Шукаю гастроентеролога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем lilja, 18 Серпень 2009.

  1. lilja

    lilja New Member

    добрий день! допоможіть знайти хорошого гастроентеролога у Львові. З травня місяця бігаю по лікарям і все без результату.попередній діагноз панкреатопатія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Марго

    Марго Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    в мене також проблеми зі шлунком. ходила в мед інститут
     
  3. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Порадьте хорошого гастроетеролога у Львові.Чи варто йти в діагн.центр і скільки коштує гастроендоскопія?Чи можна перед цим їсти?Чи правда,що є "дитячий зонд",який легше ковтати?Поділіться будь-ласка.
     
  4. DIUJMYK

    DIUJMYK Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    НІ, ЇСТИ НЕ МОЖНА!
     
  5. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Дитячий зонд такий самий майже як дорослий,по направленню з поліклініки в медінституті в діагностичнрму центрі безкоштовно.Якщо дати 10 грн і попросити ,то попшикають горло анестетиком,але то майже ніц не дає.Без направлення то там здається платно.
     
  6. DIUJMYK

    DIUJMYK Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Якщо підете до Олега Нестеровича, він порадить до кого звернутись, або сам назначить лікування.Зубами дитина затискає пластмасову форму, тому вона практично не ковтає, а їй засовують. Процедура не з приємних, але триває небільше двох хвилин
     
  7. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    А хто знає,скільки така процедура можн коштувати,бо лікарі самі не скажуть...
     
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Плахтій Оксана Романівна, дитячий гастроентеролог, має приватний кабінет на 3 пов в поліклініці біля церкви св Ольги і Володимира. Дуже добрий спеціаліст
     
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Порадьте лікаря для діагностики

    Маю проблему-в чоловіка при ранковому стільці якась починається кровотеча, доволі сильна. Я в принципі не знаю до кого звертатись, тим більше хотілось би путнього спеціаліста, який би на основі аналізів, збору інформації і набутих знань та досвіду поставив правильний діагноз. Якщо хтось може щось порадити, прошу -напишіть в ПП, буду дуже вдячна.
     
  10. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Вам треба терміново до лікаря! Це може бути геморой, язва, коліт. Мій чоловік з проблемами шлунку ( попередньо був поставлений неправ. діагноз,і замість полікувати завдали шкоди) звертався у Залізн.дор. поліклініці, до Бойко. ніби не поганий спеціаліст, але як і всі співпрацює з фарм. фірмами..., а я зверталася у діагностичний на пекарській до гастроент., результат поки невідомий бо ще лікуюся . А от хорошого проктолога можу порадити, якщо потрібно.
     
  11. kdutr

    kdutr New Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    я лікувалася в мед інституті діагноз рефлюкс ентероколіт! пила жменями таблетки дорогі до того ж .результат тимчасовий! потім звернулася до нервопатолога,мені зробили кілька разів корекцію хребта і все пройшло,правда що 5 місяців повторюю процедури!
     
  12. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    А скажіть будь-ласка, де саме знаходиться ця поліклініка?
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Вул. Орлика, 4 - дитячий гастроентеролог Томків Ярослава Володимирівна. Лікувала в неї малу, задоволена.
     
  14. Gluckoza

    Gluckoza New Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Вул. Орлика, 4 - дитячий гастроентеролог Томків Ярослава Володимирівна. Лікувала в неї малу, задоволена.[/quote]
    Cкажть,то та лікарка,що лікує травами,мені роспоідали?Скажіть як до неї можна попасти і скількі коштує?
     
  15. Drizzle

    Drizzle New Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Ну, подруга, вам не на форумах сидіти, а йти до лікаря хоча б будь-якого. Це ж все що завгодно може бути! Найпростіше - тріщина в задньому проході (в мого малого таке було) - лікується звичійними обліпиховими свічками (в аптеці, недорогі).
    А взагалі розповім прикол - в мого чоловіка страшенно болів живіт. Думав, що то виразка. І зонд йому ставили, і дієти виписували - результату ноль. Аж поки одна стара єврейська лікарка сказала зробити рентген. Виявилось, що від постійного сидіння йому в хребті там щось скртилось-перетиснулось і дає біль на живіт. Лікування - декілька днів повисіти пару хвилин на перекладині, чи дверному косяку чи т.і. "виразка", яку лікували довго і дорого, минула за декілька днів.
     
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Порадьте, будь ласка, хорошого дорослого гастроентеролога.
     
  17. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    в мене підозра на гастроезофагеальний рефлюкс, бо симптомів вже більш ніж достатньо, особливо "горлових". Порадьте хорошого гастроентеролога для дорослого.
     
  18. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    От відповідь на ваше питання
    Вона приймає й дорослих
     
  19. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    а скільки в неї коштує прийом. Терміново потрібно гастроетеролога?
     
  20. fragolina

    fragolina Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    В мене про Плахтій Оксану Романівну лише негативні спогади, звернулась до неї з проблемою травлення у малого . Вона призначила антибіотик на 5 днів, ПЕРИТОЛ - для покращення апетиту, та багато іншого. Перитол - сильний протиалергічний препарат, побічною дією якого є підвищення апетиту. Пішла з тим списком до звичайного гастроентеголога в нашій поліклініці- вона на мене подивилась як на вар"ятку.
    Давала лише ферменти для травлення , все нормалізувалось.
    Прийом в неї 200 грн. , але не вартує вона тих грошей...