розривався телефон.

як там твоя історія з авторіа?

зв"язалась з менеджерами, і вони видалили ті повідомлення. Алілуя, бо я думала мій телефон накриється мідним тазом від розривання)))))

соломійка
28.09.2010, 14:44
І я до Вас :girl_tender:! Здаватиму екзамен 20 жовтня, вивчати теоретичну частину (ПДР) уже закінчили, сьогодні шостий раз їздила з інструктором. Чомусь на 100 % була впевнена, що сяду за кермо,1-2 рази спробую поїздити і буду почуватися впевнено і вільно. А виявилося далеко не так: з інструктором поруч я справді їжджу нормально, серце спокійно б"ється при поворотах, розворотах, на пішоходних переходах, з передачами справляюсь, а от спробувала поїхати за кермом з чоловіком, з татом - :girl_impossible: навіть не хочеться коментувати їхнього стану :girl_mad: - тато зробив висновок, що водія з мене не буде :girl_sad:, а чоловік разів з 10 повторив: "добре, що під капотом є захист" і "пора ставити парктронік" :girl_nea: І чого я так панікую? У Миколаєві легко їздити - нема світлофорів, менша кількість машин, а що ж я робитиму у Львові? Завтра хочу поїхати з інструктором до Стрия - місто більше, рух інтенсивніший, такий досвід буде мені корисний. І інструктори, як змовились, усі кажуть, що у мене єдина проблема - я не розслабляюсь за кермом,:girl_nea: а як то можна розслабитись, коли з усіх сторін їдуть машини, пішоходи бігають де їм заманеться, мами з дітками гуляють по дорозі, а за бабусь і дідусів взагалі мовчу. :girl_impossible: Ось так. Сподіваюся, що з досвідом прийде вміння їздити впевнено і акуратно.

bora
28.09.2010, 15:31
Ось так. Сподіваюся, що з досвідом прийде вміння їздити впевнено і акуратно.
Саме так.) Бо 6 виїздів то замало, як не крути. В Німеччині треба наїздити 50 годин - тоді дають права. В нас здається 34. Мені їх вистарчило, щоб поїхати на роботу тільки коли поруч сидів чоловік. А якраз десь біля 50 годин практики відчула, що мені вже ніхто не потрібен в ролі штурмана.
Все у Вас буде гаразд;)

карапуз
28.09.2010, 16:34
більшу троха)
Маємо файного буса,продамо недорого:girl_yes: .
Цими вихідними їздили у Брюховичі на чебуреки,то чоловік мене змусив сісти за кермо буса,щось я дуже не хотіла.Мені сподобалось,так класно,високо,але було враження,що за моєю спиною причеп з дровами :girl_crazy: .

соломійка
28.09.2010, 20:47
В Німеччині треба наїздити 50 годин - тоді дають права. В нас здається 34.
Нам на курсах казали, що до здачі іспиту треба наїздити 18 годин, але ніхто тих годин не контролює, тобто можна не їздити зовсім, з 27 людей у нашій групі на водіння ходять 7-10.

Skaliaria
30.09.2010, 18:33
Дівчаточка! Підкажіть, будь-ласка, якісь курси водіїв в р-ні Наукова-Кульпарківська-Антоновича-Виговського, бо дуже хочу приєднатись в ваші лави ;))) І скільки приблизно це все разом коштує? Дуже вдячна )))

Neitiri
06.10.2010, 21:04
Після декількох уроків з інструктором (які я не збираюся ще довго припиняти), їздила я сьогодні вперше на свому тролейбусі!!! :yahoo:(правда з чоловіком збоку).:shy: Ну що вам сказати: чоловік сказав що 5+! А він в мене дуже строгий. Загнав мене в центр- я була в шоці, але така зовні спокійненька... Все було добре, але як кажуть, головне "не паймать звєзду"!:)

Zoryanazirka
07.10.2010, 09:28
Найкращi методи навчання iзди в мого чоловiка. Я вже писала що перше моэ авто було куплене в Одесi, i пiсля 8 занять в автошколi я поiхала до Львова. Сама за кермом, з колiжанкою збоку, яка взагалi водити невмiла. Так само пересiдала з маленькоi машини на велике авто. Треба iхати вже зараз, а виходу нема :) тому менi здаэться що найкраще ciдати за кермо самому, i iхати. Реплiки збоку тiльки денервують i збивають з пантелику. Я тепер на будь-якому авто в будь-якiй краiнi поiду. Тiльки навiгатор дайте

Редвумен
13.10.2010, 22:04
Найкращi методи навчання iзди в мого чоловiка. Я вже писала що перше моэ авто було куплене в Одесi, i пiсля 8 занять в автошколi я поiхала до Львова. Сама за кермом, з колiжанкою збоку, яка взагалi водити невмiла. Так само пересiдала з маленькоi машини на велике авто. Треба iхати вже зараз, а виходу нема тому менi здаэться що найкраще ciдати за кермо самому, i iхати. Реплiки збоку тiльки денервують i збивають з пантелику. Я тепер на будь-якому авто в будь-якiй краiнi поiду. Тiльки навiгат
то чоловік до Одеси спровадив?:connie_pull-pigtail

Ольга
14.10.2010, 11:02
От після випадку (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=813622&postcount=126)забрала машину, викинули гроші на ремонт через того "пана"... тепер їздити буду ще більш обережно, бо боятися треба не своїх дій, а намагатися передбачити, який "пан" може на тебе виїхати і звідки чекати небезпеки...

Zoryanazirka
14.10.2010, 16:01
Трошки бiльше року тому Ми з колiжанкою на ii машинi cтоiмо собiна свiтлофорi, iдемо в парк культури з дiтьми. В один момент по зустрiчнiй нас обганяэ i бере на таран (зачiпив лiвий бiк добряче) мерседес 550... Навiть не зупинився i поiхав собi далi на червоне свiтло...

bora
24.10.2010, 22:37
на курсах казали, що до здачі іспиту треба наїздити 18 годин
О, знайома цифра - нам теж казали 17 чи 18 уроків, але вони мали тривати по дві години. Як все спрощується.
Хочу сказати, що маю 2-х куліжанок які переконані, що добре водять. І звідки така самовпевненість тільки. Найближчих півроку до них в машину я - нізащо! Це просто самовбивство. І я відверто їм про це сказала. Куди дивились інструктори? Там елементарних навичок немає. Там машина як п"яна на поворотах, там з запізненням всі "поворотники" вмикаються, там їзда посередині дороги, там таке газування, що не дай бог хто вилетить під колеса вже машину не спинять... А, вони досі думають про передачі чи щеплення. Як можна тоді контролювати все решта? Я направду в шоці й дуже зла на наші курси. Звісно кожному треба годин по-різному, щоб навчитись, але скорочуючи ці години для всіх на дороги випускають реально небезпечних водіїв. І хоча одна з них не ганяє, я не маю уявлення, що вона зможе вдіяти з машиною у внештатній ситуації, якщо зараз вона на ній як на норовливому жеребці - практично не контролює ситуацію...

соломійка
25.10.2010, 00:22
скорочуючи ці години для всіх на дороги випускають реально небезпечних водіїв.
Цілком погоджуюсь - ми минулої середи здали іспит, у п"ятницю отримали права:girl_tender:,а на водіння ходили тільки половина студентів, їздили 7-8 разів по 2 години (Миколаїв, Стрий) і усі ми розуміємо, що цього замало. А як будуть їздити інші, кого інструктори жодного разу не бачили? Погоджуюсь, що серед них є ті, кому лише формально потрібні документи, бо з машинами вони давно на "ти", водять авто давно і добре, але ж то не половина групи:girl_impossible:. Мене особисто дуже дивувало відсутність будь якого контролю за водінням - можна взагалі жодного разу не їздити з інструктором (головне на іспиті проїхати 100 м) і отримати права.:girl_impossible:

Knopka
25.10.2010, 00:42
ене особисто дуже дивувало відсутність будь якого контролю за водінням - можна взагалі жодного разу не їздити з інструктором

А як вам тоді такий варіант: можна взагалі не ходити на теорію і водіння і навіть (!!!) не йти на іспит в ДАІ і все одно отримати права. Нам на курсах і таке пропонував пан викладач.
Я після тих курсів зрозуміла, що кермом у нас реально може знаходитись будь-хто(((

Ljolik
25.10.2010, 00:57
А як будуть їздити інші, кого інструктори жодного разу не бачили?
Сестра зараз ходить на курси водіння, інструктор в неї - колишній водій маршрутки (тільки на цю роботу влаштувався), ото вже навчить їздити....

bora
25.10.2010, 09:25
колишній водій маршрутки (тільки на цю роботу влаштувався), ото вже навчить їздити...
Згадала як перевіряли їх на знання ПДР. 70 відсотків маршрутчиків їх не знали по результатах. Нехай вона його поради з книжкою перепровіряє))

соломійка
25.10.2010, 12:42
ото вже навчить їздити....
Мені один з інструкторів сказав їхати на червоний мигаючий сигнал світлофора на залізничному переїзді, оскільки шлагбаум ще не був опущений, прокоментувавши: "Їдь, ти ще встигаєш" - і це було вже після останніх загальновідомих двох трагедій. Більше з ним їхати не хотілося.

Delfy
25.10.2010, 13:37
сказав їхати на червоний мигаючий сигнал світлофора на залізничному переїзді
:feminist::shutup::diablo: без коментарів. і це інструктор!!! а про наших водіїв взагалі мовчу!

Solomi
25.10.2010, 14:23
ото вже навчить їздити....

сумнівно , що навчить
тому що по - перше за 10-20 годин тих уроків нереально всього навчити (навіть якщо він супер - пупер водій)
а по-друге, саме водії маршруток дуже самовпевнені,що вони добре їздять і можливо навіть ВІН буде більше сварити і кричати на ту кого буде вчити.

Orman
25.10.2010, 14:31
Мені один з інструкторів сказав їхати на червоний мигаючий сигнал світлофора на залізничному переїзді, оскільки шлагбаум ще не був опущений, прокоментувавши: "Їдь, ти ще встигаєш" - і це було вже після останніх загальновідомих двох трагедій. Більше з ним їхати не хотілося.

а я б заяву ще якусь накатала. Абись знав.

Маруся-мама
29.10.2010, 16:18
Я звичайно також ніби жінка але вчора я була в шоці від одної блондинки яка їхала переді мною. Їду, я собі їду, бачу зеркало заднього бачення гоп різко повернула на себе. Їде, переходить з лінії в лінії а зеркало і надалі косо. Бац, повернула назад, але недовго витримала так, знову ГОП і повернула зеркало на себе і тоді давай урочисто зачіску поправляти а тоді і взагалі почала видушувати прищі на носі.
Я була в шоці!!!

bilo4ka
04.11.2010, 11:53
вчора мені машину поцарапала якась :girl_devil: Поставила машинку біля роботи, а хтось ішов і на рівні руки руки дверцю якимсь ключем чи ще чимсь дряпанув. Тепер слід видно :girl_sad: І не обідно? Їздиш чемно, сам нікуди не в"їхав нікого не зачіпив, а так на на рівному місці хтось візьме і споганить!

Zoryanazirka
04.11.2010, 18:15
А я вчора тiльки свою лялю з сервiсу забрала, такий клас - машинка чистесенька, краса. Поки нас небуло машина стояла в дворi, i якiсь сволоти менi ii покопали.. 4 вм'ятини на дверях, по 2 на бамперах... Ззаду бампер зачiплений був - видно хтось виiздив i не вписався.. Добре шо вже все зробили.

bilo4ka
05.11.2010, 10:50
Поки нас небуло машина стояла в дворi, i якiсь сволоти менi ii покопали
от і став машину біля хати, як каже мій чоловік( Зекономиш на стоянці. але в н-раз більше потратиш на покрасці і ремонті)

Gala
05.11.2010, 11:44
А я сьогодні перший раз сьогодні "їздила " з інструктором на автодромі.Прийшла до нього взагалі нульова,то він мені все показував і розказував що де є в машині і для чого.Саме важче було плавно відпускати щеплення і так же плавно тиснути на газ,бо взула я красовки на платформі і щось під ними нічого не відчувалося...Інструктора аж шкода стало,а він доситьтерплячий і щей намагався усміхатись...Ще навчилась переключати передачі.,ось.Може попробую сьогодні на чоловікові машині потренуватись в навиках:d23:Якщо дасть:girl_impossible:Слідуюче заняття аж на другий тиждень.Питалась в інструктора чи були гірші екземпляри,то він мене потішив,сказав що були.

bora
10.11.2010, 16:37
Вперше цей Матіс я побачила на повороті на Кн. Романа. Якось так незграбно посередині дороги, його всі об"їзджали аж тут неочікувано він взяв і поїхав.
Потім він так само зупинився на перехресті Франка-Зелена. Зоовсім незручно - там трамвай, з двох сторін об"їхати намагаються автівки, а перед ним - пішоходи. Виглядало так ніби машина боїться бордюрів і тому їде виключно по самій середині, а ще при кожній зупинці глохне.
Але ж чудо. Навіщо з такими навичками було в годину-пік випихатись:girl_crazy:

Solomi
10.11.2010, 17:14
Саме важче було плавно відпускати щеплення

щоб швидше навчитись плавно відпускати, треба відпускати на половину віджиму педалі, а тоді вже як рухнеться - відпустити педаль до кінця.

то мені порадив колись дуже давно інструктор , і після того я рушу з місця плавніше ніж чоловік.

minka
11.11.2010, 11:12
Дівчата, я за кермом вже 10 років. Після автошколи була, як казав мій чоловік, "газ-тормоз". Навчили тільки рушати з місця. А сама "козирна" фраза від інструктора була така - НА ЦЬОМУ ПЕРЕХРЕСТІ ТРЕБА ВСІМ ДАВАТИ. Казав, що інакше дівчата правила не запам"ятовують. Саме головне, із власного досвіду - треба просто їздити. При любій нагоді і при любій погоді. Бажано їхати самій, щоб чоловік збоку не діставав нерви, вибирати перехрестя із світлофорами, а не нерегульовані, заздалегідь продумувати маршрут. Не слухати всілякі пріколи про блондинок за кермом і т.ін. Особисто в мене чисто чоловіча манера водіня (дякую коханому) і мужики з повагою відносяться до кобіт, які на дорогу виїзджають щоб їхати, а не вимахуватись на машині під колір губної помади.

Gala
11.11.2010, 11:54
Так приємно писати в цій темі....Сьогодні був четвертий раз їзди з інструктором(чоловік і далі ще не дає попробувати на своїй).Їздили за місто по трасі,а верталися вже містом.У мене попався класний вчитель їзди-ніразу ще не крикнув і навіть похвалив ,що наблюдається явний прогрес:girl_curtsey:Настрій від цієї похвали піднесений на цілий день.Дуже мені подобається їздити,хоча ще не можу повністю розслабитись за кермом....І ще...сама не дуже відчуваю коли переключати передачі,інструктор каже,тоді і переключаю.І руль він переважно ще страхує своєю рукою,а коли відпускає,то у мене втрачається впевненість в своїх руках...Але це,напевне,на початках і у мене усе вийде???

Megan
11.11.2010, 12:08
у мене усе вийде???
Вийде. Все у вас вийде. Практика. Як то кажуть "повторение мать учения". І головне не боятись, а взяти себе в руки, і їхати. Ну і при якійсь незвичній ситуації не панікувати. І все. Так що все у вас буде "пучком".

Bursukanja
11.11.2010, 17:33
А я вже впродовж тривалого часу їжджу з чоловіком. Уже з квітня:girl_blush2: Поки він поруч - мені спокійно і впевнено, я все роблю правильно, правда, лише на знайомих маршрутах. Натомість маю психологічний страх перед поїздкою в авто самостійно (з дитиною):girl_cray: Знаю, що це чоловікова "заслуга" - коли я за кермом, він постійно норовить мене виправляти, давати "неоціненні" поради, а коли не в гуморі (вкрай рідко, на щастя) - може пообзивати. Наприклад, останні з його перлів : "Ти впертий слимак!", "Ти найбільш нездібна з усіх моїх учнів" і "Колись ти обов’язково потрапиш у аварію, і винна будеш у ній сама!" Це, правда, все, що він мені сказав за цей час серйозного і на що я образилась. Зазвичай він добрий і милий, просто є надто хорошим, серйозним водієм і прагне такого виховати і з мене. Правда, він таким став за купу років...
Ну так от, такі вислови і така поведінка його призвели до того, що я дуже недооцінюю себе як водія. Я стараюсь, ніколи не порушую правила, час від часу їх підчитую, хоча й так добре знаю. Я їжджу самостійно, але дуже рідко (правда, я до недавнього часу сиділа вдома з дитиною), але кількість моїх самостійних виїздів - коло десяти.Думала навіть податись до школи контраварійного водіння, аби там фахівці перевірили рівень моїх умінь і допомогли подолати отой параліч за кермом...
Тепер здала дитину в садок, який він нас далеко...нині другий день, а я вже "холодна" з цих походів, під гірку і потрощеним асфальтом. Чоловік наказує їхати, тим паче, що скоро почнуться дощі чи сніг, пішки не пошкандибаємо, а я тільки що й роблю, що придумую "відмазки":girl_crazy:
І найголовніше, що теоретик я хороший ! Я знаю, що треба зібратись з духом і їздити, їздити, розумію, що навколо купи жінок -старших і геть молодих, і можливо, серед ниє є менш розумні і менш уважні, ніж я, і все ж вони їздять!! Вони це змогли і я повинна змогти! Ан нєт...я буду сидіти, дивитись у вікно на свою машину, як на найбільшого ворога !:crazy:
Во, виговорилась і вижалілась:xaxa: А може, є тут ще такі, з такими ж проблемами?:girl_wink:

