КПК

Показати повну версію : Глисти і способи їх позбутися

Сторінки : [1] 2 3 4

Малючка
22.08.2009, 15:52
То така зараза,що є у практично у всіх і забирає нам приблизно біля 10 років життя і багато наших проблем і хвороб від них.Хто знає якісь ефективні методи їх позбутися.(тільки не таблетки,бо вони по печінці дуже сильно б"ють:girl_smile:)

levandivka
22.08.2009, 15:56
Хто знає
Гуугля! (http://www.google.com.ua/search?as_q=%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8&hl=ru&num=10&btnG=%D0%9F%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA+%D0%B2+Google&as_epq=&as_oq=&as_eq=&lr=&cr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=posydenky.lvivport.com&as_rights=&safe=images):
приблизительно 171 из домена posydenky.lvivport.com для глисти. (0,37 секунд)

А ще була спроба від БАДоторгу гілочку про Очищення закалатати. Читали?

Малючка
22.08.2009, 16:26
Я не зрозуміла "приблизительно 171 из домена posydenky.lvivport.com для глисти"

levandivka
22.08.2009, 16:28
Клікати лінки вмієте, Малючко?

Малючка
22.08.2009, 16:32
що таке лінки,бо яне знаю:girl_crazy:

levandivka
22.08.2009, 16:37
О! Це ж уже добре, бо останні теми на ЛФ і ДП про глистів закінчувалися лінками на БАД і БАН.

ЗІ:Що ТАКе БАД - напевно знаєте, а що є БАН - луччє не знати.

Малючка
22.08.2009, 16:38
А що Оріфлейм має до гистів????:girl_smile:

А що таке БАД і БАН?:girl_crazy:

А де можна про них (глистів якусь інформацію) знайти?:girl_smile:

levandivka
22.08.2009, 16:44
що Оріфлейм має до гистів???
Як завше! натуральнаі косметика... навіть глисту зробить привабливою!*
(*реклама оплачена)

А що таке БАД і БАН?
Тю...
Ви ж в профілі про себе написали:
Захоплення- Спорт і здорове харчування-це СУПЕР!!!
Сфера зайнятості Менеджер
Не вірю, що Вас оминула реклама БАДів. :)
Сподіваюся, Бан - омине.

де можна про них (глистів якусь інформацію) знайти?
Та ж писав, Гуугля всьо знає! :)

Малючка
22.08.2009, 16:54
Та Гуугля то знає,а мені треба провірені засоби і заходи:girl_curtsey:

levandivka
22.08.2009, 17:00
мені треба провірені засоби і заходи
Ок.
Мити руки з милом (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=43451) - перевірений засіб від глистів!

Tanyunya
22.08.2009, 17:29
:girl_haha:ОЦЕ ПОГОВОРИЛИ!!!!:girl_haha::girl_haha::girl_haha::gi rl_haha:

Яруська
22.08.2009, 19:43
мені треба провірені засоби і заходи

Ворміл три дні і все. А ще добре насіння гарбуза не смажене, натщесерце зранку десь пів склянки.

levandivka
22.08.2009, 19:59
добре насіння гарбуза не смажене, натщесерце зранку десь пів склянки
Без меду? http://www.kolobok.us/smiles/standart/scare2.gif

Neverland
22.08.2009, 21:09
Я знаю кіко методів народних від глистів по 10 днів кожен. Але як чесно то не для слабої нервової системи:xaxa: Якщо глисти вже завелись то найліпше той Верміл, бо збочуватися 10 днів з касторкою-коньяком-полинню-часником-клізмами я б не стала

Яруська
22.08.2009, 21:42
Без меду?

З кремом від Оріфлейму:girl_cool:

Маруся-мама
23.08.2009, 05:26
Мій малий страшенно скрегоче зубами. Це у нього глисти? чи что би єта било?

levandivka
23.08.2009, 07:26
скрегоче зубами. Це у нього глисти?
Та ні!
Правдивий українець росте, з лютої ненависти!

Рибка
23.08.2009, 10:47
Мій малий страшенно скрегоче зубами. Це у нього глисти? чи что би єта било?
Мій теж страшно скрегоче.... Вже мене старші родичі так були достали тими глистами, що пішла здавати . Ні шкребки 3 дні, ні кал ніц не виявили.
Та й їсть малий добре.
Попитала нашої лікарки - вона сказала, що то нервове, дитина за день набігається, натовчеться, купа емоцій, а вночі організм так розряджається.

kati
23.08.2009, 12:45
Чи варто провести профілактику глистів дитині, яка відвідує садок( 3 рочки)? Признаків на глисти ніби немає( але ж необов"язково вони повинні бути), здавати кров не хочу( травмувати малого).Що скажете7

Tanyunya
23.08.2009, 12:55
Чи варто провести профілактику глистів дитині, яка відвідує садок( 3 рочки)

Я думаю, що треба, і саме через те, що дитина відвідує садок. Варта хоч трохи поспостерігати за контактами дітей в групі і ви в цьому переконаєтесь самі.

kati
23.08.2009, 13:02
тобто поспостерігати? я щось не зрозуміла....
А що саме краще дати?

Orman
23.08.2009, 13:20
Чи варто провести профілактику глистів дитині, яка відвідує садок( 3 рочки)? Признаків на глисти ніби немає( але ж необов"язково вони повинні бути), здавати кров не хочу( травмувати малого).Що скажете7

а хіба в садку не роблять регулярно аналізи на глисти?

Ну і не знаю лікувати від того чого може й нема? Ну і діти в яких є глистів переважно заражають і батьків, так що по собі побачити можна.

А зубами скрипіти - це бруксизм, то не від глистів, це така собі особливість.

Бруксизм - это периодически возникающие во сне приступообразные сокращения жевательных мышц, сопровождающееся сжатием челюстей и скрежетом зубов. По различным данным бруксизм более или менее постоянно отмечается в 1-3% людей. Заболевание может возникать как в младенчестве, так и в зрелом возрасте. До настоящего времени не установлены точные причины развития бруксизма. Широко распространенная немедицинская точка зрения о том, что бруксизм вызывается глистами, не имеет под собой существенных оснований. Бруксизм часто наблюдается у пациентов с дефектами строения лицевого скелета, нарушением прикуса и патологией суставов, соединяющих нижнюю челюсть с височной костью. Предполагается также связь бруксизма с такими двигательными или неврологическими расстройствами как орофасциальная дискинезия, нижнечелюстная дистония или тремор. Ранее предполагавшиеся причины, такие как психофизиологические факторы, общесоматические заболевания или факторы окружающей среды не нашли должного подтверждения.

Рибка
23.08.2009, 13:31
Ми здавали для профілактики, коли ходили в садок, час від часу, то десь раз на півроку. Один раз були глисти...
То ж діти, особливо влітку, граються в піску, іграшки теж бувають брудні... а вихователька, хто зна, чи прослідкує добре..

В садку теж робили, і шкребки, і какл просили принести.

kati
23.08.2009, 13:34
а хіба в садку не роблять регулярно аналізи на глисти?

в садку лише можуть попросити шкребки при відсутності дитини довше 21 дня....я ніколи не роблю їх,бо варварський метод
Моя дитина не какає зранку в принципі, тому здати кал неж не получиться, лишається тільки кров, але не хочкться дитину мучити.

А хто чув про краплі полину? знаю теж дають для профілатики

Orman
23.08.2009, 13:35
Ми здавали час від часу, то десь раз на півроку. Один раз були глисти...

от коли виявляємо тоді й лікуємо. Всі ж дуже проти некомпетентних лікарів, які постійно хочуть "залікувати" дітей. Гельмінтоз - це така ж хвороба як й інші. Лікуємо коли вона є.

Моя дитина не какає зранку в принципі, тому здати кал неж не получиться

можна здати в приватній лабораторії, або в інфекційній лікарні домовитися. Це не обов'язково зранку може бути.

Рибка
23.08.2009, 13:47
Моя дитина не какає зранку в принципі, тому здати кал неж не получиться
Там є якийсь термін, здається, що після обіду можна зібрати на завтра ранок. Точно не пам"ятаю, треба у лікаря чи медсестри уточнити.

Adriasia
23.08.2009, 14:16
Глисти мають таку гарну особливість проявлятися лише тоді коли розмножуються (тоді видно їхні личинки чи шо там у них).
ознакою аскарид може бути і безпричинне покашлюваня дитини, адже "малявки" цих паразитів розвиваються у легенях.
якщо є дуже велике бажання дізнатися про наявність цих жителів у всласному або дитячому організмі то в терміні двох-трьох місяців аналізи доведеться здавати з десяток а то і більше разів.Лише коли всі негативні то можна з впевненістю тішитися шо їх нема. А здача аналізу раз у пів року може нічого і не показати.
І ше правим був п. Левандівка. МИТИ РУКИ!!! Адже профілктика і дешевша і краща за лікування. Тим більше, що якщо заразу вивлено у когось одного з членів сім*ї то пролікуватися неодмінно мусить вся сім*я.

irushka
23.08.2009, 14:32
Я би теж для профілактики не давала, якщо не впевнена, що є глисти, бо ті препарати дуже токсичні. Краще щоранку натще давати гарбузове насіння, сік з квашеної капусти, додавати до страви часник - це разом із гігієною і є профілактика.
І ще про здавання крові на глисти. Ми здавали в приватній лабораторії на 4 види: гострики, аскариди, токсокари і лямблії. Але для садка на основі тих аналізів нам не хотіли дати довідку, вимагали тільки аналіз калу, бо, як одна лікарка пояснила: "той аналіз крові до одного місця" і взагалі мало пальцем біля скроні крутила, як ми їй про то сказали, бо, за її словами, антитіла можуть бути до місяця часу якщо вже глистів і нема, або можуть бути глисти, а антитіл не бути. А в лабораторії сказали, що той аналіз 99% показує реальну картину, та і коштує він недешево. І кому вірити?

Ксеня26
23.08.2009, 14:39
irushka!! Підкажіть де роблять такі аналізи? і звідки кров беруть з пальця чи з вени?
В моєї племінниці були глисти, вона нінащо не жалілася, дитина як дитина, деколи могла казати, що немає сили йти ножками і жалілася на слабість, аналізи калу нічого не показували....батьки для профілактики дали суспензію від глистів, і вона їх викакала!!!! Були здивовані всі...і лікарка сказала, що аналіз на глисти майже ніколи не є правдивий. і будь мудрий....робити профілактику чи ні?

Orman
23.08.2009, 14:54
ну насільки я знаю аналіз калу є в цій справі дуже інформативним. Про кров точно не знаю. Але головне щоб добре робили. Районим поліклінікам в справі аналізів не довіряю - вони в таких умовах їх роблять (сама бачила), що ще дивно, що там крокодильчиків не знаходять.

irushka
23.08.2009, 15:10
Ми робили в Євролабі, але їх роблять напевно у всіх приватних лабораторіях. Кров береться з вени, дітям вакуумним способом, тобто всталяють у вену голку і резервуар наповнюється сам, не треба тягнути як шприцом, але це все одно дитині боляче.
Я так зрозуміла, що з вени беруть коли є підозра на якийсь вид, щоб підтрвердити чи заперечити, як додатковий після аналізу калу. А так просто зроблять на ті, що й нам, бо вони найпоширеніші, а насправді глистів є дуже багато видів і не відомо який саме може бути в дитини.

taho
23.08.2009, 16:00
Я читала, що при глистах у дитини "синці" під очима, бліда шкіра, знижений апетит(любить хіба солодке). А взагалі то глисти ДУЖЕ противна річ, бо через них з кишківника погано виводяться токсини і все решта, організм забруднюється, знижується імунітет і дитина часто хворіє, має алергію тощо. А ще є глисти, які можуть жити в мозку - і жодні аналізи цього не покажуть. Наводили приклад про дівчинку, в якої були епілептичні напади і не могли знайти причину. А повторювались вони на повний місяць - саме тоді глисти активно розмножуються! :girl_cray::girl_cray:

dieSonne
23.08.2009, 16:02
, здається, що після обіду можна зібрати на завтра ранок. Точно не пам"ятаю, треба у лікаря чи медсестри уточнити.
ніколи!!! Глисти і так дуже важко виявити, а у несвіжому калі тим більше, вам любий педіатр скаже.
Чула. Моя бабця завжди нам малим давала для профілактики, і зараз ще сестрі дає. Каже як тільки бачила що втрачають апетит, подавала тиждень-два полину і дітей від столу не відженеш! А насіння гарбуза теж добре допомагає, можна купити в аптеці шрот з насіння гарбуза і подавати дитині з чимось. Я от сама зараз малому буду давати, бо їсти зовсім нічого не хоче. Хоча здавали аналізи, і ти еозинофіли (чи як там їх) в межах норми. Але реально глисти важко виявити, особливо, якщо їх не багато. А чекати поки їх стане багато, що їх аж наші лаборанти побачать неозброєним оком, теж неохота. Думаю що профілактично необхідно давати щось з народних методів і зміцнювати дитинці імунітет.

dieSonne
23.08.2009, 16:14
ну насільки я знаю аналіз калу є в цій справі дуже інформативним.
мені медики казали, що результат вашого аналізу залежить від дуже багатьох чинників, і насправді дає лише 50%. Аскариди, до-прикладу, живуть і розмножуються в організмі людини поза кишечником (легені, печінка, жовчний) тому кал буде чистим, їх дуже важко виявити. А про наявність гостриків можна по найпоширенішому способу домашньої діагностики дізнатися (дитинка жалітиметься що в неї свербить в трусиках, особливо ввечері або вночі). про наявність аскарид, кажуть, частий безпричинний кашель дитини зранку та прояви легкої алергії (типу кропивниця). А усі інші симптоми типу поганий апетит, синячки під очками та скрегіт зубів матимуть лише дотичний стосунок до наявності глистів, бо насправді є багато інших захворювань, які дають такі ж прояви.

natorella
23.08.2009, 16:23
от шо я найшла

Проти всіх видів глистів допоможуть горіхи та насіння гарбуза ---
Чимало батьків відмовляються виганяти гельмінітів у дітей за допомогою медичних препаратів. Адже ці таблетки мають досить високу токсичність. Тим часом народних засобів проти глистів – незліченна кількість. Чимало варіантів пропонує відомий лікар народної медицини Наталя Земна (Зубицька). Вона наголошує, що починати лікування від глистів слід тоді, коли місяць іде на спад, тобто має форму літери «С». І в жодному разі – не за повного місяця, інакше паразити можуть виходити через рот – це не лише неприємно, а й небезпечно, бо дитина може задихнутися.
ВИШНІ
Дуже простий метод лікування – вишнями. Ось тільки доступний він лише тоді, коли ці плоди у свіжому вигляді, тобто влітку. Щоранку натщесерце треба з’їдати склянку вишень. Курс лікування триває тиждень, потім – тижнева перерва, і ще один курс.
ЦИБУЛЯ
Цей засіб Наталя Земна вважає найбільш ефективним проти гостриків та аскарид. Готують і вживають його так. Цибулину середнього розміру подрібнити, залити склянкою окропу і залишити на 8-12 годин, тобто найкраще – на ніч. Пити по півсклянки вранці натщесерце та увечері перед сном. Курс лікування – 4-7 днів. За десять днів повторити.
НАСІННЯ ГАРБУЗА
Цим засобом виганяють великих стьожкових гельмінітів.
Дві столові ложки сирого гарбузового насіння почистити від твердої шкірки (зелена плівка повинна залишитися) і з’їсти натщесерце. Через годину прийняти проносний засіб. Для дітей це може бути сливовий сік.
ВОЛОСЬКИЙ ГОРІХ
Актуальні зараз природні ліки з горіхів ефективні проти майже всіх видів глистів – як круглих, так і пласких.
Ядра горіхів розмішують з медом і їдять натщесерце стільки, скільки смакує. Курс лікування – до покращення стану.
ХРІН
Небезпечними та поширеними паразитами є лямблії, – наголошує Наталя Земна, а вони паразитують у печінці та жовчному міхурі. Вигнати їх можна за допомогою хрону.
Хрін натерти, вичавити сік. Одну чайну ложку цього соку розчинити у склянці води. Випити за три прийоми, за годину до вживання їжі.
ПИЖМО
Виганяє паразитів з печінки також пижмо.Звечора покласти у термос дві столові ложки подрібненої трави пижма і залити двома склянками окропу. Настоювати до ранку, вранці процідити. Розділити на чотири частини і пити за годину до їжі.
СУМІШ РОСЛИН
Треба взяти в однаковій кількості такі висушені рослини: ромашку, пижмо, полин, золотисячник, цмин пісковий, крушину. Столову ложку суміші залити склянкою окропу, поставити на водяну баню або на слабкий вогонь на п’ять хвилин, охолодити і процідити. Пити по півсклянки вранці натщесерце та ввечері перед сном.
ДИНЯ І МОРКВА
Зважаючи на те, що більшість дітей неохоче вживають різноманітні несмачні настої та ліки, Наталя Земна пропонує альтернативне лікування – соками. Так, упродовж семи днів треба давати дитині диневий сік по склянці натщесерце. Потім зробити тижневу перерву і давати так само сік моркви.

звідси (http://www.molbuk.com/2007/10/04/proti-vskh-vidv-glistv-dopomozhut.html)

Ольга
23.08.2009, 16:25
шрот з насіння гарбуза

це продається у кожній аптеці чи треба шукати в особливих?
Які ще народні методи є?
Малявка не хоче їсти часник, любить сік капусти, але зараз не сезон. Апетит пропав 3 тижні тому...

irushka
23.08.2009, 16:33
До речі, чула, що в "зеленій аптеці" є якісь рослинні препарати від гельмінтів і є свій дитячий гастроентеролог, який консультує і виписує лікування. Це на вул. Руській.

Hermes
23.08.2009, 16:37
ніколи!!! Глисти і так дуже важко виявити, а у несвіжому калі тим більше, вам любий педіатр скаже
Дійсно, аналіз вчорашнього калу малоінформативний, бо цей аналіз є на яйця глист, які дуже важко виявити в калі. Кращу картину дасть мазок (так званий зіскоб), оскількі ці самі яйця глист є в складках анального отвору дитини, але процедура малоприємна. Більш інформативним є аналіз крові - заг. підвищена кількість еозинофілів або детальний по кожному виду глистів.
Але не варто давати сильні препарати (Ворміл та ін.) для профілактики, оскільки вони восокотоксичні. Варто лікувати симптоми а не аналізи. Якщо в дитини поганий апетит, тошнота, свербіж, кашель без причини - тоді варто хвилюватись, здавати аналізи та лікувати.
І ще, оскільки маю відношення до медицини - аналізи калу у садках, як і медогляд мед.працівників у 98% чиста формальність.

dieSonne
23.08.2009, 16:39
це продається у кожній аптеці чи треба шукати в особливих?
Я купувала в Сімейній аптеці, в них там є відділ з дитячим харчуванням, той шрот належить до БАДів (принаймній я так зрозуміла). Це просто насіння гарбуза, але з лушпайками змелене. Але їсти можна, бо сама їла, запах правда кращих за смак. Коштує недорого, в районі 10 грн. Там досить велика пачка.

kati
23.08.2009, 16:47
До речі, чула, що в "зеленій аптеці" є якісь рослинні препарати від гельмінтів і є свій дитячий гастроентеролог, який консультує і виписує лікування. Це на вул. Руській.

от і мені знайома сьогодні розказувала про це...тре до них буде забігти

Neverland
23.08.2009, 16:48
Якщо чесно, я б не заморочувалась. Різні мікроорганізми присутні абсолюто у всіх. Він них ніяк не позбутися :). А от серйозні проблеми починаються коли всяких різних глистів забагато. Але до здорового імунітету глиста не вчепиться :) Тому для профілактики, я б не тільки дитині а і собі просто підіймала імунітет. Це здорове харчування, загартовування. Можна звісно і якусь гомеопатію попити, але це само по собі не поможе, це більше як ефект плацебо. Маю знайомого, який взимку в майці ходить, з мокрою головою в -25, і здоровий як кінь. Глистів не мав і не має, хоча регулярно "цілується" з дворовими коами :) :) :) А дехто кричить що його в маршрутці продує, і продуває, що саме смішне. Висновок - кращий лікар здоровий імунітет, а таблетки його між іншим убивають :(
Якщо глисти є, їх вивести треба, а далі працювати з імунною системою

natorella
23.08.2009, 16:48
чула, що в "зеленій аптеці" є якісь рослинні препарати від гельмінтів
я маю знайому на вул. нечуя - левицького (?) здається. тоже планую до неї поїхати

а ви скажіть - якшо в малого аскариди (це ше перевіримо), то всі вдома мусять лікуватись?

Neverland
23.08.2009, 16:54
Допис від irushka
чула, що в "зеленій аптеці" є якісь рослинні препарати від гельмінтів
Я в нас у Львові не бачила якщо чесно достойних рослинних препаратів від гельмінтів, свого часу тим цікавилась. Зато бачила в Чернівцях, то була настойка на кожурі (не листі) чорного горіха. То смерть глистам 100%:tanksmile: Але у Львові не бачила. Питала на Грушевського, там не було вже давно. Якщо ви ту штуку знайдете, її раджу купити. ЇЇ добре пити з Трічаткою.

dieSonne
23.08.2009, 17:06
а ви скажіть - якшо в малого аскариди (це ше перевіримо), то всі вдома мусять лікуватись?
мусять всі

Ascorbinka
23.08.2009, 17:27
наша інфекціоністка назначала "антипаразит" - в капсулах!!! і як то маю всунути дитині? пробувала на собі спочатку - без капсули гидота рідкісна...

потім думала подаю насіння гарбузове, але ж то треба по 1 ст. натще (+ краще молоком запити) ... вони той стакан за день ледь з"їдають...

Наторелло, дякую дуже за допис з порадами від Зубицької, спробую.

Ольга
23.08.2009, 17:38
. натще (+ краще молоком запити) ... вони той стакан за день ледь з"їдають..
а якщо на блендері молоко збити з насінням - може подати яко десерт?

Рибка
23.08.2009, 21:36
ніколи!!! Глисти і так дуже важко виявити, а у несвіжому калі тим більше, вам любий педіатр скаже.
Видно, любий і сказав...
Я не знаю, завжди тільки "свіже" несу, але медсестра у садочку теж наголошувала. скільки часу то може зберігатись ( з вечора), от конкретно - не скажу, не пам"ятаю....

natorella
23.08.2009, 22:03
якшо в малого аскариди (це ше перевіримо), то всі вдома мусять лікуватись?

мусять всі
тоді так - муж, свекруха, я і саша
ну муж і свекруха можуть і вормілом. я так розумію - ні, бо годую
правильно?

Галченя
23.08.2009, 22:03
Я для своєї малої брала в Зеленій аптеці (тій що на Нечуя Левицького) рослинні крапельки Гельмін. ... і ще якісь крапельки в комплексі були виписані. Зараз не можу пригадати назви.
А сьогодні по радіо чула , що треба давати сік з зеленої прослойки кавуна (те що між шкіркою і червоною м"якоттю). Цей сік, казали, виводить не лише глисти, але й шлаки і пісок.
ну муж і свекруха можуть і вормілом. я так розумію - ні, бо годую
правильно?
Вам, поки годуєте грудьми, краще лишній раз не травитися. Підберіть собі щось натуральніше. А ще краще- порадьтесь з лікарем

kati
23.08.2009, 22:05
вишні,гарбуз, суниці, сік капусти....то все добрі методи, але попробуй запхпти то в дитину, ще й зранку натощак.

Tanyunya
23.08.2009, 22:30
тобто поспостерігати? я щось не зрозуміла....
А що саме краще дати?
Мається на увазі, поспостерігати як дітки діляться іграшками, іжею і... глистами теж. 100% хоч одна дитина в групі їх має. А отже є небезпека для всіх інших. наскільки я чула - глисти дуужжже важко виявити... Якщо кал здається не в той період, як вони діляться - їх не видно. На рахунок аналізу крові - не знаю, не здавали. Чула, що можна виявити на апараті "оберон". Ми малому давали пропити препарат на травах, здається "Гельмітан", купували в аптеці Зубицьких на Франка. Чисто профілактично, не маючи точного діагнозу, бо "Оберону" малий злякався, а в калі ніц не виявили. Десь я в інтернеті стрічала якесь страшне відео про глисти, щось типу "кого мы кормим". Але дивитись не стала, забоялась. Знайомі зараз малу лікують, порозпитую, як взнали, чим борються.

Маруся-мама
23.08.2009, 22:37
Правдивий українець росте

на москалів зуби точе, хтілисьте казати?

вона сказала, що то нервове

Он в таке повірю. Бо малий і справді нервовий.

kati
23.08.2009, 23:01
Чула, що можна виявити на апараті "оберон"

а що воно таке? і де є?

Tanyunya
23.08.2009, 23:25
Та воно тепер багато де є, мало не на кожній зупинці оголошення висять... Оце мене й насторожує. Хоча багато хто із знайомих має позитивні відгуки. Черговий новітній метод діагностики. Там лише вдягаються навушники, нам розказували принцип дії, та не пам"ятаю. А ще наша сімейний лікар казала, що деякі види глистів діагностуються "По Фолю", але це трохи задовга процедура, як на наших шустриків...
Ми взагалі тоді взялися до тих діагностик, бо Андрій, власне, кахикав, а ще періодично мав рвоту без усіляких видимих причин. То все пройшло, але чи завдяки тому гельмінтану, чи просто з часом - не знаю. В малого тоді якраз був період адаптації в дитсадку, тому причини могли бути найрізноманітніші.

marianna
23.08.2009, 23:31
Ми малому давали пропити препарат на травах, здається "Гельмітан"

Гельмiн

Helmin внутрішнє

Засіб з лікарських рослин Гельмiн має специфiчну протигельмiнтну дiю (порушує ферментативнi системи паразитiв, що призводить до їх знищення). Засiб має широкий спектр дiї — впливає на аскарид, гострикiв, лямблiй та iнших гельмінтiв. Дiя Гельмiну поширюється на дорослих паразитiв та їх личинки. Гельмiн також пiдсилює органiзм, змiцнює його захиснi сили для боротьби з паразитами.

Показання до застосування

1. Гельмiнтнi iнвазiї дiтей i дорослих, а також домашнiх тварин (доза залежно вiд ваги).

2. Лямбліозні холецистити (у поєднанні з Гепахолом–3 і Гастротоном).

3. Аденоїди, запалення і потовщення слизової оболонки внаслідок гельмінтних інвазій.

4. Комплексне лікування сальмонелльозів.

СПОСIБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ

По 5 крапель (для дiтей по 1–3 краплi залежно вiд вiку) з двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15–30 хв. перед вживанням їжi та четвертий раз на нiч.

Для бiльш ефективного позбавлення вiд гострикiв потрiбно на нiч робити молочнi клiзмочки з часником (1 зубок часнику подрiбнити, настояти 20 хв. на 1 склянцi молока, процiдити). На нiч вставити в анальний отвiр тампон, змащений вазелiном. Дотримуватись правил гiгiєни: пiдмивати дитину i змащувати навколо анального отвору вазелiном. Пiд час лiкування вживати якомога менше солодощiв, міняти й прасувати білизну, мити руки.

Протипоказання та побiчна дiя. Немає.

УМОВИ ТА ТЕРМIН ЗБЕРIГАННЯ

Зберiгається за звичайних умов до дати, зазначеної на етикетцi.

Поява осаду на днi пляшечки не впливає на якiсть лiкiв.

Перед вживанням збовтувати.

