Варикозне розширення вен

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем mayscream, 14 Серпень 2009.

  1. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Маю таку проблему: варикоз на обох ногах,досить глибокий,на внутрішній стороні вилазять вени:girl_cray:Проблема не нова,а почалася ще з 13ти років.Мазала мазюками,пила настоянки,носила підтримуючі панчохи,займалась помірно спортом.Що маю зараз:підтягнуте тіло та жахливі ноги.Через вени боюся давати на них навантаження і тепер бедра,як би то сказати,рихлі:girl_cray:Можливо хтось стикався з тою бідою,що можете порадити,щоб вони принаймні були підтягнуті,най вже й венозні.Може байсейн чи щось інше?!Хочу щось з тим робити,а що не знаю:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Проконсультуйтесь із судинними хірургами, або знайдіть спеціаліста з гірудотерапії.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    В тому то й справа,що судиний хірург дозволяє спорт,але конкретного не вказує.Єдине побажання лікаря - заняття в підтримуючих еластичних повязках(маю такі). Після фітнесу ноги важкі,шейпінг мені не подобається...тому в розгубленості. Щодо гірудотерапії,то не можу побороти внутрішню відразу,та при моїй ситуації вона не буде ефективною:вени вже деформовані, застою в них немає,запалення теж.Шукаю заняття,щоб просто не погіршити теперішній стан.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Вам потрібен басейн,вода зверху шліфує тіло і почнете позбуватись целюліту,а тим що рухаєте ногою в воді-будуть прокачуватись м'язи,в той же час не постраждають вени.Навіть при важких формах варикозу радять басейн.
    Будете і здоровенькі і гарненькі:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    точно знаю, що корисною є вправа "велосипед" як і сама їзда на велосипеді - змушує працювати клапани на венах і кров нормально циркулуює.

    А п"явок не варто боятися, попросіть аби вам хтось сторонній їх ставив, щоб ви навіть не дивилися.... якщо стінка вени вже деформована, то застій - питання часу, краще попередити ніж лікувати. І майже всі мазюки містять їх екстракт.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Грета

    Грета Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Колись чула від знайомої такий рецепт: старі мідні монети ( колишні "радянські жовті") прикладати на здуті вени і обмотувати еластичним бинтом на пару годин в день. За місяць - видно покращення.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Перший раз таке чую!Люди шо хоч віднайдуть!
    Я наприклад заливаю цвіт акації спиртом і потім втираю в ноги,багато хто каже що якщо регулярно втирати то навіть сіточка може зникнути,а вени ховаються...бо як відомо можна призупинити а не забрати виявлення хвороби...
    Але я лінтяйка і якщо згадаю шо треба натерти на ноги ту акацію раз втиждень,то добре...треба взятись серйозніше за це
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    в мого чоловіка варикоз десь з 13 років; колись лікарі йому сказали, що якщо з'явилися варикозні вузлики, їх можна підтягнути хіба лише оперативним втручанням, але ефект не на все життя. а так, якщо я не помиляюся, судини просто так не підтягуються, процес можна хіба трошки призупинити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Всім,всім дяки,що не пройшли осторонь:girl_smile:Про велосипед між іншим,думала,що це навпаки шкідливо,буду виправлятись,та пробувати крутити педалі,на чоловіковому ровері!І в басейн піду. Якщо чесно,то вж і до піявок морально готуюсь,бо нема вже сил з тою "красою".А ще з понеділка запишуся на УЗІ глибоких вен.Боротимусь до щосили:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Ой... у мене також вже є павуки на ногах :sad: Це у нас спадкове. Але треба буде жось робити.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    О... мої ноги всі сині. Судинний сказав, що у Вас це вроджене і допобачення. Ніц з тим не зробите.
    В універі я зняла каблуки і перейшла на тапки, в джинсах не можу ходити влітку бо ноги болять від тепла...

    Поради є прості - каблук має бути 3-5 см, не можна спеки (сонця і саун), не можна контрастних душів, не можна тісного одягу, але ТРЕБА спорт. Здається басейн - ідеальний варіант
    Можна випити курс Детралексу чи його замінника. Але це все не змусить Ваші ноги стати такими як були раніше...
     
    • Подобається Подобається x 12
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    В нас в родині це спадкове по жіночій лінії. Бачу що з кожною вагітністюю все тільки погіршується - вилазять нові судини. А моя баба, мама і тітка всі мають оперовані не раз ноги. Я раніше Венітаном мастила, але закинула ту справу як завагітніла вперше. Плаваю багато, не ходжу в сауни. Нажаль повністтю цього уникнути не можу, може хіба відтермінувати якось.
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. Lianna

    Lianna Active Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    а в мене у мами з цим проблеми, а час на лікування виділити чмоусь не хоче :sad:
     
  14. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Олю, а чому не можна саун і контраснтих душів? я думала, що на початкових стадіях це навпаки, тільки тренує судини
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    А хто знає хорошого спеціаліста по судинах? І бажано не дуже дорогого.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Колись ходила до фітотерапевта (контакти нажаль втрачені), у мене був цілий букет, вона до нього додала проблему з судинами і виписала пити кефір з корицею, як профілактику для збільшення еластичності стінок судин.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    пішли сьогодні з знайомою на УЗД так виявили шо варикоз у неї і цей варикоз навіть внутрішній у різних органах, порадили плавати побільше, та таблетки Венозол, ми купляли прямо там, бо довіряємо тій лікарці наша знайома, якщо покращиться результат я вам напишу.
     
  18. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    в мене таж проблема. була на УЗД - ніяких ознак не виявлено, але сіточка і вени доволі помітні. теж спадкове і лікувати-лікувати-лікувати!

    хороше УЗД на початку Пасічної, після Вогню Слави є приватна клініка з файним обладнанням. ціна десь 200 грн. класний лікар - зав відділенням судинної хірургії в медуніверситеті (нажаль прізвища не пам'ятаю) і його син теж нормальний лікар.

    для профілактики тре пити Детралекс:girl_cray: ненавидю таблетки!

    з вправ - ходьба, плавання, велосипед і танці! (без каблуків!!!)
    на роботі в сидячо-стоячій позі час від часу гімнастику тре робити - махи ногами, щоб кров нормально циркулювала.
    не можна носити обтягуючого надто одягу, особливо кохані джинсики! має бути вільно облягаюче як мінімум!
    добре спати з трохи припіднятими ногами - в мене подушечка-валик :girl_curtsey:
    щодо контрасного душу - можна. дуже добре завершувати душ холодним або літнім душиком на гомілки в напрямку знизу вгору:girl_spruce_up:

    от так от! а від целюлітику і дряблості варто поробити розтирання "скрабом" - змішати кавову гущу і маненьку ложечку меду і втирати легенько. помагає. і ще медові обвертування.

    ага, і мало не забула - якщо у вас зайва вага - починайте з неї!!!!:girl_devil:

    я свій процес зірчання на ніжках призупинила! і без Детралексу! колготів і операцій!!!!:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Snegana

    Snegana Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Дівчатка, хто робив процедуру "Склеротерапія"? Знаю, це більш косметологічна процедура, але якщо займатися внутрішньо , то і ззовні хочеться мати гарний вигляд :)) Дякую наперед !
     
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    В мене також це спадкове, дісталося по татовій лінії від бабусі. Знаючи про проблему, мама мене ще десь в 6-му класі водила до лікаря, мене постійно болили ноги, він порадив комплекс вправ, дав спеціальну палицю, не знаю де вона там, можна і без неї. Каблуки я зняла в 9-му класі, капронів не ношу взагалі, хіба 1-2 рази на рік, як дуже вже тре. Сауни та фінські бані після школи перестала відвідувати остаточно, бо були ще й інші проблеми, тому слід було уникати тепла. Контрасні душі можна, але різниця температур має бути зі зміщенням до холодних, наприклад 32 і 28. Після першої вагітності боліли жахливо, викручували і вдень і вночі, тоді приймала веноплант, зовнішні вже не допомагали. Після двотижневого курсу венопланту, забула про проблему рівно на 4-тири роки, поки не завагітніла вдруге, але зразу згадала всі вправи, подушку під ногами і т.д. Зараз знову часто поболюють, особливо на зміну погоди, думаю знову попити веноплант.