Імель
11.11.2010, 17:49
"Ти впертий слимак!"
згадалося з тих же перлів
"ВоДятел"

то загалом про нездалих водіїв

mysha
11.11.2010, 19:24
я буду сидіти, дивитись у вікно на свою машину, як на найбільшого ворога !
Треба на неї не дивитись, а сідати і їхати, і не лише по знайомих маршрутах, а всюди.
Після того як я отримала права мій перший чоловік дуже не хотів мене пускати за кермо саму, казав: сядеш на вихідних десь за містом, коли буде менший рух. В один чудовий день встала раніше, взяла ключі і поїхала. Було важко, глохла, не відчувала габаритів. Пам"ятаю ніяк не могла виїхати на горку з Короленка на Лисенка, вона ще й головна, а я даю мало газу, весь час скочуюся вниз, машини ззаду сигналять:girl_cray:, після десятої спроби затягнула ручне гальмо, включила аварійку і дочекалася поки всі ті машини, що були позаду, мене об"ідуть. Тоді скотилася ще більше вниз, добре розігналася і виїхала наверх. З тих пір штурман мені більше не потрібен:girl_yes:.
Bursukanja, приклейте "У" (якщо ще не приклеїли), сідайте за кермо і потихеньку їдьте, поки немає снігу. Успіхів Вам!

Bursukanja
11.11.2010, 19:39
Дуже вдячна Вам за підтримку і розуміння!
Треба на неї не дивитись, а сідати і їхати, і не лише по знайомих маршрутах, а всюди.
Та я знаю. Я перечитала усі (напевно) форуми для жінок-початківців. Але я вже не вважаю себе початківцем! Я 1000 км наколєсіла по Карпатах (правда, чоловік, звісно ж, був поруч), по Львову їздила багато і всюди, і ніхто мені не сигналив ззаду, тобто проблем іншим водіям практично не створювала. Літеру "У" я не чіпляла і не буду (чоловік купив, і її ми вчепили на горщик малому:girl_smile:), тому що вважаю, що повинна повністю відчувати себе повноправним учасником руху без ніяких "поблажок".
У мене це виключно психологічний страх, замішаний на постійному вказуванні чоловіка на мої помилки!! Але, погодьтесь, сперечатись, що варто їхати "не по тій смузі" можна навіть з чудовим водієм!! Перед виїздом прокручую в голові маршрут, все знаю, все начебто вмію, але починаються страхи :ой, а якщо там корок, а якщо світлофор вимкнений і т.д.:girl_crazy:
Все, перестаю нити, завтра зберусь із силами і завезу дитину в садочок:girl_cool:

bora
11.11.2010, 20:37
Не слухати всілякі пріколи про блондинок за кермом
А кого слухати? Жінки звичайно часом смішать. Але чоловіки натомість щодня масово нагло порушують правила. Невідомо - чи вони їх просто не знають, чи вважаютьсебе мудрішими за ПДР, але жодного виїзду без того, щоб не побачити грубого, часом хамовитого порушення ПДР у виконанні чоловіків.
І статистика відверто свідчить про те, що жінки більше дотримуються правил.
Мене теж вчать за кермом - а я вчу когось коли не за кермом. Всім тяжко втриматись))) ТОму люблю їздити одна.
А щодо розслабитись - це не те місце де можна розслаблятись. Водіння, як казали інструктори, це дуже відповідальна робота. І якщо хочеться розслабитись і забути, що можна збити пішохода, не помітити дитину, що вискочила на дорогу, не зауважити, що хтось різко загальмував перед тобою - краще їхати на таксі.

arushka
12.11.2010, 14:41
Жінки звичайно часом смішать
Пригадала декілька ситуацій, коли їхала з чоловіком незнайомим маршрутом і він керує: "Направо..... Ой-ой, нє, наліво!!!" І так собі уявляю, що думають про мене інші водії, коли я панічно мигаю всіма поворотниками підряд. От звідки ростуть ноги в історій про жінку за кермом .

Левицька
12.11.2010, 16:54
Я зараз ходжу на курси водіїв. Давно збиралась, але не було навіть натяків на придбання власного авто. Зараз теж ніби не дуже, але, принаймні, буду вміти їздити, а там і можливість з`явиться.
Так от, їздила вже 6 разів... поки жах))) Сьогодні їздила корком на Левандівці, відчула себе ідіотом, сором досі не проходить... глохла десь 3 рази...
В мене дурне питання - чи усім було важко спочатку, як перестали боятися???
розумію, що дурне питаю, але в мене зараз такий стан, що я не впевнена, чи здатна їздити взагалі...

Megan
12.11.2010, 17:15
розумію, що дурне питаю, але в мене зараз такий стан, що я не впевнена, чи здатна їздити взагалі...
Ох, як згадаю свій перший урок:8: мама мія... я не могла рушити взагалі. А після "компліментів" мого дорогого "інструктора" (чоловік мене вчив їздити, ну тоді ми ще зустрічались, і він дууууже делікатно назвав мене мавпою з гранатою), після того я до машини боялася підходити взагалі. Потім бралася їздити сама, без нього... благо він досі не знає, як та машина скакала ніби жаба... потрохи-потрохи і я побачила що мені получається. От коли получається, тоді і приходить впевненість, що у мене все може вийти. Ну і старатися. А, і ще одне, не всі відразу вміли їздити, тому оте, що ви глохнете, і всі на вас дивляться навіть не беріть до уваги. Звичайно у годину-пік на пр.Свободи не варто пхатися.. але, всі починають з початку. Тому старайтеся, і щасливої дороги :girl_bye2:

Левицька
12.11.2010, 17:37
як згадаю свій перший урок
та біда, що то вже не перший)) вчора краще їздила... захлохла лише раз на виїзді із заправки... А ще той інструктор кричить, каже, як можна стільки разів одну і ту ж помилку робити?)) Кошмар просто, аж страшно той корок згадувати...

Megan
12.11.2010, 17:44
А ще той інструктор кричить,

А поміняти інструктора? Або хоча б зауваження зробити... не всі ж відразу такі профі як він.