Tanyunya
23.08.2009, 23:34
О,точно, воно. Ми тоді всі пропили, трохи неприємний смак, але малий приймав. Правда, клізмочки не робили, тампони не ставили, білизну прасувала лише при заміні, хоча міняли часто (відвикали від памперсів).

simona
23.08.2009, 23:54
Памятаю як була маленька і мала здається тігострики, бо то вони такі маленьки і через задній прохід вилазятьстаями, фу ужас. Що мені тоді тільки не робили і ті клізми, і сиділа на горшку змолоком і часником, і таблетки, і пила натщесерце сік з цибулі - бяка (уявляю якщо зараз для профілактики попити її, і з таким запахом в маршрутку), і нафту чисту з цукром, і затикали "дзюрку" взаді ватою змоченою в розчині вода+оцет, що тоді помогло не памятаю, лише памятаю дискомфорт і неприємність тих госриків відчуття як вони по тобі лазять. Боже мій мені шкода тих діточок лікуйте чим можете, але виведіть з них ту гадость. А нарахунок нас, то що буде дієвіше, тільки не таблетки? Як ви думаєте допоможуть нам дорослим народні методи? Глисти ж в нас у всіх є, як і де краще зробити ті аналізи? Мені здається, що 70% болячок наших від них.

Leila
24.08.2009, 01:50
Я почитала цю темку, і собі дкмаю, малий теж мав поганий апетит, зовсім нічого не їв, якщо в нього є гострики (бо від піску не вбережеш і взагалі то як рекламі що вони є всюди така бридка реклама), то що робити нам дорослим тим більше я годую груддю. Ще з тими аналізами які мало що толком показують.

Gala
24.08.2009, 09:56
Вчора на ніч читала цю тему і мені та вся гадість снилася...бррр.Теж хочу взнати якийсь спосіб позбавитись (напевне теж є-аналізи не виявили)Але щось Вормілом і іншими хімікатами лячно-дуже вже токсичні.,колись малій дали,то 2 місяці після того вормілу апетит був на "0".
Попробую гельмінтан(спочатку на собі випробую).

Tanyunya
24.08.2009, 10:39
А ще ми купували а Зеленій аптеці на Руській якийсь препарат на МЕДОВІЙ основі, то нам там же і порадили. Тільки мені здається, що він був не конкретно від глистів, а і від глистів теж. А от від склерозу ми нічого не купували, тому як воно зветься - не пам"ятаю:umbrage:

Рибка
24.08.2009, 10:47
Нас прописували від гостриків Пірантел, випити одну таблетку (можна пожувати, як мала дитина), а другу через тиждень чи два.
Вони теж токсичні? Бо ніби малий почувався нормально, їв добре...

levandivka
24.08.2009, 10:50
от від склерозу ми нічого не купували, тому як воно зветься - не пам"ятаю
Дороге було? http://www.kolobok.us/smiles/standart/popcorm1.gif
Не заощаджуйте на здоров'ї, купуйте й від склерозу, раз мучить.

Tanyunya
24.08.2009, 11:11
Дороге було?
Не заощаджуйте на здоров'ї, купуйте й від склерозу, раз мучить.

Нєееее.... просто забула, що в мене склероз - склероз все ж таки!!:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_cr azy::girl_crazy:

Milka
24.08.2009, 11:14
Ворміл три дні і все.
Воно може і все, але токсичне яке... Його треба пити у комплексі з абсорбентами(вугілля, ентеросгель) і пробіотиками(лінекс і т.п). Краще дитині давати час від часу щось для профілактики, як писали вже насіння горбуза, полин... тим більше якщо відвідує дит.садок, хоча і так не вбережеш. Моя бабця і мама постійно переконують мене щодо полину, ну але в розумних межах, бо він вважається з тих трав які мають яд(я не сильний травник щоб конкретно прокоментувати). На свята святять різне зілля (там є і полин, чебрець, калина ну і купа всього), то священник казав щоб те зілля не святити для того щоб просто посвятити а заварювати різні чайочки для пиття, діткам маленьким в ванну запарювати. Цікаво дізнатися за ті краплі з полину де продаються. Моя сусідка купувала якісь таблетки з полину в зеленій аптеці на Руській. Знайома лікарка казала, що колись давали нафту нюхати, щоб глисти через рот не вилазили коли їх "гнати".

Tanyunya
24.08.2009, 11:27
Знайома лікарка казала, що колись давали нафту нюхати, щоб глисти через рот не вилазили коли їх "гнати".
Хелен Филдинг "Дневник Бриджит Джонс"

"Том предположил, что, может быть, у меня солитер. Чтобы избавиться от него, надо держать передо ртом миску с теплым молоком и карандаш. (Солитеры явно любят теплое молоко. Они его обожают.) Нужно открыть рот. И когда появится голова солитера, надо аккуратно намотать его всего на карандаш":girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_mad::gir l_mad::girl_mad::girl_wink:

Milka
24.08.2009, 11:29
Нужно открыть рот. И когда появится голова солитера, надо аккуратно намотать его всего на карандаш
Це жахливо!!!!!

La esposa
24.08.2009, 11:29
Хелен Филдинг "Дневник Бриджит Джонс"
"Том предположил, что, может быть, у меня солитер. Чтобы избавиться от него, надо держать передо ртом миску с теплым молоком и карандаш. (Солитеры явно любят теплое молоко. Они его обожают.) Нужно открыть рот. И когда появится голова солитера, надо аккуратно намотать его всего на карандаш"

:8: :bad: фіііііі...

Tanyunya
24.08.2009, 11:32
Це жахливо!!!!!

Та ну!!! Це всього лиш цитата з художньої книги, зовсім несерйозної!! Просто та нафта навіяла... Це ж так, погигикати. А знаєте, що там далі?
"Слушай, - сказала я Тому. - Єтот червяк остается. Я люблю своего нового солитера. Я не только похудела, я к тому же больше не хочу курить и хлестать вино"

Tanyunya
24.08.2009, 11:36
фіііііі.

Абсолютно згідна!! Але якщо ви бачили або читали "Щоденник Бріджит Джонс" то воно не більше фііі, ніж та нафта, яку треба пити. Це вже певно офффтоп, але хтіла вам настрій підняти, та ще щоб ви всіляких таких рецептів не слухали. Певно треба переходити в тему "чого я бриджуся"?:girl_crazy:

Milka
24.08.2009, 11:44
воно не більше фііі, ніж та нафта, яку треба пити. Це вже певно офффтоп, але хтіла вам настрій підняти, та ще щоб ви всіляких таких рецептів не слухали.
Бачите навіть в книжках таке пишуть значить колись таке практикували (не пили нафту!!!). На сьогоднішній день звичайно з цим не хоче ніхто бавитись тому і дають Ворміл і т.п. Але я все таки прихильник народної медицини (на рахунок нафти незнаю, тяжко собі уявити таку ситуацію), хіба вже годі дати раду.

DolceVita
24.08.2009, 14:13
Солітера ні в якому разі не можна намотувати,він має сам вилізти!!! Якщо мотати то голова залишиться і з часом він знову наросте до 17 метрів.
Від глистів зараз є так звані прозери-пророщі зерна злаків. точно не хімія!!!
До речі,поки дитинка ГВ до неї глисти не вчіпляться.

natorella
24.08.2009, 15:04
До речі,поки дитинка ГВ до неї глисти не вчіпляться
справді??? ого

DolceVita
24.08.2009, 15:11
Уявіть собі яка сила мамине молочко.
А профілактику необхідно постійно проводити,бо яйця глистів є в повітрі.
А в кого домашні котики песики,пташки то і тваринкам паралельно!!!!

Adriasia
24.08.2009, 15:28
я згадала бабусин метод. Я вже неодноразово говорила шо моя бабуся знала все на світі.
Так от, коли я і мій двоюрідний брат були маленькими, а мешкали ми всі разом, то вона нам робила "порошок для дорослих". Так вона називала то шо нам давала. Адже всі дітки хочуть вирости і вона аби ми їли ту гадость придумала нам цілу казкову історію.
Вона брала зернята гарбуза + зернята кавуна, молола на кафемолці і давала нам зранку по столовій, а інколи і по дві столових ложки того порошку. Для того аби "швидше рости" ми запивали то ту радість молоком. Глистів не мали поки бабуся була жива. І в піску бавилися і з вуличними песиками-котиками "цілувалися", і з іншими дітками бавилися і ніц нам не було страшно. Тиждень пили, тиждень не пили.

irushka
24.08.2009, 16:48
Дівчата, мені здається, що я десь зустрічала інформацію про те, що коли виводиш глисти, не можна пити молока, бо воно їх "зцілює", але не знаю чи то про всі глисти, чи тільки якийсь конкретно вид.

Може хто знає чи може вказувати на глисти посилений апетит. Я останні кілька днів в шоці, дитина вічно голодна. От сьогодні зранку з`їла кукурудзяну кашу, за півгодини 1,5 сирничка, перед обідом чай з печивом і після того добру порцію бульби, а кладу її спати, вона каже "хочу їсти":8: Але вона і вагу від того набирає, тобто видно, що добре їсть, та дивує як в дитину стільки вміщується?

Adriasia
24.08.2009, 16:57
молоко дійсно зцілює глисти, у тому випадку якщо його пити без насіння. Тобто якщо є глисти, а ви про них не знаєте і варите дитині кашки на молочці, даєте молочка з булочкою і т.д., то глисти мають просто рай і щастя від запропонованого їм раціону. А вот молоко у комплекті з помеленим насінням гарбуза і кавуна перетворюється для них на страшну трутку... головне правильно давати, щоб дійсно через рот не почали втікати (знаю такий випадок... фє)

Яська Березнева
24.08.2009, 17:10
Розповім, як я малій глисти виводила. Почалося все з болю в животі, який все частішав і сильнішав. Одного разу був сильний приступ, аж їхали на Орлика з підозрою на апендицит. Дитина була бліда, поганий апетит (на солодке - хороший). Ми здавали кал на Орлика (обов"язково мусить бути свіжий кал - щоб з моменту, як дитина покакала, пройшло на більше півгодини до занесення калу на аналіз). Аналіз калу показав аскариди. Ми приймали гельмінокс-сироп по інструкції і після того - артемізин (продається в "Зеленій аптеці" по вул. Руській). Болі зняло як рукою. Тепер приймаємо біотроф 11 (така мазючка з трав на меду, виглядає як густий травяний мед), чекаємо, поки мала покакає зранку, щоб зробити контрольний аналіз калу - поздихали ті гади чи ні. Ще робили там же на Орлика аналіз на лямблії - кров з вени, коштувало 70 грн. Лямблій в нас не виявили.

Tanyunya
24.08.2009, 17:37
Солітера ні в якому разі не можна намотувати,він має сам вилізти!!! Якщо мотати то голова залишиться і з часом він знову наросте до 17 метрів.
О Боже, невже то дійсно так? Взагалі-то коли я цитувала Бр.Джонс, я думала, то жарт такий в книзі, ніхто і не сприйме серйозно... Тому й запам"ятала те, як якусь вигадану маячню з книжки...:girl_sad::girl_sad::girl_sad:

natorella
25.08.2009, 01:26
До речі,поки дитинка ГВ до неї глисти не вчіпляться

справді??? ого

Уявіть собі яка сила мамине молочко

я з іронією, бо їмо цицю без перестанку з народження, але ось поналазило
то певно ачєрєдной міф))))

Leila
25.08.2009, 10:25
Міф бо я коли ще годувала груддю, ми поїхала в село до моєї бабці малий якраз повзав і добре все тягнув до рота, коли приїхали до Львова і він мені ще тоді какав в горшок побачила сама гострика, то чуть не впала, дала пірантел в суспензії, через 2 тижні знов, там доза невелика і малий себе нормально почував. але треба брати польський препарат, не індію

ola-lyola
25.08.2009, 13:37
Ми як пішли в садок я для профілактики від глистів давала гомеопатичні горошки Антигельмінт за аптеки на Міцькевича.

Ольга
25.08.2009, 14:12
гомеопатичні горошки Антигельмінт за аптеки на Міцькевича.
їх можна просто так приймати? з гомеопатією ніби все строго має бути

я сьогодні дитині дала коктель вранці молоко з насінням гарбуза - на смак досить добре, але от завтра вже не пройде це...

kati
25.08.2009, 15:38
сьогодні моя лікар порадила для профілактики пірантел суспензію, теж наголошуючи брати польсбкого в-ва .а не індію.Але от халепа, обійшла 4 аптеки усюди лише індія....

Рибка
25.08.2009, 15:57
kati (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=3901), а в 3і були? На Драгана, навпроти Народного? Ми там купляли, але давніше.

Нікуся
25.08.2009, 16:00
Подавати для профілактики -це як? Тобто якщо є глисти -то пірантел їх виведе,а якщо немає- то просто дитина мусила випити того сиропу? Питаюсь без іронії,серйозно. Малому 1,2 . На грудному вигодовуванні,але вже десь протягом місяця нічого не хоче їсти. Начиталась тут,тепер переживаю.

kati
25.08.2009, 16:42
В нас трошки інакше- ми вже більше року в садку, діти ,пісок....відпочивали на морі...Лікар каже що гострики точно є( у всіх дітей є)

Нікуся
25.08.2009, 16:47
kati,та і ми на морі були цього року,і з пісочниці зараз не вилазимо...
Як подаєте свому малому суспензію-відзвітуйтеся. В нас така дільнича ,що до неї йти,що не іти результату небуде. Певно підемо здамо кал на аналізи,а там вже будемо вирішувати пірантел чи гомеопатію.
Цікаво,чи можна давати ці гомеопатичні засоби насліпо(без аналізів)?

cherepashka
25.08.2009, 16:53
Я от перечитала цю темку і нарешті зрозуміла чому моя дитина себе дивно вела останнім часом...Вечором перед сном весь час хоче чухати собі попу,коли вже засипає,попу задирає вверх і стогне,ніяк не може влягтись на місці,крутиться,сон неспокійний,під очима синяки (я спочатку думала,що то від поганого сну)А тепер ще й апетит почав скакати і шкіра на спинці якась шороховата стала.Так що сьогодні дала їй той пірантел,ще й сама випила і всю родину підписала для профілактики.Сподіваюсь допоможе.
Kati,а ви як малому давали-один раз згідно інструкціїї,чи якось інакше?

kati
25.08.2009, 16:55
Черепашка, пірантел польський? де купували?

доречі мені казала лікар, що коли чухається попа ввечір, то якщо туди заглянути- трошки відкрити то можна запросто побачити гостриків.,бо саме ввечіп=р вони виповзають і відкладають там свої яйця......

Я неможу знайти польчській пірантел...тільки індію продають

cherepashka
25.08.2009, 16:57
Польський,купляла біля себе-на В.Великого (навпроти центрального входу до парку біля Сокола),аптека 3І

Нікуся
25.08.2009, 16:58
cherepashka, а небоялись доні давати? В інструкції пише що дітям до 2 років тре дуже обережно давати

cherepashka
25.08.2009, 17:01
Звичайно,що боялася.Але дитина вже стільки мордується,а я все не знала від чого.А народні методи не підходять,бо ще мала і в неї то все не запихнеш..Та й перед тим як купити,перерила купу інфи в неті,і найменше побічних дій мамочки відмітили саме в цьому препараті...

katrinka
25.08.2009, 17:45
нам лікарка радила для профілактики гельмінтів попити краплі полину, каже дуже помічне хоть і "дідівський" спосіб, зате не хімія

cherepashka
25.08.2009, 17:47
Я теж спочатку хотіла полин пошукати,але з відгуків дізналась,що він гіркий і діти не хочуть його пити,або просто випльовують (а його треба приймати не одноразово)...

dieSonne
25.08.2009, 17:48
полин стимулює вироблення жовчі і краще його виведення, покращується функція травної системи, зміцнюється імунна, і тим гадикам стає там не комфортно жити. Головне не передозувати, бо виявляється - можна і втрутися. Це, все-таки, лікарський засіб.

katrinka
25.08.2009, 17:56
з гіркотою можна щось придумати: додавати мед, цукор, накапувати у капсули..... ми п"ємо так як є. а от з дозуванням важливо, бо сама рослина є токсичною, проте це природній припарат і різниться від хімічних токсинів

фасолька
25.08.2009, 18:40
В нас гострики вперше в 11 місяців з"явились - результат перших походів на гойдалки. Доня різко втратила апетит, вночі крутилась, будилась, як на зубки, так що я без аналізів зрозуміла в чому справа (згадала відповідний досвід свого дитинства). Оскільки нас в роддомі заразили стафілококами, дружимо і часто спілкуємось з гастроентерологом з Охмадиту. Оця наша лікарка запевняє, що моїй дитині (не обов"язково всім іншим) треба давати Вермокс, бо "слабші" засоби не гарантують цілковитого результату. Деколи нам привозили ліки з Польщі, бо в нас таких нема. Звісно паралельно виписує нам щось для послаблення "удару" і підтримки організму :-) Для профілактики ліків не даємо - нащо зайва хімія? Першого разу ми здавали аналіз калу в кілька різних поліклінік, нічого в ньому не виявили, навіть в лабораторії Охмадиту не завжди виявляли, хоч я не сумніваюсь, що робили добре - такі підступні ті паразити! Але нам підказали дядечка, котрий під мікроскопом в каках все добре побачив, ще й чоловікові показав. Швидкий надійний спосіб. Не уявляю, щоб ми без нього робили - що три місяці якісь глисти в мою лялю заселяються. І хоча я відразу бачу тривожні симптоми, треба знати хто саме є новим "гостем". Координати дядечка нажаль підказати не зможу - він то робить нам по великому блату, бо займається діяльністю далекою від медицини і є дуже зайнятим :-(
Глисти ми виганяли і собі, і всім дідам--бабам, до яких ходимо в гості ! Так що дісталося і їм! :-)
Дуже боюся глистів в дитсадку, капець там буде моїй дитині :-(

Дякую дівчаткам за цю гілку, обовязково будемо пробувати народні методи, коли підростемо!

ГаЛоЧкА
25.08.2009, 21:19
Але от халепа, обійшла 4 аптеки усюди лише індія....
В неті є телефони довідників аптек, можна просто передзвонити, і взнати інформацію про ліки, що цікавлять.Суттєва економія часу. Во!

simona
25.08.2009, 21:28
я принципі пила ще ось таке http://www.03.ru/terms/drug/piperazina без аналізів і рекомендацій лікарів, просто знайомі порадили, як для мене то 10 таблеточок за раз і повторити через 2 тижні. Але думаю тих гадів тяжко вивисти треба профілактику народними методами часто робити. Начиталась, наслухалась тепер часничок їм .

ГаЛоЧкА
25.08.2009, 21:42
в неті от таке надибала...
Ще одним засобом проти паразитів є т.з. "трійчатка". Його винайла доктор Хільда Кларк. До нього входять : зелена оболонка волоського горіха, трава полину та порошок насінна гвоздики. Одночасне приймання цих трьох компонентів знищує в організмі всіх дорослих паразитів, їх лічинки та патогенні мікроорганізми і грибки.

1. Настоянка чорного волоського горіха
1-й день: прийняти 1 краплю. Крапнути в 1/2 стакана води (це буде приблизно 100 мл). Бажано приймати на порожній шлунок, наприклад перед їжею. Цю настоянку Кларк радить випивати-ссатипротягом 15 хвилин.
2-й день: 2 краплі в 1/2-1 стакан води.
3-й день: 3 краплі в 1/2-1 стакан води.
4-й день: 4 краплі в 1/2-1 стакан води.
5-й день: 5 крапель в 1/2-1 стакан води.
6-й день: 2 ч. ложки одночасно в 1 стакані води.
Випийте настоянку через 15 хвилин після приготування.

Не наливайте настоянку чорного горіха в гарячу воду! Це руйнує її протипаразитарну силу. Настоянку нічим не запивати - це зведе ваш ефект до нуля. Якщо ваша вага перевищує 70 кг, приймайте по 2 ? ч.- ложки. Якщо більше 100 кг - по 3 ч. ложки.

Для профілактики від паразитів слід приймати 2 ч.ложки настоянки на 50 г води 1 раз на тиждень. Як лікувальний засіб приймають цю ж дозу, але тільки 2 рази на день протягом 5 днів. Далі приймати по 2 ч. ложки 1 раз на день протягом року.

Важливо: члени сім'ї і друзі повинні приймати по 2 ч. ложки кожного тижня, щоб повторно не заражати вас. Вони можуть бути носіями паразитів в кишечнику, які не дають про себе знати. Особливо це стосується тяжкохворих людей.

2. Полин (у пороші)
1-й день: застосовувати 1 щіпку перед їжею (з водою).
2-й день: 1/4 ч. ложки перед їжею (з водою).
3-й день: 1/3 ч. ложки перед їжею.
4-й день: 1/2 ч. ложки.

Продовжуйте збільшувати дозу до 14-го дня, коли ви зможете приймати по ? ст. ложки. Можна приймати дозу в 2-3 прийоми перед їжею або всю відразу.

Протягом 6 днів приймати по 1/2ст. ложки, потім по 1/2 ст. ложки 1 раз в тиждень.
X. Кларк рекомендує щотижневу дозу полину - 1/2 ст. ложки на прийом. Але слід враховувати індивідуальну конституцію людини. Раджу вивчити свій організм, його реакцію на "трійчатку" і підібрати свою індивідуальну дозу.

Прийом полину в пороші необхідний для того, щоб вона проходила через важ травний тракт. У вигляді настою полин всмоктується в шлунку і кишечнику, а товстий відділ залишається не зачеплений. У випадку з сухим полином - вона рухається через важ травний тракт, попутно впливаючи на паразитів.

3. Гвоздика (у пороші)
Гвоздика, особливо мелена, - дуже пекуча речовина. Саме завдяки цим властивостям її фітонциди незвичайно могутньо не тільки знищують всіляких паразитів, але і активізують теплотворні здібності організму і імунітет.

Порошок гвоздики палить тільки в ротовій порожнині, в шлунково-кишковому тракті відчувається лише приємне розігрівання організму. Надалі це проходить.

1-й день: приймати по 1/5- ложок 3 рази на день перед їжею.
2-й день: по 1/4 ч. ложки 3 рази на день перед їжею.
З 3-го по 10-й день: по 1/3 ч. ложки 3 рази на день до їжі.
Після 10-го дня: 1 ч. ложка 1 раз в тиждень.

При необхідності курс протипаразитарного лікування можна повторити. Якщо ви важко хворі, то можна повторити через 1-2 тижні. У інших випадках дійте від обставин, що склалися.
Для якісного позбавлення від паразитів потрібно паралельно лікувати решту всіх членів сім'ї. У всіх випадках, коли після лікування люди дозволяли собі порушення дієти (недоварене м'ясо, риба, консерви,
напівфабрикати), симптоми захворювання і паразити з'являлися знов.

Тепер докладніше про те, як приготувати компоненти "трійчатки" самостійно.
Настоянку шкірки волоських горіхів готують так: 15 штук оболонок волоських горіхів дрібно нарізувати, залити 0,5 л спирту, настояти на світлі протягом 30 днів. Після цього помістити в темне місце.

Горіхи потрібно знімати тоді, коли вони дозріли на дереві і готуються впасти на землю або тільки що впали.Саме ця зелена оболонка підходить для настоянки - в ній багато йоду.

Якщо у вас немає цього компоненту, то можете замінити його розчином Люголя (це йод в гліцерині). Застосовувати по 5-10 крапель на 50-100 г води.

Полин використовують тільки доспілу. Її листочки і плоди (краще всього плоди у вигляді кульок) висушують і подрібнюють. Приймати у вигляді порошку, запиваючи звичайною водою. Доза на
один прийом 200-300 міліграм (1/2 ч. ложки).

Насіння гвоздики - це звичайне насіння, яке продається для кулінарії, - подрібнити і у такому вигляді приймати. Доза на один прийом - 500 міліграм (приблизно з горошину).

Доктор Кларк рекомендує приймати всі 3 компоненти "трійчатки" разом - настоянку волоського горіха, полин і гвоздику. Якщо у вас немає якого-небудь компоненту, то можна починати лікування від паразитів без нього, наприклад, з прийому полину і гвоздики.

"Трійчатка" допомагає ефективно очищувати організм від різного роду паразитів і гноєрідної інфекції. Це прекрасне доповнення до інших оздоровчих засобів - харчування, голодування, загартовування, роботи зі свідомістю і ін. Практика показала, що оздоровчі засоби все-таки недостатньо ефективні проти паразитів і гноєрідної інфекції, а "трійчатка" (або полин з гвоздикою) чудово справляється з цим завданням.

за матеріалами http://www.universalinternetlibrary.ru

Яська Березнева
25.08.2009, 22:32
сьогодні моя лікар порадила для профілактики пірантел суспензію, теж наголошуючи брати польсбкого в-ва .а не індію.Але от халепа, обійшла 4 аптеки усюди лише індія....
Я неможу знайти польчській пірантел...тільки індію продають
Польський,купляла біля себе-на В.Великого (навпроти центрального входу до парку біля Сокола),аптека 3І

В мене таке: Гельмінтокс (пірантел), суспензія для перорального застосування. Вироблено на заводі ІННОТЕРА ШУЗІ Rue Rene Chantereau - L"Isle Vert - 41150 Chouzy sur Cisse - France.

kati
25.08.2009, 23:31
Яська, в тебе препарат Гельмінтокс( складова якого пірантел), а є сам препарат з такою назвою.
Доречі знайшла сьогодні польський, завтра почну давати....не хочеться звісно і страшно, але все таки думаю треба

Яська Березнева
25.08.2009, 23:39
є сам препарат з такою назвою.
І я такий давала ще раніше. Не допоміг. Може, тому, що був індійський, а я уваги не звернула... А той французький допоміг.

Ксеня26
26.08.2009, 10:55
Я собі скачала з інтернету фільм про паразити...то жах! Кажуть, що з 10 людей, 9 мають паразитів, і що в людині може бути від 5 до 10 видів глистів:girl_crazy:В кінці тижня також піду до лікарки, подивлюся, що вона скаже про глистів, пізніше відзвітую! І ви дівчатка напишіть, будь-ласка, чи подіяли ліки і чи щось вийшло...:8:

katrinka
26.08.2009, 11:19
"Трійчатка" допомагає ефективно очищувати організм від різного роду паразитів і гноєрідної інфекції.
минулого року давала малому цю трійчатку у капсулах, приймали ми її місяць після вормілу і гельмінтоксу для профілактики, бо важко глистів виганяли.

DolceVita
26.08.2009, 13:14
ось поналазило
В вас лінійка 1,6. Значить вже був в пісочниці,гладив котиків і песиків... тут яку антипаразитарку не їж воно все рівно поналазить.
Я маю на увазі діток до рочку на ГВ. Бо на ШВ тільки як добереться до можливого місця зараження.

З рештою якщо ви набиті ними то від вас і до року може по налазити (не маю когось конкретного на увазі)

Раз на рік вже років 8 проходжу профілактику від гельмінтів. Пройшла такзвана бронхіальна астма-кашель це реакція на продукти життедіяльності друзів.
Багатьом рак і виразку плутають з зараженням глистиками

natorella
26.08.2009, 14:43
звітую
була на нечуя-левицького в Зеленій аптеці
пані оксана дала нам каплі для покращення роботи ШКТ, загальнозміцнюючі і від алергії
казала пропити то 14 днів, бо сашка після хвороби змучений - то зразу виганяти глистів (якшо вони є) буде великою нагрузкою на організм
потім прийти і подивимось

цю ніч спав нормально
ходили здавати аналізи (кров) - по обіді подивимось шо там

Ксеня26
26.08.2009, 14:48
А Ви просто прийшли, чи передньо дзвонили і домовлялися....

natorella
26.08.2009, 14:51
чи передньо дзвонили і домовлялися.
то мого рідного дядька однокласниця
але там приходиш - займаєш чергу, заходиш, розказуєш, і там вже далі залежно від ситуації
не домовлялась

dieSonne
26.08.2009, 15:11
Багатьом рак і виразку плутають з зараженням глистиками
ви мали на увазі, що рак і виразку можуть спричинити глисти? Справді, є вид глистів, не пам"ятаю як називається, які виділяють свої токсичні продукти жіттєдіяльності і вони є карцерогеном для людини.
Ось, ще знайшла про полин, тут дуже добре розписане дозування, вже почала давати малому для профілактики і сама п"ю.

