Хороший окуліст у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем фасолька, 8 Квітень 2009.

  1. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    В моєї доні (рік і 10 місяців) вроджений астигматизм. Можливо хтось підкаже, де знайти хорошого офтальмолога для консультації. Окуліст в поліклініці запевняє, що то не біда, але я трохи переживаю, може нам варто в спецсадочок піти... Чекати склавши руки до 3 років і тоді вдягнути дитині окуляри не можу. Маю бути впевнена, що все під контролем:)
    Наперед дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Астигматизм в дитини. Шукаю лікаря.

    в Охмадиті приймає лікар з Брюхович,моїй дитині допомогла,якщо треба знайду тел.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Астигматизм в дитини. Шукаю лікаря.

    І меня цікаво про спеціаліста. В малої недавно окуліст теж знайшла астигматизм, але казала що до року ніби мав би пройти.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Астигматизм в дитини. Шукаю лікаря.

    В мого старшого малого теж астигматизм...лікування нічого не давало, пару років десь з 2 го по 5 клас мав окуляри для читання, а тепер до 16 зір вирівнявся:ninja:. Загадкова то хвороба, нам казали що в нас роблять хіба що лазерну корекцію, але добре, що не довелось поки..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Астигматизм в дитини. Шукаю лікаря.

    Дівчата, маю вроджений астигматизм на лівому оці, на те око практично не бачу, але маю добре розвинуте праве, то загалом на зір ніколи не скаржилась, окулярів ніколи не носила і поки не планую, та й при такому діагнозі вони рідко допомагають, особливо, якщо велика різниця по діоптріях між двома очима, якщо більше 4 - то окуляри носити не можна, говорила з багатьма лікарями, і всі якщо відверто, то говорили що це не коригується, а ті клініки які за це беруться гарантії не дають, це ж вроджене викривлення сітківки ока,
    цікаво, що моїй малечі також ставлять цей діагноз, але я не спішу хвилюватись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Астигматизм в дитини. Шукаю лікаря.

    В мене теж вроджений астигматизм. Бачу без окулярів десь 30% на обидва ока. З дитинства лікувалась (окуляри різні, лікарня в Брюховичах, гімнастика для очей тощо), але ефекту це все не дало. Після пологів зір трішки погіршився. Лікар сказала, що потрібно щопівроку перевіряти зір мені і дитині, бо це передається по спадковості. Ношу окуляри для далі. :umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. K.I.M.

    K.I.M. Active Member

    Відповідь: Астигматизм в дитини. Шукаю лікаря.

    Астигматизм - погана вада зору. бо виправити її і справді можна лише за допомогою оперативного втручання, і то тільки після 18 років за умови, що астигматизм не занадто великикий.

    страшне в очних хворобах те, що за статистикою 25% батьків передають свій зір малечі :sad:

    так от, астигматизм може потягнути за собою купу інших, більш небезпечних речей.
    і хоч астигматизм не вилікувати, потрібно приділяти йому достатньо часу...
    припустімо, дитина має астигматизм на одному оці, а інше - абсолютно здорове. мозок справно отримує інформацію від здорового ока і намагається поєднати її зі спотвореним зображенням, яке надає вражене астигматизмом око. мозок робить усе можливе, але картинка гарна не виходить. тоді він (на те він і мозок :) ) приймає важливе рішення і намагається зробити так, аби хворе око не заважало працювати здоровому - тобто дає команду "вивести" хворе око з поля зору. зявляється косоокість - проблема, яку помітно здалека.
    і от тут ми все одно стикаємось з проблемою лікування косоокості, яка, можливо, не виникнула б, якщо б дитині виписали правильні окуляри чи добре обстежили у відповідного фахівця як тільки бітьки дізналися про астигматизм. а косоокість - це вже купа занять, часу і грошей...

    тому слід обовязково обстежувати дітину і офтальмолога, і якщо ви довіряєте свому лікарю - то робіть так, як він радить (вдягайте окуляри, ходіть на вправи, займайтеся вдома). якщо ж ви не довіряєте лікарю - шукайте того, який припаде вам до душі. але не зупиняйтеся, бо дитина навряд чи подякує вам за поганий зір

    :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Астигматизм в дитини. Шукаю лікаря.

    Дуже хороша лікарка в Винниках - Ольга Володимирівна!
    Я сама до неї ходжу. Найбільше мені подобається її ставлення і звичайно сучасна апаратура.
    Можна піти на консультацію, а там подиветесь.
     
  9. GRACE

    GRACE New Member

    Відповідь: Астигматизм в дитини. Шукаю лікаря.

    В мого малого теж асигматизм виявили в 5 років, прописаи окуляри, але окуляри його не виліковують, лікарка сказала що з віком може око змінитись, а якщо ні то тільки лазарна корекція. Ні в кого з родини проблем з зором (очима) не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. K.I.M.

    K.I.M. Active Member

    Відповідь: Астигматизм в дитини. Шукаю лікаря.

    Грейс,
    астигматизм на разі дійсно не вилікувати без оперативного втручання. а окуляри носити треба обовязково, головне, щоб дитині вони підходили - не боліла голова, не крутилося перед очима тощо.
    але не втрачайте надії! технологій не стоять на місці :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Може хтось знає у Львові хорошого окуліста, який був би компетентним у лікуванні дакріоциститу (непрохідність сльозового каналу). Підкажіть, бо поки що нікого не знайшли хто б дав раду з тим.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Кравець Любов Йосипівна вул. Некрасова Медінститут очне відділення

    Я не знаю, чи компетнтна вона в цій галузі, але мені колись допомагала. Колись я мала часто дивні конюктивіти, які припинились, як змінила магазинні туші на амвеєвські
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Колись хороший окуліст працював в дитячій чорнобильській лікарні на Дністерській (не знаю чи ще працює) - доктор Грицюк. До нього контакітв не треба мати - просто приходите і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Я маю кілька робочих телефонів, вишлю вам в ПП, але туди дуже важко дозвонитись. Можна попробувати просто прийти, як не вийде дозвонитись :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Я уже писала, та повторю. Ольга Володимирівна (у Винниках). Я задоволена!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. K.I.M.

    K.I.M. Active Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    На жаль,
    дакріоцистит у Львові лікують тільки у державних клініках, приватні кабінети гнійними захворюваннями не займаються.

    Найкраще дають раду з такими проблемами у Центрі мікрохірургії ока у м. Києві на вул. Комарова,3. Якщо необхідний телефон - можу скинути в ПП.

    Тільки після ретельного огляду вам можуть порадити лікування або мікродірочку у кістці носової порожнини. Таку операцію проводять під загальним наркозом. Проте, дізнайтеся детальніше за телефоном клініки.

    (Цікаво чи мене забанять на цей раз за те, що я державні заклади рекламую?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    А часом не Миколаївна? :girl_haha: Моя мама з нею працює :girl_cool: Дійсно лікар суперовий!!!
    У Винниках вже очної лікарні немає, її закрили. Всі лікарі переїхали у 8 лікарню.
     
  18. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Дуже добра лікар є на Сихові - Береза Оксана Іванівна (в дорослій поліклініці, Червоної калини, 34). До неї завжди великі черги і дорослих, і дітей. Вона висококласний фахівець, неодноразово стажувалась за кордоном, постійно бере участь в конференціях, в курсі всіх новинок офтальмології тощо. Раджу. :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. K.I.M.

    K.I.M. Active Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Звичайний офтальмолог, який не оперує, у цьому випадку навряд чи допоможе.
    поліклініка може приписати краплі, які просто відтянуть вирішення проблеми на деякий час.

    Якщо діагноз справді точний, то зволікати з лікуванням не слід.
     
  20. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Вона ще й масажі побить в шийному відділі. Після масажу мій малий одразу почав бачити на одну одиницю краще. Але оті черги до неї!!!
     
    • Подобається Подобається x 3