Левицька
12.11.2010, 17:54
А поміняти інструктора? Або хоча б зауваження зробити...
та він дядько ніби непоганий, не зі зла кричить... але бачу, страх мене вже переповнює, я і так прекрасно розумію, що погано і якось в такій ситуації зауваження не випадає мені робити, адже розумію, що затупила тут саме я...
Так мені погано зараз, сиджу, мало не плачу. Ех, нічого! Мушу навчитися!

Burberry
12.11.2010, 18:11
чи здатна їздити взагалі..
ой, я лише кілька тижнів тому курси закінчила. І в суботу отримала права:girl_claping:Всього у мене було 10 занять з інструктором, і хоча я до того взагалі про водіння жодного уявлення не мала, але страх переборола швидко, як тільки виїхали на Пасічну і відчула, що все-таки це я керую машиною, а не вона мною:connie_pull-pigtail.З інструктором якось все вдавалося, сварив хіба за щеплення:girl_yes2:
Гірше було сісти в машину без додаткових педалей. Після курсів я героїня почала просити хлопця, щоб вивіз мене десь на площадку і подивився як я гарно їжджу:girl_wink:До слова, свою машину він любить страшенно, пилинки з неї здуває, тому на початок погодився взяти хіба робочу. Але так сталося, що на наше перше спільне водіння її не вдалося взяти і дав таки свою (новенький пасат). Що то було:girl_haha:.Поїхали ми на площадку в Брюховичі. Ну, рушила я нормально, а їздити там, то й нема де. Мій милий вирішив вчитись паркуватись. краще б він цього не починав, бо після стількох помилок, я в же і рушити не могла і взагалі помилялась на кожному кроці. На другому занятті було ще гірше. Мій коханий мене майже до сліз довів. Але я його не виню, сама була дійсно як чайник, щось в мені зламалося...я реально не могла навіть рушити нормально. Але це все від нервів, чим більше він сварився, тим більше я помилялсь. Таке враження, що всього довелося мені вчитися з чистого листка. :girl_flag_of_truce:Але, коли ми обоє заспокоїлися, то все було нормально, навіть задом запаркувалася:girl_claping:Тому, головне не боятися сідати за кермо. Навіть мої проколи і крики коханого не змусять мене уникати наступних "уроків", головне бути сильним духом.Але, боюся, що далі за навчальний майданчик він мене наразі не вивезе:girl_wink:Тому, досвідчені водії наразі можете бути спокійні:girl_flirt:

Gala
12.11.2010, 18:32
А я сьогодні їздила 5 раз з інструктором.(Вчора він мене похвалив,що є явний прогрес,то сьогодні з полегшенням видихнув,коли закінчилось навчання.Прогресу не побачив,напевне.)Раз заглохла на перехресті...Але думаю в мене вийде.,хоча повністю довірити мені кермо інструктор не наважується і далі,як їдемо то страхує і тримає руку на кермі разом зі мною.Це мене трохи турбує,бо не відчуваю що сама їду.Ще постійно мені все підказує що робити,коли яку передачу натиснути,коли який поворот включити.Бачу що ще багато чого не знаю для самостійної їзди навіть з чоловіком з боку.Сьогодні їхала з чоловіком по своїй вулиці додому,на нашій рено кенго,то їзда на ній трохи інша ніж на жигулях,яких вчуся.

Левицька
12.11.2010, 19:41
Але це все від нервів, чим більше він сварився, тим більше я помилялсь.
в мене те ж саме зараз, як тільки починає сваритися - все, зібратися важко і починаю робити помилки.

хоча повністю довірити мені кермо інструктор не наважується
мені кермо довіряє, тримає на колах, складних перехрестях - як ото мені Пасічна-Личаківська. Але за зчеплення кричить, і за газ... ой, добре, що виговорилась))) Дякую!

---------- Додано в 19:40 ---------- Попередній допис був написаний в 19:38 ----------

Всього у мене було 10 занять з інструктором
ого! молодець! Я думаю, за 10 разів не навчуся))

bora
13.11.2010, 01:46
Всього у мене було 10 занять з інструктором,
А чому? Ви не хотіли запитати чому він з Вами не дозаймався? Мій зі мною аж план перевиконав - 35 годин їздив, а потім ще 2 години на моєму авто. І це далеко вже після отримання прав. Бо я знала, що він мусить. Не знаю як там далі - але на першій машині за 2 роки не було жодної подряпини, а їздила по всьому місту і в Карпати.
Ну дівчата, Вам себе не шкода, чи надарма витрачених грошей, чи машини? Ну для чого комусь таку халяву попускати, щоб потім ще чогось хлопець вчив. Та після курсів я бувалим водіям підказувала.

А на рахунок боятись - проходить. Схоже у всіх. Просто я вважаю що бояться дуже відповідальні люди. І правильно роблять. Бо навичок ще нема. ТОж не зайве, щоб інструктор підстраховував стільки скільки треба.

Solomi
15.11.2010, 10:36
А на рахунок боятись

до речі - це щира правда.

я спочатку дуже боялася зустрічних машин, що вони мою машину зачіплять
чоловік досі згадує це і сміється

а потім коли півроку їздила на роботу на машині ,всі страхи минули

Burberry
15.11.2010, 10:46
А чому? Ви не хотіли запитати чому він з Вами не дозаймався?
У принципі, у нас в автошколі було передбачено 17 занять по 2 год. Інструктор зразу пояснив, що 2 год., то з двома перервами, тому заняття виходить годину з чимось). Я не перечила, бо мені й так важко було постйно з роботи вискочити й на ту годину.
Чому тільки 10? По-перше, я сама йому запізно зателефонувала, коли мої одногрупники вже десь від'їздили по 4-5 годин. Нам, практично, на 2 занятті вже сказали дзвонити до інструктора, а я ще тоді взагалі нічого не знала, не вміла і відтягувала якось, наївно думаючи, що хоч правила підівчу:girl_in_dreams: А ще інструктор в мене був зовсім не гнучкий. Графік в нього був постійно розписаний, на вихідних він не займався, після 18.00 також. А мені з роботою трохи складно було. Тому так вже вийшло. А чого мене ще хлопець довчає? Ну, тому що мені здається, що і після 20 занять ти ще не профі, хоча по правилах я теж його можу загрузити, але ж хіба у водіння це головне?:girl_wink:Та й в мене така ситуація, що я не планую вже зараз за кермо сідати, та й ще не скоро. Тому в мене не буде постійної практики, звичайно, якби я після курсів одразу мала намір сісти у свій автомобіль, я б ще і додаткові уроки брала і 10 заняттями це б усе не закінчилося.