ГІРКОТА ПОЛИНУ ДЛЯ ЛЮДИНИ ЦІЛЮЩА

Отож чим корисний полин, якщо його вживати розумними дозами? Наукова медицина, так само і народна, рекомендує препарати з полину гіркого як ліки для поліпшення травлення. Полин збуджує апетит, посилює виділення жовчі, шлункового соку, зменшує запальні процеси в шлунку, якщо вони є, гоїть рани. З огляду на це, мабуть, для ліпшого засвоєння жирної м'ясної їжі, особливо смажених гусей, як приправу до них дієтологи рекомендують додавати 1-2 листочки полину гіркого.
Полин входить до складу апетитних та жовчогінних чаїв. Крім того, готують полинову настойку на 70° спирті (співвідношення 1:5), її п'ють по 15-20 крапель на воді тричі на день за 15-20 хв до їди. У домашніх умовах користуються настоєм: 10 г, або 2 ст. л., залити 200 мл окропу, настояти 1 годину, процідити, пити по 1 ст. л. 3-4 рази на день за 30 хв перед їдою упродовж 5-6 діб. Дітям сировини беруть 1 ч. л. на 200 мл окропу. Дають пити так: дітям до 3 років - по 1 ч. л., 4-7 років - по 1 десертній, 8-14 років - по 1 ст. л. Показання: гастрит як із зниженою, так і підвищеною кислотністю шлункового соку, шлункові кольки, хвороби печінки та жовчного міхура, метеоризм, безсоння, ослаблення після хвороб.
У разі застою жовчі доцільно пити тричі на день за 30 хв до їди по чверті склянки настій такого приготування: 1 ч. л. сировини залити 2 склянками окропу, настояти 30 хв, процідити.
Народна медицина, крім того, рекомендує полинові препарати у разі запальних процесів у селезінці, нирках, сечовому міхурі, геморою, водянки, туберкульозу, гарячки, нерегулярних місячних та нічних полюцій.
Гіркоти полину згубно діють на глистів, тому п'ють по 1 ст. л. свіжого соку натще як протиглисний засіб. Щоб позбутися аскарид, п'ють протягом 10 діб натще вранці та ввечері перед сном по 3 ст. л. настою: 1 ч. л. сировини залити 200 мл окропу, настояти 10 хв, процідити. Заїдати полинові ліки слід свіжою тертою морквою (0,5 склянки). Гостриків виганяють клізмами: у склянці настою полину відварити 1 головку часнику. Клізми робити кілька діб підряд до зникнення паразитів.
До складу полину входять вітаміни С, В6, каротин, органічні кислоти, білок, крохмаль, тому його призначають як протианемічний засіб - п'ють сік по 1 ст. л. тричі на день або настойку по 1-2 краплі в 1 ч. л. води 1 раз на день (приготування настойки: подрібненим полином травневого збору заповнити 150-міліметрову посудину, залити горілкою, настоювати в темному місці за кімнатної температури 3 тижні, процідити). Після трьох тижнів такого лікування перерва 2 тижні, тритижневий курс повторити.
Настій полину разом з чебрецем плазким (усього 15 г, співвідношення 1:4, варити 5 хв у склянці окропу, охолодити, процідити) - це антиалкогольні ліки. П'ють їх по 1 ст. л. три рази на день упродовж 2-3 місяців.
Зовнішньо настій полину використовують для полоскання рота, аби позбутися неприємного запаху, промивання гнійних ран, виразок, примочок на садна, забиття. Якщо стався вивих чи розтягнення сухожилка, крововилив внаслідок травми - зарадить потовчене листя полину, прикладене на марлі до ураженого місця.

Ще, згадала, в сестри коли були лямблії, то їй теж призначали лікування якимись ліками і полином. Курс лікування тривав близько двох місяців.

DolceVita
26.08.2009, 15:37
ви мали на увазі, що рак і виразку можуть спричинити глисти?
не мала на увазі що ставили страшний діагноз і лікували,а то всього навсього треба було глистів вивестию
В інтернеті давно бачила фільм як робили операцію на кишківник(виразка+не прохідність+ще там щось) Розрізали,а там просто клубами були аскариди. В калі яєць не було,а всі симптоми як просто виразка.....

VIKI
26.08.2009, 17:07
Якщо ви надумали гнати глистів (байдуже яким методом) доцільно трохи посидіти на спеціальній дієті, яка послабить ваших паразитиків, а саме: не вживати ( чи хоча б суттєво обмежити вживання) солодке, молоко, білий хліб, тваринний білок. Саме ці продукти є основною їжею паразитів. Також не можна вживати антибіотики. Треба підсилити захисну здатність кишківника, налягаючи на каші та клітковину. Ще один важливий нюанс, про який рідко говорять лікарі. Як відомо святе місце порожнім не буває, я веду до того, що вигнавши глистів, на їхнє місце не завжди приходять бажані бактерії, а наприклад можуть заселитись грибки. Тому часто є доцільним використання антигрибкових засобів тощо.

Також бажано робити клізми за день до моменту труєння глистів і через кілька годин після того, тому що токсини, які виникають при розкладів глистів є надзвичайно шкідливими і треба пришвидчити їх вихід з організму - однак до такого вдаються лише одиниці, тож якщо ви до них не належите, то хоча б попийте проносне :girl_smile:.

Ольга
26.08.2009, 22:24
Мій чоловік поїхав на Руську в аптеку і йому дали «Биотроф»-11+фитокомплекс (http://alter-med.net/index/0-18), що скажете про цей препарат?
Наразі почали давати дитині... На смак просто квітковий мед...
Вранці в молочні каші намагаюся дати насіння гарбуза роздавлене, це явно не зашкодить...

О вичитала, що входить в склад цих ліків
Экстракт цветов полыни - содержит сантонин, который вызывает судорожные сокращения мышц нематод, в результате чего они теряют способность фиксироваться в кишечнике и удаляются естественным путем.

kati
26.08.2009, 22:46
тож якщо ви до них не належите, то хоча б попийте проносне .

незнаю...в інструкціі до того ж пірантелу навпаки пише,що ні в якому разі не вживати проносне....

VIKI
26.08.2009, 23:14
незнаю...в інструкціі до того ж пірантелу навпаки пише,що ні в якому разі не вживати проносне....

Цікаво. Можливо вони мають на увазі одночасне вживання, бо в літературі, яку я читала, наголошують на обов'язковому очишенні кишківника через 2-4 год після вживання основних ліків.

Яська Березнева
26.08.2009, 23:25
Мій чоловік поїхав на Руську в аптеку і йому дали «Биотроф»-11+фитокомплекс, що скажете про цей препарат?
Даю своїй малій, нам його виписали на Орлика. Хороший препарат, натуральний, нам допомагає.

cherepashka
26.08.2009, 23:29
Вчора,після Пірантелу,мала так гарно спала!!Чемно заснула в своєму ліжечку і до нас попросилась тільки в 5 ранку (а так завжди прокидалась в 12 і йшла до нас)Я вже втішилась...А сьогодні знов чухала попу,а засипаючи,знов її задирала і крутила,щось їй там муляло...

kati
26.08.2009, 23:31
черепашка і я сьогодні почала давати. Ти скільки будеш давати? Иені лікар сказала 3 дні,зранку по 5 мл.
Але ще нічого в каках не побачила....

cherepashka
26.08.2009, 23:34
А я тільки раз дала-2,5 мл.Напевно треба повторити..В каках нічого не зрозуміло,бо є білі плямки молока (вона в мене ще на ГВ),тому важко щось побачити..
Kati,а ще якісь засоби вам лікар виписував?

kati
26.08.2009, 23:41
ні...сказала взяти пірантел або з зеленої аптеки той про який ольга пише..але чомусь краще сказала пірантел

cherepashka
26.08.2009, 23:44
Значить піду завтра знов за пірантелом...А з понеділка до лікарки...

kati
26.08.2009, 23:45
ну один раз то точно що мало....Я питалась як для профілактики то сказала 3 дні.
Так там же 15 мл....де ділось?

natorella
27.08.2009, 00:00
cherepashka а може насті якшо не відомо чи є тоті глисти не давати такі сильні ліки????
якшо є гострики - то його давати один раз
при аскаридах - 3 дні через 10 днів ззнов 3 дні

Nata
27.08.2009, 00:00
Я прочитала, що препарат Биотроф дають в комплексі із клізмами. Чи ви робите дітям таку екзикуцію? Чи це я щось не те вичитала?

irushka
27.08.2009, 11:40
Я теж той Біотроф-11 купила, але про клізму в інструкції не пише і та фармацевт теж не казала, я її питала як проводити профілактику. Я таки надіюсь, що в нас наразі тих глистів нема, бо ні аналіз крові, ні калу нічого не показав і апетит, вага дитини добрі, але раз дитина в садку, то думаю, що профілактика зайвою не буде.
До речі, я йшла туди на Руську, щоб купити той гарбузовий шрот, але фармацевт порадила краще взяти біотроф як 100% без побічних ефектів натуральний засіб і досить ефективний при гельмінтозі. Воно солодке і дитина без проблем приймає.

Leila
27.08.2009, 12:28
власне про клізми має писати http://alter-med.net/index/0-18

трохи пити біотроф трохи розводити і робити очисні процедури

Nata
27.08.2009, 12:40
Я через це й задумалася. Ну не буду я з профілактичною метою дитині клізми робити, та й не з профілактичною не буду. То чи варто тоді купувати той препарат?

dieSonne
27.08.2009, 14:16
очишенні кишківника через 2-4 год після вживання основних ліків.
залежно від препарату, є такі, максимальна концентрація яких в крові досягається через 7-9 год після прийому, тому якщо ви через 2-4 год. зробите клізму, вимиється весь препарат і толку ніякого не буде, тому й пише що в жодному разі не давати проносне.

DolceVita
29.08.2009, 15:00
Дівчатонька дуже обережно виклристовуйте Біоторф!!! Я зїла маже весь глечик(по приписанню лікаря і точно по інструкції) в мене взялася така алергія що хотіли в лікарню класти,але мама не дала і лікувала інтенсивно дома!!!

cherepashka
29.08.2009, 15:40
Значить так,докладую.Насті більше ніяких ліків не давала,а пішли здавати аналізи.В каках нічого не знайшли.Та все-таки чуйка мене не підвела, мазок з попи знайшов гостриків (як сказала лаборантка дуже дохлі,але є)Так що одноразовий прийом пірантелу не дуже допоміг.Лаборантка порадила нічим не лікувати,а на ніч засовувати в попу ватку з олійкою на протязі тижня (для старших дітей,то казала робити часникові клізми)Буду ще звонити лікарці,що вона нам скаже.

dieSonne
31.08.2009, 18:08
Докладую і я, після тижня прийому крапельок полину у малого з"явився апетит, дитина рано встає і просить їсти :). Не знаю, були глисти чи не було, але результат на ліцо!

Олюська
26.10.2009, 09:59
Докладую і я, після тижня прийому крапельок полину
dieSonne, я так зрозуміла, що ви старшому давали? І як він пив, нормально? Воно ж гірке. Чи чимось півдсолоджували? Я ото думаю, чи нам можна той полин
А якщо його підсолоджувати, то ефект не послаблюється?

Pantera
26.10.2009, 10:47
Свого часу також стикнулася з проблемою глистів (гостриків). Перепробувала різні методи (клізми, таблетки), але ефекту було мало. Допоміг один метод - прочитала в "Моє водолікування", автор С. Кнейпа.
Зранку перед тим як снідати взяти звичайну цибулину середніх розмірів, розрізати її навхрест і кинуту на 15-20 хв в стакан теплої чистої води. Після, цибулину вийняти, а воду випити надщесердя. Після цієї процедкри снідати можна через півгодини. Повторити її 3-5 разів (днів підряд). Смак звичайно не дуже, але краще ніж таблетки.

Женічка
26.10.2009, 11:25
Докладую і я, після тижня прийому крапельок полину
напишіть, будь ласка, докладніше.
як,де,коли,скільки??? :girl_smile:

Зорянівонька
26.10.2009, 13:25
Докладую і я, після тижня прийому крапельок полину у малого з"явився апетит, дитина рано встає і просить їсти . Не знаю, були глисти чи не було, але результат на ліцо!
А його для профілактики можна пити? а дорослим? І як?

natorella
26.10.2009, 15:50
після тижня прийому крапельок полину у малого з"явився апетит,
полин має таку дію - збуджує апетит
а для лікування то треба все-таки добре знати ЯК приймати
бо полин то така травка- шо може і алергію викликати

Олюська
26.10.2009, 16:05
Люди, а де можна купити то гарбузове насіння? Нині облітала пару аптек і ніде не то що нема, а взагалі не буває

natorella
26.10.2009, 16:09
де можна купити то гарбузове насіння?
йдете на базар - а тамммммммммммммм
можна і гарбуза купити - дітям дуже корисно

dieSonne
27.10.2009, 00:17
бо полин то така травка- шо може і алергію викликати
і не тільки алергію, в складі полину отруйна сполука - кетон, від неї можна і свідомість втратити від передозу.
Нині облітала пару аптек і ніде не то що нема, а взагалі не буває
Буває, але не в чистому вигляді, а у вигляді шроту, це насіння перемелене з лушпайками, продається у вигляді біодобавки. Купувала у "Ваша аптека" (чи Сімейна?)

levandivka
27.10.2009, 06:56
де можна купити то гарбузове насіння? Нині облітала пару аптек і ніде не то що нема, а взагалі не буває
Навіяло бородатий анекдот:

Зустрічаються Комунізм, Капіталізм і Соціалізм.
Соціалізм запізнився на годину.
Соціалізм: вибачайте, в черзі за ковбасою стояв.
Капіталізм: а що ТАКе черга?
Комунізм: а що ТАКе ковбаса?

карапуз
23.11.2009, 00:02
Чи може , біль у животику, при чудовому апетиті ,свідчити про глисти ?Юстинка ,відколи пішла у школу,постійно жаліється,що її болить живіт,найчастіше після того ,як поїсть.Робили УЗД (думали,що може гастрит) ,ні все добре.Ось, думаєм здати аналізи,на наявність глистів :girl_sad:.

Luсky
23.11.2009, 00:33
І в мене виникло подібне запитання: Малий скрегоче зубами-це признак глистів? Тому що в калі я їх не бачу, апетит має, у віці 2,6 років його вага має 20 кг.

карапуз
23.11.2009, 00:39
Малий скрегоче зубами-це признак глистів?
тут дівчатка вже про це говорили,це цитата з допису Orman :girl_smile:/
А зубами скрипіти - це бруксизм, то не від глистів, це така собі особливість.

Цитата:
Бруксизм - это периодически возникающие во сне приступообразные сокращения жевательных мышц, сопровождающееся сжатием челюстей и скрежетом зубов. По различным данным бруксизм более или менее постоянно отмечается в 1-3% людей. Заболевание может возникать как в младенчестве, так и в зрелом возрасте. До настоящего времени не установлены точные причины развития бруксизма. Широко распространенная немедицинская точка зрения о том, что бруксизм вызывается глистами, не имеет под собой существенных оснований. Бруксизм часто наблюдается у пациентов с дефектами строения лицевого скелета, нарушением прикуса и патологией суставов, соединяющих нижнюю челюсть с височной костью. Предполагается также связь бруксизма с такими двигательными или неврологическими расстройствами как орофасциальная дискинезия, нижнечелюстная дистония или тремор. Ранее предполагавшиеся причины, такие как психофизиологические факторы, общесоматические заболевания или факторы окружающей среды не нашли должного подтверждения.

olenkastar
23.11.2009, 01:25
моя теж скрегоче і апетит має огого. але я для профілактики зробила курс лікування чайочком з кропивки.не зашкодить,у крайньому разі.
до речі,сира морква натщесерце-виганяє глистів добре!

Анута
23.11.2009, 01:50
хотіла поділитись щодо виведення гостриків.
Гострики - це такі глисти, які розмножуються через самозараження, тобто туалет-брудні руки-рот і по кругу. Тобто якщо чітко зберігати гігієну і ще трусики гарячою праскою, то їх можна самовивести без жодних препаратів та ліків.
може комусь знадобиться ;)

Milka
23.11.2009, 13:02
Гострики - це такі глисти, які розмножуються через самозараження, тобто туалет-брудні руки-рот і по кругу. Тобто якщо чітко зберігати гігієну і ще трусики гарячою праскою, то їх можна самовивести без жодних препаратів та ліків. може комусь знадобиться
Тобто якщо дотримуватись строгої гігієни, то вони самі повиходять і все? Розмножуватись не будуть?

Анута
23.11.2009, 13:11
Тобто якщо дотримуватись строгої гігієни, то вони самі повиходять і все? Розмножуватись не будуть?
гострики - саме так.
тому я намагаюсь навчити своє Чадо до миття рук на рівні інстинкту ;) це допоможе в майбутньому запобігти багатьох неприємним болячкам

poputochka
25.11.2009, 10:59
Дівчата, пішов вчора мій тато в Зелену аптеку, що на Городоцькій вище цирку, купити малій щось від глистів - хочу подавати для профілактики (вдома собака,дитина ходить в дитячий садок), а йому не продали. Сказали приходити разом з дитиною,там приймає лікар з 10 до 6. Для нас це трохи проблематично -треба з садка забирати, спеціально везти, а вмене ще мале.
В мене питаннячко до всіх, хто мене почує :може хтось купував ліки від глистів в якійсь іншій з зелених аптек без огляду лікаря? Порадьте де. А ті, кого оглядали - наскільки це потрібно, як лікар за зовнішніми ознаками без аналізів визначить наявність глистів, і чи платний цей огляд (скільки коштує).
Дякую.

natka75
25.11.2009, 13:24
може хтось купував ліки від глистів в якійсь іншій з зелених аптек без огляду лікаря? Порадьте де.

Я купувала в Зеленій аптеці що на вул.Руській,20(це де 1-а поліклініка в подвір"ї-Руська-Підвальна).
Мені радили Артемизим і Токсфайтер, але в аптеці сказали, що це після 3х років і порадили Біотроф-11, якщо нема алергії на мед.Не давала поки що, бо з"явився апетит у малого без того.А перед тим купила настоянку полину,краще треба було купити траву і заварювати чайок(дала тільки 1 раз,бо настойка на спирту).

natorella
26.11.2009, 00:42
може хтось купував ліки від глистів в якійсь іншій з зелених аптек без огляду лікаря?
ви хочете купити дитині антигельмінтні препарати без огладу і первірки лікаря??? а якшо в неї нема глистів?

Яська Березнева
26.11.2009, 00:49
Я купувала в Зеленій аптеці що на вул.Руській,20(це де 1-а поліклініка в подвір"ї-Руська-Підвальна).
Мені радили Артемізин і Токсфайтер, але в аптеці сказали, що це після 3х років і порадили Біотроф-11, якщо нема алергії на мед.
Я робила все те саме (аскаридоз у нас був). Артемізин рулить:girl_claping:! А Біотроф-11 щось нам не пішов:girl_sad:.

Бурулька
26.11.2009, 00:52
Нагадайте мені, як давати глистогінний чайок з трав дитині? Ну і для профілактики всім треба пити. А якими дозами і коли? і скільки часу?

poputochka
26.11.2009, 13:47
"ви хочете купити дитині антигельмінтні препарати без огладу і первірки лікаря??? а якшо в неї нема глистів?"
Я ж написала - хочу дати з метою профілактики. Крім того,вважаю огляд лікаря з зеленої аптеки зайвим - він що по зовнішньому вигляду визначить чи є в дитини глисти? В даному випадку інформаційними будуть лише аналізи. Аналізи ми здавали -в садку - нічого не виявлено, але апетит поганий,часом болить животик в районі пупка ( УЗД патологій не виявило). Зрештою я тому і хочу купити препарат на травах - в зеленій аптеці - а не даю Вермокс, Пірантел або Гельмінтокс (які впливають на печінку).

Lastivka_Rivne
26.11.2009, 14:30
Гельмінти - це серйозна проблема. Маю знайомого, якого років 5 лікували незнаючи від чого - погано працює серце, постійно худий, біль під ребрами...(довгий список). Ставили багато різних діагнозів і відповідного лікування :8: :8: :8: (ще й казали, що можливо довго не проживе). Виявилось, що всі симптоми від того, що у нього були гельмінти в печінці.

olenkastar
26.11.2009, 14:33
глистогінний чайок з трав дитині
я давала для профілактики чай з кропиви,наприклад.
1 ст.ложка листя кропиви залити окропом,настояти годину-процідити.пити дітям-по 1 ст.ложці зранку (натщесерце)і ввечері (перед сном),дрослим по 2 ложки.тиждень попити.зробити тиждень перерву і повторити знову.

dieSonne
01.12.2009, 15:16
Перевірено! (довала старшому 6 років) Від аскрид: зранку дві-три жменьки чищених гарбузових сємочок дати дитині пожувати, запити те все стаканом молока і в туалет, все повиходить! Апетит за три дні - ніби дитина з голодного краю! Давали Пірантел (Польща), і полин, то такого результату і близько не було!

Марточка
05.12.2009, 00:16
А насіння сире чи жарене даєте?

Анута
05.12.2009, 00:24
наскільки знаю треба сире

dieSonne
07.12.2009, 15:02
Звичайно, сире!!!

Надька
07.12.2009, 16:01
ну я знаю такий метод, але то напевне вже для дорослих.
вечером як завжди щось трохи зїсти. Потім треба прокинутись десь після 5 годин сну і випити 50 грам коняку(пояснюю для чого - глисти коли ви спите також сплять, але коли ви щось споживаєте то зразу вилязять і "жруть" вас, ось ви випили коняк і вони повилазили і трохи опяніли від коняка і стали млявими:girl_haha:) Ось тепер треба випити марганцовки або щось ще щоб ви зразу захотіли в туалет. Глисти ж опяніли і заховатись несвтигуть. А ви тут і "навулицю їх":girl_crazy::girl_haha:

dieSonne
07.12.2009, 16:33
це пояснення більше нагадує анекдот, але мені сподобалося. мій дід взагалі каже кожного ранку на сніданок 100 грам горілочки, і ніяка зараза не візьме, а діду вже сімдесятка, і ще на ровері їздить...

Lerusja
07.12.2009, 22:39
треба випити марганцовки
Знаю про цей метод,але чула що після коньячку треба "хлопнуть"касторочки пляшечку.Я ще не пробувала,може хтось вже випробував цей метод?:girl_haha:

olenkastar
07.12.2009, 22:55
про цей метод,але чула що після коньячку треба "хлопнуть"ка
якраз хотіла про той метод розказати,,але скоріше як інформацію,бо на дитині його перевіряти страшнувато чомусь.мама переказувала прочитане в газеті,що жінка ділилася-"вночі будила доню,давала випити чаю з коньяком,а за півгодини давала пурген і з дитини вилазили усі глисти".
а бачу є багато варіантів,після того,як коньяку випити :)

Олюська
07.12.2009, 23:13
Про коньяк теж чула, але таке: 1 чайну ложку коньку з касторкою о 2-ій годині ночі (бо в цей час нібито глисти розмножуються), але це мені розповідали для дитини. дорослому, мабуть, більше треба

левиця
07.12.2009, 23:18
Я знаю прстошій народний метод. Протягом місяця натщесерце давати дитині випити 50 мл свіжовитисненого моркв"яного соку.

Chereshka
08.12.2009, 00:42
від глистів моя бабця сунула всім сік з квашеної капусти і диньки, чесно скажу вже стіко внуків то помгло, хоча тепер таблетки є, випив і нема тої зарази.

Маруся-мама
08.12.2009, 06:51
від глистів моя бабця сунула всім сік з квашеної капусти і диньки

Я також знаю що глисти не люблять квасу з капусти чи огірків.

Unicornio
08.12.2009, 12:29
Клас, такого не чула... При потребі-буду знати.... ось тільки один нюанс, коньяк всоктується в шлунку, а глисти то в кишківнику... ну не знаю...
порадьте, може хтось щось знає, як позбутися лямблій. Дітям 2 з половиною і 10 місяців. лікувались: меритим, орнідазол, полин і щось не дає результату.

Олюська
08.12.2009, 12:48
як позбутися лямблій. Дітям 2 з половиною і 10 місяців.
Ось, що рекомендує Наталя Земна.
Небезпечними та поширеними паразитами є лямблії, – наголошує Наталя Земна, а вони паразитують у печінці та жовчному міхурі. Вигнати їх можна за допомогою хрону.
Хрін натерти, вичавити сік. Одну чайну ложку цього соку розчинити у склянці води. Випити за три прийоми, за годину до вживання їжі.
ПИЖМО
Виганяє паразитів з печінки також пижмо.Звечора покласти у термос дві столові ложки подрібненої трави пижма і залити двома склянками окропу. Настоювати до ранку, вранці процідити. Розділити на чотири частини і пити за годину до їжі.

Але як дати то дитині - не уявляю.

Може хто ще скаже мені, чи можна годуючій мамі пити полин? бо на пачці пише, що не мож.

Anastasia
08.12.2009, 15:53
А якщо дитина пухленька, не худа і має нормальний апетит, то глисти можуть бути? Мені цікаво :), бо завжди кажуть, що дітки, в яких є глисти, такі худенькі .

Lerusja
09.12.2009, 00:41
не худа і має нормальний апетит, то глисти можуть бути?
Глисти є у всіх,але у більшій чи меньшій степені.Наше завдання,як дбайливих мамочок і татусів:girl_in_love:,підтримувати на високому рівні імунітет наших дітей,тоді організм сам з ними бореться і вони сильно не розмножуються.

Анута
09.12.2009, 01:38
Глисти є у всіх
яке цікаве твердження. а який саме вид є у всіх без вийнятку?

Маруся-мама
09.12.2009, 05:15
яке цікаве твердження. а який саме вид є у всіх без вийнятку?

напевне гострики???
Про те що в нас живуть як добрі так і погані паразити мені відомо. Ось тільки треба позбутись поганих а добрі нехай собі там жиють і ка.. хліб жують.:girl_crazy::girl_crazy:

niamlyk
09.12.2009, 11:43
Перевірено! (довала старшому 6 років) Від аскрид: зранку дві-три жменьки чищених гарбузових сємочок дати дитині пожувати, запити те все стаканом молока і в туалет, все повиходить!
Скажіть будь-ласка, а тісля того зразу в туалет, чи можна пізніше? Моя дитина ходить в школу, ото й думаю чи можна це роботи в будній день чи краще на вихідні?

dieSonne
10.12.2009, 18:13
краще на вихідний, бо після молока з насінням і пронос може бути, хто його знає як кишечник відреагує...

irushka
10.12.2009, 19:45
Про лямблії цікаво в Комаровського, почитайте:http://lib.komarovskiy.net/lyamblioz-dostal-vserez.html

olenkastar
14.12.2009, 14:55
досвід однієї мами,копіюю з форуму Котока

Расскажу свою историю. Аскаридами страдала с детства. Всегда их чувствовала, когда они выходили. В первую беременность меня понесло на гранаты. Месяце на 6-м в день съедала по 6-10 штук. И удивительно забыла про них.
После родов, года через 1,5 почувствовала их опять. Забыла про гранаты напрочь. С перепуга накормила ребенка противоглисными. Ну и заработала для сына не проходящую красную блямбу на руке, которая разрасталась. В результате от нее избавились антидотом.
А потом узнала, что от глистов хорошо помогают именно семечки от гранат, т.е. при поедании гранат нужно раскусывать семечки и глотать

Dobra
15.12.2009, 10:20
т.е. при поедании гранат нужно раскусывать семечки и глотать
В мене в дитини був поганий апетит і підозра на наявність глистів. Кожен день на протязі минулої зими ми випивали маленький стаканчик свіжого гранатового соку, я доїдала кісточки, ще й сушила шкірки на чай (а це дуже хороший засіб від глистів). Ефект був у всіх хороший.

