Епілепсія або чорна хвороба

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Пундик, 30 Липень 2009.

  1. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Вже 5 років моя мама мучиться незнати від чого,які тільки діагнози не ставили і що ми тільки не лікували...
    Проблема от в чому,вона втрачає раптово свідомість,має перед тим специфічний запах з роту(як діабетики),і деколи завмирає на на 10-20секунд.Це не єдині симптоми,є ще гіпертонія,початки клімаксу і .т.д.
    Просто сьогодні лікарка сказала що в неї признаки епіляпсії але без судомної,сказала звернутись на колишню вул.Матюшенка,там спеціалізуються на епілепсії,і сказала вже почати пити дифенін.
    І що аналізів як таких то здавати ніяких не будемо,а голову ми вже перевіряли теж повністю,і там все чисто ...
    Може хтось допоможе порадою,можливо є в когось лікар до якого можна звернутись і чи купляти мені той препарат без призначення лікаря,бо та лікарка з якою я спілкувалась то лікар шв.допомоги..
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Епілепсія або чорна хвороба

    Для нашої Оленочки вже 7 років епілептичний статус, генералізовані судоми - регулярна біда. Кожного місяця трусить. Спочатку тримали Оленку на таблетках. Результат лікування - ніякий, щоб не сказати міцніше. Припинили труїти дитину. Лише "виключали" діазепамом, коли починався приступ.
    Останній приступ припинився до введення ліків, тому можна порівняти стан з і без ліків.
    З ліками аут до ранку.
    Без ліків опритомніла через хв. 40 ауту, зачинила двері в свою кімнату і лягла спати (ще на годину). А потім льотала-щебетала, як завше.
    На наступний приступ "не поспішатиму", подивлюся.

    Мораль.
    З епілепсією можна жити. Не чув, щоб епілепсію вилікували (дитина переросла - ТАК, траплялося, навіть серед знайомих).

    Чи варто труїтися ліками (а заперечувати поважну шкоду організмові мало хто візьметься) - особистий вибір кожного.
    Якщо ліки дійсно ліквідовують прояви епілепсії і мама воліє прожити значно менше, але без тих проявів - хай би пила.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Епілепсія або чорна хвороба

    Думаю варто зробити томографію і ЕЕГ. Знаю лікар-епілептолог в мед. інституті Марєнко, також має приватний кабінет. По судомам "кажуть " найкраща у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Епілепсія або чорна хвороба

    Діана а маєте якісь контакти того лікаря,якщо так то скиньте в пп,буду дуже вдячна...
    Нині домовилась про прийом в диспансері на Матюшенка ,піду туди завтра буду бачити що вони скажуть...
     
  5. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Епілепсія або чорна хвороба

    завтра пошукаю, ви можете задзвонити в мед. інст., кафедра неврології, там вам все скажуть ч приватний тел. також, звати Лідія Борисівна. В приватному каб. вона сама робить ЕЕГ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Епілепсія або чорна хвороба

    Дякую ще раз,завтра задзвоню обов'язково
     
  7. Цитронка

    Цитронка New Member

    Відповідь: Епілепсія або чорна хвороба

    Підкажіть мені хорошого епілептолога. Вже 15 років лікуюся в епілептолога. приступів нема давно - вже 7 років, а тримає і надалі мене на ліках. Сама відміняти боюся, хочеться під наглядом. Від тих ліків вже маю купу болячок (серйозних). Хочеться консультації ще когось толкового.