КПК

Показати повну версію : Що в імені твоєму...


хельга
24.07.2009, 15:15
Сьогоднішній день, може то не скромно, надихнув мене на створення цієї теми.
Що означають Ваші імена, імена Ваших діток? Можливо ця тема полегшить вибір імені для дитятка майбутнім батькам? Допоможемо!!!
Отже, почнемо - як не дивно ім'я ОЛЬГА.

Що означає ім'я ОЛЬГА
Ім'я запозичене зі скандинавських мов, походить від імені Хельга, що означає "свята".

У дитинстві Ольга - серйозна й вдумлива дівчинка. Вона дуже болісно переживає нанесені їй образи, може заплакати після невинного зауваження. Не позбавлена впертості, може довго заперечувати свою провину, нізащо не попросить пробачення.

У школі вчиться нормально, тримається "золотої" середини й за межі шкільної програми не виходить. У товаристві однолітків поводиться спокійно, ніколи не робить учинків, після яких викликають батьків у школу. Учителі завжди задоволені її поведінкою.

Доросла Ольга не домагається значних успіхів у житті, їй не вистачає твердості й наполегливості у вчинках. Схильна до постійного самоаналізу, копання у власних почуттях. Може випробовувати почуття заздрості до процвітаючих подруг.

Ольга намагається стежити за своєю зовнішністю, вона досить приваблива. Якщо перша любов не закінчиться заміжжям, то Ольга довго переживає цю невдачу. Вона постійно буде порівнювати своїх нових шанувальників з першим у її житті чоловіком і довго не зможе вийти заміж. Ольга буде вірною дружиною.

Здатна добре приготувати будь-яку страву. Любить ходити в кіно або на виставки разом із чоловіком або дітьми. Не прагне командувати в родині, але не терпить порад від чоловіка в її господарських справах.

Підходять для шлюбу: Анатолій, Віктор, Владислав, Захар, Лев, Семен, Степан.

Менш підходять: Денис, Ігор, Костянтин, Микола.

Іменини:
24 липня


МАйже про мене написано і чоловік в мене Анатолій:girl_in_love: (тільки, коли я в нього закохалась, то не знала, що він мені по імені підходить:girl_haha:)

Хомуся
24.07.2009, 15:28
Мені також підходить і дуже навіть подобається:girl_curtsey:. От тільки цей принцип Бабки Яги
Не позбавлена впертості, може довго заперечувати свою провину.
іще це
Вона дуже болісно переживає нанесені їй образи, може заплакати після невинного зауваження.
іноді так недоречні:girl_cray: Але ж це я :girl_curtsey::girl_flirt:

Женічка
24.07.2009, 15:46
Жіноча форма імені Євгеній, у перекладі із грецького - "шляхетний".

Дівчинка Женя придумує свій власний світ, що сторонній людині важко зрозуміти, там свої закони й правила. У той час, коли діти захоплюються Червоною Шапочкою, у Жені може виявитися інтерес до релігії, і вона з інтересом буде читати біблійні історії. Проявляє схильність до рукоділля, вишивки.

Може подовгу грати на самоті, але їй не чужі й звичайні дитячі розваги - катання на велосипеді, гра в ляльки. Допитлива, учиться з інтересом, задає багато питань. Однокласники цінують Женю за справедливість, готовність надати допомогу.

Постійно відчуває потребу в спілкуванні з батьками. Про відносини між різними статями довідається зі спеціальної літератури й до дружби із хлопчиками ставиться строго. Дуже пунктуальна й через це іноді викликає роздратування в навколишніх. З віком,

Женя стає більше неуживчивою, упертою й уразливою. Часто подає привід для сварок, тому що легко може надутися через дурницю й зіпсувати настрій навколишнім.

Женя може стати гарним лікарем, юристом або домогосподаркою.

Любителі легких перемог над жінками швидко пізнають строгість вдач Євгенії. Їй більше до душі чоловіки зі старомодними манерами, увічливі й стримані. Євгенія вміє красиво накрити стіл і приготувати вишукані блюда. Запаслива, гроші витрачає ощадливо.

Підходять для шлюбу: Володимир, Гліб, Єгор, Аркадій, Костянтин, Петро.

Менш підходять: Панас, Віталій, Всеволод, Максим, Едуард.

Іменини:
6 січня

теж майже все "сходиться" :)

mashka
24.07.2009, 16:01
Доросла Ольга не домагається значних успіхів у житті, їй не вистачає твердості й наполегливості у вчинках.


А княгиня Ольга.

Сильна і мудра жінка.

хельга
24.07.2009, 16:05
Дівчатка, якщо знаходите інші джерела з тлумаченнями імені - виставляйте, особливо якщо воно відрізняється від попередньо виставлених.

mashka
24.07.2009, 16:06
ЛЮДМИЛА
Це слов'янське ім'я, що означає "мила людям". :girl_smile:

Людмила з раннього дитинства освоює навички ведення домашнього господарства. Свої обов'язки по будинку виконує старанно, любить створювати затишну обстановку. Вона старанно доглядає за ляльками, може сама зшити для них одяг. Їй подобається перебувати в компанії маленьких подружок, налагоджувати стосунки в колективі між однолітками.

Улюблений предмет у школі - домоведення, має гарні музичні здібності. Підростаючи, Людмила стає більш самолюбною, більше уваги приділяє своїй персоні. У неї можуть не заладитися відносини із сестрою. Приділяє багато часу й сил, щоб завжди бути на висоті.

Людмила може домогтися гарних результатів у мистецтві й у діяльності, що вимагає вміння знаходити контакт із людьми.

У заміжжі Людмила повною мірою проявляє свої здатності у веденні домашнього господарства.

Вона чудово готує, проявляючи в процесі готування страв винахідливість і своєрідний підхідд у самих звичайних випадках. Уміння рукоділити допомагає заощаджувати засоби в сімейному бюджеті. Діти завжди виглядають ошатно.

Чоловік може часом проявляти невдоволення надмірною самостійністю Людмили і з цієї причини у відносинах можуть виникнути серйозні ускладнення. У випадку розлучення Людмила не падає духом і наполегливо намагається знову вийти заміж. Людмили по-батькові: Миколаївна, Володимирівна, Олександрівна, Дмитрівна мають важчий характер, ніж інші.

Підходять для шлюбу: Олександр, Андрій, Дмитро, Євгеній, Кирило, Ілля.

Менш підходять: Єгор, Микола, Степан, Едуард.

Іменини:
29 вересня

Все правда:girl_cool:

Олька
24.07.2009, 16:19
Основные черты: воля - активность - работоспособность - интеллект.
Тип: женщины по имени Ольга - это борцы с сильным, подчас трудным характером. Не расстаются легко с тем, что держат в руках, было бы неосторожностью вырвать у них добычу.
Психика: даже в гневе не теряют контроля над собой. Есть у этих амазонок какая-то неспокойная сила характера, часто переходящая в фанатизм.
Воля: непреклонная, сдобренная активностью хищника.
Возбудимость: сильная, хотя и женского типа. Уравновешенны в дружбе и любви, скрывают свои чувства и привязанности, пока не убедятся в бескорыстии других. К неудачам относятся спокойно, выдержкой и терпением преодолевают любые препятствия.
Скорость реакции: соответствует ситуации. Все оценивают сообразно своим собственным критериям. Не поддаются влиянию, их трудно убедить изменить свои решения, даже если они неправы. Уверенность в себе граничит у них с высокомерием и спесью.
Активность: атакующие женщины.
Интуиция: им не хватает воображения и вдохновения, всегда руководствуются логикой.
Интеллект: обладают холодным, расчетливым умом. Им недостает человеческого тепла, без которого не существует настоящего интеллекта.
Восприимчивость: об этих девушках нельзя сказать, что они держатся за материнскую юбку. Очень рано становятся независимыми. Отрицательно относятся к слабости, сентиментальности, бурному выражению чувств.
Нравственность: придерживаются строгих норм морали, ничего не прощают и всегда сумеют напомнить вам о давних провинностях.
Здоровье: обладают огромными запасами здоровья, не поддаются ни усталости, ни болезням. Слабые места - печень и половые органы.
Сексуальность: сделали бы все, чтобы даже не слышать об этом. Секс для них - табу, они никому не разрешают вмешиваться в свою интимную жизнь.
Поле деятельности: работа для них иногда броня, иногда провокация, но всегда - страсть! Они не согласны с бытующим мнением, будто женщины играют второстепенную роль в жизни. Врачи, медсестры, политические или общественные деятели, руководители предприятий - все это они! Обладают обостренным чувством ответственности.
Общительность: общительны только тогда, когда это необходимо по работе или вызвано политическими, религиозными или другими причинами.
Дополнительно: это женщины - властительницы, стремящиеся превратить окружающих в рабов - будь то родственники, приятели или коллеги по работе,не говоря уж о муже и детях!

хельга
24.07.2009, 16:25
Мій син Данилко

Що означає ім'я ДАНИЛО
У перекладі з давньоєврейського означає "Божий суд."

Данило - спокійний і добрий хлопчик. Характером більше схожий на матір. Хворіє мало. Любить рухливі ігри. Товариський, постійно оточений друзями. Даниниїл не виносить неправди, може навіть розлютитися, але відразу швидко відходить і зла довго не пам'ятає. Народжені взимку Данили завжди талановиті й домагаються багато чого в житті. "Осінні" розважливі, трохи егоїстичні.

Освоюють найрізноманітніші професії. Можуть бути інженерами, художниками, підприємцями, кухарями, водіями, будівельниками.

Перший шлюб не завжди складається вдало. Любить дітей, але дружині по будинку ніякої допомоги не робить. Любить проводити час на дачі або на природі. Може захоплюватися риболовлею або полюванням. До їжі байдужий і не буде сваритися із дружиною із приводу несмачного обіду. П'є небагато, але може захопитися картами. Багато уваги приділяє своїм дітям. Стежить за їхнім навчанням, відвідує батьківські збори.

Підходять для шлюбу: Ганна, Любов, Людмила, Ніна, Олеся, Ольга, Поліна, Тамара, Тетяна, Ельвіра.

Менш підходять: Єлизавета, Ірина, Ангеліна, Оксана.

Іменини:
2 січня; 1 березня, 17 березня; 20 квітня; 12 вересня; 4 жовтня; 24 грудня;

Mokka
24.07.2009, 16:26
Значение имени Екатерина

От греческого «чистота, незапятнанность».

В представлении большинства людей «царское» имя. Кажется, даже в его звучании заключены определенная величавость и властность. Увы, характеры обычных женщин, названных этим именем, ничего общего с этим представлением не имеют. Екатерина уже ребенком — себе на уме. Она запаслива и чуть жадновата. Если Катенька побывала в гостях, в ее карманах по возвращении домой обязательно окажутся конфеты или яблоко — наверняка найдется кто-то, кто умилится умом и смышленостью Катеньки. Катя самолюбива, болезненно переносит чье-то превосходство, в классе она одна из лучших учениц и стремится дружить с теми, кто составляет «элиту» класса, пользуется силой или авторитетом. Обладает нерешительным характером. Сказанное в особенности касается рожденных весной Екатерин. Бравада, экстравагантность в поведении и одежде — не такое уж редкое явление у Кати, особенно это проявляется в экстремальных ситуациях.

Екатерина долго не выходит замуж, хотя поклонников у нее хоть отбавляй. Свое внимание она остановит на том, кто близок ей по психологическому складу. Тревожность Екатерины, ее внутреннее беспокойство усиливаются по самым незначительным поводам, что может послужить причиной импульсивных, на первый взгляд, поступков. Екатерине нужен муж, который помог бы ей чувствовать себя в жизни уверенно.

Екатерины — фантазерки, у них хорошо развито воображение. Они обычно неплохо устраиваются в жизни, правда, хозяйки они далеко не образцовые. Им также не всегда удается правильно воспитывать своих детей. Достаточно хорошо успевают в любом виде деятельности, предпочтения в выборе профессии чему-то не отдают. Верят предсказаниям астрологов и хиромантов, могут обращаться к экстрасенсам.

Сексуальность имени Екатерина

Катя очень любит мужское общество. Хотя она и человек настроения, но с мужчинами всегда оживлена, приветлива. Она обладает повышенной сексуальной возбудимостью, но для того, чтобы отдаться мужчине, должна в него влюбиться. Сила ее полового влечения зависит от продолжительности интимных отношений с мужчиной.

В ней очень развито эстетическое восприятие, чувство прекрасного, она умеет видеть и понимать красоту любимого в интимных отношениях и испытывает поэтому сильные эротические переживания.

Екатерина чувствительна, чутка и женственна, ее партнер должен быть предельно ласковым, знать и уметь пользоваться всеми приемами и позами, усиливающими сексуальное возбуждение в предварительный период близости. Ласки мужчины способны привести Екатерину в состояние непреодолимого желания и даже довести до оргазма.

Неудовлетворенная Екатерина беспокойна, раздражительна, даже зла. Для нее имеет большое значение время суток, когда происходит близость. Чувствовать себя раскованной она может только ночью, днем не в состоянии побороть застенчивости и полностью довериться партнеру. «Зимняя» Екатерина особенно чувственна, в наслажениях сексом способна доходить до экстаза, до кратковременной потери сознания. «Летняя» Екатерина, обладая большим сексуальным потенциалом, которым наделила ее природа, вместе с тем очень стеснительна, находится в плену внушенных ей в юности запретов, предрассудков. Она любит получать сильные сладострастные ощущения, но сдерживает восторг любви, контролируя в постели свои эмоции. Во время прелюдии она испытывает благодарность к партнеру, чувствует с ним глубокое духовное и физическое единение. Не получая от мужчины ожидаемого, она не делает из этого трагедии.
Тайна имени Екатерина согласно теории отца Павла (П.А. Флоренского)

Наиболее близкое к Николаю женское дополнение его.

Правдивость, бескорыстие, открытость действий, избегание кокетства, стремление держать свой облик незапятнанным чем-либо низким характеризует Екатерину. Она — натура героическая, а за неимением повода к красивому героизму, склонна придумывать себе поводы к высоким, и притом нарочито высоким, чувствам и поступкам.

Екатерина обычно бывает красива и притом общепонятной здоровой красотой, суть которой в наличии всех статей на своих местах. Росту выше среднего, осанистая, с чертами лица не мелкими, скорее крупными и определенными, Екатерина сразу заметна.

Точно также и ее душевные свойства: неглупая, величественно-спокойная и несколько свысока благожелательная, порою добрая. Имеющая достаточно вкуса и достаточно такта, Екатерина не поставит себя в унизительное, смешное или глупое положение. Екатерина не кокетка в смысле обмана и неискренности, но в ней мало переливов и игры, чтобы быть искренней: она ничего не скрывает, а потому ей и нечего открывать. Как натура крепкая и без внутренних противоречий и осложнений, Екатерина не имеет в себе внутренних задержек непосредственным своим движением. Она легка в отношениях, приветлива и предупредительно оказывает внимание окружающим. По характеру ей свойственна бодрая веселость.

Екатерина — первая среди многих и умная среди посредственности, как и добрая сравнительно с окружающим ее большинством. Остроты и усложненности она не имеет, достоинства и недостатки ее элементарны и общепонятны, это — увеличенные качества среднего человека.

Совместимость имени Екатерина

• Анатолий • Антон • Борис • Виталий • Владимир • Денис • Игорь • Пётр • Павел • Семён • Сергей • Степан

Несовместимость имени Екатерина

• Виктор • Кирилл • Николай • Яков

Halina
24.07.2009, 21:29
ГАЛИНА
Происхождение: Имя происходит от греческого слова «галене».
Значение: Перевод с греческого «кроткая», «тихая». Означает «спокойствие», «безмятежность».
Характер: С детства растет папиной дочкой, предпочитает общество мальчиков. Хорошо сознает, что она принадлежит к прекрасной половине рода человеческого, а потому любит наряжаться, повертеться перед зеркалом (кружева, бантики - все это ее стихия!), но в среде мальчишек чувствует себя комфортнее. И взрослой Галине чужды извечные женские проблемы, интриги: кто как посмотрел, кто что сказал...

В юности любит читать исторические романы, книги о путешествиях. В жизни старается тоже быть активной; туристические походы - одно из самых сильных ее увлечений.

Относится к числу настоящих тружениц. Расчетлива, и, приступив к делу, заранее знает какие интересы преследует и как их достичь. Успевает везде: на работе, в огороде, в развлечениях - и вместе с тем остается привлекательной и обаятельной. Умеет выйти из самой трудной ситуации благодаря своему трудолюбию. Мучительно пытается отыскать в себе резервы твердости даже тогда, когда в этом нет нужды. Качества, присущие имени: простота, красота, яркость.

У Галины всегда много поклонников и ей есть из кого выбрать себе мужа. Это, как правило, самый красивый и самый умелый мужчина, считающий Галину самой лучшей женщиной в мире. В браке Галина занимает ведущее положение.

Внимательна к своему здоровью, предпочитает чистоту. Чаще общается с жизнерадостными людьми, так как неприятности извне, портящие нервы, ей не нужны.
• Фоносемантика: Слово Галина производит впечатление чего-то мужественного, сильного, яркого.
• Талисман: Сосновая шишка
• Цвет: Малиновый
• Камень: Гранат
• Знак зодиака: Имя оказывает позитивное влияние на Овна, Тельца и Водолея
• Гармония с именами: Алексей, Анатолий, Артемий, Архип, Валерий, Виктор, Вилли, Владислав, Галактион, Георгий, Герман, Гордей, Ираклий, Исаакий, Клим, Максимилиан, Марк, Нисон, Прохор, Святослав, Сергей, Тихон, Юлиан, Юрий, Яков
• Несовместимость с именами: Аркадий, Афанасий, Игнатий, Илья, Иосиф, Казимир, Леонид, Николай, Самсон
• Именины: 23 марта, 29 апреля

Irus'ka
24.07.2009, 23:04
Мій син Данилко
А подайте будь ласка посилання на Ваше джерело тлумачень:girl_curtsey:

хельга
25.07.2009, 00:23
А подайте будь ласка посилання на Ваше джерело тлумачень:girl_curtsey:

http://sjogodni.org.ua/blog/2008-01-02-160

IRUSKA*8
25.07.2009, 00:56
Хельго,дякую.....)))

Що означає ім'я ІРИНА

Ім'я давньогрецького походження, означає "мир, спокій".

У дитячі роки Ірина самостійна й рішуча. Прагне більше перебувати в товаристві батька, ніж матері. Має гарні здібності, і навчання не жадає від її особливих зусиль. Здатна реально підходити до оцінки навколишньої її дійсності. Любить читати фантастичні романи й детективи, захоплюється спортом. Проливати сльози, співпереживаючи героям книги, ніколи не буде, тому що почуття сентиментальності їй не властиве, навпаки, у її характері присутня жорстокість.

Після закінчення школи для Ірини важливим моментом у житті стає придбання спеціальності, а потім і професійний ріст. Відповідально підходить до виконання будь-якої роботи. Товариська, швидко встановлює контакт із незнайомими людьми. У компанії поводиться вільно, не відмовиться випити вина. Краще почуває себе серед чоловіків, у жіночому товаристві їй стає нудно.

Ірина - влюблива натура, але голови в захопленнях не втрачає, завжди прагне зберегти незалежність. До вибору чоловіка підходить ґрунтовно. Буде відданою, вірною дружиною й буде користуватися повагою чоловіка й дітей. У заміжжі Ірина ніколи не підкоряє повністю своє життя інтересам чоловіка й домівці. Професійна діяльність у її житті завжди відіграє істотну роль. Ірина вміє добре готувати, захоплюється модними системами виховання дітей.

Підходять для шлюбу: Андрій, Борис, Іван, Леонід, Сергій, Степан.

Менш підходять: Валерій, Дмитро, Костянтин, Роман.

Іменини:
29 квітня; 18 травня, 26 травня; 1 жовтня

Яруська
25.07.2009, 10:47
А мого імені там нема:girl_sad:
Зате знайшла про синочка....

Що означає ім'я МАРКО

Походить від грецького імені Марке, котре, у свою чергу, відбулося приблизно від латинського слова "маркус" - молоток. Інша версія полягає в тім, що воно бере початок від Марса (бога-заступника людей і черід, згодом - бога війни).

Марко егоцентричний, і цю рису, що потім, у дорослому житті, буде успішно маскуватися чарівною посмішкою, підкресленою ввічливістю й готовністю до самопожертви, можна легко розрізнити в раннім дитинстві. Маркуша робить усе для того, щоб мама, тато, дідусь, бабуся й гості займалися тільки ним.

У школі він ревниво ставиться до успіхів однолітків, не виносить їхньої переваги, однак намагається приховати почуття заздрості. Так само веде він себе й ставши дорослим: досить терпимо до тих, хто суперечить йому й не зважає на його інтереси. Тут, видимо, позначаються кар'єрні міркування.

У Марка майже завжди можна виявити в будинку гарну бібліотеку, у якій переважають іноземні автори, він виписує багато газет. Любить грати в карти, злиться, коли програє, може поводитися при цьому безцеремонно.

Жениться дуже обережно. Шукає жінку, що могла б стати йому бездоганною подругою, беззаперечною помічницею, людиною, здатною жертвувати своїми інтересами в ім'я честолюбних планів чоловіка.

До того ж вона повинна визнавати безсумнівну інтелектуальну перевагу Марка, якщо навіть його й немає. Жінка з вираженою індивідуальністю, творчо обдарована, буде скоріше дратувати й гнітити Марка.

Він прагматичний і потайливий. Навіть для найближчих він ніколи не буває відкритий повністю.

У побуті невибагливий. У будинку - хазяїн, "усьому голова ". Дітей виховує в строгості й слухняності, іноді проявляє до них зайву жорстокість. Любить доводити своє, сперечається. Обожнює розмови із дружиною й тещею про свої хвороби. :girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Gaichka
25.07.2009, 12:01
А про мене там так мало:girl_cray: 3 рядочки :girl_cray:
Єдиний плюс, я не знала що іменин в мене так багато:girl_claping:
Треба чоловікові показати. Свято наближається:girl_cool:30 липня; 2 серпня:girl_cool:
Що означає ім'я ОРИСЯ
Вона навчиться всьому сама. Згодом ви побачите, що Орися трохи замкнута, але має дивну інтуїцію й завжди сподівається тільки на свою працьовитість і завзятість.

Ім'я гармоніює з характером Овна, Козерога, Лева, Водолія, але не Терезів, Рака, Риб і Діви.

Іменини:
13 березня; 8 квітня, 29 квітня; 30 липня; 2 серпня; 25 листопада

карапуз
25.07.2009, 12:35
Що означає ім'я ГАЛИНА

Ім'я походить від грецького слова "галене", що означає спокій, безтурботність.

Галина в дитинстві – татова доця. Багато в чому схожа на батька, вона успадковує багато рис його характеру. Це накладає відбиток на її поводження. Вона любить наряджатися в нові плаття й повертітися біля дзеркала, але найкраще вона почуває себе в товаристві хлопчиків.

З віком Галині залишаються чисто жіночі проблеми: хто, що й про кого сказав і як подивився. Замолоду любить читати історичні романи, книги про подорожі. У житті намагається теж бути активною й туристичні походи - одне з найдужчих її захоплень.

Галина дуже працьовита й поспіває всюди: на роботі, будинку й у розвагах. Справа в неї знаходиться на першому місці. Вона розважлива, заздалегідь знає свій інтерес. Люди її цікавлять остільки, оскільки можуть бути чимсь корисні. Буде доброзичлива й попереджувальна з потрібною людиною, з непотрібним буде поводитися чемно, але без прояву радісних емоцій.

У Галини завжди багато шанувальників і їй є з кого вибрати собі чоловіка. Це, як правило, найкрасивіший і найбільш умілий чоловік, що вважає Галину найкращою жінкою у світі. У шлюбі Галина займає провідне положення.

Підходять для шлюбу: Олексій, Валерій, Віктор, Георгій, Павло, Станіслав, Яків.

Менш підходять: Єгор, Кирило, Леонід, Микола, Роман.

Іменини:
23 лютого; 29 квітня
**********************************
Все,що стосується мене (на мою скромну думку :girl_smile:), я виділила.

Яська Березнева
25.07.2009, 12:46
Упс... А мого імені нема... Ну чому мене якось по-людськи не назвали!:girl_cray::girl_cray:
Але знайшла про донечку:girl_smile:.

Що означає ім'я ЯНА
Жіноча форма від імені Ян (західнослов'янської й прибалтійської форм імені Іоанн, Іван). По іншій версії, виникло, можливо, від латинського Янус (давньоіталійське дволике божество, бог сонця й світла).
У дитинстві вперта, може в будь-який момент улаштувати істерику, вимагаючи купити їй щось, не чує ніяких пояснень. Любить похизуватись перед однолітками модним платтячком, породистим щеням, дорогою іграшкою. Трохи зарозуміла.
У школі вчиться посередньо, із працею прокидається по ранках, довго одягається. Рано закохується, але намагається не показати свого почуття, тримається недоступно.
Яна - улюблениця батька, розпещена його увагою й у майбутньому чоловіку намагається побачити таке ж поклоніння. Її поводження - це поводження маленької примхливої дівчинки, за якою потрібно постійно доглядати й потурати всім її примхам. Рідкий чоловік витримає таке, якщо він ще й ревнивий.
Яна обожнює чоловіче товариство, прекрасно розбирається в психології чоловіків, маніпулює ними, можна сказати, одним рухом брів. Характерні для неї театральність, манірність, емоційність дозволяють майже завжди домагатися свого - як у відносинах із чоловіками, так і у всьому іншому.
Не жалкує грошей на вбрання й косметику, приваблива. У необхідних випадках стає чарівною, м'якою, доброзичливою, що відразу розташовує до неї людей.
Зі свекрухою нерідко не уживається - та не відчуває великого задоволення від того, що син перебуває під каблуком у невістки й терпить її капризи. Дитину звичайно Яна заводить одну, дуже любить і балує її. Ревнива. Чоловік, незважаючи на складності Яниного характеру, сімейним життям, як правило, задоволений.
Підходять для шлюбу: Василь, Єгор, Едуард, Федір, Степан, Дмитро.
Менш підходять: Богдан, Денис, Вадим, Руслан, Гнат.
Ім'я пасує Левам, Ракам, Тельцям більше, ніж Дівам, Козерогам, Овнам, Стрільцям, Близнюкам, Скорпіонам.

Що виділила - сходиться. А там побачимо:girl_cool:.

хельга
26.07.2009, 00:20
Упс... А мого імені нема... Ну чому мене якось по-людськи не назвали!:girl_cray::girl_cray:

Ось це знайшла Вікіпедії

Яросла́ва — слов'янське жіноче ім'я. Походить від «палаюча слава» або ж «славляча весну», «весна-славна», «яр» — старослов'янське слово має синонім «буй», і значить весняний, молодий, буйний, пристрасний, нестримний, палкий… Відповідне чоловіче ім'я Ярослав.


Коли у кого свято :girl_smile:
http://www.kosivart.com/index.cfm/fuseaction/notebook.name-day/

Маруся-мама
26.07.2009, 07:22
А про мене не все правда:

Що означає ім'я МАРІЯ

Ім'я має давньоєврейське походження. Існує кілька значень імені - гірка, улюблена, уперта.

Маша - добра, ніжна, спокійна дівчинка. У неї улюблене заняття - побути нянькою для маленьких дітей. Дуже вразлива, важко переживає навіть невелике зауваження на свою адресу. У той же час у її характері присутні твердість, достоїнство, здатність постояти за себе.

Дії її іноді носять імпульсивний характер. (точно) Відповідально ставиться до навчання в школі (неправда. всі уроки вчилась поміж дощ) й завжди старанно виконує домашні обов'язки. Однолітки цінують її за працьовитість, здатність виявити співчуття.

Доросла Марія випромінює навколо себе тепло, пещення, увагу. Вона завжди готова допомогти людині, що потрапила в лихо. У шлюбі вірна, але, щоб відносини із чоловіком були більше теплими і щирими, необхідно мати в родині хоча б одну дитину. (не помогло) Марія - дуже віддана мати, віддає всю себе дітям. Діти відповідають їй взаємністю, завжди виступають на її боці.

У Марії гарні відносини зі свекрухою, якщо вона стара й немічна жінка, (єсть такоє) якщо ж вона здорова й не має потреби у турботі, то можливі складності. Важко переживає невірність чоловіка.

Підходять для шлюбу: Анатолій, Олександр, Віктор, Григорій, Валентин, Євгеній, Іван. а в мене Їндрух.

Менш підходять: Борис, В'ячеслав, Кирило, Едуард.

Іменини:
8 лютого, 19 лютого, 25 лютого; 14 квітня; 20 червня, 22 червня; 4 серпня, 22 серпня; 11 листопада а 14 жовтня не свято?

А ось це трлумачення трохи ближче до істини:

Это общительная, добрая, благожелательная женщина, порой с веселым и несколько беспечным нравом. Справедливая, корректная, милосердная. На неё можно опереться в трудную минуту. Она обладает сильной волей и устойчивой психикой, самостоятельна в решениях и поступках, особенно в вопросах, касающихся благополучия семьи и детей. Сдержанная и неторопливая, она взвешивает и обдумывает каждый свой шаг и поступок, поэтому к внезапным решениям не склонна, всегда действует сообразно обстоятельствам. Характер у Марии сложный. Она интуитивно ощущает отношение к себе других людей и определяет, можно ли доверять человеку и рассчитывать на его доверие.
Мария — натура праведливая и бескомпромиссная, но очень обидчивая и своенравная. Она не показывает внешне своего эмоционального состояния, но в экстремальных си уациях становится «взрывоопасной». Под горячую руку ей лучше не попадаться. Неудачи и поражения расстраивают её, но трагедии из этого она не делает. За себя может постоять, в обиду ни себя, ни своих близких не даст. Хороший организатор, она способна добиться успехов на административной работе среднего уровня. Всегда стремится к самостоятельному участку работы, где не требуется жесткого подчинения одному конкретному человеку. Добивается профессиональных успехов в педагогике, медицине, бизнесе. Но больше всего ей нравится быть хранительницей домашнего очага, хозяйкой интеллектуального салона, в котором она бы блистала. Мария всегда излучает тепло, ласку, внимание.
В сексе она выражает себя, свой нрав и свои прихоти. Рассматривает его как удовольствие и самозабвенно отдается любовной игре. Невероятно ревнива, что нередко отражается на её сексуальном поведении — Мария стремится выжать из мужчины все возможное, чтобы у него не оставалось сил на другую женщину. При этом она достаточно сдержанная, сексуальная близость для неё возможна только в привычной обстановке. В браке верная и тяжело переживает неверность мужа. Преданная мать, отдает всю себя детям. Дети отвечают ей взаимностью и всегда выступают на её стороне. У Марии сложные отношения со свекровью, если последняя здорова, но она очень заботлива к ней, если та старая и немощная.

Ваши именины:22 августа, 14 апреля, 10 мая

Coffe13
26.07.2009, 12:03
Я отаке знайшла:
Як стверджують науковці, серед східних слов’ян воно поширилося ще за часів Київської Русі у формі Ксенія, запозиченій з грецької мови. Від чого саме походило візантійське ім’я Хеnіа, остаточно не з’ясовано. За однією версією — від слова хеnіа (“гостинність”), за іншою — від хеnіos (жіночий рід — хеnіа — “чужа, чужоземка”). Пристосовуючись до народного мовлення, це ім’я зазнало певних змін. Зокрема, в українців прижилася форма Оксана (зрідка Оксеня), в росіян — Аксинья, в білорусів — Аксана.

В Україні, переважно в її західних областях та на Поділлі, побутує також первісне ім’я Ксенія (Ксеня).

Що означає ім'я ОКСАНА

Українська розмовна форма імені Ксенія. Приблизно походить від "ксеніа" - "гостинність".

У дитинстві Оксана справляє враження похмурої й замкнутої дитини. Вона уникає гучних ігор з іншими дітьми, їй більше подобаються настільні ігри, що вимагають уваги й кмітливості. Оксана тримається самостійно, наполегливо домагається бажаного й болісно сприймає спроби хоч у чомусь їй перешкодити.

Учиться без особливої ретельності, але добре встигає по всіх предметах. Дружить в основному з дівчатками, але своїх таємниць не довіряє нікому. Оксана не впадає в око зовнішністю, тримається скромно, але в мріях будує грандіозні життєві плани.

Вийшовши заміж, Оксана залишається непередбаченою людиною. Якщо чоловік ненавмисно розбудить її ранком, то в неї може зіпсуватися настрій на весь день. Вона може зненацька захопитися чимсь, почати відвідувати заняття на яких-небудь курсах або займатися в спортивній секції. У відносинах з дітьми здатна виявити безмежне терпіння, займаючись із ними уроками. Намагається перевиховати чоловіка, але, зштовхнувшись із опором, залишає його в спокої. Важко уживается зі свекрухою.

У перекладі із грецького Ксенія - "іноземка", "мандрівниця", "гостя". Якщо говорити про ті якості, які властиві власниці даного імені, це насамперед доброта, чуттєвість, ніжність, вірність. Її чесність стосовно людей вражає навколишніх. Вона завжди рада допомогти ближньому в лиху.

Ксенія - мила, спокійна й слухняна дитина. Вона добре вчиться, не ледача, акуратна й виконавча, однак занадто чутлива й уразлива, їй не вистачає врівноваженості й стабільності. З роками Ксюша стане чудовою господаркою.

odree
26.07.2009, 13:35
о, знайшла тлумачення імені своєї молодшої доці Юстинки :)
Значение имени Юстина

Производное имя от имени Устина. Французский синоним Жюстина.
Веселый, жизнерадостный ребенок с раннего детства. В грудном возрасте ее следует оберегать от простуд, она подвержена заболеванию бронхитом. Декабрьская Юстина очень эмоциональна, и родителям следует щадить ее нервную систему. Девочка очень смелая, рано начинает ходить, обследует все уголки дома, что доставляет немало хлопот родителям. Охотно идет на контакт с незнакомыми людьми, обожает животных, не боится больших собак. В школе Юстина не слишком хорошо учится, и не потому, что неспособная: да, она неусидчивая, зато старательная, обязательная. Аккуратно и всегда выполняет домашние задания, но так как в школе на уроке не все воспринимает из-за невнимательности, то выше четверки редко получает оценки. Юстина музыкальна, музыкальная грамота ей дается легко, обладает хорошим слухом, чувством ритма.
В зрелом возрасте неусидчивость Юстины не мешает ей быть хорошим работником, она умеет взять себя в руки и сделать все, что от нее требуется. Пользуется уважением коллег, нередко выслушивает похвалу от начальства. Честолюбие заставляет ее продвигаться по служебной лестнице быстрее, нежели ее коллегам. Хотя Юстина не умеет шагать по головам других, если ее кто-то станет отталкивать, чтобы самому занять какое-то место, она спокойно уйдет в сторону. Но в принципиальных вопросах настойчива и при желании умеет добиться цели. Коммуникабельна, легко сходится с людьми, имеет много друзей. Еще больше - приятелей. Июльская Юстина менее решительна, слишком скромна. Трудно просыпается по утрам, но во второй половине дня ее активность повышается.
Эта женщина отзывчива, услужлива с друзьями. В обществе легко завоевывает всеобщее внимание и становится в центре его. Ненавязчива, не стремится кем-то руководить. Первый брак у Юстины может быть неудачным, развод происходит по вине супруга, из-за его неверности. После развода Юстина долго не выходит замуж, может некоторое время жить со своим возлюбленным в гражданском браке, боясь еще раз ошибиться. Очень щедрая, радушная хозяйка, прекрасно готовит, любит угощать знакомых своими фирменными блюдами, сама придумывает новые рецепты, любит со вкусом поесть. Пользуется большим успехом у мужчин и в молодости часто меняет поклонников. До замужества имеет немало сексуальных партнеров, очень темпераментна. Однако, встретив мужчину своей мечты, становится верной подругой, для нее все остальные перестают существовать.
Весенняя Юстина - женщина активная, занимается спортом, любит искусство, тонкая ценительница всего прекрасного. Охотно посещает выставки, нередко бывает на премьерах в театрах. Она умна, талантлива, трудолюбива. Часто проявляет инициативу на работе, за что ее ценят как профессионала высокой марки. Она доброжелательна, приветлива, общительна. Такая Юстина чаще всего бывает только один раз замужем и достаточно удачно, разводится она очень редко. В семье покладиста, уступчива, хорошая хозяйка.
Зимняя Юстина повышенно сексуальна, особенно декабрьская, но имеет и более сложный характер: эмоциональна, вспыльчива, неуравновешенна. Такая женщина нередко бывает коварной, роковой для мужчин. С трудом находит себе подходящего супруга. Удачным может оказаться второй или даже третий брак. Она верная, заботливая мать и жена, но слишком независимая, любит побыть в одиночестве; отдыхает всегда отдельно от семьи.
Летняя Юстина слишком добра, чем пользуются многие непорядочные люди. Она не может никому отказать в помощи, совершенно бескорыстна. В семейной жизни счастлива, если выходит замуж за мужчину, родившегося в любое время года, кроме лета, - летний партнер ей не подходит по складу характера, и брак может быть некрепким.
Осенняя - умна, предприимчива, обворожительна. Умеет себя преподнести, обладает хорошим вкусом. Может открыть свое дело, успешно набирает вес в обществе, особенно если ее дело будет связано с искусством, прикладным искусством, может проявить себя на поприще моделирования одежды.

Грильяжка
26.07.2009, 15:52
Я знайшла про себе рядочок:girl_devil:
ІВАННА — 7 липня — (гебр.) БОЖА БЛАГОДАТЬ; Іванка, Івася, Ася.

Coffe13
26.07.2009, 16:53
Я знайшла про себе рядочок:girl_devil:
ІВАННА — 7 липня — (гебр.) БОЖА БЛАГОДАТЬ; Іванка, Івася, Ася.

А ще Іванни святкують іменини в третю неділю Пятидесятниці, коли згадують жінок мироносиць :girl_curtsey:

хельга
28.07.2009, 15:34
Сьогодні іменини Володимира

Що означає ім'я ВОЛОДИМИР
Це ім'я має слов'янське походження, складається із двох корінь: "влад" (володіти) і "мир", тобто ім'я може мати сенс - "володіючий світом".

Володимир з раннього дитинства проявляє допитливість і прагне перевірити свої знання на практиці. Він схильний до ризику й навіть до авантюр. Прагне в компанії однолітків зайняти провідне положення. Прислухається до порад батьків.

У навчанні найкраще йому даються технічні науки, але ставку у своєму просуванні по службовим сходам Володимир у першу чергу робить на суспільну діяльність. Не вступає в конфлікти, уникає прямого зіткнення під час обговорення спірних питань.

У побуті Володимир особливо цінує комфорт. Він любить гарні меблі, дорогий порцеляновий посуд, килими, картини. Прагне до ідеальної чистоти й порядку, тому є противником утримання в будинку кішок, собак і всякої іншої живності.

Максимум, на що він може погодитися - це яка-небудь невелика рослина у квітковому горщику. У людях насамперед цінує розум і силу. Має швидку реакцію на події, що відбуваються, здатний прийняти самостійне рішення. Випробовує слабість до похвал у свою адресу. Для Володимира дуже важлива думка про нього навколишніх.

Володимира більше цікавлять жінки з наявністю романтичних якостей, і в меншому ступені його хвилює, чи здатна жінка організувати святкову вечерю. Володимир вірний у шлюбі, але не через особисту прихильність до дружини, а скоріше в силу великої зайнятості й небажання зіпсувати своє добре налагоджене життя. Перекладає на дружину повсякденні турботи, пов'язані з вихованням дітей, але з охотою допоможе розібратися в домашньому завданні.

Підходять для шлюбу: Алла, Ангеліна, Валентина, Зінаїда, Варвара, Вероніка, Євгенія, Інна, Ірина, Любов, Наталя, Раїса, Світлана, Софія.

Менш підходять: Майя, Єлизавета, Лідія, Надія, Ніна.

Іменини:
28 липня; 17 жовтня

Halina
29.07.2009, 14:30
Ось дуже сподобалось:

Что же можно пожелать Галинам? Конечно, следовать значению своего имени: помогать попавшим в беду, осушать слезы страждущим, кротким словом и тихой улыбкой усмирять буйные головы и ретивые сердца, при этом не ожидать признательности и благодарности от людей. Ибо все, что мы делаем от чистого сердца, не нуждается в ответе. Пусть именинницы будут уверены в своей правоте, и на них обязательно снизойдет небесная благодать. Желаем Галинам самого светлого счастья, большой любви, способной пройти через все преграды и ловушки, вечной красоты и молодости, крепкого здоровья, беспечной жизни, доброго отношения со стороны окружающих.

хельга
29.07.2009, 15:53
29 липня - ВАЛЕНТИНА

Що означає ім'я ВАЛЕНТИНА
Жіноча форма імені Валентин.

З раннього дитинства у Валентині помітна доброта. Вона здатна поділитися із близькими всім, що в неї є. Погоджуючись допомогти, вона може створити собі додаткові труднощі, але сприйме це як саме собою зрозуміле. За свою безкорисливість вона не чекає подяки, і робить це не з розрахунку, а тому, що не може залишатися байдужою до чужого лиха.

Валентина запальна, може посваритися із близькою подругою, але через кілька хвилин уже готова миритися. Її вдача чимсь схожа на мінливе весняне сонце. Близькі люди, що добре знають її м'який і відхідливий характер, без образи прощають ці скороминущі сплески емоцій.

Заміж виходить по любові, але її почуття народжується скоріше як відповідне на почуття іншої людини, що зазнає до неї сильну любов. Вона не може приректи людину на страждання й погоджується зв'язати з ним свою долю.

Валентина повністю занурюється в сімейне життя. Увесь свій час вона присвячує чоловікові й дітям. Любить приймати гостей і сама легка на підйом. Прийшовши в гості в чужий дім, обов'язково постарається надати допомогу господарці.

Любить азартні ігри, при цьому втрачає над собою контроль і може крупно програти. До спиртних напоїв ставиться зневажливо, але келих шампанського вип'є із задоволенням.

Підходять для шлюбу: Валентин, Володимир, Гліб, Іван, Сергій, Семен, Олександр.

Менш підходять: Борис, Георгій, Леонід, Микола, Станіслав, Юрій.

Іменини:
23 лютого; 29 липня

хельга
30.07.2009, 23:53
30 липня - МАРГАРИТА


Що означає ім'я МАРГАРИТА
Ім'я походить від латинського слова "Маргарита" - перлина.

Маргарита з дитинства відрізняється самостійністю й має своє власне судження по будь-якому питанню. Зайво прямолінійна; може сказати все, що думає, чим іноді ставить у неприємне становище батька з матір'ю. Ці якості збережуться в Маргарити на все життя, хоча з віком вона почне розуміти, що треба намагатися стримувати свої емоції, щоб не виглядати в чужих очах грубою й не доводити справу до конфліктів.

Під час навчання відразу проявляється гарне логічне мислення, улюбленим предметом буде математика, може домогтися непоганих результатів, граючи в шахи. Розумна, кмітлива, не позбавлена й хитрості. Відносини з ровесниками носять нормальний характер.

Маргарита може надати допомогу при необхідності, але її непевність а собі перешкоджає міцним дружнім стосункам з ким-небудь. Вибирає професію вчителя, інженера, може стати непоганим керівником.

У відносинах із чоловіками Маргарита.. нетерпляча. Їй хочеться одержати все й відразу. Вона може вийти заміж за першу людину, що сподобалася, і відчути після цього серйозне розчарування.

Сильно переживає свої помилки. Щоб не бути самотньою й не давати приводу знайомим обговорювати її положення, може вийти заміж вдруге. Упевнено почуває себе в чоловічому товаристві й може давати чоловікові привід для ревнощів.

Домашнє господарство, присадибна ділянка не викликають позитивних емоцій. Але, якщо необхідно, здатна приготувати вражаючу вечерю й чудово прийняти гостей. До дітей ставиться дбайливо.

Підходять для шлюбу: Аркадій, Геннадій, Веніамін, Всеволод, Едуард.

Менш підходять: Віталій, Володимир, Іван, Кирило.

Іменини:
30 липня

Liliyah Romanova
31.07.2009, 00:04
А знайдіть мені на Магдалину опис будь ласка.

odree
31.07.2009, 00:25
і якщо комусь попадеться про Соломію, теж скиньте будь-ласочка

Koza-Dereza
31.07.2009, 00:57
НИНА. От Нин - столицы Ассирии (груз). Самозначительна, себя ценит, и это выручает в обстоятельствах, которые вокруг нее запутаны. Часто сама себя вгоняет в перегрузку. Иногда - несет спасение, порой - напрочь отвергает. В молодости почти всегда - в верхнем углу "любовного треугольника", с возрастом - предмет мужского поклонения

Имя племянницы иерусалимского патриарха Ювеналия, положившей начало христианству в Грузии. Имя
происходит, возможно, от греческого Нинос — так звали основателя Ассирийского государства, такое же название носила столица Ассирии.

Не всегда сдержанная, упрямая и самолюбивая девочка, не привыкшая особенно считаться с мнением старших. В достижении цели проявляет завидное упорство. Воспитатели нередко обращают свое внимание на то, что Нина задира; правда, при ближайшем разбирательстве выясняется, что она дралась, защищая более слабую подружку.

В школе проблем с учебой у Нины обычно не бывает, самолюбие не позволяет ей быть хуже других. С возрастом становится заметной щепетильность Нины в вопросах ее собственной чести. Для нее очень важно, что о ней говорят старушки во дворе, как к ней относятся друзья, что подумала по поводу какого-то ее поступка соседка. Нина ладит со сверстниками, но искренней дружбе несколько мешают свойственные ей претенциозность и нравоучительность.

Взрослые Нины — ответственные работники, пунктуальны, иногда чрезмерно принципиальны. Умеют быть обаятельными, женственными, мягкими. Благодаря этим качествам они без труда находят себе хорошего мужа.

Семью Нина любит, но именно домочадцы являются объектами ее эмоциональных разрядок. Не дающая послаблений в работе себе, она требует того же и от них. До умопомрачения заставляет детей учить уроки, придирается к мужу, если он, на ее взгляд, относится к делу с ленцой. Домашние немного побаиваются Нину. Ей хочется все улучшить, дотянуть до воображаемого идеала. Как хозяйка, она безукоризненна, довольно запаслива, на зиму редко остается без варений или солений. Со свекровью отношения сложные, поскольку та подозревает, что истинным хозяином в доме является не сын, а невестка. Да и Нина не слишком скрывает своего стремления к лидерству. В тех случаях, когда «коса найдет на камень», она не в состоянии мириться с подчиненной ролью в семье, может пойти на развод.

«Зимние» Нины особенно эмоциональные особы, в состоянии аффекта легко теряют контроль над собой.

Имя Нина известно со времен Ассирийского государства. Святая Нина равноапостольная, считающаяся покровительницей имени, была рождена в Каппадокии, в семье знатного воеводы. Когда Нине было 12 лет, ее семья отправилась в Святой Город, где родители приняли священный обет. Воспитывала Нину пожилая женщина, которая привила ей веру и благочестивость. Девочка читала молитвы, просила Богородицу, чтобы та открыла перед ней страну, куда был унесен хитон Господень, сотканный руками его матери. И так сильна была ее вера, что Пресвятая Богородица явилась к ней, дала ей крест из виноградных лоз и отправила проповедовать спасение язычников Иверии (современной Грузии). Поэтому равноапостольная Нина причислена к лику святых как просветительница Грузии. Женщина, носящая имя Нина, — любительница всего нового . и необычного, верная, заботливая, ласковая и нежная.

Прочным и счастливым оказывается брак с Сергеем, Виктором, Михаилом, Георгием, Валентином, Семеном. О браке с Анатолием, Федором, Игнатом или Дмитрием этого сказать нельзя.

Это имя подходит для Рыб и Козерогов. Не гармонирует оно со знаком Овна, Льва, Стрельца, Близнецов, Весов и Водолея.
именины:
27 января

Milka
31.07.2009, 01:02
А знайдіть мені на Магдалину опис будь ласка.

Імя Магдалина - значение имени Магдалина, тайна имени, что означает имя, совместимость имени, происхождение, именины

Значение, происхождение. Магдалина — жительница Магдалы (лат.).

Именины, святые покровители. 4 августа (22 июля) — Св. равноапостольная Мария Магдалина.

Суеверия, приметы, обычаи. В день Магдалины гадают на погоду: если эхо звонкое — предвещает вёдро; если отголосок немой — непогоду

Зодиак имени — Лев. Планета — Солнце. Цвет имени — синий. Благоприятное дерево — маслина. Заветное растение — красная роза. Покровитель имени — лебедь. Камень-талисман — сапфир.

Уменьшительные формы. Магда, Мага, Лина.

Имя и характер. Магдалина невольно привлекает к себе внимание. Она отличается аналитическим умом, очень верными и точными суждениями о жизни. Очень интеллигентна, любит размышлять, оценивать жизненные явления, читать — и вообще так или иначе расширять свой кругозор. Она очень обаятельна и имеет добрую ауру. С ней всегда спокойно окружающим. Хотя Магдалина весьма склонна к рефлексии, она умеет скрывать свои чувства и ко всем относится очень доброжелательно.
Ось ссилка http://www.astromeridian.ru/imya/magdalina.html

Імя Магдалина означает: Древнееврейское имя, означает «жительница города Магдалы (в Палестине)». По темпераменту холерик, не прислушивающийся ко мнению окружающих, клубок нервов. Чрезмерная возбудимость нередко лишает её здравого смысла. Моральные принципы Магдалины не очень устойчивые, но это только придает ей очарование. Она обладает аналитическим типом мышления, развитой памятью и интуицией. Однако, погрязая в мелочах, не видит проблемы в целом и становится необъективной и несправедливой. Не выносит кропотливой регламентированной работы. Она любознательнаи имеет врожденное чувство прекрасного. С большим рвением стремится к успеху и достигает его в живописи, скульптуре, дизайне, медицине, в области моделирования и демонстрации одежды. Работа для неё — поле сражения, где можно выйти за рамки дозволенного. Магдалина желает любить и быть любимой. Это чувственная, очень сексуальная женщина, которая стремится к безумной, полной страсти жизни. Однако её излишняя коммуникабельность часто приводит к неупорядоченности. Любит комфорт, красивые дорогие вещи. Мечтает овладеть не только душой и телом мужчины, но и его состоянием. Сердце у неё доброе, а воля не очень сильна и Магдалину можно почти всегда переубедить. Домашним хозяйством заниматься не любит, предпочитает богемный образ жизни, веселые и шумные компании, где она всегда в центре внимания. Это профессиональный игрок, способный идти на самый рискованный блеф (http://www.closer.ru/im276.html)

МАГДАЛИНА

Значение и происхождение имени: Магдалина, Магда, Мадлена (латинское) жительница Магдалы, европейский вариант имени – Мадлена. Имя очень популярно в Польше, Германии и США.

Энергетика и Карма имени: Маленькая Магда весьма самостоятельна, учится легко и без видимых усилий. Обладательницы этого имени, имеют довольно бойкий нрав, поэтому робкой и стеснительной Магду никто не назвать не может.

Названные этим именем, имеют немалое число поклонников и часто совершают ошибки в юные годы. Магда имеет свободолюбивый характер, поэтому вряд ли её может прельстить роль домохозяйки. Жизнь в "золотой клетке" обычно не для неё. Эти женщины нуждаются в светской жизни, ярких и интересных событиях. Унылая и серая повседневность, навевает на них скуку.

Как правило, они делают блестящую карьеру и находятся на первых ролях. Это лидеры, идущие к поставленной цели, которые способны собрать команду единомышленников. Эти женщины обладают весьма сильным характером, но в то же время невероятно женственны.

Имя, имеющее библейские корни, охраняет своих обладательниц от серьёзных жизненных трудностей.

След имени в истории: В священном писании, Мария-Магдалина, бывшая куртизанка, которая последовала за Иисусом из Назарета. Место имени в христианской истории: символ раскаявшейся грешницы, принятой и прощенной независимо от её прошлого.

Празднуем именины: 25 мая
(http://www.predskazanie.ru/imena/search.php?target=%CC%C0%C3%C4%C0%CB%C8%CD%C0&field=2)

Магдалина – от лат. жительница Магдалы, разг. Магда; европейский вариант имени – Мадлена.

Производные: Магдалинка, Магда, Мага, Лина.

Именины: 4 августа. В святцах имя Мария-Магдалина было приложением к имени Мария из Магдалы. Затем у католиков стало употребляться в качестве личного имени.

Народные приметы.

В день Магдалины гадают на погоду, если эхо звонкое – к ведру; если отголосок немой – к непогоде.

Характер.

О таких говорят. "Интеллигентная женщина". Ее приятные манеры, непринужденность, доброжелательность в общении, точность и глубина " суждений, широкий кругозор, ее искусство "властвовать собой" – все это создает такую светлую и добрую ауру, что окружающие чувствуют себя рядом с ней спокойно и уютно. Они заряжаются от нее любознательностью.(http://taina.aib.ru/names/woman/magdalin.htm)


Думаю, що ще багато можна знайти, але чомусь іменини не співпадають:girl_in_dreams:. Проводьте дослідження.

Milka
31.07.2009, 01:20
і якщо комусь попадеться про Соломію, теж скиньте будь-ласочка
Соломія
Давньоєврейське; šalom – мир.
Інші форми імені: СОЛОМІЙКА, СОЛОМІЄНЬКА, СОЛОМІЄЧКА, СОЛОШКА, СОЛЯ, СОЛЮНЯ, СОЛЬКА; ЛЮНЯ; МІЯ; IЯ.

Маловато про Соломію:girl_in_dreams:

odree
31.07.2009, 01:25
Маловато про Соломіюага. ото і я все прогуглила і нічого знайти не можу. а ще кажуть, що десь в серпні іменини соломії, але теж пошуки не увінчалися успіхом

Siania
31.07.2009, 10:54
Це про мене, мушу визнати досить правдиво (особливо виділене):)
Українська розмовна форма імені Ксенія. Приблизно походить від "ксеніа" - "гостинність".

У дитинстві Оксана справляє враження похмурої й замкнутої дитини. Вона уникає гучних ігор з іншими дітьми, їй більше подобаються настільні ігри, що вимагають уваги й кмітливості. Оксана тримається самостійно, наполегливо домагається бажаного й болісно сприймає спроби хоч у чомусь їй перешкодити.

Учиться без особливої ретельності, але добре встигає по всіх предметах. Дружить в основному з дівчатками, але своїх таємниць не довіряє нікому. Оксана не впадає в око зовнішністю, тримається скромно, але в мріях будує грандіозні життєві плани.

Вийшовши заміж, Оксана залишається непередбаченою людиною. Якщо чоловік ненавмисно розбудить її ранком, то в неї може зіпсуватися настрій на весь день. Вона може зненацька захопитися чимсь, почати відвідувати заняття на яких-небудь курсах або займатися в спортивній секції. У відносинах з дітьми здатна виявити безмежне терпіння, займаючись із ними уроками. Намагається перевиховати чоловіка, але, зштовхнувшись із опором, залишає його в спокої. Важко уживается зі свекрухою.

UnLikE
31.07.2009, 11:08
Происхождение: Женская форма римского родового имени Юлий.

Значение: «Кудрявая», «пушистая».

Характер: В детстве Юлия — очень ранимый и обидчивый ребенок. Настроение у нее может меняться мгновенно. Из веселой и жизнерадостной девочки она превращается в обиженную и вялую. Когда она не в духе, лучше ее не трогать, она обладает способностью сама восстанавливать свое хорошее настроение. Заядлая спорщица, очень неохотно признает свое поражение в споре. Очень чувствительна — плохо переносит чужие страдания и вид крови. Не любит оставаться одна в темноте и в обстановке, вызывающей чувство тревоги.

Юлия удачно выходит замуж и сложностей с мужем у нее обычно не бывает. Увлечена домашним хозяйством. Для нее это самая главная работа, где она старается проявить все свои самые лучшие качества и чему посвящает все свое время. Она хорошо готовит, умеет создать запасы солений, варений, консервов. Всегда рада принять гостей, и не только вкусно накормит, но и даст возможность выговориться. Она радуется успехам друзей и не завистлива.

Главное среди увлечении Юлии — книги. Она сама много читает и приобщает к чтению мужа и детей. Не позволит никому в семье скучать и всегда придумает какое-нибудь развлечение.

це що виділено курсивом це про мене, все решта брєд сивої кобили:girl_haha:

мамочка
31.07.2009, 18:35
Що означає ім'я ОЛЕНА

Слово догречеського походження, тлумачення неясне, можливо означає "вибрана, світла".

Маленька Олена любить казки. Тримається дещо замкнуто, серед дітей тримається відокремлено, живе своїм внутрішнім світом. Дуже довірлива, але якщо хто скористається цією її якістю й обдурить її, то Олена неодмінно покарає ошуканця, виявивши при цьому неабияку винахідливість.[/COLOR] Доброта Олени не носить активного характеру.

Вона може підібрати на вулиці бездомного щеняту, принести його додому, але якщо її батьки зажадають позбутися від цього "брудного чудовиська", не проявить твердості й підкориться. Легко захоплюється якою-небудь справою. Намагається в'язати, шити, вишивати.

Їй подобається краса в речах. Уроки вчить час від часу, але, маючи гарну пам'ять, устигає по всіх предметах. Характером більше схожа на батька. Замолоду робить враження замкнутої й соромливої, але при більш близькому знайомстві можна побачити в ній життєрадісну, емоційну натуру з багатою фантазією. Найбільших успіхів Олена домагається в професіях, де потрібне вміння спілкуватися з людьми..

Любовне почуття найчастіше в Олени проявляється разом зі співчуттям і жалем до людини, що потребує допомоги. Навряд чи вийде заміж за багату людину, віддасть перевагу людині, яку пошкодує. Приносячись себе в жертву, Олена чекає й такого ж відношення до себе.

Вона чекає повної самовіддачі, болісно ставиться до того, що віднімає в неї чоловіка - друзів, роботи, захоплень. Поглинена своїми щиросердечними переживаннями, байдужа до побутових проблем, обходиться лише необхідним. У родині створює атмосферу миру й спокою. Домувальниця й турботлива мати.

Підходять для шлюбу: Андрій, Дмитро, Ігор, Захар, Костянтин, Роман, Станіслав.

Менш підходять: Анатолій, Василь, Іван, Степан.

Іменини:
3 червня; 24 липня
синім виділено те з чим я абсолютно не згідна (роблю висновки з себе і знайомих Оленок)
червоним - правда

Orman
31.07.2009, 18:47
про Олену - як моя Олена з вулиці щось принесе то вигнати те назад можна тільки з Оленою. Про замкнутість то теж не наш варіант. Те ж із враженням замкнутої і соромливої.

До побутових проблем настільки байдужа аж часом страшно.

А фантазія буйна.

левиця
31.07.2009, 19:05
Може хтось знайде Олесю? Дякую.

хельга
31.07.2009, 19:20
Значение имени Олеся
Женское имя

В детстве Олеся подвержена простудным заболеваниям, бронхитам. В шкале дружит только с девочками, не замечая мальчишек, которые частенько влюблены в эту независимую, стройную, спортивную девочку.

Свой упрямый и независимый характер она унаследовала от матери, а приятную внешность - от отца, к которому наиболее привязана. Взрослая Олеся прямолинейна и ревнива. Она привязана к семье, и ее следует отнести к тому типу людей, о которых говорят, что они однолюбы.

Однако этой женщине свойственна эксцентричность. Она непременно совершает поступки, повергающие близких в изумление, а то и в испуг. В юности она, вполне возможно, огорошит родителей сообщением, что прыгнула с парашютом или собирается отправиться покорять Гималаи.

Профессию будет выбирать если не редкую, то для женщины малоподходящую - геолога, хирурга или, скажем, капитана дальнего плавания. Не удивляйтесь, если, вернувшись из отпуска, увидите, что ваша кухня переделана в фотолабораторию. Это значит, что дочь решила стать фотокорреспондентом. Не стоит с ней спорить. В конце концов у Олеси хватит ума послушать разумных советов родителей, стать нормальным инженером или бухгалтером.

Она не самокритична и всегда будет считать, что ей просто не повезло, и только поэтому она не мировая кинозвезда. От неудач Олеся духом не падает и от своих намерений не отступает.

Первый брак у "зимних" обладательниц этого имени складывается не всегда удачно (им не следует выходить замуж за "зимних" мужчин).

Совместимость имён.

Счастливым скорее всего будет замужество Олеси, ее ли ее избранником станет Игорь, Родион, Рудольф, Аркадий, Валерий, Василий, Адам, Даниил, Лазарь или Вальтер.

Менее подходят: Артем, Станислав, Николай, Святослав, Тимур, Адольф. ..............................................

UnLikE
31.07.2009, 21:22
Счастливым скорее всего будет замужество Олеси, ее ли ее избранником станет Игорь, Родион, Рудольф, Аркадий, Валерий, Василий, Адам, Даниил, Лазарь или Вальтер.
Менее подходят: Артем, Станислав, Николай, Святослав, Тимур, Адольф.
імена тут звичайно мега популярні серед дядьок... :D

хельга
01.08.2009, 17:14
1 серпня - Емілія

Значение имени Эмилия

милия — женская форма мужского имени Эмиль. Французское имя латинского происхождения от имени древнеримского рода Аэмилиус. Эмилия — «происходящая из рода Эмилия ». Имя рода произошло от латинского aemulus — «усердный, решительный».

о другой версии от латинского «ревностная».

милия было излюбленным литературным именем, что и сыграло определенную роль в его популяризации. Известные героини — Эмилия в драме Лессинга «Эмилия Галотти» и Эмилия в драме Шекспира «Отелло». Имя и в настоящее время остается популярным и модным во многих странах мира.

нее горячий, страстный характер. Эмилия не поддается чужому влиянию. Любит все начинать с Чужих советов не слушает, как бы полезны они ни были. Сильная возбудимость Эмилии уравновешивается твердой волей. У нее аналитический склад ума и удивительная интуиция. Эмилия производит впечатление человека, обладающего каким-то тайным знанием, как бы читающего книгу жизни. Сама же она верит только в себя. Гордая, конфликтная, скандальная, мстительная, обаятельная и миловидная Эмилия считает, что может распоряжаться моральными принципами по своему усмотрению.

милия сильная и энергичная личность. Она общительна, но требовательна в вопросе выбора друзей. Стать подругой Эмилии непросто, так как она не очень доверяет женской искренности. Больше предпочитает иметь друзей-мужчин, считая, что они больше умеют ценить дружбу женщин.

милия — всесторонне развитый человек. Она интересуется политикой, историей, искусством и может поддерживать беседу на любую тему в любом обществе. Эмилия — обязательная и ответственная женщина и требует того же от других. Она умеет признавать свои ошибки, если бывает неправа. Это чуткий и добросердечный человек, имеющий высокие моральные принципы. Выйти замуж не спешит, предъявляя высокие требования к будущему супругу. В мужья выбирает самостоятельного, серьезного мужчину.

реуспевает на актерском поприще, в инженерно-конструкторской работе, педагогике, медицине, особенно в варамедицине, в сфере обслуживания. Чувственная и сексуальная только с тем, кого любит. Наиболее подходящий спутник жизни дня нее — флегматик. Семейная жизнь у Эмилии немного суматошная. Домашние дела она с охотой перепоручает матери или свекрови. В общении с детьми непоследовательна: то очень строга, то вообще не обращает на них внимания. Здоровье подрывает неупорядоченной жизнью. Слабые места организма — желудок и глаза.

хельга
03.08.2009, 16:55
2 сепня - ІЛЛЯ

Що означає ім'я ІЛЛЯ
Російська форма давньоєврейського імені Ілія, що означає "сила божа".

Ілля - дуже хазяйновита людина. З дитинства він привчається надавати допомогу батькові й матері у всіх домашніх справах і опановує різноманітними навичками. Ілля може брати участь у будівельних роботах на дачній ділянці, займатися розведенням курей і кроликів, вирощувати врожай у саду й на городі, ремонтувати побутову техніку.

З Іллею не буде особливих проблем, якщо стежити за колом його знайомих, тому що Ілля не дуже розбірливий у виборі друзів і легко піддається поганому впливу.

Має гострий розум. У характері Іллі переважають материнські риси. У суперечці запальний, але швидко бере себе в руки й готовий взяти провину на себе. За професією Ілля може бути лікарем, учителем, слідчим, слюсарем.

До створення сім'ї Ілля підходить докладно й по-хазяйськи. Не жениться доти, поки не буде впевнений, що буде здатний своїм заробітком забезпечити сім'ю. Дуже любить дітей. При всій своїй прихильності до сім'ї й будинку любить подорожувати.

Підходять для шлюбу:Ганна, Віра, Наталя, Софія.

Менш підходять:Галина, Єлизавета, Маргарита, Тетяна.

Іменини:
1 березня; 2 серпня

Олька
05.08.2009, 01:58
Мені свекруха сьогодні подарувала книжку "Энциклопедия здоровья женщины" і там в кінці є пару слів про жіночі ім"я, так от про мене написано, як з мене, цитую: "ОЛЬГА - Серьйозная и вдумчивая. Обидчивая и ранимая. Принципиальна и упряма. Способна к учебе, но учится без интереса. Честолюбива, но малодеятельна. Женственна и обаятельна. Всегда уделяет внимание своей внешности. Для мужа будет верной женой, но не слишком хозяйственной." Вона напевно заради цього і купила цю книжку:))))) Ну точно я!!!!!

Іспанка
05.08.2009, 11:18
От що я про себе знайшла:girl_smile:
Що означає ім'я НАТАЛЯ

Ім'я походить від латинського слова "наталіс" - рідний.

У дитинстві Наталя - життєрадісна дитина. Любить грати й пустувати, вигадниця - у відомих іграх буде намагатися придумати щось нове і цікаве, щоб було ще веселіше. У шкільні роки проявляє бурхливу активність. Вона добре вчиться, прагне стати відмінницею. Устигає брати участь у всіх громадських справах, любить чути похвалу на свою адресу.

У неї добрий і веселий характер, вона рішуча й діяльна. Здатна захистити слабкого й скривдженого. Недоліком є її нетерпимість до критичних зауважень - може раптово спалахнути через сказані мимохідь декілька слів.

Заміж виходить рано. Вибираючи майбутнього чоловіка, серйозних коливань не відчуває. Всі члени родини будуть почувати себе улюбленими й потрібними їй. Наталя гостинна сама й любить подорожувати. У рідкі хвилини відпочинку може захоплюватися малюванням або грою на гітарі.

Наталя - самолюбна людина й похвала для неї є наймогутнішим стимулом у житті. Чоловікові необхідно частіше користуватися цією слабістю своєї дружини, і в той же час постаратися назавжди позбутися від звички робити зауваження й давати цінні вказівки по всяких дрібницях. Це дуже дратує Наталю, вибиває її із працездатного стану.

Підходять для шлюбу: Олександр, Андрій, Борис, Володимир, Олег, Юрій.

Менш підходять: Владислав, Григорій, Захар, Микита, Степан.

Іменини:
8 вересня

І ще таке:
НАТАЛЬЯ, НАТАЛИЯ

Значение и происхождение имени: Природная, родная (латин). Женственная и мягкая. Лиричная и застенчивая. Пылкая и снисходительная. Внешне легкомысленна, в сложных же ситуациях неожиданно самостоятельна. Фантазерка до потери чувства реальности. Любима и любит. Прирожденная мама.

Энергетика и Карма имени: за внешним спокойствием имени Наталья скрывается значительный темперамент. Вполне возможно, все было бы иначе, не будь имя столь распространенным, как это отмечается в наши дни. А так его тихое начало и излишняя привычность делают имя малозаметным и потому так резко проявляется контраст со звучным и энергичным последним слогом. В результате имя Наталья - это тот самый омут, в тишине которого может вызреть не одна дюжина чертей как в плохом, так и в хорошем смысле этого слова. Нельзя сказать, что Наталья отличается какой-то сверхактивностью, скорее, даже наоборот.

Нередко, предоставленная самой себе, она превращается в замкнутого человека, предпочитающего скрывать свои эмоции. Другое дело, что энергетика имени предполагает довольно острую реакцию на какие-либо раздражители. Так, скажем, в детстве похвалами и поощрениями Наташу можно заставить носиться, словно метеор, влезать во все дела и проявлять безудержную активность. В то же время замечания, не говоря уже об оскорблениях, могут поднимать в ее душе волну горячей обиды. Очень жаль, если такое, качество будет оставлено без внимания.

Увы, в детском, да и во взрослом возрасте активность вряд ли обойдется без конфликтов. Стало быть, самолюбие Наташи раз за разом будет подвергаться новым испытаниям и с годами может стать довольно болезненным. Вот только если с возрастом человека хвалят все реже и реже, то критики и замечаний почему-то не убывает. Чаще всего, какую бы маску не носила Наталья, за ней все равно скрывается если и не болезненное, то весьма значительное самолюбие и чувствительность. Нередко она стремится найти удовлетворение этого чувства в веселых компаниях, где будет стараться обратить на себя внимание. Бывает и так, что она просто пытается держаться независимо, хотя и не упустит случая сказать колкость в чей-либо адрес. Однако в любом случае ее реакция на критику и замечания выдает напряжение излишне самолюбивого человека. О таких людях говорят, что им палец в рот не клади, хотя, если честно, я бы тоже не стал умиляться, если бы кому-то пришло в голову совать пальцы в мой рот.

Надо ли говорить о том, насколько сильно может омрачить человеку жизнь такая ранимость? Безусловно, у Наташи будет достаточно много трудностей и на работе, и в семейной жизни. Да, в сущности, именно эти трудности и заставляют ее носить какую-либо общественную маску, будь то роль бесшабашной девчонки или же образ уравновешенной спокойной женщины. Жаль только, что маска, увы, мало успокаивает душевные раны. Больше того, именно за этой маской обиды часто не могут найти себе выхода и, постепенно накапливаясь, разъедают душу и изматывают нервы. Помочь же здесь может отнюдь не более приемлемое для Наташи поведение людей, а всего-навсего добрая самоирония, избавляющая самолюбие от болезненности. Заодно и плохих людей в глазах Наташи резко поубавится.

Секреты общения. Никто так не нуждается в человеческом тепле и участии, как люди с чувствительным самолюбием. Вот только их иной раз безумно Трудно убедить в искренности своих намерений, так что вряд ли стоит лишний раз пытаться залезть в душу к Наталье, лучше просто спокойнее относиться к ней. А вот ей самой не мешает быть чуточку поосторожней, ведь похвалами, лестью или даже душевностью и сочувствием от нее нередко можно добиться многого.

Астрологическая характеристика: Знак зодиака: Дева. Планета: Марс. Цвет имени: коричневый, красный, салатовый. Наиболее благоприятный цвет: синий. Камень-талисман: бирюза, сапфир.

Празднуем именины: 8 сентября (26 августа) - Наталия Никомидийская, супруга мученика Адриана Никомидийского.

Удачны серьезные отношения и брак с мужчиной, носящим имя: Александр, Альфред, Андрей, Аркадий, Арнольд, Афанасий, Борис, Бронислав, Велор, Вениамин, Виссарион, Витольд, Владимир, Вольдемар, Геннадий, Георгий, Дмитрий, Евдоким, Евгений, Захар, Зиновий, Игорь, Игнат, Илья, Казимир, Клим, Лазарь, Леонид, Леонард, Леонтий, Мартин(Мартын), Мечеслав, Никита, Овидий, Олег, Оскар, Петр, Федор, Юрий.

Очень сложными могут быть отношения с мужчиной, носящим имя: Владислав, Константин, Павел, Степан.
:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

хельга
05.08.2009, 11:54
Мені свекруха сьогодні подарувала книжку "Энциклопедия здоровья женщины" і там в кінці є пару слів про жіночі ім"я, так от про мене написано, як з мене, цитую: "ОЛЬГА - Серьйозная и вдумчивая. Обидчивая и ранимая. Принципиальна и упряма. Способна к учебе, но учится без интереса. Честолюбива, но малодеятельна. Женственна и обаятельна. Всегда уделяет внимание своей внешности. Для мужа будет верной женой, но не слишком хозяйственной." Вона напевно заради цього і купила цю книжку)))) Ну точно я!!!!!

Точнісінько про мене!!!!!!!!

Usmishka
05.08.2009, 13:04
А справді точно описано-погоджуюсь, ось такі ми Ольги різнопланові ;)

Нюта
05.08.2009, 13:06
Давньоєврейське; ім'я Channa; від chanan - він був милостивий, виявляв ласку. За іншими джерелами — «благодать», «миловидна, симпатична».
Іменини: 16 лютого, 23 лютого, 8 квітня, 25 червня, 26 червня, 18 липня, 7 серпня, 10 вересня, 22 вересня, 15 жовтня, 4 листопада, 11 листопада, 16 листопада, 3 грудня, 22 грудня.

Растет артистичным ребенком, любит все красивое. С удовольствием ухаживает за щенками, котятами, приносит в дом выпавших из гнезда птенцов. Доброта Аннушки, кажется, не знает границ. Если кто-то рядом плачет - лучшей утешительницы не найти. Анна покладиста, врагов у нее практически не бывает. Рукодельница, шьет куклам платья, а позже, став взрослой, шьет себе, не отказывает и подругам. Анна из тех людей, кто никогда не забудет навестить в больнице заболевшего знакомого или родственника, сходить в магазин за хлебом старенькой соседке. Живет не только своими, но и чужими заботами. Окружающие нередко этим злоупотребляют, но Анна не обижается, хотя и видит все это.
Анна никогда не забывает о своей внешности - с присущим ей вкусом она умеет красиво одеться, вовремя посетить парикмахерскую. Она органически не выносит неряшливости, ее не увидишь в стоптанных туфлях или грязном халате. По своему складу Анна вполне могла бы работать сестрой милосердия, врачом, быть утешительницей и жертвенной помощницей. Но где бы она ни работала, она отдает себя работе целиком; материальная компенсация, вознаграждение для нее не главное.
Это кроткий человек с сильно развитой интуицией. В жизни безропотной Анны хватает страданий, но иногда складывается впечатление, что она и не пытается их избежать. Так, Анна вполне может полюбить человека больного или пьющего, явного неудачника или психопата и нести свой крест в течение всей жизни, ничуть не сожалея о Такой доле. Преданные жены, любящие матери и хорошие свекрови - все это нередко Анны. Они доверчивы, бескорыстны и доброжелательны. Семья, в которой оценят такие качества, будет счастливой. Анна не способна к активной защите своего "я". Сталкиваясь с грубостью, хамством, придирками, она замыкается в себе и терпеливо ждет лучших времен.
В любви Анна верна, в браке терпелива, но измен не переносит. Неверность супруга для нее - тяжелейшая травма. Простить она может, но забыть - никогда. Однако испытание разводом и грядущие тяготы одинокой жизни для Анны не всегда предпочтительнее попранного достоинства.

Bogdanka
06.08.2009, 01:37
Богдана - слов`янське ім`я, що означає "Богом дана". ...

ось на таке натрапила:
Це ім'я придумане довільно від чоловічого імені Богдан.

Богдана - слухняна, добра, покладлива й ненав'язлива дитина. Ні батькам, ні вихователям вона не доставляє турбот. Такою же залишається вона й у шкільні роки, навколо неї завжди багато друзів і подружок.

"Зимові" - із суперечливим характером, уперті й наполегливі. Вони ближче до батька, ніж до матері, та й взагалі Богдана цілком схожа на батька. Породжені взимку - досить активні особи, це тип "студентки-активістки". Вони розважливі: спочатку подумають, а потім зроблять.

"Літні" - м'якше, набагато добріше, їхня доброта нерідко доставляє їм багато неприємностей. Люблять тварин: різних собачок, кішечок, голубів. Вони працьовиті, добре шиють і в'яжуть. Заміж виходять вдало. Важко сходяться з новими людьми й так само нелегко розходяться.

"Весняні" - ранимі й чутливі, піддані респіраторним захворюванням. У них розвинене почуття прекрасного, вони вміють зі смаком одягатися. У будинку в цих жінок завжди охайно й затишно.

Богдани успішно працюють лікарями, інженерами, бухгалтерами, вихователями, кухарями, перукарями, кравчинями, серед них є акторки, художниці, музиканти.

Підходять для шлюбу: Богдан, Станіслав, Владислав, Григорій, Святослав, Анатолій, Йосип, Ярослав, Наум.

Пи.си. Прочитала би моя мама:girl_haha: - слухняна і ненав'язлива дитина:girl_in_love:

хельга
07.08.2009, 11:53
6 серпня відзначали іменини БОРИС, ХРИСТИНА, ГЛІБ

Що означає ім'я БОРИС
Ім'я має слов'янське походження. Можливо, це скорочення імені Борислав, в основі якого лежать слова "бор", що означає боротьба, і "слав" - слава.

Борис із дитинства звикає до порядку й акуратності. Дбайливо ставиться до книг і речей, свій одяг ніколи не розкидає, де трапиться. У першу чергу постарається зробити уроки й виконати доручення по будинку, і тільки після цього побіжить грати на вулицю до однолітків. Дорослішаючи, Борис стає усе більш самостійним.

Він не стане посвячувати батьків у свої відносини з дівчатами, чим доставить багато занепокоєння й хвилювань. Про своє майбутнє одруження Борис повідомить у останній момент, коли приховувати це буде вже неможливо.

Борис, завдяки своєму розуму й наполегливості, завжди домагається успіхів у обраній сфері діяльності й займає видне положення в суспільстві. Успіх супроводжує йому й у бізнесі. Всі життєві блага приходять до Бориса в результаті завзятої праці, без використання допомоги впливових знайомих.

Борис любить усе робити своїми руками - ремонтувати квартиру, благоустроювати свою земельну ділянку. Багато уваги приділяє своїм батькам. Любить повозитися з дітьми. Не обділяє увагою й дружину. Але на першому місці в Бориса завжди буде робота. Це необхідно враховувати дружині Бориса, щоб уникнути складностей у сімейних відносинах. У сім'ї Борис шукає спокою, місця, де він зможе набратися сил для реалізації своїх планів.

У шлюб Борис може вступати неодноразово, він легко може захопитися іншою жінкою.

Підходять для шлюбу: Ганна, Валентина, Валерія, Варвара, Вероніка, Зоя, Інна, Ірина, Клара, Лариса, Наталя, Ольга, Світлана, Тамара.

Менш підходять: Любов, Марина, Надія, Ніна, Тетяна, Юлія.

Іменини:
15 травня; 6 серпняЩо означає ім'я ХРИСТИНА
Христина (християнка)

Рухлива, кмітлива, життєлюбна дівчинка, має прекрасну пам'ять. Вона справляє враження соромливої, навіть боязкої, але насправді Христина просто спостерігає, слухає й все запам'ятовує. Вона не занадто мобільна, їй необхідний час, щоб прийняти рішення. У компанії поводиться розкуто й швидко сходиться з незнайомими людьми.

Це ім'я вдале для Дів, Близнюків, Козерогів. Не підійде воно Тільцям, Рибам, Овнам, Левам і Стрільцям.

Іменини:
19 лютого; 26 березня; 31 травня; 24 липня; 6 серпня; 5 грудня.


Що означає ім'я ГЛІБ
Походження неясне, можливо - від російського слова "брила" або "глоба" (жердина).

З дитинства привертає увагу навколишніх своїм не по-дитячому серйозним і спокійним характером. Про нього часто говорять, що він виглядає доросліше свого віку, і це - через його неспішність і розважливість. З віком робить враження похмурого, хоча навколишні знають його як добродушну людину й відчувають до нього повага.

Якщо Гліб - керівник колективу, підлеглі будуть вважати, що їм повезло, оскільки Гліб не тільки строгий і об'єктивний, але також і доброзичливий. Авторитет Гліба не піддається сумніву, і все те, чого він домігся в житті, є результатом його праці. Конкретні справи він завжди ставить вище багатослівних обіцянок.

Це цілком у його характері - на другий день після знайомства повести майбутню дружину під вінець. Гліб безроздільно довіряє дружині, така виняткова довіра робить його терплячим до можливих її недоліків. Якщо ж засумнівається у вірності дружини - не уникнути допитів і розслідувань. Але будинком Гліба, а заодно і їм самим керує дружина.

Гліб - майстер на всі руки. У його квартирі все стоїть на своїх місцях, він сам майструє полички, антресолі, без довгих прохань засклить балкон. Батьки дружини люблять Гліба. Для дітей він незамінна нянька, не вважає за встид і пелюшки випрати, і кашку зварити. Алкогольних напоїв майже не вживає.

Гліб - ім'я, що має скандинавські коріння (приблизно від древнегерманского Готліб). У перекладі означає "захищений Богом". У святці прийшло з ім'ям князя Гліба, сина Володимира I, оголошеного святим після насильницької смерті (разом із братом Борисом).

Гліб при хрещенні був названий Давидом. Разом з Борисом Гліб відрізнявся незмінною й самовідданою вірою в Добродії Ісуса Христа, любов'ю до російських звичаїв і традицій. Невинноубиєнні брати відразу ж були визнані святими й високо шанувалися російським народом.

Гліб діловитий і хазяйновитий, на людині з даним ім'ям лежить печатка серйозності й обґрунтованості. Гліб - відмінний будівельник, майстер на всі руки.

Підходять для шлюбу: Софія, Тамара, Валентина, Данута, Венера, Євгенія, Майя, Неллі, Раїса, Марія.

Менш підходять: Борислава, Вікторія, Джульетта, Катерина, Інна, Лада, Лідія, Світлана, Яна.

Це ім'я пасує Діві, Козерогові, Водолію, але не Рибам, Раку, Левові.

Іменини:
15 травня; 3 липня; 6 серпня; 18 вересня.

Laskava
21.01.2010, 22:21
Вікторія (лат. Victoria) — у римській міфології Вікторія - богиня перемоги. Це дуже давнє, чисто римське божество, культ якого існував задовго до появи романо-грецького пантеону та ідентифікації Вікторії із грецькою богинею перемоги Ніке. До їх підкорення Римом, сабіняни поклонялись богині Вакуні (Vacuna), войовниці та захисниці полів та лісів, що поступово була асимільована римлянами як Вікторія. Римські воєначальники дуже її шанували, один із них, Сулла, присвятив їй Ігри у I ст. до Н.Е. Цезар встановив їй вівтар в Сенаті, та постановив щоб 28-го серпня на ньому присягались на вірність Імперії. Пізніше Август, рісля перемоги над Клеопатрою та Марком Антонієм під Актіум у 31-му році до Р.Х., передав Рим під її опіку, та збудував їй храм на Палатинському пагорбі. Під час процесій на честь імператора, традицією було урочисто проносити статую Вікторії, що стала з часом знаною як Товариш Імператора. Культ Вікторії був поширений у всіх значних містах Імперії, та не було жодного імперського культу що би не використовував Вікторію як символ вічно переможної Імперії. На монетах із її зображенням, вона зображалась на звороті потрету імператора, із оголеними грудьми та тримаючи вінок із лаврового листя.

Вікторія, лат. victoria — перемога.
Вікторія — найбільше в Африці озеро, на кордоні Кенії, Уґанди й Танзанії
Вікторія — один з найбільших островів світу (9-й за площею). Належить Канаді і входить до Канадського Арктичного архіпелагу
Вікторія (богиня)
Вікторія (королева Великобританії)
Вікторія (Британська Колумбія)
Вікторія (Сейшельські острови)

Un.Known
21.01.2010, 23:16
Для мене щось підходить точно, щось не дуже, але от це

это женщины - властительницы, стремящиеся превратить окружающих в рабов - будь то родственники, приятели или коллеги по работе,не говоря уж о муже и детях!

зовсім не підходить. Навіть навпаки.

Я про Романів викладу. :)

Що означає ім'я РОМАН

Ім'я походить від латинського слова "романус", що означає "римський, римлянин".

У дитинстві Роман часто хворіє, можливі навіть небажані ускладнення, тому батькам необхідно стежити за здоров'ям хлопчика. У зв'язку із частими пропусками занять у Романа можуть кепсько йти справи в школі, тут теж йому може знадобитися допомога.

Роман не терпить у житті однаковості. Він раптово може перервати навчання в інституті й піти працювати. Чимсь захопившись, він загоряється й намагається захопити своєю витівкою інших.

Легко закохується. Не відчуває ніяких докорів совісті при зміні своїх обраниць. Буде довго шукати свій ідеал, поки не знайде ту, котра готова повністю присвятити своє життя йому. Не обов'язково, що, зустрівши таку жінку, Роман буде зразковим чоловіком.

Перший час сімейне життя серйозно буде ускладнене його тягою до розмаїтості відносин, неможливістю зосередитися на одній справі й довести її до кінця.

З появою в сім'ї дітей робиться розсудливим і стає гарним батьком. У сім'ї воліє бути лідером. Але без зайвого диктату. Він охоче допомагає по господарству. Уміє розвеселити навколишніх.

Підходять для шлюбу: Ганна, Валентина, Олена, Клавдія, Любов, Майя, Марія, Софія.

Менш підходять: Діна, Євгенія, Катерина, Оксана, Римма, Тамара.

або таке

ЗНАЧЕННЯ Й ПОХОДЖЕННЯ ІМЕНІ
На латині це ім'я означає "римлянин", на давньогрецькому - міцний, сильний.
ЕНЕРГЕТИКА Й КАРМА ІМЕНІ
Енергетика ім'я Роман досить своєрідна, що звичайно проявляється в деякій відчайдушності. Приміром , зштовхнувшись із якою-небудь важкою ситуацією, Роман засмутиться, але швидше за все швидко махне на неї рукою, даючи подіям іти своєю чергою. Більш того, з роками в нього може навіть із цього приводу виробитися ціла філософія, у якій буде досить багато гумору. У дитячому віці, коли головне завдання дитини полягає у випробуванні терпіння батьків і вчителів, Роман може щиро хотіти бути старанним учнем, але звичайно все виходить трохи інакше.
Терплячість як правило не входить до числа чеснот Романа, просто рухлива енергія його імені схиляє до рухливості розуму, а тому він раз у раз ризикує відволікатися, перемикаючи свою увагу з одного на інше. Ні, звичайно, якщо його будуть регулярно пороти, він може в силу із ситуації проводити увесь свій час за підручниками й поступово перетворитися в отакого вченого ідіота, але слава Богові, таке зустрінеш нечасто, до того ж оптимістичний склад характеру легко може навчити Романа елементарно брехати щоб уникнути каральних методів виховання.
Одним словом, насильством можна багато чого домогтися, але тільки не того, чого потрібно. З іншого боку, наданий самому собі Роман навряд чи залишиться повним неуком, оскільки швидкий розум дозволяє йому багато чого засвоювати на льоту. Якщо ж при цьому в нього будуть розвинені які-небудь інтереси, тоді проблеми з навчанням взагалі зникнуть.
Як би не склалась доля Романа, найкраще йому допоможуть такі якості, як урівноважене самолюбство й схильність до дотепності, так що дуже добре, якщо саме вони одержать свій розвиток за час його виховання. Навряд чи Романи буде претендувати на роль лідера або братися за рішення яких-небудь складних надзадач, зате він з успіхом може застосувати свою енергію в найрізноманітніших професіях, особливо, якщо вони пов'язані зі спілкуванням з людьми. У колективі він рідко випробовує які-небудь труднощі, зате в сімейному житті, де цінується не тільки веселість, але й сталість, у нього можуть виникнути деякі ускладнення у вигляді розлучень і інших неприємностей. Якщо Роман бажає уникнути подібної долі, йому, швидше за все, не обійтися без застосування своєї сили волі, що дозволяє протистояти виникаючим інтересам "на стороні".
СЕКРЕТИ СПІЛКУВАННЯ
Звичайно Роман любить поговорити, на що часто витрачається добра половина його енергії. При цьому оптимістичний і мало схильний до обережності Роман здатний випадково розбовтати чужу таємницю або просто без зла попліткувати. Гірше, коли перед вами "закомплексований" Роман, тоді одному Богові відомо, на що може штовхнути його рухливий розум і защемлене самолюбство. Втім, набагато частіше Роман дуже комунікабельний і легкий у спілкуванні, що нерідко дозволяє багатьом завчасно записатися до нього в справжні друзі.
Святкуємо іменини:
1 грудня (18 листопада) - Роман Кесарійський, диякон, священномученик.
14(1) жовтня - Роман Сладкопевец, Константинопольський, диакон, творець канонів.
10 грудня (27 листопада) - Роман Сірійський, пустельник.

Oriana
22.01.2010, 15:29
От знайшла трощки про своє імя:
Татьяна

Значение и происхождение имени: Татиана — поставленная, назначенная (греч.).
Энергетика и Карма имени: Татьяна — имя эмоциональное и твердое. Что ни говори, а есть в нем некая решительность и самоуверенность, и вряд ли такие качества на сегодняшний день можно назвать бесполезными. В детстве Таня часто бывает лидером среди сверстниц, а в ее характере можно найти немало мальчишеских черт. Случается, что родителям трудно уследить за своей подвижной дочкой, хотя и особенно непослушной назвать ее трудно. Просто это издержки живого характера, и, уделив некоторое время воспитанию Тани, можно направить ее энергию в какое-либо безопасное, а то и полезное русло.
По своей энергетике это имя вполне земное, оно не зовет Таню в заоблачные дали, не будит воображение, зато склоняет решительно добиваться желаемого уже сегодня. В самом деле, среди Татьян очень много практичных людей, не привыкших ждать у моря погоды и живущих по принципу: «Счастье человека — в его руках». Иногда, правда, эта активность перерастает у Тани в излишнюю импульсивность и порывистость, что может не однажды осложнить ей жизнь. Впрочем, самоуверенность обычно придает ей оптимизма. Наиболее же благоприятно, когда Танина подвижность сочетается с чувством юмора, чему, кстати, немало способствует общая энергетика имени. По крайней мере, это позволяет ей избежать доброй половины возможных в ее жизни конфликтов и недоразумений.
Чаще всего Таня довольно общительна и коммуникабельна, хотя, быть может, она все же чересчур эгоцентрична и в процессе ковки своего счастья может не очень-то считаться с окружающими и даже близкими людьми. Вообще, у нее, как правило, несколько гипертрофировано чувство собственности, которое порою воспринимается ею как любовь. Это проявляется в том, что Татьяна попросту начинает пытаться подчинить домашних своей воле. Тем не менее вряд ли ее обрадует, если муж превратится в послушное и безропотное существо, поскольку это резко снизит его цену в Таниных глазах. По этой причине в ее семейной жизни либо происходит вечная война характеров, либо же недовольство Тани неуклонно растет. И то и другое может закончиться весьма печально. Впрочем, нередко логичная и расчетливая Татьяна находит какой-то компромисс.
Таня обычно является хорошей хозяйкой, хотя редко удовлетворяется одной этой ролью. Ее деятельная натура и большое самолюбие желает какого-либо успеха или общественного признания. Несомненно, решительный характер способен помочь ей сделать карьеру, однако вряд ли успех может сделать Таню по-настоящему счастливой. Быть может, ей все же не мешает больше жить интересами своих близких, ведь тогда и любовь ее будет более терпима, а значит, и простое человеческое счастье станет более доступным.
Секреты общения. Нередко Татьяну тянет на задушевный разговор, ей хочется открыть свою душу, поделиться проблемами. Она и сама не прочь посочувствовать вам, однако если вы хотите попросить ее о каком-либо содействии или помощи, то логичнее будет апеллировать не к ее чувствам, а к логике и расчету. Не забывайте, что она едва ли ради сострадания к вам решит поступиться своими интересами.
Астрологическая характеристика. Знак зодиака: Телец. Планета: Марс. Цвет имени: коричневый, красный. Наиболее благоприятный цвет: теплые оттенки желтого. Камень-талисман: гелиодор, тигровый глаз.
Празднуем именины:
25 января (12 января) — Татиана Римская, дева, диаконисса, мученица.


Не люблю коричневого, червоний дратує. В житті не така тверда, як про мене пишуть, а від цього
в ее семейной жизни либо происходит вечная война характеров, либо же недовольство Тани неуклонно растет. И то и другое может закончиться весьма печально.
рятує занадто мякий характер:) А загалом - про мене.

Natalia
22.01.2010, 15:44
Я про Романів викладу.
Якби я прочитала таку характеристику, вибиравши для дитини ім"я, то точно Романом би не назвала. Але, поглянувши на свого чоловіка, я можу сказати, що у всьому вищенаписаному тільки 5% правда. А все решта - то навіть не знаю про кого.

hrystusja
22.01.2010, 15:53
Я Христина
Ось що я найшла
Жіночі імена - Христина

Уменьшительно-ласкательные імена: Криста, Кристи, Кристинка, Кристинчик, Кристинушка, Крися
Давньогрецького походження, означає: Христова, присвячена Христу.
Маленька Христина доставляє батькам багато турботи своїм здоров'ям. Вона схожа на батька (папина дочка) ні в чому не знає в нього відмови й прив'язана до нього більше, ніж до матері. Проблем з навчанням у дівчинки ні, вона працьовита, добра, товариська, але занадто уразлива, тому в неї мало друзів, в основному одна подружка. Уразливість, наполегливість і непримиренність, що відрізняють Христину ще в дитинстві й особливо помітні в "зимових", яскраво проявляються в неї в дозрілих літах. Це экстравертивный тип особистості.
"Зимові" Христины мають складний характер. Люблять сперечатися по незначному приводі, погано уживаются не тільки зі свекрухою, але й із власною матір'ю. Запальні, можуть зрячи скривдити людини, накричати на нього; із цими жінками важко спілкуватися. Віддають перевагу суспільству чоловіків, хоча, незважаючи на складний характер, в "зимової" Христины в дозрілих літах недоліку в подругах немає. Рано виходить заміж, часто невдало: до сильного, авторитарного характеру Христины додаються ще й ревнощі, що ніяк не сприяє безхмарному сімейному життю. Любить яскраво й оригінально одягатися, прикрашати себе безліччю брязкіток, любить нові враження й далекі поїздки. Із Христин виходять гарні господарки, акуратні, охайні, у міру марнотратні.
Характер цих жінок багато в чому визначається їхній по батькові й місяці народження.

Ім'я грецького походження і означає «Христова».

Колір імені — оранжевий.

Ім'я Кристина несе на собі відбиток якогось аристократизму і елітарності. Найімовірніше, жінка з таким ім'ям відчуватиме потребу добитися високого положення в суспільстві, і тому може вибрати яку-небудь престижну професію або ж просто буде прагнути потрапити у високі круги суспільства. Але навіть якщо це не вдасться і доля їй відведе роль звичайної домогосподарки, все одно подібні мрії не залишать Кристину.

pravovuk
22.01.2010, 16:00
А знайдіть мені на Магдалину опис будь ласка

Так звати мою Маму.Можу описати;) з життя. Чудова господиня,дуже гарна,вірна, чуттєва людина, але дуууууууууже вперта.

Макарена
22.01.2010, 16:17
Оце я знайшла про себе.Настільки лаконічно і точно, що аж "страшно".
П.С. Навіть не знала, що маю імении - 1 січня, шкода, що ще рік чекати:girl_mad:

Що означає ім'я ЛЕСЯ

Леся - легко ранимим, уперта й слабка здоров'ям дівчинка.
Зовні схожа на батька й більше прив'язана до нього. Характером же пішла в матір. Вона музично обдарована, непогано малює, начитанна й розумна. У школі в неї багато подружок. Однак є в дівчинці Лесі риса, що пізніше, у дозрілих літах, стане помітнішою - егоїстичність. Правда, це стосується більше "зимових".
Леся гостинна, воліє приймати гостей у себе, незнайомого товариства цурається й тримається в тіні. Це жінка, що звикла у всьому покладатися на себе, вона розважлива, розважлива й обережна у вчинках: перш ніж зробити який-небудь відповідальний крок, обміркує його всебічно. Так само не поспішаючи й продумано вона вибирає собі чоловіка, звичайно виходить заміж за людину, яку знає багато років, часто за військового.
Шлюб у неї складається вдало, хоча зразковою господинею Лесю навряд чи назвеш. Властиві їй і маленькі жіночі слабості - наприклад, побазікати по телефоні з подругою, дозволити собі поспати подовше ранком.
В "зимових" жінок характер упертий, трохи конфліктний і незалежний, "літні" - нерішучі, недовірливі, багато хто з них не працюють за вибраною спеціальністю.
"Осінні" Лесі - ощадливі господарки, ласкаві матері (як правило, у них народжуються сини). Вони домівниці й не люблять надовго залишати свій будинок.
Успішно працюють лікарями (педіатрами), педагогами, модельєрами, конструкторами. Серед них є співачки й художниці.
Підходять для шлюбу: Аркадій, Дмитро, Всеволод, Анатолій, Мирон, Олег, Наум, Сергій, Леонард.
Менш підходять: Макар, Натан, Адам, Броніслав, Овідій.

---------- Додано в 15:15 ---------- Попередній допис був написаний в 15:11 ----------

Одрі, найшла СОЛОМІЮ:
Назва староєврейського походження, що означає мирна, спокійна.
Активна, ділова, обачлива, вона продумує кожен свій вчинок, рішення, план. Це вірна, обов'язкова, передбачлива і запаслива жінка, яка не піддається чужому впливу. Їй не властиві самовілля і самовпевненість, але в неї дійсно сильна воля. Вона може стати злопам'ятною і мстивої. Невдачі переживає важко. Соломія дуже ретельно відбирає друзів і не прощає непорядність і зради. Вона серйозно ставиться до вибору професії. Схильна до чоловічих професій, пов'язаних з ризиком. Часом громадська і професійна діяльність затьмарює її особисте життя. Але вона жіночна, чарівна, і ніщо людське їй не чуже. Чуттєвість в інтимній близькості проявляє за умови абсолютної довіри до партнера. Чоловіка бачить наскрізь і марно намагається її обдурити. Не любить демонструвати свої почуття. Чоловікові вірна. Строго дотримується загальноприйнятих моральних принципів. Домашнє господарство охоче довіряє матері або свекрухи, а вихованням дітей займається сама. Підлягаю інфекційних захворювань. Слабка ланка організму? печінку. У неї дивовижна інтуїція, тільки Соломія рідко використовує її з вигодою для себе. Вона у всьому домагається успіхів, але завжди боїться зрад.

---------- Додано в 15:17 ---------- Попередній допис був написаний в 15:15 ----------

І ще таке:
1. Особистість. Ті, хто збирають.
2. Характер. 92%.
3. Випромінювання. 83%.
4. Вібрація. 84 000 колеб. / С.
5. Колір. Голубой.
6. Основні риси. Сприйнятливість – моральність
– Інтелект – активність.
7. Тотемна рослина. Морква.
8. Тотемної тварини. Білка.
9. Знак. Стрілець.
10. Тип. Щоб зрозуміти їх характер, потрібно порівняти
цих жінок з їх покровителем – білкою, яка збирає ягоди, гриби, горіхи і заготовлює
їх на зиму. Їй необхідно почуття безпеки, вона завжди завбачливо і завдяки
цього домагається успіху.

11. Психіка. Інтроверти, не піддаються впливу
інших людей. Проте не слід думати, що вони ховаються у своєму дуплі від навколишнього
життя, хоч і знаходять в ньому так необхідну їм комфорт. Вони обмірковують там свої
подальші плани і дії.
12. Воля. Тверда і нагадує їх тотем – морква,
яка накопичує сили під землею, а назовні висовує тільки хвостик.
13. Збудливість. Їх особистість пофарбована чарівною
вразливістю.
14. Швидкість реакції. У цих жінок дух протиріччя.
Невдачі переживають важко, іноді вибухають гнівом, але незабаром знову роблять
подорож до тієї ж мети. Соломія НЕ самовпевнені і не самовпевнена, часто
просто несмілива.
15. Поле діяльності. Роблять все згідно з задуманого
і встановленим планом. Ретельно вибирають собі професію, навчальний заклад і наполегливо
рухаються до мети. Їм подобаються важкі і небезпечні професії, що вимагають ризику. Наприклад,
можуть стати льотчик.
16. Інтуїція. Передчуття майбутнього, іноді у
них бувають дивні бачення з цього приводу, однак не завжди можуть використовувати
це з вигодою для себе.
17. Інтелект. Вони люблять покритикувати інших,
але без сарказму і наміру.
18. Сприйнятливість. Дуже сприйнятливі, але не
люблять проявів почуттів.
19. Моральність. Суворо дотримуються всіх
моральних норм і правил, вірність – їх відмінна риса.
20. Здоров'я. Їм слід побоюватися нещасних
випадків, які можуть призвести до перелому кісток. Піддані інфекційних захворювань.
Слабкий орган – печінка.
21. Сексуальність. Часто складається враження,
що життя громадська, професійна повністю затьмарює їх особисте життя. Їх
сексуальність проявляється за умови абсолютної довіри до партнера, дуже бояться
його зради.
22. Активність. Надзвичайно діяльні. Вибирають
собі щирих друзів, але якщо хтось із них виявиться непорядним, здатні мстити.
23. Товариськість. Не слід вторгатися вих королівство або заскакує до них на вогник у невизначений час. Чоловіки, можете
запросити їх на вечерю, але без таємного наміру – Соломія бачить вас наскрізь.
24. Висновок. Не вимагайте від цих жінок більше,
чим вони можуть вам дати, і пам'ятайте, що вони ніколи не залишать суспільну, професійну
діяльність задля домашнього рабства.

Bilenjka
22.01.2010, 16:48
НАДІЯ
"ЦВЕТ ИМЕНИ. Оранжевый, сочетание бежевого с оранжевым, зеленый (цвет надежды) и красный (бунтарский). КАМЕНЬ-ТАЛИСМАН. Коралл. ОСНОВНЫЕ ЧЕРТЫ. Трудолюбие. ТИП. Разнообразна в поведении. ИМЯ И ХАРАКТЕР. В характере взрослой Надежды необъяснимым образом сочетаются почти мужская твердость, меркантильность, целеустремленность, холодноватая скрытность - и повышенная эмоциональность, щедрость, постоянная готовность к слезам и склонность к авантюрам. Надежда совершенно не может сказать «нет» тому, кого действительно любит. Позитивизм и победоносность, убежденность и энергичность звучания создают деятельный и открытый характер этого имени. СУДЬБА. Надежда - имя страдательное. Надежда редко бывает счастлива. Жизнь «награждает» ее многими синяками и шишками, но это ничему ее не учит. Недостаточно сильная воля не позволяет ей самой распорядиться своей судьбой. С возрастом Надежда постепенно успокаивается, затухает и обретает некоторую жизненную стабильность, хотя редко достигает материального благополучия. ПСИХИКА. Надежда неуправляема. Психика ее неустойчива, а темперамент, пожалуй, взрывного типа - она быстро загорается и быстро гаснет. Подчас даже самая невинная шутка, замечание могут мгновенно вывести ее из себя, правда, ненадолго. Надежда - человек настроения. От сочетания несочетаемого в характере ее поведение часто непредсказуемо. ИНТУИЦИЯ. Надежде свойствен расчет в действиях. ИНТЕЛЛЕКТ. Способна к безошибочному анализу. Изобретательна. Воззрения ее бывают оригинальны, но редко отличаются глубиной. НРАВСТВЕННОСТЬ. Надежда великодушна, способна все принимать слишком близко к сердцу. Это типичный «борец за правду», причем, скоропалительно загоревшись сегодня одной идеей, завтра она с той же горячностью будет отстаивать противоположную. Бывает жестока и требовательна. ЗДОРОВЬЕ. За здоровьем Надежда не следит. СЕКСУАЛЬНОСТЬ. Надежда всегда эффектно выглядит, у нее изысканный вкус. Это страстная натура. Способна на проявление бурных чувств. У нее могут быть многочисленные романы. Легко увлекается, загорается и так же легко разочаровывается. БРАК. Надежда любит беззаветно. Выйдя замуж, ведет более размеренный образ жизни, становится сдержанной и организованной. В отношениях с мужем способна проявлять эмоциональность, но душевные порывы не выплескивает наружу. В семье занимает главенствующее положение, командует мужем, но тактично и неназойливо. По дому все успевает сделать вовремя. Для детей она - безоговорочный авторитет. Однако брак не всегда бывает прочным. Удачным он может быть с Александром, Виталием, Егором, Константином и Юрием. А неудачным - с Анатолием, Владимиром, Иваном и Федором. УВЛЕЧЕНИЯ. Надежда, как никто, обладает способностью жить жизнью своих детей. Любит выращивать овощи. БИЗНЕС. Надежда очень активна, но это не всегда приносит ей желаемые результаты. В работе она добросовестна, даже педантична. Верна данному слову, надежна. Практическая хватка, включенность в настоящее и энтузиазм рождают образ единого созидательного движения. Она опережает соперников в любом деле, за какое бы ни взялась. Занимается конкретным делом без пустой болтовни. Ее девиз: «Делу - время, потехе - час!»

Нічого не можу заперечити (99 % правди про мене :girl_wink: )

Liliyah Romanova
22.01.2010, 16:54
Так звати мою Маму.Можу описати з життя. Чудова господиня,дуже гарна,вірна, чуттєва людина, але дуууууууууже вперта.
Та нас вже троє впертих є, ще одна різниці не зробить. :xaxa: Дякую, що написали! Я до цього імені прикипіла, але людей майже не знаю. Лише одну жінку і теж така, як ви описали...

tslezinska
22.01.2010, 22:16
Татьяна
Майже все про мене:) Хоча в дитинстві якимсь лідерством і не пахло...Сиділа чемно вдома за книжками:)

Oriana
22.01.2010, 22:27
Хоча в дитинстві якимсь лідерством і не пахло...Сиділа чемно вдома за книжками
А я була певно найбільша тихоня у школі:girl_haha:

Un.Known
22.01.2010, 22:55
Якби я прочитала таку характеристику, вибиравши для дитини ім"я, то точно Романом би не назвала. Але, поглянувши на свого чоловіка, я можу сказати, що у всьому вищенаписаному тільки 5% правда.

І я знайшла подібне тільки у батьківстві, балакучості і легкості у спілкуванні.

Arctica
23.01.2010, 00:48
Оскільки про моє ім"я (Оксана) вже писала, і про синове ім"я (Данило) теж, напишу про мамине і чоловікове ім"я.

Лариса
Ім'я походить від латинського слова "лярус", що означає "чайку".
У дитинстві Лариса - замкнута дитина, непомітна на тлі активних, прагнучих виділитися перевесниць. Щоб розвити в дівчинці віру у власні сили, здатність бути відповідальною за свої вчинки, треба купити Ларисі собаку, доглядаючи за якою, вона зможе перебороти свою непевність.
Доросла Лариса часто повністю присвячує себе роботі й улюбленій справі. Вона, як правило, багато обдарована натура, може домогтися більших успіхів у лінгвістиці, філології, програмуванні. Беззавітно любить дітей і може бути прекрасним вихователем у дитячому садку.
Діти відразу почувають її м'якість і доброту. Лариса багато чого приймає близько до серця, легко ранима. Маючи слабкий характер, вона може стати коханкою одруженого чоловіка, а потім не зможе знайти в собі сили розірвати цей зв'язок.
Вийшовши заміж, не намагається займатися перевихованням свого чоловіка, приймає його таким, який він є зі своїми недоліками. В інтимних відносинах Лариса - ніжна, тонка, чутлива жінка. Терпимо ставиться до не завжди справедливого до неї відношення.
Єдиною подією, здатною змусити Ларису піти на розрив у шлюбі, є невірність чоловіка. Вірна в подружніх відносинах, вона ставиться до зрад з відразою, тому здатно на швидке розлучення, хоча майбутня самітність доставить їй багато неприємностей.
Підходять для шлюбу: Аркадій, Панас, Георгій, Максим, Юрій.
Менш підходять: Григорій, Іван, Едуард.
Іменини:
8 квітня

Богдан
Ім'я запозичене зі старослов'янської мови, де з'явилося як калька із грецького імені; Богдан - даний Богом.
Богдан часто буває довгоочікуваною, пізньою і єдиною дитиною. Батьки, хочуть вони того чи ні, часто дають це ім'я тим дітям, чия поява на світ була пов'язана з тривогами й страхом. У дитинстві Богдан часто хворіє, легко застуджується, і мати, турбуючись про здоров'я сина, потурає всім його капризам.
Батька до виховання сина майже не допускають. Дитина дуже сильно прив'язана до матері, ревниво ставиться до тих, хто "віднімає" її в нього, і, можете бути впевнені, напевно влаштує істерику, якщо вона раптом вирішить побалакати з подружкою. З дітьми сходиться погано. У школі звичайно дружить із тим, хто має успіх у товаришів і зможе захистити його. Учиться середньо.
Здатності, навіть талант у нього є, але розвити їх повною мірою заважає властивому Богданові лінь, що, втім, з роками проходить.
Дорослий Богдан - це спокійний, знаючий собі ціну чоловік. У ньому помітне прагнення гарно й ґрунтовно влаштуватися в житті. Може часом досягти високої майстерності в професії, досить конкретної, не потребуючі натхнення й імпровізації. З навколишніми трохи замкнуть і сухуватий. Скупий. З "зимових" іноді виходять художники, музиканти, воєначальники, історики.
У сімейному житті Богдан прагне до безумовного лідерства. У дружині найбільше цінує покірність, "тримає її в строгості", навіть здатний прикрикнути на неї в присутності сторонніх людей. Такий він не тільки із дружиною. Багато хто зауважують у ньому зарозумілість і категоричність, не завжди доречні принциповість і впертість.
Випивши, Богдан починає сперечатися по найменшому приводу, зовсім не намагаючись вникнути в суть суперечки або у доводи опонента. Разом з тим у нього є багато якостей, що роблять його гарним чоловіком. Приміром, він наполегливий у пошуках додаткового заробітку, непогано майструє, ощадливий у витратах. Єдине, на що він не жалує грошей, це відпочинок. У відпустку любить відправлятися всією сім'єю. Богдан - однолюб і в ревнощах стає невпізнанний.
Негативні якості небагато зм'якшені в "весняних" і "літніх" Богданов. Але запам'ятаєте: спиртне в будинку, де є Богдан, повинне з'являтися як можна рідше.
Підходять для шлюбу: Анастасія, Світлана, Юлія, Варвара, Венера, Богдана, Вікторія, Неллі, Олена, Надія, Ольга.
Менш підходять для шлюбу: Анжела, Валерія, Клара, Ніна, Ванда, Дина, Оксана, Яна, Тамара.
Іменини:
4 березня; 12 травня, 31 травня; 17 липня; 10 серпня, 31 серпня; 15 вересня, 28 вересня; 2 листопада, 20 листопада.

Arctica
28.01.2010, 16:23
А ще можна "розібрати" ім"я по буквах:
А - сила, власть.
Б - способность к большим чувствам.
В - непостоянство.
Г - таинственность.
Д - общительность, умение притягивать людей.
Е - умение мобилизоваться.
Ж - неуверенность.
З - склонность к сомнениям, трудности с деньгами.
И - впечатлительность, напряжение.
К - большие запросы и сложность в их достижении.
Л - мелочность, логика, большая изобретательность.
М - трудолюбие и занудство.
Н - большая энергия и творческое честолюбие.
О - большая эмоциональность.
П - скромность, одиночество.
Р - постоянное напряжение, сильная эмоциональность.
С - частое уныние, угнетённость, нервозность.
Т - бесконечные поиски, погоня за идеалом.
У - испуг, интуиция.
Ф - нежность.
Х - сексуальные проблемы.
Ц - открытость, искренность.
Ч - верность.
Ш - ревность.
Щ - мстительность, развитый интеллект.
Э - поиск психологического равновесия.
Ю - большие амбиции.
Я - интеллигентность.

Наприклад Оля -
О - большая эмоциональность
Л - мелочность, логика, большая изобретательность.
Я - интеллигентность.

Sokolova
28.01.2010, 17:25
Я своє ім"я знайшла - Аліна
Имя древнегерманского происхождения, его смысл можно перевести как благородная.

Алина самолюбивая, гордая, несколько деспотичная женщина. Она всегда уверена в том, что для неё открыты все двери. Поражение Алина терпит только тогда, когда теряет веру в свои силы. Она тонкий дипломат, и пользуется этим качеством во всех ситуациях.
Женщина с этим именем обладает хорошо развитой интуицией, легко понимает глубоко скрытые тайны окружающих, умеет держать себя в руках, способна выпутаться из трудных ситуаций. У неё железная воля. Секс не является для неё целью жизни, и она относится к нему прагматично, воспринимая его скорее умом, чем сердцем. Алина осознает свою привлекательность, отличается хорошим вкусом, может подать себя и заставить окружающих обратить на неё внимание.
Имеет тонкое чутье на мужчин. Излучаемая ею сексуальность не соответствует истинному половому влечению. Нередко интимная близость служит инструментом, с помощью которого она получает то, чего ей не удается добиться другим путем.От природы Алина наделена многими способностями, но не всегда может их осознавать. Если она верит и любит, то может перевернуть горы, но если разочаровывается, то все превращает в развалины.
При внешней привлекательности в её характере много мужских черт. Замуж Алина выходит поздно. Она умело ведет домашнее хозяйство, но из-за тяжелого характера не уживается ни со своими родителями, ни со свекровью.Всегда стремится к лидерству и в коллективе. Ее часто бросает из одной крайности в другую, поэтому ей противопоказана преподавательская деятельность. Она достигает профессиональных успехов в медицине, архитектуре, журналистике, музыке, бизнесе. Слабое место организма желудок.
Практично з мене писала, правда на рахунок хазяйновитості, то не про мене:girl_crazy: Ну, і з батьками в мене повне взаєморозуміння і гармонія.
Ще знайшла Юстину, в кого так доці називаються, почитайте.
Юстина - очень щедрая, радушная хозяйка, прекрасно готовит, любит угощать знакомых своими фирменными блюдами, сама придумывает новые рецепты, любит со вкусом поесть.

Юстина пользуется большим успехом у мужчин и в молодости часто меняет поклонников. До замужества имеет немало сексуальных партнеров, очень темпераментна. Однако, встретив мужчину своей мечты, становится верной подругой, для нее все остальные перестают существовать.

"Весенняя" Юстина - женщина активная, занимается спортом, любит искусство, тонкая ценительница всего прекрасного. Охотно посещает выставки, нередко бывает на премьерах в театрах. Она умна, талантлива, трудолюбива. Часто проявляет инициативу на работе, за что ее ценят как профессионала высокой марки. Она доброжелательна, приветлива, общительна. Такая Юстина чаще всего бывает только один раз замужем и достаточно удачно, разводится она очень редко. В семье покладиста, уступчива, хорошая хозяйка.

"Зимняя" Юстина повышенно сексуальна, особенно "декабрьская", но имеет и более сложный характер: эмоциональна, вспыльчива, неуравновешенна. Такая женщина нередко бывает коварной, роковой для мужчин. С трудом находит себе подходящего супруга. Удачным может оказаться второй или даже третий брак'. Она верная, заботливая мать и жена, но слишком независимая, любит побыть в одиночестве; отдыхает всегда отдельно от семьи.

"Летняя" Юстина слишком добра, чем пользуются многие непорядочные люди. Она не может никому отказать в помощи, совершенно бескорыстна. В семейной жизни счастлива, если выходит замуж за мужчину, родившегося в любое время года, кроме лета, - "летний" партнер ей не подходит по складу характера, и брак может быть некрепким.

"Осенняя" Юстина умна, предприимчива, обворожительна. Умеет себя преподнести, обладает хорошим вкусом. Может открыть свое дело, успешно набирает вес в обществе, особенно если ее дело будет связано с искусством, прикладным искусством, может проявить себя на поприще моделирования одежды.

Пупсик
28.01.2010, 18:30
А може хтось зустрічав характеристику імен Софія і Анастасія. Я щось знаходжу одне і те ж. Поділіться інформацією, думаю то буде цікаво не тільки мені :)

Zhaba
19.02.2010, 16:35
Василина

Утворене від чоловічого імені Василь. У церковному календарі це ім'я відсутнє. Натомість є Василіса (саме так, через "і").
Інші форми імені: ВАСИЛИНОНЬКА, ВАСИЛИНОЧКА, ВАСИЛИНКА, ВАСИЛЬКА, ВАСЯ, ВАСЮНЯ, ВАСЬКА.

Іменини (Василиса чи Василіса): 21 січня, 23 березня, 28 квітня, 29 квітня, 16 вересня.

Ім'я в літературі :

У дівчини Василини
Чорні очі, брови чорні –
Блискавиці неповторні (В. Іванович);

Іванку, хто це тут кричав?
Хто витоптав стежинки?
Скажи, чи ти не зустрічав
моєї Василинки? (В. Швець);

Вийняла Василька зі скрині рушники (С. Пушик); Його Васька, його добра жінка, що була хазяйка невсипуща.., покинула його на сьому світі, пронедужавши тижнів зо два (Г. Квітка-Основ'яненко).

---------- Додано в 15:25 ---------- Попередній допис був написаний в 15:24 ----------

Значення імені Василина.
Тлумачення: Жіноча форма імені Василь. Ім'я старогрецького походження, переводиться воно як «цариця». Дівчатка з таким ім'ям часто народжуються слабенькими, ростуть хворобливими, сором'язливими і боязкими, - здається, ніщо не провіщає, що з цих маляток виростуть владні, такі, що не терплять заперечень персони. У характері Василини найяскравіше виділяються дві межі: нетерпимість і незвичайно розвинене відчуття справедливості. Несумісність цих якостей особливо помітна, коли Василина намагається навести порядок «по справедливості» - так, як вона їїрозуміє. Її спонуки завжди благородні, але результат часто виявляється плачевним - і не тільки в переносному значенні. Особливо конфлікти «зимові» Василини. Вони вельми високої про себе думки і бажають, щоб ті, що оточують оцінювали їх персону так же дорого. Сімейне життя їх складається важко, перший брак найчастіше розпадається. Вони буквально вибухають при одному лише натяку на те, що не завадило б бути терпимішими. Ці жінки люблять ходити в гості, щоб продемонструвати свої наряди, а приймати друзів у себе - щоб показати, наприклад, тільки що куплений сервіз. В глибині душі Василина відчуває свої недоліки, але визнати їх вище за її сили. Декілька відрізняється відінших Василина, народжена у вересні: вона дипломатичнее, м'якше, не образлива і не «ставатиме на роги», не погоджуючись в чомусь з чоловіком. Вона теж нелегко сходиться з незнайомими людьми, але глибоко переживає їх відчуження. Проте не все так погано в цій жінці. Є в ній одна неоцінима якість: щира, безкорислива співчутливість. Зрозуміло, і тут не обходиться без повчань, але якщо вже Василина узялася визволити людину з біди, вона зробить це неодмінно. У цієї жінки просто якась внутрішня потреба відновлювати справедливість, проте витримати її альтруїстичні спонуки буває дуже нелегко.

---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

Ще ніколи не читала такої правдивої характеристики про себе. Я до того ж вереснева :-)

---------- Додано в 15:35 ---------- Попередній допис був написаний в 15:28 ----------

>>А може хтось зустрічав характеристику імен Софія і Анастасія.

Незнаю чи Ви таке читали...

Значення імені Анастасія. Тлумачення: Жіноча форма імен Анастас, що тепер став рідкісним. У перекладі із старогрецького означає та, що «воскресає», «повертається до життя». Анастасія - урівноважена і обачна жінка. Вона добре уміє пристосовуватися до життєвих обставин. Їй чужі душевні злами і трагедії. Анастасія - натура напориста, пробивна і працелюбна, а тому щоденні проблеми її не страхають. Заміж Анастасія виходить рано. Завоювати її серце неважко, оскільки при її чутливості і жалості Анастасію легко зворушити. В супутники життя вона вибирає сильного, упевненого в собі чоловіка. Анастасія - хороша господиня, зраджена і дбайлива дружина, яка любить дітей і ладнає з родичами чоловіка. Часто Анастасія володіє добре розвиненою інтуїцією і навіть дарма передбачення. Професійне поле діяльності - артистичний терен, бізнес, психологія, дошкільне виховання, журналістика. Їй підходить професія стюардеси або секретаря-референта.

Molecule
27.03.2010, 21:38
Я знайшла про себе рядочок
ІВАННА — 7 липня — (гебр.) БОЖА БЛАГОДАТЬ; Іванка, Івася, Ася.

Значення імені Іванна, Івона. Тлумачення: Жіноча форма імені Іван (Іоанн). У перекладі із староєврейського означає «Дана Богом». Жінки, які носять це ім'я, завжди здатні постояти за себе - і не тільки за себе! Це незвичайно цілеспрямовані люди: коли щось виходить не так, як вони хотіли б, - відходять убік і чекають своєї години. Їх шлях нагадує повільне, важке, але наполегливе сходження в гору: під'їм, привал, знову під'їм - і в результаті вершина узята. Вони мало піддаються впливу, рідко довіряють іншим, покладаючись у всьому на себе і часто переоцінюють свої сили і здібності, хоча ці жінки - просто згустки енергії. «Зимові» Іванни легкі на підйом, багато подорожують. Ним нічого не варто прийняти рішення і тут же зібратися в дорогу. Всі свої справи вони роблять так само швидко, і не люблять повільних людей. Вони швидкі на нові знайомства.Розчаровуючись в кімсь, вони розлучаються з цією людиною легко, не роблячи з цього трагедії. «Весняні» Іванни обов'язково обдаровані яким-небудь талантом, здібністю до творчості. Вони чуйні і дбайливі, улюблені друзями і користуються популярністю в суспільстві. Іванна взагалі яскрава особа, яка любить бути на вигляді і грітися в променях загальної любові і поклоніння. Заміж Іванна виходить рано, часто всупереч бажанню батьків, перший брак нерідко виявляється невдалим. Коли мова йде про особистому житті, Івону покидає властива нею розсудливість, вона не здатна обдумувати свої вчинки (якщо любить - так у вир з головою!) і не слухає нічиїх рад. Тому її інтимне життя повне неспокою. Проте, вона наполегливо йде своєю стежкою, яку прокладає не оглядаючись на авторитети.

Uhramolina
07.07.2010, 11:05
А я не знайшла про себе нічого, та й про доцю також. Може хтось знає про імена Уляна та Ярина. Напишіть будь-ласка

allusya
07.07.2010, 11:37
Може хтось знає про імена Уляна

Я таке найшла
Уляна походить від римського особистого імені Юліана

та Ярина
треба дивитись Ірина

Мабуть це похідні імена

true
14.07.2010, 13:24
Не можу нічого знайти за Роксолану, знаю, що означає радісна, сильна, а може хтось десь знайшов більше?

irchukmip
26.08.2010, 12:52
для всіх Ірин:

Имя древнегреческого происхождения и означает оно: мир, покой.

Ирину с детства отличают самостоятельность и решительность. Больше тянется к отцу, чем к матери. Способна хорошо учиться, это не требует от нее больших усилий.

Трезво подходит к оценке окружающего мира. Любит читать детективные романы, фантастику, посещает спортивные секции. Не сентиментальна, напротив, несколько жестковата. Увидеть Ирину плачущей над страданиями героев «мыльной оперы» — редкость. Коммуникабельна, легко находит общий язык с незнакомыми людьми. В компании ведет себя раскованно, охотно выпьет, иногда чуть больше, чем того требуют приличия. Уютнее и проще себя чувствует в мужской компании, среди женщин быстро скучнеет. Пряма и резка в суждениях и высказываниях. Ревнива.

По натуре Ирины влюбчивые. Однако они всегда сохраняют независимость. Женщины с этим именем практически никогда не растворяются в любимом человеке, семье, не подчиняют свою жизнь только домашнему очагу. Приобретение профессии, а затем профессиональный рост — для нее важный и обязательный момент. И это, как правило, ценные работники.

Ирина всегда знает, чего хочет. Замужняя Ирина легко завоевывает авторитет не только у мужа и детей, но и коллег по работе и соседей. Не менее основательно подходит она и к выбору мужа. Последний может не сомневаться в ее преданности, но только при условии, что постоянно будет давать чувствовать ей ее значительность. Недооценка мужем Ирины опасна — это может подтолкнуть ее к измене, хотя на развод она вряд ли решится из-за любви к стабильности и покою.

Ирины хорошо готовят, увлекаются новыми системами в воспитании детей, любят читать специальные журналы. Чаще всего Ирины склонны к полноте. Свекрови обычно недолюбливают Ирин за их самостоятельность.

Имя Ирина — древнегреческого происхождения, переводится как «мир», «покой». Покровительницей этого имени является святая великомученица Ирина Македонская, которая терпела унижения и оскорбления за свою веру. Была сожжена на костре в 304 году. Обладательница столь «миролюбивого» имени решительна, самостоятельна, ценит независимость. В делах Ирина ответственна и кропотлива. Обычно занимает руководящие должности. Увереннее чувствует себя среди мужчин, чем в женском обществе. Она очень общительна и легко сходится с людьми. Ирина — хорошая, заботливая мать и верная жена. От ее дома всегда веет теплом и уютом. Любит путешествовать, посещать театры и музеи. Предпочитает отдых у воды.

Удачно сложится брак с Леонидом, Борисом, Андреем, Сергеем, Степаном, Ефимом, Иваном. Меньше повезет с Дмитрием, Константином, Ярославом, Романом, Валерием.

Это имя подходит Девам, Козерогам, Рыбам и Стрельцам. Не гармонирует оно со знаком Весов, Льва и Тельца.

Имя обещает Ирине жизнь, полную мира и покоя. Мы желаем, чтобы жизнь не изменила предначертанного судьбой, а ее будущее и настоящее было похоже на сказку с хорошим концом! Пусть молодость и красота навсегда останутся вместе с Ириной. Дай Бог, чтобы терпение и выдержка никогда не покидали ее. Пусть счастье ходит за ней по пятам, а горе забудет к ней дорогу. Желаем, чтобы улыбка была частым гостем на ее лице, а слезы катились только от радости и счастья! Пусть дом окружает ее теплом и уютом, а вокруг только счастливые, улыбающиеся лица. Хотим, чтобы рядом с нею всегда были близкие и родственники, верные друзья и просто хорошие люди.
Сексуальность имени Ирина

Ирина — женщина, способная к беззаветной, граничащей с жертвенностью, любви. Она воспитанна, умеет владеть собой, обладает огромной силой воли. Любовь для нее чаще всего — драматическая ситуация: неповторимая первая любовь, незабвенная последняя любовь… Ей нравится сама романтика любви как ощущение чего-то необычного, возвышенного. Она не столько ищет в любви выхода своему одиночеству, сколько разыгрывает в жизни свою любовную драму.

В любви Ирина, как никакая другая женщина, способна дарить тепло. Она утверждает себя в мире через любовь, боясь признаться себе, что не уверена в правильности своего сексуального поведения. Она никогда не подает вида, что и ей знакомы душевные муки и страдания, чувство сексуальной неудовлетворенности.

Ирина обожает легкий флирт, красивое ухаживание, разговоры на грани дозволенного, но редко ее захватывают глубокие чувства, сильные страсти. Даже с самым пылким любовником Ирина чувствует себя одинокой. Свой выбор она делает сама, Ирина не из тех женщин, которые идут за тем, кто более настойчив.

В сексуальном процессе она ищет равноправия, не навязывая своего стиля поведения партнеру; но и не подчиняясь ему полностью.

Для «зимней» Ирины секс — это способ выразить себя, свой нрав, он для нее как бы продолжение общения с мужчиной. Жизнь ее полна любовных приключений, нередко с налетом авантюризма. Замуж выходит очень осторожно, не желая ничем стеснять своей свободы. «Осенняя» Ирина ищет в супружестве прочной сексуальной гармонии, но для нее секс — не главное в жизни, она хочет видеть в своем избраннике прежде всего человека, достойного любви и уважения, а потом уже умелого и горячего любовника.

Ирина может выйти замуж неожиданно, за человека, которого знает всего несколько часов, но чаще — за того, с кем знакома давно и с кем связывают не страсть, а духовное родство, общие интеллектуальные интересы. Свою первую любовь Ирина помнит долго и часто, выйдя замуж, не может забыть старую привязанность. Она долго притягивает внимание мужчин, ибо никогда, даже с возрастом, не теряет привлекательности.

Але що виходить, я Тілець і мені це ім'я не підходить :unknown:

---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:42 ----------

А я не знайшла про себе нічого, та й про доцю також. Може хтось знає про імена Уляна

Значение имени Ульяна

Ставшая самостоятельной разговорная форма имени Юлианна (принадлежащая древнеримскому роду Юлиев).

В этой женщине всегда есть какая-то тайна. Одаренная от природы, Ульяна способна добиться достаточно высокого положения в обществе. Помешать ей может только чрезмерная искренность и открытость, она не умеет льстить, не хочет ни под кого подлаживаться. Высказать прямо в глаза нечестному человеку все, что о нем думает, тоже не способна: не позволяет врожденная деликатность и хорошее воспитание; более того, обидев кого-нибудь ненароком, очень переживает. Привлекательность, доброжелательность и приветливость Ульяны помогают ей создать хорошую семью. У нее уютный дом, в который она вкладывает много сил. Друзья любят бывать у нее в гостях.

Сегодня это имя встречается достаточно редко. Ульяна с раннего детства болезненна, раздражительна. Слабая, нерешительная, всего боится. Похожа на отца. Взрослые Ульяны, если они «зимние», очень сложны в общении, упрямы, трудолюбивы, не боятся трудностей в жизни. Честно выполняют свой долг, никогда не ищут спасения в иллюзиях. В отношениях с коллегами проявляют порядочности и честность, но редко привязываются к кому-либо по-настоящему. Некоторые имеют прекрасный голос и становятся профессиональными певицами. Не терпят зависимости. В семье лидеры, любят командовать. У «летних» бывает два брака; если Ульяна выходит замуж второй раз — рождаются мальчики. Хорошие хозяйки, вкусно готовят, гостеприимны. Любят путешествовать. Никогда не прячутся за спину других. Любят быть на виду. Не склонны вертеться перед зеркалом. «Зимние» — сложные, но добрые и отзывчивые люди, борются за справедливость и часто страдают из-за этого. Больше любят бывать дома, чем ездить в командировки. В свободное время вяжут на спицах и крючком. Просты в общении, иногда чувствительны до наивности. Некоторые могут отдать жизнь вере, Богу и посвящают себя до последнего дыхания служению монастырям.

Ульяна не очень самокритична и поэтому всегда будет считать, что ей просто не повезло и только поэтому она не кинозвезда.

У «зимних» первый брак складывается тяжело, возможен развод, если она выйдет за мужчину, родившегося зимой, но с «летним» брак будет удачным.

А про Ярину всеж таки дивіться Ірина

хельга
15.11.2010, 19:57
15 листопада іменини у Альбертів.
Що означає ім'я АЛЬБЕРТ
Альберт (шляхетний блиск - герм.)

Живе, енергійне маля в майбутньому - сміливий хлопчик. "Липневий" Альберт - добрий і покладливий, витривалий, захищає малят. З віком він стає сильним, спокійним, витриманим і надійним. "Літній" - спокійний, м'який, не любить залучати до себе уваги, завжди намагається бути в тіні, як би соромлячись своєї сили. "Зимовий" - має сильний характер, природжений лідер. "Весняний" - ледачий. "Осінній" - труженник.

Це ім'я пасує Львові, Водолію, Терезам. Не підходить воно Овнові, Раку, Скорпіонові, Рибам.

Kofein
19.11.2010, 00:11
Маленька Олена любить казки. Дуже довірлива, але якщо хто скористається цією її якістю й обдурить її, то Олена неодмінно покарає ошуканця, виявивши при цьому неабияку винахідливість.
Легко захоплюється якою-небудь справою. Намагається в'язати, шити, вишивати.
Їй подобається краса в речах. Уроки вчить час від часу, але, маючи гарну пам'ять, устигає по всіх предметах. Характером більше схожа на батька. Замолоду робить враження замкнутої й соромливої, але при більш близькому знайомстві можна побачити в ній життєрадісну, емоційну натуру з багатою фантазією. Найбільших успіхів Олена домагається в професіях, де потрібне вміння спілкуватися з людьми.
Вона чекає повної самовіддачі, болісно ставиться до того, що віднімає в неї чоловіка - друзів, роботи, захоплень. Поглинена своїми щиросердечними переживаннями, байдужа до побутових проблем, обходиться лише необхідним. У родині створює атмосферу миру й спокою.
Так як тут вже писали значення ім*я Олена, то я вибрала те, що найбільш мені притаманне