Хто знає хорошу онкологічну клініку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 25 Червень 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Шукаю нормальну онкологію і спеціаліста.
    Вдячна усім хто чув якісь відгуки. Можливо щось відомо конктретно про ЛІСОД?

    Негативні відгуки - теж інформація. Я свого часу напишу всі прізвища людей, які не переймаються душевним станом людей, які до них потрапляють і доводять їх до паніки своїм хамством.
    Може хтось з ними судився? Також буде корисно дізнатись.
     
    Останнє редагування: 25 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  2. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Боро, з онкологів знаю тільки Володько Наталію Антонівну (вона онкогінеколог) золота людина і ЛІКАР. Приймає в поліклініці біля спорткомплексу "Спартак" по п"ятницях (черги дуже великі:girl_sad: на жаль), ще можна знайти в онкодиспансері "на Броньовій" краще в середу - тоді в них не операційний день...
    Якщо не той напрямок онкології , то напишіть який саме вас цікавить. Львів - "маленьке село", надіюся, що знайдете хорошого лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Я теж за Володько Н. чула багато хорощого,але на прийом до неї дуже важко попасти-черги дуже довгі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Дуже Вам дякую. Напрямок не той, але я зіштовхнулася з відсутністю такої інформації..ТОму, думаю, комусь ще може ця рекомендація зарадить...
    Порібен фахівець по черевній порожнині...
     
  5. Galynka St

    Galynka St Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Порадьте, будь ласка хорошого спеціаліста та клініку, де б можна було б обстежити родимку (чи невус) .У подруги сина родимка інколи змінює форму і болить, у нашій лікарні сказали видаляти, бо це може бути пухлина. Але покладатись лише на думку одного лікаря не дуже хочеться.... Тим більше видаляти їх теж небезпечно, якщо невпевні у компетенції лікаря. Можливо є певні аналізи для виявлення онко, чи комп'ютерна діагностика? Буду вдячна за будь-які контакти.
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Нам порадили Біокурс. Кажуть там краща апаратура та й аналізи на онкогормони якісь. Але ще не побували там. Знаю ще, що там дорого.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Колись дуже мені радили онкоклініку в Хмельницькому... Як вдасться взнати точніше - напишу.
    П.С. Вам для дорослого?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Якщо брати інші обстеження(узі діагн. конс.лікарів) то там порівняно нормальні ціни.І ще -скільки туда не звертались ,жодного разу не чекала більше 5 хв.для мене це вагомий аргумент.Тай говорять все по суті..а не колами ходять і не лякають до полусмерті:girl_smile:(здавала періодично на Броньовій-то останнього разу ледь напад нестався від "кваліфікованного"пояснення результату аналізу,поки доїхала до свого лікаря сплакалась як дурна..)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Як я Вас розумію. Такий і нам попався лікар. Тільки гавкати і вміє. при чому різниці скільки йому на лапу дасиш нема, він чомусь вважає що його кепський характер мусять там терпіти...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Tela

    Tela Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    У мене також колись була така сама, пішла до хірурга він сказав, що різати треба терміново (вони зразу все б різали), мені тоді ніхто нічого не підказав, от він мені і вирізав її зразу без будь-якої перевірки, потім віддав мені ту родимку в баночці з якоюсь рідиною, і аж тоді дав скерування на перевірку яка вона була, злоякісна чи доброякісна... Отак в нас багато чого роблять, спочатку поріжуть, а потім перевіряють...Добре, що все добре закінчилось...Так що не спішіть різати, спочатку перевірте, чи її взагалі можна рухати.
     
  11. Барабашка

    Барабашка Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    У мене також колись була така сама, пішла до хірурга він сказав, що різати треба терміново (вони зразу все б різали), мені тоді ніхто нічого не підказав, от він мені і вирізав її зразу без будь-якої перевірки, потім віддав мені ту родимку в баночці з якоюсь рідиною, і аж тоді дав скерування на перевірку яка вона була, злоякісна чи доброякісна... Отак в нас багато чого роблять, спочатку поріжуть, а потім перевіряють...Добре, що все добре закінчилось...Так що не спішіть різати, спочатку перевірте, чи її взагалі можна рухати.
    Все добре лікар зробив. Бо якщо, не дай боже, була б злоякісна (меланома), то аналіз (пункцію) робити не можна, а навпаки треба видаляти. Про природу утвору (гістологію) на 100 процентів можна сказати лише після видалення. Я не лікар, але трошки з тим стикалася. Якщо не вірите, про прочитайте. В Інтернеті є багато інформації.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Хто може порадити хорошого онколога?
     
  13. бусинка

    бусинка New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Розкажу з досвіду знайомих. Пройшли і Львів і Київ, поки не потрапили у Донецький обласний протипухлинний центр http://www.oncohelp.dsmu.edu.ua/. ЗОВСІМ інший рівень у всьому - починаючи від апаратури (спонсорує дуже багато фонд Ахметова), закінчуючи спеціалістами, абсолютно інше відношення до хворих, поняття "хабар" практично відсутнє.. Приймають всіх, незалежно від місця проживання
    Ще з досвіду інших знайомих, які рятували свою дитину, може комусь інформація теж знадобиться. Після встановлення діагнозу дитина фактично прожила в лікарні кілька років, пройшла всі курси хімії, спочатку у Львові, потім теж у Києві. Коли у дитини почали опухати ноги, лікарі розвели руками - метастази, нічим уже не допоможем... Тоді батьки поїхали у Польщу, там пройшли всі обстеження, виявилось, що це була алергічна реакція на якісь ліки...Одним словом, завершували лікування там. Тепер, дівчинка стоїть там на обліку і їздить раз в рік на обстеження. Коли мама завагітніла вдруге, то поїхла народжувати в Польщу, від молодшої сестрички взяли на зберігання пуповинну кров (про всяк випадок для старшої). Доречі, таке зберігання крові у них втричі дешевше, ніж в Україні
     
  14. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    В мого чоловіка є невус, тепер начитавшись літератури хочемо проконсультуватися з лікарем і видалити. Може хтось зтикався з таким,порекомедуйте...
     
  15. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    в мене та ж проблема-була в кількох дерматологів-радять вирізати, але про аналіз перед операцією ніхто не говорить, а народна медицина не радить цього робити...кажуть на Броньову найкраще з тим питанням, але до кого-поки не знайшла інформації. :girl_sad: Дівчата, діліться хто-що знає на рахунок:girl_in_dreams:
     
  16. LADYinblue

    LADYinblue New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Дівчатка, скажіть, будь ласка, чи вирізали комусь фіброаденому? Якщо так, то де, коли і скільки це коштувало. Мені просто через тиждень мають робити таку операцію на Броньовій, але ніхто нічого не хоче сказати про ціну, а я навіть приблизно не орієнтуюсь.

    Дякую
     
  17. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    в мене та ж проблема-була в кількох дерматологів-радять вирізати, але про аналіз перед операцією ніхто не говорить, а народна медицина не радить цього робити...кажуть на Броньову найкраще з тим питанням, але до кого-поки не знайшла інформації. Дівчата, діліться хто-що знає на рахунок

    кого цікавить, я вже все знайшла обстежила і видалила! кому потрібно детальніше-в приват:girl_tender:
     
  18. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Можу порадити онколога Гуль (ініціалів не пам"ятаю). Вона працює в онкоклініці біля Спартака та на Броньовій в онколікарні. Стикалась з нею особисто не раз. Думаю, що і ви не пошкодуєте.
     
  19. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    раджу Сендецьку з онкодиспансеру, що біля Спартака.вона по жін.грудях. кращого спеціаліста не знайдете.їй вже за 70,а вона ще донедавно на Броньовій оперувала.черги великі
     
  20. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Мені робили там подібну операцію 4 грудня 2009, я сама не львівська, тому пішла до лікаря, якого перша побачила, це був Голдун Ярослав Богданович, це дуже чуйна людина, так як це була перша в житті операція взагалі, то він за 2 тижні підібрав яку треба анастезію, ліпше загальну, заспокоював, а за гроші там і мови немає, бо це державний центр, він мені зробив укольчик, від якого я знала, що зі мною роблять, але не усвідомлювала, що саме, під час операції я сміялась, так як весь час мене смішив його помічник і про кавалера розказував і де він працював, в общем заговорював зуби, зараз маленький шовчик, взагалі непомітний, немає ні деформації груді, все як було раніше, і дуже швидко затянулось, в мене є його номер телефону, так як я час від часу з ним консультуюсь, якщо треба скину в приват, а дали ми йому 300 грн, за перебування нічого не потрібно платити, там і годують добре, я пробула там 2 дні і мені там було добре.