жировики

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Irysja911, 26 Липень 2009.

  1. Irysja911

    Irysja911 Member

    може хтось підкаже,як з тими жировиками боротися? в мене десь вже може місяці 3 на губі верхній по бокам жировики масюсі,і незнаю як від них позбавитися(((:)girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: жировики

    У моєї мами так на голові ростуть.Їй на роботі її співробітники вирізали. Але вони всеодно ростуть. Тому краще зверніться до лікаря, нехай Вас проконсультує. Можливо це не жировики.
    В знайомої така зараза виросла на спині, так само видаляли хірурги. По інакшому ніяк!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Irysja911

    Irysja911 Member

    Відповідь: жировики

    ні,не думаю,що тут операція потрібна...це просто маленькі білі цяточки,може це і не жировики зовсім,хоча....стільки часу.... і на вигляд ніби жировик,думала якісь народні засоби)) спробувати,але все щось не підходить,бо це не рука,нога чи ще там щось,куди можна було б прикласти,замотати і все,а все ж губа....
     
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: жировики

    це називається міліум
    можливо потрібна очистка кишківника спершу
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: жировики

    А ну це дійсно тоді не жировик :haha: Бо жировик трошки менший ніж куряче яйце.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: жировики

    Irysja911 а чому ви не підете до косметолога або дерматолога? Спеціаліст зможе сказати, що це і як його краще видаляти.
     
  7. Irysja911

    Irysja911 Member

    Відповідь: жировики

    ну бо думала сама справитись з тим)),це ж як прищі)),читала про всілякі народні засоби типу прикладання спеченої цибулі з милом,але на губи це якось ....ну незнаю,може в принципі спробую,бо бачу само собою то не щезне((....а то так якось негарно,ну принаймні мені вже помітно,коли допустим посміхаюсь,ця цяточка помітна((:)girl_cray:
     
  8. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: жировики

    Тоді то щось інше, бо жировик - то гулька така від шкірою, їх в лікарні вирізають.
     
  9. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: жировики

    Дівчата, хто видаляв жировик хірургічним способом? Поділіться відгуками у якого лікаря це краще зробити?
     
  10. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: жировики

    жировик (а в медицині називається - ліпома) її інколи досить важко відрізнити від атероми, гігроми, лімфадениту, тому ніякого самолікування і бути не може, хоча це доброякісна пухлина. Лікується лише ХІРУРГІЧНИМ шляхом, тому що залоза забивається утворюючи мішок і лише накоплює обєм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: жировики

    Теж маю на голові ту заразу, невеличкий,правда,але є. Пішла недавно вирізати в поліклініку, хірург сказав піти додому, вистригти навколо нього волосся і на ньому повністю, та ще й вибрити, а тоді прийди (бо в нього не перукарня) і він виріже, я в шоці від того, бо в мене довге волосся, думала то якось можна акуратно зробити, не виголюючи стільки волосся(бо то ж видно буде)! Може піти до іншого хірурга?
     
  12. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: жировики

    ну зістригти волося з цього місця вас всетаки заставлять, алеж ви самі можете украсти собі волосся так, щоби їм не мішало.
     
  13. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: жировики

    Причому не можна затягувати (так як зробила я). Дякувати Богу, потрапила в руки чудовому пластичному хірургу, який все зробив акуратно і без наслідків.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Lanna

    Lanna Member

    А до кого звертались?
     
  15. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Прізвище у цього лікаря таке "хірургічне" Андрій Богданович Різник, але людина і спеціаліст виявився дуже класний:girl_dance:
     
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Розкажіть будь ласка де приймає? у скільки обійшлась операція (можна в пп). Буду дуже вдячна
     
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

  18. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    @Matvijko і @nibysh, це був 2014 рік, вроді все обійшлось в 500 грн, приймав колись на В.Чорновола,1 (косметологічна клініка), а операцію проводить в іншому місці. Я вам кидаю його мобільний у відгук)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Я вирізала в поліклініці на Топольній , минулого року (на голові), хірург Вайда Роман Романович, претензій нема, все добре зробив, хіба вистриг добрячий жмут волосся, прийшлось з "хвостиком" пів року ходити))) До речі, зовсім нічого не відчувала, місцевий наркоз, швидко все зробив, заплатила 100 чи 200 грн, вже не памятаю. В мами моєї колись теж було таке на голові, і в чоловіка, то всі в нього робили, все добре.
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Дівчата, тоді ще таке питання- ви то поодинокий жировичок видаляли, чи їх було кілька у різних місцях?