Annjutka
15.12.2009, 13:26
Сьогодні чистила рибу масляну, побачила там "пасажирів". Спочатку думала повичищати, а чоловік каже - викидай. Подивилася в неті - прочитала що різні "пасажири" є в кожній рибі, головне її добре почистити та правильно приготувати і можна їсти.
Я рибу люблю, але відраза до отих... всередині.

olenkastar
15.12.2009, 16:35
рибу люблю, але відраза до отих... всередині
ага..там їх найбільше. а в м'ясі скільки....:girl_sad: просто треба добре термічно рибі і м'ясо обробляти,щоб вони усі виздихали:girl_crazy: бо недобре проварене(чи прожарене,пропечене...) м'ясо,риба-можуть стати джерелом зарази тими паразитами

Анута
15.12.2009, 16:50
бо недобре проварене(чи прожарене,пропечене...) м'ясо,риба-можуть стати джерелом зарази тими паразитами
а як на рахунок суші? ;)

bioland7
15.12.2009, 16:56
Питалася свого педіатра за бади з зеленої аптеки чи краще давати від гостриків,але вона відмовила, і як на мене аргументовано, бо всі ці засоби не є сертифіковані, тобто не пройшли клінічних випробувань,відповідно ніхто не загарантує наслідків від прийому наприк. Артемізина.

Яська Березнева
15.12.2009, 17:08
відповідно ніхто не загарантує наслідків від прийому наприк. Артемізина.
Наслідки прийому Артемізина в моєї малої - припинилися 6-місячні болі в животі, нормалізувалися аналізи і апетит. Артемізин призначала лікарка - знайома моєї мами, ще мене і чоловіка лікувала в дитинстві.
Питалася свого педіатра за бади з зеленої аптеки чи краще давати від гостриків,але вона відмовила, і як на мене аргументовано, бо всі ці засоби не є сертифіковані,
А звідки така інформація?

Lerusja
15.12.2009, 17:28
просто треба добре термічно рибі і м'ясо обробляти,щоб вони усі виздихали
Бесперечно,риу і м ясо треба добре термічно обробляти,але є певні види глистів,які роблять навколо себе кокон і вони не бояться термічної обробки!Виживають !:girl_cray:

Фіяна
15.12.2009, 17:29
А звідки така інформація?

насправді дуже багато бадів, що продаються у зелених аптеках не сертифіковані - це дуже легко перевірити - попросити сертифікат в аптеці або запитати чи нараховується на препарат ПДВ (фіскальний чек покаже також) - на усі несертифіковані в Україні препарати нараховується ПДВ.

але особисто я думаю що якість препарату від того сертифікований він чи ні, не страждає і не змінюється... це показує тільки скільки у виробника препарату грошей та зв'язків у відповідних органах...

Lerusja
15.12.2009, 18:09
якість препарату від того сертифікований він чи ні, не страждає і не змінюється.
Нажаль,в нашій країні сертифікат не гарантує якості товару..Але не забуду скандал про пігулки для похудання,в які вкладали глисти селітера!:(Люди їх приймали і справді худнули.

Annjutka
15.12.2009, 20:04
а як на рахунок суші?
То тре Гуглом пошукати, бо те що пишуть, а ще й з фото, то ліпше тут не писати...
Знаю що це неправильно, але стала набагато менше риби споживати. Не можу себе заставити то їсти

Анута
15.12.2009, 20:18
То тре Гуглом пошукати, бо те що пишуть, а ще й з фото, то ліпше тут не писати...
отого я і люблю просту іжу ;) особливо самостійно готовану

SniganaN
13.01.2010, 16:43
Розказувала вчора подруга як її донечка кашляла, дільничий педіатр виписувала сиропи, процедури і т.д., одним словом 3 місяці вони мурдувались:girl_cray:, в результаті виявилось, що це якийсь вид глистів в легенях, пили всією сім'єю Ворміл і активоване вугілля- все пройшло. Цікавилась де можна здати аналіз, кров з вени, на тих паразитів, то вони здавали на Науковій в приватній лабораторії, то коштує 240 грн., але дітям можна здавати після 4 рочків.

Яська Березнева
13.01.2010, 16:46
Цікавилась де можна здати аналіз, кров з вени, на тих паразитів, то вони здавали на Науковій в приватній лабораторії, то коштує 240 грн., але дітям можна здавати після 4 рочків.
Я минулого літа здавала на Орлика, 4 (за скеруванням лікаря) - заплатила 70 грн.

katrinka
13.01.2010, 16:50
здавала на Орлика
ми теж здавали на Орлика, тільки точну ціну не пам"ятаю, здавали на два види глистів, можна на більше, тоді відповідно за кожен вид доплачуєш

Яська Березнева
13.01.2010, 17:11
тоді відповідно за кожен вид доплачуєш
Ми тільки на лямблії здавали. В крові їх не виявили. Виявили в калі аскариди.

katrinka
13.01.2010, 17:18
у нас не виявили ні тих, ні тих:girl_smile:

natka75
22.01.2010, 13:58
Позавчора по 1+1 зранку виступала Наталія Земна і дала такий рецепт виведення глистів: 1 столову ложку насіння коріандру розтерти і помістити в склянку, потім залити його 1 склянкою окропу і дати настоятися.Дітям давати по 1 ст.л. за пів.год до їди 3 рази в день і 1 ст.л. перед сном.(дорослим по 2 ст.ложки).

kukusya
22.01.2010, 14:18
Доброго дня всім!В нас склалась така ситуація:Іринку обсипало по всьому тілі,які тільки диагнози нам не ставили і АД,і кропив"янка,і контактний дерматит.Лікування на протязі 2,5 місяців не давало видимого результату.Ніби ставало легше,тільки припиняли мазі і протиалергічні, як шкіру обсипало знову.Я перечитала безліч мед. літератури і виявилось,що висипання можуть викликати глисти!!!Знайома лікарка порадила такий курс: діазолін + ворміл в сиропі +ентеросгель.Висипання пройшли після всього курсу.

natorella
22.01.2010, 14:33
лікарка порадила такий курс:
я би вам порадила сам курс не виписувати докладно, бо є деякі мами, шо бещ перевірок і аналізів можуть так лікувати дитину

kukusya
22.01.2010, 14:40
Зміни внесла,але хочу сказати що ні один аналіз глистів в нас не виявив.Здавали в поліклініці,потім на Орлика,коли ми там лежали,а потім і в приватній лікарні.Скажу більше, ні один лікар не пропонував здати на глисти, це моя ініціатива.

natorella
22.01.2010, 15:16
хочу сказати що ні один аналіз глистів в нас не виявив
ну - ми також на орлика з кропивницею лежали в алергології. добре хоч аналіз показав глисти і ми їх вивели

Dobra
25.01.2010, 22:10
Підскажіть будь-ласка, може хтось робив діагностику на наявність глистів в діагностичному центрі Аріадна на В.Великого, а то мені подзвонила знайома і сказала, що їхній спосіб діагностики дозволяє досить точно виявити види глистів, хочу завести туди малу, але маю досить мало інформації, тому трохи не довіряю.

Diana
26.01.2010, 08:55
Доброго дня всім!В нас склалась така ситуація:Іринку обсипало по всьому тілі,які тільки диагнози нам не ставили і АД,і кропив"янка,і контактний дерматит.Лікування на протязі 2,5 місяців не давало видимого результату.Ніби ставало легше,тільки припиняли мазі і протиалергічні, як шкіру обсипало знову.Я перечитала безліч мед. літератури і виявилось,що висипання можуть викликати глисти!!!Знайома лікарка порадила такий курс: діазолін + ворміл в сиропі +ентеросгель.Висипання пройшли після всього курсу.
Я би без підтверження аналізу дитину не лікувала, щоб знати які дози і які препарати, треба знати і вид глистів, тим більще що ворміл токсичний і має багато протипоказів, а у вас дитина зовсім маленька, а алергію міг зняти і ентеросгель+діазолін

Bonita
29.01.2010, 16:33
Минулого року мені теж виписали таблетки від глистів (але не знаю чи вони підходять дітям). Призначили Декарієс, вони здається на травах. 2 таблетки, одну в один день, 2 на наступний. Мені в принципі допомогло, але відчуття після прийому тих таблеток були м'ягко кажучи не дуже, тошнота і вялість не покидали мене мінімум пів-години.

La esposa
23.02.2010, 22:44
Сказала мені лікар, що в мене можуть бути глисти. І підкреслила на аналізі отой перший рядочок. Більше про то ми не говорили, бо мусимо вилікувати спочатку мої легені. Але мені цікаво, що ж сказав той аналіз? Хто розуміється, підкажіть, будь ласка...

http://s006.radikal.ru/i215/1002/e4/52fe78aaf69ct.jpg (http://radikal.ru/F/s006.radikal.ru/i215/1002/e4/52fe78aaf69c.jpg)

Unicornio
26.02.2010, 20:26
Вже борюся з лямбліями в малої десь з півтора року. покищо, безрезультатно. Сьогодні, нарешті, побачила просвіток: порадили одну хорошу лікарку, яка використовує біорезонансний апарат для виведення глистів. Типу такого: http://www.lidomed.info/ Протипоказів для віку -немає. Ще не знаю, чи дасть якийсь результат, але читала про той апарат багато. Спочатку, сказала, прийти дорослим на обстеження на наявність лямблій, вилікуватись, а потім за дітей взятись, при чому, строга дезінфекція помешкання та речей хатнього вжитку.... Найменшій дитині, яку лікували, було 9 місяців, вилікували за декілька процедур і без шкоди для організму. Як пройдемо всі процедури-напишу докладніше.. Маю велику надію, бо вже нема сили пити ті лікарства і без толку.

olja_zaj
26.02.2010, 20:31
Вже борюся з лямбліями в малої десь з півтора року. покищо, безрезультатно
В вас виявили ті лямблі по аналізу?

Aster
27.02.2010, 00:47
Вже борюся з лямбліями в малої десь з півтора року. покищо, безрезультатно

Ви впевнені, що вони в неї були? Зараз, на жаль, це найулюбленіша тема всіх навколомедичних шарлатанів. Це ж можна купу грошей здерти, якщо боротися з міражами...

медведик
27.02.2010, 02:41
минулого тиждня у похресника, якому 1рочок 6 місяців виявили теж глисти, не гострики (забула назву), лікар в Дрогобичі сказав, щоб сестра давала пити очищену нафту, то після вчора телефонувала сказати, що допомогло. А дитина дуже бліда, суїтлива, хоча їсть все, і особливо солодощі :)

inchik
27.02.2010, 03:25
а я б боялася отаким біорезонансним прибором користуватися....
биорезонансная терапия, в результате которой на паразитов воздействуют электромагнитные волны определенной (смертельной для возбудителей)
де гарантія, що Резонансная терапия не оказывает негативного воздействия на организм человека – колебания прибора Лидомед-Био «Домашний доктор» составляют всего 30 – 900 КГц – это оптимальная частота для воздействия на паразитов, в то время как для человека небезопасными являются электромагнитные колебания другой частоты – более 1,5 МГц. не повбиває щось корисне (що теж "тої" частоти боїться) в організмі? бо вони так написали?

olja_zaj
27.02.2010, 10:18
и впевнені, що вони в неї були?
Ага,я тому і запитала,чи вони робили той аналіз,дуже довго шось вони їх лікують.

---------- Додано в 09:18 ---------- Попередній допис був написаний в 09:16 ----------

е повбиває щось корисне (що теж "тої" частоти боїться) в організмі? бо вони так написали?
Це або реклама,або їм то нагло тулять.

inchik
27.02.2010, 11:25
Це або реклама,або їм то нагло тулять.
100%!
я про таке питала одного медика знайомого, мол скажи, руку на серце поклади і всю правду розкажи ....з його виразу обличчя все стало ясно і без слів :girl_mad:

sandrasafo
27.02.2010, 21:59
розкажу як я позбулась глистів,як була підлітком,тоді немала грошей і дорослих які б допомогли,але цей метод може бути корисний для людей які не можуть приймати ліки!звичайні гострики(остриці)які мішают жити!берете цередню цибулю,чистите. розрізаете на чотири частини не до самого кінця,велику шклянку води і опускаете туда цибулю-на ніч зранку затискуете ніс і випиваете (на смак ніяка)побічних ефектів не дае ,але трохи смердить)на голодний шлунок!!!!!цибулю можете потим смажити для будь чого)так зо два тижня!на ніч вставляете маленьку ватку в попу((змазану любим жиром..вазелин або крем)щоб глисти не вилазили и нерозмножувались.зранку миете обовязково руки і нігті!!!!і ще всю білизну(труси)проглажуете праскою!!!!трохи треба повозитись але вагітним або діткам не бажано пити вомил або вермокс-травити себе і дітей!може комусь знадобиться метод!!!

inchik
27.02.2010, 22:23
гострики живуть 28 днів всього і тому, дотримуючись елементарних правил гігієни їх можна позбутися без хімії

Orman
01.03.2010, 13:49
Сказала мені лікар, що в мене можуть бути глисти. І підкреслила на аналізі отой перший рядочок. Більше про то ми не говорили, бо мусимо вилікувати спочатку мої легені. Але мені цікаво, що ж сказав той аналіз? Хто розуміється, підкажіть, будь ласка...

А чого то аналіз був? В мене він взагалі довіри не викликає. Бо нема ні норм написаних (як на бланках буває). Якщо сильно переживаєте то зробіть аналіз в приватній лабораторії. Бо лікування від глистів є гепатотоксичним (печінці шкодить) і без точного знаття, що вони у вас таки є я б в то не гралася.
Ну і дивно, що при підозрі на легені з глистами "чекаєте", глисти ж і можуть їх спичиняти :confused:

La esposa
01.03.2010, 13:53
А чого то аналіз був?

аналіз крові.

Ну і дивно, що при підозрі на легені з глистами "чекаєте", глисти ж і можуть їх спичиняти

ми спочатку лікували легені, а з тим чекали, бо пили і так сильні антибіотики, то би було забагато.

аналіз буду робити на тижні, бо боюся :girl_sad:

Orman
01.03.2010, 14:17
аналіз буду робити на тижні, бо боюся

аналіз не страшно робити :)

просто я знаю як аналізи в поліклініках роблять - мама дарагая

dieSonne
02.03.2010, 13:05
Але мені цікаво, що ж сказав той аналіз? Хто розуміється, підкажіть, будь ласка...
я так розумію, що йдеться про кількість еозинофілів? Норма еозинофілів в крові людини 0,5-5,0% Хоча бачу, що гемоглобін у вас в нормі, тому про глисти цей показник свідчить не 100%. Аналіз здайте, але не факт, що у вас просто алегіргія на щось зовнішнє, через що страждають і легені. Якщо таки глисти, то ті, хто пиляє легені - це личинки аскариди. Від них вам і доведеться лікуватися.

Unicornio
02.03.2010, 16:32
Аналізи здавали і неодноразово: їздили, возили спеціально в санстанцію.. цисти лямлій. в нас картина "на лице", на повний місяц-висипи, ввесь час неспокій, синці під очима, блідість, втрата апетиту, низький гемоглобін, наліт на зубах, збільшена печінка, після сну-трохи неприємний запах з рота... Я за ввесь цей час такого начиталась, що вже сама можу по лямбліях дисертацію писати. таким всяким різним лікували, але результат один: трошки стане краще на тиждень-потім далі за своє. Почали лікуватись біорезонансним апаратом-щойно пройшли 2 процедури-ще 3, потім здаємо аналізи, 4 дні під ряд і дивимся чи ще є чи ні, як ще є-то ще 2 процедури. Все залежить від того, наскільки багато тих лямблій і наскільки довго дитина ними заражена. В нас все побудовано на рекламі і той самий Ворміл і будь-яке інше лікарство- це теж реклама. А гарантій, що поможе-нема ні в одного, ні в іншого... Покищо власного досвіду немаю, як пролікуємось-тоді напишу.

MAXAMAK
02.03.2010, 16:49
Перші часи моїм маленьким діткам 4 і 2 рочки від глистів(але то тільки остри дуже допомогло висаджування на горшок з кипяченим молоком із часником (тільки не кипятком - бо попу обпече).
А також зранку наще - пів склянки капустяного соку з квашеної капусти.
Єдине знаю точно - глисти треба лікувати всій сімї разом і без виключень - всі хто в хаті живе всі і лікуються - інакше замкнуте коло вийде.
І ще одне, порада з області фантастики але в результаті переконалась - всі аналізи на наявнсть глистів здавати тільки коли місяць у повні, а початок лікування призначати на новий місяць.

Niferttiti
16.03.2010, 10:24
Хтось пробував очищення організму від гельмінтів по системі Лебедева Е.?
Відксерила собі його книжку і рішуче була настроєна на декілька видів очищення організму за його системою, але щось завагалася. Може хтось пробував і не так вже це страшно? Буду вдячна за інформацію.

Natalya
16.03.2010, 10:44
той самий Ворміл і будь-яке інше лікарство- це теж реклама. А гарантій, що поможе-нема ні в одного, ні в іншого...
Березультатно перепробувавши купу народних методів і помітивши реальну небезпеку гостриків для дитини (хоч 2 аналізи були негативними), я таки зважилась на хімію (той же рекламований Ворміл), а свекруха допомогла одночасно організувати лікування/профілактику всіх домашніх. Помогло.

наталя 2204
27.03.2010, 14:11
Моя сусідка каже, що робить малому профілактику 1раз на пів року Вормілом. Порадила мені теж зробити малому. В нього геть пропав апетит. Весь день п"є молоко а на вечір вже може з"їсти щось нормальне. Може хтось щось порадить? Дитині майже 2 рочки.

Prutylyatko
27.03.2010, 14:33
Ми також робимо профілактику Вормілом, але щось він мені не дуже подобається.

Natalya
27.03.2010, 17:32
робить малому профілактику 1раз на пів року Вормілом.
Так часто я б не ризикнула для профілактики, бо то все-таки хімія і не слабенька...

Diana
27.03.2010, 18:17
Порадила мені теж зробити малому
так здайте аналіз і мазок, а потім подивитись, бо даром троїти я б не ризикнула, до речі діюча речовина ворміла виводиться з організму більше ніж 6 міс.

наталя 2204
28.03.2010, 11:22
Я взагалі то думаю, що в нього глистів немає. Просто відсутність апетиту. Тому й засумнівалась в доцільності Вормілу.

Prutylyatko
28.03.2010, 12:16
Тому й засумнівалась в доцільності Вормілу.
Зайвий раз не давала б таким малечам тієї хімії.

MAXAMAK
28.03.2010, 12:24
Нам наша педіатр порадила препарат із Зеленої аптеки "Біотроф11" на основі полині, подорожника і ще різних трав для покращення роботи кишечника. Правда казала перед тим старшій дати Ворміл(бо перший раз давали Пірантел - десь 1,5 роки тому), а молодшій Пірантел - бо ще від глистів їй нічого не давали із хімії). Ото сиджу і думаю - шо робити - чи так як вона казала, чи просто той препарат із зеленої аптеки, бо вже купили. Може хтось його вже використовував?

mysha
28.03.2010, 20:45
Наш лікар нам порадив від паразитів "Чай Селезньова від гельмінтів" пити на протязі трьох місяців двічі на день. Даю двом діткам з медом або цукром. А про "Ворміл", "Пірантел", "Вормакс" сказав що дуже токсичні і ні в якому разі не давати дітям. Тим більше, що через якийсь час (перший раз за 10 дн., а другий за 3 міс.) ці препарати треба дати повторно. А зробити аналізи на присутність глистів не так просто. Я хотіла виявити лямблії, знайшла дві лабораторії (Промислова і Лисенка), але кал потрібно привезти ще теплим на протязі 20 хв., інакше лямблії покриваються прозорою плівкою і зафарбувати їх не можливо. Вихід: гуляти з дитиною біля лабораторії поки не захоче в туалет :8:
П.С. Здавали в "Медісі" аналіз крові на сумарні антитіла до лямблій - результат "Сумнівний".

Олюська
08.04.2010, 16:47
Нагадайте, як боотися з глистами гарбузовим насінням? Нарешті знайшла той шрот гарбузовий. Його треба натще пити сам чи з молоком?

grammi
30.04.2010, 10:04
А який точно має бути місяць, щоб починати лікування? Новий чи спадаючий?

MAXAMAK
30.04.2010, 14:10
який точно має бути місяць, щоб починати лікування?
лікування починати на новий місяць, а аналіз здавати на повний.
Його треба натще пити сам чи з молоком
наще зранку і можна перед самим сном. Читала таке і чула від багатьох, що коли лікують від гельмінтів молоко взагалі із раціону тре виключити так як і солодке. Але не впевнена.

Ніколь
30.04.2010, 14:31
Лікування починати на новий місяць, а аналіз здавати на повний
А глістам не фіолетово коли їх травити почнуть?

---------- Додано в 13:31 ---------- Попередній допис був написаний в 13:28 ----------

Читала таке і чула від багатьох, що коли лікують від гельмінтів молоко взагалі із раціону тре виключити так як і солодке.
На цю тему анекдот був: порадили пацієнту щоб позбавитись глистів пити чай з булочкою протягом тижня. А потім прадили пити без булочки. От на якийсь там день пиття чаю без булки вилазить голодний глист і каже "А булочку ???" :girl_haha:

MAXAMAK
30.04.2010, 17:01
глістам не фіолетово коли їх травити почнуть
як би смішно не звучало - ні. Я теж з того сміялась - поки не переконалась шо система діє. Глисти такі тварі, що в них супер налагоджений звязок з космосом, а особливо з місяцем - вони лунатіки і боротьба з ними то прямо як Зоряні війни.

grammi
30.04.2010, 19:46
Ми також робимо профілактику Вормілом
І як? Побічних ефектів небуло? Бо я сама хочу спробувати, але я малу годую, боюся

---------- Додано в 18:46 ---------- Попередній допис був написаний в 18:41 ----------

глістам не фіолетово коли їх травити почнуть
Тут, десь вище, хтось казав,що вони ротом можуть вилізати (жах), бо на повний місяць вони активно розмножуються (падлюки) :)

inchik
30.04.2010, 23:58
Тут, десь вище, хтось казав,що вони ротом можуть вилізати (жах), бо на повний місяць вони активно розмножуються (падлюки)
то якщо в легенях є, тоді і лізитимуть....а з кишківника до рота, думаю, не долізуть....

Gajka
01.05.2010, 00:10
а з кишківника до рота, думаю, не долізуть....
От і неправильно думаєте. Якщо неправильно лікувати і не у певний період місяця, можна і такого добитися.

grammi
01.05.2010, 00:14
можна і такого добитися
Хай Бог боронить. Аж подумати страшно...

Женічка
05.07.2010, 22:03
у нас виявили лямблії.
призначили лікування вормілом, 5 днів :girl_cray: поки не знаю,що думати і за що хапатись,і чи взагалі варто хапатись. ех

дівчатка,можливо, хтось зараз проходить теж лікування від тих паразитів? 5 днів ворміл,а потім місяць печінку з того витягувати :(

тетяна7777
06.07.2010, 00:08
наша інфекціоністка назначала "антипаразит" - в капсулах!!!
дуже дієвий,це препарат від фірми CHOCE на основі натуральних речовинкому потрібно звертайтесь,погугліть про нього

kati
06.07.2010, 00:22
нас виявили лямблії.
Жень, а як виявили?
мене чомусь теж останнім часом мучить думка чи немає глистів малий....апетит хороший, явних ознак не має....але час від часу в ночі воротиться, прокидається, а ще пару раз рапотово каже що животик болить....дарма травити не хочеться, а йти кров з вени брати ще більше не хочеться...

Надя К.
06.07.2010, 10:39
дівчатка,можливо, хтось зараз проходить теж лікування від тих паразитів? 5 днів ворміл,а потім місяць печінку з того витягувати
Як я вже писала, у моєї племінниці виявили глисти. Прийняли ворміл (але батьки також прийняли весь курс) , а тепер п"ють якісь краплі і галстену для очищення печінки. Під час прийому вормілу, дитина нормально себе вела, мала прекрасний апетит і вже животик перестав боліти. Тому не варто переживати, все у вас буде добре.

Nadijka
06.07.2010, 10:53
Женічка, ви здавали кров чи кал?
Вчора мала розмову з нашою лікаркою про глисти, бо маю підозри шо вони таки у нас є....сказала занести кал на Зелену...ніби то там дуже добре роблять...але то від нас ну дуже далеко...от сижу і не знаходжу собі місця....де ж то нормально можна здати ті аналізи? дівчата, а по крові з вени можуть можуть все визначити чи таки краще по калу?

Яська Березнева
06.07.2010, 11:21
дівчата, а по крові з вени можуть можуть все визначити чи таки краще по калу?
Наскільки я знаю, кров з вени беруть, щоб визначити, чи є лямбліїї. Ми робили на Орлика, 4, вони там беруть, а потім у якусь лабораторію везуть, щоб там зробили аналіз. Коштувало нам 2 роки тому 70 грн. Кал ми здавали там же на Орлика, казали, що роблять добре - беруть, щоб визначити, чи нема аскаридів чи гостриків.
Малій призначали гельмінтокс (пірантел) на 3 дні і казали, що може бути інтоксикація організму (бо ж живі тваринки труяться:girl_crazy:) - рвота, понос, слабість, то я на всякий випадок купила мультисорб і вугілля, але, на щастя, мала перенесла нормально, нічого такого не було, з печінкою все добре (робили потім УЗД). Потім пили артемізин (купували в Зеленій аптеці).

Женічка, не переживайте, все у вас буде добре!:girl_curtsey:

Nadijka
06.07.2010, 11:31
Ясько, а ви йшли конкретно до якогось лікаря на Орлика чи як?

Надя К.
06.07.2010, 11:35
дівчата, а по крові з вени можуть можуть все визначити чи таки краще по калу?
Аналіз крові точно покаже, чи є глисти, а от кал не завжди показує.

Arctica
06.07.2010, 11:58
по крові з вени можуть можуть все визначити чи таки краще по калу?
Кров з вени більш точний аналіз на глисти аніж кал, були випадки у знайомих коли у дитинки точно були глисти а аналіз калу їх не показав.

Яська Березнева
06.07.2010, 12:24
Ясько, а ви йшли конкретно до якогось лікаря на Орлика чи як?
Я йшла до Томків Ярослави Володимирівни - гастроентеролог, зав. відділом.

Женічка
07.07.2010, 20:48
почали підозрювати глисти через Настіні нічні плачі, неспокій, дитина вночі жалілась на біль в животику, на тошноту. одного разу аж швидку викликали, бо я вже думала,що то апендицит.
кров здавали з пальчика на аскариди і на лямблії. на останніх аналіз виявився позитивним.

Fairy
13.07.2010, 17:25
Ох уж ці глисти.... у нас они постійно. тільки вилікуємо, вони знову поналазять. Я вже просто не знаю, що робити

kryvulia
29.08.2010, 22:16
Кров з вени більш точний аналіз на глисти аніж кал
Якби ж то знати лаборанта чи лабораторію... От хочеш взнати, чи є та зараза в дитини чи дорослого, якщо явних симптомів немає, то звідки починати і куди йти?

dieSonne
30.08.2010, 14:56
а от кал не завжди показує
це тому, що вони не завжди є в калі, і шукають там не глисти, а яйця глист, які ті глисти несуть з певною регулярність (наприклад, гострики - раз у три тижні), тому й виявити їх не так просто, хіба носити кал кожного дня впродовж місяця часу:crazy: