КПК

Показати повну версію : "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Сторінки : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

Holly
22.07.2012, 15:19
Мене та погода просто добиваєІ мене. Але в мене страшно крутять ноги, ледве доготувала їсти.

Маруся-мама
23.07.2012, 04:26
ле в мене страшно крутять ноги, ледве доготувала їсти.

В вашому стані то нормально. У вас зараз напевне брак вітамінів, бо дитинка забиває, он воно і крутить ноги.

Marigold
24.07.2012, 21:33
Маю проблемку, яка все більше стає проблемищем. Пару разів на рік напухала кісточка на нозі, а тепер он і на руці. От ні з того ні з сього - ходжу цілий день собі, а на вечір раз, - і напухлість та біль. Обійшла вже пару хірургів та травматологів. Лікування одне - спочатку рентген, який чистий, бо не було пошкоджень чи травм; мазь і термоядерні індійскі табл. А чому і від чого то виникає - ніц. Вже і в Параскеви була - те саме. Пролікувала від час загострення - а докопатись до причини, так і не докопалась. І от знов сиджу і мучусь - хоч на стінку лізь така біль. Може в когось таке було і ви таки знайшли шо то таке "і з чим його їдять", бо я вже просто не знаю куди мені іти?

Talya
24.07.2012, 23:26
Обійшла вже пару хірургів та травматологів
мені здається, що то до ревматолога треба звернутися. здати кров на ревмопроби і вже тоді лікувати

Hermi
25.07.2012, 00:27
ото в мене деньок...Чимось траванулась. Цілу ніч провела туалеті, а над ранок ще температура 38. Напилась таблеток і пішла спатки. Проснулась десь в 2 год, ніби попустило..але через годину знову почало нудити. Все тіло ломить, знову піднялась температура...ЗА цілий день випила горнятко міцного чаю і згризла 2 сухарі...Ледь дихаю...

Marigold
25.07.2012, 08:18
мені здається, що то до ревматолога треба звернутися. здати кров на ревмопроби і вже тоді лікувати
була, здавала, пролікувала. І уколи, і табл і фіз кабінет. Перездала - все стало в нормі. Тепер знов те саме.

La esposa
25.07.2012, 16:18
Свербить дуже голова :girl_cray:
що то таке може бути? помила голову і почала чесати - думала, шкіру зніму, так "приємно" гребінцем почухати :girl_mad:

режим сну не міняла
шампунь теж
було, перепсіхувала, але десь тижнів два тому...
гостру їжу їм завжди

жах...

fillette
25.07.2012, 18:32
Як тільки змінюється погода, мене страшенно болить голова. Напевно буде падати дощ. Рятуюсь сьогодні кавою, бо не хочу пити кожен раз таблетки.

mamvasulka
26.07.2012, 21:53
Місяць тому на шиї збільшились лімфовузли ( маю дві гульки) і не проходить. Ходила до нашого сімейного, сказав вигрівати. Аналіз крові не дуже добрий. До якого лікаря звернутись?

Marigold
26.07.2012, 22:16
До якого лікаря звернутись?
інфекціоніст. Коліжанка мала схоже - після довгого ходіння і переполоху потрапила до дуже хорошого інфекціоніста, який розставив всі крапки над і. Заввідділенням у діагностичному центрі. Платно, вроді 100+ за прийом.

Tsukerochka
28.07.2012, 08:41
а в мене моє нормальне давлення 100 на 70. Але дуже часто воно ще нижче падає. І тоді голова просто тріскає. скажіть хто чим піднімає давлення.:girl_cray:

neri
29.07.2012, 12:07
хто чим піднімає давлення.

не знаю чи то добре для лікувальної справи, але мені помагає коньяк. Додаю трохи в чай або просто пару грам і закушую лимоном. Але якщо голова вже дуже сильно болить, то все ж доводиться брати таблетку.

landscape
29.07.2012, 21:06
Але дуже часто воно ще нижче падає. І тоді голова просто тріскає. скажіть хто чим піднімає давлення.
Мій тиск зранку 90 на 50, без кави навіть не починаю говорити.

alfochka
31.07.2012, 11:04
Недавно помітила знизу на нозі коричневі рисочки - придивилася , а це судиинки стали такого кольору. Не болить , не свербить . Була в дерматолога - сказали , що тріскають судини , нічого страшного (від нагрузки ), пити Аскорутин . Мене хвилює , чому саме коричневого кольору , а не синюшного ? Може хтось стикався з подібним ?

Raven
31.07.2012, 11:08
Мене хвилює , чому саме коричневого кольору , а не синюшного ? Може хтось стикався з подібним ?
Синюшного кольору крововиливи під самою поверхнею шкіри. Якщо крововилив незначний і глибше - буде коричневим.

alfochka
31.07.2012, 11:17
А не підкажите , через що це може бути ? як боротися з цим ? Як я розумію воскової депіляції нєльзя ?

Raven
31.07.2012, 11:57
як боротися з цим
Слабкі судини. Вам лікар вже сказала пити Аскорутин, взагалі добрі продукти з вмістом вітаміну А. Нарахунок воскової депіляції я не в курсі.

Emerald
01.08.2012, 15:08
Мій тиск зранку 90 на 50, без кави навіть не починаю говорити.- Аналогічно, мій тиск "модельний" - 90/60. Цього тижня раптово підскочив -110/70. Голова болить дико і ще КД на додачу.

NamelessEndless
02.08.2012, 22:14
А в мене шось неясне - вже днів зо два голова "в тумані", трохи температура була піднята, слабкість велика; ось тепер вечером температура спала, голова просвітліла, - зате стерп кінчик язика і легко звело щелепи. На щастя, все пройшло за кілька хвилин, але я так злякалась, шо вже риюсь в неті і ставлю собі всякі діагнози :girl_crazy:

Fleshka
02.08.2012, 22:20
А в мене шось неясне - вже днів зо два голова "в тумані", трохи температура була піднята, слабкість велика
Четвертий день з тими симптомами, навіть в спеку трушусь на дитмайданчику, плюс тягне поперек і постійна сонливість на ряду з запамороченням. Саме дивне що після 7 вечора все як рукою знімає, а зранку - по новій. Вибухи на сонці?:girl_cool:

NamelessEndless
02.08.2012, 22:29
Вибухи на сонці?
А може й та :confused:
Запаморочення також є; а ще помітила, що я - знатна соня (можу спокійно спати хоч до другої дня, і ніц мене не розбудить), останні дні прокидаюсь набагато швидше - і в 8й, і в 10й, і після того вже погано спиться, ше й сниться всяка дурня.

Незабудка
02.08.2012, 23:04
Вже місяць "заїди" в кутиках губ.
Ніколи такого не мала, і от..
Що то воно? Від чого? Що робити? Жити буду?

Raven
03.08.2012, 11:06
і в 8й, і в 10й, і після того вже погано спиться, ше й сниться всяка дурня.
Місяць у повні:girl_in_dreams:.

NataliaFed
03.08.2012, 11:16
Незабудка;1326070]Вже місяць "заїди" в кутиках губ.
Що то воно? Від чого? Що робити?

О, в мене така хавка, що навіть після дитини ложку не оближу)). Майже кожен похід в гості таким закінчується .Рятує ністатінова мазь.

Tsypulka
03.08.2012, 12:07
Вже місяць "заїди" в кутиках губ.
Що то воно? Від чого? Що робити? Жити буду?
в мене таке в минулому році було пів року з невеликими перервами. Мусіла лікувати шлунок. Маю анемію, при хворобах шлунку погано засвоюються вітаміни і вилазить така бяка. але то в кожного може бути своя причина. Почитайте про хейліт.

Barnaulka
05.08.2012, 19:38
Горло болить :(

Brenda
05.08.2012, 21:42
Незабудка, маю старий перевірений метод від заід, тільки сорі, бо трошки бридко буде звучати... Але іх треба мазати на ніч сіркою з вуха, мені таке лікування за 2-3 дні помагає;)

Лідочка
05.08.2012, 22:07
Болить зуб:(...вже зо 2 тижні....тре йти лікувати, боюсь....

Barnaulka
06.08.2012, 12:56
Горло болить
А нині ще й з носа тече і кашель з'явився... (((

Barnaulka
06.08.2012, 15:40
ще й
температура до повного щастя

tiramiska
07.08.2012, 09:56
А я вчора так страшно травануалсь... Короче , цілий день нудило плюс ВСІ:girl_blush2: прояви ,які бувають пр отруєнні. Короче згадалось недалеке "токсикозне" минуле... Брррр...
Цілий день мучилась.:cry: На ніч троха відпустило. Чи то може ромашка зробла свою справу.А потім пригадала як коліжанка розповідала що ходить якась інфекція шлункова і всі її домашні теж мали такі проблеми...Вчора ще щула від своєї тітки що малий те саме...
Короче, бережіть себе і малечу :scare:

Raven
07.08.2012, 10:43
В мене через ту погоду вчора тиск гепнувся до 75 на 45, думала сконаю. А сьогодні таке відчуття, ніби я вчора город копала.

solomka
07.08.2012, 11:12
Мені десь продуло шию, не можу нормально її повертати.

Freitag
07.08.2012, 12:40
А сьогодні таке відчуття, ніби я вчора город копала.
Аналогічно. Встала, якась причмелена - ранок, а я вже втомлена і така ніби по мені всю ніч трамвай туди-сюди катався:girl_cray:... А роботу ніхто не скасовував:girl_crazy:

alfochka
07.08.2012, 15:17
Порадьте , будь - ласка судинного хірурга , чи лікаря , який добре знається на судинах .

Vittoriya
07.08.2012, 22:53
Дівчата, скажіть мені щось хороше. Підвернула ногу, сходила зі степу і так досередини. Болить троха в районі кістки, трохи ніби як підпухло, але впринципі біль стала менша, ніж була і ходити я можу, просто чуть віддає. Жити буду? :) А то я з таким ніколи не стикалася, боюся. аби завтра зранку не почало боліти сильніше, чи вже якщо болить терпимо і ходити можу, то ніц мені не буде?

Rosynka
07.08.2012, 23:27
Ніц не буде:) курку приклали, бинтом на ніч замотайте, маєте - помажте Ліотоном чи Траумелем, ні - то й ні. Ще 2-3 дні можете відчувати, але якщо болить менше, не пульсує, то все ок.
Пациент скорее жив;)

Vittoriya
07.08.2012, 23:37
якщо болить менше, не пульсує,
нє, не пульсує, лиш так болить, як після удару.

Пациент скорее жив
фух...