Rona
15.11.2010, 12:50
дівчата, шукаю курси водіїв... страшно трохи, але дуже хочеться :) ще би якогось людського інструктора знайти... :girl_in_dreams:

Gala
15.11.2010, 13:13
Подзвонив сьогодні інструктор прийти на заняття в 9,прийшла,а його нема сказали ,що його жигуль(відносно новий)поламався і я поїду вчитись з іншим....Сіли одразу на 26 річний жигулик і поїхали на ближні села.Чесно,було страшно...щось він одразу пустив мене на розслабоні,спитав,скільки я вже їздила,сказала,що сьогодні 6 раз.Він ще більше розслабився,ну і поїхали.За кермо мене навіть не страхував,на відміну від мого інструктора,який постійно кермо тримав разом зі мною.Це навіть більше плюс ніж мінус,якась появилась впевненість в своїх силах.По дорозі щось відпало в того жигуля знизу....Їздили переважно по його справах(шукав де взяти покурити) і домовлявся за ремонт машини...Досить пристойно покаталися...Думаю у мене усе вийде і до свого дня народження я отримаю права,а головне буду вміти їздити!Прагну доказати чоловікові ,а особливо брату,що я таки зможу їздити!Чесно раніше могла про це тільки мріяти,навіть снилось,що сама їду.

solomka
15.11.2010, 13:27
Розкажу вам про свої курси і своє водіння. Курси я закінчила ще весною 2009 року. Тоді передбачалось 20 год водіння, але насправді одне заняття (2 год) тривало максимум 1 год 30 хв. Взагалі за додаткову плату можна було ще відїздити 10 год. Але оскільки ми тоді не мали автомобіля, мені не було потреби брати додаткові заняття. І от цього літа ми купили авто.....Саме цікаве те, що мій чоловік не має прав і не вміє їздити, так що машину купляли з розрахунку що тільки я на ній буду їздити. Але після річної перерви я навіть не могла зрушити з місця на авто, тоді терміново ми почали шукати інструктора, щоб навчив мене заново їздити. Знайомий нам порадив свого друга. Ми з ним відїздили 10 год (це дійсно було повних 10 год, а може навіть трішки більше) і я за тих 10, навчилась більше і краще їздити, ніж на курсах за 20 год. Скажу чесно, рік тому, після закінчення курсів я дуже сумнівалась, що зможу їздити на авто (був страх), але з літа я хоч-не-хоч, а мушу, бо нема кому. І мій страх як рукою зняло, хоча знайомі кажуть, що ще повинна боятись. А мені чомусь же не страшно.

Rona
15.11.2010, 14:47
Знайомий нам порадив свого друга
той друг - інструктор? якщо так, то чи можете дати його координати? :)

solomka
15.11.2010, 15:04
той друг - інструктор?
та, він інструктор, координати скину в ПП

bora
15.11.2010, 20:37
А чого мене ще хлопець довчає?
Та нє, до хлопця питань немає)) Молодець, що має терпіння. Мій чоловік - не мав)
Я говорю про те, що якщо ми не будемо вимагати того, що нам в принципі "положено", то будуть нам всі сідати на голову. А надто - інструктори, бо часто таке чую.
Мені з робочим графіком дуууже складно було. Тому їхала до інструктора пів на сьому ранку. І це при тому, що сова страшна. А ще було - в обід домовлялися. Тож головне бажання і не дати комусь розповісти Вам, що він більше "не може, не хоче, на буде".. Або що це за додаткову платню! За його роботу додатково платити? Ну хіба в неділю їздити захочете. Ну але це я вже пишу тим дівчаткам хто ще не закінчив курси. Не давайте диктувати Вам умови, а якщо таке є - скаржтесь викладачу і вимагайте іншого інструктора.

хоча знайомі кажуть, що ще повинна боятись. А мені чомусь же не страшно.
Скажу більше - мені взагалі ніколи не було страшно. Як такого відчуття не було. Якось думала, що кермо це моє і все. Але при цьому я завжди болісно сприймаю грубі порушення правил і тп.п. Це трохи інше. Однак боїшся- чи не боїшся - не має ніякого відношення до того, які навички ти маєш. Бо з початків в мене їх просто не було. Тому з"ясовувала скільки в Європі їздять, щоб навчання було максимальне з можливого.

bora
18.11.2010, 20:17
Тільки, що Плюси оголосили статистику - кожне третє ДТП відбувається за участі початківця... І підняли питання нормальності та достатності наших курсів. А я сьогодні думала, що як мінімум троє чоловіків - ходяча аварійна ситуація. І схоже було, що початківці..

Orman
18.11.2010, 21:20
Тільки, що Плюси оголосили статистику - кожне третє ДТП відбувається за участі початківця... І підняли питання нормальності та достатності наших курсів. А я сьогодні думала, що як мінімум троє чоловіків - ходяча аварійна ситуація. І схоже було, що початківці..

так то воно так але 2\3 таки без початківців і це зовсім невесело. А так як вчать водінню у деяких школах, то їм варто сильно мозги прочистити. Чоловік ходив на курси на всі заняття, всі години від"їздив. А потім наймав інструктора, і сказав, що з інструктором за 2 рази (4 години) навчився більше, ніж за весь час на курсах.

