КПК

Показати повну версію : Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

IRUSKA*8
27.06.2009, 01:20
Форумляночки та форумляни,Ви тут всі такі моднички(модники):girl_smile:,маєте прекрасне відчуття стилю (я в цьому не сумніваюсь),розумієтесь на якісних речах,я б хотіла просити Вас про допомогу:напишіть,будь-ласка,яким торговим маркам одягу Ви надаєте перевагу і чому......я думаю,що такий обмін досвідом вдалих покупок стане в пригоді нам усім...:girl_smile:

Siania
27.06.2009, 01:30
Мені подобаються футболки і блузочки від Colin's, джинсики Replay, взуття Clarks
Наразі до кращого не доробилась:girl_mad:, як тільки так зразу:girl_in_dreams:

Bogdanka
27.06.2009, 01:42
Colin's, Mango, ProMod, Zara, SOliver, Motor, Gap, Pimkie, Columbia, Blizzard, Orsay... і окрім того своїй кравчині, пані Оксані:girl_smile:

Юкола
27.06.2009, 11:55
Джинси останнім часом купує лише Коллінз.

Марки: Манго(піджачки та спіднички), Берска(маєчки, курточки,штани), Сара(переважно взуття та верхній одяг,сукні), Пімкі(майки), Массімо Дутті(футболки, сорочки), Адік (спортивне).

Oddly
27.06.2009, 12:00
Не буду повторюватися про фірми з попередніх дописів.
а ще
мені подобається, які речі шиють і продають в КРОКУСі
часом в Роладі
часом в ЖИВА (це там, де колись був сенсус чи щось типу того) - біля готелю Жорж - завжди написано, що шиє Ужгородська якась фірма - мені подобається багато речей. і ціни часто радують

підтримаймо укр. виробника!:girl_crazy:

ще подобаються деякі (!) речі в Reserved, Reporter, Benetton, Sisley - особливо в сезони знижок :girl_crazy:

а взуття - без сумніву Geox, решта назв не пам"ятаю

і на закуску - сумочки - моя слабість - Neri Carra :girl_crazy: тільки ціни в них трохи ого-го :girl_crazy: але треба позбуватися тої залежності сумочкової, а то чоловік мене з хати вижене, або почне ті сумочки на обід готувати...

Мальва
27.06.2009, 17:53
З класичного одягу відзначу Natali Bolgar. Дорогувато, але костюмчик вартує того.

Kasia
27.06.2009, 18:38
нічому не надаю перевагу. вважаю, що 90 % одягу на ринках і магазинах - це ніякі не торгові марки. це просто продукція -Китай Турція ін крїани. нікому не відомі, і без потреби її рекламувати, то то є просто масс одяг.

українських марок взагалі майже не знаю, (Жива, Сенсус, Арбер - нічого мені не подобається, в Живі - дорого і не завжди якісно). дизайнерські речі до уваги взагалі не беру, бо може й знаю, але ніколи не куплю за цінової категорії.
вище зазначені світові бренди- попадаються тільки нас стоках, отже не можна говорити що я надаю їм перевагу, бо в стокових магазинах, нема колекцій - а так що приїхало.
з дешевих марок Європи - купую LifeLine, бо 34 розмір тільки в них так пошитий, що ніц не вшиваю ні в ширині ні в довжині.

взуття- Gabor, Ekko, Baladowski, Diva
сумки -Wanlima.

Cifalius
27.06.2009, 19:01
Дуже люблю марку Mexx, Mango, benetton, Terranova (на кожен день), джинси Denim. Взуття: Clarks, Ekko. Для дому: ТВОЕ

Грильяжка
27.06.2009, 19:01
Взуття люблю "Джеокс" і "Браску", зі спротивних "Найк". Щодо одягу тут в мене немає улюблених марок. Купую той який подобається, як каже мій другий відомий дизайнер, у Львові брендових речей практично немає-є хороші підробки, хіба у стокових магазинах можна купити бренд. А ще просто обожнюю одяг наших львівських дизайнерів. Петро Нестеренко-Ланько, Уляна Барабаш, Юля Лехів, Світлана Микитюк і Соломія Яцентюк-дизайнери речі яких я одягаю і ношу з величезним задоволенням

Un.Known
27.06.2009, 19:42
Мені подобаються футболки і блузочки від Colin's, джинсики Replay, взуття Clarks
Наразі до кращого не доробилась:girl_mad:, як тільки так зразу:girl_in_dreams:

Ну якщо вже доробились то джинcиків Replay, то я Вам ґратулюю (ціна починається на 100 євро).

Kasia
27.06.2009, 23:26
Дуже люблю марку Mexx, Mango, benetton, Terranova (

ДЕ ВИ ЦЕ КУПУЄТЕ? У фірмових магазинах?

Зорянівонька
27.06.2009, 23:30
А ще просто обожнюю одяг наших львівських дизайнерів. Петро Нестеренко-Ланько, Уляна Барабаш, Юля Лехів, Світлана Микитюк і Соломія Яцентюк-дизайнери речі яких я одягаю і ношу з величезним задоволенням
А де можна їх одяг купити і скільки що коштує? Бо я знаю тільки бутік Караванської...

Bogdanka
27.06.2009, 23:32
вище зазначені світові бренди- попадаються тільки нас стоках, отже не можна говорити що я надаю їм перевагу, бо в стокових магазинах, нема колекцій - а так що приїхало.

у Львові так, а в Києві напр ні. Я до декрету, коли часто їздила у відрядження в Київ, купувала дві третини одягу саме там, магазинів брендового одягу не мало - на Хрещатику, в Каравані тощо. Наприклад, ZARA представлена дуже гарно (4 поверхи на Хрещатику), Mothercare також великий магазин - в Глобусі, В Каравані хороший S'Oliver і Tom Tailor...у Львові Colins такий же ж як і в Польщі і Motor від того, що я в Європі купувала нічим не відрізняється. H@M - хороша шведська молодіжна марка одягу, на жаль в Україні взагалі не представлена, але можна пережити. Інше питання, що всі ті марки є різної цінової категорії, і також факт, що не кожен їздить в Київ, хоча знаю таких, які роблять спеціально шоппінг-вікенди в Київ:girl_smile:

українських марок взагалі майже не знаю, (Жива, Сенсус, Арбер - нічого мені не подобається, в Живі - дорого і не завжди якісно). дизайнерські речі до уваги взагалі не беру, бо може й знаю, але ніколи не куплю за цінової категорії.

Жива і Сенсус... то правда, аж злить, часом не розумію на кого вони шиють. То треба мати якусь ЇХНЮ стандартну фігуру чи що... шви там також сумнівної правильності і акуратності, і якісь мені ті речі браковані, а от в Арбері чоловічі костюми на щодень на роботу супер. Ясно, що то не клубний Pierre Cardin, а воно на кожен день і не потрібно.
А от дизайнерський одяг, дизайнерів типу Оксана Муха, Роксолана Богуцька... коштує просто дуже недешево. Для прикладу - товаришки мама на весілля приміряла костюми Оксани Мухи - від 800 у.о. ВІД!!!!

Terranova є теж на Хрещатику, Benetton на Гнатюка у Львові і десь з 5 магазинів в Києві...

odree
27.06.2009, 23:42
Benetton на Гнатюка у Львові

його вже давно закрили. бо вони не були офіційними представниками. зараз бенетон можна купити в парадізі

Грильяжка
27.06.2009, 23:45
А де можна їх одяг купити і скільки що коштує? Бо я знаю тільки бутік Караванської...

Одяг не тільки від львівських але й від укр. дизайнерів є в "Магнусі" єлов-блу називається, звичайно англійською просто мені ліньки мову переключати. А так я з ними просто особисто знайома по роботі то вони мені так шиють. Коштує дизайнерський одяг звичайно недешево, скільки точно сказати не можу бо я з ними дружу-то мені дешевше, а дещо і в подарунок.

kati
28.06.2009, 01:37
ая неперебірлива:girl_crazy:
можу купуити речі і в магазині, і на південному, і в принципі будь де, якщо мені щось сподобалось.....
Спортивний одяг більше купую в магазинах- Colin's,Motor,Reserved, Reporter,adidas. Взуття- ecco, geox, adidas
Кофтинки, платтячка, брючки- то турція з південного.
Досить велика колекція речей rinascimento( коліжанка займалась цією маркою одягу, то я в неї скуповувалась), тепер вона перейшла на взуття Baldinini, але для мене то трохи задорого.
Ще одна коліжанка також займається італійськими речима, то в неї купую Guess, Miss Sixty,Denny Rose, Kor Kor

odree
28.06.2009, 01:53
Ще одна коліжанка також займається італійськими речима, то в неї купую Guess, Miss Sixty,

кать, то ж американські бренди
мені Guess теж дуже лайк. джинси люблю phard. взуття люблю спортивне, але якщо шпилька то Gianmarco Lorenzi
а загалом я теж не перебірлива. мені аби подобалося

kati
28.06.2009, 01:55
:)))) та може й американські, але везе вона їх з італіі

Siania
28.06.2009, 12:32
Ну якщо вже доробились то джинcиків Replay, то я Вам ґратулюю (ціна починається на 100 євро).
:girl_smile:А Replay купують по замовленню в Італії, зі знижками в 50, 60, 70%)))
Ех, хочу в Італію на шопінг! Все що в мене є з хороших речей - звідти:girl_in_dreams:

Un.Known
28.06.2009, 12:55
Та то не тільки в Італії, Siania!

Я думаю, вистачить до найближчого шоппінг-парку Євросоюзу в час розпродаж дістатись.

Позаминулого тижня купила тоненьку шкіряну куртку (літню) від Essential за 12 фунтів (в неті)...

Bogdanka
29.06.2009, 00:30
його вже давно закрили. бо вони не були офіційними представниками. зараз бенетон можна купити в парадізі

були офіційними. То магазин моєї знайомої ще з інституту, не знала що закрили, бо рідко там буваю і рідко її бачу

Cifalius
01.07.2009, 10:59
А де ще можна ці речі купити, на відміну від Львова, в Києві є розпродажі...і часто привозять нові колекції, а у Львівському Mexx одне барахло, яке ніхто не купує! А магазину Terranova взагалі нема, хоча вони роблять дуже хороший одяг на кожен день!

Kasia
01.07.2009, 11:29
тобто ви купуєте у Києві?

Victi
01.07.2009, 11:33
Львівський Мехх уже теж закрили. Висить там гарненька вивіска "оренда", як і по цілому львову та ринку південному. Скоро з тою кризою магазинів не залишиться, хіба секонди і антикриза.

Щодо торгової марки - не обрала конкретну, отак всього по трошки, але дуже люблю Українське. Патріотка. А купую я специфічно - от пішла недавно по магазинах за штанами, купила кофтинку в Живі.

Cifalius
01.07.2009, 11:34
тобто ви купуєте у Києві?

з особистих даних...Звідки Ви: Lvov - Kiev

bora
01.07.2009, 11:50
Тема про марки хороша ще й тим. що можна якщо грунтовно підійти написати які марки родом буцімто з Англії (Італії, Франції) не мають з нею нічого спільного і просто розраховані на брендо-залежних (а шиються в кращому разі на наших ПП). Знайду матеріали ще - викладу.

Говорячи майже про всі перераховані марки- гляньте країну-виробника на них. От в мене чоловік купує Колінз - бо там йому підходять лекала (в Лікупері - категорично всі штани приміро не підходять). Але ж виробник Колінза насправді крупними буквами - Китай. (Останні його штани звідти розійшлись по швам за 2 тижні - не подумайте, замалі не були).
Так багато марок своє виробництво передають в подібні країни. Тому якості дуже кращої там не буде, будуть кращі моделі, краща ціна в час розпродажів і краще обслуговування.

На жаль чи на щастя я купую просто те, що пасує. Але купую переважно у Києві, і зрідка в наших магазинах (не хочу переплачувати за некваліфікованість і повальну Туречичину Південного). Там - бо дешевше і набагато більший вибір. В Києві просто більше того кежелу, який я люблю (блискітки то дуже не моє і для мене велика подія їх одягнути).