Hermi
08.08.2012, 00:14
а я сьогодні до дверей духовки пальчик попекла...тоді вроді не дуже боліло, потримала в холодній воді і все..а зараз вже піхурець зявляється...торкнулась- болить страшенно, намастила рятівником, не помогло, зараз вишкребла остатки боро плюсу і сиджу дмухаю на пальчик;( я напевно лівша, лівою друкую швидше ніж обома:)

Barnaulka
08.08.2012, 00:23
Підвернула ногу
Коли я пару тижнів тому підвернула ногу, дико боліло, нога була синього кольору і спухла. То в травмпукті сказали, шо зв"язки потягнула. Виписали якісь таблетки не пам"ятаю назви :girl_blush2: і мазь "Дип риліф". Досі тою маззю мащу, бо ніжка ще поболює. Так що на деякий можна забути про взуття на каблуку та підвищеній платформі ((
Все-таки нехай тобі рентген зроблять, навіть якщо болить менше.

minister
08.08.2012, 21:05
Мені десь продуло шию, не можу нормально її повертати.диклофенак натрію Вам на допомогу. можна укол зробити - так швидше ефект дійде, можна маззю мазати.

kolessy
09.08.2012, 08:42
Порадь що робити. Раптово з'явилась температура, зранку боліла голова, ломало тіло випила панадол температура впала. Чи можуть гуди давати температуру?

Rodionochka
09.08.2012, 15:49
Схопили якийсь вірус з чоловіком - горло болить, голова болить, з носу лиється, мій хронічний трахеїт дається чути, короче, жах!!! Але температура в нормі. Це вже десь з неділі нас почало ковбасити... Щоб то таке випити, щоб лекше стало? Бо я щось розгубилась - горло полощу, пшикаю, ніс промиваю, а що ще треба?

Fast
09.08.2012, 17:52
Сьогодні зранку дууже сильно голова боліла. Випила аспірин (бо ніц іншого не знайшлося) - попустило, але цілий день така слабкість, що ледве по хаті пересуваюся (з роботи пішла ще до обіду). Трохи ніби полегшало - поїхала з чоловіком малу з садка забрати, по дорозі ще навіть в магазин заїхали. І знову буже слабо, аж тошнота підходить. І тиск нормальний і температура теж. Шось розвалююсь

Koza-Dereza
09.08.2012, 21:25
що значить старе: покаталась на велосипеді вчора - сьогодні лежу з біллю в бедрі плюс простуда. Што такоє нєвєзьот!

Barnaulka
09.08.2012, 22:08
Вчора "гості приїхали" на тиждень заскоро, і кровці більше, ніж завжди :(. Тому й зле... А ше зіла чіпсу, і після неї нудити почало. Горло далі болить. Всьо на купу

Hermi
10.08.2012, 00:22
а в мене знову низький тиск. Голова розколюється, від тої болі вже аж нудить...Та щей К.Д. не приходять...Уже дістала "їхня регулярність".

silvia
10.08.2012, 21:01
у чоловіка отравлення, цілий день стогне, вже випив все що можна ...температура 38,8... швидку викликати не хоче...що робити....

Kom
10.08.2012, 21:03
Попробуйте дати йому Ентеросгель!!! Він добре очищує кров... А температура, ще троха впаде, якщо клізму поставите...

Vittoriya
10.08.2012, 21:04
температура 38,8... швидку викликати не хоче...що робити...
викликати через не хочу.. Можна звичайно звичним способом промивання шлунку. Тут вже не раз писалося-2, а чоловіку думаю 3 літри води, якщо є марганцовка, трошки дати до води і пити то , поки не піде назад. Важливо випити багато, не зупиняючися, через силу.

Hermi
11.08.2012, 00:32
трішки перенервувалась і знову моя імунна система дала збій...голова тріщить, щей горло дере, таке враження, що чимось вдавилась, пополоскала, зїла септефріл і ніякого результату, перед сном ще щось пожую...найбільше боюсь, щоб знову ангіна на мене не напала, а то вже цього року забагато в мене такого щастя було:(

smugastik
12.08.2012, 08:06
дівчатка, потребую вашої поради, вчора ввечері швидка збивала тиск, магнезію по вені вкололи нормально, а от "коктель " дімедрол, папаверін, анальгін) вкололи в в руку і тепер на місці укола посиніло, утворилась гулька і болить, вночі прикладала спиртовий компрес, зараз поклала листя капусти. Що ще можна прикласти бо рука болить і вигляд її м"яко кажучи неестетичний.Буду вдячна за поради.

KOCHAM
12.08.2012, 09:54
Чи можуть гуди давати температуру?
поміряйте темп. до годування та після
якщо впаде після годування - це від грудей

marika28
14.08.2012, 12:04
Дівчатка у мене вже 3-4 дні низький тиск а сьогодні 96 на 65 як підняти тиск порадьте і від чого він може так впасти.

Hermi
14.08.2012, 13:02
Зміна погоди далась мені в знаки, голова розколюється, настрій ніякий, щей ногу вчора підвернула, котя під ногами плуталось, щоб на котика не стати, я сама чуть не вбивалась.

Sveticsemicvetik
14.08.2012, 23:27
болить,ниє справого боку,перідично,лікую кишечник ніби легше,шлунок вже не переносить ті таблетки,хочу спробувати травки,може хтось порадить хорошого травника,колись навпроти роддому на Мечнікова приймала п.Іванна,діагноз ставила і трави приписувала,може чули де вона зараз?якісь координати?дякую

minister
15.08.2012, 15:03
дівчатка, потребую вашої поради, вчора ввечері швидка збивала тиск, магнезію по вені вкололи нормально, а от "коктель " дімедрол, папаверін, анальгін) вкололи в в руку і тепер на місці укола посиніло, утворилась гулька і болить, вночі прикладала спиртовий компрес, зараз поклала листя капусти. Що ще можна прикласти бо рука болить і вигляд її м"яко кажучи неестетичний.Буду вдячна за поради. Вам поможет:
1) йодна сетка (на ночь);
2) мазь Лиотон (мазать каждые 2-3 часа, важно НЕ втирать, а намазать. мазь сама впитается);
3) если Лиотон не поможет, тогда используйте Гепариновую мазь (применять как и Лиотон), она "разжижвет" кровь, тем самым подкожная гематома проходит быстрее.
вообще болеть будет долго, все пройдет через 2-3недели.

Дівчатка у мене вже 3-4 дні низький тиск а сьогодні 96 на 65 як підняти тиск порадьте і від чого він може так впасти.причин падения давления может быть много, скорее всего атмосферное давление. Что бы поднять давление пейте крепкий и сладкий чай или кофе (лучше чай), больше отдыхайте, можно лечь на спину и поднять ноги вверх ("березка").

La asiano
15.08.2012, 22:58
Через 6 років після розтягнення звязок в колінному суглобі почала збиратися вода.... прокол робити боюся. обрала консервативний метогд лікування - фізпроцедури. Ще рекомендуюють рентгенотерапію. хтось має досвід?

tsvetochek
16.08.2012, 15:05
в мене з усіх чотирьох сторін ясна поспухали, певно зуби мудрості "лізуть":( і лице "горить" вже 2й день безперервно, не знаю, чи то якось пов'язано із зубами, і ще голова тисне..
з таким "букетом" шось важко зосередитись на роботі, додому хочу в ліжечко:girl_cray:

olerusya
16.08.2012, 18:15
хто знає чи може бути ангіна без високої Т? мене від неділі дико болить горло, в вівторок показувалась лякарю, сказала що ніби не ангіна, але щоб такий дикий біль і взагалі нічого не допомагало(ні спреї, ні таблетки, ні полоскання...)? я аж сьогодні почала думати що швидше за все то ангіна.

Kom
16.08.2012, 19:42
Може бути ще стоматит...

olerusya
16.08.2012, 19:48
Може бути ще стоматит...
але ніяких білих язвочок і взагалі нічого подібного нема...(

Kom
16.08.2012, 20:55
В мене колись був з зворотньої сторони ободку горла, за маленьким язичком. Боліло жахливо. Вам треба як можна частіше полокати, содою, сіллю, розчином софори японської... Навіть якщо ангіна, полокати треба всеодно

Hermi
18.08.2012, 01:59
а в мене якась алергія. Ніс закладає як тільки заходжу до хати. Спочатку подумала що то нежить, почала шукати якісь ліки натрапила на цитрин. Думаю, а випю, піду на грядку клубнікою поласую. І з думкую про смакоту, забула про ліки від закладеного носа. І як на диво все пройшло, цілий день провешталась ніби нічого, зараз відчуваю що знову ніс починає закладати...І від чого б це:(

Незабудка
18.08.2012, 02:00
Дівчатка, ніхто не в курсі: в аналізі крові (з формулою) пише: "Зустрічаються зруйновані клітини!" Що то означає? А то мене той знак оклику трохи тривожить.

Alicia
18.08.2012, 12:45
а в мене якась алергія. Ніс закладає як тільки заходжу до хати.
і в мене. :girl_cray: На рівному місці заробила собі алергію, і тепер не знаю, як з неї викарабкатися. Маємо в новій квартирі проблемку - мокру стіну з пліснявою в ванній кімнаті. Спимо в кімнаті поряд і як тільки там знаходжуся, то просто аврал - сльози градом, ніс закладає, спати нормально не можу... Плісняву я вже вивела пуфасом, але остаточно не допомогло. Сушимо стіну обігрівачем, але майстер сказав, що стіна товта і буде доовго сохнути. Словом, вже ми перебралися в квартиру, спати там прийдеться постійно, і дуже меня лячно, у що може перейти ця алергія (мама астматик)...:girl_cray:

minister
18.08.2012, 22:44
...в вівторок показувалась лякарю, сказала що ніби не ангіна, ...лікар на угад казала Ваш діагноз? що Вам порадив/прописав лікар? коли в мене болить горло і біль в грудях,то принаймні, стає легше після розтирання меновазином на ніч. зранку стає легше і говорити, і кашель не такий болючий. він коштує копійки, але ефект колосальний.

---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:31 ----------

і в мене. На рівному місці заробила собі алергію, і тепер не знаю, як з неї викарабкатися. Маємо в новій квартирі проблемку - мокру стіну з пліснявою в ванній кімнаті. Спимо в кімнаті поряд і як тільки там знаходжуся, то просто аврал - сльози градом, ніс закладає, спати нормально не можу... Плісняву я вже вивела пуфасом, але остаточно не допомогло. Сушимо стіну обігрівачем, але майстер сказав, що стіна товта і буде доовго сохнути. Словом, вже ми перебралися в квартиру, спати там прийдеться постійно, і дуже меня лячно, у що може перейти ця алергія (мама астматик)...зверніться в будівельний магазин, зараз є багато ефективних засобів боротьби із пліснявою. у моєї бабусі теж була, не памятаю чим, але помазали стіну 2 рази і все пройшло, ні чорноти, ні алерії.

---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:36 ----------

Дівчатка, ніхто не в курсі: в аналізі крові (з формулою) пише: "Зустрічаються зруйновані клітини!" Що то означає? А то мене той знак оклику трохи тривожить.якщо це був мазок крові, то це маячня, бо такого не буває, на склі міг залишитися реактив. а взагалі Вам краще спитати у того лікаря, що це написав, що він мав на увазі.

Consuelo
22.08.2012, 10:31
Мати рідна... З пятниці так горло болить, ніби наждаком ріжуть... Ні температури, трошки покашлюю, але основне - то горло! Ну я маю підозру, що то погода - то спека, потіла багато, але водночас і вітер, банально в транспорті продуло... Але чому так довго? І молоко-чай з медом пила, і люголем мазала, і всякі лоя горла брала - і ніц, вдень ще якось легше, а вночі - здуріти можна... і я вже щось переживаю, що то може бути. Горло просто червоне, тобто чогось особливого і незвичайного нема, крім довготривалості, вже 5 день... До лікаря поки нема змоги піти, хіба аж коли до Львова приїду, а то планується в ліпшому випадку на початку вересня... Що робити??

Fistawka
22.08.2012, 16:59
А мені нині так зле, капут! Голова тисне і крутиться, аж мною хитає...
Поміряла тиск 140 на 80. То високий.
То тільки мені так нині зле?((((

olerusya
22.08.2012, 17:19
молоко-чай з медом пила, і люголем мазала, і всякі лоя горла брала - і ніц, вдень ще якось легше, а вночі - здуріти можна... і я вже щось переживаю, що то може бути.
в мене минулого тижня те саме було, то на 6-й день, коли вже нічого не допомагало, я вирішила пити антибіотик флемоксин - відразу на лругий день біль припинився. але лишився трохи такий сухий гавкучий кашель по вечорах...

jylanda
22.08.2012, 17:34
Прошу поради, якись в мене тягнучий бiль з лiвого боку попереку, точно не нирки, бо з нирками мала проблеми i вже знаю симптоми. Tо не м'язи, якось всерединi нiби, що то може бути? Особливо болить коли сиджу, коли лежу, бiльш менш ок, але то не вихiд, бо на роботi не полежиш...
До лiкаря зможу попасти аж за тиждень...

lemonika
23.08.2012, 22:14
Напевно.защемило нерв в поперековому відділі хребта і тому в зоні інервації ви відчуваєте біль. Характерно є те, що коли ви лежите, біль потрохи минає, тому що хребет напростовується, м"язи розслабляються і нерв нічого не піддавлює. Та коли ви сидите, відбувається компресія (здавлювання) нервового волокна, що супроводжується сильним болем. Раджу звернутись до невропатолога, а поки що не піднімайте нічого важкого, не робіть різких рухів і намагайтесь більше лежати.

Consuelo
24.08.2012, 11:24
але лишився трохи такий сухий гавкучий кашель по вечорах...

о, в мене тепер те самісіньке... і що воно таке??

jylanda
24.08.2012, 12:06
Дякую дуже за поради, як трошки буду вiльнiша, то пiду до лiкаря. Нажаль, з лежанням нiяк не вийде, бо на роботi, ну i домашнi справи нiхто не вiдмiняв. :girl_sad:

Nitriotka
27.08.2012, 09:15
Цілий ранок мучить мене :shy: діарея. Випила дві таблетки Ніфуроксазиду, трошечки допоміг. Як мене болить живіт :girl_cray:

veronka
27.08.2012, 09:37
капець, вчора вранці щось холодне з*їла, а під вечір горло боліти почало, усю ніч не спала - горло дере, в грудях пече, ледь розмовляю і рухаюсь... а мені в середу на роботу виходити...

Nana11
27.08.2012, 09:46
А в мене така печія, шо зараз вмру.Випила зранку каву з канапкою. Ше такого не мала. Шо з тим роблять?

Nitriotka
27.08.2012, 09:50
Шо з тим роблять?
Пів чайної ложки соди на стакан теплої води. Головне добре розкалатати, бо якщо осядуть на дно часточки соди, то дряпатимуть стравохід. Але найкраще випити Поляни квасової, або Боржомі.

Vittoriya
27.08.2012, 09:54
Пів чайної ложки соди на стакан теплої води. Головне добре розкалатати, бо якщо осядуть на дно часточки соди, то дряпатимуть стравохід. Але найкраще випити Поляни квасової, або Боржомі.
то такий досить жорстокий спосіб, бо шлунку від того не буде дуже добре. НАйкраще Поляна, або Боржомі. Завжди мені допомагають!

Hermi
27.08.2012, 14:33
Шо з тим роблять?
моя мама завжди соду гасить оцтом і так з водою таку шипучку пє. ложка соди на склянку води.

dasha
27.08.2012, 15:15
Вирізали мені зуб мудрості (виріс під десною вздовж кістки) і тепер вже тиждень мучать жахливі болі в щелепі і йдуть до віска. Почало боліти як тільки спав набряк. Ношпа, кетанов, німісил не помагають. Почали колоти нейрорубін, наразі без змін. Лікарка каже що то протяг, але я на протягах ніде не була, і якби протяг то надуло б ще десь а не тільки тих пів щелепи де оперували. Може хтось щось порадить до кого б то звернутись в такому випадку. Дякую.

Donata
27.08.2012, 15:44
Може хтось щось порадить до кого б то звернутись в такому випадку.
а може то справді невралгія додалась, в мене було запалення троїчного нерва, звідки взялось - без найменшого уявлення, правда я мала трахеїт тоді, може то таке ускладнення. Спершу думала, що то зуб. нерв, бо боліла верхня щелепа зліва і то так, що з розуму сходила, знеболювалось погано. Після всіх ренгенів, оглядів мене стоматолог відправив до невропатолога. Промордувалась 2 тижні, знеболювала ібупрофеном, здається. Припис невропатолога не встигла купити, бо звернулась, вже коли почало попускати і біль сама пройшла.

А сьогодні мене болить голова, певно через погоду, і вухо поколює, такими раптовими нападами. Розбита тим всім наніц.

dasha
27.08.2012, 17:30
Буду надіятись що то теж так пройде, і нейрорубін поможе, бо я тут щовечора по стінкам драпаюсь. (( Позвонила чоловіку хай ще той ібупрофен купить.

Divchyna vesna
28.08.2012, 09:17
А в мене вчора раптово піднялась температура. Прилізла з роботи домів, і відразу лягла. Вночі прокидалась, бо мене то в жар, то в холод кидало. І зранку таке самопочуття, ніби мною ворали.

cjomcjomka
29.08.2012, 10:17
а в мене - артрит. праве коліно болить капець.С ума сойті, мені ж тільки 24 :(
лікуюсь озокеритом в поліклініці, щиро вірю, що допоможе... принаймні, то вигрівання таке приємне...

solomka
01.09.2012, 22:20
Вчора вперше дізналась, що таке "тиск піднявся". Прийшла додому і так мені щось голову тисне.... Поміряв чоловік мені тиск - 140/90, і то при моїй нормі 110/60(70). Так мені було недобре, навіть трохи тошнило. Мусила прийняти таблетку на ніч, бо щось тиск не падав. Від того всього (або від повного місяця) вночі погано спала. А зранку вже все було добре. І від чого той тиск мені піднявся так і не знаю.

jalla
04.09.2012, 15:27
Ай, ну то капець якийсь!!!!
Мене вже третій день "відвалюється" поясниця. Нині до повного букету ще й розболівся живіт. Ношпа- толку нуль, спазмалгон-толку нуль.
Зіпхала би то всьо на ПМС, але ні, до того "чарівного" стану ще далеко. Реально помираю...:girl_cray:

amaretto
07.09.2012, 09:09
Мене вже третій день
періодично болить голова. Чи це різка зміна погоди чи зі здоровям щось. Падає тиск, голова болить і кава недопомагає(((((

Khrystik
07.09.2012, 13:59
починає боліти горло. вчора думала, то від перенапруження на роботіпостійно говорити трохи відвикла з аліто, а тут 5 уроків підряд, а нині ще й ніс починає закладати :girl_sad:. от тобі і початок навчального року. не хочу хворіти!!! :girl_cray: загорнуся в теплий коцик, пополощу горло і буду з теплим чайком посиденьки вивчати :))

zorkas
09.09.2012, 00:57
Годую дитину,вночі спить між нами, місця вистачає та всеодно, як просипаюсь зранку так болить спина що годі встати з ліжка.

cjomcjomka
11.09.2012, 13:02
зранку так болить спина що годі встати з ліжка.
може, незручно лежите, коли годуєте?

в мене вночі було 38.5. зара без температури, але кидає в жар і в холод. і голова болить так, що ні нахилитись ні встати різко, ні пчихнути, ні кашлянути... то грип?

Freitag
11.09.2012, 13:44
і голова болить так, що ні нахилитись ні встати різко
Ласкаво просимо в клуб...
Голова вже другий день, як мідний чан. Ще й горло болить і ніс заклало.
Таки певно вірусятина якась мене вчепилася. А на роботі мус бути. За вікном тарахкотить будівництво, поверхом нижче розпочалася репетиція театру - репетують так, що можна подумати жи когось убивають. І що ж то робити?..

Divchyna vesna
11.09.2012, 13:51
А в мене ні з того, ні з сього вилізла делікатна неприємна хвороба. Тре би було в тему про лякаря-проктолога, але дружина нашого співробітника працює у відділенні проктології, то порадила лікаря. Як до кінця тижня не зійде, то прийдеться шурувати.

МаленькаКотя
12.09.2012, 17:15
Мене дико продуло, в мене болить вся шкіра до пояса(руки, груди, спина, найбільше під пахвами, але тільки шкіра). Просто жах...

Divchyna vesna
17.09.2012, 17:24
Хороба моя помалу лікується, але щось я себе сьогодні після обіду почала зле почувати. Ноги крутить, поясницю ломить, та й загальний стан такий весь поломаний. Мрію прийти додому і впасти на ліжечко.

Divchyna vesna
18.09.2012, 11:00
Щойно від лікаря. Ніби все гаразд, але сказав що при найменшому навантаженні та недотриманні дієти, або під час вагітності все може повторитися. Потрібно себе шанувати... Так що напевне з пів року буду налаштовувати себе на операцію.

Lesya Vihot
18.09.2012, 11:21
так прикро:(:(:girl_cray: , повернулась із зйомки в Карпатах , видно там змерзла ,тепер лежу з температурою :( , голова розколюється . А на цей тиждень заплановано стільки всього цікавого ! Застуда завжди так невчасно :morning1:

La esposa
21.09.2012, 15:53
Ласкаво просимо в клуб...
і я до вас в той клуб :girl_emo:
Порадьте щось натуральне і домашнє від голови - тисне дуже, там де чоло і вище, лежу цілий день, тільки до церкви перейшлася((

Hermi
21.09.2012, 16:04
А я вчора 2 год в холоднючому поїзді проїхалась і ранком вуаля - закладений ніс, а для мене напевно це найгірша хвороба... Злюща! голова розколюється, з носа струмочком тече! А такі плани на ці вихідні були...Ех, відігріваюсь у ліжку...Боюсь щоб до вечора ще температури не було:(

Freitag
21.09.2012, 16:35
натуральне і домашнє
Іноді допомагає контрастний душ...

napoleona
02.10.2012, 16:37
люди, я так дико кашляю і нестерпно болить голова, що можна попити, зїсти, робити сумісне з ГВ?

сяняНЯНЯ
04.10.2012, 17:20
дівчата,шукала в нас на форумі тему про лікаря-мамолога і не знайшла.Чи може хтось порадити толкового лікаря,перевіреного,можна в ПП.буду дуже вдячна!

tanchyk
07.10.2012, 17:53
дівчата порадьте будь-ласка куди звернутись? Моя сестра минулого року мала запалення легенів, температура не падала. 3 місяці лікували і направили в лікарню, яка знаходиться біля туберкульозної лікарні (бічне відділення), пролежала там 3 тижні, ренген хороший, легені чисті. Виписалась і вже рік час від часу з"являється кашель і температура, пропадає апетит. Вже з 20 разів робила ренген, все добре. Переживаємо страшно, не знаємо куди ще звернутись і до кого, все ж таки там в туберкульозному відділенні ніби найкращі лікарі по хворобах легенів. Може хтось знає хорошого спеціаліста, який би назначив певне обстеження і толкове лікування. Імунітет на нулю, весь час якісь лікарства п"є, а толку нема. Буду дуже вдячна за будь-які поради.

Finya
07.10.2012, 17:59
Потребую поради) Була на лікарняному з ГРВІ, в п"ятницю закрила. Думала, за вихідні буду вже остаточно здорова. Але температура 37,3, незважаючи на загальне покращення. Вчора стало зрозуміло, що це горло моє хронічне. Задня стінка вся червона і пече. Йти на роботу чи знову в поліклініку?:girl_impossible:

tanchyk
07.10.2012, 18:01
Йти на роботу чи знову в поліклініку?
Без проблем йдете в поліклініку і дають новий лікарняний листок і поєднують з попереднім. У мене таке було минулого року.

Finya
07.10.2012, 18:04
Тобто, я ще хвора?)) А то щось вагаюсь, чи здорова, чи ні)))

tanchyk
07.10.2012, 18:08
Тобто, я ще хвора?))
Ну раз температура і червоне горло, то напевно не дуже здорові?

Finya
07.10.2012, 18:10
Я це все розумію, просто терапевт якимось чином ж виписала)) То і думаю, чи достатньо мого горла для продовження лікарняного)

Olena-m
08.10.2012, 08:53
В мене якась незрозуміла хвороба. Вірус чи що? Два дні дико боліла голова, вчора піднялась т-ра до 37,9, а нині зранку 38,9. Більше ніяких симптомів нема. Ні нежитю, ні горло не болить, ні ломоти в тілі. Ше'м такого не мала.

altari
08.10.2012, 16:02
В мене якась незрозуміла хвороба. Вірус чи що? Два дні дико боліла голова, вчора піднялась т-ра до 37,9, а нині зранку 38,9. Більше ніяких симптомів нема. Ні нежитю, ні горло не болить, ні ломоти в тілі. Ше'м такого не мала.
І в мене така сама "хвороба".Зранку 37,6,а тепер 37,2.В голові шумить,тіло викручує...Нехочеться пити всякої хімії,температура ж не висока...Ще й до того всього яйники починають поколювати:girl_cray:

Alicia
08.10.2012, 18:04
У мене нарешті дихає ніс і я відчуваю запах і смак! І в мене вже не течуть сльози рікою від перебування в тій кімнаті злощасній з мокрою стіною. Все через ту алергію на плісняву:girl_devil:. Врятувала мене лікар Дунілова, а нашу квартиру зараз рятують від плісняви і неякісної сантехніки майстри і кварцева лампа + ще багато антигрибкових засобів (ми тимчасово повернулися на стару квартиру). Фух, надіюсь, що на цій алергії можна буде поставити крапку скоро.:girl_feminist:

Gerbera
08.10.2012, 22:14
Я сьогодні цілий день себе погано почувала, якесь таке дивне відчуття: лице горить, руки льодяні. Вдома поміряла температуру - 35,4 (( В мене ще настільки пониженої температури не було.

Bobas
10.10.2012, 00:38
Лікую зубчика шістку. Чомусь почав боліти - вскрили, а там один корінь згнив - почали чистити канали, а їх не 3, а 4. Той четвертий тонкий, вузький, закручений. Одним словом, закрити мені зуб не можуть - починає набирати гній. Ліки, тимчасові пломби, розширення каналів. І так вже тиждень мене мурдують. Сьогодні почала пити антибіотик, щоб вбити ту мікробу, що робить мені таку біду. Ніколи не боялась ходити до стоматолога, бо зуби ніколи не боліли. А тут за останній тиждень відчула весь ''кайф''.

Ljus6ka
10.10.2012, 00:51
Допис від Bobas
Лікую зубчика шістку.
а я п"ятірку
Допис від Bobas
Чомусь почав боліти
а мене до того як поставити ліки не болів, а сьогодні вже четвертий день як я вмираю. Вчора була в лікаря , витягнув мені ті ліки , витягнув нерв, зробили рентген все чисто, а воно далі болить. Я ото медитую , шо я доживу до ранку і витримаю без кетанова.
Ну і шо воно таке, чого воно болить ?, нерва вже нема, а він так ниє. Маю велике бажання його звідти вирвати, аби позбутися того болю((

Bobas
10.10.2012, 08:13
Ну і шо воно таке, чого воно болить ?, нерва вже нема, а він так ниє. Маю велике бажання його звідти вирвати, аби позбутися того болю((
О, не ти одна маєш таке бажання. Сказала мені лікар, що там є анаеробні бактерії, які живуть біля верхівки коренів, тому так довго лікується мій зуб. Кетанов мене не бере. Вчора разом випила 2, через годину страшної болі, випила німесил. То тримало аж до ранку. І зараз ще терпимо.

Lelijka
10.10.2012, 11:13
Вирішила написати в цю темку, бо не знаю що зі мною робиться. З початком спільного сімейного життя почалися якісь болячки((((
Відпочиваючи на морі літом підчепила цистит і якусь непонятну біль під ребром з лівого боку. Думала можливо яїчник болить.. застудилася, звернулася до гінеколога, вона звичайно оглянула, відправила на УЗІ, яїчники в нормі(сказали, що овуляція відбувається) Але звичайно виписала уколи від запалення(бо воно було спочатку) і свічки від циститу. Курс я пройшла, але біль як була гостра так і лишилася. Сказала, що то причина не по гінекології. Пішла я провіряти нирки, теж все в нормі.
Вже в відчаї порадили мені звернутися до терапевта в залізничній лікарні.
А в переддень я отравилася варениками(аж смішно, всі в сімї їли все гуд, а я отравилася) От прийшла я до неї, все розказала, де була, що приймала, вона оглянула, нічого не виявила,але відправила мене на ковтання зонду. Як мені страшно не було, але я хотіла щоб швидше мене оглянули і пояснили причину болю в шлунку і в лівому боці. І в результаті в мене з органами травлення все нормально , навіть не було до чого придертися) Лікарка виписала пити спазмомен, від підшлункової пангрол, а результату ніякого(((((
Може скажите вагітність, а вагітності не може бути, бо тільки закінчилися місячні і БТ 36,7(((((
От я зараз сиджу на роботі, тоншить мене страшно, болить живіт і під лівим ребром, пити таблеток я нехочу, бо з чоловіком вирішили планувати дитинку, і що мені робити??

Materynka
10.10.2012, 11:22
під лівим ребром
Може то в вас якесь защемлення нерва?

---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:20 ----------

А мене так болить голова, що я вже не знаю куда подітися, хочеться просто прилягти і полежати чи навіть поспати. Випила 3 різні таблетки і щось мало що бере.

Hexe
10.10.2012, 11:56
і що мені робити??
В мене щось подібне було, як бачила жирну їжу(наприклад посмажену сардельку) мене взагалі тягнуло в туалет. Виявилось застій жовчі, п"ю тепер раз в місяць по 10 днів таблетки на травах і все окі:))

Divchyna vesna
10.10.2012, 12:27
якусь непонятну біль під ребром з лівого боку
В мене так болить підшлункова, особливо після вживання жирної і смаженої їжі.
А якось мене скрутило так, що я не могла ані ходити, ані лежати, ані сидіти. Мама вислала за мною швидку, то лікар подивився, пощупав і сказав, що могла бути кишкова коліка, бо мене відпустило після того, як вжила но-шпу. Але обов"язково сказав на кілька днів сісти на дієту.

Надька
10.10.2012, 13:05
у сестри проблеми з спиною, при тому вона вагітна 4 місяці. її так болить поперек що неможе встати з ліжка. Лікар в роддомі говорить що то не від вагітності, дівчата підкажіть може у когось таке було,що можна зробити в її ситуації.

Зануда
10.10.2012, 13:31
Г о л о в а!!!!!!!!!! Так болить, що аж нудить - знову почалися проблеми із спиною, як наслідок - головні болі. Треба піти поставити все на свої місця, а то ще кілька днів такого нестерпного болю і я просто звихнусь.

Птася
10.10.2012, 17:33
Ото причепилась до мене якась зараза, місяць кашляла, прописували мені лікі які при грудному вигодовуванні вживати можна. Але легше не стало. Позавчора пішла на ренген - обструктивний бронхіт з правосторонньою пневмонією. Тепер понаписували мені купа ліків, антибіотиків, уколів. Сижу плачу, бо малого годувати неможна.

Женічка
11.10.2012, 21:20
Дівчата, що то таке, коли так, ніби, серце стиснуло і не даэ дихати на повні легені? Вже хвилин 40 мене тримаэ. Ніколи з таким проблем не мала. Посмоктала валідол, тиск 100 на 70, вроді не такий вже й страшний. Мама по телефону кричить, щоб швидку викликала, а я то не люблю. Найгірше, що маю малого годувати на сон на лівому боці, болить, як на серці лежу.

NataliaFed
11.10.2012, 22:22
серце стиснуло і не даэ дихати на повні легені?
Швидше за все в вас судомний напад міжреберного м"яза. Якщо вам можна, то випийте знеболююче і бажано побути в абсолютному спокою без навантажень. Просто заспокойтесь і розслабтесь.
В мого чоловіка часто такі напади. Виникають,здебільшого, на фоні нестачі кальцію в організмі

Женічка
11.10.2012, 22:31
ібупрофен мені можна. Теж думаю, що не серце, бо тиск нормальний, пульс в нормі. Дякую, що відгукнулись. Зараз манюнь досмокче свою порцію молока і піду пігулку вип'ю.

Туфелька
12.10.2012, 00:04
А мене в додаток до попереку хапнула спина. Не болить тільки коли ходжу, а ходити поперек не дає. Коли лягаю чи сиджу, то болить і спина і поперек, хоч бери і літай. Ну але вдень то півбіди- коли час лягати спати, то для мене мучєнія- все болить, а як засну, то довго сплю в одному положенні, аж живіт терпне, а коли повертаюсь то й він болить...

NamelessEndless
14.10.2012, 13:00
А я заснула здорова, а прокинулась із закладеними вухами, болючим горлом, ще й на додаток таке враження, що лімфатичні попідпухали...Тільки тиждень тому виздоровіла:girl_devil:

marika28
15.10.2012, 17:03
Дівчата допоможіть порадою з народної медицини. Сьогодні у мене якиїсь почався кашель сухий. Чисто якиїсь комок в грудях неможу відкашляти. Пю чай з квіток бузини з медом і з лимоном. Може ще чимісь можна помякшити кашель

La asiano
16.10.2012, 20:05
Є такий травний збір "Бронхофіт" - дуже ефективний при сухому кашлі. А ще я розводжу пертусіном суху мікстуру від кашлю для дітей - також гарно допомагає. І гірчичники звісно.

Monopoliya
16.10.2012, 21:25
мене дуже часто при зміні погоди чи навіть якщо вона залишається без змін "крутять" та "ниють" коліна. Іноді це триває чуть не цілий день/вечір - аж в яйники віддає.. Купила собі якийсь знеболювальний гель (Ультрафастин), але результат якщо і є, то дуже нетривалий.
Чим можна полегшити біль і чи є лікування від такого?

amaretto
17.10.2012, 09:40
З самого ранку жааааахливо болить голова(Зміна погоди мене добиває

Музик
20.10.2012, 10:33
а я прокинулась нині з квадратною головою, ніяк не могла зрозуміти де то я умудрилась простудитись в таку-то погоду. і згадала собі, що вчора я в банку платила в касі гроші, а над касою висів кондиціонер, от він мене і заморозив, певне. і от в мене справ повно, голова болить, температура, з носа тече, горло дере. капєц

Hermi
24.10.2012, 22:52
ой, я зараз просто помираю від головного болю! Це просто не виносимо!Мене вже аж нудить від того.

Fleshka
24.10.2012, 23:10
я зараз просто помираю від головного болю! Це просто не виносимо!Мене вже аж нудить від того.
Прийшла сюди з тим жеж. Бачу я не одна мучусь.
Почалось з обіду і по наростаючій. Тиск 96 на 60. Енне горня кави не рятує. Пробувала заснути - ніяк. Нудота вже виснажує.

Lesya Vihot
24.10.2012, 23:23
Енне горня кави не рятує.

може трошки коньячку ? бо ж тиск низький , можливо ще є спазм судин, раз голова болить .

Freitag
25.10.2012, 11:49
А мене реально коліно болить уже третій день. Особливо коли іду по сходах.
Від чого навіть не уявляю і що робити теж не знаю :girl_in_dreams:.

Nitriotka
25.10.2012, 11:56
реально коліно болить
І мене реально болить. Я вчора собі сокирою бабахнула по коліні, думала без ноги залишусь :girl_mad: Ледве з магазину сьогодні прийшла, бо всі чоботи тільки на високих каблуках. Уявляєте як я йшла :crazy: Добре, що нікого зі знайомих не зустріла :ninja:

zetta
25.10.2012, 13:32
шось в мене останнім часом підвищений тиск і реагую на нього відразу, голова болить.

Donata
25.10.2012, 13:37
голова болить.
я теж до вас з головою, таке враження, що вже й не пам"ятаю як то, коли голова "нормальна"

zetta
25.10.2012, 13:56
дівчата а ви тиск міряєте? ще можна орієнтуватись по тому де локалізується головний біль, потилиця - підвищений, лобова частина понижений.

Donata
25.10.2012, 14:02
а ви тиск міряєте
в мене потилиця болить, але міряла тиск в той момент, то він не високий, чуть більший мого середнього (маю низький тиск пост.). Хіба я реагую на такі незначні зміни. І ще мені не можна голос підвищувати, тільки де крикну - відразу ж голова "заспокоює нерви"

Raven
25.10.2012, 14:06
потилиця - підвищений
В мене якраз при 75 Х 45 потилиця і болить.

Divchyna vesna
25.10.2012, 14:10
тиск міряєте
А я виского тиску практично не відчуваю, хіба щоки червоніють. Зате коли опускається нижче 110 - вмираю. Але остатньо не міряла, бо голова і так болить від тої шаленої погоди, ще як про тиск взнаю, сяду на пігулки.
Останні дні рятуюсь кавою.

Fleshka
25.10.2012, 14:22
ще можна орієнтуватись по тому де локалізується головний біль, потилиця - підвищений, лобова частина понижений
А в мене і лобова і шийно-потилична...Все мучить...Ще з високим тиском не була а от низькому не можу зарадити, кава-коньяки не рятують. Тільки стабілізація погоди...

zetta
25.10.2012, 15:25
, кава-коньяки не рятують.
а коньяк з морозивом?

amaretto
25.10.2012, 17:10
Цілий день жахливо болить голова, а на вечір щей починає в грудях пекти+сухий кашель( Напевно бронхіт...((

silvia
28.10.2012, 13:51
ост часом, коли просинаюсь після спання на спині, то не можу поворохнутись......тільки хочу...а тут прострілюючий біль в поясниці...мушу по міліметру повертатись, щоб так боляче не було.....
може, через те, що дитину ношу і навантаження даю велике.....9 кеге як не як...

Fleshka
28.10.2012, 14:39
а коньяк з морозивом?
я такого ще не пробувала... каву з морозивом практикую, а от коньяк треба спробувати:girl_smile:, кажете підвищує тиск? бо ті головні болі...:girl_impossible:

Маруся-мама
31.10.2012, 05:12
А мене сьогодні цілий день болить так ніби правий яєчник. Вже думала, що гази, але ні... не воно, бо нічого я такого не їм. Проте, он я трохи перемерзла і ноги були не в теплі. Так, що швидш за все це воно. Щось простудила собі. Але паскудно так надоїдає... а я не хочу до лікаря йти, тай з тою роботою. Ні таки певно назначу і піду. Ней там покулупається, мо золота знайде трохи? :girl_crazy:

iriwa
31.10.2012, 08:37
А у мене загострення поліартриту :( Відчуваю себе старою бабцею...
Дівчатка, хто знає, порадьте якісь таблетки бо оті всякі мазі майже не допомагають. Знаю що треба до лікаря, але зараз мені ну ніяк не виходить... А треба вже бо болить страшне! Буду вдячна.

Raven
31.10.2012, 10:53
загострення поліартриту
Свекруха індометацин приймає, але краще з таким до лікаря сходити.

Музик
14.11.2012, 10:42
ая не знаю що собі зробила. три тижні тому, коли почала речі пакувати - плече почало боліти, я собі вирішила, що десь заспала, пішла на заняття - розрухала, прийшло, наступного дня біль з'явився знов, але я собі вирішила, що я таки погано сплю, тому не звернула уваги. потім я на новій хаті трошики меблі-коробки переставляла, плече боліло далі, але я собі вирішила, що то значить розтягнення, але заняття спортом зняти біль не допомагали. минулого тижня вирішила, що то я десь на зумбі різко рукою махнула, тобі плече болить - пропустила заняття. а вчора я зрозуміла, що то вже 3 тижні я не можу підняти руку вгору. вчора з заняття їхала - мало не плакала, руку додому несла вже в другій руці :( суглоб болить - просто капєц, купила мазь - біль знімає десь на годинку-дві :(
знаю-знаю, тре до лікаря. просто жаліюсь, бо мені боляче

Finya
15.11.2012, 14:30
Може, хтось стикався з таким) 2 тижні тому перейшла на іншу висоту каблука, майже зразу в той же день зсудомило ногу. Наступного дня вже так взяло на вулиці прямо, що мусила дзвонити, щоб мене забирали, бо сама з місця зійти не могла. Проблема: з того часу (вже 2 тижні) стало тяжко ходити, стопи болять, викручує, ледве йду, бо корчів боюся. Купила супінатори, не помагає. Хірург сказав, з його боку клініки нема, є плоскостопість поперечна. Але вона завжди в мене була)
Якщо хтось щось знає з цього приводу, хелп, будь ласка) Я реально обмежена в звичайних щоденних діях зараз: ні по магазинах, ні собаку вивести, тільки вдома якось більш-менш ходжу((

Raven
15.11.2012, 15:01
Я реально обмежена в звичайних щоденних діях зараз: ні по магазинах, ні собаку вивести, тільки вдома якось більш-менш ходжу((
Судоми часто викликаються недостачею кальцію в організмі. Сир, сметанка, молочко мають покращити ситуацію.

Finya
15.11.2012, 15:25
Сир, сметанка, молочко мають покращити ситуацію.
Дякую. Я то постійно вживаю) Зараз стала ще Нейрорубін пити. МnB6 пила...

Raven
15.11.2012, 15:29
Я то постійно вживаю)
Я також, але виявилося, що недостаньо. На танкетці ледве ходила, постійно ноги судомило. За пару днів пройшло, домашій сир - форевер.

Finya
15.11.2012, 17:49
Справді? І як багацько треба того їсти?)

Raven
16.11.2012, 11:34
Справді?
Я собі канапки з сирною намазкою на роботу робила і на вечерю сир+сухофрукти. Корисно і смачно, і ступні мене не доконують.

Shatenka
16.11.2012, 20:13
А я хвора(( Голова болить, ніс закладений, горло дере.. Хочеться лягти і нічого не робити.. Але з дитиною дуже не полежиш. Ще й переживаю, щоб від мене не заразився:girl_sad:

сяняНЯНЯ
17.11.2012, 13:14
Голова болить, ніс закладений, горло дере.
я в таких випадках п"ю ІНСТІ, вроді на травах,при ГВ можна, мені помагає.

Gybka Bob
19.11.2012, 21:03
От не розумію, що це в мене сталось, ні з того ні з сього почали боки і прес живота боліти...так, ніби цілий день качала його, хоч і близько нічого такого не робила...що це може бути?

Меріля
25.11.2012, 22:06
болить нирка... що робити? що ви робили? крім відвідування лікаря... і за скільки часу перестав біль?

Divchyna vesna
29.11.2012, 12:05
Йой, мене та погода доб"є. То ноги два крутило, а сьогодні взагалі такий стан, ніби мене випрали в пральній машинці, а потім викрутили на високих оборотах. Голова важка, очі печуть. Напевне, то вже пора на пенсію:)

Artemida
30.11.2012, 15:18
Людоньки, а в мене вроді знову гайморит. Права сторон обличчя так болить, що не знаю куди ся маю подіти. Ніц не хочу, тільки щоб мені дали спокійно полежати в ліжечку.....Але з моїми двома енерджайзерами то нереально Вже напакувалася і медикаментами, і народні методи застосувала, а полегшення не видно.
Нюху нема, смаку нема:girl_nea: І шо з того, що в хаті повно цукерок, якщо вони мені як трава:girl_cray:

pravovuk
30.11.2012, 22:24
Людоньки, а в мене вроді знову гайморит. Права сторон обличчя так болить, що не знаю куди ся маю подіти.
З тим не шуткуй і до лікаря. Цукерки можуть почекати... Але -
http://lolkot.ru/wp-content/uploads/2011/06/vsyo-budet-horosho_1307375876.jpg
Це добре що
з моїми двома енерджайзерами -не дадуть хандрити:). Поправляйся!!!!!!!!!!

UnLikE
12.12.2012, 13:32
сьогодні встала, відчула що болить горло..(( І пчихаю вже трохи..і з носа починає капати... тільки щоб не захворіти! :girl_sad:
Може хтось має якісь перевірені рецепки як вбити такі симтоми зразу і щоб вони не повернулись найближчим часом??

Soleil
15.12.2012, 20:36
Сьогодні прочнулась від сильної головної болі, через годину почало тошнити. Поміряла тиск, при нормальному для мене 90/60, був 120/85. Поміряла температуру - 37.6. Зараз 38.9. Цілий день голова розколюється. П'ю енгістол і немає ніякого полекшання. А я ще годую грудьми (дитині 2 місяці) і боюсь, щоб через Т не пропало молоко. Груди вже болять, хоча часто прикладаю синочка. Не знаю чим її збивати і чи потрібно збивати.

kabucha
17.12.2012, 11:50
Це якийсь жах ,вчора і сьогодні дуже болить серце ,хоча зробила кардіограму і там незначна тахікардія .Каже лікар .що може таке бути від надлишкової ваги ,одним словом сідаю на дієту:girl_curtsey:

Bambe
19.12.2012, 12:04
А в мене суцільна зараз чорна смуга: 29 листопада попала в реанімацію з сильним двохстороннім запаленням - два тижні провела в лікарні, 12,12,12 виписали. А 15,12,12 я сильно отруїлася кусочком риби і знов мала шанс на госпіталізацію, але відмовилась - лікуюсь дома. Проте сьогодні почали сильно боліти нирки і коли я буду здорова ...........:girl_sad:

Alicia
21.12.2012, 17:46
Страшенно сьогодні болить голова, у скронях просто адський біль. І кава була зайва.:girl_sad:

Vittoriya
21.12.2012, 17:55
сьогодні болить голова,
І мене болить голова нині, то все дія кінця світу :girl_crazy:

Sertce
21.12.2012, 18:17
сьогодні болить голова
аналогічно. тиск нормальний. правда не виспалась і вчора перенервувалась.

amaretto
26.12.2012, 19:30
Болить голова(а точніше тріщить). Це щось в повітрі? Мала трохи спокою, а сьогодні жах, навіть з малими тяжко сидіти(

tinkaKris
26.12.2012, 19:44
Приєднуюсь.
Тотальна епідемія головного болю)
Це на потепління різке, а воно мабуть ще тиждень протримається.

Raven
27.12.2012, 11:39
тиждень протримається.
До завтра, а потім мороз:girl_devil:, моя голова того не витримає.

Insolence
27.12.2012, 11:58
Приєднуюсь.
Тотальна епідемія головного болю)
І я. Піґулки не допомагають.

tegusigalpa
27.12.2012, 18:04
І в мене півголови розколюється - зуб мудрості допрорізується.

Bonita
28.12.2012, 10:53
і мені дуже кепсько. Минулого тижня просто так піднялася температура і страшенно нудило 2 дні (не вагітна), потім попустило, темп. збила вроді все нормально. Цього тижня почалася якась слабість, все тіло ломить, нежить, пчихаю, голова розвалюється але вже без темп. вже пробувала це все лікувати народними засобами, щось не допомагає, сьогодні думаю попарити ножки і випити чаю з коньячком (декілька разів цей метод виручав) подивимся чи дасть результат. Лікарняне взяти не можу, що це може бути незнаю, маю 2 варіанти або нервовий стрес, або дається взнаки одна процедура, яку робила ще 2 тижні тому. Сиджу зараз мучуся, чхаю, очі в сльозах і всім пофіг.

zlatovlaska
31.12.2012, 22:04
До головного болю я вже звикла, як і до болю в хребті. А от нинька, на честь Нового року, цілий день печія. Завжди вдавалось загасити її молочком або мінералкою, сьогодні ніц мене не бере. Всіх народних і вже й не народних ліків вистачає на 20хв максимум :(

Nitriotka
01.01.2013, 09:39
на честь Нового року

А в мене на честь Нового року почалась діарея. Пів дванадцятої мене як скрутило...таблетка аж через годину допомогла. Жах, зіпсувала НР чоловікові і діткам, добре, що хоч в гості нікуди не йшли, не уявляю що би я робила.

Hermi
02.01.2013, 01:04
а в мене знову тиск 80 на 40, випила трохи коньяку ніби попустило, прийшла сусідка а я вмліла, тиск 60 на 35...мама викликала швидку, сказли що я недосвяткувала, щось вкололи і сказали попробувати заснути, але мене зараз взагалі на сон не тягне, тільки після літри квашених огірків пити хочу страшенно!!!

Seshat
07.01.2013, 00:19
Болить копчик.. десь 3 тижні періодично..:eek:
Не падала, не вдарялась вже дуже давно..Останнім часом ходжу пішки більше, ніж раніше..Не можу знайти причини..Певно, піду на рентген, бо болить інколи жахливо...

Sertce
07.01.2013, 21:38
А мене дико болять м'язи ніг, аж "крутить". Ні сидіти, ні лежати нормально не можу.

Bobas
07.01.2013, 21:52
Жах, зіпсувала НР чоловікові і діткам, добре, що хоч в гості нікуди не йшли, не уявляю що би я робила.
О! То я не одна така. Я зіпсувала Різдво. Мені сьогодні діагноз поставили- ангіна лакунарна. Мигдалик лівий повністю білий, правий не так. Колять мене, як свинку. А тільки із Києва приїхали, чоловік взяв відпустку, хотіли вдома у Львові із чоловіком і дитиною гарно Різдво відсвяткувати. І застрягли в батька в Бродах. Тут хоч дитині і чоловікові веселіше буде, бо я лежу ізольована. Носять періодично попити, намагаються в мене щось запхати поїсти. А воно не лізе, бо ковтнути неможливо. Капут.

Wonder
29.01.2013, 17:20
здавала сьогодні загальний аналіз крові, все практично в межах норми, а от тромбоцити 143 (норма 154-386)щей кров з пальця 30 хв сочилась, не могла зупинити
от тепер хвилююсь, до кого то звернутись, до терапевта?
і на скільки це серйозно?
аналіз здавала в Параскеви

Sweet kitty
29.01.2013, 17:39
для початку зверніться до терапевта,він уже виззначить куди вам потрібно буде звернутися.не переживайте раніше часу,все буде добре:yes:

карапуз
29.01.2013, 22:54
З"явилась у мене якась гулька на повіці, не болить, трішки свербить , ну і дратує дуже. Вичитала в неті, що це називається халязіон. Може само пройти, а можливо, що потрібно різати. Я в шокови. Ніхто такого "щастя" не мав ?

analastanka
30.01.2013, 01:09

На Чупринки, 45 є Львівський Нді Патології Крові Та Трансфузійної Медицини, там є консультативна поліклініка при лікарні - з усіма проблемами крові треба туди, до любого гематолога.

З кров'ю краще перестрахуватись. Лучше в этом деле перебдеть, чем недобдеть ©

octavia
30.01.2013, 09:12
З"явилась у мене якась гулька на повіці, не болить, трішки свербить , ну і дратує дуже. Вичитала в неті, що це називається халязіон. Може само пройти, а можливо, що потрібно різати. Я в шокови. Ніхто такого "щастя" не мав
Халазіон був у моєї доньки їй тоді було 16 років. Був досить довго більше ніж пів року. Пішли до лікаря нас направили в дитячу очну лікарню робити операцію. Ми відмовились від операції вирішили зачекати канікул , а влітку він сам зник.

Музик
12.02.2013, 14:50
блін, щось зі мною твориться, не розумію що. Постійно голова крутиться, слова забуваю, починаю щось робити - забуваю що, буває, що пів речення скажу, а потім не пригадую по що говорила, годинник зі стрілками - суцільна проблема - через раз вгадую котра година. капець якийсь.

napoleona
13.02.2013, 15:29
дівчата, як позбутися ячменю(чи як то правильно) на оці? я от вийшла на балкон вчора, зразу ячмінь, сьогодні вийшла вже на другому оці і що то робити? в мене дуже-дуже часто то зявляється:(

algo
13.02.2013, 15:33
в мене дуже-дуже часто то зявляєтьс
зараз гріти і можна мазь тетрациклінову, а взагалі як часто з"являється попий пивні дріжджі. в аптеці щось по 5-6 грн ціла банка. я випила не весь курс(бо не справлялась дитина з наступом молока після них) але мені допомогли. вже більше року жодного ячменю і чиряка!

Divchyna vesna
15.02.2013, 10:45
Вночі незручно підклала подушку. Зранку прокидаюсь з хрустом в шиї. Заспала спину і тепер так мене тягне, що голову схилити не можу. Сиджу на роботі акі каралєва на троні.

kristas
15.02.2013, 10:57
Я пішла здала загальний аналіз крові в "Сінево" сьогодні прийшли результати, і трохи завищені показники Еритроцитів, Гемоглобін і Лімфоцити (на 100 лейкоцитів)...а я сильний панікьор! І мені вже дуже страшно!

Tsypulka
15.02.2013, 11:12
трохи завищені показники ...а я сильний панікьор! І мені вже дуже страшно!
Не лякайтеся, якщо трохи, то не страшно. Я он минулого тижня здала, а в мене залізо і гемоглобін вдвічі нижчі. Мовчки жую таблетки...

Hermi
15.02.2013, 11:16
а я сьогодні як з якогось перепою. Голова болить, сонна. Ще не було такого що я нормально поспала і цілий ранок клювала носом. Зараз сиджу і засинаю, годину до поїзда і нема як піти спати, бо просплю!
А ще десь порізала мізинця на самому згині, так болить що ого-го!

smugastik
16.02.2013, 12:29
попий пивні дріжджі
а дітям можна пивні дріжді, бо в малого також час від часу з"являеться ячмінь .

Sweet kitty
16.02.2013, 13:03
а дітям можна пивні дріжді, бо в малого також час від часу з"являеться ячмінь .
можна,чому ж ні...

Kerzenlicht
28.02.2013, 15:01
може хтось стикався і щось порадить:
страшенно затерпають руки і ноги. досить на 30 сек присісти защіпнути куртку дитині, посидіти 5 хв за компом з зігнутими ногами чи не дай Боже під кріслом, а не під столом випрямлені - уже коліна затерпли з характерними поколюваннями. уночі просинаюся, бо перевертаюся, а плече затерпло. ніколи такого не було. де можна шукати причину? власне коліна і плечі.
дякую

Ringo
28.02.2013, 20:42
Kerzenlicht, спробуйте поїсти більше сухофруктів (родзинки,курага,фініки). Те що Ви описали може бути внаслідок дефіциту Калію.. Якраз родзинки мені часом допомагають з цим боротись

famenlviv
28.02.2013, 23:19
страшенно затерпають руки і ноги

Взагалі-то, це може бути що завгодно.
Але симптоми вказують, що або порушений кровообіг, або десь перетискаються нерви. Найчастіше такі симптоми дають проблеми з хребтом. Я б для початку звернулася до хірурга.
Якщо нічого особливого не знайде, то може бути недостача віт . Б в організмі, підвищений цукор , проблеми зі щитовидкою - аналіз крові.

Insolence
28.02.2013, 23:44
спробуйте поїсти більше сухофруктів (родзинки,курага,фініки). Те що Ви описали може бути внаслідок дефіциту Калію
Паралельно зменшивши або відмінивши дозу кофеїну вранці. Так радила тренер з шейпінгу.
Не п*ю каву + їм сухофрукти - корчів немає. А тільки починаю пити каву - знову (((

terezka
01.03.2013, 00:06
починаю помічати періодичну появу червоних синяків під очима (з внутрішніх кутиків очей), ніколи такого не мала, а до лікаря навряд чи втраплю найближчим часом. Нічого не турбує, тому маю питання - в чому може бути причина, щоб хоч орієнтуватись куди рухатись?

fillette
02.03.2013, 12:50
Мене вже кілька днів крутить ноги і руки. Вдень не сильно відчуваю, але вночі не можу нормально спати. Раніше таке було на погоду, але лише один день. А тепер вже майже тиждень мучусь. Може хтось щось порадить.

Hermi
02.03.2013, 12:57
А я захвріла. І знову ангіна. Горло болить, ледь говорю і ще температура:(

terezka
02.03.2013, 13:02
крутить ноги і руки
варіант один - застудились, ноги промочили
варіант другий (якщо раніше активно займались спортом) - реакція на зміну погоди

мамочка
02.03.2013, 15:34
А я захвріла. І знову ангіна. Горло болить, ледь говорю і ще температура:(

Мені Лор радила при частих ангінах пройти 5-6 процедур промивання горла. Я подробиць не знаю, але наскільки я зрозуміла, то вона вимиє всі ті бактерії що постійно провокують ангіну. В мене ангіна 3-4 рази щороку, тому при наступному загостренні доведеться "промитися"

Vittoriya
05.03.2013, 22:39
Дівчата, мож хтось може порадити якісь народні методи чи трави для відкашлювання( чи то відхаркування), в чоловіка хрипи є і не дуже то все виходить, хоч виписали йому таблетки

рижик
05.03.2013, 22:45
перше, що спадає на думку - молоко з боржомі, ріпа з медом, кажуть добре сік цибулі з медом(цукром) і поробіть йому масажі, щоб мокроти краще відходили.

Vittoriya
05.03.2013, 22:49
ріпа з медом,
ой , а я і забула про то. Мені колись бабця робила таке-робила таке заглибленні в ріпі і туди мед лила. І ми той скі пили по ложці. Так?

рижик
05.03.2013, 22:53
І ми той скі пили по ложці. Так?
так, а останній раз я ріпу терла на терці перемішувала з медом і дала ніч настоятися, а ранком витискала через марлю - так було більше соку.

famenlviv
06.03.2013, 00:39
народні методи чи трави для відкашлювання

Добре помагають чаї з анісу, фенхелю, чебрецю. Вони мають відхаркуючий ефект і заспокоюють слизову горла.

Колись бабця мені робила картопляні компреси на горло з теплої картоплі, але тут важлива температура, щоб не попектись. Молоко з медом, інгаляції з ромашки.
В аптеці продаються пастилки з ісландського моху .
Рецепт для любителів, але помагає. Цибулю дрібно порізати, настояти з цукром, зранку трошки проварити, м´якоть відцідити, пити сік. Смак жахливий.

Vittoriya
06.03.2013, 08:33
Смак жахливий.
якби то була я , то би певно усякі способи робила, але чоловік, то як велика дитина... Я його навіть молоко з медом заставляю пити... Дякую дівчата за поради, буду щось нині вибирати, з такого лояльного :)

Hermi
09.03.2013, 14:05
що зі мною твориться поняття не маю, загальна слабкість, руки, ноги все просто ніби падає. Трішки походжу - вже замучена! Ні температури нема, ні інших ознак! Ну і ще страшенно ніс чухається, вечором навіть кров носом пішла, і не те що розчухала,а сиділа терпіла, і взлостилась взяла рушником по носі провела, а тут така краса. Температура максимум 36 і 9, але ломота в тілі є. Вирішила випити колдрекс, стало краще! І поймеш що зі мною:( Відгодовують як на відбій, чи то вже гіперавітаміноз..хоч сумніваюсь:(

Sertce
09.03.2013, 15:36
А в мене запалення, при чому на обоx очаx.

Irunaqwerty
09.03.2013, 22:03
Добрий вечір! дівчатка, потребую вашої допомоги-консультації, не знаю до якого лікаря звертатися: сестра зламала ногу 2 місяці тому і, по-перше, місце перелому погано зростається, і по-друге - нога сильно набрякла, почервоніла, і це все вже трохи триває в часі. Ніякі таблетки і процедури практично не допомагають. Порадьте, до якого спеціаліста звернутися: хірургів і травматологів вже обійшли багатьох. Дякую.

Virner
12.03.2013, 21:26
Вже другий день маю високу температуру - 39,6-40 (піднімається поступово з 37,8, нижче не спадає). Інших симптомів немає, крім тошноти (але ж то може бути від температури, пра?) І в чому причина? Чи, може, бути, що температура піднялась просто від перевтоми?

Vittoriya
12.03.2013, 21:28
Чи, може, бути, що температура піднялась просто від перевтоми?
така висока т-ра, сумнівно, може бути якийсь гострий запальний процес в організмі, може аналіз крові здати?

Женічка
12.03.2013, 21:34
Аналіз крові і сечі. Може, просто грип такий, а може й ні.

Olka Sherolka
14.03.2013, 14:18
Го-ло-ваааааа.... як же вона боооолиииить! Ще від учора, таке відчуття що я її застудила, але цього не може бути - без шапки не ходжу, вчора взагалі нікуди не виходила. Ще поки не рухаюсь то нічого, а при будь-якій зміні положення голови - дуже болить(( сподіваюсь що то на погоду і скоро пройде, бо це капець ((

Mazerati
14.03.2013, 18:27
Го-ло-ваааааа.... як же вона боооолиииить!
От в мене таке вчора було. Ледве на роботі досиділа. При тому, ніяких стресів, спокійний день, погода надворі взагалі сонячна +22.
Поміряла тиск - 143/78.
Думала сконаю і не знала, що робити, бо ніколи ніяких проблем з тиском не було.
Ну якщо низький, то зрозуміло, що кава з коньяком мала б помогти. А якщо тиск високий, то як понизити? і взагалі що робити?

Freitag
14.03.2013, 18:47
Го-ло-ваааааа.... як же вона боооолиииить!
І в мене, аж до нудоти. І бік правий болить, а до пупчика і торкнутися не можу - нестерпний біль :girl_cray: нині мала до лікаря піти, а не вдалося. Страшно, однак, що воно таке :girl_in_dreams:

Женічка
14.03.2013, 18:54
І в мене, аж до нудоти. І бік правий болить, а до пупчика і торкнутися не можу - нестерпний біль :girl_cray: нині мала до лікаря піти, а не вдалося. Страшно, однак, що воно такеgirrl_in_dreams:

У Вас болить голова і правий бік до нудоти, ще й до живота доторкнутись не можете? А апендицит ви не розглядаете? Подзвоніть на швидку, хай приідуть помацають. Однокласниці 20 метрів кишки викинули, апендикс тріснув.

Freitag
14.03.2013, 19:02
А апендицит ви не розглядаете?
Як відро води на голову... Треба було плюнути на роботу і піти до лікаря. Але на сам живіт нормально натискаю, тільки біля пупка боляче. Скорше би вже то завтра.

Olka Sherolka
14.03.2013, 19:11
Але на сам живіт нормально натискаю
спробуйте натиснути і різко відпустити - так промацують апендицит. Якщо заболить - то воно. Але в будь-якому випадку краще не легковажити

Freitag
14.03.2013, 19:16
краще не легковажити
Завтра о 10.00 як штик в лікаря, сподіваюся обійдеться без форс-мажору

Freitag
17.03.2013, 15:05
Завтра о 10.00 як штик в лікаря,
Була я в п'ятницю у лікаря, пройшла обстеження, здала аналізи. Стало зрозуміло, що мене болить щось. Я звичайно тішуся, що то ніби не апендицит (хоч лікар теж мала таку думку), бо ні УЗД, ні аналіз крові, ні хірург не підтвердили цього припущення. По УЗД все в нормі, єдине що можливо то пісок в нирках рухається...П'ю ліки, а раптом пройде. А ще, пишаюся чоловіком - вчора він сам вколов мені но-шпу:girl_smile:.

tasha
05.04.2013, 15:56
Дівчатка, порадьте хорошого гематолога у Львові. Буду дуже вдячна.

Женічка
25.04.2013, 14:02
Нічого з назвою тему спільного мій допис не мае, але пасуе сюди найбільше.
Моя свідомість сьогодні ще раз довела, що 'довести' іі раз плюнути. Найменша стресова ситуація, повязана зі здоровям і життям - і Женя у відключці. Дівчата, у розвідку зі мною нізя, замість того, щоб напарника лікувати, валятимусь непритомна під плотом.

Shatenka
27.04.2013, 22:27
Ріжеться у мене зуб мудрості. Болить страшенно.. Біль аж в горло віддає, ковтати важко:girl_sad: Голова болить, температура піднялася:(

Туфелька
27.04.2013, 22:48
Ріжеться у мене зуб мудрості. Болить страшенно.. Біль аж в горло віддає, ковтати важко Голова болить, температура піднялася
мені Німесил в порошку помагає при такому.

А якщо тиск високий, то як понизити? і взагалі що робити?
не знаю чого, але я коли дико болить голова парю ноги і мені стає легше... а ще масажую шию з маззю Дип-реліф, вона охолоджує так приємно і відволікає, і певно знеболює, бо реально стає легше.

Daisy
28.04.2013, 01:52
Поміряла тиск - 143/78.
Думала сконаю і не знала, що робити, бо ніколи ніяких проблем з тиском не було.
До лікаря, ВЖЕ і шукати причину

jalla
15.05.2013, 21:07
Ну, от тільки втішилась я що моє почервонніння і загноєння на лівому оці пройшло, тільки закінчила крапати і промивати ромашкою, як тут на тобі- почалась та ж проблема на лівому.:girl_cray:
І саме головне, що з ранку нічого не було. Аж під вечір відчуваю мені щось заважає, витираю- гній.:girl_cray: Я в дзеркало, а там вже весь комплект-почервоніння, підпухлість. Ну, і шо то таке!!! Все лікування заново.:girl_mad: Блііііін...

Nitriotka
15.05.2013, 21:33
Спін баліт. Шось мені вчора кольнуло на городі в поясниці, і так болить ще досі. Чи нерв якийсь защемило, чи яка фігня. По сходах ледве ходжу, по кімнаті - з горем пополам. А завтра до Львова їхати, з Артемком, з котом... по маршрутках...ех... спина моя, спина...

Маруся Іванова
15.05.2013, 21:52
Чи нерв якийсь защемило, чи яка фігня
може це ліньколіоз? крути чоловіка на масаж

Nitriotka
15.05.2013, 22:41
крути чоловіка на масаж
хіба коли діти полягають спати, бо я на простий масаж не ведусь :girl_smile:

Ya Nata
16.05.2013, 13:18
Шось мені вчора кольнуло на городі в поясниці, і так болить ще досі. Чи нерв якийсь защемило, чи яка фігня. По сходах ледве ходжу, по кімнаті - з горем пополам.
в мене таке саме було - перед Паскою. Я ходити могла ,головне не рухати сильно руками. а вот щось по хаті робити, чи нагнутися - капец просто. Я собі поясницю натирала Амолем. за два дні пройшло. Я так і не зрозуміла від чого таке було.
А кілька років тому , коли нерв защемило - то рухатись не могла взагалі... і тоді без уколів не обійшлось(((.

Женічка
16.05.2013, 13:25
Як мене мучить та інфекційна, як іі, еритема. Вже другий тиждень. Суглоби такі болючі, як лунатик хожу, ще й щічки таки почервоні, румяна :-) а вчора і мужа понесло, але якось лекше йому проходить, бо я повний здохляк.
Пише нет, що прояви артриту можуть зберігатись кілька місяців. Та я того не витримаю, всі суглоби так болять, що зранку встати я не можу. Пальці, кисті рук - взагалі абзац. Порятуйте мене, постійне відчуття, ніби, в тебе грип і ломка тіла... я ненавижу хоріти, а хто любить...

Dominika
28.05.2013, 15:19
Дівчата, дуже ниють мені десна... Що то таке?! Ніколи такого не було, а тут вже тиждень ниють.

Маруся-мама
28.05.2013, 19:41
До лікаря, ВЖЕ і шукати причину
Тю... мій муж побіг до лікарки шукати причину, і що? І ніц.
А я йому неодноразово кажу, хто на інших тисне той від тиску потерпає.

Дівчата, дуже ниють мені десна... Що то таке?! Ніколи такого не було, а тут вже тиждень ниють.
Ясна треба пополоскати водою з содоюі йодованою сіллю. Кілька раз на день. І чистити зуби так, щоб добре вимивати/вищищати в основі зубів, бо інакше ясна запалюються.

У мене від першого КР є побічний ефект який мене страшенно дратує. У мене є жирова складка, але якщо я скажімо не прийму душ зранку, а почекаю до кінця дня то над лобок в тій лінії зразу йде запалення з гнійними виділеннями. Просто жах якийсь! Воно так ніби там грибок, чи яка мара? Ніяк не можу зрозуміти чому воно зразу запалюється і починаються такі виділення. Вумні духтори ніц мені не кажуть... Хулєра. Що то таке може бути? Щоб онтаково, зразу і УЖАС! Навіть не знаю чим онто вилікувати... і як?

---------- Додано в 18:41 ---------- Попередній допис був написаний в 18:25 ----------

Пальці, кисті рук - взагалі абзац. Порятуйте мене,
То точно абзац. Куда вам ще до артриту!!! Ану переглянути харчування, рухатись і не сидіти постійно! Чим більше рухатись, тим менше артрит мучитиме.

Raven
29.05.2013, 11:31
Воно так ніби там грибок, чи яка мара?
Потрібно взяти зішкріб на аналіз з того місця. Обов"язково зверніться до дерматолога за тим. Якщо нічого не знайдуть сапробуйте дитячий крем від попрілостей або присипку.
Ще помагає протирання настоянкою календули, але не знаю чи таке водиться в США.

Olka Sherolka
29.05.2013, 19:57
буду жалітись. Не знаю що зі мною - не то траванулась, не то вірусяка якийсь. Дуже сподіваюсь що на малого то не вплине, наразі він почувається як завжди. Цілий день майже нічого не їла, крім шматка хліба і води, слабкість страшна, ніби варто поїсти щось, але боюсь. Почуваю себе зомбі. Спала з малим двічі по дві години, але хочу ще спати. Це я вперше хворію після пологів. Така гарна погода нині, а я не мала сил погуляти з малим. Сподіваюсь до завтра пройде.

Маруся-мама
29.05.2013, 20:27
дитячий крем від попрілостей або присипку.
Доречі присипка не помагає. Тільки сушити водою і милом, і чим частіше тим краще. Така зараза, що :girl_devil:

Fleshka
12.06.2013, 01:25
Дівчата, чим фарингіт лікуєте? То неможливо, другу ніч не сплю, ніби 1000 ножів горлянку ріжуть, ні ковтнути ні дихати ні говорити, пекло якесь. Аптечне не допомагає, навіть не знеболює ніц. Парю, полощу, п"ю молоко з содою цілодобово, а воно лиш гірше, здається. Я з розуму зійду, ще трошки так продовжуватиметься.

Raven
12.06.2013, 11:27
чим фарингіт лікуєте?
Лимончик такий холоднющий з морозилки. Спочатку пече, а потім та біль притихає.

Kerzenlicht
12.06.2013, 12:12
Парю, полощу, п"ю молоко з содою цілодобово
що значить "парю"?
чим полощете?
СОДА подразнює, її в горло ніяк не можна! це застарілий підхід.
молоко з маслом і медом - ото треба! або просто в міру гаряче пиття - щоб не пекло в горлі, якщо гаряче аж пече - це ще додатково обпікаєте.
полоскати чудово елекасолом (збір трав), шавлією (вона ж шалфей), трава гісопу ще добре - полоскати і пити, це просто незамінний засіб (я хронічна фарингітниця і ларингітниця, "горло професійного курця" при тому, що не палю), але та трава мало де є і її мало хто знає. Якщо полоскати щогодини, за день буде легше.
чудово знеболює тантум верде (фабричний аптечний розчин), обов'язково по інструкції!
ще льодяники фарингосепт, лізак, д-ра Тайса з шавлією.
і ще б радила тонзилотрен або ангін-хеель. перший день 8 разів денно, наступні 3 дні 5 раз денно, потім ще 3-5 три рази. За 20 хв до їжі або годину після - інакше не діє.

Ziben
12.06.2013, 15:53
Дівчата, потребую вашої поради:
В неділю, мабуть, сиділа десь на протязі, бо в понеділок зранку прокинулась від сильного головного болю. Сьогодні вже третій день як болить голова (так, ніби хтось смикає за нерв), очі сльозяться, болить горло, вухо, сама собі нагадую малого дворового кота з закисшими очима. Таблетки від головного болю допомагають не на довго((
Так як до лікарів ходжу вкрай рідко, то навіть не знаю до кого звернутись. Порадьте, будь ласка, до якого лікаря звернутись, краще з координатами в пп.
Дякую!

Fiyalka
16.06.2013, 14:57
Появились в мене недавно білі плямки на животі (більше так внизу біля пупка) що це може бути незнаю, немає ніякого дискомфорту.[COLOR="Silver"]

Gentle
22.06.2013, 20:20
Дівчата, може хто знає.. Скільки часу максимамльно можна робити прививку від стовбняку - щоб вакцина подіяла?
Мама сьогодні сильно впала на руку, рана така трохи рвана, хоч не дуже глибока, не знаю, чи добре промили. А впала в господарському магазині, на що впала - не бачила, бо відразу побігла додому..Там на підлозі все могло бути - і ржавчина іт д.
А зараз вихідні, ще й свято в понеділок. У вівторок не буде пізно???

Ringo
23.06.2013, 00:50
гугл каже,що ефективність знижується після 6 годин..