Порадьте кваліфікованого сексопатолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Sahara, 27 Липень 2009.

  1. Sahara

    Sahara Well-Known Member

    Читала-шукала на цьому форумі багато, але того, що цікавить, не знайшла... Дівчата, порадьте толкового сексопатолога у Львові, бажано жінку. Мені купа років, маю чоловіка і сина, в минулому - кілька статевих партнерів(5, якщо точніше), але я ніколи не отримувала оргазму з мужчиною ( з жінкою теж :) ). Фригідність відкидається, бо сама себе вдовільняю, тож роблю висновки, що мабуть причини в голові. Є хто з форумчанок, хто поборов таку ж проблему?
     
  2. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    Є кабінет в ДКБ, консультують безкоштовно а лікують дорого :))) Правда не знаю чоловік там чи жінка :sad: Як стояла на обліку під час вагітності, то точно таке там бачила, у гарному будинку, що навпроти парку Костюшка (бо там купа корпусів). Думаю, як підійти в реєстратуру, то Вам все розкажуть.
    Згадала слова знайомого психолога, що як жінка не може досягнути оргазму, то перше що він радить - дивитися вниз і вправо, бо ця направленість погляду відповідає за кінестетичні відчуття і посилює їх. Як щось ще згадаю - то напишу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    А в которій позі, не уточнив? [​IMG]

    (чи малося наувазі, щоб не в стелю..? [​IMG] )
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Sahara

    Sahara Well-Known Member

    Дуже дякую,Abraira за пораду, спробую))). А що таке ДКБ? Це те, що на Огієнка?Чи той медцентр прямо біля залізничного управління ?(якщо їхати вгору від університету, то справа)

    To levandivka : дотепненько :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:
     
    Останнє редагування модератором: 28 Липень 2009
  5. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    Для особливо дотепних http://trenings.ru/NLP/Modeli_NLP/Model_NLP_Klyuchi_glaznogo_dostupa.html
    Кинестетика.
    Телесная память, ощущения, вкус, запах, осязание, мета-ощущения.
    Какой на ощупь бархат?

    "Як я відчуваю оргазм?" :)
    Але, якщо хочете пошлити, то більше відписуватися не буду :) Тут стільки людей кинулося Sahara допомагати, 25 сторінок адрес і порад з власного дісвіду накатали, що я, зі своєю психологією, піду погуляю. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Бархат?
    Так наступне питання Ви дарма "опустили" в цитаті:
    Воно теж прикольне.
    Нє?

    Допомагає? [​IMG]
     
  7. Lidik

    Lidik New Member

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    Дівчата, а в людей це є дійсно проблемою і дуже шкода що це питання ніхто не підтримує!!! Може хтось також стикається з такою проблемою?
     
  8. Amira

    Amira New Member

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    Можу порадити головного сексопатолога Львівської області - Черепанин Василь Іванович працює в Львівському обласному центрі репродуктивного здоров"я населення за адресоюм Львів, вул.Короленка,9. Службовий тел.2758061.
    Мобільний писати не буду. Якщо комусь потрібен пишіть у приват.Наскільки я знаю консультації безкошовні, але всі розуміють що віддячити якось треба. Він насправді хороший спеціаліст у своїй галузі і вирішує багато сімейних проблем.
     
  9. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    в першу чергу, в доброму чоловікові та щирих взаєминах. я ніколи такої проблеми немала, то ся з того сильно тішу, але часом бувають моменти, коли голова ну ніяк не переключається від проблем, то чоловік то діло дуже тонко чує, вміє і заговорити і розслабити. Це не проблема одного партнера, справу з оргазмом кожного партнера мають підтримувати обидвоє. Питання "голови" вирішується щирою розмовою, треба вміти сказати про свої бажання та побажання, а чоловік має бути готовим вислухати і задовільнити. Чи то я молода, зелена, чогось не розумію?
     
  10. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    А, можливо, хтось впорався з цією проблемою без лікарів???
    Як Ви відчули вперше оргазм? Що для цього робили?
    Справа в тому, що у мене теж така проблема, правда, я ще не народжувала.
     
  11. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    Щоб відчути оргазм треба вміти насолоджуватися, треба любити свого партнера, своє тіло. Треба відкласти усі сторонні/буденні думки і відчувати. Головне - це настрій, ваше бажання, ваша співпраця одне з одним. Я думаю, що добрий чоловік - то перша важлива складова жіночого оргазму, бо як чоловік не розуміє, що жінку треба "розкочегарити" а раз-два і "готов", то звичайно проблема не у вас, і вашому чоловікові було б непогано почитати-повчитися. Якщо він не знає про вашу проблему, то ви маєте йому про це розказати, сказати як вам більше подобається, що и чекаєте від нього, а не йти ходити лікарях, бо лікар за чоловіка того не зробить (...ну хіба...)
     
  12. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    та от я власне, в таких проблемах в лікарів не дуже вірю))) тому і запитую думки "бувалих".
    Дякую!
    Чоловіка дуже люблю і він мене... Поговорити не наважуюся, аби його не образити. Не хочу, що ще й він почувався невпевнено...
    От як ті думки відпустити???...
    Мені сам процес дууууууже подобається, але всі кажуть, це не те, якби був оргазм, я б його ні з чим не сплутала... поки такого не було...
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    тут і є Ваша проблема.
    у чоловіків оргазм - діло більш фізичного характеру,хоча почуття теж відіграють значну роль.
    а у жінок - 100 % все залежить від почуттів. маю на увазі не кохання до чоловіка,а почуття єднання з партнером. Ви від нього приховуєте цю проблему, від цього стає тільки гірше.
     
  14. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    я думаю, він більше б образився, якби дізнався, що ви хотіли а не сказали, він може просто не здогадуватися про те, що ви хочете більше від сексу, і це нормально, він не просто не образиться, бо не має права, думаю він вас зрозуміє і підтримає. Оргазм для жінки так само важливий як і для чоловіка, він мав би вас зрозуміти, принаймній якщо ви йому все добре розкажете і скажете чого хочете
     
  15. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    А ви попробуйте щось кардинально нове. Позу,наприклад,куннілігус,(довше ніж звичайно),збуджуючі креми з сексшопів.Головне якийсь поштовх,бо ,наскільки я зрозуміла,ви кохаєте одне одного,отже в моральному плані проблем нема. причому є ж кілька видів оргазму,можливо,вам хоч в одному,для початку,вдасться досягти успіху. Від куннілігуса,наприклад.
     
  16. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    до пози також треба морально звикнути, але +100 гарна порада!
     
  17. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    А хіба він сам не помічає, що щось не те?
    Я теж думаю, що треба поговорити з чоловіком відверто і разом вирішувати проблему, бо не тільки моральний настрой має значення, а і фізіологія і вміння чоловіка.
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    Однозначно треба поговорити, чим довше будете скривати, тим важче буде потім. Він зараз і не намагається щось змінити, пробувати, так як думає що все чудово...в результаті і в вас нічого не зміниться...а з часом вам почне це дратувати...не буде хотітись займатись сексом...і в результаті ви йому все вискажете...чоловік буде м"яко кажу в шоці, їх це дуже ранить.
    А від кунілінгусу теж не отримуєте оргазм?
     
  19. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    Прожили в шлюбі деякий час (рік, два) і тут жінка чоловікові говорить, що вона не задоволена в ліжку, більше того, не знає що таке оргазм. Дивно! Треба було з самого початку говорити про це! Також дивно, що чоловік цього не бачить... або просто не цікавиться....
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Порадьте дієвого сексопатолога

    Це можна симулювати...а фізіологічно може він і не знає як про це дізнатись..:confused: