КПК

Показати повну версію : Що робити з коліками?

Сторінки : [1] 2 3

Вправний
23.05.2009, 01:41
Дівчата, може хтось підтримає та дасть пораду. В нас маленька дитина, дочка, вже півтора місяці:)
Але виникла така проблема... коліки.:umbrage: Вже з дружиною обшукали все, зо змогли, але можливо, є щось більш ефективне?
Зараз викладу те, що знайшов:
1. По-перше, вичитав, що довше дитина плаче, тим більше вона ковтає повітря, та це викликає здуття кишечника і, отже, посилює біль. Тому давати плакати не можна.
2. Жінці не можна їсти грубу клітковину і продукти, що викликають бродіння. Це капуста, горох, квасоля тощо.
3. Ще можна спробувати повернути дитину вертикально, притиснути животиком до себе, й злегка поплескати по спині. А можна, навпаки, повернути спиною й зігнути ніжки в колінах
4. Далі – газовідвідна трубка.Також можна прикласти до животику складену вчетверо, зігріту гарячою праскою пелюшку.
5. Кажуть допомагає укропна вода. Або навіть краще діють адсорбенти. Це може або товчене активоване вугілля, або суспензія білого вугілля (також із свідченням лікарів білого вугілля треба менше, воно зручніше у використанні та запорів не викликає) Може ще щось? Але усього так багато згадують....
6. Можна давати дитячі трав'яні чаї з ромашкою, м'ятою, фенхелем. Але треба, щоб чаї солодкими не були. Інакше - протилежний ефект.
Може, це щось є ефективне? І наскільки все вищезазначене діє? Буду вдячний за поради

Олька
23.05.2009, 01:44
Я не пам'ятаю таких великих проблем, знаю що давала чайок з фенхелем (але моя штучна була) і все!

Oddly
23.05.2009, 01:52
є щось більш ефективне?

нам дуже добре допомагав препарат ЕСПУМІЗАН (для дітей) - там все розписано по дозах і т.п.

звичайно, треба дитині допомогти перебути цей стан і з ним справитися - теплі пеленки, про які ви згадуєте - і носіння, до себе притиснувши - теж заспокоювало.
і відсутність в раціоні мами грубої клітковини - не важко організувати.

а взагалі - ці всі засоби - для полегшення стану, мусить пройти час, потрібний для адаптації дитини чи її травної системи (не придирайтеся до термінів - це не міняє суті). до 3-4 міс. це би мало закінчитися.

Успіхів!

natorella
23.05.2009, 02:11
Дівчата, може хтось підтримає та дасть пораду. В нас маленька дитина, дочка, вже півтора місяці:)
Але виникла така проблема... коліки.:umbrage: Вже з дружиною обшукали все, зо змогли, але можливо, є щось більш ефективне?
1. По-перше, вичитав, що довше дитина плаче, тим більше вона ковтає повітря, та це викликає здуття кишечника і, отже, посилює біль. Тому давати плакати не можна.
2. Жінці не можна їсти грубу клітковину і продукти, що викликають бродіння. Це капуста, горох, квасоля тощо.
3. Ще можна спробувати повернути дитину вертикально, притиснути животиком до себе, й злегка поплескати по спині. А можна, навпаки, повернути спиною й зігнути ніжки в колінах
4. Далі – газовідвідна трубка.Також можна прикласти до животику складену вчетверо, зігріту гарячою праскою пелюшку.
5. Кажуть допомагає укропна вода. Або навіть краще діють адсорбенти. Це може або товчене активоване вугілля, або суспензія білого вугілля (також із свідченням лікарів білого вугілля треба менше, воно зручніше у використанні та запорів не викликає) Може ще щось? Але усього так багато згадують....
6. Можна давати дитячі трав'яні чаї з ромашкою, м'ятою, фенхелем. Але треба, щоб чаї солодкими не були. Інакше - протилежний ефект.
Може, це щось є ефективне? І наскільки все вищезазначене діє? Буду вдячний за поради

1 правда
2 правда
3 +100
4 трубки не ставте - краще не братись, бо потім будете все частіше до неї повертатись. пелюшка - варіант
5 дитині нічого не давайте пити, краще мамі
6 =5
а взагалі - в мене малий спав на моєму животі. своїм животом грівся.
ну і мій коронний рецепт (але тут найдієвіший) - слінг. якшо хочете - можу позичити свій трикотажний, якшо не маєте. спобуйте. не сподобається - віддасте

SovaBa
23.05.2009, 04:27
В моєї донечки (1міс3тиж) кольки жахливі, є дні коли мала не спить взагалі. Піпетками,газовідвідними трубками не корисуємось взагалі-більше шкоди.Що допомагає: 1. Викладати на живіт на 10хв перед кожним годуванням-розмасажовується животик, мала плаче і пукає. Коли вже сильно плаче- годую. 2. Нічого пити дитині крім грудного молока не даю,+правильно годую,щоб отримувала заднє(читайте гілку про гр.вигодовування),натомість фенхель,кріп п'ю сама. 3. Обов'язково тримати після годування вертикально біля себе,щоб зригнула повітря.4. Даю Інфакол(таке,як еспумізан, в 2рази більша банка і в 2р більша ціна,але є зручний дозатор,+це менше розрекламований препарат,тому рідше підробляють. 5. Є море препаратів, що заселяють кишківник флорою біфідум,та інші... Але найкращим вважаю преп."БІОГАЯ"-спеціально для немовлят, бо заселяє кишківник саме ЛАКТОбактеріями, які дитині і є потрібними. Коштує в різних аптеках від 120 до 180грн 5мл,але давати тре по 5крапель, тому хватає надовго. 6. Дієта:). Хоч ліки давати і не вихід, але моя мала так мучиться,і ми біля неї, що варіантів інших не було- вибрали найбезпечніше, найкорисніше,найефективніше,і чекаємо віку 3-5 міс, коли кольки,які до цього терміну є варіантом норми, пройдуть;)

Bogdanka
23.05.2009, 08:04

З власного досвіду. Наша доня мала кольки не багато. Повністю погоджуюсь зі всім в дописі від наторелли. Ні фіга не треба дитині пити, мамі теж не всяку фігню. Тобто можна чай з фенхелем, або просто якийсь лактаційний - типу Карпатська лічниця або Ключі здоров'я, або плантекс. Я ще пила водичку з тминового настою, чи помагало не знаю, думаю не шкодило. Ми мусіли пити Біогайю, про яу згадувала СоваБа, бо я отримувала кінські дози антибіотиків після наркозу... ще в роддомі - ну і ми мусіли якось рятувати дитину, бо ВСЕ ЩО МАМА ЇСТЬ, П'Є, СПОЖИВАЄ - все йде дитині. Моя доня дуже гарно пішла на Біогайї. Ми пили її весь місяць і носилися по ночах вертикально, животиком до животику і вона так засинала. Такщо терпіння - до трьох місяців перейде, у дитинки ж нема ще ферментів і тому коліки є нормою.

Пи.си. Я наприклад не вимучувалась жодного дня, я спала стільки в день на початках - скільки спала моя дитина і відповідно коли треба було їй мами я завжди була для неї готова. Тобто я не варила їсти (або чоловік щось зробив, або мама) і нічого не робила в хаті особливого (десь певно до місяця) - допомагайте побільше дружині. А ще попробуйте справді слінг - нас він ооооооооооххххххххххххх як виручив.

olja_zaj
23.05.2009, 12:01
Коли в нас був період кольок,спала лише в мене на животі,викладала перед годуванням на животик,вправи ножками,тепла пеленка,давала біфідудумбактерин,хіллак і бебінос, солодкого не їла,ше деколи заварювала доці кмин,терпіння багато і все з часом пройде.

Despina
23.05.2009, 12:15
Я, коли в малої були кольки, теж спочатку давала Еспумізан і ще гомеопатичний Гастрокінд. Потім побачила, що ефект воно дає на 15 хв. і кинулася того ровера. З другою дитиною точно того давати не буду. Помагав сон животиком до мого або чоловікового живота і вправи ножками до животика.
Кольки треба пережити, дитинка дуже скоро їх переросте і безсонні ночі забудуться, ніби їх і не було:). Здоров'ячка вашій дитині!

DolceVita
23.05.2009, 12:43
Мене виручяла гаряча грілка між мною і зайчиком.
Укропна вода (замовляла в аптеці на Коперніка)
Деколи навіть газовідвідна трубка-коли животік боліів,але їз-за того що давно не какав то допомагалию За 3 місяці раз 5 ставили і все.
А Еспумізани і т.д дармо гроші на них викинула-не допомагало і все

Angel
24.05.2009, 00:40
ми перепробували багато -чого єспумізан,інфакол,я пила укропні водички і т.п-толку з того НУЛЬ! одне спасіння_Хеппі Бейбі,колік абсолютно нема!

Вправний
24.05.2009, 04:15
ми перепробували багато -чого єспумізан,інфакол,я пила укропні водички і т.п-толку з того НУЛЬ! одне спасіння_Хеппі Бейбі,колік абсолютно нема!

А можна трохи докладніше?

Зорянівонька
24.05.2009, 10:06
Нам ще купання допомагало в теплій водичці.
А про медикаменти - перепробувала все що могла, нічого не допомогло. Тепер дуже шкодую, що мучила дитину. Але якщо хочете, почитайте ще про Симбітер.
А ще раджу почитату цю темку
Дизбактеріоз: міф чи реальність. (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=33338&highlight=%E4%E8%E7%E1%E0%EA%F2%E5%F0%B3%EE%E7)

Моніка
24.05.2009, 14:35
5. Кажуть допомагає укропна вода. Або навіть краще діють адсорбенти. Це може або товчене активоване вугілля, або суспензія білого вугілля (також із свідченням лікарів білого вугілля треба менше, воно зручніше у використанні та запорів не викликає)
А що то за біле вугілля? Щось на зразок сорбексу? Мені в аптеці пропонували, але я за звичкою взяла звичайне.

Sokolova
24.05.2009, 15:19
Я теж вам раджу Симбітер, за своїм складом він набагато краще будь-яких аптечних лік, це спец. вирощені корисні живі бактерії, котрі засиляють флору кишечника дитинки і не містять жодних лишніх додатків, тому не перевантажують організм. Але крім цього обов"язково потрібно здати памперс на аналіз (рекомендую в Чорнобильській лікарні, там по тій справі спеціалізуються і можна бути зразу отримати консультацію у лікаря)

natusik
24.05.2009, 22:43

еспумізанЛ в краплях(інструкція всередині),можна діткам від народження

levandivka
24.05.2009, 23:08
В нас маленька дитина, дочка, вже півтора місяці:)

То вона, нещасна аж в Бельгію поїхала по ліки (http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=507632&postcount=1)?
В мене дружина зараз за кордоном у Бельгії, а мені треба зібрати дочку до табору... якось не можу вирішити, що саме їй з ліків з собою давати? аби не займало місця і щоб вона сама зрозуміла, до чого це. Дочці 12 років. Дуже дякую за поради!
Я тут Вам пораджу: перестаньте крутити голову людям.
Моніка, Вправний, Nasty, Травнева квітка, мінотавр...
Тоді ні Вас, ні нас гази мучити не будуть.

Loyal
25.05.2009, 13:19
Ну все загрузили... Кому ж то поради давати???... Може, комусь пригодиться.
Безвідказно допомагало (за порадою наших консультантів по ГВ) класти теплу пеленочку на животик під час кожного!!!! годування.

Zoryanazirka
25.05.2009, 15:19
Я теж вам раджу Симбітер, за своїм складом він набагато краще будь-яких аптечних лік, це спец. вирощені корисні живі бактерії, котрі засиляють флору кишечника дитинки і не містять жодних лишніх додатків, тому не перевантажують організм. Але крім цього обов"язково потрібно здати памперс на аналіз (рекомендую в Чорнобильській лікарні, там по тій справі спеціалізуються і можна бути зразу отримати консультацію у лікаря)

Чесне слово, неможу таке читати.
А я хочу дуже всім порадити Симбітер не давати. ЛІкарям платять за його "поради". Я вже тут раз писала чия це компанія і як це працює. Дуже добра знайома з Охмадиту колись мені радила ні в якому разі не давати якщо люблю свою дитину. І ніякі памперси на аналізи не здавайте. Ні за що. Нікуди. Какашки можуть бути будь-які - зелені, жовті, коричневі, все нормально. В діток до рочку такого діагнозу як "дисбактеріоз" не буває. Флора повинна нормалізуватися сама, годуйте грудьми і не знущайтеся з власної дитини.

Вправний
25.05.2009, 20:59
А що стосовно молочних продуктів? Може це через них? (мається на увазе те, що мама їсть)

Zoryanazirka
25.05.2009, 22:04
Коліки бувають майже у всіх немовлят, їх походження ще не досліджене!!! Скоріш за все вони пов"язанні з дозріванням травної системи. Мама може тимчасово виключити з раціону деякі продукти харчування, але воно мало що вплине. На Заході та у США взагалі НІЯКИХ ліків від коліків не дають. Це треба перетерпіти. Дівчата вже дали багато корисних порад - тепла пеленочка, легкий масаж, викладання на животик, і найкраще - бути коло мами.
Що до розрекламованого еспумізану. Від нього в дитинки тільки закрепи..

Ольга
25.05.2009, 22:29
Та і хто точно знає, що це коліки, а не головна біль у дітей?
Реагують на біль однаково - ніжками стукають і плачуть... може то на зміну погоди?

SovaBa
25.05.2009, 23:20
В моєї точно коліки, бо коли мала плаче жахливо, і даю інфакол, животик масажую, а він напружений, і вона часом торкнутись до нього не дає-кричить. Кладу собі на живіт, в слінгу ношу- і потім пукає нарешті до-о-о-вго, і тоді заспокоюється, то що ж це ще може бути?

Ольга
26.05.2009, 09:03
Три роки тому мені ця стаття дуже допомогла, можливо за ці роки щось змінилося, але суть така:

Родители всегда связывают поведение ребенка при коликах (сучит ногами, начинает плакать при выходе газов и т.д.) с болью в животе. Они даже не подозревают, что у ребенка в отличие от взрослого нет локализации боли. Это означает, что когда у новорожденного боль возникает, например, в локте — он ощущает, что у него болит вся рука и даже все тело. Поэтому при боли в любой части тела ребенок ведет себя одинаково, — ведь болит он весь. Например, когда ребенку берут кровь из пальца, и болит его палец, он плачет, кричит, сучит ногами и вскидывает руками. То же самое он делает, когда у него берут кровь из пяточки. Поэтому по поведению ребенка в ответ на болевой раздражитель, который скрыт от глаз взрослого, нельзя с точностью сказать, что именно у малыша болит. Почему же все решили, что у ребенка болит животик? (http://www.rojana.ru/content/view/185/127/)

SovaBa
26.05.2009, 09:32
Це зрозуміла. Але що мені думати, що може мою дитину боліти щодня зранку до ночі вже 2 місяці:confused:?

Яруська
26.05.2009, 10:13
В мого молодшого кольки були до трьох місяців, виключно вночі. Давала перед годуванням Хілак-форте, чайок з кропику і тмину і піпеткою спускала гази:8:...пережили:)

дашулька
26.05.2009, 10:23
Я коли годую свою красуню постійно масажую легесенько животик,а після їжі ще тримаю вертикально хвилин з 10+3 р. на день даю чайок з фенхелем по 20 г.Ще обовязково перед годуванням викладаю на животик,щоб зайве повітрячко повиходило.Нам чомусь ні еспумізан,ні хеппі-бебі не допомагає.

odree
26.05.2009, 10:45
Колики у младенцев

Младенцы плачут по многим причинам: когда хотят есть, пить, спать и когда требуют внимания. Но когда ребенок кричит без остановки в течение трех-четырех часов на протяжении нескольких дней, не исключено, что его мучают колики. Слово «колика» происходит от греческого kolike (nósos) - кишечная боль, но колики у младенцев вызваны не болями в кишечнике. Очень важно, чтобы родители в любых обстоятельствах сохраняли присутствие духа и хладнокровие, иначе они могут неосознанно спровоцировать колики у ребенка. Никогда не расстраивайтесь и не впадайте в отчаяние - это только ухудшит ситуацию.

Младенческие колики - что это такое?

Неконтролируемый и непрерывный плач ребенка в течение нескольких часов может быть вызван коликами, особенно, если ребенок хорошо ест и обычно ведет себя спокойно. Колики у младенцев не представляют опасности для здоровья, но, естественно, беспокоят родителей. Колики наблюдаются почти у 20% всех младенцев. Младенческие колики могут начаться у малыша в возрасте двух недель и продолжаться до трех месяцев.

Причины колик у младенцев

Точные причины колик у младенцев науке неизвестны. Раньше принято было связывать их с расстройством пищеварения у ребенка. Метеоризм ухудшает колики, но нельзя с уверенностью утверждать, что колики вызваны расстройством желудочно-кишечного тракта. Возможной причиной колик у младенцев нередко называют темперамент ребенка и неразвитую нервную систему. Темперамент ребенка определяет реакцию малыша на изменения окружающей среды. Поскольку в таком возрасте нервная система у ребенка еще не развита, он часто физически не может прекратить плакать.

Симптомы колик

* Неконтролируемый крик ребенка в послеобеденное и вечернее время

* Ребенок не может успокоиться, постоянно ворочается

* Младенцы поднимают головку и подтягивают ноги к животу

* Лицо ребенка внезапно краснеет

* Ножки младенца становятся холодными

* Ребенок плотно сжимает кулаки

* Ребенок не хочет спать или часто просыпается

* Некоторые дети отказываются есть, когда у них колики

Лечение и профилактика колик у младенцев

Колики у младенцев - явление довольно распространенное и не требующее медицинского вмешательства. Впрочем, в аптеке можно купить лекарства, уменьшающие симптомы и снимающие метеоризм.

* Попробуйте сменить питание, если кормите малыша смесями

* Если вы кормите ребенка грудью, не прекращайте, так как отлучение от груди и резкий переход на искусственное кормление может только усилить младенческие колики

* Кормящие мамы должны строго следовать диете и расписанию кормлений. Определите, какой продукт вашего рациона вызывает колики у малыша, и старайтесь его не употреблять. Лук, острая пища, капуста, цветная капуста и кофеин могут усиливать колики у ребенка.

* Давайте малышу срыгивать после каждого кормления, чтобы избежать метеоризма. Также попробуйте кормить ребенка в другом положении.

* Никогда не перекармливайте малыша - это только усиливает колики.

* Некоторые младенцы не переносят лактозу, не могут ее переваривать, поэтому кормящие матери должны уменьшить потребление коровьего молока.

Как прекратить младенческие колики

* Придайте ребенку удобное положение. Носите малыша.

* Немного покачайте ребенка на руках.

* Перепеленайте ребенка.

* Возьмите ребенка на пешую или автомобильную прогулку.

* Попробуйте искупать малыша в теплой воде.

* Осторожно помассируйте животик и спинку ребенка.

* Попробуйте покормить малыша грудью.

* Уберите все внешние раздражители - яркий свет и громкие звуки.

* Поднесите малыша к любому бытовому прибору (например, посудомоечной машине, стиральной машине, пылесосу и т.п.), генерирующему ритмичные вибрации, которые успокоят ребенка.

і ось ще цікава стаття про коліки Колики! (http://www.parenting.ru/s.php/929.htm)

Lesunya
26.05.2009, 17:12
Нам чомусь ні еспумізан,ні хеппі-бебі не допомагає.

ні моїй доці, ні дітям знайомих "Еспумізан" не допомагав...:no: Ефект був тільки після 2 тижнів прийому "Інфаколу" і постійного викладання дитини на животик. Кольки пройшли у 2,5 місяці - це був таааакий кайф після безсонних ночей:radist:

SovaBa
26.05.2009, 17:38
Найбільше, доречі, рятують слінги:)- в сш Даринка спить 3год під час прогулянки, і години 2 в сзк. Інакше вдень взагалі не спимо:no:

Angel
26.05.2009, 23:44
ні моїй доці, ні дітям знайомих "Еспумізан" не допомагав...:no: Ефект був тільки після 2 тижнів прийому "Інфаколу" і постійного викладання дитини на животик. Кольки пройшли у 2,5 місяці - це був таааакий кайф після безсонних ночей:radist:

Еспумізан і Інфаколо то одне і те саме!одна і та сама діюча речовина!:)просто різні виробники!

А можна трохи докладніше?

шукайте в аптеках,краплі від кольок "Хеппі Бейбі" приймати перед кожним годуванням по 3 крапельки!дійсно помічне!

Sokolova
27.05.2009, 20:53
Чесне слово, неможу таке читати.
А я хочу дуже всім порадити Симбітер не давати. ЛІкарям платять за його "поради". Я вже тут раз писала чия це компанія і як це працює. Дуже добра знайома з Охмадиту колись мені радила ні в якому разі не давати якщо люблю свою дитину. І ніякі памперси на аналізи не здавайте. Ні за що. Нікуди. Какашки можуть бути будь-які - зелені, жовті, коричневі, все нормально. В діток до рочку такого діагнозу як "дисбактеріоз" не буває. Флора повинна нормалізуватися сама, годуйте грудьми і не знущайтеся з власної дитини.

Какашки тут ні до чого! І не усіх діток флора може нормалізуватись сама. Я вам по собі можу сказати, що приймала симбітер 18 років назад, коли рекламою і не пахло і взагалі його було важко дістати і він практично мене врятував. П.С а охмадит, то остання лікарня, куди б я поїхала з їх "супер" спеціалістами (я реально маю з чим порівняти)

Zoryanazirka
28.05.2009, 16:27
Какашки тут ні до чого! І не усіх діток флора може нормалізуватись сама. Я вам по собі можу сказати, що приймала симбітер 18 років назад, коли рекламою і не пахло і взагалі його було важко дістати і він практично мене врятував. П.С а охмадит, то остання лікарня, куди б я поїхала з їх "супер" спеціалістами (я реально маю з чим порівняти)

:) нічого сказати не можу. А діток мені таки шкода.. Ви самі в свому дописі радили памперси на анліз здавати і шпигувати дітей таким тяжким препаратом, при висіванні якого в лабораторії чомусь постійно отримують різні результати.

Sokolova
28.05.2009, 17:17
:) нічого сказати не можу. А діток мені таки шкода.. Ви самі в свому дописі радили памперси на анліз здавати і шпигувати дітей таким тяжким препаратом, при висіванні якого в лабораторії чомусь постійно отримують різні результати.
Здати памперси - це була додаткова поради, в залежності від складності ситуації. Це ви симбітер вважаєте "шпигувати дітей таким тяжким препаратом"?!:xaxa:. Ви це краще порядьте це людям, які дітям еспумізан дають і тих дітей шкодуйте. Симбітер приймають у різному віці і ви краще б його так не цурались, бо різні ситуації в житті бувають. Дай Боже вам здоров"я і вашим діткам.

skarlet
11.06.2009, 14:32
А нам усі перелічені тут методи не допомагали(не давали,правда,Хеппі-БЕйбі)+ ентерол, біфі-форм, полівалентний бактеріофаг... Кал висіяти треба, особливо коли вже ДУЖЕ нестерпний плач - у нас причина була у стафілококові. після трьох міс. я нарешті спала вночі. Наст. разу не буду ніяких препаратів давати взагалі.У нас такий лікар попався, що як не допомагає одне-дає друге, третє... Хоч у мене є 6 знайомих мам, яким названі препарати чи чаї допомагали(але стафілококу у них не було)

Zoryanazirka
11.06.2009, 14:52
. після трьох міс. я нарешті спала вночі. )

Бо у 3 місяці коліки проходять самі :)

Margaryta
11.06.2009, 16:23

я з вами не погоджусь, оскільки ми за 3 місяці мали приблизно 3-4 рази коліки, а от тепер в нас почались час від часу коліки,газики і запори
тепер навіть інколи через трубочку какаємо:girl_cray::girl_devil:.А нам вже 4 місяці

Zoryanazirka
11.06.2009, 17:11
А Еспумізан даєте? Він викликає запори.

skarlet
13.06.2009, 14:36

Це не у всіх, і нас мордували не коліки, а стафілокок.Він нас і ще до року мордує час від часу. Еспумізану випили аж 2 банки, а запорами навіть не пахло, а навпаки.

Adriasia
13.06.2009, 14:40
що робила я.
В Яні інколи було шось типу такого. Я то діагнозувала як коліки і клала їй на животик шось тепле. Чи то від запаху чи то просто щось таки цілюще воно мало, но коли я клала на животик запарений шалфей моє Янько засинало і була тиша. Але таке я робила зо п*ять-шість раз. Зазвичай просто прикладу голу Яньку до себе живіт до животика, мому соньку ставало тепло і вона троха похникавши, але засинала :)
Вдалої всім боротьби з коліками. Дітки то переростають :)

tania
04.09.2009, 10:06
Margaryta, хочу вам порадити одну річ. Мені про це колись розказали і я цим користуюсь. Може це не дуже естетично, але помагає 100%. Берете мило звичайне дитяче. Вирізаєте з нього палочку (тоненьку таку як пипетка, може трошка більшу) змочуєте у теплій воді і вводите в попу (трошки десь на 1см) і чекаєте 5хв. Повірте результат буде.
А ще дуже добре їсти яблуко. В 4 місяці вже можна.

malibu
18.09.2009, 21:18
В нас коліки були рідко тьху-тьху... а коли мелеча плакала їй інтенсивно мотиляв ножками, ми робили все що знали від коліків: ставили на животик теплу пеленочку, масували по тій пеленочці животик за годинниковою стрілкою, притискали ніжки до животика,давали еспумізан і кропну водичку. Я вам не скажу що саме допомагало та хвилин за 10 дитя заспокоювалось girl_claping:

Aminka
01.11.2009, 12:55
у моего малого колики были до 5 месяцев,доходило до того,что так орал,что не мог грудь брать,делали почти все возможное:массаж животика,ножки сгинали к животу,теплую пеленку прикладывали,на животик выкладывали,давала отвар ромашки ему где то с 2хмесяцев,и компотик из сухофруктов(где то по 2 ч.ложки 3 раза в день),сама пила отвары из фенхеля,тмина,укропа и мелиссы,давала Еспумизан и Бебинос,но самое эффективное - это пипетка в попу))),немного покрутить и тогда выходили газики,так мы игрались до первого прикорма,еще яблочко давали где то с 3,5 месяцев.

natorella
01.11.2009, 23:32
самое эффективное - это пипетка в попу))
знаєте коли таке читаю то аж серце стискається - так малюків шкода

Aminka
02.11.2009, 08:48
знаєте коли таке читаю то аж серце стискається - так малюків шкода
Вы думаете мне приятно было такое делать со своим ребенком,но если ничего реально не помагало!!!а мылыш кричал от коликов так что представить страшно.А от клизмы или от газоотводной трубки у вас сердце не сдавливается???Поверьте пипеткой спасаются многие родители ничего в этом страшного нет!

natorella
02.11.2009, 14:39
от клизмы или от газоотводной трубки у вас сердце не сдавливается???Поверьте пипеткой спасаются многие родители ничего в этом страшного нет!
від всього чим *виводять* газики є страшне
спитайте в Одрі - вона вам розкаже(((
шо ше ви робили крім піпетки?? я абсолютно серйозно

Jarka
02.11.2009, 23:05
У моєї доці коліки були до 4 місяців. Кричала безперервно, цілий день. Допоміг, а краще сказати полегшив ї муки Бебінос. Дуже заспокоювала тепла ванна, іноді 3-4 рази в день Масажик живота перед годуваням, масажик живота у ваній. вечері компрес з самогонки. Я виключила всі продукти, що могли спричиняти коліки, кожен день випивала 2 стакани укропної води.
Ми це пережили. Згадую як страшний сон.

Aminka
03.11.2009, 11:53
шо ше ви робили крім піпетки?? я абсолютно серйозно
Я уже писала выше,что делала,напишу еще раз.делала массаж животика,прикладывала теплую пеленку,сгинала ножки к животику,Еспумизан и Бебинос нам не помагали,теплая ванночка с ромашки,сама пила отвары из фенхеля,тмина,укропа,если спасало ,то не надолго,к тому же еще у ребенка запоры были.Клизму часто нельзя ставить,поэтому использовала пипетку в крайнем случае.сейчас слава богу нам 10 месяцев и все нормально.

wind
03.11.2009, 14:05
Я також вважаю, що коліки у дитини - це нормальне явище. Тривають приблизно до 3-4 місяців, потім все зникає само-собою. Але, звичайно, що дитині треба допомагати. Я спеціально для малого купила була фіт-бол, застеляла його пеленкою і клала животиком на м'яч і так катала. Йому це дуже подобалось, заспокоювався, животик переставав боліти. Але крім того давала Еспумізан L, чай Плантекс, біфідумбактерин, робила масаж, зарядку - ножки згинала до животика, само-собою тепла ванна. Сама пила Лактовіт, Лінекс, живий кефір Наріне, не їла ніяких продуктів, які могли б викликати бродіння і як наслідок коліки у дитини.
До речі, ми також рятувалися градусником (подібно до того, як інші піпеткою), коли в дитини був запор. Вважаю, що клізма - гірше, вимиває мікрофлору з кишківника. І, взагалі, якщо робити клізму, то воду треба використовувати навіть не теплу, а трошки прохолодну і додавати сіль (на 0.5 л 1 ч.л. солі), тоді стінки кишківника не втягують в себе погані бактерії, що містяться в калі. Так нам один розумний лікар порадив!
Бажаю і вам пережити цей нелегкий період!

zaba
03.11.2009, 14:26
В нас дякувати Богу сильний коліків не було, а з тими, що були то боролись просто: давали Еспумізан, робили масажики, клали на животик і притуляли до себе животиком або я або чоловік, він заспокоювавсь і міг по декілька годин так спати (особливо в мене, голівкою на циці - солодко там пахне :) )
А всім батькам бажаю терпіння, час летить дуже швидко!

Natalysa
03.11.2009, 15:07
Дівчата, а ми з коліками справляємось чайками Хіп з фенхелем, правда сильних коліків в нас на щастя нема, але якщо не можемо покаками, то зразу допомагає;)

tslezinska
03.11.2009, 15:56
Знаєте, з власного досвіду та спостережень можу сказати: не варто дитину годувати всією тою хімією...Носіть якомога більше на руках вертикально, підтримуючи під животик, з перших днів життя. Тоді газіків взагалі ніколи не буде! І не доведеться мучити себе й дитину...
Ну а що стосується продуктів, які викликають бродіння чи газоутворення, звертаюся до спеціалістів з ГВ: невже дійсно, якщо мама шось таке з"їла, то молоко теж буде "з газіками"??? Інша справа, якби дитина отримувала як їжу вміст маминого шлунку, але ж вона отримує молоко, яке зі шлунком аніяк не пов"язане...

odree
03.11.2009, 16:30
вона вам розкаже(((я вже не маю сили то весь час писати. от якщо б людина перечитала тему, то тоді б добре подумала. а піпетка, шланг і прочіє аксесуари в попу, то на мою думку, саме легше для батьків, а не дитині.
сама з першою тими граблями вдарилася, тому всіх застерігаю від такого
ну і на додаток, чи всі хто тут пише про трубочки, знають що таке коліки насправді?????? бо складається думка, що всі думають лише за шлунково-кишковий дискомфорт і не інакше, але ж то ще і психологічний дискомфорт (запитайте пана гугля, він як завжди усьо знає)

Дівонька Зіронька
03.11.2009, 22:42
у синочка три доби животик мучить...крутить, пузік барабанчиком буває...масажики не помагають. Вчора кал був жовтий з зеленкуватим. Позвонила педіатру, вона призначила Ентерол по 1 капсулі, і БІсіфорте по пів капсули. Наразі даю. Кал став назад жовтий, а от животик мучить далі... і так крізь сон тужиться, хникає час від часу... Еспумізаном ще вздуття знімаю періодично....
От думаю - коли йому легше трошка стане..

natorella
04.11.2009, 00:05
коли йому легше трошка стане.

Позвонила педіатру
подзвоніть ше раз - вона ше шось призначить.
ви не можете перечитати останні 10 сторінок??? є ж багато дописів з нормальними і правильними порадами

до лікаря треба звертатись коли хворий. коліки-газики - не хвороба. це стан ШКТ при рості організму. вам лікар ПО ТЕЛЕФОНУ призначив ліки - і ви даєте!!!! то жах

і не треба тут зараз писати - мамочка в ростройстві, треба порадити а не кричати

а думати????

Leila
04.11.2009, 10:13
коли-коли? після 3 місяців, а то й трошки більше, коли нервова система трошки дозріє. А навіщо ентерол в нього що понос чи отруєння? Кишечник заселяється флорою, вона ще не стабільна,одних бактерій менше, других більше. шкода що ви маючи час під вагітності не прочили що з дитиною відбувається в перші місяці. І про харчування своє теж.

Aminka
04.11.2009, 10:22
да вы не переживайте к 3-4 месяцам пройдет,а на счет всей этой химии,препаратов и бактерий,думаю не стоит пичкать ею ребенка,а на счет врачей у меня вообще отдельное мнение,в основном им бы лишь понавыписывать препаратов да и подороже,а можно или нужно это ребенку они не думают.Если вы на ГВ следите за своей диетой,а в первые месяцы у ребенка неадаптированая микрофлора кишечника,поэтому бывают и колики,и поносы,и запоры,это нормальные явления.

Дівонька Зіронька
04.11.2009, 12:11
так даєм ціліки, тому що кал зеленкуватожовтий. а лікар нас бачив за три дні до цього випадку...бо нам тільки пару днів... ніяки масажики ніц не помагає. Аналізи заберуть сьоні - а результат буде через неділю..... будемо чекати.... сижу на дієті....

In4a
04.11.2009, 12:44
Аналізи заберуть сьоні
Мій малий кожного ранку тяжко газики свої виводить... Наша лікар також виписала направлення "просіяти кал" в лабораторію на Зеленій. Але я почитала, як дівчата тут пишуть ЩО і ЯК вони там "насіюють", і що після того виписують, то викинула то направлення; ну їх в баню... Рятуємося теплою пеленкою, "ножки до животика" і циця, циця, циця :girl_smile:

Leila
04.11.2009, 12:46
який аналіз? на що? воно все того, що вам тільки пару днів, дієта нікому не завадить, але не заліковуйте дитинку з перших днів

Aminka
04.11.2009, 12:49
на сколько я знаю,кал у деток на ГВ не может быть одного цвета,так как на это влияют те продукты которые ест мама,это нормально,хуже когда есть слизь,тогда лучше обратиться к врачу.

wind
04.11.2009, 13:13
У нас також таке було, що у дитини був понос і зелений кал. Викликали навіть педіатра приватно, вона нам понавиписувала цілий курс лікування, але найбільше мене насторожило те, що прописала 2 рази на день робити клізми з води+1 ч.л. Ентеросгелю і так 5 днів підряд. Та вже після першой клізми дитина дістала такий запор, що 2 дні не міг покакати. Звичайно, що я перестала давати клізми, продовжувала давати цілу купу всяких препаратів з бактеріями. Але то нічого не дало.
Зрозуміла, що ніхто не допоможе моїй дитині, якщо я сама не розберусь в тій проблемі. В інеті вичитала, що часто в маленьких діток буває лактазна недостатність, тобто не вистачає ферменту, який розщеплює білки молока. Радили в тій статті перед початком годування дитини груддю, трошки зцідити переднього молока. Воно якраз найважче переноситься дитиною. Я так робила, і в нас всі проблеми з поносом пройшли.
Може і ви так попробуйте?

Aminka
04.11.2009, 13:19
я просто фигею с таких врачей,которые сами не знают ничего, так берутся еще за лечение таких манюнь.Интересно своих детей они тоже теми же методами лечат,если да,то бедные дети(((

wind
04.11.2009, 13:29
Взагалі, у нас дуже багато було різних неприємних випадків з лікарями, так що тепер я майже ніяким не довіряю і стараюся не звертатися до них, а особливо в дитячу поліклініку, взагалі туди не ходимо. Якщо вже щось з малим таке стається, коли самі собі ради не можемо дати, то їдемо в лікарню на Орлика, і то стараємся попасти до лікаря, якого нам радять родичі чи друзі.

tslezinska
04.11.2009, 16:12
тому що кал зеленкуватожовтий
А ви знаєте, що в дитини на ГВ кал може бути хоч сіробуромаліновий? Це нормально!!!
хуже когда есть слизь,тогда лучше обратиться к врачу.
І слиз також нормально...якщо дитина здорова! Тому не будьте "дослідником калу" (за Лесем Подерев"янським) і лишіть дитину в спокої, припиніть давати ліки, все з часом само внормується!

Aminka
04.11.2009, 17:50
Тому не будьте "дослідником калу" (за Лесем Подерев"янським)
даже не собиралась быть,просто говорю то что знаю,а на счет лекарств с вами согласна

tslezinska
04.11.2009, 17:58
Та то я Дівоньці-Зіроньці адресувала:)

Aminka
04.11.2009, 18:11
тогда ссори)))

Дівонька Зіронька
04.11.2009, 18:59
ну як так.... кричить, кал поміняв колір, живіт як барабан і тільци циця..... а коли його після циці аж викручує від болей в животику...

ми почали гарно пукати....від чайної ложечки укропної водички....красота...тттттттт
і тихше себе вести.

галіна
04.11.2009, 19:02
а скільки вашій дитинці

Дівонька Зіронька
04.11.2009, 21:30
ми ще маленькі,10 днів

natorella
04.11.2009, 23:17
Дівонька Зіронька якшо вам важко постійно ходити з дитиною на руках - купіть слінг. ви не уявляєте ЯК легше з ним. пам*ятаю - як тільки сашку покладу в кільця (сзк) - він як зігне колінка, пригріє животик - зразу пукаєєєєєєєє, огого

Tanuchka
05.11.2009, 15:34
якшо вам важко постійно ходити з дитиною на руках - купіть слінг. ви не уявляєте ЯК легше з ним. пам*ятаю - як тільки сашку покладу в кільця (сзк) - він як зігне колінка, пригріє животик - зразу пукаєєєєєєєє, огого

вчора почитала форум вирішила гріти живот до живота. дійсно допомагає, відразу пукає.
Скажіть а слінг хіба для таких маленьких підходить?

odree
05.11.2009, 15:40
слінг хіба для таких маленьких підходить?підходить від народження

Дана
05.11.2009, 16:08
ми ще маленькі,10 днівОсь тому що ви маленькі послухайтеся порад наших дівчат, вони мами вже старших діток і на власному досвіді знають що таке коліки.
Ви ще маленькі, мікрофлора у вас тільки тільки починає формуватися, ну навіщо ви даєте їй штучні бактерії? Звідки тоді у дитини візьмуться свої? Організм просто привикне що корисні бактеріїї приходять ззовні.
Он у вас на аві дитинка так гарно солодко лежить, так само перед кожним годуванням!!!! викладайте дитинку на животик нехай вийде з животика лишне повітря, після годування поносіть стовпчиком не 2-3хв а хоч аб хвилин 10, щоб вийшло те повітря яке дитинка наковталася під час годування, і ще зверніть увагу на то як дитинка їсть, як прикладається чи часом не хапає повітря під час годування - так було у моєї Соні, а я не могла зрозуміти у чому річ.І ще моя доця могла не какати тижень, так-так тиждень а потім спокійно без надривів викакатися під час купання чи бавлення, і добре себе почуває, правильно сказав один лікар- "У новорожденных нет проблем с калом - есть проблема с головой его родителей" То я не про вас то я про себе бо дуже болісно переносила той період, і думки дурні в голову лізли, в мене день починався чи бува дитина не покакала і закінчувався ну коли вона вже покакає, і навіть кал здавала бо може щось там висіють - висіяли, понавиписували ліків на два бланка, от тоді я схаменулася. Зараз з теперішніми мозками і на основі пережитого можу сказати - то все фігня і ті найпростіші поради що дають дівчата є найкращими ліками і терапією для вашої дитинки.:girl_smile:

natorella
05.11.2009, 23:25
слінг хіба для таких маленьких підходить?
наступну дитину з роддому буду забирати в слінгу0))

Дана аплодую стоячи)))

Alinka
06.11.2009, 00:57
живіт як барабан і тільци циця..... а коли його після циці аж викручує від болей в животику...
Ви відрегулюйте своє харчування, доприкладу цукор який ви може кладете в чай собі теж дуже дує дитинку, може ви ще щось таке їсте, що викликає газики.
Ми своєму синочкові гріли пеленочку і клали на животик, перед годуванням (теж тільки циця) викладали на 5 хв на животик. Бувало що всі методи випробувані а він всеодно верещить, тоді вставляли трубочку від піпетки гладеньким кінчиком в попку, то так газики виходили аж свистіло, а коли перестала пити з цукром то й гази пропали і після місяця муки, ми всі спали аж до ранку. Може й ви щось таке їсте ?
А ще гази можуть бути якщо дитинка не добре лежить коли ссе груди. Запам"ятайте в позиції сидячи дитинка паралельно до грудей має лежати ( адна циця в ротику друга між ніжками), в позиції лежачи паралельно до вас лежить на бочку, і так до піврочку.

natorella
06.11.2009, 01:06
в позиції лежачи паралельно до вас лежить на бочку, і так до піврочку
так??????????
консультанти?????? ау!!
шось не віриться - аж до піврочку? а вертикально не можна годувати?

Дівонька Зіронька
06.11.2009, 12:54
чай з цукром пью...спробую сьоні без цукру попити.
поза животик до животика то така тема!!!!! помагає, малий заспокоюєтьсяі засинає.
Потім я його кладу в калясочку і він спить. Причому коліки проявляються відразу як поїсть. Покладу його на ліжко і починається викручування

Alinka
06.11.2009, 13:01
так??????????
консультанти?????? ау!!
шось не віриться - аж до піврочку? а вертикально не можна годувати?
А ви годуйте собі хоч догори ногами.

Ходила до ШКОЛА НАРОДЖУВАННЯ, нас там багато чого навчили, так годувала до півроку ( можете до 3-х місяців, якщо лінь постаратися для свої дитини) і я не знаю що таке бессонні ночі ( помочі від бабів не мала жодної ночі бо вони далеко).

Tanuchka
06.11.2009, 13:24
апам"ятайте в позиції сидячи дитинка паралельно до грудей має лежати ( адна циця в ротику друга між ніжками), в позиції лежачи паралельно до вас лежить на бочку, і так до піврочку.

коли лежачі то дитинка на бочку має бути???
то може от моя помилка. дякую за допис..

Дана
06.11.2009, 13:38
Причому коліки проявляються відразу як поїсть. Покладу його на ліжко і починається викручуванняТак він хапає повітря під час годування, от тому і викручується після годування. Придивітсья як їсть, чи не причмокує, чи добре захоплює сосок.

Amira
06.11.2009, 14:57
Моємо малюку допомги біфідобактерії. Пробувала Еспумізан,Укропну водичку, результату жодного. Наш педіатр пояснив,що у дітей до 3-х місяц немає потрібної кишкової флори, тому і виникають коліки, а якщо заселити флору, вони зникають.
Я не лікар, тому в таких питання не компетента, але за три дні після першої дози біфідобактерій коліків як і не було:)

tslezinska
06.11.2009, 15:18
коли лежачі то дитинка на бочку має бути???
От я дивна...По-іншому чомусь навіть не уявляла:)
Наш педіатр пояснив,що у дітей до 3-х місяц немає потрібної кишкової флори, тому і виникають коліки, а якщо заселити флору, вони зникають.
А він вам не пояснив, що мікрофлора кишківника має заселятися в природний спосіб, а не шляхом штучного введення?

Tanuchka
06.11.2009, 15:45
От я дивна...По-іншому чомусь навіть не уявляла

нас в роддомі так налякали.. я ще і не те робила з першіх днів..
а там же купа тих "розумних" нянічок, педіатрів.. медсестер і всі з порадами. за пару грн.. а мамці і слухали їх. І мені доводилось.
Дякую форуму. Нехай мої питання деколи дурнуваті, але досвіду немаю. Хоч і глупо виглядаю, зато отримую відповіді. Та виправляюсь. Результати - моя дитинка в доброму настрої і я разом з нею.

natorella
07.11.2009, 00:57
ви годуйте собі хоч догори ногами.
я попрошу без тогово
до півроку тільки лежачи?
дівчата-консультанти - я дура?????

odree
07.11.2009, 00:59
дівоньки, а може ви плутаєте положення дитини і мами???
чи то вже я заплуталася тутка???

natorella
07.11.2009, 01:13
може ви плутаєте положення дитини і мами???
а шо мама півроку має лежати?
то шось не так Alinka зрозуміла, або я не так зрозуміла її допис

odree
07.11.2009, 01:24
а шо мама півроку має лежати?та власне шо нє :)
ти певне говориш за положення мами, а Алінка за положення дитини

natorella
07.11.2009, 01:38
певне говориш за положення мами, а Алінка за положення дитини
і я говорю за положення дитини - сашка з трьох місяців (коли з*явився слінг) їв у вертикальному положенні - і шо???

odree
07.11.2009, 01:55
(коли з*явився слінг)аааааааа, ну так ви мене взагалі заплутали. то ти так і кажи жи в слінгу ( просто коли мої манюні були, то я ше на слінг не розбагатіла :)

natorella
07.11.2009, 02:00
так і кажи жи в слінгу
та яка різниця? просто є твердження категоричне - до 6 міс тільки лежачи.
вапрос - хто віноват то правильно?

odree
07.11.2009, 02:19
просто є твердження категоричнеНу, я такого категоричного не знаю. знаю аби зручно було і усьо :)

levandivka
07.11.2009, 07:44
просто є твердження категоричне - до 6 міс тільки лежачи.
вапрос - хто віноват то правильно?
Аха. І шапочку зняти перший раз по досягненні 3-річного віку.
То ж навіть нівапрос. Дана добре цитувала лікаря:
"У новорожденных нет проблем с калом - есть проблема с головой его родителей"
І ті проблеми бувають затяжними, хронічними.

natorella
07.11.2009, 14:47
навіть нівапрос.
дякую. а то я вже подумала шо в мну шота з головою)

Tanuchka
11.11.2009, 09:42
а в нас сьогодні напівбесонна ніч. Коліки.
Еспумізан не помогав, максимум півгодинки. Я взагалі-то проти нього, але ну ТАК кричав в ночі, робилось страшно. сама кажу давай дамо. на протязі ночі до ранку давали рази 3 напевно. Ножками зарядку робили, трошки пропукається і наново.
Тіки зараз трошки заснув ттт.
укропну водичку чоловік шукає в аптеках з рецептурним відділом, кругом де питає кажуть "А що це?" Порадьте аптеку.

natorella
11.11.2009, 10:08
в нас сьогодні напівбесонна ніч. Коліки
може вам попросити в когось слінг - на позичити? я абсолютно серйозно - вам і дитині буде набагаааааааааато легше
і без водичок

In4a
11.11.2009, 11:34
може вам попросити в когось слінг
Слінг - найкраща річ, що є в моєму домі (не рахуючи пралки:girl_haha:); як добре, що він є!!!:girl_in_love: сорі за офф, не втрималась...

DolceVita
11.11.2009, 12:00
укропну водичку
я купляла в аптеці на Коперніка.
Її ніде нема,бо її роблять свіжу. Тре аптеку де роблять ліки.

Олюнька
11.11.2009, 12:11
укропну водичку чоловік шукає в аптеках з рецептурним відділом, кругом де питає кажуть "А що це?" Порадьте аптеку.

Можна купити насіння кропу і запарювати. Матимете завжди свіжу водичку :)

Tanuchka
11.11.2009, 16:46
оже вам попросити в когось слінг - на позичити? я абсолютно серйозно - вам і дитині буде набагаааааааааато легше
і без водичок

я відразу подумала за слінг коли ще одрі порадила, чи не одрі.. коли мова тут зайшла. подивилась як сшити. Знайшла шмат тканини, відрізала 5м, а зав"язати не можу, передивилась сайти, думаю певно тканина не та.. :( НЕ тянущаяся.

за укропну водичку знаю що роблять її тому чоловіка і посилала в рецептурний відділ, але коли ТАМ питають а ЩО ЦЕ? Дивно якось.
купляла в аптеці на Коперніка. дякую, ще пошлю чоловіка туди. ще хочу в аптеку-музей, там теж є рецептурний відділ.

Можна купити насіння кропу і запарювати.
А оце добра ідея. Так і продають в аптеках? тобто так і казати- насіння кропу? щоб зрозуміли там..

Олюнька
11.11.2009, 19:04
А оце добра ідея. Так і продають в аптеках? тобто так і казати- насіння кропу? щоб зрозуміли там..

Так, насіння (плоди) кропу, в аптеках.

Оленка
12.11.2009, 13:22
насіння кропу
так і називається

DolceVita
12.11.2009, 13:44
Насіння кропу!? Такого не існує в переліку аптечних трав! А якщо і є то не чула що ним лікують.
Кропна вода готується з кмину. 5-6 насінинок кмину треба зварити!!!

Leila
12.11.2009, 13:53
чому це не існує? є і кріп, і фенхель, і кмин. Я точно не знаю з чого в аптеці готують укропну воду, а є в природі насіння кропу однозначно.

SovaBa
12.11.2009, 13:55
Ми коліки лікували всіма можливими способами, вони у моєї Дарини були "во всєй красє"- за перші 5міс її життя крім її вересків,плачу,і моїх істерик мало що пам'ятаю... Той час згадую,як страшний сон. Добре, що вчасно почитала тут поради, і уникнула посівів, піпеток, газовідвідних трубок, лікування антибіотиками, бактеріофагами. Всі решта засоби-еспумізан чи інфакол, кропна вода чи Хеппі бейбі майже не допомагали. Все пройшло тоді, коли мало пройти, і після 5-6міс дитину як підмінили))). Тут один вихід- пережити/перетерпіти, на животик класти жабкою,в слінгу носити, теплі пеленки... Все так не буде))

Tanuchka
12.11.2009, 14:08
Насіння кропу!? Такого не існує в переліку аптечних трав! А якщо і є то не чула що ним лікують.
Кропна вода готується з кмину. 5-6 насінинок кмину треба зварити!!!

чоловік купив "Кропу пахучого плоди", то як заварювати так як пише на упаковці?
Дівчатка хто давав кропну водичку порадьте..

DolceVita
12.11.2009, 14:17
Кропу пахучого плоди
Плоди,а не насіння!
Я давала по чайній ложці до їди,але купленої в аптеці готової.
Знаю ще чайок з ромашки дають.
А які в тих плодів показання і чи можна їх діткам?

Loyal
12.11.2009, 14:25
Дівчатка, мій пацан кропної водички пити не особливо хотів, то я заварювала міцнішу і пила сама (це за умови повного ГВ допоможе дитинці).
Повторюю ще раз елементарну пораду консультантів з ГВ (дякую Тані!!!!!) при КОЖНОМУ годуванні класти теплу пеленку на животик!!!! Не чекати, коли почнуться коліки, а при кожному! Попробуйте сказати, що комусь не допомогло! Я перевірила на багатьох дітках

Оленка
12.11.2009, 16:12
Дівчатка а підкажіть мені зеленій ще в тому ділі, чому носіння в слінгу помагає від коліків? Може то і собі купити?

Олюнька
12.11.2009, 16:40
чоловік купив "Кропу пахучого плоди", то як заварювати так як пише на упаковці?
Дівчатка хто давав кропну водичку порадьте..

Можна робити слабенький настій - запарити 6-9 насінинок кропу (на горнятко води), і давати дитині потрошки (кілька крапельок).

Або запарити міцніший настій - 1ст.ложка насіння/горнятко води - і вживати мамі (1-2 ст.ложки) за якийсь час перед годуванням. !!! це також сприяє збільшенню кількості молока в матері !!!

P.S.
НАСІННЯ, -я, с. 1. Зачаток рослини, який складається із зародка та оболонки. 2. збірн. Зерна, дрібні плоди рослин, признач. для посіву, посадки і т. ін.

Tanuchka
12.11.2009, 17:00
Можна робити слабенький настій - запарити 6-9 насінинок кропу (на горнятко води), і давати дитині потрошки (кілька крапельок).

9 насінинок? і все??? Я думала чайну ложку на горнятко.
і дитині ложечку перед годуванням :(

Олюнька
12.11.2009, 17:10
9 насінинок? і все??? Я думала чайну ложку на горнятко.
і дитині ложечку перед годуванням

;) Ви цілком праві. То для початку можна робити слабший настій :)

Ірушка
12.11.2009, 22:21
І ми мучимося з коліками, до вчорашнього дня було терпимо, трошки поплачимо і спимо, а вчора дитина аж синіла, так його боліло, допомогла лише газовивідна трубка.А як ви дівчата ставитися до трубок?, моя лікарка схвалює,говорить що набагато ефективніше ніж різні еспумізани, ріабали і т.д., крім того нам не всі ліки підходять, висипає на щічках діатез.

natorella
12.11.2009, 23:09
моя лікарка схвалює,говорить що набагато ефективніше ніж різні еспумізани
а оленкастар вам нічого не радила???? спитайте в неї - вона вам розкаже своє відношення дло того (то я не зі зла - вона мама з досвідом, ше і привіт їй передавайте)
як то ше є такі лікарі які радять трубку дитині пхати??????????

Leila
12.11.2009, 23:25
Є і багато таких лікарів, але кожен вирішує сам що з того всього використовувати і як помагати дитині. Моя Ліля багато плакала, і сильно, і прищики в неї були, але то не діатез, то акне новонароджених. Ми носилися так як писала viltis, мала заспокоювалася мамин теплий живіт помагав, і циця під боком

фасолька
13.11.2009, 02:08
Моя доня перший місяць була просто ідеально-спокійною дитинкою. Я раділа, сиділа на відповідній дїєті, крім грудного молока доні нічого не давала. А потім почалися вечірні плачі, все інтенсивніші, каки потрохи темніли-зеленіли, животик надувався з кожним днем. Я перепробувала всі народні методи+чаї собі і малятку+еспумізан+слінг і масажі. Але доня плакала все довше і сильніше. Дільнична лікар і досвідченіші подруги заспокоювали: всі діти плачуть, терпи і чекай. Але через 7 днів мої нерви здали - я ж бачу, що дитина дуже мучиться. Здали аналіз калу (зав лабораторії і гастроентеролог подруги свекрухи), побачили що лакто і біфідобактерії поодинокі зате стафілокок золотистий і епідермальний аж зашкалює. Тоді ми почали приймати різні ліки і бактерії і запросили професійну масажистку.
Досі ми здаємо аналіз що кілька місяців, періодично п"ємо лінекси-біфіформи, самі робимо йогурти і їмо їх щодня. Ніколи не мали алергії.
Я переконана, що всі ситуації різні, тому любі мамочки, робіть так, як підказує вам серце, будьте дужі уважні до своїх малят. Прислухайтесь до різних порад, але застосовуйте лише те, що вважаєте прийнятним саме для вас.
До лікарів звертайтесь лише перевірених!!!

tslezinska
16.11.2009, 21:22
моя лікарка схвалює,говорить що набагато ефективніше ніж різні еспумізани, ріабали і т.д.
А знаєте, що ефективніше за любі трубки (от тільки педіатри чомусь про то не говорять...)? Мамина циця! Під час смоктання запускається кишечник, йде потужна перистальтика, і дитинка чудово пукає і какає! У мене обоє дітисок під грайливе поцьмокування чудово виводили і виводять все, шо їм там в животику муляє:)

Ірушка
16.11.2009, 21:31
Мамина циця!
Повністю з вами погоджуюся, тільки в нас був такий приступ, що циця не допомогала, дитина просто синіла,живіт був як барабан, мусила ставити трубку, дитина одразу попукала, покакала і заспокоїлася.Слава Богу, що більше такого не повторювалося, але саме в таких випадках ні циця ні слінг не допоможуть, потрібно діяти швидко, щоб полегшити страждання мацьопи.

Suzi
16.11.2009, 23:44
А знаєте, що ефективніше за любі трубки (от тільки педіатри чомусь про то не говорять...)? Мамина циця! Під час смоктання запускається кишечник, йде потужна перистальтика, і дитинка чудово пукає і какає! У мене обоє дітисок під грайливе поцьмокування чудово виводили і виводять все, шо їм там в животику муляє
+ 1000. Як би не плакав, циця помагала завжди. Ми ще сміялись з чоловіком, казали , що в малого від усіх проблем одні ліки, зате завжди дієві - мама :)

katarzynka
16.11.2009, 23:58
Повністю з вами погоджуюся, тільки в нас був такий приступ, що циця не допомогала, дитина просто синіла,живіт був як барабан, мусила ставити трубку, дитина одразу попукала, покакала і заспокоїлася.

Для дитинки такий стан не є природним, тому особисто я здала би аналізи необхідні. Крім того, прикладати груди, пильнувати дієту (бо без неї , жодні трубки не поможуть). Буває, що мама щось не те з"їсть і дитинки жовотик муляє, пучить , то не варто хапатись відразу за ліки, ми рятувались пеленкою нагрітою на батареї, або викладанням на мамин живіт... Спостерігати за дитинкою обов"язково треба, бо кожен випадок є індивідуальним, однак такі проблеми у діточок запускати не треба.

Loyal
17.11.2009, 14:30
+ 1000. Як би не плакав, циця помагала завжди.
Нам переважно також допомагала циця, але були такі випадки, що син і цицю не міг взяти, так його боліло і викручувався в різні боки.

Suzi
17.11.2009, 16:05
Нам переважно також допомагала циця, але були такі випадки, що син і цицю не міг взяти, так його боліло і викручувався в різні боки.
Бувало і в нас таке. Але носила на руках, танцювала і одночасно прикладала до грудей. Різна акробатика була, але без мед.втручань обійшлись :)
Як на мене, якщо дитина дуже неспокійна, часто плаче і не заспокоюється біля грудей, варто перевірити на стафілококк.

Ірена
17.11.2009, 16:21
дівчата, а в який період у ваших малюків були кольки? і як ви розпізнали, що то вони? (то я на випадок коли чекати):girl_cool:

Люша
17.11.2009, 16:25
Бувало і в нас таке. Але носила на руках, танцювала і одночасно прикладала до грудей.
прочитала і себе з малим згадала :), теж коліки таки були, що не засинав вдень, так я його стовпчиком до себе притискала, так щоб голівка на плече моє - і вальс по кімнаті танцювала 1-2-3, 1-2-3,:) так і заспокоювався (на щастя то тільки вдень було і десь протягом другого місяця його життя)

Aminka
18.11.2009, 13:09
дівчата, а в який період у ваших малюків були кольки? і як ви розпізнали, що то вони? (то я на випадок коли чекати)
у нас колики начались где то с 3 недели и продолжались до 4,5 месяцев,я думаю вы сразу узнаете что это колики,мой малый кричал,краснел,когда газики не отходили,стучал ножками,прижимал их к животику,бывало что грудь не брал.так животик мучал.Но у всех деток по разному,в основном проблемы с нормализацией кишечника до 3-4 месяцев.

olena
18.11.2009, 15:26
А у нас то почалось десь з трьох тижнів і продовжувалось до трьох місяців.особливо важко було вночі,десь з 11 до 2 години.Нас рятувала циця і ще я випускала газики звичайною піпеткою ,тільки скляною її частиною.Особисто я запарювала собі кріп,фенхель,а потім малеча отримувала їх з молочком.Лікар виписував еспумізан,але він нам не помагав,а у моєї знайомої в малого від нього була висипка.

Ірушка
19.11.2009, 20:51
Буває, що мама щось не те з"їсть і дитинки жовотик муляє, пучить , то не варто хапатись відразу за ліки

От знаєте що найбільше образливо, коли місяць їж одну кашу з вареною телятиною і самим більшою лакомкою для тебе є печиво "Марія" з маслом, а тобі кажуть ти не слідкуєш за дієтою(це не особисто до вас).
В суботу я почала вводити в свій раціон нарешті нові продукти, їла навіть холодець і згущене молоко і від суботи нам животик майже не болить, незнаю з чим це повязано, чи з тим що похрестили дитини, чи просто ми вже пережили цей період.

Муська
19.11.2009, 21:23
чи з тим що похрестили дитини
Нам бабуся також пророкувала,що похрестите дитину і всі проблеми минуться:girl_devil: ,не помогло,баба дивувалась і чого би то:girl_haha:
І до теми.В нас коліки почались десь на 10день після народження. Чаї не допомагали,трубочки частково. Давали еспумізан майже після кожного годування,робили легенький масажик животика,викладали на животик перед годуванням,клали тепленьку пеленку,носили на ручках. Тай так вот і боролись. Десь коло трьох місяців(як і пише книжка) все минулося.

tslezinska
19.11.2009, 23:47
В суботу я почала вводити в свій раціон нарешті нові продукти, їла навіть холодець і згущене молоко
А що заважало вам їсти різноманітну їжу від самого початку? Нащо було мучити себе?
незнаю з чим це повязано, чи з тим що похрестили дитини
Які бздури:)

Оленка
20.11.2009, 09:27
коли місяць їж одну кашу з вареною телятиною і самим більшою лакомкою для тебе є печиво "Марія" з маслом
Почитайте ці дві статті. Не можна себе так мучити. Вам ж потрібні вітаміни!!!
http://www.malecha.org.ua/index.php?ind=reviews&op=entry_view&iden=241
http://www.malecha.org.ua/index.php?ind=reviews&op=entry_view&iden=78

Я замітила, що коли я трошки зїм вареного бурчячка або печеного яблучка то і малому лекше на животику.

Ірушка
20.11.2009, 11:01
Які бздури

Це ваша думка, я до хрещення дитини відношуся серйозніше і вірю , що це все таки допомагає.

Pinacolada
21.11.2009, 23:33
Вот і ми вже стикнулись з проблемою "колікі", десь с 2 тижня життя, пробуєм еспумізан, чай з фенхелєм, массажі, піпєтку вже коли сильно мучається. Кажуть десь в 3 місяці пройде, чекаємо...

Tanuchka
23.11.2009, 22:47
піпетку? це жостко. :(

ми перейшли на массажі, активні. багато на животі лежемо. ну циця звісно..Стає легше. Хоч спати почали. а от на вихідних вирішила борщ з томатом зварити, і хто зна чи то він чи щось інакше, може зміна погоди, тиск. але 2-ий день важко нам. то хочу зараз на ніч біфідумбактеріум спробувати.. А так важко що коли цицю їмо і тужимся і все на світі, і кричим, і викручуємся, і жах що..

Suzi
24.11.2009, 11:03
то хочу зараз на ніч біфідумбактеріум спробувати..
Взагалі-то мені радили біфідум 5-6 ранку давати - тоді найсприятливіший час для розмноження тих бактерій .
А так важко що коли цицю їмо і тужимся і все на світі, і кричим, і викручуємся, і жах що..
То скоро пройде. Коли дитинка їсть цицю їй легше тужитись, ніж без циці.

Tanuchka
24.11.2009, 15:38
Коли дитинка їсть цицю їй легше тужитись, ніж без циці.

та я то помітила.. ніби як легше пукається їй..
сьогодні і день в нас важкий.
дякую слінгу.

Взагалі-то мені радили біфідум 5-6 ранку давати - тоді найсприятливіший час для розмноження тих бактерій

та мені теж так сказали, :) причому цікаво вийшло, виписала педіатр, а як що до чого давати не сказала, чоловік купив в аптеці, теж без пояснень.
Дякуючі випадковій "мамусі" (познайомилась на дворі), яка дала мені інструкцію та поділилась своїм досвідом. А от педіатору дзвоню.. А шо вам неясно по інструкції? І що ви хочете?

Дівонька Зіронька
24.11.2009, 20:46
у мене те саме як і у Танюшки з малим....біфідуми купила і лакто купила...та не даю.

Яруська
29.12.2009, 09:52
то просто встид для того лікаря, вчитися 6 років + інтернатура і від дитячого "фізіологічного колькового" безсоння виписати панадол, може ше транквілізаторів додати???

Я в шоці!!!
Може я вже й не новоспечена мама, але кольки-це нормально! А труїти дитя хімією...
В нас теж "педіатр" була ще той пацієнт кульпаркова.
З кольками ми боролись простим способом-спускали газики піпеткою, грудне годування і лежання на татовому пузі. Все. Дехто каже, що це призводить до звикання-але нічого такого я не помітила, тільки полегшення дитині.

Yaremko
29.12.2009, 10:32
Біля мене живе така мама що кольки лікує уколом но-шпи, і докажи її щось це лікар так сказав.

veronka
29.12.2009, 11:18
лікує уколом но-шпи
:eek::eek::eek: а я себе за той Еспумізан картаю, що двічі давала...

Myroslava82
29.12.2009, 12:08
Може я шось в темі пропустила, але хочу спитати: невже ніхто при коліках дитини не дає якогось чайочку: з ромашки, фенхелю чи насіння кропу? Чи це бабусіні рецепти тепер?

dieSonne
29.12.2009, 12:32
ні, ви не пропустили, кажуть мами що всьо давали і ніц не помагало, один но тільки симбітер в почоьтє і мілікон

tslezinska
29.12.2009, 12:37
Ті, хто розуміє суть кольок, не дають:) Ті чайочки може мама пити, шоб дитині з молоком надходило...а дитину не варто тим поїти. Тєрпєніє, только тєрпєніє!

Iwka
29.12.2009, 14:31
Ті чайочки може мама пити, шоб дитині з молоком надходило...а дитину не варто тим поїти. Тєрпєніє, только тєрпєніє!
На мене скоро буде пів моєї родини злитись, бо я така горда і вперта, наглє не слухаюсь їх порад напоїти дитину чайочком, бо дитину болить животик... І в них аргумент "залізний" - вони ж то своїх дітей виростили, а я ще "зелена"...

Але для нас коліки мають і один позитивний момент:girl_crazy:, наш татусь кожного дня гордий, шо син спить в нього на пузі, і зовсім-зовсім не плаче...

Yaremko
29.12.2009, 15:14
На мене скоро буде пів моєї родини злитись, бо я така горда і вперта, наглє не слухаюсь їх порад напоїти дитину чайочком, бо дитину болить животик... І в них аргумент "залізний" - вони ж то своїх дітей виростили, а я ще "зелена"...
та з родичами завжди щось не те :girl_crazy:...
Дуже часто в родичів перший аргумент а нам лікарі радили.
після відповіді
Наказ від 20.03.2008 № 149 (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.moz.gov.ua%2Fu a%2Fmain%2F%3FdocID%3D9688) Про затвердження Клінічного протоколу медичного догляду за здоровою дитиною віком до 3 років
3.2. Вигодовування дитини віком до 6 місяців
3.2.1. Загальні положення.
Дитина віком до 6 місяців повинна отримувати тільки грудне молоко, немає фізіологічної потреби у введенні в її раціон додаткової рідини у вигляді води, чаїв (чорного, зеленого або трав’яного), соків, відварів тощо [A].
Грудне молоко містить близько 90% води, що повністю задовольняє потреби дитини в рідині. Введення додаткової рідини підвищує ризик гострих кишкових інфекцій, зменшує потребу у грудному молоці та тривалість грудного вигодовування.

Соки та інші напої
1) Дитині достатньо рідини, яку вона отримує з грудним молоком. З 6 місяців деякі діти інколи можуть потребувати воду. Не можна давати дитині дистильовану, газовану та мінеральну воду.
4) Не рекомендується вживання будь-яких видів чаю (чорного, зеленого, трав’яного) та кави до двох років. Ці напої перешкоджають всмоктуванню заліза. Після дворічного віку слід уникати вживання чаю під час їди.

в них залізний аргумент. а во вони давали і нічого ся не стало.:girl_cool: та що там лікарі знають.:girl_haha:

loreniya
28.01.2010, 13:00
а в якій кількості мама має пити чайки щоб дитині з молоком вони попадали? я пила чай з кмину 2 рази в день на 1 скл води 1 ч л кмину - ефекту не бачу, почали давати інфакол, тоже нема ефекту ще плюс совість мучить що даю це дитині! нам вже майже місяць, я не можу коли він так корчиться весь! тепла пеленка не помагає, чи я не правильно це робила? нагріла на батареї і приклала зверху на одежку. може треба на голий живіт? Малий великий, мій живіт маленький - йому геть незручно! Татко весь день на роботі зі своїм великим животом... Слінг маю, але боюсь - не вмію ним користуватись! бачила в неті інструкцію але мені так не получається - боюсь щоб малому не зіпсути хребет! Їм одну картоплю і хліб, запиваю чаєм і кефіром, вже більше обмежитись просто не реально! Маєм плюс до того ще висипку на личку... Що зробити не знаю...

Тетянка
28.01.2010, 13:42
мені здається, що цей період просто потрібно пережити - в мене малий мучився з коліками до 4 міс. Не допомогало нічого - ані пеленочка до животика, ані всі хвалені засоби...В дитини формується травна система, тут просто потрібний час. Сашка так кричав, що мені серце кров"ю обливалось, помагало трошки носіння в слінгу, все одно плакав, але хоч на деякий час заспокоювався, міг задрімати....

Provizor
28.01.2010, 14:03
мені здається, що цей період просто потрібно пережити - в мене малий мучився з коліками до 4 міс
І у мене була така сама ситуація. Причини коліків бувають різні, наприклад, заковтування повітря під час їжі. Такі коліки можна усунути теплою пеленочкою, еспумізаном(виступає як сорбент), носінням стовпчиком після годування. А ще буває незріла травна система, процес заселення різних бактерій супроводжується виділенням газу. Ось дитина і мучиться. Дали сорбент, він зібрав на себе якусь кількість бульбашок, але процес утворення газів безперервний, от і нема очікуваного ефекту. Я перепробувала всі можливі препарати, Ріабал, еспумізан, інфакол, бебінос, ентерокінд, вібуркол.Результат-пустий гаманець:) А 4 місяці все припинилось саме собою. Існують рекомендаціїї вставляти газовідвідну трубочку, але це небезпечно, бо можна пошкодити слизову. Так що єдиний варіант запастись терпінням!

tslezinska
28.01.2010, 14:36
почали давати інфакол, тоже нема ефекту
Тисячу разів вже писано-переписано, що при кольках всі мед.препарати-то хіба плацебо для мами!
Слінг маю, але боюсь - не вмію ним користуватись!
А до консультантів звернутися? Чого буде мертвим грузом лежати???
Їм одну картоплю і хліб, запиваю чаєм і кефіром, вже більше обмежитись просто не реально!
А як ви хочете, шоб в дитини ЖКТ нормально формувався, як ви ніц не їсте? Розлади бувають і від недостатньо різноманітного харчування...
Маєм плюс до того ще висипку на личку
Це гормональний фон встановлюється, це не алергія. Нічим не мазати, взагалі не чіпати, просто дотримувати гігієну шкіри.
Я перепробувала всі можливі препарати, Ріабал, еспумізан, інфакол, бебінос, ентерокінд, вібуркол
Бідна дитина!!! Стільки хімії в перші місяці життя...
Існують рекомендаціїї вставляти газовідвідну трубочку
Ага, а самі пробували? Не думаєте, яка це МОРАЛЬНА травма для дитини? Воно всьо потім згадається...
мені здається, що цей період просто потрібно пережити
О, золоті слова!!!

Galya
28.01.2010, 15:07
Їм одну картоплю і хліб
До речі хліб якраз не найбезпечніший продукт в тому плані. Краще їжте каші, мясо, рибу, овочі.
Почитайте статтю про коліки (http://www.rojana.ru/content/view/185/127/) і перестаньте дитину і себе мучити.

loreniya
28.01.2010, 15:21
дівчата, дитина плаче в свекрухи на руках а я бігом читаю... реально нема часу, єдине що помагає то лягти біля нього живіт до живота і так лежати - я так вже місяць лежу, хребет болить і ходити відівчаюсь... Сказали мені лікарі не їсти свинини і курятини - як раз таке м"ясо я маю "домашнє" а магазинне з гормонами не хочу! Печінку волову можна? потушену? Рис сказали не їсти. Бульйони не їсти. Хліб хіба білий і черствий. Цукру ні. Я як скелет ходячий... В мене буде проблема набрати вагу а не скинути, ноги як патички стали + блідюща від тої дієти...
газовивідну трубочку не буду! по моєму то ужас самий натуральний...

Galya
28.01.2010, 15:40
Сказали мені лікарі
Дуже багато проблемних ситуацій починаються цими словами... Ви спробуйте шматочок чогось одного "забароненого" і спостерігайте за дитиною протягом доби, чи не буде висипань чи запорів, газів. Якщо ні, то навіщо себе так мучити? Головне правило - все, що викликає гази у вас, викличе і в дитини. Тому вам найкраще має бути відомо, що можна, а що ні.
І слінгом навчитись користуватись таки варто, особливо при проблемах з животом.

Irusya
28.01.2010, 15:52
блідюща від тої дієти...

Від такої дієти ще й захворіти можна, тим паче взимку... Я б радила їсти все по-трошки - буде більше користі вам обом, а коліки всі проходили, потрібен лише час і терпіння - і все обов"язково мине!

natorella
28.01.2010, 16:24
дитина плаче в свекрухи на руках а я бігом читаю.
пишіть куди приїхати - покажу як слінгом користуватись - будете мати хоч каплю спокою

Пупсик
28.01.2010, 17:23
І, взагалі, якщо робити клізму, то воду треба використовувати навіть не теплу, а трошки прохолодну і додавати сіль (на 0.5 л 1 ч.л. солі), тоді стінки кишківника не втягують в себе погані бактерії, що містяться в калі. Так нам один розумний лікар порадив!

Боже, які бздури!!! Як то тканина кишківника має втягувати бактерії??? тоді б виникала бактеріємія!

loreniya
28.01.2010, 17:31
в мене взагалі нема жодних алергій, можу мабуть і табуретку гризти і нічого мені не буде, газів і запорів тоже ніколи не спостерігалось особливо. Причиною висипань синочка оприділили вівсяне печиво /3 шт я з"їла/ - просто решта була картопля і сухарі, так що печиво заборонили.
Заборонили молоко... Я його не люблю, але в каші люблю чи в картопляному пюре... Так само сир ніякий не можна... звідки то кальцій має взятись в тому молоці... Я так розумію їсти сир я можу попробувати... Які ж від нього гази!
на мій розум то гази від гороху, фасолі і може ще чогось.

Galya
28.01.2010, 17:35
Гази ше можуть бути від любої капусти, від хлібо-булочних виробів, всього солодкого. Але все дуже індивідуально. Алергія теж може бути навіть від гречки, тому треба все по-трошки пробувати і визначити оптимальну дієту під свій організм і свою дитину.
ІМНО, якщо на самій бульбі і сухарях в дитини все одно не все добре, то це не від вашої їжі.

Іруня
28.01.2010, 17:48
Замість нагрівання пеленочки я б порадила купити в аптеці маленьку дитячу грілочку. Набираєте такої гаряченької води, обмотуєте її пеленкою, ставите між своїм і малюковим животами і носитесь так. Значно довше стає такого тепла, ніж просто від прогрітої пеленки. Коли мала на ручках так засипала, то я її з тою грілкою так і перекладала на ліжко (на бочок).
Як потім виявилося, ніяких кольків в нас не було. А плакала мала через те, що чомусь ніяк не могла заснути. Дуже хотіла, а не могла. Це тривало 3 тижні:girl_sad:. Как вспомню, так вздрогну... А вам - терпіння. І пам"ятайте, що все проходить. І це пройде!

Provizor
28.01.2010, 22:25
Бідна дитина!!! Стільки хімії в перші місяці життя...
Ну пили не по цілій банці, і не все хімія. Як молода мам а щиро хотіла допомогти дитині, хай на мому досвіді вчаться інші. Трубку звичайно не вставляла, я ж писала що це небезпечно, а ви сприйняли як рекомендацію?

наталя 2204
28.01.2010, 22:38
нам вже майже місяць, я не можу коли він так корчиться весь! тепла пеленка не помагає, чи я не правильно це робила? нагріла на батареї і приклала зверху на одежку. може треба на голий живіт?

Якщо тепленька-то можна на живіт, якщо гаряча- то на одежинку.
Попробуйте ще дитину викладати животиком на фітбол. В цьому випадку більше підійде такий що має масажну поверхню.

Тетянка
29.01.2010, 09:31
в мене взагалі нема жодних алергій, можу мабуть і табуретку гризти і нічого мені не буде, газів і запорів тоже ніколи не спостерігалось особливо. Причиною висипань синочка оприділили вівсяне печиво /3 шт я з"їла/ - просто решта була картопля і сухарі, так що печиво заборонили.
Заборонили молоко... Я його не люблю, але в каші люблю чи в картопляному пюре... Так само сир ніякий не можна... звідки то кальцій має взятись в тому молоці... Я так розумію їсти сир я можу попробувати... Які ж від нього гази!
на мій розум то гази від гороху, фасолі і може ще чогось.
Моя Вам порада - їште все потрошки, я не робила собі таких страшних обмежень, то ж здуріти можна від такого одноманітного харчування! Послухайтесь Наторелли - зв"яжіться з нею, можливо, Ви дійсно неправильно вдягаєте слінг. Це супер-річ , яка мене дуже виручала :), і Вам зручно і дитині комфортно

Tanuchka
29.01.2010, 11:20
просто решта була картопля і сухарі, так що печиво заборонили.

Тетянка вірно радить, їжте все. Я на початках теж ніц не їла, але не витримала через 3 тижня, нашо Дитині голодна не виспана раздражонна мама? З "пустим" так би мовити молочком.. я вважала чим більш різноманітне моє харчування тим багатше молоко. Їла навіть мандаринку, апельсинку по дольці. ТОбто все але по трошку і спостерігати..
І ще додам + Наторелці. Дякую їй, бо вона прийшла на допомогу зі слінгом коли ми його потребували. Зверніться до неї..

tslezinska
29.01.2010, 15:00
Причиною висипань синочка оприділили вівсяне печиво
А я вам ще раз повторюю, шо то не алергія!!! Наші лікарі не знають, шо таке дитяче акне! Це висипка гормонального походження, і жодні засоби тут не допоможуть, воно як саме з"явилося-так саме і зникне. Так шо їжте собі печиво, якщо малечі воно не створює дискомфорту! І поменше слухайте лікарів!!! Бо матимете головний біль ще надовго...

Iwka
29.01.2010, 16:45
а в якій кількості мама має пити чайки щоб дитині з молоком вони попадали? я пила чай з кмину 2 рази в день на 1 скл води 1 ч л кмину

Я теж п"ю по 2 (максимум) шклянки на день - ніби помагає... це якшо порівнювати з тими днями, коли я така-сяка забуваю випити тотого чайку. Не знаю чи вартує пити більше, бо може й користь перетворитись в шкоду...

може треба на голий живіт?
Дуже добре класти голий дитячий животик на свій голий... Грицько коли так засинає, то я його і на ліжечко на животик кладу - то пропукується суперово, і відповідно вже нічого його не мучить... Спершу було страшно, чи дасть собі раду, коли проснеться, чи не вткнеться носом в диван - але ніби молодчинка)))

loreniya
01.02.2010, 15:52
дякую дівчата! що б я без вас робила!!! Коліки тепер стали рідкими і не сильними.. Перестала давати той дурний інфакол! Як можна немовлятку в ліки засунути апельсиновий ароматизатор??? НАЩО???? Не даю НІЧОГО, ходжу, ношу, колишу, гладжу животик! от тільки на живіт він мені ніяк не вміщається, а чоловіку вчора так копнув в інтересне місце що той аж підскочив!
ще раз велике дякую!
похвалюсь - я вже їм м"ясо і сир!

Adelaida
02.02.2010, 09:13
В нас проблема, не знаю, чи пишу в потрібну гілку. В Аліси стілець з піни. І то якби декілька разів на день, а так виходить разів 10 (а може і більше) по чуть-чуть. В неї попка від того частого ходіння червона і подразнена, тужиться вона дооовго і важко при цьому, по крапельці видусує. Хоча, хоча б поза для висаджування допомагає, але тримати її приходиться по 5-10 хвилин щоразу...
Сам стілець з нормальним запахом, жовтий, але піною. Кожна грудь чергує 2-3 години. Враховуючи, що за місяць набрала 1600, до заднього молока добирається. Сечовипускання часті, з 10 на день
Мені шкода її, і не знаю що робити. По вечорах вона ще з годинку плаче і ножками перебирає. Це напевно і є коліки, але там я її заспокоюю, заколисую. А з тою піною...
І ніби не класичні газики, бо вони у нас були, допомагає спання на животі у мами-тата, грілка.
А мама моя при цьому каже дати кропчику, фенхелю. Не буду я давати дитинці того. Хоча сама пью по декілька разів на день.
Як позбавитись цієї пінки?
P.S. Я виключила з раціону сирі яблука, цільне молоко, яйця, цукор (замінила на декстрозу), пшеницю, вівсянку. Капусти і бобових не вживала після пологів. Про явні алергени і т.п. не пишу, бо і так зрозуміло, що не їм.

Galya
02.02.2010, 16:07
В нас буває зрідка піною, але я все грішила на погане чергування грудей (все не можу себе заставити слідкувати нормально:(), але як у вас і при графіку те саме...І продукти я всі їм, але раз у вас і на дієті то саме, то не буду собі і далі відмовляти:) Дитина добре вагу набирає, пісяє дуже багато, не порахуєш, тому я з того проблеми не роблю. Кажуть, шо дитина на повному ГВ має право какати чим хоче і скільки хоче і я в то вірю:)
Але вважається, що піна якраз через недобирання до заднього молока. В то я теж вірю, бо молока багато, бє фонтаном, до заднього добратись непросто. Може у вас те саме? Тоді треба запастись терпінням і чекати, поки дитина підросте, лактація внормується...

Adelaida
02.02.2010, 16:56
Та, на кількість молока не скаржусь. :) Думаю, може переднє трохи зціджувати (коли вона їсть, через пару хилин, якщо забере ротик від грудей, тече само по собі достатньо довго), тоді вона більше заднього буде їсти? Я маю на увазі дати витікти тому передньому молоку.
Але то також невірно.
Мені шкода її, бо що вона так по-троху і з такими великими зусиллями цю пінку з себе... А на різні каки вони таки мають право :) Тільки ще б не з ТАКИМ туженням.

Magnoliya
02.03.2010, 16:24
Скажіть, слиз в калі завжди означає стафілокок, хоча кал жовтого кольору. на Зеленій просіявши кал сказали що дисбактеріоз. На дільничного лікаря великих надій нема.

Galya
02.03.2010, 16:35
Дизбактеріоз - це норма для немовлят! Що означає дизбактеріоз - по великому рахунку флора в кишечнику не в нормі, ше не встановилась повністю - а в немовлят вона і не може так зразу встановитись, в цивілізованих країнах ні про який дизбактеріоз до року і мови бути не може. Для того є грудне молоко - помагає заселяти кишечник правильними бактеріями в правильних кількостях.
На ГВ слиз в калі, деколи зелений, деколи пінистий, 12 раз на добу, раз на тиждень - це все нормально, лиш би дитина вагу набирала, нормально розвивалась, була весела і в цілому здорова. Їй то не мішає, і вам не має.

Fast
12.03.2010, 16:29
просіявши кал сказали що дисбактеріоз.
Ну то переважно так і є :)
У моєї цьопи висівали декілька місяців той стафілокок :(
І какі тоді були зелені і зі слизом, а зараз уже жовті і без слизу :) І сьогодні забрала результат аналізу - і стафілококу уже нема:girl_claping:, але нормальної кишкової палички щось дуже мало:girl_sad:

Yaremko
18.03.2010, 15:56
Для роздумів (!)
ГВ-шное. Шок. (http://umnitsa-loshad.livejournal.com/268281.html#cutid1)
Случайно прочла в Лялечке, что в Плантексе содержится лактоза. Раньше эта информация как-то мимо меня проскакивала - если вообще поступала. Не поленилась, откопала в интернете подробную инструкцию по применению препарата, где указан полный состав (а он указан не в каждой инструкции, что характерно):

Состав и форма выпускаhttp://www.apteka-forte.ru/img/norecept.gif Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь для детей мелкие, светло-коричневого цвета с белыми вкраплениями более светлого и более темного цвета с запахом фенхеля.

1 пак. (5 г)
сухой водный экстракт плодов фенхеля 250 мг
эфирное масло фенхеля 2.4 мг,
с содержанием анетола не менее 500 мкг
с содержанием фенхона не менее 200 мкг
Вспомогательные вещества: акациевая камедь, декстроза безводная, ЛАКТОЗА.
5 г - пакетики трехслойные (10) - пачки картонные.

http://www.apteka-forte.ru/info/planteks/ (http://www.apteka-forte.ru/info/planteks/)

Вот сижу и в очередной раз перевариваю, как такое может быть. Как можно рекомендовать грудным детям препарат ОТ КОЛИКОВ, содержащий ЛАКТОЗУ?!! Которая, в сочетании с лактозой из грудного молока, как раз и может привести с большой вероятностью к ЛАКТАЗНОЙ НЕДОСТАТОЧНОСТИ, у которой симптомы - то самое повышенное газообразование, против которого должен бороться Плантекс. Потому что у ребенка действительно может не хватать фермента лактазы для переваривания ЛИШНЕЙ лактозы из Плантекса.

Ну что за бред, а!? И вот скажите мне, КАК после этого доверять ВООБЩЕ КАКИМ-ТО назначениям врачей? Ну как? Как поверить в то, что они не работают на карман проиводителей лекарств?.. Я не знаю. Только лишний раз понимаю, что искать информацию и думать - первейшая обязанность современного родителя. Надежды, что специалисты знают и подумают за родителей - никакой... =(

zorastra
09.05.2010, 17:40
Ви знаєте, мому сину вже 7,5 міс, а в мене враження, що коліки в нас так і не пройшли. Він навпаки до 3 місяців спав хоч по 3-5 годин вночі, а зараз просинається щогодини, ношу живіт до живота поки не засне і через годину знов те саме поки десь в 3 годині не попукає багато і тоді спить до 5. І така проблема в нас весь час була, пробували лікувати стандартними ліками (в нас ще зол. стафілокок), масажами, пройшло зригування, а пукає з криком. Це коліки?

mamba
10.05.2010, 00:22
пробували лікувати стандартними ліками (в нас ще зол. стафілокок), масажами, пройшло зригування, а пукає з криком. Це коліки?
в нас також такий "подарунок" був, гастроентеролог сказала що саме стафілокок так мучає малюка - так ми його і лікували....а коліки до 3-х міс., довше то вже щось інше його мурдує - треба хорошого лікаря!

ми коліки пройшли - живіт на живіт в положенні лежачи (ще плюс на собі малого колихала) - місяць тільки так засипали - і я і малий (таскати на руках мого здорованя не могла довго), також важливо, щоб при годуванні з молочком мінімум повітря малюк ковтав, тому відразу після годування дитину стовпчиком і чекати поки підуть "огірки" або зригне...також "коні пасти" якнайчастіше...
ліки від колік тільки для дуже зайнятих або..лінивих мам, та і не потрібно місячнмх мацьоп хімією травити, тим більше та хімія рідко допомагає

zorastra
10.05.2010, 18:40
Повністю погоджуюсь, просто в мене враження, що вдень він повзає, рухається і газики виходять, а вночі це якась кара - щогодини крик поки добре не попукає.
Педіатр казала, що треба на УЗД перевірити печінку, післязавтра поїдем :(

Iwka
10.05.2010, 20:37
Ви знаєте, мому сину вже 7,5 міс, а в мене враження, що коліки в нас так і не пройшли.

Думаю вам в іншу тему - "Здоров"я малятка"...
Тому шо коліки - то нормальний процес, який до 3-х місяців у всіх без вийнятку проходить. А у вас мабуть шось таки інше - альбо хвороба, альбо наслідки лікування колік...

Neverland
10.08.2010, 19:51
От і нас застали коліки :( Бідака не їсть так плаче: вже все перепробувала і носила, і слінг і на живіт клала і ноль ефекту :( Треба погодувати а він заливається криком і не пукає і не какає, тільки раз покакав(((((

Suzi
10.08.2010, 22:54
От і нас застали коліки Бідака не їсть так плаче: вже все перепробувала і носила, і слінг і на живіт клала і ноль ефекту Треба погодувати а він заливається криком і не пукає і не какає, тільки раз покакав(((((
Є думка, що коліки то психосоматика. Ось можна почитати про це - 1 (http://akev.ru/content/view/276/52/),2 (http://akev.ru/content/view/277/52/).

Neverland
10.08.2010, 23:40
Є думка, що коліки то психосоматика.
Та ми і спимо разом, і годуємось на вимогу, і носимось, і розмовляємо... Але сьогодні то щось страшне: не їсть вже годин 6, я здурію скоро.... Навіть не знаю що робити

inNusjalapusja
10.08.2010, 23:46
Нам допомагала тепленька пеленочка. Я її прасувала і ще тепленькою клала доці на животик, а потім ще притуляла дитину до себе, так, що б пеленочка була між нами (не знаю, чи зрозуміло пояснила).

natorella
10.08.2010, 23:50
Нам допомагала тепленька пеленочка. Я її прасувала і ще тепленькою клала доці на животик, а потім ще притуляла дитину до себе, так, що б пеленочка була між нами (не знаю, чи зрозуміло пояснила)
якшо в слінг добре покласти - то ефект такий самий
дашка - кажи вже куда їхати

Neverland
11.08.2010, 00:27
дашка - кажи вже куда їхати
Завтра дзвоню, бо то слінг подруги все ще, мій от щорйно принесли, як приперло то швиденько прнесли...
А к довго коліки можуть тривати? В мене то "щастя" з 3 години дня.... :(

natorella
11.08.2010, 00:33
к довго коліки можуть тривати?
по всякому
в мене найдієвіше - то шкіра до шкіри

Neverland
11.08.2010, 00:42
в мене найдієвіше - то шкіра до шкіри
Я вже по-всякому: і на живіт голенького, і ношу і на боку притискаю, і всеодно якийсь капець, хоч би поїв, а то мене заливає молоком... Щось нічого не помагає, хіба ще грілку не пробувала

Olena-m
11.08.2010, 00:58
Нам свого часу дуже допомагала тепла (пропрасована) пеленка на животик, складена в кілька разів. Я тоді носила малого на руках, а чоловік час від часу прасував пеленку. Так і рятувались.

Anelija
11.08.2010, 01:21
нам від здуття допомогли краплі Хепі Бебі, Еспумізан мало що давав.

evyska
14.08.2010, 16:19
ми теж мучимося від колік непомагае нічого.в аптеці порекомендували Лактомун-це наше спасіння.синуля неміг ні попукати ні покакати.а тепер вививае пів пакета лактомун і пукае і какае,а я радію!

levandivka
14.08.2010, 17:21
допомагала тепла (пропрасована) пеленка на животик
Гм-м-м...
http://www.youtube.com/watch?v=80k1PiMJLlw

SOSKA
26.08.2010, 23:20
Дівчатка сьогодні мені порадили давати від коліків такі каплі,Нукс вомика-Гомаккорд / Nux vomica-Homaccord,можливо хтось їх використовував,чи дійсно вони так хороше діють як говорять,і скільки грам можна в день давати окропної водички,коли дитині 2 тижні?Дякую.

natorella
26.08.2010, 23:29
і скільки грам можна в день давати окропної водички,коли дитині 2 тижні?
такк - дайте ОКРОПУ!!!
госпадііііііііііііііі

Neverland
27.08.2010, 11:13
В мене якась дивна ситуація. Вже 5 день в нас таке. Десь година 6 ранку малий починає вовтузитися уві сні: крутиться, тужиться... Так з годину. Десь в 7 встає і я даю груди, він трохи посмокче і злиться, тужиться, і це з грудьми в роті. Я при такому розкладі грудей дати не можу, забираю, пробую висадити - не какає. Носимось півгодини, трохи приспокоїться - даю знову груди до моменту поки не почне крутитися з ними в роті, тоді висаджую - какає і все проходить. Це що? Кольки? Чи покакати не може? Так перед кожним каканням, але зранку найдовше...

Златка
27.08.2010, 12:05
коліки наші, коліки... каже наша педіатр, що як не будемо давати бактерії, то накричить собі Юстя пупкову грижу :girl_cool:

dieSonne
27.08.2010, 14:22
а масажик?

SoloZiLvova
27.08.2010, 22:03
Ова! А це в ролику що за вуйко вусатий:bor: такі поради дає ?

natorella
27.08.2010, 22:07
це в ролику що за вуйко вусатий
доктар камаровскій
такий вже брєд - його послухати, то коли в дитини коліки - тра покласти в холодильник на 3 дня поки не зголодніє

levandivka
27.08.2010, 23:51
слінг подруги все ще, мій от щорйно принесли, як приперло то швиденько прнесли...
А к довго коліки можуть тривати? В мене то "щастя" з 3 години дня...
ТАК слінги від коліків не допоможуть. То брєд. Одназначна...
Їх слухати - виходить на 3 роки в слінг на всі випадки життя рецепт.

Златка
28.08.2010, 00:11
а масажик?

Ото ж бо й воно - а комусь легше рецептик з ліками і бактеріями виписати :girl_phone1:

Neverland
28.08.2010, 10:41
комусь легше рецептик з ліками і бактеріями виписати
Не знаю... Ми мали якісь кольки такі в 2 тижні, що нічого не допомагало добу: ні масажі, ні лежання в мене на животі, ні носіння, абсолютно нічого, а коли вже через майже добу плачу і ліки не допомагали і температура піскочила і дитина була млява і біла, то ми погнали в лікарню, бо вдома не збивалась температура... Тепер я кольків боюсь як вогню:girl_mad: Хоча може тоді щось інше було, не знаю, але живіт в малого був надутий як барабан і він не давав нікому торкнутися того животика...
А зараз я їм кріп жменями і кмин, наче допомагає, принаймні в дитини животик м"який і вередуєм тільки зранку перед тим як покакати. А бактерії і нам в лікарні прописали, але я не даю - має ж дитина сама навчитися пукати-какати без допомоги, а то потім як? Хоча баночку Хепі Бебі маю про всяк, щоб не було повтору історії тої.

Мамусічка
28.08.2010, 12:48
Коли в синочка були коліки, то не допомагав ні "Еспумізан", ні "Плантекс", ні тепла пеленка, ні масаж животика. Допомагало тільки животик(мій) до животика (малюка). І хиталися з ним ходячи по кімнаті. І якщо глибако вперед назад хитали він заспокоювався і засинав. Ми звали такі рухи "Кенгуру". Але було тяжко їх робити довго. Мінялись з чоловіком по черзі. І то падали з втоми. Дяка Богу, що коліки в дитини були лиш до місяця. А то думала - здуріємо.:crazy::crazy:

levandivka
28.08.2010, 13:46
І хиталися з ним ходячи по кімнаті. І якщо глибако вперед назад хитали він заспокоювався і засинав. Ми звали такі рухи "Кенгуру".
Вав! А схемку траекторії не нарисуєте? Можна у Вікіпедію одразу...
Нє?

Anelija
29.08.2010, 01:06
ми користувались газовідвідною трубочкою(якщо вже ніц не допомагало). Ефект мгновенний.

natorella
29.08.2010, 14:36
ТАК слінги від коліків не допоможуть. То брєд. Одназначна..
знову ви починаєте. ви пробували??? хоч раз в слінг дитину клали?
я при кожній консультації, як тільки покладу/посаджу дитину в слінг чую шикарні звуки.
в слінгу в дитини розслаблюється кишківник і сфінктери. йдуть і пуки і каки і повітря

Їх слухати - виходить на 3 роки в слінг на всі випадки життя рецепт
а шо рецепт? запхати голодну в холодильник - швидше коліки пройдуть????
добре ВСІМ СЛУХАТИ КОМАРОВСЬКОГО І ЛЕВАНДІВКУ!!!

levandivka
29.08.2010, 15:31
запхати голодну в холодильник - швидше коліки пройдуть????
Можна деякі частини тіла в холодильник запихати при перегрівах...

добре ВСІМ СЛУХАТИ КОМАРОВСЬКОГО І ЛЕВАНДІВКУ!!!
разом з підписом "против кого сегодня дружим, девочки?"
прикольно читається.

ЗІ: пішов питати Гууглю про повнолуння.

http://www.youtube.com/watch?v=0n0d8U_8sZ4

знову ви починаєте. ви пробували???
Я не починаю, а продовжую... :)
Мої троє дітей не страждали коліками. І для цього не треба було купувати якийсь модний товар.
Водні процедури у звичайній ванні позбавили мене і дітей зайвих клопотів з газами.

natorella
29.08.2010, 15:47
Мої троє дітей не страждали коліками
я за них дуже рада

для цього не треба було купувати якийсь модний товар
тто товар для носіння дитини, якби хтось питав, але і з коліками допомагає

Водні процедури у звичайній ванні позбавили мене і дітей зайвих клопотів з газами
в мене проблем з газами нема взагалі, в дитини було пару раз і я раджу то шо мені помогло. ви радите - шо вам помогло. я вашу думку ТАК не критикую.

пішов питати Гууглю про повнолуння
от от - ви також зараз активувались. УУУУУУУУУУУУУУ - *виє на місяць песє*

estera
15.09.2010, 13:57
в мене синочок мучився від коліків з народження і до 6 місяців,перепробували все нічого не допомагало поки нам не порадили Біо Гаю,натуральні пробіотики але дорогі,зате я забула шо таке коліки і запори досих пір. 5 капельок в день,давати кожен день.період місяць два три скільки тре,абсолютно не шкідливо і безпечно.Я малому давала десь три місяці з перервами в два три дні.Попробуйте -провірено.

Svizi
16.09.2010, 13:21
нічого не допомагало поки нам не порадили Біо Гаю,натуральні пробіотики
І нам доктор приписала БіоГаю - хороший преперат.

slonenjatko
20.09.2010, 11:21
Ми також дуже мучилися з коліками! Синуля покакати сам не міг напевно аж до 2,5 місяців! лакав страшено, аж чоловік з тато втікали з хати, бо не могли то все слухати! А я з мамою і малим мучилися і всі разом плакали! Нам говорили "терпіть, пройде"! Перепробували різні ліки нічого не допомагало! Трошки лекше ставало в мене на животі! Але здали аналізи на дисбактеріоз, виписали нам бактерії, ми їх пропили і коліки як рукою зняло!

sensual
22.12.2010, 14:37
В нас як перший раз почалися колікі, чоловік почав телефонувати до швидкої, він у мене трохи панікер, але почув : почекайте будь-ласка, можна померти і воскреснути, доки до них дозвонишся, а на слідуючий день нам педіатр виписав бактерії, назву вже не пам'ятаю, і все минулося:d25: а ще я чула що допомагає катати діток на машині

носик
23.12.2010, 10:39
я щоб позбутися колік у Віки пила чай із трав. "Набадяжила" ромашки. кропу. фенхелю. кропиви. м яти. липи. Це все допомагає і для прибуття молока. І, звичайно, слід слідкувати за своїм харчуванням( годуючим мамам).
А коли розпочала прикорм, то до супів давала 2 насінити кропу і фенхелю.
Моїй дитині це допомагало. і моїй родичці я також радила і показувала як заварювати трави.
Це лише моя порада і все.

Nivea
23.12.2010, 12:16
Ми до 2-х місяців мучились з коліками майже цілодобово. Малий не спав, весь час корчив ніжки, був дуже не спокійний, плакав! Використовували і пробували все по-черзі: Еспумізан, Ентерокінд, Плантекс, кропову водичку, бактерії різного типу. Робили вправи ніжками, викладали на животик, після їди - вертикальне положення, але на жаль результату ніякого. Ми пережили ці страшні 2-ва місяці і все пройшло саме собою. Існує і така точка зору, що на виникнення кольок впливає і психологічний стан матері – якщо мама спокійна і не тривожна, то і малюкові спокійно і комфортно. Мама нервує, метушиться – у малюка виникають коліки.

In4a
23.12.2010, 15:56
Еспумізан, Ентерокінд, Плантекс, кропову водичку, бактерії різного типу
все пройшло саме собою
І от треба Вам було в дитину стільки пхати...:girl_in_dreams:

Neytasa
23.12.2010, 16:36
З коліками мала проблеми з 2 дітьми,я провізор,так що препарати пробувала різні! Але мій супер чудо метод-газовивідна трубочка!!! Гази до 6 місяців в любому випадку проблема,якщо в бак посівах все нормально,немае потреби загружати ліками!просто потрібно пережити період,поки формуються ферменти і бактеріі в шкт дитини.

In4a
23.12.2010, 16:38
газовивідна трубочка!!!
"...наша песня хороша - начинай с начала..." (с)
:8:

Neytasa
23.12.2010, 16:48
"...наша песня хороша - начинай с начала..." (с)
Ну можна мучатись і пхати в дитину купу ліків,які ще побічні дії мають,або носити на руках круглодобово,кормити груддю круглодобово,стати зомбі в кінці кінців!Але трубочку нізащо!:girl_cray:

madchen
23.12.2010, 16:51
Від кольок допомагає масажики животика(круговими рухами за годинниковою стрілкою), прикладання теплої пельонки до животика, а ще спокійно поносити дитинку на ручках притиснувши до себе животиком. В крайніх випадках препарат "Інфакол". Ну а щодо газовідвідної трубочки, то в однійкнижці я прочитала, що цього робити небажано.

In4a
23.12.2010, 16:53
Ви знаєте, хтось вже тут з дівчат питав: "А Ви собі пробували цю трубочку поставити, коли у Вас проблеми?" І вже писали, як дитинка після цієї трубочки вже не в змозі була сама зробити свої справи, а тільки за її допомогою.
стати зомбі в кінці кінців!
"Как страшно жить..." (с)

Korona
23.12.2010, 16:59
Але мій супер чудо метод-газовивідна трубочка!!!
Для мене це був дуже крайній метод. Це коли вже все перепробувала ( укропна водичка, масажик, гаряча пеленка, вертикально) і дитина сильно плаче і корчиться, аж тоді використовувала трубку. В нас коліки були до 3-х місяців, а потім як рукою зняло. Десь на 2-му міс. мені підказали наступне: зранку декілька чайних ложок укропної водички, ближче до обіду Еспумізан, а на вечір Ріабал. Все йшло по наростаючій, від слабшого до сильнішого, оскільки в нас пік був у ввечері. Тоді стало набагато краще.

Neytasa
23.12.2010, 17:08
стати зомбі в кінці кінців!
Може вам це і не відомо,може повезло,що дитина давала відпочити. Але коли немае ні одної спокійної ночі,постійне напруження,коли дитина мучаеться і плаче,неможливо з рук випустити,ні помитись,ні поїсти,можна в кого завгодно перетворитись,я вже не кажу про відносини з чоловіком в такої жінки! а трубочка процес фізіологічний,від ліків більше звикання,а трави можна такі наварити,що отравити легко.Я 2 дітям до пів року регулярно використовувала цей метод,вже повиростали і все у них з цим ділом прекрасно!не треба так категорично.

---------- Додано в 17:08 ---------- Попередній допис був написаний в 17:05 ----------

почитайте побічні дії ріабал,еспумізан,трав-ромашки і тд. а краплі на спирту для грудничків, нікого так не лякають як трубочки?А чудо-препарати з бактеріями,які генетично модифіковані щоб бути стійкими до антибіотиків?

In4a
23.12.2010, 17:16
почитайте побічні дії ріабал,еспумізан,трав-ромашки і тд. а краплі на спирту для грудничків
А де Ви прочитали, що я ліки пропагую замість трубочки?
На такі дописи я пишу
І от треба Вам було в дитину стільки пхати...

Neytasa
23.12.2010, 17:18
А де Ви прочитали, що я ліки пропагую замість трубочки?
це не Вам особисто,а в загальному....

Korona
23.12.2010, 17:32
почитайте побічні дії ріабал,еспумізан,трав-ромашки і тд
А що доброго від користування (регулярним) трубочки? Якби ми дорослі кожного вечора ставили б собі клізму....:bad::suicide:

---------- Додано в 17:32 ---------- Попередній допис був написаний в 17:31 ----------

Якщо дивитись прискіпливо до усього, то напевне наша малеча плакала б і корчилась від болю круглодобово. А ми б нічого не давали бо всюди побічні дії.

Neytasa
23.12.2010, 17:42
Якби ми дорослі кожного вечора ставили б собі клізму
Дорослим ліки давати безпечніше ніж дітям новонародженим.я не проти ліків,але проти коли без потреби і є інші дієві методи.

---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:36 ----------

просто дивно що люди,мами молоді захищають препарати хімічні,або з не доказаною ефективністю,або виробників непонятних індійських,а гомеопатія- краплі всі на спирту і рахують що це все прекрасно для їхніх немовлят......

Galya
23.12.2010, 19:02
гомеопатія- краплі всі на спирту
Як не знаєте, краще не пишіть - гомеопатія не є на спирту, це могло бути т.зв. псевдогомеопатією, яка не має нічого спільного з класичною гомеопатією.

просто дивно що люди,мами молоді захищають препарати хімічні
Та ж навпаки, кажуть вам - нічого цього не треба, краще дати груди, поносити на руках, поколисати, зробити масажик і все решта.

Neytasa
23.12.2010, 19:28
Як не знаєте, краще не пишіть
В мене медична освіта!Краплі гомеопатичні на спирту!Як не знаєте, краще Ви не пишіть.

Fleshka
23.12.2010, 19:36
Галя мала на увазі певне оце
а гомеопатія- краплі всі на спирту
Класична гомеопатія ніякого спирту не має і мати не може. То горошки.
А ви певне пишете про гомеопатичні препарати типу афлубіну і т.д....

Neytasa
23.12.2010, 19:43
Я кажу про краплі,які зараз широко рекламуються і споживаються. Вже пару раз писала КРАПЛІ,про горошки ні слова не було!

natorella
23.12.2010, 19:47
кажу про краплі,які зараз широко рекламуються
то не гомеопатія

Galya
23.12.2010, 19:48
Я кажу про краплі,які зараз широко рекламуються і споживаються
Це не є гомеопатією. З медичною освітою ви мали б знати.

Neytasa
23.12.2010, 19:49
Це не є гомеопатією. З медичною освітою ви мали б знати.
споживачам подається як гомеопатія!

mamaNata
23.12.2010, 19:53
Дівчата, прочитайте ось цю статтю про коліки, дуже корисна
http://www.ourbaby.ru/articles/article.aspx?id=476

Neytasa
23.12.2010, 19:53
Краплі фірм Хель,Німецького гомеопатичного союзу,бітнера і т.д що це тоді по Вашому???

natorella
23.12.2010, 19:56
фірм Хель
хель - то комерція, а не гомеопатія
гомеопатія підбирається кожному хворому індивідуально
а не впихується в аптеці - бо дорожча

Neytasa
23.12.2010, 19:59
Добре,що Вам це відомо,а більшість про це не здогадується!

Galya
23.12.2010, 20:50
Краплі фірм Хель,Німецького гомеопатичного союзу,бітнера і т.д що це тоді по Вашому???
Головний принцип гомеопатії - дається за один раз лише один препарат. А почитайте тепер склад тих капель Хеелівських - скільки там складників? Якщо цікаво про гомеопатію можна хоча б тут почитати (http://1796kotok.com/homeopathy/essence/faq.htm)

Neytasa
23.12.2010, 21:10
Але подається це все як гомеопатія і лікарі,і паціенти це сприймають і споживають.І рахують безпечним без побічних дій.

taniarz
23.12.2010, 21:34
а що робити коли через ці коліки з дитинкою навіть неможливо погуляти.Нам 2,5 тижні, колііки часто,проходить і зразу хоче цицю,ятільки одягнусь і доцю вкладаю в візочок і починається...треба приголубити,прикласти і все з частою періодичністю. Тоді що покищо не гуляти:???

In4a
23.12.2010, 21:46
вкладаю в візочок
не гуляти:???
Слінг - наше всьо! :girl_dance:

taniarz
23.12.2010, 21:54
Слінг - наше всьо!

я ше до нього не привчилась толком,все таке враження що дитинка там лежить зігнута крючком:girl_cray:

In4a
23.12.2010, 23:47
що дитинка там лежить зігнута крючком
Вона так 9 місяців у Вас в животику лежала :) І, до речі, а Ви впевнені, що вона кричить у візочку із-за колік? Може їй там просто не подобається? Тимофій взагалі відмовлявся у візочку їздити до 10 місяців...

Galya
24.12.2010, 12:24
Нам 2,5 тижні, колііки часто,проходить і зразу хоче цицю,ятільки одягнусь і доцю вкладаю в візочок і починається...треба приголубити,прикласти і все з частою періодичністю
Це не коліки, а звичайна поведінка дитини у такому віці - в животику весь час була їжа, без ніяких перерв, тому "режим" виробиться не так зразу, а з часом. Не все так буде, а зараз дитині треба груди дуже часто, практично постійно. Тому або освоювати слінг, або зовсім мало гуляти.

Natalochka
24.12.2010, 22:13
Як вихід можна дитинку на балкон, щоб повітрям подихала. Ми так малого біля вікна спочатку ставили(не маємо балкону). Спочатку теж було нереально погуляти, з часом все внормувалося. В 2 місяці вже спав на вулиці по 3 години, годувала на вулиці.
А коліки ще досі не пройшли, деколи бувають, хоча нам вже 3.5. Найкраще нам помагає масаж, викладати на животик і поспати в слінгу або на мамі або татові.

kostuk
25.12.2010, 13:41
В нашого синочка "коліків" не було. Не знаю чи правильно, але я пов'язую це з тим, що він спав на животику (та й досі так спить) починаючи десь з 1 місяця, і в колясці теж.

taniarz
27.12.2010, 17:54
дуже дякую Всім за поради і Ваші досвіди.Буду пробувати все по трошку)))

Mitelka
27.01.2011, 13:27
Хеппі Бейбі-це і є замінник укропної водички))). Кожен препарат на кожну дитину індивідуально діє. Комусь помагає, а комусь ні!!!

bajda
29.01.2011, 23:26
а я ложила на живот потому что у меня больше никак не хотел спать тоже где-то в 1,5 месяцев , и все меня ругали что я делаю . но колики наши продолжались , немного помогал эспумизан и укроповая водичка

Allure
29.04.2011, 15:45
А нам від колік БЕЗВІДМОВНО допомагало стрибання на фіт-болі - тобто, дитинку на руки, міцно до себе притулити, сідати на м*яч (великих розмірів, в нас з діаметром 60см) і підстрибувати на місці - плач припинявся моментально, і під таке підстрибування-заколисування малюк спокійно засинав. :d25:

Valeria
29.04.2011, 16:22
Нам дуже добре допомагав гомеопатичний препарат- Ентерокінд, приблизна вартість-60 гривень. Він знімає коліки + має заспокійливу дію. Недавно знову його давали малій ( 1 рік і 10 міс.), коли в неї була кишкова інфекція.

Galya
29.04.2011, 16:44
БЕЗВІДМОВНО допомагало стрибання на фіт-болі
Нам воно взагалі на всі випадки безвідмовно помагає:) Коли лізли зубки (котрісь з них, Слава Богу не на всі була така реакція), то тільки скаканням на фітболі з цицьою в роті ми і рятувались по ночах. А просто на руках носити не помагало зовсім.

pchilka
29.04.2011, 22:03
Нас кольки майже не турбували. Коли були декілька раз (зауважила, що від гомеопатичних чи взагалі будь-яких ліків, які потрапляли через молочко), допомагала тільки газовідвідна трубка. Нам лікар показала як правильно користуватися, і інколи треба було декілька раз ту процедуру повторювати щоб прийшло довгоочікуване полегшення. Помагало завжди. А от еспумізан чи т.і. не рекомендували.

Vika
29.04.2011, 22:41
найгірше в нас то плач під час їди: пару раз потягне і дико плаче, і дуже бурчить в животику, боюся щоб від грудей не відмовився. а корчитьсь, пукає плаче майже весь день. спить по 10-20 хв. ще й слиз в каках. до лікарки ну ніяк не хочу йти, чим вона мені допоможе? хіба ліків понавиписує. а як лікується в немовлят стафілокок?

natorella
29.04.2011, 22:49
плач під час їди: пару раз потягне і дико плаче, і дуже бурчить в животику, боюся щоб від грудей не відмовився. а корчитьсь, пукає плаче майже весь день. спить по 10-20 хв. ще й слиз в каках. до лікарки ну ніяк не хочу йти, чим вона мені допоможе? хіба ліків понавиписує. а як лікується в немовлят стафілокок?
як лікується мамин страх?
який стафілокок? у вас певно проблеми з зміною грудей і балнсом переднього і заднього молока