Що мені точно не підходить - це всі штани Манго. Вони мають одне лекало під таку собі підліткову фігурку і якщо ти в нього не впишешся - то годі шукати. В Росії мегамагазин МАнго в свій час переміряла без толку:). Але подобаються дуже їхні сукеночки і майки.
Тому я не буду радити приміром Мекс, який підходить мені, бо комусь він в грудях ні защо не зійдеться. І т.д.

odree
01.07.2009, 11:59
Львівський Мехх уже теж закрили. Висить там гарненька вивіска "оренда", як і по цілому львову та ринку південному. Скоро з тою кризою магазинів не залишиться, хіба секонди і антикриза.

вони переїхали в магнус

Victi
01.07.2009, 12:01
Може ще хтось підкажете де Бьюстьє переїхав. Я там собі такий гарний купальник приміряла, та була без грошей. А потім як в народній пісні - "Я прийшов - тебе нема, підманула підвела"

Кава
01.07.2009, 12:02

Зараз багато стокового одягу Мехх у магазині на початку личаківської. А називається просто МАгазин Одягу. зелена вивіска. рекомендую.

Olma
01.07.2009, 12:06
Останнім часом подобається мені Benetton - в час знижок майже себе не контролюю в їхньому магазині:girl_crazy:
Недавно купила платтячко Zara - досить гарненьке :girl_spruce_up:
Раніше багато купувала в Mango, але останні колекції в них якісь дивні...
Чоловікові джинси підходять лише Diesel i Wrangler.
А зі спортивних товарів - купую те, на що знижка :girl_blum:
А ще, я великий фанат сумочок:girl_cool: - маю різні різних брендів. Бачила в Іспанії Rocco Barocco - тапер мрію....:girl_in_dreams::girl_in_dreams:

bora
01.07.2009, 12:06
Зараз багато стокового одягу Мехх у магазині на початку личаківської. А називається просто МАгазин Одягу. зелена вивіска. рекомендую.

Ще магазин подібного кежелу є на початку Городоцької - з лівого боку від Магнусу - на першому поверсі. Так і називається - Кежел-сіті. Надсилали нещодавно СМС, що там проходить розпродаж, але не знаю до якого числа.

katrinka
01.07.2009, 12:07
теж купую одяг і взуття, те що сподобається, те, що підходить, не зациклюючись на марці. взуття подобається джеокс, також в Діві купувала і на Південному теж, і на Добробуті, і у Плато, основне, щоб якість хороша і розмір підходив, бо 35. з одягом теж маю трохи проблем, подобається Резервед, але дуууже рідко буває мій розмір, кофти, блузки є, а от спідниці, брюки....., так само з іншими марками, тому купую там, де знайду розмір, маю три пари джинсів з Колінса, брюки з Ролада (але привезені з Італії), трохи турецького, кілька з Репортера.....

Галя_у_стразах
01.07.2009, 12:21
ecco columbia reserved....

Імель
01.07.2009, 12:26
Діловий/строгий одяг-Вілонна (укр виробник), дуже гарно і совісно шиють, у Львові є в Магнусі на п"ятому поверсі, принаймі був.
Святковий одяг, святкові сукенки-Наталі Болгар (все як на мене шито), якість супер, ціна теж.
Люблю NAF NAF, Tally Weijl.
деколи можна щось путнє видивитися в OGGI
Ще Castro, Zara, Кіра Пластініна,, BGN
домашній одяг-J'Lo(маю кілька речей з розпродаж), Women Secret.
Останнім часом перестала купувати МАНГО-почали шити з жахливого трикотажу і дууууже зіпсувалася якість.

Про взуття вже писала: Карло Пазолінні, Марко Пінні (то Італія, є в Києві в "Городку")

Iskra
01.07.2009, 12:30
хочу на шопінг!!!!! :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray:

Кава
01.07.2009, 12:42
хочу на шопінг!!!!! :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray:

І Я!!!!!!!!!!!!!!!!!!:girl_cray: :girl_cray: :girl_cray:

ecco columbia reserved....

Галя, у вас в основному спортивний стиль?

Галя_у_стразах
01.07.2009, 12:47
2Кава не всегда, если надо то есть классические тряпки - но редко

bora
01.07.2009, 12:57
Ну ось є дещо з відповідного ресурсу (http://www.copyright.com.ua/show_news.php?who=1488)
Так, например, обувной бренд Carlo Pazolini - это российский продукт, но многие потребители до сих пор считают, что туфли и ботинки в фирменные магазины компании поступают из Италии.

Так, в саратовском магазине женской одежды OGGI реализуется товар с ярлыком "Сделано в Китае". Но продавцы на вопрос об изготовителе сообщают - фирма расположена в Санкт-Петербурге, шьют одежду китайцы.

А ось дослідження (http://nashkiev.ua/journal/khoroshie-veshchi/deshevyi-tryuk-ukrainskie-brendy-vydayushchie-sebya-za-inostrannye.html)журналістів.

Carlo Pazolini (11 магазинов в Украине). В 90-м году для сколотившего на торговле электроникой предпринимателя Ильи Резника её придумало рекламное агентство «Видео Интернешнл». Carlo Pazolini играет на убеждении советского человека в том, что лучшую обувь шьют в Италии. Надо отдать компании должное - создавая иллюзию, она не опускается до прямого обмана. Хотя можно представить, как много клиенток Carlo Pazolini хвастается подругам «итальянскими сапожками», на самом деле пошитыми в Китае по российскому заказу и дизайну.

Braska… где-то в самом начале 90-х годов ХХ века, в лондонском районе Челси появилась интересная молодая девушка. Ее часто можно увидеть в самых популярных заведениях английской столицы, на художественных выставках, поэтических вечерах и просто на богемных тусовках… только очень немногие знают, что девушку зовут Хелен Браска. Она - дизайнер и у нее есть мечта – легкая и изящная. Она хочет придумать самую лучшую обувь в мире… Так, или примерно так, зародилась одна из самых прогрессивных торговых марок обуви под названием BRASKA , – снова рассказывает нам сказки сайт «Интертопа».
Между тем, BRASKA появилась на свет благодаря агентству, которое называлось тогда Saatchi & Saatchi. Название было придумано копирайтером. Естественно, Google никакой Хелен Браска не знает.
Cайт braska.co.uk зарегистрирован на некоего Евгения Филатова. Адрес регистрации - ул. Каштановая, 12-б. Это на Троещине, а не в лондонском районе Челси.
"Английская фирма", - сказал мне интертоповский продавец.

Luciano CarvariВ конце 2005 года стартовала шикарная рекламная кампания Luciano Carvari под слоганом “Відтепер в Україні!» Подразумевалось, что на наш рынок выходит итальянский бренд с историей. Подозрение, вызванное относительно низкими ценами, подтверждалось русским языком официального сайта carvari.com. При простейшей проверке выяснилось, что он зарегистрирован на днепропетровскую компанию, управляющую сетями по продаже обуви “Gianni" и "Shabelski". Ни одного сайта на итальянском, подтверждающего существование дизайнера Luciano Carvari и его "семьи потомственных обувщиков", Google не знает. В представленном на carvari.com досье-легенде полно нестыковок, зато нет фотографии.

ChesterКомпания TJ Collection утверждает, что "была создана в Великобритании в 1992 году". Очень может быть, ведь регистрация фирмы-владельца марки стоит в Лондоне около $10 тысяч. Сейчас компания продвигает 3 бренда: TJ Collection - для примодненного среднего класса, Chester - для любителей классики, Carnaby - для молодежи. В их рекламе используются обороты "продолжая старинные традиции английских мастеров" , "неповторимый английский стиль" , "сердце свингующего Лондона 60-х". Да только в самой Англии вы не найдете магазинов этих марок.
В 2005 году журнал "Имеешь право" написал о том, что обувь всех этих марок производится под Липецком. Доказательств этому не было найдено, зато в Интернете появились свидетельства людей, будто бы знающих владельцев фирмы - Тимура и Юлию (их инициалы заложены в название TJ Collection ). Свой бизнес они начинали в Уфе, сейчас, по слухам, живут в ЮАР.
"Красивая и удобная обувь изготавливается в Италии и Испании, на семейных обувных производствах, секреты мастерства в которых передаются из поколения в поколение" , - утверждает TJ Collection. "Дизайнеры у них наши, заказы размещают на разных фабриках - ну, кто самые выгодные условия предложит, тому и достанется. Бывает, в России шьют, бывает - в Китае. В Италии потом фирменные стельки во всю партию вложат, в коробки запакуют - и все, можно писать Made in Italy" , - цитирует интернет-анонима журнал "Русская жизнь".

Medusa
01.07.2009, 14:36
А я вам отако скажу, дівчата: найкращі джинси у Львові продають на Краківському базарі. Звичайно, якщо ви не згідно платити тисячі за пару джинсів, тоді і спору нема, але тоді вже дійсно краще поїхати на шопінг до ЄС. А так - то тільки Краківський! Я купила джинси у Моторі - розлетілися через півроку, з базару ношу мінімум по 2 роки, ще й потім до лісу чи на дачу можна начепити.

Імель
01.07.2009, 14:45
Так, например, обувной бренд Carlo Pazolini - это российский продукт, но многие потребители до сих пор считают, что туфли и ботинки в фирменные магазины компании поступают из Италии.
Так, в саратовском магазине женской одежды OGGI реализуется товар с ярлыком "Сделано в Китае". Но продавцы на вопрос об изготовителе сообщают - фирма расположена в Санкт-Петербурге, шьют одежду китайцы.

Про взуття вже писала: Карло Пазолінні, Марко Пінні (то Італія, є в Києві в "Городку")
Тут Італія стосується тільки Марко Пінні, написала, бо, думаю, багато кому назва цієї фірми нічого не скаже, а Карло Пазолінні-більш відома.
Я знаю, що Карло Пазоліні-це російське взуття, про це писала ще й в іншій темі, цого разу вирішила не повторюватися, але взуття хорошої якості і дуже гарний асортимент, щодо ОГГІ-то гарні і цікаві речі трапляються рідко, але трапляються, переважна більшість все як з базару (той самий Південний), але якшо гарно пошукати, то хороший варіант знайти можна-переважно шорти або спідничку, сорочку чи футболку.

Пи.Си. На жаль, дуже важко знайти шось не китайське, знаю купу магазинів на Південному, які продають "італійський" одяг, на який бірки пришивають у Львові :girl_crazy:
А подивіться на виробників спортивного одягу-Адідас, Найк, Пума, у них майже все виробництво на Далекому Сході (Китай, Таїланд, Бангладеш....), корпорації мінімізовують витрати на робочу силу

Галя_у_стразах
01.07.2009, 15:09
А я вам отако скажу, дівчата: найкращі джинси у Львові продають на Краківському базарі. Звичайно, якщо ви не згідно платити тисячі за пару джинсів, тоді і спору нема, але тоді вже дійсно краще поїхати на шопінг до ЄС. А так - то тільки Краківський! Я купила джинси у Моторі - розлетілися через півроку, з базару ношу мінімум по 2 роки, ще й потім до лісу чи на дачу можна начепити.

а там есть где мерять? на мне любые за сезон протираются

Кава
01.07.2009, 15:29
на мне любые за сезон протираются

Як ви їх носите?:eek:

Medusa
01.07.2009, 15:44
а там есть где мерять? на мне любые за сезон протираются

У крутіших будках є "примірочні". У попрощє - заходиш в будку, тебе прикривають шторкою.
Що мене тішить - що 1000% ніхто з моїх співробітників мене там не засіче, бо всі шибко круті, по таких місцях не ходять :)

bioland7
01.07.2009, 16:07
Що мені точно не підходить - це всі штани Манго. Вони мають одне лекало під таку собі підліткову фігурку і якщо ти в нього не впишешся - то годі шукати. В Росії мегамагазин МАнго в свій час переміряла без толку:). Але подобаються дуже їхні сукеночки і майки.
Тому я не буду радити приміром Мекс, який підходить мені, бо комусь він в грудях ні защо не зійдеться. І т.д.

А мені навпаки дууууже важко знайти штани, бо ношу 34-36 але достатньо висока і худа, тому багато коротких по довжині,коли заходжу в Манго (купую в Києвї) то які б не наділа всі добре лежать, а наприклад в Резервед не можу навіть 34 купити, бо завеликі (джинси), в них тепер розміри великомірки.
Zara магазин люблю, бо ціни доступні, але якість там зовсім не відмінна (відповідно і ціна низька). Купую в них хіба речі колекції Zara Woman вони по якості, складу тканини і ношенню кращі аніж Zara Basic (ті що найдешевші).
І ще є в Києві рос.марка OGGI, хто буде в Києві раджу зайти, бо і ціни нормальні і речі симпатичні.:girl_spruce_up:

Імель
01.07.2009, 17:08
І ще є в Києві рос.марка OGGI, хто буде в Києві раджу зайти, бо і ціни нормальні і речі симпатичні.:girl_spruce_up:

ОГГІ є в "Каравані" вул. Лугова, 12 біля фонтану

Котя
01.07.2009, 18:36
Я мала можливість робити часто шопінг в ЄС, улюблені бренди:
Morgan,River Island, Mango, Zara,Oasis, Next, Pineapple, Benetton,NewYorker.
H&M трохи не моє, зато для малого просто супер.
Взуття - Aldo та інше.
Ще коліжанка займається італійським одягом, так сама закупляюсь в неї багато, включаючи і для малого.
Для чоловіка джинси так само лекала підходять тільки в Collins,а от верхній одяг не поганий в "Фабриці" у Новому Цумі.

Tela
03.08.2009, 17:00
А я що не куплю у "Фабриці" так всьо і рветься, не щастить мені на цей магазин, вже і не заходжу туди навіть...

La esposa
03.08.2009, 17:05
Ай, люди, чи то головне - ДЕ воно куплене? Головне, щоб якісне було, носилось добре, і мені, напевно, в цьому везе... Або вибирати вмію..? Просто під руками чути, яка тканина добра, а яка ні...

Wanderlust
03.08.2009, 20:43
Zara магазин люблю, бо ціни доступні, але якість там зовсім не відмінна (відповідно і ціна низька). Купую в них хіба речі колекції Zara Woman вони по якості, складу тканини і ношенню кращі аніж Zara Basic (ті що найдешевші).
а у Львові є та Зара?

vanilia
03.08.2009, 21:20
діловий/строгий одяг-Вілонна (укр виробник), дуже гарно і совісно шиють, у Львові є в Магнусі на п"ятому поверсі, принаймі був.
Святковий одяг, святкові сукенки-Наталі Болгар (все як на мене шито), якість супер, ціна теж.
Люблю NAF NAF, Tally Weijl.
деколи можна щось путнє видивитися в OGGI
Ще Castro, Zara, Кіра Пластініна,, BGN
домашній одяг-J'Lo(маю кілька речей з розпродаж), Women Secret.
Останнім часом перестала купувати МАНГО-почали шити з жахливого трикотажу і дууууже зіпсувалася якість.

Скажіть, будь-ласка, а де Ви купляєте наталі Болгар? (у Львові) Чи Ви у Києві купляли?

Кольорова
03.08.2009, 22:02
Магазин "Наталі Болгар" є на початку Стрийської. По тій стороні, що й Стрийський базар, лише через дорогу і трохи вище. Часто, коли проїжджаю маршруткою, дивлюся на вітрини, але якось не було нагоди та можливості зайти туди...Хоча на перший погляд здається, що то одяг на кобіт після 35.. А ,може, я і помиляюся...

Olma
04.08.2009, 01:34
Як була я весною в Україні, думаю куплю собі якийсь "бренд" на Південному - типу Gucci чи Dolce Gabbana, в Швецію на дискотеки шоб модно виглядати:girl_cool::girl_haha: Так там такі ціни!!! Турція Турцією і "всього за" 495 -800 гривень, а то і вище - то перепрошую... Ліпше Манго за 500.

Koza-Dereza
04.08.2009, 01:45
куплю собі якийсь "бренд" на Південному - типу Gucci чи Dolce Gabbana, в Швецію на дискотеки шоб модно виглядати
А хiба по них не видно що то "Gucci" чи "D&G"? Менi теж раз передали майку "Chanel" з стразами, вся така супер супер. Я її тiльки по хатi ношу. Менi стидно пiдробку носити, її ж за кiлометр видно. Але то я :) Он подружка купила собi сумку Gucci, пiдробку в Грецiї, i нiц їй не стидно, носить :)

Olma
04.08.2009, 01:57
А хiба по них не видно що то "Gucci" чи "D&G"? Менi теж раз передали майку "Chanel" з стразами, вся така супер супер. Я її тiльки по хатi ношу. Менi стидно пiдробку носити, її ж за кiлометр видно. Але то я Он подружка купила собi сумку Gucci, пiдробку в Грецiї, i нiц їй не стидно, носить

Бувають гарні підробки в принципі... Та і я на дискотеху хотіла - там не видно, а маленьке D&G на кишенці точно б не помішало :girl_in_dreams:
Знаю про шо Ви, в мене є майка Versace - тоже стрази на всю грудь і з прозорою накидкою...:lol:
Вміють же люди подарунки вибирати :D

Orman
04.08.2009, 09:36
До брендів я якось байдужа. Єдине, що приваблює - вища якість, порівняно з "базарними" лахами. Купуємо в основному в Reserved, House часом Жива і Sela - решта дошиваю. Шити виходить дешевше, але марудно. В супер брендових те що мені подобається коштує від 700 грн :girl_devil: - зразу перестає подобатись

bora
04.08.2009, 10:26
Next, Pineapple, Benetton,NewYorker
Дозвольте поправочку.
NewYorker - не зовсім коректно в даний перелік відносити, бо ця ТМ не є брендом одягу. NewYorker - це мережа магазинів. Тобто таких бірок на речах не буває. В даних магазинах продаються ТМ - Fishbone, Amisu, Censored, Smog.
Просто також там закуповувалась, завдяки мультибрендовості в мережі - гарний вибір ну і ціни дуже приємні.

mashka
04.08.2009, 11:19
Люблю Esprit, H&M, Kenvelo, Welfare

Tela
04.08.2009, 12:47
Скажіть, будь-ласка, а де Ви купляєте наталі Болгар? (у Львові) Чи Ви у Києві купляли?
Магазин Наталі Болгар на вул.Стрийська,5 (біля стрийського базару) Я й сама там закупляюсь іноді.

Neverland
04.08.2009, 15:17
В мене ,наприклад, шикарно просто носиться одяг з магазину Біг Стар, років 6 назад джинси купила і купу кофт, досі всі ношу, не потерті, нічого, але і ціни там зараз ОЙОЙ:girl_cray: Всі інші магазини там Хаус, Репортер і подібні протираються, кошлатяться.:girl_sad: Краківський взагалі піпєц, гірших речей не бачила, непоганих пару купила на Добробуті, але то як попадеш... Восновному речі такі самі як з Краківського, але дорожчі. А взагалі прикольна штука Секонди:girl_crazy: Я там знаходжу і оригінальні якісні і до кольору і до вибору:girl_in_dreams: але то треба ходити і ходити щоб виходити

Кольорова
04.08.2009, 15:38
Маю з Репортера джинси - кльово носяться. Маю з Колінза - теж файні. Маю і Левіс - також кльові. Чи то я така оптимістка, що мені так всьо подобається ? :)))
А от в Резерві не вдається на себе підібрати нічого - ніби на манекені гарно, а на мені - не дуже. Люблю одяг з Жадору. Маю кілька сукенок, костюмчики, майку, два плащики звідти - КЛАСНІ! І дуже мені подобається підхід до покупця - скачуть, радять, кльово :)))

Orman
04.08.2009, 15:40
а мені з Колінза поясний одяг не підходить :girl_sad: не сидить і все

simona
05.08.2009, 14:12
А що коли вдягаєш брендовий одяг ти себе відчуваєш інакше, поводиш інакше і стаєш кращою людиною? Ну ішо лежить в дома пару фірмових речей від D&G, Трусарді (було), Кельвін Кляйн, Версачі і що? Одяг як одяг різниці ніякої не відчуваю від того що куплене на базарі, бо і на базарі можна вибрати хорошу річ навіть на нашому Краківському. Толку з того, що хожу в фірмових Джеоксах (куплені не в нас), коли сходжується на бойка (а в них по бруківці довго ходила) ставлять наші набойки і вже по мештах. А зрештою кожен одягається на свій гаманець і смак. Подивитись на закордон вони не витрачають стільки грошей як ми на шмати і взагалі простенько одягаються/, навіть коли в Європу приїжджають наші і росіяни говорять відразу видно по одягу. Так що я за брендами не літаю, коштів таких немаю одягаюсь просто на базарі. А ті, що маю подарунки з-за кордону. І ше на тих фірмових речах на лейбочках галограмкою написана назва фірми-бренду.

Usmishka
05.08.2009, 14:33
Ну якщо про дитяче взуття, то в україні з тим проблема, або дуже дорогі якісні бренди, або вже зовсім ге. В києві з тим трохи легше,а у нас у Львові, напишу про босоніжки, розмір 19-20, екко-240 в плато, 400 в магазині, джеокси від 360, паблоскі, суперфіти, фішерпрайси - від 400, російська фірма-від 200.
Нема в нас якісного недорогого взуття, хоч плач.

Natalya
06.08.2009, 18:29
Читаю "Success в большо городе" Хакамади. Так от вона пише, що успішний чоловік обов'язково повинен мати дорогий костюм (називає суму 1000 дол.) і взуття (за 500). А успішна жінка може одягти навіть мешти за 5 дол, а костюм за 10, але вони повинні їй пасувати і гарно лежати...

Грильяжка
06.08.2009, 18:43
але вони повинні їй пасувати і гарно лежати
+100% погоджуюсь а книжку можна в неті скачати?

Natalya
06.08.2009, 21:18
а книжку можна в неті скачати?
пошукайте, бо в мене паперова

Koza-Dereza
07.08.2009, 01:06
В тему :)
Суперове дитяче взуття виробляє компанiя See Kai Run. Катi подарувала тiтка двi пари взуття звiдти. Я вам, дiвчата, чесно скажу, Geox сховається!!! ПОвнiстю шкiряний вибiр i ззовнi i в серединi i м'ягесенька резинова пiдошва (чи якась спецiальна). У моєї панi "грубi" нiжки, i багато взуття на неї не налазило, а цей Сi Кай Ран, пiдходив моментально. I не зношується дуже швидко, i цiна бiльш менш нормальна. Маленькiй дитинi, наприклад, на цiле лiто ОДНА пара босонiжок буде достатньо. I з осiнньо-весняним взуттям так само, якщо нога не виросла то проносить i осiнь i весну, чи навпаки.

http://www.seekairun.com/index.html

http://www.seekairun.eu/store-finder-i-4.html

natorella
07.08.2009, 01:33
Суперове дитяче взуття виробляє компанiя See Kai Run
підтверджую
і Одрі підтвердить - вона його закуповувала
ше якби моона було якось його без накрутки (проценти всякі) до нас везти - ото би файно було

odree
07.08.2009, 01:56
Суперове дитяче взуття виробляє компанiя See Kai Runтак, воно справді суперове. а для манюніх, першачків в ходінні взагалі кращого нема. але як мама трошки старшої мацьопи ( а моїй юстьці вже майже 3) то скажу, що є одне АЛЕ (нажаль) - більші діти, акі вже добре юзають ногами, його дуже швидко зношують, бо воно дуже м"якеньке. та незважаючи на це АЛЕ моя Юстька їх найбільше любить. Вони справді дуже дуже комфортні
а для Мії я замовляла взуття Елевен, теж дуже сподобалося

ше якби моона було якось його без накрутки (проценти всякі) до нас везти - ото би файно буловоно то так, але навіть з тими накрутками це взуття виходить дешевше, ніж те, що тут продають

марта
07.08.2009, 10:53
взуття Елевен, теж дуже сподобалося
можна зсилочку де замовляли :girl_smile:

odree
07.08.2009, 10:56
можна зсилочку де замовлялизамовляли з цього (http://www.tinysoles.com/) сайту через кооп, який організовується періодично в жж

simona
07.08.2009, 16:19
Я може і пропустила, але де у Львові знаходиться магазин ZARA&

odree
07.08.2009, 20:22
де у Львові знаходиться магазин ZARAїхні речі зутрічала в Нота Бене ( але ціни там далеко не дитячі)

MUCHACHA
07.08.2009, 21:03
їхні речі зутрічала в Нота Бене ( але ціни там далеко не дитячі)
?????????? І коли це ZARA продавалась в Нота Бене??? Бо ,знаю, що цю марку одягу вони не возять.....

odree
07.08.2009, 21:21
І коли це ZARA продавалась в Нота Бенеминулого літа

MUCHACHA
07.08.2009, 21:28
Дивно.:girl_smile:...думала ,в них лише MaxMara та Crea

odree
07.08.2009, 21:35
Дивно...я запам"ятала, бо мені дуже блузочка одна приглянулася :) ось

Імель
07.08.2009, 21:38
Я може і пропустила, але де у Львові знаходиться магазин ZARA

Колись відрили магазин на Гнатюка, тіль Зара там була, але не довго він працював.

Ще бачила в кількох магазинах на Добробуті.

Полуничка
07.08.2009, 21:40
І ще є в Києві рос.марка OGGI, хто буде в Києві раджу зайти, бо і ціни нормальні і речі симпатичні
А ця марка є десь на Хрещатику чи ближче до центру. Бо я якраз за закупками туди збираюсь

Імель
07.08.2009, 21:47
А ця марка є десь на Хрещатику чи ближче до центру. Бо я якраз за закупками туди збираюсь

г.Киев, ул. Крещатик 44,
тел.: (044) 279-47-47

г.Киев, Майдан Незалежности, ТЦ "Глобус", 1 линия,
тел.: (044) 371-18-68

То, що в центрі.

MUCHACHA
07.08.2009, 21:51
я запам"ятала, бо мені дуже блузочка одна приглянулася ось
Олесь, та я і не спорю...все можливе, бо зараз там тільки те ,що я написала вище. А одяг Zara є на Добробуті, правда ( на мій смак) моделі не дуже. А взуття Zara вже 3 пари купляю на Шуварі за дуже смішними цінами.

Імель
07.08.2009, 21:58
правда ( на мій смак) моделі не дуже

Я про це вирішила промовчати :girl_smile:
Бо шас знову закидають яйками (як про бренди) :girl_crazy:

OxankaF
08.08.2009, 12:05
А взуття Zara вже 3 пари купляю на Шуварі за дуже смішними цінами.
А де саме на Шуварі?

odree
08.08.2009, 12:18
А взуття Zaraоо, знову пригадала. також минулого року бачила в магазинчику, що на вулиці Волошина,6 (http://mapia.ua/#zoom=17&lat=49.83641&lon=24.03254&active_tab=categoriestab&categories=414) ,і ціни теж були доволі нормальні. але щось останнім часом туди не доберуся. весною там був ремонт

Tela
12.08.2009, 12:24
Люблю одяг з Жадору. Маю кілька сукенок, костюмчики, майку, два плащики звідти - КЛАСНІ! І дуже мені подобається підхід до покупця - скачуть, радять, кльово
Дівчата, а нагадайте де є цей магазин, бо не можу згадати де бачила

odree
12.08.2009, 12:30
нагадайте де є цей магазинна початку саксаганського і на проспекті свободи неподалік макдональдса

Галюсік
13.08.2009, 13:38
Була вчора в Києві, заходила в Манго, результат - купила джинси за 199 грн. і кофточку класичну (вечірню) теж за 199. Там взагалі на Хрещатику на всіх вітринах пише: Знижки -70%, -50%, аж очі розбігаються, а магазинах толкучки, купа народу, всі щось міряють, купують. Дістала велике задоволення від невеликого шопінгу. Шкода, що мала мало часу, а то б скупила пів Хрещатика :)) І головне, що вибір більший і ціни дешевші, ніж у Львові. А взуття яке у Глобусі! У Львові на розпродажах мало що є на мій 35-й, а там все таке класне, я декілька поміряла, то дуже мені було зручно в тому взутті. Ціни по знижках теж різні: є від 300 до 900грн.(на багатьох пише на підошві "made in Italia". У нас з таким надписом взуття коштує 3000.

Імель
13.08.2009, 13:39
Була вчора в Києві

Приїжжєйте ше!!! :girl_flag_of_truce:

Галюсік
13.08.2009, 15:50
Я б з радістю, але їжджу рідко, по роботі, туди і назад в той же день. Щоб обійти всі магазин потрібно мінімум 3 дня :))

Lebidka
03.09.2009, 14:59
Чи купуєте ви брендові речі? :girl_spruce_up:
Наскільки вам важливо, щоб у вашому гардеробі були такі речі?

Брендова і фірмова річ - це не одне і теж саме???
Що для вас краще одна фірмова річ чи десять (за ту саму ціну) з ринку?

Як відрізнити справжні брендові речі від підробок?
І чи завжди бренд свідчить про якість???:girl_spruce_up:

бетменша
03.09.2009, 15:05
купую. але лише на секондах))) а на більше грошей не вистачає. і ноді і на базарі можна знайти достойну річ. але в обох випадках великий недолік - для цього потрібно баагато часу:girl_sad:

Імель
03.09.2009, 15:35
Чи купуєте ви брендові речі?

Я думаю, тут спершу треба визначитися з тим, ЩО Ви вкладаєте в поняття "брендова річ".
Як колись сказала Мучача, кожен міряє своєю ложкою.
Для когось брендом є "Манго", а для когось "Луі Віттон"

Nery
03.09.2009, 15:52
ула вчора в Києві, заходила в Манго, результат - купила джинси за 199 грн. і кофточку класичну (вечірню) теж за 199. Там взагалі на Хрещатику на всіх вітринах пише: Знижки -70%, -50%, аж очі розбігаються, а магазинах толкучки, купа народу, всі щось міряють, купують. Дістала велике задоволення від невеликого шопінгу.
Згідна 100%. Я теж завжди чекала якогось відрядження, щоб в Київ на Хрещатик потрапити і скупитися там трохи. В брендових магазинах можна накупити купу речей за смішними цінами - в нас такими знижками і не пахне ніде, навпаки, позаторічні моделі продають втридорога. В Манго і Терранова там все таке більш кежуал, а от в Дженіфер можна купити на будь-який смак, і через дорогу там магазинчик - забула назву - там платтячка просто бомба. для роботи і на вихід, по смішних цінах бували.
Не була в Києві в "Зарі", хоча в мене зараз практично весь гардероб цієї марки( з-за кордону передають), хороші речі, якісні. Тут не купувала, от і цікаво було б глянути, що тут пропонують і по яких цінах? ( дівчата пишуть на Добробуті є?:) )

Галюсік
18.09.2009, 17:26
Коли була у Києві - бачила знайому, яка мені казала, що купила декілька речей в "Зарі", але вони не є дуже якісні і не радила мені там купувати. Казала, що кофточки після прання розтягуються і т.п. Хоча, думаю, що джинси хороші мають бути. Але теж цікаво почути думку тих, хто купував і точно знає.

vitalinka
18.09.2009, 18:11
тю, значить я геть не модниця, я не дивлюся на фірму, просто купую що подобається ,що гарно лежить, на дотик приємне і ціна не кусається)

Галюсік
22.09.2009, 16:38
тю, значить я геть не модниця, я не дивлюся на фірму, просто купую що подобається ,що гарно лежить, на дотик приємне і ціна не кусається)

І правильно робите. Іноді фірмова річ може висіти як мішок, а недорога річ з базару може просто суперово виглядати. Головне - що вам личить, а не що написано на бірці.

Леді_І
06.10.2009, 19:10
дівчата, а як з цінами в Жадорі?

Грильяжка
06.10.2009, 19:30
а як з цінами в Жадорі?
Стабільно ростуть

Марта2
11.10.2009, 16:16
Маю щастя в Україні одяг не купувати, в нас ціни на якісні речі космічні. :girl_mad:Мені передають з Італіїї фірмові речі, дуже якісні і по ціні набагато дешевші. Для мене марка значення не має, головне щоб виглядало і носилось класно!
От, на приклад, взуття фірми Geox в нас коштує в районі 800 грн, а мені передали черевики осінні за ціною в 30 євриків, різниця відчувається, правда? Куплені вони там в кінці сезону зі всіма паспотрами і лейбами в магазині, так що в якосі їх я не сумніваюсь!(відносила усю весну день в день):girl_cool:

Olma
27.12.2009, 01:13
Просто обожнюю одяг грецької фірми Attr@ttivo (http://www.attrattivo.gr/index0.htm). Був у них один магазин в Стокгольмі, але чомусь його закрили. Потім я заради них спеціально в Польщу їздила, потім в медовий місяць до Греції (тільки мужу не кажіть:girl_crazy:), а тепер 11 січня їїдем з коліжанкою в Прагу на 2 дні :girl_claping:(вона також фанат) - в них там аж 4 магазини!!!!
Надіюсь що і різдв"яні знижки будуть...
От такий я шопоголік...:girl_cool::girl_flag_of_truce:

Miramama
27.12.2009, 10:50
Для когось брендом є "Манго", а для когось "Луі Віттон"
Щось не второпаю, я вважаю ці фірми брендами, тільки Луі Виттон більш "зіркова", скажімо так.

Я обожнюю Аберкромби-н-Фич, привозять з нью-йорку, речи якісні і...ну просто це мій стиль... Звичайно тішить те, що цю марку купує і Риз Візерспун, Вика Бекхем з чоловіком, Бред Піт, Дженіфер Еністон, Періс Хілтон...

от тільки цього разу з розміром біс поплутав, замалі шанці замовила, ну нічого, продам :) Курточки, шарфік, торбинка, джинсіки - все дуже якісне.
http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/division_11203_10901_12203_-1

bioland7
27.12.2009, 11:39
Але теж цікаво почути думку тих, хто купував і точно знає
Я теж погоджуюся,що не дуже якісні, особливо серія Basic Zara, воно і відповідно найдешевша, а з дорожчих серій,як Zara Woman, вже якість краща.

mirishka
19.03.2010, 15:03
Коли була у Києві - бачила знайому, яка мені казала, що купила декілька речей в "Зарі", але вони не є дуже якісні і не радила мені там купувати. Казала, що кофточки після прання розтягуються і т.п. Хоча, думаю, що джинси хороші мають бути. Але теж цікаво почути думку тих, хто купував і точно знає.
Наприклад, я маю декілька кофточок Зари, одну купляла в Києві, інші передали із-за кордону. Якістю задоволена, з Києва ношу кофточку вже другий рік, виглядає гарно. Хоч мій улюблений одяг Манго. На мою думку це як попадеш, от наприклад одягом Манго завжди була задоволена, а остання куплена там кофточка покушлатіла за два рази. Як на мене стиль це не те, де купляєш одяг, у дорогих фірмених магазинах, на базарі чи секонді, стиль закладений в самій жінці, одна жінка купляє Шанель і виглядає так собі, а інша на звичайному базарі і виглядає на мільйон. Хоч я за брендовий одяг!

Pliuka
19.03.2010, 15:28
Маю 3 пари джинсів Zara Woman, надзвичайно ними задоволена. В мене така проблема, які б джинси не купляла всі за пів року дуже протираються між ногами, а в "зарівських" хожу вже рік і нічого :girl_crazy: і ношу їх регулярно

FlySkyJulia
20.04.2010, 11:10
У мене така ж проблема, майже усі джинси протираються між ногами. Хоча купувала і Бенетонівські, і Miss Sixty, Wrangler і ще мала Gas (то були моъ улюблені, 4 роки відносила), але таку проблему можна виправити. Просто занести а ательє. Один раз і маєте спокій. Купую лише бенетонівські речі в Києві, усе від одягу, закінчуючи взуттям, аксесуарами , рушниками.. хочу ще й парфуми їхні. Так мені розмір точно кожної продукції підходить і якісь чудова! У Львові в Парадізі ціни дорожчі ніж в Києві :girl_feminist:

ModdeParis
12.03.2013, 20:11
Colin's, Mango, ProMod, Zara, SOliver, Motor, Gap, Pimkie, Columbia, Blizzard, Orsay... і окрім того своїй кравчині, пані Оксані:girl_smile:
Нажаль, ZARA, що продається в Україні, зовсім не та ZARA. Ті хто купував за кордоном в курсі.:girl_cray:

Glafira
10.09.2013, 16:07
Замовляю речі в Asos, там ціни і якість більш-менш. А також купую у секонд-хендах, от там самі найрізноманітніші торгові марки знаходжу: Zara, Marks and Spencer, декілька раз знаходила Armani, Louis Vuitton та інші.

Yulia Lashkevich
15.04.2014, 18:13
віддаю перевагу Tally Weijl. От Bershka що продається в КК не подобається. Якість ніяка. Так що я в ній розчарувалась. Zara дуже люблю. Маю одну кофточку, моя улюблена)))