Як пережити спеку

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Грильяжка, 30 Червень 2009.

  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Привіт дівчатка. Не знаю чи створюю тему у потрібному розділі але все таки та спека впливає на наше здоров"я та самопочуття. Пишіть хто як бореться зі спекою і не припуси Гсподи тепловими ударами, опіками від сонця, згорілою шкірою..Пишіть народні методи, традиційні, історії пов"язані з тим як спека впливає на людей...
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    Ніяк не борюся.... дуже шкодую що не поставили вдома кондиціонер....
    В нас вдома на термометрі кімнатному 29 градусів......це як в день так і вночі, бо не встигає квартира охолонути. А ще в нас 5 поверх і над нами криша.... ото капець.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Як пережити спеку

    Ніколь я Вас так розумію в мене південна сторона і восьмий поверх, тої ночі взагалі спати не могла від тої жари:girl_cray:...А на роботі класно-прохолодно-може то там ночувати поки спека:girl_cool:?
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    в нас кондиціонер :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    О, в нас на другому поверсі-мансарда, температура 28-29 стабільно, коли виходжу гуляти з малою, то роблю протяг, хоч трішечки освіжає, принаймі запаху пароварки немає. Спимо під тоненькими простирадлами. Пємо багато :), в основному воду та травяні чаї. Так і хочеться заспівати: А я, практично, на морі :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    Наша спальня на схід, минулі роки були дуже спекотні. Цього року ми зашклили балкон, який стримує спеку, більший дах захищає від сонця і тепер замість 28 маємо 24 градуси!
    На вулицю виходжу гуляти з дитиною лише після 3 год, тоді на нашій пісочниці тінь і всі сусіди теж виходять на прохолоду...
    Крім частого бігання в душ інших методів охолодження і заспокоєння я не знаю...
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    А в нас дома сауна!І вдень,і вночі відкриті всі вікна,але навіть легкого вітерця не чути.А все із-за балкону:декілька років батьки чоловіка вирішили змінити профіль на алюмінієвий (він був засклений).Тепер зимою на балконі дубак,а літом-як в теплиці,ще й квартира нагрівається.На вулиці і то легше.От ми з маською,поки нікого нема дома ходимо роздягнуті,вмиваємось холодною водичкою і п'ємо,п'ємо,п'ємо....
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    І внас парілка,якась.Вікно відкрите,балконні вікна теж-дихати нема чим далі.Малий накритий простиночкою,чоловік взагалі нічим..а от я вночі мушу бути накритою одіялом(інакше мені якось незатишно)ось.Вдень-"горю",вночі "замерзаю"))
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    Ми теж багато п*ємо мінеральної води, різні травяні чаї, березовий сік, компот із ягід та сушки, кисло-молочні продукти, особливо
    айран
    Прохолодний душ, коли є можливість[​IMG], а ще краще до озера, річки, моря, ну хоча б у басейн:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:. Ой! оце розмріялася:girl_in_dreams::girl_in_dreams: :girl_in_dreams:.
    Для обличчя - термальна водичка, супер!:girl_spruce_up:
    І позитивний настрій на тепло-жарку погоду, адже холод ми теж не дуже любим. А від нашого настрою багато що залежить! [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    А де Ви купуєте айран? я лише раз бачила його в Метро...
     
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    нажаль в нас зовсім не такий айран, який має бути :sad:
    ну і щоб не оффтопити, похвалюся, що за що люблю нашу квартиру, так це за те, що взимку тепло (інколи навіть задуже), а влітку прохолодно. і коли в таку спеку заходжу додому відчуваю справжню прохолоду-насолоду :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    Злючка, є простий метод, моєї бабусі. вона завжди так робила. на ніч відкриваєте вікно і балкон. а зранку все зачиняєте і обоязково штори затягнути у всіх кімнатах. прохолода зберігається до вечора.
    ми нині так на роботі зробили. допомагає.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    В отій боротьбі зі спекою получила на оці ячмінь. Певно як вчора в маршрутці їхала, вікна ж всі повідкривані були.
    А в спеку стараюся дуже мало пити. А якщо пю, то або гарячий зелений чай, або водичку з лимоном (але таку щоб кисла була, і багато не хотілося пити). І мрію про басейн на дачі, але наразі лише зі шлангу обливаємося.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Як пережити спеку

    І в мене так дома!!вдень під ковдру в спеку можу залізти! Борюся зі спекою як і всі: водою.люблю ( в селі, в бабці) обливатись і ходити трохи мокрою!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Як пережити спеку

    Знаю один метод, що трошки помагає - можна багато раз на день мочити холодною водою руки по лікті, воно класно освіжає. А дома я рятуюсь великим вентилятором, аж доки холодно не стане)))
    Сплю під тією ковдрою, що взимку:shutup::ninja:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    ну а в мене просто якийсь капец на роботі, всі вікна відкриті, вентилятор паше, а паркотаааааааа :girl_cray:. в нас мансарда то просто сказитись можна :girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як пережити спеку

    Ми вранці прокидаємося пізно і не встигаємо закривати балкон :sad:

    йду включу "Іронію долі" - може холодніше стане ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Кава

    Кава миється в бані

    Відповідь: Як пережити спеку

    Я вас розумію..в мене теж постійно проблеми влітку з тими ячменями:girl_mad: Постійно в маршрутках продуває..:girl_cray:
     
  19. Кава

    Кава миється в бані

    Відповідь: Як пережити спеку

    Аналогічно..мій офіс розташований практично на горищі...це жах. особливо в другій половині дня..
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Як пережити спеку

    А я працюю в величезному приміщені з бетону, як йду по сходовій клітці - таке враження що все в кондиціонерах:girl_smile:+ у мене нема вікна, прохолода. Зато взимку в нас такий дубар, навіть не знаю що краще...як то кажуть - пар костей не ломит, и то правда, я холод гірше переношу ніж жару.
     
    • Подобається Подобається x 3