КПК

Показати повну версію : Перші тижні вагітності!

Сторінки : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

Brenda
03.09.2012, 11:37
в мене нові симптоми. груди знову почали трохи боліти і зранку підтошнює і запахи чую... завтра йду в ЖК

Вітаю з початком токсикозу:)
Як казала моя лікарка - значитт вагітність розвивається;)

glasses
03.09.2012, 15:35
значитт вагітність розвивається
Цю думку тут вже писали і переписували. І вагітні і ті, що вже мають діточок. В мене немає токсикозу, що це значить що воно стоїть на місці?:khomyak:
Це одна із закономірностей і все:girl_crazy:
Кожен організм індивідуальний, тому утотожнювати не можна))

Holly
03.09.2012, 15:39
В мене немає токсикозуі в мене за три вагітності жодного разу не було токсикозу

Brenda
03.09.2012, 15:42
Цю думку тут вже писали і переписували. І вагітні і ті, що вже мають діточок. В мене немає токсикозу, що це значить що воно стоїть на місці?
Це одна із закономірностей і все
Кожен організм індивідуальний, тому утотожнювати не можна))
Ок-Ок, я ж не тверджу, що це догма, я просто сказала, щоб втішити дописувачку, що токсикоз - це не є щось страшне:)

glasses
03.09.2012, 15:45
Ок-Ок, я ж не тверджу, що це догма, я просто сказала, щоб втішити дописувачку, що токсикоз - це не є щось страшне
Та, ні я так, теж колись думала, бо був такий стереотип в мене і асоціації. Але насправді виявилось, що це не так.
Може за дуже критично написала, не звертайте увагу, вибачте, я якась зла сьогодні, змучена, а ще й зараз в ЖК йти.

Vinnikomachka
03.09.2012, 16:23
токсикоз - це не є щось страшне так-так, не страшне, але ж неприємне ... я із-за свої тошноти і рвоти по вечорах втратила 2 кг і не набираю, не знаю чи то зле чи добре, на 10 тижні важила 54, а зараз на 18 - 52кг. Вчора так лякала унітаз - що до цих пір маю гіркоту в роті, в когось таке було?

Brenda
03.09.2012, 16:51
Та, ні я так, теж колись думала, бо був такий стереотип в мене і асоціації. Але насправді виявилось, що це не так.
Ну та, все індивідуально:-)

---------- Додано в 15:51 ---------- Попередній допис був написаний в 15:49 ----------

Вчора так лякала унітаз - що до цих пір маю гіркоту в роті, в когось таке було?
Інколи буває такЕ, коли немає чим рвати - іде рвота жовчю, може, у Вас так і було...після того потім надовго відчуття гіркоти лишається в роті...

Vinnikomachka
03.09.2012, 17:06
воно-воно, вже не було чим, а рвотні спазми навіть не думали припинятися...

Brenda
03.09.2012, 17:38
вже не було чим, а рвотні спазми навіть не думали припинятися
Ну то не переживайте, скоро пройде, головне, щоб рвота була не частіше, ніж 4-5 раз в день кажуть... а ще я чула, що від сильного токсикозу рекомендують хофітол пити...

Anty
05.09.2012, 11:39
не поставила мене гінеколог поки на облік. сказала прийти десь на 10 тижні. поки пити фолієву кислоту, добре їсти і якщо щось, то дзвонити.

сніжна
05.09.2012, 12:44
я із-за свої тошноти і рвоти по вечорах втратила 2 кг і не набираю, не знаю чи то зле чи добре, на 10 тижні важила 54, а зараз на 18 - 52кг.
вага то не страшно. Тим більше, на такому терміні і так набирається ще мінімум . Але мусите слідкувати ось за чим: якщо блювота у вас неоднократна і практично кожен день, можливе підвищення ацетону. Тоді теж буде продовжуватися блювота ( таке замкнене коло виходить: токсикоз-ацетон-токсикоз). Тому можете купити тест-смужки у аптеці і вдоам дивитися у такі дні чи не підвищується рівень ацетону. якщо блювота і надалі не припиняється, вага- зменшується,і тест-смужки показують зростання ацетону, можливо доведеться трішки прокапатися.

Vinnikomachka
05.09.2012, 12:56
дякую за пораду, але вже два вечори підряд маю спокій, трохи мутить але терпимо, навіть вчора чу-чуть повечеряла. надіюсь що вже відпускає, але минулого тижня теж думала що відпускає ))). Буду мати на увазі - про ацетон.

Brenda
05.09.2012, 13:41
можливо доведеться трішки прокапатися.
До речі, на рахунок капання, мені це дуже допомогло, на 6-7 тижнях в мене був сильний токсикоз, мені капали глюкозу, реосорбілакт і трисоль - ці всі препарати не шкідливі, вони очищають печінку, нирки і судини. Після капальниць мене 2 тижні не тошнило взагалі.

invisible
05.09.2012, 15:46
не поставила мене гінеколог поки на облік. сказала прийти десь на 10 тижні. поки пити фолієву кислоту, добре їсти і якщо щось, то дзвонити.
Ну то можна було передбачити, вони не дуже хочуть на таких ранніх термінах ставити, та й воно вам не треба. А рекомендації дуже правильні, нічого зайвого. Я от лише сьогодні нарешті стала на облік, майже на 15 тижні. Дуже добре, що навіть не натякнула лікарка, щоб дивитися мене на кріслі, бо я того боялася. Але мама мія, скільки там тре ще лікарів обійти і кровушки здати.... Тиждень на то витратиться, то точно.

Anty
11.09.2012, 13:22
дівчата, а вас кожен день однаково тошнить? чи буває, що трохи відпускає?

---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:11 ----------

у мене зараз восьмий тиждень. з початку сьомого почало тошнити. тошнило цілий день. така легка тошнота. не рвала, а сьогодні шось нема такої тошноти. ледь-ледь чую.

Vinnikomachka
12.09.2012, 16:36
не одинаково і не кожний день, а як коли нападе... чи на запах чи на їду, добре що не рве, але то все тимчасове )))

Juliakulyk
14.09.2012, 01:52
Дівчата підкажіть будь-ласка! Строк 16 днів за графіком, а аналіз крові на ХГ 211, що відповідає по лабораторним даним 4 тижням! Як правильно???? Цикл стимульований клостильбегітом. І ще тугий і великий живіт (як на 3 місяці:girl_haha:) це нормально???

invisible
14.09.2012, 02:04
Дівчата підкажіть будь-ласка! Строк 16 днів за графіком, а аналіз крові на ХГ 211, що відповідає по лабораторним даним 4 тижням! Як правильно???? Цикл стимульований клостильбегітом. І ще тугий і великий живіт (як на 3 місяці) це нормально???
16 днів за графіком - то як, після передбачуваного запліднення? Акушерський термін вагітності тоді у вас 4 тижні, його рахують від дня останніх місячних, а строк після запліднення (тобто реальний термін вагітності) - 2 тижні (ну чи там 16 днів, якщо знаєте точну дату). А взагалі, лікарі спираються на акушерські тижні, і в усяких аналізах також вказуються акушерські тижні. А точніший термін вам потім можуть поставити по УЗД.
Щодо живота, це індивідуально, у мене і на 3 місяці його не було. Лише зараз в кінці 4-го почав з'являтися. Ну, безперечно матка не мала б в такий термін - через 2 тижні після запліднення - так збільшуватися, щоб було помітно. Може то вам так кишківник дає? Він часто "пошалює" при вагітності.

Sertce
14.09.2012, 07:53
Живіт не має бути твердий занадто і болючий. А що до розмірів, то це індивідуально. Я в 3 місяці вже xодила в штанаx для вагітниx.

glasses
14.09.2012, 09:48
Я в 3 місяці вже xодила в штанаx для вагітниx.
Я теж з 3 ходжу:girl_claping:Мені вже навіть народ місце в маршрутках уступає:connie_pull-pigtail

Лідочка
14.09.2012, 12:36
І ще тугий і великий живіт (як на 3 місяці) це нормально???
Це нормально. В мене термін такий як в вас, і от буквально з перших днів я не можу втягнути живота (читай - сало:)), він справді ніби твердий, наче здутий.

WEDLADY
14.09.2012, 12:51
от буквально з перших днів я не можу втягнути живота (читай - сало), він справді ніби твердий, наче здутий І в мене з перших же тижнів вагітності вже животик був, кажуть таке буває, якщо плацента кріпиться на передній стінці матки.

Brenda
14.09.2012, 13:07
Я в 3 місяці вже xодила в штанаx для вагітниx.
Дівчата, а в мене теж животик почав трошки вже підростати, але ходжу поки в нормальних штанах, хоча вони мене трошки підтискають, то розщіпаю гудзик і так ходжу:-) А штани для вагітних і кофти можуть бути такими, що коли їх одягаєш - не дуже замітно, що вони для вагітних??

Лідочка
14.09.2012, 13:09
А штани для вагітних і кофти можуть бути такими, що коли їх одягаєш - не дуже замітно, що вони для вагітних??
Та можуть. Зараз така мода, що будь-яка туніка підійде як для вагітної так і для невагітної.

Brenda
14.09.2012, 13:26
Та можуть. Зараз така мода, що будь-яка туніка підійде як для вагітної так і для невагітної.
ну та, з туніками згідна, але мене тиснуть всі штани і спідниці, вже місяць ходжу по магазинах. щоб знайти шось на резинці - ніц не можу знайти:(( То цікаво, чи штани для вагітних можна носити тим, в кого животик чуть-чуть видніється і то, коли гола вдома перед дзеркалом придивляєшся:-)

---------- Додано в 12:26 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------

він справді ніби твердий, наче здутий.
В мене здуття цілодобово:-) На перших тижнях я читала, що здуття може бути як прояв токсикозу в якійсь мірі, тому не переживайте, я думаю, це стопудово здуття...

invisible
14.09.2012, 13:40
А штани для вагітних і кофти можуть бути такими, що коли їх одягаєш - не дуже замітно, що вони для вагітних??
А що, ще приховуєте свою вагітність? :) То кажіть, що поправилися просто :)
По мені і зараз ніхто не скаже, що я вагітна, просто якісь вільніші кофточки і все - ніц не видно, хоча животик маленький є. Штани для вагітних мають лише зверху резинку, так що якщо одягти щось наверх, то ніц не буде видно. Я правда досі звичайним одягом користуюся. Я собі вже одні спеціальні джинси замовила на Бонпріксі, подивіться може щось там підберете? Є з маленькими резиночками, не дуже помітними.

Vinnikomachka
14.09.2012, 15:40
Я теж ходила у звичайних джинсах правда бедровочних, я трохи схудла то вони мене не пережимають,а зверху трохи вільнішу футболку - і нічо не було видно. А на початку цього тиждня сказала співробітникам про вагітність і мій животик так поперло що прийшлось терміново купувати нові "збйори". Але в джинси ще входжу без проблем. Купила собі гарненьке платтячко, пару вільніших кофтинок, на вихідних піду пошукаю туфлики на зовсім низькому ходу і буду файна. Хоча "файна" - то в лапках, бо так лице обкидало, що аж страшно глянути, може хто стикнувся з такою бідою, чим рятуєтесь?

Brenda
14.09.2012, 15:58
Хоча "файна" - то в лапках, бо так лице обкидало, що аж страшно глянути, може хто стикнувся з такою бідою, чим рятуєтесь?
Стикалась моя подруга. Їй порекомендував дерматолог поміняти косметику на аптечну, протиалергійну. Наприклад, такі марки як Bioderma (з дорожчих), чи La Roche Posay (трохи дешевше). Можете піти в аптеку якусь нормальну, де продається косметика, там є консультанти, які допоможуть підібрати правильну косметику для лиця....

milkozavr
14.09.2012, 16:18
в мене десь до 5 місяця живота взагалі видно не було-всі аж дивувалися. а от в моєї сестри і в шефової на 2-3 місяці вже був живіт. це мабуть тому, що вони маленькі і худенькі і пузіку не було куди діватись. а я упітана в міру і пузіко не випирало бо і так було місце. але це мабуть в кожного індивідуально

kljysochka
14.09.2012, 23:22
і от буквально з перших днів я не можу втягнути живота (читай - сало), він справді ніби твердий, наче здутий.

В мене здуття цілодобово:
в мене те самісіньке! і ні про які довагітні джінси і мова не може йти вже з 3-го тижня вагітності! щастя шо було тепло, то мала ширші шорти бедрівки і сарафани, то мене вони рятували. проблєма ше в тому, шо я маю 2 пари вагітних штанів ше з малої, але вони мають пояс широкий, на живіт, то носити не можу, бо тисне мене в поясі і дико починає нудити! як попускаю, то спадають:girl_haha: ото шукаю як Бренда штани з широкою гумкою під живіт, але в діанорі сказали шо такі на зиму не шиють.. а де? в неті? шось боюсь проколотись з розміром.. а як тиснути буде? словом, тихо заздрю всім хто жалієтся, шо мало набрав, чи схуд.. незнаєте ви свого щастя, дівки!;)

glasses
14.09.2012, 23:30
штани з широкою гумкою під живіт,
То як, я щось не збагну в яку категорію свої віднести?:girl_blush2:

kljysochka
14.09.2012, 23:46
щось не збагну в яку категорію свої віднести?
ну я шукаю такі які закінчуются широкою гумкою, яка лягає під живіт, а є ще такі, шо закінчуются широким трикотажним поясом, який натягуєтся на живіт і фіксуєтся гумочкою тоненькою, яка стягуєтся до потрібного розміру.які ваші- гг, незнаю:)

invisible
15.09.2012, 00:21
словом, тихо заздрю всім хто жалієтся, шо мало набрав, чи схуд.. незнаєте ви свого щастя, дівки!
Ну та то у вас просто третя вагітність, при повторних вагітностях животик вже значно швидше з'являється :)

Лідочка
15.09.2012, 11:17
але мене тиснуть всі штани і спідниці, вже місяць ходжу по магазинах.
Я би на разі не купувала ще штанів, достатньо декілька лосин/легінсів, декілька тунік, коротких платтячок. В одних штанях все одно не будете ходити, навіть банально попрати треба. А так легінси, можна якихось гарних осінніх кольорів - буде супер. А ще й осінь, то класно буде з черевичками чи довгими чоботами на низькому ходу + тепло!

Тетянка
15.09.2012, 13:07
ото шукаю як Бренда штани з широкою гумкою під живіт
я такі через нет купила - там дуже зручний широкий пояс-резинка - на спину він ще ширший - дуже зручно - типу бандаж получається, а т о щось спина мене болить. Спереду теж суто пояс резинка. Бо маю ще одні - там спереду трикотажна вставка і вузька резинка, якою можна ругулювати обвід - але вони мені менш зручні , бо сповзають періодично. А ці першв - мега-зручні - по них навіть не видно, що вони для вагітних - так гарн оскроєні - їх можна носити від малесенького терміну, що я й робмла. маю ще таку ж спідницю - аде її вдягала буквально 2-3 рази - бо похолодало...Шкооода..Ще маю вельветові штани д ля вагітних - але на них так все чіпається :girl_emo:.

Savchenko
16.09.2012, 20:40
напевно мені сюди за порадою чи більше за заспокоєнням...не знаю...отже, 10 днів тому за підрахунками в сприятливий день для зачаття в нас з мужом був незахищений СА, до КД тиждень часу, однак сьогодні мала кровянисті виділення не червоного кольору, такого ще не мала ніколи то вперше, КД хоч годинник звіряй...зробила тест правда ввечері...показав одну полоску...вже не знаю що думати...дівчатка хто з таким стикався допоможіть:girl_cray:

Virginia
16.09.2012, 20:44
однак сьогодні мала кровянисті виділення не червоного кольору, такого ще не мала ніколи то вперше, КД хоч годинник звіряй...зробила тест правда ввечері...показав одну полоску...вже не знаю що думати...дівчатка хто з таким стикався допоможіть
я стикалася... результат бігає по хаті:)
ситуація в мене ідентична була, навіть тут на форумі це все писала, і про виділення і про тест...

Пупсик
16.09.2012, 20:53
до КД тиждень часу, однак сьогодні мала кровянисті виділення не червоного кольору, такого ще не мала ніколи то вперше, КД хоч годинник звіряй...зробила тест правда ввечері...показав одну полоску...вже не знаю що думати.
Розслабитись і дихати глибоко. Для тесту ще зарано. Тиждень-другий почекайте. А потім побачите. Як не буде кд повторіть тест. Можна зробити аналіз в приватній лабораторії.

jalla
16.09.2012, 20:58
отже, 10 днів тому за підрахунками в сприятливий день для зачаття в нас з мужом був незахищений СА, до КД тиждень часу, однак сьогодні мала кровянисті виділення не червоного кольору, такого ще не мала ніколи то вперше
О, та це може бути імплантація ембріона в стінку матки.)) Якраз все співпадає. Цей процес часто супруводжується всякими такими не зрозумілими виділеннями як ви пишете. Але це лиш припущення. Заждіть ще трошки і зробіть тест.

Manana
27.09.2012, 18:58
Сижу читаю ваші відповіді і так соромно, і такою ідіоткою себе відчуваю що просто слів нема :girl_cray:
Я взнала, що вагітна на...12 тижні! Два повних цикли затримки, а я так і не второпала! Правду кажуть, коли ти чогось дуже хочеш то себе накручуєш і здається що так і є. А коли на щось не розраховуєш в конкретний час, то знаходиш купу пояснень чому це не те.
Токсикозу в мене не було (зараз на14му тижні). Так, іноді підтошнювало, але таке траплялось і раніше. Трохи гуртожитком, трохи не нормальним харчуванням підпортила собі шлунок. Тошнило після кави - залізла в інтернет - підшлункова! О маєш тобі, дякую дієти і обмеження в їжі. Щодо затримки то одного разу в мене таке було. Місяць не було місячний (тоді мені здається ще не жила статевим життям). За ці тижні вагітності мене досить сильно обкидало - от я і думала, так як перед місячними значить скоро почнеться. Біль подібний до передменструального внизу живота також трактувався мною як знак, що будуть "місячні". Я думала, ого, оце зараз як почнеться.
Ну і дура, зроби тест як просить чоловік і будь спокійна. Нє, кажу йому - почнуться. За той час і на весіллі була, і на дні народженні, і на пиво з колегами виходила. Якась була стриманість до алкоголю - багато не пила, не п'яніла, але всі рівно вживала. От починаю про це думат иі сльози навертаються :girl_cray: Мама каже не брати дурного в голову, я так і стараюсь робити, але трохи мене це мучить. Почуваю провину перед дитинкою :girl_cray: Добре хоть, що вже більше як півтора року не курю.

Brenda
27.09.2012, 19:11
Manana, я чула багато таких історій, так що Ви не одна така. Не картайте себе вже що було, то загуло, Ви вже не поміняєте нічого.
Натомість зробіть собі постанову - подальші всі тижні вагітності ставитись уважно до себе, поміняти режим харчування, робити удар на вітаміни, щадити себе, тощо.
Ви УЗі вже робили, скрінінг першого триместру проходили, на облік встали?
Якщо все "ні" з вищепереліченого, то рекомендую піти на УЗІ, щоб переконатись, що все гуд з мацьопою і встати на облік в Вашу ЖК.
Після УЗІ відчуєте полегшення, принаймні мені було дуже добре, коли я побачила всі ручки, ножки, навіть маленькі реберця, ви переконаєтесь, що все добре і не будете так хвилюватись, як хвилюєтесь зараз. А нервуватись Вам не можна, мусите взяти себе в руки і поміняти свій спосіб життя прямо зараз:)

Manana
27.09.2012, 20:44
Після УЗІ відчуєте полегшення
так справді було! на УЗІ сказали, що все добре, тільки дуже активна дитинка но швидше за все через те, що я переживала (я там навіть трохи заплакала - як побачила свою дитинку, плакала звичайно з радості і над свою дурістю). а завтра іду ставати на облік! раніше лікарка по рекомендації була у відпустці.
дякую за Ваші слова, мені це дуже потрібно було почути. тим більше не всі мої подруги ще знають про вагітність і не дуже хочеться ще їм це розказувати, от і нема кому поділитись.

Тетянка
28.09.2012, 00:30
мені це дуже потрібно було почути
Manana, я, як вперше завагітніла, то теж не підозрювала , теж все списувала на що хочеш...І було 3 д.н., в тому числі й мій, і пила я все-різне...й курила....Так себе картала, що такої шкоди завдала - але я не знала що вагітна...Дуже переживала, просто страшенно - але дякувати Богу, маю здорового й дуже розумного синочка, справжнього вундеркінда - він моя гордість й потіха. Так що все буде добре. не переживате!

StarKa
14.10.2012, 03:53
Дівчата, я з вами мабуть.. Затримка 3 тижні.. Два тести тиждень тому показали по 2 полоски.. Звідси випливає питання. Про фолієву кислоту.

Маю залишок з попередньої вагітності дозуванням по 1 мг. На скільки пригадую, тоді їла по 1 т на добу. Питання до тих хто вагітнів годуючи. Чи можна та чи потрібно вживати фолієву кислоту? Якщо так то чи допускається те саме дозування чи треба в якусь сторону коректувати. До лікарки йти не хочу щоб не заставила УЗД робити і на 12-ому тижні ставати на облік. Хто як робив?

HAPPY NATA
14.10.2012, 05:03
Питання до тих хто вагітнів годуючи. Чи можна та чи потрібно
вживати фолієву кислоту? мені лікарка призначала фол.кислоту, але по пів таблетки (такої як у вас) на добу або можна 1таб раз на 2 дні. Вагітність на фоні гв, але моїй дитині на той момент було 3роки і 3місяці (тобто годування вже було чисто символічним - 1-2рази на добу і дуже малий об'єм молочка споживався...).

truskaffka
14.10.2012, 14:39
Чи можна та чи потрібно вживати фолієву кислоту?

Наскільки знаю, то навіть є добре відновити прийом фолієвої під час ГВ. Дитинці теж перепаде... Читала в книжках і чула від лікарів :)

Ну але стандартна доза для вагітних - це 0,400 міліграм, а не 1 міліграм. Хоча дуже нема даних про передозування.....

loreniya
16.10.2012, 11:46
я напевне теж сюди -тест ще не робила але чує моє серце що там вже хтось поселився - весь час хочу спати, все мені не смачне, груди набрякли та і місячних вже давненько нема... я збираюсь до 12 тиж ні до кого не іти, але питання йодомарину мене мучить - пити його вже чи купити комплексні вітаміни - я взагалі нічого в рот не можу покласти... Чи достатньо йоду в вітамінах для вагітних? Я знаю багато хто проти штучних вітамінів але так як я нічого не їм кріб хліба з маслом то де їм взятись як не з баньки? Помалу виключаю каву - п"ю з молоком слабеньку і весь день якась як заторможена... Старший малий як би заївся - весь час мене як не в живіт копне вночі то на руках висне на вулиці... треба вже йому якесь ліжечко купити і привчати по трохи. я якась неорганізована і розсіяна в хаті лад не можу навести - весь час хочу лежати а лягти реально нема коли - весь день на ногах...

Made in USSR
16.10.2012, 12:10
а з якого терміну п*ють фолієву кислоту і вітаміни? чи то за призначенням лікаря? я найближчих 4 місяці не планую показуватись в ЖК. взагалі не планувала приймати ніяких ліків-вітамінів з апетки. але ви тут пишете про фолієву к-ту то і питаюсь. зі старшим не пила того, тільки елевіт (але завагітніла в лютому, вітамінів не дуже багато було в природному вигляді). ще призначали мені дуфастон, бо казали що є загроза викидня. хоча про загрозу сказали після того, як я сказала що багато часу проводжу за компом (магістерку писала тоді). зараз теж на роботі постійно біля монітора.а тепер питання: прсвітіть мене темну)))що робити і куда йти? чи плюнути на все і просто кайфувати від вагітності?))

mazurik
16.10.2012, 12:15
До беременности пила витамин Е и фолевую по одной таблетке каждій день утром. Когда стала на учет на 10 неделе. Пила еще месяц фолевую, потом и до сейчас только йодомарин.:girl_bye2:

Delfy
16.10.2012, 12:18
кайфувати від вагітності, пити фолієву кислоту, вітамінів зараз ніби є троха в природному вигляді - яблука, гранати, овочі та ін.

Made in USSR
16.10.2012, 12:37
надибала ось таке:
Натуральным источником фолиевой кислоты есть овощи с тёмно-зелёными листьями (шпинат, брокколи, петрушка, капуста, зеленый лук, зеленый горошек, фасоль, чечевица, спаржа, соя, свекла, морковь, томаты), грецкие орехи, морковь, некоторые фрукты (особенно цитрусовые, арбуз, персики), зародыши пшеницы, мука грубого помола и хлебобулочные изделия из этой муки, дрожжи, гречневая, овсяная и рисовая крупы, пшено, томатный сок, сухое молоко, сливки, кефир, семечки подсолнуха.
Богаты фолиевой кислотой продукты животного производства: говяжья печень, печень трески, творог, сыр, почки, яичный желток, икра, ставрида.
Полезны овощи, которые приготовленные на пару или сырые.
можна так заміняти?

truskaffka
16.10.2012, 13:35
можна так заміняти?

Треба ще вважати, що з деякими продуктами фолька погано засвоюється. Вроді м"яска і інших джерел білків не варто їсти.

Взагалі фолька досить безпечна, як я знаю. І її не дуже просто поповнювати природно. А в час вагітності вона тим більше потрібна. Чому не попити? В розумних дозах, ясно.

Ось:

Некоторые женщины опасаются передозировки препарата. Передозировка препарата встречается крайне редко, только если принимать препарат в дозах, в сотни раз превышающих потребность организма (по 20-30 таблеток в день). В остальных случаях избыток препарата просто выводится из организма (при беременности выведение препарата из организма ускоряется), не оказывая на него негативного влияния. Однако, как и на все лекарственные препараты, могут возникнуть аллергические реакции.

Препарат следует принимать и при грудном вскармливании в дозе 300 мкг в сутки (можно в составе поливитаминов). Это предотвращает развитие дефицита как у мамы, так и у малыша. Если принимать препарат в больших дозах (например, по одной таблетке фолиевой кислоты, то есть 1000 мкг), то избыток просто выведется из организма матери, не оказывая вредного влияния ни на нее, ни на ребенка.

Фолиевая кислота – это единственный витамин, значение которого при беременности не отрицают даже ярые противники искусственных витаминов и вообще лекарственных препаратов. Поэтому даже если вы не хотите принимать никаких «лишних» лекарств при беременности, не отказывайтесь от приема фолиевой кислоты хотя бы в профилактических дозах, и это убережет вас и вашего малыша от многих проблем.

Made in USSR
16.10.2012, 13:44
всьо пойняв. нині куплю собі))

invisible
16.10.2012, 14:54
а з якого терміну п*ють фолієву кислоту і вітаміни? чи то за призначенням лікаря? я найближчих 4 місяці не планую показуватись в ЖК.
Я пила фолієву весь 1-й триместр з самого початку і до 12 тижня (вона найбільш важлива в період формування плоду, особливо в перші 2 місяці, коли йде закладка органів і нервової системи). Пила по 1 таблетці в день. Також без призначення лікаря, бо в ЖК пішла лише в 15 тижнів. Фолієва, до речі, ще допомагає засвоєнню заліза, то це додатково ще профілактика падіння гемоглобіну.

але питання йодомарину мене мучить - пити його вже чи купити комплексні вітаміни - я взагалі нічого в рот не можу покласти...
Мені терапевт казала йодомарин всю вагітність пити... Правда я щось після першого триместру перерву робила, зараз знову відновила. Інших вітамінів, крім фолієвої, поки що не пила, але я завагітніла в червні, тож якраз було літо і багато природних вітамінів, ну і токсикозу не було. Зараз звичайно фруктів-овочів вже значно менше... Не впевнена, чи є зараз нагальна потреба в комплексних вітамінах, але фолієву варто попити, ну і йодомарин можна.
Чи достатньо йоду в вітамінах для вагітних?
Наскільки я знаю, комплексні вітаміни для вагітних якраз і розроблені так, щоб включати оптимальну збалансовану щоденну дозу всіх вітамінів.

lulu
16.10.2012, 16:33
а потім лікар в пологовому вам скаже НІЯКИХ ШТУЧНИХ ВІТАМІНІВ, бо вони не засвоюються, лиш на 20% і просто викликають більший апетит...
безпечними вважають фолієву (до і на самому початку), йодомарин (з перервами і можна зупинитись вкінці) і природний кальцій (шкірка помитих,відварених (і почищена зсередини) домашніх яєць. перетирається на порошок і додається до їжі)

WildWind
16.10.2012, 17:36
ну і йодомарин можна.
Надлишок йоду в організмі ще більш шкідливий, ніж його нестача. Не можна самостійно собі йодомарин призначати, тим більше, що є різні дози.

invisible
16.10.2012, 18:02
Надлишок йоду в організмі ще більш шкідливий, ніж його нестача. Не можна самостійно собі йодомарин призначати, тим більше, що є різні дози.
Повністю погоджуюся, просто при нашому харчуванні навряд чи можна отримати достатньо йоду з продуктів. Я пила зараз найменшу дозу, що є в продажу. Колись давніше мені йодомарин 200 призначали для профілактики, а при вагітності я п'ю йодомарин 100.
А в наших ЖК його і так всім поголовно призначають, ніхто не дивиться, чи достатньо йоду в організмі чи ні :unknown:

Brenda
16.10.2012, 20:50
Я б рекомендувала пити Фоліо, там і йод і фолька - в нормальному дозуванні. Тим більше, що гінекологи завжди рекомендують, як підготовку до вагітності і до 16-ого тижня...

truskaffka
16.10.2012, 20:59
Фоліо, там і йод і фолька - в нормальному дозуванні

Мені свекрушина коліжанка з Німеччини (чи Австрії!?) передавала препарат з фолієвою та йодомарином також - у тій же пропорцій, що у Фоліо. Видно, то "золотий стандарт" :)

WildWind
16.10.2012, 21:53
А в наших ЖК його і так всім поголовно призначають, ніхто не дивиться, чи достатньо йоду в організмі чи ні
Мені як і всім поголовно призначили магне, але перш ніж призначити йодомарин, моя лікарка чомусь відправила мене на УЗД щитовидки, щось їй підозріло було, і після УЗД і аналізів чомусь йодомарин не призначила. І то при тому, що я просто здорово харчувалась, без фанатизму і з періодичними "зриваннями" на шкідливу їжу) І йодовану сіль я використовую рідко, лише салати нею солю, бо при термічній обробці йод втрачається.
Повністю погоджуюся, просто при нашому харчуванні навряд чи можна отримати достатньо йоду з продуктів. Я пила зараз найменшу дозу, що є в продажу. Колись давніше мені йодомарин 200 призначали для профілактики, а при вагітності я п'ю йодомарин 100.
Якому нашому харчуванні? Якщо людина їсть різну їжу, а різна то не заморські фрукти і делікатеси, а просто сезонні фрукти, овочі, молочне, м’ясо, крупи, риба. А якщо то ще й більш-менш перевірені місця покупок то харчування є хорошим.
Крім того в нас час люди так налякані нестачею йоду, що повністю замінили сіль йодованою, а цього вже достатньо, особливо якщо врахувати, що ми вживаємо солі зазвичай значно більше, ніж потрібно організму, а значить і йоду, що є в тій солі. Надлишок йоду з першого погляду має такі самі ознаки, як і його нестача, тільки лікувати потім то значччно важче, і до того всього, наші лікарі ще й не завжди вміють визначити, що йоду забагато а не замало. Замкнене коло получається.
Тому якщо дуже хочеться попити йоду, то потрібно до лікаря. Вам то лікар призначав для профілактики? Значить були причини. Я не знаю як на рахунок інших вітамінів, але з йодом я б не радила пити просто тому, що хочеться попити вітамінів.

invisible
17.10.2012, 14:49
Мені як і всім поголовно призначили магне, але перш ніж призначити йодомарин, моя лікарка чомусь відправила мене на УЗД щитовидки, щось їй підозріло було, і після УЗД і аналізів чомусь йодомарин не призначила.
Ну бачите, вам з лікаркою повезло, але не думаю що всіх в ЖК посилають на УЗД щитовидки. В тому то й справа, а мали б в принципі тоді ретельно перевіряти все, перш ніж призначати будь-які препарати взагалі. Це як з анемією - всім призначають препарати заліза, але ж насправді причин анемії є набагато більше, аніж просто дефіцит заліза, і анемія буває не лише залізодефіцитна. Фоліо або фольку+йодомарин призначають майже всім вагітним, як як чую. Мене наприклад в ЖК на УЗД не посилали і нічого не перевіряли, але сказали пити йодомарин впродовж всієї вагітності, але я поки що пила лише в першому триместрі. І якщо подивитися дописи, то не лише я, а й поголовна більшість вагітних. :pardon: Бо, якщо ви зауважили, не є єдина і не я перша написала про йодомарин. :)
Я теж ніколи не відстоювала те, щоб бездумно пити все, що призначають в ЖК, наприклад гіно-тардиферону і Магне В6 поки що не п'ю, хоч і призначали. Але йод... Ну не знаю, мені здається він міститься в достатній кількості в нормальних продуктах морського походження, які в нас дістати важкувато (заморожену-переморожену рибу, оброблену незрозуміло чим, і морську капусту з купою консервантів не рахую), інші ж продукти, особливо вітчизняного походження, йодом досить бідні. А щодо йодованої солі, то наскільки я знаю великий процент йоду при варці втрачається.

наші лікарі ще й не завжди вміють визначити, що йоду забагато а не замало. Замкнене коло получається.
Тому якщо дуже хочеться попити йоду, то потрібно до лікаря.
Самі ж кажете - замкнене коло - призначати має лікар, а вони "ще й не завжди вміють визначити". На жаль, то проблема нашої медицини...

Burberry
17.10.2012, 17:10
якщо дуже хочеться попити йоду, то потрібно до лікаря
Я вже, коли обходила лікарів і була на огляді в ендокринолога, то вона виписала Йодіс. Хоча зробила це теж на око. Це така водичка, збагачена йодом. Про неї ніби кращі відгуки як про йодомарин. Я її купила, але п'ю, чесно кажучи, дуже нерегулярно. А фольку пила до 12 тижня і під час планування. Всю вагітність нічого не пила, а потім на місяці 7 пила полівітаміни, в основному для підняття гемоглобіну. І гемоглобін справді виріс з 100 до 120. Але тепер читаю, що від полівітамінів дитина дуже набирає вагу, тому я вже шкодую про це.

invisible
17.10.2012, 17:42
Всю вагітність нічого не пила, а потім на місяці 7 пила полівітаміни, в основному для підняття гемоглобіну. І гемоглобін справді виріс з 100 до 120.
Хм, цікаво. А полівітаміни вам лікар призначав для підняття гемоглобіну? Якісь спеціальні? То були саме суто вітаміни чи комплекс з усіма мікроелементами? Бо я собі стараюся зараз підняти гемоглобін дієтою, але щось це так туго йде, а залізо пити не маю бажання (у мене 97-105 і моя Г в ЖК трохи ниє, що боїться, що в мене гемоглобін далі ще більше впаде, якщо не питиму штучне залізо).

Burberry
17.10.2012, 18:09
Хм, цікаво. А полівітаміни вам лікар призначав для підняття гемоглобіну? Якісь спеціальні? То були саме суто вітаміни чи комплекс з усіма мікроелементами
Так,лікарка. Пренатал форте. Там якраз акцент був на залізі і кальцію. Я теж пробувала дієтою,але результату не було. Хоча зараз з'ідаю в день по гранаті. Але після гемоглобіну у 120, вона мене вже й на аналізи не відправляє;)

glasses
17.10.2012, 22:52
Блін, а мені ніхто нічого не призначав, ніяких вітамінів?!Ну, хіба фолька в першому триметрі)))
Хіба не можу без таблеточки кальцію глюконату)

invisible
18.10.2012, 00:02
Блін, а мені ніхто нічого не призначав, ніяких вітамінів?!Ну, хіба фолька в першому триметрі)))
Ну й правильно, нащо нам та зайва хімія? Ми ж якраз літом завагітніли, купа свіжих вітамінчиків, мені ВВ якраз на початках і наголошувала, що в штучних наразі потреби немає. :)

WildWind
18.10.2012, 09:43
Бо, якщо ви зауважили, не є єдина і не я перша написала про йодомарин.
Власне коли на початку вагітності перечитувала тему, то про йодомарин не попадались дописи, магне, фолієва, так, але йодомарин ні)) тому і вчепилась до вас)))
Я теж пробувала дієтою,але результату не було.
В мене усю вагітність без виключення день у день не виходила з раціону гречка, салат з червоного буряка, гранати, яблука, ківі. Гемоглобін завжди був у нормі, навіть коли недосипала багато і взагалі була виснажена.

Лідочка
18.10.2012, 12:35
Мені теж лікарка призначила Йодомарин, але я не пю.

loreniya
24.10.2012, 16:48
Хоча зараз з'ідаю в день по гранаті.

я так робила першу вагітність - я так наловчилась ті гранати їсти що на білій постелі в роддомі їла і всі дівчата очі квадратні мали як то мені ніц на постіль не капнуло, то хочу сказати що мій малий потім до 3 міс був весь обсипаний, і мабуть це дякуючи гранатам я їх пережерла - так це називається... вони мабуть теж чимось обробляються "на дорожку", просто більше нічого я такого не їла і не пила всю вагітність і зараз певна що передала куті меду. від гранатів мені гемоглобін не дуже піднімався, але піднімався від домашннього помідорного соку - це бабця так вчила. І ще кажуть клюква сильно на гемоглобін добре робить. і свіже повітря - без свіжого повітря сидячи в квартирі нічого не піднімемо... ну і мясо мабуть теж в цьому процесі важне - хоч якесь мусить в раціоні бути. 3 триместр ще пила гінотардиферон - був 95 гемоглобін то піднявсь до 110 і мій лікар казав що це нормально, для вагітної, а потім на комісії тій що дає лікарняний на пологи, закачували очі і казали що це дууууже мало... а скільки має бути в ідеалі?

сніжна
24.10.2012, 17:34
що мій малий потім до 3 міс був весь обсипаний, і мабуть це дякуючи гранатам я їх пережерла - так це називається... вони мабуть теж чимось обробляються "на дорожку", просто більше нічого я такого не їла і не пила всю вагітність і зараз певна що передала куті меду. від гранатів мені гемоглобін не дуже піднімався,
коли я перебувала на збереженні ще у відділенні гінекології пологового, ми з сусідками по палаті наминали ті гранати по повній. А от лікарі, які нас вели, коли то побачили, порадили поменше налягати на гранати. По можливості- узагалі вживати чисто символічно ( якщо вже дуже хочеться)Бо гемоглобін від них практично не підінмається, а от хімічні речовини, якими їх обробляють , призводять до алергічних реакцій в першу чергу у мам.

---------- Додано в 13:34 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ----------

був 95 гемоглобін то піднявсь до 110 і мій лікар казав що це нормально, для вагітної, а потім на комісії тій що дає лікарняний на пологи, закачували очі і казали що це дууууже мало...
в пологовому на мій гемоглобін 117 лікар завжди казала, що "все гуд" ( і навіть коли перед пологами було 100. не кіпішувала- "так , малувато трішки. але нічого страшного"), а от в той же час у ЖК гінеколог на той же показник у 117 одиниць - "мало. треба піднімати"

Delfy
25.10.2012, 10:26
Маю питання до вагітних, хто міряє БТ - вона у мене щодня трохи скаче - коливається від 36,9 до 37,1. Це говорить про щось важливе, чи не звертати на це уваги?

JuicyFruit
25.10.2012, 10:50
Я міряла десь до 9 тижня, потім БТ почала у мене скакати. Лікарка із ЖК сказала, щоб я її перестала взагалі міряти, бо це тільки додатковий стрес і на цьому терміні вона уже стає неінформативною. Десь із 12 тижня БТ починає знижуватися.
Не знаю який у Вас термін, але мені здається, що не варто на це звертати уваги. Хвилюватися варто лише тоді, коли вона не піднімається і був різкий спад.

Delfy
26.10.2012, 09:35
Я сьогодні зранку прокинулась із якоюсь дивною біллю в спині. Болить між копчиком і попереком, коли вигинаю живіт вперед (ну коли хочу рівно-рівно стати). Коли сиджу згорбленою - нічого не болить. Біль, ніби м*язи сильно розтягнуті...

Лідочка
26.10.2012, 11:37
Біль, ніби м*язи сильно розтягнуті...
В мене так було. Читала що це прогестерон ы релаксин так впливають.

Delfy
01.11.2012, 09:40
Дівчата, я десь глибоко усвідомлюю, що все це нормально, але все ж хочу запитати:
1. чи нормальним є те, що у животі час від часу може щось кольнути, "колупнути", "потягнути"?
2. груди при нормальній В можуть боліти по ранках менше, ніж попередній день?
3. при тонусі живіт завжди має тверднути?
В мене зараз орієнтовно 7 тижнів.
І ще дуже переживаю, щоб В розвивалась, оскільки до 12 тижня на узд вирішила не йти.
Якщо БТ тримається на рівні 37-37,1 + перші 3 пункти - то значить, все ок?
Дякую.
Вибачте, якщо дурні питання, але це, направду, є дуже для мене важливим.

Brenda
01.11.2012, 10:50
Delfy, ваші побоювання нормальні, тому не переживайте за ваші питання:)
1. Нормально, головне, щоб не було довготривалих ниючих болей. Якщо час від часу щось роболює, а це може бути кишечник, шлунок, бо під час першого триместру я, наприклад, дуже дискомфорт відчувала, в мене було постійне відчуття пеиеповненості, здуття, тошнота ітд...Тому такі не часті болі чи дискомфорт, це нічого страшного, якби у Вас були довготривалі ниючі болі внизу живота, тоді вартувало б звернутись до лікаря.
2. Так, як мені казала лікарка, головне, щоб вони "не впали", тобто вони мають бути набухшими всю В, а мене наприклад кожного ранку боліли по-різному або не боліли взагалі, але були набухлі постійно.
3. В мене кажуть, що тонус всю В, але живіт рідко твердне, хіба тоді, коли я рознервуюсь чи дуже перенапружуюсь, тому припускаю, що, мабуть, не обов'язково, щоб він тверднув... але не впевнена...
На рахунок БТ, я іі міряла пару раз і збилась з того, надоіло:) але дійсно, кажуть, якщо темп падає до 36,9, то це вже сигнал тривоги падіння прогестерону і треба звертатись до лікаря, думаю якщо у Вас вона 37+, то Вам нема чого хвилюватись. А щоб дати собі відповідь на питання, чи розвивається В, то можете здати кров на ХГЛ і не переживати більше:) Головне, не хвилюватись і не нервуватись;)

Delfy
01.11.2012, 12:05
І ще питання:
1. читала, що для підготовки до пологів добре робити вправи Кегеля. Їх у першому триместрі робити можна? Це не призводитиме до тонусу матки?
2. коли найінформативніше йти на 1 УЗД? Я ще маю час і хочу записатись, але не впевнена, коли - на 10, 11 чи вже на 12 тижні?
Дякую.

invisible
01.11.2012, 12:31
1. читала, що для підготовки до пологів добре робити вправи Кегеля. Їх у першому триместрі робити можна? Це не призводитиме до тонусу матки?
2. коли найінформативніше йти на 1 УЗД? Я ще маю час і хочу записатись, але не впевнена, коли - на 10, 11 чи вже на 12 тижні?
Я до вправ Кегеля ще досі не добралася :) Мені здається в першому триместрі не дуже то варто їх робити. Краще розслабитися і насолоджуватися :)
На УЗД краще йти в 11-12 тижнів, оптимально в районі 12-го. Тоді вже плід достатньо великий і роблять УЗД-скринінг першого триместру - міряють комірковий простір, дивляться носову кістку.

lulu
01.11.2012, 13:06
Дівчата, я десь глибоко усвідомлюю, що все це нормально, але все ж хочу запитати:
1. чи нормальним є те, що у животі час від часу може щось кольнути, "колупнути", "потягнути"?
2. груди при нормальній В можуть боліти по ранках менше, ніж попередній день?
3. при тонусі живіт завжди має тверднути?
В мене зараз орієнтовно 7 тижнів.
І ще дуже переживаю, щоб В розвивалась, оскільки до 12 тижня на узд вирішила не йти.
Дякую.
Вибачте, якщо дурні питання, але це, направду, є дуже для мене важливим.
я буду судити по собі,бо в кожного то індивідуально.
1.було таке всіляке різне саме в першому триместрі:)
2.груди переживають стрес, там все готується, то нормально, що болять. в мене в першому триместрі боліли немолосердно. та навіть зараз бувають ситуації.
3. частого тонусу не спостерігала. але саме так воно проявлялось. ну краще хай не проявляється. перший триместр-то взагалі одні переживання невіодмості. треба постійно шукати розслаблення, позитивних емоцій, спокою, багато відпочивати-тоді якось ці всі переживання перманентні меншають:)
і бт, просто т 37 є нормальною для вагітних. я, наприклад, думала, що то в мене грип більше ніж на місяць затягнувся, а то...сонячний зайчик під серцем поселився:):):)
ага, і щоб дуже сильно не нервуватись (бо то ж невідома невідомість:живота нема, рухів нема, тільки ті дурні понивання, поколювання і слабкість з температурою) лікар порадив мені здавати до першого узд (я пішла на 11т) раз на тиждень кров на хг, щоб дивитись на динаміку розвитку. помагало-заспокоювало:)

IRUSKA*8
01.11.2012, 13:15
лікар порадив мені здавати до першого узд (я пішла на 11т) раз на тиждень кров на хг, щоб дивитись на динаміку розвитку. помагало-заспокоювало
саме так і запланувала собі цього разу робити:)

Delfy
01.11.2012, 13:49
кров на хг
напишіть, будь ласка, де ви його здаєте? я перші 2 здавала в Синево. то вартість 1 разу - 85 грн.
якщо порахувати, то до 12 тижня треба (рахую по собі) здати ще 6 разів. по грошах це 500 грн.
мені не те, щоб шкода, але от чи треба того? ну про сам стрес, голку і чекання результату - мовчу.
ну і ще треба зранку нічого не їсти, а то ж тошнить... а з аналізу треба бігти на роботу... ще більше тошнить..

glasses
01.11.2012, 13:55
якщо порахувати, то до 12 тижня треба (рахую по собі) здати ще 6 разів. по грошах це 500 грн.
А нащо Вам здавати кожного тижня?
Хіба якщо не дуже себе почуваєте, то можна здати ХГЧ і прогестерон. А для чого кожного тижня?Розслабтесь, все буде добре, думайте про позитив)))Залиште крові на ЖК:girl_crazy:

Delfy
01.11.2012, 13:58
нащо Вам здавати кожного тижня
запитую, бо часто трапляється, коли завмирає вагітність на ранніх тижнях, а дізнаються про це дівчата на 12 т. під час узд.. хоча до того - все добре, ознак змін жодних.

Lelijka
01.11.2012, 14:19
Незнаю чи варто мені уже писати у цю саме гілочку,але є таке питаннячко - тривожать мене ниючі болі(досить неприємні) по лівій стороні в попереку і віддають у спину. По місячних то сьогодні затримка у 2 дня. Голова якась сьогодні ну дуже квадратна, а ще та ниюча біль додає пригніченого стану.
Тест я ще не робила, чекала місячних, треба зробити), але БТ тримається уже по планових місячних 37,3
Начиталася всякого в інтернеті, тепер страшно й уявити, а можливо це позаматкова?
Як скажете піти зробити УЗІ?

glasses
01.11.2012, 14:26
Начиталася всякого в інтернеті, тепер страшно й уявити, а можливо це позаматкова?
Не треба себе так налаштовувати, з чого Ви таке взяли?

НА УЗД не варто, там ще нічого не видно. Хіба понастрашують Вас. Йдіть завтра в приватну лабораторію, здайте кров на ХГЧ і будете знати вагітні чи ні, за кілька днів перездасте то ХГЧ і якщо воно росте значить все добре. Успіхів Вам!

ZaKohana
01.11.2012, 14:34

Можна здавати через тиждень для власного заспокоєння. І хоча б раз на прогестерон. А ще краще - просто сказати собі, що все обов'язково буде добре!!! І дякувати Богу за Дар.
До речі, ось на цьому сайті:
http://zrostaymaluk.com.ua/ua/podarunkovij_sertifikat

можна взяти 10% знижку одноразову.

blakytnooka
01.11.2012, 14:53
Ой, дівчата! Яка я рада, що тільки тепер зайшла у цю гілочку і це все читаю! Завагітніли ми і не здавали кров ні на яке ХГЧ, бо навіть не знали шо то таке. А просто тішились і всьо,. дякувати Богу, гут. Треба бути позитивно налаштованим!!!

truskaffka
01.11.2012, 15:25
якщо темп падає до 36,9, то це вже сигнал тривоги падіння прогестерону

А чому так? Всюди ж про БТ пишуть, що головне не абсолютні цифри, а різниця температур між двома фазами. Може якщо в нормі в жінки вся температура нижча,то і 36,9 буде нормою при В?

---------- Додано в 14:25 ---------- Попередній допис був написаний в 14:20 ----------

Я до вправ Кегеля ще досі не добралася

А даремно :), Ви ж не думаєте, що вони розробляються за тиждень? Як всі нормальні м"язи, потребують певного часу щоб "натренуватись" :). Хоча там головне, мабуть, просто навчитись ними керувати - розслабляти при потребі.
На УЗД краще йти в 11-12 тижнів, оптимально в районі 12-го.
згідна, бо все одно десь там (чи то в 13?) той 1-й раз, на який посилають з ЖК. Нащо ходити двічі...
Тест я ще не робила, чекала місячних, треба зробити), але БТ тримається уже по планових місячних 37,3
Як на мене, це чудова ймовірність В :). БТ висока - то гарно, прогестерон має бути ок. Не робіть УЗД - здайте ХГЛ! :) А ще скорішие зробити тест!!!! І похвалитись сюди :)

Delfy
01.11.2012, 15:36
я певно вам вже надоїла, але в мене з*явилось дуже багато питань/клопотів/мух в голові.
Я дуже хотіла на перше узд йти до Палиги І. Але довідалась, що його не буле з 30.1 по 16.12. а в мене якраз в ці дати випадає 12 тижнів.
Скажіть, в термін початку 13-и тижнів - перше узд не пізно?
І ще. Я ще не впевнена, чи буду здавати аналіз на вади, але теж хочу знати - коли його треба задавати? В 13 тиж. то, здається, вже пізно?

ZaKohana
01.11.2012, 15:39
Може якщо в нормі в жінки вся температура нижча,то і 36,9 буде нормою при В?

У мене була 36,8-36,9.
У першій фазі не міряла, тому про різницю сказати не можу.
Прогестерон був постійно по нижній межі норми. Знала я це тільки шляхом здачі аналізу.
Тому усе дуже і дуже індивідуально.

glasses
01.11.2012, 15:42
я певно вам вже надоїла, але в мене з*явилось дуже багато питань/клопотів/мух в голові.
Я дуже хотіла на перше узд йти до Палиги І. Але довідалась, що його не буле з 30.1 по 16.12. а в мене якраз в ці дати випадає 12 тижнів.
І ще. Я ще не впевнена, чи буду здавати аналіз на вади, але теж хочу знати - коли його треба задавати? В 13 тиж. то, здається, вже пізно?
Та все нормально, я думаю всі такі з першою дитинкою, це природньо, ми боїмося за маля)))Тому питайте на здоров"Я, добре, що є дівчатка з досвідом,які можуть підказати. Особисто я не знаю щоб робила без форуму)))
Не думаю, що так принципово, як підете на початок 13, просто так рекомендовано 10-12 тижнів:-)Кілька днів, думає великої ролі не зіграє:-)
Пакет №24 "Пренатальный скрининг I триместра 11-14 недель беременности" (ПАПП-А, свобдный бета-ХГЧ)

ZaKohana
01.11.2012, 15:43

та хоч в 30 тижнів :girl_smile: Ви самі вирішуєте ваш похід до лікаря, становлення на облік і на УЗД. Є просто загальноприйняті норми.
Аналіз на вади, здається, до 12 тижня включно, можу і помилятися.
І взагалі, в першу чергу, відженіть руками усіх мух! :girl_smile:

glasses
01.11.2012, 15:47
І взагалі, в першу чергу, відженіть руками усіх мух!
Я була ідентичною, Я Делфі так розумію, бо так чекала на то маля. Тому вона всього боїться, все буде добре, не хвилюйтесь!

ZaKohana
01.11.2012, 16:15
Думаю, усі майбутні мами, а особливо ми, вихідці з гілочки "Як нарешті стати мамою?", дуже чекали, молилися та мріяли про маля.
Я просто намагаюся донести інше: малятко - це Дар Божий, і усе в руках Божих. Ми і тільки ми повинні забезпечити йому комфортні умови для щасливого життя в нашій 9-місячній хатинці :girl_in_love:
А для цього потрібно не хвилюватися і відкинувати усі свої страхи.
От, наприклад, я на 5 тижні примудрилася здати кров на донорство :girl_blus h2:
Сподіваюся, наша кров з малечею врятує чиєсь життя...

blakytnooka
01.11.2012, 16:39

Єдине, УЗД саме до 12 тижнів встановлює найточніше ПДП і вік малятка. Але якщо ви слідкували і знаєте, коли у вас відбулось зачаття, то думаю, це і не так важливо.

lulu
01.11.2012, 17:14
напишіть, будь ласка, де ви його здаєте? я перші 2 здавала в Синево. то вартість 1 разу - 85 грн.
мені не те, щоб шкода, але от чи треба того? ну про сам стрес, голку і чекання результату - мовчу.
ну і ще треба зранку нічого не їсти, а то ж тошнить... а з аналізу треба бігти на роботу... ще більше тошнить..
ну, по-перше, без фанатизму! можна раз на два тижні-то вже менше. якщо вас напружує чекання результату-не здавайте, а краще розслабляйтесь якимись вам підходящими способами. ви розумієте, умиротвореність-це найкраще, що ви зараз можете з собою зробити.
я здавала в медісі, мені там навіть якусь знижку якось робили-в сумі вийшло 3 чи 4 рази, бо на 11т вже було узд, то вже і не здавала. мене це заспокоювало і до вечора почекати-то вже не так і довго, страху до голки не мала, бо брали акуратно в мене. з собою брала канапку або банан, чи йогурт і одразу там їла, щоб голова не крутилась.
я розумію-то дуже тремкий період, нещодавно така сама була розгублена, бліда і переживала за кожен крок. але зробила один висновок-в першому триместрі треба робити ВСЕ МОЖЛИВЕ для власного спокою, навіть якщо комусь воно здається смішним чи марнотратним!

Shpunka
01.11.2012, 19:37
Маю питання до вагітних, хто міряє БТ - вона у мене щодня трохи скаче - коливається від 36,9 до 37,1. Це говорить про щось важливе, чи не звертати на це уваги?

Я не хочу нікого лякати, але напишу відповідь з власного досвіду. Я сама була твердо переконана, що БТ-найлегший і найпростіший метод діагностики. Але моя думка змінилась-це не метод діагностики впринципі (я маю на увазі В а не О). Принаймі в мене точно. Я справно міряла БТ 9,5 тижнів: за весь час ні разу не впала нижче 37, коливання в межах 0,1 градуса. Потім почалась мазанина. Як вияснилось ЗВ на 5-6 тижні. І БТ мені не показала нічого.
Звичайно, тепер страшно, щоб ситуація не повторилась. Тепер я ні себе, ні когось іншого не переконую, що все буде добре. Все буде так, як має бути. На жаль, завжди існуватимуть фактори, на які ми не матимемо впливу. Все ІМНО, звичайно.
Тому не зациклюйтесь, насолоджуйтесь вагітністю і моліться. А ми будемо тримати за Вас кулаки:girl_wink:

invisible
01.11.2012, 22:57
То не пізно, головне щоб до 14-го тижня, бо під час того УЗД вимірюють товщину коміркового простору (ну якщо це для вас має значення). А після 14 тижнів його вимірювання вже не інформативне. Я ходила в 12 тижнів і 5 чи 6 днів.

Delfy
05.11.2012, 09:57
вирішила я, що піду таки на узд ще до 12 тижня.
Причина - мої особисті страхи, чомусь трохи впала БТ (була 37-37,1), сьогодні - 36,9. вчора така ж була.. і, може, здається, але якось менше болять груди.
Але хочу на узд йти вже так, щоб послухали сердечко, заодно порахують мені, коли йти на планове узд.
підкажіть, який це повинен бути акушерський тиждень?
Дякую.

Лідочка
05.11.2012, 10:44
підкажіть, який це повинен бути акушерський тиждень?
Не поняв? Коли?

Delfy
05.11.2012, 10:52
Не поняв? Коли?
ну, щоб на узд сердечко прослуховувалось вже - коли краще йти на узд до 12 тижня? Щоб мені лікар не казав, що серцебиття немає, мовляв, прийдіть знову через тиждень.. а мені цей тиждень буде як все життя перед очима..

Тетянка
05.11.2012, 10:57
узд ще до 12 тижня
Але навіщо?!Зачекайте ще трохи...Буде більше шкоди..Здайте краще аналізи крові, щоб переконатись, що все ок
Щоб мені лікар не казав, що серцебиття немає, мовляв, прийдіть знову через тиждень..
ану як лікарю щось там здасться й будете себе накручувати? І знову лишні переживання?! Я б все-таки не йшла, налаштуйтесь на позитив й не думайте про погане. Чому обов2язково має бути щось погано?! Страхи, переживання - я Вас розумію, але додатково провокувати якісь ризики не стала б.

Delfy
05.11.2012, 11:04
Здайте краще аналізи крові
дякую... може так і зроблю. Просто результати інтерпретуються дуже розмито - там дуже "великий зазор"..
думала, мене це трохи заспокоїть + лікарка точно скаже по днях і датах термін і коли йти на планове узд, бо теж читаю різну інформацію.
Дівчата, скажіть, термін дії аналізів на Торч-інфекції є? якщо я здавала цей аналіз минулого року, весною - він вже зараз недійсний?

Kocja
05.11.2012, 11:34
Дівчатка привіт! Хочу вашої поради: в мене почався 5 акушерський тиждень, коли можна попасти на узд, щоб було видно чи все нормально, чи це часом не внематкова вагітність (в мене просто пару днів були невеличкі виділення, БТ 37-37,1 тримається). Дуже переживаю!!! Можливо хтось з таким стикався? Дякую)))

Delfy
05.11.2012, 11:40
пару днів були невеличкі виділення,
якщо вони були і самі зникли в час, коли мали б початись місячні, а ще вони були не рожеві і не бурі - то не страшно.
Я от зараз тим також цікавлюсь - раніше 7-8 тижня йти не варто, бо можуть нічого й не побачити. та й на тому терміні - не бажано, щоб лишній раз не тривожити малюка.. Здайте кров на ХГЛ в динаміці, щоб виключити варіант позаматкової В та й на тому все. А вже коли дійсно щось турбуватиме - йдіть до лікаря - він краще підкаже, що до чого..

Лідочка
05.11.2012, 12:04
Дівчата, скажіть, термін дії аналізів на Торч-інфекції є? якщо я здавала цей аналіз минулого року, весною - він вже зараз недійсний?
Слухай, а може ти вже заспокоїшся?:) Ти шо хочеш ше зараз ТОРЧ здавати? Нащо? В тебе і так все нормально. І до речі, якщо щось виявляють, то лікування все одно не призначають - через вагітність.
Тань, заспокійся, нащо ти себе терзаєш? Я розумію тебе і твою ситуацію, але зараз ти шкодиш собі і своїй дитині.

Brenda
05.11.2012, 12:45
Щоб мені лікар не казав, що серцебиття немає, мовляв, прийдіть знову через тиждень.. а мені цей тиждень буде як все життя перед очима..
Думаю можете йти на 8-му тижні спокійно, можна і раніше, але я коли лежала на збереженні, то мені казали, що краще на 8-му, бо на такому терміні видно добре ембріон в плідному яйці ітд ітп...

---------- Додано в 11:45 ---------- Попередній допис був написаний в 11:43 ----------

Але навіщо?!Зачекайте ще трохи...Буде більше шкоди..Здайте краще аналізи крові, щоб переконатись, що все ок
Не буде ніякої шкоди, ніде не доказана шкідкливість УЗД, буде більша шкода, якщо мама (Делфі) буде переживати і переживаннями спричинювати собі тонус матки! В мене купа подруг робило і по 10 УЗД під час вагітності і народили здорових діточок! Краще прикласти той апарат на 2 хв і заспокоїтись!

Тетянка
05.11.2012, 13:02
В мене купа подруг робило і по 10 УЗД під час вагітності
ну-ну....Не хочу наводити тут приклади інших дівчат, які потім дуже шкодували за часті УЗД на ранніх термінах. Я, як робила УЗД, на 22 тижні - чітко було видно, що малюк весь час закривався ручками - коли лікар хотів подивитись ніс/губки...Це було настільки явно видно, що я вже хотіла попросити, щоб досить, не водити більше по животі ....
Краще прикласти той апарат на 2 хв і заспокоїтись!
в мене огляд тривав повних 30 хвилин, а це не 2....
П.С. Я розумію, перша вагітність, але й Ви, Брендо, занадто себе накручуєте весь час - де ж уже так - он щойон прочитала Ваш допис у темі для майбутніх мам. Думайте позитивно, дівчата, навіщо самі собі щось вигадуєте, сам ж потім переживаєте за свої надумані страшилки. кому це треба?..

Brenda
05.11.2012, 13:07
ну-ну....Не хочу наводити тут приклади інших дівчат, які потім дуже шкодували за часті УЗД на ранніх термінах. Я, як робила УЗД, на 22 тижні - чітко було видно, що малюк весь час закривався ручками - коли лікар хотів подивитись ніс/губки...Це було настільки явно видно, що я вже хотіла попросити, щоб досить, не водити більше по животі ....
Давайте не будемо в цій темі це обговорювати, для цього є спеціальнатемка. Просто я була на місці Делфі в першому триместрі, дуже переживала і як на мене, то краще зробити УЗД - прикласти той апарат на 2 хв і забрати, ніж не спати ночами і переживати, думати, чи розвивається дитинка чи ні, тим самим заробити собі тонус і на такому терміні взагалі не можна хвилюватись, бо ті хвилювання і переживання можуть спровокувати всяке... Тому, я думаю, вирішувати Делфі, що робити.

Lelijka
05.11.2012, 13:54
Дівчатка приймайте у своє коло))) Робила тест перед вихідними - зразу став полосатим. Але чомусь мені було неспокійно, чи все добре, тому на вихідних пішла і здала ХГЧ в синево результат 1727 мМЕ/мл., живіт пониває час від часу,виділень як таких сильних немає взагалі, але далі мені чомусь неспокійно.....

Delfy
05.11.2012, 13:58
але далі мені чомусь неспокійно.....
ггг як мені це знайомо )))) почитайте останні пару сторінок - переконаєтесь, що Ви не одна така)))
Вітаю! Бажаю Вам гарно рости й розвиватись!!!

Kocja
05.11.2012, 14:33
якщо вони були і самі зникли в час, коли мали б початись місячні, а ще вони були не рожеві і не бурі - то не страшно.
Дуже дякую за швидку відповідь, але вони були на 21, 22,26, 27 день циклу. Тому мене це бентежить(((((

Delfy
07.11.2012, 13:27
Дівчата, хто планував ХГЛ здавати щотижня - вичитала ось таке - може комусь пригодиться:
* ХГЧ, как правило, удваивается каждые 48 часов [2 дня] в первые 4 недели беременности.
* Когда беременность развивается дальше, вдвое увеличивается время. К 6 - 7 неделе беременности время удвоения ХГЧ может длиться до 84 часов [3 ½ дней].

Пізніше прочитала, що аналіз ХГЛ є показовим, власне, до 6 тижня вагітності.. Тоді немає змісту його здавати пізніше?
Та й по нормах ХГЛ потім починає падати..
Срок беременности Уровень ХГЧ
1 — 2 недели 25 — 156
2 — 3 недели 101 — 4870
3 — 4 недели 1110 — 31500
4 — 5 недель 2560 — 82300
5 — 6 недель 23100 — 151000
6 — 7 недель 27300 — 233000
7 — 11 недель 20900 — 291000
11 — 16 недель 6140 — 103000

JuicyFruit
07.11.2012, 14:56
Я до 12 тижня 3 рази здовала ХГЧ і перевіряла на спеціальному калькуляторі http://wantbaby.ru/kalkuljator-hgch. Він показує чи нормально зростає ХГЧ. Бо також, начитавшись інформації, що він має збільшуватися вдвічі що 2 дні, трішки переживала, що маю іншу динаміку.

Lelijka
07.11.2012, 15:33
сьогодні я встала з думкою...краще я б не вставала, голова тисне, поки доїхала в тісній маршрутці думала впаду, темніло, жовтіло в очах, прийшла на роботу, поміряла тиск а там 90/50.,не піДКажете що робити,приймати, бо боюся пити якісь таблетки,аби не зашкодити...

jalla
07.11.2012, 16:08
Дівчата, чи може тест показати другу смужку коли вагітності немає.
Ми цей місяць застерігалися, я вирішила що з другою дитиною треба відкласти на деякий час, бо... бо... маса інших проблем зараз на мені, які треба вирішувати. І тут тиждень затрмки і тест показує чітку другу смужку. Перед тим не вагітніла з першою дитино три роки, другу відпланували чесно і сумлінно більше року- безрезультатно, а тепер...
Просвітіть, бо я ніби компетент, але задала масу дурних, не мудрих запитань з того всього. Паніка якась, чи шо.

---------- Додано в 16:08 ---------- Попередній допис був написаний в 16:05 ----------

Сиджу, ревлю, істерю і ніц з собою зробити не можу.

JuicyFruit
07.11.2012, 16:08
голова тисне, поки доїхала в тісній маршрутці думала впаду, темніло, жовтіло в очах, прийшла на роботу, поміряла тиск а там 90/50.,не піДКажете що робити,приймати, бо боюся пити якісь таблетки,аби не зашкодити...

У мене сьогодні теж саме. Відпросилася з роботи. Як стосовно чорного чаю і шоколаду або чогось солодкого? Мені допомогло, стало краще.

Мені здається у Лідочки тест показав 2 полосочки, а інший через декілька днів - 1. Про це було написано у гілочці "Як нарешті стати мамою". Ви заспокойтеся, звичайно така новина є сюрпризом, але буває ж усяке. Після періоду планування малюка, який не одразу ж був позитивним, я зрозуміла,що дітки з"являються у самий найкращий і самий відповідний час. Навіть коли це і не є одразу зрозуміло. У будь-якому випадку у Вас буде аж 9 місяців, щоб владнати усі справи і вирішити проблеми.

Delfy
07.11.2012, 16:13
ревлю, істерю і ніц з собою зробити не можу
Думаю, Вас можна тихееееесенько привітати :) Не плачте. Це значить, що відтепер у Вас почнеться нове, краще і набагато приємніше життя, ніж було до того!
Бог завжди знає, коли потріьно нам подарувати дитятко. І якщо Ви цей дарунок отримали - це найкращий час для цього!
Якщо полосочка чітка та ще й затримка - вагітності не може не бути! Вона є і гарно розвивається!

jalla
07.11.2012, 16:15
Дівчата, ше підкажіть куди йти і шо робити? Може ХГЛ?
Голова не варить зовсім. Чи до Г сходити?

Delfy
07.11.2012, 16:17
куди йти і шо робити
не метушіться. нікуда не треба йти. заспокійтесь. Гінеколог Вам випише фолієву кислоту, а ХГЧ покаже вагітність.. Позаматкова вона бути не може, бо полоска ви кажете чітка, тому просто привикайте!
Хі)) я так тішусь))

Лідочка
07.11.2012, 16:19
І тут тиждень затрмки і тест показує чітку другу смужку.
Ну то я вас вітаю:)

Дівчата, ше підкажіть куди йти і шо робити? Може ХГЛ?
Для початку заспокойтеся:) Зараз ні в якому разі не можна нервуватися. Бог знає, як і коли краще:) Повірте. Я теж збиралася на роботу, а вийшло все по іншому.

А в першу вагітність ви приймали якісь препарати, може прогестеронові?
Якщо нічого не турбує, то нащо кудись іти:)

IRUSKA*8
07.11.2012, 16:19
Звичайно що ХГЛ завтра вранці,а зараз заспокійтеся, не панікуйте і тим більше не плачте- на все Божа воля і все у вас буде якнайкраще!

Vittoriya
07.11.2012, 16:21
Сиджу, ревлю, істерю і ніц з собою зробити не можу
Жанна, ти що?? А ну заспокійся! Богу краще відомо, коли дитині треба з'явитися на світ! Значить власне зараз час! Я тебе вітаю і бажаю усього найкращого! Все само собою вирішиться, от побачиш ! Ти головне не нервуйся і не переживай!

invisible
07.11.2012, 16:23
Пізніше прочитала, що аналіз ХГЛ є показовим, власне, до 6 тижня вагітності.. Тоді немає змісту його здавати пізніше?
Та й по нормах ХГЛ потім починає падати..
Дівчата, ви з цими нормами і калькуляторами обов'язково дивіться, в яких одиницях вказано ХГЛ і як рахуються тижні. Наприклад, в Неті переважно норми в мЕд/мл, а в Синево - в нг/мл. Плюс в отій табличці, якій Delfy процитувала, термін вагітності вказано від зачаття, а не в акушерських тижнях, як у нас рахують гінекологи і як пишуть в Синево. Відповідно якщо там ішлося про 6-й тиждень, то скоріше мався на увазі 8-й акушерський.

Мені здається, що варіант, коли показує 2 полоски, а В. немає, є набагато рідкіснішим, аніж навпаки - коли В. є, а тест її не показує. :girl_nea:

поміряла тиск а там 90/50.,не піДКажете що робити,приймати, бо боюся пити якісь таблетки,аби не зашкодити...
В таких випадках і кави можна випити. Ви п'єте? Бо я в принципі весь час п'ю слабеньку з молоком, також маю тенденцію до пониженого тиску.

jalla
07.11.2012, 16:23
Дякую, дівчатка. Але от не розумію ніяк чого воно так. Коли планувала, міряла БТ лазила по дохторах- ніц не виходило. Коли вирішила то діло відкласти- дві полоски.
Заспокоїтись не можу. Зревілася на ніц. Але Бога гнівити не буду. Знадчить певно дійсно так має бути. Хтось би розказав шо таке може бути- не повірила б.
Від паніки чую розболівся живіт, віддає в поясницю, тому беру себе в руки. Чоловіку подзвонила- не втрималась, той довольний як слон. Наярює кожних 5 хв з маршрутки, питає чи все зі мною все добре. Ги-ги.))

Vittoriya
07.11.2012, 16:30
Чоловіку подзвонила- не втрималась, той довольний як слон. Наярює кожних 5 хв з маршрутки, питає чи все зі мною все добре. Ги-ги.))
чоловік молодець!!

Але от не розумію ніяк чого воно так.
та бо так :). Настав час з'явитися на світ новій людині :). ВІТАЮ!!!

jalla
07.11.2012, 16:36
Дякую дівчата, тепер підкажіть коли краще до лікаря іти, щоб не було так як минулого разу, що мене прооперували, бо їм здалося шо то позаматкова. Зараз затримка ніби не велика. Я з того всього забула, коли останні М були.)

Януся
07.11.2012, 16:43
Коли вирішила то діло відкласти- дві полоски.

Жанна, я думаю вас можна тихенько вітати.
Коли я завагітніла малою, дохтірка казала, що ще не зустрічала хибних позитивних тестів. Якщо маєте якісь опасіння, здайде ХГл в динаміці.

invisible
07.11.2012, 16:45
Дякую дівчата, тепер підкажіть коли краще до лікаря іти, щоб не було так як минулого разу, що мене прооперували, бо їм здалося шо то позаматкова. Зараз затримка ніби не велика. Я з того всього забула, коли останні М були.)
Так якщо вас нічого не турбує, нема чого до лікаря поспішати. Здайте кров на ХГЛ, можна в динаміці здати, щоб подивитися як він зростає. Ще можна прогестерон здати, він підтримує вагітність. Все одно на такому терміні УЗД не бажане, огляд на кріслі тим більше, так що лікар вас хіба що проконсультує і призначить вітаміни.

jalla
07.11.2012, 17:00
Біля нас є Синево і Меді Лайн, піду здам завтра певно.
В мене минулого місяця через нерви М майже два тижні лили і в тому циклі отакево сталося.)) Напевно я орієнтувалась на овуляцію, а воно все здвинулося.
Чоловік казав шо йому цілий тиждень риба сниться, ше казав "певно тре їхати на рибалку."))
Так якщо вас нічого не турбує, нема чого до лікаря поспішати.
Мене болить живіт і поясниця. З першою вагітністю увесь час на збереженні лежала, не знаю що мене чекає тепер, якщо звичайно вагітність є і вона не позаматкова.

Лідочка
07.11.2012, 17:06
Мене болить живіт і поясниця.
Це недобре - думаю то наслідок, що ти сьогодні перенервувалася, спереживалася.
Лягай відпочинь. Основне не нервувати - від цього падає прогестерон, а це небезпечно на таких термінах.

Жанно, вагітність в тебе є:) 100%
підкажіть коли краще до лікаря іти, щоб не було так як минулого разу, що мене прооперували, бо їм здалося шо то позаматкова.
Якщо брати до уваги минулий раз - то до таких дохтірів ліпше взагалі не йти.

jalla
07.11.2012, 17:31
Я щойно подзвонила до лікарки з Батальної, в якої лежала на підтримці, то вона мене розпитала що до чого, сказала здати ХГЛ завтра і в суботу, щоб бачити в динаміці і найголовніше чогось сказала почати пити Дюфастон, бо я сказала їй що в мене болі і Вібуркол в пряму кишку. Ну, Вібуркол- то таке, а Дюф нашо? Як почну зара пити, потім з нього і не злізу майже до половини вагітності. Щось мене то насторожило.

invisible
07.11.2012, 17:38
Ну, Вібуркол- то таке, а Дюф нашо? Як почну зара пити, потім з нього і не злізу майже до половини вагітності. Щось мене то насторожило.
То лікарі так часто страхуються, якщо попередня вагітність була на збереженні чи були ще якісь проблеми. Але отак просто без аналізу я б не пила. Здайте прогестерон і будете бачити, чи свого у вас вистачає.
Я ставила свічки Ендометрин, але не до половини вагітності, а лише з 6 по 9 тиждень. Лікарка принамйні мені казала, що його можна відміняти одразу, на відміну від Дуфастону.

IRUSKA*8
07.11.2012, 18:03
Дівчатка, можливо хтось має таблицю росту прогестерону в 1-му триместрі (бажано по тижнях), скиньте мені будь ласка. Завтра буду здавати хгл, то хочу і прогестерон здати, а дані з гугла якісь непевні (загальні для 1-го трим.,а не по тижнях). Дякую.

invisible
07.11.2012, 18:34
Дівчатка, можливо хтось має таблицю росту прогестерону в 1-му триместрі (бажано по тижнях), скиньте мені будь ласка. Завтра буду здавати хгл, то хочу і прогестерон здати, а дані з гугла якісь непевні (загальні для 1-го трим.,а не по тижнях). Дякую.
Я колись собі тим теж голову сушила. Стільки шукала, але так і не знайшла нічого толкового. З тої купи інформації, яку я тоді перерила, а також з огляду на те, що такої чіткої таблички ніде не подають, я зрозуміла, що прогестерон взагалі не зобов'язаний якось чітко, планомірно і однаково зростати по тижнях. Наприклад, у Синево також подаються лише межі по триместрах. Тож найголовніше щоб він у ці межі вписувався і не падав. Правда моя лікарка, до якої я тоді на початках ходила, мала якусь свою таблицю по прогестерону, але нею не ділилася. :)
Єдине, що мені вдалося знайти, це оце. Але не знаю, на скільки ця таблиця достовірна! Дані в нг/мл.
СРОК БЕРЕМЕННОСТИ КОНЦЕНТРАЦИЯ ПРОГЕСТЕРОНА
1-2 нед. - 12-18,2
3-4 нед. - 19,8-26,7
5-6 нед. - 18,6-21,7
7-8 нед. - 20,4-23,6
9-10 нед - 23-27,7
11-12 нед. - 29-34,6
13-14 нед. - 30,2-40
15-16 нед. - 39-55,7
17-18 нед. - 34,6-59,4
19-20 нед. - 38,3-59,1
21-22 нед. - 44,2-69,2
23-24 нед. - 59,4-77,7
25-26 нед. - 62-87,4
27-28 нед. - 79-107,2
29-30 нед. - 85-102,5
31-32 нед. - 101,6-126,7
35-36 нед. - 101,2-136,2
37-38 нед. - 112-147,2
39-40 нед. - 132,7-172

Brenda
07.11.2012, 19:15
Мене болить живіт і поясниця. З першою вагітністю увесь час на збереженні лежала, не знаю що мене чекає тепер, якщо звичайно вагітність є і вона не позаматкова.
По-перше, я Вас вітаю від щирого серця, я читала раніше Ваші дописи в темці про "Як стати мамою" і тримала і досі тримаю кулаки за всіх дівчат, що сидять в цій темі. Не нервуйтесь будь ласка, на такому терміні це протипоказано. На рахунок лікаря - не йдітьт зараз на УЗД, бо на таких ранніх термінах зазвичай бачуть позаматкову, тому що вагітність ще толком не видно і не всі апарати ьачатт її, тим більше, що у Вас я так зрозуміла, був якийсь такий випадок. Підіть здайте ХГЛ в Синево - це по-перше, допоможе Вам зорієнтуватись, який у Вас термін, по-друге можеьте здати двічі (через пару днів), це Вас допоможе зрозуміти динаміку наростання ХГЛ - якщо в два рази збільшується, значить це маткова вагітність і все добре. І взагалі, позаматкова вагітність буває раз на пару тисяч, я читала в якійсь книжці, що це вьсого-на всього 5-7% всіх вагітностей, я впевнена, що Ви в цю категорію точно не попали, тому не переживайте завчасно, радійте навпаки! Це таке щастя!!! Дуже розумію Ваші побоювання, сама мала першу вагітність невдалу, а з цією місяць лежала на збереженні, потім ще тиждень... але повірте, ці переживання тільки все усугубляють, ідіть спочтаку здайте кров двічі, подивіться на динаміку, потім на тижні 5-му акушерському можете піти до лікаря, якщо буде щось турубувати ( в мене, наприклад, були болі внизу живота, то я на 5-му тижні пішла до лікаря), по ідеї вагінально на такому терміні вже буде видно, чи опустилась вагітність в матку... але якщо Вас ніц не турбує, то не треба зайвого ходіння по тих лікарях...

jalla
07.11.2012, 21:41
Завтра з ранку йду здавати ХГЛ.
На разі цілий час плачу і нічого з собою зробити не можу. Плачу, плачу... вже й сама не знаю чого плачу... Знаю, що так не можна, але зробити з собою ніц не можу сльози градом валять і тільки відходить, як знов свіжа хвиля накочується і знов море сліз. Чоловік свариться, а я себе в руки взяти не можу. Аж встидно перед тим же чоловіком.
То певно ні в кого такої реакції не було як в мене.:)
Мені так страшно...

Vittoriya
07.11.2012, 23:50
Мені так страшно.
Жануль, а чого? Ти ще нещодавно писала в темах про планування вагітності. І от Бог тобі подарував подаруночок! Це ж Він тобі хоче так сказати і показати, що все буде добре. Ти будеш подвійномама і то суперкласно!!! Тішся, а не плач!!! Тішся і цінуй те, що подароване :) Я за тебе страшенно рада, я навіть не сумніваюся, що все буде добре. Дивилася як ти забабахкала тему про вареники-пельмені і як ти усьо встигаєш і видно, що робиш то дуже добре. Так що споко-зроби собі чайочку якогось травяного і розслабся :)

jalla
08.11.2012, 00:46
Жануль, а чого? Ти ще нещодавно писала в темах про планування вагітності.
Та писала... Просто сталися деякі події в мому житті, які перевернули все з ніг на голову і планування другої дитини прийшлось різко відмінити. Тепер не уявляю як то все поєднати, от не уявляю і все...
Тішся, а не плач!!! Тішся і цінуй те, що подароване
Ну, от величеньке дякую і тобі і всім дівчаткам, які пишуть мені в кармі.:)
Я просто такого шуму наробила, аж встидно. Емоційна я кобіта, я б навіть сказала супер-емоційна,:) з таким темпераментом я скоро в космос з тою новиною взлечу))), а то тільки день пройшов як тест заполосатився і ще нічого толком не відомо. Піду з раня здам кров, хоч би до вечора результат сказали, бо не витримаю.

zlatovlaska
08.11.2012, 08:37
Жанна, все в тебе буде добре! Вітаю!
Підняла мені настрій з самого ранку:)
Ато останнім часом мене годують одним негативом:(

truskaffka
08.11.2012, 09:17
В мене минулого місяця через нерви М майже два тижні лили і в тому циклі отакево сталося.)
Пам"ятаю, пам"ятаю...Ви ще писали, що надієтесь, в наступному циклі М будуть нормальні. А воно он як гарно вийшло! :) Певно тому і "застерігання" не помогло, як цикл збився :).. Класно ж як!!!

Delfy
08.11.2012, 09:49
СРОК БЕРЕМЕННОСТИ КОНЦЕНТРАЦИЯ ПРОГЕСТЕРОНА
1-2 нед. - 12-18,2
3-4 нед. - 19,8-26,7
5-6 нед. - 18,6-21,7
7-8 нед. - 20,4-23,6
9-10 нед - 23-27,7
11-12 нед. - 29-34,6
цікаво.. в Синево теж норми в нг/мл, але норми зовсім інші.
в 1 триместрі норми прогестерону - 1 ‎триместр‎: ‎11‎.‎2 ‎- ‎90‎.‎0... кому вірити?

jalla
08.11.2012, 10:45
Всьо, прибігла шойно з Медісу, здала той ХГЛ. Аж 92 грн зараза коштує.
І як то кажуть здавати в динаміці? То через деь по 92 грн получається. Круто!
Я вирішила поки на тому аналізі спинитися. Вечером на електронку кинуть результати і якщо все гуд, буду чекати коли можна зробити перше УЗД і все.
В ночі прокинулась від тошноти. З 5-ї ранку не спала, бо підтошнює так конкретно. Гммм, пригадую що мене вже пару днів потрошки, по наростаючій по ночах тошнить, але я собі то чітко пов"язала з відсутністю апетиту і майже нічого не їдженням.
То проблема, що їсти не можу. Десь в якійсь темі хвалилась, що скинула пару кіло і ніц їсти не можу. Тепер то всьо ліплю в купу і здається вже починаю розуміти з чим то пов"язано.)
На разі чекаю вечора.

invisible
08.11.2012, 11:14
цікаво.. в Синево теж норми в нг/мл, але норми зовсім інші.
в 1 триместрі норми прогестерону - 1 ‎триместр‎: ‎11‎.‎2 ‎- ‎90‎.‎0... кому вірити?
Та власне тому я й кажу, що незрозуміло чи достовірна та табличка. Я дуже багато тоді шукала, але знаходила в Неті лише норми по триместрам. Та й зрештою, як мені пояснювали, кожна лабораторія виставляє свої межі. Ще в одних джерелах я знаходила, що в першому триместрі норма до 44 нг/мл. Тому я тоді перестала тим перейматися. Головне, як я зрозуміла, щоб прогестерон був не нижче нижньої межі і не падав.
А в Синево до речі норми таки трохи дивні. Дуже великі та розмиті діапазони. Якщо подивитися, то скажімо результат 28 нг/мл підпадає в межі як першого, так і другого триместру, а результат 50 нг/мл - як в межі другого, так і в межі третього.

---------- Додано в 10:14 ---------- Попередній допис був написаний в 10:11 ----------

Всьо, прибігла шойно з Медісу, здала той ХГЛ. Аж 92 грн зараза коштує.
І як то кажуть здавати в динаміці? То через деь по 92 грн получається. Круто!
В Синево 75 грн. плюс забір крові. То виходить 85 грн., ну фактично те саме.
Не потрібно вам аж через день здавати для з'ясування динаміки. ХГЛ подвоюється через 2 дні. Ви можете собі десь через тиждень перездати і подивитися, як він виріс.

Lelijka
08.11.2012, 11:44
ХГЛ подвоюється через 2 дні

Я для того щоб подивитися свій ХГ в динаміці вирішила здала в синево перший раз аналіз 3,11,12, то результат получився 1727мл, а другий раз 7,11,12 - 3997 мл, по математичним підрахункам там мало б бути більше число, як це розуміти,я тепер сиджу на роботі і себе накручую, що може плід добре не розвивається чи ще щось може не так((

invisible
08.11.2012, 12:02
Я для того щоб подивитися свій ХГ в динаміці вирішила здала в синево перший раз аналіз 3,11,12, то результат получився 1727мл, а другий раз 7,11,12 - 3997 мл, по математичним підрахункам там мало б бути більше число, як це розуміти,я тепер сиджу на роботі і себе накручую, що може плід добре не розвивається чи ще щось може не так((
Ну і навіщо себе накручувати? Добре він у вас зростає. Ми ж всі різні, у кожного різний організм, не може ж у всіх однаково зростати конче рівно в два рази рівно через 2 дні. Є більш-менш загальні норми, але несуттєві відхилення туди чи сюди є нормою. Головне, що є суттєва динаміка. Повірте, якби було щось не так, ХГЛ взагалі б не зростав або зростав значно повільніше. Купа дівчат його взагалі не здають. Чому у вас має бути щось не так?

Delfy
08.11.2012, 12:03
може плід добре не розвивається чи ще щось може не так((
не переживайте. це теж досить "розмите поняття". Я десь читала, що в тих, хто чекає на хлопчика - ХГ повільніше набагато зростає, ніж у тих, в кого буде дівчинка.
тут раніше хтось кидав посилання по динаміці ХЧ - калькулятор - порахуйте собі. думаю, все там добре.

Lesya Vihot
08.11.2012, 12:10
себе накручую, що може плід добре не розвивається чи ще щось може не так((

Розумію Ваш неспокій, але постарайтесь налаштуватись позитивно, бо Ваш настрій більше впливає на плід ніж всі аналізи разом взяті .

Не претендую на авторитетну думку в цій темі, але дівчата , чесслово - ну це вже занадто всіх цих аналізів . Я є мамою ,але тут вперше прочитала про якийсь ХЛГ , динаміка - для чого ? Ні в якому разі не кажу про безвідповідальність , досягнення медицини і науки треба використовувати , але ж без фанатизму . Багато жінок завагітніли , не маючи поняття ні про БТ ні про динаміку ХЛГ і прекрасно виносили вагітність і народили здорових дітей .

Радійте вашому прекрасному стану , це насправді найхвилюючий момент в житті жінки !

p.s.щось мені здається , що ті всі заморочки з аналізами дуже на руку мед. центрам, бо на чому вони тоді будуть заробляти ?

invisible
08.11.2012, 12:15
Я десь читала, що в тих, хто чекаэ хлопчика - ХГ повыльныше набагато зростаэ, ныж у тих, в кого буде дывчинка.
Між іншим, це дійсно може і правда якоюсь мірою. В мене ХГЛ досить підвищений завжди був при аналізах, ніби чекаємо дівчинку:) І тут принаймні двоє форумлянок, у яких рівні ХГЛ були нижчі, чекають хлопчиків :) Хоча так однозначно звичайно сказати не можна, бо стать взагалі по тому не визначають.

Lelijka
08.11.2012, 12:32
хто чекає на хлопчика - ХГ повільніше набагато зростає
ой дякую, цікаво цікаво чи можна так однозначно говорити)))

Delfy
08.11.2012, 12:37
ну я не кажу однозначно))) просто десь читала)))

La esposa
08.11.2012, 16:30
в Синево теж норми в нг/мл, але норми зовсім інші.
я на два тижні тому здавала в Синево, прогік і ХГ
прогестерон був 31,3
А ХГ в межах їхніх норм виходило на 6-7 тиждень :)
дивні в них норми

invisible
08.11.2012, 16:37
прогестерон був 31,3
А ХГ в межах їхніх норм виходило на 6-7 тиждень
дивні в них норми
У мене теж на початках такий прогестерон був.
А норми в Синево для акушерських тижнів. У вас на лінієчці напевно тижні від зачаття.
Але діапазони в них і справді дуже розмиті.

La esposa
08.11.2012, 16:45
норми в Синево для акушерських тижнів. У вас на лінієчці напевно тижні від зачаття
так і є. Я вирішила рахувати від овуляції, бо все одно ні в які норми не вкладаюсь - цикл у мене досить короткий, тому "+2 тижні" в моєму випадку не прокатує.

У мене теж на початках такий прогестерон був.
а на бебіплані всі криком кричали, що прогестерон занизький))
тепер бачу, що ну його в баню, ту плутанину, добре їсти і добре спати, і все буде ок :)
в мене просто мазанина на перших тижнях була, не червоним, але я списую на те, що попередні М були тільки 2 дні.. того й погнала на аналізи.

invisible
08.11.2012, 16:55
а на бебіплані всі криком кричали, що прогестерон занизький))
тепер бачу, що ну його в баню, ту плутанину, добре їсти і добре спати, і все буде ок
У мене на 6-7 акушерських тижнях прогестерон коливався у межах 28-34. І лише тому, що він почав падати, мені призначили Ендометрин. Інакше я б не приймала ніц, бо в норми вписувалася. І що, проставила я свічки 3 тижні, він став 43, а після відміни свічок - знову 32 нг/мл на 9-10 тижні. Лікарка сказала свічки вже не ставити, то я на те все плюнула і більше не здавала.

Delfy
08.11.2012, 17:02
на 6-7 акушерських тижнях прогестерон коливався у межах 28-34
я отримала рез. прогестерону - на 6-7 тижнів маю результат 23,5. по нормах сінево - 11-90. Це низький? мене наразі нічого не турбує, не мажеться і не болить.

La esposa
08.11.2012, 17:06
мене наразі нічого не турбує, не мажеться і не болить.
а нащо аналіз робили?

Delfy
08.11.2012, 17:09
нащо аналіз робили
тому що мала негативний досвід. це мої мухи.

La esposa
08.11.2012, 17:12
Delfy (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=29080), сінево має дивні норми - кілометр туди, кілометр сюди...
Я десь читала, що прогестерон може протягом одного тижня коливатися від верхньої границі до нижньої, особливо через нерви. І його нема сенсу здавати в динаміці, бо він так не росте, як ХГ.
Як нічого не турбує - то вже добре :)
здоров"ячка вам обом)

kljysochka
08.11.2012, 17:54
жанно, нє тамі... шо там в тебе???:girl_crazy:

Brenda
08.11.2012, 18:16
я отримала рез. прогестерону - на 6-7 тижнів маю результат 23,5. по нормах сінево - 11-90
Не знаю, не хочу нічого говорити, але при прогестероні 38 на 5-му тижні мені призначили зберігаючу терапію (але враховуйте, що перша В в мене була невдала, то, може, тому?), кололи прогестерон в уколах десь 2 тижні, утрожестан вагінально 2 тижні і дуфастон до поточного тижня п*ю, то вже 4-ий місяць получається.... То через 2 тижні після того лікування я знову здала прогік, він в мене був вже 60, але потім почали відміняти ті уколи і утрожестан і прогік впав до 40 знов, на що лікарка сказала пити дуфастон 3 рази в день протягом тижня і знову здати прогестерон, я здала, він став з 40 46, а потім сказала перейти назад на 2 таблетки в день, я перейшла, знов здала той прогестерон і він був вже 36, я потім просто забила, бо мене ніц не турбувало, але п*ю дуфастон по сьогоднішній день (слава Богу в суботу вже останніх півтаблетки), бо коли мені спробували відмінити йогр на 14-му тижні, то в мене почались виділення, але з 12-ого тижня я п*ю по одній таблетці...
... тому, як на мене - у вас трохи занизький прогестерон, але однозначно це все враховується, враховуючи індивідуальні особливості вагітності, то я б Вам порекомендувала або стати на облік або піти, може, до якогось нормального Гінеколога на консультацію...

jalla
08.11.2012, 20:15
Дівчата, щойно дзвонила в лабораторію, результат ХГЛ-294,1.
Що скажете?

Virna
08.11.2012, 20:21
Що скажете?
ну що казати: вітаю щиро Вас!

Vittoriya
08.11.2012, 20:25
, результат ХГЛ-294,1
ВІТАЮ!!!! Що тут ще казати :) Легкої вагітності і ЗАДОВОЛЕННЯ від цього :) Побільше відпочивай і менше думай ;) Все буде супер!

jalla
08.11.2012, 20:32
Щойно нарила тут в темці таблицю і зрозуміла що то десь приблизно 2-3 тижні.)
Вже не буду тут строчити знов про свої страхи...:)
Ще раз щиро дякую за підтриму, дівчатка.)

Brenda
08.11.2012, 20:46
Jalla, ще раз вітаю Вас!!! Гарноі і легкоі вагітності Вам:)

truskaffka
08.11.2012, 20:51
десь приблизно 2-3 тижні.)

І я, і явітаю :) Така рада за Вас. Взагалі як читаєш тут такі новини, то таке враження, що почула їх від близької подруги :). Гарноооооооо

kljysochka
08.11.2012, 21:00
аааааа!!! вітаю! всі страхи до ...!!! то щастя! в моєї одногрупниці різниця між дітьми 1,2р. думала вискочить з балькону:) і шо? недавно вже докторську захистила, а меншому 2! знаю шо тяжко, і в тебе особливо якась складна ситуація, але нічого не буває просто так, я вже писала. значить ця, саме ця дитинка є необхідна вам і якраз зараз! ну а гроші.. певне з малого лишилося досить, добрі люди поможутькажи шо треба буде, може є , то з радістю:), гв економить купу, ну і ше дістанеш допомогу, яку-не-яку ( на друге належится більше:girl_crazy:) словом, все буде гуд! воно вже росте в тобі, і хоче шоб його вже любили і чекали:)

HAPPY NATA
08.11.2012, 21:08
проставила я свічки 3 тижні, він став 43, а після
відміни свічок - знову 32 нг/мл на 9-10 тижні. мені лікарка пояснила, що понижений прогестерон - це особливість протікання вагітності. Це не лікується, просто при потребі прогестерон вводиться зовні в організм (свічки, таблетки) для підтримання належного рівня (гормон відповідає за виношування, занизький його рівень може мати недобрий наслідок). Аналізом крові ми контролюємо природній рівень (скільки власний організм його виробляє). Для цього принаймні 12год перед забором крові таблетки/свічки не вживаємо.
Може перший аналіз ви робили під дією свічок, а другий вже показав ваш природній рівень?

---------- Додано в 20:08 ---------- Попередній допис був написаний в 20:02 ----------

приблизно 2-3 тижні.) Жанно! вітаю!!! Бережіть себе! :)

jalla
08.11.2012, 21:09
Я просто всіма силами стараюся налаштуватися на позитив, а взамін маю лиш море негативу і сльози знов градом. Але так не можна. Я знаю, я вже всім певно тут надоїла, чоловік в шоці, що я увесь час ревлю і панікую, але я від того всього панікую ще більше.
Надіюсь то скоро пройде. О, і головне, вже починає потиху підтошнювати.)
Треба себе якось до тями привести, треба...

Oddly
08.11.2012, 21:23
Я вирішила рахувати від овуляції,
Все одно всі лікарі рахують акушерські тижні. І дату пологів теж не від овуляції рахують. І всі там типу норми, описи - всі на акушенських базуються.
Я, наприклад, робила тести на овуляцію і точно можу сказати, коли настала вагітність, і цикл у мене нестандартний. Але це вже тепер починають лікарі уточняти, коли до пологів зовсім трошки залишилося, щоб не панікувати, чи переносила, чи що там.

MaryF
08.11.2012, 22:46
Я просто всіма силами стараюся налаштуватися на позитив, а взамін маю лиш море негативу і сльози знов градом. Але так не можна. Я знаю, я вже всім певно тут надоїла, чоловік в шоці, що я увесь час ревлю і панікую, але я від того всього панікую ще більше.
Надіюсь то скоро пройде. О, і головне, вже починає потиху підтошнювати.)
Треба себе якось до тями привести, треба...

Та чого ви переживаєте? Подивіться на мої лінійки , може вам легше стане....:D Не переживайте, не все так страшно як на перший погляд здається. Насолоджуйтесь вагітністю і все буде добре.

invisible
08.11.2012, 23:24
мені лікарка пояснила, що понижений прогестерон - це особливість протікання вагітності. Це не лікується, просто при потребі прогестерон вводиться зовні в організм (свічки, таблетки) для підтримання належного рівня (гормон відповідає за виношування, занизький його рівень може мати недобрий наслідок). Аналізом крові ми контролюємо природній рівень (скільки власний організм його виробляє). Для цього принаймні 12год перед забором крові таблетки/свічки не вживаємо.
Може перший аналіз ви робили під дією свічок, а другий вже показав ваш природній рівень?
Власне щось типу так і було. Ставила свічку ввечері, а аналіз здавала зранку (прослухала лікарку). Ну ніби десь 12 год. пройшло, але по правилам треба було не ставити вже ввечері. То потім перездавала. Але після 9 тижня одразу відмінили мені той Ендометрин і ніби все ок. Принаймні жодного звикання не було, як до Дуфастону, чого я дуже боялася (що треба буде пів-вагітності ставити ті свічки). А чи потрібен він був взагалі - то вже інше питання. По нормах прогік був не низький. Але чогось мене якась муха вкусила і я його вирішила здати в динаміці (не маючи жодних скарг чи виділень! перша вагітність, перші тижні, боялася всього). Він трохи впав і відповідно лікарка для перестраховки мені призначила штучний. Правильно La esposa вище написала - в принципі прогестерон чітко в динаміці не росте по тижнях. То я вже потім начиталася теж. :)

IRUSKA*8
08.11.2012, 23:43
Просили мене дівчатка в кармі і в пп написати нинішні показники хгл та прогестерону, напишу тут якщо можна:
хгл 6030 мМО/мл ( 24ДПО)
прогестерон 48,3 нмоль/л
Здавала цього разу в Біокурсі (попередні рази в Св. Параскеви), то за нормами Біокурсу хгл замалий, а по табличці Параскеви-норма!, а прогестерону дали тільки заг. норми 1 триместру... і будь тут мудрий). Для себе я точно знаю що в мене все добре і далі все теж буде якнайкраще! чого й усім бажаю)

HAPPY NATA
08.11.2012, 23:53
прогестерон чітко в динаміці не росте по
тижнях. я теж так розумію. Але має значення абсолютний показник, тому і існують допустимі межі. В ідеалі рівень прогестерону треба контролювати кожжні 2-3тижні. Особисто в мене він стабільно низький :( , і хоча впритик вписується в норми, які подає Синево, досі приймаю цей гормон. Правда, тепер буду робити аналіз рідше (раз на 4-5 тижнів)... Отака історія.
А робити аналіз чи не робити, приймати прогестерон чи не приймати - кожен вирішує сам.

invisible
09.11.2012, 00:33
Особисто в мене він стабільно низький , і хоча впритик вписується в норми, які подає Синево, досі приймаю цей гормон. Правда, тепер буду робити аналіз рідше (раз на 4-5 тижнів)... Отака історія.
А хіба на такому терміні (26 тижнів) взагалі прогестеронова підтримка має суть? Я звичайно тут не дуже обізнана, але мені здавалося переважно її призначають до 12-16 тижня, бо потім вже достатньо розвивається плацента і сама виробляє прогестерон. Я чесно кажучи після того і не здавала більше. Ну але мабуть якщо була чи є якась загроза, то є зміст то все контролювати.

HAPPY NATA
09.11.2012, 03:29
хіба на такому терміні (26 тижнів) взагалі прогестеронова підтримка має суть? Я
звичайно тут не дуже обізнана, але мені здавалося переважно її призначають до
12-16 тижня, бо потім вже достатньо розвивається плацента і сама виробляє
прогестерон. а для чого тоді визначені межі норми прогестерону для всіх трьох триместрів? :)
так, саме такої думки дотримуються наші лікарі. Але якщо аналіз показує, що організм не виробляє достатньо гормону (навіть якщо мова про третій триместр)?
Якщо коротко, то за словами моєї лікарки, прогестеронова підтримка - єдиний ефективний спосіб суттєво віддалити дату пологів, якщо є загроза. Це світова практика (ця лікарка регулярно буває на семінарах і навчаннях за кордоном), в нас це не поширено...

tanchyk
09.11.2012, 10:38
в мене просто мазанина на перших тижнях була
Більше лежати, особливо за три дні до тих днів, коли мали бути місячні і після.

---------- Додано в 09:38 ---------- Попередній допис був написаний в 09:26 ----------

Жанночка, заспокойтесь. Ваша проблема з грошима це є просто банальне випробування у вашому житті, а дитиночка, це є Божий даруночок вам. Не переймайтеся сильно за матеріальне, тіштеся вагітністю, любіть своє маленьке зерняточко в животику і все у вас наладиться. А решта- нехай увесь світ зачекає!
Як кажуть "Дав Бог дитину, дасть і на дитину".

gift
09.11.2012, 10:56
привіт дівчата. я до вас тут новенька. недавно дізналась про довгожданну вагітність, і з радістю прийшли страхи. розумію що так не можна, але не можу не думати про те все як буде, а найбільше страшно за завершення - пологи. чогось здається біль невиносима.:girl_sad: чоловік в шоці з мене, та і я сама в шоці, а важко привести себе до тями. порадьте як не накручувати себе, і не переживати за дурниці.

tanchyk
09.11.2012, 11:10
порадьте як не накручувати себе, і не переживати за дурниці.
Подумайте, що своїми постійними переживаннями ви можете принести шкоду своїй дитинці.

jalla
09.11.2012, 11:21
Була в Медісі, забрала той папюрко і от що мене здивувало. В них та таблиця значень якась зовсім інша. Для прикладу
3-4 тижні- 5,8-71,2
4-5 тижнів- 9,5-750
5-6 тижнів- 217-7138.
То мої вчорашні 294,1 в який термін вписуються, чи не морочити собі голови і рахувати від першого дня останніх КД? Я вже нарешті включила голову і пригадала коли вони в мене були.:)
І ще питання. То якісь треба вітаміни приймати? Фолієву, вітамін Е і йодомарин пригадую колись назначали. Було би певно правильно піти до лікаря нехай назначить, але як уявлю що він зара буде пхати мене на УЗД, бажання поки іти пропадає.

Samhayne
09.11.2012, 11:30
Фолієву, вітамін Е і йодомарин
Фолієва лишньою не буде, за йодомарин, то питали чи збільшена щитовидка, і як все в порядку, то не перейматись. А про всі інші вітаміни, питали чи є можливість повноцінно харчуватись: мяско, фрукти, каші, макарони з твердих сортів пшениці.

jalla
09.11.2012, 11:39
А про всі інші вітаміни, питали чи є можливість повноцінно харчуватись
Я взагалі їсти не можу НІЧОГО,)

SoLana
09.11.2012, 12:05
То якісь треба вітаміни приймати?
Думаю, що зараз якраз багато вітамінів є в овочах, фруктах, краще з них, ніж штучні приймати (можливо окрім фолієвої і Е). Щодо йодомарину, то потрібно з тим бути обережним, і от так просто візуально (я про збільшену щитовидку) ні в якому разі не можна оцінювати чи варто їх приймати чи ні. Моя кузинка, має збільшену щитовидну залозу, це видно, а по аналізах, в неї йод в надлишку, (аналізи вже робила в 3-му триместрі), будучи вагітною на початках, вона за рекомендацією тих чудо дохторів приймала йодомарин, має тепер ще більші проблеми.

---------- Додано в 11:05 ---------- Попередній допис був написаний в 11:04 ----------

Я взагалі їсти не можу НІЧОГО,
:) то тимчасове явище

Oddly
09.11.2012, 12:12
Фолієву, вітамін Е і йодомарин пригадую колись назначали
мені призначали такий препарат - фоліо - там вже є і фолієва кислота, і йод в потрібній кількості

truskaffka
09.11.2012, 14:52
а найбільше страшно за завершення - пологи. чогось здається біль невиносима.

Почитайте тут теми про домашні пологи, про кесарське - лише тому, що у тій темі часто йдуть мови про нормальні пологи з точки зору переживань і порівнянь...Також помічні книги про природні пологи (без втручань) (хоча б такі вже класики, як Оден, поможуть). Особисто в мене після прочитання всієї цієї маси джерел виникла стійка впевненість, що пологи- це чудовий процес, який можна відчути вповні, і дискомфорти від якого ми в силі витримати, бо такими є створені. Багато жінок чекають їх, наче свята :). Так воно і є - це свято зустрічі з малятком і свято розуміння свого тіла (в моїй інтерпретації).

Дуже рекомендую, зокрема, почитати про 3-ті пологи Лілі Романової тут на форумі - мені дуже сподобався опис її відчуттів.

tanchyk
09.11.2012, 17:02
А я сьогодні була на УЗД і дякувати Богу все добре. Нагадаю, що 1 і 3 вагітності у мене були завмерлими, тому і пішла так рано на УЗД. Ембріон розвивається і є серцебиття. От тепер я повністю заспокоїлась. :girl_claping::girl_claping::girl_claping: :girl_dance::girl_dance::girl_dance::radist: :radist::radist:

Samhayne
09.11.2012, 18:12
мені призначали такий препарат - фоліо
от тільки фолієва кислота коштує 3грн. 50 таблеток, а фоліо - дась 120-130грн. Прочувствуйте різницю.

Oddly
09.11.2012, 18:26
Прочувствуйте різницю.
А йодомарин окремо скільки коштує?
Знайшла зараз в неті - що приб. десь 35 грн

Йодомарин 100 треба по 2 табл. (упаковка 100 шт)
Йодомарин 200 - по 1 (упаковка 50 шт)
Тобто, і того, і того треба десь 2,5 упаковки

Ну і, якщо я не помиляюся, добова потреба фолієвої - 400 мкг, а та фолієва, про яку ви пишете має менше, треба нібито кілька табл. (я не пригадую).

ну, і тої упаковки фоліо якраз на 3 міс вистачає, а далі вже і не треба пити (спеціально щойно пішла глянула, ще не викинула пачку - 117 грн ціна стоїть)

Я нічого не пропагую, просто, якщо вже рахувати...
Ну, і одна маленька таблеточка щоранку - то мені було зручніше, ніж кілька з різних пачок

Samhayne
09.11.2012, 18:42
Ну і, якщо я не помиляюся, добова потреба фолієвої - 400 мкг, а та фолієва, про яку ви пишете має менше, треба нібито кілька табл. (я не пригадую). Я нічого не пропагую, просто, якщо вже рахувати

Окремо Йодомарин 200 коштує - 27-30 грн. Це так, орієнтовно.
Якщо потреба огранізмі в Фолієвій кислоті - 400мг., а в тій що я кажу дозування по 100мг, або 0,001 (особисто мені, лікар казав приймати по 3 таблетки з дозуванням 0,001), то трьохгривневої пачки вистачить на 50/4=12 днів. На місяць треба 3 пачки з хвостиком, ітого +-10грн. витрачаємо на фолієву кислоту.
Я не знаю в якому дозуванні приймають йодомарин, але ж, певно, не більше 1-2 таблеток на день в период беременности и кормления грудью: 2 таблетки Йодомарина 100 (200 мкг йода в сутки). В упаковці за 27 грн. таких таблеток 200шт. Тобто однієї пачки вистачить на дуже довго.

invisible
09.11.2012, 18:54
Ну і, якщо я не помиляюся, добова потреба фолієвої - 400 мкг, а та фолієва, про яку ви пишете має менше, треба нібито кілька табл. (я не пригадую). Я нічого не пропагую, просто, якщо вже рахувати
Йодомарин десь в районі 25-30 грн.
Наша вітчизняна фолієва навпаки має більше - 1 мг, тобто більше ніж подвійну дозу. Хоча я пила по 1 таблетці, бо 400 мкг то мінімальна доза, а можна і більше, крім того надлишок фолієвої виводиться з організму без будь-яких наслідків.
Лікарі просто часто призначають Фоліо, бо там чітко доза для вагітних, плюс це закордонний препарат і вони кажуть, що він кращий.

---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:48 ----------

Якщо потреба огранізмі в Фолієвій кислоті - 400мг., а в тій що я кажу дозування по 100мг, або 0,001 (особисто мені, лікар казав приймати по 3 таблетки з дозуванням 0,001)
Цікаво, що то у вас за дозування було. Бо вся та наша фолієва, яку я купувала (двічі різних фірм) мала дозування 1 мг. Відповідно це є 1000 мкг (тобто фактично подвійна доза, бо мінімальна добова доза для вагітних 400 мкг). Найцікавіше, що лікарка мені теж чомусь сказала пити по 4 таблетки, бо 1 мг це ніби в 4 рази менше ніж 400 мкг. Але як завжди почитавши Інтернет, я зрозуміла як глибоко вона помиляється. Інакше приймала б дозу в 8 разів більшу!

Brenda
09.11.2012, 18:55
Цілком згідна з .Oddly, я теж пила Фоліо, там 150 таблеток, це німецький препарат, який містить фольку і йод в тих дозах, які потрібно вагітним, як на мене, то краще випити 1 табл в день, ніж пити 3 рази фоліо і 2 рази йодомарин ну і ше віт Е разок, то цілий день будете пити таблетки:) я б рекомендувала Фоліо до 12 тижня і віт Е до 8 тижня.

glasses
09.11.2012, 19:03
Я також пила фоліо. Шукала в принципі кислоту, її не було, та і так купила собі вже Фоліо. Я її почала приймати до вагітності, бо планували.

jalla
09.11.2012, 19:34
То я так зрозуміла фолієву кислоту і вітамін Е можна самій собі назначити?)
А і ше, може хтось знає на якому терміні вже видно серцебиття дитинки, ніби 5-6 тижнів як пам"ятаю, але то акушерських, чи таких як "сама собі порахувала.":)

truskaffka
09.11.2012, 20:02
Здається на 6 акушерських тижнях вже серце могло б чутись, якщо я вірно пам"ятаю. Але не спішіть, б можуть щось наплутати-налякати. Самі ж в курсі.

ніж пити 3 рази фоліо

Бо вся та наша фолієва, яку я купувала (двічі різних фірм) мала дозування 1 мг.

Власне, я щось теж не бачила у нас фольки дозуванням 100 мікрограм - то, швидше за все, у вас також вказано в міліграмах. Все, як написала invisible. Тому подивіться уважніше, дівчатка. Хоча то дійсно не страшно, мабуть....Як пише в Неті, фолієву важко перебрати, АЛЕ вона якимось чином сприяє вимиванню (ну ..зменшенню) в організмі вітаміну В12. Тому коли треба приймати вищі дози фольки, то призначають ще В12 - для компенсації недостачі.

tanchyk
09.11.2012, 20:24
ніби 5-6 тижнів
акушерських 5-6 вже має бути.

IRUSKA*8
09.11.2012, 20:36
я сьогодні була на УЗД і дякувати Богу все добре. Нагадаю, що 1 і 3 вагітності у мене були завмерлими, тому і пішла так рано на УЗД. Ембріон розвивається і є серцебиття. От тепер я повністю заспокоїлась
Від щирого серця вітаю Вас!!!
Якщо не секрет, де і в кого Ви робили УЗД? це було внутрішнє чи зовнішнє? дякую за відповідь.

tanchyk
09.11.2012, 21:51
Якщо не секрет, де і в кого Ви робили УЗД? це було внутрішнє чи зовнішнє? дякую за відповідь.
УЗД зовнішнє, вже дуже добре усе видно. По моїх підрахунках, то реально вагітність 6 тижнів, по гестації 8тижнів.
А роблю я вже 8 років тільки у Прокопчук(ми вже з нею друзі). Якщо комусь терміново то може прийняти і без черги.

---------- Додано в 20:51 ---------- Попередній допис був написаний в 20:47 ----------

о я так зрозуміла фолієву кислоту і вітамін Е можна самій собі назначити?)
Я п"ю лише фолієву кислоту до 12 тижня. Дуфастон передумала пити, так як добре себе почуваю. Магне В6 кажуть пити, якщо ниє живіт.
А решта стараюсь їсти багато овочів і фруктів (гарбуз, буряк, морква, яблука, лимони і т. д.)

buhgaltersha
11.11.2012, 10:31
У мене перші тижні вагітності ознаменувались тим, що все валилося з рук:girl_blush2: Я навіть про себе жартувала, що "малеча бавиться", а потім за один день в два рази груди виросли, хоча зазвичай перед місячними це був процес тривалістю в тиждень (ну і масштаб катастрофи не той:girl_crazy:), зробила тест - нічого, почекала ще 2 дні - якась бліда подоба смужки, думала що то був 2-ий тиждень, а позавчора у лікаря дізналась, що термін трошки більший. Коротше, тест показав чітку 2-гу смужку, коли було 3 тижні з копійками.

На рахунок фолієвої кислоти - вживаю Йодофол (йод+фолієва), переважно через те, що пила його 2 місяці на етапі планування вагітності і у мене залишилось ще багато (там 150 таблеток у коробочці).

До речі, дівчата, можливо хтось знає, чому може бути незначне кровомазання (термін 6 тижнів з копійками, акушерських 8)?? Перелякалась, мусила йти до лікаря, довелось і на крісло вилазити, і узд робити (до речі про серцебиття - воно уже прослуховується), хоча взагалі не планувала йти туди раніше 15 тижня. Коротше нічого страшного вони там не побачили (ну магне і вібуркол призначили, але ніби "про всяк випадок"), але чомусь же воно мазалось, все-одно не спокійно якось...

tanchyk
11.11.2012, 15:32
може бути незначне кровомазання
може бути, але ц не є дуже безпечно. В такі дні бажато лежати з чуть-чуть піднятими ногами(покласти подушку під ноги) нічого не підіймати, навіть чайника з водою.І основне щоб мазанина не була червоного кольору.

Shpunka
11.11.2012, 16:29
незначне кровомазання
То не є добре. Уважно слідкуйте за собою. Як варіант, можливо у вас мали б бути критичні дні, якщо б не завагітніли? Тоді може трішки мазатись. Головне, щоб мазанина не збільшувалась і не тривала довго. УЗД робили в перевіреного спеціаліста?

Лідочка
11.11.2012, 16:39
З власного досвіду - будь-яке кровомазання - тривожний сигнал.
Звичайно це можуть залишки місячних виходити - але не варто на це надіятися і легковажити. Мазанина - привід прислухатися до себе, подумати, що я роблю не так (нерви, стрес, важкі речі підіймала і т.д.). І проконсультуватися з лікарем - обовязково.

buhgaltersha
11.11.2012, 18:32
УЗД робила в лікаря, про якого багато хорошого чула.
Богу дякувати, те неприємне явище тривало всього один вечір, та і ніякого іншого дискомфорту не відчувала (ні поперек, ні живіт не тягнуло). Бережусь поки, нічого тяжкого не піднімаю, відпочиваю частіше. Надіюсь, все добре

Brenda
11.11.2012, 19:49
bughaltersha, а узі вам робили вагінальне чи яке? На 6-8 тижнях вагітності такі виділення - не добре... Ви не хочете завтра зранку здати кров на прогестерон і хгл?

Mammy
11.11.2012, 23:21
На 6-8 тижнях вагітності такі виділення - не добре...
Однозначно! В мене на 7 тжн. мазалось 1 раз, то лежала на підтримці, бо була загроза, зато після того "відлітала" всю вагітність... До лікаря треба обов"язково...
Але це не є щось страшне, якщо вчасно проконтролювати... :)

mariposa
11.11.2012, 23:43
Привіт, дівчатка! Вирішила написати вам свої симптоми, які звістили мені цю приємну новину про вагітність, адже сама відносно недавно заглядала у цю тему, читала коментарі кожної з вас і "приміряла" все на себе. Хоч розум то може збагнути, що в кожної свої симптоми, що в кожного різний організм, але куди там серцю...воно собі інше "думає". Отже, ми з чоловіком давно планували, що з місяця вересня будемо пробувати так, щоб на початку літечка у нас була лялічка, але знову ж таки пам'ятали добре слова істинні: "Людина планує, а Бог керує", тому розуміли, що то все наші наміри, а вони можуть не співпати з Божими...І от я приблизно відчувала свою овуляцію, оскільки мала легкі ниючі болі внизу живота, тому свій організм вивчила уже добре (до того ми з чоловіком якраз в такі дні були "обережні")...І ось через тиждень-півтора я почала відчувати, що щось не те, у мене крутилася голова і було легке підтошювання, а також боліли груди, хоч останнім часом перед місячними вони не боліли...А потім я побачила на підборідді стандартні прищі, якими мене обсипало завжди перед місячними...а також почав боліти низ живота...Я так розстроїлася, хоч розумію, що багато хто мені сказав би, що я дурна, це всього лиш перший раз спроб...А тут чоловік прийшов і повідомив, що наші друзі зовсім не заплановано, але чекають дитину, хоч я ніколи не подумала, що вони будуть колись швидше за нас в тому плані, бо й одружувалися пізніше, та й не хотіли дітей, але в Бога знову-таки свої плани...І ось я за них дуже зраділа, а щодо себе дуже засмутилася, ще чоловік почав до живота лізти (прийшов такий веселий, на емоціях, що той друг розповів і сам чекав, що вдруг цього місяця щось таки буде). Але я категорично сказала, щоб не налаштовувався, нічого не буде того місяця, от весь мій організм чекає місячних...Наступного дня ми пішли на весілля, я ще трохи випила там вина, танцювала польку...А через днів три вирішила тест зробити (хоч я вже і до того не раз робила, бо так свербіла рука, хоч і знала, що не може бути) і от показалася мені така бліда-бліда полоска, я була на роботі і потім під столом, щоб ніхто не бачив, ще разів зо сто дивилася, чи то справжня та полоска, бо не вірилося...Вранці знову повторила, знову бліда...Наступного дня зробила аналіз на ХГЧ - підтвердився. Ото вже радості було...Чоловіка так настроїла, що нічого не буде, що він уже у ті тести не дуже вірив, хоч дуже хотів. Зараз ми на третьому місяці. Ходила на УЗД, слухала серденько дитинки, то така радість, описати важко. Правда, останній місяця хворію, лікуюся народними методами, але то не так усе легко, як би випив таблетки...Тому затягнулося так...Токсикозу фактично і не було, кілька днів так щось підтошнило трішки. Але з апетитом у нас проблеми великі, їсти нічого не хочемо взагалі((( Що би не уявила - не хочу!!! Тато у нас пхає вітаміни, всі говорять, що треба їсти...А я що сама того не розумію??? Звісно, що так, але на силу отак не запхаєш, бо й не піде...У середу маю йти на УЗД, 12 тижнів, але дуже мені страшно. бо якось особливих нема симптомів вагітності, ото думаю, чи все нормально. Ніби тішуся, що нічого не турбує, але так хоч відчуваєш, що щось всередині відбувається, а тут...лиш би почути як то серденько кохане мамине б'ється. Беремо татка з собою, а то він як почув, що я вже чула серцебиття, то образ було...

buhgaltersha
12.11.2012, 08:33
Дівчата, так я ж і ходила до лікаря - до того, в якого буду ставати на облік! Ну не знайшли вони причин, щоб покласти мене на підтримку - що ж мені стояти під лікарнею і проситися в стаціонар?! Тим більше самопочуття цілком нормальне. УЗД мені робили звичайне - тіло матки однорідне, все нормально і т. д. Тим більше коли лікар мене дивилась - жодних ознак того, що в мене була якась мазня вона не побачила - така вона звечора була незначна, та мазня. Тільки маленьку ерозію побачила, але сказала, що то є, мабуть, такі зміни на фоні вагітності (бо я в квітні проходила лікарів - то була на 100 % здорова)

Brenda
12.11.2012, 10:29
Ну не знайшли вони причин, щоб покласти мене на підтримку - що ж мені стояти під лікарнею і проситися в стаціонар?
Не треба стояти, але я Вам ще раз кажу, що виділення на такому терміні - це погано, не хочу Вас лякати, але тут багато хто з дівчат саме на такому терміні мав проблеми. Якщо б мазня була на 3-4 тижні. то ще б можн абуло спихнути на місячні, але 6-8 тижні - це найбільш ризикові тижн і інайбільш відповідальні. З цим жартувати не можна!

УЗД мені робили звичайне
Звичайне??? В смислі, не вагінальне??? Так що там лікарка могла побачити на звичайному УЗД на такому терміні??? Вагінальне треба робити - воно покаже можливу загрозу, а звичайне УЗД - так, ви послухаєте серденько, ви побачите ембріон, побачите поверхнево структуру матки, тощо, але причини мазні Ви не побачите! Потрібно було робити вагінальне УЗД і після того мінімум 10 днів лежати і не вставати, а лікарства які Вам призначили Вібуркол і Магне В6 - пийте, вони проти тонусу матки, ще якщо у Вас була мазня - у Вас можуть бути проблеми з гормоном прогестероном. Звичайно, Вам вирішувати, це Ваша дитина, але я б рекомендувала піти здати кров на ХГЛ і гормон прогестерон в приватну лабораторію - якщо все в порядку, то це просто тонус міг призвести до мазні, але лежати Вам в будь-якому випадку мінімум 10 днів треба то точно: не готувати їсти, не мити посуду, не ходити на роботу, не гуляти по магазинах, тільки лежати.

Я Вас не хочу лякати, але зрозумійте, лікарі бувають різні: бувають толкові, а бувають навпаки не дуже Сама стикнулась з лікарською халатністю, мені теж сказали, що виділення нічого страшного, що якщо будуть ще раз - тоді звертайтесь до лікаря... я повірила наївна і дурна... а потім мала проблеми серйозні...

Ashana
12.11.2012, 10:47
jalla
"А і ше, може хтось знає на якому терміні вже видно серцебиття дитинки, ніби 5-6 тижнів як пам"ятаю, але то акушерських, чи таких як "сама собі порахувала.""

Мінімум на 8 тижнях, і то воно може не прослуховуватись, і скажуть через тиждень прийти (але який той тиждень весь на нервах буде!!!) Знаю з власного гіркого досвіду...

jalla
12.11.2012, 10:54
Мінімум на 8 тижнях, і то воно може не прослуховуватись,
Я б з одної сторони хотіла на УЗД сходити, бо мені здається що так буде якось спокійніше, а то тільки тест полосатий і листочок з результатами ХГЛ щось мене не надто заспокоюють, а з другої сторони як згадаю свій перший досвід проходження УЗД на ранньому терміні- страшно.
Ну, що вже аж на 12-му тому обов"язковому сходити, чи шо?

Brenda
12.11.2012, 11:30
Ну, що вже аж на 12-му тому обов"язковому сходити, чи шо?
Jalla, я думаю спокійно можете йти на 8-му тижні - на такому терміні вже видно ембріон нормально і серденько прослуховується добре, вже все буде в матці на такому терміні. Всякі позаматкові вагітності ітд - виявляють на 4-5 тижнях, коли ще толком нічо не видно... і ще одне - треба йти до кваліфікованого спеціаліста з дійсно дуже хорошим і чітким обладнанням, бо я чула пару історій. що через галіме старе обладнання бачили всяку чепуху на УЗД...

Лідочка
12.11.2012, 11:45
Звичайне??? В смислі, не вагінальне??? Так що там лікарка могла побачити на звичайному УЗД на такому терміні??? Вагінальне треба робити - воно покаже можливу загрозу, а звичайне УЗД - так, ви послухаєте серденько, ви побачите ембріон, побачите поверхнево структуру матки, тощо, але причини мазні Ви не побачите!
Ну хто вам таке сказав? Як ви так можете щиро переконувати? Нормальний лікар побачить все що треба. А що по вашому таке "причина" мазні. На УЗД можна побпчити чи є відшарування чи немає (що може бути тою причиною) і чи немає тонусу. Якщо немає відшарування, тонусу, є серцебиття - то що ще ви хочете побачити на УЗД? Жінку ще крім того дивилися на кріслі - як я розумію шийка закрита щільно, раз нічого тривожного не побачили. Що ще вона мала зробити?

Взагалі що то за тенденція така на форумі? Це вже якесь нездорове сприйняття вагітності. Настільки всі якісь перестрашені, перестраховані, і УЗД би 150 раз робили і вітаміни жменями пили (ну бо ж вони зовсім безневинні) і аналізи по мільйону раз здавали і три дні обговорюєм аналіз на толерантність до глюкози, що просто вже неможливо читати, бо одні і тіж питання і одні і тіж відповіді, навіть я вже вивчила на память, що і коли пити, через скільки часу, коли здавати....
Дівчата, то просто вже занадто, вам не здається? В мене відчуття що я не на форумі в товаристві щасливих майбутніх мама, а в лікарні, в палаті патології, де через одну мають якісь важкі діагнози і цілими днями тільки й торочать про аналізи, болі і "переживання".
Я все розумію, вагітні вразливі, емоційні (он я яку тираду настрочила:)), але ж є якісь межі!!!!! Ви самі собі псуєте т ой стан, прекрасний стан. Після пологів, про що ви будете згадувати? Як тряслися з переляку без причин і вічно переживали?

tanchyk
12.11.2012, 11:56
Настільки всі якісь перестрашені, перестраховані, і УЗД би 150 раз робили
Ну та напевно пишуть ті, які мали проблеми на такому терміні, а не просто так собі пишуть. Я можу особисто сказати, що я кщо є мінімальна мазанина, навіть незначна, треба лягати на збереження. Бо вдома не зможе людина лежати і нічого не робити, а в лікарні таки лежить і весь час під наглядом лакаря. В мене перша вагітність закінчилась на мінімальному терміні через мазанину, а мені сказали, не хвилюйся то так у всіх буває. Друга вагітність- мазанина і того ж дня я в лікарні на збереженні. Пролежала 4!!!! тижні пластом і дивіться першу лінієчку. Про третю вагітність дізналася на сході на відпочинку, почалась мазанина і поки приїхали додому в поїзді думала зійду з розуму. Приїхали в лікарню- завмерла вагітність. Зараз четверта вагітність, дякувати Богу нема ніякої мазанини, була на УЗД, все добре. І все одно практично весь час лежу вдома, щоб вилежати ті перші тижні. Перші місяці дуже важливі і варто берегтися. Для когось вагітність пролітає, як один день. А хтось усю вагітність хвилюється, через анамнез в минулому.
Тому ще раз наголошує, якщо є мазанина то мінімум, що теба зробити це лягти і лежати пластом з чуть піднятими ногами і огляд лікаря обов"язково.

І ще про УЗД, зі мною лежала дівчинка, свекруха якої працює на Батальній. Так от у неї була мазанина, а свекруха сказала, що то нічого, то співпало з місячними і повела її на УЗД на 13 тижні. Так от в дівчини вагітність завмерла ще на 6 тижні, наслідок -наркоз, чищенння і двотижневий курс антибіотиків у лікарня. Тому краще піти на УЗД при першій підозрі, аніж.... Не хочу лякати, але це реальність.

Brenda
12.11.2012, 11:59
Ну хто вам таке сказав? Як ви так можете щиро переконувати?
Таке сказав мій лікар, який на 4-му тижні зробив мені УЗД вагінальне і там було видно згустки крові, які говорили про загрозу. На такому УЗД він нічого не побачив, тому зробив вагінальне - тому щиро і переконую.

Якщо немає відшарування, тонусу, є серцебиття - то що ще ви хочете побачити на УЗД?
та бо такі виділення на такому терміні - це погано, а те, що не помітили ніякої причини - це підозріло, як на мене, тому я кажу - що варто б здати аналізи для перестраховки.
Лідочка, в мене півтора року тому назад була завмерла вагітність на терміні 8 тижнів. Болей не було взагалі ніяких, нічого взагалі не тубувало, все почилось з мазні коричневої - я пішла до лікарки і сказала. що от мазня, на що вона мені сказала - то нічого страшного, якщо буде другий раз таке саме, то тоді дзвоніть. Ну от мазня і сталась другий раз через тиждень... тоді мені вже зробили УЗД, але на ньому вже не було нічого, я ходила вже три тижні, як виявилось без дитинки:( по сьогоднішній день я згадую ту дуру "не злим, тихим словом", і картаю себе за те, що була така наївна і дурна... тому я всім кажу, що 6-8 тижні - найвідповідальніші і треба йти до хорошого спеціаліста і на хороший апарат УЗД і робити його вагінально, якщо є потреба в УЗД, якщо не дай Бог є виділеня - щоб точно бути впевненим, що там все гаразд. Ну але це кожен вирішує для себе. Зазвичай, дівчата, які вперше вагітні не до кінця усвідомлюють, яка це відповідальність, особливо перші три місяці і поводять себе так, як поводили себе до вагітності - а це не правильно...

Лідочка
12.11.2012, 12:00
Тому ще раз наголошує, якщо є мазанина то мінімум, що теба зробити це лягти і лежати пластом з чуть піднятими ногами і огляд лікаря обов"язково.
І я те саме писала.

Для когось вагітність пролітає, як один день. А хтось усю вагітність хвилюється, через анамнез в минулому.
не сперечаюся, але ж не у всіх був той анамнез, правда? І навіть як був, то звісно берегтися треба.
Але я писала трохи про інше.

buhgaltersha
12.11.2012, 12:04
Та мабуть краще все-таки не накручувати себе без видимих на те причин. Все-таки я не лікар, щоб самолікуванням займатись і призначати самій собі аналізи і лікування. В мене двох подруг ця лікарка на збереження поклала ще на 5-му тижні, оскільки причини дійсно були, тому не бачу причин робити вигляд, що я більше розуміюсь на цьому, ніж вона. А щодо вагінального узд - знаю приклад коли дівчині поставили позаматкову вагітність під час вагінального узд приблизно на тому терміні, що і в мене зараз (варто уточнити, що цій позаматковій вагітності уже 2 роки і звати її Сашуля), тому в мене своя думка на цей рахунок...
Дякую за всі коментарі, але на даний час мене в моєму стані нічого не напружує, тому я спокійна. Звичайно, можна знайти мільйон причин для хвилювання, але на мою суб*єктивну думку, для мого Динозаврика найкращим буде, якщо я буду спокійна і щаслива, ніж тривожна і напружена. А якщо я буду постійно шукати в собі якісь ознаки чогось недоброго - вони неодмінно з*являться, причому саме від моїх нервів

Лідочка
12.11.2012, 12:06
Лідочка, в мене півтора року тому назад була завмерла вагітність на терміні 8 тижнів.
Співчуваю вам. Я все розумію.
Та все одно, не треба відключати розум. Шкода такий гарний час отруювати постійними страхами. Я думаю, всі хто хоче зрозуміти, що я маю на увазі у своєму попередньому дописі - зрозуміють.

tanchyk
12.11.2012, 12:06
але ж не у всіх був той анамнез, правда?
перед тим дівчинка написала, що була мазанина і вже пройшла. Тому ми і почали її попереджати, що це може бути проблемою. Якби у мене такого не було колись то я б не пхалася з своїми порадами та застереженнями.

Brenda
12.11.2012, 12:11
В мене перша вагітність закінчилась на мінімальному терміні через мазанину, а мені сказали, не хвилюйся то так у всіх буває. Друга вагітність- мазанина і того ж дня я в лікарні на збереженні. Пролежала 4!!!! тижні пластом і дивіться першу лінієчку.
Ага, те саме, читайте мій оффтоп. Перша невдала, друга - на 4-му тижні загроза і після того місяць лежала в лікарні.

---------- Додано в 11:11 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

Якби у мене такого не було колись то я б не пхалася з своїми порадами та застереженнями.
Ага, підтримую, я б теж сиділа і мовчала і не вмішувалась.

Лідочка
12.11.2012, 12:12
перед тим дівчинка написала, що була мазанина і вже пройшла.
А те, що вона написала, що була на огляді, була на УЗД і все добре, то нічого? То така тепер новітня підтримка - залякування? Думаєте те, що вона почне себе накручувати і нервувати їй дуже допоможе щасливо виносити вагітність?
Тим більше, що людина декілька разів написала, що була в лікаря, була на УЗД - що ще вона не так зробила?

Здати ХГЛ - а що це дасть??? Вагітність розвивається, серцебиття є? Яке ще підтвердження потрібно.
Єдине що ще можна зробити - це здати на прогестерон.

Brenda
12.11.2012, 12:17
Здати ХГЛ - а що це дасть??? Вагітність розвивається, серцебиття є? Яке ще підтвердження потрібно.
Єдине що ще можна зробити - це здати на прогестерон.
Здачею ХГЛ в динаміці можна подивитись, на скільки активно розвивається вагітність, якщо ріст ХГЛ не достатній - це тривожний сигнал. Прогестерон - впливає на виношуваність вагітності, якщо його рівень низький - це теж тривожний сигнал. Можна піти в Синево і здати одним махом два аналіза, вони набирають кров однаково, чи здаєш тільки ХГЛ, чи здаєш ХГЛ+погестерон. Тільки якщо два аналіза, то буде коштувати не 80 грн, а 180 грн. - думаю можна здати і два аналіза, щоб заспокоїтись і бути впевненою, що все ок.

Лідочка
12.11.2012, 12:20
Здачею ХГЛ в динаміці можна подивитись, на скільки активно розвивається вагітність, якщо ріст ХГЛ не достатній - це тривожний сигнал.
Це на дуже ранніх термінах. А коли вже є серцебиття - то і так зрозуміло що вагітність добре розвивається.
Прогестерон так- можна здати. Тільки перед тим не нервувати і не накручувати себе - бо результати будуть недостовірні.

tanchyk
12.11.2012, 12:35
А те, що вона написала, що була на огляді, була на УЗД і все добре, то нічого?
Якщо мажеться, то це як мінімум підозріло. І я б обов"язково для власного заспокоєння пішла до іншого лікаря і можливо б лягла на збереження. Але це я.

---------- Додано в 11:35 ---------- Попередній допис був написаний в 11:34 ----------

щоб заспокоїтись і бути впевненою, що все ок.
ось, що найважливіше, а не те що переживаю, але не буду себе накручувати. Підсвідомо все одно жінка хвилюється. Тим більше, що перше повідомлення форумлянки було про переживання через мазанину.

StarKa
12.11.2012, 16:07
Раз пішла тема про мазню спитаюся, бо може назвете мене залатною і безвідповідальною але не хочу показувати до лікарки раніше 15-ого тижня поки особливо нічого не турбує..

Та от питання про виділення. Мені здається що першого разу також було більше виділення слизу під час вагітності ніж зазвичай, то навіть не звертала увагу спершу, але останнім часом бувають виділення схожі як під час овуляції на білок, хто мені скаже чи таке варіант норми?

Лідочка
12.11.2012, 16:11
але останнім часом бувають виділення схожі як під час овуляції на білок, хто мені скаже чи таке варіант норми?
Та чого ні, думаю так. У вагітних взагалі збільшена секреція, гормони.

StarKa
12.11.2012, 16:27
У вагітних взагалі збільшена секреція
оооо, я так і підозрювала

Brenda
12.11.2012, 16:52
але останнім часом бувають виділення схожі як під час овуляції на білок, хто мені скаже чи таке варіант норми?
От такі виділення - це норма:-) За таке навіть не переживайте;)

tanchyk
12.11.2012, 19:03
на білок,
абсолютно нормально, основне щоб не червоного кольору. Якщо коричневого кольору то просто треба лежати.

Fistawka
12.11.2012, 21:43
Дівчата, потребую поради, бо зараз посивію...
Зараз 9 тиждень.
Ні в лікаря, ні на УЗД не була. Планували перше УЗД робити в 12 тижнів, коли воно вже хоч інформативне.
НІчого особливо не турбувало, виділень коричевих, червоних немає.
З початку 9 тижня в мене перестали боліти груди, хоч до того боліли жахливо. Також пройшов токсикоз, хоч до того вечорами так нудило, що їсти нічого не могла. При чому все одразу в один день.
Це мене сильно насторожило, так як чула, що різке зникнення вагітних симптомів не є добрим.
Плюс час від часу відчуваю поколюючі болі внизу живота.
На 7 тижні здала ХГЛ, все в нормі.
Я би вже летіла робити УЗД, щоб переконатись, що все ОК. Так мені неспокійно...
Хочу завтра здати ще раз ХГЛ і прогестерон. Чи будуть вони інформативними? Чи таки варто робити УЗД?

tanchyk
12.11.2012, 21:47
Чи таки варто робити УЗД?
Сходіть на УЗД, перевірять серцебиття і ви зі спокійною душею підете додому.

invisible
12.11.2012, 22:02
З початку 9 тижня в мене перестали боліти груди, хоч до того боліли жахливо. Також пройшов токсикоз, хоч до того вечорами так нудило, що їсти нічого не могла. При чому все одразу в один день.
Це мене сильно насторожило, так як чула, що різке зникнення вагітних симптомів не є добрим.
Плюс час від часу відчуваю поколюючі болі внизу живота.
На 7 тижні здала ХГЛ, все в нормі.
Я би вже летіла робити УЗД, щоб переконатись, що все ОК. Так мені неспокійно...
Хочу завтра здати ще раз ХГЛ і прогестерон. Чи будуть вони інформативними? Чи таки варто робити УЗД?
Ну взагалі головне, щоб груди залишалися набряклими, а біль у них може проходити. Ніби пригадую, що в деяких дівчат також на такому терміні переставали боліти. Токсикоз це теж явище "пріходящее", може він у вас взагалі просто вже закінчився, а може ще повернеться. У мене наприклад взагалі токсикозу не було. Болі також бувають на цьому терміні. Головне щоб не дуже різкі і щоб без виділень.
Думаю, ХГЛ і прогестерон будуть доволі інформативними, хоча ніби десь з 8-го тижня активний ріст ХГЛ сповільнюється, а як вже дуже сильно переживаєте, то можна і на УЗД (ніби і не радять, але я наприклад теж була на УЗД на такому терміні). Серцебиття вже буде чути добре.

Brenda
12.11.2012, 22:03
Fistawka, зробіть Узд і заспокоітесь. Краще зробити узд і бутм впевненою, що все гаразд, ніж мучити себе і переживати. Закордоном роблять узд по 10 раз на вагітність і все нормально, то в нас якісь стереотипи неправильні...

truskaffka
12.11.2012, 22:44
Закордоном роблять узд по 10 раз на вагітність і все нормально, то в нас якісь стереотипи неправильні...
Я би небула така категорична.. За кордоном і кесарять більше, і ще силікон в губи пхають :). Ну всяка крайність погана. Про шкоду-користь УЗД досі не відомо, тому краще це робити за необхідності.

Fistawka, Ви таки щось зробіть, АЛЕ для самозаспокоєння. От здайте дійсно кров - вже якийсь крок. А далі дійте в міру надходження інформації. Те, що Ви описали, дійсно не варте жодного сивого волоска :). Все у Вас буде добре!

DesperateHousewife
13.11.2012, 01:23
Закордоном роблять узд по 10 раз на вагітність і все нормально
Без потреби ніхто не буде робити зайвих узд. Якщо говорити про Англію, то тут є ЛИШЕ два узд планових: в 12 і 20 тижнів. Все.
Особисто мені робили ще третє на 37 тижні, бо акушерка не була впевнена в положенні дитини, але воно тривало секунд 10, тільки на визначення положення і нічого більше.

Iablinska
13.11.2012, 04:51
А якщо говорити про США, то тут є дуже багато УЗД. Починаючи з 6 тижня я ходжу на УЗД регулярно кожні 3-4 тижні. От тільки останнє перенесли на тиждень, через день подяки, тобто піду аж через 5 тижнів після попереднього. Додатково під час кожного візиту до лікаря мені роблять кількасекундне УЗД щоб подивитись серцебиття. З 20 тижня обіцяли серцебиття доплером перевіряти. Знайома ходила на УЗД щотижня поки була загроза. Вважаю, що якби УЗД причиняло якусь шкоду, то їх би стільки не робили.

truskaffka
13.11.2012, 09:20
Вважаю, що якби УЗД причиняло якусь шкоду, то їх би стільки не робили

Тут, мабуть, дійсно кожен вирішує за себе, беручи відповідальність... Так само, як із щепленнями: робили їх поголовно, але от є і випадки погані.... То робити, чи ні? Якщо робили так багато - то шкоди не було. А чому ж тоді дітки помирали? Може я невдале порівняння навела, ну але для ілюстрації думки :).
Як на мене, тут треба дивитись по показах, а не просто так робити. Як із ліками: у відповідній пропорції лікують, зате в іншій шкодять. В нас, до речі є тут десь ціла тема про користь і шкоду УЗД - можна порозважати на цю тему.

Лідочка
13.11.2012, 11:14
А якщо говорити про США, то тут є дуже багато УЗД. Починаючи з 6 тижня я ходжу на УЗД регулярно кожні 3-4 тижні. От тільки останнє перенесли на тиждень, через день подяки, тобто піду аж через 5 тижнів після попереднього. Додатково під час кожного візиту до лікаря мені роблять кількасекундне УЗД щоб подивитись серцебиття. З 20 тижня обіцяли серцебиття доплером перевіряти. Знайома ходила на УЗД щотижня поки була загроза. Вважаю, що якби УЗД причиняло якусь шкоду, то їх би стільки не робили.
Але ви ще уточніть що ви у групі підвищеного ризику (ви писали в іншій темі), тому у вас і так багато УЗД.

MarryLand
13.11.2012, 11:24
Привіт, дівчата! Хочу поділитися з Вами способом визначення статі дитини по тесту на вагітність (до 12 тижня вагітності). Багато з вас пишуть, про яскравість смужок на тесті. Так, ось, якщо дві смужки однаково яскраві - у Вас буде дівчинка, якщо ж, одна яскрава, а інша тьмяна ( в мене взагалі була ледь помітна) - у Вас буде хлопчик. Це пояснюється набором хромосом: у дівчаток ХХ, у хлопчиків XY.
Ще переконалася, неодноразово, що Давньокитайська таблиця планування статі дитини дійсно працює. У мене, у всіх моїх рідних, друзів та знайомих - все співпало. Суть даної методики - вік матері на момент зачаття дитини, і це спростовує теорію про те, що стать дитини закладена у чоловічому сперматозоїді.
Вперше про вищезгадану таблицю мені розповіла моя гінеколог і визначила, коли нам з чоловіком потрібно "зачати" дівчинку, так, як перший, в нас вже є хлопчик.
І ось, в перший день затримки я зробила тест і він показав - дві яскраві смужки:girl_dance:. В той самий день я пішла до лікарки і на УЗД (так, як дуже боліла поясниця, думала, що нирки, виявилось, що гормони пов'язані з вагітністю), проте на УЗД підтвердили вагітність лише на 90%. Сказали прийти ч/з кілька днів. Я прийшла ч/з тиждень і нарешті, побачила на екрані "плідний мішечок" - радості не було меж!!!:girl_in_love:
Зараз в мене вже 1 місяць. Відчуття жахливі - нудота цілодобова, сильно загострений нюх, чутливість грудей. При чому всі ці симптоми з'явились відразу після зачаття. А з першою вагітністю в мене взагалі не було жодних симптомів, я почувалася прекрасно!
Бажаю всім Вам виносити і народити здорових діток!!!
Ще прохання, якщо хтось знає номер телефону Прокопів Ігор Володимирович з Батальної, скиньте в Приват. Дякую.

Лідочка
13.11.2012, 11:35
Багато з вас пишуть, про яскравість смужок на тесті. Так, ось, якщо дві смужки однаково яскраві - у Вас буде дівчинка, якщо ж, одна яскрава, а інша тьмяна ( в мене взагалі була ледь помітна) - у Вас буде хлопчик. Це пояснюється набором хромосом: у дівчаток ХХ, у хлопчиків XY.
Нє, ну шо ви таке пишете:) Яскравість тестової смужки залежить від рівня концентрації хоріонічного гонадотропіну людини у сечі. І наявність Х чи У хромосом тут ні до чого:) Може через років 200 і винайдуть такий тест, але на разі це фантастика.

ZaKohana
13.11.2012, 12:15
Ну взагалі головне, щоб груди залишалися набряклими, а біль у них може проходити. Ніби пригадую, що в деяких дівчат також на такому терміні переставали боліти. Токсикоз це теж явище "пріходящее", може він у вас взагалі просто вже закінчився, а може ще повернеться.

Називайте мене нетиповою вагітною, але в мене у першому триместрі не було жодного з перечислених книжкових ознак (окрім припинення менструацій :girl_cool:)
Не набухли, не збільшилися, не боліли, не токсикозило, не "гормонило", не тянуло, не нило, не-не-не.....
Якби я усю інформацію, що читала на форумі, сприймала за чисту монету, то точно б до 12 тижня раз 5 на УЗД була.
Навіть більше - коли йшла на УЗД у 19 тижнів, навіть живота вагітного видно не було. Тоді переживала б ще більше - рухів ще не чую, живота немає, ознак немає....
Станом на даний момент груди у мене не набухли, не болять.
Усе дуже і дуже індивідуально. Головне - власний спокій і своє відчуття "правильності". Тільки не варто приміряти на себе усі "вагітні ознаки" :girl_in_dreams:

Corena
13.11.2012, 13:21
Ну взагалі головне, щоб груди залишалися набряклими,
не дезінформуйте. нічого це не головне. взагалі нема нічого однозначного, навіть вагітності одної жінки можуть бути абсолютно різними.

jalla
13.11.2012, 13:32
Ну взагалі головне, щоб груди залишалися набряклими, а біль у них може проходити.
Ну, ні, дівчата. В мене при першій вагітності взагалі ніяких відчуттів в грудях не було зовсім. Вже й коли затримка була, я вагітність не розглядала, бо знала, що конче мають бути набряклі і болючі груди, а вони були мякі і такі, як от після місячних десь. І так цілу вагітність.

В Юлі швидше за все закінчився токсикоз. В мене при першій вагітності він закінчився якраз на такому терміні, а не як прийнято в цілих 12.

Тетянка
13.11.2012, 13:39
якщо дві смужки однаково яскраві - у Вас буде дівчинка

Давньокитайська таблиця планування статі дитини дійсно працює
гг, в мене ніц з того не працює - таблиця показувала дівчинку, а в нас буде хлопчик . Те саме із смужками - були 2 яскраві ))).

За груди - в мене з Сашком дійсно були набряклі, збільшились на 1-1,5 розміри - купляла нову білизну , а зараз нічого подібного - вони зовсім ненабряклі, розмір той самий, відчуття "налитості" нема...

Brenda
13.11.2012, 13:43
Навіть більше - коли йшла на УЗД у 19 тижнів, навіть живота вагітного видно не було.
І Ви 19 тижнів = майже 5 місяців жили думкою, що Ви вагітна тільки за показником теста 2 смужки? :girl_impossible: Ну, Ви дійсно смілива жінка, я б так не змогла, це точно.
Бачите, це особливості характеру кожної жінки, наприклад, я переживаю за все і завжди і нічого не можу з цим зробити, як би мені не казали і як би я сама не старалась тримати себе в руках - переживаю все одно, а є такі люди, як Ви - які завжди впевнені в тому, що все буде добре і не заморочуються і не беруть близько до серця все... В кожному це-по-різному. Так само, як і фрази форумлянок: "головне, щоб груди набухли", "головне, щоб був токсикоз", "робіть УЗД по 10 раз, це не шкідливо" - як ви думаєте, чому форумлянки так кажуть, та тому що чули від своїх лікарів, від інших людей, ітд. Скільки людей, скільки лікарів, стільки й думок! Крім того, бувають такі ситуації, що люди вже один раз пережили якусь неприємність з вагітністю, то це надзвичайно важко взяти себе в руки і не переживати за другу вагітність... це розуміють на жаль тільки ті, хто на нещастя пережив це, інші можуть казати по мільйон раз - не переживайте, не робіть узд по сто раз, не трясіться, не думайте, що все буде погано - так, говорити легко, а майбутній мамі, яка вже втратила свою дитинку важко взяти себе в руки інколи і зі спокійною душею вагітніти другий раз нормально, без переживань, не роблячи узі, не здаючи кров, не ходячи до лікаря по 100 раз ітд...
Тому, це все дуже індивідуально.

jalla
13.11.2012, 14:04
І Ви 19 тижнів = майже 5 місяців жили думкою, що Ви вагітна тільки за показником теста 2 смужки?
Ну, та ще затримкою КД напевно.;)

А якщо чесно дівчата, то моя думка, що зараз таки забагато того всього. УЗД, ХГЛ, ПАБ (чи як там його), ну і ше купа-купезна аналізів, цифр і всього на світі.
Я казала, що в цю вагітність вже така дурна не буду. А при першій перестрашена бігала, ганяла, УЗД, ХГЛ по 2 рази на тиждень (росте, не росте, увесь час забита голова.) Вже навіть пам"ятаю на калькуляторі щоь там рахувала, бо ті цифри спочатку трьохзначні, а потім ого-го.:girl_impossible:
А колись дітки народжували без того всього. Та ще навіть у наших мамів і тестів не було і аналізів отих всім з цифрами і приватних лабораторій...
Я взагалі собі простити не можу нашо я в першу вагітність цілу п"яту точку прогестероном сколола, бо так треба, бо прооперували на 5-му тижні через те що я знову ж перестрашена відразу після полосатого тесту побігла на Батальну "здаватися". Ну, проперували відразу, бо УЗД показало позаматкову, обов"язково треба було зразу того гормона прогестерона пхати? Бо бачите лікарі підстраховуються, бо довгочікувана вагітність, яку самі ж чуть не скапарали.
Всьо, мене прорвало, тепер така дурна не буду. Хіба би ну звісно, не дай Бог якісь проблеми, болі, мазанина. Але я не хочу про то думати. А просто так здавати купу аналізів, до того ж платних, пхати тоннами всякі таблетки, або гормони. Нашо?

Ну, от так стало дивно що людина про вагітність орієнтувалася тільки по тесту і затримці до 19-го тижня. Ну, та й добре робила, що не піддалась моді цивілізації)) Молодець.:girl_cool:

Тетянка
13.11.2012, 14:11
Ви 19 тижнів = майже 5 місяців
Моя подружка, яка має народити швидше за мене на місяць, чисто випадково дізналась, що вона вагітна - майже на 6 міс. - вона худесенька, + має синочка малого , КД не було, бо годує, думала все, що то в неї якісь проблеми з кишківником. А коли почала поправлчтись трохи - то списала на булочки ))), качала прес, щоб лишні кілограми зігнати ))), от така от історія..

cjomcjomka
13.11.2012, 14:16
Ви 19 тижнів = майже 5 місяців жили думкою, що Ви вагітна тільки за показником теста 2 смужки?
я з Дмитриком до 18 тижнів так жила, а з Сергійчиком до 27 тижня (ну, правда, живіт тоді вже показувався і рухи були.)

StarKa
13.11.2012, 15:27
І в мене якраз так із другою вагітністю.. Якби не тест і затримка, то також би не знала що вагітна. З признаків лише підвищення апетиту та зменшення кількості молока у грудях.. з 8-ого тижня по чуть-чуть починав підніматися животик, зараз вже нормально так виділяється.. Але деколи взагалі забуваю що вагітна. Всім би побажала такої вагітності!!

І про смужки ще. З матвійком були дві однаково ясраві! і він хлопчик.. А тепер друга світліша -але ще не відомо хто там :)

Lapatulya
13.11.2012, 16:43
Так, ось, якщо дві смужки однаково яскраві - у Вас буде дівчинка
Ну, це точно з району фантастики:girl_crazy:, в мене якраз була одна смужка світліша, а друга темніша і народилася... дівчинка, а ще це залежить, напевно, на якому терміні робити тест, відповідно, чим більший термін,тим темніша друга полоска.
На рахунок, ознак вагітності, всі три вагітності я відчула зразу, набухлі груди, часте ходіння в туалет, токсикоз починався з другого місяця вагітності. З Яною, теж було таке, що груди перестали боліти і припинився токсикоз, але за декілька днів все відновилося, хоча лікар говорила, що потрібно прислухатися до свого стану, оскільки це може свідчити про те, як протікає вагітність.

invisible
13.11.2012, 17:51
Називайте мене нетиповою вагітною, але в мене у першому триместрі не було жодного з перечислених книжкових ознак (окрім припинення менструацій )
Не набухли, не збільшилися, не боліли, не токсикозило, не "гормонило", не тянуло, не нило, не-не-не.....
Та в мене майже те саме. Жодного токсикозу, чутливості до запахів, запаморочень, болів у грудях, вагітних забаганок. Лише збільшилися груди і набрякли. Чесно, поки не пішла на УЗД, то аж не вірилося, животик почав десь після 20-го тижня рости. Зараз з усіх ознак лише рухи дитинки :) Так що теж погоджуюся, що будь-які ознаки вагітності то дуже індивідуально.

Багато з вас пишуть, про яскравість смужок на тесті. Так, ось, якщо дві смужки однаково яскраві - у Вас буде дівчинка, якщо ж, одна яскрава, а інша тьмяна ( в мене взагалі була ледь помітна) - у Вас буде хлопчик.
То з розряду міфів. У мене друга полоска довго залишалася світлою, але ніби дівчинку чекаємо.

---------- Додано в 16:51 ---------- Попередній допис був написаний в 16:43 ----------

не дезінформуйте. нічого це не головне. взагалі нема нічого однозначного, навіть вагітності одної жінки можуть бути абсолютно різними.
Звичайно нема нічого однозначного, я сама на собі в цьому переконалася :) За набухлі груди то я "чула" від лікарів кількох наших форумчанок, не мої вигадки. :)

Ну, ні, дівчата. В мене при першій вагітності взагалі ніяких відчуттів в грудях не було зовсім.
То я певно трохи не так висловилася. Я мала на увазі, що якщо набухлість грудей вже з'явилася, то бажано щоб вони не "спадали" (ну лікарі так казали), але якщо її початково не було, тоді то немає значення. В мене принаймні як набухлли груди приблизно в період овуляції, так і зараз досі збільшені і набухлі.