Вади слуху - як діагностувати і лікувати?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Aster, 18 Вересень 2009.

  1. Aster

    Aster Well-Known Member

    Чи хтось знає - існує у Львові якийсь нормальний діагностично-лікувальний центр по вадам слуху? В Києві таких є декілька, а у нас?

    Чула недавно якусь рекламу про центр десь на Личаківській. Але то вже був сам кінець, і я ніц не взнала...
     
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Вади слуху - як діагностувати і лікувати?

    Знаю, що в Чорнобильській лікарні на Дністровській є сурдологічний кабінет - вроді непоганий, у Києві є великий сурдологічний центр (детальніше не знаю, бо була там ще у 1991 році). А що саме по слуху вас турбує?
     
  3. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Вади слуху - як діагностувати і лікувати?

    Дівчата,може хто знає,де можна добре перевірити слух або хорошого лора
    В мого чоловіка проблеми з вухом, йому весь час закладає і гуде одне вухо, лор вимив пробки і все, і більше нічого не знаходить
     
  4. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Вади слуху - як діагностувати і лікувати?

    на рахунок провірки слуху-я робила аудіометрію на Ужгородській, то вже було давно і по направленню ЛОРа. В мене серйозні проблеми зі слухом, тому цього аналізу мені замало, а більше інформації там не дали. Хто може дати інформацію на рахунок повного обстеження в цьому напрямку у Львові, напишіть будь ласка
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Вади слуху - як діагностувати і лікувати?

    Я робила всі дослідження в Лор кафедрі Медінституту, що біля Винниківського базару,аудіограму, імпедансометрію, тимпанограму. Більше жодних досліджень не роблять.

    ---------- Додано в 13:58 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ----------

    Доречі дослідження робив лікар Кіцера О.О. Це син професора Кіцери
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Де можна добре обстежити слух? Але не тільки аудіограму, а щоб визначити від чого впав слух. В мене почав падати слух ще років 8 назад, а я ще ні до кого не зверталась. треба зайнятись собою....
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я коли помітила, що гірше чую, звернулася до свого лора. Він назначив ряд досліджень. І по імпедансометрії в мене видно, що слухові кісточки погано рухаються. Поставив діагноз під знаком питання і сказав, що у Львові цим захворюванням не займаються, щоб підтвердити діагноз треба їхати в Київ... В Києві діагноз підтвердили. Інші лікарі у Львові ставили інші діагнози і пропонували лікувати. Всі дослідження можна зробити в Медінституті в сурдологічному кабінеті, але вам треба толкового лора, щоб прочитав ті всі діаграми
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    поясніть, де є той кабінет? маю брата відвести, бо ставлять приглухуватість у військоматі.
    буду вдячна за будь-яку інфо, щоб ми не блудили і не лякалися всього.
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2016
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ой, спробую пояснити. Поліклініка медінституту. Якщо стояти лицем до входу в неї, вам наліво по асфальтованій доріжці метрів 30 чи менше.Доходите до виходу з території, до хвіртки і зразу справа вхід, там коридорчик і двоє дверей, сподіваюся я зрозуміло пояснила. Я так розумію у вас є направлення? Раджу вам передзвонити туди 2368327 і запитати чи можуть зробити дослідження, бо може бути, що апарат поломаний. І ще старайтеся попастися до жіночки лікаря. Бо там є малого зросту прикрий і крикливий лікар, то є шанси взагалі не попасти...
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    о, а я вже була подумала, що то лоркафедра і що то той окремостоячий будинок на чернігівській.
    є направлення. а з котрою вони працюють? є шанс, щоб до 9 додзвонитися?
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну, на лоркафедрі теж можна зробити, а в направленні що написано? ну якщо на лоркафедрі, то підходьте прямо туди і питайте
    Сумніваюся...тоді йдіть зранку, та й все..
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ось це - ЛОКЛ Сурдологічний к-т
    --- дописи об"єднано, 20 Грудень 2016 ---
    а скільки воно тоді коштувало? і чи там зразу розшифровують? чи треба потім ще шукати лікаря?
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    напевно все ж це окремий будинок. Я давала 50 грн. В принципі може розшифрувати той лікар, який діагностує.
     
  14. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, хтось може знає назву клінки в Польщі, яка займається вживленням імплантантів в середнє вушко дитини. Знаю, що роблять в Києві, але чула, що в Польщі дешевше.
    Дякую дуже.
     
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    Ще можна зробити КТ того вуха що турбує, щоб виключити отосклероз
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мого співробітника синочок почав різко втрачати слух після ГРВІ (Грипу).
    В Україні 3 тижні їх "мурижили", в Польщі за 20 хв поставили діагноз, сказали, які в них є варіанти.
    В результаті дитині вживляли імплант, який обійшовся їм в 30 тис. євро. Зараз дитина чує добре, після операції минуло рік або два
    Спеціально до нього передзвонила, коли побачила Ваше повідомлення.
    Передаю, що сприйняла від нього "на слух": вони оперувалися в клініці "Світовий центр слуху" в Варшаві.
    Цей центр має свій філіал в Жешуві, там можна пройти повну діагностику за 100 злотих.
    Також у Львові біля Винниківського базару є центр "Отофоніка" (назва може бути не на 100% точна), де, на думку співробітника, працюють адекватні спеціалісти. Консультація там коштує 100 грн.
    Сьогодні о 20:40 по СТБ має бути сюжет про той варшавський "Світовий центр слуху".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    а чи могли б ви у знайомого попросити якісь контакти, посилання на їх сайт? Пробувала шукати сайт і не знайшла.
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А де саме мурижили, бо знаю, що у Львові мікрохірургією точно ніхто не займається
    Вперше чую, що КТ використовують для того щоб підтвердити діагноз отосклероз. Хоча якщо це зовсім малим діткам, то може...?
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мені не дуже зручно ще раз його турбувати (є певні нюанси).
    Попробуйте глянути сюжет на СТБ сьогодні о 20:40, або може хтось з дівчат буде дивитися і там будуть контакти.
    Якщо не вдасться, то я завтра наберуся сміливості і ще раз його наберу.
    --- дописи об"єднано, 11 Вересень 2017 ---
    В Охматдиті. "мурижили" в сенсі, що маючи відповідне обладнання, не могли встановити причину і запропонувати варіанти вирішення проблеми. А малятко в той час жило в абсолютно тихому і незвичному для себе світі, і переживало величезний стрес.
    То було більше двох років тому, на той момент закупили відповідне обладнання в Київ і у Львів. Може, на той момент ще просто не навчилися ним правильно користуватися.
    Прошу не сприймати інформацію як критику або як 100% рекомендацію тих чи інших мед закладів, оскільки ситуація стосується не мене особисто, за слова знайомих на себе відповідальності брати не можу.
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    мені робили в Києві