Un.Known
18.11.2010, 21:45
сварив хіба за щеплення

Я декілька хвилин думала, до чого тут щеплення... ))

В автомобілі є зчеплення, дівчата.

airy_cat
18.11.2010, 22:35
Это так шикарно, что не могу не поделиться, потому как напоминает, во-первых, мои первые попытки водить, во-вторых, продлевает жизнь здоровым смехом:
О семейных особенностях вождения (http://dpmmax.livejournal.com/76948.html) или читать прям тут -
Опыт покорения тольяттинских дорог я начала, вооружившись помощью ну самого-пресамого расчудесного инструктора, которого только сумел найти дорогой муж.

Нет, он пытался справиться с моим обучением самостоятельно, но после того, как на

давно заброшенном лугу позади отдаленной деревеньки я умудрилась едва не протаранить

невесть откуда взявшуюся там «десятку», и обе машины спас только изящный акробатический этюд, исполненный супругом, и включающий в себя одновременный нырок одной рукой к тормозам, и круговые движения второй в проекции руля, так вот, после этого

он поспешно сложил с себя всякую ответственность за мои последующие фокусы и обратился к профессионалам. Он отыскал отличного дядьку с классным чувством юмора, железными нервами и таким опытом работы, что я еще столько на свете не живу. На том свете рай ему обеспечен, ибо чистилище я ему тут устроила. На третий день учебы бедный мужик общался со мной уже исключительно матом, я ревела и ругалась, не забывая распугивать соседей-автомобилистов непредсказуемым торможением и изысканно загадочной траекторией движения. Вредная машина глохла на перекрестках, двигалась рывками и требовала регулярного переключения передач, что явно превышало мои способности. Каким чудом он смог вбить в меня необходимые для экзамена навыки, я не понимаю до сих пор — одно слово, профессионал. С другой стороны, человек, закончивший мединститут в почти советские времена, может сдать что угодно — от экзамена по суахили до пилотирования стратегического бомбардировщика, дайте ему только полчаса и методичку.

Наглый муж, при виде жены, обретшей права, попытался меня беззастенчиво эксплуатировать. Я даже благополучно сгоняла по маршруту Тольятти-Димитровград, но все же старалась ограничивать свои передвижения родным дачным массивом. Движение по нему имело массу плюсов — больше 20 км/ч там двигаться нельзя по умолчанию, при виде грозно надвигающейся встречной машины, можно притормозить на обочине и перекурить, пока враг не скроется из глаз, ну и тормозить на участке было очень удобно — в малину. Как малинник захрустел — значит все, приехали и запарковались, здравствуй, дача. Настойчивый супруг пытался требовать, чтобы и с дачи я его так же вывозила. Зря, конечно. В первый же выезд я не вписалась в ворота. Ну что я поделаю, траектория движения «на участок» была уже отработана, а вот обратно — нет. Да и ворота всего 6 метров шириной, что непозволительно мало для такой широкой натуры, как я. Услышав хруст сминаемого бампера, я рефлекторно вжалась в сиденье и приготовилась реветь. Муж оценил ущерб, хмыкнул, пару раз стукнул кулаком, потом вдарил с ноги — и ровненький бампер встал на родное место. В этот момент я влюбилась в российские машины. Ведь была-бы какая-нибудь, прости господи, Мазда — и я бы огребла по полной, и СТО озолотилась, а тут так обошлось, подручными средствами. Воодушевленная, я рванула прочь, мимо коварных ворот. Я чувствовала себя Шумахером, пыталась разогнаться аж до 40 км/ч и необдуманно покушалась на третью передачу. Шлагбаум на въезде, к счастью сторожа, был поднят, мне было море по колено, и на горку я взлетела уже на не помню какой скорости, с ревом мотора, и какой-то участок пути преодолев по воздуху. Муж потом долго и с чувством описывал глаза водителя «Оки», мирно двигавшегося по направлению к любимой даче и никак не ожидавшего меня в роли Гастелло. А вот и зря он расслабился, на дороге все же, здесь некоторые мужей катают. В-общем, это был мой последний опыт вождения, руль у меня тут же отобрали, да я и не спорила особо, ну не мое это, и нечего экспериментировать. Зато, лишившись руля, я с удовольствием вернулась к роли штурмана.

Я вообще считаю, что способность водить автомобиль и способность прокладывать маршрут совершенно не связаны между собой. В этом плане мы с мужем удачно друг друга дополняем. Он едет, я говорю — куда, и все довольны. В роли штурмана в нашем семействе мне равных нет. Эти навыки зарождались еще в детстве, когда моя мамочка, коварно дождавшись перестроения семейного автомобиля в левый ряд перед перекрестком, вдруг начинала требовать немедленной парковки вот у того чудесного магазинчика, который мы только что проехали. Я всей душой сопереживала несправедливо обвиняемому во всех грехах папе и параллельно усваивала правила поведения пассажира. Венцом моей штурманской карьеры является трасса Тольятти-Нижний Новгород. Я даже в рекордные сроки разобралась с иезуитской развязкой на подъездах к Нижнему со стороны Чебоксар, не иначе как с перепугу. Кстати, о Чебоксарах. Представьте себе мирно двигающееся транспортное средство, приближающееся к Алатырю. Причем, насчет Алатыря меня особо предупреждали, что там нужно где-то непременно перед ним свернуть, иначе придется плюхать через весь город. Я в боевом напряжении, бдительно отслеживаю указатели, дабы не пропустить место съезда, и тут мне наносят коварный удар в виде огромного указателя с единственной надписью «ШУПАШКАРЫ» и жирной стрелкой. Причем эти Шупашкары написаны так, что сразу понимаешь, что это не какие-нибудь Шупашкары на три сотни дворов с грунтовкой, а ШУПАШКАРЫ. Я люблю географию, я очень люблю карты, в детских мечтах я где только не бывала, какие только маршруты по нашей тогда еще необъятной Родине я не прокладывала, но никогда, ни в горячечном бреду, ни с перепою я не представляла себя, едущей в неведомые Шупашкары. Более того, я нормальное дитя советского народа, в крови которого плещется вклад нескольких братских республик, но вот чувашская кровь явно в дефиците, несмотря на все намеки бати о квартировавшем долгое время в нашей станице чувашском полке. Так что на зов крови рассчитывать тоже не приходилось. Да и потом, ну кто мог предположить, что двигаясь по российской территории, можно встретить указатель, написанный только на языке местного населения, без дублирования на русском, или хотя бы на английском. Каким чудом мы поняли, что имелись в виду Чебоксары, я не знаю до сих пор.

