Педикульоз - проблема?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Почався шкільний рік і моє чудо принесло додому оці чуда природи. :girl_crazy:
    В принципі я їх за кілька днів вивела, але може, в кого є які поради на майбутнє? І як від того вберегтися інакше, ніж стригтися на лисо? І як можна виводити природніми методами, якщо такі існують?
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Я читала, що можна для профілактики мазати за вушками олійкою чайного дерева: та гидота її боїться. Також можна додавати її у шампунь, щоб вивести -але результат мабуть не буде миттєвим. Хоча запах у чайного дерева - ще те "задоволення". Була колись у нас така неприємність після відвідування одного недешевого приватного готельчика, тепер на відпочинок тягаю свою постіль, а після повернення додому влаштовую всім "чайну" головомийку. Мало там що... Краще перестрахуватись.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Вичитала я неті та інструкції до шампуню кілька цікавих фактів:
    - це міф, що воші лише в людей з бідною особистою гігієною заводяться, виявляється, ці тварючки люблять чисте й доглянуте волосся набагато більше;
    - хворіти педикульозом - це так само нормально, як хворіти нежитем, але стрес із першим більший пов*язаний;
    - на це найчастіше хворіють діти й жінки, а найрідше чоловіки й чорні люди.

    Не знаю, як ви, а я щось ніяк не можу погодитися з другим пунктом.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Педикульоз - проблема?


    Колись та нечисть причепилася до мене в поїзді, коли мені було 15 років, купа комплексів і т.д. :sad: Якраз їхала в табір до Києва, перший раз, тому дуже боялася комусь признатися, бо відправили б додому. Мила голову "Ніттіфором", помогло відразу. Тоді ще на упаковці писало, що для профілактики можна ним мастити волосся, якщо точно знаєш, коли буде ризик набратися того.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Відповідь: Педикульоз - проблема?

    :girl_cray::girl_cray::girl_cray:Педикульоз проблема велика.Для профілактики педикульозу нанести оцет(можна з водою) на волосся,накрити целофаном на 0,5год,мити голову як звичайно.Під дією оцту пропадають гниди.Перевірено.:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    перше - правда, просто люди, які підтримують волосся в чистоті скоро їх виводять

    друге - ну не знаю, я і першого і другого стараюсь не підчепити, але стрес кунечно від першого - ого-го!
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    а в аптеці нам сказали, що зараз епідемія і всі засоби розкупили...
    для дитини купили спец. шампунь, який ми на 20 хв нанесли на голову і одягнули шапочку для купання. Після того радять змити водою з оцтом, аби покупати вошки в кислому середовищі до повної капітуляції.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Я мала на увазі, що воно зовсім не таке вже й нормальне, що вони то до нежитю прирівняли.
    Валентино, дякую за пораду! Я щодня Даркові голову перевіряю, то вже як параноя. Але хочу ще собі провести профілактику, бо вічно враження, що мені по голові щось лазить. Я свідома того, що це психологічне чисто, але все одно. От цей метод і випробую. Сподіваюся, шкіра голови від оцту не постраждає. Може, як Дарко виздоровіє, то і йому намащу теж. Він не один в школі, що таке додому притягнув, тому боюся, аби знову не кинулися. А вистачить, що одні батьки не будуть про то дбати, й усе...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    може просто малося на увазі, що це така ж хвороба як і інші, хвороба - це завжди ненормально. А так, є умови для виникнення нежитю - буде нежить, для жовтухи - вона, те ж і з педикульозом. Головне зразу лікувати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    в моєї доні волосся довге до пояса - зараз знаю, що сезон спалахів цієї бридоти, бо активно почалася школа і садок після всіх літніх канікул і перерв, то я кожен день панічно переглядаю - боюся страшно того.

    навесні лікарка дільнична казала, що в нас в районі і в садку багато випадків було, то я так переживала, що купила в аптеці засіб - у спреї - ПАРА-Плюс - там було написано, що для профілактики теж можна використовувати.
    Я пшикала доні волосся, запаху не було, тримати кілька хвилин і змити потім.
    не можу сказати, як діє на тих паразитів, бо на щастя, не пробувала

    може, не в тему, але не втримаюся
    навесні розповідаю знайомій:
    Я - Казала мені дільнична лікарка, що в нас в районі зараз пеликульоз ходить страшний.
    Вона - Ой, жах який!!!! і куди тільки ті вихователі в садку дивляться, і взагалі - кругом маса ризику для дітей! Ой, як їх вберегти!!! і т.д. і т.п. (далі йде детальна критика нашої системи охорони здоров"я і т.п.)
    Я терплю.
    а потім, трохи заспокоївшись - Вона - Ну, а для профілактики чим ті ноги мазати можна?:girl_haha:
    ?????

    Ну, потім я пояснила, що то воші, а не грибок ступнів, як вона думала
    але сміялася я довго
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    ой,аж голова почала чухатись.....
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    А уявіть, як воно, коли то по дитячій голові ловиш. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    а як не захочуть здавати позиції?

    Пригадую що у нас був раз випадок ще вдома коли я ходила до школи. Мене ітак завжди коротко стригли а то були обчикрижили як тифозну. Мама довго вичісувала дрібним гребенем волосся і мили чи то нафтою чи то розчином скипидару. Одним словом ніч веселого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Профілактика різними ніттіфорами - добре, але з ними треба дуже обережно: у мене після такої профілактики були проблеми зі шкірою. Зараз додаю до шампуню 5 крапель олійки чайного дерева на кожне миття голови, так рятуюся від лупи, заодно і профілактика від педикульозу. :)
    Я колись також малою у школі з басейну принесла те "щастя". Бабця мало не дустовим милом вимивала, а потім мама-тато-дідо-баба по черзі вичісували. Волосся було хоч і не довге, але густе... Такого не забудеш...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    такого дійсно не забудеш
    в дитинстві один раз чи то брат з садочку приніс, чи то я зі школи, а другий раз - бабця з лікарні
    тоді універсальним засобом була дійсно нафта і здається дустове мило
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Моя дитина мені минулого року зі школи принесла такий подарунок, перепробувала різні засоби (І ціни теж різні) , волоссячко в нас довге до пояса, результату ефективного не було. Допомогла мені чемерична вода. Запаху вона практично немає, і все вивела дуже добре. Тепер користуюся цим засобом і для профілактики , перед школою.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Чемериця взагалі сильний засіб, але треба вважати, щоб випадково дитина при змиванні не ковтнула - це сильна отрута. Ми колись з бабулькою у кота бліх нею вирішили вивести, мало на той світ бідну тваринку не спровадили. :)
    Ще як варіант для дорослих - пофарбувати волосся. Кажуть, гарантовано зникають.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    мені колись казали, що на Сході для профілактики мажуться хною (жінки голову, мужчини - бороди). про ефективність не знаю, але в плані токсичності для людини - безпечно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Ги, вчора провела профілактику оцтом. Бідний Роман казав, що спатиме в іншій кімнаті. :xaxa: А що я зроблю, що в мене перед тою живністю панічний страх?
    А нині якраз планувала хною помалюватися. То ж треба, який збіг. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    я щойно помила голову дитині і як вдихнула той запах шампуню то досі легені мають спазм і не можу дихати... що ж то за хімка така у шампуні ДЛЯ ДІТЕЙ?:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4