КПК

Показати повну версію : Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

Сторінки : [1] 2 3 4

Lady_Opium
06.06.2009, 16:05
У цій гілочці пропоную описувати наші веселі, сумні, цікаві, захоплюючі сновидіння:girl_claping:

А якщо б у когось було б бажання протрактувати чиюсь сонливу історію - думаю, ми б із відкритими обіймами прийняли ваш талант психоаналітика:girl_cool::girl_curtsey:

Nadijka
06.06.2009, 16:26
Ануто, розкажіть шо я такого у вашому сні витворяла шо ви мене на "міс посиденьки" висунули?:girl_haha:

Lady_Opium
06.06.2009, 17:00
Вчора в моїй голові хтось знімав трилер:))

Ніч. Центр Львова гуляє. А я ходжу біля Добробуту з кульком білих светрів. Підходить до мене мужчина рудий, худий, нефайний і давай виривати мій пакет.:girl_mad:
Я обурююсь... Тоді він бере з землі величезний ніж і приставляє мені до горла:girl_crazy:
А я жанщина сильна - вириваю ніж і штрикаю йому в серце:girl_devil:

Я підхожу до Панадолки, яка сидить серед багатьох чоловіків, а вона перелякана тікає:girl_mad:
Я вертаюсь по ніж, і тут Одрі підходить і каже: І тут, :cesored:, маніяки:girl_haha:

Отакий-от сон:)
То вже, до речі, друга моя жертва за останні три місяці, правда, з першою я набагато жорстокіше розправилась:ninja:

Олюська
06.06.2009, 17:02
Класна гілка:) Якось минулого тижня мені снилася одна форумчаночка і от хоч вбийте мене - не згадаю хто:confused: Ще пам'ятаю, хотіла написати про це на форумі, бо якийсь класний сон був, а потім, думаю, де я то буду писати...Тепер вже є куди:)

Олюська
06.06.2009, 17:03
А цієї ночі мені снилась та дівчина, яка вчора в Талантах витворяла чуда з піску:)

kati
06.06.2009, 18:05
А в мене як тільки пересижу на посиденьках довше ніж до 1 години, то все- усю ніч буде форум снитись....так шо намагаюсь до ночі не засиджуватись:)))))))

Незнайомка
06.06.2009, 19:36
приснилось мені сьогодні, що я маю улюблену роботу на посаді, яка мені подобається, і успішно виконую свої обов"язки.... може не так цікаво, але така щаслива була, коли прокинулась... поки не згадала, що на ту посаду мені влаштуватись до вагітності не вдалось...

Яруська
07.06.2009, 10:06
Вчора в моїй голові хтось знімав трилер:))

Ніч. Центр Львова гуляє. А я ходжу біля Добробуту з кульком білих светрів. Підходить до мене мужчина рудий, худий, нефайний і давай виривати мій пакет.:girl_mad:
Я обурююсь... Тоді він бере з землі величезний ніж і приставляє мені до горла:girl_crazy:
А я жанщина сильна - вириваю ніж і штрикаю йому в серце:girl_devil:

Я підхожу до Панадолки, яка сидить серед багатьох чоловіків, а вона перелякана тікає:girl_mad:
Я вертаюсь по ніж, і тут Одрі підходить і каже: І тут, :cesored:, маніяки:girl_haha:

Отакий-от сон:)
То вже, до речі, друга моя жертва за останні три місяці, правда, з першою я набагато жорстокіше розправилась:ninja:

В мене теж був період, що снились вбивства(причому вбивцею була теж я:girl_crazy:) Так от моя коліжанка-психолог казала, що це так виходить накопичена агресія. Видно за щось переживала, гризлася от і мочила вночі всіх підряд:eek:

Грильяжка
07.06.2009, 14:17
А в мене як тільки пересижу на посиденьках довше ніж до 1 години, то все- усю ніч буде форум снитись....так шо намагаюсь до ночі не засиджуватись:)))))))

Мені теж форум сниться. А ще останнім часу такі сни як якийсь фільм, заплутані дитиктивні історії, цілі драми. Я в сні активніша ніж в житті, хоч в житті я мегаактивна:girl_cool:

Mazerati
19.06.2009, 13:23
А мені сьогодні приснився мій коханий і сон був якийсь дурний, хоч толком не пам"ятаю. Але страх почав брати, що з ним не все гаразд. А то ще сон з четверга на п"ятницю Дзвоню йому в 9-тій ранку, питаю, як він, а він каже: "Цілу ніч на спав, ногу вчора на пейнтболі пошкодив". А ввечері говорили і все було ок. Отакий то віщий сон....

marika28
19.06.2009, 13:34
А мені пару днів тому приснилося що я отримала в спадщину від свого рідного батька квартиру в тернополі. ( ніколи його не бачила, виховував вітчим якого я кличу тато). Через сон я від неї відмовилася . Нехотіла брати цей будинок. До чого б це? . Ніколи за нього недумала і ніколи в дома за нього мови небуло.

Usmishka
19.06.2009, 13:38
То як не крути якись віщий сон, чекайте, може якраз, нерухомість-то штука хороша :)

Багіра
19.06.2009, 13:56
мені... стидно признатись... на протязі пару остатніх тижнів снились різні мужчини... знайомі, незнайомі... і що я до них відчуваю то ніжні платонічні почуття, то пристрасть... і то коханого трохи ображало... а цієї ночі приснилось що я з якоюсь жінкою помінялась вимушено чоловіками... і цілу ніч страждала, що не можу бути зі своїм коханим і хотіла мінятись назад:D

Lady_Opium
19.06.2009, 14:12
А то ще сон з четверга на п"ятницю
ну..
якщо мені наснилось, що я за всіма бігала з величезною мясорубкою- думаєте справдиться?:)

Mazerati
19.06.2009, 14:24
ну..
якщо мені наснилось, що я за всіма бігала з величезною мясорубкою- думаєте справдиться?:)

В мене, на жаль, часто якраз ті сни справджуються...може через то, що я в них вірю....:girl_sad:

Dana K
22.06.2009, 23:01
Мені кілька днів назад снилась акваріумна рибка.... ніби вона ожила і плаває собі (в нас насправді здохла одна рибка) ... oops

Грильяжка
22.06.2009, 23:20
Мені кілька днів назад снилась акваріумна рибка.... ніби вона ожила і плаває собі (в нас насправді здохла одна рибка) ... oops

Кажуть риба сниться до скорого поповнення:girl_curtsey:

Nadijka
23.06.2009, 09:26
йой, але нічка нині була...
чоловік постійно розказує, які в лікарні великі таракани, от я собі то взяла в голову і до години шостої ранку воювала з тими тарганами...як згадаю...брррр...

а під ранок мені Юстина снилась...ми ходили з нею в центрі на каву...сидимо розглядаємо меню і тут нам приносять вареники з холодцем...добре шо в 7.30 будильник задзвонив...

Mazerati
23.06.2009, 09:47
йой, але нічка нині була...
чоловік постійно розказує, які в лікарні великі таракани, от я собі то взяла в голову і до години шостої ранку воювала з тими тарганами...як згадаю...брррр...

а під ранок мені Юстина снилась...ми ходили з нею в центрі на каву...сидимо розглядаємо меню і тут нам приносять вареники з холодцем...добре шо в 7.30 будильник задзвонив...

Вареники з холодцем??? жах......

Яруська
23.06.2009, 13:00
мені... стидно признатись... на протязі пару остатніх тижнів снились різні мужчини... знайомі, незнайомі... і що я до них відчуваю то ніжні платонічні почуття, то пристрасть... і то коханого трохи ображало... а цієї ночі приснилось що я з якоюсь жінкою помінялась вимушено чоловіками... і цілу ніч страждала, що не можу бути зі своїм коханим і хотіла мінятись назад:D

Упс...:girl_crazy::girl_crazy: Це схоже на незреалізовані фантазії:girl_haha:

COOLBABA
23.06.2009, 13:25
От мені сьогодні снився "диво-сон".:girl_cool: Шо прийшла я до знайомої,( вона тільки недавно народила), а вона сидить на ліжку з пузіком, але дуже-дуже великим і каже порухай???!! І туту я опускаю очі і.........................бачу дві голови точніше обличчя маленьких крізь шкіру її живота, і з розумним виглядом кажу до неї "В тебе буде двоє???!" Короче кажучи-пишучи в сні я вважала себе "баба-рентген"!:girl_crazy:!!!!!! Отаке буває, а взагалі сни в мене бувають дуже бурні, особливо після якоїсь гулянки...............:girl_haha:

cherepashka
23.06.2009, 13:31
А в мене останніми днями якісь віщі сни :girl_crazy: На початку минулого тижня приснилась мені однокласниця,з якою ми не дуже то і дружили,і яку я не бачила-не чула від школи,а це вже 9 років.А на наступний день захожу в однокласники-а в мене від неї повідомлення:8: Через день мені приснився друг дитинства,з яким не спілкувались вжбільше 10 років (він з сім'єю виїхав в Німеччину)На наступний день я,по традиції,захожу в однокласники,а там...нічого.Думаю,не може ж це бути просто так.Почала сама його шукати -нема.Ну нє,то нє.Аж тут вечором мені мама розказує,що звонили наші "німці",і казали,що приїдуть через тиждень!!!От і не вір після того снам:girl_crazy:

Lady_Opium
01.07.2009, 12:44
снилося, що гасаю сходами у катіних голубих туфлях.
пам.ятаю, що носіння на каблуках щось значить, а от що?...

Іспанка
01.07.2009, 12:59
снилося, що гасаю сходами у катіних голубих туфлях.
пам.ятаю, що носіння на каблуках щось значить, а от що?...
Таня, я знаю, що коли сниться взуття - то до любовних пригод:girl_haha:Сниться нове взуття - значить будеш мати нового каваляра:girl_crazy:
А мені нині такеее снилося..як завжди фсьо було дуже заплутано і нереально))

Багіра
02.07.2009, 00:03
вчора мучила мене дуже совість за один мій поступок, то вночі снилось що я дуже грішу і мучуся через то:)

mashka
02.07.2009, 15:16
А мені пару днів тому приснилося що я отримала в спадщину від свого рідного батька квартиру в тернополі. ( ніколи його не бачила, виховував вітчим якого я кличу тато). Через сон я від неї відмовилася . Нехотіла брати цей будинок. До чого б це? . Ніколи за нього недумала і ніколи в дома за нього мови небуло.

Маріко, мені здається що десь на підсвідомому рівні у вас закладено почуття обази на вашого батька, через те що він можливо вас кинув. Хата, квартира - це родинне гніздо, затишок, повноцінні стосунки, якого колись можливо ви й чекали від батька але не прийняли б його через образу. Я думаю це приховане прагнення до гармонічної родини з рідним батьком від самого початку, яка врешті у вас і є тепер з вітчимом. Насправді вам би хотілося такої родини-будинку, але ви йому не пробачите, а отже не приймете подарунок.

Ірена
02.07.2009, 16:02
мені нині снилося, що вибрала зі своєї голови велику вош:eek:
але кажуть, що воші - то гроші:girl_haha:

Siania
02.07.2009, 16:25
А мені недавно снилось що я піднімаю волосся пальцями а там де не де сиве волосся, і таке чітке на мому чорному...так страшно стало:girl_sad:
п.с. А в той вечір була розмова про сиве волосся))))

Яська Березнева
04.07.2009, 23:46
А мені сьогодні снилося, що я просто сіла на підлогу, сперлася на якісь клунки і заплакала. Заплакала від суму за тим, що давно минуло і ніколи вже не повернеться... Прокинулася від власного плачу. І так гірко було...

Кольорова
07.07.2009, 12:57
Мені в 16 років приснився сон, який мені запам'ятався на все життя і в який я віритиму за будь-яких обставин ! Сон: йдемо ми з моїм татом по вулиці. Проходимо повз якийсь будинок. Дивимося - на будинку табличка "Товариство ЩАСЛИВИХ людей". Тато каже: "Ідемо, я Тебе туди запишу!". От так мене мій тато записав у класне товариство :))) Я і справді - дуже щаслива людина :) Дякую таткові і гарному сну! :))))

Кольорова
07.07.2009, 13:00
А мені сьогодні снилося, що я просто сіла на підлогу, сперлася на якісь клунки і заплакала. Заплакала від суму за тим, що давно минуло і ніколи вже не повернеться... Прокинулася від власного плачу. І так гірко було...

В мене таке було в реалі - сум за минулим. Одного разу взяла речі малих, коли вони ще зовсі маськами були - і в сльози. Що вони такими маленькими вже не будуть, і час так швидко минає, і т. д. :(((((((
Наревілася... Більше так не роблю. Треба жити сьогоднішнім і майбутнім. :girl_in_love:

ksjy
07.07.2009, 13:01
Мені в 16 років приснився сон, який мені запам'ятався на все життя і в який я віритиму за будь-яких обставин ! Сон: йдемо ми з моїм татом по вулиці. Проходимо повз якийсь будинок. Дивимося - на будинку табличка "Товариство ЩАСЛИВИХ людей". Тато каже: "Ідемо, я Тебе туди запишу!". От так мене мій тато записав у класне товариство :))) Я і справді - дуже щаслива людина :) Дякую таткові і гарному сну! :))))

Як це класно! в мене від вашого допису аж настрій піднявся!:girl_smile:

Кольорова
07.07.2009, 13:08
А мені недавно снилось що я піднімаю волосся пальцями а там де не де сиве волосся, і таке чітке на мому чорному...так страшно стало:girl_sad:
п.с. А в той вечір була розмова про сиве волосся))))

Це сон із серії жахів :)) Мені таке теж, буває, сниться :(
У мене дуже довге волосся. Закриває мою м'яку частину :) І от одного разу сниться мені, що я його обстригла (до того в реалі про це думала). Увісні я дивлюся на себе - каре. Як почала я ридати!!! Прокинулася з мокрим від сліз обличчям. Теж було на душі гірко. Сон був настільки реальний, що, прокинувшись, я руками торкнулася волосся - чи воно на місці :)

Кольорова
07.07.2009, 13:11
Як це класно! в мене від вашого допису аж настрій піднявся!:girl_smile:

Це класно :) У мене також, коли про це написала :))))

COOLBABA
10.07.2009, 14:25
А я сьогодні в сні була вагітна. Причому всім казала ,що буде в мене хлопчик, бо пузіко витянуте. Короче пишучи, ходила довольна, як слонь з пузіком:girl_crazy:

Alias
10.07.2009, 15:52
А мені вчора приснилося, що у мене трійня:)

Halina
10.07.2009, 22:02
А мені вчора приснилося, що у мене трійня:)

Якщо потлумачити, то чекає вас потрійна радість!

Alias
10.07.2009, 22:43
Якщо потлумачити, то чекає вас потрійна радість!
Ваші слова та Богу в вуха:) А насправді я здогадуюсь про ту потрійну радість:girl_in_love:

Natalia
10.07.2009, 23:31
А до мене приїхав племінник з дівчиною. Так от вона (дівчина) мені розповідає, що місяць назад їй приснилось, що я вагітна. При чому про мою вагітність вона навіть не підозрювала. Тільки на наступний день я їй сказала, що це дійсно правда.

Halina
20.07.2009, 10:34
Розкажу про сьогоднішній сон свій я, бо сама ще під якимось враженням!
Спочатку трошки реальності, щоб було зрозуміліше. Наші знайомі поїхали в суботу відпочити і мали повернутись у вівторок. Живуть вони на першому поверсі!
А тепер сон! Сниться мені що я проходжу повз їх будинок і бачу що у них вікна відкриті і то так відкриті ніби хтось заліз в будинок. І в мене такий шок, незнаю що робити. От і проснулась.
А тепер знову реальність. Іду сьогодні повз їх будинок і бачу відкриті вікна. Я стою і незнаю що робити. Телефоную знайомі, питаю де вони. А вона мені в дома, спимо до речі, а ти чого так рано телефонуєш.
Що я мала її сказати???

Megan
20.07.2009, 11:35
А я сьогодні в сні була вагітна. Причому всім казала ,що буде в мене хлопчик, бо пузіко витянуте. Короче пишучи, ходила довольна, як слонь з пузіком:girl_crazy:

І я сьогодні в сні вагітна була, і чомусь я не дуже тішилася, але потім сказала, ну як так сталося, то хай буде, і пузіко вже велике було, тільки дівчинки дуже хотіла:girl_in_dreams:. Я не думала ще над другою ляльою, і до чого такий сон?

kristina
20.07.2009, 12:13
мені снилось що вагітна і вже іду родити, а мені кажуть куда тоя іду тож тільки 3- тій місяць.
так як я стараюсь над завагітніти, такі сни мене вже не дивують

Імель
20.07.2009, 12:14
А я вчора до ночі посиденькалася :girl_crazy:
А решту ночі мені снилася ава Xomkи :girl_crazy:, так шо Бачились! :girl_haha:

SovaBa
20.07.2009, 12:40
А мені щоночі сниться,що Дашуня плаче,або ще якісь дітки,і так вже 4місяць:8:. Доця плаче вдень від кольок, а вночі мене криє:xaxa:. Видно правду казала наторелла: висплюсь коли мала піде в перший клас:girl_crazy:

МарянаК
20.07.2009, 12:50
А мені снився дощ - сиииильна злива, і сильні, великі калюжі, і цвітна капуста :girl_smile:

Liliyah Romanova
21.07.2009, 23:45
Сильно не бийте...
Минулої ночі мені снилася вагітна Odree і вагітна Галичанка. Отак ні з того, ні з сього.

А цеї ночі, що я стала на вагу, а там - 91 кг. :girl_crazy: Сказав Роман, аби я рідше важилася, бо то того. :xaxa:

Mokka
21.07.2009, 23:52
А мені взагалі рідко сняться приємні сни, в основному якісь жахи або щось тривожне. Часто буваю рада, коли прокидаюсь і бачу, що це був сон. Цікаво, що б це мало означати?

Liliyah Romanova
22.07.2009, 00:00
А мені взагалі рідко сняться приємні сни, в основному якісь жахи або щось тривожне. Часто буваю рада, коли прокидаюсь і бачу, що це був сон. Цікаво, що б це мало означати?

Що втомлена спати лягаєте.
Я відколи наніч вишивати почала, більше такого не маю. А посидіти пару хвилин перед сном у компі - все, капець!

Mariya
22.07.2009, 00:09

Воно перед сном треба торшки, тойво, попросити чоловіка вас заколисати :girl_wink: (ех, маладьож, всьо вас вчи)

Маруся-мама
22.07.2009, 01:43
(ех, маладьож, всьо вас вчи)
ой і не кажіть... а мій приходить рівно о пів на першу ночі і включає світло. То він так напевно намікає що його заколисати тра :girl_in_dreams:

Mariya
22.07.2009, 01:47
ой і не кажіть... а мій приходить рівно о пів на першу ночі і включає світло. То він так напевно намікає що його заколисати тра :girl_in_dreams:

Якби мені хто посеред ночі та й би світло отако в спальні включив (а я би ше при цьому спала), то я би добре макогоном по голові б заколисала. Єдиний виняток - чоловік тяжко працює до темної ночі.

Liliyah Romanova
22.07.2009, 05:46
Маріє, невже ви з макогоном спите??? :girl_crazy:

Імель
22.07.2009, 09:37
А мені сьогодні снилася карапуз. Ми сперечалися на вишивальну тему :girl_crazy:

Lady_Opium
22.07.2009, 10:06
а я вчора робила півгодинні фізичні вправи перед сном - так таке снилось, що аж гидко розказувати
одним словом: вбила більше 4 людей, і так гидко на душі:(

Olma
22.07.2009, 10:11
Ой дівчата - мені таке снилось... Ніби я на концерті Мадонни - стою в перших рядах, і тут вона починає співати повільну пісню і всі починають танцювати парами, а я не маю пари.. Тут підходить Мадонна з запрошує мене. І ми так гарно танцюємо:dance:
Думаю тепер, може то я нетрадиційноі орієнтації....:agree:
От така то я Madonna-girl :girl_cool::radist:

Імель
22.07.2009, 10:14
Ой дівчата - мені таке снилось... Ніби я на концерті Мадонни - стою в перших рядах, і тут вона починає співати повільну пісню і всі починають танцювати парами, а я не маю пари.. Тут підходить Мадонна з запрошує мене. І ми так гарно танцюємо:dance:
Думаю тепер, може то я нетрадиційноі орієнтації....:agree:
От така то я Madonna-girl :girl_cool::radist:

То всьо через Брітні Спріз!!!! :girl_wink::girl_wink::girl_wink:
Добре, що не цілувалися!!! :ninja::ninja::ninja:

Olma
22.07.2009, 10:25
Добре, що не цілувалися!!! :ninja::ninja::ninja:

То було б уже слишком :scare:
(хоча колись мені снилось шо я з дівчиною...:o, Як сказала чоловікові - він сі бідний так спереживав:lol:)

Імель
22.07.2009, 10:35
То було б уже слишком :scare:
(хоча колись мені снилось шо я з дівчиною...:o, Як сказала чоловікові - він сі бідний так спереживав:lol:)

То я так, бо то ж Мадонна і Брітні :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

МарянаК
22.07.2009, 10:37
а я вчора робила півгодинні фізичні вправи перед сном - так таке снилось, що аж гидко розказувати
одним словом: вбила більше 4 людей, і так гидко на душі:(
Хтось до вас прибється (прийде, чи приїде)...

Oddly
24.07.2009, 14:03
а мені сьогодні снилося, що зуби вилітають. 4 чи 5 зубів і всі такі великі витягую з рота (задні). і думаю - добре, що задні, хоч можна нормально ще на люди показуватися.

кажуть, що то недобрий сон. до хвороб чи шось таке. а ви в таке вірите?

о, щойно знайшла в соннику - що це означає нещастя, голод і смерть для мене. брррррррррррр
треба якийсь інший сонник пошукати

ckorpionsha
24.07.2009, 14:07
А мені два рази моє весілля снилось підряд...кожний раз по-іншому...кажуть теж недобре..а ще снилось що запальничку шукала в хаті(у нас ніхто не курить)..запальничку оранжевого кольору..шоб то значило

Liliyah Romanova
24.07.2009, 20:09
а мені сьогодні снилося, що зуби вилітають. 4 чи 5 зубів і всі такі великі витягую з рота (задні). і думаю - добре, що задні, хоч можна нормально ще на люди показуватися.

кажуть, що то недобрий сон. до хвороб чи шось таке. а ви в таке вірите?

У мене таких снів мало було, й усі були якраз перед смертю когось із родичів (якщо кутніх - то далека родина) або перед тяжкою хворобою.

Коли снилося, що випали передні - помер чоловік моєї хресної - найулюбленіший мій вуйцьо... а я так мріяла, що він Дарчика побачить. і не судилося...

Ірена
24.07.2009, 20:11
мені нині снилася моя дитинка манюня:girl_in_love:. і як я мила її какашки:girl_crazy:

Oddly
24.07.2009, 20:31
сьогодні мали приїхати до мене гості, родина, здалека. на ніч планували виїжджати, і на ранок приїхати. а тепер подзвонили, що плани змінилися і виїдуть аж завтра - мені якось від душі відлягло - все через той сон.
а то вже переживати стала, що дорога, ніч і т.п.
може, все і на краще.