Восхитившись моим штурманским талантом, коварный муж возложил на меня постоянную обязанность по отслеживанию передвижения нашего автомобиля. Расслабиться невозможно в принципе. Я могу пытаться мирно дремать во время того, как он летит по Московскому шоссе, но сильно рискую быть разбуженной воплем: «А где мне тут на Фрунзе сворачивать?»

Школа почище армейской. За доли секунды нужно проснуться, понять, чего от тебя хотят, подавить справедливое возмущение, оценить свое расположение в пространстве и доложить благоверному. Причем ориентировка в Тольятти имеет свои нюансы. Для неместных поясняю: заставку к «Иронии судьбы» помните? Там, где показывают совершенно одинаковые мультяшные дома? Это и про Тольятти тоже. Нет, конечно, имеются определенные признаки, по которым аборигены могут отличить свой квартал от соседнего. Ну, к примеру, особо характерно разветвившееся дерево на перекрестке, или бабка с семечками, застолбившая себе место вблизи оного, на худой конец, воронье гнездо на третьем столбе слева. Конечно, в последние годы, в связи с появлением яркой рекламы на магазинах, это стало полегче, но общий, так сказать, костяк квартала не слишком отличается от соседнего. И не дай вам Бог зайти внутрь, сами будете плутать в совершенно одинаковых дворах, плакать и звать маму. Это больше характерно для старых кварталов Автограда, 70-х годов застройки, в новых свои приколы, о них не здесь. Так вот, двигаться мимо старых кварталов лучше медленно и чинно, отслеживая указатели, потому как перепутать их — как два байта переслать. И вот еще не до конца проснувшаяся, я очумело верчу головой, пытаясь понять, в какой же именно части Московского шоссе мы находимся, муж летит, не сбавляя скорости, что задачи мне не упрощает ни разу, и спасает меня только огромный указатель по пути следования, на котором метровыми буквами написано, что поворот на Фрунзе вот-вот случится, о чем я радостно и докладываю. Спросите, а что он сам его не видел? Видел, конечно, это так, чтоб жена не расслаблялась. Потому что не его это дело, его дело дорога, мое — навигация, и не перепутать. Хотя если он мне еще пару раз такую побудку учинит, роли могут поменяться, и его проблемы, как он на тольяттинских дорогах будет заросли малинника организовывать, дабы мне тормозить было во что.

bora
18.11.2010, 22:56
так то воно так але 2\3 таки без початківців
Не зовсім...думаю значно більше. Це статистичні дані. Тобто якщо валялись права пару років - для статистики - це вже не початківець. А він всього за плечима може мати курси та пару годин практики, бо тільки отримав машину.
З іншого боку звісно рівень курсів нікудишній. Про це і говорили.

Orman
19.11.2010, 10:55
Тобто якщо валялись права пару років - для статистики - це вже не початківець.

ви праві, маю знайомого в якого права 10 років валялись, але він машини не мав і не водив (ну може раз в рік хто давав йому покататись). Ну і для статистики він не початківець, а для дороги.
Хоча часом як подивишся як маршрутники чи таксисти їздять (і то старші) - мамадарагая!

Gala
19.11.2010, 11:12
Сьогодні була моя 8 їзда з інструктором.По місті і далі не їзджу,напевне ще не того рівня їзда,щоб інструктор пустив мене у місто,хоч чоловік каже щоб я просилась вчитись по місту...Напевне після 10 разів їзди ,попрошусь.Ще у мене постіно напружені руки на кермі,вчитель робить зауваження ,але я все одно якась напружена...

Seppy
19.11.2010, 11:32
їзда з інструктором.По місті і далі не їзджу,
Наскільки я пригадую, то вже друге заняття в мене було з виїздом на дороги міста.

Левицька
19.11.2010, 12:36
Сьогодні була моя 8 їзда з інструктором. По місті і далі не їзджу,напевне ще не того рівня їзда,щоб інструктор пустив мене у місто,хоч чоловік каже щоб я просилась вчитись по місту...
В мене вчора теж була 8 поїздка, але по місті їздила, переважно в центральній частині, трамваї обганяла (не лише вчора, мене мій інструктор жартома називає - обганячем трамваїв, бо я їх не боюсь, бо не підріжуть))), а так вже 4 рази по місті їздила - найважче мені даються перехрестя Пасічна-Личаківська, пл. Митна, початок Франка, Привокзальна, ну і тягнутися за машинами... але нічого, вже не все так критично)
зрозуміла, що я дуже хочу АКП))
Напевне після 10 разів їзди ,попрошусь.
наскільки я зрозуміла, то ви не зі Львова, а з Чорткова, де рух менш інтенсивний, вже пора)))

JuniorSkeptic
19.11.2010, 13:42
вже друге заняття в мене було з виїздом на дороги міста.

у мене й перше було по звичайній дорозі, щоправда, навколо тихого кварталу. А вже потім гасали по дуже жвавих дорогах.

А через кілька днів після іспиту я дізналася, що вагітна, і відтоді (вже майже рік) не їздила. Треба буде поновлювати навички.

Darcy
19.11.2010, 14:21
8 їзда з інструктором.По місті і далі не їзджу
Мене мій інструктор на першому ж занятті вигнав в місто, перед тим тільки спитав, чи я вмію передачі переключати :)
Я чесно була в шоці, бо водити машину до того не вміла. Причому, вигнав він мене зразу по Личаківській, Пасічній, Зеленій, Пекарській.... Бррр... Як згадаю, я коли вийшла з машини, то в мене коліна тряслись і руки боліли. Але то, певно, й на краще, що так вийшло))

bilo4ka
19.11.2010, 14:30
А через кілька днів після іспиту я дізналася, що вагітна, і відтоді (вже майже рік) не їздила. Треба буде поновлювати навички.
Боялися вагіною їздити?