КПК

Показати повну версію : Відкриття візи у Польщу і не тільки

Сторінки : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13

Rixtar
21.09.2012, 11:58
Моя знайома має гостьове запрошення від тата...

olja_zaj
21.09.2012, 12:15
айома ставала в чергу в німецьке консульсто в Києві місяць назад то поставили на 20 листопада на співбесіду... так що думаю простіше і швидше зробити польську.
Шоб в чергу ставати потрібно їхати в Київ? чи можна по інтернету записатись.
А з польською як далі діяти?
и повинні мати 2 одноразові шенгенські візи,або одну мульти-візу, видані будь-яким консульством. Якщо ж віз немає, то потрібно їхати в Київ. Можу
Ше нічого немаю, наразі лише паспорт виготовила, незнаю як далі діяти, коліжанка мене вже давно запрошує, сказала шо потрібно від неї пришле, а тут я сама, от тепер починаю думати як і з чого то все розпочати..
Дякую всім за поради.

oksumoron
21.09.2012, 13:52
Шоб в чергу ставати потрібно їхати в Київ?
знаю точно, що можна записуватись по телефону! потрібно лише назвати мету поїздки!
але думаю, що існує і інтернет версія запису!

---------- Додано в 11:45 ---------- Попередній допис був написаний в 11:39 ----------

сказала шо потрібно від неї пришле
на рахунок потрібного буде важкувато, бо вимагатимуть абсолютно непотрібні документи!
на сайті візових центрів, пише, що вимагають і документи які не вказані в офіційних списках!
крім того, просять надати грошову гарантію, від вашої подруги, яка буде вас утримувати на час поїзди! (це навіть якщо у вас багато грошей на рахунку!)
а ще ви молода жінка, тому це може викликати підозри, як можливої емігрантки!

---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:45 ----------

Бо я робила візу типу D неодноразово, то їздила в посольство без жодних записів .
те саме було і в італійському посольстві! мені сказали 100 разів про телефону, що запис на візу D, є не потрібним! вичікуєш в живій черзі, і тебе спокійно пропускають!
як ж я налякалась, коли я приходжу в цю чергу, перед мною людей з 20, починається захід, і всіх відшивають, бо їх немає в якихось списках!:khomyak:
люди кричать, що вони не знали що треба записатись! в мене очі вилізли на лоба,:eek: думаю ну все! але підійшла, сказала з якого я питання, і мене спокійно пропустили!
деяких людей відсилали, бо вони мали запит на візу, яку видавали лише у візовому центрі! інші ж не знаю, на що чекали!

olja_zaj
21.09.2012, 14:08
ще ви молода жінка, тому це може викликати підозри, як можливої емігрантки!
Хм, я ше подумувала дитину з собою взяти, так зрозуміла, якшо я її залишу на Україні, то більше шансів відкрити візу..

oksumoron
21.09.2012, 14:15
більше шансів відкрити візу
якщо ви зможете грамотно і впевнено доказати, що у вас є причини вертатись. то проблем не має бути! ну і звичайно ваша подруга має показати переконливі документи, як мінімум статус легального проживання в країні, а ще б краще і громадянство!

olja_zaj
21.09.2012, 14:25
показати переконливі документи, як мінімум статус легального проживання в країні, а ще
Ну, з цим проблем немає бути, вона одружена з німцем і живе там вже 7 років.
Бачу проблем і нервів таки буде, а так хочеться просто в гості з'їздити, думала буде простіше..
Дівчата киньте хтось лінк на сайт Німецького посольства, де можна все прочитати, а то я шось не то знаходжу.Дякую.

Damla
21.09.2012, 21:36
Шоб в чергу ставати потрібно їхати в Київ? чи можна по інтернету записатись.

Потрібно оплатити в промінвесбанку 50 грн( послуги фірми посередника,яка і займається записом на співбесіду). На цій квитанції про оплату буде номер, який потрібно вказати в реєстрації по телефону, або в інтернет-реєстрації. Тільки після цієх оплати,ви дізнаєтесь вільні дати для співбесіди.
http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/05/Terminvergabe/Terminvereinbarung.html

Дівчата киньте хтось лінк на сайт Німецького посольства, де можна все прочитати

http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/05/Visa/Unterlagen/Reisezwecke-02-Bekannte.html

---------- Додано в 20:36 ---------- Попередній допис був написаний в 20:32 ----------

Знайома ставала в чергу в німецьке консульсто в Києві місяць назад то поставили на 20 листопада на співбесіду... так що думаю простіше і швидше зробити польську...

Я так і роблю, бо з німецькою складно(

А що, в німецьке посольство потрібно записуватися? Чи то тільки на короткострокові візи-шенгенки. Бо я робила візу типу D неодноразово, то їздила в посольство без жодних записів .

Так,це стосується тільки шенгенських віз.

Lyudamama
21.09.2012, 23:35
Дівчата, на сайті візового центру є розділ "ВІДГУКИ/ПРОПОЗИЦІЇ" http://www.polandvisa-ukraine.com/customerservice.html
Подяки та скарги

Надання чесного та професійного сервісу заявникам є нашою основною метою. Ваш відгук дуже важливий для нас (включаючи скарги та подяки). Ми завжди готові надати Вам висококваліфікований сервіс та отримати відгук від Вас.

Якщо Ви залишились задоволені наданими послугами або у Вас є скарги чи коментар щодо наданого сервісу, будь ласка, проінформуйте нас про це наступним чином:

Заповнивши форму для відгуків безпосередньо у Пункті Прийому Візових Анкет
Написавши коментар у книзі Відгуків, яку можна попросити у Пункті Прийому Візових Анкет
Написавши листа на адресу: feedback@polandvisa-ukraine.com.

Ваш відгук жодним чином не впливає на процес розгляду документів, тому, будь ласка, надайте свої зауваження.

Вказувати особисті дані не обов’язково.

olja_zaj
22.09.2012, 10:42
так і роблю, бо з німецькою складно
Дякую.Зрозуміло шо з польською простіше.Просвіть як то зробити? Відкривати польску шенгенку? Але одразу їхати в Німеччину я не зможу? Потрібно в Польшу їхати для початку?

oksumoron
22.09.2012, 17:03
Заповнивши форму для відгуків безпосередньо у Пункті Прийому Візових Анкет
було б цікаво почитати ці відгуки саме на сайті посольства, бажано лайв!
або забанили багатьох дописувачів, або просто не публікували більшості написаного!але ідея загалом непогана!

---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:01 ----------

Відкривати польску шенгенку? Але одразу їхати в Німеччину я не зможу? Потрібно в Польшу їхати для початку?
багато було вже написано в темі на рахунок шопінг віз! простіше відкрити, тільки от із записом проблематично!
а в Польщу прийдеться іхати точно! страшнувато, тільки те що німці завертають з польськими візами!

kolybeljka
23.09.2012, 00:34
Ось і зявились публікації в пресі про неможливість зареєструватись на подачу документів http://www.pravda.com.ua/inozmi/deutsche-welle/2012/08/14/6970823/ а ще в статті є адреса ел.почти З метою посилення контролю над своїми працівниками міністерство створило спеціальну скриньку antykorupcja@msz.gov.pl ., можливо велика кількість скарг хоч щось змінить.

DivineVanGate
23.09.2012, 22:29
кшо я її залишу на Україні, то більше шансів відкрити візу..
Це вже як повезе. Два роки тому ми відкривали бізнес візу, подавали зразу і на однорічну дитину. Відкрили без проблем.
Цього року робили так само, але нам відмовили. Двічі. Правда, подавали через консульство на Франка.

Тоді якимось дивом "відкрилися" вільні дати на Садовій. І я подала тільки себе і чоловіка. Візи відкрили.
Через тиждень подала документи на відкриття візи на дитину. Відкрили без проблем.
І будь тут мудрим.

Дівчата ,а скільки треба мати злотих/євро для перетину польського кордону. Є ж якийсь мінімум? Щось нічого нагуглити не можу

oksumoron
23.09.2012, 23:35
Впродовж лише минулого року генконсульство Польщі у Львові видало понад 250 тисяч віз, а вже за шість місяців цього року – 166 тисяч. Це більше половини від загальної кількості віз, виданих українцям Польщею. Причому таку кількість віз не видає жодне консульство у світі.
шокуючі дані, як на мене!

Marigold
24.09.2012, 23:00
а вже за шість місяців цього року – 166 тисяч.
і левова частка тих віз думаю Закупівельна. Що в мене, що в чоловіка на роботі - в кого не покажи пальцем - всі мають шопінгову.

SoLana
26.09.2012, 12:53
Таки проблемна тема реєстрації громадян у візові центри для подачі документів на візу. Надибала статтю, думаю варто перечитати.тутечки (http://novisa.org.ua/file/analitic/novisa_analitic1343828011.pdf)

oksumoron
26.09.2012, 13:25
варто перечитати
направду варто, взнала багато нового для себе особисто! особлива класифікація легальності центрів, які надають послуги з відкриття віз!

Котя
28.09.2012, 14:10
Дівчата, хто знає? Якщо в мене є польська бізнес-віза і на дітей туристична мультивіза, то якщо я , наприклад, хочу поїхати в іншу країну шенгену разом з дітьми, і вже маю проштамповану візу на кордоні Польщі, а діти ще ні, то чи не буде проблем з дітьми, що їх не захочуть впустити? Надіюсь зрозуміло написала:connie_pull-pigtail

ola-lyola
28.09.2012, 14:20
і на дітей туристична мультивіза,
А в дітей туристична якої країни, і яка країна призначення? Є загальне правило - якщо шенген наприклад Польський, то перша країна перетину має бути Польща- ми мали туристичну шенгенку Польщі а їхали в Австрію - перетинали через Польщу хоч через Угорщину було ближче.
А я сьогодні знову була в чудо-центрі і знову з новими враженнями:connie_pull-pigtail коли питала як забирати паспорт- сказали що на сімю може забирати одна людина але треба квитанцію і укр. паспорт - прийшла забирати - дали лише мій і чоловіка, і то чоловіка з трудом, бо немала його паспорта, повезло що був штамп в моєму що ми одружені. А паспорт дитини не дали - не повірили що я її мама, сказали що треба свідоцтво. Розумію - що як треба, то треба, але навіть і не подумала його брати, воно таке незручне, велике,що боїшся лишній раз носити, щоб не порвати,а так лінь йти туди ще раз...

Котя
28.09.2012, 14:24
А в дітей туристична якої країни, і яка країна призначення?
Відкрита в польському консульстві , в них туристична мультивіза.
Бо мені знайомі сказали, що проблем не мало б бути, якщо в мене є проштампована віза, але перепитуюсь, бо хто його знає...

kati
28.09.2012, 15:59
В мене і чоловіка були проштамповані вже польські візи, мали летіти в грецію. Діма вписаний в мій паспорт. Спочатку теж сказали,що можна дитину не везти до польщі, а потім порадили що все ж краще перестрахуватись. Тому напевне як є можливість то краще дійсно вїхати один раз з дітьми

Котя
28.09.2012, 16:07
Спочатку теж сказали,що можна дитину не везти до польщі, а потім порадили що все ж краще перестрахуватись.
Ми з Домініком вже їздили в Польщу, нам було супер, бо дитину в рік пускають без черг на границі, тому зекономили багато часу. А тепер думаю чи обов"язково їхати з Артуром, бо ці черги по 3 години мене вбивають :girl_emo: В мене Нікусь і Артур вписані і в мій, і в мужа паспорт, але візи тільки в мому паспорті, тому мушу їхати я також :girl_in_dreams:

kati
28.09.2012, 16:20
бо дитину в рік пускають без черг на границі
а нас поляк-рагуль не пустив.

Котя
28.09.2012, 17:12
а нас поляк-рагуль не пустив.
То дійсно якийсь рагуль, бо в них в законі до року дітей пускати без черги. Ми коли їздили то малому було вже 1,2, то думала що не пустять, але навіть не питали скільки малому, що наші, що поляки туда і назад пустили без проблем. Ми їхали через Шегині, але знаю на Раві-Руській таких рагулів багато:girl_devil:

DivineVanGate
28.09.2012, 20:22
і вже маю проштамповану візу на кордоні Польщі, а діти ще ні, то чи не буде проблем з дітьми, що їх не захочуть впустити?
минулого року ми теж з чоловіком мали проштамповані візи поляками, а Соломія-ні, то проблем не було. А Ви коли збираєтеся їхати?
Бо ми 11 летимо у Венецію, то в пн з'їздили у Польщу, то дитину з собою не брали. Так що будуть проблеми на кордоні, чи ні можу сказати 12 жовтня :)

amaretto
29.09.2012, 21:14
Дівчата підкажіть будь-ласка: в мене річна робоча польська віза з правом перебування в шенген зоні, малі вписані в мене в паспорт але візу на малих не робила бо боялась відмови.
Як тепер можна зробити візи на дітей, які потрібні документи... бо платити посередникам не хочу?

DivineVanGate
29.09.2012, 22:17
Як тепер можна зробити візи на дітей, які потрібні документи
А чому Ви маєте платити посередникам? Просто подаєте запрошення від польської сторони для Вашої дитини (як би це абсурдно не було, але Ваші бізнес-партнери запрошують і Ваших дітей, щось типу "запрошуємо П.І.П дитини, яка поїде у Польщу у супроводі матері/батька). Якщо Вас цікавить повний текст, можу подивитися, як у нашому запрошенні пише.
Для візового центру вистачить і факсокопія, просто, що було видно, що факс прийшов з польського номеру.

amaretto
29.09.2012, 22:29
нам так не виходить, ми робили візи через знайомого типу посередника(то там запрошення не можемо взяти)
є ще якісь варіанти типу туристичної чи ні?

DivineVanGate
29.09.2012, 22:40
Запитайтеся в Коті
Якщо в мене є польська бізнес-віза і на дітей туристична мультивіза,

alkali
30.09.2012, 02:28
Як тепер можна зробити візи на дітей, які потрібні документи
Проконсультуйтесь ще в візовому центрі, але знаю, що можна писати заяву як супровід, відповідно на дитину ніяких спеціальних документів не треба, основне, щоб віза була в Вас.

kolybeljka
30.09.2012, 11:17
бо в них в законі до року дітей пускати без черги
Нам польський митник сказав що тепер з дітьми до 2-х років включно пропускають без черги. Можливо комусь стане у пригоді.

panikvarts
30.09.2012, 11:28
митник сказав що тепер з дітьми до 2-х років включно пропускають без черги
Це так, останній раз коли їхали в Польщу, нам теж сказали, що до 2-х років без черги, але це неписані правила. І добре, що так є, бо в іншому випадку ми б тоді простояли на кордоні з дитиною десь 7 годин - черга була довжелеееезна, а так справились за 1,5 год.

Monopoliya
30.09.2012, 11:51
Дівчатка, маю питання до тих, хто відкривав шоппінг-візу.. Ми в п*ятницю здали паспорти на виготовлення першої шоппінг візи.. Термін її виготовлення - 6 робочих днів.. Мали б в наступну п*ятницю віддати паспорти. В суботу ми планували поїздку за кордон (іншу, не в Польщу).
А тепер переживаю, чи встигнуть нам відкрити візи до п*ятниці? Чи бувало у когось, що візу відкривали довше чи пізніше віддавали паспорти у візовому центрі?
Дякую.

halmi
30.09.2012, 17:01
здавали в четвер 30 серпня паспорт на візу, а в пятницю 7 вересня забрали з візами

ola-lyola
01.10.2012, 00:31
знаю, що можна писати заяву як супровід, відповідно на дитину ніяких спеціальних документів не треба
Як супровід кого? Батьків у яких бізнес віза?Тоді обовязково треба щоб дитина була вписана в запрошення - її ім'я, серія і номер документа, а в анкеті мета поїздки- супровід. Це я вже уточняла в центрі, бо мали запрошення -де було пан Такий-то з донькою, сказали не підійде, треба ще імя і серію паспорта дитини, а в запрошенні код юридичної особи фірми, це вже я знала при подачі документів. В п'ятницю забрала дитячу візу.

Тетянка
01.10.2012, 00:48
Тоді обовязково треба щоб дитина була вписана в запрошення - її ім'я,
ага , у нас на Сашка теж було окреме запрошення - він як супровід був, правда у нас без серії паспорта, бо ще нема такого.

Hermi
01.10.2012, 00:49
чи має значення місце прописки до місця отримання візи, тобто чи я з львівською пропискоюзавжди у Львові робила, але до консульта я попаду лише в грудні:(, отримати візу в Луцьку.прочитала отут що ні:( http://www.kijowkg.polemb.net/?document=346
І може хтось знає скільки часу роблять службову візу. А то я щось профукала що віза закінчилась, а треба до кінця листопада їхати:(

Delfy
01.10.2012, 09:45
чи встигнуть нам відкрити візи до п*ятниці
може й встигнуть. Нам відкрили за 4 дні.. Ми в середу здавали, а у вівторок після обіду (після 14-00) вже тримали в руках паспорти.. Це було в липні.

Gentle
01.10.2012, 14:06
чи має значення місце прописки до місця отримання візи,
Не знаю як тепер, але кілька місяців тому львівяни масово робили візи в Луцьку (серед них - моя мама) - і нічого. Але це було ще до того скандалу з консулами.

panikvarts
01.10.2012, 14:17
чи має значення місце прописки до місця отримання візи

прочитала отут що ні
Краще передзвоніть у візовий центр і перепитайтеся. Бо ми якось хотіли поїхати на кілька днів швидше у Прольщу останнього разу, а моя дата подачі документів не пасувала мені і я хотіла вже їхати в інше місто, бо там були потрібні дати, то дзвонила у візовий центр і там сказали, що можна робити і в інших сусідніх областях, правда не у всіх, і на жаль, не памятаю, у яких саме.

Котя
01.10.2012, 14:28
минулого року ми теж з чоловіком мали проштамповані візи поляками, а Соломія-ні, то проблем не було.
Значить їздили ми цієї суботи в Польщу на закупи, щоб проштампувати старшого. А ці придурки на в"їзді нам забули його пропечатати на візі, ми це побачили коли вже вертались, бо цей польський пограничник нам сказав, що якщо при вїзді немає печатки, то при виїзді він теж не може поставити:girl_devil:( називається дарма їхали), на питання якщо ми хочемо поїхати в інщу країну, чи будуть проблеми, то сказав , що немалоб бути, але це була не 100% впевнена відповідь. Слів немає....
Бо ми 11 летимо у Венецію
Ми летимо туда само тільки 9 жовтня:girl_wink:, але тільки на 2 дні.Так що будуть проблеми на кордоні, чи ні можу сказати 12 жовтня
Обов"язково відпищіть, бо з дітьми ми хочем їхати пізніше.
А чому Ви маєте платити посередникам? Просто подаєте запрошення від польської сторони для Вашої дитини (як би це абсурдно не було, але Ваші бізнес-партнери запрошують і Ваших дітей, щось типу "запрошуємо П.І.П дитини, яка поїде у Польщу у супроводі матері/батька).
У нас було саме так, тому в мене бізнес, а дітей туристичні:girl_yes2:

Hermi
01.10.2012, 21:12
чи має значення місце прописки до місця отримання візи
все ж таки має, львівяни мають право робити візу лише у Львові, Івано-франківську і Тернополі:(

Виникло інше питання, а е-консул ще прцює?мова іде про "оце" https://secure.e-konsulat.gov.pl/Default.aspx чи тепер потрібно реєструватись лише у візовому центрі http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html?і взагалі, там відсутність вільного місця - на сьогоднішній день чи на коли?як добре, коли мені робили візу..Мене вже чортики беруть

Marigold
01.10.2012, 23:04
а дітей туристичні
а як відкривається туристична мульти-віза?

viltis
01.10.2012, 23:18
Ви маєте право робити візу будь-де, якщо ви працюєте в тому місті. В мене тато робив в Києві, де працює.Відповідно, у Львові лише на вихідних...

Правда, в Києві навіть з картою поляка його погнали у візовий центр і він заплатив 220 грн послуг. Але, і візу зробили до 6 робочих днів,а подав в той день, коли захотів.

Мацьопа
03.10.2012, 11:20
Виникло інше питання, а е-консул ще прцює?
Останній раз, коли я намагалась там зареєструвати анкету, з того сайту відправляло на сайт візового центру.
чи тепер потрібно реєструватись лише у візовому центрі
Наскільки мені відомо, реєстрація можлива тільки в візовому центрі. І то, зараз немає взагалі доступних дат на невизначений термін. Хоча, дівчата раніше писали, що їм вдавалось зареєструватись, вільні дати з'являються на кілька хвилин.

Ви маєте право робити візу будь-де
Це дійсно так. Якщо ви прописані в Івано-Франківській, Львівській чи Тернопільській областях, тоді вам не потрібно довідку з місця праці, копію трудової і т.д. Якщо ж не прописані - тоді додатково потрібні ці всі документи, але подавати на документи ви спокійно можете у будь-якому візовому центрі.

Котя
03.10.2012, 13:28
а як відкривається туристична мульти-віза?
Якщо б це була в мене перша віза, то мені б і дітям відкрили одноразову візу на конкретні дати, які вказані в запрошені мого роботодавця, але у мене завжди буде іти бізнес віза, а у моїх дітей туристична. Оскільки це вже четверта польська віза, то вона іде на рік і багаторазова, автоматично дітям іде туристична мультивіза.

Hermi
04.10.2012, 19:09
немає взагалі доступних дат
Доступні дати є, але вони відкриваються на певний час. Як я зрозуміла, той сайт не працює, бо перевірила наявність дат на сайті і відразу подзвонила -вільні дати є. Варто дзвонити в "кол-центр" і вас зареєструють. На даний момент є вільні дати на 12 жовтня(ранком були).

tasha
05.10.2012, 17:20
Доступні дати є, але вони відкриваються на певний час. Як я зрозуміла, той сайт не працює, бо перевірила наявність дат на сайті і відразу подзвонила -вільні дати є. Варто дзвонити в "кол-центр" і вас зареєструють. На даний момент є вільні дати на 12 жовтня(ранком були)
Я вже місяць пильную вільні дати на сайті, і стабільно нема місць. Прочитала ваш допис і задзвонила в кол центр і о диво вони записали мене на 19 жовтня, довольна як слон.
Дякую.

DIUJMYK
05.10.2012, 17:36
Щойно зареєструвалась,ю вільні дати з 24 по 27 жовтня

Monopoliya
05.10.2012, 17:40
і я щойно зареєструвалась по телефону. Дати вільні є з 24 по 31 жовтня. Тішусь!

Megan
05.10.2012, 18:00
і задзвонила в кол центр і о диво вони записали мене на 19 жовтня,
Телефончик дайте, плз.

SweetMira
05.10.2012, 18:07
Я теж зареєструвалась сьогодні на 24 жовтня. телефон колцентру - 0501179053

Hermi
05.10.2012, 18:09
0501179053
ну там декілька номерів є.

Oddly
05.10.2012, 18:30
У нас було саме так, тому в мене бізнес, а дітей туристичн

багаторазова, автоматично дітям іде туристична мультивіза

Скажіть, а дітям ви відразу відкривали, разом зі своєю? Діти вписані в паспорт?

В мене така дурна ситуація зараз - недавно відкрила візу (чергову бізнес-візу), дитина вписана в чоловіка в паспорт, але оскільки ми поміняли їй прізвище, то тепер оте вписання типу треба поміняти (я так розумію).
Ми вирішили, що на дитину просто зараз не подаємо на візу.
Я подалася на мінімальний термін, бо зараз мені треба поїхати ненадовго. Оскільки і так найближчим часо більше не поїду, бо народжувати скоро, до кінця дії цієї візи планувала вписати дитину (вже обох дітей відразу) і тоді відкривати ще раз вже на себе і на обох дітей.
Сталося так парадоксально, що мені відкрили на довгий термін візу також (не знаю, чи радіти, чи ні).

Що мені тепер робити?
1. Робити проїзний документ дитини обом дітям (тобто два дитячі паспорти) і окремо на них відкривати візи?
2. Оскільки це будуть "чисті" паспорти дитячі, їм відкриють візи одноразові на час конкретної поїздки? А потім щераз доведеться на багаторазову?
3. Дітей вже не вписувати в паспорт?
4. Чи є моя дійсна віза (бізнес-віза, мульти) хоч якоюсь підставою, щоб дітям легше відкрити візи (напр., на час дії моєї візи)?

Я вже заплуталася, а з рішенням не можу затягувати, бо виготовлення дитячих паспортів також займає час, ну, і дійсні вони всього 3 роки...

Може, хтось стикався, бо поки я ще офіційної відповіді не отримала

Megan
05.10.2012, 18:36
і я щойно зареєструвалась по телефону. Дати вільні є з 24 по 31 жовтня
Дякуючи вам і я зареєструвалась. Тепер поясніть мені. Я їм залишаю документи +200грн. і що далі? У консульство я вже не йду? І через скільки часу реально отримати вже паспорт з візою?

Monopoliya
05.10.2012, 19:12
поясніть мені
процедура дуже проста. Берете паспорт - закорд.+ укр. та їх копії (якщо не встигнете - там на місці можна зробити копії, але краще з собою мати).
На сайті є анкета - заповніть її - це просто і швидко (як у чомусь будете невпевнені - візьміть або ще 1 екземпляр або там на місці виправите). Окремо роздруковуєте форму "Прохання" - теж є на сайті. Ну і 3 (вроді) фотографії. Окремо необхідно страхівку (я оформляла в Провідній)
Все. Це - пакет документів (чіткий перелік є на сайті).
Приходите у визначений час. Черга просувається дууже швидко. Як зайдете - вам дадуть номерок. В залі очікування слідкуєте за монітором - поряд із Вашим № буде № віконечка, де вас буде чекати оператор (дуже симпатичні і милі молоді люди).
Там перевірять, чи в порядку всі документи, дають чек на оплату і ви там же в тому ж приміщення оплачуєте в касу 205 грн./чол. за послуги + віза.
Квитанцію приносите у віконечко, куди здавали документи і все.
Візу роблять 6 робочих днів, якщо це шопінг. Якщо Ваша віза з певних причин потребує індивідуального розгляду, тоді до 30 роб.днів. Я свою отримала за 6 днів.
В посольство не йдете.
За станом вашої заявки (паспорту) слідкуєте на сайті, можете уточнити по телефону чи зачекати, коли прийде смс.
Першу шопінг відкривають терміном до 1 місяця з можливістю 1 в*їзду/виїзду терміном 7 днів.
Доповніть мене, будь ласка, якщо про щось забула.

---------- Додано в 18:12 ---------- Попередній допис був написаний в 17:53 ----------

Забула додати - коли прийдете забирати паспорт із візою - обов*язково потрібно мати при собі оригінал документу, що засвідчує вашу особу (права, укр.паспорт). Сьогодні якомусь дядечкові, що був переді мною - паспорт не віддали, бо не мав жодного документа про себе. Якщо забираєте паспорт ще комусь - потрібні теж документи.

Damla
05.10.2012, 20:57
Вчора отримала першу шопінг-візу) Через декілька днів їду в Варшаву на закупи. На 25 жовтня зареєструвалась на 2 візу, а потім надіюсь вийде подорожувати європою без проблем)

romaschka
05.10.2012, 22:59
Скажіть будь-ласка після повернення з першою шопінг-візрю(прокатаною і фактурою) треба ж одразу записуватись в візовий центр на насупну, чи можна за місяць-два??

Damla
05.10.2012, 23:40
Скажіть будь-ласка після повернення з першою шопінг-візрю(прокатаною і фактурою) треба ж одразу записуватись в візовий центр на насупну, чи можна за місяць-два??

Дівчина,яка приймала документи,сказала,щоб я не затягувала з наступною подачею. Здається до трьох місяців обов'язково робити другу візу.

Hermi
05.10.2012, 23:47
От якщо в мене є виклик з Польщі, обовязково мати оригінал чи можна обійтись копією?біда в тому що маю на даний момент лише скан, оригінал ще не передали і невідомо коли, якщо не вийде передати то будуть поштою висилати. Може хтось мав справу з службовими візами, за скільки часу вони робляться?

arushka
06.10.2012, 08:23
виклик з Польщі, обовязково мати оригінал чи можна обійтись копією?
Якщо це копія, то обов'язково факсова, на якій видно польський номер телефону, з якого відправляли факс.

octavia
06.10.2012, 09:59
Я теж зареєструвалась сьогодні на 24 жовтня. телефон колцентру - 0501179053
Дівчата це телефон в візовий центр на Садовій?

Elenos
06.10.2012, 18:20
Дівчата це телефон в візовий центр на Садовій?
Розташування Пунктів Прийому Візових Анкет на території Західної України:

Івано-Франківськ Вул.КороляДанила 37
Львів Вул.Садова 2a
Тернопіль Вул.Танцорова,14
Рівне Вул. Симона Петлюри, 22
Луцьк Вул. Рівненська, 26
__________________________________________________ ___
Час прийому документів та видачі паспортів:
08:30 – 15:30 (понеділок – п’ятниця, крім вихідних) – всі анкети приймаються виключно за попереднім записом.*
(*)Існує можливість подачі документів без попереднього запису до ППВА у Луцьку та Рівному.
__________________________________________________ ___
Телефон до Call Centre (загальні лінії для всіх ППВА) :
+38 044 594 5496
+38 032 235 1776 - судячи по коду міста - Львів
+38 050 117 9053

---------- Додано в 17:20 ---------- Попередній допис був написаний в 17:16 ----------

Почав слідкувати за можливістю зареєструватися через інтернет близько 1 вересня. Кожного дня перевіряв у різні години, доступ відкрили 12 вересня. Вільні дати були з 08.10-15.10. Успішно зареєструвався і чекаю дати подання документів.

Hermi
06.10.2012, 20:03
Вільні дати були з 08.10-15.10
гг:) розсмішили! коли моя знайома 29 вересня то її могли записати на 5 жовтня і сказали що відбувся збій у роботі сайту, і тому там зареєструватись дуже важко. Сидіти і чекати коли відриється сайт - це трішки багато часу займе:)

Elenos
06.10.2012, 21:50
це трішки багато часу займе
Ну я не поспішав. А згідно інформації про Вашу подругу - "просвіти" на сайті таки бувають. А згідно останньої інформації з сайту -
"27 вересня 2012: Зверніть, будь ласка, увагу, що починаючи з 1.10.2012 Ви маєте також можливість записатися на подачу документів до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі за допомогою кол-центру за телефонами: +38 044 5945496;+38 032 2351776; +38 050 1179053."

Велике прохання до тих хто реєструвався по телефону, яку інформацію для реєстрації потрібно подавати? (номер паспорта, П.І.П, і т.д.)

Мацьопа
06.10.2012, 21:55
яку інформацію для реєстрації потрібно подавати?
Номер паспорту, дату народження, ім'я та прізвище.

malyavka
08.10.2012, 16:04
Хочемо з малечею поїхати в Турцію.Підскажіть,що краще: їхати через туристичну агенцію чи самим бронювати готель і авіа-квитки?

Hermi
08.10.2012, 17:57
інформацію для реєстрації потрібно подавати?
виникає питання, якщо Ви успішно зареєструвались, то навіщо воно вам?просто за інформацією людей, які працюють у візовому центрі, цей сайт мегаглючений, зараз зареєструватись практично не реально, на ньому навіть не видає інформації про стан заявки. Сама уже перевіряла, мою заявку прийняли, а сайт каже що немає збігів з датою народження і реєстраційним номером

205 грн./чол. за послуги + віза
а це коли Ви оплачували? Просто зараз на сайті знайшла інформацію що консульський збір становить 35 євро.Я вже просто не знаю чому вірити:)

Megan
08.10.2012, 18:10
консульський збір становить 35 євро.
35 Євро коштує польська шенгенка, а польська національна з 15.09 є безкоштовною. А послуги центру коштують 200грн.

Hermi
08.10.2012, 18:22
тобто мені потрібно буде оплатити 200 грн + 35євро?

Beat
08.10.2012, 18:52
Підскажіть хто знає, зробити 2і перші шопінг візи (собі + дружині), зїздили закупились, але взяли тільки одну іменну рахунок-фактуру на мене, чогось подумали що то має бути одна на сім'ю, тепер знайомі кажуть що повинно було бути 2і .. правда це чи ні ? чи підійде одна на сім'ю ?

Fistawka
08.10.2012, 19:02
правда це чи ні ? чи підійде одна на сім'ю ?
На кожну особу потрібна окрема фактура. Принаймні так нам сказали у візовому центрі.

invisible
08.10.2012, 21:53
Підскажіть хто знає, зробити 2і перші шопінг візи (собі + дружині), зїздили закупились, але взяли тільки одну іменну рахунок-фактуру на мене, чогось подумали що то має бути одна на сім'ю, тепер знайомі кажуть що повинно було бути 2і .. правда це чи ні ? чи підійде одна на сім'ю ?
100% має бути дві фактури, ви ж візи 2 окремі оформляєте на 2 окремих людей і подаєте 2 окремі пакети документів. Консульству по барабану, сім'я ви чи ні...

Elenos
08.10.2012, 22:00
виникає питання, якщо Ви успішно зареєструвались, то навіщо воно вам?
просто за інформацією людей, які працюють у візовому центрі, цей сайт мегаглючений, зараз зареєструватись практично не реально, на ньому навіть не видає інформації про стан заявки. Сама уже перевіряла, мою заявку прийняли, а сайт каже що немає збігів з датою народження і реєстраційним номером
Доброго вечора. Я дійсно успішно зареєструвався і при перевірці мені повторно на мою електронну адресу прийшло підтвердження про реєстрацію. Навіщо воно мені? Нажаль щастить тільки перший раз, тож при позитивному рішенні щодо першої шопінг візи є бажання чим швидше зареєструватися на повторне подання (на цьому форумі прочитав інформацію що наступний раз потрібно подавати не пізніше трьох місяців, також чув інформацію про передріздвяні розпродажі у Польщі). Щодо оплати сервісного збору - мені казали що він коштує 20 євро, а оскільки його сплачують в гривнях тож і сума змінюється залежно від курсу.

SoLana
08.10.2012, 22:53
цей сайт мегаглючений
Цей сайт не працює, він в стані реконструкції, просто чомусь ця інформація не оголошується на сайті.
тобто мені потрібно буде оплатити 200 грн + 35євро?
Врахуйте у витрати страхівки.

Elenos
09.10.2012, 16:37
На даний момент сайт знову працює. Тільки що перевірив.

Hermi
09.10.2012, 19:24
сайт знову працює
гг:) це напевно лише у Вас.
Цей сайт не працює
угу, 100%
20 євро
для шопінг візи може і так коштує, для шенгенської візи 35 євро

Elenos
09.10.2012, 22:30
Консульський збір за розгляд документів поданих на шенген візу чи шопінг візу (за виключенням візи категорії D - національної) коштує 35 євро. Сервісний збір - це сума яку Ви сплачуєте за послуги ППВА, тобто за посередницькі послуги центру. Сервісний збір становить приблизно 200-215 грн. в залежності від курсу євро на день сплати.

---------- Додано в 21:30 ---------- Попередній допис був написаний в 21:24 ----------

В п'ятницю буду подавати документи, результати повідомлю конкретними сумами. При підготовці всіх необхідних документів я сплатив 20 грн. за 4 фотографії, вул. Куліша навпроти ДЦ, (25 грн. термінове фото, результат через 15 хв., стандартний час очікування - 1 год.), та страховка 44 грн. в Уніці (страховка на першу шопінг візу).

SoLana
09.10.2012, 23:38

онсульський збір за розгляд документів поданих на шенген візу чи шопінг візу
А чому виділяєте шопінг візу як окрему категорію? Це є шенгенська віза категорії "С", як і всі інші шенгенські візи, які видаються консульством Польщі, просто ціль видання в них різна;)

amaretto
10.10.2012, 21:51
Дівчата, не зовсім в тему, але мама хоче купити меблі в Польщі. Питає як можна привести?Це легально?Що з документів потрібно?

Inga kotik
10.10.2012, 23:47
Легально на суму до 500 єврона на одну особу і щоб вага не перевищувала 50 кг. Інакше потрібно сплачувати мито.

gazerock
11.10.2012, 15:31
Хотілось би зїздити в Польщу на один концерт, який відбудеться 13 листопада. Чи встигну я за цей час зробити візу, а якщо і так, то яку мінімімальну суму потрібно витратити на всі необхідні документи? Це обовязково має бути шенгенка за 35 євро чи є дешевші варіанти?

Elenos
12.10.2012, 15:08
Доброго дня всім. Отже повний підсумок по документам та оплатам на першу шопінг-візу на власному досвіді. Подавав документи сьогодні на 8.30.

Бланк підтвердження реєстрації.
Анкета – завантажена з сайту і заповнена від руки латинкою.
2 фотографії 3,5х4,5 см (4 фотографії – 20 грн.).
Закордонний паспорт – оригінал і копія (1 сторінка і візи якщо такі були).
Внутрішній паспорт – оригінал і копія. (1-6 стор. при наявності інформації на них + сторінка з пропискою).
Страховка, квитанція про оплату страховки + їхня копія (44 грн.).
Заповнене прохання про видачу візи (бланк шукати на сайті).
Сервісний збір – 200 грн.
Візовий збір – 35 євро + 20грн. з банківські послуги.
При сплаті візового збору в гривнях потрібна копія внутрішнього паспорту.
В підсумку – 35 євро + 284 грн.

З реєстрацією на подачу документів проблем немає. В телефонному режимі ще сьогодні реєстрували на жовтень місяць. Персонал дуже ввічливий та привітний. Процес проходить дуже швидко. Результат наступної п’ятниці після 14.00 або в понеділок зранку.

amaretto
12.10.2012, 15:44
на шопінг візу запрошення не треба?

Elenos
12.10.2012, 15:56
Запрошення не потрібно. Під час першої поїздки потрібно взяти іменну фактуру (як підтвердження здійсненої Вами покупки), яку потрібно буде подавати разом з усіма документами наступного разу. Фактуру повинна мати кожна особа на своє ім'я.

Blessed
15.10.2012, 12:25
Привіт всім, підкажіть будь-ласка подаємо на службову візу, є 1 запрошення від юр.фірми польської для чоловіка, я там вписана, хочему йому-службову, мені-як супровід чоловіка.
Питання, чи можемо ми відразу візкрити річну візу? ну без оцих закупів..

Мацьопа
15.10.2012, 12:54
візкрити річну візу
Ну Ви можете подавати на річну візу, а от на скільки Вам відкриють - це вже як візовий центр вирішить. Співробітниця, в якої багато попередніх шенген-віз, подавала на 2 роки, вікрили на пів-року. Спробувати можете, а там буде видно.

Blessed
15.10.2012, 14:12
подавала на 2 роки, вікрили на пів-року.

ну якби ми пишемо терміном на рік, а з перебуванням 90 днів

romaschka
23.10.2012, 17:13
Дзвонила тільки що в посольство на рахунок шоппінг візи. Питання в мене полягало в тому, що я по першій шопінг візі вже зїздила, вона в мене закінчила вчора. Мене цікавило чи є якісь обмеження в терміні подачі документів на наступну шопінг візу (хтось мені казав чим швидше тим краще, хтось до місяця часу після закінчення терміну першої візи і тд і тп) в посольстві мені сказали що такого нема,записуватись і подавати докумеенти можна за три місяці то дати запланованої поїздки.

Damla
23.10.2012, 21:26
в посольстві мені сказали що такого нема,записуватись і подавати докумеенти можна за три місяці то дати запланованої поїздки.

Я коли подавала на першу візу,то дівчина в візовому центрі сказала, щоб з наступною подачею не затягувати, бо чеки з першої поїздки будуть дійсні три місяці. Одним словом всі говорять по-різному.

romaschka
24.10.2012, 00:06
чеки з першої поїздки будуть дійсні три місяці.
цікаво дійсно хто тоді правий а хто ні і як краще зробити??

Zavalyashka
24.10.2012, 11:34
Таке питання про шопінг-візу. З нею, наскільки я знаю, можна подоружувати не тільки Польшою, а й по всьому Євросоюзі. А першою країною в"їзду повинна бути обов"язково Польша чи ні?

Gentle
24.10.2012, 12:36
підкажіть будь-ласка подаємо на службову візу, є 1 запрошення від юр.фірми польської для чоловіка, я там вписана, хочему йому-службову, мені-як супровід чоловіка.
Питання, чи можемо ми відразу візкрити річну візу
А чому ж ні? Якщо в консульстві, то так. На жаль, не можу сказати про візовий центр, ніколи не користувалася їх послугами, бачу,що в них свої вибрики
а от на скільки Вам відкриють - це вже як візовий центр вирішить. Співробітниця, в якої багато попередніх шенген-віз, подавала на 2 роки, вікрили на пів-року
В консульстві треба, щоб було запрошення, в анкеті пишете який термін візи і який коридор хочете (в більшості випадків, якщо це не перша віза, то вони відкривають як просите). Самі подумайте, яка службова віза на 7 днів? Якщо Вам чоловік має там службові справи і в його запрошенні написано. що це співпраця, а не одноразовий візит, то віза на 7 днів.. то було б смішно...
першою країною в"їзду повинна бути обов"язково Польша чи ні
Вже писано-переписано. Так, Польща.

Мацьопа
24.10.2012, 12:55
відкривають як просите
Власне, не завжди. Мій приклад, були 3 попередні Шенген-візи, які були використані по-призначенню, і я подала запрошення на рік, і в анкеті вказала відповідно - відкрили на пів-року. Та сама ситуація з співробітницею, про яку я вже згадувала. Мала попередню річну візу, подала на 2 роки - відкрили на пів-року. Можливо, їм не вигідно відкривати візи на такий довгий термін, ІМХО.

Zavalyashka
24.10.2012, 16:06
Мала попередню річну візу, подала на 2 роки - відкрили на пів-року. Можливо, їм не вигідно відкривати візи на такий довгий термін, ІМХО.
Ясно що не вигідно, краще щоб ви ще раз прийшли і 35 євриків заплатили.

Damla
24.10.2012, 20:02
цікаво дійсно хто тоді правий а хто ні і як краще зробити??

Я одразу зареєструвалась на другу візу,завтра йду подавати документи.

romaschka
24.10.2012, 22:18
Я одразу зареєструвалась
я вже про це теж думаю, але щось не маю можливості зараз перед роботою піти,а одним словом..треба ще раз передзвонити в посольство

Elenos
24.10.2012, 23:15
На жаль, не можу сказати про візовий центр, ніколи не користувалася їх послугами, бачу,що в них свої вибрики
Цитата:
Допис від Мацьопа
а от на скільки Вам відкриють - це вже як візовий центр вирішить. Співробітниця, в якої багато попередніх шенген-віз, подавала на 2 роки, вікрили на пів-року

Візовий центр не приймає рішення щодо терміну на який Вам буде видана віза, вони лише готують комплект документів (перевіряють документи на відповідність вимогам та чи присутній весь перелік потрібних) та передають їх у консульство. Тож рішення приймає консульство. За перегляд Ваших документів консулом чи ін. працівниками консульства ви і сплачуєте візовий збір.

Marigold
24.10.2012, 23:26
От і я здійснила зі своєю шопінг візою подорож до Німеччини. Правда що туди, що назад добиралася з Польщі. По Німеччині подорожувала поїздами. Ніде мене поліцаї не пиняли і в поїздах паспорт не просили (лиш карточку, бо нею платила за білети). В Польщі правда теж ніде не говорила про Німеччину, але мала всі проплачені готелі та квитки внутрішні і на повернення в Україну. Трохи переживала, але вже вернулась жива і неушкоджена (як і моя віза :))
Єдина перевірка була в аеропорту на реєстраціїї перельоту в Гамбург. Просто хлопець питаючи перевірив чи є віза та й все.

Gentle
24.10.2012, 23:26
Візовий центр не приймає рішення щодо терміну на який Вам буде видана віза, вони лише готують комплект документів (перевіряють документи на відповідність вимогам та чи присутній весь перелік потрібних) та передають їх у консульство
Ага, зрозуміло.
Чи хтось робив шопінг-візу через консульство? Якщо ні, то чому?
Я собі розумію так. Візовий центр був створений "під" консульство, щоб разом загрібати гроші (якщо чесно, то віднедавна моя віра у справедливість і принциповість консуляту Польщі сильно похитнулася).Консульство не в стані фізично видати стільки віз, скільки грошей треба. Інакше з якою метою зроблені ці всі 7-денні смішні візи через візові центри. Плати за все.
краще щоб ви ще раз прийшли і 35 євриків заплатили
Я польські візи роблю з 2005 року і тільки в останні два почала помічати, що вони вже дуже мудрують з ними. Всі мої візи були відкриті на термін, на який заявлялись. Знаю випадки (знову ж таки, останній рік-два), що відкривали на менше. Але таких випадків мало.
Рада буду почути спростування, уточнення, може я не в курсі всього і справи виглядають краще.

Marigold
24.10.2012, 23:33
Візовий центр був створений "під" консульство, щоб разом загрібати гроші
цілком погоджуюсь. Вище SoLana кидала посилання на статтю де то всьо дуже гарно розтлумачено.

Elenos
24.10.2012, 23:47
Чи хтось робив шопінг-візу через консульство? Якщо ні, то чому?
ВІД 1 ГРУДНЯ 2011 РОКУ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РП У ЛЬВОВІ
ВИДАЄ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ЛЬВІВСЬКОГО КОНСУЛЬСЬКОГО ОКРУГУ
ВІЗИ З МЕТОЮ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАКУПІВЕЛЬНОГО ТУРИЗМУ У ПОЛЬЩІ.
ВІЗОВІ ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ППВА
(ПУНКТІВ ПРИЙОМУ ВІЗОВИХ АНКЕТ)
http://www.polandvisa-ukraine.com

Перша віза видається на підставі відповідної письмової заяви
з проханням про видачу візи з метою реалізації закупівельного туризму, котру слід скласти у ППВА. Дана віза є візою 1-разовою на 7 днів перебування.
Наступні візи (багаторазові) - з терміном дії до року - видаються
на підставі оригіналу іменного чеку (так званої фактури),
що є підтвердженням здійснення покупок у Польщі в період дійсності попередніх віз на закупи, та письмової заяви.
З метою призначення терміну складення документів на візу слід контактуватися з Пунктом Приймання Візових Анкет.

Damla
25.10.2012, 00:45
От і я здійснила зі своєю шопінг візою подорож до Німеччини. Правда що туди, що назад добиралася з Польщі. По Німеччині подорожувала поїздами. Ніде мене поліцаї не пиняли і в поїздах паспорт не просили (лиш карточку, бо нею платила за білети). В Польщі правда теж ніде не говорила про Німеччину, але мала всі проплачені готелі та квитки внутрішні і на повернення в Україну. Трохи переживала, але вже вернулась жива і неушкоджена (як і моя віза )
Єдина перевірка була в аеропорту на реєстраціїї перельоту в Гамбург. Просто хлопець питаючи перевірив чи є віза та й все.

Заспокоїли) Я теж з Польщі буду летіти в Німеччину, вже буду менше переживати.

LAFA NEW
29.10.2012, 23:04
Я коли подавала на першу візу,то дівчина в візовому центрі сказала, щоб з наступною подачею не затягувати, бо чеки з першої поїздки будуть дійсні три місяці. Одним словом всі говорять по-різному.
Це є неправда. Ми їздили по першій візі 15 січня, а на 2-гу (річну) подавали документи аж 15 серпня, тобто через 7 місяців - і все нормально, навіть питань не виникало, чому ми так довго не звертались за другою візою. Просто поки є можливість, то краще зробіть, бо хто його знає, що далі буде. В наш час все таке непевне...

Vilanda
02.11.2012, 12:16
Скажіть, будь ласка: чи хтось їздив з польською шопінг-візою в Німеччину автобусом з Польщі? Чи перевіряють візи на німецько-польському кордоні?

cherepashka
02.11.2012, 12:21
Чи взагалі зараз реально зробити першу польську безкоштовно, без посередників? Дата не має значення, хоч на весну. На офіційному сайті одразу видає відсутність будь-яких вільних дат для подачі документів.

Anagramka
02.11.2012, 12:31
[/COLOR]Скажіть, будь ласка: чи хтось їздив з польською шопінг-візою в Німеччину автобусом з Польщі? Чи перевіряють візи на німецько-польському кордоні?
Такого кордону, здається, немає. Хіба якби по дорозі просто зупинили автобус для перевірки документів. Але то теж малоймовірно-автобус же польський, має право їхати куди хоче - Польща ж член Євросоюзу.
Ми їздили машиною (українські номерні знаки) з першою шопінг-візою по такому маршруту: Польща-Словаччина-Австрія-Німеччина-Чехія-Польща. На кордоні все було без проблем, і по дорозі теж - ніхто не зупинив ні разу.

Vittoriya
02.11.2012, 12:45
чи хтось їздив з польською шопінг-візою в Німеччину автобусом з Польщі? Чи перевіряють візи на німецько-польському кордоні?

Але то теж малоймовірно-автобус же польський, має право їхати куди хоче - Польща ж член Євросоюзу
е ні, зупинити все-одно можуть. Я кілька років тому їхала з Італії до Польщі польським автобусом, німці зупиняли , перевіряли документи. Так що таки так, хоч кордону там давно вже нема, та пасуть вони все-одно там нормально. То як повезе

Anagramka
02.11.2012, 12:50
Розкажу ще таку дивну ситуацію,може комусь пригодиться.
Вчора заїхали машиною з Німеччини в Польщу, десь за кілометрів 10-15 від колишнього кордону повернули на заправку. Попили чайку і поїхали далі. І що цікаво: біля виїзду з парковки (біля заправок є такі великі паркінги, де можна зупинитися, відпочити з дороги) стоїть бусик без якихось опізнавальних знаків і 2 поляки, які нас зупинили смугастою паличкою, представилися поліцаями і попросили документи-паспорти і документи на машину. Нас це насторожило-а якби ми на парковку не заїхали, а їхали прямо по магістралі, то нас би і не зупинили. І чому вони стояли на парковці, а не на дорозі??? Чоловік одразу почав в них вимагати документи,щоб переписати їхні прізвища. На їх питання: "навіщо", відповів,що так як вони одягнуті-в нас виглядають бандити :-) (вони мали такі камуфляжні штани,як носять в нас солдати-коричневі в плями, зверху якісь куртки - одним словом, вигляд дивний). Документи вони свої так і не надали, якось одразу їм перехотілося до нас чіплятися і нам побажали щасливої дороги.
Ото думаю,чи часом не "розвод" це людей на гроші?[COLOR="Silver"]

Vittoriya
02.11.2012, 13:01
стоїть бусик без якихось опізнавальних знаків і 2 поляки, які нас зупинили смугастою паличкою, представилися поліцаями і попросили документи-паспорти і документи на машину. Нас це насторожило-а якби ми на парковку не заїхали, а їхали прямо по магістралі, то нас би і не зупинили. І чому вони стояли на парковці, а не на дорозі??? Чоловік одразу почав в них вимагати документи,щоб переписати їхні прізвища. На їх питання: "навіщо", відповів,що так як вони одягнуті-в нас виглядають бандити :-) (вони мали такі камуфляжні штани,як носять в нас солдати-коричневі в плями, зверху якісь куртки - одним словом, вигляд дивний). Документи вони свої так і не надали, якось одразу їм перехотілося до нас чіплятися і нам побажали щасливої дороги.
Ото думаю,чи часом не "розвод" це людей на гроші?[COLOR="Silver"]
схоже на розвод. Прикордонну службу видно одразу, в них і машини свої і завжди в формі. Тому думаю вас просто хотіли на грошу розвести. Але на паркінгах таки можуть перевіряти, то не обов'язково на дорозі. Мою знайому, яку німці забрали з автобусу через культурну польську візу, власне на паркінгу перевіряли. Вона ще потім говорила, що якби може вже прямо до Дрездена їхали, то би повезло, а так приспічило водіям спинити за десь 50 км до Дрездена і їх перевірили..

Vilanda
02.11.2012, 13:53
зупинити все-одно можуть.

А якщо вже в Німеччині зупинять і подивляться документи, а там мета візи - закупи в Польщі, а я в Німеччині, то як вони на то зреагують? Не завернуть назад?
Але ж віза шенгенська, теоретично можна їхати по всій Європі...
Переживаю дуже:)

Gentle
02.11.2012, 13:56
На офіційному сайті одразу видає відсутність будь-яких вільних дат для подачі документів
Так-так, мене це теж цікавить. Раніше хоч дату давало вибрати, а тепер все неактивне.

автобус же польський, має право їхати куди хоче - Польща ж член Євросоюзу
:) Не секрет, що німці поляків не люблять не менше, ніж англічани. Зробити полякам нічого не можуть, але любити їх себе не мусять заставляти. Арійці...Аналогічно з польськими візами. Відсоток шенгенок, виданих Польщей, височезний - німаки зляться.

Fistawka
02.11.2012, 14:11
Так-так, мене це теж цікавить. Раніше хоч дату давало вибрати, а тепер все неактивне.
Якщо ви про шопінг-візи, то потрібно дзвонити у візовий центр. Чоловік дзвонив, то в них там купа вільних дат, записують коли вам зручно. І чекати не довго. Ми дзвонили 14 жовтня, то записались на 29.

Delfy
02.11.2012, 14:13
мене це теж цікавить
сайт не працює. про це писалось кілька сторінок назад тут і у візовому центрі про це теж наголошують.
Записуватись на подачу документів можна лише по телефонах, що вказані на оф.сайті. Також по телефону Вам запропонують кілька вільних дат і години, які зможете обрати.

cherepashka
02.11.2012, 14:16
то потрібно дзвонити у візовий центр
Це буде безкоштовно, чи все-таки, треба платити за їх послуги? Ще цікавить, на дітей потрібно також візи відкривати, чи їх вписують до дорослих?

Fistawka
02.11.2012, 14:27
Це буде безкоштовно, чи все-таки, треба платити за їх послуги?
Платиться за візу 35 євро і за послуги візового центру з особи 205грн.
Щодо дітей ніц вам не скажу.

Usmishka
02.11.2012, 14:36
На дітей я по бізнес візі подавала повні пакети документів з анкетами, на кожну дитину вклеюють окрему візу, консульський збір не платиться, за послуги центру - повна вартість , по 200 грн з особи. в т.ч. дітей.

Котя
02.11.2012, 15:02
на кожну дитину вклеюють окрему візу, консульський збір не платиться, за послуги центру - повна вартість , по 200 грн з особи. в т.ч. дітей.
І ще плюс страхування на дітей теж має бути .

Usmishka
02.11.2012, 15:10
І ще плюс страхування на дітей теж має бути
Точно, тільки я мала одну страхівку, а діти туди були вписані.

Gentle
02.11.2012, 16:03
сайт не працює. про це писалось кілька сторінок назад
Я в курсі, бо сама писала :) Тільки поломки в сайту кожного разу інші. Але поміж тим "сайт не працює" кільком "знайомим знайомих" таки вдалося стати на чергу. Чудо...
Я теж писала, що робила і буду робити візи тільки через консульство. Тому радили мені просто йти туди і говорити/домовлятися.
Буду бачити, поки чекаю запрошення, а як прийде, тоді по ходу буду думати.

truskaffka
02.11.2012, 18:03
Якщо ви про шопінг-візи, то потрібно дзвонити у візовий центр.

Це тільки для шопінг-віз? А службові?

Fistawka
02.11.2012, 18:31
Це тільки для шопінг-віз? А службові?
Уточнила, бо ми відкривали саме шопінг. Іншими не цікавилась. Думаю, що для отримання службової теж можна задзвонити і обрати дату.
Дзвінки в польський відовий центр безкоштовні (тобто оплачуються як звичайна міська розмова), такщо можна все дізнатись по телефону:)

Damla
02.11.2012, 19:47
Скажіть, будь ласка: чи хтось їздив з польською шопінг-візою в Німеччину автобусом з Польщі? Чи перевіряють візи на німецько-польському кордоні?

В грудні їхала автобусом з Варшави в Німеччину(в мене була бізнес віза), ніякої перевірки не було,хоча їхала через всю Німеччину.А ось коли їхала так другий раз( в березні), то за декілька кілометрів до німецького кордону наш автобус зупинила польська поліція(в 2 годині ночі), і здійснювали перевірку паспортів. З українців я була одна, хвилин 5 мене поліцай випитував куди їду,чого їду, де працюю,хто запрошення робив і т.д.Але слава Богу відстав від мене.Якби зупинили німці, невідомо як закінчилась би моя поїздка.
Зараз маю шопінг-візу, і з нею теж поїду скоро в Німеччину, правда на цей раз я обрала літак з Польщі)

Vilanda
02.11.2012, 23:55
Якби зупинили німці, невідомо як закінчилась би моя поїздка.

От власне цікаво, чи була в когось така ситуація, що з шопінг-візою зупинили і перевіряли в Німеччині чи в іншій країні Шенгену?

Damla
02.11.2012, 23:59
От власне цікаво, чи була в когось така ситуація, що з шопінг-візою зупинили і перевіряли в Німеччині чи в іншій країні Шенгену?

Думаю можна нормально сказати, що їдете на шопінг в Німеччину, показати бронь готелю,зворотній квиток.Головне не боятись, і говорити все впевнено. Віза відкрита чесно, так що впринципі все має бути добре.

Vilanda
03.11.2012, 01:26
Справа в тому, що я хочу відвідати друзів в Німеччині, побути в них 2-3 дні, і заради цього хочу зробити шопінг-візу, бо так виглядає, що її зробити найпростіше. Відповідно, зупинятимусь в друзів, тому броні готелю в мене не буде. Хіба спеціально забронювати готель на всякий випадок, а потім скасувати бронь.

Так розумію, що закупи мають бути зроблені саме в Польщі.

І ще питання: чи можна повертатись назад прямим автобусом з Німеччини в Україну (звісно, через Польщу), чи автобус мусить відправлятися з Польщі?

І біда - не знаю зовсім ні німецької, ні польської мови (ну польську ще може зрозумію через слово, але сказати нічого не можу:(). Англійську знаю на нормальному рівні, порозумітися зможу, російську теж знаю, але толку з неї))

Буду дуже вдячна за відповіді на питання чи будь-які поради.

Damla
03.11.2012, 17:07
Справа в тому, що я хочу відвідати друзів в Німеччині, побути в них 2-3 дні, і заради цього хочу зробити шопінг-візу, бо так виглядає, що її зробити найпростіше. Відповідно, зупинятимусь в друзів, тому броні готелю в мене не буде. Хіба спеціально забронювати готель на всякий випадок, а потім скасувати бронь.

Дійсно,цю візу найпростіше зробити. Я частенько буду їздити в Німеччину,бронь готелю вирішила не робити,а просто буду казати,що зупиняюсь у друзів на декілька днів( якщо запитають,то треба сказати адресу друзів,ну і можливо номер телефону,якщо захочуть впевнетись),але звичайно,може і не бути ніяких перевірок і не треба буде нічого говорити.

Так розумію, що закупи мають бути зроблені саме в Польщі.

Якщо це перша шопінг-віза,то я би радила їхати з нею тільки в Польщу,зробити там покупки,і відкривати другу візу.(я так зробила)

І біда - не знаю зовсім ні німецької, ні польської мови (ну польську ще може зрозумію через слово, але сказати нічого не можу). Англійську знаю на нормальному рівні, порозумітися зможу, російську теж знаю, але толку з неї)

Якщо знаєте англійску,то це вже добре) На рахунок російської можу сказати,що польська поліція її розуміє,та й українську теж) Я коли спілкувалась з поліцейським то прекрасно розуміла і польську і російську(він говорив двома мовами),а я відповідала українсько-російською мовою і навіть декілька польських слів змогла сказати) З німцями думаю можна і англійською говорити.

Marigold
03.11.2012, 20:49
Злітали з шопінг візою в Мілан. Контроль пройшли нормально - питань ніяких не виникло. Але, як хто летітиме в аеропорт Бергамо і на контролі сидітиме "Павло Зібров" - дядінька дуже-дуже на нього схожий - ідіть до нього. Дуже швидко штампує і нікого нічого не питає. Напроти сидів справжній фашист - по вигляду таке враження склалось - і дуже маринував людей. Показували всі все - і броні, і білети, і запрошення і тд тп.

oksumoron
04.11.2012, 00:33
забронювати готель на всякий випадок, а потім скасувати бронь.
знаю, щоб бронь була визнана як "правдива" все має бути проплачене, тому варіанти "в мене тут щось видрукувано", не завжди є найкращим рішенням! краще вже прямо говорити, що їдеш до друзів і називати їхню адресу!

NNB
05.11.2012, 19:45
Щось я не можу розібратися в тих візах!Допоможіть, будь-ласка!Хочемо з чоловіком і батьки відкрити таку візу, щоб можна було їздити до Польщі на закупи і просто хочемо по містах Польщі походити і щоб можна було в інші країни шенгенської зони поїхати(літом)!то яку краще відкривати?

Hermi
05.11.2012, 19:53
яку краще відкривати?
Віза відкривається одна - Шенгенська типу С, а там така графа є як мета поїздки. На скільки я з тим стикнулась, то все буде залежати від того який ви виклик матимете. Вже потім при подачі документів можуть порадити що писати в тій графі. Особисто я мала мати службову, але відповідно до запрошення сказали переписати на обмін досвідом.
Я думаю що вам варто відкривати шопінг візу, але я в тому не спеціаліст.

Vilanda
05.11.2012, 20:07
відкрити таку візу, щоб можна було їздити до Польщі на закупи і просто хочемо по містах Польщі походити і щоб можна було в інші країни шенгенської зони поїхати(літом)!то яку краще відкривати?

Найкраще відкривати шопінг-візу (це польська шенгенська віза типу С, мета - "на закупи"). Перший раз вона відкривається на 7 днів, а наступні рази - терміном до року. Щоб відкрили наступну візу, потрібно привезти іменні чеки на покупки з попередньої (першої) поїздки.

NNB
05.11.2012, 21:00
Я думаю що вам варто відкривати шопінг візу
Я теж думала про шопінг візу, але тут переплачуєш (якщо порахувати що 4 дорослих + дитина і ще й її 2 рази треба відкривати) і не знаю чи по ній можна буде поїхати ще кудись крім Польщі!Ще є варіант ,що в нас є родина в Польщі і впринципі можуть дати нам запрошення!але яке воно має бути, що в ньому писати і на який термін тоді дадуть візу?

Vilanda
05.11.2012, 21:08
не знаю чи по ній можна буде поїхати ще кудись крім Польщі
Можна, з такою візою люди їздили і в Австрію, і в Італію, і в Словаччину, і в інші країни (почитайте приблизно посередині теми), вона ж шенгенська.

Стосовно запрошень, на жаль, нічого не можу сказати.

Hermi
05.11.2012, 23:49
але тут переплачуєш
ну там стандартна оплата 35 євро, Ви не оплачуєте ту суму лише якщо Вам немає ще 21 рік, або мета поїздки обмін досвідом(так як мене) і ще якісь категорії є, але я не вкурсі.

Gajka
06.11.2012, 00:01
впринципі можуть дати нам запрошення!але яке воно має бути, що в ньому писати і на який термін тоді дадуть візу?
Нам з чоловіком запрошення з польського університету давали, текст типу просимо посприяти у відкритті візи, бо довгі черги і неможливо зареєструватися. Але якщо родичі, то тут мабуть все-одно мала б бути реєстрація через інтернет.
Візу з першого разу відкрили на рік часу обом і платили ми за це все лише по 200грн за страхівку, чи що, я не дуже в тому розуміюся, в посольство ми не ходили, лише написали довіреність і нам співробітники зробили це все.

Hermi
06.11.2012, 00:13
все-одно мала б бути реєстрація через інтернет
сайт зараз не працює:( лише через колцентр. І там не настільки печальна ситуація.
що в ньому писати
пишуть з якою метою Вас запрошують. В мене також з інституту, і там вказували що я маю право їздити як і в Польщу так і у Австрію цілий рік, оскільки я беру участь в одному іноземному проекті.
На скільки мені відомо, за цілий рік Ви можете перебувати закордоном лише 90 днів. Першу візу відкривають лише на півроку, далі ви знову оформляєте документи і наступна віза уже на цілий рік буде...
Якщо є родичі, то там можна ще вирішувати питання національної візи. Але я не знайома з тим. Знаю що там потрібна була якась приписка в Польщі...Але то таке, чула дзвін, но не знаю де він.
Підійдіть на Садову, там є інформаційне віконечко і вам краще ті всі нюанси розкажуть.

Gajka
06.11.2012, 00:16
сайт зараз не працює лише через колцентр. І там не настільки печальна ситуація.
Не знаю, нам не треба було реєстрації. Коли поляки відправили свого листа в посольство, мені відразу звідти подзвонили і на наступний день запропонували прийти.

Першу візу відкривають лише на півроку, далі ви знову оформляєте документи і наступна віза уже на цілий рік буде...
Нам відразу на рік, самі були приємно здивовані.

Hermi
06.11.2012, 00:18
Нам відразу на рік, самі були приємно здивовані.
то вже як кому пощастить, мені лише на півроку першу відкрили:(

Може хтось вкурсі, чи обовязково повинна прийти СМС про те що потрібно прийти забрати візу. А то завтра казали прийти, а СМС ніякої немає. Раніше з таким не стикалась.

NNB
06.11.2012, 00:48
ну там стандартна оплата 35 євро
послуги 205 грн+віза 35 євро+страхівка 50 грн
чи на інший вид візи треба оплачувати тих 205 грн + 50 грн незнаю...тому рахую що шопінг віза дорожча!

Hermi
06.11.2012, 01:00
страхівка 50 грн
це мінімальна сума і залежить на скільки днів "страхуєтесь"

чи на інший вид візи треба оплачувати тих 205 грн + 50 грн
для всіх обовязково, тільки є винятки, які я описала вище.

Vilanda
06.11.2012, 01:06
чи на інший вид візи треба оплачувати тих 205 грн + 50 грн незнаю..

Страхівка є обов"язковою для відкриття будь-якого типу візи, а 205 грн за послуги сплачуєте лише в тому випадку, якщо подаєте документи через візовий центр на Садовій, а якщо подаєте документи через консульство, то це безкоштовно.

barsiko
07.11.2012, 14:55
Я так зрозуміла через консульство виходить дешевше, ніж через інші відділення...Хто недавно робив візу, підкажіть з чого почати....чи потрібно довго стояти в чергах, чи треба якось реєструватись на чергу?????І як це зробити?

syavych
07.11.2012, 19:32
205 грн за послуги
а звідки взялись отих 5 грн в сумі 205грн? послуги візового центру коштують рівно 200грн - сьогодні здавав документи. (ну і +20грн за послуги банку)

---------- Додано в 19:32 ---------- Попередній допис був написаний в 19:29 ----------

Я так зрозуміла через консульство виходить дешевше
так, через консульство дешевше, але не можна шопінг-візу.
підкажіть з чого почати....чи потрібно довго стояти в чергах, чи треба якось реєструватись на чергу?????І як це зробити?
починати треба з дзвінка в консульство і запису на подачу документів (запис через е-консулят не працює, хоча може втрапите)

Hermi
07.11.2012, 19:52
а звідки взялись отих 5 грн в сумі 205грн? послуги візового центру коштують рівно 200грн - сьогодні здавав документи. (ну і +20грн за послуги банку)
то взагалі дивне питання. Оскільки я не оплачувала 35 євро, то сума яку заплатила становила лише 205 грн. І ніяких 20 грн не платила додатково, хоч послугами банку користувалась. То за що ми платимо поняття немаю!

Vilanda
07.11.2012, 21:13
а звідки взялись отих 5 грн в сумі 205грн?

Я сама документи на візу не подавала, але в цій темі зустрічала інформацію, що то залежить від курсу євро на момент подачі - бувало, що платили і 210 чи 220 грн.

invisible
08.11.2012, 00:47
то сума яку заплатила становила лише 205 грн. І ніяких 20 грн не платила додатково, хоч послугами банку користувалась. То за що ми платимо поняття немаю!
Дивно. Наскільки я знаю, платити ж можна лише в Кредобанку в приміщенні візового центру, а там точно сплачується комісія. Принаймні ми обидва рази платили чи то 220 грн. чи то 225 грн.

Я сама документи на візу не подавала, але в цій темі зустрічала інформацію, що то залежить від курсу євро на момент подачі - бувало, що платили і 210 чи 220 грн.
Курс євро тут ніби ні до чого. Адже є стабільний тариф у гривнях на послуги візового центру. А курс євро може впливати хіба на оплату консульського збору, якщо ви оплачуєте його в гривнях.

Hermi
08.11.2012, 00:50
Наскільки я знаю, платити ж можна лише в Кредобанку в приміщенні візового центру
ну я там і платила. Квитанція на 205 грн і 205 грн я їм давала.

zjomka
08.11.2012, 00:56
Я так зрозуміла через консульство виходить дешевше, ніж через інші відділення...Хто недавно робив візу, підкажіть з чого почати....чи потрібно довго стояти в чергах, чи треба якось реєструватись на чергу?????І як це зробити?

Напряму через консульство оплачуєте лише 35 Євро за розгляд ваших документів, а в візовому центрі ще й за їх послуги... Я вже багато разів подавала документи сама, але в них постійно якісь нововведення. Останнім (донедавна досить зручним) було введення системи e-Konsulat https://secure.e-konsulat.gov.pl/ тут можна заповнити і зареєструвати анкету, в кінці реєстрації з"являвся штрихкод з днем та часом! вашого візиту в консульство. (зазвичай десь від 2 тижнів до місяця часу від дати реєстрації до дати візиту в консульство, тобто якщо реєструюсь сьогодні, то прийти назначають десь через місяць) Тобто просто приходите в зазначений день і час і подаєте документи, я особисто так подавала два рази і ніяких черг не стояла, просто показувала цей листочок і проходила без проблем... Але з появою візових центрів ситуація змінилась... Чи це так співпало, не знаю. Але зареєструватись зараз на цьому сайті дуууже важко, термін реєстрації неможливо вибрати, функція просто неактивна, причина невідома... Треба просто кожень день перевіряти чи можливо вибрати термін і якщо попадете, що можна вибрати, то швиденько реєструватись, іто вільні дати можуть бути і через 2 місяці... :girl_impossible:
Раджу уважно перечитати інформацію по візах на офіційному сайті http://lwow.msz.gov.pl/pl/lwow_ua_k_1 і пробувати зараєструватись, ну а як не вийде, то іншого виходу ніж звертатись в візовий центр немає... і оплачувати їхні послуги...

Urtica
10.11.2012, 22:24
Проясніть мені, будь ласка. одну річ.
Я їду до Польщі на три дні на іспит, офіційний лист з датами і адресою маю. Чи мушу я бронювати готель і на кордоні показувати документи про це і валюту на кожен день перебування?

oksumoron
13.11.2012, 14:21
на три дні на іспитпро це думаю, краще взнати безпосередньо в консульському відділі посольства!
якщо тип візи (яка вже відкрита/ буде відкрита) не вимагає ніяких броней готелів, а університет зі свого боку не надає ніякого гуртожитку, то було б логічним, мати готельний номер, щоб ночувати під час іспитів!

Urtica
13.11.2012, 14:33
якщо тип візи (яка вже відкрита/ буде відкрита) не вимагає ніяких броней готелів, а університет зі свого боку не надає ніякого гуртожитку, то було б логічним, мати готельний номер, щоб ночувати під час іспитів!

Просто я маю друзів, у яких могла б заночувати і не платити за готель...

syavych
13.11.2012, 20:39
Просто я маю друзів, у яких могла б заночувати і не платити за готель...
Ви б краще почали з того чи маєте вже візу чи ні...

Urtica
13.11.2012, 22:23
Ви б краще почали з того чи маєте вже візу чи ні...

Буде в четвер зранку.

syavych
14.11.2012, 23:35
Буде в четвер зранку.
Ну то якщо буде віза (легальна, і з метою поїздки яка Вам потрібна), то на кордоні 99% не будуть питати за проживання (воно більше потрібне консульству для оформлення візи), а для того 1% достатньо мати телефон і адресу друзів.

Руда Лисиця
14.11.2012, 23:44
о на кордоні 99% не будуть питати за проживання
ну не кажіть...запросто можуть спитатися.
раджу забукати просто якийсь хостел на букінг.ком, де не треба платити за бронь і у випадку чого можна її показати

Rona
15.11.2012, 08:05
то на кордоні 99% не будуть питати за проживання (воно більше потрібне консульству для оформлення візи)
на тім кордоні що тільки не питають :) і треба бути готовим швидко і спокійно відповісти на все

invisible
15.11.2012, 14:19
Ну то якщо буде віза (легальна, і з метою поїздки яка Вам потрібна), то на кордоні 99% не будуть питати за проживання (воно більше потрібне консульству для оформлення візи), а для того 1% достатньо мати телефон і адресу друзів.
Чесно кажучи, їздила дуже багато разів і через піший перехід і автобусом через кордон, то ще жодного разу не питали про проживання. Ну лише запрошення питали при першому перетині кордону, а потім вже ні, лише мету поїздки. Але телефон друзів завжди мала при собі, ну і бронювання хостелів, коли їздила подорожувати.
Але погоджуся з тим, що про всяк випадок для власного спокою треба бути готовим швидко і спокійно відповісти на все

oksumoron
15.11.2012, 14:29
букінг.ком
за два дні до забуконої дати треба викупити готельний номер! тут хіба букати, друкувати листок, що маєте готель, і знімати бронь!

invisible
15.11.2012, 14:47
за два дні до забуконої дати треба викупити готельний номер! тут хіба букати, друкувати листок, що маєте готель, і знімати бронь!
Хіба? Бо я завжди бронюю на всяких hostels.com, hostelbookers.com, то там лише 10% передоплати за бронь, а решта - при поселенні. Хіба в цих всіх сайтів не однаковий принцип бронювання?

Marigold
15.11.2012, 15:31
то на кордоні 99% не будуть питати за проживання
теж так думала до пори до часу. Маючи шопінг візу проїжджену вже 6 разів і причому навіть з ночівлями, в аеропорту Кракова вимагали показати бронь готелю та квиток назад. І були незламні. Показала, бо мала, хоч в пакет вимог на ту візу ніяких бронів нема і близько.

ola-lyola
15.11.2012, 15:45
Як їхали автом, то показували запаску, трикутник, вогнегасник і світловідбиваючий жилет, бо правилами євросоюзу передбачено що то все має бути.
Ще раз їхали по туристичній візі, двома автами, а мали один ваучер на всіх, друга машина мали копію, їх не хотіли пропускати,поки ми не передали оригінал.
Проходження кордону,як лотерея - ніколи незнаєш що захочуть перевірити.

Urtica
15.11.2012, 16:02
Я тут взагалі в шоці сиджу.
Написали мету видачі 20. Погуглила. 20 - це виїзд по карті поляка о_О
Мабуть для власного спокою таки варто забукати - ну втрачу тих 30 злотих за одну ніч... І купити зворотній квиток.
Почуваюся якимось турком ((

Руда Лисиця
15.11.2012, 16:22
за два дні до забуконої дати треба викупити готельний номер
не обов"язково. можна оплачувати на місці.
друкувати листок, що маєте готель, і знімати бронь
в моїх так знайомих передзвонювали в готель і питалися чи дійсно бронювали і чи бронь дійсна.

---------- Додано в 15:22 ---------- Попередній допис був написаний в 15:19 ----------

Написали мету видачі 20. Погуглила. 20 - це виїзд по карті поляка о_О
о, в мене теж така. хоча на іншому ресурсі найшла інше пояснення тій 20ці, вже не пригадую яке. загалом проблем по візі в мене не було. карти поляка не просили.

Delfy
15.11.2012, 17:22
мету видачі 20
в мене теж 20. друга шопінг віза. перша теж 20 була.

irina
16.11.2012, 10:23
Підкажіть будь ласка, а страховий поліс на шопінг-візу потрібно купувати завчасно чи можна його придбати на місці біля візового центру перед здачею документів?

Marigold
16.11.2012, 11:39
Підкажіть будь ласка, а страховий поліс на шопінг-візу потрібно купувати завчасно чи можна його придбати на місці біля візового центру перед здачею документів?
можна придбати всередині візового центру.

invisible
16.11.2012, 11:42
Можна буде придбати там на місці, якщо завчасно зайдете в приміщення.

oksumoron
16.11.2012, 12:05
можна оплачувати на місці
я щось про таке не знаю напевно, завжди просить номер кредитки, і просто знімає гроші, а якщо немає грошей, то бронь анульовується!

mirishka
17.11.2012, 13:27
Дівчата підкажіть будь-ласка, маю польське запрошення, бізнесове, що краще з ним робити, ставати на чергу в посольство через інтернет чи їхати на Садову, ще ніколи не відкривала польської візи, мала шведську і угорську.

tasha
17.11.2012, 13:54
Дівчата підкажіть будь-ласка, маю польське запрошення, бізнесове, що краще з ним робити, ставати на чергу в посольство через інтернет чи їхати на Садову, ще ніколи не відкривала польської візи, мала шведську і угорську

Потрібно звонити в консульський відділ і призначати дату подачі документів на Садовій.

В мене теж - 20, на закупи.

Дівчатка, хто має вже другу шопінг візу, скажіть на яку суму треба тих фактур, щоб нормально отримати другу річну шопінг візу?

Fistawka
17.11.2012, 14:17
Дівчатка, хто має вже другу шопінг візу, скажіть на яку суму треба тих фактур, щоб нормально отримати другу річну шопінг візу?
В нас була фактура на 100 і на 200 злотих. Хоч купували багато всього, а фактури взяли на одну річ для кожного. Там немає різниці сума. В візовому центрі казали, шо можна на жуйки взяти фактуру:)

invisible
17.11.2012, 14:27
Ми як робили річну, то нам казали, що на суми вже не дивитимуться. Головне, щоб принаймні з більшості поїздок були якісь іменні чеки. Наразі з березня в нас з чоловіком 4 виїзди і по 4 чеки на кожного на різні не дуже великі суми (в середньому на 100-200 злотих). Трохи теж переймаюся, чи дадуть мені далі візу річну, бо фактично у зв'язку з вагітністю їздити в Польщу більше не зможу.
Думаю другої річної шопінг-візи ще ніхто не має, бо їх почали видавати лише з грудня 2011 і всі ж спершу 7-денні робили.

---------- Додано в 13:27 ---------- Попередній допис був написаний в 13:25 ----------

В нас була фактура на 100 і на 200 злотих. Хоч купували багато всього, а фактури взяли на одну річ для кожного. Там немає різниці сума. В візовому центрі казали, шо можна на жуйки взяти фактуру
Ой, а я зрозуміла, що tasha питала вже про другу річну. :girl_blush2: Ну якщо це про річну після 7-денної, то в принципі дійсно казали, що нема значення, але в нас чеки були на 200 злотих на всяк випадок.

flame
17.11.2012, 21:18
Забрали в понеділок свої паспорти з 2 шопінг візою і чомусь мені дали річну, а чоловікові на 5 місяців. Ми завжди їздили за кордон разом і візи в нас однакові. Чому так? Дивно.

Gentle
19.11.2012, 13:00
Дівчата, відкрилося 24 грудня на реєстрацію в польському консульстві! Поспішайте, кому треба!!!!

evstaxivna
19.11.2012, 20:28
Підкажіть будь-ласка-хочу з"їздити в Німеччину до родичів на пару днів,але робити польську візу. Це щось реальне? яка це має бути віза?( крім німецької)

invisible
19.11.2012, 20:45
Підкажіть будь-ласка-хочу з"їздити в Німеччину до родичів на пару днів,але робити польську візу. Це щось реальне? яка це має бути віза?( крім німецької)
Якщо ви будете робити по запрошенню з Німеччини, то це тільки німецька віза. Якщо хочете робити разову польську і зразу їхати в Німеччину, то це трохи ризиковано. Тут найкраще хіба робити польський мультик і перший раз поїхати в Польщу, а вже потім в Німеччину.

irina
20.11.2012, 13:56
Подавала сьогодні документи на першу шопінг-візу. Все дуже культурно і на належному рівні, справилася за 20 хв.

бусинка
20.11.2012, 16:58
Сьогодні зареєструвалася у телефонному режимі, вільні дати на подання документів починаючи з 14 грудня

Elenos
23.11.2012, 14:47
Доброго дня усім! Тільки що реєструвався на подачу документів на другу шопінг візу. Доступні дати були - 24 та 27 грудня.

Urtica
23.11.2012, 22:52
Я успішно з"їздила. дякую всім за поради. Маю ще питання.
Моя віза, яку видавали на іспит, дійсна ще до лютого з часом перебування у 30 днів. Якщо я захочу на свята махнути до друзів у Польщу - що я муситиму показувати на кордоні? Запрошення ж на іспит вже не буде.

zlatovlaska
03.12.2012, 13:39
Для тих, хто хоче вперше відкрити шопінг візу типу для таких як я :), покроково , місцями з "пі" розписано:
http://www.mauzer.info/2012/09/18/yak-otrymaty-shopinh-vizu-u-polschu-lviv/

SuperRhino
06.12.2012, 09:48
Дівчата, хто з вас має карту поляка, допоможіть будь ласка. Мені треба заповнити формуляр на візу бабці, яка має карту поляка, але я незнаю де я маю, в якому пункті вказати інформацію про карту поляка? Якщо хтось вже заповняв анкету з картою поляка, то підкажіть будь ласка в які поля вписувати цю інформацію. Дякую.

Vittoriya
06.12.2012, 10:16
в якому пункті вказати інформацію про карту поляка?
ні в якому. Мій чоловік заповняв, йому дало якусь там дату, але він має право йти коли хоче, просто при собі треба мати карту поляка і ксерокопію карти.

SuperRhino
06.12.2012, 12:20
ні в якому. Мій чоловік заповняв, йому дало якусь там дату, але він має право йти коли хоче, просто при собі треба мати карту поляка і ксерокопію карти.

Дякую, а ще підкажіть будь ласка, в графі де є (Прізвище та ім’я особи чи осіб, яка(-і) запрошує (-ють) з держави-члена), коли є карта поляка, нічого не писати? правильно? ставити прочерк?

Megan
11.12.2012, 16:58
Підкажіть як найпростіше зробити візу дитині 6 років. Бажано не шопінг. Цікавить чи реально по запрошенню на роботу. Маю можливість відкрити візу типу D, тільки не знаю яким чином ше й на дитину відкрити. Хтось має такий досвід?

ola-lyola
11.12.2012, 23:54
Ми робили дитині 7 років,як супровід до бізнес візи - в запрошенні має бути вказано що запрошується пан такий-то у супроводі неповнолітньоі доньки з вказанням даних паспорта

Megan
12.12.2012, 12:01
Ми робили дитині 7 років,як супровід до бізнес візи - в запрошенні має бути вказано що запрошується пан такий-то у супроводі неповнолітньоі доньки з вказанням даних паспорта
А в посольстві не питали де ви залишите дитину поки будете займатись службовими справами?
А в польському запрошенні на роботу є можливість вказати що зі мною їде дитина? Мені здається там просто бланки, і про дитину не згадується ніде...

ola-lyola
12.12.2012, 14:32
А в посольстві не питали де ви залишите дитину
Нє,не питали, ми робили через візовий центр.

kati
13.12.2012, 10:58
А в польському запрошенні на роботу є можливість вказати що зі мною їде дитина?
в мому запрошенні так і пише-така то фірма просить надати візу таким то громадянам україни( моє ПІП та дітей)
Щойно відкривала візи, через віз. центр. Реєструвала тільки себе, дітей ні.Жодних питаннь щодо дітей не задавали

irina
13.12.2012, 17:35
Підкажіть будь ласка, а яку найкраще робити страхівку на другу річну шопінг візу?

invisible
13.12.2012, 17:42
Підкажіть будь ласка, а яку найкраще робити страхівку на другу річну шопінг візу?
Мені якусь робили "плаваючу" страхівку - вона діяла півроку, протягом яких за кордоном можна було перебувати чи місяць чи що. Є з довшим терміном, запитайте в страховій. Я робила в PZU.

Lambada
14.12.2012, 13:15
Найкраще на рік з терміном в 90 днів, на 30 000 євро страхової суми.
Вона коштує 90-120 грн.
Найдешевше можна взяти в Овірі за готелем Жорж.
Також важливо щоби страхова фірма визнавалася консульством - здається перелік є на їх сайті

Gentle
14.12.2012, 15:13
страхівку на другу річну шопінг візу
Термін дії має бути рік, а от період дозволеного перебування беріть щоб якнайдешевше було - тобто там буде невелика кількість днів.
До речі, для інформації. Страхівка до робочої візи має бути з покриттям на кожен день дії візи. І виходить дорого.

Fistawka
14.12.2012, 15:15
Термін дії має бути рік
В нас термін дії пів року. Тим не менше, візу відкрили на рік.

invisible
14.12.2012, 19:19
Термін дії має бути рік
Зовсім необов'язково. Ми на річну шопінг-візу подавали ту саму піврічну страхівку, що подавали і на першу 7-денну візу.

Gentle
14.12.2012, 21:48
В нас термін дії пів року. Тим не менше, візу відкрили на рік
Зовсім необов'язково. Ми на річну шопінг-візу подавали ту саму піврічну страхівку, що подавали і на першу 7-денну візу.
Все може бути. Але згідно всіх правил, страхівка не має бути терміном менше, ніж документ, що дає право на візу. А в випадку шопінг - ніж термін, на який ви заявляєте шопінг-візу.
Ну, але правила в нас змінюються під кожен конкретний випадок, так що вірю, що відкривалося і по-іншому. Тим більше, шопінг-віза, видача якої так успішно поставлена на комерційну основу.
Це добре, що вони лояльні хоча б у цьому.

Alicia
24.12.2012, 18:29
Записалися сьогодні на 25 січня. Вперше будемо шопінг-візу відкривати. :girl_smile:

Марточка
25.12.2012, 20:54
Чи відкривав хтось візу по карті поляка? Маю кілька питань)))

viltis
25.12.2012, 23:18
я і відкривала , і вже їздила з тією візою)))

Марточка
25.12.2012, 23:34
Скажіть будь ласка, як з чергою на подачу візи, вона загальна по реєстрації чи без черги? ( бо одні кажуть ставати в чергу, інші що не потрібно). Скільки днів чекати на візу? Зразок анкети на сайті? ( там є така графа про роботодавця, я пропускаю цей пункт, а воно хоче щоб було заповнено, мету вказую відвідування родичів, подорожі, тому незнаю що там писати).

viltis
26.12.2012, 12:57
1. Заповнюєте звичайну анкету на сайті. Я роздруковувала пусту і вручну заповнювала. Але не реєструєтесь , просто друкуєте анкетую В графі мета подорожі писала --- карта поляка в все.

2. З заповненою анкетою і решта документами ( оригіналом і копією карти поляка, в моєму випадку доручення на дитину ще і т.д.) йдете під посольство. І там є ЖИВА черга в ОКРЕМІ віконечка. І черга окрема -- там стоять ті, що мають карту поляка і по невідкладних справах до консула).

3. Заходите до того віконечка , вам дають ще заповнити таку заяву, що ви звільняєтесь від оплати консульського збору...ви віддаєте паспорти і вам натомість видають такий чек, на якому буде видно коли буде ваша віза ( мені зробили за 5 робочих днів, знайомій в Луцьку взагалі на наступний день, батькові за 10 робочих днів).

4. В даний день підходите знову туди, де здавали і вуа-ля:))) Рік чистого спокою)

Якщо по часу, то я подала десь за 3 години ( просто приїхала на 8, і була десь 10 в тій черзі по карті поляка), а забирала з малим , то мені то зайняло рівно 15 хвилин:)

allusya
03.01.2013, 16:31
В мене відкрита річна бізнес віза з травня 2012 року, але так складались обставини, що я досі не поїхала в Польщу. Маю надію, що таки раз, але перетну кордон. Які можливі наслідки в майбутньому? Переживаю, як наступного разу буде з візою, чи відкриють поляки на менший термін чи не відкриють? Може в когось є досвід?

octavia
04.01.2013, 00:55
Наступну візу дадуть через 1 рік після тієї дати коли відвідаєте вперше країну по цій візі.Колись не було різниці коли виїзжати ,а тепер треба чим по швидше виїхати пересікти кордон.Ми з чоловіком отримали річну візу 11 січня 2011 ,пересікли кордон 20 лютого ,наступну візу отримали не з 12 січня 2012 а з 21 лютого!

truskaffka
04.01.2013, 11:00
Наступну візу дадуть через 1 рік після тієї дати коли відвідаєте вперше країну по цій візі.Колись не було різниці коли виїзжати ,а тепер треба чим по швидше виїхати пересікти кордон.Ми з чоловіком отримали річну візу 11 січня 2011 ,пересікли кордон 20 лютого ,наступну візу отримали не з 12 січня 2012 а з 21 лютого!
Не розумію логіки...А якби Ви перетнули кордон не у лютому, а у липні, а наступного року треба було знов їхати в березні - то вже все? Бо бач візу лише з липня можна? Дивина якась. Може то буває по-різному...

Gentle
04.01.2013, 11:10
з травня 2012 року, але так складались обставини, що я досі не поїхала в Польщу
Краще переїдьтеся туди і назад.
Скажімо так, десь в 2005 році в мене теж була не пробита віза - зробила і жодного разу не поїхала. То мені її при видачі наступної просто анулювали - закреслили і все. Видали наступну без проблем. Але я переживала. Ну і плюс тоді візи були безкоштовні, не було такого дурдому як зараз.

Наступну візу дадуть через 1 рік після тієї дати коли відвідаєте вперше країну по цій візі.Колись не було різниці коли виїзжати ,а тепер треба чим по швидше виїхати пересікти кордон.Ми з чоловіком отримали річну візу 11 січня 2011 ,пересікли кордон 20 лютого ,наступну візу отримали не з 12 січня 2012 а з 21 лютого
Не мало б так бути. Можливо, ви отримали наступну візу з 21 лютого тому що так попросили в анкеті? Це б було ближче до логіки. Я отримувала свої візи від тоді, відколи просила про них (вказувала в анкеті), але не раніше, ніж вказано в запрошенні (чи який там в вас документ).

Vittoriya
04.01.2013, 11:13
.Ми з чоловіком отримали річну візу 11 січня 2011 ,пересікли кордон 20 лютого ,наступну візу отримали не з 12 січня 2012 а з 21 лютого!
А як ви могли отримати одразу з 12ого? Ви подавали документи , коли ще та віза була діюча?

octavia
04.01.2013, 11:43
Скажімо так, десь в 2005 році в мене теж була не пробита віза - зробила і жодного разу не поїхала. То мені її при видачі наступної просто анулювали - закреслили і все. Видали наступну без проблем. Але я переживала. Ну і плюс тоді візи були безкоштовні, не було такого дурдому як зараз.
Я з чоловіком маю бізнес візи близько 10 років (візи легальні а не липові).Всі попередні роки було без проблем ,в мене були не пробиті ,чоловік їздив коли хотів. А тепер вийшли такі новшества ,що раз віза у вас є її треба використовувати зразу,можливо вони незаконні.Коли чоловік прийшов здавати в консулят документи йому сказали що може отримати візу лише з цього числа коли перетнув кордон, і цілий місяць був не виїзним.
як ви могли оотримати одраз з 12ого? Ви подавали документи , коли ще та віза була діюча?
Документи віднесли 12 числа,а візу дозволили відкрити з 21 лютого,хоча запрошення і контракти були з січня,і чоловікові дійсно треба було їхати . Ви ж знаєте що тепер зробити бізнес візу набагато проблемніше, раніше просто пересікали кордон з візою,а тепер требують оригінал запрошення,а недавно на кордоні требували контракт про співпрацю,випитувалися про діяльність чоловікової фірми .Незнаю можливо цього року все вернулось на круги своя і можна їхати коли хочеш. Чоловік ще документів на візу не подавав. Такіж проблеми були і в нашого знайомого він має авто з Польщі ,йому також відкрили візу по першому виїзду (мусів давати хабаря прикордонникам за" протерміноване "авто)

octavia
04.01.2013, 16:35
allusya Я думаю що вам буде легше відкрити наступну шопінг-візу. ЇЇ видають всім. Бачила виступ консула ,який дивувався чому так мало роблять шопінг-віз ,а всі хочуть зробити бізнес -візу. Розумію консула з шопінг-візи добрий зиск оплата за послуги центру 210 грн,і сама віза 35 євро і так 2 рази підряд. А бізнес візу стараються робити в консуляті раз і за 35 євро.

ola-lyola
09.01.2013, 14:18
оплата за послуги центру 210 грн,і сама віза 35 євро
А хіба шопінг-віза не 20 євро чи то я щось наплутала?

invisible
09.01.2013, 14:58
А хіба шопінг-віза не 20 євро чи то я щось наплутала?
Та ні, 35 євро, як і решта. Принаймні 2012 року було так :)

Gentle
09.01.2013, 22:41
Бачила виступ консула ,який дивувався чому так мало роблять шопінг-віз ,а всі хочуть зробити бізнес -візу
В цьому випадку консулі справді пердостанній, кого треба слухати.
20 євро
Так коштувала польська національна - не шенген до 15 вересня. З 15 вересня 2012 року - безкоштовно (задекларовано принаймі - я ще не встигла перевірити).
Шенген, як і була - 35 Є.
До речі, а на шопінг-візі зверху пише "Шенген" чи "Польща"?

Юкола
09.01.2013, 22:56
Дівчата, якщо я роблю собі шенген і дитині (вписаний в мй паспорт), то маю мати нотраріально завірений дозвіл на видачу візи дитині від його тата? (тато не подає на візу).

Marigold
09.01.2013, 23:32
До речі, а на шопінг-візі зверху пише "Шенген" чи "Польща"?
паньства шенген, писано-переписано .....

damage
09.01.2013, 23:52
скажіть будь ласка, як там зараз на угорському кордоні? з польською шопінг-візою використаною вже кілька разів є шанси, що мене не пропустять?

Marcipanka
10.01.2013, 00:26
як там зараз на угорському кордоні?
нервово там. то спочатку просили польське запрошення, хоча віза штампована. розвернулись - поїхали на словацький - ніц не питали і без проблем пустили. другий раз почувши, що кінцева точка італія вимагали роздруковану бронь готелю, запрошення польське вже не просили. фіг поймеш. треба бути готовим до всього.

lawyer
10.01.2013, 13:54
якщо я роблю собі шенген і дитині (вписаний в мй паспорт), то маю мати нотраріально завірений дозвіл на видачу візи дитині від його тата?
а через яке консульство відкриваєте візи?

Юкола
10.01.2013, 22:16
через яке консульство відкриваєте візи?
наше львівське

lapocka
10.01.2013, 23:46
Дівчата, якщо я роблю собі шенген і дитині (вписаний в мй паспорт), то маю мати нотраріально завірений дозвіл на видачу візи дитині від його тата? (тато не подає на візу).
Так, обов язково має бути дозвіл батька на видачу визи + дозвіл батька на перетин кордону з дитиною. Попередьте нотаріуса щоб видав один дозвіл на 2 випадки.

lawyer
10.01.2013, 23:56
наше львівське
мала на увазі, консульство якої країни. якщо Польщі, то так, вони вимагають нотаріально засвідчений дозвіл від другого з подружжя.
правильно каже lapocka про те, що в одній заяві можна поєднати і згоду на відкриття візи, і згоду на супровід дитини мамою за кордон

Masterpiece
11.01.2013, 00:14
Дівчата, а хто може толком пояснити, що означає піврічний коридор? Поясню: мала попередню бізнес-візу з 5 травня по 5 жовтня. Пішла подаватися на нову на початку листопада і, звичайно, сподівалася знову принаймні на піврічну, як і було 2 рази до того, або ж навіть на річну (у кращому випадку). Уявіть собі моє здивування, коли я відкрила паспорт - а там - термін дії з 16 листопада по 26 грудня!!! 1 місяць і 10 днів!! Оскільки робила через візовий центр ( плюс витратила купу грошей на їх послуги, страхівки і т.д. на себе і на чоловіка), то не було в кого з'ясувати, чому так... Один знайомий мені сказав, що оскільки моя перша поїздка по попередній візі була 26 червня, то 26 грудня якраз закінчується якийсь там піврічний коридор, але я так толком і не зрозуміла, як часто вони рахують ці коридори і як саме їх треба закривати??? Логічно випливає, що якби я пішла робити візу не зразу по її закінченні, а вже аж після 26 грудня, то проблем таких би не було.. Тепер маю запис у консульство на 21 січня і знову переживаю, що і як будуть рахувати.
Можливо, хтось знає, на основі чого встановлюється термін видачі візи і що таке той піврічний коридор?????

Юкола
11.01.2013, 00:14
На перетин кордону, то я знаю.
А за візу уточнювала, бо на сайті нічого не зазначено.
Але на скільки я розумію, то дозвіл на перетин кордону в консульство не треба.
Бо ще не знаю, коли саме поїдемо. Може й за 2-3 місяці.

lawyer
11.01.2013, 00:26
дозвіл на перетин кордону в консульство не треба.
Бо ще не знаю, коли саме поїдемо. Може й за 2-3 місяці.
просто вигідніше буде вам зробити два дозволи в одній заяві.
а щодо того, що поїдете через 2-3 місяці, то не проблема, бо заяву можна зробити на період до одного року (або навіть більше, якщо попросите нотаріуса)

kati
11.01.2013, 00:37
просто вигідніше буде вам зробити два дозволи в одній заяві.
правда, і вказуй не тільки Польщу, а і весь євросоюз,терміном на рік часу

Marigold
11.01.2013, 12:30
Можливо, хтось знає, на основі чого встановлюється термін видачі візи і що таке той піврічний коридор?????
а Ви пробували то вияснити в візовому центрі? Вони мали б бути компетентні в тому питанні. Бо я шось вже за свою переживаю і думаю може то піти туди на консультацію, вони мали б то всьо пояснити

SoLana
11.01.2013, 14:36
Можливо, хтось знає, на основі чого встановлюється термін видачі візи і що таке той піврічний коридор????? візовий коридор це період дії візи, під час якої ви можете знаходитися в країнах Шенгену. У вас, візовий коридор з 5 травня по 5 жовтня. Ви подзвоніть в кол центр візового центру, розкажіть про свою ситуацію, вони б мали вам цю інформацію надати.

Gentle
11.01.2013, 18:26
мала попередню бізнес-візу з 5 травня по 5 жовтня. Пішла подаватися на нову... Уявіть собі моє здивування, коли я відкрила паспорт - а там - термін дії з 16 листопада по 26 грудня!!! 1 місяць і 10 днів!!
Ой, в мене теж колись щось таке було. Але дівчинка, що приймала документи, відразу мені сказала, що віза буде не на той термін (і я чітко памятаю слова: 6-місячнйи шенгенський коридор).. Чи навіть не так... вона запропонувала мені національну замість шенген (щоб дешевше).. Якось так.. Бо я вже точно не памятаю - це була одна з моїх небагатьох короткотермінових віз і я теж вперше стикнулася тоді з таким. При річних візах такого не буває (принаймі в мене не було ніколи).
оскільки моя перша поїздка по попередній візі була 26 червня, то 26 грудня якраз закінчується якийсь там піврічний коридор
Саме так, це якийсь шестимісячний шенгенський коридор. Цей коридор МУСИТЬ закінчитися. В Вашому випадку - днем його закінчення є останній день Вашої візи. Як будете відкривати наступну, то все має буде ок. Виходить, що він рахується з дати першого вїзду..
Вибачайте, що, може, трохи неясно і сумбурно, бо насправді вже не памятаю деталей.
Можете поцікавитися в тих. що візи видають...Але дзвоніть не в візовий центр, вони там або темні, або не зацікавлені.. Краще подзвоніть відразу в консулят..

Masterpiece
11.01.2013, 19:17
а Ви пробували то вияснити в візовому центрі
чесно кажучи, не пробувала, бо візовий центр - лише посередник, такі питання вирішує консулят.

Саме так, це якийсь шестимісячний шенгенський коридор
Я єдине не розумію - чому його саме зараз порахували. Адже до того в мене вже було дві аналогічні піврічні візи , а також шенгени інших країн. Якби це було при найпершому перетині кордону- тоді зрозуміло, а так... іздила- іздила - і маєш: з'явився піврічний коридор)
І взагалі - скупі вони в тому польському консульстві) Вже який раз прошу річну ( бо дійсно треба), так ні: приходь і знов плати(

Можете поцікавитися в тих. що візи видають.
Саме так і зроблю - постараюся потрапити на прийом до чергового консула.

Дякую, дівчатка!)

SoLana
11.01.2013, 19:39
Виходить, що він рахується з дати першого вїзду..
З дати першого в'їзду рахується термін перебування на території Шенгену, на візах він зазначений (може бути 30....90 днів), для піврічних максимум 90 днів, цілком можливо що цей термін якось впливає на дію візи, тобто візового коридору

Elenos
12.01.2013, 00:04
Доброго усім вечора. Сьогодні отримав свою другу "шопінг" візу. Термін дії 1 рік, час перебування 80 днів на пів року. Також дівчинка повідомила, що при подачі на третю "шопінг" візу також потрібні будуть іменні фактури (чеки) з поїздок. Ще сказала що третя віза надається терміном також на 1 рік, але час перебування по 90 днів на пів року. Ну і на останок (можливо комусь буде корисно) - інваліди та пенсіонери не сплачують 35 євро, лише за послуги візового центру (додатково до пакету документів потрібно надати копію та оригінал посвідчення).

Erika
14.01.2013, 02:40
Мої вітанняю шановним форумлянам. Давненько я сюди не заходила. Маю хороші новини і запитання.
Ось і від"їздила я свою польську національну річну візу не за призначенням. Хто мене пам'ятає, той знає, що її відкривала длятого, щоб мати змогу поїхати в Данію. Зрештою, все мені вдалось і навіть більше. По цій візі я вийшла заміж за громадянина Німеччини в Данії, з нею ж я проходила в Німеччині мовні курси. Загалом, з маленькою перервою я пробула в Німеччині 180 днів.
У зв'зку з новим статусом, очікую на німецьку національну візу. В посольстві сказали, що потрібно анулювати мою польську візу.
Запитання; хто зіштовхувався з процедурою анулювання візи? Дні в мене відкатані, просто термін дії до квітня. Закривають по заяві за один день, чи треба чекати?

Hermi
14.01.2013, 02:46
я за порадою, в мене польська віза діє до 27 травня і скоріше за все я всі дні закордоном не відбуду, але досить ймовірно що мені потрібно буде відкрити Австрійську візу з 1 червня, чи таке можливо зробити? Бо знаю що до закінчення дії візи, не можна подавати документи на нову, але 1 червня я маю Бути у Австрії!Чи це взагалі реальномоя польська віза типу обмін науковим досвідом, астрійська ма бути навчання

Erika
14.01.2013, 03:10
в мене польська віза діє до 27 травня і скоріше за все я всі дні закордоном не відбуду, але досить ймовірно що мені потрібно буде відкрити Австрійську візу з 1 червня, чи таке можливо зробити? Бо знаю що до закінчення дії візи, не можна подавати документи на нову, але 1 червня я маю Бути у Австрії!Чи це взагалі реально
Завжди можна анулювати польську візу. Просто, я особисто не компетентна в тому, чи можливо відкривати іншу шенген візу, якщо діє попередня, але видана посольством іншої країни. На крайній випадок, підрахуйте собі термін, і до прикладу, 6 травня анулюйте польську візу, щоб залишилось достатньо часу для відкриття другої візи.

SoLana
14.01.2013, 10:46
чи можливо відкривати іншу шенген візу, якщо діє попередня, але видана посольством іншої країни.
Ні, колись до прийняття візового кодексу, можна було мати кілька діючих шенгенських віз, зараз, потрібно анулювати попередню, щоб отримати наступну, якщо наступна по датах зачіпає дати попередньої візи.
о мені потрібно буде відкрити Австрійську візу з 1 червня, чи таке можливо зробити? Теоретично можливо, знаю, що якщо наприклад віза відкрита у польському консульстві, і наступна теж там планується, то на неї можна подавати документи, коли ще термін попередньої не закінчився, просто в анкеті вказати з якої дати вам потрібно відкрити візу (ну і відповідно дати не повинні зачіпати дат попередньої). Але, подзвоніть в Австрійське консульство, для впевненості.

tasha
16.01.2013, 18:05
Бо знаю що до закінчення дії візи, не можна подавати документи на нову, але 1 червня я маю

Чому не можна подавати документи на нову візу? Ви не можете мати дві візи на один період, але це не означає, що ви на початку травня не можете піти в Австрійське консульство і просити візу з 28 травня. Не приймуть документи , наприклад в січні, тому що до вашої подорожі більше ніж три місяці, а починаючи з березня вже можна подавати документи.

Margaryta
19.01.2013, 21:42
Дівчата цього літа сім"єю хочемо поїхати польськими візами в Бельгію на машині з двома дітьми. Реально буде переїхати всі кордони без пробем???
Бельгійську візу не хочу відкривати бо дуууууууууууже багато мороки.

Martta
21.01.2013, 02:27
Дівчата, допоможіть я виробяю паспорт і малу (7 років) вписую, якщо вона буде в мене вписана їй потрібно віза чи може на моїй їхати?
Скільки коштує віза для дитини, я бумаю відкривати шопінг - візу?

---------- Додано в 01:27 ---------- Попередній допис був написаний в 01:12 ----------

Дівчата, допоможіть я виробяю паспорт і малу (7 років) вписую, якщо вона буде в мене вписана їй потрібно віза чи може на моїй їхати?

Megan
21.01.2013, 10:26
Хтось в курсі на яку дату зараз записують у візовий центр на подання на шопінг-візу? І на скільки її відкривають? Бо хтось каже 7 днів, інші кажуть 10 днів.

arushka
21.01.2013, 11:47
Margaryta, якщо знайдете аргументи для німецької поліції, то всім решта, думаю, все одно.
Нас тільки німці зупиняли.

Marigold
21.01.2013, 11:50
Ви бачили, що роблять словаки? Роздають мультики від 2 до 5 років навіть людям, які просто хочуть поїхати на лижі на 5+ днів. Цікаво наскільки довго та "акція :)" триватиме. Почули про це в турфірмі. Ось що знайшли в неті (http://easyvisa.livejournal.com/95289.html)

Margaryta
21.01.2013, 18:40
Нас тільки німці зупиняли
Підкажіть, а ви що казали. Ми цього літа їздили автобусом, так нас теж німці зупиняли, але в мене була Бельгійська віза

arushka
21.01.2013, 18:48
Підкажіть, а ви що казали.

У нас було запрошення в Голландію і Швейцарію. Німеччина була транзитною. До цієї поїздки польську шенгенку прокатали раз 5, може тому не дуже придирались.

Hermi
21.01.2013, 18:50
Чому не можна подавати документи на нову візу?
як подавала на польську, то переді мною завернули жіночку, в якої не закінчився термін дії попередньої візи, тому перепитую.
і наступна теж там планується,
та от в тому і біда що буде австрійське консульство відкривати, і на скільки мені відомо то вже аж в Києві вироблятись буде.

Marigold
21.01.2013, 23:34
та от в тому і біда що буде австрійське консульство відкривати, і на скільки мені відомо то вже аж в Києві вироблятись буде.
як варіант - сходити на Міхновських у візовий центр, який включає і Австрію. Не скажу Вам правда на рахунок кваліфікованості в саме цьому питанні. Консультація, як і перевірка пакету документів перед подачею в саме посольство, навіть якщо Ви робите це самостійно, а не через їхні послуги - є абсолютно безкоштовною. Ну і там абсолютно малолюдяно, дуже комфортно в тому відношенні - не до порівняння з Садовою.

irina
21.01.2013, 23:47
Віза для дитини безкоштовна, але мусите оплатити послуги у сумі 205 грн.

Lyudamama
25.01.2013, 21:54
Дівчата, може хто вже подавав на другу шопінг візу після річної. На який термін Вам відкрили?

Alicia
26.01.2013, 18:20
Вчора подавали документи на шопінг візу, всі документи завчасно підготували, тому по часу це зайняло хвилин сорок. Навіть не очікували, що жодних черг не буде, кожен за своїм номером підходить (як такого бракує в інших установах нашої країни). Єдине, що на наступну річну візу попросили ще привезти довідку з жеку 16, для тих, хто приписаний у Львові менше двох років.
От тепер тільки думаємо, чи перший раз прокататися в Польщу машиною, чи краще автобусом...

Masterpiece
28.01.2013, 22:06
Отримала і я сьогодні свою робочу візу. Після непорозумінь з шенгенськими коридорами, попередньою візою на місяць і 10 днів, цього разу консульство "змилувалося" і видало річну:girl_tender: Тішуся!!

Gentle
29.01.2013, 13:04
Після непорозумінь з шенгенськими коридорами
Ну і як з тими коридорами рахується в кінцевому підсумку? Ви їх перепитували?

Kroshka Enot
29.01.2013, 15:31
Вчора подавали документи на шопінг візу, всі документи завчасно підготували, тому по часу це зайняло хвилин сорок.
Чи можете детальніше зупинитися на переліку документів, з зазначенням нюансів, які можуть виникнути при їх зборі?
Ми хочемо вперше отримати візу. В неті стільки інформації і різних відгуків, що пазл в голові ніяк не хоче складатися.
Безмежно вдячна!

Panna Land
29.01.2013, 15:50
Хто може підказати чому не має вільних місць на подачу візи (польський шенген)? Вже майже місяць не можу зареєструватись для подачі документів. Невже корупція й надалі процвітає?)), бо, кажуть, що у Візовому центрі 400 грн робить диво:girl_yes2: