Психотерапевт

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 26 Липень 2009.

  1. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Порадьте хорошого психотерапевта.Дякую.Координати бажано в приват
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Психотерапевт

    Йой...
    Тут є...
    А шо сі стало..? [​IMG]
     
  3. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Психотерапевт

    мені (точніше, знайомій), теж потрібен психотерапевт. якщо хтось має бодай якусь інформацію, напишіть, будь ласка, або тут, або в пп., дуже треба: в людини останні кілька днів серйозні нервові зриви :sad:. дякую
     
  4. Forgetmenot

    Forgetmenot New Member

    Відповідь: Психотерапевт

    Психотерапевти на сьогоднішній день - дуже потрібна професія! А їх вдень з вогнем не знайдеш!!! Може все-таки хтось має координати або досвід спілкування з фаховим психотерапевтом!
     
  5. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Психотерапевт

    Якщо дійсно комусь потрібно, я можу дати координати, але хочу попередити, що до них треба звертатись в самому крайньому випадку. Бо лікування - не з приємних. І може затягнутись дуже надовго.
     
  6. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Це не гештальтист, як би він там себе не називав. Гештальтисти не дають порад і оцінок.
    Я понад рік займаюся з психотерапевтом, поки була у Львові, це було очно, зараз, коли поїхала - по скайпу. Мушу віддати належне, це працює. Навіть не сподівалася, що настільки працює.
     
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    можна контакти психотерапевта?
     
  8. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Nyashka, написала в ПП.
     
  9. LadyEva

    LadyEva Member

    Взагалі, психологи будь якої школи не повинні давати порад та оцінок для прийняття рішень згідно своєї професійної етики .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Moraine

    Moraine Member

    Дівчата, всім вітання хто читає цей допис -вірю у вашу допомогу!
    Зустріла сьогодні свою родичку і вирішила, що мушу якось допомогти- у людини повна апатія, песимізм у всьому. У неї було болісне розставання з мужчиною, з яким прожила багато років, 45 років, дітей немає. З рідними дуже зіпсовані стосунки ще кілька років тому ( там брат трішки неадекват, почав війну за квадратні метри, мама за ним потягнула), друзі дитинства теж чомусь відвернулись. Бачу, що їй опустились руки, за собою майже не доглядає, хронічне недогрошів"я і т.д. У розмові - все у темних тонах, знаю, що має сильну образу в душі. Розмовами тут не зарадиш, треба спеціаліста, який би допоміг розібратись у ситуації, можливо як лайф-коучинг, але думаю там більш запущена ситуація. Знаю хороші тренінги, які сама проходила, але знову ж таки - то не для ситуацій з клінічною депресією (а я підозрюю у неї таке).
    Може порадите когось? буду дуже вдячна!
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Не втручатись, пораджу. І про трикутник Карпмана раджу Вам почитати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Moraine

    Moraine Member

    Дякую, читала. В людей в житті, знаєте,бувають ситуації, коли самому впоратись вже важко. І не обов"язково це мусить бути фізичні якісь страждання. Щодо невтручання -ніхто не збирається фанатично нав"язувати свою допомогу чи "лікувати" повчаннями. Бачу, що людина себе з"їдає. Я, наприклад, зараз вдячна тим людям, які свого часу мене спрямували на якісь рішення, підказали.
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Moraine Людина згодна працювати з спеціалістом, якого Ви шукаєте? Чи Ви запитували? Чи вона просила?
    Від цього результат залежить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Moraine

    Moraine Member

    Не просила, ми про таке не говорили. Ну я , звісно, нічого ще не пропонувала. І не буду, поки не буду мати конкретну пропозицію - що от, рекомендують спеціаліста, може спробуй.
     
  15. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Так, от. Ви спочатку дізнайтеся, чи людина згідна шукати допомоги в психотерапевта, а тоді будете шукати. Старше покоління зазвичай не довіряє всяким там психологам. Та й консультація коштувати буде мінімум 100-200 грн( а одною не обмежиться ). І це в умовах безгрошів"я, як Ви сказали...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Nata lwow

    Nata lwow New Member

    Скільки коштує година?
    --- дописи об"єднано, 13 Березень 2018 ---
    Гривул Ростислав, завідуючий відділенням в диспансері по вул Коциловського, 15-а
    Дуже ввічливий і грамотний лікар, щодо грошей то ніколи не казав, не просить і не натякає.
    Вашій знайомій скорше треба медикаментозне лікування, бо психотерапія нажаль дуже дорога і не гарантує повного виздоровлення.
     
    • Баян Баян x 1
  17. NadyaLol

    NadyaLol New Member

    Доброго дня!!Порадьте хорошого спеціаліста,потрібно для рідної людини,причина повна апатія,страшні головні болі,слабість