Halina
24.07.2009, 20:34
мені нині снилася моя дитинка манюня:girl_in_love:. і як я мила її какашки:girl_crazy:

Це є дуже добрий сон! Буде у вас диво і не просто диво, а диво пов"язане з грошима!:girl_claping:

Nadijka
24.07.2009, 21:20
а я нині на потяг спізнилась...:girl_in_dreams::girl_cray:

popelushka
25.07.2009, 12:51
А мені снилась я сама - з великим пузіком. Снився мій майбутній чоловік, такий щасливий, бо я вже мала напевно народжувати. Знаю, що народила дівчинку, але її чомусь не бачила. І що б це могло означати?

Oddly
26.07.2009, 02:14
коли діти сняться - це на клопоти якісь (побутові, дрібні)

Маруся-мама
26.07.2009, 06:33
Мій недавній сон... мої емоційні пережиття.

снилось мені що у мене два кавалєри... один високий і худий а інший такий гарний що аж згинути... той другий як но мене побачив то був готовий мені весь світ подарувати. І той перший мені каже що хоче бути зі мною але ніц мені не може запропонувати. То я йому кажу що будемо жити з мамою а він мені каже, що вже краще в наймах а ніж на купі з родиною... ну і він бачить як мене той другий кличе на побачення і я погоджуюсь. І той перший як відчуває що може мене втратити то зразу стає дуже хворий і я його рятую. І відчуваю що вже покинути не можу бо маю обов*язок за його здоров*я. Але на побачення з другим всеодно іду. Мене його друзі дуже радо сприймають і бачу його такого гарного, вбраного в новий костюм... і на нашому першому побаченні я його заставляю, прикинь, мити посуд. Ми вдвох стоїмо і миємо посуд. І це наше перше побачення. І він не стидається перед своїми друзями і стає разом зі мною і миє посуд. А далі я знаю що мені з ним добре і він мені може дати багато, але відчуваю обовязок що мушу повертатись до першого. І прокидаюсь.

Liliyah Romanova
27.07.2009, 21:24
А мені снилися хробаки. Такі дивні, довгі, як дощові, але білі.
Ото подивилася сонник і вичитала, що "Сон, в котором Вы видите червей, предвещает, что Вам будут доставлять страдания низкие интриги беспринципных людей."
От до мене тепер дійшло, що то було попередження, що мене нині півдня довбатиме в пп клон-моралізатор. От же ж! :xaxa:

odree
31.07.2009, 00:19
снилася вагітна Odree і вагітна Галичанкаех, ваші сни, та й Богу в очі :)

Карінчик
31.07.2009, 10:05
а мені пару днів назад приснилось що я роблю тест на вагітність і в мене дві полосочки:girl_in_dreams: я така щаслива прокинулась..... а сказала чоловікові про сон, то каже або я забагато про це думаю, або треба починати збирати гроші :xaxa: І що б це значило???

Маруся-мама
02.08.2009, 02:52
А мені самі кавалєри сняться. Нині приснилось що я з своїм чоловіком, але ми не одружені ще, їдемо в червоній машині під гору і раптом він на пів гори ставить машину на ручник і перелізає на моє крісло, ну зрозуміло для чого... і говорить таку фразу:
- ну і де ті 400 кг якими мене так страшили?
А я у відповідь кажу:
- а це так безпечно на ручнику стояти?

Ну то він сів на своє місце і ми поїхали на новенькій червоній машині по стрімкій горі вверх.

Orman
02.08.2009, 13:56
Снилась яєшня з помідорами. А наші кури як на зло оголосили страйк.

La esposa
02.08.2009, 14:04
Снилась яєшня з помідорами. А наші кури як на зло оголосили страйк

Ого :)

А мені снилося, що за мною полює якийсь маньяк, і він мене обов"язково знайде, якщо я до того не переміщуся в інший вимір... :girl_cray:

Alias
02.08.2009, 15:03
Снилась яєшня з помідорами. А наші кури як на зло оголосили страйк.
Мабуть дуже хотіли їсти:)

А мені снилося, що за мною полює якийсь маньяк, і він мене обов"язково знайде, якщо я до того не переміщуся в інший вимір.
Грали в компігри перед сном?:)

Lady_Opium
06.08.2009, 11:02
ой леле:)
мені останні дні сни узагалі не сняться - і так добре, і файно - і прокидаюсь відпочивша й добра:)
якби існували піґулки від снів - я б їх пачками жувала:)

MaryF
06.08.2009, 12:15
А мені снилося, що я дивлюся в небо, а там летить літак, пролітає і бачу як він розбивається, а я беру малого на руки і давай ховатися.
Цей сон мені вже декілька разів снився. Цікаво що він може означати?

Halina
06.08.2009, 13:11
Цей сон мені вже декілька разів снився. Цікаво що він може означати?
Коли сон сниться кілька разів то до нього потрібно прислухатись. Може це попередження!

mashka
06.08.2009, 16:21
А мені снилося, що я дивлюся в небо, а там летить літак, пролітає і бачу як він розбивається, а я беру малого на руки і давай ховатися.
Цей сон мені вже декілька разів снився. Цікаво що він може означати
Цікаво чи не плануєте ви або рідні кудись летіти найближчим часом?
Якщо так, то це, можливо, страх перед поїздкою.
Може, ви бачили в новинах такі повідомлення і це глибоко вразило. Ну і переважно всі мами з дітьми набагато більш гостро переживають за все і різні сценарії подій приміряють на себе, бо вони відповідають і за свою дитину.
Тому, краще спробуйте себе заспокоїти, або уявіть, що то розбиваєть щось негативне і з вами все буде гаразд.

А мені снилося, що за мною полює якийсь маньяк, і він мене обов"язково знайде, якщо я до того не переміщуся в інший вимір...
Може у Вас є якась незакінчена справа, або важка розмова?

на новенькій червоній машині по стрімкій горі вверх
сон це сплеск Вашої сексуальної енергії і великого бажання ..., а те що їдете вгору, так то взагалі супер...

а мені пару днів назад приснилось що я роблю тест на вагітність і в мене дві полосочки я така щаслива прокинулась..... а сказала чоловікові про сон, то каже або я забагато про це думаю

Пам'ятайте, що наші думки матеріалізуються

Ірена
07.08.2009, 09:52
два дні - неприємні сни... минулої ночі парпалася в землі - садила квіти... а потім спостерігала як протікає дах в моєї бабці...
а сьогодні приснилося, що випало в мене аж 4 зуби...
так прикро.

Dana K
09.08.2009, 02:53
А мені снилось, що в мене день народження... але я розумію, що то ще не час, проте дуже рада . всі мені подарків купу, квітів, і я тішилась, як маленька ....

Олюська
13.08.2009, 09:18
А мені нинька снилося, що наша Одрі виборола перше місце на якомусь пісенному конкурсі (між іншим, дуже гарно співала), а я ще говорю своїй мамі: "Дивіться, ця жінка лікар, а так гарно співає":girl_haha:
А потім я ходила роздруковувати свою схемку для вишивання в канцтовари, де продавцем був Левандівка:girl_haha:

La esposa
13.08.2009, 09:42
А мені наснилось, що мені треба було сходить в туалет при всіх, а я так встидалась... :) А потім не могла свій бісер похзбирати, він не влазив в коробочку, хоча весь з неї висипався :)

Олька
13.08.2009, 09:44
в мене сьогодні якесь кіно....снилось, що біля мого будинку впав літак в озеро (де воно на сихові взялось?:)))) і я так свою Катьку закриваю!!!! Потім падає ще один!!! Але я вже сижу на роботі в головному управлінні міліції...і до чого б це?

Zlju4ka
13.08.2009, 09:53
Гиги.Олька то не до чого..то після чогось:) Сон тобі підсказав що ти вчора добре зробила що раніше пішла ...а то хто його зна чим і де то могло кінчитись...міліціями літаками..
А мені ніц не снилось посиділа на Дп до ночі..а тоді вирубилась.

Іспанка
13.08.2009, 12:13
А мені нині цілу ніч снилося, що я прибираю..і такі величезні купи сміття навколо..все в бруді і смітті..і я серед нього.До чого б це?

Gala
13.08.2009, 12:46
І мені сьогодні щось не добре наснилося,аж згадувати не хочеься.Може забудеться швидше.

Megan
17.08.2009, 10:13
А мені... РИБИ снились..:girl_crazy: І чого б це? Ніби я плаваю під водою а кругом мене рибтак багато, і всі такі великі:eek:. Капєц буде як збудеться:connie:

Halina
17.08.2009, 10:26
А мені... РИБИ снились.. І чого б це? Ніби я плаваю під водою а кругом мене рибтак багато, і всі такі великі.

Риби - це впринципі хвороба. Будьте обережні!

ГаЛоЧкА
17.08.2009, 10:26
оооооо, а мені що снилось.. я захожу з якоюсь жінкою і її дитиною( дівчинка 7-8 років, але хворенька) в магазинчик, вона починає міряти одяг, і нічо їй не подобається, підходить до продавця( чи то завідуючої) і каже, в вас нема що вибрати, вам тре міняти асортимент, і я знаю хто в цьому вам допоможе, бере її за руку і веде до мене, .. я стою розгублена а продавщиця починає мені розказувати, щоб я приносила їй ескізи, а я ще думаю собі, а нафіга ескізи, краще готові зразки одягу...
отаке от наснилось мені...

Megan
17.08.2009, 10:27
Риби - це впринципі хвороба. Будьте обережні!

Та я вже хвора - горло, кашель.. А на роботі кажуть, що риба то на вагітність, а в інеті вичитала во шо "Если Вам снится, что рыба плещется в прозрачном водоеме, то скоро Вам удастся добиться благосостояния и власти."

Zirnycja
12.09.2009, 11:27
Чудесний сон-"бачились!"! Разом із Карапузом сидимо на терасі одного з київських будинків на Хрещатику.. попиваємо чайок і пригощаємося тортиком від Зануди і пляцком від Марусі, котрий тільки-тільки отримали з гАмерики поштою... А Карапузик розповідає про свої недавні моря...після чого запрошую в один із будапештських театрів на виставу, де нас при вході вже чекає Юстинка...:girl_in_love:
Словом, моя нічна форумівка вдалася на славу! :girl_cool::girl_claping:
Чекаю на наступну серію..:girl_in_dreams:

La esposa
12.09.2009, 11:32
А я вчора цілісінький день провишивала, вишила десь 30% конкурсної роботи, а потім мені снилося, що я вишиваю постер на замовлення, хоча його я зробила ще пару днів тому, і вже здала на друк... :) Але сон таааакий детальний був... Кольороооооооовий!!!!!!!

Веронічка-Полуничка
22.09.2009, 11:20
мені сьогодні цілу ніч снилось, що помер мій татусик...так реально, не могла проснутись:scare:....зранку задзвонив будильник, так я не могла його знайти, шукала в інших місцях...і подушка вся в сльозах((( моторошно.....

Яруська
22.09.2009, 11:25
А мені сьогодні приснилось, що я народила дитину. І якось так нєпанятна, ходжу ніби собі по квартирі, присіла щось пошукати в тумбочці і хопа вродила, так яскраво бачу пуповину і ляля починає їсти...:eek:К чєму би ето?:girl_crazy:

FAIRYTALE
22.09.2009, 11:27
в реалі в мене затримка М. і сниться мені, що я пішла на УЗД, а там мені кажуть, що я вагітна... Я бачила дуже чітко ту дитинку в животику, це УЗД було в кольорі...
І тепер я в неті знайшла, що якщо сниться, що ти вагітна, то це перейде в реальність

Alias
22.09.2009, 11:33
Мені снилось, що прийшла якась жінка в квартиру і почала качати права. щоб типу ми звідти вибирались.Сіла посеред хати на стілець і сидить.А я не довго думаючи, взяла і викинула її на вулицю разом з тим стільцем:))До чого б це?

Іспанка
22.09.2009, 18:42
А мені сьогодні Наторелла з Шурупчиком снилися....і ше хтось з форумлянок:)тіко не можу пригадати хто:)

La esposa
22.09.2009, 18:56
якщо сниться, що ти вагітна, то це перейде в реальність

Йой, мені за 2 роки купу разів снилося, що я вагітна :) Діток ми ще не плануємо, але раз вже приснолось, то, певно, колись мусить збутися :) Що би ми робили, якби не приснилось.?: ;) :) :) :)

Яруська
22.09.2009, 20:40
я в неті знайшла, що якщо сниться, що ти вагітна, то це перейде в реальність

А я знайшла, що роди то якісь гарні новини або спадок.

Юкола
24.09.2009, 15:02
А мені сьогодні снилося, що я під снігом стою. і сніг такий пухнастий, такий ніжний, як пір"ячко, і довкола усе біле-біле.
До чого б це?

Прікол про сни:
вдень г побачив, вночі гроші приснилися:)

IRUSKA*8
27.09.2009, 16:02
Останнім часом мені сняться усілякі торнадо,цунамі,землетруси....і то так реалістично,що,прокинувшись,я ще дууууууууууже довгий час не можу прийти до себе.......доречі,такі сни в моєму житті вже були(снились протягом 3-4 тижнів),але,нажаль,я не можу пригадати(проааналізувати) перед якими(або,в наслідок яких) подій:girl_in_dreams:

algo
29.09.2009, 07:43
Мені сьогодні приснилось що я народила синочка!!!!!:girl_in_dreams:

vitalinka
29.09.2009, 09:47
мені сьогодні снився величезний здоровенний удав! метрів на 10 і я так його боюся! навіть боюся думати шо то таке би значило..

Halina
29.09.2009, 09:51
мені сьогодні снився величезний здоровенний удав!

Вас чекає величезна спокуса!

La esposa
06.10.2009, 10:48
Ось вже пару днів пам"ятаю, і ніяк не можу розказати - снилось мені, що в одному рукодільному магазині розпродують моточки дмц по 3 грн, такі заплутані, що втратили товарний вигляд... і я лажу між рядами, хапаю ті нитки, вже з рук падає, а я риюся, і боюся, що грошей не хватить :) а там такий металік гарний був... по 3 гривні :(

veroni4ka
06.10.2009, 10:59
Ось вже пару днів пам"ятаю, і ніяк не можу розказати - снилось мені, що в одному рукодільному магазині розпродують моточки дмц по 3 грн, такі заплутані, що втратили товарний вигляд... і я лажу між рядами, хапаю ті нитки, вже з рук падає, а я риюся, і боюся, що грошей не хватить а там такий металік гарний був... по 3 гри
мені здається то якісь плітки та всяке таке .. а не беріть в голову.

А мені сьогодні снилось, що мене викрали для "роботи" в домі розпусти. А мені так страшно. Жах! Я кілька разів втікала через паркан, стрибала з будинку висотного. Одним словом - кіно-триллер!!!!

La esposa
06.10.2009, 11:07
мені здається то якісь плітки та всяке таке ..

а йой! про мене тих пліток... якби я всіх слухала, то певно, в дурці вже була давно :)

Яська Березнева
06.10.2009, 11:11
Мені сьогодні снилося, що я зробила 2 тести на вагітність, і всі позитивні:girl_crazy:. Причому перший тест я чогось опустила в чай:girl_crazy:. А другий тест весь розмок, полосочок стало аж 4:girl_crazy::girl_crazy: і вони "злізли" з тест-полоски. Не знаю, як довго я б ще була в повному шоці (бо зараз не можу собі дозволити другу дитину, а аборт для мене - табу), якби не прокинулася.

vitalinka
06.10.2009, 11:11
мені снилася моя покійна бабуся, вона померла 3 тижні тому.. і шо я з нею говорила.. просила пробачення.. а вона каже: я тобі все прощаю, дитинко.. отаке..

veroni4ka
06.10.2009, 11:25
все прощаю, дитинко..
це нормально, коли сняться родичі якось спокійно, вона ж на вас не нападала і ен сварилась. Все ОК. А моя мама каже, що померлі сняться на зміну погоди. Дивіться який сьогодні дощ.

Chortenia
06.11.2009, 14:16
Ггг, а мені сьодні снився Хаус, і ми з ним, туво, цілювались :shy::shy::girl_crazy:
А потім він сказав (ніби за кадром), що він зробив дуже велику помилку, що одразу ж не купив нам квартиру, бо в нас прорвала каналізація, і ми маєм заплатити через те місту 70 штук доларів :girl_crazy:

Oddly
06.11.2009, 14:18
Ггг, а мені сьодні снився Хаус,
можете сценарії для нових серій зі сну записувати

La esposa
06.11.2009, 14:37
А мені сьгогодні стільки снів наснилось... і всі такі погані, страшні... Снилось, що померла моя мама, в хаті так пусто, неприбрано... такий сум...

А ще снилось, що я їхала в десятці, і чогось захотілося пройтися, маршрутка їде, а я йду - і вона не зупинилася мене підібрати, а там моя сумка, в ній ноутбук (якого я не маю), і фотоапарат! а водій махає мені рукою, їде на горбок і кричить: я тобі твої речі там нагорі залишу, - а я переживаю, щоб не вкрали!

Ще снилося, що фотографую Оперний, а така зима, сніг летить, люди ходять, і всі - мої знайомі, і серед них один, який каже - я собі новий бізнес винайшов - катати людей довкола площі на СВИНІ - а я думаю: чого він каже на свині, як має бути на СПИНІ :) і знаю, що як відвернуся, він мені щось вкраде :)

і ще - снилось, що в центрі міста є такі будинки, що як зайти в підвал, то попадаєш у зовсім інший світ, страшний, похмурий... ледве втекла...

а ще приснилося наше з чоловіком ліжко, ніби воно стоїть в якійсь роздягальні спотрзалу, і ходить купа людей... моторошно...

Фууууу...

Ага, ще згадала: снилася мені МАРУСЯ-МАМА, що ми з нею ввечері йдемо містом, заглядаємо по вікнах, і дивимося, хто що їсть, і вона мені зразу рецепти розказує :) А я ж її навіть не знаю :)

Alias
06.11.2009, 14:50
А мені спокою не дає мій вчорашній сон.Чомусь здається, що це не просто так, щось тут є..

Багато чого наснилося в цю ніч, але в пам"яті залишилось тільки це..Іду додому а дорогу мені перповзає зміюкаяку я майже і не момітила.Підходжу до дверей під"їзду, поки дстаю ключ мені під ноги підкатується такий невеликий диск, хотіла його ногою відштовхнути і тут той диск стає клубком змій, що обвиваються , переплітаються навколо моєї ноги, але не кусають.Якось я від них збавилась...Починаю знову відкривати двері і знову теж саме.такий жах.
Потім я в під"їзді...До ліфта-ліфт не працює, двері відкриті і провалля.Йду пішки, попереді два чоловіка, виявляється , що то священник,а другий теж тільки рангом нижчий.Щось говорили ми , але не пам"ятаю що.Піднялися на самий вищий поверх..якась велика кімната, захаращена мотлохом.Я виходжу з неї і бачу чи то на стіні чи на сходах намальваний образ Ісуса...він то зникає, то знову з"являєтья.Позаду чую голос Оксанки Коффі, що то дійсно Ісус і мені не здалося...
Такий дивний сон....

Vittoriya
06.11.2009, 14:54
Останнім часом мені сняться усілякі торнадо,цунамі,землетруси...
Мене такі сни час від часу мучать:girl_cray:!!Торнадо, такі страшні, величезні і ми з рідними все десь втікаємо, ховаємося, а нема де:girl_cray: Чи то тому, що я дууже боюся торнадо, хоча ні разу такого не бачила:girl_crazy:, але кожного разу просинаюся в такому страху і з диким полегшенням, що насправді за вікном спокійно і все добре.

Halina
06.11.2009, 15:02
Багато чого наснилося в цю ніч, але в пам"яті залишилось тільки це..Іду додому а дорогу мені перповзає зміюкаяку я майже і не момітила.

Змія це спокуса. Це хтось якби з оточення готує вам випробування! Щось таке вам запропонують що змусить задуматись чи правильно все то.

Halina
06.11.2009, 15:10
Дивний сон снився мені! Чекала щоб після обіду написати.

Сниться мене, що я живу на квартирі в центрі вул. Драгоманова з якоюсь чи то жінкою чи то бабцею. Знімаю я у неї кімнату. От щось сталось, що я пішла в гості до тих у кого давно жила на квартирі. А вони мені кажуть, що раз така ситуація то щоб я у них жила як раніше. Я дуже зраділа, залишилась там. А потім думаю потрібно перенести свої речі. Та звідки перенести коли я не памятаю де жила. І такий страх мене взяв, що я не памятаю де я жила і де тепер мої речі. То був жах!
Я проснулась і не могла зрозуміти де я? Де я живу?

Карінчик
06.11.2009, 17:13
а мені приснилась що моя співробітниця-вагітна! і такий животик в неї файний.... і я з того сну так тішилась як мала дитина....

Oriana
06.11.2009, 23:39
А мені снилася моя донечка,якої я ще немаю, але дуже хочу... Така гарненька була, в мене на руках, така усміхнена... І такі реальні відчуття материнства були, що то нема слів:) Я проснулася і мені здавалося, що я мама...:)Ех....
А ще наснилося трішки дивного : дивлюся у вікно, і бачу, що в будинку навпроти всі сусіди вивісили одяг на балкон:) Всі-всі! Ото дивно було бачити будинок обвіщаний одягом, як капуста листям:)))

Vittoriya
06.11.2009, 23:43
А мені снилася моя донечка,якої я ще немаю, але дуже хочу... Така гарненька була, в мене на руках, така усміхнена... І такі реальні відчуття материнства були, що то нема слів Я проснулася і мені здавалося, що я мама...Ех....
А ще наснилося трішки дивного : дивлюся у вікно, і бачу, що в будинку навпроти всі сусіди вивісили одяг на балкон Всі-всі! Ото дивно було бачити будинок обвіщаний одягом, як капуста листям
хм.. Донечка.. Капуста. Здається вас скоро можна буде вітати!!!:girl_claping::girl_claping: Такі сни просто так не сняться!

Пундик
07.11.2009, 10:01
А мені сьогоді снився мій колишный хлопець,і сниться шо він приїхав до мене ми так ніжно дивимся одне на одного, і я хвалюсь йому:ти знаєш а я тебе сьогодні у сні бачила і він дуже ніжно посміхнувяся.:girl_in_love:
Ну дуже вже він мені подобався,але ми вже рік як розійшлись....і до чого б це:girl_in_dreams:

Alias
07.11.2009, 15:42
А мені приснилося, що умене три пальці на руці відрубані.Такі сни останнім часом, що й спати лягати боюсь

Муська
07.11.2009, 16:52
А мені сьогоді снився мій колишный хлопець
Ооооо,а я не люблю коли мені сниться колишній хлопець,бо знаю що чекати якоїсь халепи в житті.На щастя досить давно не снився)))

Halina
07.11.2009, 17:35
А мені сьогоді снився мій колишный хлопець,

Мені теж снився колишній, точніше перший. І ніби ми з ним маєм ночувати на одному ліжку. І він уже лежить, а я тільки скраєчку прилягаю. Він підсувається, щоб мене поцілувати. А йому кажу - я не можу, бо зараз зустрічаюся з іншим і це дуже несправедливо. А потім питаю його, а як же твоя дружина. А він розказує, що розійшлись. Я тоді питаю як же син. І він розказує, що вони то розійшлись, але вона живе в його домі. Він дуже любить сина і хоче щоб той поруч був.
І щоб це значило????

Ann
07.11.2009, 17:39
А мені нині снилися ключі, які я знайшла на вулиці, але то ті самі ключі, які загубив мій чоловік, але він про це незнає.)))) До чого б це?

Oliusia
07.11.2009, 18:24
Я сьогодні цілу ніч забирала зарплатну карточку з банку.Аж змучилась на ранок.:girl_smile:
(2 тижні тому банком дійсно заблокував мені карточку.ото мене пройняло:girl_haha:)

Мар'яся
07.11.2009, 18:33
А я цілу ніч родила :girl_crazy: Причому не знаю що то був за роддом, але там покрали у всіх породілль тапки (але за них потім дали компенсацію у досить солідному розмірі) і я дуже переживала як я попаду додому. І до чого б то?

Але чоловік мене все одно переплюнув: йому снились парасолі, які на людей кидались :girl_haha:

poputochka
07.11.2009, 22:54
А мені сьогодні снились змії.. Різні, багато, і живі, і якісь дохлі чи сушені. Перли з-під дошок підлоги, лежали на кріслах, повзали в траві, кублились в копицях... Що це таке? До чого ?

Пундик
07.11.2009, 23:12
мені сьогодні снились змії
змії віщують,якісь заговори,бунт, насторогу,точніше-треба бути уважним...

Romko
07.11.2009, 23:31
Хм..глянув назву гілки..жовтеняцке дєцтво згадалось...
А ту про сни....

Blondo4ka
08.11.2009, 08:11
А мені вчора снилися 3 великих пси, ну просто величезних, які намагалися мене покусати...

Halina
08.11.2009, 11:56
А мені вчора снилися 3 великих пси, ну просто величезних, які намагалися мене покусати...

Гарний сон. Це 3 великих друга, які намагаються вам допомогти.

algo
08.11.2009, 12:48
А я цілу ніч на городі рвала цибулю і ріпу...так втомилася.....

kvVItKA
08.11.2009, 13:01
а я у сні змерзла міряючи якусь сукню на Краківському(де насправді була 3 рази в житті і то в весільному відділі) а потім шукала піжаму і не було мого розміру:(

Oriana
08.11.2009, 13:02
А я нинька в ночі була в якомусь казковому всесвіті, де всі жителі живуть за принципом - треба дотримуватися гармонії зі світом, щоб всі були щасливі, і щоб одна жінка змогла завагітніти:) Ці жителі були всякими атомами, молекулами:) Так от треба було скласти гарну гармонію з молекул білка:girl_crazy: Нам це вдалося, і ми почули гарну новину - наша королева завагітніла:):girl_haha: От дивацький сон, і звідки таке в голові береться?:girl_crazy: Щем не виділа таких снів...:girl_haha:

kvVItKA
08.11.2009, 13:41
А я нинька в ночі була в якомусь казковому всесвіті, де всі жителі живуть за принципом - треба дотримуватися гармонії зі світом, щоб всі були щасливі, і щоб одна жінка змогла завагітніти Ці жителі були всякими атомами, молекулами Так от треба було скласти гарну гармонію з молекул білка Нам це вдалося, і ми почули гарну новину - наша королева завагітніла От дивацький сон, і звідки таке в голові береться? Щем не виділа таких снів...
нічого собі:)

Карінчик
10.11.2009, 12:03
Мені вчора снилось що я на якомусь поїзді кудись їду, а потім що я народила дитинку, але мені її не показали і сказали що завтра віддадуть, а ще мене негарно заштопали після тих пологів якоюсь шерстяною ниткою..... щоб це значило?

Jasmin
10.11.2009, 12:09
Цілу ніч мені снився якийсь невідомий студент, який наполегливо тицяв мені гроші (взятку тобто) І я всю ніч відмовлялася, і втікала від нього:girl_crazy: Совість виявляється вночі теж не спала :girl_cool:

Женічка
17.11.2009, 10:45
мені сьогодні цілу ніч снилось,що померла моя свекруха...
так плакала уві сні, і Роман мій так плакав,і брат його молодший.
прийшли до них,а брат молодший підпер свекруху до стінки стоячи (за його словами вона так краще виглядала). ще й говорила вона щось (вже будучи мертвою)
стільки суму у мене в тому сні було.....як добре,що то був сон,як каже моя бабуся "куди ніч,туди й сон"

Halina
17.11.2009, 13:03
Недобрий сон сьогодні мені снився! І так мені важко на душі....
Сниться що дома у мами в кухні два коти ходять. І от якось чи то той кіт чи хто зачіпає дзеркало, воно падає і розбивається.
І я то думаю, що ж тепер робити. То ж напевно прийдеться з тої хати виїхати....

лиш би все було добре

ГаЛоЧкА
17.11.2009, 13:27
:)якийсь мені снився каламбур шо навіть толком не пам)ятаю, пам)ятаю кінцівочку, це те шо я нарешті знайшла і купила чоботи(чи то черевики) такі як хотіла, і мій розмір) чорного кольору) новесенькі) ... напевно шось новеньке мене чекає в житті) зміни грядуть)))

Oriana
17.11.2009, 13:29
напевно шось новеньке мене чекає в житті) зміни грядуть)))
Ну да, якщо чоботи новенькі - чекайте добрих вістей:)

Іспанка
17.11.2009, 13:32
якийсь мені снився каламбур шо навіть толком не пам)ятаю, пам)ятаю кінцівочку, це те шо я нарешті знайшла і купила чоботи(чи то черевики) такі як хотіла, і мій розмір) чорного кольору) новесенькі) ... напевно шось новеньке мене чекає в житті) зміни грядуть)))
Галочко,нові чоботи - то новий кавалер;) кажуть,якщо сниться нове взуття - то чекай незабаром нового залицяльника;);)

ГаЛоЧкА
17.11.2009, 13:41
нового залицяльника
гуд)))))

писи.пора вже, пора))))))

olena
17.11.2009, 13:59
Ой,а мені щось останні декілька ночей недобрі сни сняться:то я вдягаю весільну сукню сестри свого чоловіка і ніби спостерігаю збоку за собою і пікзазую сама собі,що не так,то село з багнюкою на подвір'ї,то я з малим своїм на руках втікаю від буревію(правда таки втекла).Розумію,що нехороші то сни,але залишається сподіватися,що все буде добре.

cleonata
17.11.2009, 14:00
снилось,що померла моя свекруха ой і мені колись таке снилось, всі такі в шоці, а яодна адекватна там стою, і лікар дає мені заповнювати якусь анкету, де були запитання! коли почались перші місяячні? 2 який цикл? 3 перший день остінніх...., короче дивна анкета....
моя баба казала, що як сниться людина шо померла, яка ще жива , то буде вона довго жити!!!! урааааа. бо маю таку хорошу свекруху!

MaryF
17.11.2009, 14:02
Погані сни ше сняться на зміну погоди. Так шо ніц в тому поганого нема.

cleonata
17.11.2009, 14:05
а сьоня збочення снились, і не тііки сьогодні я взагалі вже немогуууу. без кохання, а немона...., ото всяке садомазо сниться:girl_devil:, типу якийсь мужик сидів в мене в ванній на унітазі з величезним пен..ом. і я думала, як той п.... мене має залізти:8:. а я висіла в нього на плечах і била його пльоткою:download::eek: ото фантазії підсвідомі:shutup: а в ШОЦІ))))

cleonata
17.11.2009, 14:06
тепер частенько всякий СЕКСУЛЬ сниться..... просинаюсь вся така як треба....))))

Іспанка
17.11.2009, 14:26
А мені сьогодні такий файний кольоровий сон снився - ніби я потрапила в якусь чарівну країну разом з Тімоном і Пумбою(героями діснеївських мультиків). Цілий сон ми бігали по джунглях і співали "Забудь заботы и живи в полный роооот...Хакуна матата!!!":girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
Я певно впадаю в дєтство..:girl_crazy:
а взагалі сни в мене такі шо мама мія..то еротіка, то мультики,то я світ рятую....

Женічка
17.11.2009, 14:36
збочення снились
то все гормони :)

natka75
17.11.2009, 15:00
(чи то черевики) такі як хотіла, і мій розмір) чорного кольору) новесенькі) ... напевно шось новеньке мене чекає в житті) зміни грядуть)))
кажуть, що нові капці сняться на "зміну кавалєра/партнера"))))

мені сьогодні цілу ніч снилось,що померла моя свекруха...
а це до довгого життя свекрухи!!!!!!!!!!!!!

от мені коли сниться бабці-небіжки хата в селі, то все щось погане має статися(от перед смертю мого свекра такий сон в мене був як попередження)

Ірена
17.11.2009, 15:20
ой... мені нині знову снилися рибки:girl_crazy: по звичці чи що?:girl_crazy:
а ще багато пар кольрових рукавиць:girl_haha:

Tutuka
17.11.2009, 16:33
Ми з сусідами судимось за двір з одною нехорошою людиною, а оскільки в судовому позові моє прізвище стоїть першим, та ще й чоловік колись зажерся з тим дядьком, він пригрозив різними гидотами, це було приблизно рік тому... Не знаю, через це, чи просто так співпало, але такого важкого року, як цей, у мене давно не було. Тата прихопило серце, чоловікова бабуся померла, а у мене на душі було дуже тривожно, ніби ще якась біда має статись. :( До повного "щастя" згорів від раку наш 11-річний улюбленець кіт, який вибавив нашу малу, а через деякий час - якраз були травневі вихідні - ми троє вирубались посеред білого дня, і сниться мені сон, ніби та біда мала статися з моєю дитиною, а потім бачу свого кота, гарного, здорового і явно щасливого, який через вікно вистрибує на волю. Пробудилася в холодному поті, дивлюся - чоловік також якийсь зажурений, але мовчить, аж тут наша мала починає ще через сон заходитись в істериці, розтормошили її - перестрашена, плаче, що страшний сон наснився і що киця Бася там була. Коли чоловік зізнався, що бачив той самий сон, що і я, мені мало волосся дибом не стало. :eek:
Наступної ночі ми з ним довго не могли заснули, а вранці погнали купувати нового кота. З того часу, дякувати Богу, такі жахіття не повторювались. :girl_smile:

Валентина Соболь
17.11.2009, 20:12
Такий гарний сон приснився:сонце,водичка голубенька...І ,блін,головна проблема(в сні!)--шорти забула-а-а-а взяти-и-и.Ворона...:8::bad:

yaskrava
21.11.2009, 23:20
А мені вже третю ніч сниться кінець світу, і то кожної ночі він закінчується по різному. То якісь люди в масках ходять по вулиці вставляють в людей чіпи і роблять з них стадо ідіотів, а розумних людей вбивають. То землетрус сниться і цунамі, то ще якісь катаклізми. :girl_in_dreams:

tslezinska
29.11.2009, 23:58
Цієї ночі снилося мені, як хлопчик (обличчя не бачила, але відчуття було, шо то чи брат мій, чи синок:no::no:) стає на підвіконня і вистрибує з вікна...Прокинулась мало не з криком, та й малечу мало не розбудила, бо спала в мене під боком...Мені той жах сниться або уявляється частенько, бо брат як був малий, то такими фокусами мене лякав:girl_cray:

Lady_Opium
06.12.2009, 22:08
а мені нині наснилось, що я вагітна:girl_crazy:
так було страшно - капець:) а животик щохвилини все збільшувався й збільшувався..:girl_haha:

Halina
06.12.2009, 22:15
а мені нині наснилось, що я вагітна

Коли вагітність сниться молодим людям або тим які планують вагітність або тим які ще можуть народити, то це знак що скоро так і буде!

А от коли старшим то це якась непосильна проблема на них звалиться....

Viktorina
26.12.2009, 17:52
Ой мені то чомусь сняться сни дуже змістовні, що боюся їх вранці згадувати,бо ті які я запам"ятала в скорому часі збулися, Правда ,яж наперед не знаю їх тлумачення,то вже потім ,як відбудеться пригода знаю ,що -до -чого, усі ці нічні сновидіння...:girl_sad:
А сьогодні снилось ,що мій коханий іде у вишиванці (ніби має танцювати (дивно) з кимось у парі ,я дивлюсь ніби наша спільна знайома, але чомусь вона в такій сукні благенькій і сама дуже бліда і без окулярів(хоча вона їх носить,поганий зір). Що би то мало значити?:girl_flirt: :girl_in_love::girl_blum: чи :girl_sad: немогу знать:girl_haha:

UnLikE
30.12.2009, 16:41
Недавно мені наснилось що у мене двоє дітей і я думала цілий сон як я про то скажу свому хлопцеві:girl_crazy:

Вчора мамі наснилось що я вагітна, і вже з дня на день врожу...
А сьогодні МЕНІ наснилось що я вагітна... але ще на ранішій стадії.. Ой, це таке дивне відчуття:girl_haha: Цікаво що це всьо означає...:girl_in_dreams:

Коли вагітність сниться молодим людям або тим які планують вагітність або тим які ще можуть народити, то це знак що скоро так і буде!
АААА, я ще не хочу дітееей.. :)

Pazunika
30.12.2009, 16:51
АААА, я ще не хочу дітееей..
ще не буде ;) вагітність у сні - то на гроші

а мені снилось, що я приборкала величеееееезного тигра:girl_in_dreams: цікаво з чого б то?

Oriana
30.12.2009, 16:59
А мені снилося, що коханий чоловік подарував мені білесенький, шовковий, сяючий платочок... І що то значить?:) Ніхто незнає? То снилось вчора. А нині я з ним пила каву:)

anka
30.12.2009, 17:12
я приборкала величеееееезного тигра цікаво з чого б то?
та не голосуйте ви за неї:)
А мені недавно снився величезний акваріум з рибами (риби-вагітність), тільки риби величезні і мертві (плавали животами догори), крім однієї. Звичайно, я сприйняла це як бздурство. В погані сни не вірю. А ще біля акваріуму стояла моя товаришка. Я їй зателефонувала в обід, а вона відходила від наркозу- була кровотеча і позаматкова вагітність.

popelushka
30.12.2009, 17:21
І мені снилася вагітність, народила хлопчика... проснулася вся в холодному поті:) Розказала чоловікові, тішився, тільки каже, щоб краще я дівчинку народила... Напевне треба менше читати "Для майбутніх мам", "Як нарешті стати мамою"... і т.д.:girl_haha:

Oriana
30.12.2009, 17:24
Ще згадалося, що пару днів тому снилося, що в моїй квартирі невідомо як зявилися дві нові кімнати...

Ольга
30.12.2009, 17:33
ой я на 5 місяці вагітності... сплю і думаю як то я так довго не знала про це... :)

Pazunika
30.12.2009, 18:32
Ще згадалося, що пару днів тому снилося, що в моїй квартирі невідомо як зявилися дві нові кімнати...
наскільки я знаю - це нові можливості перед тобою відкриваються :)

GONE BABY GONE
30.12.2009, 20:12
ну такий мені сон снився цієї ночі:girl_crazy:нібито мама купила мені машину ДЕО МАТІЗ(хоча хотілося б іншу машинку,та всеж...) червоний і новий за 5 тис.і я так тішусь,але вона купила і каже татові нічого не кажи,я прийшла розказала і він тішитись почав:girl_crazy:потім пів ночі вчилася на ньому повертати,їздити думаю,от клас на Новий рік на машинці поїду!!!:girl_cray:щоб це значило моє сновидіння:girl_in_dreams:ха...

Liliyah Romanova
30.12.2009, 20:14
А мені нині наснилася моя натура.
Мала я перейти з одного приміщення в інше (інтер*єр дуже нагадував ЛНУ Франка) по сходах, а я замість того, щоби піти простішим шляхом, поперлася якимись викрутасами, перилами й врешті опинилася на якійсь статуї височезній якимось дивом, звідки не могла злізти, бо боюся висоти. :8:

Tsokotukha
30.12.2009, 20:33
А моєму чоловікові снилось сьогодні, що у нас знову розпочався ремонт. Надалі з усіма пристрастями збивання штукатурки до цегли та розбиранням старих перегородок (тільки ж з цього всього вичухались). А ще хтось із майстрів понищив його нові зимові мерелівські черевики. От з черевиками то, я так розумію, його найбільше зачіпило, бо ще в обід дзвонив мені й ще раз в деталях переповідав цей сон.
А мені сьогодні нічого не снилось. Бо як вдавалось поспати (пробілами) після забавляння маленького переляканого нового мешканця (киці) то вже просто відключалась.

olya_d
30.12.2009, 20:39
Мені останнім часом сняться авіакатастрофи, і я обов"язково спостерігаю за падінням і вибухом літака. Недавно взагалі так гидко було на душі, бо в сні я побігла на місце падіння літака і там крала речі, які повипадали...Не могла потім довго забути цього сну

Іспанка
10.01.2010, 00:41
Бррр,мені нині снилося, що я десь на селі відпочиваю і що за мною ганяється велика рожева вгодована свиня:girl_crazy:Цілий сон за мною ганялася.А потім ми почали з тою свинею битися і вона намагалася відкусити мені великий палець на лівій руці:girl_crazy: От що я в неті в соннику надибала:
Откормленная свинья в Вашем сне означает, что Вы добьетесь заслуженного успеха. Если Вам снятся валяющиеся в грязи свиньи — значит, непорядочность Ваших партнеров может погубить начатое дело. Девушке подобный сон сулит ревнивого и скупого мужа, единственное достоинство которого — солидное состояние.
:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

Blondo4ka
10.01.2010, 09:38
А мені сьогодні свекруха снилася:girl_haha: Так мене цілувала то в одну щоку, то в другу, знов і знов... І до чого би то?

Уляночка
10.01.2010, 11:38
мені снилось, що купую лоторейний білет...мо спробувати??????????

Oriana
10.01.2010, 11:48
Гм.. І мені свекруха снилася:)) І ще мені снилося що якись чорний злий собака хотів видерти мені око! Я давай тікати, а він мене за руку вкусив... Потім якость вирвалася від нього і тікала, тікала... по якихось залах, коридорах, сходах... і нарвалася на якихось невидимих демонів!!! Але якось якіх перехитрила і втекла:)

Consuelo
10.01.2010, 23:09
а мені сьоні снились Ви, форумчанки ДП, і були ви дуже ображені і сварили мене за те, що я не ходила на форумівки.. а потім попала я випадково у якійсь квартирі на форумівку ншого форуму, і там і Ви були, і зі мною ніхто не балакав і не звертав на мене уваги, а як й звертали, то якось недобре...:girl_sad:

Myrka
12.01.2010, 20:08
Сон, в якому я дивлюсь на Землю з космосу і вона поступово втрачає своє сяйво і починая зупинятися. І я вже розумію, що на неї повертатися не треба, але із-за Захарка я повернулася. І в тій частині планети де ми живемо починається вічна "мерзлота" , а на іншій частині планети вічна спека.Дур дом з тими кінцями світу.

Halina
13.01.2010, 10:03
Сьогодні зранку уже будильник включився, я його виключила і ще вздрімнула. От і сниться мені сон:
ніби то ранок і чоловік встає відкривати двері, бо хтось там прийшов. А я думаю що ще трішки посплю, а потім чомусь встала і бачу як чоловік стоїть в коридорі, а якась панянка з ванни вийшла. І стоїть вона в такому червоному халатику і коли побачила мене то трохи ноги прикрила. І пішла вона, а я питаю чоловіка що вона тут робить. Він мені каже що вона прийшла забрати свою білизну. А в такому жаху і починаю виясняти яку ще свою в твою речах????
нажаль пояснень невдалось почути, бо чоловік розбудив що час на роботу.

Я навіть незнаю що і думати!!!!

Alias
13.01.2010, 10:53
Сьогодні мені теж якийсь незвичний сон снився.Начеб-то ми з Максимом у моєї бабусі в селі.Щось там прибирали, газову плиту чистили.Потім три великих букета червоних троянд.Два букети я поставила в вази , а для третього шукала вазу саме таку як хотіла.Її не було.Хоча в бабусі було дуже багато кришталевих ваз і вазочок. але шукала саме ту яку хотіла.Коли прокинулась , згадала, що ця ваза вдома і у ній стоять троянди, що подарував макс..але вже засушені.А ще, коли Макс спав і повернувся до мене. я побачила, що на руках у нього перчатки з обрізаними пальцями і не шкіряні, а в"язані чи такі як у робітників-робочі.
Дивний сон ..До чого б це?

olena
13.01.2010, 13:08
А мені після того,як в гілці про домашні пологи начиталась про кобіту,яка родила двійню,приснилось,що і я народила двійняток і поклала їх на ліжку одного з одної сторони,а другого з другої і кручусь то в одну сторону ,то в другу.
От і роди після того третю дитину,а як буде двійня(можливість є-моя мама з двійнят),що я буду робити?

Diana
13.01.2010, 13:17
мені нинішній сон спокою не дає,снилось шо чоловікові поставили діагноз - рак грудної клітки:girl_flirt:

Lady_Opium
14.01.2010, 09:24
снилось шо чоловікові поставили діагноз - рак грудної клітки
у Вас такий смайлик неоднозначний:girl_crazy:
але не переживайте - буде здоровим, сон, найчастіше, лише проекція наших страхів

а я знову жорстоко вбила одного хлопця - цілий день потім совість мучила:(
коли ми відпочивали разом у літньому таборі - він лише раз запросив мене на танець - от і поплатився:girl_crazy:

Un.Known
17.01.2010, 09:49
Снилась мені сьогодні Яруська, казала, що масаж мені буде робити за подвійну ціну, бо тіла вже в два рази біільше, ніж у інших. :girl_crazy:

Це я розумію, що є то є...

А от що означають розсипані перед порогом кришечки від дезодорантів, і те, що я відмовляюсь брати у сусідки биті яйця, якийсь музичний фестиваль, на якому чомусь мені нафасували куркуму (я скаржилась, що мало), а далі вигляд на циганське село біля Ужгорода - не знаю, що про це думати...

Певне, голодна спати лягла... :girl_haha:

Маруся-мама
17.01.2010, 11:47
А мені он недавно снилось що я свого мужа застала в ліжку з коханкою. Вони собі так файно лежали в обнімочку і про мене говорили. Нє ну наглі такі!!! Ну то я за їхнє хамство мужа побила дуже сильно. Треба ж совість мати.:girl_haha:

Kasia
17.01.2010, 12:00
а мені файни хлоп наснився -Іван Ургант:girl_curtsey:

Esma
19.01.2010, 11:28
А мені сьогодні спилося що я з своїми батьками та хлопцем сидимо за столом на березі моря. А море що разу ближче і ближче...починає штормити і море заливає нам ноги..не сильно...ми переносимо стіл далі...а хвилі ще сильніше бють... Далі не памятаю. Думаю що то може означати, Сон все таки на Водохрещя снився ........

Virginia
19.01.2010, 11:38
І мені море снилось. ми з чоловіком пішли купатись, а вода така вже голуба, така класна, як на фотках з екзотичних островів! Ми пливем і я відчуваю що хвилі починають відносити нас в море, мені стало так страшно, море почорніло, а я не маю сили плисти, але якось зібралась останніми силами і випливла, а за чоловіком рятувальники приплили.... брррр....
А вчора снилось що зустріла одногрупницю, яка в штати виїхала, їй дуже сподобалась моя обручка і вона знімає її і приміряє на свій палець:girl_devil:... то напевно після слів свекрухи, яка казала щоб я нікому не давала міряти своєї обручки

popelushka
19.01.2010, 13:46
А мені вже другу ніч сниться, як я заходжу в кабінку для голосування і мені дають бюлетень, а там всюди пише - "Янукович"... І я за нього голосую і голосую, а бюлетень не закінчується і не закінчується:girl_crazy:

Sokolova
25.01.2010, 14:21
А мені сон сниться "один раз в ніколи", а сьогодні мені приснилось, шо маю в коробці мишку таку домашню. Підходжу до коробки, дивлюсь, а вона народила багато таких маленьких мишок, я їх розглядаю і бачу там одного щурика з таким величезним хвостом. Беру його за хвіст, підходжу до вікна, хочу викинути, але стою і вагаюсь, аж тут моє дітьо вночі проснулось і відповідно мене розбудив, а я так і не знаю, шоб з тим щуриком зробила...

Halina
25.01.2010, 22:05
Підходжу до коробки, дивлюсь, а вона народила багато таких маленьких мишок, я їх розглядаю і бачу там одного щурика з таким величезним хвостом. Беру його за хвіст, підходжу до вікна, хочу викинути,

То якесь в житті переживання і то якесь домашнє і породжує те переживання багато різних думок ніби переживань. От серед них ви виділили важливе і тепер тільки від вас залежить що з тим зробити...

sofcja
26.01.2010, 01:09
лягаю спати і щоразу аж боюсь що нині побачу...

надто часто бачу віщщі сни. може навіть бути так що відчуваю як комусь погано з близьких людей...
отак сниться подруга що несамовито плаче... а потім на наступний день чую що саме тоді все так і було...
оного разу бачила свічки коло дівчини... наступного дня в неї кімната згоріла майже повністю... від ароматичних свічок полумя кинулось на папір в принтекрі і штору...

отак от лягати страшно...
часом нічого бачити не хочу...
бували й пострашніші сни...

Маруся-мама
30.01.2010, 05:36
А мені нині приснився жахливий сон, що ніби я десь в магазині з найменшою і чи то вона щось взяла чи що і раптом я десь пропадаю... потім проходить час і я йду на то місце де я ніби жила зі своїм чоловіком а там нічого нема. Там все знесено. У мене є мій телефон і я дзвоню до нього на мобільний а там записане повідомлення - Андрій покинув країну. Я в шоці. Дзвоню до своєї сестри на целюлярний і вона мені каже щоб я говорила тихо бо всі сплять. Питаюсь її чому Андрій поїхав в Україну. Вона мені щось так розказує що йому дали кілька тисяч за наш апартмент і він поїхав. І далі не хоче зі мною говорити, а я її і надалі випитую з розпачем в голосі - а ви що також виїхали? А вона мені каже, що вона з мамою десь поїхала до якогось священника але в них зараз ніч. Я її питаюсь, де ти? Як до тебе добратись? А вона мені, мол що я злодійка. А я їй кажу, що я нічого не крала. І далі випитую в неї, а де мої діти? А вона на мене так не хоче реагувати і каже, та десь бігають на селі. А я її знову питаюсь, де? І тут зв*язок розриває і я не знаю де мої діти і де вся моя родина. І я знаю, що мене не цікавить де мій чоловік бо я знаю де він може бути а он де діти не знаю і мене це жахає у всі сні. Я сідаю під прилавком магазину і просто відчайдушно ридаю. Ридаю з думкою що мушу заробити гроші на білет в Україну, бо десь там є мої діти.

Як тільки збудилась в холодному поті побігла обнімати чоловіка і дітей, і дякувала їм що вони коло мене. І мені вже було так всеодно що він, той чоловік, крикливий і чіпляка, головне що він Є.

Alias
30.01.2010, 12:11
Снилось, що я купила дитячу колиску і всі постільні примбамбаси в блакитних кольорах.Наче для хлопчика, але думки чомусь про дівчинку.

Oriana
30.01.2010, 14:29
А я цієї ночі народила гарнесеньку дитинку:girl_in_love: Вона була вдягнута в блакитний і всі думала що то хлопчик, а потім виявилося що то дівчинка!:girl_haha: Отакі сни.:girl_in_dreams:

martinkadp
31.01.2010, 00:33
а мені шось таке химерне вічно сниться... вчора снилося що я Славко Вакарчук і керую пасажирським літаком, який летить до Гамерики, останнє шо пам`ятаю - пролітали над якимось атолом, на якому зробили мега-аквапарк...

Женічка
31.01.2010, 00:36
martinkadp, оце так сни!!!!!!!! той спати не скучно :girl_crazy:

мені рідко сниться щось варте того,щоб згадувати потім.
а от моїй свекрусі все життя сниться,що вона літає :girl_in_dreams:

mamatu
31.01.2010, 01:19
А мені снилось, що я вагітна, і то на великому терміні вже.
Ще снилось, що моя вагітна подруга народила хлопчика більше 5 кг і у мене уві сні щелепа відпала.

А сьогодні наснилось, ніби я в гостях у родички в Києві і збираюсь на поїзд, щоб додому їхати і тут розумію, що я вдома лишила самого синочка. Типу вийшла, поки він спав, а потім забулась і поїхала до Києва. Тут у мене починається паніка, мене трусить від такого забуття, я починаю набирати на телефоні чоловіка, щоб йшов додому, а сама намагаюсь зрозуміти скільки ж це синок вже сам у дома провів часу. Починаю волати, бо у нього зараз нова хвиля видирання по шафах аж до стелі та вигрібання звідся всього, що тільки дістається (і сірники, і хімія різна, і ножі), а телефон у мене глючить, показує ієрогліфи і я ніяк не можу подзвонити чоловікові (у мене у снах завжди телефон показує ієрогліфи і я ніколи не можу набрати номер).
Тут я прокидаюсь в "холодном поту" пліч-о-пліч із синочком...

bioland7
01.02.2010, 01:22
а от моїй свекрусі все життя сниться,що вона літає
Ваша свекруха по всіх прогнозах має рости в прямому значенні раз літає, тільки от куди вверх чи вшир це вже друге питання:)))

popelushka
01.02.2010, 09:05
А мені вкотре сниться, що я вагітна, з таким великим пузом, така неповоротка.... Вже мені час народжувати, а я не народжую. І мене везуть в пологовий, а я собі думаю, ото зробила Юліку подарунок на День народження- сестричку:)

Halina
05.02.2010, 12:48
Бачила нині дивний сон я! Що лежу я на ліжку і бачу як чоловік мій носить на руках нашу дитинку. Така гарнюща дівчинка в такому махровому розовому халатику! Бачу носить він її і так йому важко носити, а я думаю що він знав, що дитина то важко але ж хотів от тепер хай носить. А потім кажу до нього дай мені її поносити і беру її на руки. І коли тримаю на руках розумію що вона знає що тато то її і говорить тато а мене вона незнаю і мама не говорить. І я в такому страху думаю, що я читаю про все на ДП але головного не прочитала, бо як вчать дитину казати слово мама і як дитина розуміє що саме ти її мама!
Ось такий дивний сон!

Esma
05.02.2010, 16:00
Halina, коли сняться діти - то будуть клопоти...якщо гарненькі дітки - приємні клопоти!

А мені теж снився дивний сон!
Снився дівішнік подруги! На забаві було троє людей: я, kVItKA (це вона мала виходити заміж) і наша подруга,яка живе в США. Цікавий момент - усі ми були у яскраво рожевих капелюшках! А вдягнені просто в піжамах...колись у нас в такому вигляді всі посиденьки були:) Прокинулась....до чого б це? може до приємної зустрічі...:girl_in_dreams:

kvVItKA
05.02.2010, 16:18
Прокинулась....до чого б це? може до приємної зустрічі...
ну-ну...от бач, вже які сни сняться;)

Мар'яся
05.02.2010, 16:43
А мені вже кілька ночей сняться тести полосаті... І до чого б це?

Dana K
05.02.2010, 23:02
А мені вчора снився дощ із слимаків:suicide: і їх так багато, що утворився такий покрив ... і я ходжу по ньому ... а воно все хрустить під ногами. І ще бавлюсь з одним із них весело так, як з домашньою тваринкою...:bad:

І взагалі боюсь останніх 3 тижні спати лягати. Бо така дурня сниться... і так багато і цілу ніч. То на ранок видається ніби я і не спала...:(:8:

Іспанка
06.02.2010, 23:21
Мамцю моя рідна, що мені снилося тої ночі:girl_crazy:..снилося, що в мене 17 тиждень вагітності і що я не знаю, від кого дитина...:girl_cray::girl_crazy::girl_crazy:таки пора мені спати чи шо...

Maksutka
12.02.2010, 10:27
мені останнім часом постійно сниться, що приходить день весілля, а все не так як планувалося:girl_devil:
може це через переживання перед весіллям? :girl_in_dreams:

algo
12.02.2010, 10:35
мені останнім часом постійно сниться, що приходить день весілля, а все не так як планувалося
Це точно переживання перед весіллям. я взагалі погано спала і постійно снилось що то плаття нема, то перукарки нема, то люди не прийшли!!

Іспанка
21.02.2010, 01:59
ГГгг,шо мені тої ночі снилося - а снилися мені форумляночки:Наторелла в смішнючих помаранчевих підколінках,Деспінка з двома хвостиками,С"юзі і ще хтось))ніби ми вчотирьох сиділи в суші - барі в японському стилі і гамцяли суші)0і ше нас хотіла звідти охорона вигнати,бо на їхню думку ми заважали іншим відвідувачам своїм надто голосним сміхом:girl_crazy:але вигнати нас не вдалося)))
отаке от..

popelushka
25.02.2010, 15:56
Мені останнім часом сняться сни в яких я крізь сон починаю сміятися. Цієї ночі аж чоловіка розбудила, він тільки сказав, щоб я йому розповіла, можливо б разом посміялися)))
Ще приснився мені мій перший начальник, який трагічно загинув.... Ми з ним спілкувалися, було таке враження, ніби він повернувся з далекої подорожі... і ми не могли наговоритися. Пізніше він мене обійняв, і я крізь сон відчула його обійми. Після цього сну так і не спала, і ще більше зрозуміла, як мені його не вистачає, як людини, яка дуже важливу роль відіграла в моєму житті:(

GONE BABY GONE
25.02.2010, 16:11
ггг...а мені сьогодні снилася Гриляжка:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
ніби вона зустріла мене в центрі(на якомусь параді)
і каже о,я тебе знаю....ти з форуму!:girl_cool:
я така була довольна в сні,що буду мати знайому і з ким говорити на форумівках:)
до чого б такий сон???:girl_haha::girl_crazy::girl_spruce_up:

kvVItKA
25.02.2010, 16:17
до чого б такий сон???
до того, що на форумівку пора;)

Oriana
25.02.2010, 18:10
А мені останнім часом цікаві сни сняться - то тести полосаті, то роди, то УЗД... І до чого б то? Невже я НАРЕШТІ вагітна?..

ermana
25.02.2010, 18:18
А мені тої ночі наснились коти. Бігали в родички по хаті. А один чогось дуже агресивний був, але мене не зачіпив. Дивний сон такий. І якось так після того сну мені паскудно. Хоч в сни не вірю, але якесь неприємне відчуття залишилось.

Gajka
09.03.2010, 19:33
Я сьогодні у сні бачила як народжуються кролики. І потім вони такі малюсінькі бігають. Що це означає???

носик
09.03.2010, 21:51
Мені снився Янукович. Він видав указ, що чоловіки, як вимираючий вид, можуть мати 2 жінку. тобто якщо чоловіка у дружині щось не влаштовує, то може взяти іншу з потрібними рисами характеру....
я проснулася вночі вся перелякана і ще свого чоловіка будила і питалася чи він мене любить і що не треба слухати наказу. а зранку встала і гиготіла

Ворон
13.03.2010, 21:00
Мені снився Янукович.

Якщо снятся політики то точно що на зле. Тре телевізію перестати дивитись на якийсь час. )

Мар'яся
13.03.2010, 21:10
А я сьогодні першу половину ночі втікала від поїздів по рельсах, а другу половину ночі народжувала другу дитину в театрі. Причому дуже реалістично! Шкода що прокинулась відразу коли води відійшли :) А зранку прокинулась, проаналізувала і дуже задоволена своєю поведінкою: перейми передихувала, не кричала, лікарям вказівки давала (щоб не кололи нічого, бо мені і так нормально), а ще дуже просила щоб дали народити як хочеш, тільки не лежачи :)

TASJA
17.03.2010, 20:12
Ой, а мені що снилося сьогодні вдень (згрішила - з малим заснула).
Снилося мені, що ми всиновили двох дітей підлітків, хлопців здається. Такі гарні були, модно одягнені, нівіть не схожі на тих, що в сиротинцях... І ще дві знайомі пари всиновили по двоє підлітків. І всі ми посідали в машини і кудись поїхали (при чому, машина в нас була та, про яку мрію - BMW X5 чорний). До чого це?
А вчора з чоловіком обговорювали, як би назвали другу дитину, якби я була вагітна. А сьогодні місячні почалися. Може то вже пора про другу дитину задумуватися, га? :girl_smile:

martinkadp
20.03.2010, 04:17
мені днями снилося, що приїхала до батьків і все спішу до компа... вже й мама свариться що я замість (не пам’ятаю чого, але щось мала інше робити) сиджу в мережі.
ото називається вже діагноз, таваріщі.:girl_crazy:

olena
20.03.2010, 11:09
А мені сьогодні снилась Наталя-наторелла,ніби вона намагаєть малого мого в ліжечку залюляти і колише(насправді ліжечко у мене не колишеться),а у сні копія мого,тільки з заокругленими ніжками для колисання.Наталь,до чого б це?

Маруся-мама
21.03.2010, 05:08
Я нині ледве зранку встала бо збудилась серед ночі від того що мене мали вбити. Цілу ніч воювала з індіанцями, вони на мене стрілами а ми на них кулеметами і всеодно вони перемогли. Скільки не засинала, вічно воювала і вони знову і знову зі своїми стрілами перемагали.

Ото вже насниться.

MaryF
21.03.2010, 07:22
А мені на днях снилося, шо я з малим, чоловіком і коліжанкою пішли до Уляночки забирати парасольку...уві сні Уляночка була дуже кучерява, і в дома в неї були качелі і аквапарк...що це може означати...

носик
21.03.2010, 15:37
Снився мені той професор з Мєчнікова. Цілий сон ходив довкола мене і думав чи брати мене на крісло. Зранку прокинулася спухша.... Мала сьогодні домовитися про узд на завтра з лікаркою, а та вирішила мене покласти в патологію. такщо точно побачу того професора. фє.... як згадаю його зелений халат і масочку....

Viktorina
21.03.2010, 16:15
Якщо хтось знає чому ,напишіть!
Мені багато років і час від часу сниться майже один і той самий сон.
"Хутір з декількох хат, старенька хатинка похилившись боками із синіми вікнами і солом"яною стріхою, підлога мазана глиною, я в тій хатинці маю спати і якісь люди,а там одне ліжко і під пічкою широка лавка, стіл під стіною який служить і кухонним шкафчиком ,та тільки шафа двохдверна хоч стара , але в доброму вигляді, дубова і я туда складаю свої речі і дуже боюся спати бо стеля аж нависла і ось-ось завалиться":girl_cray::girl_mad::girl_cray:
тоді я пробуджуюсь і вже не можу спати доранку:girl_emo:

Stella
24.03.2010, 05:11
Якщо хтось знає чому ,напишіть!
Мені багато років і час від часу сниться майже один і той самий сон.
Сни повторюються коли людина підсвідомо ігнорує або не хоче усвідомити свої страхи чи проблеми. Переважно, дослівно не трактуються. Увага більше звертається на емоції. Наприклад, боїтеся що завалиться стеля - може означати страх що "зваляться проблеми на голову" або страх перед змінами в житті і т.д... Це вже треба всобі попорпатись і розібратись:)

Іспанка
24.03.2010, 19:19
Оооо,а мені такеее недавно снилося.Значить снилося,що я типу лікар - узист і роблю УЗД комусь із форумлянок(обличчя чітко бачила уві сні,а от зранку не могла пригадати).Прикладаю УЗД - прилад до живота і бачу 4 емріончики. в мене очі на лоба і кажу"Вітаю,ви вагітні,у вас четвірня"..А форумляночка так втішилася..От тепер не дає мені той сон спокою..Може,то був віщий сон?:girl_in_dreams:

Женічка
24.03.2010, 19:28
а мені, у світлі недавніх непорозумінь з чоловіком, разів 3 снилось,що бачу його зраду з іншою жінкою.....
скажу,що непорозуміння зовсім не на тому рівні, чому моя підсвідомість то на зраду списує..... хоча те,що відбувається,теж є в якомусь роді є зрадою.

так от... жахливі відчуття, просто завал.

Маруся-мама
25.03.2010, 03:48
а мені, у світлі недавніх непорозумінь з чоловіком, разів 3 снилось,що бачу його зраду з іншою жінкою.....

і мені таке снилось дуже часто коли у нас були сварки. Ну просто неймовірно часно і недавно знову був такий сон. Думаю, що воно нам сниться бо ми наші непорозуміння підсвідомо трактуємо як зраду, правда може не фізичну а моральну. Трудно то.

mazyr
25.03.2010, 17:05
А мені сьогодні наснився чудовий сон - що я вагітна!!!! Не знаєте сни з середи на четвер збуваються???? Я дуже ХОЧУ... щоб цей сон став реальністю....

martinkadp
25.03.2010, 18:44
ой, мені нині такий гон снився... ніби є якийсь типу пансіон дівчачий (принаймні жодного хлопця не пам`ятаю там) з... анімешним ухилом! тобто всі дівчата одягаються, фарбуються, зачісуються і поводяться як анімешниці! здуріть! у найкращих традиціях, є всенародна улюблениця, до якої всі новАчки напрошуються в друзі... ще щось там про зачіски було, одна з дівчат дуже круті стрижки робила... а спальні - як купе, лише з двох сторін вузького коридору.
таке от буває...

Натуся
25.03.2010, 18:54
Щось мені сьогодні щурі снилися...До чого би то?

vanilia
26.03.2010, 13:37
А мені сьогодні снилася Ліля Романова. Не пам.ятаю вже сну детально, лише точно пам.ятаю, що снилася Ліля.

Яруська
26.03.2010, 17:28
щурі снилися...До чого би то?

Неприємності якісь прилізуть...
А мені сьогодні снилось, що я народила синочка і причому разом з коліжанкою в одній кімнаті, а вона дівчинку. Зранку ломанулась до неї дзвонити, бо вона справді вагітна і з дня на день чекає лялю)))

Viktorina
27.03.2010, 08:47
Сни повторюються коли людина підсвідомо ігнорує або не хоче усвідомити свої страхи чи проблеми.
Дякую! :girl_curtsey:То таки правда ,здається ви правильно зрозуміли сон:girl_in_dreams: , бо я багато для себе зрозуміла... найперше то - ЕМОЦІЇ:girl_emo: , а далі проблеми, проблеми....:agree::(:(:(:girl_devil:

Яська Березнева
27.03.2010, 09:52
А мені сьогодні снилася Ліля Романова. Не пам.ятаю вже сну детально, лише точно пам.ятаю, що снилася Ліля.
І мені теж сьогодні снилася Ліля Романова. Снилося, що вона сповідає нашого форумлянина Ромка на подвір"ї церкви Юра, а я чекаю своєї черги. І мене теж висповідала.
І ще снилася одна знайома дівчина... чогось у вигляді великої грішниці, яку треба подолати. Билася я з нею, билася, а вона як змія стала довга, вигинається. І тут мені щось підказує, що треба її по всьому тілі роздушувати, як брикет мівіни. Роздушую я її, роздушую, а вона зменшилася в розмірі... хрупає, хрупає під пальцями...
:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

І снилося мені таке перед сьогоднішньою сповіддю.:girl_flirt:

Molecule
27.03.2010, 19:42
Мені сьогодні дуже приємний сон снився. Я стою навпроти великого дерева. Надворі теплий весняний ранок.Небо голубе-голубе, немає жодної хмаринки. Дерево починає цвісти рожевим цвітом. Здійнявся легенький вітерець і декілька рожевих пелюсток закружляли в повітрі, а потім вони перетворилися на метеликів...

Stella
28.03.2010, 02:19
Мені сьогодні дуже приємний сон снився. Я стою навпроти великого дерева. Надворі теплий весняний ранок.Небо голубе-голубе, немає жодної хмаринки. Дерево починає цвісти рожевим цвітом. Здійнявся легенький вітерець і декілька рожевих пелюсток закружляли в повітрі, а потім вони перетворилися на метеликів...

Дійсно, дуже гарний, позитивний сон.
Метелики можуть віщувати - довгоочікувану новину, любов, радість...

---------- Додано в 23:19 ---------- Попередній допис був написаний в 23:14 ----------

я багато для себе зрозуміла... найперше то - ЕМОЦІЇ , а далі проблеми, проблеми....

нічого страшного, будь-які проблеми вжитті можна вирішити:girl_wink:

Маруся-мама
31.03.2010, 17:12
А мені нині приснились хлопці з маминого курсу з училища. Ми були на паралельних курсах, то мені приснилось що я з ними зустрілась і була купа дітлахів, тільки то було чомусь в 49-тій школі. А потім виявилось що то не школа а якийсь ресторан і я з одним хлопцем пішла в підвал а там ліжко і ми сіли коло того ліжка і зачали говорити. Я ковдрою вкрилась і ми так собі мило говорили аж поки мене мужа не збудила. Он безсовісний, навіть спаскудитись не дасть :girl_haha:

Nadushka
01.04.2010, 12:51
Дівчата а мені сьогодні в ночі приснилось , що я груддю годую маленьке немовля. Допоможіть розтлумачити!

Virginia
01.04.2010, 13:10
А мені снилось, що помер мій чоловік, а я вагітна... і навіть не встигла йому про це сказати....:girl_sad:
І чомусь тішилась що в моєї дитини буде чотири бабусі:confused:

Orman
01.04.2010, 17:15
купа всього снилась - я аж замучилась ті всі сни передивлятись. Але головне снилося, що мені прийшла посилка для Кози-Дерези (я ніби мала її переслати їй). Ми говорили по телефону і вона дозволила мені розкрити подивитися, що там. Там були для кухні всіляки прибамбаси і дуже гарні горнятка :girl_smile:

Stella
01.04.2010, 18:33
Дівчата а мені сьогодні в ночі приснилось , що я груддю годую маленьке немовля. Допоможіть розтлумачити!

Сон може відтворювати переживання на рахунок своєї "ролі" в сімї - дружини, матері... Тому в сні, жінка ніби реалізовує себе.
Можливо підсвідомо хочете ще одну дитинку... або ви дуже чутлива людина, особливо до потреб людей які вас оточують, опіка над ними... можливо поводитесь як "матір" в відносинах з чоловіком, велика опіка...

martinkadp
08.04.2010, 04:47
днями чогось наснився перший мій хлопець. давненько його не бачила, він у Києві тепер живе... а от сюжету не пам`ятаю зовсім чомусь.

Bogdanka
08.04.2010, 04:54
а мені сниться:) що я не буду посеред ночі прокидатись від годувань...) інколи, от як сьогодні прокинусь посеред ночі від якогось годування і заснути потім годі...
останнє що снилось - наш відпочинок в Белеку - тобто я доцька і муж на нашій улюбленій качалці з холодним сочком, правда снилось, що малявка вже така як зараз і починає плавати)) а то ще була семимісячна в вересні 2009

algo
09.04.2010, 11:22
Снилось мені що з руки тече кров, що кожна судинка потріскала і на шкірі ранки кров"яні. Такий моторошний сон. бррр.

Maksutka
09.04.2010, 11:31
А в мене вже напевно почався передвесільний мандраж :girl_wink: дві ночі підряд сниться весілля, яке по певних причинах відбувається не так, як я собі запланувала :girl_in_dreams:

Halina
09.04.2010, 14:07
Снилось мені що з руки тече кров,

Кров - це звязок з родиною. Значення має кожна деталь. Оскільки кров на руках то чекати вам гостей, то приїдуть до вас родичі яких ви не чекали.