Мамо, не вбивай...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Linet, 11 Червень 2009.

  1. Linet

    Linet Well-Known Member

    Я дызналася це з фыльму "Лист Дитини до мами" цей ролик був створений для жінок які думають про аборт.Я думаю що він поиіг багатьом діткам народитися. Там так і сказано , Що "МАМО ЗУСТРІНЕМОСЬ НА НЕБІ Я БУДУ ЧЕКАТИ Я ВЖЕ ТЕБЕ ДУЖЕ ПОЛЮБИВ" Серце розриваеть коли дивишся цей фільм. А хто мае уже старшиньких дочок рекомендую з ними переглянути, бо нинішній час молодь робить багато дурниць, а потім жаліють але уже пізно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, не вбивай (аборт: за чи проти?)

    ой, лучше бы эту тему и не поднимать [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, не вбивай (аборт: за чи проти?)

    угу, не нужна эта тема.....
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мамо, не вбивай (аборт: за чи проти?)

    Ок, я її закрию. А дописи з інших буду сюди зносити. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. natella

    natella Загублений

    Небажана вагітність

    Любі дівчата така проблема виникла,і незнаю як правильно зпробити??????Завагітніла 2-гою дитиною,але чоловік проти...бо маємо сина 1,3місяці.....як вчинити ??????????:
     
  6. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Небажана вагість

    Нателла, а ви самі хочете другу дитину? якщо чоловік проти, то може бути тимчасово, мій теж був в шоці спочатку, бо планували другу дитину трохи пізніше. А так Бог дав що маємо вже. 2 роки різниці між дітьми, абсолютно нормально, можна справитися і буде у вас два сонечка маленьких.
     
  7. gorgosia

    gorgosia New Member

    Відповідь: Небажана вагість

    Цікаво, а ви форум трохи читали, перш ніж тут зареєструватися і дописувати? Якщо читали, то мали б зрозуміти, що даний форум є трохи нетиповим у найкращому розумінні цього слова і пораду вам можуть дати тільки одну: народжувати. Тим більше, що варіанти у вас є тільки два, то будьте певні, що другого вам тут ніхто не нарадить.
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Небажана вагість

    що значить "чоловік проти"? а сексом займатись був не проти?чи він не знає звідки беруться діти...?
    чому ви не обговорили це питання раніше у своїй сімї щоб тепер не стояти самій перед вибором між життям і смертю?
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Небажана вагість

    Це так добре - мала різниця між дітьми! Радійте і насолоджуйтеся! А чоловіку покажіть відео про аборти, в нас є і гілці про аборти - зразу передумає!
    І не беріть гріха на себе, бо чоловік не хоче. А чим він думав?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Небажана вагість

    Що означає "чоловік проти"? Він що участі не брав? А що пропонує чоловік? Який він бачить вихід?
    Хоча, чоловіка треба привести до тями. Вам треба бути непохитною в своїх намірах перед чоловіком.
     
  11. natella

    natella Загублений

    Відповідь: Небажана вагість

    та він говорить за аборт..бо двох дітей говорить що ми не потягнемо.....мені шкода вбивати свою дитинку...хочу народжувати,але і боюся що чоловік не захоче ,і буде важко самій з 2-ма дітьми))))
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Небажана вагість

    тобто Ви припускаєте що якщо Ви народите то чоловік може Вас покинути саму?:girl_sad:
     
  13. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Небажана вагість

    В якому сенсі самій - він піде від вас, якщо народите другу дитину?!...
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Небажана вагість

    100%, у мене так само з"явився двоюрідний братик, тепер його тато щасливий, що моя тітка тоді настояла на своєму. Бо теж мали немовля практично щойно з пологового.
    правильно - як є вагітність, значить для чогось вам та вагітність дана, і треба заспокоїтись, привести до ладу думки і чекати на дитинку
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Небажана вагість

    Цікаво, а ви форум трохи читали, перш ніж тут зареєструватися і дописувати? Якщо читали, то мали б зрозуміти, що даний форум є трохи нетиповим

    Як завжди цитатна кнопка не працює:girl_devil:
    От не можу терпіти такого), ще не встигла людина написати як вже клюють - це її справа читати форум перед тим як писати чині і людина має право питати тут все, що захоче. Я згідна, можливо чоловік не готовий чи боїться відповідальності за двох дітей, бо і витрати вже зовсім інші будуть і не знаючи людини особисто не варто закидати фрази типу - а сексом займатися готовий і тд
    Але - потрібно його заспокоїти і переконати, що якщо Бог дає дитину, то дасть і на дитину. Скільки жінок цього форуму дописуть в тему Як завагітніти нарешті - почитайте. Якщо б я поставила себе на ваше місце і мій чоловік би таке заявив, то я б вже не була його дружиною, бо яка може бути любов, якщо він пропонує піти на аборт? І як можна після цього з таким жити? Моє ІМХО
    Моя Вам порада поговорити з чоловіком, все пояснити, випитати в чому причина його неготовності
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Небажана вагість

    А чому самій з двома дітьми? він говорить за аборт, бо то йому здається найлегшим в цій ситуації, а насправді гірше. ще є багато часу щоб він звик до думки що буде одне маля. головне щоб ви наполягли, переконали і самі були впевнені в своїх силах
     
  17. natella

    natella Загублений

    Відповідь: Небажана вагість

    я думаю,що так млишити...або буде постійно говорити про нестачу грошей.........я незнаю що від нього чекати)))))хочеться знову почуватися як в першу вагітність))
     
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Небажана вагість

    Якщо є такі побоювання значить на основі чогось вони виникли, а це означає, що як має вас лишити, то лише чи з двома дітьми чи з одною(( Як би це сумно не звучало
     
  19. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Небажана вагість

    а він хоча б розуміє що це таке? а чи бачив і спілкувався з людьми, яким не дано таке диво як мати дитятко? йому Бог посилає такого ангелика, а він хоче його вбити....:sad:
    співчуваю, що у Вас такий чоловік...
    народжувати, бо це найдорожче, що може бути...
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Небажана вагість

    у нас на форумі стільки дівчат ніяк не можуть завагітніти.....щодня просять у Господа змилосердитись над ними.....дати відчути радість материнства.....і мріють бути на вашому місці.......
    Якщо там на небі вирішили дарувати Вам таке щастя, то мабуть не просто так,і знають , що Ви справитесь, а де 1 дитя там і другому знайдеться що поїсти та у що вдягнутись.......добре подумайте, щоб потім не жалкувати....
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1