КПК

Показати повну версію : Як вибираємо авто?

Сторінки : 1 2 [3] 4 5

Liona
23.01.2011, 23:31
то серійні чи опційні?
серійні

в якому положені, бо якщо відсунути максимально назад, то майже в будь-якій машині буде багато місця
ні, не максимально назад то точно ) але і не впритул до бардачка

enigma
24.01.2011, 11:34
Дівчата, що б ви порадили - вибір між пежо 206 седаном і шкода фабія, обидві з 2009 року, пробіг/ціна +/- однакові. Що краще?....Вагаюсь....

В мене був пижик 206, але хетчбек. Седан не раджу - бо 1) збірка індійська (якщо не помиляюсь) для здешевлення 2) ця машина народжена хетчебком, а в седані це трохи ужас ІМХО

Олька
24.01.2011, 11:58
між пежо 206 седаном і шкода фабія

ФАБІЯ - ОДНОЗНАЧНО!!!!!!!! Тільки питання який у неї двигун? Беріть 1,4. В мене така! Я задоволена нею як слоник! Зручна, маневрена, під любу горку виїде в будь-яку погоду!

Тетянка
24.01.2011, 13:38
Беріть 1,4
на тій 1,2, трохи малувато...Пежо мав 1,4....Але послухавши всі поради, шукатимем далі...То певно буде якийсь третій варіант...Були вже на автобазарі в Івано-Франківську, хочем ще в Луцьк поїхати. Ціни в неті (авторіа і т.д. ) трохи вищі, ніж на автобазарах, чи то мені так тільки попадалось:d23:...Бо з дому нааабагато зручніше і комфортніше шукати/переглядати, ніж соватись зимою по тих базарах...

Олька
24.01.2011, 14:00
Я купляла в Києві на Чапаївці! Там і вибір великий і ціни нормальні.

kati
24.01.2011, 19:58
ця машина народжена хетчебком, а в седані це трохи ужас
ага, 100% , 206 хетчбек-класика, а седан- уродєц ще той)

п.с. тільки вчора тут йшли розмови субару форестер, і от сьогодні подруга дзвонить і розказує що також націлилась на цю машинку:)

Virginia
24.01.2011, 20:06
Ціни в неті (авторіа і т.д. ) трохи вищі, ніж на автобазарах,

там реальні ціни на 2-4 тисячі дешевші. Мій чоловік проводить на тому сайті більше часу ніж зі мною. Дзвонить до тих продавців (бо постійно хоче нову машину) то вони торгуються дууже добре.

Bursukanja
25.01.2011, 11:33
субару форестер,

Хотіла цю машинку сильно, ціна на б/у не була дуже високою, а чоловік шось прохолодно ставився до моїх рєчєй про "Форестера". Я взагалі до "Субару" маю своєрідний піїтет, бо свого часу була на прес-конференції їхній, присвяченій появі нової "Імпрези" в Україні. Були тест-драйви для журналістів, правда, я тоді не вміла їздити, але з директором київської школи контраварійного водіння покаталась! Потім мала написати про це статтю, і тому дуже багато читала і про автомобілі "Субару", і про історію бренду тощо. Така була...закохана в "Імпрезу":girl_in_love: Але вона була дуже дорога, тому мрія залишилась в мріях:girl_bye2:
На тому ж "Авто.ріа" знайшла вишневого "Форестера", атакувала чоловіка з усіх сторін, але і сама трохи вагалась, бо там пробіг був немалий ну і вичитала, що ці авто досить дорогі у обслуговуванні.

шкода фабія
Народ, що її має, дуже хвалить. Ну і сервіс у "Шкоди" на найвищому рівні як-не-як.

реальні ціни на 2-4 тисячі дешевші
Щира правда! На нашій машині нам спустили зразу 500 доларів...ми ж також їздили по базарах спершу, але то шось не дало результату. А на сайті знайшли! я і досі той сайт переглядаю, мічтаю:girl_cool:

Rona
25.01.2011, 21:09
нині мені порадили вибирати тако: оприділитись з ціновим діапазоном, вибрати в ньому штук 10 марок і поїздити на тест-драйви з людиною, що шарить в машинках :)

Bursukanja
25.01.2011, 21:19
поїздити на тест-драйви з людиною, що шарить в машинках
А ше краще почитати відгуки, знайти сайт прихильників того бренду і тієї моделі...я спершу визначилась із зовнішнім дизайном (просто те, шо сподобалось на вулиці, звісно, не Х6:-)), потім подивилась на ціну, а тоді вже читала відгуки. Є гарний сайт Дром.ру, там купа відгуків...дуже помічне:-)

bora
25.01.2011, 21:59
знайти сайт прихильників того бренду і тієї моделі
Ех, кожен своє корито буде хвалити))) От і всі прихильники) На форумах зізнаються в серійних глюках чи слабких місцях авто.

Ніколь
26.01.2011, 00:22
тако: оприділитись з ціновим діапазоном, вибрати в ньому штук 10 марок і поїздити на тест-драйви з людиною, що шарить в машинках
а ще, поцікавитись про ті машинки:
Чи вони відбули положений строк на гарантійному обслуговуванні, проходили всі планові ТО і т.д. Чи може обслуговувались десь в гаражах і до умов гарантійного обслуговування/оригінальних з/ч були далекі.
Якщо ж машинка таки обслуговувалась десь на більш-меньш авторизованому сервісі - порада, підійдіть до сервіс-менеджерів і попросіть аби вам роздрукувати історію обслуговування/ремонтів по цій машинці. Мол ви хочете її купити і цікавитесь що та машина в житті бачила. Можете багато дізнатись такого, про що власник не скаже ( пережиті ДТП і ремонти після них, певні індивідуальні особливості машини і як наслідок можливі хронічні проблеми з авто). Бо перед продажею машинку можуть відремонтувати так щоб більш-меньш все влаштовувало і деколи навіть той хто шарить може щось не помітити.
І ще непогано загнати машину на підйомник і щоб знов ж таки той хто шарить, або працівники сервісу самостійно глянули на стан ходової і т.д. ісказали свою думку про це авто.

Milka
26.01.2011, 00:49
І ще непогано загнати машину на підйомник і щоб знов ж таки той хто шарить, або працівники сервісу самостійно глянули на стан ходової і т.д. ісказали свою думку про це авто.
Мій чоловік ще крім того хорошого моториста бере з собою.

Ніколь
26.01.2011, 00:55
Мій чоловік ще крім того хорошого моториста бере з собою
в " і т.д." це якраз малось на увазі, просто щось забулась як цього майстра назвати :)

Імель
26.01.2011, 10:44
Якщо ж машинка таки обслуговувалась десь на більш-меньш авторизованому сервісі - порада, підійдіть до сервіс-менеджерів і попросіть аби вам роздрукувати історію обслуговування/ремонтів по цій машинці. Мол ви хочете її купити і цікавитесь що та машина в житті бачила. Можете багато дізнатись такого, про що власник не скаже
ну це як сказати
не на кожному авторизованому сервісі мають праворозголошувати таку інформацію
оскільки людина, що продає своє авто, ВЖЕ є клієнтом
а та, яка хоче його купити, ще НЕ є
і отако втрачати існуючих клієнтів на пустому місці-дурного робота

коротше:
може бути таке, що сервісну історію вам зможуть роказати ЛИШЕ за письмової згоди власника автомобіля або за наявності техпаспорта на дану машину
але знову ж таки-від кАнтори залежить

---------- Додано в 10:44 ---------- Попередній допис був написаний в 10:39 ----------

поїздити на тест-драйви з людиною, що шарить в машинках
ну це варіант, якщо ви плануєте купити собі гоночне авто :)
на тест-драйві, як правило, динамічні характеристики "вилазять"
але є й купа інших факторів, які на тест-драйві не вишариш :)

Rona
26.01.2011, 19:15
але є й купа інших факторів, які на тест-драйві не вишариш
наприклад? і як вишарити? (окрім описаного вище огляду на підйомнику)

Імель
26.01.2011, 19:47
наприклад? і як вишарити?
значить так, що дає тест-драйв?
1.динаміка-як їде, як розганяється/прискорюється, гальмує, яка рульова-гостро налаштована чи не дуже.
2. комфортність підвіски-тут все ясно, але раджу покладатися на ВАШІ відчуття, а не на відчуття того, хто кермуватиме
даю відсотків 80, що особливої різниці саме Ви відчувати не будете, то вже приходить з досвідом. я м би радила брати ту, що пожорсткіше :)-надійніше і довговічніше ;)

усьо, як на мене, що ви зможете взяти з ТД
якщо будете тестити нові авто з автосалону, то різниця між новим та БВ може бути значна

на що треба вважати крім того
1.пробіг :)
2.розхід, порівнюйте заводський, офіційний тобто
3. витрати на ТО та ЗЧ :)
4. не зле порівняти комплектації :)
5. те, як машина тримає ціну. купуючи машину, треба пам"ятати те, що колись її доведеться продавати. тобто ви вже купуєте БВ, а після вас машина буде кілька раз БВ... (шанси продати за добру ціну двічі БВ Чері КуКу та двічі БВ навіть Нісан Мікру-то двє бальшиє разніци, може Чері навіть прийдеться подарити. то я утрірую звичайно, але...)
6. добре, якщо машина обслуговується на авторизованому сервісі, а не десь в гаражі
7. згадала-безпечність авто

Rona
26.01.2011, 20:05
нарешті:) аж на 52-й сторінці є повні відповіді стосовно теми розмови :)

дякую вам, дівчата :) пузлики в моїй голові склались, треба друканути, аби не забути то все :girl_smile: маю надію, жи буде з мене-водія толк :girl_crazy:

Warmlente
22.02.2011, 17:59
Дівчата, добрий день! Я початківець. Машину купую вперше. Хочу купити маленьке жіноче авто,таке, щоб було економне. Порадьте щось, бо 52 сторінки дописів не в силі прочитати. Буду дуже вдячна.

Oneal
23.02.2011, 19:32
може комусь згодиться http://toneto.net/news/tehnologii/kak-zasxititsya-ot-moshennikov-pri-pokupke-b-u-avto

Natalya
19.03.2011, 19:40
колись чоловік мені вибирав машину, якийсь момент дивився на кіа, зараз навіть радий, що не купив
А чому радий?
Допис від Тетянка: Дівчата, що б ви порадили - вибір між пежо 206 седаном і шкода фабія, обидві з 2009 року, пробіг/ціна +/- однакові. Що краще?
Я би пежо взяла...
Чому?

Ми от вагаємось між Шкода Фабія (механіка) і Кіа Ріо (автомат)... Хтось може прокоментувати?

Імель
19.03.2011, 20:40
Шкода Фабія (механіка) і Кіа Ріо (автомат).
мова про нові авто чи користовані?

незалежно від відповіді-я за Фабію
чешський німець - то не кореєць
і то тішить

Oneal
19.03.2011, 21:24
Ми от вагаємось між Шкода Фабія (механіка) у мене така машинка. брали в 2008 в салоні. За три роки міняла хіба 1 запобіжник ну і то проходила. Машинкою супер задоволена. дуже економна і мега вмістима. До прикладу на днях запакували санки чук і гек, дві коляски, і автокрісло з дитиною, ще двох дітей без крісла, дві мами, 5 кульків з речима і ще було місце.
Їздили на ній і в Київ і в Карпати.

Natalya
19.03.2011, 21:41
мова про нові авто чи користовані?
Про нові. Чоловіка приваблює автомат (зважаючи на наш майже нульовий досвід водіння), а мене тягне до Європи...

Princess
19.03.2011, 21:41
у мене Фабія, дуже задоволена своїм вибором (коливалась між нею і Поло). машинка висока (на наших дорогах то актуальна характеристика), надійна (не чула від інших власників нарікань, і сама не маю), компактна, і містка водночас. хоча в остаточному виборі у мене на перший план вийшов фактор особистої зручності (сидіння тримає мене добре, на відміну від Поло, де я врозвалочку ледь не лежала), і кольору :girl_blush2:

Імель
19.03.2011, 22:10
Чоловіка приваблює автомат
я прихильник автоматичних трансмісій
але 4-ступенева-то знущання, вона їхати не буде, чесслово
тоді вже краще механіка :girl_yes2:

Mariya
19.03.2011, 22:19
Я з вчорашнього дня є щасливим власником VW Golf. А з позавчорашнього - Toyota Sienna Rampvan. Отака я буржуйка :girl_cool:

Rona
19.03.2011, 22:22
imel (http://posydenky.com/member.php?u=4744), Ви шарите в Фабіях, не заслабенька буде з двигуном 1.2? (плануються довготривалі подорожі/Львів)

Імель
19.03.2011, 22:37
Ви шарите в Фабіях
є прихильником :)
в своєму класі-один з найкращих варіантів :)
тим більше остання модель-дуже сімпотішненька
не заслабенька буде з двигуном 1.2
ги...
залежить
глянула, там 70 к.с, трохи малувато, але сама машинка легенька, тисячку важить :)
може трохи на обгонах важкувато буде, а так-мало б вистачати

хай практики фабійні напишуть. бо я теоретик :d23:

Тетянка
19.03.2011, 22:40
Я теж в пошуках Фабії, але в мене купа критеріїв до року/пробігу і т.д., тому поки що тільки їздим, дивимось і ...бракуєм. То об"єм не той, то якісь приховані вади виявляються...

Oneal
20.03.2011, 10:31
не заслабенька буде з двигуном 1.2?
пишу як практик. для міста абсолютно достатньо. для траси якщо їхати 90 (4 люд в салоні + гружений багажник), їде гарно, розхід 5,5-5л. але якщо їхати швидче 110-120 то розхід різко росте (десь 8,5).але машинка їде гарно. все таки вона більше міська. для далеких подорожей може не така комфортна, але в свому класі дуже добротна.

Rona
20.03.2011, 14:21
дякую, дівчата, а яка оптимальна кількість кінських сил, щоб машина була придатна для довгих подорожей? (біля 1000 км) *чи то мені ліпше по спец.форумах полазити...*

pip
03.04.2011, 12:59
Я з чоловіком колись і на таврії 2-х дверній катались 1000 км. туда - 1000назад і нічого. З нашими дорогами любу машину угрохають! Найбільша прикрість в таких поїздках це ями на дорозі і цвяхи з склом! Так що обовязково в далеку подорож рушайте з запаскою, та повним баком. Ну і ще велика проблема з туалетами!

ogyrechik
23.08.2011, 10:34
машину вибирають як собаку. Я от помітила що власник і авто-дуже схожі.
Якщо хазяйка плюшкін, любить себе прикрашати всякими бірюльками, то і машинка буде вся увішана, навіть якшо це мерс або суперб.
отож машинка має а-не ламатися, б- не жерти бензин відрами і в- не сильно бруднитися))имхо

zabawa
26.08.2011, 23:07
ой, не завжди, в мене сусіди - двоє не маленькі, такі собі...крупненькі + мають троє дітей, теж не немовлят (11р, 7р., 6р.) і вибрали собі Матіз, і кажуть шо їм добре...

Нікуся
27.08.2011, 10:30
Хтось їздив на смартах? що собою представляє їзда на цих пів-машинках?

Megan
27.08.2011, 14:36
Хтось їздив на смартах? що собою представляє їзда на цих пів-машинках?
Я їздила. Правда в Німеччині. Мені подобалось. Але собі б не купувала. В нас кажуть, що при б-я зіткненні ноги страдають сильно (не дай Боже нікому), ну бо тому що фактично вони в бампері. Ну і для наших доріг я думаю вони занизькі.

ogyrechik
01.09.2011, 12:24
і вибрали собі Матіз,
це найдешевша машина в нас, ви думаєте що якщо б в них були гроші на любу, вони б матіз обрали??))

kati
04.09.2011, 22:03
це найдешевша машина в нас, ви думаєте що якщо б в них були гроші на любу, вони б матіз обрали?
не думаю що то єдиний критерій...Можна за тіж гроші купити нового матіза...або 5-річну 99, наприклад)

daisygirl
05.09.2011, 22:57
.Можна за тіж гроші купити нового матіза...або 5-річну 99, наприклад)

Ви хочете сказати, що 5-річна 99 краща за нового матіза? :shok:

kati
05.09.2011, 23:32
5-річна 99 краща за нового матіза?

комусь краща, комусь гірша..Вибір в кожного свій і критеріїв того вибору дуже багато.
До прикладу, в тата лада, він би точно не поміняв її на мвтіза, для його роботи матіз би йому точно не підійшов.

daisygirl
06.09.2011, 11:56
після п'ятирічного використання машини, ви тільки на ту ладу і працювати будете. :)
В будь-якому випадку, нова машина завжди буде краща за користовану.

Імель
06.09.2011, 12:10
в будь-якому випадку, нова машина завжди буде краща за користовану
не варто АЖ ТАК узагальнювати
новий матіз НІКОЛИ не буде кращим за 5-річну ауді чи фольцваген, чи навіть шкоду, чи ту ж тойоту

навіть важко пригадати хоча б якісь показники, за якими така нова машина мала б переваги :girl_in_dreams:

Маруся-мама
06.09.2011, 16:45
буде кращим за 5-річну ауді чи фольцваген, чи навіть шкоду, чи ту ж тойоту

Все залежить де ви того вольцваґена купили, бо в нас тут продають машини зібрані в Мексиці - то такі вольцваґени барахло, а он Хонда чи Тойота то це зовсім інша справа.
Я також за нову машину, АЛЕ якщо нема фінансів то користована машина це саме те що потрібно. Добра машина довго тримається.

Імель
06.09.2011, 16:48
бо в нас тут продають машини зібрані в Мексиці
питання в тому, коли та машина збиралася

в нас Тойоти теж нє фантан-турецької збірки

Маруся-мама
06.09.2011, 17:15
питання в тому, коли та машина збиралася

Просто в Німців такий принцип роботи - для маркету в Америці машини збираються на заводах Мексіки. Для Європи - в Німеччині, для Китаю - в Китаї. І це є ДУЖЕ правильно!!! Ваш вольцваґен інший від нашого.

Я мала вальцика кілька років. Була ним дуже задоволена, але як почав сипатись - то посипався по повній. Мусіли позбутись, хоч він був не такий старий - 8 років. Але я вальцика ДУЖЕ любила.

daisygirl
06.09.2011, 18:02
не варто АЖ ТАК узагальнювати
новий матіз НІКОЛИ не буде кращим за 5-річну ауді чи фольцваген, чи навіть шкоду, чи ту ж тойоту

Ми говорили про одну цінову категорію. А ви вже почали про машини, що й більше 20 тис доларів можуть коштувати. Якщо є гроші, то про Матіз ніхто й думати не буде.

Імель
06.09.2011, 19:49
Ваш вольцваґен інший від нашого
Марусю, всі машини для американського ринку відрізняються від машин для європейського і арабського ринків навіть в одного виробника, навіть можуть мати повністю інші цілі системи (типу паливної)
А ви вже почали про машини
в ті гроші можна "помісти" кількарічне Поло чи Фабію, ізвінітє, але Матіз навіть не курить...

про Матіз ніхто й думати не буде
так куплять за ті 20 тисяч нового корейця :lol:

все, я мовчу :connie_pull-pigtail

Маруся-мама
06.09.2011, 20:07
Марусю, всі машини для американського ринку відрізняються від машин для європейського і арабського ринків навіть в одного виробника, навіть можуть мати повністю інші цілі системи (типу паливної)

Ми говоримо про різні речі.

Навіть що вони відрізняються паливною системою вони відрізняються в експлуатації. Мій швагро мусів збутись мерседеса бо машина стала після того як її захляпав трак. А всім відомо що мерседес це супер добра машина, але виявилось що не всюди і не завжди. І тут зовсім ні до чого який в неї мотор, чи як вона виглядає.

В нас найкраща європейська машина не мерседес а BMW. З тими машинами ніхто проблем тут ще не мав. А Мерседес або Вольксваґен тут до одного місця. Любий механік вам тут скаже, що саме цих машин не варто купувати.

В нас вживаний BMW кращий нового Мерседеса. Так вже склалось. Доречі маленькі електричні смарт карс не для Америки. То є дурного робота, бо нам треба возити великі родини і постійно купувати буд-матеріали для вдосконалення життя в хатах. Хата потребує постійно оновлення. Але то вже інша тема.

Он для прикладу в Європі люблять Форд, а в нас він до нічого і на ньому майже ніхто не їздить. Я говорю про маленькі седани, бо Мустанґ це інша пара ґальош.

GONE BABY GONE
06.09.2011, 20:28
А Мерседес або Вольксваґен тут до одного місця. Любий механік вам тут скаже, що саме цих машин не варто купувати.
ну я б так не сказала...в друга свій авто сервіс і він гоцає на мерсі і задоволений...
а на вольксвагенах теж всі катаються,один друг мав лексус,то купив ще вольксвагена,бо той йому краще їде інші всі на ауді....але в них всі новеньки машини.можливо ви мали на увазі страих збираних перезбираних машин...

Доречі маленькі електричні смарт карс не для Америки.
знов ж таки чула і бачила протилежне..смарти дорогі в вас.переважно купують старші люди для себе,а ще ставлять потужніший мотор і гонки влаштовують.думаю то скоріш ваша думка така,ніж тих хто живуть в америці загалом.

Маруся-мама
06.09.2011, 21:15
ніж тих хто живуть в америці загалом

Ну що б ви з’їли щоб такого не казали. Де ви назагал бачили смарт кари і що всі їх купують? І де то такі змагання влаштовують. В Філадельфії? А ви були поза тим містом? Ні не були... ви були в інших штатах? Нью Джерзі і Вайлдвуд не рахую, ба навіть в той самий Вайлдвуд заїдете і запакуєте все в смарт кар? Ну ви вже свистите що ну. Треба запитатись в Зорянизірки скільки вона запакує в смарт кар щоб повезти дітей на відпочинок, і скільки смарт карів вона бачила в Нью Йорку і як на них влаштовують змагання.

Так що це ви шановна сплутуєте туризм з еміграцією.

GONE BABY GONE
06.09.2011, 21:24
А ви були поза тим містом? Ні не були... ви були в інших штатах?
та в багатьох була до 10 нарахується,якщо не більше:girl_in_dreams:
пс.щойно спеціально рахувала,таки більше :)
запакує в смарт кар щоб повезти дітей на відпочинок
Я не кажу,що смарт там купують як основну машину,купують для забавки,поганятится з друзями та й все-чисто як хоббі.
В нас навіть ніхто не купить ту машину,щоб дітей на відпочинок возити-бо їх там навіть посадити немає де.

Так що це ви шановна сплутуєте туризм з еміграцією.
Та й не розумію,чому ви приписали (іміграцію та туризм) до машин?:girl_flag_of_truce:

Просто мені стало смішно з того,що ви пишете,що мерседес і вольцваген,то такі погані машини в штатах.Бо чую таке вперше і тільки від вас.

Маруся-мама
06.09.2011, 21:40
Для особливо обдарованих статистика:

U.S. sales of the eye-catching dinky smart fortwo in 2010 were 5,927

Для порівняння кількість людей що живе в Нью Йорку, а це те місто де найбільш вигідно мати саме таке авто, бо нема де паркуватись.

City of New York population 8,175,133

Гмм... щось воно цікаво, як то воно в Америці популярне якщо купили на цілу країну тільки шість тисяч машин...

І ще цікава статистика, лишень за місяць Серпень в 2010 році було продано 290+ тисяч SUVs. (http://en.wikipedia.org/wiki/Sport_utility_vehicle)
Total SUV/Cross-over sales for August 2010 were 290,371

---------- Додано в 19:40 ---------- Попередній допис був написаний в 19:37 ----------

Бо чую таке вперше і тільки від вас.

Це не означає що це лишень моя суб’єктивна думка. Якщо ви таке чуєте вперше.

Так всі рускі мусять собі купити мерседеса, але саме наші механіки і мій шваґро який продає машини вже не один рік про це говорить. Так що тільки тому що ви такого не чули не означає що це неправда.

GONE BABY GONE
06.09.2011, 21:49
Для особливо обдарованих статистика:
...нда почалося все з того,що мерседеси і вольцвагени-погані машини в штатах а хонда і тойота-зе бест...
а ви мені статистику смартів...
повторю ще раз смарт не є машина для побуту( і переважно її купують або старші люди,яким не потрібні великі машини+не багато бере палива)або купують для розваги,при тому маючи ще одне авто(в якому возять діток відпочивати і до хати все куплити :)

---------- Додано в 18:49 ---------- Попередній допис був написаний в 18:42 ----------

Так всі рускі мусять собі купити мерседеса
ахаха..розсмішили,ну вам мабуть таки справді краще знати)))я думаю в америці наявність машини то не є така велика розкіш,щоб хтось щось мусив...але знову ж таки суджу лише по розповідям,та практиці моїх близьких друзів,та родичів...і по власних спостереженнях...
ну а ви по собі,та по вашим родичам...вашому швагру не повезло і мерси погані...
ви не подумайте я і проти хонди і тойоти ніц не маю,але здивували ваші слова конкретно за вищевказані моделі..

Daisy
07.09.2011, 04:40
то такі вольцваґени барахло,
повністю згідна, син свого тільки ремонтував, ледве продали:8:

zabawa
07.09.2011, 10:28
А я не згідна, тому що
мерседеси і вольцвагени
дуже добрі машини, а з Гамерики до нас ДУЖЕ часто підтоплені возять , і тому вони
барахло
А взагалі-то, як на все на світі є різні думки, думаю, не варто сперечатися.

---------- Додано в 10:26 ---------- Попередній допис був написаний в 10:23 ----------

А щодо
якщо б в них були гроші на любу, во, то думаю, в даній ситуації, вистачило б і на більшу (там понтів і амбіцій більше ніж треба) - тому і смішно, що вибір впав на Матіз, але то вже таке......

---------- Додано в 10:28 ---------- Попередній допис був написаний в 10:26 ----------

І ще одне,
в тата лада, він би точно не поміняв її на мвтіза
Думаю, тато, (і просто мужчина)не дуже схоче кататися на жіночій ЧЕРВОНІЙ машинці.:girl_haha:

daisygirl
07.09.2011, 15:55
повністю згідна, син свого тільки ремонтував, ледве продали

Ну от, а хтось його поношеного і вічно ламаючого купив. Але зате фольксавеген :) Німці - це не Корея :)

Daisy
07.09.2011, 16:19
а хтось його поношеного і вічно ламаючого купив
Купив, знайомий який продає машини і таки комусь його втулив, а десь днів через десять в ньому "застукав мотор".я не раджу і не відговорюю але справді ці машини тут нікудишні

sani
07.09.2011, 16:29
німці, корейці... Бентлі - ото машина :)

http://images2.webpark.ru/uploads38/Bentley.jpg

Маруся-мама
07.09.2011, 18:39
Думаю, тато, (і просто мужчина)не дуже схоче кататися на жіночій ЧЕРВОНІЙ машинці

То хіба в Україні такий підхід до кольору. В нас хлопці навпаки купують спортивні червоні машини. Червоний Мустанг це мрія не одного хлопця.

Мій брат двойорідний має червону машину, хоч він давно вже не хлопчик.

Я взагалі червоного кольору не люблю, але обожнюю срібно-голубий. Зараз маю чорну Хонду. Дуже її любу! он тільки чоловік паскуда вчора її засмердів скунсом. Забила бим!!!

---------- Додано в 16:39 ---------- Попередній допис був написаний в 16:37 ----------

Бентлі - ото машина

Коли шукала за машиною ми з чоловіком заїхали на ділершіп який продавав саме такі авта. Мдям! Це вам точно не два пальці... Просто ШИКАРНІША річ, але ж ЦІНА!!!!:connie_pull-pigtail

І Ролс-Ройс дуже гарний. Просто ляля. Можна цілий день просто дивитись на то чудо.

zabawa
07.09.2011, 18:43
червоні машини
Ну колір тут умовний, власне в сусідів - червона.

Зараз маю чорну Хонду.
І ми теж :connie_pull-pigtail

Rona
07.09.2011, 18:52
В нас хлопці навпаки купують спортивні червоні машини. Червоний Мустанг це мрія не одного хлопця.
тут певнє тра наголос робити на слові "спортивна", яким Матіз не назвеш, хоча дехто і гасає, але то таке...
Червоний мустанг, з 2-ма білими полосами по центру, регулярно паркується під нашим відділенням... шо вам сказать... як приїхав перший раз, то охоронець вибіг на двір зі словами: "Думаю, хто то на літаку пригнав?"... а як муркає двигун... музика для вух...
http://s15.radikal.ru/i188/1109/ac/d317c27fe579.jpg
:girl_in_love: мож процитувати "Форсаж-5": "Настає конкретна вагінальна активність"

zabawa
07.09.2011, 20:27
І я хотіла те ж написати, що можна зробити наголос на ЧЕРВОНА, і наголос на СПОРТИВНА...... То ж не в кольорі справа, то різні речі..... :girl_yes2:

Маруся-мама
08.09.2011, 01:10
наголос на ЧЕРВОНА, і наголос на СПОРТИВНА

Та може бути і червона без спортивної... Не дуже зауважувала що червоний вважається лишень жіночим кольором. Он якби вже сказали жовтий, тоді мона говорити і ТО... є тут любителі жовтих машин :girl_cool:

Zoryanazirka
08.09.2011, 02:28
Хе, у мене в техпаспорті написано "жовтий". Хоч машина зовсім не жовта - помаранчевий металік.

Ірена
08.09.2011, 08:02
в нас була тойота явно бронзова, а писали "сірий"...
дівчата, а якій машині ви б надали перевагу: "європейцю", чи "японцю-корейцю"?

bioland7
08.09.2011, 09:06
"європейцю",
однозначно європейцю, за "корейця" нічого не скажу, бо не знаю,
а от за "японця" з слів кількох близьких родичів вони дуже зіпсувалися, зовні сучасні,гарні,а от по якості сучасні просто ніякі (це я за легкові тойоти маю на
увазі).

zabawa
08.09.2011, 10:00
Та може бути і червона без спортивної... Не дуже зауважувала що червоний вважається лишень жіночим кольором. Он якби вже сказали жовтий, тоді мона говорити і ТО... є тут любителі жовтих машин
Ой, шось ми тут надовго то закрутили з тим ЧЕРВОНИМ-СПОРТИВНИМ...:)
З самого початку, коли я написала про жіночу машину, то мала на увазі сусідський червоний матіз, який мені видається ну дуже вже жіночим, а в кума мого є , власне, жовта спортивна Mitsubishi Evolution... То, на любітєля...

Маруся-мама
08.09.2011, 17:40
червоний матіз, який мені видається ну дуже вже жіночим

Жіночою машиною вважаю Volkswagen Beetle

http://images.mylot.com/userImages/images/postphotos/2444789.jpg

Отаке знайшла - Фіят?

http://modculture.typepad.com/.a/6a00d83451cbb069e20120a7f63f46970b-800wi

Хоч би мені дали ще 100 тисяч бонусу, за те що я буду на ній їздити. То як гроб на колесах.

http://www.uzauto.zt.ua/img/2_0_ru.jpg

Ні одну з цих машин я б не купила. Ніодна мені не подобається.

Якщо вибирати з європейських то для мене особисто Audi R8 або BMW 3

http://techmediacars.com/wp-content/uploads/kicherer-audi-r8-front-angle-1-4e2e9e8fcae44.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-eZ1cVFK01Gc/TZbY2WuI4AI/AAAAAAAAAO8/x_JCWKh0ctI/s1600/2012-bmw-m3.jpg

А для родини тільки японські, не ставлю на один щабель з корейськими бо то небо і земля. Для родини лишень Honda або Accura

http://deadlycar.com/wp-content/uploads/2011/07/2012-Honda-Pilot-1.jpg

http://www.thetruthaboutcars.com/wp-content/uploads/2006/12/2007_acura_mdx_008.jpg

DesperateHousewife
08.09.2011, 17:56
З "маленьких" є ще міні, зовнішньо ніби теж нічого особливого, а в середині - то троха ляля :girl_in_love: Таке враження, що в літаку сидиш :)

sani
08.09.2011, 18:39
майбутнє за китайськими авто :)

Котя
08.09.2011, 19:36
Дівчата, цікава ваша думка:d23: Якщо би Ви обирали для себе авто з трьох варіантів, то на якому би ви зупинились? І чому?
1) варіант - нове Пежо 308
http://s49.radikal.ru/i123/1109/bc/b440a4410e1f.jpg
2) варіант - новий Ніссан Жук
http://s06.radikal.ru/i179/1109/3e/46c637939f25.jpghttp://i046.radikal.ru/1109/5b/f4f2db9b456d.jpg
3) б\у Мерседес А-класс з пробігом 30 -50 тис.
http://s012.radikal.ru/i319/1109/55/750c9e6070f2.jpg

Маруся-мама
08.09.2011, 19:55

Я не в Україні, але я б брала цей варіант. Де ви в жука запхаєте дітей з кріселками?

Вірю що мерс напевне в доброму стані але я щось не дуже люблю брати машини з великим пробігом. Для мене 50, то вже забагато. 10 тисяч, то інша пара ґальош. Але то я. На мене не орієнтуйтесь. Орієнтуйтесь на свій гаманець.
Якщо мерс, то хто буде його "лікувати" якщо почне пчихати? Салон? Яка гарантія на Пежо і на скільки тисяч/років.

Котя
08.09.2011, 20:20
:girl_in_love:Яка гарантія на Пежо і на скільки тисяч/років.
Гарантія на 3 роки
Де ви в жука запхаєте дітей з кріселками?
Якщо я в Пежо 206 запихаю, то думаю в Жук точно влізуть:girl_in_dreams:
Якщо мерс, то хто буде його "лікувати"
От цього я боюся найбільше, бо деталі там не дешеві:girl_in_dreams:, але дуууже мені ця машинка подобається:girl_in_love:

daisygirl
08.09.2011, 20:35

З переліченого найкращий варіант. :) Тим більше, що у вас вже є 206, тому маєте знати, що Пежо собою являють.

Жук - нова модель на ринку. Ще ніким толком не відтестована, тому може бути багато "багів". Та й з дизайном, як на мене у Нісанів туго.

З мерседесом погоджуюсь з Марусею-мамою. Стару машину не варто брати.

pravovuk
08.09.2011, 20:40
1) варіант - нове Пежо 308:girl_in_love:

Zoryanazirka
08.09.2011, 20:56
А я за Мерседес Ашку. Сама на такій їздила 3 роки, машинка ні разу не підвела.

Нікуся
08.09.2011, 21:25
і я на а-класі їздила(підпільна кличка -пекінес) - машина висока, ззовні виглядає маленькою,але і возик поміщався,а згодом і автомоб. крісло.
погоджусь, обслуговування недешеве та й деталі дорогі,але то виходило раз в 2-3 роки .
я зараз смартом марю....

Bursukanja
08.09.2011, 21:26
І я за нове Пежо. Але тут, певне, все ж метод дедукції спрацював... У "Ніссан Жук якийс дизайн незрозумілий, от кілька разів бачила його і не могла визначитись, чому він мені такий антипатичний. Манєнька машинка на високих колесиках. Дисонанс суцільний. "Віноградом нє став, прєвратілся в ізюм..." От таке чомусь враження.
"Мерсик" подобався всім, поки не наслухалась про нього. Чоловік мій працював на "Мерседес-Бенц" у Сан-Францисуо, а згодом і у Львові. Каже, що це авто - передусім понти, всього лиш відомий бренд, насправді і у матеріалах економлять, колись ці автомобілі були з гарного, важкого металу, а тепер - тонка бляха, і ламається часто, і запчастини дорогі. Розповідав, що траплялись випадки, коли виходила з ладу коробка передач буквально за два тижні по виходу автівки із салону, і коштувало сіє чудо більш як 100 тис. у.о.....
А шо, інших варіантів не передбачається?:girl_cool:

olangel
09.09.2011, 00:54
Ну, що Мерс, що Пежо у нас в обслуговуванні не дешеві, ще Пежо трошечки занизькі для наших чарівних доріг( Сама їх дуже люблю(особливо 107 :) ), але не для нашої країни(
А на новенький Ніссан я сама заглядаюсь! Дуже мені подобається, сам не габаритний у середині місця придостатньо, ну а дизайн його в мене просто дах зриває!!!!!! І по відгуках по ліпше буде за свого попередника Кашкая((((

Котя
09.09.2011, 11:38
У "Ніссан Жук якийс дизайн незрозумілий,
Цей дизайн на любітєля, але я від нього балдю, мені якраз дууже подобаються такі міні-джипчикі:girl_in_love:
Дуже мені подобається, сам не габаритний у середині місця придостатньо, ну а дизайн його в мене просто дах зриває!!!!!!
+1000
А шо, інших варіантів не передбачається
В цьому фінансовому діапазоні більше нідочого не лежить душа:girl_in_dreams:
Якщо б позволяли фінанси , то ідеально бачу для сім"ї оновлений Вольцваген Тігуан :girl_in_love:

Bonita
09.09.2011, 11:56
нове Пежо 308
Гарна машинка, але дорога в обслуговування і надзвичайно делікатна, для наших доріг трохи не підходить (ну хіба до Євро почекаєте, коли вулиці будуть відремонтовані.)
новий Ніссан Жук
Ніссани мені подобаються, сама мрію про Мікру. Але, якщо вже обирати між ніссаном і
б\у Мерседес А-класс з пробігом 30 -50 тис
то вже краще мерседес, навіть б/у, та й пробіг там невеликий.
Тому я б обрала останній варіант.

Котя
09.09.2011, 12:01
Допис від Котя
нове Пежо 308
Гарна машинка, але дорога в обслуговування і надзвичайно делікатна, для наших доріг трохи не підходить (ну хіба до Євро почекаєте, коли вулиці будуть відремонтовані.)
Якщо поставити на дно хороший захист, то ніякі дороги не страшні, провірено на пежо 206:girl_yes2:

kati
09.09.2011, 12:08
Цей дизайн на любітєля, але я від нього балдю
ага,на любітєля.. але за пару років спробуй знайти ще такого любіиєля щоб вигідно продати авто...тим більше кожного року все більше випускають отаких "гібридиків"

А пежо чи мерсик завжди будуть актуальні)
Правда я все ж за пижик, бо новий.До речі мерсик якого року?

о ідеально бачу для сім"ї оновлений Вольцваген Тігуан

і я:girl_in_love:

Котя
09.09.2011, 12:27
але за пару років спробуй знайти ще такого любіиєля щоб вигідно продати авто...тим
От власне це мене і тривожить.
До речі мерсик якого року?
2006 рік.

kostuk
09.09.2011, 12:53
Якщо би Ви обирали для себе авто з трьох варіантів, то на якому би ви зупинились?
А ви зупинили свій вибір саме на цих 3-ьох автомобілях? Бо, особисто я, маючи таку суму грошей (це я суджу по ціні пежо 308), обрала б новенький Volkswagen polo (всетаки "німець" кращий від "француза" чи "японця").
Ми з чоловіком саме зараз очікуєм на новий автомобіль з салону. Обрали Шкоду фабія, хоча дуже хотіли Volkswagen polo, але на жаль кошти не позволяють...:girl_cray:

daisygirl
09.09.2011, 12:58
Якщо б позволяли фінанси , то ідеально бачу для сім"ї оновлений Вольцваген Тігуан

Ми з чоловіком його, як наступну машину і розглядаємо. Дуже вже нам подобається :)

Котя
09.09.2011, 13:15
обрала б новенький Volkswagen polo (всетаки "німець" кращий від "француза
Він трохи менший, ніж пежо. Їздила я в салон на нього дивитись, гарна машинка, але трошки не моє:d23: Просто в мене дуже приємний досвід саме з пежо, так м"ягесенько,я ще не їздила в жодній машині:girl_cool:
Якщо б позволяли фінанси , то ідеально бачу для сім"ї оновлений Вольцваген Тігуан
Ми з чоловіком його, як наступну машину і розглядаємо. Дуже вже нам подобається
Питалися в салоні , раді цікавості, скільки коштує оновлена з двигуном 2 TDI, сказали ,що будуть, аж після нового року, і коштуватимуть в районі 50 тис. у.о.
Ехе-хе, пішла купляти ЛОТО-Забаву :girl_in_dreams:, а вдруг....

sani
09.09.2011, 13:24
поставити на дно хороший захист, то ніякі дороги не страшні
захист двигуна на авто, то як антивірус на компутері,
дурака не врятує, а мудрому і даром не треба :)

Котя
09.09.2011, 13:45
захист двигуна на авто, то як антивірус на компутері,
дурака не врятує, а мудрому і даром не треба
Ви про що говорите? Якби не захист, то я б на сервісі була б перша клієнтка. З нашими дорогами , і якщо машина з низьким кліренсом, то захист дуууже помагає!!!
Ви по Городоцькій їздили???

DesperateHousewife
09.09.2011, 14:14
всетаки "німець" кращий від "француза"
Мій чоловік відмовляв мене від пижика власне такими словами, і дуже хотів саме Вольцваген Поло, а воно мені абсолютно не до душі. А тепер таке враження, що він мій пижик любить більше ніж я :girl_haha:
Щодо рекомендацій Коті, то вибирала б теж між новим Пежо і 5-тирічним Мерсом.

sani
09.09.2011, 14:22
Ви по Городоцькій їздили???
їздив і не тільки по городоцькій, тому і зняв свій баласт:)
від сильного удару не врятує, а слабкі тертя не страшні :)
доречі слабкі тертя якраз гірше переносяться з захистом
але за пару років спробуй знайти ще такого любіиєля щоб вигідно продати авто...
таке враження що авто не для себе купуєте, а для когось щоб потім вигідно його продати... якщо основний заробіток перепродаж машин то так, а інакше... Якщо так думати то ніколи нового авто не купиш :) бо зразу після виїзду з автосалону авто дешевшає на 10-20% :)

kati
09.09.2011, 14:35
Якщо так думати то ніколи нового авто не купиш
купиш:d23:
зразу після виїзду з автосалону авто дешевшає на 10-20%
Ніхто і не сперечається,але мова не про те...Є авто які завжди користуватимуться попитом, а я екземпляри суто на любітєдя і продати таке авто значно важче...

таке враження що авто не для себе купуєте, а для когось щоб потім вигідно його продати
так для мене то важливо, бо їздити більше 5 років на одному авто не планую

Фіяна
10.09.2011, 11:26
Котя, я б обрала Пежо 308, якщо маєте намір на ньому їздити більше 3-4 років.

для мене то важливо, бо їздити більше 5 років на одному авто не планую

і для мене то дуже важливо, - за свої 11 років водіння я більше 1.5 року на жодному авто не іздила...
правда тільки службові були зовсім нові, а приватні з чоловіком завжди купували вживані з не дуже великим пробігом, так щоб не втрачати в ціні.
от минулого року купили Вольво S40, - від'їздила в декреті, після мого виходу на роботу, цієї весни, продали навіть дорожче ніж придбали...
от маю через 2 місяці новий декрет і знову прийдеться здавати службове авто і купувати приватне, ідей та варіантів поки немає... але так як авто потрібно буде не дуже на тривалий термін, то нове купувати не плануємо, бо втратити в ціні кілька тисяч за 1-1.5 роки не хочеться...

Marigold
11.09.2011, 20:02
Ми ще давніше чомусь сподобали собі Шкоду і налаштовані були на неї. Але то були мрії. :girl_in_dreams:
Коли вже діло таки дійшло до машини то основними критеріями були:
1. Безпека і водія і пасажирів;
2. Кондиціонер (як мінімум);
3. ABS (як мінімум);
4. Місткість багажника
5. і водночас комфорт пасажирів на задньому сидінні.

Octavia - це нам розкіш, тому зупинились на Фабії - їхали нею в Буковель (пасажирами - претензій не було). Але для годиться вирішили таки перейтись ше салонами +- тої цінової політики.
Ріо, шевролєти - заглянули, подивились, посиділи.
Polo - та, файненька.
Note і Tiida - остання сподобалась найбільше. Але по фінансам - ше не час.

Ну і як виявилось в жодному з наших шкода-салонів не було Фабії - хоч посидіти в ній як водій. Тому поперли ми до Луцька на примірку - якось воно там все серйозніше виглядає (маю на увазі салон. Були різні моделі та комплектації шкоди). Але гнати звідтам тими дорогами вбитими не наважились. Тому замовили у Львові - тепер чекаєм жовту лялю - вона в нас буде перша, і водіння наше теж починатиметься з неї.

Фіяна
12.09.2011, 09:40
Octavia-це нам розкіш
в мене зараз службова Октавія, якась вона взагалі не розкішна :)
бензин 1.6, - такий двигун явно заслабкий для її маси - на розгонах досить пригальмована.
салон чомусь такий дешевий( - маю на увазі фурнітуру та пластик;
от цікаво - Шкоди для українського ринку збирають в Ужгороді, а для Європи вони аналогічної збірки? (бо щось занадто вони "чіпові", навіть для авто середнього та низького класів)
сидіння дуже незручні (нижня частина закоротка, тому ноги постійно в напруженні і у водія, і в пасажирів)
хоча цьогорічні новіші моделі Октавії А5 мають зручніші сидіння та салон з кращих матеріалів та фурнітури, а в мене минулорічна(((

плюси - дуже містке багажне відділення та відносна економічність - 7,5 л по місту та 6,5 по трасі;

Oddly
12.09.2011, 10:12
то вже краще мерседес, навіть б/у,
і я віддаю голос за третій варіант.
недавно перед вибором теж стояла.
і Джук той розглядали, але чоловік дуже відмовляв і відмовив. і дуже радий з того.

в результаті маю тепер нові відчуття (навіть не знаю, як їх назвати правильно без перчених епітетів), особливо, коли по Коперніка вниз спускаюся. а Городоцьку чи
Бандери намагаюся оминати. думаю, то справа звички, бо по трасі, і особливо по бензину - задоволена.
тобто - по темі - для мене (як мешканки Львова) - бажано обирати авто по кліренсу ))) а тоді - все решта.

Імель
12.09.2011, 10:20
Але гнати звідтам тими дорогами вбитими не наважились.
з Луцька на Дубно можна, а вже від Дубна файна дорога

kati
12.09.2011, 10:39
Октавія,
бензин 1.6
А в мого мужа то любов. 4 роки нашій октавіїї, рік тому чоловік взяв нову машину, набагато потужнішу, престижнішу , планував шкоду продати...але так складались обставини що все ніяк не міг зібратись з продажом...а тепер і не хоче я бачу. Каже, що то найкраща з машин))

Хоча я згядна, що машина не є розкішна, комфортабельна. Величезний плюс хіба багажник

Фіяна
12.09.2011, 11:08
А в мого мужа то любов
ги, мій муж те саме каже, - кльова машина, що ти хочеш?
а мені вона все одно якась "табуретка" трохи, мо' то вагітні відчуття,- хочеться більш "прекрасного та приємного на дотик" та менш відчутного на ямах :)

Marigold
12.09.2011, 16:18
не розкішна

розкіш - то в мене стосувалось ціни :)

з Луцька на Дубно можна, а вже від Дубна файна дорога
точно, але "хороша мисля приходить опосля"

Згадала - ще мене насторожила згадка "Україна" у секції "Виробник"

Маруся-мама
12.09.2011, 16:53
коштуватимуть в районі 50 тис. у.о

Мдямс. Подивилась. Він маленький, як моя Хонда CRV. Але він в нас коштує базова модель - 23 тисячі. Ну щоб була нормальна то треба буде 25-27 дати. Але ж не 50???:girl_cray::girl_cool:

Нам то напевне треба Вольксваґен Рутан. Виглядає такий самий як наша Мазда MPV. Цікаво чи ціна дуже різниться. О, а виявляється MPV вже не існує. Тепер вони це замінили Маздою СХ9. Цікаво. Хоч вигляд мені не дуже. За неї треба 35 тисяч дати. Рутан на 2 тисячі дешевший :)

bioland7
12.09.2011, 17:23
Джук той розглядали, але чоловік дуже відмовляв і відмовив. і дуже радий з того.
з зовні він модний, стильний, але наскільки дешева вона - настільки і якісна. Дивились цю модель з чоловіком в салоні, так вже з одного боку злупилася на ній фарба на бампері...не хотіла б такої "краси":)

планував шкоду продати...але так складались обставини що все ніяк не міг зібратись з продажом...а тепер і не хоче я бачу. Каже, що то найкраща з машин))
теж їжджу на шкоді, її великий плюс - вона витривала на наші дороги. Але
маю мрію в майбутньому купити Шкоду Суперб - вона настільки класна всередині, простора і так мяко їде по наших ямиськах, що тепер буду думати
над здійсненням своєї мрії:):girl_in_dreams:

---------- Додано в 14:23 ---------- Попередній допис був написаний в 14:17 ----------

Допис від Котя
о ідеально бачу для сім"ї оновлений Вольцваген Тігуан
А ми обзавелись подібним але трішки іншим Вольксвагеном Тураном.:)
Дійсно простора,сімейна практична машина, але напевне найважливіше
для мого чоловіка, що дизельна (бере 5 л на 100км).:)

anyway
13.09.2011, 08:16
приглядаємось до нового ssangyong korando diesel чи чув хтось шось про це нове корейське авто?

Маруся-мама
13.09.2011, 08:41
А ми обзавелись подібним але трішки іншим Вольксвагеном Тураном

А як то з Рутана став Туран? http://www.vw.com/en/models/routan/gallery.html

О... вже ясно. Для Європи він Туран для Америки Рутан :girl_haha:

bioland7
13.09.2011, 09:29
Для Європи він Туран для Америки Рутан
ще такого чуда не чула, щоб на різних континентах по різному модель називалася:):girl_haha:
Цікаво чому так?

Фіяна
13.09.2011, 11:58
ще такого чуда не чула, щоб на різних континентах по різному модель називалася

то досить поширене явище, - уся справа в маркетингу ;)
різні назви моделей/брендів на різних континентах/країнах притаманні не лише авто, а й іншим товарам широкого вжитку;

з першого, що згадала -
Chevrolet Aveo - Kalos
Mitsubishi Pajero - Montero

kostuk
13.09.2011, 12:55
Ну і як виявилось в жодному з наших шкода-салонів не було Фабії - хоч посидіти в ній як водій. Тому поперли ми до Луцька на примірку - якось воно там все серйозніше виглядає (маю на увазі салон. Були різні моделі та комплектації шкоди). Але гнати звідтам тими дорогами вбитими не наважились. Тому замовили у Львові - тепер чекаєм жовту лялю - вона в нас буде перша, і водіння наше теж починатиметься з неї.
Як кумедно...:girl_haha: Ми теж чекаємо на шкоду фабія, і теж обрали жовтеньку з комплектацією амбіенте..., і це також буде наш перший автомобіль...а де саме ви замовляли? Ми чекаємо ще з 10 серпня, бо тоді в салоні була тільки біла шкода з базовою комплектацією...

kati
13.09.2011, 14:37
що згадала
а я ще згадала...
тойота королла- каріна
VW: golf - rabbit
VW: bora - jetta

Kasia
13.09.2011, 14:50
тойота кемрі - солара

DesperateHousewife
13.09.2011, 14:59
ще такого чуда не чула, щоб на різних континентах по різному модель називалася
Мало того, в нас от наприклад, ще й нема марки Opel. Він тут називається vauxhall.

то досить поширене явище, - уся справа в маркетингу
І то, до речі, стосується не лише машин, а й багатьох споживчих товарів. От з того, що відразу можу згадати - дезодорант "Рексона" в нас "Sure", шампунь Ельсеф = Elvive.

Кольорова
13.09.2011, 21:38
найважливіше
для мого чоловіка, що дизельна
Угу, і для мого найважливіше, що наш пижик дизельний :) І хоч муж полюбив пижика після своїх кількох БМВ, я ніяк не можу звикнути до нашого універсала. Хоча коліжанці, наприклад, подобаються універсали.
От я ще й досі не знаю, чи хочу авто. Мабуть тому, що ще не чітко у цьому впевнена, його ще не маю :) Але мені дуже подобається Субару Імпреза. Дуже. Тому, якщо візуалізуватиму собі авто, то саме це. Хоча співробітник мав таке і продав. Сказав, занизька для наших доріг. І все одно вона ляля :)
http://s006.radikal.ru/i215/1109/5f/7d5fbbb10bc2.jpg

Незабудка
13.09.2011, 21:52
А мені подобаються міціпусінькі машинки. Смішнючі такі.. Реальною для мене зараз є KIA Picanto:

http://auto.globala.ru/wp-content/uploads/2009/06/1244197414.jpg

А мене ніхто не розуміє :girl_cray: Кажуть, що за такі гроші можна ТАКЕ викупити.. А я не хочу ТАКЕ. Я хочу маленьке і прикольненьке :girl_cool:

Ука
13.09.2011, 22:13
Якщо я колись і зраджу свою копійку, то з нісаном. От подобаються вони мені і все. при чому різні моделі.
Але мої вподобання до авто загалом ірраціональні. Наразі я просто закохана в нашу копійку, попри всі недоліки комфорту і безпеки. і вона, схоже, відповідає взаємністю - машинка з характером.

GONE BABY GONE
13.09.2011, 23:14
Мені в реальній для мене ціновій категорії подобаються такі машинки

1.suzuki swift
http://s002.radikal.ru/i200/1109/88/5db30f11900c.jpg

2.hyundai getz
http://s006.radikal.ru/i214/1109/75/00a6976ef856.jpg

3.nissan micra
http://s011.radikal.ru/i318/1109/f9/df4579ca5cda.jpg

чомусь дуже хочу червону :)

Seppy
13.09.2011, 23:55
Реальною для мене зараз є KIA Picanto
Я б краще Peugeot 107 брала.
http://s44.radikal.ru/i105/1109/e5/51f524208cf2.jpg (http://www.radikal.ru)

Маруся-мама
14.09.2011, 00:39
Цікаво чому так?

Американський або український дислексик перекладав :girl_cool:

bioland7
14.09.2011, 12:49
чомусь дуже хочу червону
це не дивно, жіночий колір:) до речі, такий колір,читала в неті, відповідає за емоційність людини.

Machaon
14.09.2011, 15:16
Колір - це вже другорядне. Мала машина - малі гроші, велика - великі.
В мене була і мала і велика. Після великої машини в малу вже не хочеться пересідати. І посадка має значення. Сидиш високо, бачиш далеко, дивишся на все згори. А потім сідаю в якусь низеньку машину, як в тазіку їдеш," дупою по землі".
Як на мене, краще купити вживану велику машину, ніж нову маленьку.

Usmishka
14.09.2011, 15:27
А як на мене то все відносно-маленька машина кращий варіант тоді коли працюєш в місті, легко паркуватись, залив бак і їздиш, легкоманеврена, радує око, більша машина є необхідністю коли більше ніж одна дитина, бо то все в маленьку не влазить, коли починаєш багато їздити, але то зовсім неекономно. Нове авто-запорука спокою при правильній експлуатації, вживана -російська рулетка.
І як завжди треба чимось жертвувати)

Machaon
14.09.2011, 15:36
В моєї сусідки Нісан Мікра. В неї одна дитина. Скаржиться, що не влазить ззаду дитяче крісло, в багажник не влазить візок. Виходить, це машина для сім"ї без дітей.

Незабудка
14.09.2011, 15:43
Колір - це вже другорядне.
Ну не кажіть. Для когось це дуже і дуже важливо. Для мене, наприклад, точно :) Справа в тому, що у кожного з нас різні пріоритети, різні цінності. Комусь важливо, щоб машина була велика, комусь - щоб надійна, комусь - щоб двигун потужний, комусь - щоб гарна..
Краще купити те, що подобається ;)

Ну і, звичайно, потреби у всіх різні. Комусь машина потрібна, щоб виїжджати на природу з трьома дітками, а комусь - щоб їздити самій на роботу і з подружкою на шопінг.

ogyrechik
14.09.2011, 16:13
Маленьку як матіз чи маленьку -як Кіа СееD?
Якщо машинка статусна, і не одна....тоді можна собі дозволити велику. А от коли бюджет обмежений, бензин дорогий і місця на парковці малувато......то чим гірша маленька. Тут питання в ціні.
Миникупер і Чері джип....що би ви вибрали?

Marigold
14.09.2011, 22:01
Як кумедно... Ми теж чекаємо на шкоду фабія, і теж обрали жовтеньку з комплектацією амбіенте..., і це також буде наш перший автомобіль...а де саме ви замовляли?

Файненький збіг :). Має бути амбієнте з рейлінгами. Замовили на Стрийській, але останні числа липня. Налаштували нас, що мінімум 3 місяці чекати. А хочеться ж вже :girl_in_dreams:

І ше з нас продавець-консультант підсміювався - мовляв "універсал і жовтий"

---------- Додано в 22:01 ---------- Попередній допис був написаний в 21:55 ----------

чомусь дуже хочу червону

а я марила червоною зі світлим шкіряним салоном. :girl_in_dreams: І далі марю :girl_blush2:

Kordanna
14.09.2011, 22:07
Ой дівчата, я свою машинку лише за кольором вибирала :)), а потім вже й виявилось, що і по комплектації ціна- якість супер, наслоджуюсь Сітроеном Пікассо 4 золотявим і тішусь

DesperateHousewife
14.09.2011, 22:40
а я марила червоною зі світлим шкіряним салоном
О, я теж так хотіла, але такої комплектації щось не знайшла, тому довелось вибирати "салон" чи "колір", я подумала, що основний час проводжу в салоні, тому вибирала таки світлий шкіряний салон :connie_pull-pigtail, а колір було головне, щоб яскравий, а не сірий чи срібний. Так і вийшов зелененький :)

рижик
14.09.2011, 22:58
А це моя мрія, поки що далека:girl_in_dreams:
http://s61.radikal.ru/i171/1109/bd/551f8fed9abc.jpg

cleonata
15.09.2011, 00:18
основним критерієм для вибору нашого авто були краштести, та кількість подушок безпеки, великий багажник, з кольором не морочились, мені все-рівно, а чоловік хотів чорну, тепер маємо Рено меган платинового кольору (її можна не мити, дощ випаде і вона як на мийці помита) з величезним багажником і купою подушок, і коли їдеш все сама робить :) - купу датчиків, кнопочок і приємностей, навіть світлий салон якого я завжди боялась тепер мені приємний, по краштестах в своєму класі машина найкраща :), тай обирали ми між октавією і нашою, то батьківська ровесниця 2007 року була для мене дубовіша у всьому в порівнянні з нашою, і дешевша, при чому що коли ми нашу купували то всі знайомі плювались... о ті французи..., після оглядин всі дивувались - яка класна машина... тепер хочу собі пежо, ой сподобались мені французи;)

kati
15.09.2011, 00:21
а колір було головне, щоб яскравий, а не сірий чи срібний. Так і вийшов зелененький
ех і я так хотіла...Після срібного фордіка і сірої октавіі казала що в житті не хочу сірих машин. Коли вибирала авто зупинилась на кольорі бордо-ну дуже мені подобалась вона в тому кольрі...але чекати на неї треба було до пів року, в принципі як і на всі інші кольори. В наявності була лише одна машинка темно-сірого кольору.Чоловік переконав брати А тепер мені вже так полюбився той колір, бачу в ньому купу плюсів і вже б іншого не хотіла. Тому так колір то річ другорядна.

Ніколь
15.09.2011, 00:44
казала що в житті не хочу сірих машин
а я тепер деколи шкодую що в нас не срібна....
Перед тим був срібний форд - такий практичний колір, завжди чистою машина виглядала.
А тепер чорна - виїхав з мийки, поки додому доїхав вже припудрена пилюкою. А як на неї щось ляпне з калюжі, а то й не раз, то думаєш а чого взагалі її було мити як вона за 2 дні така сама. А в дощову погоду взагалі мовчу....
Дуже не практичний чорний колір, але коли машину брали, то в салоні вільною для продажу була лише ця чорна, а нам вже треба було на вчора, тому вибирати не приходилось.

zabawa
15.09.2011, 08:55
Дуже не практичний чорний колір,
...... і в нас чорна, але чоловік хотів тільки таку. І от,
виїхав з мийки, поки додому доїхав вже припудрена пилюкою.
....але зато коли гарна погода, а вона наполірована, то просто бомба! :girl_in_love:

sani
15.09.2011, 09:29
Рено меган
напевно класна машина, але ...
http://www.youtube.com/watch?v=eZWqU9X6PR4

:cesored::eek: мдя "супер" машина ... :)

Bursukanja
15.09.2011, 12:30
вживану велику машину, ніж нову маленьку.
А от мені маленькою краще. У нашому місті ( а тим паче зараз, коли літо скінчилось, відпустки/канікули також, всі виповзли на дороги і проїхати за місцем призначення у будні дні неймовірно складно (про ремонти доріг мовчу, бо то тимчасове) все ж дуже тісно. Вулички вузькі, місць для паркування мало. Мені, приміром, на великій машині складно, постійно боюсь, що когось подряпаю або хтось мене, не впишусь у поворот тощо...
Чоловік має паркетнико-позашляховик (шото середнє:girl_haha:), великий, роздутий, всередині місця купа і ше повно "наворотів". Коли сідаю у ту машину, то якось мені незатишно, страшно і вообше...:8: Паркуватись складно, але великий плюс - можна на бордюрчик вилізти заввиграшки! Але загалом намагаюсь пасажирувати:xaxa: Зате потім як гарненько пересідати у свою манєньку - все зручно, зрозуміло, керується легко і всюди (крім бордюрчиків) вписується:smile:

а я марила червоною
І я також, була така машинка, про яку я мріяла, у Рівному, я на чоловіка насіла, щоб телефонував/купував, поки він почухався - машинку увєли...:(
А з моєю взагалі смішно вийшло: я її побачила на сайті продажів у оранжевому кольорі. На той момент я вже вся ізвєлась і хотіла будь-яку, аби вже мати тут, під вікном (а їздити ше не дуже вміла...от такі ми, жінки!). Ми подзвонили, домовились, питаю - а якого кольору? Продавець каже - ой, він такий класний, незрозумілий, але такий суперовий! Ладно, поперлись ми у Вінницю по ту машину. Коли продавець під’їхав, дивлюсь - фото на сайті було узагалі не нашої машини і вона зовсім не оранжева! Але дуже гарна, мені сподобалась, ми купили, от:nyam2:

zabawa
15.09.2011, 16:09
я вже вся ізвєлась і хотіла будь-яку, аби вже мати тут, під вікном (а їздити ше не дуже вміла...
ось і я так :girl_cray:

Solomi
15.09.2011, 17:14
але зато коли гарна погода, а вона наполірована, то просто бомба!
і ми з чоловіком в один голос так всім кажемо :girl_cool:

Нікуся
15.09.2011, 17:22
для мене маленька машинка -це смартікhttp://i048.radikal.ru/1109/29/32545ab2169d.jpg

Bursukanja
15.09.2011, 22:03
для мене маленька машинка -це смартік
Ох, Ви мені нагадали...у Парижі, де мені випала нагода бути три роки тому, так багато їх набачилась!! Там вони дуже популярні, але їздять у них здебільшого старші люди чомусь (дивина, думала я, мала б за найбільшу мрію созєрцать таку машинку у своєму гаражі). Нарила фотографію із серії: "От як можливо так запаркуватись?!"
http://s39.radikal.ru/i084/1109/5c/7d0c7484024f.jpg

Юкола
17.09.2011, 17:41
для мене маленька машинка -це смартік
для мене смартік - це мотороллер з дашком...взагалі не розумію....

Ірена
17.09.2011, 18:31
дівчата, що думаєте про Reno duster?

ogyrechik
20.09.2011, 17:39
А от мені маленькою краще.

і я про то...

---------- Додано в 17:39 ---------- Попередній допис був написаний в 17:37 ----------

ціна в нього неймовірно приваблива))) Це нова модель, ще нема в кого питати як воно.

enigma
20.09.2011, 18:16

як на мене, це велика машина і мала потужність. Я коли вибирала авто, то дустер одразу відпав.

Tanyunya
20.09.2011, 20:45
Мені в іншу тему...:girl_blush2: Хвилини 3 тупо дивилась на назву і не могла зрозуміти, що то?:)
І по темі - мені в Renault duster подобається той медово-чоколядовий колір)

Marigold
20.09.2011, 22:31
ціна в нього неймовірно приваблива)))

ціна приваблива на базову комлектацію, яка практично "гола". А якщо добрати ще щось, то і ціна зросте відповідно.

Ірена
21.09.2011, 14:17
Мені в іншу тему...
то мені тра в іншу...:girl_blush2:

Iryna
25.09.2011, 17:42

чоловік хотів дустера для своїх батьків...після тест-драйву передумав...каже, що всі його плюси закінчуються на кліренсі, запах салон був нестерпний та й вигляд торпеди дуууже бідненький, дверки відкривалися зі скрипом, дуже жосткий і щоб взяти з нормальною комплектацією, то треба викласти набагато більшу суму! але це все виключно наша думка і якщо захочете брати, то все-таки запишіться на тест-драйв або проїдьтеся із кимось хто має таку машину!

Peppy
07.10.2011, 14:26
класно вам, автомобілісткам!:girl_emo: а я тут пищу, як собака на мороз, так хочу їздити своєю машиною! нема ніц ше, ані прав, ані машини, АЛЕ Ж ЯК СИЛЬНО І ТОГО, І ТОГО ХОЧУУУУУУУУУУ:girl_cray:
Проблєма в іншому, машину хочу маленьку, для города, щоб не боятися в ній інших машин, тобто типу хетчбек!
а фінанси маю ще менші, ніж та машина!:girl_sad:
мені світить не те що БВ, а ще й БВ з пенсійним посвідченням! а оскільки я дівчина гонорова, то ніякі там лади-деу мені навіть не показувай!

ось таку мам велку проблему:(:no::(

Seppy
25.11.2011, 23:34
Замовила сьогодні собі машинку, маленьку завжди їздила на великих машинах, а мріяла про консервну банку, а колір взяла чорний і тепер сумніваюсь в правильності вибору, до понеділка ще є час передумати. Який з трьох кольорів ви б радили вибрати для малесенької жіночої машинки: червоний, чорний, білий? Інші кольори вже відкинула. Червоний - мій улюблений, але боюсь, що швидко набридне, чорний - моя теперішня темно-синя машинка вічно брудна, а чорна то взагалі..., білий - гарний чистий колір, але з нашими дорогами буде вся в бітумі.

GONE BABY GONE
25.11.2011, 23:40
Замовила сьогодні собі машинку, маленьку
яку саме взяли? я б червоненьку брала :)

декілька раз передивилась ваш допис і Реррі
думаю,так швидко і машинка і права зявились:girl_crazy:

Barbie
25.11.2011, 23:41
білий?
На даний період часу, білий мій фаворит. Хоч розумію, що
але з нашими дорогами буде вся в бітумі.
ну але вже як на мене машинка благородно виглядає в тому кольорі:)

kati
25.11.2011, 23:42
Який з трьох кольорів ви б радили вибрати для малесенької жіночої машинки
ну вже колись тоді яка марка,)) тоді і колір уявити на конкретному авто легше

Ніколь
25.11.2011, 23:47
і я за червону :) яскраво і оптимістично
з чорною все стає ясно як тільки но її припорошить злегка пилюкою, зато на ній не видно бітум (ані свіжий, ані сліди від знятого застарілоого)
А біла...гламурна коли чиста, але як на мене то чорна припорошена пилюкою дивиться просто пильною. А біла в пилюці дивиться брудною.
Як сміється мій чоловік, наша чорна коли дощ, однаково чорна що чиста що брудна. Чого не скажеш про білу.

Oneal
26.11.2011, 07:46
я чорного кольору не брала. У мене зараз чорна машина. це ціла морока. Бруд видно, але це не найгірше. дуже видно мінімальні царапинки. навіть після мийки коли протирають. за деякий час машина стає всі в тих царапинках. Зараз покрила машину керамікою. Стало трохи легше. І бруд не чіпляється, і фарба так не витирається. Але для себе вже вирішила, що чорна машина то не моє.

Seppy
26.11.2011, 09:42
Зараз покрила машину керамікою. Стало трохи легше. І бруд не чіпляється, і фарба так не витирається.
Мона про це детальніше, бо моя теперішня (вже тепер чоловікова) вся в подряпинах, вона темно-синя.

тоді і колір уявити на конкретному авто легше
Чоловік залишився без машини і доводиться віддати свою особливо, моєї згоди ніхто і не питав, а я пів року вагалась між сітроеном с1, пежо 107 і матізом, але нарешті, вибрала матіз (ціна +- однакова, а за однакові гроші в матіза краща комплектація). Вирішила все ж таки замінити колір на червоний, він і безпечніший для такого пуделка, і колір мій улюблений.

Oneal
26.11.2011, 14:14
Мона про це детальніше,
Звичайно можна.
Займе це десь добу. Машина спочатко легко полірується, а потім покривається спеціальним керамічним покриттям. Тиждень після цього машину мити не можна. Потім догляд такий як завжди єдине що на мийці бажано просити щоб щітками воду не витирали, а тряпками або ще краще сушкою. Ось і все.
Бітум з такого покриття змиється на мийці. якщо зв'являються якісь пошкодження, то це на кераміці і їх не видно фактично. Бруд не так "чіпляється". кераміка з часом змивається. ЇЇ вистарчає десь на 1-1,5 роки.

Chortenia
26.11.2011, 16:38
пів року вагалась між сітроеном с1, пежо 107 і матізом, але нарешті, вибрала матіз (ціна +- однакова, а за однакові гроші в матіза краща комплектація)
Нууу ціни там таки не +- однакові, а різні. Хіба що порівнювати порожній сітро і нафарширований матіз.
Ну і у французів безпека однозначно краща.

Дівки, не тріпайте собі нерви. Прийде Левандівка і все повитирає.

Seppy
26.11.2011, 22:20
ЇЇ вистарчає десь на 1-1,5 роки.
А де це можна зробити і скільки коштує таке задоволення?

Oneal
26.11.2011, 22:23
відповіда в пп

Seppy
26.11.2011, 22:37
ЇЇ вистарчає десь на 1-1,5 роки.
А де таку радість роблять і скільки це коштує?

порожній сітро і нафарширований матіз.
За те і йшлося, бо на фарширований сітро чи пижик вже треба було б якийсь кредит брати і чекати 3-4 міс. на комплектацію, а мені по місту і матіза вистачить, бо на трасу все одно на пуделку страшно, для цього буде тойота.
До речі, червоної машинки в Україні нема, зупинилась на синенькому кольорі, бо справді чорний не її, а білий виглядає як старий.

Seppy
29.11.2011, 15:37
по місту і матіза вистачить
Щось я вчора глянула ще раз на того матіза і зрозуміла, що воно дуууже страшне! Сьогодні подзвонила в салон і відмовилась відцього "чуда", а тепер сиджу і думаю, що все ж таки вибрати до 100 тис.грн, бо треба на чомусь зупинятись?

Gydzuk
29.11.2011, 16:00
тепер сиджу і думаю, що все ж таки вибрати до 100 тис.грн, бо треба на чомусь зупинятись?

а усілякі манюні типу сітроен с1 чи пижик 107 розглядали? вони вроді до 100 - бачу що розглядали, соррі за офф)))
+ ще є чері кукушка)) та й чана бенні(остання мені дуже подобаеться, але я мрію про фольца:girl_tender:)

dyzain
29.11.2011, 16:12
зупинилась на синенькому кольорі
Я мала такого кольору Матіза. В мене не було кондиціонера, то той темний колір літом плюс малі розміри тої машинки і можна задихнутись - нагрівалась страшенно.

---------- Додано в 16:12 ---------- Попередній допис був написаний в 16:08 ----------

тепер сиджу і думаю, що все ж таки вибрати до 100 тис.грн
А Ви тільки з салону хочете? Я брала Опель Корса, але 2008р (до 100 тис.грн.), вона більша від Матіза і в порівнянні то таки машина, а не кнопка.

Gajka
29.11.2011, 16:15
все ж таки вибрати до 100 тис.грн, бо треба на чомусь зупинятись?
А Skoda Fabia не розглядали як варіант?

Bonita
29.11.2011, 16:16
ж таки вибрати до 100 тис.грн,
Точно не впевнена, але здається, що КІА піканто в таких межах коштує, подивіться ще Шевроле. Або дійсно якусь б/у не дуже стару. Все-таки, на мою думку, це кращі варіанти чим матіз.

Seppy
29.11.2011, 16:35
КІА піканто
Вона мені дуже подобається, але нова версія поза 100 коштує.
Чоловік тепер придумав ланос-хетчбек (80тис.), каже, що все ж перевірена і за рік-два легко можна буде її продати, тільки мене хвилює там розхід більше 10 л. Хто має таку машинку, відгукніться про розхід. Про б.у. думала або Мікру або Кольт (бачила, що за такі гроші 3-х річну можна знайти), але ніколи не мала машини "після когось", якось дискомфортно...

мамочка
29.11.2011, 16:36
а на оцю дивилися? http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQD1m6tHLfIoJTnvoqnZjgsIlLiZTXY0 y0ZOlygregADHug1NE3UQ
красуня-кроссовер за 85 тис грн chery beat
один недолік -китайська

Gajka
29.11.2011, 16:37
там розхід більше 10 л.
А який ж там мотор?

Seppy
29.11.2011, 16:51
недолік -китайська
Теж вважаю це недоліком, якби не виробник, то взяла б
http://s007.radikal.ru/i300/1111/46/cfc12c200889.jpg (http://www.radikal.ru)
А який ж там мотор?
1.5i 16V, але ЕВРО-2

---------- Додано в 16:51 ---------- Попередній допис був написаний в 16:49 ----------

а на оцю дивилися?
щойно глянула на сайті... жаль, що китайська, бо виглядає бомбово!

Fistawka
29.11.2011, 17:00
там розхід більше 10 л.
Ага-ага...має знайомий матіза, то у нього також розхід 10:eek:
Якщо ви розглядали матіз, то в таких же розмірах можна дивитись пижик 107. Ну чомусь дуже він мені подобається, та і розхід там смішний. Здається 5л по місту!
http://www.carpages.co.uk/peugeot/peugeot-images/peugeot_107_01_03_05.jpg

мамочка
29.11.2011, 17:35
в мене теж китаєць - Geely CK
при 1,5 л двигуну споживання по трасі 6,2 л/100 км (по місту 8,3)
а в машин Деу витрата палива значно більша

ще є новий шевроле спарк. теж не дуже дорого і гарно виглядає. Там салон взагалі шикарний

Monopoliya
29.11.2011, 21:09
трошки напишу про матіза. я на тому "диві" вже 5-й рік їжджу.
спершу купувала його для того, аби повчитись, бо шкода було відразу дорогу купувати... але потім кредити, криза - так і їжджу на ньому...
вже могла впринципі давно й поміняти його на щось солідніше, але є кілька нюансів. Перше - гроші постійно на щось потрібні, тому машинка - на другому а то й на дальшому плані.
Другою перевагою є те, що вона жодного (!!!) разу не ламалась. пробіг невеликий, лише 35 тис.км, але я нею тільки по місту зате по наших дрогах їжджу (на і з роботи). за містом - чоловіка, тата..
3. паркуватись нею - простіше простого. місце для то коробочки "щастя" всюди є.
4. вона "рве" всіх на світлофорах. Легка вона, всього 700 кг. ненадовго, але я перша, коли потрібно :)
5. запчастини, якщо треба - недорогі, є завжди.
6. в мене в ній - повний "фарш" - задні, передні скло-підіймачі, кондиціонер, легкосплавні диски, дуги, 4 колонки, сірий бампер і червоний колір :) ну, додатково - захист картеру, антикорозійне покриття. Таких у Львові зо три.
7. Краще матіз, ніж маршрутка.... :)
Мінуси - бензину "хаває" реально забагато, як на таку машину - 9-10 л по місту і рівно 6.5/ 100 км - по трасі.
Не презентабельна. Але див. п.7.

kati
29.11.2011, 22:43
10-12 тис., досить пристойна сума щоб купити хороше авто на вторинному ринку. Річний фіат, форд,опель...

Lyudvig
29.11.2011, 23:12
10-12 тис., досить пристойна сума щоб купити хороше авто на вторинному ринку. Річний фіат, форд,опель...
Цілком згідна, але я ще би розглянула варіант Seat ibiza, була у мене колись така, я була нею супер задоволена.:girl_yes2:
А б/у машин нема чого боятися, зараз катаюсь на б/у, а до того була з салону, то і та добре служила і теперішня теж не підводить. Б/у бажано звичайно в когось знайомого брати, або добре приглядатись до попередніх власників.:ninja: Успіхів!

Левицька
29.11.2011, 23:14
Про б.у. думала або Мікру або Кольт (бачила, що за такі гроші 3-х річну можна знайти),
Власне, я купила Кольт 2008 року, 15 тис. пробігу, в ідеальному стані, в салоні реально пахло новою машиною, на Матізі теж їздила, то не до порівняння)))
Хоча, на Матізи теж не буду грішити, то дійсно краще за маршрутки, але якщо брати їх максимальної комлектації, то, як на мене, нерозумно. Варіант Матіза вигідний Лов кост, коли дійсно потрібен просто засіб пересування. До речі, мій Кольт по місту бере 7.2, їзджу в основному в атомат режимі.

Medusa
30.11.2011, 10:36
Hyundai Getz (http://hyundai.com.ua/cars/getz/prices.html), Hyundai I10 (http://hyundai.com.ua/cars/i10/prices.html), Peugeot 107 (http://www.peugeot.ua/media/deliacms/media//40/4024-b658f8.pdf), Renault Sandero (http://www.renault.ua/models/passenger/Sandero/information/),
А ще я б поїхала у Франківськ на базар в неділю (до 12-ї всі продавці вже роз"їжджаються, то бажано там бути на 9 год.) і на місці роздивилася - помацала все, що може бути цікавим на вторинному ринку. Або ж визначитися з моделлю і купувати її у салоні. Заодно зможете зрозуміти, наскільки легко потім буде продати ту машинку, яку вирішите купити.

Usmishka
30.11.2011, 10:47
я скажу також пару добрих слів про Матіз, брали з першої партії, три перші машинки у Львові, Дністер авто, 2004 рік, темно синя, повна можлива комплектація, я на ній відїздила 4 роки, ми на ній катались в Крим, Карпати, по всій Україні, коли на спідометрі було поза 100000, поміняли кілька гумок по ходовій, ну і нормально замінювали фільтра та масла. По бензину - казка, залив бак і їздиш 2 тижні, реально по місту брала 8,5-9 літрів, зима-літо - їздили без проблем.
До слова, цього літа невідомий номер yf мобыльномуу -Доброго дня, турбує Ростислав, знайшов ваш телефон в неті, їжджу на матізі, але ще по дорученні, хочу щоб ще на рік написали, зустрілись, чоловік задоволений, казав що важко звикав після Тойоти, але то була криза, тепер звик, не хоче продавати, на спідометрі за 200000 :)

Левицька
30.11.2011, 11:27
ми на ній катались в Крим, Карпати, по всій Україні
ми теж в часи глибокої кризи об'їздили ним всю Західну Україну, в тому чисті і Карпати, перший раз трошки страшно було траси, але потім звиклося і літали)) То була теж максимальна комплектація (чоловіку на роботі таке щастя купили)), але бере Матіз-автомат реально більше, ніж мій Кольт тіп-тронік. Також два рази летів генератор на Матізі.

Котя
30.11.2011, 12:27
А б/у машин нема чого боятися, зараз катаюсь на б/у, а до того була з салону, то і та добре служила і теперішня теж не підводить.
+100
Тут треба не пожаліти +-400грн., і загнати на хороше ТО, тоді буде видно вся картина, варто брати , чи ні. Але зато реально можна взяти не погану машинку:girl_yes2:
Хоча, на Матізи теж не буду грішити, то дійсно краще за маршрутки

Варіант Матіза вигідний Лов кост, коли дійсно потрібен просто засіб пересування.
Повністю згідна, але в мене, наприклад, є пунктик - це безпека (подушки безпеки і т.д.), наскільки я знаю матіз проігрує в цьому дуже сильно. Коли вибирала авто, вибрала той, де 8 подушок безпеки, якось мені тепер спокійніше.
Тому я б брала б\у, але більш безпечнішу машинку( особливо якщо взаді діти сидять):girl_yes2:

Megan
30.11.2011, 12:55
Тому я б брала б\у, але більш безпечнішу машинку
Недавно ви ставили на голосування 3 машини. Поділіться з нами, яку обрали?

Delfy
30.11.2011, 13:51
колись мені знайомий казав, що не можна брати машину ФФФ (3Ф) - форд, фіат і француза :)
в мене подруга їздить на Матізі - самому простому, їй по роботі його купили. Каже, що коли їй хтось каже що то погана/дитяча/консервна/не- машина - вона відповідає "Вам з трамваю видніше"...

kati
30.11.2011, 14:42
і знайомий казав, що не можна брати машину ФФФ (3Ф) - форд, фіат і француза
цікаво...а він якісь аргументи наводив чи просто так бо вони йому особисто не подобаються;)

Delfy
30.11.2011, 14:45
аргументи наводив
особисто мабуть. я, правда, з тих трьох форди люблю.

Котя
30.11.2011, 15:17
:girl_tender:Недавно ви ставили на голосування 3 машини. Поділіться з нами, яку обрали?
Що найцікавіше вибрала я 4 варіант (чоловік підмовив) - Мазда 3 (седан),повна комплектація.
Машина дуже хороша, немає скарг взагалі, але замічаю по собі, що таки моє серце швидше стукає коли бачу Мерседес А-В класу, або Жука. Тому буду надіятись, що колись буду їздити на одній із цих авто :dance2: , потихенько готую мужа, він у мене вже просто в шоці від моїх заскоків:girl_in_dreams:

Seppy
30.11.2011, 23:32
По бензину - казка, залив бак і їздиш 2 тижні, реально по місту брала 8,5-9 літрів
Нуууу, моя майже стільки ж бере, але я б це казкою не називала.

Мій приводить аргументи і проти ФФФ, і проти Сеата Monopoliya, то я думала про одне, а написала інше. вже справилась, а ще китайців і "сосєдей" тут я з ним згодна на всі 1000%. Тільки японці і корейці: кіа, ніссан, хюндай, мазда, хонда і тойота. З цих машин або брати б/у, або дозбирувати грошенят, а мені вже тема "Одне авто на двох" в печінках сидить...Залюбки залишила б собі Королу, але за ті гроші, на які розраховуєму, чоловікові нічого пристойного не знайдемо. Вже й справді думаю, може то ланос-хетчбек не така й погана машина, нова, з салону, нехай і приїлась всім, але мені на роботу шмигати вистачить і на трасу не страшно... Я колись рік на седані їздила, продала тільки через відсутність кондиціонера і застарілий дизайн.

Talya
01.12.2011, 00:37
треба не пожаліти +-400грн., і загнати на хороше ТО, тоді буде видно вся картина, варто брати , чи ні
ми так і зробили, висновки - все просто супер! буде літати! а через місяць "полетіла" коробка( і бампер гримнутий (чоловіка це не турбує, а мені просто не подобається обдерта фарба, яка кожного разу після мийки облізає все більше)

Gajka
01.12.2011, 09:38
і бампер гримнутий
А хіба треба ТО, щоб бачити, що бампер "гримнутий"?

Optima
01.12.2011, 09:47
ланос-хетчбек не така й погана машина

для їзди машинка хороша, он скільки їх є..придивіться ще до Шевроле Авео, їх теж останнім часом багато (на автоматі в Кореї роблять, знаю точно)

Котя
01.12.2011, 12:06
Допис від Котя
треба не пожаліти +-400грн., і загнати на хороше ТО, тоді буде видно вся картина, варто брати , чи ні
ми так і зробили, висновки - все просто супер! буде літати! а через місяць "полетіла" коробка( і бампер гримнутий (чоловіка це не турбує, а мені просто не подобається обдерта фарба, яка кожного разу після мийки облізає все більше)
Я ж написала на ХОРОШЕ ТО:girl_yes2:!!! А на рахунок, що за місяць полетіла коробка, я вибачаюсь, але за цей час Ви могли її елементарно вбити самі (неправильна манера їзди(нічого особистого)). За гримнутий бампер- тут без коментарів.
За обдерту фарбу, можу сказати , що любе ТО не передбачає наперед, чи облущиться у Вас фарба, тут потрібно було почитати хоча б відгуки по даній моделі і знати слабі місця даного автомобіля:girl_wink:

Lyudvig
01.12.2011, 12:10
Мій приводить аргументи і проти ФФФ, і проти Сеата
Хотіла би почути думку про мінуси даного бренду, оскільки в мене після цих машин тільки хороші спогади.
Не хочу Вас в чомусь переконувати, просто опишу свій досвід.
Перша моя машина була Сеат Ібіза, 3-х дверна з 1.0 мотором, привезена з Німеччини.
http://static.depozitauto.ro/poze-anunturi/seat-ibiza/1/11/3/110013-92664-50319-1.jpg
Розхід був 5-6л. по місту. Нічого в ній суттєвого не робила, лише міняла масло і раз поміняла колодки,а колодки до неї брала від WW Polo, в них одна база. Ми на ній всі разом їздили в Крим і на трасі вона 120-140 йшла без проблем. Але...на жаль, я на ній перевернулась на кришу, тому прийшлось машинку міняти. До речі я вилізла з машини взагалі не ушкодженою. Кузов там сильний.

Наступним Сеатом в мене був Леон.
http://images.motoring.co.uk/images/car-pictures/mucf-images/500x375/jct60/33/e3/7d/seat-leon-2010-black-magic-metallic-hatchback-1-9-tdi-dpf-ecomotive-se-33e37dbd7e57c5f645625d3af5ab9b47-m2.jpg
Це взагалі була моя любов. Я ним марила і одна з перших придбала його у Львові. Ця машинка відслужила мені на славу.
Розхід по місту був 8-9л. при об"ємі мотору 1.6. Дуже файно йшла по трасі, на педаль газу реагувала миттєво, обороти не зашкалювали, тому дуже впевнено я входила і в повороти і почувала себе на обгонах.
Відслужила вона мені 4 роки, проблем не було взагалі, ні під час гарантії, ні після.
Єдиний мінус, який мене гриз, це був кліренс, ну дуже вже мене боліло серце, коли я нею черкала по асфальту, хоча був захист, але виїхати на бордюр було проблемно. Тому я почала придивлятись до "маршрутки" і як тільки попався вдалий варіант я його продала. До речі він зараз дальше гарно служить новим власникам.
Seat відноситься до Volkswagen Group, так само, як Audi, Škoda. Особисто я довіряю цьому бренду.

А взагалі то, Ви самі повинні чітко визначитись, яке авто Ви хочете, це ж не чоботи, походили і викинули, не потрібно брати Ланос тільки для тому, що він не такий уже і поганий, потрібно брати Ланос, бо Ви хочете саме Ланос, чи Мікру, чи Мазду. Це моя думка.
Вибачте, якщо offtop.

Котя
01.12.2011, 12:22
Перша моя машина була Сеат Ібіза,
Чула тільки хороші відгуки, сама задумувалась над її купівлею коли купували Пежо 206 (особливо дуже подобалась жовтого кольору:girl_yes2:), але не було на той момент Б\У, тому взяла Пежо (яким теж була дуже задоволена).
Брали цю машинку напрокат в Іспанії, об"їздили дуже багато, машинка супер, але є одне але- ціна. Б\У Леон з пробігом 50-70 тис. коштує як новий Пежо 308:girl_nea:

enigma
01.12.2011, 12:32

Ви мені тою фоткою серце розриваєте. Я так його хотіла, ну просто слів нема і по грошам мені виходило. Але коли я купувала свою, то по салонах в Україні не було, казали привезуть вже оновлені якісь і будуть коштувати 30 тисяч. Я повірила і купила іншу, аж за півроку вони прийшли і майже по таких самих цінах, що і попередня версія.

А взагалі то, Ви самі повинні чітко визначитись, яке авто Ви хочете, це ж не чоботи, походили і викинули, не потрібно брати Ланос тільки для тому, що він не такий уже і поганий, потрібно брати Ланос, бо Ви хочете саме Ланос, чи Мікру, чи Мазду. Це моя думка.

То залежить від бюджету. Можна і Купер хотіти - але це вже зовсім інші гроші. Тому як правило купують в межах свого бюджету, щоб оптимальне було співвідношення ціна-якість-"подобається". Бо мені душа зараз лежить до Вранглера, при чому старого, і тут вступає в розмову багато "але".
Бо якось так завжди виходить, що от доплатити ще 2 тисячі і можна таку-то взяти, або ще 3 - і вже нову. Але то реально не чоботи, де 200 грн переплатив - а маєш краще взуття. Інший рівень так би мовити.

Lyudvig
01.12.2011, 12:41
Б\У Леон з пробігом 50-70 тис. коштує як новий Пежо 308
Згідна, новий дуже дорогий, не знаю яка ціна на б/у на сьогоднішній день, але в лютому 2010 свого, якраз з пробігом 80 тис. продала за 12,5 тис., в дорожчій комплектації, все крім шкіри, з двома комплектами резини.

---------- Додано в 12:41 ---------- Попередній допис був написаний в 12:35 ----------

То залежить від бюджету. Можна і Купер хотіти - але це вже зовсім інші гроші. Тому як правило купують в межах свого бюджету
Ну, я це і мала на увазі, що підібрати декілька авто в межах можливої суми і з цих машин, вибрати ту, до якої найбільше лежить душа.:girl_yes2:
Я також мрію про таку машину :
http://auto-news.com.ua/up/news/2010_07_19/mid/wifi-u-subaru-outback-2011.jpg
Але : "денег нет!" :girl_sad:

Talya
01.12.2011, 13:46
А на рахунок, що за місяць полетіла коробка, я вибачаюсь, але за цей час Ви могли її елементарно вбити самі (неправильна манера їзди(нічого особистого)). За гримнутий бампер- тут без коментарів.

щодо коробки - це не перша наша така машина - тому самі вбити не могли) просто не пощастило. малося на увазі те, що навіть справді хороше ТО (були в сервісному центрі обслуг. даної марки, правда через знайомих (мабуть, то і до "-" можна віднести )) може не виявити таких нюансів. а щодо бампера - то просто вже наболіле :girl_cray: там того реально не було видно - вилізло через пару місяців

Fistawka
01.12.2011, 13:54
Пежо (яким теж була дуже задоволена).
В нас вже друга машина пежо. І надалі придивляємось до новіших також пежо:)
Перша пежо 307 восьмирічна. Служила нам два роки, абсолютно жодного разу не підводячи. Мінялись тільки розхідні матеріали. І надалі б їздили, якби не розхід. Мала дволітровий мотор, тому жерла немало. Зараз нова пежо 308, дизель турбований.
Я не особливий спеціаліст в машинах, але чоловік задоволений. І я її люблю:girl_tender:
Пежо за невеликі гроші є дуже комфортними.

Якшо чесно, дивує мене коли люди проти ФФФ. Переважно це ті люди, які ніколи не мали цих машин, від жодної людини не чула вагомих реальних аргументів.
Звичайно, що ауді, мерс і беха краще, але ж і ціна там відповідна. Хоча і тут можна пролетіти. Паралельно з нашим стареньким 307, знайомий мав 9-річну БМВ. То вона стільки грошей тянула...а в кінцевому результаті мотор так забарахлив, що він продав її за безцінь. Зараз їздить на кемрі, задоволений.

Тому напевно в кожної машини є свої плюси і мінуси, тоду обирати треба згідно зі свого бюджету і вподобань:girl_yes:

Seppy
01.12.2011, 14:40
знайомий мав 9-річну БМВ. То вона стільки грошей тянула...а в кінцевому результаті мотор так забарахлив, що він продав її за безцінь.
Вживані німецькі машини купувати ризиковано, в цьому я переконалася, коли поїздила по їхніх автобанах. Там всі ганяють мінімум 180км/год., оберти зашкалюють, уявіть собі як "вбивається" мотор, що постійно крутить до 5-6 тис. Ресурс зменшується вдвічі точно, якщо не більше. Купуючи в нас авто привезене з німців, цілком реально попасти на мотор, з якого витискали максимум і він дуже скоро потребуватиме капіталки.

Ніколь
02.12.2011, 01:10
малося на увазі те, що навіть справді хороше ТО (були в сервісному центрі обслуг. даної марки, правда через знайомих (мабуть, то і до "-" можна віднести )) може не виявити таких нюансів
якщо та машина обслуговувалась на цьому ж сервісі, чи взагалі на якомусь більщ-меньш пристойному а не в гаражі, то в кожному сервісі можна попросити роздруківку історії ремонтів та обслуговування авто.
ТО це добре, але воно показує ситуацію на данний момент. А історія вам може значно більше розказати за минуле цієї автівки, за її ремонти ( слабкі місця) за можливі проблеми про які власник обовьязколво промовчить.
Мова не тільки про конкретно вашу машину в якої потім повилазили недоліки. А про любу машину яка обслуговувалась чи то по гарантії, чи постійно на якомусь авторизованому чи хочаб офіційному сервісі який веде документацію по обслуговуванню авто..
Єдине - не завжди хочуть таку історію ремонтів видавати, але добитись можна.

Левицька
02.12.2011, 09:44
Вживані німецькі машини купувати ризиковано
у мене тато їздить на б\в Фольксвагені вже восьмий рік і дуже задоволений.

Rona
03.12.2011, 09:47
БМВ. То вона стільки грошей тянула...
як поляки кажуть "Бендзєш Мав Видатки"
то ні для кого не секрет, що беха дорога в обслуговуванні, але якщо людина свідомо купує таку машину, то має на то особисті потреби, "пунктики" і т.д.
у мене мужа спец в компах, і коли до нього приходять з фразою "хочу компутер, допоможи вибрати", то перше його питання є: "для чого потрібен, як хочеш використовувати" і від того вже танцюється... думаю, з машинкою так само
тому, я вже оприділилась, що хочу - збираю грошики :girl_smile:

Seppy
08.12.2011, 21:49
Сьогодні вже чоловік привіз машинку. Сіро-чорний колір, який я вибрала, вживу виглядає навіть краще ніж сподівалась.

Barbie
09.12.2011, 11:50
сьогодні вже чоловік привіз машинку
А яка машинка?
Вітаю Вас!:)

Bonita
09.12.2011, 12:12
привіз машинку
Супер, мої вітання!!!!!!!!
І яку ж Ви вибрали? цікаво:girl_smile:

Seppy
11.12.2011, 00:49
І яку ж Ви вибрали?
Будете сміятись, але я залишилась зі своєю коханою "коровкою", а чоловік взяв для себе таки того ланоса-хетчбека. Ми довго вагались, вибирали, дивились і все ж вирішили, що краще менш престижне, але нове авто ніж те б/у, яке б могли зараз собі дозволити. Чесно кажучи була гіршої думки про цю машинку, а вона досить симпатична (колір я вибирала:girl_tender:), комфортна і швидка...Тепер думаю, що причиною нелюбові до цієї машинки є їх надмірна кількість на наших дорогах, але аж ніяк не погана якість чи надійність (якщо брати до уваги цю цінову категорію). На рибалку "самое оно"!правда сказав, що "туфельку" ззаду вчіпить, щоб усі боялись і не насміхались...

Arabeska
12.12.2011, 22:55
правда сказав, що "туфельку" ззаду вчіпить, щоб усі боялись і не насміхались..
то з тої туфлі якраз і насміхаються))) я без туфлі їду!
А так Вітаю!!! нормальна то машина, а ще коли нова. Сестра їздить вже 4 рік - проблем з нею немає ніяких)

sani
13.12.2011, 09:26
причиною нелюбові до цієї машинки є їх надмірна кількість на наших дорогах,
то навпаки має бути причиною любові, навіть дуже сильної любові, бо по перше запчастини дешеві, а по друге не проблема їх дістати, на кожному базарі до кольору до вибору на будь яку ціну...

недавно закрив ключі в машині, яких штук 5-10 на львів, поки думав яке скло дешевше бити, мало того що воно шалено дороге, так щей місяць їхати буде...:eek: і бити шкло перехотілось :(
а на анусі що не розіб"єш то або на базарі або на розборці ще дешеве без проблем знайдеш, машина не убіваєма, а навіть якщо вам пощастить її вбити, то запчастини дешевші ніж на жигуля ;)
тай по паливі невибаглива, що 92 що 95, що на окко що на укр нафті - однаково їде приспівуючи
ще пораджу викиньте 13" колеса і поставте 14" - то рідні колеса і машина стане вища на 2 см, перестане черкати дном на дачах і бардюрах

єдиний мінус то розхід 10л на 100км :( але лікується установкою ГБО ;)

Solomi
13.12.2011, 10:33
але лікується установкою ГБО
а Ви чули реальні відгуки від людей, в кого таке стоїть?

престижне, але нове авто ніж те б/у, яке б могли зараз собі дозволити.

трохи давніше - при виборі авто в нас ланос навіть не обговорювався, бо за ті самі гроші можна було купити з склопідіймачами, АБС, титанами китайця
і по всіх відгуках на майже всіх авто -форумах поганого було стільки ж скільки про будь -яку іншу марку авто.

Seppy
13.12.2011, 10:44
бо по перше запчастини дешеві, а по друге не проблема їх дістати, на кожному базарі до кольору до вибору на будь яку ціну...
Поясніть мені, навіщо думати скільки коштують запчастини на НОВУ! машину??? (якщо про ВАЗ, звичайно, не йдеться)
поставте 14" - то рідні колеса

sani
13.12.2011, 11:36
а Ви чули реальні відгуки від людей, в кого таке стоїть?
в мене ГБО, в товариша ГБО... який вам відгук написати?
Якщо ГБО старого покоління то витрати ГБО на 20% більше ніж палива, але і в такому випадку економія 20-25%
якщо ГБО нового покоління то витрати майже такі самі, як бензини... економія ще більша.
Якщо ГБО правильно налаштоване і вчасно міняти повітряний фільтр, газови фільтр і свічки то їде не гірше ніж на бензині, я би сказав навіть краще, машина більш плавніше і ніжніше їде на газу ніж на бензині, а по динаміці різниці нема.

Поясніть мені, навіщо думати скільки коштують запчастини на НОВУ! машину??? (якщо про ВАЗ, звичайно, не йдеться)
Про запчастини треба думати завжди! (сьогодні це основна стаття заробітку для автодиллерів) і розхідні матеріали у всіх машинах ідуть, і ходова по нашим дорогам теж через рік другий, глушники на нових машинах швидше горять ніж на старих (принаймі на бюджетних авто таких як ланос)
а вище я ще описав приклад (http://www.posydenky.com/showpost.php?p=1155098&postcount=707) проблеми що стався зі мною і дурною головою, і ще ДТП у міліонному місті велика ймовірність, чи нове авто у вас на парковці буде стояти?

І набагато приємніше купити нові запчастини вже і сьогодні, а завтра вже знову кататись, ніж замовляти і ще місяць чекати поки привезуть...

Ніколь
13.12.2011, 11:57
і ходова по нашим дорогам теж через рік другий
Залежить ще хто як їздить, не лише дороги винні...
Наша Авео II куплена 29.03.2008 на данний момент наїздила 60 з чимось тисяч. Іздить машина щодня ( а це і по Львову, і по трассі, частину по роздолбаній дорозі на Ягодин ( Вол. обл)) за весь час ходова не робилась, бо не було потреби. На сервісі майстри прозрівали як то за стільки часу і стільки км на спідометрі ще на машині все рідне і в ідеальному стані.

В той же час особисто знаю людину яка називала нашу машинку відром з гайками і довго ржав що довго ми не проїздимо, а сам за рік часу вбив новий лансер ( з салону), причому вбив саме в плані ходової. І також каже що то не він такий їздун, а то дороги в нас погані.

Seppy
13.12.2011, 13:31
зі мною і дурною головою
Ви не один такий. В мене влітку сталась така ж історія, але це була 4 ранку в Южноукраїнську. Дякуючи "Тойота-асістенс" оператор спочатку пропонувала, щоб мене звозили додому за запасним ключем :girl_phone1: до Львова!приїхали хлопці з сервісу і за 30 сек. відкрили мені машину. Це я то дого, що нова машина має багато переваг таких як "асістенс", гарантія і єдиний перший власник.
ДТП у міліонному місті велика ймовірність
А для чого тоді я плачу за страхівку?
Залежить ще хто як їздить, не лише дороги винні...
100%
Наша Авео II куплена 29.03.2008 на данний момент наїздила 60 з чимось тисяч. Іздить машина щодня
Моя Авейка І була 2005 року, продала в 2007 таксистові. По сьогоднішній день хлопчина таксує і робив тільки поточне обслуговування (мастило, колодки...).

Ніколь
13.12.2011, 13:47
Моя Авейка І була 2005 року, продала в 2007 таксистові
в нас зараз з машиною взагалі невизначеність. З одного боку гріх на неї жалітись, бо дійсно заправив і поїхав, і то така робоча лошадка безвідмовна, ми її дуже любимо. Але влітку, коли появиться друга дитина, авешка нам стане замаленька.
Бо чоловік в мене дуже високий і великий, відповідно коли він за кермом, то сидіння назад відсунуте до упору, і за ним ніхто вже не сяде ( можна сісти, але дуже незручно), автокрісло там не поставиш бо не вміститься, а позаду два автокрісла мають бути для дітей. Діти без крісел не іздитимуть, тут я нєпрєклонна, а в салоні авто мають всі себе почувати комфортно, тут в чоловіка принципова позиція. Тому чоловік настроєний машину міняти, на класом повище.
Сміється, що вже не хоче седан/хетч, хоче нєдоджип якісь.
Придивлялись до міцика аутлендера - там канєшно місця вагон. Кіа соренто теж така непогана.
В общєм десь за пів року/рік станем перед непростим вибором, який таки треба буде зробити.
А я, тихенько сподіваюсь що нашу авешку залишу собі, бо з нинешніми нововведенніми в русі міського транспорту і собі в страшному сні бачу поїздку кудись по львову без авто.

Lyudvig
13.12.2011, 17:10
при виборі авто в нас ланос навіть не обговорювався, бо за ті самі гроші можна було купити з склопідіймачами, АБС, титанами китайця
Ну, не знаю, якби в нас стояв такий вибір, то ми би вибрали однозначно Ланос. На китайців в мене табу. Не ризикнула я би виїхати в ньому на трасу, страшно...:girl_impossible: краш тести не радують. Та й продати потім комусь важко, ну дуже вже вони обезцінюються.

sani
13.12.2011, 17:44
А для чого тоді я плачу за страхівку?

страховий агент не поїде у Францію скажімо, за фарою, а гроші віддасть... а далі офіційний сервісний центр буде замовляти... мені ж скло відпало бажання бити не через ціну, а через місяць чекання того скла...

Це я то дого, що нова машина має багато переваг таких як "асістенс", гарантія і єдиний перший власник
на сітроені довго думали і послали до "ведмежатніка" :) чувачки накрились брезентом і відкрили :)

На китайців в мене табу. Не ризикнула я би виїхати в ньому на трасу, страшно... краш тести не радують. Та й продати потім комусь важко, ну дуже вже вони обезцінюються.
Geely китайська компанія, дуже стрімко розвивається, купили вольво, і тепер Emgrand EC7 отримав 4 зірки в рейтинге безопасности EuroNCAP (http://www.autocentre.ua/news/Service/GEELY-emgrand-MG-mg6-42786.html?utm_source=ac&utm_medium=news&utm_campaign=fly) так що я так думаю, майбутнє за китайським авто! ;)

Lyudvig
13.12.2011, 17:59
Geely китайська компанія, дуже стрімко розвивається, купили вольво, і тепер Emgrand EC7 отримав 4 зірки в рейтинге безопасности EuroNCAP так що я так думаю, майбутнє за китайським авто!
Але чомусь їх не пускають на європейський ринок. Цікаво чому? :girl_nea:Тільки в 2012р. BYD будуть першими китайськими авто, які почнуть продаватися в Європі і то будуть гібриди.

Land Rover також у власності індійців, але це не означає, що це індійський автомобіль.

майбутнє за китайським авто!
Так колись казали і про телефони, але цього і досі нема. :girl_yes:

sani
13.12.2011, 19:17
Але чомусь їх не пускають на європейський ринок. Цікаво чому?
читаєм новини уважніше ;)
Компания Geely официально выходит на авторынок Великобритании (http://www.autocentre.ua/news/Autobusiness/geely-43139.html)

Land Rover
ой... знаєте чому власники Land Roverів у клубах не вітаються? бо вони вже зранку бачились на автосервісі!

мумусік навідоміший екземпляр, більше пхали аніж їхав :)
http://www.tema.ru/jj/range-rover-ad.jpg
http://www.alexnsk.ru/_mod_files/ce_images/photoalbum/generated/01-09-02-mumuseg_500x334_pc_swt.jpg
http://www.tema.ru/travel/ee-13/_MG_0578.jpg
http://www.tema.ru/travel/ee-13/_MG_0571.jpg

Так колись казали і про телефони, але цього і досі нема
відкрию вам страшну таємницю, як діда Мороза не існує, так і вся електроніка робиться в Китаї ;) 99,99% в Китаї

Lyudvig
13.12.2011, 22:23
ой... знаєте чому власники Land Roverів у клубах не вітаються? бо вони вже зранку бачились на автосервісі!
Ну, я цю мульку знала про Alfa Romeo. :girl_crazy:
Але, мова йшла не про те, чи хороші ці машини, а про те, що те, що вироблено в Китаї, чи є у власності китайців, не завжди можна назвати китайським.
І ще раз повторюсь на прикладі електроніки. Виробництво Apple практично повністю зосереджене в Китаї, але це все сертифіковані заводи, ви ж не скажете, що це китайський продукт.
Я не проти китайських машин, я проти таких китайських машин, які є зараз на нашому ринку, так виглядає, що "пан сам то склєпав". Нехай вони вдосконалюються, я тільки за те, щоб наші люди мали можливість купити дешевий і якісний автомобіль, але наразі вони пропонують тільки ціну і все...

Колись один таксист розказував, що, як тільки почали продавати китайців, то багато його знайомих повелись, бо дешево і гарантія є, а зараз всі плюються, бо ті машини розлітаються на очах. Одному з них мали поміняти дверку після ДТП, він приїхав на сервіс, а ті двері не стають , вони завеликі :suicide: Про яку тоді якісь чи безпеку може йти мова!?
Колись моя мама казала, що : " Мечты сбываются, а иллюзии терпят крах", так от : моя мрія - Subaru Outback, а ілюзія - Range Rover Supercharged :girl_in_dreams::girl_crazy:

sani
13.12.2011, 23:19
Я не проти китайських машин, я проти таких китайських машин, які є зараз на нашому ринку, так виглядає, що "пан сам то склєпав"
знову ж таки "пан сам то склєпав" - то скоріше про Богдани, Еталони та "Рекси" з модельного ряду маршруток - які курсують нашим містом, їхати на найгіршому китайцю, я на мене, набагато безпечніше ніж на цих маршрутках.

Seppy
14.12.2011, 09:34
сітроені довго думали і послали до "ведмежатніка"
На Тойоті вони своїх "ведмежатників", ой, перепрошую, сервісних майстрів мають. Я ж не єдина ключі в багажнику захлопнула...

Solomi
14.12.2011, 10:37
Я не проти китайських машин, я проти таких китайських машин, які є зараз на нашому ринку, так виглядає, що "пан сам то склєпав". Нехай вони вдосконалюються, я тільки за те, щоб наші люди мали можливість купити дешевий і якісний автомобіль, але наразі вони пропонують тільки ціну і все...

мала 5 машин, з них 2 китайські - ніц поганого сказати не можу

Lyudvig
14.12.2011, 16:33
знову ж таки "пан сам то склєпав" - то скоріше про Богдани, Еталони та "Рекси" з модельного ряду маршруток - які курсують нашим містом, їхати на найгіршому китайцю, я на мене, набагато безпечніше ніж на цих маршрутках.
Ну, в деякій мірі я з вами погоджуюсь, хоча великої різниці не бачу, хіба по ногах ніхто не топчеться.
Хоча, особисто для себе я би взяла б/у. Будь-що, Fabia, Aveo, Gets, 206, Ibiza, Fusion і т.д., навіть Golf 3, але не китаєць, навіть новий. :girl_nea:

Можливо дурне порівняння, але ж все ж таки: можна порівняти це з б/у одягом, джинсами , наприклад. На секонді купиш джинси б/у в хорошому стані і хорошої фірми, то і виходиш в них з задоволенням декілька сезонів, а на базарі за ті гроші, хіба Китай, то і вигляду нема і носитись нормально не буде. Ото намудрувала :girl_crazy:

---------- Додано в 16:33 ---------- Попередній допис був написаний в 16:29 ----------

мала 5 машин, з них 2 китайські - ніц поганого сказати не можу
А доброго? Напишіть свої враження, скільки ви на них від"їздили, який розхід, шумоізоляція, чи не знищився салон за час експлуатації, чи не було проблем зимою...:d64: ну і чому продали...

Solomi
14.12.2011, 16:51
Напишіть свої враження, скільки ви на них від"їздили, який розхід, шумоізоляція, чи не знищився салон за час експлуатації, чи не було проблем зимою...ну і чому продали...
на першій їздила 3 роки,chery QQ, розхід на 1,1 літр двигуна - 5 - 7 літрів пропорційно, відносно траси, салон не знищився, не було жодного ремонту ( крім переднього крила після аварії), проблем зимою 100 % не було, бо коли мої співробітники , які мають круті не китайські машини, приїздили на роботу на таксі, то я їздила на машині, продала бо для нашої родини просто стала замаленька.
друга машина по показниках зявлених на сайті виробника їздить нормально, аналогічно від першої машини - проблем не було.

---------- Додано в 16:51 ---------- Попередній допис був написаний в 16:50 ----------

Хоча, особисто для себе я би взяла б/у
я навпаки б/в не купляла би - бо це дійсно або пан або пропав

Lyudvig
14.12.2011, 17:03
я навпаки б/в не купляла би - бо це дійсно або пан або пропав
Як я вже писала, що попередня машина була з салону, а тепер б/у, то служать однаково, але і з новою можна попастися. Коли брала нову, то також зі мною в салон їздив знайомий майстер, який дивився чи машина не бита. Думаю, що це не секрет, що і з салону продаються такі.:girl_mad:
Тому ризик є в обох випадках, тільки, коли авто нове, то можна потім вирішувати це по гарантії, але кому це потрібно, якщо платиш за нове.?

Пундик
14.12.2011, 17:26
і тепер Emgrand EC7 отримав 4 зірки в рейтинге безопасности EuroNCAP так що я так думаю, майбутнє за китайським авто!
Доречі дівчата незнаєте коли той емгранд з"явиться у нас на автоматі?

Tanyunya
30.12.2011, 20:28
http://www.youtube.com/watch?v=lOpv2lPbuHg&feature=share

olangel
31.01.2012, 16:45
Дівчата, відгукніться хтось про Skoda Fabia...

Олька
31.01.2012, 16:46
Skoda Fabia

Сама краща машинка!:))))

Gajka
31.01.2012, 17:04
Дівчата, відгукніться хтось про Skoda Fabia...
Як чуйку мала, в тему залізти...
Рулю нею вже 5 рік, нарулила 50 з лишнім тисяч, задоволена на 100%, навіть більше. Єдине про що, можливо шкодую, це те, що могли б і октавію брати, якби знала тоді, що так мені скоро вдасться кредит на неї виплатити.
З впевненістю можу сказати, що якщо доведеться міняти колись машину, то теж придивлятимуся до шкод. Одним з критеріїв для мене є те, що машина має бути нова, але іномарка і ціна не зашкалювати. Отак ми обрали свою фабію.

GONE BABY GONE
01.02.2012, 01:12
Якби перед вами був вибір старіша Audi A3
http://s57.radikal.ru/i156/1201/18/44ec0212a81b.jpg
чи Поло 2004 року,що обрали б? обидві машинки на автоматі.
http://s017.radikal.ru/i403/1201/b3/4343ae39d507.jpg

zetta
01.02.2012, 07:38
ауді!!! однозначно.

Usmishka
01.02.2012, 07:56
Якби перед вами був вибір старіша Audi A3
Цю б не радила, про неї почитайте на відповідних форумах, на львівських дорогах довго не протягне, там з коробкою перманентні проблеми, ну і плюс ауді дорога в експлуатації.
Фольксваген однозначно надійніше, але також залежить як його перед вами юзали,.
Вам подобаються дводверні машини?

Вчора на Сихові бачила свою махеньку мрію - Пежо CZ,
http://i2.infocar.ua/img/models/939/foto_001.jpg
класна манюня, алез моїми двома гавриками то анріл)

Левицька
01.02.2012, 09:24
на львівських дорогах довго не протягне
звідки така впевненість?
ауді дорога в експлуатації
оскільки вона старіша, то вже не на гарантії, не обов'язково її на сервіс гнати, можна і дешевше обслужити.
Я за Ауді, однозначно, то все-таки клас.

Bonita
01.02.2012, 10:02
про Skoda Fabia...
Хороша, маленька, маневрена машинка. Легко паркуватися, відчуваються всі габарити, комфортна і легка в управлінні. Але місця пасажирам на задніх сидіннях малувато, багажник не великий. Не знаю якою Ви цікавитесь (новою, чи старішою моделлю), але можу сказати, що моделі 2005р наші дороги витримують більш-менш нормально, дніще ціле не побите за стільки років експлуатації. Но вже був ремонт мотора, але не капітальний а легкий косметичний, ну і була проблема з гранатою (така штука, яка допомагає колесу повертатися), 2 рази її міняли, а вона дорога особливо оригінальна. Але в загальному для міста машина супер - маленька, легенька, розхід палива нормальний.
На запитання GONE BABY GONE я б обрала фольц, чомусь вони мені більш надійніші і практичніші для наших доріг.

GONE BABY GONE
01.02.2012, 10:14
Вам подобаються дводверні машини?
Якщо чесно,мені різниці поки немає...просто запитали що більше подобається і все!
а я вже так сказати не перебираю :)

мені і кажуть,що ауді дорожче обслуговувати...ну і більше братиме пального.
а поло не велика,компактна, для першого авто вистачить.
але мені ауді завжди так подобились:girl_in_love: а новенькі А3 взагалі ляля

Usmishka
01.02.2012, 10:15
звідки така впевненість?
В нашій родині багато Ауді, колись і собі приглядала таку красуню - почитали-порадились зі знаючими технічної частини і передумали)

оскільки вона старіша, то вже не на гарантії, не обов'язково її на сервіс гнати, можна і дешевше обслужити.
Я за Ауді, однозначно, то все-таки клас.
Можна дешевше, але це дуже не дешево, плюс запчастини не тільки дорогі а ще їх важко знайти на старіші моделі і чекати на сервісі довго, ніхто не спішить, такі реалії.
Щодо класу знідна, алн дивлячтсь які потреби. Я б в такому випадку краще взяла б мерс класу А, люблю їх. імхо.

Gajka
01.02.2012, 10:19
що моделі 2005р наші дороги витримують більш-менш нормально,
Я свою брала в 2007, в салоні на Галичавто на Зеленій забрала останню старої моделі, тоді якраз тільки з'явилися нові, чомусь вони мені на вигляд не подобаються.
Водій я більш-менш акуратний, кожен рік, як належить їжджу на шкодівський сервіс, тому машина у мене і в належному стані. За весь час, крім стандартних замін масла, фільтрів і т.д. міняла тільки один салінблок, бо тріс, мабуть десь на ямі при ударі (в нас таке не дивно).
Тому мої відгуки, щодо машини тільки позитивні, звичайно кожному своє, але на мої статки для мене машина ця супер і придертися немає до чого.

octavia
01.02.2012, 10:24
якби перед вами був вибір старіша Audi A3
Я за Ауді! Треба правда дивитись на стан обох авто. В Поло буде лише АБС а в Ауді ABD, ABS, ESP, що значно покращує безпеку і полегшує керування.На рахунок коробок і в старому Ауді і в Поло вони однакові старий добрий-автомат с гідротрансформатором. Тому їздитимуть і ломатимуться однаково. А на рахунок надійності Фолькса :girl_in_dreams::girl_haha:я б вам як власниця відносно нового Пассата Б6, можу багато розказати(мій улюбленець СТО:girl_flag_of_truce:)

Левицька
01.02.2012, 10:39
А на рахунок надійності Фолькса
тут ще в нас залишилось багато стереотипів зі старих добрих часів, коли Фольци масово гнали з Німеччини, то, вже можна сказати, колективне несвідоме))

bioland7
01.02.2012, 10:58
тут ще в нас залишилось багато стереотипів зі старих добрих часів, коли Фольци масово гнали з Німеччини, то, вже можна сказати, колективне несвідоме))
Чому несвідоме? Не у всіх ж!:)
Тільки повернулася з Німеччини, то можу з впевненістю сказати, що співвідношення
кількості Ауді до Фольксвагенів на німецьких дорогах 1:5 (десь так приблизно).
Це вже свідчить про вибір більшості людей.
Теж виступаю за Фольксваген.Багато знайомих їздять і всі задоволені.
От відносно Ауді не багато знаю, єдиний випадок і то негативний.
Знайомий купив рік тому новий Ауді Q7 з салону і за рік вона йому декілька разів
ламалася, тому її практично відразу спродав.

Solomi
01.02.2012, 11:00
Теж виступаю за Фольксваген
аналогічно

але не автомат, а нормальна КП

kati
01.02.2012, 11:04
я б вам як власниця відносно нового Пассата Б6, можу багато розказати(мій улюбленець СТО
розкажіть:) в мене мій фольксік рівно рік, то ттт тільки планове то в 15 тисяч

Левицька
01.02.2012, 11:06
кількості Ауді до Фольксвагенів на німецьких дорогах 1:5 (десь так приблизно
так все ж логічно - ваген - народний автомобіль, а Ауді - преміум клас.

---------- Додано в 11:06 ---------- Попередній допис був написаний в 11:04 ----------

але не автомат, а нормальна КП
ну, то вже як кому, я, наприклад, на механіці їздити не буду
А взагалі, чого я тут сперечаюсь?))
Якщо йдеться про вживаний автомобіль, то його треба, перш за все побачити, посидіти, проїхатись. От я коли купувала свій, то вагалась між двома, думки опитаних експертів були у співвідношенні 90 до 10 % проти того, який я обрала, такого негативу про нього наслухалась, але .... купила))) Просто коли я посиділа, поїздила в них двох, то мій був в салоні справді новий, не було "чужого" запаху, ним було мені зручніше керувати. На сьогодні вибором задоволена)) Так що обирайте той, до якого душа лежить!

Котя
01.02.2012, 11:58
чи Поло 2004 року,що обрали б? обидві машинки на автоматі.
Я так зрозуміла Ауді 2000-2004рік, значить пробіг там буде не маленький, якщо маєте лишню копійку на запчастини (якщо вдруг щось буде несправне), то можите обирати Ауді, Поло теж може мати великий пробіг, але там хоч запчастини дешевші. Тому я за Поло. Хоча дійсно дуже важливо як цю машину до Вас юзали :girl_yes2:

---------- Додано в 09:58 ---------- Попередній допис був написаний в 09:47 ----------

Знайомий купив рік тому новий Ауді Q7 з салону і за рік вона йому декілька разів
ламалася, тому її практично відразу спродав.
Дуже шкода:girl_in_dreams:, а то я вже свою нову мрію Аudi Q3 хотіла на дошку візуалізації клеїти:d23:
http://s002.radikal.ru/i200/1202/00/fc9d3eaf9214.jpg
Ну нічого маю запасний варіант своєї мрії:girl_in_love:

http://s018.radikal.ru/i507/1202/9c/9b33cfeb79e3.jpg

Zoryanazirka
01.02.2012, 12:06
Ну я за Range Rover :) Хто б там що не казав, ще ні разу нічого не ламалося. Тільки ТО.

Ольга
01.02.2012, 12:30
Ну нічого маю запасний варіант своєї мрії
у Львові вже бачила новенький
EVOQUE (http://www.landrover.ua/media/documents/Final_RRE_Broshure_SPR2011_Preview.pdf)
http://drive24.com.ua/wp-content/uploads/2011/10/range_rover_evoque.jpg
і ціна доступніша, аніж у інших RANGE ROVER.

Котя
01.02.2012, 12:40
Я теж його постійно бачу, він біля Нового Цуму постійно стоіть:)
Ціна може в нього і доступніша, але для мене нажаль захмарна:girl_in_dreams:

oksumoron
01.02.2012, 12:51
bioland7
Теж виступаю за Фольксваген
в мене зараз фольксфаген поло, дуже задоволена! запчастини направду дешевші ніж в ауді, і їх завжди можна відшукати!
я їжджу лише на КП, спершу привикала до нової машини, бо мала свої відмінності від попередньої, але дуже задоволена зараз!

Marcipanka
01.02.2012, 13:08
Вчора на Сихові бачила свою махеньку мрію - Пежо CZ
а я вчора її бачила вже на Стрийській, біля податкової. видно в центр їхала. ех, гарненька :girl_in_love:

Zoryanazirka
01.02.2012, 13:09
Гарний, але як на мене дверей замало :) 2є дітисок запихати-витягати щоразу через передні двері.. Як на мене дводверні машинки то для молодих і бездітних

Usmishka
01.02.2012, 13:19
Гарний, але як на мене дверей замало 2є дітисок запихати-витягати щоразу через передні двері.. Як на мене дводверні машинки то для молодих і бездітних
Та і я про те) Класний, але не для мене( Там позаду хіба сумочку кинути)

EVOQUE
І я задивлялась, і ідея така була, а потім в чоловіка зявилась інша ідея, і я далі на свому пижику, хоча він класний і ніколи мене не підводить.

Щодо Ауді, то Юля написала про вибір, в першу чергу це справді машини різного класу, відповідно ціна на них і на обслуговування різна, і треба це чітко розуміти.
Про Ауді загалом, то власне трійку вважають найменш вдалою моделлю власне по технічних характеристиках, після неї Q7, найкращы, звичайно S-ки, А8.

Котя
01.02.2012, 13:46
2є дітисок запихати-витягати щоразу через передні двері.. Як на мене дводверні машинки то для молодих і бездітних
Так їх можна без проблем придбати і 5-ти дверні :) Хоча моя подруга має дитину і спеціально придбала купе варіант, щоб взаді мала не вивалилась , бо блокираторам дверей для дітей вона не довіряє:confused:

MyNameIsDezy
01.02.2012, 13:49
Хочу висловити щиру вдячність і ніжну любов СВОЇЙ МАШИНЦІ!!!! За те, що вже майже чотири роки терпить мене (починала їздити з нуля), захищає від жари і холоду, переносить моє тіло з дому на роботу і навпаки, перевозить всі мої покупочки, абсолютно не потребує технічного втручання (розуміє з ким має справу)) ). А найголовніше, завдяки їй, я стала НЕЗАЛЕЖНА від настрою моїх чоловіків і сама визначаю де і коли мені бути!!!! Люблю тебе моя Жовта Корсочка, лелію тебе і ні на що не проміняю! Окрему подяку хочу висловити чоловіку, якому прийшла в голову думка посадити мене за кермо в сорок років)) Татко, я тебе теж люблю.

Ось моя лялюся (фото з нету)

http://s013.radikal.ru/i324/1202/a7/849bad97f1a8.jpg (http://www.radikal.ru)

Zoryanazirka
01.02.2012, 13:51
У мене колись був мерседес Ашка. Класна машинка, ніколи не ламалася, але маленька. Народився Марко і чоловік сказав що тепер пора купувати велику машину тому що вона безпечніша. І для порівняння сказав що таки велика різниця заїхати в дерево на пластиковій Ашці і на Land Rover. :)