КПК

Показати повну версію : Відкриття візи у Польщу і не тільки

Сторінки : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13

SuperRhino
09.07.2012, 14:05
Реєструюся тут https://secure.e-konsulat.gov.pl/
але вільних дат немає вже до жовтня :( куди вони діваються за пару днів? що так багато людей реєструється? не вірю.

---------- Додано в 14:05 ---------- Попередній допис був написаний в 14:03 ----------

і ще що саме гірше що те віконечко де термін щоб зареєструватись на пізнішу дату в мене чомусь неактивне :( в когось таке було чи то в мене щось глючить? от мені треба наприклад зареєструватись на жовтень, а не можу :(

Gajka
09.07.2012, 14:30
але вільних дат немає вже до жовтня куди вони діваються за пару днів? що так багато людей реєструється? не вірю.
Бачу в Луцьку є на перші числа серпня. Чи хтось там подавав документи?

MariaGam
10.07.2012, 21:34
Там такий бєспрєдєл твориться,чекала 4 місяця на реєстрацію,ще й візу не відкрили.Якесь гімняне польське посольство!Консулова каже тіпа заплати ще 60 євро і ми переглянемо твої документи і намікнула,що дуже рідко після того відмовляють.Все це відмивання грошиків,уроди!

Мацьопа
10.07.2012, 21:51
Реєструюся тут https://secure.e-konsulat.gov.pl/
Я всіх колег і себе реєструвала ось тут http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html - це візовий центр. На даний момент на подачу документів ( в залежності від типу візи) записують орієнтовно на 14-22 серпня.

Gajka
10.07.2012, 22:08
А всіх колег і себе реєструвала ось тут http://www.polandvisa-ukraine.com/sc...pointment.html - це візовий центр. На даний момент на подачу документів ( в залежності від типу візи) записують орієнтовно на 14-22 серпня.
А коли просить пароль, то що писати, чи там десь реєструватися ще треба?

Мацьопа
10.07.2012, 22:21
А коли просить пароль, то що писати
Придумуєте собі будь-який пароль (просто запам'ятайте його), в паролі повинна бути одна велика літера+символ. І без проблем реєструєтесь далі.

Gajka
10.07.2012, 22:29
Придумуєте собі будь-який пароль (просто запам'ятайте його), в паролі повинна бути одна велика літера+символ. І без проблем реєструєтесь далі.
Я вже всякі перепробувала, пише некоректний.

---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:26 ----------

Пішло, але не з символами, а з цифрами.

Gajka
11.07.2012, 10:57
Вчора зареєструвалася на 22 серпня.

SuperRhino
11.07.2012, 14:01
Я всіх колег і себе реєструвала ось тут http://www.polandvisa-ukraine.com/sc...pointment.html - це візовий центр. На даний момент на подачу документів ( в залежності від типу візи) записують орієнтовно на 14-22 серпня.

але послуги візового центру платні, чому я маю їм платити гроші коли можу зареєструвати формуляр у посольстві, чи то вони спеціально так зробили на сайті посольства, заблокували вікно з датами щоб люди реєструвались у сервісному центрі і платили додаткові гроші? ну тоді це свинство просто! :girl_devil:

Мацьопа
11.07.2012, 17:06
але послуги візового центру платні
Так, сьогодні здавала документи, в результат заплатила 195 грн за послуги візового центру, ще 20 грн комісії при оплаті, і ще не підійшли мої фото (хоча я їх попередньо міряла за розмірами) - то ще 30 грн за фото. Можливо це такий хід, невідомо:(

Котя
11.07.2012, 17:13
в результат заплатила 195 грн за послуги візового центру, ще 20 грн комісії при оплаті,
аналогічно, тільки чомусь за дітей, а за себе ні :girl_in_dreams:
і ще не підійшли мої фото
О-о-о цим вони мене ввели просто в ступор, і це при тому, що їм не підійшла жодна фото (не моя, не моїх дітей), і це при тому , що фото були зроблені спеціально для візи:girl_devil:, мусила їхати і переробляти всі фото :girl_emo:

xdusia
11.07.2012, 18:14
дівчата, а підкажіть де знайти перелік документів що подавати на отримання візи в Польщу (закупівельну)?

а ще цікавить якщо плануєм брати доньку з собою (їй 10 місяців, фотографія в паспорти обох батьків вклеєна) то її теж треба реєстувати і на неї якусь візу дитячу оформляти?

Мацьопа
11.07.2012, 18:56
де знайти перелік документів що подавати на отримання візи в Польщу (закупівельну)
Ось тут є повний перелік необхідних документів для закупівельної візи-
http://www.polandvisa-ukraine.com/other_documents.html

фото були зроблені
Мабуть в них тепер завдання якомога частіше використовувати свою "фотостудію", з цією метою й блокуються всі можливі фото :(

Руда Лисиця
11.07.2012, 19:27
ну не знаю. я подавала документи в візовий центр, то без проблем прийняли мої фото. фото як фото, звичайні на візу.

SoLana
11.07.2012, 19:39
а ще цікавить якщо плануєм брати доньку з собою (їй 10 місяців, фотографія в паспорти обох батьків вклеєна) то її теж треба реєстувати і на неї якусь візу дитячу оформляти?
Так, на неї теж відкривається віза, яка є безкоштовною, лише сплачуєте за послуги сервісного центру. Ну і якщо з економної точки зору, то першу закупівельну візу можете робити лише для дорослих, тоді дитину не берете в поїздку, бо перша віза видається на 7 днів, і вам потрібно заплатити 70 євро за візи + по 210 грн. на кожну особу за послуги + страхівка для кожного, а наступна віза видається як правило на рік часу, от тоді можете подавати документи і на дитину.

bioland7
12.07.2012, 09:12
Підкажіть будь-ласка, якщо хочемо їхати в Польщу машиною,яка є власністю батька, то потрібні якісь певні документи для перетину польського кордону?
тепер немає доручень,але все таки запитую, щоб потім не мати проблем....

kati
12.07.2012, 09:37
то її теж треба реєстувати і на неї якусь візу дитячу оформляти?

так,реєструвати треба...але не факт що вам вдасться зареєструвати себе і дитину на один день і час. ( в мене так було) тож йдете на ту годину,яка ваша..і пояснюєте ситуацію працівникові на вході... нас пропустили без проблем

bioland7
12.07.2012, 10:15
але не факт що вам вдасться зареєструвати себе і дитину на один день і час. ( в мене так було)
Я взагалі таких питань не мала, якщо реєструватись по телефону, то візовий центр відразу дає два послідовні номери для батьків і дитини.

SoLana
12.07.2012, 10:31
ле не факт що вам вдасться зареєструвати себе і дитину на один день і час
Хм, цікаво, може в них збій в системі був, бо там при реєстрації через інтернет, спочатку потрібно вказувати кількість заявників, візову категорію, а потім вже й дата під ці дані "підв'язується". В мене була ситуація така, що після того як я вже заповнила всі дані уже в візовому центрі - страхівки, анкети, все, все, мені сказали, що не можуть прийняти мої дані, так як я зареєструвалася з чоловіком під одним номером в реєстраційній заяві, тій яка заповнюється через інтернет, але в нас різні прізвища.Такого не було, в них там був збій в системі, потім мене "знайшли", тому потрібно дійсно добре перевіряти всі дані, що реєструєте.

arushka
12.07.2012, 11:49
Я всіх колег і себе реєструвала ось тут http://www.polandvisa-ukraine.com/sc...pointment.html - це візовий центр. На даний момент на подачу документів ( в залежності від типу візи) записують орієнтовно на 14-22 серпня.
Дуже вдячна за посилання. Сьогодні зареєструвалась на 23 серпня.

Котя
12.07.2012, 12:13
ну не знаю. я подавала документи в візовий центр, то без проблем прийняли мої фото. фото як фото, звичайні на візу.
Це все ж таки , ще залежить від фотостудії де зроблено :girl_yes:
а ще цікавить якщо плануєм брати доньку з собою (їй 10 місяців, фотографія в паспорти обох батьків вклеєна) то її теж треба реєстувати
Треба! Я себе як реєструвала, то відразу разом з дітьми (по телефону). Але незабувайте, що Вам ще потрібно для цього дозвіл від батька який завірений нотаріусом (це +- 200грн.).

Руда Лисиця
12.07.2012, 12:52
Це все ж таки , ще залежить від фотостудії де зроблено
звичайна місцина для фото в ЦУМі. то навіть фотостудією назвати тяжко
кавалір робив в фотостудії біля церкви Ольги і Єлизавети на Городоцькій, то його фото теж прийняли

Lyudamama
19.07.2012, 12:11
Цитата:
Допис від xdusia
а ще цікавить якщо плануєм брати доньку з собою (їй 10 місяців, фотографія в паспорти обох батьків вклеєна) то її теж треба реєстувати
Треба! Я себе як реєструвала, то відразу разом з дітьми (по телефону). Але незабувайте, що Вам ще потрібно для цього дозвіл від батька який завірений нотаріусом (це +- 200грн.).
Якщо дитина вписана в паспорти до обох батьків і документи на візу вони подають разом, то не потрібно дозволу від нотаріуса. Віза для дитини відкривається у паспорті одного з батьків.

Chortenia
20.07.2012, 20:55
Зайшла сьогодні на сторінку електронного консуляту на шенгенську візу, а там Відсутність вільні дати до 2012-10-11. Як то може бути, що на три місяці вперед все зайнято? :girl_impossible::girl_impossible:

Kalkovets
22.07.2012, 15:26
Привіт :)
Є питаннячко: Плануємо поїздку в Чорногорію, верніше хочемо заїхати в Польшу (1 день) в гості, а звідти - Словакія - Угорщина (Будапешт - 2 дня) - Хорватія - Чорногорія (9 днів). Для цього плануємо відкрити шенген візи - є запрошення ноторіально повірене з Польші. На скільки реально відкрити візи для сімї з 3 чол? І чи відкриють дворазову або мульти візу (до цього є тільки польська віза, хоча раніше 8 років була відкрита і шенген і англійська і багато польських (копії яких не збереглися)).
На скільки ризиковано їхати з гостьовою візою по такому маршруту ? (Враховуючи що Чорногорія не зона Шенгену)
Що буде, якщо відкриють одноразову візу, і доведеться перетнути кордон в Хорватії? Назад взагалі пустять?
Порадьте хто знає як краще бути? Причому якщо , наприклад, запрошуюча сторона також поїде з нами!

Rosynka
22.07.2012, 16:07
Зайшла сьогодні на сторінку
електронного консуляту на
шенгенську візу, а там Відсутність
вільні дати до 2012-10-11. Як то може
бути, що на три місяці вперед все
зайнято?
Читала в "Експресі", що то помилка, бо той сайт ніяк не можуть (чи не хочуть) довести до ладу, і що є люди, що за допомогою певних програм "виловлюють" вільні дати, не безкоштовно, звичайно.

romaschka
22.07.2012, 23:30
Привіт.
Хочу спитати стосовно закупівельної візи до Польщі, оскільки я покищо працюю неофіційно то в анкеті в графі про роботу ставити прочерк, чи все ж таки вказати місце праціце ж ніде не провіряється бо наскільки я знаю довідки з місця праці не потрібно, максимум вони передзвонять на роботу, а з тим проблеми нема, щоб потім не потребували в мене якихось додаткових довідок про спонсортсво поїздки чи щось в тому роді?

Kalkovets
23.07.2012, 10:31
А візова анкета заповняється вручну, чи має вдруковуватись?

Vittoriya
23.07.2012, 10:34
бо той сайт ніяк не можуть (чи не хочуть) довести до ладу, і що є люди, що за допомогою певних програм "виловлюють" вільні дати, не безкоштовно, звичайн
ага. власне певно , що не хочуть... Дивно якось. Я вже давно звернула увагу, що воно взагалі не дає зареєструвати анкету. А як тоді? Лиш через посередників і за гроші? Всюди хочуть заробити...

vitek
23.07.2012, 10:53
А візова анкета заповняється вручну, чи має вдруковуватись?
Можна вручну, і то навіть зручніше,бо можна щось на місці дописати

Є питаннячко: Плануємо поїздку в Чорногорію
Минулого року була така сама ситуація, маршрут той же,візи відкрили шенген мульті,і ніде не було жодних проблем)))

invisible
23.07.2012, 11:13
Хочу спитати стосовно закупівельної візи до Польщі, оскільки я покищо працюю неофіційно то в анкеті в графі про роботу ставити прочерк, чи все ж таки вказати місце праці
це ж ніде не провіряється бо наскільки я знаю довідки з місця праці не потрібно, максимум вони передзвонять на роботу, а з тим проблеми нема
, щоб потім не потребували в мене якихось додаткових довідок про спонсортсво поїздки чи щось в тому роді?

Мені здається вони на це взагалі не звертають уваги, якщо подаєте на шопінг-візу. У мене чоловік у цій графі два рази писав, що взагалі безробітний (бо не був офіційно влаштований). І нічого - дали без проблем. Першу візу стандартно на 7 днів, а потім вже на рік мультивізу. Їм головне, щоб ви чеки привозили :)

damage
23.07.2012, 17:15
привіт
в мене завтра співбесіда на шопінг візу. таке питання, стахівка в мене суто на тиждень без так званого коридору, 15 днів перебування. чи це проблема?

romaschka
25.07.2012, 11:08
сьогодні дзвонила в візовий центр, хотіла зареєструватись на дату подачі документів на шопінг візу. Дійшли майже до кінця і мені дівчинка сказала що не може зареєструвати бо якийсь збій в системі, просила передзвонити пізніше або зареєструватись самій на сайті. Я думаю що напевно краще передвзонити, раз в них такі збої, щоб потім не було такого що вони не побачили тої реєстрації через сайт?

romaschka
29.07.2012, 21:13
скажіть будь-ласка а з цією шоппінг візою можна подорожувати іншими країнами ЄС крім Польщі?

Just me
29.07.2012, 21:23
з цією шоппінг візою можна подорожувати іншими країнами ЄС крім Польщі?
Мусите розуміти, що одне на папері, що іншого - на практиці. Теоретично так, шенгенська віза - вона і в Африці шенгенська, а от трапляється всіляке, навіть дуже неприємне всіляке...

panikvarts
29.07.2012, 21:42
Може, оффтоп трохи. Але завтра зранку маю йти здавати документи і от біда, не маю відксереного паспорта і свідоцтва про народження дитини. Зранку вже не буде часу відксерити, бо на 8.30 треба бути у візовому центрі. Пам'ятаю, що попереднього разу там стояв ксерокс біля входу і люди час від часу там ксерили. Хто знає, там дійсно можна відксерити просто так і чи в робочому стані той ксерок?

kati
29.07.2012, 21:49
там дійсно можна відксерити просто так і чи в робочому стані той ксерок?
незнаю як в самому віз. центрі, але поряд є "точки" оформлення документів- там точно можна відксерити

romaschka
29.07.2012, 22:20
навіть дуже неприємне всіляке...
яке саме?
я наприклад з Угорським шенгеном подорожувала і по німеччині і по австрії, і ніхто ніде не перевіряв

Just me
29.07.2012, 22:45
ніхто ніде не перевіряв
Та як не перевіряв, то які можуть бути проблеми? Проблеми лише з перевіркою починаються. Серед поширених: угорські прикордонники частенько не пускають нікого із польськими шенгенками на свою територію (навіть транзитом), німецька поліція витрушує із людей душу і депортує або нічим не мотивуючи, або мотивуючи це недостатніми доказами того, що віза отримана законно.

Vittoriya
29.07.2012, 22:48
наприклад з Угорським шенгеном подорожувала і по німеччині і по австрії, і ніхто ніде не перевіряв
власне , що ніхто не перевіряв , тому все й минулося добре. А часто в Німеччині поліція зупиняє автобуси і перевіряє документи. І тут уже можуть бути нюанси. Та й шенгенка то є ніби троха інше, як шопінг віза, чи нє?

romaschka
29.07.2012, 22:57
як шопінг віза, чи нє?
ну я незнаю, тому і питаю, другий раз ж відкривають річну? чи там також пишуть що закупівельна віза?

Just me
29.07.2012, 23:19
шенгенка то є ніби троха інше, як шопінг віза, чи нє?
Ні, шопінг-віза - шенгенська, не національна.

invisible
29.07.2012, 23:25
скажіть будь-ласка а з цією шоппінг візою можна подорожувати іншими країнами ЄС крім Польщі?
Я вже десь тут писала трохи раніше в темці, що ми з чоловіком зі своїми шопінг-візами поїхали в медовий місяць у травні. Я організовувала самостійну подорож. Наш маршрут: Катовіце-Париж-Брюссель-Венеція-о.Сардинія-Краків. Жодного разу ніде ніхто нічого не питався. Користувалися бюджетними авіалініями і 1 раз поїздом з Парижу до Брюсселю. Кордон перетинали через піший перехід. Єдиний момент - краще перед такою поїздкою пару раз проїздити візу, з'їздивши на закупи в Польщу, в'їжджати через Польщу і уникати угорських кордонів і використання туристичних автобусів у Німеччині:)

власне , що ніхто не перевіряв , тому все й минулося добре. А часто в Німеччині поліція зупиняє автобуси і перевіряє документи. І тут уже можуть бути нюанси. Та й шенгенка то є ніби троха інше, як шопінг віза, чи нє?
Шенгенка - це загальний тип візи, вона муже бути туристична, студентська, бізнесова, і в тому числі шопінг. Друга шопінг-віза - сама звичайна мультишенгенка типу С, просто ще стоїть примітка "на закупи". Та й все. По суті, ви нічого не порушуєте. Ніде не сказано, що на закупи ви маєте їздити лише в Польщу, інакше давали б звичайну національну візу. Хто вам тоді може заборонити поїхати на закупи на Єлисейські поля? :))))
Щодо перевірки автобусів, як я бачу це є лише в Німеччині, і то певно лише туристичні з нашого пострадянського простору пиняють. Так що в Німеччину краще їздити не з групою, а самостійно. :)

Vittoriya
29.07.2012, 23:42
Ні, шопінг-віза - шенгенська, не національна.
у та я знаю, що не національна. але ж певно якась примітка є, що це шопінг віза. Дівчата, тут можна багато писати, думати, але якщо вже так дуже треба знати, то найкраще в посольстві питати. Моя думка- поляки зробили таку шопінг-візу, щоб мати змогу їздити в Польщу на закупи. Тому треба добре все взнати, можна по такій візі їздити довго і всюди, а потім таак раз вляпнути, що огого. Одне діло примітки в паспорті, друге діло те, яка інфа занесена в базу даних по такій візі.

Just me
29.07.2012, 23:47
Повірте, за законодавством ЄС із БУДЬ-ЯКОЮ візою (національною чи шенгенською), виданою країною шенгензони, можна вільно пересуватися. Але реальність самі знаєте, яка... Наша держава просто нас не відстоює, треба це робити самому. Я вже думала, може б то якусь кампанію організувати проти дискримінації українців? Більшість дій, які здійснюються стосовно наших громадян - незаконна. Треба громадський спротив, раз державним органам начхати.

Yoda
29.07.2012, 23:55
Так що в Німеччину краще їздити не з групою, а самостійно. :)
Нас біля Дрездена зупинили зимою і перевіряли документи. Але ми були власною машиною на українських номерах, тому не дивно, що зупинили.

Vittoriya
29.07.2012, 23:58
Я кілька років тому їхала з Італії до Польщі через Німеччину польським автобусом і нас зупинили. Так що то не тільки нас :) А ще був раз я їхала з Голандії до Німеччини поїздом, то на одній зупинці прийшла прикордонна поліція перевірити документи. Мій паспорт ще забирали, щоб перевірити по комп'ютеру.

invisible
30.07.2012, 00:10
ле ж певно якась примітка є, що це шопінг віза. Дівчата, тут можна багато писати, думати, але якщо вже так дуже треба знати, то найкраще в посольстві питати. Моя думка- поляки зробили таку шопінг-візу, щоб мати змогу їздити в Польщу на закупи. Тому треба добре все взнати, можна по такій візі їздити довго і всюди, а потім таак раз вляпнути, що огого.
Ну, я ділюся своїм досвідом, у нас було все ок. А реальність то таке діло. В посольстві чи у візовому центрі можуть сказати одне, а на ділі зовсім інше. Звичайно основна ціль шопінг-візи - закупи в Польщі. Але якщо обережно і з розумом, то можна все. Інакше, повторюся, це була б звичайна національна віза. Щодо примітки "на закупи", там же не стоїть "на закупи лише в Польщі". Ясне діло, що не варто з такою візою купувати пакетний тур і відразу летіти з групою на море в Грецію чи їхати на екскурсію в Німеччину. Але якщо самим подорожувати, то чому б і ні. Я користуюся бюджетними авіалініями, там працівникам по барабану, якого типу у вас віза. Головне щоб була. І літаки вже ніхто не перевіряє:) А в'їзд собі спокійно робите через Польщу і все. А хто все ж таки боїться, нема чого ризикувати, треба робити туристичну візу і спати спокійно :)
Взагалі, я подорожую Європою з 2004 року, вже була в понад 10 країнах ЄС. До того в мене була річна віза з метою культура, теж ніяких проблем. Жодного разу, окрім першого в'їзду, ніхто не питався ні мети, ні підтвердження.
Тут постійно згадуються перевірки, але які? Туристичні автобуси, машини з укр. номерами і переважно в Німеччині чи Угорщині. Так просто оминати треба такі шляхи. (Або взагалі оминати Німеччину, бо напевно 90% згаданих перевірок так чи інакше пов'язані з нею, не люблять нас німці). Тому я подорожую Європою лише літаками (бюджетками), ну іноді поїздом, якщо вже всередині зони ЄС:))) Контроль у поїздах насправді буває не так часто, але якщо все в порядку з документами, не бачу причин його боятися. :girl_cool:

Vittoriya
30.07.2012, 00:16
Ну, я ділюся своїм досвідом
та власне , що у кожного свій досвід. І я повірте багато бачила...
загалі, я подорожую Європою з 2004 року, вже була в понад 10 країнах ЄС. До того в мене була річна віза з метою культура, теж ніяких проблем. Жодного разу, окрім першого в'їзду, ніхто не питався ні мети, ні підтвердження.
Та добре, що так везе, що не питають. Я ото зимою була свідком, як людину добу тримали з польською шенгекою в Німеччині. І та ж людина казала потім, що там наших цілий час приводять... Сумно, але що зробиш, так до нас відносяться.
ут постійно згадуються перевірки, але які? Туристичні автобуси, машини з укр. номерами і переважно в Німеччині чи Угорщині. Так просто оминати треба такі шляхи.
цікаво як оминати? Я вже писала, що мене раз застала перевірка в поїзді з Утрехта до Ганновера. Там я взагалі не думала, що можуть перевіряти документи, при чому прикордонна служба, хоч там між країнами нема кордонів вже давним давно...

invisible
30.07.2012, 00:48
Та добре, що так везе, що не питають. Я ото зимою була свідком, як людину добу тримали з польською шенгекою в Німеччині.

цікаво як оминати? Я вже писала, що мене раз застала перевірка в поїзді з Утрехта до Ганновера. Там я взагалі не думала, що можуть перевіряти документи, при чому прикордонна служба, хоч там між країнами нема кордонів вже давним давно...

Ну то все ще раз підтверджує, що Німеччину взагалі бажано оминати:)))
Щодо оминати - кажу ж, літайте бюджетними авіалініями. Там нема прикордонної поліції. Колись пробували? Це, повірте, переважно значно дешевше аніж подорожувати поїздом по Європі. Нам згадана поїздка по маршруту Катовіце-Париж-Брюссель-Венеція-Сардинія-Краків обійшлася десь в районі 250 євро на людину (сама дорога), і причому з того всього найдорожчим був поїзд Париж-Брюссель (60 євро), а квиток на літак з Кальярі (Сардинія) до Кракова коштував 50 євро (ну, приблизно уявляєте, яка там відстань).
А документи в поїзді в мене за всі роки перевіряли лише раз, коли я їхала з Італії в Австрію. Мала австрійську шенгенку для участі в літній школі в Австрії. І нічо, подивилися паспорт і чемно віддали :)

Хочу наголосити, що я ж нікого ні в чому не переконую. Розповідаю як було в мене. Але людям, які бояться ризикувати, бояться проблем із візовим контролем, дійсно краще зробити туристичну візу і спати спокійно. Бо всі прикордонники і поліцаї таки трохи психологи і бачать, коли людина нервує. Я просто теоретично навіть не можу робити туристичних віз в ЄС, бо ні я, ні чоловік не маємо офіційних робіт і рахунків у банках. Тож наразі такий варіант для нас єдиний і поки що, тьфу-тьфу, успішний. Якщо вибирати між сидінням удома і ризиком, але можливістю побачити світ, я вибираю друге. Але якщо в інших людей є можливість робити нормальні візи, представляти усі потрібні довідки, то дійсно не бачу потреби ризикувати, а потім усю відпустку гризти нігті від страху, що десь зупинять і навернуть додому.

Yoda
30.07.2012, 09:06
якщо все в порядку з документами, не бачу причин його боятися.
То точно, нас зупинили і перевірка займала максимум 10 хв. Якщо детальніше - то ми їхали по дорозі, збоку стояли поліцейські. Вони поїхали за нами і на їх машині засвітилось - слідуйте за нами. Ми з'їхали з автобану до якогось кафе. Їх більше цікавили мої і дитячі документи, так як чоловік може їздити по Європі без візи, тому їм не цікавий. Поліцейські забрали документи і пішли до своєї машини, повернулись за 10 хв, побажали гарної дороги і поїхали. На той час у нас були польські річні мультишенгенські візи.

Vittoriya
30.07.2012, 16:21
Троха лажу по сайті консульства і отаке побачила
Наявність візи не гарантує в'їзду на територію Шенген. Остаточне рішення про в'їзд приймає Прикордoнна служба

invisible
30.07.2012, 17:24
Троха лажу по сайті консульства і отаке побачила
Цитата:
Наявність візи не гарантує в'їзду на територію Шенген. Остаточне рішення про в'їзд приймає Прикордoнна служба

Сумно звісно, що до нас українців таке специфічно особливе ставлення... От росіянам наскільки я знаю набагато легше отримати шенген. Особливо тим хто живе в Москві і Петербурзі - роблять собі фінські мультивізи і роз'їжджають.
Хоча вони таким формулюванням на сайті певно скорше хотіли сказати, що окрім факту самої наявності, віза має бути законно отримана і підтверджуватися документами. Питання лише в тому, що хто ж, як не консульство видає ці незаконні візи (особливо бізнес-візи, запрошення на які в першу чергу мали б перевірятися консульством, а не митниками). Бардак та й годі.

Але на все є вихід. Маючи польську візу, в'їжджати через Польщу - якщо є дійсна і законна віза і при потребі документи (окрім шоппінг-візи, бо там нічого не треба підтверджувати), ніхто не має права безпідставно не пропустити. А там... на літак і свобода.... Ніяких митників, ніяких кордонів... Ех! Знову закортіло десь так помандрувати :girl_in_dreams:

До речі, хотіла ще сказати, що з нами на Сардинії в готельчику відпочивала пара з Білорусі. Вони теж мали польські шоппінг-візи (що для мене було сюрпризом, не знала що в Білорусі теж таке є). То вони з тими візами на машині (!) проїхали через Польщу, Чехію, Австрію, Італію і паромом потім на острів.

Vittoriya
01.08.2012, 09:04
що то помилка, бо той сайт ніяк не можуть (чи не хочуть) довести до ладу, і що є люди, що за допомогою певних програм "виловлюють" вільні дати, не безкоштовно, звичайно.
це все робиться спеціально. І головне, що без реєстрації вони документів не приймають і навіть консул не приймає. Нам порадили ловити з 9.00 до 9.30 щоранку на сайті е-консуляту. А чоловік вчора вночі (пізно, десь в 1ій, чи троха навтіь далі) зайшов туди і віконечко з датами було активне. Ми змогли зареєструватися. Зранку я встала десь о 7ій, заради цікавості залізла. ще було активне, вже 8.30 знов стало не активне. От зараз вже 9-та година-віконечко не активне.... Вони просто виключають той сервак....
Слухайте, я просто в шоку, вже 9.15, зареєструвати неможливо. Це взагалі якась щаслива випадковість, що ми то зробили вночі.. При чому про ті півгодини зранку нам говорила людина, яка працює в консульстві....

oksumoron
01.08.2012, 12:04
літайте бюджетними авіалініями. Там нема прикордонної поліції.
пригадую собі, як вже 3и рази за цей рік я натрапила на такі ось перевірки в середині шенгенської зони, після польоту райнейр, коли прийшли прикордонники, з собаками, перегородили вихід, і такою от живою чергою питали всіх паспорти, к-ть грошей, мета подорожі! деяких зупинили, і казали чекати в стороні!
все дуже залежить від фортовості вашої!

invisible
01.08.2012, 12:22
пригадую собі, як вже 3и рази за цей рік я натрапила на такі ось перевірки в середині шенгенської зони, після польоту райнейр, коли прийшли прикордонники, з собаками, перегородили вихід, і такою от живою чергою питали всіх паспорти, к-ть грошей, мета подорожі! деяких зупинили, і казали чекати в стороні!
все дуже залежить від фортовості вашої!

ОГО! Про таке дійсно вперше чую. Може вони там когось вишукували чи що? Бо ми під час медового місяця в травні користувалися 3 рази Райанейром і 1 раз Віззейром - жодних проблем. Лише перед відльотом треба на роздруківці поставити штампик про те, що візу перевірено. А в 2010 році, пригадую, подорожувала дуже багато з польською візою з метою "культура", певно літала разів 10, теж нічого такого (Італія, Швейцарія, Пальма-де-Майорка, Іспанія, Португалія)
Ну але зрештою так чи інакше я залишаюся при своїй думці - що мені нема чого боятися, якщо в мене шоппінг-віза, яка є повноцінною шенгенською візою типу С. Повторюся, якби з нею не можна було їздити в інші держави, це була б проста національна віза. Інша справа, коли в людей є бізнес-візи, скажімо, і нема запрошення чи вони з тими візами летять десь відпочивати - тут вже можна придертися (хоча по закону не мали б). Здається, власне таких людей з незаконними польськими бізнес-візами і депортують здебільшого, як тоді в Німеччині. А про шоппінг-візи я ніц такого ні разу не чула.

Vittoriya
01.08.2012, 12:34
Здається, власне таких людей з незаконними польськими бізнес-візами і депортують здебільшого, як тоді в Німеччині.
мою знайому з Німеччини депортували з культурною візою. Все дуже відносно. То правда

все дуже залежить від фортовості вашої

invisible
01.08.2012, 14:12
мою знайому з Німеччини депортували з культурною візою.
І знову ж таки ця клята Німеччина, ви зауважили? :)))
Ну то Німеччину точно з шоппінг-візою не поїду. І крім тих зажраних фріців є багато цікавіших країн:) Хоча я теж раз їздила з польською культурною візою в Німеччину рейсовим автобусом зі Львова і ще два рази заїжджала на її територію з австрійською (поїздом і на машині).

Irunaqwerty
01.08.2012, 14:51
Дівчата, підкажіть мені "нерозумній" :girl_blush2:: 1. шопінг-віза - це треба вибрати пункт "інше" в візовій категорії чи щось ще? і 2. список населених пунктів, які входять у малий прикордонний рух той самий, що його оприлюднили в 2009 році чи може були якіть оновлення-нюанси? Дякую.

invisible
01.08.2012, 15:09
1. шопінг-віза - це треба вибрати пункт "інше" в візовій категорії чи щось ще?
"Інше" - і дописувати "na zakupy" в полі для конкретизації.

Руда Лисиця
01.08.2012, 15:39
дівчата, а хтось не літав останні кілька місяців з польською шенгенкою в Італію?
Чула тут один відгук що все було без проблем, але хочу ще відгуки почути.
Летимо Львів-Венеція. Маєм зворотні квитки, бронь в готелі теж, правда не всі дні(частину відпустки будем в знайомих)

Golgy
01.08.2012, 15:45
Летимо Львів-Венеція.

теж так літала з польською шопінг візою. жодних питань ні в українських, ні в італійських митників не виникло. в Італії взяли паспорт, за секунду поставили печатку і навіть жодного слова не сказавши, віддали паспорт. жодного документа, окрім паспорта не показувала. при поверненні все було аналогічно

Marigold
02.08.2012, 10:00
Ходила спеціально в німецький візовий центр у Львові з питанням закупівельної візи. Сказала дівчинка, що їхати можу, але бути готовою пояснити німецькому прикордоннику чи поліцаю що я тут роблю з польським закупівельним шенгеном. Якщо я зможу все гарно пояснити - моє право. Бо багато хто губиться і отримує депортацію.

Да, та Німеччина то шось. Бо ми вже по тій візі літали в Іспанію - через Катовіце в дві сторони. Питань не виникло в жодної зі сторін.

oksumoron
02.08.2012, 11:27
з польською шенгенкою в Італію?
в Тревізо, вони дуже спокійні, питань не задають, якщо тільки віза не є простроченою ітд! а ще якщо маєте резервацію на готель, то взагалі ніхто вас не зупинятиме!
єдине, що минулого тижня летіли,то питались скільки грошей мають жіночок за 50 (які явно приїхали на заробітки)!

invisible
02.08.2012, 12:25
Ходила спеціально в німецький візовий центр у Львові з питанням закупівельної візи. Сказала дівчинка, що їхати можу, але бути готовою пояснити німецькому прикордоннику чи поліцаю що я тут роблю з польським закупівельним шенгеном. Якщо я зможу все гарно пояснити - моє право. Бо багато хто губиться і отримує депортацію.
Да, та Німеччина то шось. Бо ми вже по тій візі літали в Іспанію - через Катовіце в дві сторони. Питань не виникло в жодної зі сторін

Ну ось, я ж казала :) Так що, дівчата, не потрібно сіяти песимістичних настроїв. :) Упевненість у собі і порядок з документами - і ніхто вас не має права депортувати з шоппінг-візою. Хоча Німеччину я все одно краще оминатиму :)

Зорянівонька
02.08.2012, 13:01
дівчата, а хтось не літав останні кілька місяців з польською шенгенкою в Італію? Чула тут один відгук що все було без проблем, але хочу ще відгуки почути. Летимо Львів-Венеція. Маєм зворотні квитки, бронь в готелі теж, правда не всі дні(частину відпустки будем в знайомих)
Ми так само літали, проблем не було, але віза має бути вже виїжджена в Польщу.

Руда Лисиця
02.08.2012, 13:11
але віза має бути вже виїжджена в Польщу
та то само собою...просто цікаво чи там не такі строгі як німці, чи взагалі їм пофіг))

Зорянівонька
02.08.2012, 13:15
Ну так як я розумію, але можу помилятися. Віза Шенгенська є, використана за призначенням. Ще одну візу відкрити не можна, бо не можна мати 2 шенгени, то значить можна використовувати ту що є в інших цілях.

Just me
02.08.2012, 13:25
Ще одну візу відкрити не можна, бо не можна мати 2 шенгени, то значить можна використовувати ту що є в інших цілях.
В тій тургрупі зі Львова, яку не так давно зупинили і частину депортували, було 2 чи 3 особи із річним польським "шенгеном" для бізнесу (вони справді мали бізнес-партнерів у Польщі, ті десятки раз надсилали у поліцію підтвердження). То фріци "аргументували" тим, що для того, щоб на 1 день з"їздити до Дрездена із Вроцлава на екскурсію, їм слід було... скасувати в консульстві мультивізи і зробити нові - туристичні. Кретинізм прогресує...

Marigold
02.08.2012, 13:31
їм слід було... скасувати в консульстві мультивізи і зробити нові - туристичні. Кретинізм прогресує...
во во во. І тут вже десь то писали таке. Хоча на офіційному сайті німецького консульства пише:
"Чи можливо із шенгенською візою німецького Посольства відвідати інші країни – учасниці Шенгенської угоди?

Так. В цьому і полягає сенс шенгенської візи. Ви можете протягом терміну дії візи відвідати будь-яку країну-учасницю Шенгенської угоди. Але звертайте увагу на те, щоб основною метою подорожі (найдовше перебування) була країна, в Посольстві якої Ви отримали візу."

І навіть отаке:
"У мене є польська віза категорії D, чи можу я з цією візою відвідати своїх друзів у Німеччині?

Так. Згідно з Постановою (ЄС) № 265/2010 Європейського Парламенту та Ради від 2.03.2010 візи категорії D, видані країнами-учасницями Шенгенської угоди, починаючи з 5.04.2010 року дійсні і для території Шенгенських країн та дозволяють перебування протягом максимум 90 днів на півроку."

Буду завтра в Києві - спробую зайти в те посольство і ще раз перепитати за нашу чарівну шопінг візу.

oksumoron
02.08.2012, 13:47
"У мене є польська віза категорії D, чи можу я з цією візою відвідати своїх друзів у Німеччині?
якщо я не помиляюсь, і тут вже багато раз було сказану за візу типу D, що це є так звана національна віза/сімейна віза, тому отримати її можуть люди, які або доказали, що мають польські корені, або ті які мають сімейні стосунки з Громадянами Польщі! отримати цю візу, є набагато складніше, ніж бізнес візу (на яку документи продають під посольством), чи шопінг, на яку і взагалі не треба документів крім паспорта!
німцям зараз залежиться більше на принциповості, а польське посольство, втратило взагалі страх, бо видає ці візи всім хто заплатить гроші!

Just me
02.08.2012, 13:57
німцям зараз залежиться більше на принциповості,
Німцям зараз залежить на тому, щоб просто познущатися. Відверто дикі випадки трапляються. Вони українців ненавидять, тому зайвий раз копнути нагоди не пропускають. Тим більше, що наша держава зайняла страусячу позицію. Крім того, вони конкретно заздрять, бо поляки розгорнули масштабний бізнес-проект під назвою "Операція віза":girl_haha:, гребуть гроші лопатою, а німці зляться, бо ніхто в німецьке консульство з такими розкладами як є, йти по візу себе не обтяжує.

oksumoron
02.08.2012, 14:02
страусячу позицію
добре сказано! нажаль, нікого не цікавить ця проблема! зрештою і люди готові багато порушувати на свій страх, щоб виїхати на закупи чи відпочинок з тими візами!
в німецькому посольстві не так вже і важко, якщо маєш реальні підстави і документи для поїздки! я була лише раз, всередині я була 15 хв (10 з яких чекала в черзі), було все швидко і оперативно! запитались лише загальні речі!

Vittoriya
02.08.2012, 14:33
якщо я не помиляюсь, і тут вже багато раз було сказану за візу типу D, що це є так звана національна віза/сімейна віза, тому отримати її можуть люди, які або доказали, що мають польські корені, або ті які мають сімейні стосунки з Громадянами Польщі! отримати цю візу, є набагато складніше, ніж бізнес візу (на яку документи продають під посольством), чи шопінг, на яку і взагалі не треба документів крім паспорта!
німцям зараз залежиться більше на принциповості, а польське посольство, втратило взагалі страх, бо видає ці візи всім хто заплатить гроші!

віза типу D це робоча віза і корені тут ні при чому, на цю візу потрібно мати контракт, чи умову на роботу в Польщі. Ви щось плутаєте. Така сама віза національна є і німецька , я таку мала кілька років

Руда Лисиця
02.08.2012, 15:06
Вони українців ненавидять
що найцікавіше, вони зараз впроваджують "блакитну карту" : запрошуються люди на роботу і пмж з східної Європи

oksumoron
02.08.2012, 18:04
віза типу D це робоча віза
на сайті польському пишуть що, «Національні» (категорія «D») – довгострокова віза, що дає право перебувати тільки на території країни, і право транзитного проїзду по території інших країн Євросоюзу, та право перебувати 3 місяці на півріччя у країнах шенген зони., і я також мала річну візи типу D, але з мотивів сімейних, так і написали мені в паспорті! а ще знаю, що сім"ям власників карти поляка, також ставлять річну D, як своєрідне об"єднання сім"ї! читаю також на сайті посольства, що для об"єднання сім"ї заповнюється бланк на візу D,може хтось стикався з іншим призначення цієї візи!

Руда Лисиця
02.08.2012, 18:19
вони зараз впроваджують "блакитну карту"
кому цікаво - http://www.bluecard-germany.com/

Vittoriya
02.08.2012, 18:24
на сайті польському пишуть що, , і я також мала річну візи типу D, але з мотивів сімейних, так і написали мені в паспорті! а ще знаю, що сім"ям власників карти поляка, також ставлять річну D, як своєрідне об"єднання сім"ї! читаю також на сайті посольства, що для об"єднання сім"ї заповнюється бланк на візу D,може хтось стикався з іншим призначення цієї візи!

звичайно, тому що по карті поляка роблять національну візу. І ту ж візу дають на роботу в Польщі. То не є якась спеціяльна сімейна віза, у вас так писало, бо певно на підставі якихось таких документів вам її робили.

viltis
04.08.2012, 22:13
До речі, напишу тут інфо для власників "карти поляка". Може то я одна така глупа, але думала, що раз на національну візу є реєстрація на сайті, то навіть з картою поляка треба спершу зареєструватись на певний день ...а потім просто прийти і нічого не заплативши отримати візу.

!!!! Власникам карти поляка не потрібна реєстрація на сайті:)) Приходиш під посольство, а там є окреме віконечко....і ти не показуєш реєстрацію ,а лише карту поляка, відповідно черга до віконечка лише з картами ..там же ж даєш пакет документів, пишеш звільнення від оплати ( навіть не пишеш, дають вже друковане, лише дані вписуєш) ...і вуаля за сім днів в тебе стоїть віза категорії Д на 365 днів перебування ..мульти в"їзд))) І ще одне ---страхівки не потрібно:))

oksumoron
06.08.2012, 16:58
якихось таких документів вам її робили
саме так :girl_yes2:, я думала що це досить загальна практика з такими візами!

ось розмовляю з подругою, яка зараз сидить в Кракові, її пропустили без проблем, її ж подругу затримали, і тримали більше години митники! сказали, що повертають її до Львова завтра! вони збирались до мене в Італію! правда сьогодні мали бути в Кракові, і мали готель!
митники собі добре полахали з них! перевірили резервацію готелів і білетів в обох, і в кінцевому результаті завернули лише одну! іншій побажали гарного відпочинку!

Vittoriya
06.08.2012, 17:01
саме так :girl_yes2:, я думала що це досить загальна практика з такими візами!

ось розмовляю з подругою, яка зараз сидить в Кракові, її пропустили без проблем, її ж подругу затримали, і тримали більше години митники! сказали, що повертають її до Львова завтра! вони збирались до мене в Італію! правда сьогодні мали бути в Кракові, і мали готель!
митники собі добре полахали з них! перевірили резервацію готелів і білетів в обох, і в кінцевому результаті завернули лише одну! іншій побажали гарного відпочинку!а в них візи були однакові? тобто зроблені по тих же документах?

oksumoron
06.08.2012, 17:06
"блакитну карту"
an employment contract from a German company about 44.800,- € which is reduced to 35.000,- € for scientists, IT-Experts, Engineers and medical Doctors. після цієї фрази, подумала, що всі просто в чергу стають! к-ть людей з такою зарплатою, викидає зі списку людей, які мають лише часткову зайнятість, і не тільки!

---------- Додано в 16:06 ---------- Попередній допис був написаний в 16:02 ----------

по тих же документах
ні різні, почались зразу ж дзвінки в ту фірму, яка як виявилось вже не існує (віза мульти- річна, була вже в Польщі 2 рази), потім митники сміючись сказали, що от ЯКБИ, вона зразу ж сказала, що їде в Італію, то вони б, може, не так віднеслись до цієї ситуації! принаймі не поставили депортації на 5 років, але паспорт явно треба буди змінити!

invisible
06.08.2012, 17:08
митники собі добре полахали з них! перевірили резервацію готелів і білетів в обох, і в кінцевому результаті завернули лише одну! іншій побажали гарного відпочинку!

Якось дивно. Якщо в них візи одного типу і однакові бронювання та квитки, то взагалі виходить якось безглуздо. Чи то митники вже так з нас нагло знущаються? А може в неї щось з візовою історією негаразд?
А які саме митники затримали - на польському кордоні чи десь далі?

---------- Додано в 17:08 ---------- Попередній допис був написаний в 17:06 ----------

ні різні, почались зразу ж дзвінки в ту фірму, яка як виявилось вже не існує (віза мульти- річна, була вже в Польщі 2 рази), потім митники сміючись сказали, що от ЯКБИ, вона зразу ж сказала, що їде в Італію, то вони б, може, не так віднеслись до цієї ситуації! принаймі не поставили депортації на 5 років, але паспорт явно треба буди змінити!

Ааа, тепер все ясно. Писала, не бачивши вашого другого допису. Якщо фірма не існує, то звісно штука неприємна і митники мали повне право "придратися".

Just me
06.08.2012, 17:23
Якщо фірма не існує, то звісно штука неприємна

Цікаво, а що конкретно має робити людина, в котрої річна віза відкрита із запрошенням від фірми, котра перестала існувати? Бігти в консульство і просити "Будь ласочка, ви б не могли скасувати мені візу, бо фірма збанкрутувала?"Чого ті митники очікують?

oksumoron
06.08.2012, 17:48
так з нас нагло знущаються?
перша пройшла без проблем, віза в неї відкрита десь 2 тижні тому, нічого не питались! іншу ж зупинили (мала запрошення з Жешова), почались ці допити! потім прикликали і першу (хоча вона вже мала печатку про перетин кордону, але думаю вони можуть і печеркнути все, і поставити ануляцію візи- не впевнена), обоє показали резервацію літаків в італію і готелів, митник лише причіпився до другої! і сказав збиратись додому!

---------- Додано в 16:48 ---------- Попередній допис був написаний в 16:45 ----------

а що конкретно має робити людина
думаю, тут більше працює принцип так званих "запрошень", від фірм які існують лише з метою штампування таких от "бізнес віз"!
думаю в посольстві і не чули, що хтось скасував візу, бо фірма не існує більше!

invisible
06.08.2012, 17:50
Цікаво, а що конкретно має робити людина, в котрої річна віза відкрита із запрошенням від фірми, котра перестала існувати? Бігти в консульство і просити "Будь ласочка, ви б не могли скасувати мені візу, бо фірма збанкрутувала?"Чого ті митники очікують?

Та я то прекрасно розумію, по закону мультивізу можна далі використовувати для поїздки в інші країни та з іншою ціллю. Просто на жаль, в таких випадках українці митникам переважно нічого не можуть довести. Бо митники будуть апелювати тим, що людина збрехала при перетині кордону, називаючи іншу мету. Імовірніше ж так і було, бо як писала oksumoron, якби дівчина одразу сказала, що їде в Італію, то цих проблем не було б. А так - ага, про те, що фірма не існує, вона не знає, відповідно не ясно, чи взагалі вона мала з тою фірмою справи, особливо з огляду на те, як зараз популярні "ліві" бізнес-візи, значить віза могла бути отримана незаконно і пішло поїхало.
Хоча я ясне діло розумію, що так не має бути і при енному перетині кордону вони не мали б придиратися до мети. Тому з шоппінг-візою легше - закупи та й все, і хай щось доведуть.

ola-lyola
06.08.2012, 17:54
Чого ті митники очікують?
Напевно того, що людина, яка їде із запрошенням від певної юридичної особи, має бути в курсі, що приймаючої сторони вже неіснує і скаже - в мене діюча, наскасована віза, видана на підставі запрошення такої-то фірми, якої зараз вже немає, але віза діюча і я хочу в туристичних цілях відвідати певне місто. Хоча б чесно.
Оскільки запрошення, на підставі якого видається віза передбачає відвідання певної юридичної особи з робочими візитами і фірма бере на себе покриття коштів на перебування запрошеного, що і відмічається в анкеті, яку заповнюють при подачі документів на візу. Тому запрошена особа мала б знати, що фірми немає. Хоча імовірно, що запрошення ліве і фірми такої і небуло, тоді особа, яка отримала візу, має знати, що вкінці поданої анкети є графа - що усі відомості подані заявником правдиві, а будь-яка неправдива інформація може бути причиною анулювання візи і заявник з цим згоден.
Можливо напишу різко - але ми самі винні що до нас так відносяться, оскільки 70% запрошень - ліві, куплені за гроші і особа зеленого поняття немає, на чиє запрошення вона їде, хто хоча б раз перетинав польський кордон, добре розуміє про що я:girl_yes2:
І після такого митники придираються і недовіряють усім підряд, навіть тим, в кого з документами все гаразд. Їхали знайомі на стоматологічний симпозіум, то в них навіть питали тему конференції і мед. терміни, а інші знайомі їхали, як учасники духового оркестру приватною автівкою, без жодного інструменту, незнаючи назву приймаючої сторони і ще дивувались, що заплатили за ліве запрошення такі гроші, а їх на кордоні діставали.
І через таких дістають усіх підряд, навіть тих людей, в яких документи нормальні.

oksumoron
06.08.2012, 18:12
знайомі на стоматологічний симпозіум, то в них навіть питали тему конференції і мед. терміни
згадала реальний випадок, як десь 2 роки тому, мою подругу заставили танцювали на укр-польському кордоні, бо вони їхали у Францію з народним ансамблем!

Хоча б чесно.
абсолютно згідна з усім написаним ola-lyola, бо часто, люди самі створюють ці проблеми, і це знаючи, про те, що зараз робиться з тими візами!
сама знаю, як їздила з такими от візами д-ка разів, якісь будівельні і садові фірми!
радість, що мене ніколи так за вузо не завернули!

---------- Додано в 17:12 ---------- Попередній допис був написаний в 17:10 ----------

якби дівчина одразу сказала, що їде в Італію
на цей рахунок, хочу сказати, що це палка з обох сторін! могли б сказати, що ж це ви так, у вас ж запрошення з Жешова, і фірма якась у вас будівельна, і взагалі приймає рішення тепер прикордонна служба, тому у вас віза не використана про призначенню! і по всьому!

invisible
06.08.2012, 18:22
гадала реальний випадок, як десь 2 роки тому, мою подругу заставили танцювали на укр-польському кордоні, бо вони їхали у Францію з народним ансамблем!
Мда:)) А я й сама теж "не без гріха" - колись мала "ліву" візу по запрошенню від польського оперного театру на концерт. Ну, бо мусила мати візу, а іншого шляху не було. Йой, як я боялася, що мене митники співати заставлять!!!!:)))) Але нічо, минулося. Запрошення питали лише перший раз, потім вже ні. Просто казала, що їду до друзів, якщо питали.

на цей рахунок, хочу сказати, що це палка з обох сторін! могли б сказати, що ж це ви так, у вас ж запрошення з Жешова, і фірма якась у вас будівельна, і взагалі приймає рішення тепер прикордонна служба, тому у вас віза не використана про призначенню! і по всьому!
Згідна, але в цьому й найбільша заковика і найбільш обідно, бо по закону мультик може використовуватися і в інших цілях, аніж основна, адже людина не може мати 2 шенгенки. Головне перший раз же по призначеню використати. А то по логіці митників виходить, що якщо відкрита бізнес-віза, то в Європу на відпочинок цілий рік зась.

oksumoron
06.08.2012, 18:28
співати заставлять
:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

найбільш обідно
і не кажіть! буду зараз знову їм дзвонити, щоб взнати, як вони!

Vittoriya
06.08.2012, 22:16
смішно таке читати. Смішно, що пишуть, що от які погані митники... А з липовими візами їздять щодня маса людей... Бо роблять отакі "запрошення" від фірм, а чи вони існують навіть не знають. І не кажіть, що то не так, я прекрасно знаю, як платяться гроші і робляться візи. І ще в придачу додають оті 'запрошення". А люди навіть не цікавляться, чи то запрошення справжнє.... Я не розумію, чОму тут взагалі дивуватися? Канєшно, що завернули...

---------- Додано в 22:13 ---------- Попередній допис був написаний в 22:12 ----------

. Їхали знайомі на стоматологічний симпозіум, то в них навіть питали тему конференції і мед. терміни,
мій тато колись на кордоні на саксофоні грав :D

---------- Додано в 22:16 ---------- Попередній допис був написаний в 22:13 ----------

- колись мала "ліву" візу по запрошенню від польського оперного театру на концерт. Ну, бо мусила мати візу, а іншого шляху не було. Йой, як я боялася, що мене митники співати заставлять
то була робоча віза? національна D? бо якщо ні, то це просто театр дав запрошення як туристичне, моя сестра брала таке нашій двоюрідній сестрі. Співати вас би і не заставили.

invisible
06.08.2012, 22:30
то була робоча віза? національна D? бо якщо ні, то це просто театр дав запрошення як туристичне, моя сестра брала таке нашій двоюрідній сестрі. Співати вас би і не заставили.
Ні-ні, це була просто річна шенгенська мильтивіза типу С. Але мета стояла "культура", а в запрошенні значилося "для участі в концертах". Віза робилася мені разом із групою - справжніми учасниками концерту.
Коли вперше по ній їхала, то таки дійсно боялася, що митники захочуть мене послухати і завернуть :)))

Vittoriya
06.08.2012, 22:43
а в запрошенні значилося "для участі в концертах". Віза робилася мені разом із групою - справжніми учасниками концерту.
ну бачите, а потім ми дивуємося, чого такі ті прикордонники погані?? Та бо ж самі люди ідуть і на ризик, і на неправду. І відповідно довіра пропадає вже до всіх...

Just me
06.08.2012, 23:54
А з липовими візами їздять щодня маса людей
Так це не питання, я просто зрозуміла, що існувала собі фірма, потім її закрили або вона збанкутувала, а до дівчини причепилися. А якщо липове запрошення - то які питання? Взагалі люди наші мене дивують. Але з іншого боку, невже ви думаєте, що в консульстві у Львові про це нічого не знають? Знають точно... Почитайте польські новини: викриті махінації з візами працівників ГК РП в Луцьку. Поляки собі теж на тому добряче заробляють, але якщо щось - терплять тільки наші.
Я взагалі не виправдовую наших людей, багато кого взагалі за кордон краще не випускати, бо потім, як слушно кажете, проблеми мають всі без винятку. Але по аналогії, деякі митники вже настільки в"їлися в печінки і я таких історій набачилася і начиталася, що довіра так само пропадає до всіх.

invisible
07.08.2012, 00:08
ну бачите, а потім ми дивуємося, чого такі ті прикордонники погані?? Та бо ж самі люди ідуть і на ризик, і на неправду. І відповідно довіра пропадає вже до всіх..

Я ніколи не казала, що прикордонники погані, якщо завертають людей за липовими візами. Це навіть не питання, на це вони мають повне право. Питання в тому, що вони часто нагліють без причини, хоча мені, тьфу-тьфу, поки що з тим стикатися не довелося.
І взагалі, перепрошую, але мої обставини то вже не вам судити. Якщо у вас є можливість зробити реальне запрошення чи офіційна робота і хороша зарплата, то в деяких людей, зокрема в мене, після закінчення навчання такої можливості вже немає. Жодне посольство не дало б мені тої мультишенгенки, завдяки якій я змогла впродовж року кілька раз поподорожувати Європою, побачити багато цікавого і зустрітися з друзями. І не моя вина, що в цій державі склалися такі обставини, що я відчуваю себе як в гетто і не можу ніде виїхати, бо консульства ставлять нереальні вимоги і вважають нас бидлом, що тільки і мріє виїхати працювати за кордон, а більша половина львівських фірм наймає людей неофіційно чи на такі зп, що в консульство подати смішно. То чому я маю себе в чомусь обмежувати, якщо хочу і можу подорожувати? Зрештою це питання закрите, ту візу я мала 3 роки назад, а зараз спокійно користуюся шоппінг-візою.

Vittoriya
07.08.2012, 00:42
Я ніколи не казала, що прикордонники погані, якщо завертають людей за липовими візами. Це навіть не питання, на це вони мають повне право. Питання в тому, що вони часто нагліють без причини, хоча мені, тьфу-тьфу, поки що з тим стикатися не довелося.
І взагалі, перепрошую, але мої обставини то вже не вам судити. Якщо у вас є можливість зробити реальне запрошення чи офіційна робота і хороша зарплата, то в деяких людей, зокрема в мене, після закінчення навчання такої можливості вже немає. Жодне посольство не дало б мені тої мультишенгенки, завдяки якій я змогла впродовж року кілька раз поподорожувати Європою, побачити багато цікавого і зустрітися з друзями. І не моя вина, що в цій державі склалися такі обставини, що я відчуваю себе як в гетто і не можу ніде виїхати, бо консульства ставлять нереальні вимоги і вважають нас бидлом, що тільки і мріє виїхати працювати за кордон, а більша половина львівських фірм наймає людей неофіційно чи на такі зп, що в консульство подати смішно. То чому я маю себе в чомусь обмежувати, якщо хочу і можу подорожувати? Зрештою це питання закрите, ту візу я мала 3 роки назад, а зараз спокійно користуюся шоппінг-візою.
Та чому ви так гостро реагуєте? Де я в своїх словах когось засуджую?
Я констатцю факт, бо так таки є, про це можна багато говорити, шкода, що така
держава. А от про мої можливості, чи зарплату попрошу не говорити, ви про мене взагалі ніц не знаєте, з чого такі відомості? Смішно.. Відколи це музиканти класичні в нашій країні, а тим більше в нашому місті стали мати хороші зарплати?:)

ola-lyola
07.08.2012, 09:53
Але з іншого боку, невже ви думаєте, що в консульстві у Львові про це нічого не знають? Знають точно...
Знають точно, але ж знову-таки - маємо те, на що заслуговуємо... За що нас поважати - за те що всі прикордонні села в трусах цигарки возять...Останній раз як перетинали кордон вже писала - була в тихому шоку - ми стояли пів-доби в зеленому коридорі, бо через кордон валом пер червоний коридор - автошрот і мотоцикли, які купи не тримаються, власники яких на капоті грали карти і на порозі Євросоюзу плювали сємки. І їх пропускали, бо на польській стороні була "та що треба зміна", а ми, як дурні стояли...
Щодо консульства - я вже писала, що мого чоловіка з оригіналом запрошення відправили з консульства щоб він ще раз прийшов і приніс - факсокопію запрошення, щоб по ній було видно що факс прийшов з Польщі... Пропозицію зателефонувати на фірму і підтвердити що він їде до партнерів вони не розглядали і треба було ще раз йти і стояти в тій чудо-черзі, хто хоч раз там був - той знає, що вражень на пів-року.
Але маємо те, що маємо і по тих, хто дитячі автокрісла напаковує цигарками а в баки заливає спирт, судять про всіх.
І сумно читати, як принижують наших людей, які перетинають кордон - заставляють співати- танцювати.

Just me
07.08.2012, 10:13
За що нас поважати - за те що всі прикордонні села в трусах цигарки возять...
Та це 100%, я, здається, колись описувала тут свої враження. Таких, як наші, ще пошукати треба. Але, знаєте, в навалі жіночок і з білизною 64 розміру і тонною цигарок на собі польські митники таки вирізняють тих, хто їде в шортах, футболці, і з доброю валізою. Тут, повірте, і допоможуть валізу на стрічку поставити, і її звідти зняти, і посміхнуться і все таке. Але значно більш "небезпечні" ті митники, котрі працюють в аеропортах і на автобанах - зупиняють і депортують навіть, якщо причин видимих для цього немає.

oksumoron
07.08.2012, 10:37
посміхнуться і все таке

згадую ситуацію тільки от минулого року, літала з тими "бізнесами" всюди куди треба було, і це при тому що на польській стороні була дуже мало чачу в загальному! літала завжди через Мюнхен, чи Відень, і ніколи навіть питання не задали!
цього ж року почались такі от каруселі!
звичайно і минулого року, були ситуації коли людей завертали додому, але не в таких от масштабах!

invisible
07.08.2012, 11:25
Та чому ви так гостро реагуєте? Де я в своїх словах когось засуджую?
Я констатцю факт, бо так таки є, про це можна багато говорити, шкода, що така
держава. А от про мої можливості, чи зарплату попрошу не говорити, ви про мене взагалі ніц не знаєте, з чого такі відомості? Смішно.. Відколи це музиканти класичні в нашій країні, а тим більше в нашому місті стали мати хороші зарплати?

Соррі, просто ваш допис якось осудливо прозвучав - мовляв через таких як я людей з нормальними візами на кордоні завертають:) (Ви взагалі, якщо що, на мене дуже уваги не звертайте, я просто на 10-му тижні, тож буваю надто емоційна і чуттєва). Я не робила припущення щодо вашої зп, просто навела приклад, що в когось є можливості, а в когось немає. Я ж по ваших дописах пригадую, що ви часто їздили, але по роботі, відповідно у вас була можливість зробити нормальну візу (тобто офіційне запрошення і документи).
Я ж подорожую винятково для хоббі, тому для мене віза - це дуже важко, адже турфірм я не визнаю в принципі. Не бачу потреби переплачувати в кілька разів за те, що можу організувати сама і можу організувати так як хочу. Літати дешево, жити в хостелах, харчуватися в супермаркетах, а не переплачувати незрозуміло за що. А так як я довгий час була фрілансером, то ніхто б мені візи не дав просто так за гарні очі.

За що нас поважати - за те що всі прикордонні села в трусах цигарки возять...Останній раз як перетинали кордон вже писала - була в тихому шоку - ми стояли пів-доби в зеленому коридорі, бо через кордон валом пер червоний коридор - автошрот і мотоцикли, які купи не тримаються, власники яких на капоті грали карти і на порозі Євросоюзу плювали сємки.
І не кажіть! У неділю були в Польщі на пішому, це був просто жах. Десятки і десятки людей перевозили якісь гори мішків, схожі на мішки з цукром, а потім цілі возики якихось коробок. І всі однакові... І саме ж головне, навіть сліпий би не побачив, що то контрабанда, але митники спокійно всіх пускали. А бруд який на нашій стороні! Порожні пляшки, насіння, пакетики, обгоротки. Але зрештою, якщо подумати, хіба то наші люди в тому винні, що вони мусять отак заробляти? Думаю, не з добра ж. Хіба в отих прикордонних селах є можливість нормально десь працювати? (Але так чи інакше культури повчитися їм би не бракувало, а то перехід кордону часто перетворюється на пекло).

Але, знаєте, в навалі жіночок і з білизною 64 розміру і тонною цигарок на собі польські митники таки вирізняють тих, хто їде в шортах, футболці, і з доброю валізою.
То точно, мене з чоловіком ще ні разу не перевіряли, не шманали. Вони вже тих "перевізників" знають як облуплених.

ola-lyola
15.08.2012, 15:16
Ну то капець повний - вже не лише в консульство, але і в візовий центр на Садовій нереально записатись - сьогодні вже немає вільних дат! А я ще нила що мене поставили аж на 20 вересня - як виявилось то мені ще пощастило. І чому то так - з відкриттям сервісного центру мало бути краще - а вийшло ще гірше, як було.

Just me
15.08.2012, 15:30
Я вчора зооовсім випадково записалася в консульство на 24 жовтня. Після реєстрації перевірила, чи ще є дати - не було. І за датою я полювала більше двох місяців.
Дівчата, зараз в консульствах РП в Україні бардак - за корупцію із Луцька відкликали усіх візових консулів. Хто хоче і може - пишіть в Міністерство закордонних справ Польщі звернення (мейли або ж рекомендовані листи) про таку ситуацію - під шумок все можна налагодити. Я це зроблю обов"язково, але ефективніше, якщо звернення посипляться масово.

Руда Лисиця
16.08.2012, 23:47
Вісті з фронту так би мовити))) Ми зараз в Італії.Маєм обоє візу класу С тип видання 20. Летіли Віззейром. В Тревізо взагалі жодного питання і навіть слова не ставили. Поставили штамп і все.
Проте ми мали два входи-виходи в Польщу, тобто якби цільове використання візи.

Vittoriya
17.08.2012, 08:46
І за датою я полювала більше двох місяців.
я вже писала, що треба вночі заходити туди, але пізно 2-3тя, або дуже рано 6-7а.

. Хто хоче і може - пишіть в Міністерство закордонних справ
про що писати? Є якісь докази корупції? Конкретні? бо ,те що робиться з тою реєстрацією це ще не привід. У Луцьку відкликали консулів за те, що там відкривали візи людям, котрі не мають права їздити за-кордон і за те, що поставляли проституток до Німеччини.
І до речі, ми наганяємо на консульство і на поляків. Так, відношення досить свинське. Але от наші люди. Вчора чоловік був у консульстві. Одна жінка подає документи-лиш перша сторінка анкети у неї... Інша прийшла зі всіма ксерокопіями, жодного оригіналу. А скільки там таких, що прийшли просто щось спитати консула. Я коли була минулого тижня там, то був дурдом. Вони направду ту консулку дістали, купою лазили за нею, а вона їх всіх відправляла до віконець і казала, що вона не довідкова. А наші люди такі-їх відправили до віконець, вона зайшла у свій кабінет, а всі назад повернулися. І стоять просто так... А який там дурдом з чергами вже всередині. Ми поки стояли в черзі до віконечка. то два рази перед нами нагло хтіли впихнутися. Раз жінка, почала доказувати, що вона взагалі-то перед нами, хоч це так не було. І то з такими претензіями. Ще й вкінці побажала нам, щоб нам так повезло, як їй... Потім мужик, з мордою як стіна, типу щось читає і вже раз , перед нами. Ми до нього -куди ви? А він-А хто за мною стоїть? Відповідь убила...Мусіли теж відганяти його, інакше там можна до вечора простояти. Ось такий бардак і створюють його і українці також. Я взагалі не розумію, як можна йти в консульство не підготовленим цілком. Я ті документи всі по сто разів перевіряю. В неті є вся інфа , що потрібно і скільки. А потім ти там стоїш і перед тобою хтось півгодини подає документи, бо то не ясно, то не так. Один взагалі подавав на групу і ще й наплів хлопчику з віконечка. що він розмовляв з консулкою і вона щось там одобрила. А той хлопчик взяв і покликав ту консулку. Крику було... А саме смішне. що якщо людина все гарно підготувала, має все необхідне, то подача документів триває кілька хвилин. Тільки українцям по фігу до когось іншого, бо лєнь взнати все добре, от і най на нього тратять час...

Just me
17.08.2012, 14:56
Забилам би всіх і вся! Як у тому жарті: Я ненавижу всё, что движется. А что не движется, я двигаю и ненавижу!
Сьогодні пішла виробляти четверту (!) по рахунку візу в польському кунсульстві. Мала запрошення від одного з органів влади, всі документи при собі і все таке. Але у 10 віконечку якийсь некомпетентний пан (хлопчик такий чорнявий худенький, інертний і сонний) на моє зауваження "Прошу звернути увагу, що віза повинна бути безкоштовною!" він мені почав щось плести на зразок "Та ви не маєте свідоцтва про народження (яке треба виключно неповнолітнім, ага) і взагалі тут щось хочете. Ідіть до консула." До консула черга 50 осіб. Вона злиться, виходить і каже, щоб тут із дурними питаннями не стояли. Потім вийшла до нас ще раз. Я підійшла, на витримала і кажу: "Так і так в мене таке-от запрошення, але пан в 10 віконечку висилає мене із цими дурницями до Вас, я вже яку візу отримую і щоразу якісь нові танці." Вона, ясне діло, погодилася зі мною без вагань, але питання: для чого тому рагулю забирати у мене 2 години часу на вистоювання в черзі за тим, що має мені належатися автоматично? Якщо ти некомпетентний, то сиди на конвеєрі і сортуй в ящики помідори, а не веди прийом людей. Якщо я зі своїм запрошенням наразилася на таке хамське ставлення, то як там поводяться із людьми із робочими візами?
Пішла до іншого віконечка, консул прийшла сама і вказала працівниці, що запрошення мусить бути безкоштовним. Насамкінець ставлю їй запитання: "Дивіться, у мене таке-от запрошення, я витратила 2 години свого часу, щоб доводити те, що доводити не потрібно. Прошу сказати, які на наступний раз мають бути мої дії чи який перелік документів, щоб уникнути непотрібних ексцесів повторно?" Відповідь була достойна генія: "Прошу пані, я НЕ ЗНАЮ!"
У Луцьку відкликали консулів за те, що там відкривали візи людям, котрі не мають права їздити за-кордон і за те, що поставляли проституток до Німеччини.
Вибачте, але я знаю, чому відкликали консулів у Луцьку. І те, що там у пресі у нас пишуть, то це просто офіційна причина.

я вже писала, що треба вночі заходити туди, але пізно 2-3тя, або дуже рано 6-7а.
Та я вже читала і пробувала, повний нуль. Ще дратує те, що дат немає ні на Садовій, ні тут, а в консульстві поводяться так, ніби вони не в курсі. Пані якась прийшла і доказує, що вільних дат немає і не буває вже місяцями, а рагуль сидить і сміється, що це неправда. Зараз усі практично йдуть через посередників, ціна зростає через відсутність альтернативи, якщо раніше можна було на фразу "Це буде коштувати 300 гривень" помахати скрушно і розвернутися, а тебе ще й хапали за рукави і казали "добре, 150" (сама не мала прецедентів, не потребую такого, але бачила збоку), то тепер і 300 євро не гребують здерти. Наче консули цього не знають. РЖУНІМАГУ. За півроку консульство у Львові видало 166 тисяч віз. Навіть якщо тільки 150 тисяч заплатять по 300 євро, то виходить, що той весь клан наварив на простому людові 45 мільйонів євро за півроку (відповідно, 90 млн за рік). А ззовні то всі такі білі і пухнасті. Мають вони нас по повній, не треба прикидатися, що цього не видно.

---------- Додано в 14:56 ---------- Попередній допис був написаний в 14:36 ----------

Ось такий бардак і створюють його і українці також.
Я з цією фразою посперечатися не можу. Але бачили б Ви як то все відбувається, коли поляки ХОЧУТЬ навести порядок. Але ж вони НЕ ХОЧУТЬ. Money makes the world go round.

Vittoriya
17.08.2012, 15:39
Мають вони нас по повній, не треба прикидатися, що цього не видно.
А ось так. Нас усі мають там само. Як наша влада так до нас відноситься, то чого дивуватися, що іноземці будуть відноситися краще? На нас наживаються на кожному кроці, у всіх сферах. Навіть у моїй, яка не є ніби то така вже й прибуткова, але я то бачу щодня, як у нас тупо тихенько забирають гроші....

то як там поводяться із людьми із робочими візами?
не знаю, може то ще від людей залежить? Бо до мене там дуже культурно віднеслися, проблем взагалі ніяких не було...

Just me
17.08.2012, 15:46
може то ще від людей залежить?
Я зрозуміла натяк, але я не прийшла туди в спортивному костюмі і кедах, а прийшла в діловому одязі і поводила себе нормально. Ненормальною вважаю некомпетентність тих, хто приймає документи, їх небажання вияснити ситуацію (і зрозуміти, що вони не мають рації) і манеру спілкування із нашими людьми. Якщо консул зі мною поводила себе підкреслено чемно, то проблеми інших її не цікавили взагалі. Цікаво, що робити людині, якщо їй терміново треба на похорон чи на лікування, і виїжджати слід негайно? От є опція прискореного вироблення візи за три дні за подвійну оплату, але ніхто не додумався пояснити як вона діє, якщо такий бардак твориться.

Vittoriya
17.08.2012, 15:59
Я зрозуміла натяк
:D , повірте, там ніякого натяку не було. Я щось не подумала... Я просто бачила, які там люди приходили і як вони за тою консулкою бігали, а коли доходило до діла, то не могли нормально спитати те, що хтіли. І документів як таких фактично не мали. А уявіть їм то кожного дня бачити? Про вас я зовсім не мала на увазі, чесно. Вам просто не повезло з хлопцем, який приймав документи...

truskaffka
17.08.2012, 19:01
Ще планую взятись серйозно за перечитання всіх відповідних тем, але на всяк випдок спитаю - раптом хто ВЖЕ знає :)

Ситуація така: на грудень треба їхати в Австрію на 1 тиждень. А потім в 2 половині січня - в Францію на місяць.

Питання: чи можна отримати одну шенген-візу на дві ці поїздки і яким чином?

Питаю, тому що знаю, що ніби треба брати візу туди, де будеш перебувати довше, але чи видадуть візу "наперед" (ще на грудень) французи, якщо запрошення саме в францію буде на січень?

Дякую :)

Руда Лисиця
18.08.2012, 23:31
дівчата, а ще таке питання: в мене от все що думаю купити з продуктів в Італії, в ручну поклажу не влізе (невеликий рюкзак, половину якого займає фотоапарат). Чи не буде в мене проблем, якщо я такі продукти як от макарони впакую в валізу?

Oddly
19.08.2012, 01:15
Чи не буде в мене проблем, якщо я такі продукти як от макарони впакую в валізу? це не заборонено нібито. але читайте уважно вимоги конкретного авіаперевізника, з яким будете летіти

Vittoriya
19.08.2012, 08:46
в мене от все що думаю купити з продуктів в Італії, в ручну поклажу не влізе (невеликий рюкзак, половину якого займає фотоапарат). Чи не буде в мене проблем, якщо я такі продукти як от макарони впакую в валізу?
якщо ви будете летіти віззейром. то там не можна продукти в багаж, котрі можуть швидко зіпсуватися. Макарони певно можна :) Але якщо не віззейром, то тоді треба читати на сайті перевізника

---------- Додано в 08:46 ---------- Попередній допис був написаний в 08:44 ----------

итуація така: на грудень треба їхати в Австрію на 1 тиждень. А потім в 2 половині січня - в Францію на місяць.
Питання: чи можна отримати одну шенген-візу на дві ці поїздки і яким чином?
Питаю, тому що знаю, що ніби треба брати візу туди, де будеш перебувати довше, але чи видадуть візу "наперед" (ще на грудень) французи, якщо запрошення саме в францію буде на січень?
Дякую
думаю, що французи дадуть саме на січень. Вони ж по документах візи роблять. Може варто робити австрійську на 3 тижні, якщо це можливо.

Руда Лисиця
19.08.2012, 12:08
так, лечу віззейром
о,ще таке запитання: планую купити пару пляшок вина, лімончелло, але читаю що в ручній поклажі я можу перевозити лише пляшку в 100мл в ручній поклажі.
як мені провезти вино?

Vittoriya
19.08.2012, 12:10
планую купити пару пляшок вина, лімончелло, але читаю що в ручній поклажі я можу перевозити лише пляшку в 100мл в ручній поклажі.
як мені провезти вино?
моя мама, коли літала віззейром з Риму до Гданська, то в багажу везла вино і олію, все було нормально. В ручну поклажу 100% не можна, тільки з дюті-фрі. Але як до нас провезти то в багажу я не знаю, я цілий час чую, як щось у когось пропадає
До речі я недавно дивилася на сайті віззейру, що не можна везти. То там писало, що в багажу також не можна рідини , взагалі. Не знаю, чому так...
ось
Предмети, які не приймаються для перевезення в багажі:

готівка, цінні папери
;
ювелірні вироби, коштовні метали, коштовне та напівкоштовне каміння
;
комп'ютери, фотокамери, відеокамери, стільникові телефони та будь-які інші електронні чи технічні прилади та їхні аксесуари
;
офіційні, ділові чи особисті документи
;
проїзні документи або інші посвідчення особи
;
ключі
;
рідина ;
медичні препарати
;
художні твори та вироби мистецтва
;
предмети, що швидко псуються

truskaffka
19.08.2012, 12:14
так, лечу віззейром
о,ще таке запитання: планую купити пару пляшок вина, лімончелло, але читаю що в ручній поклажі я можу перевозити лише пляшку в 100мл в ручній поклажі.
як мені провезти вино?

я віззейром везла в багажу (зареєсрованому) вино в подарунок. Все ок.

Може варто робити австрійську на 3 тижні,

а яким чином це допоможе? цього не вистачить мені на візит в Францію. А австрійці ж теж не дадуть візу на січень, якщо в Австрію треба на 1 тиждень в грудні :(

ВИходить, треба 2 візи, двічі в Київ...ех

Vittoriya
19.08.2012, 12:17
а яким чином це допоможе? цього не вистачить мені на візит в Францію. А австрійці ж теж не дадуть візу на січень, якщо в Австрію треба на 1 тиждень в грудні
ВИходить, треба 2 візи, двічі в Київ...ех
ну бачите, я ж не знаю, як там у вас в документах пише. Просто знаю, що впринципі всі відкривають візи по документах, тобто по числах, які там пишуть. Я відкривала польську візу, в мене в документах на роботу пише з 1ого вересня, а в анкеті я писала, що хочу візу з 28ого серпня, так як ми планували хоч на кілька днів раніше поїхати, аби підшукати квартиру. Проте поляки мені відкрили візу з 1.09.

Marigold
19.08.2012, 22:47
також з Іспанії мали в багажній валізі 2 пляшки вина і 2 пляшки олії оливкової. Летіли Візейром. А для чого тоді багаж якщо в ньому не можна вино перевезти?

Мацьопа
19.08.2012, 23:03
Ситуація така: на грудень треба їхати в Австрію на 1 тиждень. А потім в 2 половині січня - в Францію на місяць.
Вам просто потрібно відкрити мультивізу на 3 місяці, або й пів-року. Оскільки їдете в Австрію, отже відкриваєте австрійську візу. І доречі, Вам не потрібно їхати в Київ, у Львові є австрійський візовий центр http://www.austriavisa-ua.com/lvivcentre.html
Просто при подачі документів, можете брати два запрошення (і австрійське, і французське), або спробуйте зробити запрошення на 3-6 місяців австрійське і подавати документи саме на мультивізу, або ж просто проконсультуйтесь в Візовому Центрі Австрії.
Доречі, кому потрібно - на Братів Міхновський є Візовий центр таких країн як Австрія, Іспанія, Німеччина, Данія, Бельгія, Фінляндія, Швеція, Нідерланди.

oksumoron
20.08.2012, 11:04
А для чого тоді багаж якщо в ньому не можна вино перевезти?
підкреслити треба, що багаж знову ж такий зареєстрований, в ті ж 10 кг, які райнейр чи візз дають безплатними, швиденько напросять витягнути всі напої, я вже не говорю про шампунь, і всякі різні косметичні засоби!
як от макарони впакую в валізу?
гарно виглядає, як в тревізо, жіночки перепаковують сумки, і там крім макаронів, кави, олії більше нічого і не має!
проблем з перевезенням макаронів в ручному багажі немає бути! от з вином буде складніше, раджу купувати хіба вже на території дюті фрі!

Vittoriya
20.08.2012, 11:12
проблем з перевезенням макаронів в ручному багажі немає бути! от з вином буде складніше, раджу купувати хіба вже на території дюті фрі!
е ні, в ручну поклажу впринципі не можна вина. Там рідини має бути до 100мл кожної.

підкреслити треба, що багаж знову ж такий зареєстрований, в ті ж 10 кг, які райнейр чи візз дають безплатними, швиденько напросять витягнути всі напої, я вже не говорю про шампунь, і всякі різні косметичні засоби!
10 кг це ручна поклажа і якщо шампуні і креми в банках 100мл, то ніц не попросять. Тут я так розумію питають про багаж, а не про ручну поклажу

Marigold
20.08.2012, 11:22
Тут я так розумію питають про багаж, а не про ручну поклажу
я також розумію, що багаж - це сумка чи їй подібне яке забирають на стійці реєстрації на стрічку і ти його отримуєш вже по прильоту. А ручна поклажа - то якраз береться з собою в літак. І ці поняття тре чітко розрізняти плануючи перевезення покупок/гостинців і т.д.

---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ----------

швиденько напросять витягнути всі напої, я вже не говорю про шампунь, і всякі різні косметичні засоби!
так, тому що є чіткі правила перевезення рідин в ручній поклажі. І ніхто панькатись з порушниками не буде.

truskaffka
20.08.2012, 12:04
І доречі, Вам не потрібно їхати в Київ, у Львові є австрійський візовий центр

А не в курсі, скільки такі послуги коштують? Дякую!

Мацьопа
20.08.2012, 12:16
скільки такі послуги коштують?
На сайті в категорії візи знайшла, що вартість становить 35 євро (або 339,50 грн) візовий збір + сервісний збір 255,00 грн.

truskaffka
20.08.2012, 12:31
На сайті в категорії візи знайшла, що вартість становить 35 євро (або 339,50 грн) візовий збір + сервісний збір 255,00 грн.

ага..я щось погано шукала.. Ну 225 грн, то варто..бо квитки у Київ так коштують.

А 35 євро я не мала б платити:) Академічна віза :)

Ага...пише що для науковців теж 35 євро. Ще минулого року було безкоштовно ну або помилка на сайті. Треба буде шукати на сайті посольства.

---------- Додано в 12:25 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------

[/COLOR]е ні, в ручну поклажу впринципі не можна вина. Там рідини має бути до 100мл кожної.
До речі, в зоні дьютіфрі вроді якраз вже можна купити і везти в ручній поклажі. Інакше який сенс тоді того дьютіфрі?

oksumoron
20.08.2012, 12:35
Який сенс тоді того дьютіфрі?
тому і купують вже в дюті фрі, бо можна везти в ручній кладі (це якщо у вас немає ніяких більше сумок, і ви не купили більше ніяких рідин)

truskaffka
20.08.2012, 12:41
тому і купують вже в дюті фрі, бо можна везти в ручній кладі (це якщо у вас немає ніяких більше сумок, і ви не купили більше ніяких рідин)
Я це і мала на увазі.

---------- Додано в 12:41 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

Знайшла на сайті того австрійського візового центру:

Від сплати консульського збору за візу або за дозвіл на проживання/роботу звільняються:
1. Усі громадяни країн ЄС та Європейської економічної зони та їх діти, а також діти їх чоловіків/дружин віком до 21 року або знаходяться на утриманні громадян країн ЄС та Європейської економічної зони на момент подачі документів на дозвіл на проживання/роботу. На відміну від цього, члени сімей громадян Данії, НЕ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ від сплати консульського збору.
2. Діти віком до 6 років.
3. Учні, студенти, аспіранти, а також супроводжуючі викладачі, метою поїздки яких є навчання або тренінги.
4. Дослідники, метою поїздки яких є наукові дослідження.

:girl_dance:

Vittoriya
20.08.2012, 12:56
До речі, в зоні дьютіфрі вроді якраз вже можна купити і везти в ручній поклажі. Інакше який сенс тоді того дьютіфрі?
я мала на увазі просто рідини зі собою. Про дюті фрі то ітак ясно, зрештою я вже писала раніше ;)
моя мама, коли літала віззейром з Риму до Гданська, то в багажу везла вино і олію, все було нормально. В ручну поклажу 100% не можна, тільки з дюті-фрі.

Marigold
20.08.2012, 16:51
Ну 225 грн, то варто..бо квитки у Київ так коштують.
єдиний ньюанс - але точно знаю це по німецькому посольстві, не знаю на рахунок Австрія/Франція - оцей львівський візовий центр приймає документи тільки від часто подорожуючих осіб (тобто, дві шенгенки або ж 1 шенгенка мульти незалежно якої країни).
А ще гарна новина, що вони можуть просто перевірити пакет документів перед тим як людина буде їхати в Київ у нечасто подорожуючих - і це все безкоштовно.

truskaffka
20.08.2012, 17:00
ще гарна новина, що вони можуть просто перевірити пакет документів перед тим як людина буде їхати в Київ у нечасто подорожуючих - і це все безкоштовно.
О! Це взагалі гарно:) Треба йти:) А з умовою "часто подорожуючої" в мене все ок ;)

oksumoron
20.08.2012, 17:05
Ну 225 грн, то варто..бо квитки у Київ так коштують.
якщо ви їдете у візовий центр, то сенс малий! але якщо мова йде про посольство, то це можливо навіть краще!
можу лише додати, що у посольстві, розмова ведеться на пряму з людиною, яка прийме рішення на рахунок вашої візи! (принаймі, таке я застала в посольствах Італії і Німеччини)! мені зразу ж сказали, що в мене буде віза, на термін на який я попросила!

oksumoron
20.08.2012, 19:47
з умовою "часто подорожуючої"
варто йти :girl_wink:
я не знаю на рахунок Франції, але от німці та італійці вже перейшли на візові центри, тому навіть не вигідно їхати до Києва!
якщо немає проблеми із запрошеннями,чи якісь інші придирки, тоді дадуть візу без проблем!

Vittoriya
20.08.2012, 20:33
єдиний ньюанс - але точно знаю це по німецькому посольстві, не знаю на рахунок Австрія/Франція - оцей львівський візовий центр приймає документи тільки від часто подорожуючих осіб (тобто, дві шенгенки або ж 1 шенгенка мульти незалежно якої країни).
ага, у нас колись у тому візовому центрі австрійському лиш допомогли заповнити анкети і ми таки мусіли їхати до Києва. Але то було ще в 2006 році і ми їздили до того певно лиш до Польщі, зелені студенти, які пройшли прослуховування в Європейський молодіжний симфонічний оркестр в Австрії :).

Erika
20.08.2012, 23:35
також перший раз таке чую. І від знайомих і по блогах в неті. Цікаво шо то були за день і година? Та і коли їхала через кордон Шегинів на автобусі то теж спостерігала плачевну ситуацію. А з моїми параметрами можна там певно і не вижити серед тих сигаретчиць.
Це була неділя, 10 червня, близько 12 години ранку. Може, й дійсно порядки понаводили до Євро?

Erika
21.08.2012, 02:51
Тепер ще хочу розповісти про подальші мої подорожі по національній робочій візі кат.Д. Нагадаю, що машиною через Польщу поїхала до Німеччини. Таки вдалося мені ще заскочити на кілька тижнів до Данії. З Копенгагену поверталась на поїзді в Гамбург. Так от, коли прийшов білетер перевіряти квитки вже на нім. стороні, то поглянув на мою візу і почав мені щось там розказувати на кшталт того, що ніхт гуд з поланд віза до дойчланду пхатись. Ну а я як справжній партизан відмовчувалась і жалібним поглядом просила його мане залишити в спокої. Сказала йому окей, та й по всьому.
З Німеччини вже я поверталась автобусним рейсом. Шкода, що автобус був з нашими номерами, бо німецькі ніхто навіть не зупиняє. А на мене водії одразу накинулись, сказали, що я божевільна, що знімуть мене з рейсу при першій же перевірці. Чисто випадково трапилось так, що поруч сидів хлопчина з Донецька з такою ж візою як і в мене. З водіями я домовилась наступним чином- що якщо на Німецькій стороні до мене будуть питання в митників, я скористаюсь їх послугами як перекладачів, а вже з поляками сама собі дам раду. На тому й заспокоїлись.
І дійсно, перша ж машина німецьких поліцаїв нас зупинила для перевірки документів. Позбирали паспорти, поглянули на мій, і на паспорт того хлопця, що поруч. Щось там залепетіли на фашистській мові і пішли думати, мабуть:girl_smile:
Але, жодних питань до нас не було. Думаю, німцям вже байдуже, хто з якими візами, головне, що ми покидали їх територію. Віддали паспорти і ми поїхали.
На польській стороні нас також зупинили. Симпатичний (до слова) поліцай, зайшов в автобус взяв паспорти, і запитав, чому пані їде з Німеччини і поруч ще один такий пан. Сусід мій одразу впав в ступор. Я сказала, що їду з гостини з Німеччини. Водії одразу сказали нам готуватись до того, що знімуть з рейсу, бо я сказала, що ми з Німеччини їдемо. В їх розумінні треба було збрехати і сказати, що ми вже на польській стороні підсіли.
Тепер закликаю всіх! Не брешіть митникам! Якщо ви цього не вмієте робити переконливо! Вони дуже хороші психологи! І будьте певні, якщо побачать хоч трошки, що ви хвилюєтесь, вони вам докажуть, що то ви олень! І тоді одне з двох- або депортація, або гроші.(друге стосується виключно поляків, німці хабарів не беруть).
Так ось, Томек(митник), покликав мене вийти з ним з автобуса, розпитав де була, яких друзів, де працюю, скільки заробляю. Я все гарно розповіла і перевела розмову в русло- який же гарний наш Львів. Томек розслабився і побажав мені гарної подорожі. З моїм сусідом було гірше, він дуже хвилювався, польської він не розумів, я йому перекладала, а заодно і Томеку. Митник спробував взяти хлопця на понт і сказав, що телефонував на фірму, а там ніхто слухавку не взяв (хоча ми добре бачили, що він нікуди не дзвонив). Я не розгубилась і сказала, ну що ж ви хотіли, сьогодні ж субота, вихідний день!:girl_smile:
Одним словом, і так я вже багато написала не по темі- якщо брешете, то робіть це переконливо і абсолютно спокійним тоном. І завжди можна перевести мову на щось інше. Дівчатам це не так вже й важко буде зробити. Попрощались ми потиснувши один одному руки і з фото на пам"ять.
Далі приїхали на кордон на Медику. Це було близько 4-4.30 ранку. Ніяких кілометрових черг. Автобусів всього 4 перед нами. Зібрали чемно по 5 евро з людини і стали чекати. Тут все пройшло швидко і без хвилювань. Ясна річ ніхто багаж навіть не відкривав. Приїхали на українську сторону і прочекали там 2 години,хоча машин і автобусів майже не було....Все так повільно...і так брудно навколо...недопалки, пляшки....Отже, здрастуй, Україно!
Прошу пробачення за такий довгий пост. Сподіваюсь, комусь він буде корисний і цікавий.

Ще раджу роздрукувати собі в дорогу Regulation EU No 265/2010 of the European Parliament, це для власників робочих польських віз і мати чистий спокій на таможні. Бо, я , наприклад дуже обмежена в спілкуванні на іноземній мові, і пояснити не змогла б на німецькій, чому я маю право перебувати в їхній країні як турист. А от з тим папірчиком якось спокійніше.

Vittoriya
21.08.2012, 08:20
Зібрали чемно по 5 евро з людини і стали чекати
тобто взяли людей на понт ;) До речі легко можна не давати водіям тих 5 євро, то нічо не міняє, лиш вони менше зароблять. Адже ті частина тих грошей якщо й йде, то лиш нашим митникам, до поляків то не має ніякого відношення і як вони захочуть прошманати всьо, то так і буде.

Megan
21.08.2012, 10:02
ніхт гуд з поланд віза до дойчланду пхатись.
Теж маю таку візу. Минулого тижня була в Німеччині. Контроль як завжди. Перевірили паспорт, віддали і побажали gute Fahrt. Ніяких питань не було. Поляки теж дивились, ніхто не питав де я була і взагалі чого я сюди приїхала. Всі милі та привітні. Додам, що і минулих 4 рази теж попадалась на контроль. Ніяких питань.
Отже, така віза дає право перебувати на території шенгену. Головне - не довго.
А водії автобусів - вони просто попереджують пасажирів, бо надивились всякого, навіть як знімали з рейсу в Німеччині власників німецьких шенгенок.

І головне, говорити, не боятись, не трястись як заєць. Поки німець перевіряв мою візу я над вухами тараторила як мені подобається Німеччина і їхні порядки, і вупше я їх сильно люблю і поважаю.

Erika
21.08.2012, 23:48
До речі легко можна не давати водіям тих 5 євро, то нічо не міняє
Дякую за пораду. Наступного разу буду розумніша, бо двоє людей з автобуса теж не здавали, і нічого- ніхто не шманав весь автобус.

---------- Додано в 23:46 ---------- Попередній допис був написаний в 23:42 ----------

Отже, така віза дає право перебувати на території шенгену. Головне - не довго.
Звісно, що дає право. І цілих 90 днів у році.А тепер хто мені скаже, як на практиці відлічити тих 90 днів, тому низенько вклонюся. Печатка в паспорт ставиться лише на польській таможні. Хто знає, чи ти була в Німеччині (чи де інде) 30 днів в півріччі, чи тиждень, чи взагалі- всі півроку :girl_wink:

---------- Додано в 23:48 ---------- Попередній допис був написаний в 23:46 ----------

Поки німець перевіряв мою візу я над вухами тараторила як мені подобається Німеччина і їхні порядки, і вупше я їх сильно люблю і поважаю.
Так так, фашики то діло дуже люблять, коли їхні порядки поважаєш і постійно про це їм говориш.

panikvarts
22.08.2012, 09:13
Просвітіть мене темну. Якщо в мене відкрита річна шопінг-віза, по якій ми ще в Польщу не їздили, і ми плануємо на цих вихідних їхати у Польщу на закупи, але потім ще заскочити в якусь сусідню країну і вертатись через угорський кордон - то проблем би не мало виникнути?

invisible
22.08.2012, 10:56
Якщо в мене відкрита річна шопінг-віза, по якій ми ще в Польщу не їздили, і ми плануємо на цих вихідних їхати у Польщу на закупи, але потім ще заскочити в якусь сусідню країну і вертатись через угорський кордон - то проблем би не мало виникнути?
Того ніхто гарантувати не може, особливо з угорцями... Вони не надто люблять польські шенгенки. Я б на вашому місці перший раз все таки використала візу суто по призначенню хоча б раз - поїдьте суто в Польщу і назад на день. Так буде безпечніше, бо угорці можуть причепитися за нецільове перше використання візи. Ми коли в травні їздили по шопінг-візі в тур Європою, то перед тим 2 рази її на всяк випадок проїздили суто в Польщу за покупками. Або принаймні, якщо все таки хочете десь поїхати, вертайтеся через польський кордон.

Руда Лисиця
22.08.2012, 10:59
що багаж - це сумка чи їй подібне яке забирають на стійці реєстрації на стрічку і ти його отримуєш вже по прильоту. А ручна поклажа - то якраз береться з собою в літак. І ці поняття тре чітко розрізняти плануючи перевезення покупок/гостинців і т.д
власне думаю вино купити в дьюті-фрі, проте купила одну настоянку на альпійських травах, а я просто не знаю буде вона в дьюті-фрі чи ні, а вона гарно помогла з хворим горлом моєму каваліру тут в відпустці(від акліматизації почало боліти, чи десь продуло, а хз) от і купила тут. Певно гарненько замотаю і в зареєстрованій валізі провезу. А в ручну поклажу куплю вино в дьюті-фрі.

panikvarts
22.08.2012, 11:01
угорці можуть причепитися за нецільове перше використання візи.
ну то, мабуть, трохи спірне питання, бо ми все ж таки будемо в Польщі на закупах, чеки будуть і все таке. випустити нас з країни права в них, мабуть, нема, я так собі думаю.

Megan
22.08.2012, 11:15
випустити нас з країни права в них, мабуть, нема,
Нема. Випустити з країни - то випустять.
я так собі думаю.
А я собі думаю, що ви знов захочете поїхати, і вас запитають куди ви їздили. Навіть на наступній візі запитають чи не бажаєте ви часом отримати угорську візу і не завертати нікому голови.

invisible
22.08.2012, 11:34
ну то, мабуть, трохи спірне питання, бо ми все ж таки будемо в Польщі на закупах, чеки будуть і все таке. випустити нас з країни права в них, мабуть, нема, я так собі думаю.
Ну в принципі так, але я знаю, що угорці й німці в тих питаннях дуже завернуті, тому я б не ризикувала.
Погоджуся з Megan, що по штампу буде видно, що ви першого ж разу поїхали в іншу країну, тож відповідно потім можуть виникати непотрібні питання.

panikvarts
22.08.2012, 14:20
що ви першого ж разу поїхали в іншу країну,
Може, ви десь і праві. Але свою ж основну ціль ми виконаємо зідно з візою - в Польщі будемо, закупи будуть. І перетинати кордон туди ми будемо польський. І з іншої сторони - віза то ж шенгенська, нехай навіть закупівельна. Але якщо я, до прикладу, хочу кудись ще інакше поїхати, в іншу країни Європи - мені ж не будуть відкривати ще одну візу шенгенську, бо в мене є вже дійсна на той момент шопінг-віза.
Теоритично, мабуть, ще можна собі перетнути кордон польсьский "туди-сюди" зразу ж, хоча я навіть не знаю, як то робиться. Але тоді питання інше: чи з кожної поїздки у Польщу з шопінг-візою я повинна привозити з собою чек, щоб наступного разу мені видали знову такого ж плану візу?

invisible
22.08.2012, 14:41
Може, ви десь і праві. Але свою ж основну ціль ми виконаємо зідно з візою - в Польщі будемо, закупи будуть. І перетинати кордон туди ми будемо польський. І з іншої сторони - віза то ж шенгенська, нехай навіть закупівельна. Але якщо я, до прикладу, хочу кудись ще інакше поїхати, в іншу країни Європи - мені ж не будуть відкривати ще одну візу шенгенську, бо в мене є вже дійсна на той момент шопінг-віза.
Теоритично, мабуть, ще можна собі перетнути кордон польсьский "туди-сюди" зразу ж, хоча я навіть не знаю, як то робиться. Але тоді питання інше: чи з кожної поїздки у Польщу з шопінг-візою я повинна привозити з собою чек, щоб наступного разу мені видали знову такого ж плану візу?
Еге ж, в цій темі питання про право на подорожі в інші країни з польською шенгенкою вже мелено-перемелено. Я особисто погоджуюся з вами на всі 100% і прекрасно розумію і знаю, що по закону ніхто не має чіплятися до власників багаторазових шенгенок при подорожі в інші країни. Я теж дуже часто подорожувала з польськими шенгенками і все було ок. Але завжди перший раз стралася поїхати суто в Польщу на всяк випадок. Я, власне, і не мала на увазі, що ви не маєте права їздити в інші країни - навпаки, маєте, просто самий перший раз усі радять їхати винятково через польський кордон туди і назад. Ніхто не каже, що якщо ви повертатиметеся через угорський кордон, обов'язково щось буде негаразд, але гарантії, що все буде ок, теж немає. Тож просто кажу, що в такому випадку надмірна обережність тут зайвою не буде. Бо тут, у цій темі, багацько описано випадків, коли митники чіплялися до власників польських шенгенок абсолютно без причини (зокрема німці і угорці ті самі).
Щодо поїздки туди-сюди, можна спокійно махнути собі зразу через кордон у Медику чи в Перемишль (це за 15 хв. від наших Шегинь) і назад. Пішим переходом або машиною.
Мені дівчинка у візовому центрі казала, що якщо ми хочемо і далі робити мультивізи, то варто привозити хоч якісь чеки - не обов'язково з усіх поїздок, але хоча б з більшості.

Usmishka
22.08.2012, 14:55
Ми коли їхали в березні в Угорщину на декілька днів, мали броньований готель і т.д., і візи польські бізнес були використані по призначенню, то туди їхали через Польщу, але мали таку потребу, назад вертались напряму, ніхто нічого не питав, не діставав. я телефонувала і в консульсьво в Мукачево пред поїздкою, і в посольство - то казали що офіційно ніхто не може перешкоджати, але то залежить від настрою митників, тому вони рекомендують мати документи, що підтверджують бронювання.
Але це тільки питання при вїзді - на виїзд жодних застережень не було.

Oddly
22.08.2012, 15:38
з угорцями... Вони не надто люблять польські шенгенки.
м"яко сказано )) вони їх взагалі не люблять
додому мають впустити без проблем, а от туди через Угорщину навіть за наявності усіх документів, проплаченого готелю і т.п. мене зсадили з поїзда, довго там щось доказували і тупо ржали, і хоч мені було невесело (5 ранку серед поля як-не-як), я вперто наполягала консула, їх начальника і т.п. і т.д., щоб дзвонили, перевіряли - за 2 хв до відправлення поїзда пустили мене, нічого так і не перевіряючи і взагалі нічого не роблячи (а 45 хв просиділа в їх "каталажці"). Віз в мене була річний польский мультишенген, на той час їжджений вже з десяток разів.
Знайомі цього місяця їхали в Хорватію з транзитними угорськими візами, тільки одна особа мала польський шенген (її запевнили в угорському консульстві, що транзитної угорської візи їй не потрібно), з усіма необхідними завіреними нотаріально ваучерами-запрошеннями і проплатами проживання, все одно мордували кілька годин, перевіряючи кожні труси (за перепрошенням). Не люблю угорців.

invisible
22.08.2012, 15:48
і візи польські бізнес були використані по призначенню, то туди їхали через Польщу, але мали таку потребу, назад вертались напряму, ніхто нічого не питав, не діставав.
Ну та власне, у вас були проїжджені візи, а тут мова йшла про перший в'їзд- виїзд по візі.

DivineVanGate
22.08.2012, 19:10
Дівчата, а хто подавав заяву на щопінг візу польськ через візовий центр. При реєстраціїї он-лайн вискакує отаке (https://www.visaservices.firm.in/Poland-Ukraine/Ukranian/scheduleanappointment.html) Який імейл треба зареєструвати.

Я спочатку хотіла записатися через тел.дзвінок, але тижнів зо два тому відповідали, що на жовтень ще не записують, а зараз бачу доступно. А до завтра зранку вже не можу дочекатися, щоб ч/з телефон зареєструватися

Руда Лисиця
26.08.2012, 12:15
Певно гарненько замотаю і в зареєстрованій валізі провезу. А в ручну поклажу куплю вино в дьюті-фрі
як ж то все виглядало...Сидить Христя над валізою і обмотує пляшку сорочкою а потім і кулінарною плівкою. Гарно так обмотує, надійно. Обмотала так аж три пляшки(окрім настоянки я ще вирішила так обмотати пляшку ґраппи і бальзамічного оцту). Гарненько поскладала поміж одягом в валізу і втрамбувала пакети з макаронами і кавою.
Вино купила таки в дьюті-фрі в Тревізо. Але там воно виявилося дорожчим ніж я очікувала. Найдешевше було 9.90. Це при тому що доволі хороше місцеве вино ми купували за 2.95 2010року розливу. Взяла ще пляшку Мартіні Россо(благо що в нас воно все рівно значно дорожче). Ну, але 5 пляшок в валізу пакувати то вже було б нагло. Спиртного там було б більше ніж одягу)))
Каву, солодощі і всяке таке не купуйте в дьюті-фрі. Там воно теж значно дорожче.
Огляди ручної поклажі,митний контроль і т.д. пройшли без проблем.

Gentle
26.08.2012, 18:02
Чи хтось недавно реєструвався на сайті польського консульства на отримання візи? Мені сьогодні цілий день не вдається зареєструвати формуляр. Може, я щось пропустила і були якісь зміни??

Just me
26.08.2012, 19:32
Чи хтось недавно реєструвався на сайті польського консульства на отримання візи? Мені сьогодні цілий день не вдається зареєструвати формуляр. Може, я щось пропустила і були якісь зміни??
Так, Ви ж напевне пропустили повз увагу той факт, що вже місяцями зареєструватися майже неможливо - відсутні вільні дати. В даній темці це неодноразово обговорювалося. Вітторія радила спробувати після 3 ночі.

Vittoriya
26.08.2012, 21:47
Сьогодні вдень на національну візу можна було зареєструватися на 8ме вересня, а от на шенгенку неактивно. Але таки раджу пробувати вночі.

Gentle
27.08.2012, 21:34
вже місяцями зареєструватися майже неможливо
Я востаннє реєструвала анкету в липні. Зареєструвала без проблем, дат, як Ви кажете, не було огого як далеко, але сам сайт реєстрацію дозволяв. Натомість зараз втретє заповнюю всі дані і в кінці при натисканні кніпочки записати (чи "далі") сайт просто не реагує (хоча дату вільну видав і вона мені цілком підходить). І що мені робити???
Сьогодні вдень на національну візу можна було зареєструватися на 8ме вересня
Я більше скажу. Вчора можна було на 6 вересня, а сьогодні найближча дата - 25.10 та й на неї записатися неможливо(((((( А треба власне національну. Я в відчаї, бо попросили знайомі мами дві анкети зареєструвати.. Подумають, що не хочу...

Vittoriya
27.08.2012, 22:17
, а сьогодні найближча дата - 25.10 та й на неї записатися неможливо((
пробуйте вночі, або десь в районі 6-ої ранку

Fistawka
27.08.2012, 22:48
Зареєструвались на подачу документів на шопінг-візу на певну годину. Скільки приблизно часу займає подача документів? Чи не може бути такого, що реєстровані на 11:00, а приймуть пізніше набагато?
Питаю, бо чоловкові треба з роботи втекти, мусить попередити скільки часу буде відсутній.

vitek
27.08.2012, 23:03
В мене весь процес подачі і оплати зайняв приблизно 1,5 години.Як зайдете всередину, то відразу треба взяти номер на подачу документів.

Fistawka
27.08.2012, 23:06
то відразу треба взяти номер на подачу документів.
Тобто те, що ми записані на певну годину, не означає, що в тій годині будем подавати документи, так? То ми просто мусимо прибути в тій годині, а вже потім дають талончик(номер) на подачу?

vitek
27.08.2012, 23:08
Саме так, можна і раніше прийти.

Vittoriya
28.08.2012, 00:19
Віконце на реєстрацію національної візи активне, щойно перевірила. :) Ловіть момент, кому треба. Правда від 25ого жовтня...

Gentle
28.08.2012, 08:33
пробуйте вночі, або десь в районі 6-ої ранку
Не встала я вночі :( Сьогодні в 8 ранку теж не дало записати анкети.
Віконце на реєстрацію національної візи активне
І в мене активне, спокійно вибираю собі дату, але після заповнення анкети нічого не записує, тобто реєстрація не відбулася. Так що не "обольщайтеся" ті, кому вдалося вибрати дату :) :(

Just me
28.08.2012, 08:54
після заповнення анкети нічого не записує, тобто реєстрація не відбулася
А Ви пробували в іншому веб-переглядачі відкрити сайт?

Vittoriya
28.08.2012, 09:33
І в мене активне, спокійно вибираю собі дату, але після заповнення анкети нічого не записує, тобто реєстрація не відбулася. Так що не "обольщайтеся" ті, кому вдалося вибрати дату

Сьогодні в 8 ранку теж не дало записати анкети.
в 8ій ранку то вже запізно, бо якраз тоді десь воно стає неактивне, значить виключають. Вчора не так пізно я перевіряла, ну може то для мене не пізно-00.20 :) Ми тоді теж переживали, що може таке бути, що заповнимо , а зерєструвати не дасть. Але все було гуд.

Urtica
02.09.2012, 22:43
Я знов з питаннями.
Маю візу до 04.11. Маю шанс в кінці вересня вернутися в Україну, 15 жовтня поїхати назад до Польщі. Але там треба буде лишатися до кінця грудня. Що в цьому випадку роблять? Продовжують існуючу візу чи скасовують її і ставлять нову?

Gentle
03.09.2012, 13:15
Що в цьому випадку роблять?
Знайома продовжувала прямо в Польщі - в консульській установі. Але в неї мета була - стажування.

Urtica
05.09.2012, 13:54
Але в неї мета була - стажування.

Ну в мене власне теж стажування. Дякую.

ola-lyola
10.09.2012, 12:16
На Садову,2 треба йти зі соїми фотками, чи можна зробити там? Як краще? І ще маю питання - хто відкривав візу дітям - брали їх з собою?

SoLana
10.09.2012, 13:07
На Садову,2 треба йти зі соїми фотками, чи можна зробити там? Як краще? І ще маю питання - хто відкривав візу дітям - брали їх з собою?
Там краще йти з своїми фотками однозначно :)Бо з їхніми на кордоні можуть вас не впізнати :), а дітей можете не брати, не обов'язково.

invisible
10.09.2012, 13:25
Там краще йти з своїми фотками однозначно
Бо з їхніми на кордоні можуть вас не впізнати
То точно, нам так зробили, що потім було встидно той паспорт десь показати :)
Але стежте, щоб фотки були чітко по їх стандартам, бо ми раз принесли свої, то вони довго щось дивилися-дивилися, міряли лінійкою і забракували (щось там не стільки відсотків обличчя займало, скільки треба було).

Damla
10.09.2012, 22:59
Хто їздив з шопінг-візою в Німеччину? Поділіться досвідом, будь ласка!
Планую їхати зі Львова автобусом до Варшави, а потім польським автобусом до Німеччини. Для митників на кордоні потрібно бронь готелю в Польші? І що казати якщо буде перевірка по дорозі з Варшави в Німеччину, сказати, що їду на декілька днів і хочу подивитись цю чудову країну, буду залишатись у друга, чи краще зробити бронь в німецькому готелі і про друга нічого не казати?
Буду вдячна за відповіді!

truskaffka
10.09.2012, 23:22
Можна тут задати питання по закордонному паспорту? Не можу знайти в мережі чіткого переліку документів для вироблення нового паспорта, а додзвонится не можу і раз вже була - "поцілувала клямку" (це наш ВВІр Шевченківскього району на Донецькій). Читала якусь постанову..то там ще й свідоцтво про народження треба....

Наперед дякую за інфу.

tasha
11.09.2012, 12:42
Планую їхати зі Львова автобусом до Варшави, а потім польським автобусом до Німеччини. Для митників на кордоні потрібно бронь готелю в Польші? І що казати якщо буде перевірка по дорозі з Варшави в Німеччину, сказати, що їду на декілька днів і хочу подивитись цю чудову країну, буду залишатись у друга, чи краще зробити бронь в німецькому готелі і про друга нічого не казати?
Буду вдячна за відповіді!

Я би радила зробити бронь готеля у Варшаві та у Німеччині. А ще краще з Варшави летіти літаком, а не автобусом їхати.

Damla
11.09.2012, 20:49
Планувала летіти з Катовіце в Кьольн авіакомпанією віззейр, але дізналась,що навіть якщо їхати до аеропорту Катовіце автобусом,то на кордоні митники можуть пробити через якусь базу і побачити,що я цього ж дня вилітаю з Польщі і завернуть( Та й про сам аеропорт Катовіце чула багато поганого((

invisible
11.09.2012, 21:41
Планувала летіти з Катовіце в Кьольн авіакомпанією віззейр, але дізналась,що навіть якщо їхати до аеропорту Катовіце автобусом,то на кордоні митники можуть пробити через якусь базу і побачити,що я цього ж дня вилітаю з Польщі і завернуть( Та й про сам аеропорт Катовіце чула багато поганого((
Десятки раз літала через Польщу в інші країни (правда не в Німеччину) і ніколи нічого такого не траплялося! У вас віза вже проїжджена в Польщу? Плануєте зі Львова зразу автобусом чи як? Маєте якусь бронь готелю чи друзів у Кьольні?
Про аеропорт в Катовіце теж не можу сказати нічого поганого, аеропорт як аеропорт, ніколи не було ніяких нюансів. Вам лише на роздруківці квитка треба буде поставити штамп про перевірку візи, але то суто формальність. От обстановка на вокзалі в Катовіцах не альо, вночі страшнувато :)

oksumoron
11.09.2012, 21:47
то на кордоні митники можуть пробити через якусь базу і побачити,що я цього ж дня вилітаю з Польщі і завернуть
знаю про не одноразові випадки такого от "пробивання", коли людина прилітала в аеропорт Катовіце зі Львова, думаю це дуже елементарно можна вияснити,якщо не просто перевіривши сумку прилетівшого (а я про такі випадки чула), то в них є база списків пасажирів і їхні відльоти!
а от на кордоні укр-полському думаю важче перевірити вильоти пасажирів!

invisible
11.09.2012, 22:20
а от на кордоні укр-полському думаю важче перевірити вильоти пасажирів!
Теж дуже сумніваюся, що всі авіакомпанії дають митникам списки своїх пасажирів...

Marigold
11.09.2012, 22:57
чіткого переліку документів для вироблення нового паспорта
робила півтора року тому. Тре було укр, зак-нний і вроді ідентифік. код. Свідоцтва точно ні. Я таки до них дозвонилась перед тим - то Залізничний був. То відразу ж мені порадила принести копії разом з оригіналами - бо в них часто проблеми з папером. Найкраще буде як самі дозвонитесь.

---------- Додано в 22:54 ---------- Попередній допис був написаний в 22:53 ----------

А ще краще з Варшави летіти літаком, а не автобусом їхати
А чому краще - менша ймовірність перевірки?

---------- Додано в 22:55 ---------- Попередній допис був написаний в 22:54 ----------

коли людина прилітала в аеропорт Катовіце зі Львова
а шо то за рейс такий? Вроді такого не існує - принаймні зараз.

---------- Додано в 22:57 ---------- Попередній допис був написаний в 22:55 ----------

Та й про сам аеропорт Катовіце чула багато поганого((
цікаво що саме там поганого - летіли два рази - все як завжди - ніяких пригод чи чогось неординарного не помітили.

Damla
11.09.2012, 23:51
Десятки раз літала через Польщу в інші країни (правда не в Німеччину) і ніколи нічого такого не траплялося! У вас віза вже проїжджена в Польщу? Плануєте зі Львова зразу автобусом чи як? Маєте якусь бронь готелю чи друзів у Кьольні?
Про аеропорт в Катовіце теж не можу сказати нічого поганого, аеропорт як аеропорт, ніколи не було ніяких нюансів. Вам лише на роздруківці квитка треба буде поставити штамп про перевірку візи, але то суто формальність. От обстановка на вокзалі в Катовіцах не альо, вночі страшнувато

Маю друзів в Кьольні. Найкращий варіант поїхати автобусом в Катовіце,або краще до Кракова, а потім з аеропорту Катовіце віззейром в Німеччину. Читала на форумах,що авіакомпанія віззейр єдина подає митникам списки своїх пасажирів, тому не знаю як їхати(

---------- Додано в 23:48 ---------- Попередній допис був написаний в 23:46 ----------

цікаво що саме там поганого - летіли два рази - все як завжди - ніяких пригод чи чогось неординарного не помітили.

В інтернеті є багато розповідей про те, як важко проходять паспортний контроль з рейсу Київ-Катовіце, там майже кожного пасажира відводять в кімнату для допитів, і просто морально "грузять", ставлення як не до людей.

---------- Додано в 23:51 ---------- Попередній допис був написаний в 23:48 ----------

У вас віза вже проїжджена в Польщу?

Перед поїздкою в Німеччину, мінімум 3 рази поїду до Польщі на закупи, щоб було видно, що візу використовую за призначенням)

invisible
12.09.2012, 00:05
Читала на форумах,що авіакомпанія віззейр єдина подає митникам списки своїх пасажирів, тому не знаю як їхати(
Я літала Віззейром з Польщі пару раз (ну і іншими авіалініями), проблем на митниці не було ніяких.

В інтернеті є багато розповідей про те, як важко проходять паспортний контроль з рейсу Київ-Катовіце, там майже кожного пасажира відводять в кімнату для допитів, і просто морально "грузять", ставлення як не до людей.
Нуу, то прикордонний контроль, то інше (бо ж літак прибуває з України до зони ЄС). До українців певно скрізь так ставляться.

Перед поїздкою в Німеччину, мінімум 3 рази поїду до Польщі на закупи, щоб було видно, що візу використовую за призначенням)
Ми теж цього травня поїхали по шопінг-візам в Європу - в медовий місяць. Мали проїжджені їх 2 рази перед тим. Летіли з Катовіце в Париж (Віззейром до речі), потім Брюссель, Венеція, о.Сардинія. Все ок.
Але щодо Німеччини нічого порадити не можу, про німецьку поліцію і прикордонників часто стільки таких історій пишуть, що тут нічим не перестрахуєшся...

Damla
12.09.2012, 00:14
Ми теж цього травня поїхали по шопінг-візам в Європу - в медовий місяць. Мали проїжджені їх 2 рази перед тим. Летіли з Катовіце в Париж (Віззейром до речі), потім Брюссель, Венеція, о.Сардинія. Все ок.
Але щодо Німеччини нічого порадити не можу, про німецьку поліцію і прикордонників часто стільки таких історій пишуть, що тут нічим не перестрахуєшся...

Я вже сама думаю летіти в Париж,а потім вже в Німеччину. Боюсь німців)

LAFA NEW
12.09.2012, 15:04
Для реєстрації на подання документів заходити сюди: http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html? Чи є ще якийсь сайт?
Останній раз реєструвалася у червні на серпень, але через телефон колцентру, бо в онлайні не получалося.

SweetMira
12.09.2012, 17:03
Можна і на цьому сайті, але краще через call-center, я зареєструвалась он-лайн, отримала лист-підтвердження, а мене в списках не було потім.
Але зараз щось реєстрація неможлива..три дні дзвоню, а вільних дат для Львова немає:(

invisible
12.09.2012, 17:10
Але зараз щось реєстрація неможлива..три дні дзвоню, а вільних дат для Львова немає
А хтось узагалі чув таке, що у зв'язку з останніми скандалами і підробками поляки тимчасово призупинили видачу віз для нас чи то все бредові чутки? Бо мене недавно в тому переконували, але я щось не знаю, де правда. І ще казали, що шопінг-візи тепер будуть національні, а не шенгенки. Цікаво, звідки то такі чутки повзуть і чи є в них раціональне зерно...

Damla
12.09.2012, 17:37
І ще казали, що шопінг-візи тепер будуть національні, а не шенгенки.

Я теж таке чула, одна знайома зробила терміново першу шопінг-візу, щоб встигнути зробити після неї річну, бо з якогось там місяця( точно не знаю) ці візи будуть національними. Тепер і я починаю терміново робити одну і другу шопінг-візи, щоб нормально подорожувати європою.

Руда Лисиця
12.09.2012, 18:05
шопінг-візи тепер будуть національні
дівчата, згідно чинного шенгенського законодавства з національною візою теж можна подорожувати по Європі.
я в темі навіть давала лінк з посиланням на документ

---------- Додано в 18:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:59 ----------

о, знайшла
(4)A third-country national holding a long-stay visa issued by a Member State should therefore be allowed to travel to other Member States for three months in any six- month period, under the same conditions as the holder of a residence permit. This Regulation does not affect the rules regarding the conditions for issuing long-stay visas.
REGULATION (EU) No 265/2010 OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL of 25 March 2010
amending the Convention Implementing the Schengen Agreement and Regulation (EC) No 562/2006 as regards movement of persons with a long-stay visa (http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2010:085:0001:0004:EN:PDF)

oksumoron
12.09.2012, 18:12
згідно чинного шенгенського законодавства з національною візою теж можна подорожувати по Європі.
все правильно! можна перебувати до 90 днів (кожні 6 місяців) в інших країнах Шенген зони, це за умови, що віза річна, і має достатній коридор днів!

SoLana
12.09.2012, 18:41
дівчата, згідно чинного шенгенського законодавства з національною візою теж можна подорожувати по Європі.
І в доповнення сказанного має набути чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про скасування оплати за оформлення національних віз від 15 вересня 2012.

invisible
12.09.2012, 18:47
Ну це так, але не ясно як будуть митники інших країн ставитися саме до національних шопінг-віз, якщо дійсно вони будуть такі.

Руда Лисиця
12.09.2012, 18:55
що у зв'язку з останніми скандалами і підробками поляки тимчасово призупинили видачу віз для нас чи то все бредові чутки
чутки. буквально кілька днів тому колега без проблем зареєструвався на подачу віз у Луцьке консульство. Причому міг подавати документи на наступний день після реєстрації.

---------- Додано в 18:55 ---------- Попередній допис був написаний в 18:52 ----------

спеціально пошукала інформацію чи стануть шопінг-візи національними: так от - нема. Ні офіційних заяв(а після заяв таких має минути кілька місяців перш ніж вона вступить в дію), ні газетних статей. Нічого.

Damla
12.09.2012, 19:22
Ну це так, але не ясно як будуть митники інших країн ставитися саме до національних шопінг-віз, якщо дійсно вони будуть такі.

Вони не долюблюють польські шенгенки, а з національними візами ситуація напевно ще гірша.

---------- Додано в 19:22 ---------- Попередній допис був написаний в 19:16 ----------

спеціально пошукала інформацію чи стануть шопінг-візи національними: так от - нема. Ні офіційних заяв(а після заяв таких має минути кілька місяців перш ніж вона вступить в дію), ні газетних статей. Нічого.

Заспокоїли. Шопінг-віза гарне вікно в європу, не потрібно ніяких документів збирати, або думати "де їх взяти", якщо ти молода дівчина без хорошої роботи та рахунку в банку. Думаю багато людей погодяться, що краще отримати візу на закупи, ніж "куплену" бізнесову, з якою їдеш і "тремтиш" всю дорогу.

LAFA NEW
12.09.2012, 23:25
То не тільки у Львівському візцентрі не можна зареєструватися, а і в Івано-Франківському теж. Проте, хакери, до яких можна звернутися через різних посередників, які роблять бізнесвізи, записують тебе на будь-яке число, хоч на завтра.
Дізнавалася спеціально, що за 10 днів до дати подання документів така послуга коштує 400 грн. От і здогадайтеся тепер, чому в системі онлайн не можна записатися на подачу доків.
На мою думку, самі візові центри це діло і підтримують! Інакше зробили би кращий захист свого сайту!
Читала в інтернеті, що у 2008 році теж існував електронний запис, але його відмінили через постійні збої в системі, до яких призвели описані вище дії хакерів.

SweetMira
13.09.2012, 07:34
Я вже зареєструвалась он-лайн на початок жовтня:girl_in_love: система запрацювала:))

Мацьопа
13.09.2012, 09:25
Я вже зареєструвалась он-лайн на початок жовтня
А на яку візу Ви реєструвались? Мені треба співробітників на бізнес візу зареєструвати, щойно вибирала - і все без змін, доступних дат немає.

SoLana
13.09.2012, 09:57
щойно вибирала - і все без змін, доступних дат немає.
З власного досвіду, потрібно "моніторити" протягом дня/днів, бо буває, що з'являються вільні дати на кілька хвилин, і навіть з можливістю подачі документів наступного дня.

SweetMira
13.09.2012, 11:58
Мацьопа я реєструвалась на шопінг візу, але коли пробувала раніше, то жоден вид віз не був доступний також...вдалось зареєструватись вчора десь о 22 годині, але сьогодні по телефону ще перевірила..були доступні дати з 8 по 17 жовтня.

Damla
13.09.2012, 14:21
Скажіть будь ласка, якщо їхати з шопінг-візою через польський кордон, прикордонник просить показати бронь готелю?

LAFA NEW
13.09.2012, 15:17
Скажіть будь ласка, якщо їхати з шопінг-візою через польський кордон, прикордонник просить показати бронь готелю?
Ні нічого не просять показувати. Просто спитають, куди їдете і скільки грошей маєте, але не перераховують, можна взяти і карточку пластикову, якщо не збираєтесь багато витрачати грошей, і сказати, що ніби і там є гроші, але я думаю, що до такого не дійде!

Тільки що зареєструвалась на візи через кол-центр. Порада, як бачите, що система запрацювала - дзвоніть краще до кол-центру і там записуйтесь, бо я пробувала сама через інтернет, система щось мене викидала і не давала далі заповнювати.

Vittoriya
13.09.2012, 15:27
ну от і я знову стикнулася з тим, чого докладно не знаю.. Маємо поїздку в Іспанію в листопаді. Ніби з національною робочою візою можна їхати на 30 днів здається. Але може хтось підказати, де то точно пише. А то певно будемо їхати через Німеччину. Я так то ммм...люблю.... Поляків також пиняють прикордонники..

invisible
13.09.2012, 16:06
Навіщо, ви ж на закупи їдете, а не відпочивати. :) Кажете - їду в Перемишль і назад на день. Мені ото останні рази навіть самі вже кажуть "Куди пані їде, до Перемишля на закупи?" :) Мене навіть ніколи не питали, скільки грошей маю. А може я хочу, як консул колись казав, льодяника в Польщі купити :girl_haha: Ну але правда завжди беру з собою десь пару сотень злотих так чи інакше.

SoLana
13.09.2012, 16:26
Ніби з національною робочою візою можна їхати на 30 днів здається
З сайту Консульства Польщі у Львові :Інформуємо, що згідно з розпорядженням ЄС № 265/2010 Європарламенту і Ради, котре вносить зміни у Виконавчу Конвенцію Шенген та Розпорядження № 562/2006 стосовно руху осіб, котрі мають довгострокові візи:

● Всі візи типу D, що дають право пересуватися по зоні Шенген протягом трьох місяців у кожному шестимісячному періоді - аналогічні гостьовим.

● Держави-члени можуть видавати візи типу D максимально з однорічним періодом дії. тут таке пише (http://www.lwowkg.polemb.net/?document=391)

Damla
13.09.2012, 16:26
Навіщо, ви ж на закупи їдете, а не відпочивати. Кажете - їду в Перемишль і назад на день. Мені ото останні рази навіть самі вже кажуть "Куди пані їде, до Перемишля на закупи?" Мене навіть ніколи не питали, скільки грошей маю. А може я хочу, як консул колись казав, льодяника в Польщі купити Ну але правда завжди беру з собою десь пару сотень злотих так чи інакше.

Якщо буду їхати в Польщу, то знаю все буде добре. А от проїзд вночі автобусом на Краків мене хвилює, тому що поїду з валізою і вдень літаком в Німеччину. В такій ситуації просто сказати їду до Кракова і все? Грошей візьму з собою достатньо, щоб не виникало питань.

invisible
13.09.2012, 16:37
Якщо буду їхати в Польщу, то знаю все буде добре. А от проїзд вночі автобусом на Краків мене хвилює, тому що поїду з валізою і вдень літаком в Німеччину. В такій ситуації просто сказати їду до Кракова і все?
А, ну то в такому випадку кажіть, що їдете до Кракова на закупи... Броні не мали б хотіти, а разі чого кажіть що зупинитеся в друзів (маєте когось там?) або є ж зразу в той же день і автобус назад. Я правда з шопінг-візою лише через піший перехід їжджу, то мене там ніц не питають.

---------- Додано в 16:37 ---------- Попередній допис був написаний в 16:33 ----------

тому що поїду з валізою
Головне, щоб тут не примахались. Бо іноді просто всі валізи на купі в багажному відділенні автобуса лежать під час контролю, а іноді просять всіх на вихід зі своїм багажем (ну в мене принаймні раз так було, але автобус був на Німеччину). Я взагалі тому і люблю піший, що там особливо ніхто нічого не питає. Ми як на медовий місяць їхали з шопінг-візами, то мали 2 великі сумки з плавками-купальниками і т.п., але до того ніхто не чіплявся.

Damla
13.09.2012, 17:42
Головне, щоб тут не примахались. Бо іноді просто всі валізи на купі в багажному відділенні автобуса лежать під час контролю, а іноді просять всіх на вихід зі своїм багажем (ну в мене принаймні раз так було, але автобус був на Німеччину). Я взагалі тому і люблю піший, що там особливо ніхто нічого не питає. Ми як на медовий місяць їхали з шопінг-візами, то мали 2 великі сумки з плавками-купальниками і т.п., але до того ніхто не чіплявся.

В кінці грудня минулого року і в березні цього року, я їхала в Німеччину, але через Варшаву. Перше приходив прикордонник в автобус задавав всім стандартні питання і збирав паспорти. Потім приносив паспорти з штампами і тоді вже витягували валізи і йшли в приміщення,де перевіряли багаж через сканер.
Автобус на Краків їде через іншу нраницю,а як там все виглядає я не знаю(

invisible
13.09.2012, 17:58
Автобус на Краків їде через іншу нраницю,а як там все виглядає я не знаю(
Та як боїтесь автобусом, то їдьте через піший :) Це правда марудніше трохи, але зате спокійніше, а ще й дешевше. З іншого боку, якщо у вас літак вже в обід, то пішим можете не встигнути, бо ви ж вночі не підете, а з поїзд з Перемишля до Кракова теліпається десь 5 годин.

Marigold
13.09.2012, 22:02
Може хто десь недавно подавав на туристичну візу в німецьке посольство - там тре 100 оплату готелів чи таки бронь? Бо на сайті пише шо бронь, а з кол центру нашого - що оплату.... І зрозумій їх?!

Damla
14.09.2012, 00:33
Та як боїтесь автобусом, то їдьте через піший Це правда марудніше трохи, але зате спокійніше, а ще й дешевше. З іншого боку, якщо у вас літак вже в обід, то пішим можете не встигнути, бо ви ж вночі не підете, а з поїзд з Перемишля до Кракова теліпається десь 5 годин.

Літак в мене вранці, підходить тільки автобус. Як згадаю той піший, то вже нічого не хочеться. Зимою простояла там в черзі 3 години серед тих "бізнесменів", думала замерзну)

Gentle
14.09.2012, 10:58
щоб тут не примахались
Можете сказати, що в валізі везете речі для когось знайомого, наприклад, хто в Кракові живе - припустимо Вас попросили передати... Або що везете подарунки. А потім в цю ж торбу будете куплене складати :)
В мене склалося враження з мого досвіду перетину укр-пол. кордону, що їм можна говорити різні дурниці, аби це не суперечило візі. Колись в мене було робоче запрошення, але я по ньому їздила на вихідні відпочивати, і нічого. Коли питали, на скільки часу їду - казала: на вихідні, питали чого - казала: працювати, за дитиною доглядати...і нічого. А може в мене там справді робота на вихідних? Яка їм різниця, якщо мені за неї добре платять, то їду на скільки хочу :) І ще, мені дуже помагає не перечити їм, а підтакувати: я знаю, так, ви праві, я знаю.. але... (і тоді свої аргументи).

LAFA NEW
14.09.2012, 14:44
Дівчата, порадьте, будь-ласка!
Збираємося з Катовіц з Віззеар летіти у Париж. Прочитала в цій темі, що на якомусь укр-пол. переході ця авіакомпанія подає списки пасажирів на митницю.
Підкажіть, через який пункт краще їхати (на власному авто), і якби навіть вони отримали інформацію від авіакомпанії про те, що ми летимо, то що тоді робити (говорити)?

invisible
14.09.2012, 22:52
Збираємося з Катовіц з Віззеар летіти у Париж. Прочитала в цій темі, що на якомусь укр-пол. переході ця авіакомпанія подає списки пасажирів на митницю.
Підкажіть, через який пункт краще їхати (на власному авто), і якби навіть вони отримали інформацію від авіакомпанії про те, що ми летимо, то що тоді робити (говорити)?
Ну та як я вище вже казала, я дуже сумніваюся в тому, щоб вони на митницю цю інфу давали. А відносно що це лише "на якомусь" переході, то ви вже собі додумали, такого не писалося.
От як проходить паспортний контроль? Митник бере паспорт, перевіряє по базі ваші дані, наявність візи і т.д. Невже ви думаєте, що там у тій базі на кожну людину закладається інформація, чи летить вона десь у той день чи ні?? То вже було б занадто. Інша справа аеропорт, але ж не піший/автомобільний перехід.
Повторюся, в травні літали з Катовіц у Париж Віззейром без жодних проблем, з шопінг-візами. На кордоні казали, що їдемо на закупи і до друзів у Краків (переходили пішим, Шегині-Медика). Потім вже далі по Європі подорожували, сумарно 2 тижні. При поверненні (митники ж по даті бачили, скільки ми були за кордоном) - жодних питань теж.
До того я літала багато раз з Катовіц, Кракова і Варшави в різні міста і різними авіалініями, включаючи Віззейр. Ніхто ні разу мене нічого подібного не питав.

LAFA NEW
14.09.2012, 23:08
в травні літали з Катовіц у Париж Віззейром
А квитки на віззейр купували на укр. сайті і яка, на Ваш погляд, форма розрахунку більш вигідна? Чи Ви моніторили, коли (в які місяці чи пори року, чи дні тижня) квитки від Візейр дешевші. Я от проглянула Віззейр і Райанеар, то Візз - дешевші, але різні аеропорти. З якого Вам було більш зручно і комфортно летіти? Катовіце чи баліце?

invisible
14.09.2012, 23:15
А квитки на віззейр купували на укр. сайті і яка, на Ваш погляд, форма розрахунку більш вигідна? Чи Ви моніторили, коли (в які місяці чи пори року, чи дні тижня) квитки від Візейр дешевші. Я от проглянула Віззейр і Райанеар, то Візз - дешевші, але різні аеропорти. З якого Вам було більш зручно і комфортно летіти? Катовіце чи баліце?
Так, на українському. Платила банківською карткою в онлайні. В нашому банку, здається, рейси, що вилітають не з України, оплатити не можна, принаймні колись так було, а потім вже не цікавилася.
Відносно дешевих квитків, то тяжко сказати, в них там замудра система і тяжко якусь закономірність прослідкувати. Зазвичай я купую за пару місяців, якщо є можливість. Щоб потім дешевшали ближче до дати вильоту - не помічала, хіба в якісь останні тижні-дні перед вильотом, але я так не ризикую.
Баліце зручніше однозначно, бо то біля Кракова, можна автобусом громадським або спеціальним поїздом туди доїхати (30-40 хвилин). А до Катовіц ще від Кракова дві години їзди, плюс в аеропорт той трансфер треба брати, бо він далеко від Катовіц, десь певно півтори години їхати.

Руда Лисиця
15.09.2012, 01:16
квитки від Візейр дешевші.
у червні у Віззейру якби день народження, то тоді квитки на 50%нижчі.

DivineVanGate
15.09.2012, 07:30
А квитки на віззейр купували на укр. сайті і яка, на Ваш погляд, форма розрахунку більш вигідна?
Минулі рази ми замовляли з укр.сайту, в графі "Спосіб оплати" вибирали "Банківський переказ", то просто пішли у відділення їхнього банку і оплатити.
Останній раз теж вибрала "Банківський переказ" і оплачувала зі свого з/п рахунку ч/з систему інтернет-банкінг. Платіж надійшов за кілька годин і прийшло підтвердження бронювання.

Щодо цін на квитки, десь читала на їхньому сайті, що є високий сезон (середина червня-середина серпня і середина грудня-10 січня), коли квитки в принципі не можуть бути дуже дешевими, бо пік перельотів.

Краще за 1 -1,5 міс. бронювати. До прикладу, Мілан-Львів 2 дорослих+дитина коштує 645 грн.

щодо Вашої мандрівки в Париж, в мене коліжанка 12 вересня летіла з Польщі в Париж, в пн має вернутися, я її розпитаю ,якою авіакомпанією і звідки вони летіли. Але квитки замовляли за місяць то 100 %

LAFA NEW
15.09.2012, 10:41
у червні у Віззейру якби день народження, то тоді квитки на 50%нижчі.
Ви маєте на увазі, 50% знижка, якщо купляти у червні, чи якщо летіти у червні, а купувати можна раніше.
В кінці червня збираємось в Барселону летіти, може Ви уже так летіли (літом з Польщі в Іспанію, Барселону), то коли купували квитки задовго наперед чи напередодні?
Теж не хотілося б ризикувати, квитки потім перед відльотом можуть бути золотими, тим більше, що це уже початок сезону.

truskaffka
15.09.2012, 11:09
А я з своїм паспортом. Треба виробити новий, то стикнулась знову із нашим...не знаю як назвати то - пофігізмом, чи рагулізмом.

Наш ВВІР на вулиці Донецькій, куди не удже зручно добиратися - треба від маршрутки ще топати, бо прямо туди ніщо не їде. Так от - в Інтернеі інформації про них нема: ні часу роботи. ні переліку документів..нічого... По телефону мені дали якийсь інший номер, який взагалі не відповідав.

Я перший раз прийшла даремно, бо був вихідний. :girl_devil:
Другий раз вже стояла у черзі, коли вони скзаали що через тезнічні причини в них зараз немає прийому документів і треба йти в обласній ВВІР на Руданського. :girl_devil:
Поїхала на Руданського, там виявився неприйомний день, а щодо наступного за чергою прийомного дня сказали, що "можливо, вже знову буде прийом на Донецькій". :girl_devil:
Капець якийсь....

---------- Додано в 11:09 ---------- Попередній допис був написаний в 11:05 ----------

Збираємося з Катовіц з Віззеар летіти у Париж.

У Париж можна полетіти зі Львова з АвіаСвіт. Якщо десь за 2 місяці купувати, то в два боки виходить десь 2800 грн. Це з пересадкою у Відні, здається. Але обслуговують нормальні авіаперевізники - Люфганза, Австрійські.... Гляньте на сайті Авіасвіт-у.

Руда Лисиця
15.09.2012, 11:48
50% знижка, якщо купляти у червні
так, якщо купляти в червні. ми купували квитки на серпень у травні, то потім в червні прийшов лист "от в нас сьогодні день народження, тому квитки на 50% нижче". хоча ціна нижча на сам квиток, а збори за багаж, податки і т.д. без змін.

invisible
15.09.2012, 13:10
Ви маєте на увазі, 50% знижка, якщо купляти у червні, чи якщо летіти у червні, а купувати можна раніше.
В кінці червня збираємось в Барселону летіти, може Ви уже так летіли (літом з Польщі в Іспанію, Барселону), то коли купували квитки задовго наперед чи напередодні?
То ви вже так на наступний рік собі напланували? Якщо летіти в червні і купувати в червні, чекаючи тої 50% знижки, то можна трохи прогадати. Адже по своєму досвіду знаю, що чим ближче до літа, тим дорожчі квитки в Іспанію, окрім того, та знижка певно в якийсь конкретний день дається тільки.
Я коли літала в Іспанію в серпні 2 роки назад (маршрут Краків-Аліканте, Барселона-Варшава), то брала квитки ще десь навесні. То до Аліканте мені вийшло щось 50 євро, а ось з Барселони вже десь 80 євро було, хоча й так наперед (бо сезон). А квитки з Лісабону (ми ще тоді до Португалії поїхали) до Барселони дорожчали кожен тиждень, бо я, чекаючи з'ясування певних моментів, заплатила за них чи 90 чи 100 євро замість початкових 70.
Цього року мої друзі летіли з Іспанії (вони там живуть) до Кракова в липні, купували квитки за 2 тижні наперед, то казали що були вже дуже дорогі.

У Париж можна полетіти зі Львова з АвіаСвіт. Якщо десь за 2 місяці купувати, то в два боки виходить десь 2800 грн.
А ми в травні літали в Париж Віззейром за 55 євро (в одну сторону), з Катовіц. Квитки я брала десь взимку.

По-моєму треба виділяти з цієї темки якусь окрему гілку про дешеві подорожі і квитки :)

CaddyV
15.09.2012, 16:30
треба виділяти з цієї темки якусь окрему гілку про дешеві подорожі і квитки
+100, згідна, бо сама недавно теж моніторила.

Marigold
15.09.2012, 19:40
Капець якийсь....
а я з сихівською пропискою пішла в залізничне відділення, бо мені воно біля роботи. І дозвонювалась до них без проблем перед тим на рахунок необх. документів. Ніхто нічо не казав - оформили там без проблем. Може і Ви спробуйте в те відділення, яке Вам зручніше. А, ну і те залізничне взагалі люксове - працює кожнісінький день і навіть у суботу.

---------- Додано в 19:40 ---------- Попередній допис був написаний в 19:35 ----------

може Ви уже так летіли (літом з Польщі в Іспанію, Барселону)
летіли так - з Катовіц в Барсу. В травні. дуже зручний рейс був по годині відльоту\прильоту. То був Віззейр. Тре Вам промоніторити - в Барсу летять з багатьох аеропортів Польщі - але там є в Жирону чи в саму Барселону. Ну і по часу є різниця. Ви зараз як мінімум промоніторте то питання. Wizzair, EasyJet, Rayanair, Eurolot... Купляли в березні, але то вже було пізнувато - трохи переплатили. Тре було нам раніше чухатись.

mysha
16.09.2012, 11:26
а я з сихівською пропискою пішла в залізничне відділення, бо мені воно біля роботи. І дозвонювалась до них без проблем перед тим на рахунок необх. документів. Ніхто нічо не казав - оформили там без проблем. Може і Ви спробуйте в те відділення, яке Вам зручніше. А, ну і те залізничне взагалі люксове - працює кожнісінький день і навіть у суботу.
То відділення Залізничного району чи воно знаходиться на вул. Залізничній?

lerucha
16.09.2012, 14:32
Останній раз теж вибрала "Банківський переказ" і оплачувала зі свого з/п рахунку ч/з систему інтернет-банкінг
Вагаюсь зараз між варіантами оплати, цікавить, чи відкривав хтось власний рахунок WIZZ? Якщо здійсювати оплату за квитки з нього, тоді іх вартість виходить набагато менша, ніж при інших варіантах і відсутня плата за бронювання.

Marigold
16.09.2012, 20:49
То відділення Залізничного району чи воно знаходиться на вул. Залізничній?
ні, виявляється то Міжрегіональний центр Державного департаменту громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України, який знаходиться на Залізничній.

invisible
16.09.2012, 21:19
Вагаюсь зараз між варіантами оплати, цікавить, чи відкривав хтось власний рахунок WIZZ? Якщо здійсювати оплату за квитки з нього, тоді іх вартість виходить набагато менша, ніж при інших варіантах і відсутня плата за бронювання.
Ну якщо ви часто купуєте квитки Віззейр, тоді є сенс і це вигідно. Але якщо для разу-двох,то навряд чи.

oksumoron
17.09.2012, 16:31
Але якщо для разу-двох,то навряд чи.
направду, сенсу мало! я замітила, що ціни на білети є трішки меншими, для зареєстрованих користувачів, і ще там якась система накопичень існує!

ola-lyola
18.09.2012, 09:27
Як заповнювати анкету на візу на Садовій - вручну чи набирати на компі?

alkali
18.09.2012, 10:12
Як заповнювати анкету на візу на Садовій - вручну чи набирати на компі?
Ми заповнювали вручну, там відразу ж можете взяти і бланки. Ще у них на стендах є зразки як заповнювати анкети, там же і можна безкоштовно зробити копії всіх документів, також є можливість і сфотографуватись (встановлена фото кабіна) та купити страхівку.

kolybeljka
18.09.2012, 23:13
Дівчата, ніяк не можу зареєструватись на другу шопінг візу, вже і ночами караулю. Вирішила скористатись послугами "рішал".Щоб поставити у Львові на чергу хочуть 1000 грн з особи (а нас троє)- це вже хамсво, "зажерлись". Знайшла "рішал" в Івано-Франківську, щоб поставити на чергу після 15 жовтня по 50 грн з особи, але треба ще врахувати витрати на бензин для подачі документів і повторно щоб забрати паспорта- не вигідно. Сказали що сайт включають 2 рази на тиждень по годині, останній раз працював 14.09.
Може хтось знає у Львові 50-гривневих "рішал"?

halmi
19.09.2012, 02:28
НЕ ПУСКАЄ, ЗАРАЗА, ДАТУ ВИДАЛО, АНКЕТУ НАБРАЛА А ДАЛІ, А ДАЛІ.... НЕ ЙДЕ

flame
19.09.2012, 09:26
я просиділа до 2-30 і нічого. Вже тиждень перевіряю майже цілодобово і в центр дзвоню. Результату 0.

НЕ ПУСКАЄ, ЗАРАЗА, ДАТУ ВИДАЛО

на який день дату видало?

SoLana
19.09.2012, 11:50
Вирішила скористатись послугами "рішал"
На мою думку, вартує звертатись з пропозиціями до візового центру чи консульства, і піднімати питання того бардаку з "рішалами" і з оптимізацією роботи як сайту так і колцентру, а те що людина буде звертатись до "рішал" буде породжувати ще більший бардак.

Gentle
19.09.2012, 14:49
вартує звертатись з пропозиціями до візового центру чи консульства, і піднімати питання того бардаку з "рішалами" і з оптимізацією роботи як сайту так і колцентру, а те що людина буде звертатись до "рішал" буде породжувати ще більший бардак
Ви праві однозначно. Тільки от коли комусь горить віза, то він заплатить і знайде спосіб зробити її. А інші.. А інші нехай теж думають, як вийти з ситуації. Це так по-українськи... Трохи дивно, що у Львові, де так масово виробляються візи в Польщу, жодна організація ще не підняла питання: доки це буде тривати і коли нарешті буде порядок. Ну є ж різні спілки, товариства..

Щоб поставити у Львові на чергу хочуть 1000 грн з особи
Знайомі, яких я так і не змогла зареєструвати, теж скористалися послугами т. зв. "рішал". Заплатили за двох 150 грн. (ті хотіли 200, але зробили "знижку" як пенсіонерам). Але аж ніяк не 1000. Можливо, "встречают по одежке"?...

ola-lyola
19.09.2012, 18:28
Але аж ніяк не 1000.
Сьогодні я була в чудо-центрі на Садовій - емоції переповнюють досі, ітак... Рішали мало того що є і стоять як свічки, так ще мають купу офісів в усіх будівлях збоку Садової,2а. З цікавості запитали скільки буде коштувати реєстрація "на завтра" - 150 євро, на післязавтра -100 і по спадаючій. А офіційно вільних дат немає вже на жовтень. Як можна це все "мутити" без офіційного доступу до сторінки реєстрації або без прав адміністратора - загадка. На моє запитання вже в самому центрі про бардак і неможливість нормально зареєструватись - відовіли що це не з їх вини і вони "працюють над вдосконаленням системи електронної реєстрації".
А далі почалися "коломийки по-українськи" - документи не змогли прийняти, бо їм треба знати УВАГА! реєстраційний номер юридичної особи приймаючої сторони. В одному запрошені з трьох (плануємо поїздку сімєю з 3 осіб) немає реєстраційного номеру юридичної особи, хоча це оригінал на бланку запрошення з двома мокрими печатками, а реєстраційний номер є на двох інших запрошеннях, і подаємо пакет окументів сімєю 3 осіб. Жодні аргументи не бралися до уваги з стандартни формулюванням про "не повний пакет документів", хоча цей пакет був - були усі необхідні документи. З аналогічними запрошеннями ми 9 міс. тому безпроблемно отримали візу в консуляті на Франка.
На моє запитання про те, чи куплені за парканом запрошення мають усі необхідні дані - була відпвідь, що куплені "за парканом" зазвичай відповідають усім вимогам, бо вони в курсі!
Я в глубокому шоку - це непряме спонукання до надання неправдивих "куплених" даних і це все робиться з мовчазної згоди чудо-центру, а навіщо тоді їх послуги взагалі?
Купа потраченого часу, нервів, і запропонований варіант - йти в консулят, хоча зрозуміло що туди записатись нереально або зробити нове запрошення і приходити ще раз.
Я зла, це не сказати нічого, тому що я намагаюсь робити все за правилами, і мене виводить з себе таке відношення - що ліве "куплене" запрошення підійде, а нормальне, офіційне не підходить... як каже одна моя знайома "ету страну не победить"...

kolybeljka
19.09.2012, 19:09
Але аж ніяк не 1000. Можливо, "встречают по одежке"?...
Мене не бачили оскільки розмовляли по телефону, на просту чергу (щоб дешевше заплатити) ставити не дуже хочуть, краще "зірвати" куш за екстрену реєстрацію. Ніхто нічого з тим не робить бо всі хто за це відповідальний отримують свій відкат.

ola-lyola
19.09.2012, 19:45
На питання в карму - чи не писала скаргу - написала відразу на місці, відреагували стандартним електронним повідомленням - що все перевірять, але "надана інформація не підтвердилась". Якщо буду мати час і натхнення - хочу написати скаргу консулу на Франка, але хто підписував угоду про надання чудо-центром послуг і звернув на неї увагу - то що можна хотіти в юридичної особи зареєстрованої в країні увага! Маврикій.
"Не ту страну назвали Гондурасом"

SoLana
19.09.2012, 19:54
Як можна це все "мутити" без офіційного доступу до сторінки реєстрації або без прав адміністратора - загадка.
Ага, і працівники центру "ни сном ни духом":girl_wink:Може вартує з тим "бароцца", ЗМІ?

halmi
19.09.2012, 20:44
на який день дату видало?
на 21-23 листопада

Лідочка
19.09.2012, 20:57
Може вартує з тим "бароцца", ЗМІ?
Це мабуть буде найдієвіше...Але до того ще щоб і люди писали скарги, може мітинг, пікет? Ну і не написати одну статтю в газеті, а підключати як місцеве так і національне телебачення. Тіки хто то хоче робити?

alkali
19.09.2012, 22:21
ніяк не можу зареєструватись на другу шопінг візу
Десь в неті читав, що приймають заявки виключно по телефону, оскільки лише 30%!!!!! приходять здавати документи від кількості зареєстрованих.

Gentle
19.09.2012, 22:37
А ніхто не пробував просто йти в консульство і казати: "Мене ваші проблеми на сайті і з сайтом не колишуть, в мене є запрошення і мені потрібна віза."? Я нікого не спонукаю, просто цікавлюся. Бо надумую теж поновлювати візу, але, знаючи, що чергу зайняти нереально, не хочу лишній раз напрягати людей з запрошенням.
скільки буде коштувати реєстрація "на завтра" - 150 євро, на післязавтра -100
Ну.. підтверджую свої слова, з знайомих взяли 150 грн за двох.. І граблі, як то кажуть...Але реєстрація на початок жовтня.
чи не писала скаргу
Ще б щось помогло. В Луцьку повідзивали консулів (всі чули приблизно за що) і нічого, у Львові ніхто такого не боїться, напевно, все шито-крито в них...
Точно "Не ту страну назвали Гондурасом"

Vittoriya
19.09.2012, 22:44
А ніхто не пробував просто йти в консульство і казати: "Мене ваші проблеми на сайті і з сайтом не колишуть, в мене є запрошення і мені потрібна віза."? Я нікого не спонукаю, просто цікавлюся. Бо надумую теж поновлювати візу, але, знаючи, що чергу зайняти нереально, не хочу лишній раз напрягати людей з запрошенням
Я була свідком як чоловік пані консульовій говорив, що от йому треба віза, а зареєструватися неможливо. На що вона йому сказала
-але ж це можливо! Термін ж цілий час продовжується. Ну і що ти їй докажеш? він стояв і казав, що нє, неможливо, а вона йому навпаки. І все. Я взагалі ще дивуюся як він попав в консульство без реєстрації, ніби ж не можна... Хіба через когось, або за гроші.

Oddly
19.09.2012, 23:21
хто підписував угоду про надання чудо-центром послуг і звернув на неї увагу - то що можна хотіти в юридичної особи зареєстрованої в країні увага! Маврикій.
я минулого тижня здавала документи, наступного маю йти забирати - ви мене лякаєте.

В мене в угоді про надання послуг написано, що цей візовий центр - це приватне підприємство. Тобто - які в мене можуть бути претензії до консульства? Тільки до конкретного приватного підприємства.

Ага, і працівники центру "ни сном ни духом"
Може вартує з тим "бароцца", ЗМІ?
З ким? Чи з чим? Я звертаюся до працівників центру, щоб вони мені надали послуги посередництва при зверненні в консульство РП. Вони мені ці послуги надають. ЯЯкщо буде відмова в візі - це не їх відповідальність.

А ніхто не пробував просто йти в консульство
А хто вас просто пустить? Це територія іноземної держави, і в них свої правила.

Мені вдалося записатися випадково за півтора місяці наперед. Але я знала, як і ви всі зараз, що ажіотаж з чергою існує, тому задовго почала цей процес.

скарги, може мітинг, пікет?

Кому? Для кого? Для української влади? Це не в їх компетенції. Для представників РП (типу, консульства і його працівників)? Це, я думаю, їм якось по барабану. Це ж не їх громадян щось не влаштовує.

Хоча в мене перше питання, яке виникло - таке ПП як цей візовий центр - він же ж не працює без відома консуляту. Тобто всі годуються, і в першу чергу консул, хіба ні? Нє вєрю!

"Не ту страну назвали Гондурасом"
А що робити?
Виступати я буду, поки не отримаю чергову візу. А як отримаю, то буду сидіти тихенько, як мишка, поки не відібрали, щоб мати хоч якусь ілюзію свободи вільного пересування, де мені хочеться (в межах візи), і щоб не чутися за залізною завісою/в клітці.
Моя рідна держава не дає мені іншого вибору.

Я собі так думаю, ну, почнуть люди виступати, ну заберуть консульство взагалі зі Львова. І що?

SoLana
19.09.2012, 23:44
Вони мені ці послуги надають. Якщо буде відмова в візі - це не їх відповідальність.
Мова йшла саме про реєстрацію документів, а не відмові у візі. А взагалі яка мета Візового центру?Хіба не покращення самої візової процедури?

Я собі так думаю, ну, почнуть люди виступати, ну заберуть консульство взагалі зі Львова. І що? Ну а як таке можливо?

А як отримаю, то буду сидіти тихенько, як мишка, поки не відібрали, щоб мати хоч якусь ілюзію свободи вільного пересування Ну власне, що ілюзію :), бо наявність візи ще не гарантує свободи вільного пересування, нажаль....

Мацьопа
20.09.2012, 13:21
Летіла я з польською візою рейсом Львів - Мюнхен на виставку до Мюнхена. Наслухалась страшних історій про німецьких митників і тому була заздалегідь готова. Візу я прокатала в Польші 4 дні перед поїздкою, мала з собою і інформацію про виставку, і бронь готелю та квитків назад (на всякий випадок). Ще летів Директор, в якого 2-річна польська шенген-віза, то коли подивились його паспорт з пропечатаними 3 сторінками (в'їзд-виїзд) польської візи - багато запитань не було. Питали мету поїздки, ми сказали що в нас є польський партнер, тому так часто їздимо до Польші, і після того нас зразу ж відпустили. Раджу, якщо ви їдете в Німеччину по бізнес-візі але по інших питаннях, просто піднайти собі якусь виставку,яку ви ніби хочете відвідати - це значно спрощує процедуру паспортного контролю в Німеччині.

amaretto
20.09.2012, 14:12
Так я робили візи вперше і усіх нюансів я не знаю вирішили скористатись допомогою знайомих які роблять візи. Шкода грошей, але реально розумію що зробити самим не світить. Бардак з реєстрацією повний!!!!!! Віддали паспорти кінець серпня- сьогодні віза чоловіка готова, а моя на 26. Дуже шкода що нас "добровільно" ставлять на коліна......і нема тому ладу(

Oddly
21.09.2012, 10:02
А взагалі яка мета Візового центру?
Отримати прибуток від посередницьких послуг. Кожен заробляє, як може.

olja_zaj
21.09.2012, 10:14
Дівчата маю питання, можливо хтось знає, або порадить де можна проконсультуватись.Хочу поїхати до подруги в Німеччину, погостювати тиждень, візу я повинна відкривати лише в Києві? Чи є якісь можливості тут у Львові таке зробити..тільки почала цікавитись тим питанням, хочу поїхати до неї восени, тому буду дуже вдячна за інфо.

Vittoriya
21.09.2012, 10:24
Дівчата маю питання, можливо хтось знає, або порадить де можна проконсультуватись.Хочу поїхати до подруги в Німеччину, погостювати тиждень, візу я повинна відкривати лише в Києві? Чи є якісь можливості тут у Львові таке зробити..тільки почала цікавитись тим питанням, хочу поїхати до неї восени, тому буду дуже вдячна за інфо
німецьку тільки в Києві

Damla
21.09.2012, 10:33
Дівчата маю питання, можливо хтось знає, або порадить де можна проконсультуватись.Хочу поїхати до подруги в Німеччину, погостювати тиждень, візу я повинна відкривати лише в Києві? Чи є якісь можливості тут у Львові таке зробити..тільки почала цікавитись тим питанням, хочу поїхати до неї восени, тому буду дуже вдячна за інфо.

У Львові можливо здати документи у візовому центрі, але є одна умова- за останній рік,або два(точно не пам'ятаю) ви повинні мати 2 одноразові шенгенські візи,або одну мульти-візу, видані будь-яким консульством. Якщо ж віз немає, то потрібно їхати в Київ. Можу сказати,що восени ви не зможете поїхати, тому що вільні дати на співбесіду є аж на кінець листопада,а можливо вже і на грудень.
Я теж планувала робити німецьку візу, але нереально записатись в консульство ближчим часом :(

Rixtar
21.09.2012, 10:34
Знайома ставала в чергу в німецьке консульсто в Києві місяць назад то поставили на 20 листопада на співбесіду... так що думаю простіше і швидше зробити польську...

Vittoriya
21.09.2012, 10:38
Можу сказати,що восени ви не зможете поїхати, тому що вільні дати на співбесіду є аже на кінець листопада,а можливо вже і на грудень.
Я теж планувала робити німецьку візу, але нереально записатись в консульство ближчим часом
А що, в німецьке посольство потрібно записуватися? Чи то тільки на короткострокові візи-шенгенки. Бо я робила візу типу D неодноразово, то їздила в посольство без жодних записів .