КПК

Показати повну версію : Наші вишивальні плани

Сторінки : 1 2 [3]

Ума
13.01.2011, 00:07
в мене плани цьогоріч дуже скромні:
1. завершити Гортенізї
2. завершити Поле
3. завершити свій котячий робін
4. завершити останню торбинку на подарунок
всьо.

4. завершити останню торбинку на подарунок

страшенно люблю викреслювати виконані завдання!!! :girl_in_love:

прада, щось я не з того кінця почала... :girl_haha: Зараз працюю над гортензіями, потім робін, а поітм моє улюблене поле :d23: скучила за ним :girl_in_dreams:

Kasia
17.01.2011, 20:07
я перевиконала план минулого року,:girl_haha::girl_haha: тому з чистою совістю, ніц не планую.
ну майже:
1. Гортензії
2. пара Ранкої Роси
3. таємний процес-2шт.
4.Роздуми щодо конкурсу.. не впевнена , що братиму участь. тіко в Холмсі.

algo
17.01.2011, 20:21
значить так:
1, моя сорочка першочергово!
2,може доберусь до двох закинутих процесів-ангела або ікони бісерної
3,для лялі сорочечку(тільки б знати що за ляля буде, або пошию якусь універсальну :girl_tender: )
4,хочу конкурс.як оголосять постараюсь пошвидше вишити!

kvVItKA
17.01.2011, 21:03
набравшись натхнення на вишивальній форумівці, маю в планах (чуюсь зараз Наполеоном, як для свого рівня)
1. весільна метрика для подруги
2. вишита листівочка (коник від Фіяни) для хлопчика, що ще в животику одногрупниці
3. ростомір ( а то вже для нас коханих)
4. бістро!!! так-так Iskra, я мабуть наважусь
5. картинку для чоловіка (ще не обрала, але тема "кава-кава")
от стільки я всього хочу (і конкурсну закінчити)

глянула, ржала:lol:...але то я не чемна вишивальниця:girl_blush2:...з того всього впоралась тільки з картинкою для чоловіка (але ще не оформила) і з конкурсною:) ростомір мабуть замінила 2-ма слюнявчиками:girl_haha: тій подрузі, що мала листівку вишити спрезентувала слюнявчик щоб вона сама вишила:girl_haha:
плани змінились:
1. листівка до дня народження подруги (поважні вишивальниці таке в плани не пишуть, але для мене то теж план гг)
2.Herb Collage- то картинка мені на кухню( вже зробила 15 хрестиків:connie_pull-pigtail)
3.Квіти Парижа або Бістро (боюсь і того і того:girl_haha:)
4. панч-нідлове лате
5 .панч-нідл іграшки на ялинку (до наступного Нового року вже є час)

6. і думається мені над дитячою метрикою:girl_in_dreams:

Фіяна
17.01.2011, 23:00
1. Завершити Гортензії з мушлями.
2. Квіти Парижа.
3. Акварельні Флокси.
4. Великодній дитячий рушничок.
5. Вишиванка для старшої доні.

писи. І ще 2 таємні процеси поміж тим :)

Квіти Парижа або Бістро
Віко, то ти певно Паризький Ринок мала на увазі?

Olena-m
17.01.2011, 23:07
Не хочеться шукати, що я планувала колись :) . Напишу, що планую тепер:
Два таємні процесики - це встигнути до пологів.
А далі - завершувати потрохи коників, вечерю і минулу конкурсну. (В новому конкурсі участі брати точно не буду :) ).

La esposa
17.01.2011, 23:30
і думається мені над дитячою метрикою

так ти ж вишила вже Роміку метрику... ту, з синіми тьопіками.. чи ти про друге подумуєш..? :girl_wink:

Квіти Парижа або Бістро (боюсь і того і того

Так Бістро не страшне :girl_wink: а дуже навтіь файне))) і там півхрестику багато :)

kvVItKA
17.01.2011, 23:56
то ти певно Паризький Ринок мала на увазі?
ото я мантелепа, Паризький ринок,він-він, просто там квіти от я собі так перезвала:girl_blush2: звиняйте,ввела в оману, але ж Фіяну не проведеш, усьо "січе":girl_wink:
чи ти про друге подумуєш..?
ага,подумую ггг і свекруха вже сьогодні питала, але то я метрику не для себе, а на подарунок

Kasia
18.01.2011, 22:46
Herb Collage- то картинка мені на кухню
прошу візуаліацію. то дімівська?

Фіяна
18.01.2011, 22:53
а можна я відповім?

то дімівська новинка минулого року - ось такий "штампований" набір
http://s004.radikal.ru/i206/1101/36/18853fe2eeab.jpg

коли ми з КвВіткою робили спільне замовлення - я його також хотіла придбати в якості лавандового подарунку Кіточці (але потім подумала, що він для неї на 1 зуб/чи то кігтик будЕ))) і обрала Французьку лаванду...

MILITARIYA
18.01.2011, 23:16
1. Вишити Орхідеї.
2. Завершити метрику для доці.
3. Почати вишивати собі вишивану сорочку.
4. Закінчити вишиванку для чоловіка.
5. Закінчити вишитий рушник для сестри.
6. Вишиванка для доці.
7. І нарешті останній план - навчитися робити біскорню.
І ТО всьо потрібно встигнути за зиму, поки вечори довгі і більше сидимо вдома.....Ото цікаво чи подужаю....

roksolanka
19.01.2011, 15:18
Переглянула свої плани
Отже, до Нового року планую закінчити:
1. сорочка для себе на батисті
2. кона бісером Почаївської Божої матері
3. ікона бісером святого Архистратига Михаїла
4. весняний букет бісером для чоловіка
5. подаруночки вишивальницям
6. Дочка від ЗР
7. Хлопчик на чорній канві
8. Ковдрочка для синочка
9. Каву із СП
10. "Весняну пісню" від Аліси (відшито 7 кольорів із 24)

Зараз буду вишивати з 4 позиції + ще додався вишитий рушничок на Паску для синочка і нові подарунки рукодільницям. Це плани на найближчий місяць

а з нерукодільних планів - зробити нарешті свою галерею!!!!

Mariya
30.01.2011, 22:50
1. Завершити Оливки.
2. До Благовіщення вишити брату сорочку.
3. До 30 квітня вишити похресниці метрику.
4. Поле.

cydulkina
03.02.2011, 02:32
Ого, дівчата, у вас такі списки, що ого-го-го... не знаю скільки часу я б то все вишивала. Але теж поділюся планами: 1) хочу татові вишиванку на ДН, правда ще не оприділилася яку саме; 2) вишити всіх тедіків, які в мене є...(але то, мабуть, нездійсненний план, бо той бек мене прибиває, завжди робота на тому застрягає :(. ) 3) довишивати "Внезапный ливень" від Нідл трежерс, а далі побачу))) Надіюся цей форум буде мати на мене магічний вплив і я таки все то пороблю, бо стараюся дуже багато наперед не заплановувати.

mamulja
03.02.2011, 02:40
Надіюся цей форум буде мати на мене магічний вплив
Не надійтесь, а точно буде, дівчата такий стимул надають, що я теж в шоці:girl_in_dreams:

cydulkina
03.02.2011, 13:22
:) мабуть, так і буде.

А бек не люблю лише у ведмедиках тих... так мені нудно його вишивати. Останнього ведмедика вишивала місяць, уявляєте, місяць (сама в шоці, скільки там того ведмедика). Почала з таким запалом, за вечір вишила всі хрестики, а бек доробляла місяць, і так і сяк, а оце вже дата припекла то й доробила. Але, я собі так думаю, це просто через сірий колір, попередньо вишивала картинку де було багацько сірого і тепер навіть не хочеться на той сірий дивитись, хоча дуже люблю цей колір. Зараз зате вишиваю таку кольорову-кольорову))) ах)))

LudmilaP
03.02.2011, 13:25
Тюльпани почала вишивати, але цієї зими не зробила жодного хрестика
З таємними процесами частково закінчила, решту буду закінчувати в наступному році
1. Тюльпани Фуджико
2. Ростомір для донечки
3. Нові таємні процеси
4. Песик технікою килимкування
5. Давній процес скатертини, який переріс в декількарічний довгобуд.
6. Маленькі відпочивалочки (зараз вишиваю серце, а в майбутньому можливо ще якісь будуть)
Минулорічні таємні процеси закінчила вишивати, Букет Фуджико потрохи вишиваю:)

cydulkina
05.02.2011, 03:00
Ого, я почала відчувати магічний вплив форуму о_О, попередивлялась тут теми і я вам скажу так, дівчата, до наступного тижня сюди не заходжу більше... мої скромненькі плани перетворилися просто у наполеонівські....завершу список і знову викладу свої вже "оновлені" плани)

hrystusja
07.02.2011, 17:43
Враховуючи те, що я на днях завершу (сподіваюсь:d64:) вишивати Ромчикову метрику, то маю в планах почати вишивати подушку або Ромчикові (таку знайшла гарнюю на форумі з песиком ), або нам , також маю гарний взір. А скільки плануюю робіт оформити (треба грабити банк:tanksmile::ninja:)

Зая
13.02.2011, 08:56
А мене на схід потягнуло)))))
зробила вже два манекі неко(одного на щастя другого на гроші:girl_in_dreams:)
http://i015.radikal.ru/1102/7a/f8c47739af8b.jpg
http://s47.radikal.ru/i117/1102/60/25c1dbe9cef1.jpg
Цю планую кумі на 8 березня
http://i005.radikal.ru/1102/02/7abc116d1fb1.jpg
це своїй малій на 8 березня
http://s56.radikal.ru/i151/1102/74/37eba769f627.jpg
а це собі на 8 березня)))))))
http://s002.radikal.ru/i197/1102/fd/74abe59c99fd.jpg

Natinka
17.02.2011, 10:23
Планую вишити, але не знаю як з часом в мене все вийде. Тому поки що ставлю першочергові задачі.
1. Закінчити доці Вінні з друзями (зроблю подушечку декоративну напевно).
2. Вишити великодній рушничок, схема підібрана, треба купити нитки і тканину.
3. Почала робити першу свою біскорнюшку, дуже цікаво як вийде.
4. Мамина чашка або такого ж стилю чайничок, з набору Dimensions. Для мами.

hrystusja
19.02.2011, 14:58
В мене нові Наполеонівські плани:dance2:. Отже планую найближчим часом вишити великодній рушничок для синочка, знайти якусь класнючу велику схемку, що вишити мамі подарунок на 55-річчя (правда маю ще рік в запасі:girl_yes:). Планую вишити собі і чоловікомі вишиті сорочки. Одним словом роботи непочатий край:wink:

Holly
19.02.2011, 16:35
http://s15.radikal.ru/i189/1102/f1/cd2756ffbc5e.jpg Це скоріше не план, а мрія. Маю перенабір, але хочеться набір. Може, якраз, як довишиваю вишиванку, подумаю над реалізацією цієї мрії

Holly
21.02.2011, 21:19
http://s42.radikal.ru/i098/1102/2f/e04ac1e4be02.jpg
Додаю до своїх планів. Хоче свекруха вишиті маки, має в квітні день народження, тож зроблю подарунок

Samhayne
21.02.2011, 22:56
1. Довишивати рушник "Виноградна лоза"
2. Доробити китиці на пасхальному рушничку
3. Закінчити картину "Мальви"
3. Вишити сорочку коханому
4. Вишити сорочку собі

Natalysa
22.02.2011, 12:20
До Великодня планую синочку вишити сорочечку і серветку на кошичок (теж йому)

Ассоль
22.02.2011, 12:27
Отож, в обов*язковому порядку (і то пошвидше ще б:connie_pull-pigtail) маю довишивати:
1. картинку зі соняхами.
2. вишиванку.
Соняхи завершені. Тепер залишилася тільки вишивана сорочка. От тільки муза від неї відвернулася :girl_sad:На нові проекти є бажання, а от з вишиванкою - просто біда. *тихенько так - копніть мене, будь ласка, щоб активніше вишивалося - мала би до Великодня завершити..*

FosIana
27.02.2011, 10:10
1. довишивати ростомір
2. вишити доці сорочку
3. вишити нашу весільну фотку :)

Xomka
28.02.2011, 00:27
Уявляєте, я тут ще як 25 травня відмічалась, минулого року!!!:ninja:

1. Цьоця в капелюшку
2. Балеринка для племіннички
3. Конкурсні квіти - в процесі
Поміж цим всілякі забави та авантюрки (робіни, кролик пасхальний, батончик, тигрусик, і т.д.)
Далі (порядок виконання невідомий):
Квітковий магазинчик
Жовті пташечки
Сумка від Лілі
Метрика для синочка
Кава, чай і компанія.

На перший план виходять:
1. Сумочка від Лілі (вже придумала дизайн)
2. Жовті пташки
3. Сорочечка для синочка (який же той сорочковий бум заразний)
Зате з радістю констатую - майже всі пункти виконані:girl_claping: Можна знову сміливо бавитись у Наполеона:xaxa:
Отже:
1. Сорочечка для синочка - вишила, залишилось попідшивати, попрасувати, зробити китички і вам показати:)
2. Кава, чай і ко - 50% (чекають, коли до мами поїду:girl_blum:)
3. Метрика для синочка - ще нехай зачекає:girl_in_dreams:
4. Пасхальні рушнички 2шт, один в процесі, і на другий вже все готово, але б'ю себе по руках, поки на перший маю натхнення, бо той другий:girl_tender: ще відіб'є азарт)))
5. Вишиванка для чоловіка:girl_cool: - аж сама не вірю - невже дозріла:girl_wink: Знайшла аж три файних, тепер чекаю, яка найдовше говоритиме зі мною:connie_pull-pigtail

Мар'яся
28.02.2011, 00:48
3. Метрика для синочка - ще нехай зачекає

правильно, хай ще почекає, вишиєш одну відразу на двох діток ;)

olevitska
04.03.2011, 09:41
А я розпочала вишивати нову ікону. Ангел з дівчинкою і хлопчиком. Планую до Паски завершити.
...я закінчила вишивання образу!!! зараз вивчаю поради щодо прання і оформлення!!! Обов"язково покажу!!!
...а далі планую вишити мамусі образ до ювілею, вона замовила поперечний...от наразі шукаю, щось не можу нічого підібрати.

LuBimaya
06.03.2011, 01:23
я закінчила вишивання образу!!!
ой, коли я закінчу образ вишивати.... почала ще три роки назад.. і все він мені не йде, хоч встрелься... дістану, поколупаю трошки і знову прибираю.. щось важкувато зовсім...

olevitska
06.03.2011, 19:12
...а далі планую вишити мамусі образ до ювілею, вона замовила поперечний...от наразі шукаю, щось не можу нічого підібрати.
...поперечного я так і не знайшла...от купила для вишивання бісером...завтра берусь до справи...
ще у планах з"явилось вишити орхідеї(я їх побачила у закінчених роботах і тааааааааак захотіла.....наразі шукаю схему або готовий набір...для вишивання, якщо хтось має відгукніться!!!)

Sandoryk
07.03.2011, 13:46
Мої плани:
1. Серце-пінкіп;) (збираюся вишивати вже майже місяць часу - може якраз муза прийде :d64:)
2. Закінчити "Метелик і клематиси"
3. закінчити весільний рушник (одна сторона вже майже готова)
4. торбинки для білизни (2 шт) на подарунки
5. Вишиванка для себе
6. Великодній рушник (то вже на наступний рік)

olevitska
07.03.2011, 22:36
тут такі глобальні плани .......
ну а я так собі на 1-2 місяці планую завершити образ бісером, і оформити обидві картини...!!!
...а тоді далі плануватиму...

Liliyah Romanova
08.03.2011, 00:34
2. Закінчити "Метелик і клематиси"
То ж треба. Не в мене одної такі плани... :girl_in_dreams:

NikaLovely
15.03.2011, 17:33
Трохи впорядкую свої плани:
1. Дошити янголяток. Зроблено.
2. Дошити два таємні процеси. Зроблено, але додалися ще три :girl_crazy:
3. Дошити "Скарби". Зроблено.
4. Взятися за "Квіти Парижу" і вишивати тільки їх, не відволікаючись. Зроблено.
5. Сорочки, для себе і чоловіка. Зовсім не зроблено :girl_crazy:

Маю такі плани:
1. Дошити (точніше, дозібрати) три таємні роботи, а то мені вже соромно.
2. Хочу сумку з льону з таким дизайном:
http://i060.radikal.ru/1103/60/f05107de8e43.jpg

І поки що все, як не дивно. Конкурсні роботи зі мною не "розмовляють", навіть не дивляться в мій бік. До сорочок ще не дозріла.

Kasia
15.03.2011, 17:39
я перевиконала план минулого року, тому з чистою совістю, ніц не планую.
ну майже:
1. Гортензії - є
2. пара Ранкої Роси - є
3. таємний процес-2шт.
4.Роздуми щодо конкурсу.. не впевнена , що братиму участь. тіко в Холмсі.
3. таємний процес-2шт. - в процесі. обидва.

плануємо далі:
1. картинка на фотоальбом, якщо Ума пояснить як то зробити:girl_crazy:
2. картина коліжанці на ДН
3. і всеееееееееееееееее. ніц не маю до конкурсу. не балакають зі мною дизайни.

Liliyah Romanova
15.03.2011, 18:12
У мене те саме. Правда, зі мною не стільки дизайни не балакають, скільки теми конкурсу.

Olena-m
15.03.2011, 19:01
У мене з планів наразі тільки доробити давно початий таємний процес і зробити ще один, який теж вже почала. А тоді з таємними процесами зроблю паузу і буду завершувати свої великі роботи.

kitka
15.03.2011, 20:34
А я:
- завершую один таємний процес (ця робота - то взагалі для мене подвиг:girl_blush2:)
- після того відразу завершу лаванду:xaxa:
- потім відразу беруся за котів дімовських (Ума питала, чи я не хочу з них зробити мукачівського робіна:girl_crazy:)
- помежи котами почну конкурсну, дизайн вже вибрала:girl_dance: (але не скажу, до якого конкурсу)

irinkakosiv
15.03.2011, 20:35
картинка на фотоальбом, якщо Ума пояснить як то зробити
І я хочу картинку на фотоальбом, вже навіть вибрала яку, але трохи боязко братися, бо швейної машинки не маю :girl_sad:, а в руках боюся, що не зішию акуратно :girl_in_dreams:.
А ще хочу торбинку для білизни ( 3 шт :girl_blush2: ), і ще 3 набори лежать в заначці, чекають свого часу :d64: .

Ума
15.03.2011, 20:52
картинка на фотоальбом, якщо Ума пояснить як то зробити

Я вже все придумала і навіть купила фотоальбом, все решту маю, буду тепер мудрувати як то втілити в життя і показувати вам що вийшло, а ви вже вчіться на моїх помилках :) Дедлайн в мене 29 березня.

Oduvashka
15.03.2011, 22:15
І я хочу сюда зі своїми планами.
1. Цьотка в капелюсі
2. Дитяча ковдрочка (не тільки вишити, але й зшити)
3. Торбинка для білизни подружці на ДР
4. Попелюшка від Дім для мами
5. І набрати 300 дописів, для участі в конкурсі в вересні, ну і звичайно вишити, бо ідея за мною ходить, а стимула не маю...

Анютка
16.03.2011, 14:16
наважилась і я сюди зі своїми планами

1. Завершити серветку на рушничок до Пасхи
2. Дуже хочу завершити до Свят сорочечку для доні, яку вже розпочала
3. Сорочка для себе (терміни навіть боюсь ставити)))
4. Хочу спробувати ікону бісером для мами, ще не вирішила яку, але точно бісерну (потрібно до серпня)
5. Метрика для дониної коліжанки (на липень)

ну ніби все;)

Kordanna
18.03.2011, 17:27
А я перш за все закінчу вс, що маю, бо точно тепер нового брати не буду:
1) даму коричнуву з псами
2)метелики Ланартівські, які в мене вже два роки в паралелі з чим тільки можна шиються :))
3)сорочку собі вишиту - я її теж почала.
4) (забула як називається)- прикраска на ножнички:girl_blush2:
5)чоловіку тре сорочку , а то всі вже з сорочками будуть .
Це я написала тільки те, що почате, і мале, а схем ще стільки!!! і подушку треба, і всього всього

LudmilaP
20.03.2011, 13:38
1. Тюльпани Фуджико
2. Ростомір для донечки
3. Нові таємні процеси
4. Песик технікою килимкування
5. Давній процес скатертини, який переріс в декількарічний довгобуд.
6. Маленькі відпочивалочки (зараз вишиваю серце, а в майбутньому можливо ще якісь будуть)
З попередньо запланованого вишила тюльпани, таємні процеси, сердечко і ангеликів (маленькі відпочивалочки). Ростомір і песик в впроцесі, а от до скатертини руки не доходять. А ще маю терміновий новий план - сорочка для донечки (до Паски маю вишити)
Отже, відкоригую свої плани на найближче майбутнє:
1. Ростомір для донечки
2. Песик технікою килимкування
3. Сорочечка для донечки
4. Давній процес скатертини, який переріс в декількарічний довгобуд.

Кожного разу пересуваю свою скатертину на останнє місце:girl_impossible: коли ж я її вишию:girl_in_dreams:

MILITARIYA
21.03.2011, 21:22
1. Вишити Орхідеї.
2. Завершити метрику для доці.
3. Почати вишивати собі вишивану сорочку.
4. Закінчити вишиванку для чоловіка.
5. Закінчити вишитий рушник для сестри.
6. Вишиванка для доці.
7. І нарешті останній план - навчитися робити біскорню.І ТО всьо потрібно встигнути за зиму, поки вечори довгі і більше сидимо вдома.....Ото цікаво чи подужаю.
2 пункти зі свого плану виконала, і зима закінчилася, а я не встигла і половину з того, чого напланувала :girl_in_dreams:.Правда тепер змінила трохи плани, і замість чоловіка, вишию татові сорочку.
Тому тепер ставлю у такому порядку, можна сказати першочергові проекти :
1. ЗАВЕРШИТИ МЕТРИКУ
2. ОРХІДЕЇ
3. КОНКУРСНА РОБОТА
4. Вишиванка татові
5. Вишита сорочка собі.
6. Вишитий рушник для сестри (почекає поки не виконаю все зі списку, весілля ще не планує.)

kitka
21.03.2011, 21:55
завершую один таємний процес (ця робота - то взагалі для мене подвиг)
:girl_dance::girl_dance::girl_dance:
Завершила. Горда - не те слово:yes:.
Маю надію, скоро побачите.
пс Нарешті щось викреслила:xaxa:.

olevitska
24.03.2011, 22:31
оскільки попередні дві мої роботи повністю завершені, оформлені (і вам показані)...берусь за нову картинку- "кавове блюдце з кружечкою і димочком"...планується до кінця наступного тижня бути готовим...на подарунок сестрі чоловіка.

octavia
04.04.2011, 11:14
Напишу і я свої ПЛАНИ!
1.Дошити доньці сорочку ,заледве дошиваю другий рукав.Такого важкого процесу в мене ще небуло!
2.Розпочинаю новий ГК "Флірт" 700х520 хрестиків
http://s013.radikal.ru/i322/1104/47/bf6e1c5ad24dt.jpg (http://radikal.ru/F/s013.radikal.ru/i322/1104/47/bf6e1c5ad24d.jpg.html)
3.Потрохи вишивати свого"Кастома Крафтса" Поцілунок для мами" а то розпочала ще минулого року на морі і відшила лише один ряд, а вже скоро знов пора на моря:d64:
http://s48.radikal.ru/i119/1104/bd/0c798adcaf3ft.jpg (http://radikal.ru/F/s48.radikal.ru/i119/1104/bd/0c798adcaf3f.jpg.html)
4 Вишити чоловікові в офіс грошову гору щоб більше мав роботи і не заважав вишивати:girl_crazy:
5 Планую навіть взяти участь у кокурсі бо мрія в мене Є,і треба її вишити і матерелізувати .та незнаю чи встигну набрати 300 дописів.А написати 100 повідомлень мені складніше ніж вишивати ГК:girl_crazy:.Тому цей пункт напевне відкладу.
Фсьо!!!

Анута
04.04.2011, 15:40
а я вирішила вишити-зробити собі чехол на свій яблукофон.
Залишилось щось яблуневе підібрати ;)

LudmilaP
11.04.2011, 11:25
1. Ростомір для донечки
2. Песик технікою килимкування
3. Сорочечка для донечки
4. Давній процес скатертини, який переріс в декількарічний довгобуд
Ось так потрошки просуваюся.
Щось в мене останнім часом нічого нового в планах не з"являється

Naturals
11.04.2011, 12:31
Давно вже я не впорядковувала свої плани. Отже

1. Вишити метрику для похресника( до січня мушу встигнути(вже вибрала яку, нитки майже всі маю і тканина є))-так і не вишила, і вже точно не буду
2. Вишити, ще одну метрику для чоловікової племінниці (до кінця квітня)
3. завершити свою сорочку
4. закінчити кольє і браслет з бісеру для сорочки
5. сорочка для чоловіка і донечки
ну і ще різні таємні процеси

Нових планів не додаю(хоч в мене їх ого-го скільки:girl_impossible:), зараз саме основне то завершити свою сорочку, і тоді берусь за чоловікову сорочку і платтячко для донечки. Ну і поміж тим таємні процеси.

Анютка
14.04.2011, 13:44
1. Завершити серветку та рушничок до Пасхи
2. Дуже хочу завершити до Свят сорочечку для доні, яку вже розпочала
3. Сорочка для себе (терміни навіть боюсь ставити)))
4. Хочу спробувати ікону бісером для мами, ще не вирішила яку, але точно бісерну (потрібно до серпня)
5. Метрика для дониної коліжанки (на липень)

два перші пункти успішно завершені, тепер візьмуся за метрику і подушечки для доні (додаю нові плани;)), ну і треба "позаглядати" на ікони бісерні))

Імель
14.04.2011, 14:36
Зі мною случай тяжолий.
Останній раз я планувала ще 07,05,2010 :girl_impossible:

Підіб"ю залишки :)

+конкурсна " Флокси" 50%
+сорочка цьоці :yahoo::dance2::drinks:
+міні-метрика коліжанці (планую скоро взятися і за кілька днів збацати пропало бажання
1. 2 рушнки на ікони (вже навіть нитки маю, треба ще полотно і трошки часу)
2. вишиванки мені мали бути - однієї є 30%, а яку я хотіла другу-не па"мятаю вже. сильно правда? :xaxa:
3. сумка собі з Монро (нитки вже маю)
4. мамі 2 маленьких набори
http://b111org.33.com1.ru/image2/0016/75/00167529.jpghttp://cross-stitching-blog.ru/wp-content/uploads/2010/01/Dimensions6904-Treasured-Friend-Teapot.jpg
5. таємний і омріяний процес :girl_yes:
6. черги чекає ще одна сорочка для Тараса
7. великодній рушничок (вже на наступний рік, бо на цей Великдень вже не встигну)

maistrina
14.04.2011, 15:29
А я собі тільки одного пунктика напишу :girl_smile:: вишивка бисером ще однієї столи у подарунок на кірхентаг.

Xomka
14.04.2011, 15:30
1. Сорочечка для синочка - вишила, залишилось попідшивати, попрасувати, зробити китички і вам показати
2. Кава, чай і ко - 50% (чекають, коли до мами поїду)
3. Метрика для синочка - ще нехай зачекає
4. Пасхальні рушнички 2шт, один в процесі, і на другий вже все готово, але б'ю себе по руках, поки на перший маю натхнення, бо той другий ще відіб'є азарт)))
5. Вишиванка для чоловіка - аж сама не вірю - невже дозріла Знайшла аж три файних, тепер чекаю, яка найдовше говоритиме зі мною
І я тут відмічусь;)

2,3,5 в черзі, бо пунктом №1 стає Конкурсна Робота:girl_crazy: Надіюсь то ще не пізно починати:xaxa: Не встигну, то не встигну, але згадала про таке файне втілення у вишивці моєї мрії, що мушу спробувати;) Тим більше, що одна дуже файна форумлянка допомогла знайти схему:girl_curtsey:

Анута
14.04.2011, 16:00
А я писала що маю в планах завершити усе розпочате.
Хе, і хто мені "допоміг"? - Умця!
1. Подарувала місів і я не втрималась
2. Підбила на таємний процес

Гвалт!!! Вже стільки усього розпочатого!!!!

roksolanka
15.04.2011, 14:19
Трохи мого прогресу
2. ікона бісером Почаївської Божої матері
3. ікона бісером святого Архистратига Михаїла
4. весняний букет бісером для чоловіка
5. вишитий рушничок на Паску для синочка

Зараз маю замовлення - весільний рушник, тому це першочерговий план. І ще якщо встигну - робота на конкурс

Імель
15.04.2011, 14:28
1. 2 рушнки на ікони (вже навіть нитки маю, треба ще полотно і трошки часу)
2. вишиванки мені мали бути - однієї є 30%, а яку я хотіла другу-не па"мятаю вже. сильно правда?
3. сумка собі з Монро (нитки вже маю)
4. мамі 2 маленьких набори
5. таємний і омріяний процес
6. черги чекає ще одна сорочка для Тараса
7. великодній рушничок (вже на наступний рік, бо на цей Великдень вже не встигну)
я (наполєонша, як виявилося) забула ще один пункт

8.вишита бісером сукня або довга сорочка собі любімій :girl_crazy:

hrystusja
15.04.2011, 14:52
Отже планую найближчим часом вишити великодній рушничок для синочка, знайти якусь класнючу велику схемку, що вишити мамі подарунок на 55-річчя (правда маю ще рік в запасі). Планую вишити собі і чоловікомі вишиті сорочки
Йду за своїмс планом)
1. Велекодній рушничок вишила
2. Подушку з песиком вишила
3. Схему мамі підбібрала, купила все і відклала)) почекає
4. Вишиванку для себе в процесі
5. Вишиванку для чоловіка почну після своєї
6. Ростомір в плане не входив, але вишитий поза планово
Ще додаю до планів
7.http://s008.radikal.ru/i304/1104/fc/7651a3417b18.jpg8. http://s45.radikal.ru/i107/1104/42/f237ca7ba44a.jpg
Оті два останні набори то для моєї нової майбутньої кухні!!)
Поки що досить) І та роботи на пів року:girl_crazy:

tsarivna
28.04.2011, 12:40
І я поділюсь планами-мріями, бо для того щоб все здійснити треба їх записати (так всі мудрі люди кажуть):
1. Метрику для чоловікової похресниці
2. Сорочечку на хрестини для свого чуда, але то вже тоді коли знатиму стать )))
3. Вишиванку для себе
4. А як подолаю для себе, то й для чоловіка треба буде вишити
:girl_in_dreams:

cydulkina
29.04.2011, 03:11
Ех, стираю всі свої попередні плани і створюю новий список.

1) завершити Дощове місто ( до 5.05.11)
2) завершити рушничок на кошик ( до 15.05.11)
3) почати скатертину і серветки ( до 15.07.11)
4) + паралельно до скатертини Орхідеї (далі як получиться)
5) Кухарик на велосипеді
6) Котики
7) дістати Кухарика, що танцює.

Ассоль
29.04.2011, 10:21
І в мене вже є зміни в планах :) Отож:
1. Завершити "Піони".
2. Вишити "Вир".
3. Вишити нову сорочку.
4. Зробити собі гольничку, котру давно планую-планую, а далі планів справа не іде.
5. Вишити "Орхідеї".
6. І нарешті у мене теж є таємний процес :):girl_dance:

Holly
30.04.2011, 13:59
завершити всі розпочаті процеси: панянка з конем, карі очка, будинок біля озера і чайник. А також дов"язати светрик
кінь завершений, будикок і чайник скоро теж закінчу. Светр розпускаю. Залишилось зв"язати один рукав, але щось не подобаються ті нитки на мені. Віддам мамі
Це скоріше не план, а мрія
перейшло в делекий план
Додаю до своїх планів
А це вже не актуально, дякуючи Умі, вишиватиму макове поле.
Тому з того списку залишились тіки Карі очка, ну і Макове поле.
Не пам"ятаю чи тут писала, але на давнішій форумівці говорила точно, що хочу всьому нашому сімейству вишити вишиванки. Яринка вже має. Залишилось 3.
Але це ще не все :girl_crazy:
На день народження мені надарували купу різного добра. Тому буду по черзі вишивати. Одне тішить розпочатих процесів стає менше

LudmilaP
03.05.2011, 00:12
3. Сорочечка для донечки
4. Давній процес скатертини, який переріс в декількарічний довгобуд
Сорочку вишила ще до Великодня, вишила таємний процес а от до сатертини так і не добралася.

Планом номер 1 є скатертина (маю такий пунктик,що поки не закінчу давні хвости не повернеться до мене рукодільна муза)
2. два таємні процеси (головне потім не забути які це мали бути:))
3. сорочка для себе

fotynasop
11.05.2011, 16:12
А в моїх вишивальних планах наступне:

1. вишити сорочку чоловікові
2. вишити сорочку собі (хотілось би в одній кольоровій гамі з чоловіковою сорочкою)
3. і ще вишити щось для душі (наприклад картинки з серії "Волшебная гжель" або "Линии жизни")

HOPIC
11.06.2011, 23:59
І я потихеньку приєднуюсь..
От треба мені завершити ікону, оформити рушничок і вишити ще один (мої улюблені павучки :girl_yes2:), і ще вишити сорочку..і то бажано до 1 вересня..
Місія нездійсненна..

Ariel
12.06.2011, 00:25
А в мене планів як... Ну самі знаєте в кого:girl_haha:
1.Закінчити тоті "фіолетові плямки"("Анюткины глазки")
2.Закінчити грушки бісером
3.Закінчити "Соню"
з незакінченими-все(ну хіба я шось забула).Тепер свіже
а.Сорочка чоловіку
б.набір з ведмедиком
в.картинку брату на ДН(в нього в січні:girl_haha:,тому маю ше час)

mamulja
13.06.2011, 00:52
1.Закінчити весільну метрику (вишита, але не оформлена)
2.Синульці метрику. (вишита, але не оформлена)
3.Дуже сподобалась картинка "Молитва"-відкладається на невизначений час
4.Собі дуже предуже хочу вишиванку - і надалі хочу
5.Синульці теж вишиванка не завадилаб - залишається в планах
6.І щось хочу з новорічним мотивом, можливо чобіток, ще обдумаю. - вишила листівку і брязкальце дитині

Доповнюю:
Весільна метрика для брата (до 31,07,11р) - вже в процесі
Довишивати Карамельці сарафан
Дитяча метрика для Карамельки (вже знаю яку)

Naturals
26.06.2011, 17:56
1. завершити свою сорочку
2. закінчити кольє і браслет з бісеру для сорочки
3. сорочка для чоловіка і донечки - тканина розкроєна наразі в пошуках ниток
додаю ще
4. панянку з песиками червону і синю(на обидві вже маю і тканину і нитки) синя розграфлена сьогодні або завтра почну
5. мій набірчик:girl_in_love:(чекаю на компанія, Анута свиснеш коли починаєм:girl_wink:) http://www.stanochki.com/dimensions/3str/dim_06996big.jpg

roksolanka
27.06.2011, 11:04
3. ікона бісером святого Архистратига Михаїла - почала вишивати
Зараз маю замовлення - весільний рушник, тому це першочерговий план.
І ще якщо встигну - робота на конкурс залишилось вишити ту, що першою планувалась на конкурс

Holly
16.07.2011, 07:35
Додаю до своїх планів мішечки для білизни:girl_crazy: схему вже видрукувала, тканина і нитки є
Мама пожалілась, що немає де білизну складати (вони з татом зараз на дачі живуть, меблів там не багато) тому вирішила її порадувати. Та й часто вони їздять поїздом. Але вирішила, що і собі вишию, бо як то мама матиме, а я ні?

Samhayne
16.07.2011, 11:48
1. Довишивати рушник "Виноградна лоза"-закінчила, є фото в "Весільних рушниках"
4. Вишити сорочку собі

Замість доробляти недороблене, вишила пінкіпчик маленький. А-яй-яй мені...

cuxivchanka
16.07.2011, 12:44
Йой ... я останнім часом нічого не планую:girl_blush2:
Хочу закінчити все почате, Старе Місто, Конкурсну, Ікону Казанської Божої матері та свою сорочку.

MADLENKA
05.08.2011, 09:52
Дуже "голосно" не буду планувати, але так трошки прикину.
1 і найважливіше - домучити соняшники-хатинку- годинникшось тЄжко вони мені йдуть:girl_smile:хоча сьогодні вже починають подобатись :girl_crazy:
2. Закінчити великодні серветки і рушничок
3. Вишити сорочку сину
4. Вишити сорочку доні
5. Вишити сорочку собі
Навіть не думала,що стільки назбирається :girl_crazy:

gnoma
05.08.2011, 19:08
1. Закінчити картинку з кавою
2. Вишити метрику для сестри
3. Дуже хочеться вишити ікону, хоча б невеличку
4. Почати вишивати омріяне бістро. Поки що для мене цей процес виглядає дуже складним і великим.

Meriroma
10.08.2011, 11:35
http://s46.radikal.ru/i112/1108/fc/3579166fc466.gif
Вчора почала вишивати

http://www.igolki.net/preview-tavohmcawk.html

http://s49.radikal.ru/i126/1108/94/ff5eb0b978a7.jpg

Ще ось таку мальву (під колір стін)http://s005.radikal.ru/i210/1108/de/4d324f18296b.jpg

І ще купа всього у планах:girl_bye:
Дуже люблю квіти вишивати

mamulja
22.08.2011, 01:20
1.Закінчити весільну метрику (вишита, але не оформлена)
2.Синульці метрику. (вишита, але не оформлена)
3.Дуже сподобалась картинка "Молитва"-відкладається на невизначений час
4.Собі дуже предуже хочу вишиванку - і надалі хочу
5.Синульці теж вишиванка не завадилаб - підібрала взір і придбала заготовку, тепер "начать да кончить")
6.І щось хочу з новорічним мотивом, можливо чобіток, ще обдумаю. - вишила листівку і брязкальце дитині
7.Весільна метрика для брата (до 31,07,11р) - вже подарована
8.Довишивати Карамельці сарафан - залишилось тільки зшити до купи
9.Дитяча метрика для Карамельки (вже знаю яку)
10. Пасхальний рушник - купили новий кошик і мої рушники за вузькі
11. Вишиванка чоловікові
12. Вишиванка донечці

Ну і апетити в мене:girl_in_dreams::d64::girl_blush2:

Ірка-Шкірка
30.08.2011, 20:11
В мене наразі тільки один генеральний план: вишивати далі (боюсь писати "завершити" бо до того дуже далеко) свою борщівську сорочку. Хоча "облизуюся" на зимові картинки, вже й натирнетила купу гарних (від Далбека дуже подобаються), але поки що стримуюся :) :) :)

До речі, щось не могла останнім часом взятися за вишивку, зайшла в цю гілку, почитала ваші, дівчата, плани... тут по 10 пунктів в людей, ще й яких! і чесно-чесно, одразу до мене прийшло натхнення, я його за хвіст зловила і вже купу навишивала!

Pilipka
31.08.2011, 19:09
Закінчити Клімта "Три возраста женщины". Вже півтора року вишиваю. Другий раз, правда:) І роботи на тиждень-два, а ...
Вже соромно аж.

fotynasop
01.09.2011, 10:19
1. вишити сорочку чоловікові
2. вишити сорочку собі (хотілось би в одній кольоровій гамі з чоловіковою сорочкою)
3. і ще вишити щось для душі (наприклад картинки з серії "Волшебная гжель" або "Линии жизни")

Звітуюсь: собі сорочку почала вишивати. Десь наближаюсь до завершення одного рукава (фото можна побачити у відповідній гілочці)
А ще вирішила дооформити пасхальний рушничок, який вишивала на цей Великдень, тож він додається до планів :)

Галюсік
04.09.2011, 18:20
Ось, придбала такий набір, поставила на столі - любуюсь.
Так як гортензії і мушлі закінчила, потрібно братись за нове.
Щось страшнувато братись - робота велика, зашивається весь фон і ще й 18 Аїда. До того вишивала тільки з РМ нитками ДМС, це вперше буду пробувати Діменшенс. Бачила вишиту картину вживу - краса.
http://i059.radikal.ru/1109/c3/e839a1c63184.jpg (http://www.radikal.ru)

MADLENKA
06.09.2011, 11:12
Міні-планчик на сьогодні - закінчити свої соняшники.:d64::girl_yes: правда, без беку :)

tsarivna
06.09.2011, 11:36
1. Метрику для чоловікової похресниці подолала. Правда, в процесі вишивки зрозуміла, що то я вишиваю хлопчика:unknown: і подарувала своєму "майже" похреснику
2. Сорочечку на хрестини для свого чуда, але то вже тоді коли знатиму стать ))) - вже є розкроєна, підібрала нитки і завтра на форумівці буду просити дівчат порад як то краще вишити
3. Вишиванку для себе
4. А як подолаю для себе, то й для чоловіка треба буде вишити
5. Ще на сьогодні план закінчити левчика висохне манікюр і зразу берусь:d23:
5. Ще одна метрика, але вже для своєї доні якось у вихвалялках висталяла її
6. І ще маю дуже гарних курочок від Dimensions
А от сорочки для себе і для чоловіка відкладаю в довгу шухляду, бо страшно за них братись:girl_crazy::girl_impossible:

Natalysa
06.09.2011, 12:07
хочу собі вишити плаття гладдю. Дуже - дуже хочуууууууууууууууууу:girl_cray:
а на себе часу завжди нема.

Gajka
06.09.2011, 12:11
Приступила нарешті до сорочки для коханого чоловіка, хочу встигнути на його 30-річчя! Потім собі сорочку або плаття. Ну і маю до кінця жовтня закінчити рушник для чоловікової майбутньої братової і його брата на весілля.

MakarOnka
06.09.2011, 12:15
Міні-планчик на сьогодні
закінчити нарешті ангелика(зранку,поки моє чудо спало,аж 3 год.вдалось повишиватито ніц що я в 6 год.підірвалась щоб повишивати:girl_cool:)залишолось трошки беку і тоді приступаю до Орхідейок-так вже руки чешуться що ну:d64::girl_claping:Ввечері відзвітуюсь...

cuxivchanka
06.09.2011, 20:56
Я в планах маю спочатку закінчити все розпочате,а його в мене трохи назбиралось :girl_in_dreams::girl_blush2:
http://s57.radikal.ru/i157/1109/13/c10548e027edt.jpg (http://radikal.ru/F/s57.radikal.ru/i157/1109/13/c10548e027ed.jpg.html) http://s55.radikal.ru/i150/1109/ae/a772551481a8t.jpg (http://radikal.ru/F/s55.radikal.ru/i150/1109/ae/a772551481a8.jpg.html) http://s006.radikal.ru/i215/1109/3c/cc4d2d410b47t.jpg (http://radikal.ru/F/s006.radikal.ru/i215/1109/3c/cc4d2d410b47.jpg.html) http://s005.radikal.ru/i211/1109/78/04515061030et.jpg (http://radikal.ru/F/s005.radikal.ru/i211/1109/78/04515061030e.jpg.html)

Сорочку почала вишивати дуже давно, певне так давно, що про неї вже певне ніхто і не памятає :girl_flirt: Думала що собі, але подарую її мамі.Ікону побачила на виставці, довго не могла її знайти, тепер маю, ще половина залишилась, вишиваю вдома коли маю вільний час і настрій. Ой а Старе Місто залишилось пару хрестиків і бек який мене лякає :girl_cool:, Люда СОРІ за таку кумпанію повільну:girl_blush2: Ну і остання вишивка, мала бути конкурсною роботою, но так ся стало ... ну лінтяйка Я !
Чесно стримую себе щоб не почати ще чогось новенького. Після того всього хочу нарешті і собі вишити сорочку, а то "сапожник без сапог" і ще дуже мені подобається набір Dimensions 35128 (але то вже в далеких планах)
Все відзвітувалась!!!! Щоб не думали що я ніц не вишиваю :kiss:

Oddly
06.09.2011, 23:21
Ось, придбала такий набір, поставила на столі - любуюсь.
Так як гортензії і мушлі закінчила, потрібно братись за нове.
Щось страшнувато братись - робота велика, зашивається весь фон і ще й 18 Аїда. До того вишивала тільки з РМ нитками ДМС, це вперше буду пробувати Діменшенс. Бачила вишиту картину вживу - краса.

ах, це і мій вишивальний план.

тільки не в найближчий час.
лякає 18 аїда, думаю, може, на 16 хоча б вишивати?
знаю, що як засяду, то вишию досить швидко, тільки треба чекати мабуть аж до літа. а поки буду спостерігати за вами, Галюсік. Не підкачайте, виставляйте фото процесу.

Галюсік
07.09.2011, 16:20
це і мій вишивальний план

Та і я не знаю, коли почну, бо ціле літо не було роботи на роботі - то сиділа вишивала, а тепер трохи немає часу. Найважче - почати, але мені чкраз цікаво на 18 Аїді вишивати, бо ще не пробувала. Зате, як почну - то знову не буду ночами спати, бо вночі мені дуже добре вишивається. Надумала купити снапи для цієї роботи, а ви як кажете, потрібні вони дуже, чи можна обійтись? Переживаю за рівність хрестиків на тій дрібноті.

Chereshka
08.09.2011, 18:22
в мене якесь дуже скромне ))) ПЛАНИЩЕ:
1. спершу вишию сорочку із настилом у подарунок
2. хочу вишити дідові сорочку, то вже попроще першого, але тре мати час
3 хочу вишити бабці сорочку, вже навіть найшла взір
4. хочу вишити мамі сорочку (найшла взір, так ним тішуся, але коли буду вишивати не знаю)
5. захотіла і племіниця собі сорочки, тепер ще їй пообіцяла
6 черга прийшла до себе любимої, собі хочу сорочку файну і рясну
7. гапчинську тре довишивати
8. метрику дитинці для подруги (вона вродить хочу на хрестини їй подарити)

розкажіть, де роздають час і натхнення, я стану у чергу))))))))

Оленка
13.09.2011, 14:37
І я маю деякі вишивальні плани з моїми темпами напевно на "пятилетку":
- довишивати чоловікові сорочку
- вишити сорочку собі любимій
- вишити годинник
- на перший дзвоник вишити синочку сорочку (сину тіко 2 рочки) може до 6 років встигну :)

Забула про ще одну мрію: вишити Тайну вечерю. Таку десь розміром з 100см на 50см а може і більшу. Ото буде робота до пенсії :))))))))))))))

kitka
14.09.2011, 08:26
1. Таємний процес (вже рванула:girl_dance:).
2. Закінчити "Кольори Провансу" (залишилося десь 5 % роботи)
3. Почати спільний процес картини з квіточками ( у жовтні)
4. Ну і коти, звісно, дімовські.
До кінця року вистачить.

MADLENKA
14.09.2011, 20:00
Дуже "голосно" не буду планувати, але так трошки прикину.
1 і найважливіше - домучити соняшники-хатинку- годинник
2. Закінчити великодні серветки і рушничок
3. Вишити сорочку сину
4. Вишити сорочку доні
5. Вишити сорочку собі
Ще до того всього додаю
торбинку для білизни
гольничку і чохол для мобільного і ще щось для душі :girl_in_love:
Мда....але ці плани завершаться, певно, років через 5:girl_haha:

opko
12.10.2011, 16:26
1.Зібратись з силами і довершити (залишилось кілька хрестиків):
http://i073.radikal.ru/1110/83/01199490fec4.jpg
2. Закінчити поточний процес "Акварельні піони".
3. Здійснити підготовчі роботи і розпочати:
http://s017.radikal.ru/i439/1110/2d/85b3be0c5fbb.jpg :girl_yes2:

cydulkina
12.10.2011, 18:51
Ех, стираю всі свої попередні плани і створюю новий список.
1) завершити Дощове місто ( до 5.05.11)
2) завершити рушничок на кошик ( до 15.05.11)
3) почати скатертину і серветки ( до 15.07.11)
4) + паралельно до скатертини Орхідеї (далі як получиться)
5) Кухарик на велосипеді
6) Котики
7) дістати Кухарика, що танцює.

1) є :)
2) в процесі....
3) лежить та скатертина в шухляді разом із серветками і чекає свого часу... і ще довго, мабуть, буде чекати :ed4d70def841dc74b57
4) орхідеї є)
5) практично завершений :girl_dance:
6) наступні в паланах :)
7) Кухарика дістала і вже більше місяця лежить вишитий і неоформлений... чекає колєґу

хочу показати котиків, може хтось теж захоче таких вишити:)
http://i027.radikal.ru/1110/e1/67a3d176622f.jpg (http://www.radikal.ru)

Анута
12.10.2011, 19:07
хочу показати котиків, може хтось теж захоче таких вишити
мені подобаються :) і ще ті снігурі з велосипедом.
але ці плани на майбутнє життя )))

opko
12.10.2011, 22:03
Цитата:
Допис від cydulkina
хочу показати котиків, може хтось теж захоче таких вишити
І мені вони подобаються.

MADLENKA
13.10.2011, 13:18
Так, маю супер-план!!! Мушу до кінця жовтня вишити сорочку доні, бо буде свято осені в садочку і так хочеться, щоб вона одягла мою сорочечку!!! тому прошу всіх, хто небайдужий, давати мені такі копняки в карму чи ще кудись, щоб я встигла:girl_crazy: Наперед дякую:)

krab
29.10.2011, 23:57
Тамтого четверга почала вишивати весльний рушник Легко вишивається думаю скоренько його вишию
Давно то було:)) вишивалося легко, не вистарчало часу, крім рушника вишила дві чоловічі сорочки. Закінчила вишивати за місяць до весілля яке відбулося 13.08.2011р! Показую : http://i076.radikal.ru/1110/15/aebbbc63c554.jpg

vernata
30.10.2011, 00:12
А я почала вишивати сорочечку для племінника-похресника. Так гарно почала, а тепер вклякло то в Насті зуби, то в малого соплі, тепер в малої соплі, майже місяць дурдому, де часу на вишивання немає.

opko
02.11.2011, 14:15
1.Зібратись з силами і довершити (залишилось кілька хрестиків):
3. Здійснити підготовчі роботи і розпочати:
Піони готові, але поки без оформлення. Пункти 1 і3 актуальні та ще мрію про маленьку власноруч зроблену тільду:girl_claping:

LudmilaP
15.11.2011, 19:30
Планом номер 1 є скатертина
2. два таємні процеси (головне потім не забути які це мали бути)
3. сорочка для себе
Скатертина чекає на кращі часи, сорочка мала бути на літо - відкладається до літа ;)

Першочергові плани
http://s017.radikal.ru/i443/1111/a8/ca4d066700cct.jpg (http://radikal.ru/F/s017.radikal.ru/i443/1111/a8/ca4d066700cc.jpg)http://s017.radikal.ru/i424/1111/90/1b4405593dd9t.jpg (http://radikal.ru/F/s017.radikal.ru/i424/1111/90/1b4405593dd9.jpg)http://s017.radikal.ru/i439/1111/93/e695854e5ee1t.jpg (http://radikal.ru/F/s017.radikal.ru/i439/1111/93/e695854e5ee1.jpg)

opko
15.11.2011, 22:11
Першочергові плани
О мені, також дууууже подобаються ДІМівські "Всі сезони", але сташно лякає 18 каунт тканини

LudmilaP
15.11.2011, 22:16
Ви тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=43166&page=32) не читали? Будемо організовувати СП. Може приєднатися до нас

Galysik
16.11.2011, 02:12
але сташно лякає 18 каунт тканини
я на 14 каунті той віночок шию, не зле виходить, половина готова.
LudmilaP (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=6118), і я до вас приєднаюся, може швидше дошию.

Galysik
16.11.2011, 15:47
у мене в найближчих планах таке:
http://i5.pixs.ru/thumbs/8/4/0/RoyalParis_6435983_3353840.jpg (http://pixs.ru/showimage/RoyalParis_6435983_3353840.jpg) http://i5.pixs.ru/thumbs/8/4/5/RP98806440_5411634_3353845.jpg (http://pixs.ru/showimage/RP98806440_5411634_3353845.jpg) http://i5.pixs.ru/thumbs/8/5/0/OuvragesBr_9837135_3353850.jpg (http://pixs.ru/showimage/OuvragesBr_9837135_3353850.jpg)
якщо хтось приєднається, буду рада спільному процесу :)

MYR
16.11.2011, 16:15
Так виходить що пишу в цю темку раз в рік, отже, звіт за минулий рік:
Дуже люблю читати що люди планують вишивати, вирішила поділитися і своїми планами:
1. Леді з віялом (вишито 90%, чекаю на бісер і золотисту нитку)- залишилось оформити
2. Салфетка чоловікові в магазин- передумала вишивати
3. Сорочка для чоловіка білим по білому - відсувається на невизначений термін
4. Метрики для дітей коліжанок 4шт. - вшила дві; одна ще в планах, і останню забула для кого планувала
5. Омріяний дизайн квіточок від ДІМ - почала
6. Маю довгобудик вже 3 роки, як вишию то покажу. :girl_sad:
окрім того вишила ще конкурсну.
І на наступний рік:
1.Закінчити "Букет на клямці"
2. Дві торбинки для білизни
3. Два вишивальні подарунки до Миколая
4. "Пори року" СП з Людмилою
5. Дві (а може і більше) обкладинки на альбоми для донечки
6. Ангелики "Майже ідеальний"
Наразі все.

Yga
01.12.2011, 18:52
Мої вишивальні плани:
1. Закінчити "Сонячний настрій" від Нова Слобода
2. Ангелики "Майже ідеальний"
3. Павлін від JCA
4. Закінчити Орхідеї під час вишивання павліна(велика картина + багато кольорів)
5. І ще квіти в 3 бутликах від Діменшн.
:8:

Holly
17.12.2011, 23:40
Планую підбити підсумки року що минає і написати нові плани на 2012
1. Завершити свою сорочку
2. Вишити чоловіку і Оленці вишиванку
3. Орхідеї
4. Взятись нарешті за макове поле
5. Хочу нові рушнички на Паску собі і діткам
6. Довишивати будинок біля озера
7. Вишити собі Весільну метрику
Ось такий серйозний план, а поміж тими пунктами будуть маленькі пунктики, і не тільки Вишивальні :)

MakarOnka
25.12.2011, 10:00
Маю план до Великодніх свят - вишити синульці серветочку на кошик і вишиванку,а то з минулорічної вже виріс(так шкода:girl_sad:) і собі вишиваночку хочу-хочу-хочу!!!Нормально, люди до Різдва готуються, а я до Великодня,ну але з моїми черепашими темпами якраз:girl_blush2:

Drongo
26.12.2011, 16:46
А я на наступний рік хочу вишити такий оберіг для дому:
http://s017.radikal.ru/i421/1112/47/e0ff35ff3d8a.jpg

olerusya
02.01.2012, 21:03
Ось і я нарешті вирішила знову почати вишивати після багаторічної перерви:girl_tender:
моїми планами до весни є:
1)ведмедики для доці в кімнату(яку зараз якраз переобладную), саме зараз вишиваю ось такого красеня

http://i063.radikal.ru/1002/50/b64ce16a8fdat.jpg (http://radikal.ru/F/i063.radikal.ru/1002/50/b64ce16a8fda.jpg)
а взагалі хочу серію таких ведмедиків - взяла з теми схем ведмедиків з допису Liliyah Romanova

2)а також ще хочу вишити ось таку красивеньку метрику, за порадою Kitka

http://i047.radikal.ru/1112/a6/4893995e6136t.jpg (http://i047.radikal.ru/1112/a6/4893995e6136.jpg)

Фіяна
03.01.2012, 15:25
Хочу подякувати 2011-му, вишивально-плідний був рік :d64:–
Я вишила 9 картин (8 оформила в рамарні);
Вишила 9 торб та торбинок (правда тільки 4 зішила); 2 косметички, 1 куб, 3 рушники на кошик, 2 серветки, 1 обкладинку на альбом, 1 листівку, 2 чохли (на вазу та френч-прес), 2 пташки у вазони та 8 інтер’єрних дрібничок собі)))
Всього 40 процесиків – великих і маленьких, багатоколірних та монохромних (ги, я таки помішана на монохромі, таких процесиків було аж 22), собі (22 шт.) та в якості подарунків вернісажницям (18 шт.).

На 2012 таких агресивних планів не будую, але конче хотілось би вишити –

1. Вишиванку старшій доні
2. Завершити акварельні соняхи
врешті розпочати і завершити минулорічні дарунки –
3. Кухонну фею від Лілі
4. Килим від Уми
5. Квіти, як без них))) не принципово які, як карта ляже настрій будЕ – акварельні флокси чи піони; квіти на дверній ручці чи "табуретка"
6. Ну і мушлі, не принципово котрі – хоча б 1 з трьох запланованих.
7. Ну і хоча б кілька дарунків чудовим вернісажницям.

Більше планувати не наважусь на разі...

MADLENKA
04.01.2012, 09:35
Скромний планчик на зиму - вишити нарешті!!!! великодні серветки на кошички всім: собі, сину і доні:) наразі все... потім прийде весна і ще чогось (я сподіваюсь) захочеться....:d64:

opko
04.01.2012, 09:35
1.Зібратись з силами і довершити "Польові квіти"(залишилось кілька хрестиків):
3. Здійснити підготовчі роботи і розпочати "Акварельні тюльпани"
1.Залишилось з минулого року 10 хрестиків на "Польових квітах".
2.Дімівський вінок.
3.Сорочка, яку розпочала шити ще в школі.
4. Гладь.
5. Ну і може ще щось для себе.

Agrafka
17.01.2012, 22:53
Мої плани маленькі:

1. Рушничок на великодній кошичок
2. Вишита сорочка для доні
3. Завершити картину - квіти, розпочату в 2011р.
4. Вишити "горнятка" на мамину кухню

То мої плани, але без аналізу часу, бо його немає :girl_cray:

Ljus6ka
26.01.2012, 14:47
А в мене плани на сорочки, в першу чергу чоловікові, донечці , а потім собі.
Ну і ще завершити образ з бісеру
І ще кожного року як йдемо святити пасхальні кошечки, то мені весь час хочеться нової серветочки, тому того року може вже візьмуся,хоча так собі схеми і не надибала.

roksolanka
26.01.2012, 15:15
3. ікона бісером святого Архистратига Михаїла - почала вишивати.
4. Зараз маю замовлення - весільний рушник, тому це першочерговий план.
5. І ще якщо встигну - робота на конкурс - залишилось вишити ту, що першою планувалась на конкурс

так, вирішила подивитись, що я там планувала, бо вишивала явно не те. отже, із запланованого:
1. довишивати сорочку свою - залишилась одна квіточка і листочок
2. ікона бісером святого Архистратига Михаїла - почала вишивати.
3. ікона бісером Почаївської Божої матері
4. конкурсна робота - вишита десь п"ята частина
5. парусник від ЗР
це великі плани, а малі будуть додаватись по-ходу

hrystusja
26.01.2012, 15:17
Плідний в мене був рік. Якраз підбиваю підсумки і планую:girl_in_love:...
Цього року я вишила собі і чоловіку сорочки, ростомір, подушку малому, Великодній рушничок, квти в вазі та німфу, різдвяні серветки, кілька відкриток. Хух, для мене то багато.
Рік почався без хвостів (що тішить), але з наполеонівськими планами:girl_in_dreams:.
Тассс, на днях завершу ровер.
І плани по порядку:
1.http://s018.radikal.ru/i523/1201/25/b80ce0be034d.jpg2. http://s018.radikal.ru/i506/1201/91/1498e224cfc5.jpg3. http://s018.radikal.ru/i513/1201/0a/35e4f64f4673.jpg
4. Далі хочу собі сорочку вишити ще одну але квітами
5. Ну і на завершення моя любоффф (коти) http://s017.radikal.ru/i403/1201/0a/f0efaa8fe40f.jpg
Кажу ж плани -Наполеолнівські:girl_haha:.

Ljus6ka
26.01.2012, 15:34
Ой, а я ж забула ще, що я ще "підписалася" на СП красунь від Gor*jus*s от Bo*thy Thre*ads

misss
26.01.2012, 15:42
У мене в планах:
1. Закінчити вишивати ікону бісером Романа Сладкопівця (ще приблизно знадобиться 2 дні)
2. Вишити торбинку
3. Вишити рушник
4. Вишити чоловікові сорочку
Побачимо чи я все подужаю.

Agrafka
27.01.2012, 21:10
Мої плани маленькі:
1. Рушничок на великодній кошичок
2. Вишита сорочка для доні
3. Завершити картину - квіти, розпочату в 2011р.
4. Вишити "горнятка" на мамину кухню
То мої плани, але без аналізу часу, бо його немає

Ще забула:

5. Торбинка для білизни

Oduvashka
27.01.2012, 21:22
О, я, як і христуся маю в планах її пункт 2 і 3:girl_in_dreams:
Ще Імель гортензії хоче вишивати, але я маю кулі закінчити ( закінчити, то голосно сказано), так що в мене в планах кулі, кулі і ще раз кулі (але зараз я вишиваю літак :girl_blush2:)

hrystusja
27.01.2012, 23:06
О, я, як і христуся маю в планах її пункт 2 і 3
О, то гукнеш, коли плани наблизяться). Разом веселіше).
Питають люди за котів. То не жарт :). Дійсно хочу за них взятись, бо давно мене вони приваблюють, а особливо процеси Kitka). Але то ближче до осені)

Христя
28.01.2012, 08:45
Маю в планах
1. Закінчити ікону - залишилось вишити фон
2. Помогти мамі вишивати мою сорочку
3. хочу ще таку http://s61.radikal.ru/i171/1201/6e/ac9607c583aft.jpg (http://radikal.ru/F/s61.radikal.ru/i171/1201/6e/ac9607c583af.jpg.html)
4. Картинку від Dim 35128 http://s48.radikal.ru/i120/1201/b3/3d9d1cac37aet.jpg (http://radikal.ru/F/s48.radikal.ru/i120/1201/b3/3d9d1cac37ae.jpg.html)
Поки ніби все, може потім ще щось добавлю

misss
28.01.2012, 14:49
1. Закінчити вишивати ікону бісером Романа Сладкопівця (ще приблизно знадобиться 2 дні)
Цей перший пунктик виконано.:girl_dance:
З понеділка приступаю до другого пункту

Bogdanka
31.01.2012, 15:43
я, як і христуся маю в планах її пункт 2 і 3
скільки спільних планів...;)

1. закінчую мамі амариліси
2. розграфила картинку, таку з двома дітлахами на морі, як вишивала на конкурс Мілітарія. Ще не впевнена щодо її долі. Мабуть буде на подарунок, але Софійці теж таку хочу, певно ще трошки почекаю)
3. хочу встигнути до Великодня Софійці сорочку і можливо рушничок, авось якраз справлюсь
4. ще хочу вишити льолю для лялі, яку чекаю, але ніяк не визначусь з вишиванкою, хотіла білими нитками, скоріше навіть молочними, але чоловіку хочеться кольоровішого (каже, що йому подобається льоля альго:))

Holly
31.01.2012, 21:40
Планую підбити підсумки року що минає і написати нові плани на 2012
3. Орхідеї
залишилось всього 6 пунктів :connie_pull-pigtail

kitka
31.01.2012, 22:12
1. Таємний процес (вже рванула).
2. Закінчити "Кольори Провансу" (залишилося десь 5 % роботи)
3. Почати спільний процес картини з квіточками ( у жовтні)
4. Ну і коти, звісно, дімовські.
До кінця року вистачить.
Довго думала, що ж то за таємний процес був:girl_haha:. Виявляється, Умина картинка морська.
Дошила сьогодні шостого кота з восьми (зараз покажу). І відкладаю знову в шухляду. Здибалам собі роботу. Я так думаю, що 1 лютого - це найкращий день, щоб почати вишивати літню торбу:girl_dance:. Отака схемка (картинки нема):
http://s47.radikal.ru/i118/1201/9b/62324938bdf8t.jpg (http://s47.radikal.ru/i118/1201/9b/62324938bdf8.jpg)
http://s018.radikal.ru/i518/1201/0b/f3c2875ff8eat.jpg (http://s018.radikal.ru/i518/1201/0b/f3c2875ff8ea.jpg)
Побачила - і пробігла між нами іскра))). Треба кувати, поки гаряче))).

Holly
10.02.2012, 01:00
3. Орхідеї
Моя сорочка практично готова, чоловічу завтра почну, а пункт 5 під питанням. На даний час рушнички ми маємо. Хотіла нові, але щось не трапляється схема, яка б подобалась. Можливо цей пункт зміню, на якусь декоративну штуку до хати на великодню тематику

opko
10.02.2012, 11:41
1.Залишилось з минулого року 10 хрестиків на "Польових квітах".
2.Дімівський вінок.
3.Сорочка, яку розпочала шити ще в школі.
4. Гладь.
5. Ну і може ще щось для себе.
Пункт перший виконано, а далі змінюються пріоритети.
- Дімівський вінок.
- Красуні від Gor*jus*s Bo*thy Thre*ads.
- Весільна метрика на подарунок.
- Гладь.
Сорочка кладеться під сукно.

Made in USSR
10.02.2012, 12:32
а я, а я....а я полазила по форумі і нахом*ячила купу схем і тепер мене роздирає на кавалки, бо планів купа, а часу нема((( але по ступені важливості тако буде:
1) повтор подарованої картини з майже голою тьотькою (попросила мама зробити таку саму до хати, буде їй подарунок на ДН..термін виконання: до 20 квітня)
2) весільна метрика братові на річницю одруження (маю схему в когось позичену на папері, але тут теж бачила її, дві руки тримаються..термін виконання: до вересня)
3) метрика Сашкові (схема М*л*о*д*е*ц*ь*к*о*ї Молитва)
4) метрика для нас з чоловіком (медведики, в Лілі здається стягнула)
5) вишита сорочка мені і мужу (вчора сказав що хоче вишиванки, тепер тільки обрати схему, почати і скінчити)

а ще хотіла б в якомусь конкурсі себе спробувати...і нехай хтось скаже що я не крейзі:girl_crazy:

Holly
15.02.2012, 18:26
3. Орхідеї
додаю до своїх планів таких кумедних зайчиків, то будуть подушечки для моїх красунь
http://s018.radikal.ru/i519/1202/e1/f3638054243e.jpg http://s018.radikal.ru/i505/1202/c7/f414bbb1a8d7.jpg

hrystusja
23.02.2012, 20:23
І плани по порядку
Такссс, на днях завершу ровер.: є
1.Квіти в високій вазі - є
А ось тут зміни
Вирішила батькам на день народження подарувати вишиті картини (вони великі любителі картин). Мамі є, а от татові довго шукала і знайшла дизайн, що є його на 100 %
http://i011.radikal.ru/1202/ff/70b6921aef9d.jpg

Ну і далі за планом
2.Гортензії
3. Квіти Парижу
4. Далі хочу собі сорочку вишити ще одну але квітами
5. Ну і на завершення моя любоффф (коти)

Малява
26.02.2012, 14:29
І я поділюсь вишивальними планами
1 Завершити собі вишиванку
2 Синочки замовили дві подушечки з тачками: 1-ша Маквін-Сирник 2-га Маквін-Саллі
3 Вишити спідницю до сорочки
4 Плаття правда ще не вирішила нитками чи бісером
5 Дуже хочу ще цих двох котиків але це насамкінець
http://s018.radikal.ru/i522/1202/04/83fc171f305ft.jpg (http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i522/1202/04/83fc171f305f.jpg.) http://s018.radikal.ru/i500/1202/9e/2be816a8836ct.jpg (http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i500/1202/9e/2be816a8836c.jpg.)

Hermi
26.02.2012, 14:36
Отже, мої плани на цей рік, може це нарешті дасть прискорення до виконання роботи:)
1 Хочу вишити собі нарешиі сорочку з квадратним вирізом (нарешті знайшла і крій і більш-менш хороший взір)
2 Потрібно вшити уже готову вишиту сорочку
3 Вишити метрику для подружки (потрібно до середини квітня)
4 Закінчити образ "Ісус стукає у двері" в бежевих тонах (рекомендую всім!!!Образ шикарний!!!Вишиваю вже вдруге, перший довелось подарувати)

Holly
04.03.2012, 11:41
http://s41.radikal.ru/i094/1203/39/420ee12e82e0.jpg отаке є ще в планах

Малява
04.03.2012, 17:01
1 Завершити собі вишиванку+++++++++++++++++++++++++++
2 Синочки замовили дві подушечки з тачками: 1-ша Маквін-Сирник 2-га Маквін-Саллі
3 Вишити спідницю до сорочки

Liliya Shukh
04.03.2012, 22:20
вишити собі сорочку, хочу бісером

LudmilaP
04.03.2012, 22:23
Мої першочергові плани. Тепер не планую на великий термін, дуже часто плани змінюються :)
http://process.mirror-life.ru/280.jpghttp://s018.radikal.ru/i504/1203/1b/9c4f3ad4cc6b.jpghttp://s017.radikal.ru/i435/1203/d7/22bb8862a563.jpg
1. Сорочка
2 Кава, чай, шоколад
3 Дімівський віночок

Малява
12.03.2012, 15:04
1 Завершити собі вишиванку+++++++++++++++++++++++++++
2 Синочки замовили дві подушечки з тачками: 1-ша Маквін-Сирник 2-га Маквін-Саллі вже в процесі
3 Вишити спідницю до сорочки++++++++++++++++++++++++++
6 Ще хочу попробувати зв’язати шарф гачком
Ох скільки хочу......

algo
12.03.2012, 15:12
Завжди дивлюсь цю тему і б"ю себе по руках! Отже в планах завершити:
1. вишиванка для малечі.
2. вишиванка для сестри
3. мамине горня
4. Горобинове намисто

почати:
1. рушничок великодній маленькій дівчинці
2. фартух свекрусі на ДН
3.сорочку чоловіку
4. сорочку собі. (може бісером)

Але то бажано те тільки почати а й закінчити))
точно впевнена що поміж то вклиниться ще купа всяких дрібних і не дуже процесів)))

Міла
15.03.2012, 01:22
Мої плани на найближчі пів року досить скромні. Малятко і навчання в аспірантурі вносять свої корективи :) А ще б організованості побільше... Отже:
1) завершити Пінетки з блакитними стрічечками;
2) завершити бісерну ікону Богородиці Неустанної Помочі;
3) вишити чоловікові сорочку.

Малява
07.04.2012, 16:22
1 Завершити собі вишиванку+++++++++++++++++++++++++
2 Синочки замовили дві подушечки з тачками:
1-ша Маквін-Сирник 2-га Маквін-Саллі++++++++++++++++++++++
3 Вишити спідницю до сорочки+++++++++++++++++++++++++++++
4 Плаття обшити бісером (до 27.05)
5 Дуже хочу двох котиків
6. Ще дуже треба зробити дві писанки з бісеру правда часу дуууууууууже мало (до 15.04), а я не вмію робити сіточкою тому мучусь ткацтвом
7.Звязати гачком шалик але це вже на зиму

Holly
09.04.2012, 18:23
3. Орхідеї
8. Подушки із зайцями
берусь за будиночок

Khrystik
17.04.2012, 20:36
відразу сорі за офтоп, але мушу сказати кілька слів. скільки ідей і натхнення я почерпнула тут на ДП. велике дякую!!! отже тепер і мої вишивальні плани:
1. Latte i cappuccino від Mill Hill. облазила весь інтернет, але таки розкопала :)
2. вишиванка собі,а потім і чоловікові. (досвід пошиття є, а от вишити все боялася..)))
3. весільна метрика (але то не горить, бо вінчання за місяць)
поки все...

roksolanka
17.04.2012, 21:52
1. довишивати сорочку свою - залишилась одна квіточка і листочок паралельно вишила собі ще одну і вже взялася за третю
2. ікона бісером святого Архистратига Михаїла - залишилось на день роботи.
3. ікона бісером Почаївської Божої матері
5. парусник від ЗР

6. ще купила заготовку синові на сорочку
7. рушник на образ
8. мамі ікону Пресвятої Родини бісером - схема є, треба ще бісер докупити

Holly
18.04.2012, 21:12
додаю до своїх планів
http://s019.radikal.ru/i630/1204/4c/a2e90f92c8ad.jpg
http://s019.radikal.ru/i628/1204/68/c569a4d203d0.jpg

Bogdanka
18.04.2012, 21:39
закінчую мамі амариліси
висять у мами над шафою, на якій купа купезна гуцульсько-всячинського причандалля:)
розграфила картинку, таку з двома дітлахами на морі, як вишивала на конкурс Мілітарія
і так і не посунулась ні на грам
хочу встигнути до Великодня Софійці сорочку і можливо рушничок, авось якраз справлюсь
ну з рушничком Софійчиним все ок
А сорочка тільки пішла до справи (нині забрала в крамничці нитки, точніше чоловік, такшо скоро буду хвалитись якимось та й прогресом)
Одночасно вишився ше рушничок нам, але він не закінчений, пізніше закінчу
ще хочу вишити льолю для лялі, яку чекаю, але ніяк не визначусь з вишиванкою
і не визначилась поки
льоля Імель для Варвари нам дуже сподобалась, хоч мені всеодно якось більше душа лежить вишити білим по білому чи бежевому:)
ще в роздумах

Natalysa
26.04.2012, 09:39
Значить мій план №1 на даний час це вишити собі плаття. Процес має бути швидким до 3 червня має бути вже все готове
Підготовка до вишивки вже пішла -узгодила з кравчинею фасон, купила тканину-несу сьогодні на розкрій. Крім того є вже ескіз взору на пояс і в процесі манжети і горловина. Нитки вчора теж закупила практично всі, лише думаю, що потрібно буде ще один зелений відтінок купитиобрала шовкові-вишивати ними складніше, ніж муліне, але ну дуже гарно, то сьогодні потрібно забігти і докупити.
Так вже руки чешуться почати вишивати

roksolanka
26.04.2012, 11:37
1. довишивати сорочку свою - залишилась одна квіточка і листочок паралельно вишила собі ще одну і вже взялася за третю працюю ще над схемою
3. ікона бісером Почаївської Божої матері - почала вишивати
5. парусник від ЗР
6. ще купила заготовку синові на сорочку - наразі в пошуку схеми
7. рушник на образ
8. мамі ікону Пресвятої Родини бісером - схема є, треба ще бісер докупити

olerusya
26.04.2012, 16:09
стараюсь далекоглядних планів не складати, тому пишу що в мене наступним буде:
так як картинки на свою львівську кухню я вже довишивала, тепер хочу прикрасити ще й кухню на селі: отже такі дві картинки мають до літа висіти на одній зі стін(готові вийдуть однакові квадратові):

http://s61.radikal.ru/i174/1204/5f/d44f049dd67dt.jpg (http://radikal.ru/F/s61.radikal.ru/i174/1204/5f/d44f049dd67d.jpg) http://s018.radikal.ru/i502/1204/c3/f46ef0e5b0c8t.jpg (http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i502/1204/c3/f46ef0e5b0c8.jpg)

Kasia
06.05.2012, 22:42
3. таємний процес-2шт. - в процесі. обидва.

плануємо далі:
1. картинка на фотоальбом, якщо Ума пояснить як то зробити
2. картина коліжанці на ДН

ну і ще є кілька робіт. не оформлено.

а план? нема.. а шкода.занепад рукоділля.

наразі точно вишию пару до картини про Італію.
шкода, нема натхнення, колись надивишся і вже собі хочеться.
але, ми з Умою не здаємось. казала, же таки нову роботу почала- молодець!

Khrystik
10.05.2012, 21:17
1. Latte i cappuccino від Mill Hill. облазила весь інтернет, але таки розкопала
2. вишиванка собі,а потім і чоловікові. (досвід пошиття є, а от вишити все боялася..)))
3. весільна метрика (але то не горить, бо вінчання за місяць)

1. Latte і cappuccino готові. лишилося бісером розшити і оформити в рамку( мабуть доручу чоловікові)
2. купила взір для вишиваного плаття. скоро візьмуся кроїти!!! :girl_yes:
3. метрика наразі в пошуках... ех... хочеться щось особливе :girl_blush2:

Малява
12.05.2012, 08:57
4 Плаття обшити бісером (до 27.05)
5 Дуже хочу двох котиків
6. Ще дуже треба зробити дві писанки з бісеру правда часу дуууууууууже мало (до 15.04), а я не вмію робити сіточкою тому мучусь ткацтвом +++++++++++++++++++
8. Хочу весільну метрику правда ще не вирішила яку.

algo
12.05.2012, 09:08
1. вишиванка для малечі.
2. вишиванка для сестри
3. мамине горня
4. Горобинове намисто

почати:
1. рушничок великодній маленькій дівчинці
2. фартух свекрусі на ДН
3.сорочку чоловіку

Закреслене є. Зараз в першу чергу три початі процеси закінчити, а потім можна братись і до сорочок

taniarz
14.05.2012, 12:12
голосую за бісер:girl_tender:, то буде краса неземна.

hrystusja
14.05.2012, 12:27
Корегую свої плани

Вирішила батькам на день народження подарувати вишиті картини (вони великі любителі картин). Мамі є, а от татові довго шукала і знайшла дизайн, що є його на 100 % -колібрики- вишиті подаровані
Цитата:
Ну і далі за планом
2.Гортензії - початі, є 1/3 роботи
3. Квіти Парижу-зачекають
4. Далі хочу собі сорочку вишити ще одну але квітами, то буде не сорочка, а сукня
5. Ну і на завершення моя любоффф (коти). Коти напевно переходять на наступний рік
Додаю до планів
-сорочка для тата на стадії завершення
-сорочку мамі, заготовка є, взір підібраний, почну цього тижня
-"орхідеї" сестрі на день народження.
Навряд все встигну, але почну точно.

opko
14.05.2012, 14:19
- Дімівський вінок - на оформленні в рамарні.
- Красуні від Gor*jus*s Bo*thy Thre*ads.
- Весільна метрика на подарунок.
- Гладь.
Сорочка кладеться під сукно.
1. Красуні від Gor*jus*s Bo*thy Thre*ads (вишиті "Калюжки любові", але планую зробити цілу серію, тому залишаються).
2. Розпочатий величезний процес, який поки не показую.
3. Сорочка.
4. Гладь.

olerusya
17.05.2012, 16:18
додою до своїх планів ще ось таку картинку - вже давно пора прихожу оновити: :d64:, вибір впав на такий букет:

http://s018.radikal.ru/i516/1205/45/b3ffcefdce3bt.jpg (http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i516/1205/45/b3ffcefdce3b.jpg)

Vinnikomachka
17.05.2012, 17:11
Плани-плани
1. Закінчити картину "Ідилія"
2. Закінчити минулорічну роботу "Я+ти" (там зовсім мало залишилось)
3. Вишити сорочку чоловікові (наразі шукаю десень) бо дуже просить
4. Вишити сорочку мамі, бо вона вже на черзі, або на крайній випадок купити, але у Вінниці файних нема, в Тернополі - також не знайшла, де у Львові можна купити?

Antivirus
18.05.2012, 13:46
Ще донедавна вишивання в мої найближчі плани не входило, але синуля спонукав мене до певної ідеї. Захотів футболку з символами ЄВРО 2012. Звичайно можна було купити банальну наліпку чи готову футболку. Але навіщо спрощувати собі життя))) Перемалювала основу з журналу, розбила на хрестики, купила нитки та канву, що випорюється, і починаю... має бути ось так:
http://s017.radikal.ru/i404/1205/61/f444d180c6eb.jpg
http://s019.radikal.ru/i627/1205/0b/1f99ec923cef.jpg

Малява
28.05.2012, 20:44
Цитата:
Допис від Малява
4 Плаття обшити бісером (до 27.05)+++++++++++++++++++++++++

5 Дуже хочу двох котиків
6. Ще дуже треба зробити дві писанки з бісеру правда часу дуууууууууже мало (до 15.04), а я не вмію робити сіточкою тому мучусь ткацтвом +++++++++++++++++++
9. Сорочку бісером
10. В перервах писанки бісером (треба хоч 20шт)

Antivirus
06.06.2012, 12:27
У найближчі плани входить ось такий віночок, як дівчатка вишивають http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=81920
Схемку знайшла, нитки та полотно куплені - головне розпочати, а там як затягне з головою в процес)))

Holly
12.06.2012, 18:05
3. Орхідеї
8. Подушки із зайцями З цього списку почате лише поле, тому візьмусь за нього.

Маріка
19.06.2012, 23:21
Мої плани:
Дошити сорочку татові
Вишити сорочку чоловікові
Вишити сорочку старшому сину.

taniarz
20.06.2012, 00:34
ця темка трохи організовує:girl_wink:

1.Метрика друзям на христини донечки
2.продовжити вишивати картинку шерстю
3.Троянди від ДІМ
4.Троянди на табуретці від ДІМ
5.Вишити собі сорочку
6.Іконку
7.Кекси+чайничок+горнятко

Боже поможи !

Holly
04.07.2012, 11:03
додаю до своїх планів http://s019.radikal.ru/i628/1204/68/c569a4d203d0.jpgПланувала цю сорочку собі, але свекруха якось побачила картинку, їй дуже сподобалось. Тому тишком-нишком вишиватиму, щоб зробити гарний подарунок. Доведеться поле трохи поснути в бік

LudmilaP
06.07.2012, 16:52
першочергові плани. Тепер не планую на великий термін, дуже часто плани змінюються
1. Сорочка
2 Кава, чай, шоколад
3 Дімівський віночок

Свої плани всі здійснила, тепер можна складати нові плани.
1. Дуже давній хвостик - новорічна скатертина.
2. Серветка технікою хардангер (пора і для себе вже вишити)
3. Набір від РТО - ромашки в вазі
4. Троянди Фуджико.

Скатертину маю вишити ще до моря, щоб з чистою совістю на морі почати вишивати серветку.
А решту по ходу закінчення попередніх процесів

kitka
10.07.2012, 10:13
А чи знаєте ви, що означає японською momiji (момідзі)?:)
Так в Японії називається сезон червоного листя, а також традиційні японські ляльки (щось на зразок російських мотрійок), виготовлені зі смоли і розфарбовані вручну. Ось такі красуньки:
http://s09.radikal.ru/i182/1207/71/338be7f9991dt.jpg (http://s09.radikal.ru/i182/1207/71/338be7f9991d.jpg)
А тепер "бліже к тєлу"))). Знайшла гарнюню схемку, дуже гарні веселі кольори, та ще й на червоній тканині! Буде або торбинка або ще не знаю що для моєї донечки).

http://s08.radikal.ru/i181/1207/ae/6b49fadcb8ec.jpg

Христя
10.07.2012, 13:05
Маю в планах
3. хочу ще таку
4. Картинку від Dim 35128
п.1-виконано
п.2-виконано
п.3-почала, але наразі дуже мало
п.4-ще в планах

Малява
14.07.2012, 21:01
Допис від Малява
4 Плаття обшити бісером (до 27.05)+++++++++++++++++++++++++
5. Ще дуже треба зробити дві писанки з бісеру правда часу дуууууууууже мало (до 15.04), а я не вмію робити сіточкою тому мучусь ткацтвом +++++++++++++++++++
6. Дуже хочу двох котиків- перший+++++++++++++++++++++++

скоро берусь за другого.
9. Сорочку бісером

Barsuk
16.07.2012, 13:46
а в мене три папки планів шо я хочу вишити. навіть незнаю з якого боку братись

TesTanya
16.07.2012, 19:23
Маю плани до кінця літа:
- закінчити свою сорочку;
- вишити іменні бісерні ікони св."Василя" і "Софії", що чекають вже кілька тижнів своєї черги;
- почати вишивати нову сорочку для дочки, бо з теперішньої виросла (візерунок вже вибрала, навіть купила нитки і є розкроєна заготовка)

Made in USSR
17.07.2012, 13:09
вишити собі сорочку до осені

LudmilaP
17.07.2012, 13:24
1. Дуже давній хвостик - новорічна скатертина.
2. Серветка технікою хардангер (пора і для себе вже вишити)
3. Набір від РТО - ромашки в вазі
4. Троянди Фуджико.

Перший пунк виконано.

Khrystik
17.07.2012, 23:32
1.Лате і капучіно від Mill Hill вишила. лишилося підібрати бісер, розшити і оформити.
2. плаття вишиване (за схемкою з крамнички) -готове. завтра дошию і можна носити :girl_claping:
3. весільна метрика далі в планах, бо досі не визначилася за схемою.
4. додаткоко вишила до п.1 два тістечка до пари також від Mill Hill. лишилося та сама біда з бісером.
нові плани:
1. метрика для коліжанки на серпень-затонувала канву чаєм. буду вишивати білими нитками.
2. вишиванку собі. досі не маю взору до душі...
3. тааааак хочу сумку собі вишити якось гарно :girl_in_dreams:
поки думаю досить :)

MADLENKA
20.07.2012, 10:15
Після того, як відступила вишивальна криза, я понаскачувала собі купу класних схем і тепер хочу вишивати все й одразу:) - скатертину, і торбинки, і серветки, і картинки...Але все ж є пріоритети:
1. Дошити поцілунок діток на морі
2. Картина "Закохана пара" - але вона величезна, я ще таких масштабів робіт не починала
3. Скатертина
4. Торбинки для білизни: мені і дітям
5. Сорочка собі, але ні з фасоном, ні з узором я ще не визначилась.
Тепер головне. щоб на роботі не було багато роботи:), бо це єдине місце,де я можу вишивати і мені ніхто не заважає

Малява
22.07.2012, 16:36
6. Дуже хочу двох котиків- перший+++++++++++++++++++++++

скоро берусь за другого.
9. Сорочку бісером

Мушу посунути 2-го котика, похресник попросив подушечку з тачками , так що це мій перший номер.

roksolanka
24.07.2012, 13:47
1. довишивати сорочку свою - залишилась одна квіточка і листочок паралельно вишила собі ще одну і вже взялася за третю працюю ще над схемою - 1/3 рукава вже вишита
3. ікона бісером Почаївської Божої матері - почала вишивати
5. парусник від ЗР
6. ще купила заготовку синові на сорочку - наразі в пошуку схеми
7. рушник на образ посувається на невизначений час
8. мамі ікону Пресвятої Родини бісером - схема є, треба ще бісер докупитипочала вишивати

ще додаю до своїх планів сорочку бісерну для себе

Natalysa
26.07.2012, 11:54
один план я вже виконала - моє плаття.:girl_dance:

тепер на порядку денному вишивана сорочка мамі, мені і брату.

Фіяна
07.08.2012, 18:10
На 2012 таких агресивних планів не будую, але конче хотілось би вишити –
1. Вишиванку старшій доні
2. Завершити акварельні соняхи
врешті розпочати і завершити минулорічні дарунки –
3. Кухонну фею від Лілі
4. Килим від Уми
5. Квіти, як без них))) не принципово які, як карта ляже настрій будЕ – акварельні флокси чи піони; квіти на дверній ручці чи "табуретка"
6. Ну і мушлі, не принципово котрі – хоча б 1 з трьох запланованих.
7. Ну і хоча б кілька дарунків чудовим вернісажницям.

ну що ж, річний план я виконала, усі пункти відшито, тепер можна до кінця року вже ніц не вишивати :girl_crazy:(шютка)...
мушлі і два процесики в якості вернісажного подарунку завершила минулого тижня, і вже кілька днів знаходжусь в прострації і ніц не вишиваю, а все тому, що чіткого плану немає)))

виправляюсь, і зовсім неоригінально планую -
1. ще одну вишиванку старшій доні
2. ще одні акварельні квіти
3. ще одні мушлі або морську картинку
4. весільну метрику нам до трояндової річниці

Miss Sixty
13.08.2012, 22:23
Давно вже нічого не вишивала. Останній раз з допомогою мами вишила коханому сорочку. А так, якщо не рахувати дитячих спроб, мене можна вважати початківцем у цій справі:) Тому хоч на перший погляд мій вишивальний план не грандіозний, але для мене це ого-го як багато (тим більше, що на льоні ще ніколи не вишивала):
1. сорочку коханому в сіро-білих тонах на чорному льоні
2. сорочку майбутньому свекру на білому льоні
3. три кумедні дитячі картинки, які ну дууже вже сподобалися коханому (нехай вже радіє, а потім можна повісити в дитячу:girl_wink:)

Gerbera
03.09.2012, 15:54
Дуже хочу вишити ікону. Наразі зрію

Samhayne
06.09.2012, 18:45
Допис від Samhayne
1. Довишивати рушник "Виноградна лоза"
4. Вишити сорочку собі - вже й узор знайшла "Букет нареченої" називається
Накінець-то закінчила свої "Мальви", вже й рамка навіть є. Залишилось сфотографуівти і похвалитись.
5. Відшити заново рушник "Виноградна лоза"
6. Вишила 2 однакових маленьких образки Божої Матері
7. Вишила оберіг на кухню
8. Вишила пояс до сорочки
9. Ще є дві картинки в планах, одна "Тигрова лілія", інша "Ірис"

Плани, як у Наполеона - копніть мене добряче, щоб не лінилась...

serenity
13.09.2012, 16:17
я маю цілий диск "хочу", всього життя не вистачить, втілити ты плани, і питання, щопотім робити із вишивкою, якщо я не люблю прикрашати ними стіни?
тому намітила собі перше -
--новорічну скатертину
http://s017.radikal.ru/i421/1209/30/d4419662d2ce.jpg
а потім
-- скатертинку з конваліями для мами
--собі скатертинки на повсякдень - чотири скатертинки з котами-сезонами

olerusya
18.10.2012, 21:00
щопотім робити із вишивкою, якщо я не люблю прикрашати ними стіни?
дарувати :girl_wink:
а мені сподобалось вишивати метрику, тому щойно закінчила для доці, як вже знайшла ще одну дуже цікаву

тільки буде в рожевих тонах, для дівчинки на подарунок

http://i.piccy.info/i7/e17f8b50214e2eba69716d071fe1d58c/4-47-578/15962185/ce440e329008.jpg[/URL][URL=http://i.piccy.info/a3c/2012-10-18-17-59/i7-3605215/297x247-r]http://i.piccy.info/a3/2012-10-18-17-59/i7-3605215/297x247-r/i.gif

Імель
30.10.2012, 11:20
Переглянула я свої минулі плани - не така я вже потЄряна вишивальниця.
Плани:
1. сорочка татові
2. сорочка собі
3. гортензії та мушлі
4. великодній рушничок
5. сумка з Монро

з попередніх планів все більш-менш виконано, або не виконано, але і неактуально

MYR
30.10.2012, 12:00
Мій звіт за минулий рік :
1.Закінчити "Букет на клямці"-вчора закінчила, тепер оформити
2. Дві торбинки для білизни-одну вишила
3. Два вишивальні подарунки до Миколая-виконано
4. "Пори року" СП з Людмилою-пейшов в довгобуди
5. Дві (а може і більше) обкладинки на альбоми для донечки-переносяться на цей рік
6. Ангелики "Майже ідеальний"-теж переносяться
Ну і з нового:
1. Фартух з плямами
2. Вишиванка для похресниці
3. Метрика для коліжанчиної доні
4. Вишиванка чоловікові (в стару вже не влазить)
5. Хрестильна сорочечка.
Ото я "наполеон" з минулорічних планів більше половини не виконала і знову цілу купу напланувала.

taniarz
30.10.2012, 12:30
ця темка трохи організовує
1.Метрика друзям на христини донечки
2.продовжити вишивати картинку шерстю
3.Троянди від ДІМ
4.Троянди на табуретці від ДІМ
5.Вишити собі сорочку
6.Іконку
7.Кекси+чайничок+горнятко
Знайшла свої червнені плани, а ну...
1. метрику вишила +
2.Картинку трошки продовжила і знову лежить...
3. Троянди від ДІМ- лише купила набір, він чекає свого зіркового часу
4. Табуретку- скачала лише схемку.
5. та 6. - навіть ніц не думала що і як.
7. Кексики- скачала схемку, купила кілька відтінків.
Ну ну...мені соромно:girl_blush2:, але де набрати стільки часу, я вже вчора казала чоловіку ,якби було класно, якби після 24 години йшла 25,26 і так хоч би до 30:girl_haha:

Naturals
30.10.2012, 13:43
1. сорочка для чоловіка
2. платтячко для донечки
3. панянку з песиками червону і синю
4. мій набір від діму
знайшла свої плани ще з червня минулого року:girl_impossible:
І так, сорочка для чоловіка помаленьку але таки вишиваю, половина переду вже готова, панянку синю вишила, залишилась червона і один набір від ДІМ також вишила.
і ще додаю
1. ще одне платтячко вже для другої донечки, ну і першу також треба
2. бісерну ікону для хресного
3. вишиванка бісером для мене, (ще в роздумах чи воно мені тре:girl_smile:)
4. Travel Memories від ДІМ, In Her Garden від ДІМ(а ж страшно братися) і Southwestern Panorama від ДІМ.
:girl_crazy:

LadyLand
25.11.2012, 20:33
Навіть страшно писати свої плани, але наважусь
1. Сорочка для донечки
2. Сорочка для синочка

термін виконання необмежений :)

Bree van deKamp
17.01.2013, 23:18
І так нарешті я дозріла, щоб описати свої грандіозні плани:
1. Сорочка собі (узір вже є, тільки до Окси треба по тканину заскочити)
2. Сорочка мужу
3. Метрики для доні
4. Великодній рушник-бісером
5. Маю ще один дууууже давній процес (пара вовків, вишита половина, закінчився один колір ниточок і так лежить воно все 4 роки)

Galin Max
17.01.2013, 23:44
у моїх вишивальних планах поки що тільки іконка Божої Матері, але ще є плани в'язальні, букетно-цукеркові... :)

Bree van deKamp
18.01.2013, 10:44
букетно-цукерков
О, про такі плани я просто мовчу, бо маю їх стільки, що і в один допис не вперти)))) :wacko1:

Sweet kitty
18.01.2013, 20:22
1)закінчити свою вишиванку
2)почати вишиванку для мами
3)закінчити вишивати ікону

Христя
19.01.2013, 10:47
Маю в планах
3. хочу ще таку
4. Картинку від Dim 35128
1. Ікону закінчила
2. сорочку вишили
3. тайну вечерю почала і вишила 1/4
4. в процесі, але вже два місяці жодного хрестика не зробила
Поки не планую нічого ,бо треба хвости підтягнути

StarKa
25.01.2013, 14:55
1) щойно закінчила свою бісерну картинку, довольна як слон і горда собою
2) знайшла я для своєї тканинки-мішковинки нарешті малюночок який впав мені в душу, то ж беруся за роботу, 6 різних квіточок, будуть висіти в окремих рамках на одній стіні
3) поки шукала узор для тої тканинки, показувала чоловікові схемки і він собі так вподобав абстрактні тваринки Альфреда Гокеля, що пообіцяла йому колись їх вишити
4) метрика для майбутньої лялі, якщо хтось відгукнеться(в тему про ШУКАЮ СХЕМУ) і підкине мені схемку бо ніде не можу в неті такої знайти
5) великодній рушничок

Яруська
25.01.2013, 18:17
Значить так.
Сьогодні купила тканину на нові сорочки, собі і чоловікові..
Тепер мучусь з якої почати:girl_crazy: Бо для себе знайшла взори якраз ті, що припали до душі, а для чоловіка буду напевно вишивати низинкою. Якраз активно брала в мами уроки вишивки тою новою для мене технікою.
Зараз кину копієчку з якої почати...

alterna
25.01.2013, 18:49
Сьогодні купила все для вишивання сорочки для донечки :d64: . Ще хочу дитячий вишити рушничок для пасочки. Ну і собі сорочку хочу:girl_impossible: Буду старатись :girl_dance: всім бажаю здійснення задуманого:girl_yes:

maxtess
02.02.2013, 16:01
І в мене в планах сорочка для доці.

Sweet kitty
02.02.2013, 16:07
вчора закінчила свою вишиванку:radist:

Bogdanka
09.02.2013, 15:48
1. чоловікова вишиванка
http://s3.uploads.ru/UeL1E.jpg

2. http://s3.uploads.ru/Ag1xi.jpg
христуся як добре шо ти мене не чекала)))))))))))

Holly
17.02.2013, 14:33
А мені тре мамину сорочку дошити, вітчиму почати і закінчити, Яринці тре нову сорочку, бо вона із своєї виросла, ну і Маркіяну. І то все хочеться до Паски. Принаймні дітям точно. Ну і поле, не думала що так затягну з ним(

Marigold
19.02.2013, 12:48
Все більше затягують мене Посиденьки в рукоділля. Вишивала ще в інституті років 6-7 тому, то були картини квітів, пір року... І тепер після перерви напланувала собі отаке
1. Дві сорочки на концерт Бон Джові в Мілан (то конкретна мета їх вишивання). Пошиті вже і чекають поки я куплю нитки нарешті та канву

http://s2.uploads.ru/i2Aqf.jpg

http://s3.uploads.ru/IUp6q.jpg

2. Набір для вишивання Bothy Threads, який має перетворитись в пляжну еко-торбу (не знаю чи таке є, але я щось таке собі надумала)

http://s3.uploads.ru/GMxwC.jpg

3. Ще одну еко-торбу, але наразі схеми на руках ще не маю. То має бути Dimensions

Sweet kitty
19.02.2013, 18:08
Допис від Sweet kitty
вишити сорочечку на короткий рукавчик

MILITARIYA
19.02.2013, 18:59
Дуже хочу вишити ось такі сорочки собі та чоловіку. Буду старатись до літа втілити в реальність.
http://s2.uploads.ru/k8Ngx.jpg

marinkayurika
24.02.2013, 11:27
1.Закінчити вишивати своє плаття.
2.Вишити таку багатоповерхову хатинку.
3.На замовлення чоловіка, вишити тигра.
4.Вишити і зробити( поки що для мене здається не реальним) сумочку .
P.S. Планів багато, часу мало.:d7:

Naturals
28.02.2013, 15:08
1. вишиванка для чоловіка вже вишила і занесла щоб зі шили
2. ще одне платтячко вже для другої донечки, ну і першу також треба.
3. панянка з песиками червона
4. бісерну ікону для хресного
5. Southwestern Panorama від ДІМ
6. вишиванка бісером для мене, (ще в роздумах чи воно мені тре)
7. Travel Memories від ДІМ,
8. In Her Garden від ДІМ(а ж страшно братися).
ще додаю бісерну ікону в дитячу, вже сьогодні прикупила

ntv
01.03.2013, 13:11
Я маю грандіозні плани, як тільки їх втілити в життя!
1. Вишити і пошити 2 мішечки для білизни на подарунки
2. Вишити 3 весільних рушника.

nataliyafil
04.03.2013, 15:45
Мої вишивальні плани такі:
1. Вишити дві ікони бісером ( пару )
2. Картина "Ідилія" 77см. Х 55см.
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/thumb_1499851349af57b475.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/1499851349af57b475.jpg)

3. Сюжет від ДМЦ Весна- літо-осінь-зима
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/thumb_149985134a5bdaba70.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/149985134a5bdaba70.jpg)
4. Вишити сорочку для тата, чоловіка і для себе
5. Вишити бісером св.Наталію і св.Богдана (для себе і чоловіка)
6. Вишити янголят для своєї найкращої коліжанки ( мама вишила для брата)
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/thumb_149985134a62a39660.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/149985134a62a39660.jpg)
7. Вишити оберіг для дому
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/thumb_149985134a4cfa1de3.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/149985134a4cfa1de3.jpg)
8. Вишити для доці янголятко
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/thumb_149985134a5376fbc4.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/149985134a5376fbc4.jpg)
9. вишити ось ці рози, чомусь дуже вони подобаються
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/thumb_149985134a70065e99.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/149985134a70065e99.jpg)
10. Вишити ось цю пару
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/thumb_149985134a755d1942.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/04/149985134a755d1942.jpg)
Це плани на пару років...

Naturals
06.04.2013, 12:34
Підкорегую трошки свої плани:
1. вишиванка для чоловіка вишила, в процесі зшивання
2. ще одне платтячко вже для другої донечки, ну і першу також треба. вишила одне і друге, перше вже зшите, друге в процесі
3. панянка з песиками червона
4. бісерну ікону для хресного
5. Southwestern Panorama від ДІМ
6. вишиванка бісером для мене, (ще в роздумах чи воно мені тре) буде не сорочка а плаття
7. Travel Memories від ДІМ,
8. In Her Garden від ДІМ(а ж страшно братися).
9. ще додаю бісерну ікону в дитячу, вже сьогодні прикупила вишита і оформлена
додаю, ще
10. вишити спідницю до моєї вишиванки з маками
11. вишити платтячко для племінниці
http://ukrvishivka.com.ua/ukrvishivkaimages/1001.jpg
12. вишити бісером плаття для себе
http://merejka.com.ua/images/12-22.jpg
13. і сорочку бісером для чоловіка.
http://s3.uploads.ru/WYLzU.jpg

boshik
04.05.2013, 13:46
Замахнувся на таке:
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/05/04/thumb_543345184e685a24c8.jpg (http://forum.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=10313) Подивимось що з того вийде.

Ljus6ka
07.05.2013, 16:49
Ljus6ka
А в мене плани на сорочки, в першу чергу чоловікові, донечці , а потім собі.
Ну і ще завершити образ з бісеру
І ще кожного року як йдемо святити пасхальні кошечки, то мені весь час хочеться нової серветочки, тому того року може вже візьмуся,хоча так собі схеми і не надибала.
красунька від Gor*jus*s от Bo*thy Thre*ads
Чоловік ще досі без сорочки, терміново потрібно починати )
Ну і бісерну ікону ніяк не завершу
А вже є купа нових планів:
-тепер я хочу ще одну сорочку, вишиту нитками, навіть вже маю схему і ниточки;
- Донечці хочу плаття;
- серветку пасхальну з курочками для доні;
- мак вишитий бісером, схема вже є;
- панянок з набору Bothy Threads і теж вже маю схему і навіть нитки
- і ще маю початого санту, тому до нового року маю його завершити
Ну поки що все, а далі буде видно

Solomi
05.07.2013, 14:38
ну і я свої плани маю

оце вже почала:
http://s5.uploads.ru/ustGn.png

і оцю трішечки почала:
http://s5.uploads.ru/dYuHN.jpg

Vilanda
12.07.2013, 15:00
Начиталася я тем у вишивальному розділі, і стався в мене приступ "гострого хомякозу" :)
Не вишивала вже півроку, тому дуже кортить приступити нарешті до цього заняття. А плани маю великі:
1. Весільні рушники (принаймні, основний, той що під ноги, ну і ще під коровай, і той що руки в церкві перев"язувати, то вже як встигну... а на ікони вже вишила :) )
2. Вишивана сорочка коханому, а потім і собі
3. Великодній рушничок
4. Рушничок до Спаса
5. Годинник (я взагалі саме на ДП вперше побачила, що таке буває :girl_impossible: )

Ех, то плани на роки вперед... :girl_tender:

П.С. Забула найголовніше в своїх вишивальних планах - навчитися робити якщо не ідеальний, то хоча б дуже гарний зворіт, так щоб були або вертикальні, або горизонтальні рисочки :d64: :girl_in_dreams:

simona
15.07.2013, 00:10
мої плани:
1. врешті-решт - завершити сорочку
2. розпочати образ
3. для приданого - рушник
4. і ще якісь картини - наприклад подобається з серії Ланарте
виконано:
1. мало того вишиваю вже 3 сорочку , яку також хочу завершити
2. розпочато і завершено
3. надалі в планах
4. надалі в планах

Імель
05.09.2013, 16:23
Я вже давно перестала заглядати на набори, бо нічого нового мені в очі не попадалося, а тепер побачила новинку від ДІМ і ... хочу
http://rukodelki.com.ua/image/cache/data/products/70_08900_________516460ad64ef7-500x500.jpg

olerusya
07.09.2013, 09:43
і я нарешті оприділилась:girl_in_love:, буде отака:

http://i.piccy.info/i7/1f75d02e507604afda8c656a4edb0183/4-76-629/26576900/7b6c50f27598_500.jpg (http://piccy.info/view3/5089622/aad572c45cb76b97101a865899cd2b6f/)http://i.piccy.info/a3/2013-09-07-06-42/i7-5089622/348x480-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-09-07-06-42/i7-5089622/348x480-r)

п.с. і вже навіть перші хрестики є:girl_yes2:

MYR
09.12.2013, 16:55
Кожного року пишу тут звіт за минулий рік і плани на майбутнє . Отже:
Мій звіт за минулий рік:
1.Оформити"Букет на клямці"- висить на стіні
2. Торбинка для білизни-цю не вишила, цього року додаю до планів ще одну
3. "Пори року" СП з Людмилою-вишито десь 80% хрестиків, беку вистарчть на цілий рік
4. Дві (а може і більше) обкладинки на альбоми для донечок-переносяться на цей рік
5. Ангелики "Майже ідеальний"-передумала вишивати
6. Фартух з плямами - вишитий і подарований
7. Вишиванка для похресниці- вишита і подарована
8. Метрика для коліжанчиної доні - переноситься на цей рік
9. Вишиванка чоловікові (в стару вже не влазить)- переноситься на цей рік
10.Хрестильна сорочечка-не вишивала

Планую закінчити старі "хвости" ну і з нового
1. Вишиванки донечкам
2. Вишиванка собі
3. "Мушельки" від Dim.

olerusya
12.12.2013, 13:39
і я нарешті оприділилась, буде отака:
роботу закінчено :girl_tender:
єдине що без написів, ну і ота рамочка щось мені жовтим не подобається, ще думаю над кольором.
(порадьте в карму яким краще кольором рамочку зробити, планується ніби дівчинка:girl_wink:)

MILITARIYA
03.01.2014, 23:25
Я за три дні завершила образ, який почала вишивати ще в 11 класі, можна сказати з 2005 року... Отако надумала 1 січня закінчити і за три дні швидко вишила. Сама сабою не можу натішитись.
І гордо скажу, що повертаюсь до вишивання, бо маю таки цього року вишивальні плани: вишити нашій сімейці сорочки з одинаковим взіром. Я чогось так запалилась їдеєю, чи то скучила за вишиванням, що одразу тільки скінчивши образ я взялась за сорочку. Ось такі поки що в мене плани!

Miss Sixty
27.01.2014, 14:16
1. сорочку коханому в сіро-білих тонах на чорному льоні
2. сорочку майбутньому свекру на білому льоні
3. три кумедні дитячі картинки, які ну дууже вже сподобалися коханому (нехай вже радіє, а потім можна повісити в дитячу)
що ж...мого запалу і часу вистарчило лише на сорочку чоловікові, а свекрові прийшлося мамі вишивати, щоб встигнути подарувати на весілля.
За невиконання попереднього плану мушу тепер виправлятися!

Отже, чергове натхенння нашептало таке (пишу тут, щоб не було відмазок забути:):
1. Метрика похреснику
2. Сорочечка похреснику
3. Весільна метрика

Gorbywka
27.01.2014, 21:32
Маю теж вишивальний план на цей рік це весільна метрика та шукаю картинку з орхідеєю в біло зелених кольорах, поки безуспішно, але точно знайду.(як хтось знає де таку можна знайти підкажіть)

Ariel
27.01.2014, 21:49
На цей рік в мене тільки один проект в планах, поки що. Буде сорочка для свекрухи, таким узором але інший фасон. Вже є розкроєна через кілька днів-тиждень планую почати
http://s18.postimg.org/c6fmqc449/369e86e58e92.jpg

goldgirl
28.01.2014, 18:42
З мене ще вишивальниця така сяка, аж на вишиванку чоловікові і сорочечку синочкові на хрестини спромоглася )
от як навчуся грамотно викладати фото/дійдуть руки сфотографувати
тепер дуже хочу завершити свою вишиванку, коли починала, мала бути "вагітний фасон", який помалу у процесі крою перейшов до сорочки з "секретом" для ГВ, і тут я вже навіть можу в відповідній темі похвалитися передом, який встигла вишити до народження синочка )
тепер тут пишу про ці плани, щоб хоч вже набратися завзятості і:
1. дошити рукави у своїй вишиванці
2. малий рушничок донечці до великодного кошика
3. вишити чоловікові сорочку на короткий рукав (він дуже любить свою вишиванку і дуже пишається, що я її вишила ))) і тепер почалися замовлення на подальші роботи - хоче на льоні і на короткий рукав)
4. вишити сорочку для похресника

LsP
30.01.2014, 23:46
Я хочу на подарунок свекрусі на 55років вишити вишиванку. Купила тканину з нанесеним малюнком і потрохи вишиваю. Ще маю 2 місяці в запасі, а вишила крапіночку. Як думаєте, встигну?)))

Oleandra
03.02.2014, 18:06
Планую починати такі от подушечки
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/02/03/thumb_5826652efb569c711c.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/02/03/5826652efb569c711c.jpg) http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/02/03/5826652efb57c8156a.jpg

Khrystik
03.03.2014, 09:06
подушечки
одна вже є
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/03/03/thumb_4221553142821dc9fb.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/03/03/4221553142821dc9fb.jpg)

і щоб нее офф.
пишу тут,щоб не забути і щооб був сттимул таки втілити в життя
1. до Великодня - рушничок (до 20 квітня)
2. оберіг -для коліжанки в подарунок(до 9 квітня)
3. вишиванка для мами на день народження.на літо, простенька, але файна (до 6 травня)
4. 2-3 сукеночки\сарафанчики для доні на літо. пошити і оздобити "веселою" вишивкою

Ljubcja
03.03.2014, 18:33
І гордо скажу, що повертаюсь до вишивання, бо маю таки цього року вишивальні плани: вишити нашій сімейці сорочки з одинаковим взіром.

О, я також таке вже давно хочу, але поки що купа всього іншого чекає...
Цього року хочу:
1. Довишивати великодній рушничок (ще трошки залишилось)
2. Вишити ангела любові від М.Л.Інблюмм - вже все практично є
3. Вишити подровану картину з коником... :)
4. І ще купа всякого, але то напевно уже не встигну...
Часу вишивати немає, а планів - як у Наполеона... )))

Спробую показати великодній рушничок...
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/03/03/thumb_589835314ae84a9870.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/03/03/589835314ae84a9870.jpg)

KrystynaM
11.03.2014, 11:40
а я почала вишивати похреснику вишиванку, надіюся закінчу до дня народження.
Бо за 2 дні вже вишила комірець.
Зараз мене то трохи заспокоює.
Ще дуже хочу вишити картинки з чашками кави. бачила давно і хотіла давно, ніяк нема часу.(((

Masja
12.03.2014, 08:51
а я почала вишивати похреснику вишиванку
І я)) Після того буду вишивати рушничок на Спаса, бо вже давно маю таку хотілку:girl_tender:

H2O
23.04.2014, 10:39
А у мене в планах картинки для декору кухні. Одна із них:
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/04/23/thumb_5928153576dfe7b8f7.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/04/23/5928153576dfe7b8f7.jpg)

Khrystik
23.04.2014, 23:07
3. вишиванка для мами на день народження.на літо, простенька, але файна (до 6 травня)
4. 2-3 сукеночки\сарафанчики для доні на літо. пошити і оздобити "веселою" вишивкою
пункт 1 і 2 - ВИКОНАНО! і ще позапланово вишила картинку для іншої коліжанки(експрес-проект на 2 дні:girl_crazy:.ніколи так не вишивала швидко)))
пункт 3 - досі вибираю взір. підкиньте хтось файну ідеюдоведеться подарувати мамі обіцянку,що вишию:)

SweetMira
24.04.2014, 08:38
Я теж маю плани Наполеона на вишивку:girl_tender: хочу спочатку собі літню сукню з льону вишити (тканина до пари чоловіка вишиванки)....таке цікаве поєднання льону мережива:girl_flirt:, потім знову вишию чоловіку (балую трохи) вишиванку, але вже на білому домотканому бісерному полотні, красивий візерунок з тризубами (вже схему купила:)), а після всього цього щастя чекає (вже 3 роки як купила:)) на мене "Свята вечеря"...Тепер для мене стимулом стали слова: "У мене стільки ж часу у добі як було у Мікеланджело та Ейнштейна"

Tagonga
03.05.2014, 21:09
Приєднаюся до темки :girl_smile:
Хочу дочці вишиванку (мала на Пасху купляти, але ми захворіли, тому вже вирішила, що поспішати вже нема куди і буду власними силами пробувати), а також в планах великодні рушники, а то кинулася - жодного пристойного рушника не маю... Власне, буду освоювати!

Rodionochka
29.05.2014, 12:52
Хочу вишити своєму старшому сорочку до причастя, яке буде рівно за рік. Час є. І велике бажання! І тканину вже купила. Тепер планую на наступний тиждень поїхати до кравчині розкроїти. Уявляється мені та сорочка дуже-дуже темносиніми нитками вишита. Але ще ні взору не маю, ні чіткого уявлення того, що я хочу отримати. Думаю...

Hochynamore
31.05.2014, 21:44
Дівчата, я це зробила!!! Правда планувала закінчити ту картину ще до Пасхи, але не встигла. Загалом вишивала аж 6 місяців! А планувала за 3-4 ). Важка схемка, бо 120 кольорів і один хрестик там, другий тут. А зворотню сторону взагалі не буду показувати ). Залишилось рамку підібрати. Фото не дуже вдале, але при відповідному освітленні виглядає як намальована картина.
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/05/31/thumb_31783538a22f405add.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/05/31/31783538a22f405add.jpg)

Khrystik
21.07.2014, 22:40
Допис від Khrystik Переглянути допис
пункт 1 і 2 - ВИКОНАНО! і ще позапланово вишила картинку для іншої коліжанки(експрес-проект на 2 дні.ніколи так не вишивала швидко)))
пункт 3 - досі вибираю взір
отже
пункт 3 -цього тижна ФІНІШУЮ!!!:girl_dance::girl_dance::girl_dance:наре ееешті, то вже трохи набридлоі мені і навіть чоловікові:)
пункт 4 - відкладається на наступне літо, бо немає потреби наразі
нові плани:
1. будиночок. 99% Dimenitions "Cottage Enchantment"(буде символ того,що і ми колись собі збудуємо хатику на природі десь:girl_blush2:)
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/07/21/thumb_4221553cd6d2c13fd7.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/07/21/4221553cd6d2c13fd7.jpg)
2. нова гольничка і чехол для ножичок
3. планую облаштувати рукодільний куточок на балконібо мале чудо скоро добереться до мого рукодільного добра і скоро проведе там "ревізію". для декору хочу отаке вишити
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/07/21/thumb_4221553cd6c8748e6c.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/07/21/4221553cd6c8748e6c.jpg)

Імель
03.10.2014, 19:55
хо-хо!
Плани:
1. сорочка татові - виконано
2. сорочка собі - купила старовинну, відкладаю
3. гортензії та мушлі - виконано
4. великодній рушничок - виконано
5. сумка з Монро - не так сильно я її хотіла :)

наступні плани:
1. вишиванка похресниці
2. вишиванка похресниці
3. вишиванка сестрі
4. вишиванка мамі
5. вишиванка собі :girl_crazy:
6. колупаю дімівське Кафе біля моря

Rodionochka
04.10.2014, 11:05
Мої плани на осінь-зиму:
1. Вишиванка меньшому синочку;
2. Вишиванка собі;
3. Щось оздобити вишивкою сестрі.
Найбільша проблема - визначитись, що хочеш. Я кожен день міняю "картинки" майбутніх сорочок. Так вже мрію все-таки почати. Бо ті фантазування забирають забагато часу))).

Лідочка
04.10.2014, 11:59
Мушу і я "озвучити", так би мовити, свої вишивальні плани на цей рік (до наст. жовтня):
1. Дошити ДІМівський "Смак середземномор'я":)
2. Сукенка племінниці
3. Сукенка Юстиночці
4. Вишиванка собі
5. Вишиванка татові
6. Вишиванка Дмитруськові на короткий рукавчик.
7. Бісерна сорочка для похресниці

Це програма мінімум....Не замало, нє?:girl_flag_of_truce: