КПК

Показати повну версію : Богослужіння, важливі події: коли, де і що

Сторінки : [1] 2

галичанка
13.04.2009, 13:24
Чи знає хтось, в якій церкві Львова є Всеношне Богослужіння на Великдень (починається біля 23-00 в суботу)? :confused:

Christi
13.04.2009, 14:27
Чи знає хтось, в якій церкві Львова є Всеношне Богослужіння на Великдень (починається біля 23-00 в суботу)? :confused:

В церківі Петра і Павла, Рясне1, в нас починається о 9.00, ховають плащеницю, потім миропомазання, потім о 12.00 ХРИСТОС ВОСКРЕС. Все дуже гарно і урочисто. А ще якщо маєте можливість приїжджайте до плащениці, теж все дуже-дуже гарно (особливо в ночі, все подвіря церкви в свічках), також на подвірї церкви ще пободували каплицю, і в низу є гробниця, де лежить фігурка Ісуса.

Kasia
13.04.2009, 14:52
якщо ви православна, то на Короленка і на Антоновича в суботу о 00,00 розпочинається Богослужіння, і до 9 ранку триває.

Bogdanka
13.04.2009, 15:03

У всіх греко-католицьких церквах є. В храмі Архистратига Михаїла певно стандартно на 00.00 - Нагробне (виніс Плащаниці), тоді Утреня Воскресна і Воскресна Літургія. Утреня - просто чудесна. Перд нею, якщо погода дозволяє, майже завжди обхід навколо прилеглих вулиць (Дарвіна, Короленка, Лисенка) з хоругвами, монахами, монашим хором або чоловічим хором "Благовіст". Буду точніше знати ввечері то напишу чи дійсно о 00.00 початок, чи о 06.00 вранці. І заодно повідомлю, коли в Домініканах (храм Пресвятої Євхаристії) і в Соборі св. Юра.

Liliyah Romanova
13.04.2009, 19:20
Я би радила церкву Михаїла, бо найбільше її люблю.
У Шевченківському гаю, на жаль, починають вдосвіта, 5.30 або 6.00. Можу довідатися точно, якщо потрібно.
якщо ви православна, то на Короленка і на Антоновича в суботу о 00,00 розпочинається Богослужіння, і до 9 ранку триває.
Навіть якщо не православна, то на Короленка варто піти. Там така сила!
Ми з чоловіком щороку ходили.В церківі Петра і Павла, Рясне1, в нас починається о 9.00, ховають плащеницю, потім миропомазання, потім о 12.00 ХРИСТОС ВОСКРЕС. Все дуже гарно і урочисто.
Галичанко, тільки причащатися вам у них не можна, ані сповідатися, бо розрішення не буде дійсне. Інших перешкод, здається, нема, хоча я не певна. Треба буде перевірити.
І заодно повідомлю, коли в Домініканах (храм Пресвятої Євхаристії) і в Соборі св. Юра.А от в церкві Юра я чомусь не можу молитися. :confused:

галичанка
13.04.2009, 21:37
Дякую, стільки відгуків - я не очікувала, тільки шкода, що не всі точні дані... Я хотіла піти саме на нічне великодне богослужіння з пасхальною утренею, обходом довкола церкви, бо ніколи на такому не була - а по телевізору виглядає так гарно,урочисто! Ранком в неділю мені дуже важко встати і я на Великдень завжди ходжу вже на другу Службу Божу, та що трохи пізніше ... :o
В греко-католицьких церквах біля мене такого нема (церква св Єлизавети, св Климентія), це точно, бо в одній були ми, в другій - мої батьки, там вже оголошували святковий розклад.
Якщо маєте точні відомості - ви були в тій церкві цієї неділі і бачили розклад, чи можете піти подивитись розклад, то напишіть будь-ласка. Чекаю :)

Bogdanka
13.04.2009, 22:19
Галичанко, у храмі Архистратига Михаїла, що на вулиці Винниченка, щойно брат мені на фірті підтвердив, початок Всеношної о 00.00. Як я і казала. Я собі так думаю, що як підете - то не пошкодуєте.:)
Якби наша малявочка була трішечки старшенька вже, я би її на чоловіка лишила, а так вона ще дуже часто вночі їсть, такщо не вийде того року.

Liliyah Romanova
13.04.2009, 22:31
Галичанко, у храмі Архистратига Михаїла, що на вулиці Винниченка, щойно брат мені на фірті підтвердив, початок Всеношної о 00.00. Як я і казала. Я собі так думаю, що як підете - то не пошкодуєте.:)
Якби наша малявочка була трішечки старшенька вже, я би її на чоловіка лишила, а так вона ще дуже часто вночі їсть, такщо не вийде того року.
Галичанко, однозначно рекомендую до церкви Михаїла піти!!! :y::y::y:

А ми малого зі собою беремо до церкви й він прямо там спить.
Правда, в суботу вранці мені розборки влаштував: "мама, ми вчора задовго були в церкві! Я ЗАСНУВ! так довго не можна бути в церкві!" :xaxa::xaxa::xaxa:
І в 5 чи 6 ранку будимо до церкви також.

галичанка
13.04.2009, 22:40
початок Всеношної о 00.00. Як я і казала. Я собі так думаю, що як підете - то не пошкодуєте.:)

Дякую. Пишіть ще, якщо довідаєтесь, як в інших церквах. Дивно мені, що в 0.00. Чоловік був колись - також каже , що починалось раніше. І трансляції по телебаченню починаються раніше... Можливо, то сама Воскресна Літургія починається в 0.00, а Пасхальна Утреня в 23.00 :confused:

Bogdanka
13.04.2009, 22:50
Дякую. Пишіть ще, якщо довідаєтесь, як в інших церквах. Дивно мені, що в 0.00. Чоловік був колись - також каже , що починалось раніше. І трансляції по телебаченню починаються раніше... Можливо, то сама Воскресна Літургія починається в 0.00, а Пасхальна Утреня в 23.00 :confused:

ні ні. Це просто мабуть, як в якому храмі. Але чесно сказавши, щодо греко-католицьких церков у Львові, то я не знаю:confused: де правити починають Всеношну Воскресну до 00.00. Можливо десь і є таке, але не чула.
В Михаїла точно Надгробне починають правити о 12-й ночі, тоді виніс плащаниці, обхід з нею, відкриття церкви (під кінець обходу - дуже той момент люблю - хрестом) і початок Утрені, часто хор вже на місці, або монахи і ви заходите, а вже світло увімкнене і поки всі позаходять до церкви, то Утреня отак і починається. Завжди дівчатка хоругви (десь 4-5 пар тримають) + одна посередині і зазвичай то правиться кількома священниками. ;)

Kasia
13.04.2009, 23:12
мій допис з розкладом вірний. на Короленка і Антоновича о 00,00 і до ранку.

галичанка
14.04.2009, 17:32
Розпорядок богослужень в церкві св. Юра (переписала сьогодні з дошки оголошень біля церкви)
Нічного богослужіння нема
Нд 19 04 2009
6-30 Надгробне
7-00 Воскресна Утреня
9-00 Архирейська Свята Літургія (буде трансляція по тедебаченню)
12-00 Свята Літургія
Пн 20 04 2009
7-30 Свята Літургія
9-00 Свята Літургія
11-00 Свята Літургія
Вт 21 04 2009
7-30 Свята Літургія
9-00 Свята Літургія
11-00 Свята Літургія

Дівчата, пишіть ще розклади великодніх богослужінь (нічних і ранішніх) в церквах, куди ви ходите. Думаю, буде корисна інформація для всіх.

Зорянівонька
14.04.2009, 18:36
А в Шевченківському Гаї як? Там би мало все бути правильно...

Liliyah Romanova
14.04.2009, 19:06
А в Шевченківському Гаї як? Там би мало все бути правильно...
Щойно маму спитала.
Сказала, що початок о 6:30. :)

Tanuchka
15.04.2009, 12:06
Церква на вул. Замарстинівської Храм св. Йосафата

Понеділок-Середа 13-15 квітня
07.30 Утреня Парастас (Сорокоусти)
18.00 Літургія Напередосвячених Дарів Хресна Дорога

Четверг 16 квітня
08.00 Вечірня з Літургією св. Василія Великого
18.00 Страсна Утреня

Пятниця 17 квітня
08.00 Великі Царські Часи Вечірня з виставленням Плащаниці
18.00 Єрусалимська Утреня

Субота 18 квітня
08.00 Вечірня з Літургією св. Василія Великого
21.30 Надгробне Воскресна Утреня Св. Літургія

ПОСВЯЧЕННЯ ПАСОК:
від 15.00 до 21.00

Неділя 19 квітня
05.00 Воскресна Утреня
06.00 Св. Літургія
08.00 Св. Літургія
10.00 Св. Літургія (для дітей)
12.00 Св. Літургія
14.00 Воскресний Паратас на Збиранці (біля хреста, де поховані Редемптористи)
15.00 Воскресна Вечірня

Світлий понеділок і вівторок 20-21 квітня
06.30 Утреня
07.30 Св. Літургія
09.00 Св. Літургія
11.00 Св. Літургія
13.00 Св. Літургія
18.00 Св. Літургія Воскресна вечірня

галичанка
19.04.2009, 23:41
Церква на вул. Замарстинівської Храм св. Йосафата
Субота 18 квітня
21.30 Надгробне Воскресна Утреня Св. Літургія

Tanuchka, дякую! Були ми на цих відправах - дуже сподобалось!
Прекрасні співи хорів монахів і монашок!

галичанка
21.04.2009, 16:37
Дівчата, в церкву св.Юра вчора прибула тканина, з кров'ю ран отця Піо!
Пробуде тут недовго. Як зайдете в церкву - легко зорієнтуєтеся, де вона - зліва від неї великий образ о.Піо.

галичанка
29.04.2009, 11:59
Сьогодні останній день, коли можна піти до тканини, з кров'ю ран отця Піо... З неї виходить такий приємний запах мира...
Вчора були дуже великі черги, аж на подвір'ї церкви.

Tanuchka
29.04.2009, 12:10
Сьогодні останній день, коли можна піти до тканини, з кров'ю ран отця Піо... З неї виходить такий приємний запах мира...
Вчора були дуже великі черги, аж на подвір'ї церкви.

Будьласочка підскажіть, до якої години вони будуть, дуже хочу з чоловіком підійти,(ми не так давно фільм дивились про Отця Піо) от ніби сьогодні получається, але питає до якої години можно буде прийти.
.. з тою роботою..:(

галичанка
29.04.2009, 13:32
Будьласочка підскажіть, до якої години вони будуть, дуже хочу з чоловіком підійти,(ми не так давно фільм дивились про Отця Піо) от ніби сьогодні получається, але питає до якої години можно буде прийти.
.. з тою роботою..:(

Вчора ще піввосьмої вечора була черга на подвір'ї церкви. Як буде сьогодні - не знаю. Сьогодні, вечером, як завжди, о 18-00 вечірня відправа, а потім думаю буде відкрито, поки будуть люди :confused:

Ольга
29.04.2009, 22:33
Дівчата, хто ще не встиг то черга до мощей о. Піо таке враження, що буде ще всю ніч. Забирають мощі завтра раненько до Франківська.

галичанка
31.05.2009, 14:53
Cьогодні в 16-00 в церкві св. Юра буде спущена Чудотворна ікона Теребовлянська Матері Божої. Звичайно вона високо висить в церкві. Спускають її рідко, може раз в рік, може ще рідше. Скільки це буде тривати сьогодні точно не знаю, бо має бути молебен, потім, якщо буде погода - на подвір'ї буде акафіст з хором Дударика, благословення єпископа, хресний хід довкола церкви. Приїжджайте! :girl_smile:

галичанка
31.05.2009, 23:14
Було дуже гарно! І з погодою повезло, хор Дударик дуже гарно співав.
Образ був так гарно прикрашений білими ліліями і білою тканиною з трояндами, його несли хлопці у вишиванках. Коли священники зачитували молитви Акафісту - хлопці піднімали списи, я так розумію, як символ захисту ікони. Народу скільки було! Я прийшла додому замучена, але щаслива аж в 20-00:girl_smile:
http://s57.radikal.ru/i155/0905/17/02b39a96a253.jpg

Єва
01.06.2009, 18:21
Було дуже гарно! І з погодою повезло, хор Дударик дуже гарно співав.
Образ був так гарно прикрашений білими ліліями і білою тканиною з трояндами, його несли хлопці у вишиванках. Коли священники зачитували молитви Акафісту - хлопці піднімали списи, я так розумію, як символ захисту ікони. Народу скільки було! Я прийшла додому замучена, але щаслива аж в 20-00:girl_smile:

Ми з чоловіком також там були :) Я навіть вишиванку вдягнула :girl_curtsey:
Вважаю, нам пощастило потрапити на таке урочисте завершення травневих молебнів. Цього року відвідуючи, я подумки присвятила їх матерям: плануючим, майбутнім, тим, що виховують діточок.

До речі. галичанко, Ви тут мою свекруху сфотографували. Ми з чоловіком у Ваш обєктив не потрапили :)

Irchyk
11.06.2009, 10:49
Дівчата, хтось колись замовляв службу Божу в церкві. я дуже багато чула за її чудотворну дію. я просто незнаю як це робити, бо дають на службу за здоров'я, а от чи замовляють службу окремо для себе?

Єва
11.06.2009, 11:12
Дівчата, хтось колись замовляв службу Божу в церкві. я дуже багато чула за її чудотворну дію. я просто незнаю як це робити, бо дають на службу за здоров'я, а от чи замовляють службу окремо для себе?
В кожній церкві можна записаи на карточці імя тих, за чиє здоровя відправлятиметься Служба Божа. Потім, під час відправи, ці імена священик зачитує. Така спільна молитва за здоровя. Про індивідуальні служби ніколи не чула.

Tanuchka
11.06.2009, 11:39
Як добре повернутись. Як тут тепло.

31 травня в мене помер тато, 1 червня його поховали. в Дніпропетровську. Була там аж до 9 днів. Так важко на душі.

Дівчатка дайте пораду, як грамотно замовити в церкві службу за тата? В Дніпрі трошки інакше ставлення до того всього, церкви не працювали, а у вихідні були свята. Приїхала до Львова і хочу вже в спокійному не поспішаючому стані замовити молитву. Щоб все як мало бути.
наперед дякую.

odree
11.06.2009, 11:47

31 травня в мене помер тато, 1 червня його поховали. в Дніпропетровську. Була там аж до 9 днів. Так важко на душі.

Дівчатка дайте пораду, як грамотно замовити в церкві службу за тата? В Дніпрі трошки інакше ставлення до того всього, церкви не працювали, а у вихідні були свята. Приїхала до Львова і хочу вже в спокійному не поспішаючому стані замовити молитву. Щоб все як мало бути.
наперед дякую.

знаю, що в трох церквах замовляють григоріанку за померлого. і на 40 день служба за померлих. але то вам все скажуть в церкві. зайдіть туди в захристію і вам все скажуть

Єва
11.06.2009, 11:56

наперед дякую.

В нас замовляють Службу за померлих на 9 і 40 день після смерті. По селах інколи замовляють індивідуальну панахиду. Якщо ви у Львові, то у будні дні вранці по церквах правиться загальна служба за упокій. Подаються картки з іменами померлих. До речі, кілька років тому індивідуальну службу за померлу прабабцю ми замовляли в капличці на Пекарській (де морг) на 40 день після смерті. Якщо не помиляюсь, додатково правився парастас (там хліби ставляться). Точно сказати не можу, не памятаю, то було 4 роки тому і замовляли родичі.

галичанка
25.11.2009, 14:51
В церкві св. Юра є зараз мощі св. цілителя і чудотворця Пантелеймона (по центру церкви і трошки зліва)
А також тут можна приступити до мощів о. Піо (зліва) та св. Шарбеля (справа).

Amira
25.11.2009, 16:37
Хочу надати інофрмацію, можливо комусь вона знадобиться.
У нас у Львові є костьол Св.Антонія, він знаходиться біля Винниківського ринку на Личаківськиій. Св.Антоній покровитель ненароджениї дітей і ти, які тільки з"являються на світ. В окремі дні там правлять відправи для тих жінок, які збираються народжувати, хочуть легки родів, а також ті жінки, які мріють про немовлятко, яле через якість причини у них це не получається...Зранку там є жіночка, яка записує саме такі прохання у книгу для того щоб потім подати ваше прохання у відправі, головне їй поянити, що саме вам потрібно.Це католицький собор, тому не всі через свої релігійні поняття ідуть туди з такими прозьбами.Але моя знайома від якої я почула про цю церкву, 6 років не могла завагітніти, а після молитв у цій церкві стала мамою, можливо це співпадіння,а можливо сильна віра, бажання і молитва допомогли народити гарного і здорового синочка:)

Олюська
25.11.2009, 18:45
що в трох церквах замовляють григоріанку за померлого
100% у церкві св.Онуфрія (за Міленіумом) та в церкві св.Андрія на пл.Соборній (біля Галицького ринку). Третьої не знаю

Liliyah Romanova
25.11.2009, 18:51
Третьої не знаю
Студити теж таке роблять, наскільки я знаю. По ідеї, це може будь-який монастир взяти. :)
Священики би теж могли, але нашим трохи складніше з тим, ніж латинникам наприклад.

Urtica
28.11.2009, 00:36
Ура, нарешті я дочекалася!
Тепер в Катедрі буде меса латинською мовою :girl_claping:

галичанка
29.11.2009, 23:52
19 грудня (сб) в церкву св Юра будуть привезені мощі св. Миколая, св. Антонія Падевського і св. апостола Петра! З того часу вони будуть доступні для почитання постійно. Після св Літургії, що в 10 год, будете освячення води, до якої буде додана манна з гробу св. Миколая. Треба мати свій посуд, щоб взяти собі цієї води.

simona
30.11.2009, 21:09
В церкві св. Юра є зараз мощі св. цілителя і чудотворця Пантелеймона (по центру церкви і трошки зліва)
А також тут можна приступити до мощів о. Піо (зліва) та св. Шарбеля (справа).

Ви не підкажете до якого числа?

Ольга
30.11.2009, 21:41
Студити теж таке роблять
ні не роблять, в ц. Володимира і Ольги на Симоненка ще можна дати на григоріанку

Liliyah Romanova
30.11.2009, 21:56
ні не роблять, в ц. Володимира і Ольги на Симоненка ще можна дати на григоріанку
О. Ігнатій колись брав такі намірення. То я щось думала, що й решта беруть. :)

Dana K
30.11.2009, 23:19
А чи хто може сказати, о котрій в ц.Юра Богослужіння 4 грудня?...

галичанка
03.12.2009, 12:21
А чи хто може сказати, о котрій в ц.Юра Богослужіння 4 грудня?...

Точно не знаю, але можливо, в 8-00, 10-00 і вечером (17-00). Колись був подібний розпорядок, коли свято було у робочий день
А в неділю - 7-30, 9-00, 11-00.

галичанка
04.12.2009, 17:41
Служба Божа в церкві св. Юра буде сьогодні о 18-00 (ходила подивилась розклад)

Зануда
04.12.2009, 18:08
Тепер в Катедрі буде меса латинською мовою
:) А ще англійською.
П.С. Перфект розумієте літургію латиною?

Urtica
06.12.2009, 03:01
На перший раз піду зі шпаргалкою, бо трохи зле знаю повну версію "Credo".

Liliyah Romanova
06.12.2009, 04:55
Я була на латинській месі у францисканців у Катовіцах. Але не люблю сидіти як на турецькому казанні, тому потому ходила лише на польськомовні. :)

Urtica
06.12.2009, 19:25
Ну, казання і Євангеліє там все-таки польською ))

Дівчата, я сьогодні на тій службі була! Сонна, затюкана і з виразом ірраціональної радості на мордочці ) Не знаю, чого на мене так впливає латинь, але я би з такої меси цілий день не вилазила )))

Зануда
06.12.2009, 23:52
Але не люблю сидіти як на турецькому казанні
Взагалі, я люблю латину. Знаю і розумію літургію, але все ж волію коли правиться на доступній мові, яку не тільки знаєш, але й сприймаєш на рівні серця. А на латині меса, то є як вишукана страва для гурмана - час від часу хочеться спробувати, щоб відчути щось виняткове. :)

Квіточка
30.12.2009, 16:41
Дівчатонька цікавить таке питання... була на Літургії в церкві на Сихові то там священик розповідав про те, що часом люди на ювілеї замовляють літургії і про те накільки це важливіше за звичайне застілля... нічого подібного до цього не чула... може розкажете чи чули про таке, чи вже замовляли, яким чином про таке можна просити?... Буду вдячна за будь-яку інформацію.... В чоловіка 1 січня така кругла дата...

галичанка
06.01.2010, 02:07
Прочитала в Експресі, що Зарваниця запрошує на святкування Різдва. Має бути велике християнське святкування, феєрверки, жива шопка. Але деталей: коли літургія, коли святкування, нема... Може хтось знає про це? :girl_smile:

Ука
06.01.2010, 10:50
Буду вдячна за будь-яку інформацію.... В чоловіка 1 січня така кругла дата...
Можливо це роблять і якось урочисто, але я на всі ДН в родині просто даю на той день карточку за здоров'я. Звісно, варта бути присутнім на такій Літургії.

Dana K
25.01.2010, 11:20
Я маю питання стосовно молебену в ц. Антонія. Я так зрозуміла, за своє прошення треба відбути їх 9. А чи треба кожного разу давати карточку?

галичанка
30.01.2010, 22:42
Чи хтось знає недільний розклад богослужінь в церкві св. Андрія? :girl_smile:

Ірка-Шкірка
30.01.2010, 23:00
В неділі та свята перша Служба Божа на 7.30, друга на 9.30, а третя на 12.00. І ще є на 18.00.

Smorodynka
01.02.2010, 15:30
Я маю питання стосовно молебену в ц. Антонія. Я так зрозуміла, за своє прошення треба відбути їх 9. А чи треба кожного разу давати карточку?
В костелі св. Антонія, коли ви дали свою карточку, то вона є на 9 служб Божих.Перед кожною службою не потрібно давати карточку. Лише, коли відмолите всі 9 служб, то, за бажанням, можете знову написати

Ука
24.02.2010, 17:15
До недавна я постійно ходила до церкви св.Йосафата, але вже майже рік, як почала на Лінкольна діяти парафія отців оріоністів. Це згромадження має свою святиню - чудотворну фігурку Матері Божої. Нажаль українською мовою я нічого не знайшла, а англійською термінологією не володію, щоб нагуглити трошки більше. Лілю, не допоможете? Хоча б кількома посиланнями?
Отже в цю неділю о 10.00 в каплиці Луіджі Оріоне на Лінкольна розпочинає своє паломництво на Україну чудотворна фігурка Матері Божої. Впродовж тижня вона знаходитиметься в каплиці, а потім буде передаватися по домівках в парафіії.

галичанка
24.02.2010, 17:36
а потім буде передаватися по домівках в парафіії.
Шкода, що тільки по вашій парафії...

simona
10.03.2010, 23:13
В церкві св. Антонія, 14 березня 2010 року о 19,30 відбудеться богослужіння для молодих людей, які в парі і без, тобто про те як правльно зробити в житті свій вибір (жінку або чоловіка).

meros
11.03.2010, 16:56
відбудеться богослужіння для молодих людей
не скажете, якою мовою правитиметься: українською чи польською?
Буду вдячна за відповідь!

Vona
11.03.2010, 18:29
Цей тиждень у храмі Ольги і Володимира, що на вул.Симоненка
(бічна Володимира Великого) перебувають мощі Івана Хрестителя.
Кожного ранку і ввечері після Служби є реколекційні науки.
Знаю, що нині буде Служба о 18 год, а після неї реколекційна наука для молоді.

Хто має троха часу і бажання, можете навідатися :))))

Мощі (частина кисті) будуть до НЕДІЛІ.

Можливо трохи запізно повідомляю, але сама тільки, що дізналася. Можливо комусь знадобиться ця інформація :girl_smile:

simona
11.03.2010, 22:15
Я якраз саме про мощі хотіла писати, бо була в Щерці, то звідтам їх забрали 6 березня. Проповідь буде українською.

Person
12.03.2010, 01:06
Цей тиждень у храмі Ольги і Володимира, що на вул.Симоненка
(бічна Володимира Великого) перебувають мощі Івана Хрестителя.
А в неділю 14 березня в 6 годині мощі івана Хрестителя будуть зустрічати на сихові в церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Будуть там на протязі тижня до 21 березня. Аналогічна програма тут можна почитати - http://www.theotokos.org.ua/

Gajka
12.03.2010, 02:11
Я не знаю, на котру перша Служба Божа, вроді на 8.00, але друга точно на 10.00, а третя на 12.00. І ще є на 18.00.
Ви ходите до тої церкви, чи так пишете аби писати? "Точно ".
Перша -7.30, друга - 9.30, третя - 12.00. Йдеться про церкву Андрія.

Ірка-Шкірка
12.03.2010, 03:09
Дякую, що поправили - помилилась, очевидно. Я все на 12у ходила.

Gajka
12.03.2010, 10:23
А я пішла, за Вашою порадою, на 10.00 і служба вже йшла.

Ольга
12.03.2010, 15:56
Нині також початок реколекцій у. ц Климентія Папи (вул. Чупринки),
нині і завтра о 18:00
в неділю о 10:00 завершення

галичанка
14.03.2010, 19:39
Сьогодні в церкві Климентія розказували про таку акцію: раз в місяць будуть привозити діток із сиротинця. Просять зголоситися тих, хто взяв би одну дитинку на вихідні до себе додому, щоб вона побачила, що таке сім'я, які є відносини між мамою і татом, дітьми, бо вони такого ніколи не бачили, щоб потім, коли вони будуть створювати власні сім'ї мали цінний досвід... Хто бажає взяти дитину, треба опустити карточку з своїм телефоном в скриньку в церкві.
Хто знає щось докладніше про це? Якого віку будуть діти, хто зголоситься - це буде одноразово, чи протягом року? Перший раз буде на наступні вихідні?

Редвумен
14.03.2010, 19:50
Сьогодні в церкві Климентія розказували про таку акцію: раз в місяць будуть привозити діток із сиротинця. Просять зголоситися тих, хто взяв би одну дитинку на вихідні до себе додому, щ щось я не дуже вірю в таку "акцію". хтозна, які люди можуть зголоситися і з якою метою. Тай керівництво сиротинця хіба погодиться? Як потім тих діток позбирати?

Ольга
16.03.2010, 23:20
Завтра в ц. Різдва Богородиці о 18:00 будуть реколекції для подружніх пар, організовує о. Орест Фредина...
в пятницю о 19:00 в ц. Ольги та Єлизавети буде Хресна дорога.

Urtica
17.03.2010, 21:02
Сьогодні в церкві Климентія розказували про таку акцію: раз в місяць будуть привозити діток із сиротинця.

Та то просто якесь знущання над дітьми. Це ж як цуцика взяти до хати, обігріти, дати поїсти - а потім знов викинути на мороз.

галичанка
17.03.2010, 23:57
Та то просто якесь знущання над дітьми
Дивились фільм "Діти напрокат"? Я думаю, то так задумано, щоб люди брали на вихідні, полюбили ту дитинку, а потім її всиновили...

Олька
18.03.2010, 00:07
Мої батьки пішли сьогодні в церкву Різдва Пресвятої Богородиці в 18 год., бо хотіли на сповідь і до Мощей, простояли 1,5 год. на вул. в черзі, а коли черга їх "занесла" всередину, то вони казали, що просто капец! Вся молодь пхалась, хто сильніший, той і проривається! Такий "безпредєл" був, що вони звідтам просто втекли (хоча ходять в ту церкву щонеділі). Нема порядку ніде, навіть в церкві! Священники закликають людей, але ніхто НЕ ЧУЄ! То навіщо тоді в церкву ходити, якщо і там хамлять.....Не розумію я таких людей!

Hanny
18.03.2010, 00:30
В пятницю о 18.00 починаються реколекції в Храмі Пресвятої Євхаристії, приєднюйтесь.

Urtica
18.03.2010, 00:37
Я думаю, то так задумано, щоб люди брали на вихідні, полюбили ту дитинку, а потім її всиновили...

А якщо не полюблять і не всиновлять? Дитині потім як - почуватися виюзаною річчю? Цуциком на вихідні?

Ольга
18.03.2010, 10:24
Стосовно вчорашнього в церкву Різдва Пресвятої Богородиці в 18 год., бо хотіли на сповідь і до Мощей то найгірше, що ті хто прийшов просто на поклони то не міг пройти до церкви :( ми так з дітьми приїхали і розвернулися додому...

Хіба мощі Івана Хрестителя не завжди у Львові зберігаються?

Квіточка
18.03.2010, 11:31
Ми теж вчора були в церкві на Сихові, людей там справді було багато.... але то пояснювали тим, що тільки одна служба була, весь день церква була закрита... Черга до сповіді велика, бо саме в часі реколекцій найкраще приступити до сповіді. Певно треба йти не на 6год, бо то багато людей з роботи йдуть.... Ми стояли спереду, бо малий сидів на сходах, то мені було дуже жарко.... а малому класно, плакав не хотів йти, бо знайшов собі принцесу.... Я прийшла страшенно стомлена тою давкою.... я вже сама не знаю як то до сповіді піти, такий ажіотаж....

Ука
18.03.2010, 11:37
я вже сама не знаю як то до сповіді піти, такий ажіотаж
Якщо не маєте там постійного сповідника, підіть до іншої церкви. Ажіотаж далеко не всюди.
Я теж не люблю давки. Тому цього року зрадила своїй звичці ходити на Літургію Напередосвячених Дарів і Утреню з поклонами в храм св.Йосафата, і пішла до оріоністів. Храм новий, ще нема хору, звучить все не так гарно, але зате людей не дуже багато. І до Сповіді принаймні ввечері в середу та пятницю людей небагато

Virginia
18.03.2010, 11:39
Так, я теж вчора була ввечері в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, ходжу туда кожної неділі, то вчора там було як на базарі! Я прийшла просто на службу, послухати реколекції, то було не можливо стояти!!! Та черга, змійкою, через всю церкву... стояла і грішила! Хочу зараз піти до мощей, надіюсь черги не буде, бо беремо ще бабцю, яка довго не зможе стояти, а хочеться, щоб і вона підійшла до тих мощей!

Квіточка
18.03.2010, 12:30
Якщо не маєте там постійного сповідника, підіть до іншої церкви. Ажіотаж далеко не всюди.
Дякую, УКО, я вже кілька років так і робила, що сповідатися ходила в іншу церкву, хоча ходжу саме в церкву на Сихові, але тепер я вирішила, що маємо з чоловіком і синочком відвідати три реколекції і приступити до сповіді в цьому часі, тому і переймаюся як вибрати вдалий, без черги, час...

Person
19.03.2010, 00:29
Хіба мощі Івана Хрестителя не завжди у Львові зберігаються?
Ні не завжди. Розказували в неділю історію, як вони попали на Україну і довший час зберігалися в Бережанах. В часи СССР були втрачені, а віднайшли їх у 2000 році. З минулого року, здається, їздять з ними по церквах Львівщини. До речі на наступний тиждень перевозять в церкву Андрія.
І ще шкода, що нема у нас порядку в церкві :( Може це повязано з тим що багато людей приходять до сповіді раз на рік саме у Великий Піст от ще не привчилися.
Я також ходжу кожної неділі до церкви Різдва Пресвятої Богородиці і набагато краща ситуація. Ні до причастя ніхто не пхається, ні коли з церкви виходять. Хоча пару років тому була інша ситуація.
Ну і зрештою Сихів великий, тому й черги :)

---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 23:27 ----------

Сьогодні оголошували, що в суботу в треті годині буде благословення мощами маленьких дітей до 6 років

Smorodynka
21.03.2010, 20:40
Сьогодні в церкві священник говорив, що в церкві св. Андрія будуть мощі Івана Хрестителя і раптово пропав в мікрофоні звук.:) Потім люди ще казали, що будуть служби кожен день, але я вже нічого не зрозуміла. Хто знає розкажіть будь-ласка детальніше.

Gajka
21.03.2010, 20:52
Сьогодні в церкві священник говорив, що в церкві св. Андрія будуть мощі Івана Хрестителя і раптово пропав в мікрофоні звук. Потім люди ще казали, що будуть служби кожен день, але я вже нічого не зрозуміла. Хто знає розкажіть будь-ласка детальніше.
Я теж була, на 10.30, а Ви коли? Їх нині на 17.30 мали привезти і будуть певно тиждень, якщо не помиляюся.

Smorodynka
21.03.2010, 21:13
Я теж була, на 10.30, а Ви коли?
Я не зі Львова. Я це чула не в церкві Андрія, а в нашій місцевій церкві.

simona
24.03.2010, 01:13
А далі в яку церкву передають?І ще мені говорили, що в церквах, де є мощі продають оберіг чи якусь іншу символіку яка повязана з Іваном Хрестителем, то їх після служби чи перед освячують, ніхто такого не чув?

галичанка
25.03.2010, 18:30
Сьогодні в 19-30 в костелі св Антонія, що на Личаківській, буде Служба Божа укр мовою. Жіночка, яка приймає картки з проханнями, сказала прийти всім, хто хоче завагітніти саме сьогодні вечером, що там буде ще не знаю, бо всі дані із слів Hanny. Картки з проханням бажано подавати до 19-00.

popelushka
26.03.2010, 12:56
Також хто бажає долучитися до молитви за діток, які зачаті, але не будуть народжені, в костелі св.Антонія кожен, хто бажає, може приєднатися до молитви, яка триватиме 9 місяців, тим самим ми можемо врятувати одне життя. Потрібно підійти до п.Надії, записатись на цю молитву.

Peri
26.03.2010, 22:18
Розклад Святих Місій біля Мощей Святого Івана Христителя у Храмі св.Андрія(на завтра,27.03,і28.03)

27.03-день для представників влади,науки,освіти,медецини.Звичайно,для всіх бажаючих.
07.30 і 09.30 - Сл.Божа з наукою місійною
15.00 -- молитовна зустріч біля мощей і благословення малих дітей(говорилося про дітей дошкільного віку,але думається,що буде корисно і для всіх)
18.00- Сл.Божа з наукою месійною.

28.03 Неділя

07.30,09.30,12.00 ---Сл.Божа з наукою місійною,віднова обітниць св.Хрещення.
Після сл.Божої на 12.00 - прощання з мощами св.Івана Христителя.

Ольга
01.04.2010, 17:03
2 квітня Церковні наспіви «Напіви до Плащаниці» в рамках проекту «Від тайної
вечері до Воскресіння»
Церква Бл. Климентія, вул. Кривоноса,1 (10.00-11.00 год)

Зануда
05.04.2010, 16:27
Сьогодні у Кафедральний Собор Латинського обряду Успіння Богородиці привезли мощі св. Терези від Дитятка Ісус. Мощі будуть в соборі до ранку середи (після літургії о 10.00 їх повезуть до Самбора).
http://img151.imageshack.us/img151/4942/dsc06888m.jpg

Свята Тереза з Лізьє. (http://www.promin-lubovi.narod.ru/public/20/pub20st4.htm)
http://img528.imageshack.us/img528/6513/teresia.jpg

Nataljchuk
05.04.2010, 19:27
Дівчата підскажіть може зараз є десь святі мощі для жінок,які не можуть завагітніти?Може молитви?

Yga
05.04.2010, 20:19
Дівчата підскажіть може зараз є десь святі мощі для жінок,які не можуть завагітніти?Може молитви?
Я чула про джерело св. Анни на Рівненщині (біля Почаєва).
Там навіть у лютий мороз вода не замерзає і зберігає температуру +4. За християнськими переказами, тут колись з'явився слід стопи святої Анни, матері Пресвятої Богородиці. А згодом із того божественного сліду утворилося джерело. Багато жінок вірять, що вода виліковує жіночі хвороби, а також допомагає боротися з безпліддям. Головне в цьому процесі - пересилити себе: роздягтися та пройти босоніж кілька метрів від роздягальні до води по холодній бетонній підлозі. Проте навіть у зимовий період прочанки пірнають тут у воду з головою. Чоловіки слідують цьому ж прикладу, іноді й діти. Ті, хто не наважився на моржування, вмиваються. Та "бувалі" прочани переказують, що ніхто з охочих пірнути, на диво, не хворіє.

Natalysa
05.04.2010, 20:43
Я там була. Лише не пірнала з головою - це було давно.
Заодно раджу поїхати в Почаїв - там є мощі Св. Амфілохія і Іова. Ще у нижньому храмі є печерка Св.Іова - туди можна залізти і помолитись. Я у останній тиждень посту там була - і зайшла в печерку - враження не передати:Виплакалась зі всієї душі. Ще є стопка Матері Божої. Розповідають, що Матір Божа з"явилась на горі в Почаєві - на місці теперішнього монастиря - і відбила свою стопу. Тепер там і є монастир. Опускають ранками чудотворну ікону Божої Матері. До речі, мощі кожного ранку теж відкриті.
Моя сестра ще минулого року їздила і проживала там у гостинниці на території монастиря - там є і їдальня. Ціни дуже доступні для пересічного жителя.

До будь яких мощей можна молитись про дар материнства. Є молитви про материнство до Богородиці. якщо вас зацікавило, пишіть в ПП

Strekoza
05.04.2010, 21:39
Дівчата, можливо хтось знає. Який розклад Богослужінь у середу,7 квітня у церкві Пр.Євхаристії (Домінікани)

Urtica
05.04.2010, 22:02
Дівчата, хто щось знає про мощі Св. Малої Терези, які зараз перебувають у Львові? До завтрашнього дня в Катедрі. а далі куди?

Редвумен
05.04.2010, 22:10
Дівчата, хто щось знає про мощі Св. Малої Терези, які зараз перебувають у Львові? До завтрашнього дня в Катедрі. а далі куди? подивіться попередню сторінку (9)

Urtica
05.04.2010, 22:28
Ото я сліпа :) Дуже дякую!

Nataljchuk
05.04.2010, 22:53
Дякую за інформацію треба буде поїхати.Якщо чесно то давно хочу поїхати,але ніяк не можем вибратись.

Імель
06.04.2010, 00:57
Я чула про джерело св. Анни на Рівненщині (біля Почаєва).
Там навіть у лютий мороз вода не замерзає і зберігає температуру +4. За християнськими переказами, тут колись з'явився слід стопи святої Анни, матері Пресвятої Богородиці. А згодом із того божественного сліду утворилося джерело. Багато жінок вірять, що вода виліковує жіночі хвороби, а також допомагає боротися з безпліддям. Головне в цьому процесі - пересилити себе: роздягтися та пройти босоніж кілька метрів від роздягальні до води по холодній бетонній підлозі. Проте навіть у зимовий період прочанки пірнають тут у воду з головою. Чоловіки слідують цьому ж прикладу, іноді й діти. Ті, хто не наважився на моржування, вмиваються. Та "бувалі" прочани переказують, що ніхто з охочих пірнути, на диво, не хворіє

то не дуже достовірна інформація, більше на легенду схожа
джерело Св. Анни знаходиться в с.Онишківці Дубенського району Рівненської обл.
і то не дуже біля Почаєва, трасою кілометрів 50.

то є місце паломнцтва і останні років 5-10 паломників все більше і більше, раніше ми їздили туди дуже часто вихідними, тепер аби окунутися треба трохи постояти в черзі.

вода справді має +4 постійно, не замерзає, в спеку не теплішає

Багато жінок вірять, що вода виліковує жіночі хвороби, а також допомагає боротися з безпліддям
та вода взагалі має лікувальну/чудодійну силу
і їдуть туди за зціленням не лиш жінки

Головне в цьому процесі - пересилити себе: роздягтися та пройти босоніж кілька метрів від роздягальні до води по холодній бетонній підлозі.
хм...
треба тричі окунутися
рекомендують мати з собою нічну сорочку
Чоловіки слідують цьому ж прикладу, іноді й діти.
та немає такого, що то тільки для жінок
люди їдуть туди за зціленням, кожен за своїм
Та "бувалі" прочани переказують, що ніхто з охочих пірнути, на диво, не хворіє.
це можу підтвердити
була там багато разів
окуналася
жодного разу не хворіла

галичанка
06.04.2010, 15:37
Про це ви можете просити в Бога в будь-якій церкві, біля будь-якого чудотворного образа чи мощів.
Священник розказував, що одне бездітне подружжя народило дитинку після багатьох років молитов до чудотворного образу Теребовлянської Матері Божої в церкві св Юра
Чула, що в такій потребі вдаються до Миколая Чернецького, його св мощі є в церкві на Замарстинівській.
Про дар материнства просять на девятницях до Божого Милосердя та св Антонія в костелі св Антонія на вул Личаківській (відправи по вівторках і четвергах).
На бічній Личаківської є монастир з мощами преподобномучениць Олімпії і Лаврентії, які допомогли багатьом в такій потребі. Молебні відправляються в 13-00 по суботах.

В Чернівцях є чудотворний образ "Надія безнадійних", відомий чудами народження діточок в бездітних пар.

Hanny
06.04.2010, 15:54
Дівчата, можливо хтось знає. Який розклад Богослужінь у середу,7 квітня у церкві Пр.Євхаристії (Домінікани)
Як в святкові дні, 7.30, 9.00, 11.00 і 18.00

---------- Додано в 14:54 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

Дівчата, хто щось знає про мощі Св. Малої Терези, які зараз перебувають у Львові? До завтрашнього дня в Катедрі. а далі куди?
до Храму Св. Антонія

Smorodynka
07.04.2010, 13:05
Незнаю, де точно будуть перебувати мощі в ці дні, але вчора священник в церкві говорив, що 8 квітня, в четвер, мощі будуть в Городку о 15.00 в костелі (Їх везуть в Мостиська)

Ірка-Шкірка
07.04.2010, 20:48
На бічній Личаківської є монастир з мощами преподобномучениць Олімпії і Лаврентії, які допомогли багатьом в такій потребі. Молебні відправляються в 13-00 по суботах.
Мушу уточнити: молебні відправляються в 13-00 щодня, навіть в неділю.

галичанка
07.04.2010, 22:54

Священник сьогодні сказав, що до 15-00 8 квітня будуть перебувати в церкві св Юра

---------- Додано в 21:54 ---------- Попередній допис був написаний в 21:53 ----------

Мушу уточнити: молебні відправляються в 13-00 щодня, навіть в неділю
Точно щодня!, я згадала, просто ми ходили по суботах, бо в такі дні не було змоги.

Smorodynka
12.04.2010, 14:10
Привіт! Я завтра йду на службу Божу до костелу св. Антонія на 18.00., а ви не знаєте чи, можливо, завтра там буде правитися служба за померлими в Смоленьську? Я читала, що завтра у Львівській області оголошено днем трауру і подумала, що може там завтра буде правитися поминальна служба?!

Smorodynka
13.04.2010, 23:18
Привіт! Я завтра йду на службу Божу до костелу св. Антонія на 18.00., а ви не знаєте чи, можливо, завтра там буде правитися служба за померлими в Смоленьську? Я читала, що завтра у Львівській області оголошено днем трауру і подумала, що може там завтра буде правитися поминальна служба?!
На жаль відповіді я не отримала :), але пішла на 18.00, чому дуже рада. Служба була присвячена 70- річниці замордуванню поляків в Катині, а також вшануванню пам"яті жертв авіакатострофи під Смоленським, ну і були молитви до св. Антонія. На службі були присутні члени Польського Консуляту і Консул. Консул читав промову, яку Лех Качинський так і не прочитав в Катині...

tslezinska
23.04.2010, 14:59
При церкві Св.Юра розпочинається цикл лекцій на тему:
"Кожний відповідальний за народження"
Запрошуються всі бажаючі.
Проводить: о. Роман Кравчик, настоятель архікатедрального собору святого Юра УКГКЦ
І-ша лекція відбудеться в суботу 24.04.2010р., початок орієнтовно о 10:30, по завершенню ранкової літургії.

Люша
23.04.2010, 16:38
Громада львівських вірмен, очолювана настоятелем Вірменського катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці о. Тадеосом Ґеворґяном, запланувала низку заходів, присвячених вшануванню пам’яті загиблих під час геноциду вірмен в Османській Туреччині у 1915 р. Зокрема, 24 квітня, об 11-й годині у Вірменському дворику відбудеться молебень та мітинг-реквієм пам’яті співвітчизників.

Як повідомив о.Тадеос, цьогоріч вірмени відзначають 95-річницю геноциду вірмен Османської імперії.

24 квітня 1915 року почалися масові арешти вірменської інтелектуальної, релігійної, культурної еліти. Ті, кому вдалося уникнути розправи, вмирали від хвороб, голоду та епідемій. Загалом, внаслідок політики геноциду 1915 — 1923 рр., який здійснювала проти вірмен, загинуло близько 3 мільйонів вірмен.

На сьогоднішній день Геноцид вірмен офіційно визнали Міжнародний Суд ООН, Європейський Союз, Європарламент, Всесвітня рада церков, Франція, Італія, Німеччина, Бельгія, Швеція, Нідерланди, Швейцарія, Росія, Польща, Литва, Греція, Кіпр, Словакія, Аргентина, Венесуела, Чілі, Канада, Ватикан, Уругвай, США та низка інших країн.

24 квітня вірмени всього світу відзначають як День пам’яті жертв геноциду вірмен в Османській Туреччині.

tslezinska
24.04.2010, 23:59
Хочу нагадати, що кожного 4-го четверга місяця о 18:30 у Домініканському соборі (храм Пресвятої Євхаристії) відбуваються відкриті зустрічі "Руху за життя", де ми обговорюємо питання цінності та гідності людського життя.
Запрошуються всі бажаючі - послухати та висловити власну думку, а також знайти відповіді на питання, які вас хвилюють.

Elis
26.05.2010, 14:56
Всім привіт! Можливо хтось знає коли в костелі Св.Антонія, що на Личаківській, є Богослужіння укр.мовою (в які дні, і на котру год.)? І ще в даній темі вичитала про картки з проханнями. Кому їх давати, коли, і чи я правильно зрозуміла - потрібно бути на 9-ти Богослужіннях? А прохання можна подавати за близьких родичів, які н-д, не зможуть прийти на службу Божу? Буду дуже вдячна за підказки!

popelushka
26.05.2010, 15:09
Всім привіт! Можливо хтось знає коли в костелі Св.Антонія, що на Личаківській, є Богослужіння укр.мовою (в які дні, і на котру год.)? І ще в даній темі вичитала про картки з проханнями. Кому їх давати, коли, і чи я правильно зрозуміла - потрібно бути на 9-ти Богослужіннях? А прохання можна подавати за близьких родичів, які н-д, не зможуть прийти на службу Божу? Буду дуже вдячна за підказки!
Богослужіння в костелі св.Антонія на укр.мові відбуваються кожного вівторка і четвер на 19.30. в неділю на 15.00 год. Своє прохання ви можете написати і віддати п.Надії (побачите самі, куди люди дають). Потрібно ходити дев'ять вівторків (дев'ятниця до св.Антонія), ще можна написати своє намірення до Божого милосердя (в четвер).

Dana K
15.07.2010, 16:20
А поясніть, будь-ласка, мені :girl_blush2: , що означає намірення...

Hanny
15.07.2010, 16:42
А поясніть, будь-ласка, мені , що означає намірення...
Те, про що би Ви хотіли попросити....

Vona
31.07.2010, 15:42
незнаю, чи правильно писати у цю тему але іншої відповідної незнайшла.
31 липня 2010 року Божого о год. 5:40 в м. Львові на 81 році життя, 51 році священства, 45 році монашества переставився до Господа єрм. Василій Вороновський, монах студит.

Дякуємо Господу за дар його життя і просимо у Нього, щоб Милосердний Бог зволив йому оглядати безнастанно його в Царстві Небесному!

Додаток 1:

Життєпис

єрм. Василія Вороновського,

монаха студита

6 травня 1929 року – народився в с. Гумниська, Буського району, в сім’ї Івана і Ксенії. Сім’я мала шестеро дітей, троє з яких померли в дитячому віці. Таким чином залишились інших троє - Михайло, Василь (майбутній священик та монах-студит) та Юрій (на даний час Єпарх Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ).

1935 рік – вступив до місцевої школи, де закінчив 6 класів. 7 клас закінчував в Буську.

1938 рік – Отці Редемптористи провадять місії в с. Гумниська. В часі місій Василь Вороновський вирішує стати священиком-місіонарем.

1942 рік – вступає до Малої духовної семінарії у Львові відразу на 3 курс.

1945 рік – після закриття Малої семінарії продовжує навчання у Буській середній школі.

1948 рік – поступає до Львівського Державного Університету ім. Івана Франка на факультет німецької філології. Протягом часу навчання підтримує контакти з Греко-Католицьким духовенством, яке вимушено пішло у підпілля після Львівського псевдо-собору 1946 року.

1953-1970 роки - працює вчителем німецької та англійської мов, а також математики і фізики в селах Серники (1 рік), Гологори (5 років), Великосілки, Кизилів (11 років).

14 серпня 1959 року – отримує дияконські свячення з рук Преосвященного Владики Івана Слезюка.

15 серпня 1959 року – Преосвященний Владика Іван Слезюк поставляє Василія Вороновського у священичий сан.

16 серпня 1959 року - Перша Служба Божа в церкві в с. Куличків, що біля Белзу.

1965 рік – вступає до підпільного монастиря Студитів, де Архимандритом був підпільний єпископ Ніканор Дейнега.

27 вересня 1970 року – на празник Всемірного Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста з рук Архимандрита Ніканора Дейнеги приймає Схиму з новим монашим ім’ям Володимир.

Часи підпілля - єрм. Володимир Василій Вороновський відважно душпастирює як підпільний священик переважно по різних місцевостях Галичини, зокрема у селах Хлопчиці та Добряни.

12 лютого 1970 року – перший арешт єрм. Володимира Василія Вороновського за те, що хрестив дітей на хуторі Фійна (біля Крехова).

1976 рік – єрм. Володимир Василій Вороновський отримує дозвіл від Владики Василія Величковського на читання екзорцизму. Цей дозвіл пізніше підтвердив Митрополит Володимир Стернюк.

12 лютого 1985 року – другий арешт за те, що висповідав людину по вул. Головацького, 34 у Львові.

1 грудня 1989 року – третій арешт за публічну відправу в с. Хлопчиці.

1992 - 1996 роки - викладач Церковного Уставу та духівник Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Часи свободи - єрм. Володимир Василій Вороновський проповідує місії майже по всій території України, а також поза її межами (Польща, Італія). Невід’ємною частиною усіх його місій є молитви за оздоровлення.

6 травня 2004 року - отримав особливе благословення з нагоди 75-ліття від блаженної пам’яті Папи Івана Павла ІІ.

21 липня 2010 року - прийняв Велику Схиму з рук рідного брата Преосвященного Владики Юліана Вороновського з іменем Василій.

31 липня 2010 року - Переставився до Господа о год. 5:40

Упокой, Господи, душу усопшого раба Твого єрм. Василія!

Додаток 2:

ПРОГРАМА ПОХОРОННИХ ВІДПРАВ

ЛЬВІВ

Храм св. Архистратига Михаїла Студійського Уставу УГКЦ

(вул. В.Винниченка, 22)

Субота, 31 липня 2010 р.Б.

19:00 – Парастас

Неділя, 1 серпня 2010 р.Б.

7:00 – Св. Літургія з панахидою

9:00 – Св. Літургія з панахидою

11:00 – Св. Літургія з панахидою

17:00 – Священичий Парастас

Понеділок, 2 серпня 2010 р.Б.

7:00 – Св. Літургія з панахидою

9:00 – Св. Літургія з панахидою

Перевезення домовини до Унева

УНІВ

Святоуспенська Унівська Лавра Студійського Уставу УГКЦ

19:00 – Парастас

Вівторок, 3 серпня 2010 р.Б.

10:00 – Архиєрейська Божественна Літургія

Чин погребення

Погребення на монашому цвинтарі в Уневі

джерело (http://www.ugcc.org.ua/news_single.0.html?&tx_ttnews[pS]=1275392263&tx_ttnews[tt_news]=3306&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=0aa9354887)

Ольга
31.07.2010, 19:11
Також цитую Сьогодні в церкві Михаїла будуть виставлені кондоленційні книги. Хто бажає, зможе там вписуватися. Книги пробудуть в церкві кілька днів. КНИГА СПОГАДІВ ПРО О.ВАСИЛІЯ ВОРОНОВСЬКОГО

Elis
18.08.2010, 20:11
Привіт! Можливо хтось знає чи буде завтра відправа укр.м. в церкві св. Антонія, в честь свята Спаса?

Liliyah Romanova
18.08.2010, 21:13
чи буде завтра відправа укр.м. в церкві св. Антонія
Якщо ви питаєте про костел на Личаківській, то підозрюю, що ви вже пропустили те, що цікавило, оскільки за Новим стилем свято Переображення Господнього було 6 серпня.

Elis
18.08.2010, 23:55
Можливо в католиків і так.. Просто хотіла посвятити фрукти саме в костелі св. Антонія)

Liliyah Romanova
19.08.2010, 00:19
Можливо в католиків і так.. Просто хотіла посвятити фрукти саме в костелі св. Антонія)
То треба було йти 6 серпня тоді.

Іриска
19.08.2010, 13:53
дівчатка, підкажіть - де святять яблучка ще й через обід або пізніше? хочу піти посвятити, а біля мене вже все((

Ука
19.08.2010, 14:21
дівчатка, підкажіть - де святять яблучка ще й через обід або пізніше?
о 18й є Літургія принаймні в церкві св.Йосафата на Замарстинівській і в отців оріоністів на Лінкольна. Думаю, святитимуть і там, і там.

Іриска
19.08.2010, 16:26
дякую, освятила на Сихові, там ще буде служба о 18,00 і будуть також освячувати)

Ольга
04.09.2010, 14:34
Єпископська хіротонія ієромонаха Венедикта ( (http://www.ugcc.org.ua/news_single.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=3419&tx_ttnews[backPid]=2&cHash=73d4d1c7f1)Алексійчука) відбудеться у
неділю 5 вересня 2010 року, об 11.00, в Архикатедральному Соборі
Святого Юра (м. Львів, пл. св. Юра, 5)

Huculka
12.09.2010, 14:07
Увага!!! Оголошення!!!
Із 14 до 19 вересня 2010 р. у храмі св. Климентія папи (вул. Чупринки 70, кол. Укртелеком) будуть виставлені для молитовного почитання мощі святого ХХ століття - отця Піо.
Розпорядок богослужінь:
14 вересня (вівторок)
18.00 - Свята Літургія;
- Читання роздумів на кожен день святого отця Піо;
- Молитви до св. отця Піо; молитви благословення;
- Помазання єлеєм, благословенним на мощах св. стигматика
19 вересня (неділя)
8.00 - Свята літургія; Помазання єлеєм, благословенним на мощах св. стигматика
10.00 - Свята літургія; Помазання єлеєм, благословенним на мощах св. стигматика
12.00 - Свята літургія для дітей; Помазання єлеєм, благословенним на мощах св. стигматика;
17.00 - Свята літургія; Помазання єлеєм, благословенним на мощах св. стигматика

Peri
13.09.2010, 01:05
Завтра,13.09 о 9.30 на Високому замку біля каплички Матінки Божої,відбудеться Служба Божа,Молобень,покроплення води.

VampIrka
20.09.2010, 22:00
Скажіть, будь-ласка, на яку годину на Марії відправлення Служби Божої в церкві Св.Андрія?

Gajka
20.09.2010, 22:02
Скажіть, будь-ласка, на яку годину на Марії відправлення Служби Божої в Андріївській церкві?
Церква Андрія? Ми збираємося на 7.30, як в неділю. Хіба не так?

Strekoza
12.10.2010, 18:39
Прошу підказати графік Богослужінь 14 жовтня у церкві Воскресіння Господнього (вул. Городоцька)

Olena-m
13.10.2010, 19:35
Хто знає о котрій годині завтра Служба Божа в церкві Андрія на пл. Соборній? (в будній день ми колись ходили на 9.30, а в свято не знаю як буде)

Gajka
14.10.2010, 01:17
Хто знає о котрій годині завтра Служба Божа в церкві Андрія на пл. Соборній? (в будній день ми колись ходили на 9.30, а в свято не знаю як буде)
7.30, 9.30, 12.00

simona
13.11.2010, 00:10
Незнаю чи сюди , але хочу запитатись хто знаю з якої години і до якої відкритий храм Різдва Пресвятої Богородиці в місті Самборі, хочу поїхати до мощей св. Валентина?

simona
13.11.2010, 22:25
їздила в Самбір до мощей св. Валентина кому цікаво викладаю розклад
http://s009.radikal.ru/i309/1011/b7/4f5c9d9ac0a3.jpg

галичанка
02.12.2010, 18:27
4 грудня на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці чудотворну ікону Львівської Богоматері на один день повернуть в СвятоПокровський Собор (вул Грушевського, 2). Патрарх Філарет відправить святочну літургію і освятить нещодавно виготовлені копії Ікони.

Цю інформацію знайшла в газеті. Хочу піти. Чи хтось знає, в якій годині це буде?

Mavra
02.12.2010, 20:38
4 грудня на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці чудотворну ікону Львівської Богоматері на один день повернуть в СвятоПокровський Собор (вул Грушевського, 2). Патрарх Філарет відправить святочну літургію і освятить нещодавно виготовлені копії Ікони.
Цю інформацію знайшла в газеті. Хочу піти. Чи хтось знає, в якій годині це буде?

Завтра прес-конференція організаторів приїзду Філарета. Там все скажуть. В анонсі є контакти організаторів, якщо б не знайшли завтра інформації, думаю, можна задзвонити
3 грудня 11:00
Прес-конференція Митрополита Димитрія (Рудюка), присвячена майбутньому візитові до Львова Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета.
Серед головних тем зустрічі:
- програма візиту до Львова Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета 3-6 грудня з нагоди 20-річчя першої служби у приміщенні кафедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці та у зв’язку з 100-річчям від дня народження Митрополита Львівського і Тернопільського Миколая (Юрика);
- розклад богослужінь і заходів за участю Святійшого Патріарха та акредитація на них журналістів;
- можливості зустрічі з Патріархом та влаштування ексклюзивних інтерв’ю.
м. Львів, вул. Грушевського, 2. Єпархіальне управління Львівсько-Сокальської митрополії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Телефон: 067-67-00-721.

Mavra
03.12.2010, 15:45
3-6 грудня у Львові – Патріарх Філарет. Програма візиту

3-6 грудня з візитом у Львові перебуватиме Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет.
Про це сьогодні, 3 грудня, на прес-конференції повідомив митрополит Димитрій (Рудюк).
Візит Патріарха Філарета буде присвячений 20-річчю першої служби у приміщенні кафедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці та у зв’язку з 100-річчям від дня народження Митрополита Львівського і Тернопільського Миколая (Юрика).
За словами митрополита Димитрія, 4 грудня, у день Введення Пресвятої Богородиці, їхня церква відзначатиме 20-річчя входження православних до святопокровського кафедрального собору. На цю подію запросили Патріарха Філарета і 22 архієреїв.
Сьогодні о 17.00 Патріарх Філарет прибуде до кафедрального собору у Львові, щоб очолити урочисте всенічне бдіння напередодні свята Введення в храм Пресвятої Богородиці. Після цього відбудеться урочиста трапеза, а вже завтра – божественна літургія. Вона розпочнеться о 9.15 внесенням до собору чудотворної ікони львівської Богородиці Одигитрії, яка зараз зберігається у Львівській картинній галереї.
«Ми не претендуємо на цю ікону. Ні в якому разі не треба так сприймати це святкування. Ми просто освятимо два чудотворних списки (копії)», – зазначив митрополит Димитрій.
Він пояснив, що ікону того ж дня повернуть у львівську галерею, а в храмі зберігатиметься одна з копій. Крім того, 13 грудня на Священному синоді у церковному православному календарі буде визначена дата, коли буде день особливого пошанування цієї ікони.
У суботу ввечері Патріарх Філарет у святопокровському храмі на Левандівці очолить всенічне бдіння напередодні недільного дня. А в неділю, 5, грудня, він буде присутній на божественній літургії у місті Комарно, що у Городоцькому районі львівської області.
О 16:15 того ж дня патріарх вступить до храму Вознесіння Господнього на львівському летовищі, а після цього відбуде на читання акафісту до храму Різдва Пресвятої Богородиці, що у Львові на вул. Пилипа Орлика.
У понеділок, 6 грудня, о 10 годині ранку Патріарх Філарет на Янівському цвинтарі відслужить панахиду за двома спочилими архієреями – митрополитом Юриком і митрополитом Гораком.
Об 11.00 Патріарх Філарет відбуде до Києва.
«Ми не плануємо зустрічей з владою, але запросили владу до себе на всі урочистості – від голови адміністрації до мера», – зазначив митрополит Димитрій.
Він зазначив також, що на урочистості також запрошені Архієпископ Львівський УГКЦ Ігор Возняк і Архієпископ Львівський Римо-католицької церкви владика Мечислав. Чи прибудуть вони самі, чи будуть їхні представники – наразі невідомо. А от Українська автокефальна церква відмовилась від спільних святкувань.

Олюнька
03.12.2010, 17:47
ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВЕЧІР КНИГ
Ж.Ваньє "ПОТОЙБІЧ ДЕПРЕСІЇ" та О. Романчука "КОЛИ ВАМ СНИТЬСЯ МУЗИКА"
відбудеться в четвер, 9 грудня о 18:00
в приміщенні конференц-залу Українського Католицького Університету
м. Львів, вул. Свєнціцького, 17

У програмі вечора:
¨ Вступне слово п. Крістіни Анґлєс д’Оріак, директора центру «Емаус»
¨ Представлення книг – п.Богдан Трояновський (видавництво «Свічадо») та п. Олег Романчук (центр «Джерело»)
¨Літературно-музична композиція «Сни про музику»
Музичні виконавці : Мирослав Сора (скрипка) та Мирон Остюк (акордеон)
¨ Виступ інтеграційного театру «І сміх, і сльози»
¨ Танцювальні етюди за участі членів спільноти «Лярш-Ковчег» та студії танцювально-рухової терапії «Ритми душі"

Центр духовної підтримки осіб з особливими потребами
Український Католицький Університет
вул. Іларіона Свєнціцького 17
Тел. 240 99 40 (вн.107)
e-mail: centrsup@gmail.com

галичанка
04.12.2010, 22:25
Mavra, дуже дякую, що написали коли буде відправа! Ми сьогодні побували там! Пішли на 9-15 а прийшли аж 15-30 додому ( була довга черга щоб вшанувати ікону, а забиратись в ту штовханину, яка була на початку ми не хотіли, тому так довго чекали). Але хоч було так довго, на душі і зараз таке піднесення, легкість... Спочатку урочисто, з фанами, зустріли Чудотворну ікону Львівської Богоматері. Тоді чекали на приїзд Філарета, ще було стільки єпископів! Коли воні всі на Службі співали - то був такий потужний гарний спів! Помітила, що багато єпископів досить молоді, подивилась потім в інтернеті, справді, 29-38р... Співав церковний хор і хор семінаристів.
Особливі враженні від Ікони. На фото ікони якось не передається це тепло, яке вона випромінює. Такий особливий Материнський погляд Божої Матері.

Sandoryk
13.12.2010, 13:00
До Львова привезли із Ватикану мощі святого Андрія Первозванного. Мощі перебувають у церкві святого Андрія на площі Соборній.
Як повідомив настоятель храму Святого апостола Андрія отець Михайло Лучко, з 11 грудня реліквії перебуватимуть у храмі постійно.

Smorodynka
24.12.2010, 12:07
Підкажіть, будь-ласка, коли сьогодні буде Пастерка в Латинській Катедрі? Минулого року була в 18.00. А цього року незнаю коли

ASTERISK
30.01.2011, 12:10
Підкажіть будь-ласка чи незнаєте де можна послухати онлайн богослужіння із православної церкви

pyzurj
21.02.2011, 23:39
Ви знаєте, от була на реколекції в Католицькому університеті на цих вихідних, і там така аура... спільна молитва дає дуже багато...і головне - віра. віра в те, що все буде добре!!! Віра в Господа, який нам допоможе.
Пропоную Вам залучитися до відвідувань таких лекцій, що проводяться у Львові, чи з виїздами (Івано-Франківська обл., Крим, Закарпатська обл.)

Ука
08.03.2011, 14:57
Помер отець Антоній (http://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/41112/)

7 березня на 94-ому році життя у монастирі отців василіан в смт. Брюховичі біля Львова помер о. Антоній (Федір-Теодор) Масюк, відомий єромонах Чину св. Василія Великого з підпілля УГКЦ та часів незалежності.

Похоронні богослужіння відбудуться вранці 9 березня у церкві св. Андрія (Львів). Похоронять о. Антонія на монашому цвинтарі у с. Крехів на Львівщині.
<a href="http://risu.org.ua">Джерело публікації: risu.org.ua</a>

Хтось знає точніший час?

Shatenka
18.03.2011, 10:42
Дівчата, може хтось знає, який розклад богослужінь в церкві Андрія на неділю зранку?

Олюнька
05.04.2011, 14:51
У вівторок 12 квітня о 18:30 в кав'ярні-галереї "Штука" учасники Клубу шанувальників Галичини говоритимуть про Миколу Чарнецького. Приводом до розмови є 52-гі роковини з дня смерті блаженного УГКЦ, про особистість якого розповідатиме отець Севастіян Дмитрух, голова комісії сакрального мистецтва Львівської архиєпархії УГКЦ.
Микола Чарнецький народився та виріс на Станіславщині, був найстаршим із 9-ти дітей. Там же ж закінчив духовну семінарію, згодом вступив в Українську Колегію в Римі, де стає доктором богослов'я. Священник та монах, що пильно плекав в серці любов до Бога, у 1931р. призначений Папою Пієм XI титулярним єпископом для українців-католиків Волині та Полісся. Отець Р. Костенобль: "Всюди він уходив за святого монаха і місіонера. Не менше в Згромадженні завжди уважали його чоловіком Божим, повним любови Бога і душ...". З 1941р. єпископ Чарнецький був викладачем Львівської Богословської Академії. У 1945-му потрапив до жорстоких рук НКВД: спершу його чекали допити й катування у львівській тюрмі, згодом - впродовж 10 років у 30 різних сибірських в'язницях і таборах примусової праці. Аби уникнути звинувачень у смерті єпископа, радянська влада повертає виснаженого та хворого отця доживати останні роки у Львові. 24 квітня 2001р. Папа Іван Павло ІІ підписав декрет про беатифікацію єпископа Миколая Чарнецького як блаженного мученика за Христову Віру.

Довідка
Кав’ярня-галерея «ШТУКА»
м. Львів, вул. Котлярська, 8 (бічна вул. Шпитальної)
Тел.: (097) 586 81 95, (093) 572 8 222
e-mail: kawiarnia.sztuka@gmail.com
http://shtuka.net.ua/

Організатори – кав’ярня-галерея «ШТУКА», ГО «Підкова», vidviday.com.ua
Засідання Клубу шанувальників Галичини відбуваються щомісяця.
Вхід – вільний.

VUVA
16.04.2011, 20:48
Чи знає хтось о котрій годині завтра відправа у храмі св. Юра? Дуже хочемо піти, а в інтернеті жодної інформації про це.

pravovuk
16.05.2011, 22:57
Чи хтось знає розклад богослужінь в церкві св. Антонія?

Ольга
16.05.2011, 23:55
Цього року вперше запрошуємо Вас прийняти участь в Тижні Подружжя в нашому храмі Архистратига Михаїла усією родиною! Разом святкуємо Міжнародний тиждень подружжя!
22 травня, в неділю о 16:30 духовні бесіди для подружніх пар на тему «Розуміння чистоти у подружньому житті за творами митрополита Андрея Шептицького» на 2 поверсі монастиря в катехитичному класі (вул. Винниченка, 22)

vitek
17.05.2011, 00:54
В св.Антонія в неділю на 9.00 і 11.00.
Також кожного дня на 19.00 є Служба Божа на українській мові.

Dolche
08.06.2011, 12:49
Дівчатка, можливо це не дуже в тему, але хочу повідомити всіх, хто зараз при надії. Завтра (у четвер, 09.06.11р.) у костелі св. Антонія (біля Винниківського ринку) відбудеться благословення вагітних за щасливу вагітність та пологи. Благословення відбудеться після літургій о 9:00 год, 18:00 та 19:30 год.
Всі бажаючі приходьте отримати благословення Божого милосердя, адже нам зараз це дуже потрібно!

Margaryta
08.06.2011, 21:56
Дівчатка, можливо це не дуже в тему
Як не в тему, все в тему, а коли ще буде така служба божа, бо завтра ну ныяк?

Dolche
08.06.2011, 22:39
а коли ще буде така служба божа, бо завтра ну ныяк
Чесно кажучи, я не знаю, тому не хочу писати ствердно, але це мабуть один раз у рік, перед празником костелу, який відбудеться 13 червня. Минулого року теж перед празником було таке благословення.

fotynasop
21.06.2011, 10:00
В неділю 26 червня в с. Страдч буде проща та на 12 годину Архиєрейська Божественна Літургія.
А на 11 годину також неділю 26 червня в церкві Різдва Пресвятої Богородиці буде Архиєрейська Літургія (якщо я не помиляюсь, то її очолить Блаженіший Святослав).

DUDUV
12.09.2011, 13:41
Скажіть будь-ласка, може комусь відомо у якій церкві у Львові проводять спільні молитовні служіння. І як туди можна потрапити.

галичанка
12.09.2011, 15:10
14 вересня в церкві св Климентія Папи (вул Генерала Чупринки, 70) будуть виставлені для молитовного почитання мощі св. апостола Юди Тадея!
Вечером, 14 вересня в 18-00 Божественна Літургія, в 19-00 молебен до ап. Юди Тадея, в 19-30 молитви на зцілення та помазання єлеєм, освяченим на мощах апостола.
15-17 вересня - 18-00 - св Літургія та помазання єлеєм, освяченим на мощах апостола.
А в неділю, після кожної Служби Божої також помазання єлеєм, освяченим на мощах апостола Юди Тадея.
Приходіть!

romaschka
22.10.2011, 12:39
Скажіть хто знає в Страдчі Хресна Дорога відбувається кожної неділі чи в якісь визначені дати?

Ivanna
22.10.2011, 23:12
Скажіть хто знає в Страдчі Хресна Дорога відбувається кожної неділі чи в якісь визначені дати?
Хресна Дорога є кожної суботи та неділю, також є на нічних чуваннях кожної першої суботи місяця (чування починаються о 22:00).

Shady
01.12.2011, 15:46
Прочитала у газеті "Добрий лікар", що 1 і 2 грудня у Львові будуть перебувати чудотворні мощі великомученика Димитрія Солунського. Може хтось знає, в якій саме церкві вони будуть перебувати?

шоколадка
01.12.2011, 16:48
Знайшов google: 1 та 2 грудня 2011 року за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у м. Львові перебуватиме велика християнська святиня – десниця святого великомученика Димитрія Солунського.
Про це ЗІК повідомила прес-служба Львівської єпархії.
Зустріч чесної десниці святого великомученика відбудеться у Святогеоргіївській церкві (вул. Короленка, 3) 1 грудня, у четвер, о 16:30. Прикластися до мощей можна буде до 14:30 2 грудня, п’ятниці. Храм буде відчинений для поклоніння мощам всю ніч.
Zik.

Gabi
01.12.2011, 21:49
3 грудня о 16:30 у Святопокровському кафедральному соборі (Грушевського 2) виставлять для поклоніння чудодійну ікону Божої Матері "Скоропослушниця" з Афону. Увечері відбудеться всеношна, яку очолить Святійший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Поклонитись іконі та випросити в неї ласки зможуть всі бажаючі. Ікона пробуде у Львові лише одну добу.

Gerbera
02.12.2011, 14:53
3 грудня о 16:30 у Святопокровському кафедральному соборі (Грушевського 2) виставлять для поклоніння чудодійну ікону Божої Матері "Скоропослушниця" з Афону.
Тут є програма (http://http://zik.ua/ua/news/2011/12/01/322189).
Програма візиту Патріарха Філарета до Львівської єпархії:

3 грудня 2011 р., субота

13.00 – Зустріч Патріарха на кордоні Рівненської та Львівської областей.

15.00 – Прибуття до Львова і поселення у готелі.

16.30 – Внесення до кафедрального Свято-Покровськорго собору списку чудотворного образу ікони Божої Матері «Скоропослушниця», доставленої з Гори Афон православного монастиря «Дохіар».

16.50 – Прибуття до кафедрального собору Патріарха Філарета. Урочиста зустріч.

17.00–19.30 – Всенічне бдіння у Свято-Покровському кафедральному соборі. Очолює Святійший Патріарх Філарет у спів служінні архієреїв та духовенства.

4 грудня 2011 р., неділя,

Введення у храм Пресвятої Богородиці

11.00–14.00 – Божественна Літургія у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова. Очолює Патріарх Філарет у співслужінні архієреїв та духовенства.

16.30 – Прибуття списку чудотворного образу ікони Божої Матері «Скоропослушниця», доставленої з Гори Афон православного монастиря «Дохіар» до Свято-Успенського храму с. Жовтанці, Кам’янко-Бузького благочиння.

16.45 – Зустріч Патріарха Філарета у Свято-Успенському храмі с. Жовтанці, Кам’янко-Бузького благочиння.

17.00–18.30 – Вечірнє богослужіння з акафістом до ікони Божої Матері «Скоропослушниця» у Свято-Успенському храмі с. Жовтанці, Кам’янко-Бузького благочиння. Очолює Патріарх Філарет.

5 грудня 2011 р., понеділок

9.00–11.30 – Зустріч Патріарха Філарета із обласною та міською владою.

12.00 – Від’їзд до Києва.

Natalka
08.12.2011, 01:06
У Львові пройдуть передріздвяні реколекції для дружин священиків
15:18 07.12.11 15:18 <-Назад до: Новини / Прес-релізи

17 грудня у Львівській духовній семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35) відбудуться передріздвяні реколекції для дружин священиків і наречених семінаристів 5−6 курсів духовних семінарій УГКЦ. Духовні вправи проходитимуть із благословення Високопреосвященного Владики Ігоря (Возьняка), Архиєпископа і Митрополита Львівського, провадитиме їх о. Роман Тереховський.
Про участь у реколекціях організатори просять повідомляти за телефонами: (032) 261 04 11 – Комісія УГКЦ у справах сім’ї, або надіслати повідомлення за адресою: mks@ugcc.org.ua.

Gajka
16.12.2011, 11:12
Мощі святого отця Піо у нашому храмі
Храм Різдва Пресвятої Богородиці
14 грудня 2011 р.Б., перед вечірньою Божественною Літургією отці та парафіяни нашого храму урочисто зустріли мощі святого о. Піо. Під час Божественної Літургії вірні мали можливість приступити до мощей та вимолювати усіх потрібних ласк через посередництво о. Піо. По закінченні Літургії розпочали дев’ятницю до святця. Мощі перебуватимуть до 22 грудня, а також на кожній Божественній Літургії кожного дня можна приступити до мощей.

джерело (http://www.theotokos.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=407:2011-12-15-16-11-43&catid=4:2008-12-29-08-03-17&Itemid=4)

Можливо хтось із форумлянок знає, як ввечері відкрита церква, бо не дуже маю можливість поїхати туди на службу. Якщо вона відкрита цілу ніч, чи принаймні до якоїсь певної години, коли менше людей, то обовязково б поїхала.

Fechka
16.12.2011, 11:19
Можливо хтось із форумлянок знає, як ввечері відкрита церква
Храм Різдва Пресвятої Богородиці

пл. Івана Павла ІІ, 1
(пр. Червоної Калини, 70)
Львів
79066
Україна

Xram.Rizdva.Bogorodytsi@gmail.com
38 (032) 221-37-70, 222-42-40
38 (032) 222-42-40
http://www.theotokos.org.ua
Подзвонила. По тел. дали інформацію, що 1-2 год ночі Храм зачинений, проте поки є люди (ввечері)-відкритий.
Щодня, о 18 год -Вечірня Літургія, то в загальному до 21-22 год Храм відкритий.

Gajka
16.12.2011, 11:22
що 1-2 год ночі Храм зачинений, проте поки є люди (ввечері)-відкритий.
то в загальному до 21-22 год Храм відкритий.
Щось не дуже розумію. Тобто якщо немає людей, то може і в 22.00 зачинитися церква, а як є, то до 1.00 ночі може бути відчинена.
Ну і з 2.00 ночі знову відкривається?
Правильно?

Lisova pisnya
16.12.2011, 19:27
Ввечері храм відкритий доти, поки є люди, а зранку храм відкритий з 6:30. Перша ранішня Божественна Літургія розпочинається о 7:00.

Lisova pisnya
17.12.2011, 21:37
Ще невеличке доповнення: мощі перебуватимуть у храмі до 2 січня, а не до 22 грудня, як повідомлялось раніше. Тож усі охочі зможуть помолитися біля мощей.

Gajka
17.12.2011, 21:53
Ще невеличке доповнення: мощі перебуватимуть у храмі до 2 січня, а не до 22 грудня, як повідомлялось раніше. Тож усі охочі зможуть помолитися біля мощей.
А звідки така і-ція? Бо на сайті храму пише до 22 грудня.

Lisova pisnya
20.12.2011, 18:11
Інформація з перевірених джерел:) Вже є нова інформація на сайті)

Gajka
20.12.2011, 19:36
Вже є нова інформація на сайті)
Покажіть де, бо я бачу лише те, що і було ТУТ (http://www.theotokos.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=407:2011-12-15-16-11-43&catid=4:2008-12-29-08-03-17&Itemid=4)

Ivanna
20.12.2011, 19:50
Я за Вашим посиланням знайшла таке (http://www.theotokos.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=409:2011-12-20-15-04-58&catid=39:2010-01-15-13-14-38&Itemid=35)

Gajka
21.12.2011, 10:57
Я за Вашим посиланням знайшла
Так, але про перебування мощів у храмі пише лише це Мощі перебуватимуть до 22 грудня, а також на кожній Божественній Літургії кожного дня можна приступити до мощей.

Lisova pisnya
21.12.2011, 20:59
http://www.theotokos.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=409:2011-12-20-15-04-58&catid=39:2010-01-15-13-14-38&Itemid=35
вибачте, я тут новачок, тому не знаю чи правильно оформлю посилання:girl_impossible:

з 23-го - нова дев'ятниця, тобто ще мінімум + 9 днів. Кожного дня після вечірньої Літургії, котра розпочинається о 18:00 год. служиться Акафіст до Св. о.Піо

Smorodynka
24.12.2011, 11:36
В котрій годині сьогодні Пастерка в Латинській Катедрі?

sofka08
24.12.2011, 15:24
В котрій годині сьогодні Пастерка в Латинській Катедрі? на 6 вечора

model sub
24.12.2011, 22:50
а хто поділиться розкладом богослужінь на завтрашній день Різдва в Латинській катедрі?

Cornelia
25.12.2011, 02:28
Підкажіть, на котру годину ранішня служба у катедрі?

Urtica
25.12.2011, 04:06
Богослужіння, як в неділю:

07.00 - польською
08.00 - латиною
09.00 - українською
10.00 - польською (для дітей)
11.00 - польською (Сума)
13.00 - польською
16.30 - англійською
18.00 - польською (для молоді)

А я цього року була на Вігілії в УКУ. Щойно приїхала додому, враження неймовірні...

Meriroma
06.01.2012, 15:30
Підкажіть розклад Богослужіння в церкві Андрія на Різдво...

галичанка
07.01.2012, 19:04
Чи знає хтось розклад богослужінь в православних церквах Львова 8 січня, неділя?
(Потрібно замовити в цей день заупокійну службу Божу з парастасом, 9-й день саме в цей день, а греко-католики відправляють вже після свят)

Gajka
07.01.2012, 19:24
Підкажіть розклад Богослужіння в церкві Андрія на Різдво...
Зазвичай 7.30, 9.30, 12.00. Хіба на Різдво щось міняється?

Ука
16.01.2012, 12:50
Відтепер щонеділі о 15.00 у гарнізонному храмі св.Петра і Павла (костел Єзуїтів) буде служитися Літургія англійською. З ФБ-сторінки настоятеля о.Степана (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=209854359109407&id=100002545343237):
Є невеличка група людей, які одружились з українцями або українками, були католиками і тут стали греко-католиками. Попросили нас про можливість молитись на анлійській мові. Запитався поради у владики Ігоря Возьняка та й вкінці прийняли рішення щонеділі о 15.00 год в гарнізонному храмі мати Візантійську святу Літургію на англійській мові.

madchen
16.01.2012, 14:19
А в яких храмах у Львові відправляють "Григоріанку" ?

Liliyah Romanova
16.01.2012, 16:18
А в яких храмах у Львові відправляють "Григоріанку" ?
Думаю, що там, де монахи служать: студити (церква Михаїла), василіяни (Онуфрія, Андрія), редемтористи (на Франка є їхня церква, здається).

truskaffka
16.01.2012, 18:39
редемтористи (на Франка є їхня церква, здається).

і наша церква редемтористська (не знаю, чи правильно так писати :)) - Йосафата на Замарстинівській, кінцева 4 трамваю

Ivanna
16.01.2012, 20:04
В церкві Воскресіння є чудотворна ікона з Глинян, яка буде в храмі до Йордану.

medychka
17.01.2012, 21:02
Ікона буде до 27 січня.Так пишуть на офіційному сайті УГКЦ

Patty
27.02.2012, 10:50
Мощі отця Піо знову у Львові, цього разу у церкві Воскресіння на Городоцькій. Перебуватимуть у цій церкві протягом Великого посту - до Великодня.

moderndress
07.03.2012, 11:45
В час Великого посту хотілось би ходити на Хресну дорогу. Думала, вона є в кожній церкві, але вияснилось , що в Храмі Володимира і Ольги відправляти не будуть(церква в моєму районі). Давайте поділимось інформацією, хто матиме, в яких церквах і коли буде Хресна дорога під час Великого посту цього року.

Liliyah Romanova
07.03.2012, 13:12
В час Великого посту хотілось би ходити на Хресну дорогу. Думала, вона є в кожній церкві, але вияснилось , що в Храмі Володимира і Ольги відправляти не будуть(церква в моєму районі). Давайте поділимось інформацією, хто матиме, в яких церквах і коли буде Хресна дорога під час Великого посту цього року.
А на Літургію Напередосвячених Дарів не хочете піти? Надзвичайно красива відправа! Відправляють у кожну середу й п'ятницю.

moderndress
07.03.2012, 20:07
А на Літургію Напередосвячених Дарів не хочете піти?
Я не дуже знаюся в церковних термінах і подіях :girl_blush2:, чую про таку Літургію вперше, але прогуглила, почитала, цікаво. Дякую, Ліля, що підсказали. :girl_wink:

siriuska
14.03.2012, 14:07
підкажіть будь-ласка,коли проходить духовне усиновлення в церкві Антонія,що на Личаківській?Дякую.

Hanny
14.03.2012, 14:17
духовне усиновлення в церкві Антонія,що на Личаківській?Дякую.
25 березня

bogdan
17.03.2012, 09:38
http://sites.google.com/site/podruznizustrici/ ми з чоловиком були минулого тижня на подружних реколекциях це щось неймовирне яраджу всим

Ivanna
17.03.2012, 09:50
В неділю 18 березня о 15.00 відбудеться хресна дорога (http://zik.ua/ua/news/2012/03/14/338700)

Smorodynka
18.03.2012, 00:44
Скажіть будь-ласка, на духовне усиновлення в костелі Антонія йдуть лише пари і одружені. Чи можуть бути неодружені дівчата і жінки

galamajechka
18.03.2012, 13:23
В Львівській Катедрі з 17.03 по 25.03 відбудуться реколекції.
Детальніше програма тут:

Субота 17.03.2012
18.30 - (PL) св. Меса з повчанням для всіх
Після св. Меси зустріч для молоді

Неділя 18.03.2012
7.00 - (PL) св. Меса з повчанням для всіх
8.00 - (Lat.) св. Меса з повчанням для всіх
9.00 - (UA) св. Меса з повчанням для всіх
10.00 - (PL) св. Меса з повчанням для всіх
Після св. Меси зустріч для дітей
11.30 - (PL) св. Меса
Гіркі жалі з проповіддю
13.00 - (PL) св. Меса з повчанням для всіх
16.30 - (Ang.) св. Меса з повчанням для всіх
Після св. Меси зустріч (Ang.)
17.30 - Вечірня молитва Літургії Годин
18.00 - (PL) св. Меса з повчанням для всіх
Після св. Меси – повчання для молоді

Понеділок 19.03.2012
7.30 - (PL) св. Меса з повчанням для всіх
17.00 - (UA) св. Меса з повчанням для всіх
Після св. Меси повчання для дорослих
18.00 - Зустріч для дітей
19.00 - (PL) св. Меса з повчанням для всіх
Після св. Меси повчання для дорослих

Вівторок 20.03.2012
15.00 - Молитви за померлих - Личаківське кладовище
17.00 - (UA) св. Меса
Після св. Меси зустріч для подружніх пар
18.00 - Сповідь дітей
Після св. Меси зустріч для подружніх пар

Середа 21.03.2012
7.00 - Сповідь жінок
9.30 - Сповідь жінок
16.00 - Зустріч для дітей перед І Причастям
Сповідь жінок
17.00 - (UA) св. Меса з повчанням для всіх,
- благословення малих дітей,
- благ. матерів які очікують потомство,
- свідоцтво
18.00 - Хресна Дорога для дітей (PL)
18.00 - Сповідь жінок
19.00 - (PL) св. Меса з повчанням для всіх,
- благословення малих дітей,
- благ. матерів які очікують потомство,
- свідоцтво
Хресна Дорога для молоді (на Високий Замок)

Четвер 22.03.2012
7.00 - Сповідь чоловіків
9.30 - Сповідь чоловіків
- виставлення Пресвятих Дарів до 17.00 год.
16.00 - Сповідь чоловіків
17.00 - (UA) св. Меса - відновлення шлюбної присяги
Після св. Меси Євхаристичне богослужіння
- молитва прощення
18.00 - Сповідь чоловіків
19.00 - (PL) св. Меса - відновлення шлюбної присяги
Після св. Меси Євхаристичне богослужіння
- молитва прощення

П’ятниця 23.03.2012
7.30 - (PL) св. Меса
9.30 - Сповідь хворих
10.00 - св. Меса з повчанням для хворих
Підчас св. Меси таїнство хворих
Після св. Меси Хресна Дорога (PL)
11.30 - Відвідування хворих вдома
18.00 - Хресна Дорога (UA)
Після св. Меси Хресна Дорога (PL)

Субота 24.03.2012
Після св. Меси - „Чудотворний Медальйон”
Роздавання Чудотворних Медальйонів,
Після св. Меси - „Чудотворний Медальйон”
Роздавання Чудотворних Медальйонів,
Зустріч для молоді

Неділя 25.03.2012
7.00 - (PL) св. Меса з повчанням для всіх
8.00 - (Lat.) св. Меса з повчанням для всіх
9.00 - (UA) св. Меса з повчанням для всіх
Після св. Меси зустріч для дітей
11.30 - (PL) св. Меса
Гіркі жалі з проповіддю
13.00 - (PL) св. Меса з повчанням для всіх
16.30 - (Ang.) св. Меса з повчанням для всіх
17.30 - Вечірня молитва Літургії Годин
18.00 - (PL) св. Меса з повчанням для всіх
Після св. Меси – повчання для молоді

Smorodynka
04.04.2012, 13:05
Сьогодні з Львівської Катедри до Костелу св. Антонія вулицями міста буде Хресна Дорога. Початок 0 18.30

Gajka
10.04.2012, 14:58
Постійно ходжу в церкву Св. Андрія, але не думала, що мені вийде піти у цю п'ятницю, тож прослухала.
Хто знає на котру годину винос Плащаниці?

tanchyk
10.04.2012, 15:17
О, це і наша церква. Казали у неділю, що після 15.00 можна вже йти до Плащаниці. Пісял 18.00 як завжди буде дуже багато людей.

Gajka
10.04.2012, 15:19
О, це і наша церква. Казали у неділю, що після 15.00 можна вже йти до Плащаниці. Пісял 18.00 як завжди буде дуже багато людей.
Та я хочу на службу.

Gajka
12.04.2012, 10:36
Постійно ходжу в церкву Св. Андрія, але не думала, що мені вийде піти у цю п'ятницю, тож прослухала.
Дівчата, та підкажіть хтось.

Liliyah Romanova
12.04.2012, 16:13
Може, подзвоніть тоді до церкви й розпитайте?
ХРАМ СВЯТОГО АНДРІЯ ПЕРВОЗВАННОГО
79008, Львів пл. Соборна, З
Тел.: (0322) 728-905

Barbie
12.04.2012, 16:58
На 9.30 здається.

Gajka
12.04.2012, 20:43
Може, подзвоніть тоді до церкви й розпитайте?
Дзвонила ще вчора, ніхто не відповідає.

На 9.30 здається.
Служба там завжди на 9.30, може так і буде, піду, а там побачу.

galamajechka
11.05.2012, 18:17
В римо-католицькій Катедрі у Львові з 13 по 19 травня відбудеться Тиждень Християнської Культури.
ПРОГРАМА

Неділя 13.05.2012 год. 15.00

Концерт класичної музики.
Виконавці:
Януш Антонік - кларнет
Адріана Чучман – сопрано
Василина Талько - альт
Володимир Гадзало - тенор
Юрій Гадзецький - бас
Сифонічний Оркестр INSO
Ансамбль Акапелла Leopolis
Станіслав Веляник- диригент

Понеділок 14.05.2012 год. 19.30

« Поема однієї ночі» Маріуша Ольбромського у виконанні Збігнєва Хшановського – Директора Львіського Народного Польського Театру.

Вівторок 15. 05.2012 год. 19.30

Концерт класичної музики у виконанні струнного квартету.

Середа 16. 05.2012 год. 19.30

Концерт органної музики у виконанні Володимира Екерта

Четвер 17. 05.2012 год. 19.30

Фільм " Іван Павло ІІ : Я шукав вас."

П’ятниця 18. 05.2012 год. 19.30

Урочистий Концерт з нагоди 92 річниці від дня народження Блаженного Іоана Павла ІІ у виконанні Катедрального хору ім. Іоана Павла ІІ та оркестру Музичної Школи ім.. Соломії Крушельницької.

Субота 19. 05.2012

Свята Меса – год. 10.00
Фестиваль Релігійної Пісні та Музики « На славу Божу»
Зустріч з дітьми із « Зерна»

Ольга
15.05.2012, 12:36
нині буде зустріч (https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDhuU1NfOEx0TUZ5bzBBMThYTGZzZGc6M Q)з отцем Тарасом Гринчишином на тему "СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ: ЯК ЗБЕРЕГТИ НАЙДОРОЖЧЕ"
о 18.30, 230 каб. Львівської міської ради

Dana K
12.06.2012, 11:18
Завтра відзначається свято Св.Антонія. Чи хтось може повідомити о котрій починається Богослужіння?

Smorodynka
12.06.2012, 12:25
Завтра 0 12.00 відбудеться урочиста Служба Божа в костелі Антонія, думаю, що як кожного року, вона відбудеться в скверику за церквою. Якщо я не помиляюся, то о 18.00 ще буде служба українською мовою вже в храмі, але на 12.00- це урочиста

Dana K
12.06.2012, 13:12
А не знаєте, похід з ліліями також буде?? І чи то далеко йдеться?

Smorodynka
12.06.2012, 14:19
А не знаєте, похід з ліліями також буде?? І чи то далеко йдеться?
Так, лілії також будуть посвячувати. То недалеко, якщо на вулиці стати лицем до храму, то обійти храм з лівої сторони. То зразу за церквою, ви побачите, всі люди туди підуть

Vona
12.08.2012, 14:59
Архиєрейська хіротонія ректора УКУ отця Бориса Ґудзяка відбудеться 26 серпня в архикатедральному соборі Св. Юра у Львові. Архиєрейську Літургію очолить Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук).

Співсвятителями новопризначеного Апостольського Екзарха для українців-католиків у Франції, Швейцарії, Бельгії, Голландії та Люксембурзі будуть Архиєпископ і Митрополит Львівський Владика Ігор (Возьняк) та Апостольський Екзарх для українців-католиків у Великобританії Владика Гліб (Лончина).

Владика-номінант Борис (Ґудзяк) стане 49-м єпископом Української Греко-Католицької Церкви.

Програма заходів з нагоди архиєрейських свячень отця Бориса Ґудзяка
та посвячення студентського Колегіуму УКУ

Субота, 25 cерпня 2012 р. Б.

Семінарська кімната ім. І. Шипули, вул. І. Свєнціцького, 17
13:00-16:00 – Семінар Інституту релігії та суспільства УКУ «Для вас я єпископ, з вами я – християнин»

Архикатедральний собор св. Юра, площа Святого Юра, 5
18:00–19:30 – Чин архиєрейського найменування отця Бориса Ґудзяка. Вечірня

Церква блаженних новомучеників УГКЦ, вул. Стрийська, 29
20:00–23:00 – Молитовний хід зі свічками від університетської церкви до Колегіуму.
Студентська ватра і дружня розмова з владикою-номінатом

Неділя, 26 cерпня 2012 р. Б.

Архикатедральний собор св. Юра, площа Святого Юра, 5
11:00–13:45 – Архиєрейська Божественна Літургія та чин архиєрейської хіротонії отця Бориса Ґудзяка

Площа перед колегіумом УКУ, вул. Стрийська, 29
17:30–17:55 – Чин благословення Колегіуму
18:00–20:00 – Мистецька програма за участі симфонічного оркестру «INSO-Львів». Виступ Тараса Чубая і гурту «Плач Єремії»

Понеділок, 27 cерпня 2012 р. Б.

Церква блаженних новомучеників УГКЦ, вул. Стрийська, 29
10:00–12:00 – Архиєрейська Божественна Літургія Преосвященного Владики Бориса (Ґудзяка)

Філософсько-богословський факультет УКУ, вул. Хуторівка, 35а
14:00-16:00 – Вручення премії «Ad Fontes»

Русалочка
12.09.2012, 15:45
Дівчата! Підкажіть, може хтось знає! Де в Коломиї є церква, в якій монахи зцілюють і проводять екзорцизм??

Liliyah Romanova
12.09.2012, 16:13
Дівчата! Підкажіть, може хтось знає! Де в Коломиї є церква, в якій монахи зцілюють і проводять екзорцизм??
Наскільки розумію, то в самій Коломиї є екзорцист о. Руслан Ваврик (http://kolomyya.org/se/sites/np/45755/). Про монахів, то ви часом не Колодіївку маєте на увазі? Але вони в Тернопільській області.

Русалочка
12.09.2012, 17:02
Наскільки розумію, то в самій Коломиї є екзорцист о. Руслан Ваврик. Про монахів, то ви часом не Колодіївку маєте на увазі? Але вони в Тернопільській області.
Ліля! Щиро дякую за відповідь! Про Колодіївку чула і читала в інтернеті. Але я хотіла дізнатися про церкву в Коломиї, де кожного четверга після Служби монахи моляться над людьми і виганяють злих...
Хотіла пошукати в інтернеті, але ж не знаю назви тієї церкви...

tiramiska
12.09.2012, 18:49
День Матері у нас вже є , а тепер і День Батька :)

У храмах УГКЦ у третю неділю вересня відзначатимуть Всеукраїнський день батька
http://catholicnews.org.ua/u-khramakh-ugkts-u-tretyu-nedilyu-veresnya-vidznachatimut-vs#point

Пундик
20.09.2012, 19:37
Дівчата чи знає хтось о котрій завтра годині починається Богослужіння в церкві Михаїла?

Liliyah Romanova
20.09.2012, 20:40
Дівчата чи знає хтось о котрій завтра годині починається Богослужіння в церкві Михаїла?
У Михаїла завжди було на 8, 9 і 11. Хіба щось помінялося.

kabucha
21.09.2012, 21:41
Сьогодні в церкві Різдва на сихові священник оголосив що з19по21 жовтня відбудуться реколекції для подружніх пар .Дівчата я дуже всім раджу

Імель
26.09.2012, 00:40
щось помінялося
а у неділю літургії на 7, 9 та 11 год
недодивилася, що то про п"ятницю :girl_emo:

sofka08
26.09.2012, 12:13
Можливо хтось знає коли відпуск в капличці (та що в лісі на Сихові)?

Марточка
13.10.2012, 00:33
18-19 жовтня 2012 року у Львівській єпархії перебуватиме Плащаниця Пресвятої Богородиці – дуже древня ікона, яка зберігається в Старому Місті в Єрусалимі, у Гефсиманському подвор’ї, що навпроти Храму Гробу Господнього. Про це повідомила прес-служба Львівської єпархії УПЦ.

Вона є однією з найбільших святинь Єрусалимської Церкви і вперше залишає Святу Землю. Саме цю ікону за три дні до свята Успіння Пресвятої Богородиці доставляють хресним ходом в Гефсиманію, де її обносять навколо гробу Пресвятої Богородиці. Там вона перебуває впродовж дев’яти днів – до Віддання свята Успіння, перед нею постійно читається Акафіст.

Супроводжує святиню представник Єрусалимської Патріархії архімандрит Ігнатій (Казакос).

Зустріч Плащаниці Пресвятої Богородиці відбудеться у м. Львові на вул. Лисенка, б. 17, та хресною ходою вона буде доставлена у кафедральний Свято-Георгіївський храм Львівської єпархії УПЦ на вул. Короленка, 3.

Програма перебування святині:

13:00 – зустріч, вул. Лисенка, б. 17.

13:15 – молебень у Свято-Георгіївському храмі.

16:00 – вечірня служба.

22:00 – утреня з чином погребіння плащаниці Богородиці.

01:00 – Божественна Літургія.

04:00 – Божественна Літургія.

08:00 – Божественна Літургія.

10:00 – Божественна Літургія.

11:00 – Акафіст.

12:00 – молебень та від’їзд плащаниці.

марі177
17.10.2012, 09:42
дуже хочу побачити Плащаницю Пресвятої Богородиці,от думаю на котру годину поїхати щоб меньше людей було?!якщо хтось в обід буде,відпишіть чи багато народу,бо коли показували Донецьк здається то там вдень неможливо було перейти.

Shady
17.11.2012, 12:44
Підкажіть, може хтось знає розклад богослужінь в неділю в Свято-Георгіївському храмі на вулиці Короленка?

Patty
20.11.2012, 12:08
З 18 листопада у храмі Свв. Ольги і Єлизавети (пл. Кропивницького, Привокзальна) на два тижні виставлені для почитання мощі Св. Йосафата (до нього звертаються зокрема з молитвами за єдність - подружжя, родини, народу).

Марточка
20.11.2012, 22:52
Остробрамську ікону Божої Матері у Свято-Георгіївський храм, що на вулиці Короленка, привезли з Києва. Ще 2002-го року українські іконотворці списали образ Божої Матері з відомої Литовської ікони. А невдовзі на базі київської клінічної лікарні заснували храм Остробрамської ікони Божої Матері. Відтоді Образ Богородиці й отримав назву чудотворної ікони, розповідають столичні отці. За їхніми словами, до ікони молилися безплідні жінки, які невдовзі народжували. Чимало людей завдяки щоденним молитвам знаходили зниклих безвісти дітей. Ба більше, завдяки Остробрамській іконі Божої Матері українська родина повернула дитину з восьмирічного полону за кордоном. Завтра ікону повезуть у Троїцький храм на Антоновича.

tiramiska
19.12.2012, 11:42
Святий Миколай для ненароджених – молитовно-просвітницька акція у Львові 19.12.12

Організатор акції: ЛОГО Товариство «Рух за життя»

Учасники громадської організації «Рух за життя» запрошують львів’ян і гостей міста взятиучасть у акції «Святий Миколай для ненароджених».

Програма заходів:

19 грудня 2012 р.Б. у вестибюлях клінік та пологових будинках м. Львова учасники Руху проведуть Молебень святому Миколаю Чудотворцю та принесуть подарунки дітям, які перебувають у лонах матерів (іграшки будуть передані їхнім матерям).

Невеличкі дарунки-сувеніри, виготовлені руками дітей з особливими потребами, люб’язно надав Навчально-реабілітаційний центр «Джерело».
19 грудня 2012 р.Б. о 18:00 – Молебень святому Миколаю біля Статуї Матері Божої в центрі міста Львова.

Активісти Руху за життя в рамках акції також розповсюдять інформаційно-роздаткові матеріали та залишать подарунки від Миколая для тих дітей, котрим відмовили народитися.

Мета акції - молитва за дітей, які перебувають у лонах матерів, за їхнє щасливе народження і християнське життя, а також за упокій тих дітей, яким відмовили народитись. Другою метою акції є привернення уваги суспільства до того факту, що дитина вже від моменту зачаття є особою, яка заслуговує любові, молитви і подарунку.

Відповіді на запитання за тел.: 032 240 94 98

Голова ЛОГО Товариство Рух за життя - Петро Гусак.

ЛОГО Товариство «Рух за життя» в інтернеті:

http://www.family-institute.org.ua/rux-za-zhittja.html

http://vk.com/public34095080

http://www.facebook.com/pages/Рух-за-життя-у-Львові/366338723396082?ref=ts&fref=ts

RedSun
21.12.2012, 16:31
Дівчата, підкажіть будь ласка розклад Богослужінь на завтра в церкві св. Андрія (пл. Соборна, 3а). Дякую.

fantazerka
23.12.2012, 03:38
Дівчата, маю таке запитання. Мені потрібно завтра подати на службу Божу за здоров'я. Знаю, що в деяких церквах під час служби зачитують імена тих, за кого на даній службі моляться. Але таке є не у всіх церквах (чи не на всіх службах). Принаймні, у церкві св. Андрія на недільній літургії такого немає. Підкажіть, будь ласка, у якій церкві Львова так зачитують імена під час літургії. Дуже буду вдячна за відповідь.

Patty
23.12.2012, 17:08
З п"ятниці 28 грудня (з 17.00) по неділю 30 грудня в храмі Положення Пояса Пресвятої Богородиці перебуватимуть мощі Блаженної Йосафати Гордашевської.

tiramiska
24.12.2012, 10:21
у якій церкві Львова так зачитують імена під час літургії. Дуже буду вдячна за відповідь.
Якщо чесно ніколи не розуміла різниці того, як на мене, молитва і без того важлива...

Незнаю,чи в неділю, але в будні в Преображенській церкві на вул.Краківській зачитують.

Імель
24.12.2012, 11:13
Підкажіть, будь ласка, у якій церкві Львова так зачитують імена під час літургії.
В Храмі Св. Архистратига Михаїла, в неділю на 9 ранку.

Багіра
24.12.2012, 12:44
Дівчата, маю таке запитання.
в Церкві Юра так... пишеш за здоровя чи на інші прохання імена, даєш пожертву, і читали кожного дня о 17.00 вечора
декілька років тому ще так було, але не знаю чи досі...

Stern
25.12.2012, 14:19
Хто знає, який порядок Богослужінь сьогодні в костелі Святого Антонія?

Gajka
16.01.2013, 10:36
Цікавить розпорядок на п'ятницю в церкві Св. Андрія. І коли можна водичку святити чи набрати?
Знаю, що служби завжди о 7.30 і 9.30, у неділю та святкові ще о 12.00. Чи так і буде?
Буду вдячна.

Gajka
17.01.2013, 14:10
Знаю, що багато наших форумлянок туди ходять, а я просто останню неділю не була і не знаю, що там на завтра. Допоможіть, бо залишуся без водички.

Liliyah Romanova
17.01.2013, 18:41
Допоможіть, бо залишуся без водички.
На Йордан у церквах багато води, навіть ті, хто не встиг на богослуження, можуть набрати в церкві води без проблем. Як в Андрія не буде, то недалеко є церква Михаїла, там точно буде.
І завжди можна подзвонити до церкви й спитатися: (0322) 72-89-05

Gajka
17.01.2013, 19:13
На Йордан
Я питаю не за Йордан.

Liliyah Romanova
17.01.2013, 19:20
Ну, то подзвоніть до церкви й розпитайтеся.

Liliyah Romanova
17.01.2013, 19:53
Олюшко, ви мене дивуєте, направду.
Форумлянки не відписують, вам інформація дуже потрібна, але подзвонити не можете?
Як жила у Львові то саме так потрібну інформацію й довідувалася. Ні разу не мала такого, щоби мені в церкві не сказали по телефону, коли є богослуження чи посвячення води.

Як дуже вам води треба, то в церкві Михаїла колись щопонеділка святили й можна було собі набрати протягом тижня в будь-який час.

MakChervonyiURosi
30.01.2013, 18:31
У храмі Св. Климентія (Папи) щонеділі та щочетверга після вечірньої Літургії відбуватимуться катехези для дорослих та молоді. Перша відбулася цієї неділі. Важливо, що на час зустрічей дітисьок можна залишати під опікою аніматорів у захристії :)

Ivanna
01.03.2013, 15:10
Відійшов до вічності владика Юліан (Вороновський). Розпорядок похоронних відправ тут (http://www.ugcc.lviv.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=3467&Itemid=97).

Masterpiece
15.03.2013, 14:21
23 березня в 11 год у монастирі св.Йосипа в с. Павшино ( біля Мукачево) відбудеться спеціальна щорічна служба з реколекціями с. Ліді для тих, хто бажає знайти пару та стати батьками.

Gerbera
20.03.2013, 14:20
До Львова привезли мощі блаженної матері Терези
18 березня, у храмі свв. мучч. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії урочисто виставлено мощі блаженної матері Терези з Калькутти.

prolisok
22.03.2013, 14:15
знайшла ,може комусь пригодиться , доступ до мощей метері Терези http://cerkva-vnls.lviv.ua/2011-02-16-08-31-50

siriuska
24.03.2013, 12:02
Дівчата, духовне усиновлення в церкві Антонія коли має бути? Дякую.

MUCHACHA
06.04.2013, 23:25
Дівчатка, хто підкаже якого числа і на котру годину Духовне усиновлення в Антонія?

Марточка
07.04.2013, 00:26
MUCHACHA, 8 квітня на 18.00, але ніби ще і на 9.00 ( таке чула)

kyharochka
07.04.2013, 01:14
але ніби ще і на 9.00 ( таке чула)
на 9-ту чи можливо є ще на 19.00 (українська служба)?

MUCHACHA
07.04.2013, 01:37
на 18.00, але ніби ще і на 9.00 ( таке чула)

на 9-ту чи можливо є ще на 19.00 (українська служба)?
:) тепер ще більше заплуталась...

kyharochka
07.04.2013, 01:54
Я не знаю достовірно, але чула, що 8 квітня, на 18-ту год. польська служба, а на 19-ту -українська. Хотіла дізнатися точно, але у вівторок через обід було зачинено, а в четвер приїхала о 18.00 год.,то вже йшла служба. Так що сама не знаю.
Щойно знайшла в інтернеті контактний телефон храму-76-70-40 (можливо 276-70-40), правда, не знаю, чи він не змінився.

Марточка
07.04.2013, 11:11
Я написала, то що чула від подруги, яка збирається іти. Тому не знаю про 19.00. А взагалі я вирішила сама зробити духовне усиновлення в церкві перед образом , бо в храмі мабуть буде купа людей і не відомо чи можна буде попасти.

Popi
07.04.2013, 12:49
Дівчата, чи хтось знає чи сьогодні в церкві Володимира Великого на Сихові буде вечірня?

MUCHACHA
07.04.2013, 21:29
Дівчатка, хто сьогодні був на службі в Антонія, на коли завтра, вже точно, духовне усиновлення? Бо дзвонила я сьогодні туди, боюсь, що щось неправильно зрозуміла, бо говорили дуууже тихо і не зовсім зрозуміло ..я почула ,що завтра на 8 ранку. Правда?:girl_in_dreams: